PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمامی مباحث مربوط به وایمکس / WIMAX

صفحه ها : 1 [2]

AR_SAR
26-01-2010, 15:03
آقا مهران با اون شعر توی امضات خیلی حال می کنم.

*NO*
09-02-2010, 18:19
با سلام خدمت دوستان عزیز من اکثر پست های این تایپیک روخوندم و از تمامی دوستان تشکر میکنم

چند تا سئوال یا بهتر بگم برای روشن شدن بهتر قضیه تا این لحظه

- این طور که گفتید 4 شرکت برا ی خدمات وایمکس انتخاب شدن ( مبین نت ، ارانسل ، اسپادان ,رايانه دانش گلستان)

1- ایا این 4 شرکت فقط همین شهرهایی که گفتن را خدمات دهی می کنند مثلا ایرانسل 7 شهر یا مبین نت که گفته شده 30 استان ) یا نه این 4 شهرکت خدماتی باید کل کشوررو ساپورت کنند و برای فاز اول این شهر ها هست )

2- پس چرا مبین نت با اینکه کل کشوره تبلیغات نداره یا اگه داره کمه ؟مثلا ایرانسل تبلیغات گسترده ای داره

3- این دکل ها که در جایی نصب بشن تا چند کیلومتر رو ساپرورت میکنند ؟

4- ایا در طرح تمام نقاط کشور هست در اینده ؟ معمولا تا کی ؟

5- فار 2 ایرانسل کی هست ؟

6 مودم ایرانسل که اختصاصی هست ایا مودم بقیه شرکت ها همین طوره ؟

7- به نظر شما مبین نت خیلی ضعیف عمل نمیکنه ؟ ایا می تونه بهتر از ایرانسل باشه با توجه به تعداد شهر در این مرحله ؟

دوستان این سئوالات شاید برای خیلی ها باشه اگر هم در پست ها مطرح شده اگه دوستان اینجا همجواب بدن ممنون میشم

cyrus2500
12-02-2010, 19:36
من 128 اعتباری خریدم با مودمش شد128350 تومان!
شنبه قراره تکنیسین بیاد نصب کنه!
ببینم خوبه بهتون میگم

yasget
12-02-2010, 19:52
با سلام خدمت دوستان عزیز من اکثر پست های این تایپیک روخوندم و از تمامی دوستان تشکر میکنم

چند تا سئوال یا بهتر بگم برای روشن شدن بهتر قضیه تا این لحظه

- این طور که گفتید 4 شرکت برا ی خدمات وایمکس انتخاب شدن ( مبین نت ، ارانسل ، اسپادان ,رايانه دانش گلستان)

1- ایا این 4 شرکت فقط همین شهرهایی که گفتن را خدمات دهی می کنند مثلا ایرانسل 7 شهر یا مبین نت که گفته شده 30 استان ) یا نه این 4 شهرکت خدماتی باید کل کشوررو ساپورت کنند و برای فاز اول این شهر ها هست )

2- پس چرا مبین نت با اینکه کل کشوره تبلیغات نداره یا اگه داره کمه ؟مثلا ایرانسل تبلیغات گسترده ای داره

3- این دکل ها که در جایی نصب بشن تا چند کیلومتر رو ساپرورت میکنند ؟

4- ایا در طرح تمام نقاط کشور هست در اینده ؟ معمولا تا کی ؟

5- فار 2 ایرانسل کی هست ؟

6 مودم ایرانسل که اختصاصی هست ایا مودم بقیه شرکت ها همین طوره ؟

7- به نظر شما مبین نت خیلی ضعیف عمل نمیکنه ؟ ایا می تونه بهتر از ایرانسل باشه با توجه به تعداد شهر در این مرحله ؟

دوستان این سئوالات شاید برای خیلی ها باشه اگر هم در پست ها مطرح شده اگه دوستان اینجا همجواب بدن ممنون میشم

1-ایرانسل در هقت استان ،مبین در تمام استانها و اون دو شرکت تنها در استان خودشان برنده وایمکس شده اند
2-مبین نت متاسفانه خیلی ضعیف شروع کرده و شبکه اش اونجور که قول داده اند تا خرداد لانچ میشه بصورت تجاری برای همین تبلیغ رو شروع نکرده
3-برای مودم داخلی دکل باید حداکثر 600 متر فاصله داشته باشه و برای مودم خارجی تا 5 کیلومتر هم ساپورت میکنه
4-مبین نت برنده سراسری است و در فاز اول تمام مراکز استانها رو باید پوشش بده و در مراحل بعد مطمئنا هر جا که از نظر تجاری مقرون به صرف و مشتری باشه
5-قول داده در فاز اول پوششش این هفت شهر رو کامل کنه و قاعدتا فاز دوم باید پوشش شهرهای مهم اون 7 استان باشه دیگه
6 - مودم ایرانسل اختصاصی نیست یعنی می تونی در خواست بدی شماره مک مدوم رو از سیستمشون حذف کنن و با شمار مک مودم رو بدی به مبین تا مودم در شبکه اونها فعال بشه
7-مبین شرکت پولداری است ولی انگار از نظر تجربه و تبحر در راهاندازی و مدیریت ضعیف هست لا اقل تا اینجا چون طبق پروانه باید تا آذر شبکه رو راه می انداخت

Perpetual
13-02-2010, 06:52
من 128 اعتباری خریدم با مودمش شد128350 تومان!
شنبه قراره تکنیسین بیاد نصب کنه!
ببینم خوبه بهتون میگم
مشتاقانه منتظر گزارش شما هستيم.

*NO*
13-02-2010, 15:12
دوستان عزیز به خاظر این که بهتر بهموضوع مبین نت بپردازیم
با توجه اهمییت پشتیبانی بیشتر تایپیکی جدا گانه ایجاد کردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aboali358
17-02-2010, 22:52
سلام
هیچ یک از دوستان ، لپ تاپی می شناسند که مودم وایمکس داشته باشد
چون در آینده این نوع اینترنت خیلی بهتر از adsl برای ما می صرفه
و وجود این مودم در لپ تاپ ارزان تر از خرید این مودم به صورت جداگانه است
و برای ما میارزد

ehsan_jan3
19-02-2010, 08:44
سلام .
از مودم وایرلس لب تاب میشه استفاده کرد ؟

aboali358
19-02-2010, 12:05
وایمکس هم مانند وایرلس سیستم ارتباطی و دیجیتالی بی سیم می باشد و به عنوان پروتکل 802.16 ( توسط IEEE ) شناخته شده

است و برعکس، استاندارد های شبکه های بی سیم محلی برای سیستم Wi-Fi در پروتکل 802.11 كه در اکثر حالت ها به تنها

30 تا 100 متر محدود شده است برد بلند دارد و تا 50 كیلومتر بین آنتها می تواند فاصله باشد.

با توجه به تفاوت استاندارد وایمكس با وایرلس معمولی شما نیاز به یك مودم مخصوص خواهید داشت

"p30world"

torgheh
19-02-2010, 14:23
من از 13 بهمن دارم وایمکس استفاده میکنم کسی اگه سوالی داره بپرسه من بهش جواب بدم و توضیحی چیزی اگه لازمه بگید در خدمتم
وایمکسم رو از ایرانسل گرفنم و خودم هم مشهد هستم

mx3000
19-02-2010, 16:01
همه اینها بازار گرمیه اصلا ارزش خریدن نداره این سرویسهای مسخره
شما اگه از اوپن اسکای سرویس بگیری خیلی با صرفه تره
یکی از دوستان من سرویس دهنده دی اس ال شرکت پارس انلاین هست

توی منزلش سرعت 2مگ داره ولی سرعت دانلودش بزور300کیلوبایت میانگین میشه

ashahidi
20-02-2010, 16:01
من از 13 بهمن دارم وایمکس استفاده میکنم کسی اگه سوالی داره بپرسه من بهش جواب بدم و توضیحی چیزی اگه لازمه بگید در خدمتم
وایمکسم رو از ایرانسل گرفنم و خودم هم مشهد هستم
سلام خواستم بپرسم با wireless موبايل ميشه به وايمكس وصل شد يا بايد موبايلش خاص باشه؟
در ثاني آيا ميان خونه آنتن وصل مي كنن يا تنها تجهيزات لازم مودمه؟
ممنون

*NO*
21-02-2010, 03:51
وقتی مبین نت ضعیف عمل کرده
فاز دوم ایرانسل کی هست ؟
اصلا فاز دوم داره ؟

mehrdad38
21-02-2010, 09:40
بنظرم مبین نت یه چیزی گفته حالا مونده توش :24: بدبخت نمی تونه سرویس ارائه کنه.:27:

ae2009
27-02-2010, 21:12
سلام دوستان من میخوام اینترنت مشترک بشم بالاخره وایمکس بهتره یا adsl (منظورم فقط هزینه است!)؟؟

Soalziad
27-05-2011, 09:11
با سلام. بنده سرویس 128 وایمکس ایرانسل ثبت نام کردم. همین حالا از ایرانسل کسی آمد و مودم رو نصب کرد و گفت طی 24 ساعت وصل میشه. اما هرچیزی ازش پرسیدم جواب درستی نداد. بنده با وایمکس کار نکرده ام. حالا میبینم مودم را نصب کرده و با کابل اترنت به لپتاپ وصل کرده. خب مگه این وایمکس بیسیم نیست؟ پس این کابل زردرنگ اترنت چی هست؟ بعد هم مودم رو چند جا گذاشت و گفت آنتن نداره و آخر سر یکجا گذاشت و گفت خوبه. بعد هم هیچ کانکشن جدیدی در کامپیوتر ایجاد نشده. پس وقتی سرویس وصل شد من چطور به وایمکس وصل بشوم و به اینترنت بروم؟ یعنی بدون کانکشنی که کانکت کنم (مثل dial up - adsl) چطوری وصل بشم؟ آیا بعد از وصل شدن سرویس اون مودم رو باید ثابت بذارم همونجا باشه و بعد لپتاپ رو هرجا خواستم ببرم و استفاده کنم؟ با تشکر از شما

لطفا این ارسال را پاک کنید. تاپیک مناسب را پیدا کردم.

Amirmisagh
02-07-2011, 15:00
سلام
من همه جای اینترنتو گشتم منتها چون نمیدونم چی رو باید سرچ کنم به جایی نرسیدم لطفاً راهنمایی کنید.
چطور میشه از طریق pc امواج وایرلس رو دریافت کرد؟
یه سخت افزاری اختیاج داره منتها اون چیه؟
ممنون

Imanhjp
02-07-2011, 23:18
سلام خواستم بپرسم با wireless موبايل ميشه به وايمكس وصل شد يا بايد موبايلش خاص باشه؟
در ثاني آيا ميان خونه آنتن وصل مي كنن يا تنها تجهيزات لازم مودمه؟
ممنون
با گوشی های نسل چهارم (4G) این امکان وجود داره. منتها قیمت بسیار بالا دارند و تعدادشان محدود است.

سلام دوستان من میخوام اینترنت مشترک بشم بالاخره وایمکس بهتره یا adsl (منظورم فقط هزینه است!)؟؟
بستگی به خود شما دارد. هزینه های ADSL یک مقدار کم تر هست اما محدودیت بیشتری نسبت به وایمکس وجود داره.

با سلام. بنده سرویس 128 وایمکس ایرانسل ثبت نام کردم. همین حالا از ایرانسل کسی آمد و مودم رو نصب کرد و گفت طی 24 ساعت وصل میشه. اما هرچیزی ازش پرسیدم جواب درستی نداد. بنده با وایمکس کار نکرده ام. حالا میبینم مودم را نصب کرده و با کابل اترنت به لپتاپ وصل کرده. خب مگه این وایمکس بیسیم نیست؟ پس این کابل زردرنگ اترنت چی هست؟ بعد هم مودم رو چند جا گذاشت و گفت آنتن نداره و آخر سر یکجا گذاشت و گفت خوبه. بعد هم هیچ کانکشن جدیدی در کامپیوتر ایجاد نشده. پس وقتی سرویس وصل شد من چطور به وایمکس وصل بشوم و به اینترنت بروم؟ یعنی بدون کانکشنی که کانکت کنم (مثل dial up - adsl) چطوری وصل بشم؟ آیا بعد از وصل شدن سرویس اون مودم رو باید ثابت بذارم همونجا باشه و بعد لپتاپ رو هرجا خواستم ببرم و استفاده کنم؟ با تشکر از شما

لطفا این ارسال را پاک کنید. تاپیک مناسب را پیدا کردم.
اول اینکه مدل مودم شما اگر BM632W یا FBR-105 است نیازی به کابل Lan ندارید و کارشناس فقط برای راه اندازی از آن استفاده کرده و شما میتوانید از Wi-Fi استفاده کنید.
در مورد کانکشن هم وقتی با کابل وصل کرده کانکشن جدیدی نیاز نیست ایجاد بشه و مودم مثل یک شبکه محلی به سیستم شما وصل شده است اما وقتی با وایرلس کار میکنید کانکشن جدیدی ساخته میشود و برای اتصال به اینترنت شما هر موقع مودم را به برق بزنید به اینترنت وصل میشود (در حالت پیشفرض Route Mode)
مودم رو هم جایی بذارین که آنتن بده و در آن محدوده میتوانید جا به جا شوید (حدود شعاع 100 متر)

سلام
من همه جای اینترنتو گشتم منتها چون نمیدونم چی رو باید سرچ کنم به جایی نرسیدم لطفاً راهنمایی کنید.
چطور میشه از طریق pc امواج وایرلس رو دریافت کرد؟
یه سخت افزاری اختیاج داره منتها اون چیه؟
ممنون
شما به یک کارت شبکه بی سیم نیاز دارید که انواع آن از USB گرفته تا PCI در بازار با قیمتی حدود 20.000 تومان موجود است. از بهترین برند ها هم D-Link هست

ehsan_jan3
04-07-2011, 10:38
دوستان قضیه این اینترنت چمدونی چیه ؟ راسته مخابرات و ایرانسل باید درشون رو تخته کنن ؟

Imanhjp
04-07-2011, 10:58
دوستان قضیه این اینترنت چمدونی چیه ؟ راسته مخابرات و ایرانسل باید درشون رو تخته کنن ؟

داداش دمت گرم این 1 مورد رو اینجا بی خیال شو. همینقدر بهت میگم که 1 طرفه هست و امکان Send وجود نداره.
اسمش رو هم همینطوری اینجا ننویس لطفا

jahadigit
04-07-2011, 14:03

100% ADSL بهتره

ehsan_jan3
05-07-2011, 09:48
اینترنت چمدونی از هر دوتاش بهتره

maxp30
12-08-2011, 15:38
همه اینها بازار گرمیه اصلا ارزش خریدن نداره این سرویسهای مسخره
شما اگه از اوپن اسکای سرویس بگیری خیلی با صرفه تره
یکی از دوستان من سرویس دهنده دی اس ال شرکت پارس انلاین هست

توی منزلش سرعت 2مگ داره ولی سرعت دانلودش بزور300کیلوبایت میانگین میشه
تا جایی که من میدونم 2 مگابیت در ثانیه معدل هست با 250 کیلو بایت در ثانیه. این دوستتون سرعتشون 50 تا از استاندارد بالاتره :27:

businessmanint
23-09-2011, 11:47
دوستان من یه TV smart سامسونگ گرفتم بعد توش یه مودم BM632W وایمکس مبین نت بود!
حالا میخواستم بدونم اصلاً از این مودم میشه به عنوان مودم ADSL به صورت وایرلس استفاده کرد؟!!
اگر نه که دوستان خریدار نیستن؟:31: تو سایت مبین نت که قیمت مودم رو زده 110 تومن البته این مودم + اشتراک دو ساله وایمکس هست که با 199 تومان فعالش میکنن! در صورتی که من تو سایتش دیدم 1 سالش 200 تومن هست.

Haniiii
24-09-2011, 19:55
دوستان ایرانسل بهتره یا مبین نت ؟! ... ... ایرانسل هم ساعت رایگان داره ؟! ... کلا فرقشون چیه ؟!

Imanhjp
24-09-2011, 21:52
دوستان ایرانسل بهتره یا مبین نت ؟! ... ... ایرانسل هم ساعت رایگان داره ؟! ... کلا فرقشون چیه ؟!

به امضای من یه نگاهی بنداز

and-roid2
24-09-2011, 22:13

من مبين نت دارم خيلي هم ازش راضي هستم!!و بخاطر همين راضي بودن ازش دو تا اشتراك گرفتم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Haniiii
24-09-2011, 22:16
به امضای من یه نگاهی بنداز
مرسی ...

ایرانسل هم ساعت رایگان داره ؟! ...

+ ایرانسل کارت دانشجویی قبول نمیکنه ! ؟ ... خب باید از دانشگاه چی ببریم براش ؟! ...

من میخوام حضوری برم و بیشتر سوال بپرسم ... فرقی بین نمایندگی ها که نیست ؟! ... کدوم یکی شون برم بهتره ؟ ( اطراف ولیعصر - ایرانسل و مبین )

Imanhjp
24-09-2011, 22:25
مرسی ...

ایرانسل هم ساعت رایگان داره ؟! ...

+ ایرانسل کارت دانشجویی قبول نمیکنه ! ؟ ... خب باید از دانشگاه چی ببریم براش ؟! ...

من میخوام حضوری برم و بیشتر سوال بپرسم ... فرقی بین نمایندگی ها که نیست ؟! ... کدوم یکی شون برم بهتره ؟ ( اطراف ولیعصر - ایرانسل و مبین )

ایرانسل ساعات رایگان نداره
کارت دانشجویی هم قبول نمیکنه . برو دانشگاه پیش مدیریت گروه خودتون بگو یه نامه واسه اینترنت پر سرعت میخوام که شرحش رو اونجا نوشتم.
بهترین جا هم برای ثبت نام اول اینترنته بعد مترو امام حسین که نمایندگی اصلی ایرانسله

jjjan
26-09-2011, 20:49
مبین نت کارت دانشجویی قبول می کنه شرایطش چه جورییه؟
من 1 مگ می خوام بگیرم

Imanhjp
26-09-2011, 21:33
مبین نت کارت دانشجویی قبول می کنه شرایطش چه جورییه؟
من 1 مگ می خوام بگیرم

هیچی موقع ثبت نام وقتی میری نمایندگی کارت دانشجویی و کپی اش رو با کارت ملی ببر حله
اگر هم اینترنتی ثبت نام کردی که یه اسکن بگیر براشون بفرست

maziarb
26-09-2011, 21:55
a.................

POROMA2008
31-12-2011, 00:44
لطفا مدیران محترم این تاپیک مهم و پرکابرد را مهم کنند :18:

Persianhb
21-03-2012, 18:55
مودم زیبا و کوچک جیبی مبین نت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ehsan_jan3
23-03-2012, 11:34
من با adsl چک کردم اپرای من دیگه گیر و قفل نمیکنه ولی با وایمکس مرتب قفل میکنه . برای شما چطوره ؟

Persianhb
23-03-2012, 12:03
من با adsl چک کردم اپرای من دیگه گیر و قفل نمیکنه ولی با وایمکس مرتب قفل میکنه . برای شما چطوره ؟

دوست عزیز اپرا استفاده نکن

Persianhb
23-03-2012, 12:16
ایرانسل ساعات رایگان نداره
کارت دانشجویی هم قبول نمیکنه . برو دانشگاه پیش مدیریت گروه خودتون بگو یه نامه واسه اینترنت پر سرعت میخوام که شرحش رو اونجا نوشتم.
بهترین جا هم برای ثبت نام اول اینترنته بعد مترو امام حسین که نمایندگی اصلی ایرانسله

مبین برای سرعت های بیشتر از 128 کارت دانشجحویی قبول می کنه

ولی ایرانسل نه

Golbarg01
27-04-2012, 20:40
..........

rave-87
09-03-2013, 12:41
دوستان بنده قصد خرید وایکس از شرکت مبین نت یا ایرانسل رو دارم
با اینکه خونۀ ما توی منطقۀ پوشش دهی قوی هر دوشرکت هست(با توجه به سایت) ولی برای اطمینان بیشتر از آنتن دهی مناسب، مودم مبین نت یکی از دوستان رو که اشتراک تموم شده بود، داخل خونه روشن کردم؛ نتیجه اینکه به زور 2 تا چراغ روشن داشت و بعضی موقع ها هم کلاً چراغ های روشنش خاموش می شد.
خلاصه خواستم ببینم کیفیت آنتن دهی ایرانسل بهتره یا مبین نت (توی مناطق تحت پوششون)؟
ممنون

peaceful1
09-03-2013, 15:15
مبین نت پوشش داخل شهر و مخصوصا خارج شهر بهتری داره.

من خودم راه حل برای داشتن اینترنت همه جا این شکلی حل کردم

ADSL گرفتم برای خونه چون بیشتر کارهام رو خونه انجام میدم و یه GSM modem Dilink گرفتم برای وقتی خارج شهر ویا جایی هستم که به اینترنت دسترسی ندارم بسته به شرایط سیم کارت ایرنسل ام رو بسته های روز انه یا ماهیانه شارژ میکنم و تو برنامه ام هست یه سی کارت دیتا رایتل بخرم چون سرعت دانلود 50-60 کیلو بایت بر ثانیه هست تقریبا با همون قیمت البته احتیاج به همچین مودمی نیست نرم افزار گوشیت رو نصب کنی و با کابل گوشیت رو به کامپیوتر نصب کنی همین کار رو برات میکنه. ولی من استفاده این دو رو به وایمکس ترجیه میدم چون:

وایمکس قعطی و اختلالش زیاده و در حین حرکت نیمشه ازش استفاده کرد مثلا تو ماشی حتما باید یه گوشه تنظیم کنی انتن بده بزاری تازه اگه کار کنه و...
ولی انهر جا موبایل آنتن بده میگیره همین الان پوشش رایتل تقریبا از وایمکس در سطح کشور بیشتره پس استفاده از این در کنار ADSL رو ترجیه میدم ولی مجبور باشم مبین نت میگیرم.

rave-87
09-03-2013, 15:46
مبین نت پوشش داخل شهر و مخصوصا خارج شهر بهتری داره.

من خودم راه حل برای داشتن اینترنت همه جا این شکلی حل کردم

ADSL گرفتم برای خونه چون بیشتر کارهام رو خونه انجام میدم و یه GSM modem Dilink گرفتم برای وقتی خارج شهر ویا جایی هستم که به اینترنت دسترسی ندارم بسته به شرایط سیم کارت ایرنسل ام رو بسته های روز انه یا ماهیانه شارژ میکنم و تو برنامه ام هست یه سی کارت دیتا رایتل بخرم چون سرعت دانلود 50-60 کیلو بایت بر ثانیه هست تقریبا با همون قیمت البته احتیاج به همچین مودمی نیست نرم افزار گوشیت رو نصب کنی و با کابل گوشیت رو به کامپیوتر نصب کنی همین کار رو برات میکنه. ولی من استفاده این دو رو به وایمکس ترجیه میدم چون:

وایمکس قعطی و اختلالش زیاده و در حین حرکت نیمشه ازش استفاده کرد مثلا تو ماشی حتما باید یه گوشه تنظیم کنی انتن بده بزاری تازه اگه کار کنه و...
ولی انهر جا موبایل آنتن بده میگیره همین الان پوشش رایتل تقریبا از وایمکس در سطح کشور بیشتره پس استفاده از این در کنار ADSL رو ترجیه میدم ولی مجبور باشم مبین نت میگیرم.
ممنون
راستش وایمکس آخرین و تنها راه بنده برای اینترنت هستش
خونۀ ما امیر آباد هست، اونجا هیچ شرکت ارائه دهندۀ adsl پیدا نکردم که پورت خالی داشته باشه
همشون می گفتن میزاریمت توی لیست انتظار
اینترنت مخابرات هم که داشتم، هر دقیقه قطع می شد
از این وایرلس ها هم شرکت ها نداشتن برای منطقۀ ما
خلاصه وایمکس آخرین راه منه :n03:
مبین نت تعداد شهررهای تحت پوششش بیشتره ولی می خوام بدونم اونجایی که هردو آنتن میدن، کدومشون آنتنش قویتره؟ چونکه مبین نت که تو خونۀ ما ضعیف آنتن میداد؛ گفتم شاید ایرانسل آنتن دهیش قویتر باشه

peaceful1
09-03-2013, 16:18
قرار نیس کل خونه آنتن بده یه جا خوب بده کافیه چون با وایرلس تو کل خونه پخش میکنه.

امیرآباد تراکم اداریش و دانشگاه هی و... کلا یه جوریه مصرف اینترنتش بالاس دیگه کاریش نمیشه کرد.