PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرعت تصویر و صدا زیاد می شه " مشکل"لطفن دست این بی نوا رو بگیرین"

esmoeil
26-01-2009, 00:39
با سلام
این اولین پست منه و امیدوارم روزی بتونم مشکل بقیه رو حل کنم .

چند تیکه فیلم رو از یک دوربین دیجیتال کپی کردم توی یکی از درایوها ولی بعد از اینکه منتقلش کردم توی تایم لاین سرعت صدا و تصویر یکم زیاد شد طوری بعضی از کلمات کلا حذف می شد ولی بعضی ها کامل ادا می شد ( توی هر 3 ثانیه یک ثانیه گم می شد ) بعد اومدم فایل ها رو از روی دوربین رایت کردم روی سی دی ، مشکلی نبود ولی وقتی از روی سی دی کپی کردم روی هارد و وارد تایم لاین کردم بازم تصویر و صدا می پرید ) قبلن هم این مشکل رو با کپچر یه فیلم داشتم و مجبور شدم دوباره کپچر کنم . به نظر شما مشکل از کجاست و چطور می شه حلش کرد ؟ گیج شدم .

خیییییییییییییییلی ممنون

Javad_Ed
26-01-2009, 00:55
با سلام
این اولین پست منه و امیدوارم روزی بتونم مشکل بقیه رو حل کنم .

چند تیکه فیلم رو از یک دوربین دیجیتال کپی کردم توی یکی از درایوها ولی بعد از اینکه منتقلش کردم توی تایم لاین سرعت صدا و تصویر یکم زیاد شد طوری بعضی از کلمات کلا حذف می شد ولی بعضی ها کامل ادا می شد ( توی هر 3 ثانیه یک ثانیه گم می شد ) بعد اومدم فایل ها رو از روی دوربین رایت کردم روی سی دی ، مشکلی نبود ولی وقتی از روی سی دی کپی کردم روی هارد و وارد تایم لاین کردم بازم تصویر و صدا می پرید ) قبلن هم این مشکل رو با کپچر یه فیلم داشتم و مجبور شدم دوباره کپچر کنم . به نظر شما مشکل از کجاست و چطور می شه حلش کرد ؟ گیج شدم .

خیییییییییییییییلی ممنون
سلام
نمیفهمم !
یعنی دور تند پخش میشه ؟
اگه آره که روی فیلم کلیک راست کنید
و speed رو بزنید
ببینید روی 100 هست یا نه ؟
فیلم روی مموری هست و کپی میکنید ؟
پس نباید مشکلی باشه ...
فعلا

masoudtr
26-01-2009, 01:05
احتمالا فیلمی که ضبط میکنی برفکی یا قدیمی نیست که مقداری خش دار شده باشد؟
اینطور که من فهمیدم فقط تو ادیوس اینجوری میشه و وقتی رو سی دی میزنی مشکل حله
وقتی تو کامپیوتر پخش هم میکنی تند پخش میشه؟
کامپیوترت قدیمی نیست؟
گویا فقط صداست که فقط قطع میشود و تصویر مشکلی ندارد همینطوره؟

esmoeil
26-01-2009, 02:11
سلام
نمیفهمم !
یعنی دور تند پخش میشه ؟
اگه آره که روی فیلم کلیک راست کنید
و speed رو بزنید
ببینید روی 100 هست یا نه ؟
فیلم روی مموری هست و کپی میکنید ؟
پس نباید مشکلی باشه ...
فعلا

سلام
نه اون دور تندی که با speed میشه اعمال کرد هر 3 ثانیه 1 ثانیه گم می شه هم تصویر وهم صدا .
و فیلم رو از رو مموری کپی می کنم .

esmoeil
26-01-2009, 02:17
احتمالا فیلمی که ضبط میکنی برفکی یا قدیمی نیست که مقداری خش دار شده باشد؟
اینطور که من فهمیدم فقط تو ادیوس اینجوری میشه و وقتی رو سی دی میزنی مشکل حله
وقتی تو کامپیوتر پخش هم میکنی تند پخش میشه؟
کامپیوترت قدیمی نیست؟
گویا فقط صداست که فقط قطع میشود و تصویر مشکلی ندارد همینطوره؟

نه فیلم رو از رو مموری کپی می کنم ، وقتی از رو سی دی پخش می کنم مشکلی نداره ولی وقتی میارم تو ادیوس هم صدا و هم تصویر هر 3 ثانیه 1 ثانیه می پره مثه اینه که یک ثانیه رو کات کرده باشی ، cpu 3.0 full ، vga 256 ، ram 2gig و کارت canopus dvx1 دارم .

esmoeil
15-02-2009, 00:49
کسی نمی تونه کمک کنه ؟

hamed_aa
15-02-2009, 01:13
کسی نمی تونه کمک کنه ؟

فرمت فایلت چی هست؟شاید با ادیوس همخوانی نداره.بعضی از فایلها مثل بعضی از mpg ها با ادیوس همخوانی ندارن و گاهی اوقات با کشیدن روی تایم لاین و یک رندر گرفتن درست میشه.
شما فرمت دقیق فایلت رو بگو

canopus252
17-02-2009, 00:16
عزیز احتمال زیاد فرمتی که از روی مموری کپی میکنی edius نمیشناسه
یک راه هست که البته کمی وقط گیره
میتونی فیلم را مستقیم به برنامه procoder ببری و به dv avi تبدیل کنی و سپس وارد edius بکنی

hassanpulse
16-01-2010, 01:13
سلام
من کارتون مهاجران را به صورت دوبله فارسی دارم و حالا می خواهم صدای دوبله فارسی این کارتون را روی نسخه اصلی آن که دارای کیفیت تصویر عالی می باشد صداگذاری نمایم اما نمی دانم چگونه اینکار را انجام دهم؟ ناگفته نماند من توسط نرم افزارهای پریمیر و یولید خواستم صدای این کارتون را روی نسخه اصلی بگذارم اما این دو (صدا و تصویر) با هم جور در نمی آیند و سرعت پخش صدا از تصویر سریعتر است در قسمت play speed هم سعی کردم سرعت پخش هر دو را طوری انتخاب نمایم که یکی از دگری سریعتر پخش نشود ولی باز هم نشد نمی دانم مشکل از کجاست؟ لطفا اگر کسی در این زمینه اطلاعی دارد توضیح دهد و همچنین ذکر نماید که توسط چه نرم افزاری می شود این کار را انجام داد؟ مثل دی وی دی های دوزبانه که هم صدای فارسی را دارند و هم صدای اصلی خود فیلم.

canopus252
17-01-2010, 23:59
سلام
من کارتون مهاجران را به صورت دوبله فارسی دارم و حالا می خواهم صدای دوبله فارسی این کارتون را روی نسخه اصلی آن که دارای کیفیت تصویر عالی می باشد صداگذاری نمایم اما نمی دانم چگونه اینکار را انجام دهم؟ ناگفته نماند من توسط نرم افزارهای پریمیر و یولید خواستم صدای این کارتون را روی نسخه اصلی بگذارم اما این دو (صدا و تصویر) با هم جور در نمی آیند و سرعت پخش صدا از تصویر سریعتر است در قسمت play speed هم سعی کردم سرعت پخش هر دو را طوری انتخاب نمایم که یکی از دگری سریعتر پخش نشود ولی باز هم نشد نمی دانم مشکل از کجاست؟ لطفا اگر کسی در این زمینه اطلاعی دارد توضیح دهد و همچنین ذکر نماید که توسط چه نرم افزاری می شود این کار را انجام داد؟ مثل دی وی دی های دوزبانه که هم صدای فارسی را دارند و هم صدای اصلی خود فیلم.

دوست عزیز ابتدا در نرم افزار میکس مثل Edius فیلم و دوبله فارسی را با هم مچ کن.هر جا صدا با تصویر همخوانی نداره صدا را برش بده و جلو و عقب ببر.صدا را به تنهایی export کن و در برنامه adobe encore DVD میتوانی صدا را اضافه کرده و حتی منو بندی هم بکنی

hassanpulse
18-01-2010, 00:54
آفرین بر شما......................

hassanpulse
19-01-2010, 01:07
دوست عزیز ابتدا در نرم افزار میکس مثل Edius فیلم و دوبله فارسی را با هم مچ کن.هر جا صدا با تصویر همخوانی نداره صدا را برش بده و جلو و عقب ببر.صدا را به تنهایی export کن و در برنامه adobe encore DVD میتوانی صدا را اضافه کرده و حتی منو بندی هم بکنی

ازت ممنونم مشکلم حل شد :41: