PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : LG KP500 Cookie يك گوشي زيبا - شيك- با امكانات مناسب و قيمت باور نكردني

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13

Mcafee*
25-11-2009, 23:07
البته یه کار ساده تر هم هست
فقط حرف S رو به همون 2225 اس کنین
والا من دقيق نميدونم که فرقه بين این 2 تا راه چيه اما فکر کنم اینجوری فقط تنظيمات کلی که برای هر گوشی ای ميتونه باشه رو ميفرسته اما اونجوری از روی اون شماره مدل گوشيه شمارو تشخيص ميده و تنظيمات مربوطه رو ميفرسته!

Michael Ropy
26-11-2009, 05:44
بابا باور کنید من دیروز روی گوشی سال 90 نوکیا که از 1100 هم بدتره ولی امکان جی پی ار اس داشت :18: با زنگ زدن به *140*3*6# تونستم تنظیمات جی پی ار اس رو براش تنظیم کنم!

hasanmotori
26-11-2009, 11:32
بابا باور کنید من دیروز روی گوشی سال 90 نوکیا که از 1100 هم بدتره ولی امکان جی پی ار اس داشت :18: با زنگ زدن به *140*3*6# تونستم تنظیمات جی پی ار اس رو براش تنظیم کنم!

امروز 5:44

حسین :18:

فک کنم ساعت 5:44 صب تو خاب نشستی پای pc هزیون نوشتی :18: :27:

آخه سال 90 اصلاً gprs بوده :27:

OSEN
26-11-2009, 19:31
سلام رفقا . جناب مکآفی الآن کارایی رو که گفتین انجام دادم و 4 تا ییامک تنظیمات برام اومد که اونا رو نصبیدم و الآن جاتون خالی دارم تو گوگل میچرخم :8:

یس SI-SA جان شما هم این کاری که *MCAFEE عزیز گفتش رو انجام بده ، احتمال 99.9 % مشکلت حل میشه .

گوشيتو خاموش کن و باطری رو در بيار ، پشت گوشی يک برچسبی چسبوندن که سريال نامبر و شماره IMEI رو نوشته ، IMEI رو روی يک کاغذ بنويس و گوشيرو روشن کن.
يک پيامک بزن به 2225 به این مظمون :
يک حرف S بزرگ اولش + فاصله + شماره IMEI
بفرست برای 2225 بعد يک پيامک مياد که تنظيمات اینترنت براتون فرستاده ميشه و بايد سيوش کنيد ، برای من 3 تا پيامک برای تنظيمات کل گوشی آمد که همشو سيو کردم و تمام :دی

که البته برا من همونطور که گفتم 4 تا ییامک اومد . ضمنا یادتون باشه مثل من داغون بازی درنیارید و کد IMEI رو بدون خط فاصله و یشت سر هم بنویسید و بفرستید .

Mcafee*
27-11-2009, 11:42
که البته برا من همونطور که گفتم 4 تا ییامک اومد . ضمنا یادتون باشه مثل من داغون بازی درنیارید و کد IMEI رو بدون خط فاصله و یشت سر هم بنویسید و بفرستید .
منکه يکسری خطه فاصله های بينش رو هم گذاشتم :دی
-----------------------------------
دوستان تقريبا بعد از 3-4 روز استفاده از گوشی ( من پيامک زياد ميدم ) حس ميکنم صفحه گوشی نرم تر شده!! ديروز داشتم پيامک مينوشتم که مامانم گفت این که همه ی کاراش با صفحشه و اینقدر روش با دست فشار ميدی تا چيزی بنويسی خب زود که خراب ميشه! از اون موقع خيلی نگران شدم دلم شور ميزنه که نکنه آمديمو يک سال نشد صفحش خراب شد! :41:
من بيشتره کارامو با دست انجام ميدم ( با کف انگشت نه با ناخن ) پيامک هامو با کيبورده افقيش و با دست مينويسم اما همونطور که گفتم حس ميکنم صفحش نرم تر شده، دوستانه ديگه هم این احساس رو داشتن؟ الان هرکی چند وقت ميشه که از این گوشی استفاده ميکنه و تاحالا کسی با صفحش مشکلی نداشته؟

OSEN
27-11-2009, 12:06
سلام داداش .منظورت از نرم شدم چیه الآن ؟؟ برا من که اول که گرفتم نه شتاب سنجش درست کار میکرد و تاچش هم بعضی وقتا ضعیف بود . ولی الآن جفتش ردیف شده و خیلیم روون هستش . حالا منظور شما از نرم شدن چیه ؟

Mcafee*
27-11-2009, 12:33
سلام داداش .منظورت از نرم شدم چیه الآن ؟؟ برا من که اول که گرفتم نه شتاب سنجش درست کار میکرد و تاچش هم بعضی وقتا ضعیف بود . ولی الآن جفتش ردیف شده و خیلیم روون هستش . حالا منظور شما از نرم شدن چیه ؟
يعنی اولش يکم بايد بيشتر فشار ميدادم انگشتامو رو صفحه . من يک گوشی A1200 هم دارم ، چون هميشه با اون کار ميکردم تفاوت رو خيلی خوب احساس کردم ، صفحه A1200 خيلی نرمه ، خيلی زود عکس العمل نشون ميده با کوچکترين فشار و بسيار حساسه.
اما اول که اینو گرفته بودم اینجوری نبود و موقعی که با انگشت روی صفحشو فشار ميدادم احساس ميکردم که سفت تره و مقاومه ، اما الان اینجوری نيست ، يعنی با همون فشار صفحه بسيار بيشتر تو ميره و به اصطلاح نرم تر شده ! نميدونم ديگه چجوری بگم!

SAH-IE
27-11-2009, 14:56
کوکی از لحاظ نرم افزار چطوره؟
ویوتی چطور؟

SI-SA
27-11-2009, 17:38
آره ... من هم جدیدا از این می ترسم که نکنه صفحه اش نفله بشه !
چون من هم خیلی کم از قلمش استفاده می کنم ...
یعنی اون شماره رو باید بدون خط فاصله ها بفرستیم ؟ Eee? چه جالب !

OSEN
27-11-2009, 20:21
کوکی از لحاظ نرم افزار چطوره؟
ویوتی چطور؟
سلام .
غیر از تم ها که کوکی و ویوتی زمین تا آسمون با هم تفاوت دارن در مورد نرم افزار تقریبا نرم افزاراشون مشترک هست با این تفاوت که ویوتی محدودیت حجم داره (بصورت تکی) یعنی برنامه ی بالای فکر کنم 3 مگ رو نمیشه روش نصب کرد . ولی محدودیت حجمی تو کوکی بصورت کلی هست یعنی حجم برنامه یا که نصب میکنی مهم نیست ولی حجم کل برنامه هایی که نصب میکنی نباید بیشتر از 11 مگ (طبق گفته ی دوستان) بشه . مثلا نقشه ی تهران که 6.5 مگ هست رو روی کوکیم ریختم و عینهو فرفره کار میکنه ولی روی ویوتی نمیشه نصبش کرد .

اگه تیکه ای از حرفام اشتباه هست هم بروبچ تصحیحش کنن لطفا .

OSEN
27-11-2009, 21:47
سلام .

مشکل من تو یخش 3GP ها فکر کنم مربوط میشه به سایز کلییهام که 640X480 گذوشته بودم . البته شک دارم ها . فکر نمیکردم در مورد 3GP هم محدودیت سایز تصویر رو داشته باشه .
به هرحال فعلا که دارم همه ی کلییها و ویدئوهام رو MP4 میکنم .

Michael Ropy
27-11-2009, 23:04
آخه سال 90 اصلاً gprs بوده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تعجب داره ولی حقیقت داره! :دی شده فقط برای ضایع کردن تو از گوشی با قسمت اینترنتش یه عکس میگیرم...

Michael Ropy
28-11-2009, 11:13
بچه ها من آخر سر استار گرفتم بعد از از دست دادن کوکی...حالا میخوام یه مقایسه کنم این دو گوشی رو، این نکته رو هم بگم تمام نوشته های پایین مشکلات خود من با گوشی هست، ممکنه یکی دیگه براش مهم نباشه! تمامی موارد بدون هیچ تعصب و پدر کشتگی ای نوشته شده!

اول معایبی که تا الان با استار بهش برخورد کردم، تمام موارد مقایسه ای، در مقابل کوکی هست (به ترتیب اولویت برای خودم :دی):
-------------------------------------------------------------------------
1. باز کردن درب باتری کار حضرت فیله! :دی من خودم با داداشام و دوستم نتونستیم درشو باز کنیم، فقط یه بار اونم شانسی! هر بار هم که زور میزنیم ترس از شکستن در باتری هم هست! :41:

2. ارگونومیک این گوشی (مخصوصا تو قسمت هدست) رو اعصابمه!!! سمت چپ کوکی از بالا اول پورت هدست بود و زیرش هم المان تنظیم صدا و البته اون پورت هم وقتی وصل میکردید رو به بالا بود و مزاحم نبود. ولی استار سمت چپش از بالا، اول المان تنظیم صدارو گذاشته و زیرش پورت هدست!!!! اونم به سمت پایین (که البته دلیلش عدم برخورد با المان تنظیم صدا هست) که وقتی میخواید آهنگ گوش بدید نمیشه درست گوشی رو دست گرفت و مهم تر از اون تنظیم صدا در اون حالت خیلی رو اعصابه! :13:

3. آنتن دهی بسیار ضعیفتر از کوکی و در نتیجه سیگنال ضعیف GPRS! قبلا در مورد نحوه ی آنتن دهی کوکی تویه یه نقطه ی کور توی خونمون (آنتن فول!) و کیفیت مکالمه و اونم با سیم کارت ایرانسل صحبت کرده بودم.....ولی حالا استار توی همون نقطه ی کور و با سیم کارت ایرانسل خیلی کم آنتن میده. :41:

4. کیفیت هدست استار برای مکالمه قابل قیاس با کیفیت کوکی نیست!! من توی اتوبوس اصلا نتونستم با طرف مقابل با هدست صحبت کنم...یعنی من میشنیدم ولی طرف مقابل هی الو الو میکرد...آخر سر هدست رو درآوردم و صوبت کردم :دی کوکی تویه همون نقطه ی کور مذکور بهترین کیفیت رو داشت، بدون نقص!

5. مالتی تسکینگ و بدتر از اون تسک منجر نداره!!! برای مثال اگه شما آهنگ بزارید بعد وارد برنامه اپرا مینی بشید آهنگ قطع میشه....:41: فقط میتونید اون برنامه هایی رو که باز کردید رو از منوی بازی ها و برنامه ها باز و بسته کنید (یه دکمه Play/Pause میاد) که کوکی علاوه بر این، یه تسک منجر توپ داره.

6. در کل توی مالتی مدیا کوکی خیلی بهتر عمل کرده، کار باهاش خیلی راحته، مشکلاتی مثل مشکل شماره 16 رو نداره، در ضمن استار توی هندزفری هم بعضی آهنگ هارو تیز پخش میکنه. من یه مقدار کیفیت پخش کوکی رو بیشتر میدونم.

7. یو آی استار (تاچ ویز) اصلا به کاربر پسندی فلش یو آیه کوکی نیست (حداقل برای من)، مثل محل قراردان منو و دکمه ی برگشت و مخصوصا موردی که پایین میگم.

8. دکمه وسطی کوکی بینهایت به من در مرور گوشی کمک میکرد (مالتی تسکینگ و شورت کات ها). سامسونگ این دکمه رو تبدیل به دکمه بازگشت کرده که اصلا باهاش راحت نیستم.....با نوع قرار دادن دکمه بازگشت توی کوکی (به صورت لمسی) بیشتر حال میکردم. مورد مالتی تسکینگ از اون امکاناتی بود که سرعت کار من خیلی بالا میرفت. این گزینه رو استار نداره. مورد دیگه اینکه دکمه های پایین بک لایت ندارن!!!!!! :thumbsdow

9. المان تنظیم صدش درسته برای کارهای دیگه مثل زوم کردن و بالا پایین کردن هم کاربرد داره ولی چیزی که هست اینه که همونطور که از اسمه این کلید پیداست، برای تنظیم صداست، ولی توی استار شما فقط هنگامی که توی موزیک پلیر هستید میتونید صدا رو کمو زیاد کنید، نه وسطه یه منو!!! این برای من خیلی زجر آوره.

10. اسکرول کردن توی استار به روانی کوکی نیست! و دیگه نداشتن علامت اسکرول بار باعث میشه شما ندونید که تویه یه منو آیتم های دیگه ای زیر آیتم های فعلی هست یا نه، باید حتما اسکرول کنید و ببینید. :19:

11. تاچش خیلی حساسه، درست ولی بعضی موقع ها موقع اسکرول کردن توی یه لیست (مثلا لیست آهنگ ها) باعث میشه اون آهنگ انتخاب بشه.

12. امکان ساده ی کپی پیست نوشته رو نداره! :42:

13. پشتیبانی زبان کوکی خیلی عالی بود، از ابتدا بیش از 30 زبون تماما دارای امکان کیبورد کامل و تشخیص دست خط داشت، در حالی که استار فقط 4-5 تا داره که در ابتدا هم از کیبورد کامل فارسی و تشخیص دست خط پشتیبانی نمی کرد.

14. توی ساخت کیف گوشی سوتی بزرگی داده شده! گوشی رو باید از بغل وارد کیف کنید، مشکلی نیست.....ولی از جهتی وارد میشه (با توجه به سوراخ مخصوص اسپیکر داخل کیف و علامت های کال و اند در پایین) که پورت هدست نمیشه گذاشت!!! باید گوشی رو برعکس بزارید داخل! :13:

15. قابلیت تکون دادن عکس ها با شتاب سنج بعضی موقع ها اعصاب خورد کن میشه، یهویی 7-8 تا میره پایین و...

16. قسمت پروگرس بار توی موزیک پلیر نمیشه Immediate Seek انجام داد....یعن باید نوار رو بکشید و به دقیقه ی مورد نظر برید ولی کوکی اینجوری نبود!

17. وارد هر فولدری که میشیم باید خودمون سورت کنیم به ترتیب نام. :eh:

18. ماشین حسابش خیلی سادست و قابلیت هایی مثل سینوس و... رو نداره. :18:

19. ادامه دارد...
-------------------------------------------------------------------------

حالا مزایای گوشی:

1. دوربین با امکانات تری داره، مثلا قابلیت پانورامای هوشمندی داره که خیلی خوب کار میکنه.

2. داشتن گوگل مپ که دست کمی از جی پی اس نداره!

3. باتری قویتری داره نسبت به کوکی.

4. ادامه دارد...

majid_sd2009
28-11-2009, 11:34
سلام ما هم رفتیم پنج شنبه برای بسر خواهرم این سامسونگ رو گرفتیم. یکی از بدیهاش اینه که نمیشه رو هر کدوم از دسکتاپ هاش یک عکس جدا گذاشت و باید عکسهایی که سه تا به هم چسبیدن رو بزارید روش
یکی از چیزهای جالبش این بود که وقتی عکس نیگاه میکردی با کج کردن موبایل عکسها عوض میشد و جالب بود
در مورد فیلمهاش چند جا دیگه هم دیدم مشکل داشتن اونم کم و زیاد کردن صدا هست .البته همیشه مشکل نداره ولی مواقعی که صدا صفر هست باید اون کلید های کم و زیاد کردن صدا رو یکم نگه داری( خودم کشف کردم)
فایلهای فلش رو خوب ساپورت میکرد. سرعت بازی ها هم توش بیشتر بود مثلا من Assassins Creed 2 رو نصب کردم یکم سرعتش کم بود ولی تو اون راحت اجرا میکرد.
فایلهای پی دی اف رو وقتی میاوردی با کج کردن گوشی صفحه کج یا تمام صفحه نمیشد و هی باید صفحعه رو با دست اینور اونور میکردی تا بتونی دو خط چیزی بخونی.
یک چیز جالب داشت اونم این بود که سه نوع ( فک کنم) فونت داشت. و اینکه میشد منو ها رو رنگش رو تغییر بدی. سبز داشت و نارنجی.
دوربینش عکسهاش یکم بهتر بود.
همونطور که دوستمون بالا گفتن در باطریش راحت باز نمیشه و به سختی باز میشه. یک چیز دیگه هم هست اینه که مموری کارت زیر باطری قرار میگیره ولی سیم کارت پایین لنز دوربین هست و بدون اینکه باطری رو در بیاری میتونی سیم کارت رو خارج کنی.( میگم روشن باشه سیم کارت نمیسوزه عوض کنی؟)

MOHAMMAD2010
28-11-2009, 11:43
دوستان شما که میدونستین این استار اینقد ایراد داره ( اصلا ایرادم نمیگم اسمشو ) شما که میدونستین به خوبیه کوکی نیست چرا رفتین استار گرفتین مخصوصا شما جناب Michael Ropy ( اسم عزیزتو نمیدونم )
خیلی تعجب کردم رفتی استار گرفتی

باورت میشه من N78 دارم ولی هر روز میام تو این تاپیک یه سری میزنم بس که از این گوشی خوشم میاد ( بدون شوخی گفتم ها )
یعنی اگه یه آدم مورد اعتمادیو پیدا میکردم که کوکی داشت شاید باهاش عوض میکردم ( حالا یه خورده هم سر میگرفتم : دی )

Mcafee*
28-11-2009, 11:52
کاملا با حرفای دوستمون در بالا موافقم ، آخه مگه کوکی کمه که نميرين بگيرين؟ اینجا تو مشهد ريخته ماشالا ، با گارانتی 2 ساله کامتل خودم خريدم 157 تومان ، تازه همه ی رنگاشم دارن!!

یک چیز دیگه هم هست اینه که مموری کارت زیر باطری قرار میگیره ولی سیم کارت پایین لنز دوربین هست و بدون اینکه باطری رو در بیاری میتونی سیم کارت رو خارج کنی.( میگم روشن باشه سیم کارت نمیسوزه عوض کنی؟)
مسخره ترين چيزيه که تاحالا تو عمرم ديدم ، واقعا مسخرست آخه يکی بگه ديوونه ها چرا سيم کارتو گزاشتين اون جلو جای مموری کارت! ماکه بيشتر مموری کارته گوشيمون رو عوض ميکنيم تا سيم کارت!! واقعا خلاقيت به خرج دادن

Michael Ropy
28-11-2009, 12:03
دوستان شما که میدونستین این استار اینقد ایراد داره ( اصلا ایرادم نمیگم اسمشو ) شما که میدونستین به خوبیه کوکی نیست چرا رفتین استار گرفتین مخصوصا شما جناب Michael Ropy ( اسم عزیزتو نمیدونم )

سلام اسمم حسین هست، راستش دلیلش این بود که کوکی رو گم کردم، خواستم تکراری نشه استار گرفتم.....:37:

majid_sd2009
28-11-2009, 14:05
خیلی تعجب کردم رفتی استار گرفتی

باورت میشه من N78 دارم ولی هر روز میام تو این تاپیک یه سری میزنم بس که از این گوشی خوشم میاد ( بدون شوخی گفتم ها )
یعنی اگه یه آدم مورد اعتمادیو پیدا میکردم که کوکی داشت شاید باهاش عوض میکردم ( حالا یه خورده هم سر میگرفتم : دی )
استار هم اونقدر ها بد نیست. مزایای زیای داره. ظاهرشم یکم جالبتره مثلات همون نوار فلزی دورش ( من خیلی خوشم اومد.) سرعتش هم بیشتره هم تو بازی ها و هم تو منو . سه تا دسکتاپ هم داره که میشه همه چیز ریخت توش. حتی یک نرم افزار هم داره مال نکشدین سیگاره: دی میاری تو دسکتاپ و دکمشو میزنی روزهایی که سیگار نکشیدی رو مشخص میکنه. چیزای دیگه ای هم داشت.
تازه میشد علامت ir-mci رو جاشو تو دسکتاپ عوض کنی:31:

مسخره ترين چيزيه که تاحالا تو عمرم ديدم ، واقعا مسخرست آخه يکی بگه ديوونه ها چرا سيم کارتو گزاشتين اون جلو جای مموری کارت! ماکه بيشتر مموری کارته گوشيمون رو عوض ميکنيم تا سيم کارت!! واقعا خلاقيت به خرج دادن
شاید ابتکاری جدید باشه که مثلا کسی که دو تا سیم کارت داره بدون خاموش کردن گوشیش سیم کارتش رو عوض کنه و سریع کارشو انجام بده.

majid_sd2009
28-11-2009, 14:13
حجم کل برنامه هایی که نصب میکنی نباید بیشتر از 11 مگ (طبق گفته ی دوستان) بشه من نقشه تهران و مشهد و یک شهر دیگه رو ریختم با چند تا بازی و نرم افزار دیگه. ولی هنوز مشکلی نداره و ارور نداده چجوریاس؟
شایدم 11 مگ نشده: دی
باید یکی دو تا جاوا حجم باا پیدا کنم.
الان من قسمت Games & Applications رو چک کردم نوشته11.9 یازده / نه. همونجایی که هر فایل جاوایی نصب میکنی دو تا فایل درست میکنه مثلا نوشته020.jad و 020.jar

OSEN
28-11-2009, 18:16
سلام .

رفقای کوکی دار لطفا فیرمورتون رو اینجا بنویسید . میخوام ببینم نسبت به تاریخ خرید و نوع جعبه ی کوکی ،آیا تو جدیداش ارتقا فیرمور هم داشته یا نه ؟

فیرمور من اینه :

KP500AT_V10K

majid_sd2009
28-11-2009, 18:51
مال منم KP500AT_V10K هست

shkz
28-11-2009, 18:55
سلام اسمم حسین هست، راستش دلیلش این بود که کوکی رو گم کردم، خواستم تکراری نشه استار گرفتم.....:37:

با عرض تبریک و تسلیت مجدد.

MOHAMMAD2010
28-11-2009, 19:01

حسین جان بازم نظر خودته
ولی من کوکی رو خیلی بیشتر دوست دارم
ایشالا چرخ استار برات بچرخه : دی

Gladiator King
28-11-2009, 21:32
سلام .

رفقای کوکی دار لطفا فیرمورتون رو اینجا بنویسید . میخوام ببینم نسبت به تاریخ خرید و نوع جعبه ی کوکی ،آیا تو جدیداش ارتقا فیرمور هم داشته یا نه ؟

فیرمور من اینه :

KP500AT_V10K

فیرمور من هم همینه، البته این آخرین فیرمور برای این گوشیه
چون با برنامه LG خاستم آپدیت کنم دیدم همین آخرین ورژنیه که هست

Michael Ropy
28-11-2009, 22:33
حسین جان بازم نظر خودته
ولی من کوکی رو خیلی بیشتر دوست دارم
ایشالا چرخ استار برات بچرخه : دی

نه من که کوکی رو ندادم که استار بگیرم.....وقتی ازم دزدیدند و پیدا نشد، گفتم برای این که تکراری نشه، استار بگیرم که زیاد فرقی نداره، فکر نمی کردم دیگه اینجوری باشه......بازم ممنونم.

Michael Ropy
28-11-2009, 22:38
بچه ها متاسفانه مدل چینی کوکی هم وارد بازار ایران شد، ولی خوشبختانه با این قیمتش کمتر کسی حاضر میشه بخره = 122 تومان در حالی که خود کوکی با گارانتی اصلی 150 تومنه، بدون گارانتی هم احتمالا تا 130 پیدا بشه. آدرس سایتش رو به زودی میدم.

Mcafee*
28-11-2009, 23:51
چجوری بفمم FW گوشيم چيه و چنده؟

saviorperi
29-11-2009, 12:16
با سلام خدمت دوستان

عزیزان من میخوام یکی از دو گشی S5233 یا KP500 رو بخرم.راستش واسم امنیت خیلی مهمه که S5233 به خاطر قفل هایی که واسه بخش های مختلف از جمله اس ام اس ها داره اینو واسم برطرف میکنه و تم سامسونگ رو هم بیشتر از ال جی دوست دارم چون رنگاش روشنتره تشخیص چهره هم که داره.
ولی ظاهر فیزیکی KP500 و آنتن دهی برتر اون که نکته مهمیه و پشتیبانی از برنامه های جاوا که بهتر از S5233 هستش منو تو دوراهی خیلی سختی قرار داده.

حال دوستانی که KP500 دارین ممنون میشم به این سوالام پاسخ بدین تا راهمو پیدا کنم :

1- آیا میشه این گوشی رو قفل کرد ؟ (حداقل رو قسمت Messaging رو چون اینجا واسم مهمترینه. اگه با نصب برنامه هم این امکان بوجود بیاد اشکالی نداره پس بهم بگید لطفا.)

2- آیا میشه رو این گوشی تم نصب کرد ؟ (آخه من تو عکسا دیدم که تمش با زمینه مشکی هستش و من با اینگونه تمها زیاد راحت نیستم و البته شنیدم که رو LG KE990 میشه نصب کرد ولی KP500 زو نمیدونم.)

Gladiator King
29-11-2009, 13:24
با سلام خدمت دوستان

عزیزان من میخوام یکی از دو گشی S5233 یا KP500 رو بخرم.راستش واسم امنیت خیلی مهمه که S5233 به خاطر قفل هایی که واسه بخش های مختلف از جمله اس ام اس ها داره اینو واسم برطرف میکنه و تم سامسونگ رو هم بیشتر از ال جی دوست دارم چون رنگاش روشنتره تشخیص چهره هم که داره.
ولی ظاهر فیزیکی KP500 و آنتن دهی برتر اون که نکته مهمیه و پشتیبانی از برنامه های جاوا که بهتر از S5233 هستش منو تو دوراهی خیلی سختی قرار داده.

حال دوستانی که KP500 دارین ممنون میشم به این سوالام پاسخ بدین تا راهمو پیدا کنم :

1- آیا میشه این گوشی رو قفل کرد ؟ (حداقل رو قسمت Messaging رو چون اینجا واسم مهمترینه. اگه با نصب برنامه هم این امکان بوجود بیاد اشکالی نداره پس بهم بگید لطفا.)

2- آیا میشه رو این گوشی تم نصب کرد ؟ (آخه من تو عکسا دیدم که تمش با زمینه مشکی هستش و من با اینگونه تمها زیاد راحت نیستم و البته شنیدم که رو LG KE990 میشه نصب کرد ولی KP500 زو نمیدونم.)

1-خیر ، با برنامه هم نمیشه، چون فقط جاوا میخوره
2-خیر، قابلیت نصب تم نداره فقط میشه wallpaper عوض کرد

SI-SA
29-11-2009, 13:31
به نظر من استار بیشتر به درد این دوستمون ، "saviorperi" می خوره .
برای دیدن فریمور گوشی هم باید تو قسمت تنظیمات(settings) و سپس تنظیمات تلفن(phone settings) و در این قسمت هم اطلاعات گوشی(handset information) رفته و همین دیگه ... :دی
برای من هم همین فریمور شماست ... 2 ماه پیش هم خریدم گوشی رو ، فکر کنم آخرین فریمورش باشه .
راستی حسین جان تبریک میگم ، من اگه کوکیم خدای ناکرده گم بشه یا هر بلایی سرش بیاد ، خیلی دوست دارم برم Samsung Corby بگیرم . باید جالب باشه

Steps-Rap
29-11-2009, 21:10
البته خدمت دوستمون
"saviorperi" عرض کنم تم که من خودم 3 یا 4 تا تم دیدم که روی کوکی میشه ریخت مثل تم پاردا(آبی-سفید-مشکی) و یا تم اپل آیفون و یا... ولی تاحالا خودم امتحان نکردم.

ولی هیچ گوشیی به انعطاف پذیری ویوتی پیدا نمیشه !

saviorperi
29-11-2009, 22:45
من میتونم با تم کوکی کنار بیام و بنا به گفته Steps-Rap عزیز شاید بشه بهش تم هم نصب کرد ولی دوستان یکی در رابطه با قفل کوکی کمکم کنه آخه اصلا دوست ندارم فقط به این دلیل مجبور بشم از کوکی دست بکشم و استار رو که قفل داره بگیرم

Mcafee*
30-11-2009, 12:25
من میتونم با تم کوکی کنار بیام و بنا به گفته Steps-Rap عزیز شاید بشه بهش تم هم نصب کرد ولی دوستان یکی در رابطه با قفل کوکی کمکم کنه آخه اصلا دوست ندارم فقط به این دلیل مجبور بشم از کوکی دست بکشم و استار رو که قفل داره بگیرم
دوست عزيز تر از جان :دی ، منم مشکل شمارو دارم البته با این تفاوت که کوکی رو خريدم و بعد به این مشکل بر خوردم!!!
من يک A1200 دارم که از لحاظ قفل گذاری گوشيه بسيار کاملی هست ( با اینکه هم از جاوا پشتيبانی ميکنه هم از لينوکس ) ، خوده گوشی به طور پيش فرض این قابليت رو داره
به طوری که ميتونی رو هر پوشه ای که خواستی قفل بزاری ، تو بخش پيامک ها هرجايی خواستی قفل بزاری ، يا کلا منوی گوشی رو قفل کنی
يک گوشی 2600 نوکيا مال 10 سال پيش!! هم داشتم که قابليت پسورد گذاری رو منوی گوشی رو داشت اما کوکی نداره!!!!!!! يک مدل پسورد گزاری داره که خيلی مسخرست حالت بهم ميخوره ، سازنده ها نميزاشتن سنگين تر بود
شما بايد بری تو منوی گوشی ، بعد از زدن چندين گزينه و رسيدن به صفحه مورد نظر ميتونی يک گزينه رو انتخاب کنی که با دادن پسورد بهش بلافاصله گوشی همونجا قفل ميشه ، بعد که بخوای باز کنی پسورد رو ميزنی و گوشی باز ميشه . اما برای دفعه ی بعد دوباره بايد تمام این مراحل رو تکرار کنی که اصلا سريع نيست و ميره رو اعصابت .
-------------------------
راستی خيلی جاها رو هم گشتم ( هم فروم خودمون هم فروم های فارسی و خارجيه ديگه ) اما انگار هيچ برنامه ای برای قفل گوشی تحت جاوا ساخته نشده! سيمبين ريخته ها ، اما جاوا نيست ، نميدونم چرا اصلا دليلشو نميدونم ، يعنی جاوا اینقدر ضعيفه که همچين برنامه ای رو نميتونه بسازه؟ اگر ضعيفه پس چرا اینهمه برنامه های پيچيده تر و قوی تر ساخته ميشن براش؟
خيلی تعجب آوره و البته مسخره

saadi126
30-11-2009, 16:01
مشكل با بلندي صداي موسيقي كوكي در هدست بلوتوث Jabra bt300

سلام
يكي از همكاران مدتي پيش يك هدست بلوتوث Jabra BT3030 خريدند براي گوش دادن به موسيقي منم خوشم اومد و ديدم گوشيم هم ساپورتش ميكنه (گوشي من ال جي كوكي هست)
حالا كه خريدمش يك مشكل بزرگ باهاش دارم و اون اينكه وقتي ارتباط گوشي با بلوتوث برقرار ميشه براي پخش موسيقي كنترل صدا از طرف گوشي غير فعال ميشه و گوشي صدا رو در حالت حداكثر بلندي به بلوتوث ميفرسته و حتي با كم كردن صداي بلوتوث به كمترين درجه، باز هم صدا زيادي بلند هست و چون به گوش دادن موسيقي با صداي بلند عادت ندارم اين حجم صدا اذيتم ميكنه.
توي تنظيمات گوشي هم چيزي پيدا نكردم كه مشكل رو حل بكنه.
اگر از دوستان كسي راه حلي داره لطف كنه من رو راهنمايي كنه. ممنونم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saviorperi
30-11-2009, 17:20
دوست خوبم Mcafee جان، خیلی ممنون که این اطلاعات رو بهم دادی. ببخشید اما متوجه نشدم اون قسمت از حرفات که در مورد پسورد گزاری مسخره بود مربوط به کوکی بود یا 2600 ؟!؟

راستی دوستان اگه میشه یک نفر امتحان کنه ببینه اینکه میگن کوکی محدودیت نصب برنامه ها تا 11 MB داره حقیقت داره.

Steps-Rap
30-11-2009, 19:15
دوست خوبم Mcafee جان، خیلی ممنون که این اطلاعات رو بهم دادی. ببخشید اما متوجه نشدم اون قسمت از حرفات که در مورد پسورد گزاری مسخره بود مربوط به کوکی بود یا 2600 ؟!؟

راستی دوستان اگه میشه یک نفر امتحان کنه ببینه اینکه میگن کوکی محدودیت نصب برنامه ها تا 11 MB داره حقیقت داره.

والا منم تاحالا امتحان نکردم.

اما خریدن گوشی استار پشیمونی نیماره.گوشیه خوبیه.

Mcafee*
30-11-2009, 19:17

100% مربوط به کوکی بود ، 2600 که در این مورد از کوکی خيلی بهتر عمل ميکنه!! :دی
من خودم هنوز نرم افزارام تا 11 مگ نرسيده که بگم ، اما يکی دو صفحه قبل بود که يکی از دوستان ميگفت تاحالا از 11 مگ هم بيشتر نصب کرده و هنوز هم گوشی پيغامی نميده!

Michael Ropy
30-11-2009, 19:24
اما خریدن گوشی استار پشیمونی نیماره.گوشیه خوبیه. من که پشیمونم الان....ولی دیگه مجبورم باهاش کنار بیام و گفتم بیخیال دیگه سخت نگیر! :دی

saviorperi
30-11-2009, 20:02
Mcafee جان خیلی ممنونم از شما. اگه کوکی این امکان رو داشته باشه باز بهتر از هیچیه و من حتما کوکی میگیرم نه استار که هم ظاهرشو دوست ندارم و هم میگن آنتن دهیش خوب نیست.فقط Mcafee جان دو تا سوال :
1- میشه بگی تو منو کدوم مسیر رو باید رفت تا به اونجا که پسورد میدیم رسید ؟
2- اگه وقتی پسورد دادیم گوشی رو خاموش و روشن کنیم چی میشه ؟ پسورد میخواد یا نه ؟

و اینکه دوستان عزیز من یه جا خوندم که صفحه نمایش کوکی ضعیفه یعنی گفته بود موارد زیادی به گارانتی میاد که صفحشون شکسته و یا خراب شده حتی در اثر یه فشاره کوچیک. نظرتون چیه ؟ تا حالا دیدید یا شنیدید ؟

Michael Ropy
30-11-2009, 21:51
یه ویدیو آموزشی از نحوه برداشتن کیپد مجازی در بازی ها و نرم افزار های کوکی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mcafee*
30-11-2009, 23:04
- میشه بگی تو منو کدوم مسیر رو باید رفت تا به اونجا که پسورد میدیم رسید ؟
2- اگه وقتی پسورد دادیم گوشی رو خاموش و روشن کنیم چی میشه ؟ پسورد میخواد یا نه ؟

و اینکه دوستان عزیز من یه جا خوندم که صفحه نمایش کوکی ضعیفه یعنی گفته بود موارد زیادی به گارانتی میاد که صفحشون شکسته و یا خراب شده حتی در اثر یه فشاره کوچیک. نظرتون چیه ؟ تا حالا دیدید یا شنیدید ؟
1- setting - phone setting - security - handset lock - ...
2- والا من اصلا با سيستم پسورد گزاريش آشنا نيستم ، و تاحالا امتحان نکردم اینو

راستش چند صفحه پيش منم در مورد این موضوع پرسيدم اما کسی چيزه درستی نگفت ، من حس ميکنم از اون اولی که گوشی رو گرفتم صفحش نرم تر شده ، و ترسيده شدم که نکنه این به مرور زمان زيادی نرم و حساس بشه و قابليت خودش رو از دست بده يا خراب بشه
آخه مامانم هم پرسيد اینکه همه ی کاراش با صفحشه زود خراب نميشه !! منم خيلی ترسم گرفت!

saadi126
01-12-2009, 10:17

خوب امروز ميخوام همه خريداران كوكي رو بابت نگراني هاشون راحت كنم. صفحه نمايش كوكي خيلي سگ جونتر از اين حرفهاست كه فكر ميكردم. هفته قبل يك عصبانيت نا بجا باعث شد كه گوشي رو (از سمت صفحه نمايش) به گوشه ميز بكوبم اونهم 3-4 بار با قصد شكستن گوشي و صفحه نمايشش. (عصبانيتم از دست گوشي نبود و بابت چيز ديگه بود):31: اما در كمال تعجب ديدم كه حتي يه خش هم روي گوشي نيافتاد چه برسه كه صفحه اش بشكنه. اين در حالي هستش كه هر گوشي ديگه رو با اون شدت ميكوبيدم ال سي ديش داغون ميشد :10:

saviorperi
01-12-2009, 11:09
خوب امروز ميخوام همه خريداران كوكي رو بابت نگراني هاشون راحت كنم. صفحه نمايش كوكي خيلي سگ جونتر از اين حرفهاست كه فكر ميكردم. هفته قبل يك عصبانيت نا بجا باعث شد كه گوشي رو (از سمت صفحه نمايش) به گوشه ميز بكوبم اونهم 3-4 بار با قصد شكستن گوشي و صفحه نمايشش. (عصبانيتم از دست گوشي نبود و بابت چيز ديگه بود):31: اما در كمال تعجب ديدم كه حتي يه خش هم روي گوشي نيافتاد چه برسه كه صفحه اش بشكنه. اين در حالي هستش كه هر گوشي ديگه رو با اون شدت ميكوبيدم ال سي ديش داغون ميشد :10:

اگه واقعا انقد محکم باشه که خیلی خوبه. آخه یه جا خوندم که طرف کوکی رو گذاشته بود تو جیب شلوارش و وقتی در اورده بود ال سی دی از کار افتاده بود !!! که اینجور که شما تعریف کردید نمیدونم چطور ممکنه همچین اطفاقی واسه اون شخص بیفته ؟!؟!

من الان یه N72 دارم که بعضی وقتا میبینی با فاصله 20 cm انداختمش رو میز !!! و هیچیشم نیشه !!! اما الان میترسم که حواسم نباشه با کوکی این کارو بکنم و بد جوری پشیمون بشم !!! (حتی یه بار تو خیابون N72 با شدت زیاد از دستم افتاد زمین ولی باز چیزیش نشد !!!)

Vamp!r3
01-12-2009, 11:28
اگه واقعا انقد محکم باشه که خیلی خوبه. آخه یه جا خوندم که طرف کوکی رو گذاشته بود تو جیب شلوارش و وقتی در اورده بود ال سی دی از کار افتاده بود
اون مشکل دوست من بود.......:31:
که هیچی نبود.........بعد از یه مدت درست شد......الانم مثل خر داره براش کار میکنه.......:31:
گفته که 2-3 بار از دستش افتاده زمین....خود گوشی هیچی نشده.......فقط بدنش بکم آسیب دیده.........تاچشم هیچیش نشده.......(خودم موندم چطوری اونجوری تاچش کار نمیکرده........:31:)
در کل اگه نخواید با گوشی کشتی بگیرید خوبه........:31:

majid_sd2009
01-12-2009, 11:31
دوستان من تست کردم ولی برای جاوا انگار محدودیت ندارم
یک نقشه تهران ریختم 6 مگ
دو نسخه دیکشنری ریختم یکی 3مگ و دومی 5 مگ
نقشه مشهد 3مگ
چند تا نرم افزار دیگه
و چند تا بازی حجم بالا از گیم لافت
ولی هیچ مشکلی پیش نیومد.
در ضمن من همون اول که خریدم تمام قسمتهاشو زدم روی مموری ریخته بشه و مموری داخلی گوشی روش چیزی نصب نمیشه.

saviorperi
01-12-2009, 11:34
دوستان لطفا یک عکس گرفه شده با دوربین کوکی اینجا قرار بدبد تا ببینیم کیفیتش چجوریه. (لطفا عکسی قرار بدید که کیفیتش در بین کل عکسهای گرفته شده توسط گوشی متوسط باشه !!)

و اینکه Michael Ropy جان شما کهم از کوکی استفاده کردید هم از استار به نظرت دوربین کدوم بهتره ؟ تفاوتشون تا چه حده ؟

(ببخشید که من انقد زیاد سوال میکنم)

majid_sd2009
01-12-2009, 18:20
دوربین استار بهتره تو عکس گرفتن.

Steps-Rap
01-12-2009, 22:18
من که پشیمونم الان....ولی دیگه مجبورم باهاش کنار بیام و گفتم بیخیال دیگه سخت نگیر! :دی

چرا پشیمونی ؟؟؟ ینی بد تر از کوکیه؟؟

Gladiator King
01-12-2009, 22:35
دوستان من تست کردم ولی برای جاوا انگار محدودیت ندارم
یک نقشه تهران ریختم 6 مگ
دو نسخه دیکشنری ریختم یکی 3مگ و دومی 5 مگ
نقشه مشهد 3مگ
چند تا نرم افزار دیگه
و چند تا بازی حجم بالا از گیم لافت
ولی هیچ مشکلی پیش نیومد.
در ضمن من همون اول که خریدم تمام قسمتهاشو زدم روی مموری ریخته بشه و مموری داخلی گوشی روش چیزی نصب نمیشه.

سلام
پس چرا من که میخام بازی نصب کنم مرتب اررور میده که فضای خالی برای نصب نداره؟
با ابنکه پیش فرض رو گذاشتم روی مموری؟
همه حافظه گوشی و هم مموری جا دارن

Vamp!r3
01-12-2009, 22:40
چرا پشیمونی ؟؟؟ ینی بد تر از کوکیه؟؟

امکانات جانبی کوکی با صلیقه ایشون بیشتر جور بوده.........

ولی رفیق ناباب وسوسش کرد استار بگیره....:31:

Gladiator King
01-12-2009, 22:42
یه سوال!
من وقتی میخام یه بازی مثلا 700 کیلوبایتی رو روی مموری کارت نصب کنم حدود 20 ثانیه طول میکشه:41: ولی همون بازی روی حافظه خود گوشی 2 ثانیه ای نصب میشه؟
آیا برای شما هم همینطوره یا مموری من اشغاله؟؟

majid_sd2009
01-12-2009, 22:50
سلام
پس چرا من که میخام بازی نصب کنم مرتب اررور میده که فضای خالی برای نصب نداره؟
با ابنکه پیش فرض رو گذاشتم روی مموری؟
همه حافظه گوشی و هم مموری جا دارن
برا من که هنوز اروری نداده. تازه چند تا نرم افزار و بازی دیگه هم نصب کردم الان دیدم جالب نیست پاک کردم.

یه سوال!
من وقتی میخام یه بازی مثلا 700 کیلوبایتی رو روی مموری کارت نصب کنم حدود 20 ثانیه طول میکشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی همون بازی روی حافظه خود گوشی 2 ثانیه ای نصب میشه؟
آیا برای شما هم همینطوره یا مموری من اشغاله؟؟

Gladiator King
01-12-2009, 23:10
برا من که هنوز اروری نداده. تازه چند تا نرم افزار و بازی دیگه هم نصب کردم الان دیدم جالب نیست پاک کردم.

برا من که مشکلی نداره. سریع نصب میشه ، البته اون حجم بالا ها مثلا شیش مگی که نصب کردم یکم طول کشید که اونم خیلی نبود در حد چند ثانیه.

شیش مگ!! بابا من دیکشنری 2 مگی انداختم بیشتر از یک دقیقه طول کشید!:19:
میشه بگی مموری کارتت چیه؟ مارک+حجم+قیمت
ممنون میشم
مال من toshiba 4gig class 4 به قیمت 13500 تومن، ولی فکر کنم تقلبی باشه:41:

hasanmotori
01-12-2009, 23:20
این گوشی فقط تا 11 مگ جاوا ساپورت میکنه ... حتا اگه 16 گیگ مموری روش باشه :27:
هی میگم استار بخرین واسه همین چیزاس دیگه

ولی رفیق ناباب وسوسش کرد استار بگیره....

رفیق نا باب خودتی :27:
دروغ میگم آخه ؟ استار محدودیت نصب جاوا نداره ولی این داره ... این خودش خیلی مهمه
اصلاً ببین حسین با کوکی عکس و فیلم میگرفت ؟ نه ... روز اول که استار گرفت کلی عکسو فیلم باهاش گرفت چرا ؟ ... چون دوربین کوکی تعطیله ولی دوربین این تو محیط بیرون عالیه
حالا باز بگو رفیق ناباب :27:

majid_sd2009
01-12-2009, 23:20
روش که نوشته san disk
دو گیگ هست قیمت هم 10 تومن. یعنی از این بیشتر نداشت برا همون دیگه همینو خریدم
یک جا دیگه بعد سوال کردم گفت چهار گیگ دو مدل داریم ، یکی به همین قیمت شما و اون یکی نمیدونم 16 بود یا 19
گرونتر بود.

majid_sd2009
01-12-2009, 23:22
این گوشی فقط تا 11 مگ جاوا ساپورت میکنه ... حتا اگه 16 گیگ مموری روش باشه
چرا پس من هر چی توش چیزی میریزم اخطار نمیده؟

hasanmotori
01-12-2009, 23:29
چرا پس من هر چی توش چیزی میریزم اخطار نمیده؟

ممکنه فریمور گوشیت یه چیز دیگه باشه
ممکنه حجمشون از 11 مگ بیشتر نشده باشه ... مثلاً 20 تا بازی 200 300 کیلوبایتیم که بریزی میشه فوقش 6 مگ

majid_sd2009
01-12-2009, 23:35
الان کلی چیز دیگه هم نصب کردم و فهمیدم تا 21 مگ ساپورت میکنه.
در ضمن برای من پوشه ای به نام Games & Applications در حافظه خود گوشی وجود نداره و فقط در مموری ایجاد شده .
پس شاید بشه 11 مگ هم تو مموری داخلیش بازی ریخت که بشه 32 مگ: دی

Michael Ropy
02-12-2009, 06:54

ولی رفیق ناباب وسوسش کرد استار بگیره....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دقیقا هیمنطوره! :دی

هی میگم استار بخرین واسه همین چیزاس دیگه

رفیق نا باب خودتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دروغ میگم آخه ؟ استار محدودیت نصب جاوا نداره ولی این داره ... این خودش خیلی مهمه
اصلاً ببین حسین با کوکی عکس و فیلم میگرفت ؟ نه ... روز اول که استار گرفت کلی عکسو فیلم باهاش گرفت چرا ؟ ... چون دوربین کوکی تعطیله ولی دوربین این تو محیط بیرون عالیه
حالا باز بگو رفیق ناباب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حسن چرت نگو! :دی هی میای اینجارو بهم میزنی!
قضیه عکس هم، دلیلش اینه که من با کوکی فرصت نکردم برم یه جای باحال تا عکس بگیرم، یه دو سه تایی گرفته بودم از درخت و خزنده و چرنده! :دی که گذاشتم تو کلوپ کوکی. ولی وقتی استار گرفتم فرداش وقت کردم برم دربند عکس بگیرم......:دی

saadi126
02-12-2009, 15:54
از دوستاني كه فيرم وير آپديت كردن ميتونن بگن چه تغييراتي در گوشي به وجود اومده يا تاثير محسوسي اگر داشته و اينكه چه مقدار زمان تو اي دي اس ال براي آپديت نياز هست؟ :8:

saviorperi
02-12-2009, 17:39
دوستان میدونید کوکی فایل های pdf رو تا چه حجمی میتونه نشون بده ؟ (مثلا 12 mb ) اگه توش عکس داشته باشه چی میتونه نشون بده ؟

( Michael Ropy عزیز ممنون میشم اگر پاسخ این 2 سوال رو در رابطه با استار هم جواب بدید)

majid_sd2009
02-12-2009, 18:21
من تو کوکی با عکس رو امتحان کردم نشون نداد باید متن خالی باشه.
ولی حجم رو تست نکردم

Michael Ropy
02-12-2009, 20:52
( Michael Ropy عزیز ممنون میشم اگر پاسخ این 2 سوال رو در رابطه با استار هم جواب بدید)

کوکی رو نمیدونم، چون موقعی که داشتم تست نکردم، ولی استار رو وقت کردم تست میکنم، چون اول باید یه PDF پر حجم گیر بیارم، با عکس....

majid_sd2009
03-12-2009, 11:17
یک سوال داشتم
میگم باطری آمپر بالا تر برای این گوشی نیست؟
یا اینکه هر مدل از گوشی های ال جی باطری هاشون با هم فرق دارن یا میشه باطری یک مدل دیگه رو گذاشت رو این. 900mah خیلی کمه. من الان یک گوشی دیگه دارم چینی تی وی موبایل مال دو سال پیشه باطریش 2200mah هست البته دو تا ولتاژ هم میده به گوشی یکی 3.7 و یکی 4.2 ولت. حالا چرا الجی برای گوشی هاش یک باطری آمپر بالاتر درست نمیکنه.

majid_sd2009
03-12-2009, 12:53
دوستان تا حالا کسی بازی شتاب سنج رو اینا نصب کرده؟
من چند مدل جاواشو نصب کردم اجرا نمیکنه و ارور میده.
بازی مخصوصی نداره؟ اگه تو بازی نشه ازش استفاده کرد پس چرا گذاشتنش؟
فقط برای مرتب کردن آیکنهای دسکتاپ؟
یا عمودی و افقی کردن تصاویر؟

Michael Ropy
03-12-2009, 15:04
شتاب سنج در اصل برای عمودی / افقی کردن تصویر توی: گالری، ویدیو، اس ام اس و کلا کیبورد و این جور چیزها ساخته شده.....حالا الجی گفته بزار برای بازی هم بزاریم (که تو خودش هست) فقط برای سرگرمی....

majid_sd2009
03-12-2009, 17:11
شتاب سنج در اصل برای عمودی / افقی کردن تصویر توی: گالری، ویدیو، اس ام اس و کلا کیبورد و این جور چیزها ساخته شده.....حالا الجی گفته بزار برای بازی هم بزاریم (که تو خودش هست) فقط برای سرگرمی....
یک کلام میگفتی بازی تحت شتاب سنج براش نیست:31:

shkz
03-12-2009, 17:41
من الان یک گوشی دیگه دارم چینی تی وی موبایل مال دو سال پیشه

دوست عزیز این گوشیه شما هنوز داره کار میکنه؟:18:

اگه این چینیا اینقدر کار میکنن بریم بخریم.:21::21::21:

Michael Ropy
03-12-2009, 18:34
یک کلام میگفتی بازی تحت شتاب سنج براش نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:دی به این دلیل این جوری گفتم تا بدونید، شتاب سنج رو برای بازی نساختن! :دی در اصل برای همین کارهاست که گفتم، ولی برای سرگرمی هم یه دو سه تا بازی داخل خودش گذاشتن که با شتاب سنج کار میکنه.....حالا خوبه کوکی دو تا بازی شتاب سنجی داره که یکیش داخلش سه تا بازیه (جمعا 4 تا)! ولی استار فقط یه بازی، که اونم بازی نیست، فقط تو تا تاس هستش که میندازی بالا و همین.....:دی

majid_sd2009
03-12-2009, 18:56
دوست عزیز این گوشیه شما هنوز داره کار میکنه؟:18:

اگه این چینیا اینقدر کار میکنن بریم بخریم.:21::21::21:
اره بابا خوب کار میکنه
تازه دو تا باطری داره که هنوز باطری اولیش خراب نشده و یک باطری دیگش هنوز شارژ نشده.
اسمش tv c1000 هستش.
ولی دو برابر این گوشی هستش.سنگین هم هست.
تا الان هم هیچ کاریش نشده. هزار بار از دستم افتاده یک بار هم افتاده توی آب ولی هنوز کار میکنه. تلویزیونشم خوبه و تو ماشین خیلی به دردم خورده.دو سال پیش 150 تومن خریدمش. الان نمیدونم بفروشمش یا نه. تازه میگن تو کشورهای دیگه 250 تا شبکه ماهواره رو هم میگیره. بعضی ها هم گفتن که تو کردستان و شهرهای مرزی میگیره: دی

:دی به این دلیل این جوری گفتم تا بدونید، شتاب سنج رو برای بازی نساختن! :دی در اصل برای همین کارهاست که گفتم، ولی برای سرگرمی هم یه دو سه تا بازی داخل خودش گذاشتن که با شتاب سنج کار میکنه.....حالا خوبه کوکی دو تا بازی شتاب سنجی داره که یکیش داخلش سه تا بازیه (جمعا 4 تا)! ولی استار فقط یه بازی، که اونم بازی نیست، فقط تو تا تاس هستش که میندازی بالا و همین.....:دی ای بابا من فک کردم بازی هست براش. میگم امکانش هست چند سال دیگه براش بسازن؟:دی

majid_sd2009
03-12-2009, 19:57
چند تا عکس با کوکی
با دوستم رفته بودیم چالیدره.( مشهد)
البته هوا ابری بود یکم آفتاب میشد باز میرفت: دی
تصویر اصلی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین عکس از نزدیک آب گرفته شده.
تصویر اصلی

اینم سوار قایق بودیم از اردک ها عکس گرفتم

تصویر اصلی

اینم میخواستم ببینم توی رنگ سیاه چجوری عکس میگیره.( بعضی وقتها که نور کم باشه رنگ سیاه رو یکم نقطه نقطه نشون میده.)
تصویر اصلی

darkmindms
04-12-2009, 00:12
دوستان منم میخام این گوشی رو بگیرم ولی حساسیت تاچ برام خیلی مهمه!!
حساسیتش مثله f480 هست یا کمتره؟؟
ممنون

Gladiator King
05-12-2009, 11:37
سلام بروبچ:20:
واسه ال جی کابل تبدیل به 3.5 میلیمتری هست؟
میخام هندزفریشو عوض کنم آخه خیلی بزرگه:8:
ولی هرچی توی بازار گشتم پیدا نکردم!:41:
کسی از بچه ها گرفته؟

Michael Ropy
05-12-2009, 11:40
دوستان منم میخام این گوشی رو بگیرم ولی حساسیت تاچ برام خیلی مهمه!!
حساسیتش مثله f480 هست یا کمتره؟؟
ممنون

ببینید F480 نوع تاچش خازنی هستش....بدیهیه که خیلی حساسه، ولی کوکی و خیلی گوشی های دیگه از نوع مقاومتی هستن، به اندازه F480 نیست ولی در خد خودش خوبه.

سلام بروبچ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واسه ال جی کابل تبدیل به 3.5 میلیمتری هست؟
میخام هندزفریشو عوض کنم آخه خیلی بزرگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی هرچی توی بازار گشتم پیدا نکردم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی از بچه ها گرفته؟

بودنش که هست، ولی راستش نمی دونم از کجا گیر آورد! بچه ها میگفتن باید توی طبقه ی زیر زمین علاءالدین باید گشت.

Gladiator King
05-12-2009, 11:55
بودنش که هست، ولی راستش نمی دونم از کجا گیر آورد! بچه ها میگفتن باید توی طبقه ی زیر زمین علاءالدین باید گشت.

راسته میگن همه چی برای تهرانی هاست:10:( حالا منو Banned میکنن!:5:)
از بچه ها کسی اهوازی نیست بگه از کجا میشه گیر بیارم

saviorperi
05-12-2009, 18:47
دوستان میدونید کوکی فایل های pdf رو تا چه حجمی میتونه نشون بده ؟ (مثلا 12 mb ) اگه توش عکس داشته باشه چی میتونه نشون بده ؟

سلام بچه ها عید غدیر مبارک
میگم جواب این سوالهای من موندا !! مخصوصا Michael Ropy جان که هنوز بهم جواب نداده.
منتظرم

SI-SA
05-12-2009, 19:26
در مورد فایل های پی دی اف من یه توضیح بدم ... والا 12 مگ که من ندارم ... ولی چهار جلد کتاب Twilight رو من از اینترنت دانلود کردم و تو موبایلم ریختم و روزی 10-15 صفحه می خونم ، خیلی کتاب قشنگی هست بهتون توصیه می کنم بخونید ... من انگلیسیش رو دانلود کردم .
خوب از بحث دور نشیم ، داشتم می گفتم ، این کتاب ها یکیش حدود 3 مگ هست و اون رو براحتی آورد و لود کردنشون هم کمتر از 2 ثانیه طول می کشه برای من ، هر کدوم هم بیش از 280 صفحه هستند . البته هر صفحه برای لود شدن جداگانه زمان می گیره ...
این فایل پی دی اف اولش عکس روی جلدش رو هم داره که برای من عکسش میاد تو موبایلم ؛ نمی دونم چرا برای یکی از دوستان نیومد . در کل من تا حالا با فایل های پی دی اف هیچ مشکلی نداشتم جز اینکه نمیشه مینیمایز شون کرد .

pulp_152
05-12-2009, 19:38
مجید جان مرسی از عکسها

حالا چالیدره کجاست همشهری؟! بگو ما هم بریم

بند رو میگی؟ نزدیک طرقبه ؟

Michael Ropy
05-12-2009, 19:40
سلام بچه ها عید غدیر مبارک
میگم جواب این سوالهای من موندا !! مخصوصا Michael Ropy جان که هنوز بهم جواب نداده.
منتظرم شرمنده وقت نداشتم، الان تست کردم یه فایل 12.1 مگی کار نکرد....

جز اینکه نمیشه مینیمایز شون کرد .خوب از تسک منجر استفاده کن.

SI-SA
05-12-2009, 19:50
خوب همون دیگه ، مشکل همینه ، با تسک منیجر هم نمیشه ... من چون کتاب به زبان انگلیسی هست بعضی موقع ها لازم میشه که برم از دیکشنری کلمات رو نگاه کنم اگر میشد از دیکشنری خود گوشی استفاده کنم خیلی خوب میشد ولی مشکل اینجاست که تنها جایی در گوشی که تسک منیجر کار نمی کنه قسمت دایرکتوری هست . یعنی حداقل من یکی که نمی تونم از تسک منیجر استفاده کنم o.O

Michael Ropy
05-12-2009, 20:24
یعنی دکمه ی وسط رو میزنی تسک منجر نمیاد؟!؟!؟ عجیبه!

OSEN
05-12-2009, 21:06
راسته میگن همه چی برای تهرانی هاست:10:( حالا منو Banned میکنن!:5:)
از بچه ها کسی اهوازی نیست بگه از کجا میشه گیر بیارم

سلام به همگی .

در مورد تبدیل 3.5 و هدست لوله ای برا ال جی باید بگم که من علا الدین رو 3 بار شخم زدم ولی هیچکدوم رو هیچکس نداشت . حتی فروشگاه اصل تو زیرزمین که قبلا بچه ها آدرسشو داده بودن . یس در این مورد همگی همدردیم .

کسی اگه سره راهش بود میتونس یه سری به نمایندگی اصلی بزنه و خبرشو بده عالی میشد (نمایندگیش خیابون کردستان بود ؟!)

saviorperi
06-12-2009, 12:15
دوستان ممنونم که به سوال هام در رابطه با فایلهای pdf پاسخ دادید.

برام یک سوال هم پیش اومده. قبلا هم گفته بودم واسه من امنیت اطلاعات خیلی مهمه و در راستای حل این مشکل که با کوکی دارم رفتم به سایت Mobile9 و اونجا به بخشی رفتم که کلی برنامه با عناوینی مربوط به امنیت بود (3 صفحه) ولی متاسفانه چون هنوز کوکی ندارم نمیتونم تستشون کنم ببینم چجوری کار میکنن.

حال از همه دوستان خواهشمندم به من لطف کنن و به لینکی که پایین نوشتم برن و ببینن میونشون برنامه ای هست که کوکی رو قفل کنه ؟ (حداقل بخش اس ام اس هاشو چون این قسمتش واسم مهمترینه)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

الان من فقط به این دلیله که اقدام به خرید کوکی نمیکنم اگه روشی برای حلش پیدا کنم حتما میخرمش

Michael Ropy
06-12-2009, 12:42
روی یکی از برنامه ها یا بازی هایی که به همراه کیپد مجازی میاد این کارو انجام بدین (برای مثال: برنامه اپرا مینی):

فایل .jar رو با WinRAR باز کنید و وارد پوشه META-INF شده و فایل MANIFEST.MF رو از همونجا باز کنید، این دو خط رو به آخر فایل اضافه کنید و فایل رو ذخیره کنید، بعد خود WinRAR پیغام میده که میخواید فایل فشرده شده رو آپدیت کنم؟ اوکی کنید، بعد بریزید تو گوشی و نصب کنید، ببینید کیبورد مجازی از بین رفته یا نه، اینم اون کدها:

LGE-MIDlet-Width: 240
LGE-MIDlet-Height: 400

احتمالا با این یه خط هم کار کنه (یعنی به جای دو خط بالا):

MIDlet-Touch-Support: True

Steps-Rap
06-12-2009, 15:46
دوستان من خواهرم میخواد بره استار بخره.
آقا من تو این موندم که فکر کنم استار از همه جهت بهتر از کوکی خودمه.
نه؟؟؟
لطفا اگه میتونید این دو تا رو مقایسه خوب بکنید ببینیم آیا من ضرر کردم که استار نخریدم یا سود کردم.

Michael Ropy
06-12-2009, 16:10
استار هم گوشیه خوبیه.....ولی ممکنه بعضی ها با کوکی بیشتر حال کنند، بعضی ها با استار....سلیقه ای هم هست..

مثلا ببین برادر این مشکلاتی که من اینجا گفتم برات مهم هست یا نه:

majid_sd2009
06-12-2009, 19:11
مجید جان مرسی از عکسها

حالا چالیدره کجاست همشهری؟! بگو ما هم بریم

بند رو میگی؟ نزدیک طرقبه ؟
نه بابا اون که خشکه.
باید بری به طرف طرقبه. شما برو طرف طرقبه خودش تابلو داره باید بری به طرف روستای نقندر:10:
بعد میری اونجا هزارتومن میگیرن. دو تا مسیر هست یکی مستقیم میره طرف سد و اون یکی میره به پارکینگ، که البته نمیزران با ماشین بری طرف سد.میری ماشین رو پارک میکنی و بعد یا از پله ها میری بالا و دهنت آسفالت میشه( چون همونقدر که اومدی بالا باید بری پایین: دی) کلا بین کوهها هستش و باید از یک کوه بری بالا و بعد بیای پایین.
یا اینکه سوار مینی بوس بشی و از مسیر آسفالت ببرتت( رایگانه):27:

دوستان ببخشید بحث منحرف شد.

majid_sd2009
06-12-2009, 19:22
دوستان من خواهرم میخواد بره استار بخره.
آقا من تو این موندم که فکر کنم استار از همه جهت بهتر از کوکی خودمه.
نه؟؟؟
لطفا اگه میتونید این دو تا رو مقایسه خوب بکنید ببینیم آیا من ضرر کردم که استار نخریدم یا سود کردم.

راستی من امروز رفتم با استار یکم کار کردم. گوشی چند تا فونت داره که یکی از فونت ها رو میزنی خیلی بزرگه و از صفحه میزنه بیرون و نمیشه خوند: دی
بازی و برنامه با حجم بالا نمیشه ریختو من یک دیکشنری پنج مگی و اون نقشه تهران شیش مگی رو ریختم کار نکرد.
برای فیلم دیدن و آهنگ گوش کردن یک جوریه با فورمت ها سر ناسازگاری داره.
مثلا چند تا آهنگ داشت که نمیخوند و میگفت نمیدونم چیش بیش از حد است: دی
بعد برا من ریخت اجرا شد.
3gp با اندازه 240*400 نمیخونه و میگه تعداد نمیدونم چی هاغ زیاده.
ولی mp4 رو با اندازه 240 *320 با بهترین کیفیتش رو اجرا میکنه که باز اونو تو گوشی من ساپورت نمیکرد. دوربینش 3.2 هست ولی مال من 3 هست. کیفیتش یکم بهتره کارهای بیشتری هم میشه کرد ، مثلا حالتهای زیادی برای عکس گرفتن داره یکی از حالت هاش برای عکس گرفتن از متن و نوشته های روی کتاب و این چیزا بود که واضح تر میگرفت و راحت میشد خوند. همه چیزشم قفل میشد. یکی از امکانات دیگش این بود که دو تا شماره میدی به گوشی اگه کسی گوشی رو دزدید و سیم کارت انداخت زنگ میزنه به اون گوشی ها یا اس ام اس میده.:21:

Michael Ropy
07-12-2009, 08:17
اگه کسی گوشی رو دزدید و سیم کارت انداخت زنگ میزنه به اون گوشی ها یا اس ام اس میده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به این قابلیت میگن Mobile Tracker. آقا ممنون میشم توضیح بدی چه جوری باید فعالش کنم. :10:

majid_sd2009
07-12-2009, 09:52
به این قابلیت میگن Mobile Tracker. آقا ممنون میشم توضیح بدی چه جوری باید فعالش کنم. :10:
یاد ندارم: دی
همینجوری شانسی دیدمش
تو قسمت امنیت گوشی بود فک کنم. همونجایی که قفل میزاری برا گوشی، دقیق یادم نیست

!@#$%^&*()
07-12-2009, 18:16
سیلام...

خواهرم میخواد گوشی بخره...کوکی خوبه؟؟؟
در مورد اینترنت و اکسپلورر ش توضیح بدین....
" " موزیک پلیر و صدا ش توضیح بدین....
کلا گوشی راضی کننده ای است؟؟

راستی اگه گوشی رو دارین بگید...

:40::40::40:

goldstar2
07-12-2009, 19:01
اگه 3G داشت خوب بود!!!

Michael Ropy
07-12-2009, 19:11
تو قسمت امنیت گوشی بود فک کنم. همونجایی که قفل میزاری برا گوشی، دقیق یادم نیست

آره اون که درسته توی قسمت تنظیمات هستش، دیدمش ولی نحوه ی کار باهاش رو میخواستم، بازم مرسی خودم جورش می کنم.

Michael Ropy
07-12-2009, 19:15

گوشی خوبیه، مخصوصا با این قیمت (150 تومان)، رنگ طلاییش فکر کنم بیشتر به خانوم ها بیاد.

مرور گر خوبی داره عیبش اینه که فلش ساپورت نمی کنه (یوتیوب)، میتونید توش اپرا مینی نصب کنید و لذت ببرید.

واسه موزیک خیلی عالیه....اگه بیشتر میخواید لذت ببرید، هندز فری با مبدل باید براش بگیرید ولی من با هدست خودش مشکلی نداشتم. :8:

بله چون با توجه به قیمتش خیلی امکانات خوبی داره! :46: البته باز هم به این بستگی داره شما چی میخواید از گوشی....

داشتم! :دی دزدیدنش (از بس خوشگل بود :1:) الان به جاش استار گرفتم.....

:wub::wub::wub:

!@#$%^&*()
07-12-2009, 21:14
داشتم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif دزدیدنش (از بس خوشگل بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif) الان به جاش استار گرفتم.....
واقعا دزدیدنش؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

صدای کوکی بلنده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
: دی

Michael Ropy
07-12-2009, 21:36
واقعا دزدیدنش؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره....یعنی گمش کردم، بعد که زنگ زدم طرف نامردی کرد، رد تماس میزد، آخر سر سیم کارتو.....:37: :37: :37: :37: :37: :37:

صدای کوکی بلنده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو هندزفری آره، ولی توی اسپیکر مناسبه، در حد گوشی چینی نیست ولی مناسبه...:دی

!@#$%^&*()
07-12-2009, 22:50
یعنی گمش کردم، بعد که زنگ زدم طرف نامردی کرد، رد تماس میزد، آخر سر سیم کارتو.....
خب از طریق مخابرات[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه جعبه اش رو داشته باشی(کد)میتونی از طریق مخابرات ردیابی کنی...

بعد طرف رو>>[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هاااااااااااا؟؟؟؟

majid_sd2009
08-12-2009, 00:07
خب از طریق مخابرات[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد طرف رو>>[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هاااااااااااا؟؟؟؟
اگه همراه اول بندازه رو گوشی از طریق مخابرات میشه با سریال گوشی پیگیری کرد، چون تمامی گوشی هایی که سریالهاشون ثبت هست رو همراه اول ساپورت میکنه. جدیدا ایرانسل هم میگن این قابلیت رو پیدا کرده:31: ولی تالیا نه:31:
البته ایرانسل هم احتمالش خیلی کمه ولی گوشی یکی از دوستام دو سال پیش گم شد ولی امسال پیدا شده: دی
:8:
واقعا چجوری دلشون میاد این کارا رو بکنن. به جان خودم من از ترس اون دنیاش هم که شده میترسم همچین کارهایی بکنم ولی بعضی ها خیلی راحت این کارها رو میکنن.همین ها اگه این اتفاق براشون بیفته ببین چه کارا که نمیکنن:2:
برا یکی دیگه از دوستام هم این اتفاق افتاده بود
ایشون گوشیشون رو تو اتوبوس بین شهری جا گذاشته بودن.
و همین اتفاق افتاده بود براش. یعنی زنگ زده یکی برداشته سریع قطع کرده بعد هم خاموش.
نیم ساعت بعدش رفته اتوبوس رو پیدا کرده ولی یارو زیر بار نرفته و گفته من چیزی ندیدم برو ببین اگه افتاده تو اتوبوس وردار .
من هم قبلا اصلا مراقب گوشیم نبودم و دوستام هی میگفتن آخرش اینو میدزدن. منم میگفتم برو بابا تا اینکه خودشون یک بار گوشیمو از جیب کت م ورداشتن و من هم نفهمیدم بعد که دیدم نیست یک حالی شدم که نگو
دست و پام میلرزید دیگه دیدن وضعم خرابه گفتن بیا بابا دست ماست تازه قبلش هم گوشی دوستم رو گرفتم زنگ بزنم ببینم خاموشه یا نه، اونقدر دست و پام رو گم کرده بودم شماره رو اشتباه گرفته بودم. یعنی اگه زنگ میخورد صداش در میومد میفهمیدم دستشونه:31:

Michael Ropy
08-12-2009, 06:56

این کارو کردم افاقه نکرد! :دی

S@nti@go_s&k
08-12-2009, 18:14
10million LG Cookie phones sold

majid_sd2009
08-12-2009, 18:37
10million LG Cookie phones sold

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینا چرا چند تا آیکن بیشتر تو دسکتاپشون هست؟ مثل اون دسته بازی!!!!!:18:

Michael Ropy
08-12-2009, 18:37
اینا چرا چند تا آیکن بیشتر تو دسکتاپشون هست؟ مثل اون دسته بازی!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سروش جان این عکسی گذاشت ماله Cooky هستش، مخصوص کره هست و با Cookie یکم تو اینترفیس و بعضی چیزها متفاوته. اینترفیسش S-Class هست (ولی شک دارم، احتمالا A-Class هست) + فناوری نسل سومی + شتاب دهنده گرافیکی + تی وی. خیلی خوبه رنگ آبی داره که خیلی خوشم میاد از این رنگ! :40: ولی متاسفانه نمیاد ایران! :41:

majid_sd2009
08-12-2009, 18:41
میزاشتی یک دقیقه بگزره بعد پست میدادی: دی
قیافش که همینجوریه:دی
اگه بشه منو و این چیزاش عوض کرد خوب میشه:دی
حالا باز خوبه استار رو میشه عکس پشت منو رو هم عوض کرد. این که همش مشکی هست آدم افسرده میشه.:13:

S@nti@go_s&k
08-12-2009, 18:43
اینا چرا چند تا آیکن بیشتر تو دسکتاپشون هست؟ مثل اون دسته بازی!!!!!

:دی

آیکنو ول کن اصل موضوع فروش گوشیه :27:

majid_sd2009
08-12-2009, 19:02
ولی متاسفانه نمیاد ایران!
خوب ایران رو میبریم اونجا: دی
نمیشه سفارش بدی بیارن ایران؟ولی ولش کن گرونه من نمیخرم:دی

Gladiator King
08-12-2009, 20:15
سلام
چرا نمیشه صدای شاتر دوربین رو قطع کرد؟ حتی وقتی سایلنت میکنم بازم دوربین صدا میده:41:

majid_sd2009
08-12-2009, 20:39
نمیشه قطع کرد ولی من که سایلنت کردم صداش قطع شده.

OSEN
08-12-2009, 20:40
سلام .:10:

ولی mp4 رو با اندازه 240 *320 با بهترین کیفیتش رو اجرا میکنه که باز اونو تو گوشی من ساپورت نمیکرد.
داداش 320*240 رو نمیخونه برا شما :18: ؟! من که همه ی ویدئوهام رو به mp4 و 240*320 تبدیل کردم و دارم حالشو میبرم :8: یه تست دیگه بزن شما :46:

Gladiator King
08-12-2009, 21:37
نمیشه قطع کرد ولی من که سایلنت کردم صداش قطع شده.

مطمئنی:18: من الان بازم تست کردم. سایلنت کردم ولی بازم صدای شاتر دوربین قطع نشد:41:

Michael Ropy
08-12-2009, 21:39
اینم از دل و روده ی کوکی (با تشکر از کاربر عزیز moslem-visual):

Steps-Rap
08-12-2009, 21:39
سیلام...

اگه توقع زیاد از گوشی نداشته باشی میتونه واست گوشی خوبی باشه...

Steps-Rap
08-12-2009, 21:40
سروش جان این عکسی گذاشت ماله Cooky هستش، مخصوص کره هست و با Cookie یکم تو اینترفیس و بعضی چیزها متفاوته. اینترفیسش S-Class هست (ولی شک دارم، احتمالا A-Class هست) + فناوری نسل سومی + شتاب دهنده گرافیکی + تی وی. خیلی خوبه رنگ آبی داره که خیلی خوشم میاد از این رنگ! :40: ولی متاسفانه نمیاد ایران! :41:

خوب مگه LG COOKIE ساخت کره نیست؟؟؟؟

majid_sd2009
08-12-2009, 22:18
نه ساخت ایرانه:دی

shkz
08-12-2009, 22:59
[quote=Michael Ropy;4472343]اینم از دل و روده ی کوکی (با تشکر از کاربر عزیز moslem-visual):

[/quote

آقا واقعا" دمتون گرم با این سایتی که پیدا کردین.:11::11::11:

چقدر واضح و راحت نحوه باز کردن گوشی رو نشون داده و خیلی قسمتهای جالب دیگه که این سایت داره.

حالا اگه کسی خدای نکرده LCD گوشیش آسیب دید خیلی راحت میتونه خودش اونو عوض کنه و البته با کمترین

هزینه.:27::27::27:

majid_sd2009
08-12-2009, 23:44
اینم یک کد برای تست گوشی
1809#*500#
اول
1809
بعد مربع و بعد ستاره
بعد 500
بعد مربع

majid_sd2009
09-12-2009, 00:26
یک سایت پیدا کردم برا کوکی تم داره یکیشو دانلود کردم ولی فک نکنم به این راحتی عوض بشه وباید تو حافظه سیستمی گوشی ریخته بشه. پس احتیاج به فلش هست که ما نمیتونیم

saadi126
09-12-2009, 09:41
دوستان ال سي دي گوشي من شكست ولي بنده خدا خيلي سگ جونه هر گوشي ديگه بود بجاي چند خط داخلش بايد خورد ميشد. حالا بحث اينه كه آيا مي صرفه تعميرش كنم آخه بدنش هم آسيب ديده. كسي قيمت داره؟ به نظرتون بدم موبايل فروش و يه 20-30 بابت قطعه و شارژر و ... بگيرم بهتره يا تعمير كنم؟

majid_sd2009
09-12-2009, 10:26
آخرش شکستیش؟
ایندفعه چیکارش کردی؟ حتما ایندفعه گذاشتیش زیر پایه میز و اونو کوبیدی روش:دی
به نظر ایندفعه اعصابت خیلی خورد بوده.:27:

saadi126
09-12-2009, 11:28
آخرش شکستیش؟
ایندفعه چیکارش کردی؟ حتما ایندفعه گذاشتیش زیر پایه میز و اونو کوبیدی روش:دی
به نظر ایندفعه اعصابت خیلی خورد بوده.:27:
آره بالاخره كار خودمو كردم ولي حيف شد خيلي گوشي دوست داشتني بود. به سرم زده برم نوكيا 5530 بگيرم ولي موندم اينو هم درست كنم يا نه.

shkz
09-12-2009, 13:48
دوستان ال سي دي گوشي من شكست حالا بحث اينه كه آيا مي صرفه تعميرش كنم آخه بدنش هم آسيب ديده. كسي قيمت داره؟

دوست عزیز قبل از هر کاری برو از تعمیرکارها یا همون شرکت کامتل هزینه تعمیر رو بپرس بعد از قطعه فروشیهای تو علاالدین قیمت LCD رو بپرس اگه خیلی تفاوت داشت میتونی خودت بخری و با استفاده از همون سایتی که دوستان معرفی کردن خودت عوض کنی و هزینه کمتری بدی.

saviorperi
09-12-2009, 15:30
دوستان ممنونم که به سوال هام در رابطه با فایلهای pdf پاسخ دادید.

برام یک سوال هم پیش اومده. قبلا هم گفته بودم واسه من امنیت اطلاعات خیلی مهمه و در راستای حل این مشکل که با کوکی دارم رفتم به سایت Mobile9 و اونجا به بخشی رفتم که کلی برنامه با عناوینی مربوط به امنیت بود (3 صفحه) ولی متاسفانه چون هنوز کوکی ندارم نمیتونم تستشون کنم ببینم چجوری کار میکنن.

حال از همه دوستان خواهشمندم به من لطف کنن و به لینکی که پایین نوشتم برن و ببینن میونشون برنامه ای هست که کوکی رو قفل کنه ؟ (حداقل بخش اس ام اس هاشو چون این قسمتش واسم مهمترینه)

الان من فقط به این دلیله که اقدام به خرید کوکی نمیکنم اگه روشی برای حلش پیدا کنم حتما میخرمش

من هر روز دو بار میام به اینجا سر میزنم تا شاید کسی بهم جواب بده.دوستان لطف کنید و جواب بدید این واسم خیلی مهمه.

majid_sd2009
09-12-2009, 17:27
دوستان چند تا بازی تمام لمسی و مخصوص این گوشی ها پیدا کردم
تمام صفحه هست بازی ها و به صورت افقی نمایش داده میشن و خیلی جالب هستن
Assassin_sCreed2_LG_KP500 که خیلی جالبه و دو مدل میشه بازی کرد یعنی اول که بازی رو میاری دو تا گذینه میاد که اگه اولی رو بزنی رو خود صفحه کلید های جهتی و کلیدهای دیگه مثل ضربه زدن و پریدن رو به صورت کم رنگ میاره رو صفحه و راحت میشه بازی کرد.
دومی رو که بزنی هیچ چیزی نمیاد و برای مثلا جلو رفتن باید سمت راست صفحه رو فشار بدی و برای کشتن سربازها هم باید تند تند بزنی روی سرباز مورد نظر.
GTRacing_MotorAcademy
این هم جالبه . ماشین سواری هست و برای آوردن بازی باید گذینه اولی رو بزنید ( همه اینو بلدید) ولی برای بعدش دیگه کلید ok نداره اول زمین رو انتخاب میکنید و برای okباید بزنید روی خود عکس زمین و بعد هم ماشین رو انتخاب میکنید و میزنید روی خود ماشین تا بازی بیاد.
تو بازی هم برای چپ و راست رفتن باید علامتهایی که سمت چپ و راست صفحه هست رو بزنین و برای ترمز پدال ترمز رو فشار بدید.
سه تا بازی دیگه هم هست که اونا نیاز به توضیح ندارن و کار باهاشون راحته.
البته همین ها رو هم با یک بار بازی کردن میفهمیدین کار باهاش رو.
اندازه صفحه بعضی ها مثل این دوتای بالایی 240*400 وبقیه همن 240*320 هست.
اینم لینک دانلود.
حجم 3 مگ

Gladiator King
09-12-2009, 18:08
من هر روز دو بار میام به اینجا سر میزنم تا شاید کسی بهم جواب بده.دوستان لطف کنید و جواب بدید این واسم خیلی مهمه.

روی این گوشی به هیچ وجه نمیشه رمز گذاشت، خبالت راحت!
آگه میخای مسیج هات رمز داشته باشن میتونی استار سامسونگ بگیری با همین قیمت کوکی
یا اینکه یه گوشی که سیستم عامل داره بگیری مثلا 5800 یا 5530 که همه قسمتهای گوشی رو میتونی رمز دار کنی ( مسیج ها ، فولدرها ، گالری ، ویدیو و هر چیزی که فکرشو بکنی)

Gladiator King
09-12-2009, 18:09
ویرایش شد!
تکرار پست بالایی!

majid_sd2009
09-12-2009, 18:27
مطمئنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من الان بازم تست کردم. سایلنت کردم ولی بازم صدای شاتر دوربین قطع نشد
داداش شرمنده نمیدونم چه گوشی بود ولی من همین کار رو کردم صداش قطع شد، فکر کردم گوشی خودمه: دی الان دوباره تست کردم دیدم صدا میده. صداش جالبه که: دی

من یکی از اونا رو تست کردم که مال اس ام اس بود و باید میرفتی توش و همیشه نرم افزارش باید باز باشه تا اس ام اس هایی که برات میاد شاید بره توش: دی
من که تست کردم اس ام اسی توش نبود.

راستی هیچ چیز بدرد بخور دیگه ای نداشت.
شما هر کدوم رو میخوای بگو تا همین الان براتون تست کنم

!@#$%^&*()
09-12-2009, 18:45
اینم یک کد برای تست گوشی
1809#*500#
اول
1809
بعد مربع و بعد ستاره
بعد 500
بعد مربع

تست چیِ گوشی؟؟
یعنی کدوم قسمت گوشی تست میشه؟؟؟

Michael Ropy
09-12-2009, 20:09
روی این گوشی به هیچ وجه نمیشه رمز گذاشت، خبالت راحت!آقا یه لحظه صبر کنید! من یه چیزی رو یادم رفت! من یادمه روی یکی از Memo های کوکی (که اطلاعات محرمانه بود) پسورد گذاشتم، ولی استار همچین امکانی نداره....کلا منظورم اینه که تست کنید شاید روی اس ام اس هم بشه....

آگه میخای مسیج هات رمز داشته باشن میتونی استار سامسونگ بگیری با همین قیمت کوکیچه جوری میشه پس گذاشت؟!؟!! رو استار منظورمه...من که روی استار روی هیچ فایلی یا چیزی نتونستم پس بزارم (به جز قفل گوشی....).

majid_sd2009
09-12-2009, 20:43
تست چیِ گوشی؟؟
یعنی کدوم قسمت گوشی تست میشه؟؟ شما کد رو زدی و نفهمیدی؟
همه چیز مثل ال سی دی و خیلی چیزای دیگه
من از بالا یکی یکی داشتم تست میکردم رسیدم به ریست فکتوری اونم زدم گوشیم ریست شد: دی

قا یه لحظه صبر کنید! من یه چیزی رو یادم رفت! من یادمه روی یکی از Memo های کوکی (که اطلاعات محرمانه بود) پسورد گذاشتم، ولی استار همچین امکانی نداره....کلا منظورم اینه که تست کنید شاید روی اس ام اس هم بشه....
جدی میشه رو منو ها ی کوکی رمز گذاشت؟

نه دیگه یک قسمت هست میری قسمتهایی رو که میخوای قفل بشه تیک میزنی. وقتی هم قفل میکنی دستکتاپش قفل نمیشه و راحت میتونی با دستکتاپ کار کنی حتی داخل منو هم میره ولی قسمتهایی رو که شما تیک زدی مثلا اس ام اس یا بازی و یا جاهای دیگه رو نمیشه رفت.

Michael Ropy
09-12-2009, 20:48
جدی میشه رو منو ها ی کوکی رمز گذاشت؟

گفتم Memo نه Menu! :دی :دی من فقط این رو یادمه خیلی اتفاقی یه نت محرمانه داشتم روش خیلی راحت پس گذاشتم، بقیه ی جاها رو امتحان نکردم! کاش الان کوکی رو داشتم میتونستم بهتر کمک کنم....

نه دیگه یک قسمت هست میری قسمتهایی رو که میخوای قفل بشه تیک میزنی. وقتی هم قفل میکنی دستکتاپش قفل نمیشه و راحت میتونی با دستکتاپ کار کنی حتی داخل منو هم میره ولی قسمتهایی رو که شما تیک زدی مثلا اس ام اس یا بازی و یا جاهای دیگه رو نمیشه رفت.

حالا اینو پیدا میکنم، ولی اینکه کلی قفل میکنه! من منظورم اینه که هر اس ام اسی که بخوای پسورد بزاری (یا ممو یا هر چی...) کوکی که اینجوری بود، اگه روی بقیه جاها هم بشه، حله! امتحان کنید لطفا! :دی

mr.hack
09-12-2009, 20:57
به نظر من سامسونگ استار با این گوشی قرابت میکنه در صورتی که قیمتش هم 170000 تومان است.

!@#$%^&*()
09-12-2009, 21:13
شما کد رو زدی و نفهمیدی؟
من از بالا یکی یکی داشتم تست میکردم رسیدم به ریست فکتوری اونم زدم گوشیم ریست شد: دی

من که گوشی رو ندارم....:31:
میخواستم ببینم وقتی خریدم چطوری تست کنم که تقلبی نباشه...دست دو نباشه...هاااا؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(البته فک کنم دست دو بشه انداخت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Michael Ropy
09-12-2009, 21:26
به نظر من سامسونگ استار با این گوشی قرابت میکنه در صورتی که قیمتش هم 170000 تومان است.

استار الان 160 با گارانتی هست و کوکی با گارانتی 150 تومان.....

Gladiator King
09-12-2009, 22:03

آره برای من هم همین اتفاق افتاد، اصلا گزینه تایید ریست نیومد همینطوری یه دفعه ریست کرد نامرد:41:
هرچی memo داشتم پاک شد. همشون یادم رفتن!

آقا یه لحظه صبر کنید! من یه چیزی رو یادم رفت! من یادمه روی یکی از Memo های کوکی (که اطلاعات محرمانه بود) پسورد گذاشتم، ولی استار همچین امکانی نداره....کلا منظورم اینه که تست کنید شاید روی اس ام اس هم بشه....

بله روی memo میشه و روی اس ام اس ها نمیشه، اون دوستمون هم اس ام اس ها براش خیلی مهم هستن

majid_sd2009
09-12-2009, 22:23
memo چیه؟:31:

Michael Ropy
09-12-2009, 22:42
memo چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا همون یادداشت خودمون دیگه! :دی تو قسمت Organizer هستش.

saviorperi
10-12-2009, 10:57
majid_sd2009 جان ممنونم که یکی از برنامه هارو تست کردی و بهم گفتی. راستش چون تو اسم چندتا از برنامه ها کلمه safe بود گفتم شاید بتونن قفل کنن.
از Gladiator King ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان هم ممنون که مشکل منو یاد آوری کردن.

دوستان یه زحمتی داشتم. اگه یادتون باشه تو صفحات قبلی Mcafee جان یه راه واسه قفل دستی گوشی گفت میشه شما قفل کنید و بعد ببینید وقتی اس ام اس میاد چه اطفاقی میفته ؟ اگه گوشی تو حالت سکوت باشه نشانه ای هست که آدم متوجه اومدن اس ام ای بشه ؟ در این حالت اگه زنگ بزنه چی ؟ یعنی بعد قطع شدن قفل که خود به خود باز نمیشه ؟ و در آخر اگه وقتی گوشی قفل بود خاموشش کنید وقتی دوباره بازش کردیم اون رمز رو میخواد یا نه ؟

و سوال دیگرم اینکه میشه تنظیم کرد که همه اس ام اس های دریافتی و ارسالی مستقیم رو سیم کارت ذخیره بشن ؟

واقعا ممنون میشم جواب سوال هارو بدید.

majid_sd2009
10-12-2009, 11:31
میگم شما یک نگاهی به این گوشی هم بنداز.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقیمتشم تو بازار اروزنتره از اینی که نوشته.
من الان یک جورایی پشیمون شدم از خرید گوشی خودم اگه این گوشی بالایی رو اون موقع میدیدم میخریدم.
زمانی که رفتیم برای پسر خواهرم استار بخریم به یارو گفتم کوکی چطوره گفت به درد نمیخوره و ما یکی خریدیم ، حالا هیچکس نمیاد بخرتش و مشکل هنگ شدید هم داره .
ولی الان همین مشکل هنگ برای من پیش اومده. و دیروز دوبار هنگ کرد سر هیچی.
یک بار تو دسکتاپ بود و کلید کم کردن صدا رو گرفتم که سایلنت بشه که صفحه قفل شد و باتری در آوردم
یک بار دیگه هم نمیدونم چی شد هنگ کرد.
بعضی وقتها بازی که نصب میکنم میبینم اجرا نمیشه و شده هم نام یک بازی دیگه که اونم نصبه!
اگه مشکلاتش همینجوری اضافه بشه میفروشمش.
اینم بگم رم گوشی 2 هست و هنوز یک گیگ هم پر نشده.
باتریشم سریع تموم میشه. خصوصا وقتی بازی میکنی.

!@#$%^&*()
10-12-2009, 13:15
شما کد رو زدی و نفهمیدی؟
من که گوشی رو ندارم....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
میخواستم ببینم وقتی خریدم چطوری تست کنم که تقلبی نباشه...دست دو نباشه...هاااا؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majid_sd2009
10-12-2009, 17:12
من که گوشی رو ندارم....:31:
(البته فک کنم دست دو بشه انداخت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من که گوشی رو ندارم....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان این دوتا با هم چه فرقی داره؟
دست دو شو فقط میشه از مقدار مکالمه فهمید که اونم مال من که ریست شد اونم صفر شد

!@#$%^&*()
10-12-2009, 17:57
الان این دوتا با هم چه فرقی داره؟

خو جواب ندادین..:19:

راستی این گوشی هنگ نداره؟؟؟
شما که دارین آیا مورد عجیبی...ایرادی...چیزی داره بگین...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majid_sd2009
10-12-2009, 18:12
خو جواب ندادین..:19:

راستی این گوشی هنگ نداره؟؟؟
شما که دارین آیا مورد عجیبی...ایرادی...چیزی داره بگین...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پست شما سوالی نبود خوب:دی
من نفهمیدم سوال کردن.
مال من دیروز دو بار هنگ کرد که فک کنم از وقتی که ریست فکتوری شد این بلا سرش اومد:41:
مورد عجیب هنوز ندیدم باید بیشتر روش کار کنم:31:
فقط مال من هی باتری تموم میکنه نامرد باید برم تست کنم ببینم شاید باتریش خراب باشه.
یک چیز عجیب داره. مثلا با گوشی کار میکنی از سه خونه باتری یکیش کم میشه. بعد میزاری کنار بعد چند دقیقه نیگا میکنی میبینی همش پره: دی

OSEN
10-12-2009, 18:18
من الان یک جورایی پشیمون شدم از خرید گوشی خودم اگه این گوشی بالایی رو اون موقع میدیدم میخریدم.
زمانی که رفتیم برای پسر خواهرم استار بخریم به یارو گفتم کوکی چطوره گفت به درد نمیخوره و ما یکی خریدیم ، حالا هیچکس نمیاد بخرتش و مشکل هنگ شدید هم داره .
ولی الان همین مشکل هنگ برای من پیش اومده. و دیروز دوبار هنگ کرد سر هیچی.
یک بار تو دسکتاپ بود و کلید کم کردن صدا رو گرفتم که سایلنت بشه که صفحه قفل شد و باتری در آوردم
یک بار دیگه هم نمیدونم چی شد هنگ کرد.
بعضی وقتها بازی که نصب میکنم میبینم اجرا نمیشه و شده هم نام یک بازی دیگه که اونم نصبه!
اگه مشکلاتش همینجوری اضافه بشه میفروشمش.
اینم بگم رم گوشی 2 هست و هنوز یک گیگ هم پر نشده.
باتریشم سریع تموم میشه. خصوصا وقتی بازی میکنی.

خیلی جالبه . این کوکیم عینهو لپ لپ میمونه:27: هر کدوم یه چیزی ازش درمیاد و برا خودش یه مشکلی داره که اونیکی نداره :13:ولی خدا رو شکر من فعلا مشکل خاصی با گوشیم ندارم . از روزی که گرفتم با استفاده ی تقریبا زیادی که ازش دارم تالا 2 بار ریست شده و 1 بارم هنگ کرده که مجبور شدم باطریشو در بیارم .

ضمنا رم 8 گیگ روش انداختن که تا الآن 4.5 گیگش یر هست . آقا مجید میتونم بیرسم رم شما چه مارکی و جه کلاسی هست ؟ برا منت که توشیبای کلاس 4 هست .

:10:

majid_sd2009
10-12-2009, 18:54
رو قاب مموری نوشته san disk
TransFLASH دو گیگ هم هست. که بعدا شاید یک هشت گیگ خریدم اینو فروختم.
راستی شما چند خریدی این رم رو؟

OSEN
10-12-2009, 20:08
سلام داداش . من 20 چوق دادم بابت مموری که تالا یشیمونم نکرده خوشبختانه .

ضمنا شما مشکل یخش mp4 رو داری یا نه ؟

Steps-Rap
10-12-2009, 20:28
بالاخره ت ونستم کلیژای MP4 رو با بهترین کیفیت تصویر و صدا در حد بالا تر از DIVIX پخش کنم.حال کردم
ولی مشکل من الان خوندن فایل های SWF هست

Gladiator King
10-12-2009, 21:41
فقط مال من هی باتری تموم میکنه نامرد باید برم تست کنم ببینم شاید باتریش خراب باشه.
یک چیز عجیب داره. مثلا با گوشی کار میکنی از سه خونه باتری یکیش کم میشه. بعد میزاری کنار بعد چند دقیقه نیگا میکنی میبینی همش پره: دی

دقیقا برای من هم همینطوره، تازه وقتی اخطار low battery میده تا 2 دقیقه اگه نزنم به شارژ خاموش میشه:18:
قبلا k750 داشتم وقتی اخطار low battery میداد میتونستم حداقل 1.5 ساعت با هندزفری موزیک گوش کنم، حالا این ...:41:

mehdi_mahan
10-12-2009, 22:13
اینم یک کد برای تست گوشی
1809#*500#
اول
1809
بعد مربع و بعد ستاره
بعد 500
بعد مربع

مجید جون خیلی ممنون! خیلی بدردم خورد! اتفاقا دنبالش میگشتم! ممنون!

majid_sd2009
11-12-2009, 12:04
سلام داداش . من 20 چوق دادم بابت مموری که تالا یشیمونم نکرده خوشبختانه .

ضمنا شما مشکل یخش mp4 رو داری یا نه ؟
نه هر mp4ی من با Total Video Converter فیلمها رو تبدیل میکنم همه نوع فرمت رو داره بعد یک گذینه هست مال نوکیا هست به نامnokia cellphone بعد گذینه اولیشو زدم مال گوشی هایی مثل n73 قبلا با این زیاد فیلم تبدیل کردم
همین رو ریختم تو گوشیم کار نکرد ولی ریختم تو سامسونگ استار کار کرد. راستی اینم بگم تو استار نمیشه فیلم با اندازه 240*400 ریخت و باید همون 240 در 320 بریزی و یک گذینه داره تمام صفحه میکنه خودش. ولی اون گذینه رو کوکی نداره: دی

دقیقا برای من هم همینطوره، تازه وقتی اخطار low battery میده تا 2 دقیقه اگه نزنم به شارژ خاموش میشه:18:
قبلا k750 داشتم وقتی اخطار low battery میداد میتونستم حداقل 1.5 ساعت با هندزفری موزیک گوش کنم، حالا این ...:41:
درسته یک جوری ساختن دقیقه 90 اخطار میده. همونو نمیزاشتن سنگین تر بود، خودش خاموش میشد دیگه: دی

مجید جون خیلی ممنون! خیلی بدردم خورد! اتفاقا دنبالش میگشتم! ممنون!
چیش بدردت خورد؟ مارکش؟

راستی یک سوال داشتم از آقای Michael Ropy که اسمشون دقیق یادم نیست فک کنم حسین آقا بودن
میگم شما با استار مشکل ندارین. چون یک مشکلی هست وقتی که گوشی رو خاموش میکنی تمام تنظیمات مربوط به مموری که مثلا زدی تو مموری فایلها ریخته بشه ، وقتی خاموش میکنی میاد رو حافظه خود گوشی
میخواستم ببینم مال شما هم اینجوریه.

Michael Ropy
11-12-2009, 12:34
راستی یک سوال داشتم از آقای Michael Ropy که اسمشون دقیق یادم نیست فک کنم حسین آقا بودن

بله من حسین هستم...:10:

میگم شما با استار مشکل ندارین. چون یک مشکلی هست وقتی که گوشی رو خاموش میکنی تمام تنظیمات مربوط به مموری که مثلا زدی تو مموری فایلها ریخته بشه ، وقتی خاموش میکنی میاد رو حافظه خود گوشی

:18::18::18::18::18::18::18::18:

پس بگو چرا بعضی موقع ها میبینم برگشته رو حافظه خود گوشی....:دی ممنون این سوالتون در اصل بهم کمک کرد دلیل این اتفاق بدونم....بله همینطوره.... :دی

majid_sd2009
11-12-2009, 12:46
بله من حسین هستم...:10:

:18::18::18::18::18::18::18::18:

پس بگو چرا بعضی موقع ها میبینم برگشته رو حافظه خود گوشی....:دی ممنون این سوالتون در اصل بهم کمک کرد دلیل این اتفاق بدونم....بله همینطوره.... :دی
منم مجیدم:دی
خوب خدا رو شکر مشکل همه هست. فک کردم باید ببریم مایکروتل و بردش رو عوض کنن:27:

mehdi_mahan
11-12-2009, 15:27
نه هر mp4ی من با Total Video Converter فیلمها رو تبدیل میکنم همه نوع فرمت رو داره بعد یک گذینه هست مال نوکیا هست به نامnokia cellphone بعد گذینه اولیشو زدم مال گوشی هایی مثل n73 قبلا با این زیاد فیلم تبدیل کردم
همین رو ریختم تو گوشیم کار نکرد ولی ریختم تو سامسونگ استار کار کرد. راستی اینم بگم تو استار نمیشه فیلم با اندازه 240*400 ریخت و باید همون 240 در 320 بریزی و یک گذینه داره تمام صفحه میکنه خودش. ولی اون گذینه رو کوکی نداره: دی

درسته یک جوری ساختن دقیقه 90 اخطار میده. همونو نمیزاشتن سنگین تر بود، خودش خاموش میشد دیگه: دی

چیش بدردت خورد؟ مارکش؟

سلام! آقا مجید شرمنده! یه اشتباه کوچیک تو نقل قول شده بود که اصلاحش کردم! میخواستم واسه رمز تشکر کنم! به هر حال ممنون! ضمنا حالا که شما میگی تست کردم گوشی منم همین مشکلو داره وقتی روشن خاموش میکنی تنظیمات مموری برمیگرده! از جمله دوربین که هر سری باید تنظیم کنی وگرنه رو گوشی ذخیره میکنه!

majid_sd2009
11-12-2009, 17:03
سلام! آقا مجید شرمنده! یه اشتباه کوچیک تو نقل قول شده بود که اصلاحش کردم! میخواستم واسه رمز تشکر کنم! به هر حال ممنون! ضمنا حالا که شما میگی تست کردم گوشی منم همین مشکلو داره وقتی روشن خاموش میکنی تنظیمات مموری برمیگرده! از جمله دوربین که هر سری باید تنظیم کنی وگرنه رو گوشی ذخیره میکنه!کدوم رمز؟ همونی که مال تست گوشی هست؟
من فکر کردم مارک مموری بدردتون خورد:دی
مگه شما استار داری؟
فک کردم کوکی دارید. شایدم هر دو رو دارید: دی

shahramcat
12-12-2009, 18:44
سلام

این گوشی به هیچ وجه نمیتونه فایلهای ویدیویی Divx رو پخش کنه ؟‌

4870x2
12-12-2009, 18:48
نه نمی تونه!
برنامه های DivX پلیر هم رووش اصولا کار نمی کنن( بخاطر فول تاچ بودنش)

saviorperi
12-12-2009, 20:09
majid_sd2009 جان ممنونم که یکی از برنامه هارو تست کردی و بهم گفتی. راستش چون تو اسم چندتا از برنامه ها کلمه safe بود گفتم شاید بتونن قفل کنن.
از Gladiator King جان هم ممنون که مشکل منو یاد آوری کردن.

دوستان یه زحمتی داشتم. اگه یادتون باشه تو صفحات قبلی Mcafee جان یه راه واسه قفل دستی گوشی گفت میشه شما قفل کنید و بعد ببینید وقتی اس ام اس میاد چه اطفاقی میفته ؟ اگه گوشی تو حالت سکوت باشه نشانه ای هست که آدم متوجه اومدن اس ام ای بشه ؟ در این حالت اگه زنگ بزنه چی ؟ یعنی بعد قطع شدن قفل که خود به خود باز نمیشه ؟ و در آخر اگه وقتی گوشی قفل بود خاموشش کنید وقتی دوباره بازش کردیم اون رمز رو میخواد یا نه ؟

و سوال دیگرم اینکه میشه تنظیم کرد که همه اس ام اس های دریافتی و ارسالی مستقیم رو سیم کارت ذخیره بشن ؟

واقعا ممنون میشم جواب سوال هارو بدید.

بچه ها من منتظر جواب هستما

Michael Ropy
12-12-2009, 20:31
بچه ها من منتظر جواب هستما

اگه کوکی داشتم اولین کسی بودم که جواب سوالات رو میدادم، :دی شرمنده....

saviorperi
13-12-2009, 10:22
اگه کوکی داشتم اولین کسی بودم که جواب سوالات رو میدادم، :دی شرمنده....

ما که ارادت کامل دارم نسبت به Michael Ropy جان

راستش N72 که الان 2 ساله دارمش الان باتریش خراب شده هر روز به علت تمام شدن باتری Off مینکه اونم میبینی وسط یه مکالمه مهم که آدم دیدونه میشه و منم میخوام به جای خرید باتری کلا گوشی جدید بگیرم و همین فردا پس فرداست که بخرم ولی راستش میون گوشیهای 5320 , 6120 (اصلی ترین دلیل که باعث میشه از خرید این دو تا مطمعا نشم کوچیک بودن صفحه نمایش اوناست ولی داشتن سیستم عامل یک امتیاز براشون) 6303 , LG KF510 , LG KP500 این 5 تا گوشی موندم کدوم رو انتخاب کنم.

الان واقعا ممنون میشم به آخرین سوالاتی که در رابطه با کوکی پرسیدم پاسخ بدید.
و اگه شد بگید شما به جای من بودید کدوم یکی از 5 گوشی رو انتخاب میکردید ؟

Michael Ropy
13-12-2009, 14:52
ما که ارادت کامل دارم نسبت به Michael Ropy جانقربان شما برادر! :10: :11:

و اگه شد بگید شما به جای من بودید کدوم یکی از 5 گوشی رو انتخاب میکردید ؟ خوب البته خیلی به این بستگی داره که شما چی از گوشی میخواید....الان من نظر خودمو در مورد گوشی ها میگم، ولی بازم میگم خیلی بستگی داره که شما از گوشی چی میخواید! مثلا من اگه بخوام گوشی سیستم عامل دار بگیرم حتما باید سیستم عاملش ویندوز موبایل یا آندروید یا کلا لینوکس باشه.....اصلا با سیمبیان حال نمی کنم...

1. 5320: صفحش برای من خیلی کوچیکه، من حداقل 2.4 یا فوقش 2.2 میگیرم. ولی خوبیش اینه که سیستم عامل داره + جک 3.5 که خود گوشی هم واسه موزیک خیلی خوبه.
2. 6120: تا وقتی که گوشیه 5320 هست سراغ این نمی رم، چون امکاناتشون خیلی شبیه به همه ولی 5320 جدیدتره، خوشگلتره، جکش 3.5 هست و واسه موزیک خیلی خوبه که برای من مهمه.
3. 6303: نسبت به 5320 صفحش بزرگتره و دوربین بهتری داره و باریکتره ولی بدیش اینه که سیستم عامل نداره.
4. KF510: بسیار باریک و شیک هستش ولی در مقایسه با 6303 جک 3.5 نداره و کیفیت صفحش پایینتره.
5. KP500: همین فول تاچ بودنش باعث میشه من به همه ی گوشی های بالا ترجیحش بدم و البته قیمتش فوق العادست!! ارزون ترین فول تاچ موجود در جهان (120 دلار) و ایران (150 تومان).

شما باید ببنید سیستم عامل واقعا نیاز دارید؟! صفحه چقدر نیاز دارید؟! گوشی رو برای کلاس میخواید یا موزیک یا برنامه و...؟!

Gladiator King
13-12-2009, 20:08
ما که ارادت کامل دارم نسبت به Michael Ropy جان

راستش N72 که الان 2 ساله دارمش الان باتریش خراب شده هر روز به علت تمام شدن باتری Off مینکه اونم میبینی وسط یه مکالمه مهم که آدم دیدونه میشه و منم میخوام به جای خرید باتری کلا گوشی جدید بگیرم و همین فردا پس فرداست که بخرم ولی راستش میون گوشیهای 5320 , 6120 (اصلی ترین دلیل که باعث میشه از خرید این دو تا مطمعا نشم کوچیک بودن صفحه نمایش اوناست ولی داشتن سیستم عامل یک امتیاز براشون) 6303 , LG KF510 , LG KP500 این 5 تا گوشی موندم کدوم رو انتخاب کنم.

الان واقعا ممنون میشم به آخرین سوالاتی که در رابطه با کوکی پرسیدم پاسخ بدید.
و اگه شد بگید شما به جای من بودید کدوم یکی از 5 گوشی رو انتخاب میکردید ؟

مسیج ها درون گوشی ذخیره میشن و نمیشه تنظیم کرد که توی مموری کارت ذخیره بشن
دوم اینکه تعداد مسیج ها فقط 500 تاستو دیگه اینگه میشه چند تا فولدر درست کرد و مسیجهای ارسالی و دریافتی رو توی فولدر ها ریخت

به نظر من اگه گوشی تاچ اسکرین میخای 5530 بگیر چون سیمبیان داره واین یک مزیت خیلی بزرگه، من خودم که پشیمون شدم ولی پشیمانی سودی نداره:19:
راستی یادم رفت بگم دوربین این گوشی اصلا چنگی به دل نمیزنه:41:

smallfrank
13-12-2009, 21:34
سلام دوستان
یه سوال داشتم
کیفیت صدای کوکی به 0058 میرسه یا نه ؟
ممنون

saviorperi
14-12-2009, 18:29
هم از Michael Ropy جان ممنونم و هم از Gladiator King

مسیج ها درون گوشی ذخیره میشن و نمیشه تنظیم کرد که توی مموری کارت ذخیره بشن

آخه سوال من این بود که میشه تنظیم کرد رو سیم کارت ذخیره بشه !!

saviorperi
14-12-2009, 18:58
اجازه بدید بگم چرا سوال میکنم که میشه رو سیم کارت ذخیره کرد یا نه :
میدونید که من به اس ام اس ها خیلی حساس هستم و نمیخوام دست کسی به جز خودم بهشون برسه !! به این فکر میکردم که اگه یکی حالا به شوخی هم که شده گوشیو از دستم بگیره تا اس ام اس هارو نگا کنه و من گوشی رو با اون قفل دستی قفل کرده باشم.حالا اگه طرف گوشی رو خاموش و دوباره روشن کنه و دیگه کد نخاد چی ؟ اونوقت همرو میبینه ولی اگه بشه رو سیم ذخیره کرد با پین کد که سیم کارت داره میشه جلوی این مشکل رو گرفت.

پس ممنونم میشم بگید میشه این کارو کرد یا نه. نمیدونم چرا کسی جواب نمیده !!

smallfrank
14-12-2009, 19:39
سلام دوستان
یه سوال داشتم
ممنون

Gladiator King
14-12-2009, 22:30
هم از Michael Ropy جان ممنونم و هم از Gladiator King

آخه سوال من این بود که میشه تنظیم کرد رو سیم کارت ذخیره بشه !!

ای وای پس چرا من فکر کردم گفتی مموری کارت:18: قاطی کردم دیگه:27:

همین الان چک کردم ولی توی تنظیمات هیچ گزینه ای پیدا نکردم که روی سیم کارت ذخیره بشن

!@#$%^&*()
15-12-2009, 17:57
چطورین؟؟
همین الان این گوشی رو گرفتم:دی
دوربینش که خیلی ضایع بید...:31:
ولی کلی خوب بید...:27:

میخواستم ببینم بازی و برنامه از کجا میشه تهیه کرد؟؟لینکی دارین که مثلا 200 تا بازی و برنامه توش باشه؟؟:دی

saviorperi
15-12-2009, 18:09
سلام دوستان
یه سوال داشتم
ممنون

دوست عزیز من با این گوشی ها کار نکردم هنوز و خیلی رو گوشیا تحقیق کردم و اگه بخوام به سوالت جواب بدم باید بگم نه نمیرسه.

بچه ها یه سوالی داشتم. این N72 که الان دارم این قابلیت رو داره که با نصب برنامه نوکیا رو کامپیوتر و وصل کردن گوشی با کابل به کامپیوتر از طریق گوشی و خط ایرانسل به اینترنت وصل شد و کیف کرد. آیا کوکی هم این قابلیت رو داره ؟ و اگه اطلاع دارید استار چی داره ؟

Michael Ropy
15-12-2009, 18:36
چطورین؟؟
همین الان این گوشی رو گرفتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوربینش که خیلی ضایع بید...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی کلی خوب بید...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مفارکه! :دی

میخواستم ببینم بازی و برنامه از کجا میشه تهیه کرد؟؟لینکی دارین که مثلا 200 تا بازی و برنامه توش باشه؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو این سایتها بگرد: :دی

getjar.com

mobile9.com

majid_sd2009
15-12-2009, 18:58
سلام

این گوشی به هیچ وجه نمیتونه فایلهای ویدیویی Divx رو پخش کنه ؟‌
نه نمیتونه

بچه ها من منتظر جواب هستماببخشید من یک مدت نبودم
الان تست کردم . وقتی گوشی رو قفل میکنی پایین صفحه دو تا گذینه میاد که یکی تماس اضطراری هست اون یکی هم میزنی و کد رو وارد میکنی
یک مشکلش اینه که بچه ها بردارن سریع زنگ میزنن به پلیس:31:برا من این مورد دو بار پیش اومده
گوشی زنگ میخوره راحت میشه صحبت کرد و وقتی قطع شد بازم صفحه قفله. پیامک رو تست نکردم شاید بعدا تست کنم ولی اونم فک کنم بشه
وقتی که قفل هست خاموش هم میشه:18:
ولی وقتی روشن میکنی میبینی صفحه دوباره قفل شده:21:
برای اس ام اس هم حتی وقتی صفحه کلید و تاچ قفله( نه اون قفل بالایی)
یک گذینه مستطیل هست(درست وسط صفحه) که کنارش عکس پاکت نامه هست و تعداد پیامهایی که اومده رو نشون میده و اینطرفش توضیحاتش که نشته پیام دارید :31:برای تماس ناموفق و ایمیل و این چیزا هم میاره: دی

majid_sd2009
15-12-2009, 19:04
سلام دوستان
یه سوال داشتم
ممنون
من گوشی که شما میگید رو صداش رو نشنیدم
ولی از این گوشی صدای خیلی خوب انتظار نداشته باش
این گوشی صداش از همون بلندگویی که داری با کسی صحبت میکنی در میاد:31:

چطورین؟؟
همین الان این گوشی رو گرفتم:دی
دوربینش که خیلی ضایع بید...:31:
ولی کلی خوب بید...:27:

میخواستم ببینم بازی و برنامه از کجا میشه تهیه کرد؟؟لینکی دارین که مثلا 200 تا بازی و برنامه توش باشه؟؟:دی
مبارکه
من چند صفحه پیش چند تا بازی تاپ و تمام صفحه گذاشتم ک خودم خیلی حال کردم باهاش
دوربینشم تو نور خوبه.:46:

دوست عزیز من با این گوشی ها کار نکردم هنوز و خیلی رو گوشیا تحقیق کردم و اگه بخوام به سوالت جواب بدم باید بگم نه نمیرسه.

بچه ها یه سوالی داشتم. این N72 که الان دارم این قابلیت رو داره که با نصب برنامه نوکیا رو کامپیوتر و وصل کردن گوشی با کابل به کامپیوتر از طریق گوشی و خط ایرانسل به اینترنت وصل شد و کیف کرد. آیا کوکی هم این قابلیت رو داره ؟ و اگه اطلاع دارید استار چی داره ؟
بله میشه.
زمان اتصال کابل یک پنجره باز میشه و میگه میخواین چیکار کنین.
یک گذینه هست فک کنم اسمش اتصال به اینترنته:31:

Vamp!r3
15-12-2009, 20:07
با سیلام خدمت همه حضار محترم............این بنده هم کلوچه دار شدم.........:31:
هورااااااااااااااااا..........
با گارانتی 147 چوق........بعد قهوه ای دور قرمزه........
:31:

Michael Ropy
15-12-2009, 20:17
با گارانتی 147 چوق........بعد قهوه ای دور قرمزه........

:18: :18: :18:چقدر داره ارزون میشه! :دی

saviorperi
15-12-2009, 20:47
من واقعا از Majid_sd2009 جان ممنونم، خیلی کمکم کردی دوست عزیز واقعا ممنونم.

یک چیز عجیب اینکه من مدتی پیش (حدودا یک هفته) از نمایندگی کامتل کوکی رو قیمت کردم 180 هزار !!! من واقعا تعجب کردم و امرو از یه مغازه که نمایندگی هم نبود قیمت کردم اینم گفت 170 هزار !!! نمیدونم چطور میشه این دوستمون 147 هزار میگیره و من اینجوری ؟!!

Michael Ropy
15-12-2009, 20:56
نمیدونم چطور میشه این دوستمون 147 هزار میگیره و من اینجوری ؟!!

تازه ایشون یزد هستن باید تو تهران (پاساژ علاءالدین) ارزونتر هم باشه....درضمن من چند هفته پیش قیمت کردم (موقع خرید استار) قیمتش 152 با گارانتی بود....اصلا بالای 160 پیدا نمیشه! :دی

Vamp!r3
15-12-2009, 21:18
خیر حسین جان.............(وقتی بزرگتر اینجاست چرا تو جواب میدی؟............(شوخی))..........:31:
نه....من از طبقه 6 علائدین گرفتم.........خودم نه.......یکی برام گرفت........با گارانتی اصلی........:8:

saviorperi
16-12-2009, 17:18
و من باز میخوام سوال کنم که فکر کنم آخرین سوال هایی باشن که قبل از خرید گوشی میپرسم

1- بچه ها تو نت دو جا خوندم که طرف نوشته بود تاچ کوکی خیلی بده، نظرتون چیه ؟ نمیدونم اینجا کی بیشتر از همه با کوکی کار کرده تا ازش سوال کنم نظرش در این مورد چیه آیا با گذشت زمان با تاچش دچار مشکل میشم یا نه ؟ لطفا هرکی تونست پاسخ بده. ( من اغلب زیاد اس ام اس مینویسم)

2- سوال دوم رو از Michael Ropy عزیز میپرسم، دوست من آیا هنوز هم به خاطر خرید استار به جای کوکی پشیومونی ؟ الان اگه زمان برگرده عقب استار میگیری یا کوکی ؟ (لطفا اگه شد اصلیترین دلیل انتخابت رو هم بهم بگو)

Steps-Rap
16-12-2009, 17:59
دوستان استار دار:

خواهرم که استار خریده.
آقا یه چند وقتیه که هر کلیپی که توش میریزیم و از قب داشته بدون صدا پخش میشه.ولی آهنگ ها و... همه پخش میشن الا صدای کلیپ ها
آیا میدونید مشکل از چیه؟؟؟

Steps-Rap
16-12-2009, 18:02
و من باز میخوام سوال کنم که فکر کنم آخرین سوال هایی باشن که قبل از خرید گوشی میپرسم

1- بچه ها تو نت دو جا خوندم که طرف نوشته بود تاچ کوکی خیلی بده، نظرتون چیه ؟ نمیدونم اینجا کی بیشتر از همه با کوکی کار کرده تا ازش سوال کنم نظرش در این مورد چیه آیا با گذشت زمان با تاچش دچار مشکل میشم یا نه ؟ لطفا هرکی تونست پاسخ بده. ( من اغلب زیاد اس ام اس مینویسم)

2- سوال دوم رو از Michael Ropy عزیز میپرسم، دوست من آیا هنوز هم به خاطر خرید استار به جای کوکی پشیومونی ؟ الان اگه زمان برگرده عقب استار میگیری یا کوکی ؟ (لطفا اگه شد اصلیترین دلیل انتخابت رو هم بهم بگو)

والا ما که الان 1 ماه دلریم و راضییم.
تاچش هم فعلا ضعیف نشده

!@#$%^&*()
16-12-2009, 18:32
سلام...این بازی رو پیدا کردم...تمام صفحه هست...:46:
ماهیگیری...

Gladiator King
16-12-2009, 18:55
سلام
اینم مجموعه 61 بازی تاچ برای کلوچه:31:
33MB
خودم دانلود کردم، بازی های خوبی هستن، اونایی که اینترنت پرسرعت دارن از دست ندن

majid_sd2009
16-12-2009, 18:57

نه مال من که خیلی خوبه تاچش
تازه الان عمر باتریشم بیشتر شده: دی

دوستان استار دار:

خواهرم که استار خریده.
آقا یه چند وقتیه که هر کلیپی که توش میریزیم و از قب داشته بدون صدا پخش میشه.ولی آهنگ ها و... همه پخش میشن الا صدای کلیپ ها

شما باید کلید کم و زیاد صدا رو توی فیلم یکم نگه دارید بعد میشه کم و زیادش کرد

Gladiator King
16-12-2009, 18:59

تاچش مشکلی نداره، و به نظر خودم از 5800 بهتره:20:(دوستم 5800 داره)

Steps-Rap
16-12-2009, 19:33
نه مال من که خیلی خوبه تاچش
تازه الان عمر باتریشم بیشتر شده: دی

شما باید کلید کم و زیاد صدا رو توی فیلم یکم نگه دارید بعد میشه کم و زیادش کرد

دستت درد نکنه داداش.جواب داد

Michael Ropy
16-12-2009, 19:52
2- سوال دوم رو از Michael Ropy عزیز میپرسم، دوست من آیا هنوز هم به خاطر خرید استار به جای کوکی پشیومونی ؟ الان اگه زمان برگرده عقب استار میگیری یا کوکی ؟ (لطفا اگه شد اصلیترین دلیل انتخابت رو هم بهم بگو)راستش من از بیشترین چیزی که از استار خوشم اومد (الان که یه مدت گذشته) باتریش هست، یکی هم قابلیت گوگل مپ ولی اینها برام دلیل نمیشه با کوکی عوضش کنم.....خود اینترفیسش برام کفایت میکنه که یکی از دلایل محکم من هست.....دلایل دیگه هم قیافه ی گوشی هست که هنوز مست اونم...:دی
خصوصا ارگونومیک عالیش.....هنوزم بی تعصب میگم، دیوونه ی این گوشیم....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاید خیلی ها استار رو ترجیح بدن با دلایل خودشون.....منم نمی خوام کسی رو مجبور به خرید این گوشی بکنم بعد شاید یه چیزی بشه بگه چرا به من گفتی و.....نظر شخصی منو بخواید اینه که هنوز عاشق این گوشیم....زمان به عقب برگرده 120 درصد کوکی میگیرم....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته یه نکته هم بگم، اگه یه جایگزین خوب برای کوکی میخاید (که البته هنوز وارد ایران نشده :دی) گوشی GD510 Pop هستش که دارای اینترفیس A-Class هست که نسخه ی سبک تره S-Class هستش + دوربین 3 مگاپیکسلی عالی (طبق گفته ی جی اس ام) + باتری خیلی قوی (طبق تست های جی اس ام کوکی 2 روز، استار 4 روز و پاپ 7 روز دوام آورده...:دی) + کامپکت ترین گوشی فول تاچ جهان، یعنی هم ضخامت هم عرض و هم طول خیلی کمی داره (97.8 در 49.5 در 11.2) اینم عکس مقایسش:

شما باید کلید کم و زیاد صدا رو توی فیلم یکم نگه دارید بعد میشه کم و زیادش کرد آقا منم همین مشکل رو با استار دارم! :41: از راهکار مجید جان هم ممنونم، امتحانش میکنم....:10:

Michael Ropy
17-12-2009, 17:24
کجایی ای کوکی......:دی بابا من الان کچل شدم تا تونستم با داداشم صحبت کنم.....از دست این آنتن دهی استار.....یادمه با کوکی توی وضعیتی بدتر از این، چه راحت که صحبت نمی کردم....:37: :37: :37: :37: حالا خوبه من مکالمه ای ندارم! :دی

پی نوشت: امروز 2 تا مکالمه دیگه به اضافه بالایی داشتم، نتیجه مانند بالا!!! :41::41::41:

sengele
17-12-2009, 19:06
سلام دوست عزيز(saadi126) ، ميخواستم بدونم گوشي كوكي روچيكاركردي تعميرش كردي يانه؟ اگه امكان تعميرش هست واگرشمامايل باشيد من داغونش روازشما ميخرم، بالاخره بايه قيمتي با هم كنار مياييم
،راستي مباركه(5530)

proti
18-12-2009, 22:45
سلام
دوستان یه مشکل
من یه گوشی kp500 ال جی دارم
میشه به من بگین چطوری میشه روش رمز گذاشت یا چه نرم افزاری برای رمز گذاری روی این گوشی وجود داره و روش کارش چیه؟
یه نکته دیگه اینکه نرم افزار ی برای مطالعه ای بوک روی این گوشی میخام
ممنون میشم سریع جواب بدین

Michael Ropy
19-12-2009, 15:22
یه نکته دیگه اینکه نرم افزار ی برای مطالعه ای بوک روی این گوشی میخام

خودش به صورت پیش فرض فایل های PDF, DOC, XLS رو میخونه... شما بریز تو گوشی و اجرا کن، همین!

Michael Ropy
19-12-2009, 19:25
امروز رفتم علاءالدین، آخرین قیمت 145 تومان با گارانتی.....

proti
19-12-2009, 22:15
ممنون دوست من اما من واقعا رمز گذاری رو نیاز دارم
دوستان راهنمایی کنین لطفا

teraktor2003
20-12-2009, 00:00
سلام
دوستانی که یه ماه به بالا این گوشی رو دارن ازش راضی هستین!؟ عیب خاصی نداره!؟

ali_disslove
20-12-2009, 01:16
آیا گوشی reminder داره واسه کسایی که با ما تماس گرفتند و ما نشنیدیم زنگ رو هی بوق بزنه که برو بهش زنگ بزن؟

saadi126
20-12-2009, 10:23
آیا گوشی reminder داره واسه کسایی که با ما تماس گرفتند و ما نشنیدیم زنگ رو هی بوق بزنه که برو بهش زنگ بزن؟
براي تماس نميدونم من جايي نديدم ولي براي اس ام اس داشت كه فوق العاده هست. بايد توي پروفايل زمانش رو تنظيم كني كه هر چند دقيقه دوباره ياد آوري كنه كه مسيج جديد داري.

proti
20-12-2009, 11:45
هیچ کس نمیخاد بگه من چطوری روی گوشیم رمز بذارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

saviorperi
20-12-2009, 13:21
هیچ کس نمیخاد بگه من چطوری روی گوشیم رمز بذارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

دوست عزیز این گوشی قفل نداره. یعنی مثل نوکیا و سامسونگ قفل نمیشه ولی یه قفل دستی داره.

راستی بچه ها من هم بالاآخره کوکی خریدم :31::20:

به جز دوربینش که هنوز تست نکردم به نظرم بقیه چیزاش واقعا خوبه.
N72 رو دادم و 80 هزار هم روش دادم !! دیگه چیکار کنیم شهرستان فیمتش مثل تهران ارزون نیست.

Gladiator King
20-12-2009, 14:05
راستی بچه ها من هم بالاآخره کوکی خریدم :31::20:

:18: پس چرا، انتظاراتی که شما داشتی این گوش نداره که، چطور شد خریدی:31:

در هر صورت مبارک باشه:10:

pourya_bo2pmc
20-12-2009, 15:03
سلام

توی این جعبه جدیدهای کوکی که عکس جومونگ داره و الان دیگه فکر کنم همه جا اینجوری شده باشه بچه هایی که گرفتن کیف مخصوص خود گوشی که تو جعبه قدیمیا بودش هست ؟ یا نه دیگه

فکر کنم حسین جان که خرید کیف هم داخل جعبش بود

Michael Ropy
20-12-2009, 15:08
راستی بچه ها من هم بالاآخره کوکی خریدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به به! مبارکه! :دی بزن دست قشنگه رو.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر کنم حسین جان که خرید کیف هم داخل جعبش بود بله مال من داشت....چون تو دوره جشنواره بود مثل اینکه....

Vamp!r3
20-12-2009, 15:11
توی این جعبه جدیدهای کوکی که عکس جومونگ داره و الان دیگه فکر کنم همه جا اینجوری شده باشه بچه هایی که گرفتن کیف مخصوص خود گوشی که تو جعبه قدیمیا بودش هست
قدیمی هاش کیف داشت.......ولی جدیدا نه.............(جدیدا به جای کیف جومونگ داره..........:31:)

teraktor2003
20-12-2009, 19:36
سلام
دوستانی که یه ماه به بالا این گوشی رو دارن ازش راضی هستین!؟ عیب خاصی نداره!؟

کسی پیشنهادی انتقادی چیزی نداره؟!:41:

OSEN
20-12-2009, 20:02
سلام داداش . هیچ مشکل خاصی نداره .
من یه ماهه گوشی رو دارم . مشکل خاصی برام بوجود نیورده دلیلشم اینه که با اطلاعات کامل رفتم گوشی رو گرفتم و توقعم هم از گوشی در حد همین گوشی بود .

شما هم اول باید ببینی از گوشیت چی میخوای و کاملا در موردش تحقیق کنی .

اگه کمکی از دستم بربیاد، در خدمتم .

saviorperi
20-12-2009, 20:15
:18: پس چرا، انتظاراتی که شما داشتی این گوش نداره که، چطور شد خریدی:31:

در هر صورت مبارک باشه:10:
خیلی ممنونم
من اصلیترین مشکلم با این گوشی قفل شدنش بود که سعی میکنم با همین قفل دستی کنار بیام.

فقط عزیزان چطوری میشه تنظیم کرد که برنامه های نصب شده و اس ام اس ها و خلاصه همه چیز رو رم ذخیره بشه ؟
اصلا کدوما میتونن رو رم ذخیره بشن ؟

من فقط مسیر زیر رو پیدا کردم که از اونجا external memory رو انتخاب کردم :
phone setting > memory manager > primary storage setting

اگر تنظیمات دیگری هم هست واقعا ممنون میشم بهم بگید.

proti
21-12-2009, 08:36
ممنونsaviorperi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز
راستی این قفل دستیش کار نمیکنه یعنی نمیشه روش نرم افزار نصب کرد برای قفل گذاری؟

saviorperi
21-12-2009, 08:57
ممنونsaviorperi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز
راستی این قفل دستیش کار نمیکنه یعنی نمیشه روش نرم افزار نصب کرد برای قفل گذاری؟

خواهش میکنم
راستش من قبل خرید گوشی کلی تحقیق کردم ولی چیزی پیدا نکردم واسه قفل کردنش، تنها چیزی که پپیدا کردم همین قفل دستی بود که مال من به خوبی کار میکنه.

راستی اگه به آدرس زیر بری چند تا برنامه هست من هنوز تستشون نکردم ولی شاید به کارت بیاد :

proti
21-12-2009, 10:37
پیدا نکردمش
دوستان اگه کسی همچین چیزی یافت که بشه باهاش رو kp500رمز گذاشت لطفا بگه

ali_disslove
22-12-2009, 01:16
رابط کاربری فلش بهتره یا این گوشی هایی که نوشته کلاس s

از لحاظ سرعت و از لحاظ زیبایی ممنون میشم یه مقایسه ای اجام بدید

Michael Ropy
22-12-2009, 09:56
رابط کاربری فلش بهتره یا این گوشی هایی که نوشته کلاس s

از لحاظ سرعت و از لحاظ زیبایی ممنون میشم یه مقایسه ای اجام بدید

اس کلاس اصلا قابل مقایسه با فلش یو آی نیست! فلش یو آی خیلی سبکه و برای گوشی های ساده الجی طراحی شده، که البته دیگه جدیدا الجی فلش یو آی رو کنسل کرده به جاش A-Class میزنه رو گوشی های سادش که نسخه ی ساده تری از اس کلاس هستش....از لحاظ زیبایی که اس کلاس خیلی زیباست، سرعتش هم عالیه چون خوب برنامه نویسی شده.....

saviorperi
22-12-2009, 10:51
فقط عزیزان چطوری میشه تنظیم کرد که برنامه های نصب شده و اس ام اس ها و خلاصه همه چیز رو رم ذخیره بشه ؟
اصلا کدوما میتونن رو رم ذخیره بشن ؟

من فقط مسیر زیر رو پیدا کردم که از اونجا external memory رو انتخاب کردم :
phone setting > memory manager > primary storage setting

اگر تنظیمات دیگری هم هست واقعا ممنون میشم بهم بگید.

دوستان کسی جواب منو نمیده ؟

proti
22-12-2009, 13:29
سلام دوستان
میشه یه نفرلطف کنه به من بگه چطوری روی kp500 ال جی میشه رمز گذاشت؟

Gladiator King
22-12-2009, 15:44
دوستان کسی جواب منو نمیده ؟

فقط همون چیزی هست که خودت گفتی، با این کار بازی ها و برنامه و بلوتوس های دریافتی توی مموری کارت میرن.

pourya_bo2pmc
22-12-2009, 16:01
اس کلاس اصلا قابل مقایسه با فلش یو آی نیست! فلش یو آی خیلی سبکه و برای گوشی های ساده الجی طراحی شده، که البته دیگه جدیدا الجی فلش یو آی رو کنسل کرده به جاش A-Class میزنه رو گوشی های سادش که نسخه ی ساده تری از اس کلاس هستش....از لحاظ زیبایی که اس کلاس خیلی زیباست، سرعتش هم عالیه چون خوب برنامه نویسی شده.....

بین اس کلاس و آ کلاس کدوم از لحاظ زیبایی و کارامدی بهترن و کوکی کدومشونه ؟

Vamp!r3
22-12-2009, 16:04

از بین این 2........اس کلاس بهتره..........
اینترفیس کوکی هم فلش یو آی هست..........
آ کلاس هم بین این است........

Gladiator King
22-12-2009, 16:05
کوکی هیچکدوم از اینا نیست، کوکی Flash UI هست

-reza-
22-12-2009, 16:22
قیمت گوشی توی علائدین امروز 145 هزار تومن.
( قیمت نهایی - اول میگفت 150 )

Michael Ropy
22-12-2009, 18:57

دوستان توضیح دادن، اینم یه چندتا تا عکس از هر سه اینترفیس:

Flash UI: دو تا دسکتاپ داره.

A-Class Touch UI: سه تا دسکتاپ داره.

S-Class Touch UI: چهار تا دسکتاپ داره.

iman65_sh
22-12-2009, 19:45
دوستان سلام، من میخوام یکی از دو گوشی s5233 و kp500 رو بخرم و دو سوال دارم
1- گوشی s5233 منشی تلفنی داره (تو سایت ها نوشتن نداره ولی میگن قسمت answering mashin همون منشی تلفنیه) می خوام ببینم kp500 هم همچین چیزی داره و اگه نداره منشی خوبی می شناسین که روش نصب شه؟
2- از اونجایی که این گوشی ها صفحه کلید ندارن برنامه های جاوایی که نصب می کنید اذیت نمی کنن؟

Michael Ropy
22-12-2009, 21:13
1- گوشی s5233 منشی تلفنی داره (تو سایت ها نوشتن نداره ولی میگن قسمت answering mashin همون منشی تلفنیه) می خوام ببینم kp500 هم همچین چیزی داره و اگه نداره منشی خوبی می شناسین که روش نصب شه؟منشی تلفنی استار داره، همون Answering Machine هستش که من خودم فعال هم کردم، کار میکنه. کوکی (KP500) این قابلیت رو نداره...نمی دونم برنامه ای هست براش یا نه....

2- از اونجایی که این گوشی ها صفحه کلید ندارن برنامه های جاوایی که نصب می کنید اذیت نمی کنن؟در حالت عادی، یه قسمت کوچیکی از پایین صفحه رو اختصاص میده به صفحه کلید....بعضی از برنامه هایی هم که نیاز به صفحه کلید ندارن رو هم میشه با یه کدی اون صفجه کلید رو از بین برد تا بهتر بشه باهاش کار کرد....اینم نمونه عکس صفحه کلید (اون دکمه 123 رو اگه بزنی شماره ها میاد):

fariborz_1
23-12-2009, 18:43
سلام
دوستان میشه یکی به من بگه چطوری روی گوشی ال جی رمز بگذارم؟

majid_sd2009
23-12-2009, 22:46
پیدا نکردمش
دوستان اگه کسی همچین چیزی یافت که بشه باهاش رو kp500رمز گذاشت لطفا بگه
اگه گوشیت فارسی باشه برو تو تنظیمات تلفن-امنیت-قفل گوشی-فورا
نه با عقل هم جور در نمیاد. یکم فکر کنی میبینی با برنامه جاوا نمیشه قفل گذاشت اگرم بشه گذاشت راحت میشه قفلش رو دور زد. مثلا کلید قرمز رو میگیری و از برنامه میای بیرون:31: اصلا هم لازم نیست کد بزنی تا گوشی باز بشه با اون برنامه ای که نصبه.

دوستان سلام، من میخوام یکی از دو گوشی s5233 و kp500 رو بخرم و دو سوال دارم
1- گوشی s5233 منشی تلفنی داره (تو سایت ها نوشتن نداره ولی میگن قسمت answering mashin همون منشی تلفنیه) می خوام ببینم kp500 هم همچین چیزی داره و اگه نداره منشی خوبی می شناسین که روش نصب شه؟
2- از اونجایی که این گوشی ها صفحه کلید ندارن برنامه های جاوایی که نصب می کنید اذیت نمی کنن؟
بیشتر گوشیهای سامسونگ یا بهتره بگم تمام گوشی هاش از همون اول منشی تلفنی داشتن.:31:
اینم یکم فکر کنی میبینی با برنامه جاوا نمیشه به این راحتی ها این کار رو بکنی.
اگرم بشه بدرد نمیخوره چون حتما باید وارد برنامه شده باشی تا بتونه صدا رو ضبط کنه.

منشی تلفنی استار داره، همون Answering Machine هستش که من خودم فعال هم کردم، کار میکنه. کوکی (KP500) این قابلیت رو نداره...نمی دونم برنامه ای هست براش یا نه....

در حالت عادی، یه قسمت کوچیکی از پایین صفحه رو اختصاص میده به صفحه کلید....بعضی از برنامه هایی هم که نیاز به صفحه کلید ندارن رو هم میشه با یه کدی اون صفجه کلید رو از بین برد تا بهتر بشه باهاش کار کرد....اینم نمونه عکس صفحه کلید (اون دکمه 123 رو اگه بزنی شماره ها میاد):

خیلی ممنون حسین جان. راستی این عکس رو خودت گرفتی؟
این برنامه ای که از صفحه عکس میگیره رو نداری؟:31:

سلام
دوستان میشه یکی به من بگه چطوری روی گوشی ال جی رمز بگذارم؟
بالا توضیح دادم:10:

majid_sd2009
23-12-2009, 22:49
راستی یک سوال داشتم چجوری میشه تنظیمات جی پی ار اس رو به صورت دستی وارد کرد؟
برای همراه اول میخوام، این سایتش هرچی شماره رو میدم و کلیک میکنم هیچ تاثیری نداره.
تو تنظیمات مرورگر گوشی هم که میرم مال ایرانسل هست و وقتی میزنم مشخصه جدید بسازه فقط میشه اسم و ادرس اصلی سایت رو وارد کرد و اثری از قسمت تنظیمات ای پی و پورت و این چیزا نیست!

-reza-
23-12-2009, 23:41
این برنامه ای که از صفحه عکس میگیره رو نداری؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انقد از جاوا توقعات خفن نداشته باشید.
این گوشی برنامه ی عکس برداری از گوشی ... منشی ... ضبط مکالمه ... و خیلی چیزای دیگه رو نداره و هیچ وقت هم براش نمیاد متاسفانه.

-reza-
23-12-2009, 23:44
اون عکس هم Gsmarena با 1 دوربین دیجیتال از صفحه ی گوشی گرفته. مثل بقیه ی گوشی های جاوا.

Michael Ropy
24-12-2009, 07:09
خیلی ممنون حسین جان. راستی این عکس رو خودت گرفتی؟
این برنامه ای که از صفحه عکس میگیره رو نداری؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه من که نگرفتم، ماله جی اس ام هستش... ولی برنامه براش فکر کنم باشه.....

OSEN
24-12-2009, 12:07
salam rofagha . ba cookie daram post midam.vaghe.an vebgardi ba cookie va opera mini lezatbakhsh hast.

Michael Ropy
24-12-2009, 16:06
salam rofagha . ba cookie daram post midam.vaghe.an vebgardi ba cookie va opera mini lezatbakhsh hast.

یادش بخیر......یکی از پست های این تاپیکو من با کوکی دادم (البته با زبون فارسی) فکر کنم دو روز بعد اون پست گوشی به فنا رفت! :دی

-reza-
24-12-2009, 16:18
یادش بخیر......یکی از پست های این تاپیکو من با کوکی دادم (البته با زبون فارسی) فکر کنم دو روز بعد اون پست گوشی به فنا رفت!
OSEN جان خدا روح گوشیت رو قرین رحمت قرار بده :دی
پیشنهاد میکنم این 2 - 3 روز سوار تاکسی نشی..... :دی

OSEN
24-12-2009, 17:04
سلام .

آقا واقعا چه هیولاییه این ایرا 5 . با این که بتا هست ولی اصلا قابل مقایسه با 4.2 نیستش . خلاصه بسی حال کردیم ، جای شما خالی . با اینکه 1000 تومن رو یاش دادم ولی می ارزید . خیلی حال داد :5:.
کسی راهی برا دورزدن ایرانسل نداره که مجانی بشه ؟

یادش بخیر......یکی از پست های این تاپیکو من با کوکی دادم (البته با زبون فارسی) فکر کنم دو روز بعد اون پست گوشی به فنا رفت! :دی
حسین جان شما اون یست رو با ایرا 4 دادی یا 5 . آخه نسخه ی 5 برا خودش یه کیبورد جدا داره و کاری به کیبورد گوشی نداره ولی 4 ش از کیبورد گوشی برا نوشتن استفاده میکرد برا همین من هر کاری کردم فارسی نشد .
یادم باشه تو این 2 روزه هوا گوشیمو داشته باشم :31:

حسین آقا اگه زحمت نیس برات اون ایرا 5 بتا رو که خودت nav bar رو از یایینش حذف کرده بودی بزار ؟

ضمنا چجوری باید عکس رو سیو کنیم ؟ من نتونستم .

OSEN
24-12-2009, 18:26
سلام .

نسخه ی بتای 2 ایرا هم منتشر شده که از اینجا میتونین دانلودش کنین :

من مشکل سیو کردن عکس رو که تو بتا 1 داشتم، دیگه رو تو بتای 2 ندارم .

!@#$%^&*()
24-12-2009, 20:31
سلام...
دوستان من دنبال بازی هایی که از شتاب سنج استفاده میکنه میگردم...دوستم n97 داره...یه بازی داشت ماشین بود...از شتاب سنج استفاده میکرد...خیلی باحال بود...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا کسی واسه این کوکی از این جور بازی ها داره؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

+این:

حسین آقا اگه زحمت نیس برات اون ایرا 5 بتا رو که خودت nav bar رو از یایینش حذف کرده بودی بزار ؟

majid_sd2009
24-12-2009, 20:48
سلام...
دوستان من دنبال بازی هایی که از شتاب سنج استفاده میکنه میگردم...دوستم n97 داره...یه بازی داشت ماشین بود...از شتاب سنج استفاده میکرد...خیلی باحال بود...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا کسی واسه این کوکی از این جور بازی ها داره؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

+این:
گشتم بود ولی کار نمیکرد، پس نگرد.:31:

Michael Ropy
24-12-2009, 20:58
اون پست رو من با اپرا 4.2 دادم......

بفرمایید اینم اپرا مینی نسخه 5 بتا 2 مخصوص کوکی و بدون کیپد (حجم 246 کیلو بایت):

لینک مستقیم:

!@#$%^&*()
24-12-2009, 21:10
گشتم بود ولی کار نمیکرد، پس نگرد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

یعنی پیدا کردین؟؟؟میشه یه لینکی بدی شاید کار کرد:دی

Michael Ropy
24-12-2009, 21:19
بچه ها یه خبر بد.....:دی کوکی چینی، خیلی هم بهش شبیهه فقط نوشته LC و تو اسپیکرش یه تفاوت کوچیک هست.....قیمت هم 90 تومان! :دی البته پشتش شبیه نیست اصلا....به خاطر دوربینش....

majid_sd2009
24-12-2009, 21:37
یعنی پیدا کردین؟؟؟میشه یه لینکی بدی شاید کار کرد:دی
جاوا بود:31: ولی کار نمیکرد حتی رو 5800 هم نصب کردم ارور داد. پاکشون کردم

بچه ها یه خبر بد.....:دی کوکی چینی، خیلی هم بهش شبیهه فقط نوشته LC و تو اسپیکرش یه تفاوت کوچیک هست.....قیمت هم 90 تومان! :دی البته پشتش شبیه نیست اصلا....به خاطر دوربینش....
او این که چیزی نیست دوست من رفته n79خریده بعد تو یک مغازه دیدیم گفتم برو قیمت کن رفت یارو گفت 90 تومن:18: بعد گفت چینیه. پشت و رو و بالا و پایین و چپ و راستش همش با اصلش یکی بود:31: تازه سوکت 3.5 هم میخورد:27:
راستی بچه ها یک چیزی گرفتم خیلی باحاله یک شکل کوچیکه بعد میچسبونی پشت گوشی قسمتی که آنتن گوشی هست بعد شب که گوشیت زنگ میخوره چراغاش روشن و خاموش میشه.
موندم این چینی ها چه چیزا که نمیسازن. تازه زنگ موبایل رو هم عوض میکنی اونم طریقه چشمک زدنش فرق میکنه:18:باطری هم فک کنم نداره:31:هنوز تو کفشم:27:

saviorperi
24-12-2009, 23:10
راستی بچه ها یک چیزی گرفتم خیلی باحاله یک شکل کوچیکه بعد میچسبونی پشت گوشی قسمتی که آنتن گوشی هست بعد شب که گوشیت زنگ میخوره چراغاش روشن و خاموش میشه.
موندم این چینی ها چه چیزا که نمیسازن. تازه زنگ موبایل رو هم عوض میکنی اونم طریقه چشمک زدنش فرق میکنه:18:باطری هم فک کنم نداره:31:هنوز تو کفشم:27:

دوست عزیز مجید جان در عجبم که چطور تا حالا این وسیلرو ندیده بودید آخه عزیز من، من حداقل 2 سال پیش از اینا دیدم و استفاده کردم !!! ولی راست میگی خیلی توپن :31:

majid_sd2009
24-12-2009, 23:19
دوست عزیز مجید جان در عجبم که چطور تا حالا این وسیلرو ندیده بودید آخه عزیز من، من حداقل 2 سال پیش از اینا دیدم و استفاده کردم !!! ولی راست میگی خیلی توپن :31:
راستش رو بخوای من سه شنبه که از دانشگاه میومدم یکی گوشیش زنگ خورد دیدم: دی
بعد امروز که تو مغازه دیدم فهمیدم از اوناس سریع خریدم.:31: تازه دوتا قلبه وستشم تیر خورده:21:500 تومن خریدم
میگم باطری داره؟ تموم نشه سریع:41:

Michael Ropy
25-12-2009, 09:48

من دوستم از اینا که میگی روی 1100 خودش داره....:دی البته میگفت واسه کمتر شدن ضرر امواج موبایل هم هست....:14::14::14:

saviorperi
25-12-2009, 11:09
میگم باطری داره؟ تموم نشه سریع:41:

راستش تا جایی که من میدونم باطری نداره و چراغاش در اثر امواج گوشی روشن میشن !!

OSEN
25-12-2009, 12:40
salam.
hosein jan man ke hamchenan keypad daram be iiiiiiiiiiiin gondegi ; ) .

Michael Ropy
25-12-2009, 12:54
ببخشید، الان درستش کردم (لینک ها ویرایش شد):

Michael Ropy
25-12-2009, 12:57
میگم باطری داره؟ تموم نشه سریع[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستش تا جایی که من میدونم باطری نداره و چراغاش در اثر امواج گوشی روشن میشن !!

دقیقا همینطوره....:46:

4870x2
25-12-2009, 13:24
اگه منظورتون یه چیزی شبیه توپ هستش که زنگ می خوره چشمک میزنه چرا توش یه باطری ساعتی می خوره!
راستی کوکی داران یه عکس 8 مگاپیکسلی توش بریزن ببینن جواب میده
تا جایی که من می دونم اختلاف رنوار و کوکی تو سخت افزار خیلی کمه

majid_sd2009
25-12-2009, 13:52
گوشیم سوخت
وصل کردم به سیستم توش چیزی بریزم خاموش شد حالا هرچی روشن میکنم بالا نمیاد
فقط آرم ال جی میاد و یکم میمونه دوباره ریست میشه. چیکار کنم:41:

Michael Ropy
25-12-2009, 14:44
گوشیم سوخت
فقط آرم ال جی میاد و یکم میمونه دوباره ریست میشه. چیکار کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باتری رو در بیار دوباره بزار ببین چواب میدهد....

Gladiator King
25-12-2009, 15:08
گوشیم سوخت
اگه سوخته بود که روشن نمیشد، احتمالا سیستمش به هم ریخته، باید بدی برات فلش کنن

OSEN
25-12-2009, 16:58
سلام

ببخشید، الان درستش کردم (لینک ها ویرایش شد):

کیید من همچنان مثل کوه سرجاش واستاده :31: . رفقا زحمت بکشن یه تستی بزنن .

گوشیم سوخت

فکر کنم مشکلت با همون فلش کردن باید حل بشه آقا مجید .

ولی خدا رو شکر کوکیم تالا ازین بازیا سرم در نیاورده گوش شیطون کر :thumbsup:.

Michael Ropy
25-12-2009, 20:05
کیید من همچنان مثل کوه سرجاش واستاده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . رفقا زحمت بکشن یه تستی بزنن .

:eh: :eh: :eh: :eh: :eh: :eh:

عجیبه ها! :دی من این دفعه یه کیلو کد بهش اضافه کردم، خودت ببین:

UseNativeTextButtons: false
ReverseSoftkeys: false
UseNativeCommands: false
LGE-MIDlet-TargetLCD-Height: 400
LGE-MIDlet-TargetLCD-Width: 240
LGE-MIDlet-Height: 400
LGE-MIDlet-Width: 240
MIDlet-Touch-Support: true
Navi-Key-Hidden: true

OSEN
25-12-2009, 21:02
مرسی حسین جان .
ممنون میشم بقیه هم یه امتحانی بکنن . ولی توصیه میکنم زیاد باش ور نرید چون خیلی حال میده و یییهو به خودتون میاید و میبینید مثل من 2هزار و سیصد تومن یولتون یریده :31:.

راستی حسین آقا رو استار خودت جواب داد ؟

Gladiator King
25-12-2009, 21:06
سلام

کیید من همچنان مثل کوه سرجاش واستاده :31: . رفقا زحمت بکشن یه تستی بزنن .

بیا داداش! آخرین ورژن رو صبح دانلود کردم و این کد رو بش اضافه کردم

الان هم نصب کردم و کیپد نداره، مطمئن:27:

OSEN
25-12-2009, 21:48
ey baba ; (
hanouz keypad sare jashe . shayad moshkel az mane . kare khasi nabayad bokonam man ?

Michael Ropy
25-12-2009, 21:49
ماله من روی استار فقط با کد زیر درست شد:

بیا داداش! آخرین ورژن رو صبح دانلود کردم و این کد رو بش اضافه کردم

آره درسته همینه.....