PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pes 2009 Online

صفحه ها : [1] 2

Spaniuly
25-01-2009, 20:35
به نام خدا

برای آنلاین بازی کردن PES2009 در حالت عادی شما نیاز دارید که بازی رو به صورت اورجینال تهیه کنید تا از امکانات آنلاین این بازی بهره مند بشید ولی برای اکثر ایرانی ها این امکان پذیر نیست که به راحتی بتونن بازی رو به صورت اورجینال تهیه کنند حالا گذشته از پول مسایل ارسال و دنگ فنگ باعث شده که فرهنگ تهیه اورجینال بازی ها در کشورمون جا نیوفته در هر صورت بعد گذشت حدود 3 ماه از انتشار بازی PES2009 برای آنلاین بازی کردن این بازی راهی پیدا شده که بنده توی همین پست مفصلا آموزش خواهم داد تا بتونید با خیال راحت بازی کنید!

برای شروع شما حتما به برنامه هاماچی نیاز دارید. آخرین ورژن این برنامه رو از لینک زیر تهیه کنید:

Version: 1.0.3.0
Released: Aug 18, 2008
File size: 989 KB
Language : English

Download

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اولا یه توضیح واسه اونایی که تا به حال با این نرم افزار کار نکردن بدم هاماچی یه برنامه خیلی ساده هست که کاری شبیه یاهو مسنجر میکنه در واقع یه کلاینت هست که توش مجموعه آی پی های کسانی که به هاماچی متصل میشن رو نشون میده و شما میتونید ببینید که چه آی پی هایی هم اکنون آنلاین هستند و برای بازی های دایرکت آی پی میتونید آی پی طرف رو بردارید و باهاش آنلاین بازی کنید.

خوب میریم سراغ اصل مطلب یعنی آنلاین بازی کردن PES2009 دو نفری که می خوان بازی کنن هاماچی رو بر روی سیستم نصب می کنن. بعد مراحل زیر رو به ترتیب گام به گام جلو برید:

از توی کنترل پنل به Internet Option برید سپس به تب Content برید و داخل کادری که نوشته Certificates دکمه Certificates رو بزنید از پنجره ای که باز میشه تب وسطی یعنی trusted root Certificates authorities رو انتخاب کنید و پایین تر کلید Import رو بزنید یه پجره Wizard باز میشه نکست میزنید و بعد اینکه فایل زیر رو دانلود کردید اون رو Browse کنید

گزینه Next بزنید و در صفحه جدید دومین گزینه یعنی Place all certificatesin the folowing store را فعال کنید
و از گزینه Browse کادر پایین را به trusted root certificates authorities تغییر دهید. نکست زده و بعد Finish.
توضیح : ممکن است ویندوز شما پیغام هایی مبنی بر پیغام امنیتی به شما بدهد و چون Certificat ی که ما استفاده می کنیم قابل اعتماد هست به پیغام ها جواب مثبت می دهیم

حال برنامه زیر را دانلود و اجرا کنید.

بعد از اجرای برنامه در پنجره باز شده:

1- عدد 1 را تایپ و اینتر رو فشار بدید
2- آی پی خود را از روی هاماچی به دقت وارد کنید
3- بازی رو اجرا کنید و به بخش Network برید و همه یوزر پسورد ها را Accept کنید(کونامی آیدی و گیم ایدی و ... رو به دلخواه وارد کنید)
4- لاگین شوید و از منو سمت چپ به سالن انتظار (نوشته Lobby) بریدو این گزینه رو انتخاب کنید: Create a Match Room گزینه Ranking Match را به Friendly Match تغییر دهید میتوانید نامی برای روم هم در نظر بگیرید اینتر زده و روم را ایجاد کنید حالا روی گزینه Ready اینتر بزنید و منتظر طرف مقابل باشید.

عملیاتی که شخص مقابل شما باید انجام بده... همون برنامه PES Connector رو دانلود و اجرا میکنه و توی پنجره باز شده:

1- عدد 2 رو تایپ و اینتر میزنه
2- آی پی هاست یعنی شما رو وارد میکنه از روی هاماچی
3- بازی رو اجرا میکنه و به بخش Network میره و همه یوزر پسورد ها را Accept می کنه (کونامی آیدی و گیم ایدی و ... رو به دلخواه وارد میکنه)
4- لاگین میشه و از منو سمت چپ به سالن انتظار میره و این گزینه رو انتخاب میکنه : Search for a match Room بعد گزینه friendly Match رو انتخاب و اینتر میزنه حالا می تونید بازی کنید

یکی از اشکالاتی که این کار بوجود میاره اینه که ورژن بازی شما رو در هنگام اجرای PES Connector تغییر میده و در صورت بازگشت به حالت اولیه باید از بازی خارج بشید و کلیه کارهایی که جهت آنلاین پلی انجام دادید رو رول بک کنید

اگه سوالی هست بفرمایید تا توضیح داده بشه ولی پست کامل هست و با مطالعه دقیق می تونید به نتیجه برسید لینکهای دانلود سالم هستند و خودم آپلود کردم. برا همه تون آرزوی موفقیت می کنم
گیمر و سربلند باشید

keshish
25-01-2009, 21:04
سلام استاد.خوبی؟ممنون از راهنمایی کاملت اما من یه سوال دارم:
فرض می کنم من این راه ها رو دقیق رفتم.خوب من می خوام با شما آنلاین بازی کنم.از کجا باید بدونم آی پی شما چیه؟
ضمناً لینک دوم فایلی نبود یه سری حروف مثل کد بود.

Spaniuly
25-01-2009, 21:21
سلام استاد.خوبی؟ممنون از راهنمایی کاملت اما من یه سوال دارم:
فرض می کنم من این راه ها رو دقیق رفتم.خوب من می خوام با شما آنلاین بازی کنم.از کجا باید بدونم آی پی شما چیه؟
ضمناً لینک دوم فایلی نبود یه سری حروف مثل کد بود.
اگه اون قسمت توضیح در مورد هاماچی رو به دقت مطالعه می کردید جواب این سوالتون رو دادم همونطور که گفتم هاماچی مثل یه کلاینت عمل می کنه هرکسی که وارد میشه یه شناسه داره مثلا من با شناسه krauser وارد میشم چراغ سبز رنگ روشن میشه برای شما و شما روی هاماچی خودتون اسم من رو با چراغ روشن میبینید جلوی اسم من آی پی ادرسم موجود هست و شما از اینجا می تونید تشخیص بدید هر شخص آنلاین چه آی پی داره

در مورد لینک دوم که فرمتش crt هست شاید برای شما اینطوره که مثل فایل txt عمل میکنه ولی crt در صورتی که برای ویندوز ناشناخته باشه مثله یه فایل txt اون رو روی اکسپلورر اجرا نمیکنه وقتی من میزنم میخواد اون فایل رو دانلود کنه البته بهتر بود من داخل فایل زیپ می ذاشتم بعد آپلود میکردم شما اگه دانلود منیجر دارید با اون دانلود کنید فایل crt رو

keshish
25-01-2009, 22:57
در مورد فایل crt من اون کدها رو داخل یک notepad کپی کردم و با پسوند crt ذخیره کردم.فکر کنم درست عمل کردم و الآن Hamachi‌روشن هست و یک آی پی هم دارم.اما هیچ کسی تو لیست من نیست.خوب الآن ساعت 11 شبه و من تا صبح بیدار می مونم تا یکی بیاد و یه دست فوتبال بزنیم.
ممنون

google_boy07
26-01-2009, 00:28
اگه اون قسمت توضیح در مورد هاماچی رو به دقت مطالعه می کردید جواب این سوالتون رو دادم همونطور که گفتم هاماچی مثل یه کلاینت عمل می کنه هرکسی که وارد میشه یه شناسه داره مثلا من با شناسه krauser وارد میشم چراغ سبز رنگ روشن میشه برای شما و شما روی هاماچی خودتون اسم من رو با چراغ روشن میبینید جلوی اسم من آی پی ادرسم موجود هست و شما از اینجا می تونید تشخیص بدید هر شخص آنلاین چه آی پی داره

در مورد لینک دوم که فرمتش crt هست شاید برای شما اینطوره که مثل فایل txt عمل میکنه ولی crt در صورتی که برای ویندوز ناشناخته باشه مثله یه فایل txt اون رو روی اکسپلورر اجرا نمیکنه وقتی من میزنم میخواد اون فایل رو دانلود کنه البته بهتر بود من داخل فایل زیپ می ذاشتم بعد آپلود میکردم شما اگه دانلود منیجر دارید با اون دانلود کنید فایل crt رو

به به krauser جان ...

آموزش pes 2009 online :5:

داره برام جالب میشه !؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mzr.1001
26-01-2009, 00:38
اگه کسی واسم بفرسته ممنون
با تشکر مریم
mzr.1001@yahoo.com

Spaniuly
26-01-2009, 01:35
به به krauser جان ...

آموزش pes 2009 online :5:

داره برام جالب میشه !؟؟

یه فایل لینک داده بودی تو تاپیک pes از او استفاده کردم گفتم آموزش بدم تا بقیه هم بتونن بازی کنن

mehdi_p
26-01-2009, 02:16
كسي پايه آنلاين هست ؟:10:

keshish
26-01-2009, 07:55
كسي پايه آنلاين هست ؟:10:
الآن که پای سیستم نیستم.باشه برای شب.
ولی اینجا رو بذاریم برای قرار گذاشتن؟میشه بعدها لیگ هم برگذار کرد نه؟من زیاد آنلاین بازی نکردم.

google_boy07
26-01-2009, 09:33
یه فایل لینک داده بودی تو تاپیک pes از او استفاده کردم گفتم آموزش بدم تا بقیه هم بتونن بازی کنن

خوب من هنوز خودم تست نکردم ببینم میشه آنلاین بازی کرد یا نه ....!!!!

شما امتحان کردی یا نه

aliani
26-01-2009, 12:47
دوستان این برنامه با پس مجازین فرق داره ؟ آخه با پس مجازین توی نسخه های قبلی با این برنامه پر لگ بود (که البته شنیدم برا 2009 ش درست شده )
حالا با این برنامه وضعیت پینگ چجوریاست ؟

ممنون

keshish
26-01-2009, 13:08
من پایه هستم همیشه شدید فقط کافیه ندا بدید بیام برای بازی اونوقت قول میدم همون نیمه اول سه تا گل با دروازه بانم بزنم به خودم.
نام کاربریم هم در هاماچی keshish هست.

Spaniuly
26-01-2009, 13:59
خوب من هنوز خودم تست نکردم ببینم میشه آنلاین بازی کرد یا نه ....!!!!

شما امتحان کردی یا نه

شدنش که شد ولی کسی نبود بازی کنم باهاش ولی مشکلی نداشت میشد بازی کرد. الته الان بازی رو فعلا پاک کردم میخوام سیستم رو ارتقا بدم هارد و سی پی یو رم اینا می خوام بخرم هاردم 40 افتضاحه

دوستان این برنامه با پس مجازین فرق داره ؟ آخه با پس مجازین توی نسخه های قبلی با این برنامه پر لگ بود (که البته شنیدم برا 2009 ش درست شده )
حالا با این برنامه وضعیت پینگ چجوریاست ؟

ممنون

البته پینگ رابطه مستقیم با مسافت داره اگه 2 نفری که می خوان با هم بازی کنن توی یک شهر باشن بیهترین نتیجه رو میگیرن حتی شاید بشه با دایال آپ هم بازی کرد ولی خوب اصلا به صرفه نیست و سرعت 128 یا 256 برای بازی دو نفر که ایران باشن خوبه منم به محض اینکه سیستم رو ارتقا دادم بازی رو نصب می کنم با همین میام آنلاین پلی چون آنلاین بازی کردن با خارجیا اصلا حال نمیده خیلی ضعیفن همون 2 دقیقه اول لوله می کنن آدمو:31:

aliani
26-01-2009, 17:08
البته پینگ رابطه مستقیم با مسافت داره اگه 2 نفری که می خوان با هم بازی کنن توی یک شهر باشن بیهترین نتیجه رو میگیرن حتی شاید بشه با دایال آپ هم بازی کرد ولی خوب اصلا به صرفه نیست و سرعت 128 یا 256 برای بازی دو نفر که ایران باشن خوبه منم به محض اینکه سیستم رو ارتقا دادم بازی رو نصب می کنم با همین میام آنلاین پلی چون آنلاین بازی کردن با خارجیا اصلا حال نمیده خیلی ضعیفن همون 2 دقیقه اول لوله می کنن آدمو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ما که با پس 2008 و مجازین میزدیم با بهترین adsl پینگمون رو 2000 بود حالا خدا کنه این برنامه جواب بده و پینگ رو حداقل زیر 200 بیاره چون بالاتر از 200 فایده نداره ;\

keshish
26-01-2009, 18:28
من الآن دو روزه با این برنامه hamachi آنلاین هستم اما هیچی خبری از کسی نیست.چه جوریاست؟

Spaniuly
26-01-2009, 18:40
من الآن دو روزه با این برنامه hamachi آنلاین هستم اما هیچی خبری از کسی نیست.چه جوریاست؟

خوب با یکی قرار باید بذاری آخه تازه روم های مختلفی هست شما باید توی یه روم خاص باشید یه روم بود توش اکثر فیفا باز ها می رفتن یوزر و پسوردش هم هر دو eaeaea بود

مهدي.ف
26-01-2009, 20:53
اقا برا امروز پایه هستید جواب بدید اگرن برا پنجشنبه

keshish
26-01-2009, 21:55
اقا برا امروز پایه هستید جواب بدید اگرن برا پنجشنبه
آقا من پیغام شدما رو تازه دیدم.داشتم ولگردی می کردم تو وب.من پایه هستم هم امشب هم هر وقت دیگه.البته غروب به بعد باشه خیلی بهتره

keshish
26-01-2009, 21:57
آقا من اومدم الآن یه روم بسازم به نام p30world دیدم میگه چنین رومی هست.آره؟پسوردش چیه؟

اوپس اوپس پیدا کردم.پسورد رو پیدا کردم.wOw کلی آدم توشه.بریم ببینیم کسی پایه هست.

ااااااااااه اینها همه آف هستن که.بچه ها تو همین روم قرار بذاریم.روم p30world

keshish
26-01-2009, 22:16
من تو یکی از رومهای خارجی یکیو پیدا کردم که می خواد با من بازی کنه اما یه چیزهایی میگه نمی فهمم:
[22:13:18] >> pes2008 or 2009
[22:13:24] << 09
[22:14:01] >> the 1.2 patch is nessecary?
[22:14:24] >> i have pesgreen
[22:14:47] >> but when i used it i can t acesses to rooms
[22:14:58] >> let s try i host
[22:15:01] >> ok?
[22:15:02] << ok
[22:15:08] >> w8

این چی داره میگه؟
یه چیزی گفت منم الکی اوکی کردم.حالا هیچ خبری ازش نیست

بابا بدبخت شدم این یه چیزهایی داره میگه.این بازی لعنتی هم که به شبکه وصل نمیشه.هاااااااای یکی کمک

amirali_1366
27-01-2009, 01:12
من یه سوال دارم
وقتی که میرم تو network بازی user pass میخواد که
تو lobby نمیره
چی کاز کنم؟

keshish
27-01-2009, 01:44
من هر وقت می خوام برم تو Network این پیغام میاد:

چکار باید بکنم؟

google_boy07
27-01-2009, 01:50
من هر وقت می خوام برم تو Network این پیغام میاد:

چکار باید بکنم؟

یه آدرس داده ..باید بری یه konami id و یه game id درست کنی

Spaniuly
27-01-2009, 10:47
دوستانی که مشکل وصل دارن یا پینگ بالا دارن یا به درستی certificate رو ایمپورت نکردن برای ورود به لابی باید پینگ خوبی داشته باشید

keshish
27-01-2009, 11:35
دوستانی که مشکل وصل دارن یا پینگ بالا دارن یا به درستی certificate رو ایمپورت نکردن برای ورود به لابی باید پینگ خوبی داشته باشید
رفیق یه کم زیر لیسانس صحبت کن.منظورت از پینگ بالا چیه؟من اون فایل crt که شما دادی رو بصورت txt در notepad ذخیره کردم و بعد بدون مشکل ایمپورت شد.

Spaniuly
27-01-2009, 11:53
رفیق یه کم زیر لیسانس صحبت کن.منظورت از پینگ بالا چیه؟من اون فایل crt که شما دادی رو بصورت txt در notepad ذخیره کردم و بعد بدون مشکل ایمپورت شد.

سرعت اتصالت چنده؟

ehsansalimi
27-01-2009, 12:46
[QUOTE=mehdi_p;3427934]كسي پايه آنلاين هست ؟:10:[/
آره منم
Q

google_boy07
27-01-2009, 13:18
حالا میشه درست بازی کرد یا نه ....!؟؟

من adsl 128kb دارم .....

ehsansalimi
27-01-2009, 15:48
اقا ما همه کارارو کردیم ولی وقتی search room میزنیم علامت ضربدر قرمز میاد بغل client چی کار کنیم؟

the_god_of_3dsmax
27-01-2009, 16:18
من 256 دارم خدای pes
هر کی پایس این id پی ام بده
m0nster_m
آنم

keshish
27-01-2009, 17:06
سرعت اتصالت چنده؟

من 128 دارم.

Spaniuly
27-01-2009, 17:30
من 128 دارم.

خوبه راحت می تونی دایرکت ای پی بازی کنی با همون هاماچی میتونی فیفا رو هم دایرکت آی پی بازی کنی

keshish
27-01-2009, 17:45
خوبه راحت می تونی دایرکت ای پی بازی کنی با همون هاماچی میتونی فیفا رو هم دایرکت آی پی بازی کنی
خوب داداشی من تو این زمینه بوق بوقم.چطور می تونم با دایرکت آی پی(اصلاً چی هست)فیفا یا pes بازی کنم.

aliani
27-01-2009, 18:07

2- آی پی شخصی که با او میخواهید آنلاین بازی کنید را از روی هاماچی به دقت وارد کنید

فقط یه سوال :
خود pesconnector میگه اگه گزینه 1 رو بزنی باید آیپی خودتون رو وارد کنی بعد شما اینجا نوشتی آیپی طرف مقابل چرا ؟!!!!!!!!!!

Spaniuly
27-01-2009, 21:17
فقط یه سوال :
خود pesconnector میگه اگه گزینه 1 رو بزنی باید آیپی خودتون رو وارد کنی بعد شما اینجا نوشتی آیپی طرف مقابل چرا ؟!!!!!!!!!!

بله حق با شماست الان اصلاح می کنم

google_boy07
27-01-2009, 22:20
این پیغام رو میده و بعد به اونجایی میره که game id و konami id میخواد میره .....قضیه چیه ؟

Pw-Persian
27-01-2009, 22:34
کسی پایه بازی هست؟

keshish
27-01-2009, 22:38
google_boy جان الآن اینجا جوابتو جیک ثانیه ای میدن.همونطور که منو راهنمایی کردن و الآن دارم عین چی آنلای بازی می کنم.آهان راستی یکی کمک کنه من هنوز نتونستم مشکلمو حل کنم.

Spaniuly
27-01-2009, 22:47
google_boy جان الآن اینجا جوابتو جیک ثانیه ای میدن.همونطور که منو راهنمایی کردن و الآن دارم عین چی آنلای بازی می کنم.آهان راستی یکی کمک کنه من هنوز نتونستم مشکلمو حل کنم.

این پیغام رو میده و بعد به اونجایی میره که game id و konami id میخواد میره .....قضیه چیه ؟

شما باید اونها رو اکسپت کنی به صورت پیش فرض وارد شده

google_boy07
27-01-2009, 23:20
درست شد ....بلاخره !!!!!

من یه سرور ساختم

اسمشgoogle_boy07

اینم پاسوردش777

من منتظرم با یکی تست کنم ....
برای بازی pm بدین ......همین الان

google_boy07@yahoo.com

aliani
27-01-2009, 23:25
سرور ساختی یا روم ؟!
اون رو که ما همه رد میشیم و میسازیم اما کسی نمتونه پیداش کنه
این قضیه ی almost done ها چیه که بعد login میاد؟

google_boy07
27-01-2009, 23:47
Name: OIC Room 1 Pass: oicroom1
Name: OIC Room 2 Pass: oicroom2
Name: evo-web Pass: 1234
Name: Pes_Hungary Pass: Pes_Hungary
Name: pes09green_cz Pass: pes

aminsatan2008
27-01-2009, 23:49
سلام آقایون آنلاین باز من یک ایراد دارم زمانیکه وارد network می شم an error accured میده چه کنم؟

google_boy07
27-01-2009, 23:56
ای بابا اصلان هیچکی نمیاد بالا

google_boy07
28-01-2009, 00:20
چرا وقتی serah رو میزنی هیچی پیدا نمیکنه و پیغام زیر رو میده !؟

.............................................

google_boy07
28-01-2009, 01:39
دوستان من هر کاری کردم نتونستم آنلاین بازی کنم ...................

موقعی که من server میشم مشکلی نیست و تمام مراحل میره جلو و براحتی میرم room میسازم ....
اما وقتی client میشم بعد از اینکه گزینه network رو میزنم یه error میده !!؟؟

از دوستان کسی تونسته بازی کنه ....!؟

arrow
28-01-2009, 02:20
سلام بچه ها من وقتی وارد network میشم تو بازی ارور میگیره (an eror accord) کی میدونه علتش چیه تورو خدا راهنمایی کنید :((

aliani
28-01-2009, 11:39
ارور an eror accord زمانی میاد که شما در pesconnector هاست نشدید و یا اینکه درست حسابی کلاینت نشدید چون تو کلاینت هم باید آیپی هاست رو وارد کنید هم آیپی طرف مقابل رو ..... (البته ممکنه از cerification هم باشه )
به هر حال ما که هنوز نتونستیم آنلاین بزنیم اما حداقل روم رو زدیم اما کلاینت نتونسته پیدا کنه که اونم یه راه حلی داره که اگه جواب داد قطعا میگم اینجا

zoohal
28-01-2009, 11:47
این بنده خدا داره میگه 2008 داری یا 2009
در ضمن پچ 2.1 لازمه
من نسخه سبز از 2009 را دارم اما وقتی میخوام آنلاین بازی کنم هیچی نمیاد
حالا بیا یه امتحانی بکنیم
من هاست میشم اوکی؟
بعد شما باید به عنوان کلاینت بهش وصل میشدید همین

Spaniuly
28-01-2009, 18:45
پست اول ویرایش شد...

google_boy07
29-01-2009, 00:12
هر کی تونست بازی کنه به ما هم خبر بده !؟؟

......................................
به یک برنامه نویس php نیازدارم ....کسی هست

google_boy07
29-01-2009, 00:48
یکی از دوستان میگه چا وقتی 1 رو از pesconnector انتخاب میکنی میگه ....access is denided !؟؟؟؟

maysamsami
29-01-2009, 01:34
با سلام،کسی تونسته با این روش بازی کنه؟؟؟
آخه من توو کف یه دس آنلاینم!

Spaniuly
29-01-2009, 02:50
والا من عصر من آیدی خودم رو تو یه پست زدم اینجا به مدت 2 ساعت منتظر موندم یکی بیاد همه کار ها رو هم ردیف کرده بودم آماده بازی بودم فقط منتظر بودم یکی به آیدیم پی ام بده باهاش هماهنگ کنم جهت تست کردن بازی کنیم ولی هیچ کس آنلاین نشد اون ساعت منم پستم رو ویرایش کردم چون توی تاپیک آیدی نوشتن صحیح نیست ولی دیگه چاره ای نبود حداقل می تونستم برای خودم ثابت کنم که میشه ولی مطمئنم اگه کسی آنلاین میشد با من هماهنگ میکرد میتونستیم بازی کنیم حتی من یه سرور با هاماچی ایجاد کردم با ورود به اون میتونستیم یه اتاقک بسازیم رنکینگ هم بازی کنیم واقعا میشه شک ندارم همه چی رو به راه بود کافی بود یکی با من تماس بگیره اونقت میتونست به سرور هاماچی من وصل بشه آی پی رو می گرفتم و راحت اینوایت میکردم اصلا لازم هم نبود بخواد خودش join کنه یه امکانی هست که می تونی هاست های دیگه رو اینوایت کنی حیف دیگه من که هاماچی رو هم از حرصم پاک کردم البته من مشکلی از لحاظ آنلاین پلی ندارم چون برا من گیم آیدی و کونامی آیدی اورجینال هست فقط میخواستم دوستان بتونن آنلاین بازی کنن و هدفم از زدن تاپیک همین بود بقیه تاپیک با خودتون ولی بازم میگم با هاماچی یه سرور بزنید و یوزر پسوردش رو به کسی بدید که باهاش هماهنگ هستید وقتی اومد توی رومی که شما ساختید آی پیش برا شما ظاهر میشه بنا به دستور العمل پست اول تاپیک میرید جلو و همدیگه رو می بینید و راحت می تونید بازی کنید راهش اینه فقط هماهنگ کنید حالا یا تلفنی یا با مسنجر
یا حق

X-FeaR
29-01-2009, 14:12
سلام به همگي . اينو با 56k هم ميشه بازي كرد؟

zoohal
29-01-2009, 15:48
سلام به تمام دوستان من تمام تنظیماتی که توسط krauser عزیز گفته شده بود انجام دادم
کسی هست که با هم بازیو تست کنیم؟

the_god_of_3dsmax
29-01-2009, 20:07
اقا من امروز شدید پایم
هر کی پایست پی ام بده به m0nster_m (اون صفره)
آنم (اینویزیبیل ) :دی

the_god_of_3dsmax
29-01-2009, 20:10
فقط 256 به بالا پیلیز

Spaniuly
29-01-2009, 20:28
سلام به همگي . اينو با 56k هم ميشه بازي كرد؟

نه عزیز به لحاظ پینگ کم میاری در ضمن مقرون به صرفه هم نیست

omdtjk
29-01-2009, 20:54
همه مشکلات حله فقط وقتی میری تو بازی client هیچ room ای رو نمیبینه.

the_god_of_3dsmax
29-01-2009, 22:20
من الان پایماا همه برنامه ها رم ریختم ردیفه ردیف

the_god_of_3dsmax
29-01-2009, 22:21
پی ام بزنین m0nster_m

(چه خوبه اینجا پستا شمرده نمی شه آخه کی براش تعداد پست اهمیت داره )

Spaniuly
29-01-2009, 22:37
همه مشکلات حله فقط وقتی میری تو بازی client هیچ room ای رو نمیبینه.

من یه حدسی میزنم : این فایل certificate ما expired شده تاریخ انقضاش مال 12 ژانویه 2009 هست ولی امروز 29 ام هست

dr_shahrooz
29-01-2009, 22:44
daaaash vaghean mamnoonam babate in hame tozih....bebinam paaye hasti vase mosabeghe ba man ?

google_boy07
29-01-2009, 22:50
من یه حدسی میزنم : این فایل certificate ما expired شده تاریخ انقضاش مال 12 ژانویه 2009 هست ولی امروز 29 ام هست

نه فک کنم ........

مشکل از این نیست ...این برنامه pesgreen چیه ؟؟

google_boy07
30-01-2009, 00:44
اگه host بشم تمامی مراحل راحت میره جلو .....اما اگه client بشم این error رو میده ....وقتی میرم تو شبکه بعد از 30 ثانیه که چک میکنه این error رو میده ؟؟؟!!!

ما همه منتظریم یکی که تونست بتزی کنه بقیه بچه هارو در جریان بگزاره ...

krauser جان فک کنم این وسط یه برنامه کم باشه ...!؟

aliani
30-01-2009, 02:05

درسته expire شده

Spaniuly
30-01-2009, 10:48
درسته expire شده

اگه certificate جدید پیدا کنم می ذارم البته قبلش امتحان میکنم

zoohal
30-01-2009, 12:28
سلام به همگی جسارتا من فکر می کنم certification هیچ مشکلی نداشته باشه چون توی قسمت expiration date نوشته 2009/11/12 :31:

AGENT-007
30-01-2009, 21:46
سلام دوستان
براي حل ارور ها
1.همه دوستان پچ 1.2 که پچ رسمی کونامیه نصب کنن بدون پچ امکان بازی نیست
2.کرک مربوط به پچ بالا رو نصب کنید
3.برای بازی باید پینگتون زیره 150 باشه
اینم بگم که بارها با این اجنبیا بازی کردم ولی حال نمیده بازی با برو بچه ایرانی بیشتر میچسبه
این نتورک زیر رو برای بازی به هاماچی اضافه کنید اگه سوالی بود من درخدمتم
user :agent-007
pass:123

google_boy07
30-01-2009, 22:21
بلاخره کسی تونست بازی کنه ...

هر کی تونست دریغ نکنه و زود بیاد بگه ....

دارم لحظه شماری میکنم برای بازی online

Spaniuly
30-01-2009, 23:31
والا من خودمم تا حالا قسمت نشده بازی کنم با این روش ولی اگه شد اطلاع میدم بلافاصله

amirjoon69
31-01-2009, 09:25
آقا من لینک دانلود پچ 1.0.3.0 بازی pes09 رو میخاستم اگه بزاری ممنون میشم

aliani
31-01-2009, 13:24
آقایون بلاخره ما تونستیم بازی کنیم البته با پس کانکتور نبود اما همون کاراش رو انجام میداد اما با تغییراتی که با یکی از دوستان که حسابی پایه بود تونستیم بازی کنیم اما از طرف host که من بودم و 256 اصلا مشکل لگ نداشتم یا خیلی کم بود اما از طرف client خیلی لگ بود به طوری که یک پاس صحیح هم نمیتونست بده (در کل این رفیقمون همه چی و ردیف کرد و گفت من چیکار کنم برا آنلاین حالا اگه بشه آموزشش رو میزارم )

google_boy07
31-01-2009, 18:28
آقایون بلاخره ما تونستیم بازی کنیم البته با پس کانکتور نبود اما همون کاراش رو انجام میداد اما با تغییراتی که با یکی از دوستان که حسابی پایه بود تونستیم بازی کنیم اما از طرف host که من بودم و 256 اصلا مشکل لگ نداشتم یا خیلی کم بود اما از طرف client خیلی لگ بود به طوری که یک پاس صحیح هم نمیتونست بده (در کل این رفیقمون همه چی و ردیف کرد و گفت من چیکار کنم برا آنلاین حالا اگه بشه آموزشش رو میزارم )

:20:
:5::46:
ما منتظریم ها
ممنونم
:46:

aliani
01-02-2009, 00:00
قربان u

با یه تغییر کوچیک توی ip.conf میشه host یا client بشید و اونم اینه که آیپی خودتون رو توش وارد کنید :دی فقط همین اما مشکل اینجاست که هاست بدون لگ هست تغریبا اما client لگ خور میشه حسابی :(

google_boy07
01-02-2009, 01:24
قربان u

با یه تغییر کوچیک توی ip.conf میشه host یا client بشید و اونم اینه که آیپی خودتون رو توش وارد کنید :دی فقط همین اما مشکل اینجاست که هاست بدون لگ هست تغریبا اما client لگ خور میشه حسابی :(

نه دوست من اینو که من نه تنها خیلیا میدونن اما مشکل اصلی اینکه کسی رو نمیتونی پیدا کنی ..

اگه لطف کنی و پستهای صفحات قبل من رو بخونی متوجه میشی ......

تمامی مراحل رو میریم جلو اما تو قسمت search....... طرف مقابل که میخوام باهاش بازی کنیم رو نمیتونیم پیدا کنیم ....

حالا اگه شما یه جوره دیگه عمل کردی ...

ما که هر چی زور زدیم نشد ...شایدم ما کم زوریم و شما پر زور :31:

zoohal
01-02-2009, 08:58
سلام به همگی آیا کسی هست که همین دس بزنیم؟

aliani
01-02-2009, 11:09
نه دوست من اینو که من نه تنها خیلیا میدونن اما مشکل اصلی اینکه کسی رو نمیتونی پیدا کنی ..

اگه لطف کنی و پستهای صفحات قبل من رو بخونی متوجه میشی ......

تمامی مراحل رو میریم جلو اما تو قسمت search....... طرف مقابل که میخوام باهاش بازی کنیم رو نمیتونیم پیدا کنیم ....

حالا اگه شما یه جوره دیگه عمل کردی ...

ما که هر چی زور زدیم نشد ...شایدم ما کم زوریم و شما پر زور

اگر شما توجه کنی یه room همیشه پیدا میشه که اگه درست حسابی کلاینت شده باشی اون روم همون رومیه که هاست مورد نظر زده که البته اگه کارها درست انجام شده باشه داخل اون روم میشه و میشه ready کرد و بازی کرد اما اگه اینکار درست انجام نشده باشه ارور میده
من هم از طریق پس کانکتر این کار رو انجام دادم هم از یه راه دیگه که همون پس کانکتر هست اما هر کاری رو که پس کانکتر انجام میده رو به صورت جدا جدا در اختیار گذاشته .....

در کل در آخر به لگ میرسیم :دی

Spaniuly
01-02-2009, 12:51
البته اون لگی که می گی احتمالا از ناهماهنگی سرعت دو نفری هست که با هم بازی میکنن شاید اونی که سرعتش بیشتره هاست بشه نتیجه یه کم بهتر بشه تا اینکه اونی که سرعتش پایین هست هاست بشه. در هر صورت اینکه بشه بازی کرد خودش خیلیه لگ هم نوش جونمون

zoohal
01-02-2009, 13:28
این آی دی منه هر کی پایه بازی بود پی ام بده که یا سوسکش کنم یا سوسک بشم
Black_knight10000

google_boy07
01-02-2009, 13:36
اگر شما توجه کنی یه room همیشه پیدا میشه که اگه درست حسابی کلاینت شده باشی اون روم همون رومیه که هاست مورد نظر زده که البته اگه کارها درست انجام شده باشه داخل اون روم میشه و میشه ready کرد و بازی کرد اما اگه اینکار درست انجام نشده باشه ارور میده
من هم از طریق پس کانکتر این کار رو انجام دادم هم از یه راه دیگه که همون پس کانکتر هست اما هر کاری رو که پس کانکتر انجام میده رو به صورت جدا جدا در اختیار گذاشته .....

در کل در آخر به لگ میرسیم :دی

حالا شما همون راهی که رفتی رو با تصویر نشون بده و یه توضیح کامل هم بزار ....

من که تمامی کار هارو درست انجام دادم ....

شاید یه جای کار میلنگه ..
ممنون .......

البته اون لگی که می گی احتمالا از ناهماهنگی سرعت دو نفری هست که با هم بازی میکنن شاید اونی که سرعتش بیشتره هاست بشه نتیجه یه کم بهتر بشه تا اینکه اونی که سرعتش پایین هست هاست بشه. در هر صورت اینکه بشه بازی کرد خودش خیلیه لگ هم نوش جونمون

شایدم ....
البته سرعت اینترنت ایران هم خیلی موثره ......نه اینکه خیلی خوبه و استاندارده

aliani
01-02-2009, 15:48

من خودم 256 داتک دارم طرف مقابل هم 128 داتک داشت .
ما تست کردیم هر کدوممون که هاست میشدیم بدون مشکل بازی میکردیم اما کلاینت لگ بود حالا چه من کلاینت میشدم چه طرف مقابل فرقی نمیکرد :13:
البته هنوز با کسی که 256 داشته باشه تست نکردم ببینیم چجوریه ....

aliani
01-02-2009, 15:53
حالا شما همون راهی که رفتی رو با تصویر نشون بده و یه توضیح کامل هم بزار ....

من که تمامی کار هارو درست انجام دادم ....

شاید یه جای کار میلنگه ..
ممنون .......

شما اگه آیدی xfire داری چه بهتر اگرم نداری آیدی یاهوت رو بزار تا با هم تست کنیم ......

شایدم ....
البته سرعت اینترنت ایران هم خیلی موثره ......نه اینکه خیلی خوبه و استاندارده

ما که آخرش تو pes 2008 به این نتیجه رسیدیم که حداقل اقل باس 1 مگ داشته باشی تا بتونی بازی کنی :دی
البته اون با پس مجازین بود راستی من شنیدم با پس مجازین لگ نمیشه 2009 راسته ؟ اگه راسته یکی این لینکش رو پیدا کنه بزاره ما که پیدا نکردیم :(

google_boy07
01-02-2009, 16:25
شما اگه آیدی xfire داری چه بهتر اگرم نداری آیدی یاهوت رو بزار تا با هم تست کنیم ......

ما که آخرش تو pes 2008 به این نتیجه رسیدیم که حداقل اقل باس 1 مگ داشته باشی تا بتونی بازی کنی :دی
البته اون با پس مجازین بود راستی من شنیدم با پس مجازین لگ نمیشه 2009 راسته ؟ اگه راسته یکی این لینکش رو پیدا کنه بزاره ما که پیدا نکردیم :(

من شب از ساعت 10 تا 1 آنلاین هستم

google_boy07@yahoo.com

zoohal
01-02-2009, 21:19
با تشکر از زحمات تمامی اعضای پرکار و زحمت کش فروم یکی دست مارو هم بگیره ما تازه کاریم
با تشکر

zoohal
02-02-2009, 12:57
سلام به همگی من آیدیمو توی فروم گذاشتم اگه کسی خواست با هم تست کنیم فقط پی ام بده
ممنون از همه

google_boy07
02-02-2009, 16:43
دوستان بلاخره تونستم pes 2009 رو با همکاری یکی آنلاین بازی کنم ........

طرف مقابل سرور شد و منم رفتم و اونو پیدا کردم ............

نمیدونم چرا این دفعه تو قسمتfreindly match اون رو پیدا کردم و.....

خلاصه آقا ما رفتیم تو بازی ....
من adsl 128دارم .....بازی با لگ شروع شد که اصلا توپ رو نمیدیدی و توپ یهویی میرفت این طرف و اون طرف

البته در بعضی مواقع برای چند ثانیه بازی خوب بود ................

البته برای من که client بودم این جوریه اما برای کسی که سروره دیگه لگ نداره ...............

مهمترین عامل برای اینکه بتونی راحت بازی کنی اینکه سرعت اینترنت بالا باید داشته باشی که 2 طرف راحت و بدون هیچ مشکلی بازی کنند ...

فک کنم با adsl 256 البته اگه واقعی باشه ...بشه راحت بازی کرد .......................

این سرعت اینترنت اران هم برای ما شده یک مشکل بزرگ !

Spaniuly
02-02-2009, 20:13

من adsl 128دارم .....بازی با لگ شروع شد که اصلا توپ رو نمیدیدی و توپ یهویی میرفت این طرف و اون طرف

البته برای من که client بودم این جوریه اما برای کسی که سروره دیگه لگ نداره ...............

مهمترین عامل برای اینکه بتونی راحت بازی کنی اینکه سرعت اینترنت بالا باید داشته باشی که 2 طرف راحت و بدون هیچ مشکلی بازی کنند ...

فک کنم با adsl 256 البته اگه واقعی باشه ...بشه راحت بازی کرد .......................

خوش خبر باشی مهرداد جان خوشحالم اینو میشنوم البته من سرعتم 512 هست ولی توی دوست و آشناها کسی نیست که این سرعت رو داشته باشه الته توی ارومیه اصلا 512 رو به مصارف خانگی نمیدن ولی خوب من تونستم بگیرم. در هر صورت امیدوارم تمام مشکلات حل بشه

با تشکر از زحمات تمامی اعضای پرکار و زحمت کش فروم یکی دست مارو هم بگیره ما تازه کاریم
با تشکر

فدات بشم عزیزم خیلی خوش اومدی قدمت روی چشم ما در خدمتیم

zoohal
02-02-2009, 22:26

از اینکه تونستید بازی کنید خوشحالم
من هم وقتی دیدم توی فرو تازه کارمو هنوز کسی تحویلم نمیگیره رفتم سرچ زدم توی اینترنت سرورهای کشور برزیل و ایرلند رو در آوردم و خوشبختانه موفق شدم که باهاشون بازی کنم و همونطور که شما گفتید وقتی که من سرور میشدم طرق لگ داشت و وقتی که اون سرور میشد من لگ داشتم.
نا گفته نماند که من 128 دارم و طرف broad bank 3mb داشت اما باز هم اینطوری شد
همانطور که krauser جان گفت باید دونفر با سرعت یکی با هم تست کنند تا مشکل پیدا و برطرف بشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

google_boy07
03-02-2009, 08:48
از اینکه تونستید بازی کنید خوشحالم
من هم وقتی دیدم توی فرو تازه کارمو هنوز کسی تحویلم نمیگیره رفتم سرچ زدم توی اینترنت سرورهای کشور برزیل و ایرلند رو در آوردم و خوشبختانه موفق شدم که باهاشون بازی کنم و همونطور که شما گفتید وقتی که من سرور میشدم طرق لگ داشت و وقتی که اون سرور میشد من لگ داشتم.
نا گفته نماند که من 128 دارم و طرف broad bank 3mb داشت اما باز هم اینطوری شد
همانطور که krauser جان گفت باید دونفر با سرعت یکی با هم تست کنند تا مشکل پیدا و برطرف بشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه دوست من اینطور نیست ...

بخ نظره من فقط و فقط سرعت کند اینترنت در ایران هستش و نبود استاندارد این خطوط ...........

آخه این سرعی که ما داریم برای ژاپنی ها 20 سال پیش منسوخ شده ..............!؟

zoohal
03-02-2009, 14:46
از زحمات همه ی شما ممنونم و از اینکه شما و krauser عزیز منو به جمع خودتون پذیرفتید بسیار خوشحالم

zoohal
03-02-2009, 14:49
از دوست عزیز google_boy07 هم بسیار ممنونم که به سوال من جواب واضح دادند.
لطفا چندتا از سرورهای ایرانی hamachi را بزارید تا همه استفاده کنن چون بازی با خارجیا زیاد حال نمیده

google_boy07
03-02-2009, 22:28
سلام دوستان

اینم pesmagazine برای pes2009
:8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8:

Pesmagazine Launcher 2009

باید تو مسیر نصب بازی باشه
Unzip the archive into the PES 2009 path (i.e. c:\program files\konami\pro evolution soccer 2009).

دانلود :

یا

okhtapooss
04-02-2009, 23:46
این pes connector با ویندز wista هم کار می کنه یا نه ؟

neo_345
05-02-2009, 00:28
سلام
ببخشین با این برنامه آنلاین بازی می کنین یا با هاماچی؟

google_boy07
05-02-2009, 00:56
ای بابا .........اصلا انگار کم کم باید قیده آنلاین بازی کردن رو زد ....

وقتی client میشی خیلی مشکل داری .........لگ ...لگ و لگ !؟

البته نه اینکه سرعت اینترنت ایران خیلی بالاست و این باعث شده نتونیم بازی کنیم ...:31::31::31::31::31:

خدایا ......خودت درست کن .........

Spaniuly
05-02-2009, 09:14
ای بابا .........اصلا انگار کم کم باید قیده آنلاین بازی کردن رو زد ....

وقتی client میشی خیلی مشکل داری .........لگ ...لگ و لگ !؟

البته نه اینکه سرعت اینترنت ایران خیلی بالاست و این باعث شده نتونیم بازی کنیم ...:31::31::31::31::31:

خدایا ......خودت درست کن .........

البته مشکل لگ به خاطر فاصله ای هست که ما از اون سرور کرک شده داریم اون certificate که ما ازش استفاده میکنیم یه سرور کرک شده اضافه میکنه که مطمئنا فاصله اش از ایران زیده همونطور که میدونید یکی از 2 عامل بالا رفتن پینگ همین فاصله زیاد هست

zoohal
05-02-2009, 14:18
سلام به همگی
چجوریه من هر چی پست میفرستم هنوز رو همون 1 مونده؟

arrow
06-02-2009, 13:54
سلام به همه ..کسی در مورد pes 2009 سوالی داشت بپرسه ای دی یاهوی من اینه >>nice_martian@yahoo.com یه روم هم دارم برای هاماچی >>
name: pes 2009 iran
pass: 123
باید کلتونو بخابونم داقونتون کنم

ashikhafan
07-02-2009, 15:12
یکی لطف کنه به من کمک کنه من Log in می کنم این پیغام رو میده An error has ocurred من ID ساختم active هم کمش.با تشکر!

Spaniuly
07-02-2009, 16:11
یکی لطف کنه به من کمک کنه من log in می کنم این پیغام رو میده an error has ocurred من id ساختم active هم کمش.با تشکر!

برا منم همینطور میشد اواخر ولی ویندوز عوض کردم حل شد البته بعد اینکه راهی پیدا نکردم که این مشکل رو حل کنم به تعویض ویندوز متوسل شدم

zoohal
09-02-2009, 09:06
سلام به همگی فکر می کنم از وقتی که بیشتریا یاد گرفتن آنلاین بازی کنن دیگه فروم داره بی فروغ میشه
لطفا بازم بیاید تا اشکالات هم دیگرو برطرف کنیم و از اطلاعات همدیگرو کامل کنیم

xhacker42
09-02-2009, 12:43
یکی لطف کنه به من کمک کنه من Log in می کنم این پیغام رو میده An error has ocurred من ID ساختم active هم کمش.با تشکر!
win ro change kon ok mishe ashiiiii

xhacker42
09-02-2009, 12:58
یه آدرس داده ..باید بری یه konami id و یه game id درست کنی

babba id chiye in javaba chiye midin ,agha bayad portforward koni u modem adsl dari va nat shode ro systemet avse inke betoneh pes kar kone bayad port baz she to ghesmate nat bayad beri.....

beckham2009
09-02-2009, 15:24
ببخشید من تمام مراحل خواسته شده برای آنلاین بازی کردن رو امجام دادم ول وقتی می خوام لاگین شوم میگه آپدیت کن بعد یه صفحه باز می شه که آپدیت داخلشه و 20 مگابایته اون رو هم گرفتم و نصب کردم ولی بازم می گه آپدیت کن و دوباره صفحه سایت بتز می شه ..
چه کار کنم

Spaniuly
09-02-2009, 22:52
ببخشید من تمام مراحل خواسته شده برای آنلاین بازی کردن رو امجام دادم ول وقتی می خوام لاگین شوم میگه آپدیت کن بعد یه صفحه باز می شه که آپدیت داخلشه و 20 مگابایته اون رو هم گرفتم و نصب کردم ولی بازم می گه آپدیت کن و دوباره صفحه سایت بتز می شه ..
چه کار کنم

وقتی شما پچ 1.20 رو نصب میکنید باید کرک مربوط به 1.20 رو استفاده کنی فایل کرک 26.8 مگ حجمش هست

redman1368
10-02-2009, 10:48
xhacker42 جان اگه ميشه اشكالات من هم برطرف كن.
من مودمم wifi هست چه جوري بايد برم تو nat? مودم من datasheen d901w2 هست .

مشكل ديگه اينكه الان وقتي pes connector رو ميزنم وقتي 1 يا 2 رو ميزنم access denied ميده كه قبلا اينگونه نبود ولي حالا گير داده.

مشكل ابتدايي و اصلي ترينم هم كه همون an error has occurred هست كه هنوز دارمش. راستي براي چي بايد win عوض كنيم؟

Spaniuly
11-02-2009, 14:11
xhacker42 جان اگه ميشه اشكالات من هم برطرف كن.
من مودمم wifi هست چه جوري بايد برم تو nat? مودم من datasheen d901w2 هست .

مشكل ديگه اينكه الان وقتي pes connector رو ميزنم وقتي 1 يا 2 رو ميزنم access denied ميده كه قبلا اينگونه نبود ولي حالا گير داده.

مشكل ابتدايي و اصلي ترينم هم كه همون an error has occurred هست كه هنوز دارمش. راستي براي چي بايد win عوض كنيم؟

من هم نمیدونم اشکال رو دقیقا به کجا وارد میکنه در هر صورت فعلا راه حلی غیر از عوض کردن ویندوز پیدا نشده الته بدون شک راه حلی هست که بدون تعویض ویندوز مشکل رو برطرف کرد ولی تا حالا من که نتونستم پیدا کنم فقط با تعویض ویندوز مشکل برطرف شد و اما بگم که چی باعث میشه این اشکال بوجود بیاد:
من خودم یه بار certificate رو وارد کردم کار هم کرد توی لابی هم رفتم مشکلی نبود ولی یه بار کلا certificate رو Remove کردم و کلا از بین بردم و بعدش که دوباره وارد کردم و خواستم برم توی لابی نرفت حتی به کونامی هم نمیتونستم وصل شم

maghzae-motefaker
11-02-2009, 19:03
سلام
من يه سوال دارم من و دوستم مي خوايم بازي كنيم
مثلا اگه من عدد 1 ميشم ميتونم برم تو ولي وقتي من عدد 2 ميشم اين ارور رو ميده an error has occurred
حالا برعكس اگه اون عدد 1 بشه ميره تو و اگه اون عدد 2 بشه اين اروره رو ميده

حالا بايد هر دومون ويندوز بريزيم؟

babak.ehtesham
18-02-2009, 03:00

به من این پیغام رو مده چکار بای بکنم ..... مرسی اقا لطفا کامل جواب بده من خیلی دلم می خواد بازیکنم

reza_rpd
18-02-2009, 13:08
salam bacheha.age kasi vaghean bazi karde lotf kone kamelan tozih bede ke bacheha enghadr sargardoon nashn.mamnoon

hadidevil
19-02-2009, 00:55
صفحه اول که توضیح داده شده
ولی باید سرعت مناسبی داشته باشی که بتونی بازی کنی واگرنه بعد از یک دیقه بازی شروع به لگ زدن های شدید میکنه

ali285
20-02-2009, 14:09
سلام مرسی از توضیحات شما من همه ره مو به مو اجرا کردم و 3 تا فایل را هم دانلود کردم فقط وقتی تو بازی میرم بعد از اینکه تو نت ورک میرم اول یه پیام میده که گزینه اوکی داره اوکی را میزنم بعد یه پیام ایجر میده یس میزنم بعد7 تا پیام کلوز میده بعد 3 تا گزینه کنامی ایدی رجیستر و لوگین میده لوگین را میزنم 3تا گزینه گیم ایدی گیم ایدی پاسفورد و رجیستر کد میاد هرچی وارد میکنم میگه ایدی و پاسفورد اشتباهیه اگر هم وارد نکنم نمیره چون خودتون گفتید دلخواه وارد کنید در ضما گزینه اکپت اصلا نداره اگه بگین مشگل کجاست ممنون میشم؟

ali285
20-02-2009, 21:11
سلام مرسی از توضیحات شما من همه ره مو به مو اجرا کردم و 3 تا فایل را هم دانلود کردم فقط وقتی تو بازی میرم بعد از اینکه تو نت ورک میرم اول یه پیام میده که گزینه اوکی داره اوکی را میزنم بعد یه پیام ایجر میده یس میزنم بعد7 تا پیام کلوز میده بعد 3 تا گزینه کنامی ایدی رجیستر و لوگین میده لوگین را میزنم 3تا گزینه گیم ایدی گیم ایدی پاسفورد و رجیستر کد میاد هرچی وارد میکنم میگه ایدی و پاسفورد اشتباهیه اگر هم وارد نکنم نمیره چون خودتون گفتید دلخواه وارد کنید در ضما گزینه اکپت اصلا نداره اگه بگین مشگل کجاست ممنون میشم؟
خواهش میکنم راهنماییم کنید؟

worldclass
21-02-2009, 15:19
سلام
دوستان من game id ساختم ولی وقتی تو بازی login میکنم invalid میده
لطفا راهنمائی کنید
worldclass
21-02-2009, 23:35
سلام
مشکل رجیستر حل شد اما بعد از login میگه ورژن کلاینت متفاوت هست که از سایت کنامی پچ pes 2009 patch 130 رو گرفتم اما نصب نمیکنه و این ارور میده

Spaniuly
22-02-2009, 16:58
تاپيك هم به گند كشيده شد ها عجب اسپم بازاري راه افتاده اينجا. پست اول كه كامل هست اگه نميشه ممكن هست از پايين بودن سرعت يا پينگ بالا باشه

worldclass
22-02-2009, 22:35
سلام
مشکل رجیستر حل شد اما بعد از login میگه ورژن کلاینت متفاوت هست که از سایت کنامی پچ pes 2009 patch 130 رو گرفتم اما نصب نمیکنه و این ارور میده

تاپيك هم به گند كشيده شد ها عجب اسپم بازاري راه افتاده اينجا. پست اول كه كامل هست اگه نميشه ممكن هست از پايين بودن سرعت يا پينگ بالا باشه
سلام
متاسفانه چاره ای به جز دادن پست ها برای فعال شدن نیست!!
........................
مشکل لاگین حل شد اما این پچ نصب نمیشه

neo_345
23-02-2009, 20:40
یه سوال کسی تونسته بازی کنه آنلاین درست حسابی یا نه ؟
تا اینجا که من خوندم تاپیکو انگار عملی نیست !

Spaniuly
23-02-2009, 21:13
یه سوال کسی تونسته بازی کنه آنلاین درست حسابی یا نه ؟
تا اینجا که من خوندم تاپیکو انگار عملی نیست !

سلام
متاسفانه چاره ای به جز دادن پست ها برای فعال شدن نیست!!
........................
مشکل لاگین حل شد اما این پچ نصب نمیشه

اونايي هم كه تونستن بازي كنن با كلي مشكل لگ اين كار رو كردن نه اينكه عملي نباشه فقط دردسر زياد داره

در مورد نصب پچ 1.30 هم بگم كه پچ بيخودي هست. اگه هم ميخوايين نصب كنين بايد بازيتون به صورت واقعي نصب شده باشه. اگه از اين دي وي دي هاي انگولك شده خريدين پچ رو بيخيال بشيد بايد نصب بازيتون اورجينال باشه مال خود كونامي مراحل نصب بازي نبايد دست كاري بشه

worldclass
23-02-2009, 21:18
اونايي هم كه تونستن بازي كنن با كلي مشكل لگ اين كار رو كردن نه اينكه عملي نباشه فقط دردسر زياد داره

در مورد نصب پچ 1.30 هم بگم كه پچ بيخودي هست. اگه هم ميخوايين نصب كنين بايد بازيتون به صورت واقعي نصب شده باشه. اگه از اين دي وي دي هاي انگولك شده خريدين پچ رو بيخيال بشيد بايد نصب بازيتون اورجينال باشه مال خود كونامي مراحل نصب بازي نبايد دست كاري بشه
اگر cd اورژینال داشتیم که دیگه غمی نبود!
برای همه دوستان هم فکر میکنم کپی هست که از این راه میخوان انلاین بازی کنن!
پس شما چطور این پچ رو نصب کردید؟!

amirsamu
24-02-2009, 18:14
با تشکر از krauser عزیز از توضیحاتش . ولی واقعه دردسر داره . یه زمانی فیفا 03 مودم به مودم خیلی فاز می داد با بهترین کیفیت . الان واسه اهداف مالی اینقدر کارُ سخت کردن که یه آنلاین بازی کردن انقدر دردسر داره . کسی اینجا هست که درست حسابی بدون مشکل کیفی آنلاین بازی کرده باشه !؟ بعید می دونم

Spaniuly
25-02-2009, 09:18
اگر cd اورژینال داشتیم که دیگه غمی نبود!
برای همه دوستان هم فکر میکنم کپی هست که از این راه میخوان انلاین بازی کنن!
پس شما چطور این پچ رو نصب کردید؟!

من يه dvd9 اورجينال از بازي دارم كه ميتونم با همون گيم آيدي هر مدلي رو بازي كنم يه 2 دي وي دي هم دارم كه اون رو به صورت همون كپي و كرك شده روي لپ تاپ نصب كردم و روي اون امتحان ميكنم الته همون هم نصبش بدون دستكاري هست الان اين بازي شما نصبش رو دستكاري كردن و چون كليد ريجستري توي مسير خودش وارد نميشه شما نمي توني پچ نصب كني يا از كيت سرور استفاده كني

ferikal
25-02-2009, 14:10
کسی الان online میاد

sima_6600
26-02-2009, 12:48
سلام من این برنامه PESmagazin رو گرفتم ولی کار نمیکنه میشه یکی اموزش بده.

Spaniuly
27-02-2009, 00:13
سلام من این برنامه pesmagazin رو گرفتم ولی کار نمیکنه میشه یکی اموزش بده.

اون براي 2008 بود نميدونم براي 2009هم كار مي كنه يا ممكنه وژن جديدش اومده باشه كه من اطلاعي ازش ندارم

sima_6600
27-02-2009, 12:32
ممنونم از شما.این نسخه مال Pes 2009 امده صفحه 10 رو ببین در ضمن یک مشکل داره که اون هم حل شد یک Fix داره که باید دانلود کنی سرچ کنی پیدا میکنید.

golmohammadi
27-02-2009, 17:45
سلام بروبچ
منم اومدم
از بس مشغول كارم وقت نميكنم پاي پي سي بيام
از زحمات دوستان ممنونم
آخرش نتيجه خوبي كسب نشد؟
من مايلم يكماه هم كه شده سرعت بيشتري بگيرم تا ساكر آنلاين را تست كنيم
البته اگه بزرگترين مشكل سرعت باشه
من تا عكس زير پيش ميرم
روم هم كه ساخته ميشه
گفتين اينوايت كار نميكنه درسته ؟
امشب اگه كسي اومد بهم پيغام بده تا باهم يه تستي بكنيم
محمود و فاروك كه ايديمو ميدونند
منتظرم
اينم عكس :

ghasem_ferdosy
27-02-2009, 21:24
kasi nist ye dast bezanim ?

fandak
27-02-2009, 21:29
کسی هست آنلاین بازی کنیم

fandak
27-02-2009, 21:32
چرا این اخطار رو می ده
an error has occurred

پچ رو نصب کردم 1.3
کرک مخصوصی 1.3 رو هم ریختم
id و پس هم دارم
همه چیز مرتبه

این آی پی من : 5.57.48.188

golmohammadi
27-02-2009, 23:00
اينطوري كه نميشه
بايد داره كه از طريق يه مسنجر در ازتباط باشيم
ايدي منو از پروفايلم اد كنين من هستم
ببينيم ميشه كاري كرد يا قيدشو بزنيم
منتظرم

mohsen62k
02-03-2009, 23:30
به نام خدا

برای آنلاین بازی کردن pes2009 در حالت عادی شما نیاز دارید که بازی رو به صورت اورجینال تهیه کنید تا از امکانات آنلاین این بازی بهره مند بشید ولی برای اکثر ایرانی ها این امکان پذیر نیست که به راحتی بتونن بازی رو به صورت اورجینال تهیه کنند حالا گذشته از پول مسایل ارسال و دنگ فنگ باعث شده که فرهنگ تهیه اورجینال بازی ها در کشورمون جا نیوفته در هر صورت بعد گذشت حدود 3 ماه از انتشار بازی pes2009 برای آنلاین بازی کردن این بازی راهی پیدا شده که بنده توی همین پست مفصلا آموزش خواهم داد تا بتونید با خیال راحت بازی کنید!

برای شروع شما حتما به برنامه هاماچی نیاز دارید. آخرین ورژن این برنامه رو از لینک زیر تهیه کنید:

version: 1.0.3.0
released: Aug 18, 2008
file size: 989 kb
language : English

download

اولا یه توضیح واسه اونایی که تا به حال با این نرم افزار کار نکردن بدم هاماچی یه برنامه خیلی ساده هست که کاری شبیه یاهو مسنجر میکنه در واقع یه کلاینت هست که توش مجموعه آی پی های کسانی که به هاماچی متصل میشن رو نشون میده و شما میتونید ببینید که چه آی پی هایی هم اکنون آنلاین هستند و برای بازی های دایرکت آی پی میتونید آی پی طرف رو بردارید و باهاش آنلاین بازی کنید.

خوب میریم سراغ اصل مطلب یعنی آنلاین بازی کردن pes2009 دو نفری که می خوان بازی کنن هاماچی رو بر روی سیستم نصب می کنن. بعد مراحل زیر رو به ترتیب گام به گام جلو برید:

از توی کنترل پنل به internet option برید سپس به تب content برید و داخل کادری که نوشته certificates دکمه certificates رو بزنید از پنجره ای که باز میشه تب وسطی یعنی trusted root certificates authorities رو انتخاب کنید و پایین تر کلید import رو بزنید یه پجره wizard باز میشه نکست میزنید و بعد اینکه فایل زیر رو دانلود کردید اون رو browse کنید

گزینه next بزنید و در صفحه جدید دومین گزینه یعنی place all certificatesin the folowing store را فعال کنید
و از گزینه browse کادر پایین را به trusted root certificates authorities تغییر دهید. نکست زده و بعد finish.
توضیح : ممکن است ویندوز شما پیغام هایی مبنی بر پیغام امنیتی به شما بدهد و چون certificat ی که ما استفاده می کنیم قابل اعتماد هست به پیغام ها جواب مثبت می دهیم

حال برنامه زیر را دانلود و اجرا کنید.

2- آی پی خود را از روی هاماچی به دقت وارد کنید
3- بازی رو اجرا کنید و به بخش network برید و همه یوزر پسورد ها را accept کنید(کونامی آیدی و گیم ایدی و ... رو به دلخواه وارد کنید)
4- لاگین شوید و از منو سمت چپ به سالن انتظار (نوشته lobby) بریدو این گزینه رو انتخاب کنید: Create a match room گزینه ranking match را به friendly match تغییر دهید میتوانید نامی برای روم هم در نظر بگیرید اینتر زده و روم را ایجاد کنید حالا روی گزینه ready اینتر بزنید و منتظر طرف مقابل باشید.

عملیاتی که شخص مقابل شما باید انجام بده... همون برنامه pes connector رو دانلود و اجرا میکنه و توی پنجره باز شده:

1- عدد 2 رو تایپ و اینتر میزنه
2- آی پی هاست یعنی شما رو وارد میکنه از روی هاماچی
3- بازی رو اجرا میکنه و به بخش network میره و همه یوزر پسورد ها را accept می کنه (کونامی آیدی و گیم ایدی و ... رو به دلخواه وارد میکنه)
4- لاگین میشه و از منو سمت چپ به سالن انتظار میره و این گزینه رو انتخاب میکنه : Search for a match room بعد گزینه friendly match رو انتخاب و اینتر میزنه حالا می تونید بازی کنید

یکی از اشکالاتی که این کار بوجود میاره اینه که ورژن بازی شما رو در هنگام اجرای pes connector تغییر میده و در صورت بازگشت به حالت اولیه باید از بازی خارج بشید و کلیه کارهایی که جهت آنلاین پلی انجام دادید رو رول بک کنید

اگه سوالی هست بفرمایید تا توضیح داده بشه ولی پست کامل هست و با مطالعه دقیق می تونید به نتیجه برسید لینکهای دانلود سالم هستند و خودم آپلود کردم. برا همه تون آرزوی موفقیت می کنم

گیمر و سربلند باشید

شما نوشتید که مهم نیست لوگین و پاسورد رو چی بزنیم
منم هرچی میزنمم پیغام میگیرم که آیدیی و پسورد غلطه!

sima_6600
03-03-2009, 10:32
والا ما که نفهمیدیم همش هم وقتی رو Network کلیک میکنم ارور an error has occurred میده.همه کار هم کردم نشد.
این krauser مارو گزاشته سر کار و رفته اگر میتوانی بیا توضیح بده چه کار کنیم.یا این که اگر نمیشه بیا و در تاپیک رو تخته کن.

Spaniuly
03-03-2009, 12:10
والا ما که نفهمیدیم همش هم وقتی رو Network کلیک میکنم ارور an error has occurred میده.همه کار هم کردم نشد.
این krauser مارو گزاشته سر کار و رفته اگر میتوانی بیا توضیح بده چه کار کنیم.یا این که اگر نمیشه بیا و در تاپیک رو تخته کن.

عزيز شما نمي توني لاگين بشي تقصير منه؟
من اولش رفتم توي لابي و Match رو هم ايجاد كردم فقط چون سرور اين Certificate كه داريم استفاده مي كنيم ازش در اروپا هست و فاصله ما تا اروپا زياده به لحاظ پينگ كم مياريم تنها راه اينه كه از سرعت هايي حتي بالا تر از 512 استفاده كنيم حالا 1 مگ 2 مگ و يا بيشتر دوستاني هم كه تونستن وارد بازي بشن دچار لگ شديد بودند تازه در تاپيك رو من تختخ نميكنم اگه خلاف مقررات باشه مديران براش تصميم مي گيرن فعلا راهي جز اين نيست چند صفحه پيش هم كه محمود خان لينك دانلود PES Magazine رو گذاشته بودند من ازش استفاده كردم مشكل اينه كه به گيم آيدي پيغام خطا ميداد اوني كه من گذاشتم مهم نبود چي بزني هر چي ميزدي وارد ميشد تازه در ضمن من هيچ كس رو سر كار نذاشتم.

golmohammadi
03-03-2009, 13:08

شما نوشتید که مهم نیست لوگین و پاسورد رو چی بزنیم
منم هرچی میزنمم پیغام میگیرم که آیدیی و پسورد غلطه!
بايد رجيستر كني
الكي نيست كه

عزيز شما نمي توني لاگين بشي تقصير منه؟
من اولش رفتم توي لابي و match رو هم ايجاد كردم فقط چون سرور اين certificate كه داريم استفاده مي كنيم ازش در اروپا هست و فاصله ما تا اروپا زياده به لحاظ پينگ كم مياريم تنها راه اينه كه از سرعت هايي حتي بالا تر از 512 استفاده كنيم حالا 1 مگ 2 مگ و يا بيشتر دوستاني هم كه تونستن وارد بازي بشن دچار لگ شديد بودند تازه در تاپيك رو من تختخ نميكنم اگه خلاف مقررات باشه مديران براش تصميم مي گيرن فعلا راهي جز اين نيست چند صفحه پيش هم كه محمود خان لينك دانلود pes magazine رو گذاشته بودند من ازش استفاده كردم مشكل اينه كه به گيم آيدي پيغام خطا ميداد اوني كه من گذاشتم مهم نبود چي بزني هر چي ميزدي وارد ميشد تازه در ضمن من هيچ كس رو سر كار نذاشتم.

ميگم كجايي؟
من كه مسنجر نميبينمت
امروز هر طور كه شده بيام يه بار هم باهم تست كنيم

Spaniuly
03-03-2009, 14:13
بايد رجيستر كني
الكي نيست كه

ميگم كجايي؟
من كه مسنجر نميبينمت
امروز هر طور كه شده بيام يه بار هم باهم تست كنيم

بي فايده اس گل محمدي جان قبلا هم امتحان كردم تازه با سرعت 512 الانم كه سرعتم رو كردم 64 عمرا نميشه

neo_345
03-03-2009, 14:17
من نمی فهمم مگه نمی گین لگه و عملی نیست پس این بحثا برا چیه ؟

golmohammadi
03-03-2009, 14:31
بي فايده اس گل محمدي جان قبلا هم امتحان كردم تازه با سرعت 512 الانم كه سرعتم رو كردم 64 عمرا نميشه

خب باشه پس بيخيال ميشيم فعلا

rahmaniaref00
11-03-2009, 18:27
با Pes connector2009 امتحان کردین. من با یکی دوستان بازی کردم. مال من مشکل آنچنانی نداشت ولی سرور او مشکل دار بود.

Spaniuly
11-03-2009, 22:53
با Pes connector2009 امتحان کردین. من با یکی دوستان بازی کردم. مال من مشکل آنچنانی نداشت ولی سرور او مشکل دار بود.

كلا نتيجه اي كه من گرفتم اينه كه به اين راحتي نميشه من با ماگازين هم امتحان كردم جواب نداد. تنها راه براي ما استفاده از CD Key يكتا و اورجينال هست

mohsen62k
12-03-2009, 16:53
من پس اورجینال رو خریدم از دبی
اما با اینترنت 256 ای دی اس ال نمیتونم اصلا با هیچ کس بازی کنیم آیا با روش شما میشه با هم بازی کنیم بلاخره یا نه؟ !!

Spaniuly
12-03-2009, 18:44
من پس اورجینال رو خریدم از دبی
اما با اینترنت 256 ای دی اس ال نمیتونم اصلا با هیچ کس بازی کنیم آیا با روش شما میشه با هم بازی کنیم بلاخره یا نه؟ !!

من اون موقع كه 512 داشتم خيلي راحت بازي ميكردم تازه با 256 هم ميشه مشكل شما چيز ديگه اي هست سرور كونامي فوق العده فوي امكان نداره نتوني بازي كني با 256 شما كه cd key اورجينال رو داري ديگه غم نداري اين روش ها رو بيخيال شو

mohsen62k
12-03-2009, 19:32
من اون موقع كه 512 داشتم خيلي راحت بازي ميكردم تازه با 256 هم ميشه مشكل شما چيز ديگه اي هست سرور كونامي فوق العده فوي امكان نداره نتوني بازي كني با 256 شما كه cd key اورجينال رو داري ديگه غم نداري اين روش ها رو بيخيال شو

من با چند نفر خواستم بازی کنم منو انداختن از روم بازی بیرون و گفتن اینترنتت خیلی کنده !
بعد رفتم به سایت خود کنامی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به من C داد یعنی اصلا سرعتم برای بازی آنلاین مناسب نیست !! :41:

Spaniuly
12-03-2009, 20:44
من با چند نفر خواستم بازی کنم منو انداختن از روم بازی بیرون و گفتن اینترنتت خیلی کنده !
بعد رفتم به سایت خود کنامی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به من c داد یعنی اصلا سرعتم برای بازی آنلاین مناسب نیست !! :41:
به عاشقان دلسوخته كونامي بر نخوره ولي كونامي واقعا شركت گدايي هست عوض اينكه توي تمام مناطق يه ايستگاه سرور بزنه تا همه مجبور نشن براي بازي به سرعت بالا نيازمند بشند ولي تنها يه سرور داره اونم توي ژاپن هست. متاسفانه نميدونم چرا كونامي از سوي هيچ كمپاني يا اسپانسري حمايت مالي نميشه

ali_exme
13-03-2009, 07:10
سلام
چطور میشه pes 2009 رو در شبکه lan با دو کامپیوتر که مستقیم به هم وصل هستند بازی کرد؟ (بدون هاب و سرور)

مهدي.ف
13-03-2009, 14:32
امروز توی قرار بزاریم توی pes hungry من boby bob هستم

Spaniuly
13-03-2009, 15:11
من كه اصلا با سرعت 64 نميتونم فعلا آنلاين بازي كنم اوايل كه نسخه اورجينال به دستم رسيده بود 512 داشتم مي رفتم بازي مي كردم بخصوص Legend رو ولي با اين 64 نميتونم وارد شم لگ داره

مهدي.ف
13-03-2009, 16:06
با این میشه legendبازی کرد؟

مهدي.ف
13-03-2009, 16:23
می گم orginal بخریم چند هست ؟کجا گیر بیاریم؟ اخه سایت konami سرعتم رو a رد کرد

مهدي.ف
13-03-2009, 16:57
مثل این که بازب بی بازی patch1.3 رو ریختم حالا چجوری میتونم از بین ببرمش

Spaniuly
13-03-2009, 19:47
مثل این که بازب بی بازی patch1.3 رو ریختم حالا چجوری میتونم از بین ببرمش

جاي اين سوال اين جا نيست ولي از توي كنترل پنل ميتوني حذف كني مي ري توي Add or Remove گزينه Show Updates رو فعال ميكني زير Pro Evo... هست ميتوني حذف كني از اونجا يا اينكه 1.20 و نصب كني خود به خود جايگزين ميشه

mohsen62k
14-03-2009, 01:28
خوشا به حالت ای روستایی !!
اینترنتت چنده که بهت a داد ؟

من گفتم برام از دبی آوردن 46 تومان آب خورد
راستی یک سوال

حالا ما که نتونستیم آنلاین بازی کنیم با خارجی ها با این روش هاماچی میشه بازی کرد با شماها ؟!
اگه واقعا میشه ما پایه هستیم 6 ساله همش با هوش مصنوعی میجنگیم :31:

rahmaniaref00
14-03-2009, 12:15
می شه بگیم چطوری گیم اورجینال تهیه کردین.؟

mohsen62k
14-03-2009, 16:45
می شه بگیم چطوری گیم اورجینال تهیه کردین.؟

یکی از آشنایان از دبی آورد به همین راحتی !!

mohsen62k
14-03-2009, 16:46
اینترنتت رو از کجا گرفتی؟ ! چنده سرعتت ؟

SLOW
14-03-2009, 23:24
اینترنتت رو از کجا گرفتی؟ ! چنده سرعتت ؟
سرعت اینترنت خیلی تاثیر گذاره؟46.6kb\s خیلی کمه؟

Spaniuly
15-03-2009, 04:29
سرعت اینترنت خیلی تاثیر گذاره؟46.6kb\s خیلی کمه؟

نه رفيق آنلاين پلي با دايال آپ رو فراموش كن دايال ايران لاك پشتي ترين سرعت اينتترنت در جهان هست فكر كنم:31:

مي بيني سرعت 256 adsl رو قبول نكرده

sima_6600
15-03-2009, 14:05
مال من 512 به من c داد.یعنی بی خیال شو.این خیلی مسخره.

mohammadc
18-03-2009, 12:37
اینترنت باید چه سرعتی باشه که بدون تیک یا با تیک های کم کلا راحت بشه بازی کرد؟؟

eblis_boy1386
18-03-2009, 21:15
یکی از آشنایان از دبی آورد به همین راحتی !!

دوست عزيز با اي پي ايران كه كانكت ميشي..بازي غير فعال ميشه... :27: چجوري الان داريد بازي ميكنيد انلاين :19:

Spaniuly
18-03-2009, 21:56
دوست عزيز با اي پي ايران كه كانكت ميشي..بازي غير فعال ميشه... :27: چجوري الان داريد بازي ميكنيد انلاين :19:

با وي پي ان اين مشكل حل ميشه البته بعضي isp ها اتوماتيك اين مشكل رو حل مي كنن از جمله اوني كه ازش اكانت مي گيرم من برا بقيه استفاده از وي پي ان يا آي پي چنجر راه حلي مناسب هست

sam.sum
19-03-2009, 11:08
من همه راهارو رفتم هم pes magazine هم pes connector ... نشد که نشد
همش این پیغام رو میده
An error occurred during verification
البته من pes 2009 رو دانلود کردم حجمش 1.5 GB بود patch 1.2 روش نصب نشد بابا کل عید بیکاریم یکی بگه چی کار کنیم D:

Spaniuly
19-03-2009, 15:06
من همه راهارو رفتم هم pes magazine هم pes connector ... نشد که نشد
همش این پیغام رو میده
an error occurred during verification
البته من pes 2009 رو دانلود کردم حجمش 1.5 gb بود patch 1.2 روش نصب نشد بابا کل عید بیکاریم یکی بگه چی کار کنیم d:

تازه بعد اين بدتر هم ميشه رفته رفته عرصه آنلاين پلي سخت تر هم ميشه واسه ما ايرونيا

neo_345
19-03-2009, 17:22
تازه بعد اين بدتر هم ميشه رفته رفته عرصه آنلاين پلي سخت تر هم ميشه واسه ما ايرونيا

اي بر باعث و بانيش لعنت :2::2::2:

MEHDI-P30
21-03-2009, 11:34
آقا سلام نوروزت مبارک
من برنامه های هاماچی و PES-Connector.exe رو دانلود کردم و تمام کار ها رو انجام دادم ولی وقتی می رم تو بازی PES2009 در گزینه نتورک که میرم
با گزینه ی Retry مواجه میشم لطفا راهنماییم کنید

mohsen62k
21-03-2009, 22:29

ما تا حالا ندیدیم که به آیپی ایران گیر بدن
تا حالا هم چند بار هم بازی کردم
جالب هست که من با اینترنت 1 مگ هم که دارم به مشکل بر میخورم 6 تا باخت برام ثبت شده فقط به خاطر اینکه دیسکانکت شدم (وقتی کسی دیسکانکت بشه براش باخت ثبت میشه حتی اگه دقیقه 90 باشه و 5 گل جلو باشی

اما چند بار هم خوب تونستم بازی کنم من تفاوتی در سطح بازیکنان با خودم ندیدم البته بازی آنلاین با بازی کنار هم خیلی فرق میکنه آنلاین واقعا سخته و سرعت بازی مثل بازی معمولی نیست
بین 5 نفری که تا به حال باهاشون بازی کردم فقط یکی بود که خیلی بازیش با من فرق داشت ! که 3-2 باختم ولی خداییش اگه توپایی که به تیر زد و دروازه خالی زد توی اوت گل میشد 10 تایی میخوردم :31:

Spaniuly
21-03-2009, 23:55
آقا سلام نوروزت مبارک
من برنامه های هاماچی و pes-connector.exe رو دانلود کردم و تمام کار ها رو انجام دادم ولی وقتی می رم تو بازی pes2009 در گزینه نتورک که میرم
با گزینه ی retry مواجه میشم لطفا راهنماییم کنید

عزيز توي اينترنت نيستي آخه بايد آنلاين باشي شايدم اونقدر سرعت اينترنت شما پايين هست كه قبول نميكنه

reza_ek_ss
24-03-2009, 15:20
اقا وقتی تو اون لینک های بالا برای دانلود میرم پیغام data transfer limit reached میده.
چیکار باید کرد؟

Spaniuly
24-03-2009, 19:59
اقا وقتی تو اون لینک های بالا برای دانلود میرم پیغام data transfer limit reached میده.
چیکار باید کرد؟

كدوم لينك ها مال كدوم سايته لينك ها؟

neo_345
27-03-2009, 14:14
اي بابا هيچ راهي نيست اينو آنلاين بتونيم بازي كنيم مردم م م م انقدر اين مستر ليگو بازي كردم

Spaniuly
28-03-2009, 09:23
اي بابا هيچ راهي نيست اينو آنلاين بتونيم بازي كنيم مردم م م م انقدر اين مستر ليگو بازي كردم

متاسفانه كونامي امسال بدجوري مولتي پلير رو پوشوندهاصلا نميشه به ان راحتي بدون استفاده از سريال اورجينال بازي كرد

M A X I M U M
03-04-2009, 14:16
دوستان ميشه با استفاده از هاماچي بازي كرد ؟
اگه ميشه كسي كه بازي كرده با آيدي ياهو ي من تماس بگيره

M A X I M U M
03-04-2009, 14:36
دوستان من سعي كردم با يكي از بچه ها بازي كنم با هاماچي اما يه مشكلاتي وجود داره
من عكس هم گرفتم
لطفا اگه دوستاني مثل آرمينجان و بقيه بلدن كمك بكنن

اين همون رومه كه سروره معلومه اما عجيبه كه يه علامت Stop اون كنار هستم

بعدش كه ميرم داخلش اين صفحه مياد :

و همين يكي از همين هارو انتخاب مي كنم مثلا Server رو اين خطا رو ميده :

اگه كسي تا حالا با هاماچي بازي كرده راهنمايي بكنه

Spaniuly
03-04-2009, 17:05
اتراكتيو جان من هم واسه آنلاين پلي كلي روش امتحان كردم مثه اينكه بايستي فكر آنلاين پلي بدون داشتن سريال اورجينال رو فراموش كنيم واسه pes2009 من هم همين عكس هايي كه گذاشتي رو رفتم ولي مثل اينكه مشكل پينگ باعث قطع سرويس ميشه پينگ واقعا پاييني مي خواد بازي كردن pes و چون سرعت توي ايران واقعا براي اينترنت هاي خانگي كم هست اميدي نيست

khelane
14-04-2009, 19:08
سلام دوستان من و دوستم ای دی اس ال 128 کیلو بایت دارم
فقط یه کوچه بینمونه
حالا اموزش صفحه اول رو خوندیم اولیمون که هاست میشه میره توی بازی ولی کلاینت بعدا" نمیتونه وارد بشه و این اخطار رو میاره لطفا" کمک

neo_345
14-04-2009, 21:57
بابا خواهشا تا راه بازي كردن آنلاين اينو پيدا نكردين هي الكي پست ندين
هر بار مي بينم يه پست جديد تو اين تاپيك دادن فكر مي كنم كه بلاخره يه راهي واسه آنلاين بازي كردن پيدا شده بعد كه ميام توش حالم گرفته مي شه

paroucia
16-04-2009, 11:01
سلام دوستان من اماده بازی هستم هر کی خواست ساعت 7 شب بیاد اسمم amir هست و یه سرور ساختم به نام iranian boy حالا هر کی خواست اعلام امادگی کنه منتظرمااا

hacker3000
21-04-2009, 19:13
من هر کاری کردم نتونستم pes connector رو اجرا کنم ...
هر چی کلیک کردم برای 1 ثانیه یه صفحه ی داس میاد و بعد میره ... دیگه هیچ اتفاقی نمی افته

136209
30-04-2009, 13:17
من این سایت رو دیدم که برای آنلاین بازی کردن هست برید توش ببینین ازش چیزی میفهمین

یک سئوال
من از یک سایت خارجی پی اس 09 رو دارم دانلود می کنم نوشته بود اورجیناله lمکان داره بشه باهاش آنلاین بازی کرد

worldclass
04-05-2009, 21:18
سلام
دوستان نحوه شبکه کردن بازی در xp رو می خواستم

revp11
18-05-2009, 10:30
بعد از همه اینها
که رفتیم تو
network دیگه کونامی آیدی .. نیومد و error میده
چی کنم

nader_es8
19-05-2009, 00:07
سلام.ماله من این error رو میده

An update is required.
The Pro Evolution Soccer 2009 installed on this computer is not the most up-to-date version.

To play network matches, the application must be updated.
Access the Pro Evolution Soccer 2009 update page (PES2009Patch140.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) and update the application.How to update and content details are listed too.
If you do not wish to update, press the "close" button to close the browser.

hamdi113540
22-05-2009, 22:43
سلام به چه شکل میشه ای دی رو از hamachiبرداشت

mosi886
28-05-2009, 16:40
شما از جه ورزنی استفاده میکنید؟ 1.2 / 1.3
من پایم . بم میل بزنید تا قرار بزاریمnbcboy@gmail.com

EvilDead
28-05-2009, 20:31
از همه بچه ها که اینقدر با حال هستن ممنونم :11: :11: :11::27:

mosi886
29-05-2009, 09:00
mynetwork: pes6! _ pass: pes < hamachi
join us

X5_MEMCO
31-05-2009, 11:38
دستت درد نکنه
من صادقم تازه عضو شدم
این برنامه hamachi ازم میخواد آپدیتش کنم وقتی آپش میکنم دیگه خبری نمیشه
ip رو از کجا بیارم:41::41::41:

hamidmatris
04-06-2009, 23:46
سلام به تمام دوستان عزیز.
من با pes انلاین شودم حالا چطوری ای پی سرچ کنم؟
لطفا راهنمایم کنین.
با تشکر.

hamidmatris
05-06-2009, 00:02
هر کی خواست با ما بازی کنه ما اماده ایم:31:

s_moosavi_a
30-06-2009, 00:19
حقیقتش من دارم برنامه ها رو دانلود میکنم اگه بشه که من دربس نوکر شما هستمتا بعد by09

mahyar2009
03-07-2009, 10:37
سرور ساکر 2009 برای تمام ایرانیها
name:iransoccer pass:mahyar

mahyar2009
05-07-2009, 12:03
بنا به تقاضای دوستان این اموزش رو گزاشتم
1: شما برای بازی انلاین به پچ 1.4 وکرک 1.4 نیاز دارین
از این سایت پچ رادانلود کنید:
برای نصب این پچ نیاز به کرک 1.4 دارید که از لینک زیر می تونید دریافتش کنید:ولی یادتون باشه که اول باید کر ک رو کپی کنید بعد پچ رو بریزید .
در صفحه ی باز شده روی
Pro Evolution Soccer 2009 v1.40 [MULTI6] No-DVD/Fixed EXE
کلیک و روی آیکون کلیک کنید.(حجم کرک 9.8 MB) هستش. در صفحه بازشده روی یکی از سرور(Mirror)ها کلیک کنید تا دانلود شروع بشه.

2: جدیدترین update ساکر 2009 رو باید داشته باشید
از این سایت update را دانلود کنید :
فايل را از حالت زيپ درآورده و در اين مسير كپي كنيد
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2009\download

3.نرم افزار hamachi را نصب کنید، وقتی که نرم افزار را نصب کردید اول اگر off هست باید on کنید در صفحه هاماچی بر روی شکل مثلثی رفته و بر روی join کیلیک کنید و در قسمت اول بنویسید iran soccer و در قسمت پسور بنویسید mahyar و بر روی join کیلیک کنید
name : iransoccer
password : mahyar

4-pes magazine را دانلود کنید و در پوشه اصلی pes نصب بریزید
ازاین سایت دانلود کنید :

5-برنامه pes magazine را اجرا کرده و یه قسمت wizard بروید و certificate را نصب کنید. بعد یک قسمت داره نوشته fix روی ان کلیک کرده تا مشکل تنظیمات را از بین ببرد

6.IP، hamachi را در برنامه pes magazine وارد کنید

7. اگه شما host هستید گزینه server رو انتخاب و بر روی عکس pes2009 کلیک کنید و در صورتی که شما میزبان نیستید گزینه client را انتخاب و hamachi ip طرف مقابل را وارد کنید و سپس بر روی عکس pes2009 کلیک کنید.

8. بازی خود بخود اجرا می شود، در منوی اصلی به قسمت network بروید، پس از تایید چند مرحله در قسمت login name & login password هرچی می خواهید وارد کنین و ok را بزنید.

9.Alt + Tab را فشار دهید و در گوشه سمت راست بالا pes magazine بر روی دکمه etc/hosts کلیک کنید، خط آخر را در پنجره باز شده حذف و صفحه را save کنید

10. میزبان یک room یا شرایط Friendly match بسازد و client وارد شود.

11. بعد وارد network شوید شما باید یک اکانت را ساخته باشید
اگه سوالی داشتید بپرسید
mahyar movaghar
مهیار موقر

linkinkurd
07-07-2009, 07:16
میشه با اینترنت وایرلس هم بازی کرد یا باید adsl داشته باشیم؟ درضمن پهنای باند هم باید چقدر باشه؟ کلا شرایط اینترنت چطور باید باشه؟

sami_pes
10-07-2009, 19:39
سلام دوستان.
کسی اطلاعی از بازی آنلاین pes درPS3 داره؟؟؟

ahmad72
12-07-2009, 00:17
سلام.
اولین باریه که قصد دارم آنلاین بازی کنم و چندتا سوال دارم:
1-باید سرعت اینترنت حداقل چقدر باشه؟
2-برا یکی مث من که محدودیت 3Gb دارم چقدرش می پره؟
3-من نسخه ی Edit شده توسط ایرانیا رو دارم (منو فارسی و تیم های ارانی و ...) برا آنلاین بازی کردن مشکل نداره؟

neo_345
13-07-2009, 06:39
بنا به تقاضای دوستان این اموزش رو گزاشتم
1: شما برای بازی انلاین به پچ 1.4 وکرک 1.4 نیاز دارین
از این سایت پچ رادانلود کنید:
برای نصب این پچ نیاز به کرک 1.4 دارید که از لینک زیر می تونید دریافتش کنید:ولی یادتون باشه که اول باید کر ک رو کپی کنید بعد پچ رو بریزید .
در صفحه ی باز شده روی
Pro Evolution Soccer 2009 v1.40 [MULTI6] No-DVD/Fixed EXE
کلیک و روی آیکون کلیک کنید.(حجم کرک 9.8 MB) هستش. در صفحه بازشده روی یکی از سرور(Mirror)ها کلیک کنید تا دانلود شروع بشه.

2: جدیدترین update ساکر 2009 رو باید داشته باشید
از این سایت update را دانلود کنید :
فايل را از حالت زيپ درآورده و در اين مسير كپي كنيد
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2009\download

3.نرم افزار hamachi را نصب کنید، وقتی که نرم افزار را نصب کردید اول اگر off هست باید on کنید در صفحه هاماچی بر روی شکل مثلثی رفته و بر روی join کیلیک کنید و در قسمت اول بنویسید iran soccer و در قسمت پسور بنویسید mahyar و بر روی join کیلیک کنید
name : iransoccer
password : mahyar

4-pes magazine را دانلود کنید و در پوشه اصلی pes نصب بریزید
ازاین سایت دانلود کنید :

5-برنامه pes magazine را اجرا کرده و یه قسمت wizard بروید و certificate را نصب کنید. بعد یک قسمت داره نوشته fix روی ان کلیک کرده تا مشکل تنظیمات را از بین ببرد

6.IP، hamachi را در برنامه pes magazine وارد کنید

7. اگه شما host هستید گزینه server رو انتخاب و بر روی عکس pes2009 کلیک کنید و در صورتی که شما میزبان نیستید گزینه client را انتخاب و hamachi ip طرف مقابل را وارد کنید و سپس بر روی عکس pes2009 کلیک کنید.

8. بازی خود بخود اجرا می شود، در منوی اصلی به قسمت network بروید، پس از تایید چند مرحله در قسمت login name & login password هرچی می خواهید وارد کنین و ok را بزنید.

9.Alt + Tab را فشار دهید و در گوشه سمت راست بالا pes magazine بر روی دکمه etc/hosts کلیک کنید، خط آخر را در پنجره باز شده حذف و صفحه را save کنید

10. میزبان یک room یا شرایط Friendly match بسازد و client وارد شود.

11. بعد وارد network شوید شما باید یک اکانت را ساخته باشید
اگه سوالی داشتید بپرسید
mahyar movaghar
مهیار موقر

روشت رو امتحان كردي؟ لگ نداره ؟ مخصوصا كسي كخ جوين مي كنه
چون اينجا حدود يه ساله دان با اين ور مي رن نتونستن راش بندازن
اگه مطمئني يه تاپيك ديگه بزن توش ليگ راه بندازيم اند حال و حوله چون ديگه قديميا به اين تاپيك سر نمي زنن چون مي دونن كه نمي شه

Farshiid
13-07-2009, 21:10
قسمت ما که نشد . ایشالله اگه حوصله کردم ویندوزو عوض می کنم یه بار دیگه امتحان می کنم.

h_radnoosh
15-07-2009, 22:30
سلام
این روش بالا را من امتحان کردم اما از قسمت لاگینش نتونستم عبور کنم/
اگه میشه علت را بگید
ضمنا من برای شبکه بین دو کامی میخام نه اینترنت چی کار کنم؟

bersam
15-07-2009, 23:02
امكان داره مشكل از اينترنت شما باشه ! بسورد و يوزر رو دقيق وارد كنيد :)

hadi61r
17-07-2009, 15:55

در قسمت کرک را باید اول ک÷ی کنیم باید کجا ک÷ی کنیم ؟؟؟؟

hadi61r
17-07-2009, 16:07
از طریق Hamachi به روم زیر join شوید
name : iranfootball
pass : 123
می خواهم برای اولین بار بازی کنم

ahmad72
18-07-2009, 16:15
سلام.
اولین باریه که قصد دارم آنلاین بازی کنم و چندتا سوال دارم:
1-باید سرعت اینترنت حداقل چقدر باشه؟
2-برا یکی مث من که محدودیت 3Gb دارم چقدرش می پره؟
3-من نسخه ی Edit شده توسط ایرانیا رو دارم (منو فارسی و تیم های ارانی و ...) برا آنلاین بازی کردن مشکل نداره؟
کسی نمی خواد جواب منو بده؟

Persian_Gun's
18-07-2009, 16:28
کسی نمی خواد جواب منو بده؟
سلام..
چیزی که برای بازی کردن آنلاین بیشتر از سرعت اینترنت مهم هست،پینگ خوب است که هر چه مقدار پینگ پایین تر باشه بازی روان تر اجرا میشه..
برای کسانی که محدودیت پهنای باند دارند زیاد عاقلانه و به صرفه نیست که بازی های آنلاین نظیر pes بازی کنند که ترافیکش بالاست...من خودم وقتی fifa 08 آنلاین بازی میکردم میانگین واسه ی هر بازی 50 مگابایت مصرف میشد...
برای بازی کردن آنلاین باید دو طرف از پچ خاصی استفاده کنند...در اینصورت شما با این نسخه نمیتونید بازی کنید...
یه توصیه به شما دوست عزیز میکنم اینم اینکه بیخیال آنلاین بازی کردن pes 09 بشی!چون آنلاین بازی کردنش خیلی مشکله!!
شما میتونی بری WCGzone فیفا 09 بازی کنی که خیلی ام راحته...
بدرود.:11:

mf.designing
18-07-2009, 16:44
دوستان خداييش كسي بازي كرده با اين روش ؟ من 128 نامحدود دارم و سرعت دانلود فوقش 25 ميده و متعادل روي 18 هست

ahmad72
18-07-2009, 19:32
سلام..
چیزی که برای بازی کردن آنلاین بیشتر از سرعت اینترنت مهم هست،پینگ خوب است که هر چه مقدار پینگ پایین تر باشه بازی روان تر اجرا میشه..
برای کسانی که محدودیت پهنای باند دارند زیاد عاقلانه و به صرفه نیست که بازی های آنلاین نظیر pes بازی کنند که ترافیکش بالاست...من خودم وقتی fifa 08 آنلاین بازی میکردم میانگین واسه ی هر بازی 50 مگابایت مصرف میشد...
برای بازی کردن آنلاین باید دو طرف از پچ خاصی استفاده کنند...در اینصورت شما با این نسخه نمیتونید بازی کنید...
یه توصیه به شما دوست عزیز میکنم اینم اینکه بیخیال آنلاین بازی کردن pes 09 بشی!چون آنلاین بازی کردنش خیلی مشکله!!
شما میتونی بری WCGzone فیفا 09 بازی کنی که خیلی ام راحته...
بدرود.
ممنونم از جوابتون...
دکمه ی تشکر که نیستش ...

hadi61r
19-07-2009, 22:04
کل مطالب تا÷یک رو خودندم ولی کسی مشکل زیر رو حل نکرد یا جواب مشخصی نداد
در صورت سرور بودن مشکلی نیست ولی در حالت کلاینت ÷یغام زیر می آید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

linkinkurd
20-07-2009, 19:53
کل مطالب تا÷یک رو خودندم ولی کسی مشکل زیر رو حل نکرد یا جواب مشخصی نداد
در صورت سرور بودن مشکلی نیست ولی در حالت کلاینت ÷یغام زیر می آید

منم دارم همین مشکل رو. احتمالا از سرعت اینترنتمونه. ببین هادی جان بدی این آموزش ها اینجاس که تا قبل ورود به بازی همراهتن. قسمت اصل کاری توی بازیه. هیشکی راهنمایی نمیکنه که توی بازی باید چه کرد. منم همین مشکل شما رو دارم. درضمن از توی هاماچی یه روم هست - باز توی بازی هم من باید یه روم درست کنم؟ کی به کیه؟! کاش یکی بود اینا رو توضیح میداد.

P O tt I
26-07-2009, 08:38
salam chera man nemitonam ino download konam

P O tt I
26-07-2009, 08:40
salam chera man nemitonam ino download konam
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید plz plz plz

Sha7ab
29-07-2009, 01:42
یکی به من کمک کنه بازی کنم . هر کاری میکنم یه ارور میده

mamad_sh
31-07-2009, 15:51
با تشکر از راهنمایی کامل و عالیتون !!!! فقط یه سوال ، من هنوز امتحان نکردم ، شما امتحان کردین ؟ موفق به آنلاین بازی کردن شدین ؟
( بازم ممنون )
---------------------------------------------------------------
جماعتی که نظر را حرام میدانند / نظر حرام بکردند و خون خلق حلال

rds
23-08-2009, 23:48
زمانیکه وارد بازی میشم تو منوی نت ورک لوگین میزنم هر چی game id وارد میکنم ارور میده یکی لطف کنه منو راهنمایی کنه

mdelvar
26-08-2009, 22:29
سلام آقا من همه این راه ها رو رفتم ولی ارور میده ...
میگه که باید نت بزنی و پورت 5730 رو نمیدونم چیکار کنی ، یه همچین چیزایی ...
چیکار کنم ؟؟؟

mdelvar
26-08-2009, 22:39
یکی منو راهنمایی کنه من مشکلم اینه ... عکسش رو گرفتم اون پایینه

TE$HAK
30-08-2009, 22:44
اگه آنلاین بازی کنی , از حجم دانلود کم میشه ؟
اگه میشه , چقدر کم میشه ؟

منظورتون از اینکه ورژن بازی در حالت network عوض میشه چیه و کاملا توضیح بدین که برای برگشت به حالت قبلش باید چه کار کرد ؟
ممنون

M A X I M U M
30-08-2009, 22:45
دوستان ما كلي روش نشستيم
نميشه !
ما حتي داخل سرور بازي و اون قيمت لابي هم شديم اما نميشه و امكان بازي آنلاين وجود نداره

saeedss
04-09-2009, 16:03
من game id , pass رو میدم امامیگه پتش جدید pes رو باید دانلود کنی.میترسم اونم دانلود کنم باز نشه.اگه کسی امتحان کرده ما رو مطلع کنه

MoJtaBa.R
05-09-2009, 00:26
خوب عمو من درست کردم : یه روم هم زدم به نام p30world که رمز داره : ok

خوشحال میشم با ابرو بچس یه بازی بزنیم
من یکی تا حالا زدم همون نوشته های پست اول رو مو به مو رفتم جلو

یوزرم هم یوزر اینجاس : بازم ممنون

MoJtaBa.R
05-09-2009, 00:30
ولی حال نمیده : نه کری توش هست نه حسی : با همون کام بازی کنین بهتره
دونفر پیش هم باشن جذابتره

Mostafa NBA
05-09-2009, 01:28
بلاخره چی شد ؟ میشه بازی کرد یا نه ؟ با سرعت 128 جواب میده ؟

mortezamemare
05-09-2009, 22:21
سلام جه جوری ای پی خودمو از روی هاماچی پیدا کنم

mortezamemare
05-09-2009, 22:28
سلام چه جوری ای پی رو از هاماچی پیدا کنم

MoJtaBa.R
08-09-2009, 11:30
در بالای نرم افزار نوشته
آره با 128 میشه بازی کرد
مشکلی هم نداره

yaallah33
09-09-2009, 20:00
سلام .
من مراحل رو انجام دادم.
چه جوری میتونم در هاماچی آپی بسازم ؟
و بازی هم در حالت نتورک این پیام را میدهد :
client version is diffirent
مشکل از کجاست؟

yaallah33
09-09-2009, 21:33
یکی نیست جواب بده .
در ادامه اون پیام میگه باید آپدیت بشه . چیکارش کنم؟

underali
10-09-2009, 12:44
سلام
من اینترنت با سرعت 128 دارم می خوام آنلاین بازی کنم اما مترسم حجم ترافیکم تموم بشه می تونید بگید چقدر از حجم ترافیکم کم میکنه ؟آیا بازی ها باهم در مورد ترافیک فرق میکنند؟اگه اینطوریه در مرد این بازی ها بگید
فیفا09
پرو09

yaallah33
11-09-2009, 10:17
سلام
من اینترنت با سرعت 128 دارم می خوام آنلاین بازی کنم اما مترسم حجم ترافیکم تموم بشه می تونید بگید چقدر از حجم ترافیکم کم میکنه ؟آیا بازی ها باهم در مورد ترافیک فرق میکنند؟اگه اینطوریه در مرد این بازی ها بگید
فیفا09
پرو09

سلام .
میدونی چیه؟ اعضای این فاروم به خصوص قدیمی ها اصلا مهمون نواز نیستند . امیدی نداشته باشید که پاسخ شما رو بدن:11:

babak_tour
14-09-2009, 22:50
این تاپیک تعطیله؟
اگه نیست یکی به ما بگه بدون هاماچی هم میشه یازی کرد؟

navid7845
03-10-2009, 21:32
برای آنلاین بازی کردن pes 2009 همه مراحل رفتم

هنگامی که به عنوان client وارد می شوم پیام differing version میدهد
مشکل کجاست؟

از کجا بفهمم ورژن من چنده؟

mohammad_dj_kazin
16-10-2009, 13:04
همه ی تنظیمات رو طبق پست اول انجام دادم
ولی وقتی game id و .... رو وارد میکنم
مینویسه
an error accured during verification
اشکال از کجاست؟

wergy
16-10-2009, 21:38
سلام به همه
در مورد مشکل دوستان باید بگم یک چیزایی رو به نظر خودم حل کردم اولی مشکل تفاوت ورژن که با دانلود پچ 1.40 و نصب آن و کرک 1.40 حل شدنی و برای مشکل an error accured during verification باید وقتی pes connector را اجرا میکنی بر فرض اینکه خودتون میخواید host باشید باید عدد یک را بزنید و بعدش اینتر و از برنامه هاماچی آی پی را گرفته و در pes connector وارد کرده و اینتر زده و بعد از چند ثانیه برنامه دستور اجرا بازی را میده و شما بازی را اجرا کرده و بقیه را دوستان گفتن در صفحه اول که چجوری باید در network کار کرد.
من این کارها را انجام دادم و جواب گرفتم

pashangparsi3
04-11-2009, 16:47
من زمانی که وارد بخش نتورک می شم با این مشکل بر می خورم:

MB3d
10-11-2009, 11:58
آقا این pes 2010 هم نمی شه یا اون می شه ؟؟

mirtalasan
19-11-2009, 20:32
سلام
من و دوستم میخواستیم این بازی رو بصورت offlineبازی کنیم همون lan.
میخواستم بدونم اگه ما بازی و بصورت اورجینال تهیه کنیم این کار جواب میده یا فقط آنلاین میشه.
خواهشن هر کی میدونه کمک کنه
بابا یکی جواب بدههههههههههه:19::19::19::19::19::24:

mirtalasan
25-11-2009, 20:38
سلام
من و دوستم میخواستیم این بازی رو بصورت offlineبازی کنیم همون lan.
میخواستم بدونم اگه ما بازی و بصورت اورجینال تهیه کنیم این کار جواب میده یا فقط آنلاین میشه.
خواهشن هر کی میدونه کمک کنه
بابا یکی جواب بدههههههههههه:19::19::19::19::19::24:

کسی نیییییییییییییییییییییییی ییییس به دادم برسه:9:

Hamid110
03-12-2009, 03:49
سلام . .

دوستان در مورد نسخه 2010 توضیح میدید . .

نمیشه آنلاین بازی کرد . . !

ممنون

استقلال قهرمان
04-12-2009, 11:25
باسلام خدمت دوستان
آقا ما رفتیم وقتی خواستم لگ بشم رفتم تو یه سایت گفت باید این پچ رو دانلود کنی PES2009Patch140 دانلود کردم یه ارور هنگام نصب پچ داد رفتم crack 1.4 رو از همین تاپیک دانلود کردم ولی بازم وقتی پچ رو می خوام نصب کنم این ارور رو می ده

123456789e
05-12-2009, 00:55
سلام به فوتبالیست ها
بچه ها PES-connector رو vista64bit اجرا نمیشه!
چیکار کنم؟!؟!:41:

pashangparsi6
24-02-2010, 17:43
دوستان یک آموز به روز از pes 2009 آنلاین اینجا بگذارید تا بتونیم با هم بازی کنیم. آموزش های پیشین و فایل های پیشین ممکنه دیگه کار نکنن.

با سپاس

mr74k
06-04-2010, 14:06
لطفا کمکم کنید:18:
من وقتی که همه ی این کاراکردم وقتی به قسمت network بازی می رم ارور میده و میگه an error has occured

Andaron
15-04-2010, 12:59
برای بازی می تونیم با خط 64 و یا 128 بازی کنیم. آیا زیاد از پهنای باندمون استفاده می کنه

rezacpu07
23-04-2010, 21:21
سلام دوستان عزیز مشکل آنلاین بازی رو فهمیدم حیفمم اومد به بچه ها هم خبر ندم
بچه ها یکی که باید از هاماچی استفاده کنید تا آی پیتون ولید باشه و دیگری اینه که برای بازی کردن آنلاین ساکر 2009 باید تاریخ سیستمتون رو به 2009 تغییر بدید تا بتونید بدون مشکل بازی کنید دوستان هر کس هم میخواست بازی کنه با من آیدیم اینه در یاهو
rezacpu07

SIMON137
27-04-2010, 17:23
میشه به روش 2009 ، 2010 روهم بازی کرد ؟

maziar3009
09-06-2010, 20:18

خوب برای حل این من هم خودم موندم و نمیدونم باید چکار کنم ولی مشکل اینو فهمیدم....
an acour....
باید برنامه ی pes connector رو وقتی اجرا میکنی بعدش 0 رو بزنی اونوقت دیگه نمیاد و به گفته ی آقایون که گفتند تعویض ویندوز نیازی نیست؟؟
My ID:maziar3009
mobilam:09360268522

maziar3009
10-06-2010, 12:34
آقا جانه من یکی بیاد با هم بازی کنیم.............................اینم آی دی من maziar3009
اینم شمارم09360268522

virtualworld
22-08-2010, 14:13
gameid
and
pass
رو كي داره ؟؟؟ وقتي ميخوام اكانت بسازم اينا رو ازم ميخواد كه نميدونم از كجا بيارمشون
pm خصوصي بدين لطفا

xxxj
22-08-2010, 14:19
میشه به روش 2009 ، 2010 روهم بازی کرد ؟

خیر برای انلاین بازیکردن 2010 باید پچ 1.3 کونامی داشته باشید که برای بازی های اورجینال نصب میشه.

SADEGH 7
17-09-2010, 21:46
دوستان راهی هست که بشه pes 2009 یا 2010 رو آنلاین بازی کرد(البته به جز خرید cd-key)؟من کل این 25 صفحه رو خوندم ولی گویا اکثرا مشکل دارن.پست اول رو هم مرحله به مرحله رفتم، ولی نتیجه نداد.یه ارور می ده که retry داره.
اگه راهی هست، ممنون می شم راهنمایی کنید.