PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بنزی از طلا در دبی

mohamad23
26-01-2009, 03:45
این یک بنز مدل C63 است ؛ اما با همه "هم مدلی" های خودش یک تفاوت کوچک دارد! و آن هم "طلا" بودن جنس اش است.
یکی از ثروتمندان عرب سفارش ساخت این خودروی منحصر بفرد را به آلمانی ها داده و گویا هشت ونیم میلیون دلار ناقابل هم پرداخت کرده تا بتواند صاحب تنها بنز طلای دنیا شود . بالاخره از بی ماشینی و پیاده ماندن که بهتر است!
قیمت یک بنز C63 معمولی 82 هزار دلار آمریکاست .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

D_z_z
26-01-2009, 04:10
:19::19: WoooooooooooooooooooW

خوب شد زود تر اینو دیدم! امروز میخواستم برم یه دونه از همون معمولیا سفارش بدم! ولی نظرمو به کلی عوض کردی! فردا میرم آلمان منم سفارششو میدم. چند روزه آماده میشه؟؟

corey
26-01-2009, 12:12
دستت درد نکنه ولی ای کاش تو خود تاپیک مرسدس مطرحش می کردی

mani6606
26-01-2009, 12:25
عرب ها هم دلشون به همين چيزا خوشه

Raptor 2009
26-01-2009, 12:29
قشنگ شده ولی حالا چرا سی کلاس؟؟!
وقتی s و cls و sl وجود داره کسی پولش رو داشته باشه کمتر سراغ سی میره.

Oracle_Eldorado
26-01-2009, 12:51
اصلا چرا بنز ؟!
این همه ماشین خفن دیگه .
همه گیر دادن به بنز !
ولی بیکارن .!.
بنر فقط سفید یخچالی !

franch
26-01-2009, 14:04
صلا چرا بنز ؟!
این همه ماشین خفن دیگه .
همه گیر دادن به بنز !
چون بنز سرور رو سالار همه ماشينهاي دنياست.

R.P.G
26-01-2009, 20:32
واقعا چه پولایی دارن.ما تو کف همین معمولی بنز موندیم حالا اونا سوار بنز طلا میشن.

خــــــدا زیاد کنه.

ولی انصافاً زیاد قشنگ نیست.معمولیش قشنگ تره!!!(البته نظر من بود).

avecina.ir
26-01-2009, 20:47
مردک عرب @#$5&*^! یه عده عرب دارن با شکم گرسنه کشته میشن اونوقت این بی خیال الدوله ماشینی سفارش داده که هیچ بنی آدمی سفارش نداده
یکی نیستش بگه طلا کلی وزنشه و این موتور 6300cc معادل یگ 3000cc بیشتر نمیتونه کارایی داشته باشه.هندلینگ و سواریش یکور

khalabane javan
26-01-2009, 21:00
من اینو تو ابوظبی دیدن کردم.اول فکرکردم رنگشه . الان می فهمم جنسشه. :31:

راستی اگر امارات باشید پلاک ماشین ها هم پولیه مثلا پلاک 4 رقمی گرون تره . پلاک 3 رقمی گرون تره و 2رقمی هم همینطور.

من موندم اینکه ماشینش طلا هست چرا پلاک توپ نخریده؟؟؟
شماره 1 ام القوین تو روزنامه نووشته بود 150 هزار درهم قیمت گذاشتن.
شماره 1 دوبی که مال شیخ محمد هست 25 میلیون درهم پولشه:31:

Actros
26-01-2009, 21:07
خدایی این c کلاس همون معمولیش آدمو کف بر میکنه:5:

corey
26-01-2009, 21:46
واقعا سی کلاس جدید خشگله و به نظر من از تمام اتومبیل های مرسدس قشنگ تر و پخته تر هستش

sina1415
26-01-2009, 21:47
بچه ها پیکان طلایی کجا می سازن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

Optimus Prime
27-01-2009, 12:15
آره چرا شمارش اینجوریه؟ عجیبه شماره درست و حسابیم نداره !

Farshadd
27-01-2009, 17:46
در برخی کشورها و مخصوصا کشور های عربی و باز هم مخصوصا دبی، ماشین یکی از نمادهای ثروت هست. در این مناطق اکثر ثروتمند تا جایی که میتونن زور میزنن تا ثروت خودشون رو بیشتر نشون بدن و از اونجایی که ماشین یکی از نماد های ثروت هست، تا جایی که میتونن زور میزنن تا ماشین بهتری تهیه کنن و ماشین تک تری.

8.5 میلیون دلار...

با این پول میشد 1000 تا ماشین 8 میلیون تومنی خرید...

اما اشکال نداره.

من نمیدونم که در آلیاژ های بدنه هم طا به کار رفته یا نه. اما حدس میزنم فقط به جای رنگ، از لعاب طلا استفاده کردن. و احتمالا در بسیاری از جاهاش هم از طلا استفاده شده.

هدف این بوده که مردم یاد ثروتش بیوفتن ولی من تا دیدمش اول یاد بازی need for speed افتادم. و بعد هم یاد فقرا.

هیچ کاخی ساخته نخواهد شد مگر ....

کاری با این مسائل نداریم.

ولی یکی نبود بهش بگه لامسب خوب تو که این همه کارو کردی آرم مرسدس رو هم از طلا میساختی.

بگذریم.

:12:

avecina.ir
27-01-2009, 20:19
من نمیدونم که در آلیاژ های بدنه هم طا به کار رفته یا نه. اما حدس میزنم فقط به جای رنگ، از لعاب طلا استفاده کردن. و احتمالا در بسیاری از جاهاش هم از طلا استفاده شده.

سلامم... قیمت پایه ی C Class با وزنی حدود 1.5 تن و بدنه %70 از جنس آلومینویم هستش حدود 30000 دلار.فرض میکنیم که این مدل که قطعن با سطح تجهیزاتی بالاتر از الگانس و آوانتگارد با موتور فوق العاده نیرومند 6.3 لیتری مخصوص این عرب شکم گنده تیونینگ شده با بکار بردن بهترین موارد در بخشهای مختلف از ترمز سرامیکی شایدم کربنی تا بهترین نوع روکش چرم و...... شده باشه نهایتن 500هزار دلار.باقیمونده میشه 8 میلیون دلار.
قیمت جهانی همین حالای طلا ره که سایت mesghal.com نشون میده هستش 900 دلار برای هر اونس=28گرم.حالا با بستن یگ تناسب ریاضی میرسیم به رقم 248 کیلوگرم طلای خالص که معادل 8 میلیون دلار هستش.248 کیلو طلا خیلی بیشتر از یک روکش ساده هستش!! و واقعن قطعات بدنه باید از طلا باشه!
البته باید در نظر بگیریم که قطعن از طلای خالص واسه بدنه ی این استفاده نشده بلکه از طلا با عیار پایین مثلن 10 عیار! باید استفاده شه تا استحکام کافی داشته باشه! و خوش رنگ تر بنظر بیاد. پس میتونه این 248 کیلو که گفتم شده باشه 600 کیلو طلای عیار 10 !