PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : LG KP500 Cookie يك گوشي زيبا - شيك- با امكانات مناسب و قيمت باور نكردني

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Michael Ropy
13-07-2009, 14:28
راست میگید من اصلا حواسم نبود!

speco
15-07-2009, 19:27
آقاي free_touch بابت توضيحاتتون ممنون. خوب شد كه اينارو گفتي.ميخواستم برم كوكي بخرم.:11:
يه تستي كن ببين برنامه بالاي 3 مگ روش نصب ميشه؟؟
و اگه زحمتي نيست ببين ديكشنري و تم و بازي توش نصب ميشه؟؟ واسه من خيلي مهمه.
خيلي ممنون ميشن اگه اين اطلاعات رو به من بدي.:40::40:

با سلام
من سه روز میشه که کوکی خریدم و ازش راضی هستم. کیفیت عکسش متوسطه و پخش آهنگ با هندزفری خوبه.
اما در مورد نصب برنامه که منو ترسونده بود . نمودنم کی گفته که نمیشه رو کوکی برنامه بالای سه مگا بایت نصب کرد من نقشه رهیاب تهران 1387 رو که 4 مگا بایت هست رو بدون هیچ مشکلی رو گوشیم نصب کردم و به خوبی اجرا میشه
برنامه دیکشنری PMD رو هم که حدود 1.5 مگا بایت است رو نصب کردم پس از اجرای برنامه کنار فیلدی که باید کلمه رو بنویسی آیکون کیبورد رو میبینی که با زدن اون یک کیبورد زیر برنامه اضافه میشه که با اون کلمه مورد نظر رو تایپ میکنی البته حتما با قلم چون کیبورد ریز هست و با انگشت سخته.

mohammad_s7201
15-07-2009, 20:52
پس بقیه دوستان چی میگفتن که برنامه بالای 3مگ روش نصب نمیشه؟!؟!؟!:18:
لطفا دوستانی که اینو گفتن جواب بدن. اینو جایی نوشته بود یا خودشون امتحان کردن و نشد؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

soranstar
21-07-2009, 11:26
دوست عزیز ببخشید یه سوال دیگه
اس ام اس ها تو این گوشی چه جوریه ؟
منظورم اینه که رو کارت حافظه ذخیره میشه یا رو خود گوشی ؟
و چند تا جا داره ؟

yee_pesare
21-07-2009, 12:07
روی خوده گوشی ذخیره میشه

mohammad_s7201
21-07-2009, 12:16
روی خوده گوشی ذخیره میشه

اين كه بده. مثلا چندتا اس ام اس توش جا ميشه؟؟
من معمولا حدود 1000 تا اس ام اس نگه مي دارم.

4870x2
21-07-2009, 13:21
اين كه بده. مثلا چندتا اس ام اس توش جا ميشه؟؟
من معمولا حدود 1000 تا اس ام اس نگه مي دارم.
فكر كنم 1000 تا اس ام اس 10 مگ هم نشن!

Michael Ropy
21-07-2009, 14:17
فكر كنم 1000 تا اس ام اس 10 مگ هم نشن! هر اس ام اس حدود 2 كيلوبايت حداكثر هستش! 1000 تا ميشه 2 مگ نهايتا! اگه همه رو 2 كيلو حساب كنيم ميشه 24 هزار تا! كافي نيست؟

4870x2
21-07-2009, 15:18
درسته!
چون نوكيا اهنگ ها و همه چي كه با بلوتوث مياد تو اس ام اس ها مياد زيادي محاثبه كردم:دی

starblue7750
23-07-2009, 16:15
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی GsmAria
در هر پنج ثانویه یک گوشی LG Cookies در جایی در دنیا به فروش می رسد . بطور کلی می توان گفت که طی 9 ماه بیش از 5 میلیون دستگاه از گوشی Cookies به فروش رسیده است . کمپانی ال جی در ماه اوریل اعلام کرد که فقط دو میلیون از این مدل فروخته شده است و اکنون بعد از سه ماه سه میلیون دیگر از گوشی LG Cookies به دست کاربران آن رسید

اگر ال جی همین روند را دنبال کند این امکان وجود دارد که به فروش 10 میلیون دستگاه از این گوشی دست یابد . گوشی اورجینال Cookie که KP500 ال جی نام دارد با کمی تغییر ظاهری در مدل های KP501 و KP502 ظاهر شد که به ترتیب در انحصار کمپانی های Orange و Vodafone قراردارند . گوشی Cooky ال جی نیز دارای HSDPA ، شتاب سنج سه بعدی سخت افزاری و T-DMB TV است که فقط در کره جنوبی موجود می باشد . جالب اینجاست که با قراردادن 5 میلیون گوشی ال جی به دنبال یکدیگر خطی به درازای 535 کیلومتر ایجاد می شود و با توجه به اینکه اکنون حدود 5 میلیون نفر صاحب Cookie ال جی می باشند و این افراد می توانند جمعیت یک کشور کوچک را تشکیل دهند باید گفت که ویزا برای سرزمین ال جی فقط 130 یورو هزینه دارد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4870x2
23-07-2009, 16:29
با کمی تغییر ظاهری در مدل های KP501 و KP502 ظاهر شد
kp502
از همشون خوشگل تره:دی

Michael Ropy
23-07-2009, 16:46
نه خیرم! همون KP500 از همشون خشگل تره! این KP502 دکمه وسطیش انگار جاده قم تهرانه!

ElmO
24-07-2009, 01:45
سلام دوستان ..

خسته نباشید .. :10:

تمام 77 صفحه رو خوندم و ویدئو ها رو هم دیدم ! ( خیلی بیکارم ، نه ؟ : دی )

نظرها خیلی متفاوت هست .. شایدم برداشتها متفاوت هست ..

چندتا سوال داشتم از دوستان .. ممنون میشم جواب بدید ..

اول اینکه من تو یکی از ویدئوهای 5230 سامسونگ دیدم که توی قسمت مشاهده تصاویر ، در حالت تمام صفحه ،
وقتی گوشی رو کج میگرفت و شیب میداد بهش ، عکس ها به همون سمت میرفتن دونه دونه !
یعنی به طرف شیب ، پشت سر هم رد میشدن ...
میخواستم بپرسم کوکی جون هم اینجوریاست ؟ : دی

دومی یه قابلیت ساده ست که حتما باید داشته باشه .. Call Record منظورمه ..
در حین مکالمه دکمه ای داره که بشه اون مکالمه رو ریکورد کرد ؟
من الا w580 دارم و این قابلیت رو داره : دی .. More > Record ...

سوم اینکه میشه هم موزیک گوش داد و هم کارای دیگه کرد ؟!
یعنی برای شنیدن موزیک حتما باید توی پلیرش باشیم ؟ و با خارج شدن ، موزیک قطع میشه ؟

چهارم در مورد فایل منجرش هست .. چجوریاست ؟
قابلیت دسته بندی و فلدر فلدر کردن رو داره .. ؟
مثلا Music > Foreign > Pink Floyd > The Wall ... ؟
این خیلی مهمه .. چون من از حالت بهم ریخته و اینکه همه درهم باشن خوشم نمیاد اصلا !
کلا مثل اریکسون هست یا نه ؟
یعنی همون چیزی که تو مموری انجام داده باشیم رو تو گوشی هم میبینیم ، یا نه ؟ ...

و مورد آخر هم اینکه وقتی بلوتوث میگیریم ، مثل نوکیا میره تو اس ام اس ، یا میره تو فایل منجر و قسمت موزیک ؟

بالاخره دوستان موفق شدن تم بریزن یا نه ؟

مهمترین فاکتور برای من صدا هست .. مخصوصا تو هدفون ...
جوابگو هست دیگه .. نه ؟

ویرایش :
راستی یه چیز دیگه ..
اینکه یکی از دوستان به خاطر شکننده بودن ال سی دی کوکی ، ستاره رو خریده بود ، واقعا همچین چیزی احتمالش زیاده ؟؟!!
از دوستانی که تا حالا یکی دوماهی هست دارن استفاده میکنن ، مخصوصا مستر کله پوک عزیز :40: ، تا حالا شده مشکلی داشته باشی ؟
ضربه خورده ؟ .. تو جیبت شده که فشرده بشه و بهش فشار بیاد ؟
کلا چجوریاست ؟
اونقد جدی هست که آدم به همین خاطر قیدشو بزنه و بره سراغ سامسونگ و ستاره ش ؟؟!

ببخشید زیاد حرف زدم ..

یا حق

:40:

Michael Ropy
24-07-2009, 09:58
اول اینکه من تو یکی از ویدئوهای 5230 سامسونگ دیدم که توی قسمت مشاهده تصاویر ، در حالت تمام صفحه ،
وقتی گوشی رو کج میگرفت و شیب میداد بهش ، عکس ها به همون سمت میرفتن دونه دونه !
یعنی به طرف شیب ، پشت سر هم رد میشدن ...
میخواستم بپرسم کوکی جون هم اینجوریاست ؟ : دی

فکر نمی کنم (شتاب سنج داره و میشه براش نوشت هرچند اگر داخل خودش بود بهتر میشد).

دومی یه قابلیت ساده ست که حتما باید داشته باشه .. Call Record منظورمه ..
در حین مکالمه دکمه ای داره که بشه اون مکالمه رو ریکورد کرد ؟
من الا w580 دارم و این قابلیت رو داره : دی .. More > Record ...

نمی دونم!

سوم اینکه میشه هم موزیک گوش داد و هم کارای دیگه کرد ؟!
یعنی برای شنیدن موزیک حتما باید توی پلیرش باشیم ؟ و با خارج شدن ، موزیک قطع میشه ؟

بله امکانش هست.

چهارم در مورد فایل منجرش هست .. چجوریاست ؟
قابلیت دسته بندی و فلدر فلدر کردن رو داره .. ؟
مثلا Music > Foreign > Pink Floyd > The Wall ... ؟
این خیلی مهمه .. چون من از حالت بهم ریخته و اینکه همه درهم باشن خوشم نمیاد اصلا !
کلا مثل اریکسون هست یا نه ؟
یعنی همون چیزی که تو مموری انجام داده باشیم رو تو گوشی هم میبینیم ، یا نه ؟ ...

نمی دونم ولی به احتمال زیاد آره.

و مورد آخر هم اینکه وقتی بلوتوث میگیریم ، مثل نوکیا میره تو اس ام اس ، یا میره تو فایل منجر و قسمت موزیک ؟

نمی دونم!

بالاخره دوستان موفق شدن تم بریزن یا نه ؟تم براش زیاد هست ولی کسی نریخته تا الان.

مهمترین فاکتور برای من صدا هست .. مخصوصا تو هدفون ...
جوابگو هست دیگه .. نه ؟

توی هدفون عالیهٰ تو اسپیکر هم خوبه. کلا گوشیش واسه موزیک عالیه.

ویرایش :
راستی یه چیز دیگه ..
اینکه یکی از دوستان به خاطر شکننده بودن ال سی دی کوکی ، ستاره رو خریده بود ، واقعا همچین چیزی احتمالش زیاده ؟؟!!
از دوستانی که تا حالا یکی دوماهی هست دارن استفاده میکنن ، مخصوصا مستر کله پوک عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، تا حالا شده مشکلی داشته باشی ؟
ضربه خورده ؟ .. تو جیبت شده که فشرده بشه و بهش فشار بیاد ؟
کلا چجوریاست ؟
اونقد جدی هست که آدم به همین خاطر قیدشو بزنه و بره سراغ سامسونگ و ستاره ش ؟؟!

شما میتونی یه چیزی مثل LCD Protector 6X بزاری روی ال سی دی (محافظ صفحه) تا چیزیش نشه. تو اون مدتی هم که محمد آقا (کله پوک) داشت چیزیش نشد. (با محافظ صفحه ی داخل جعبه).

من این گوشی رو نداشتم ولی یه 2 ساعتی حدودا باش کار کردم به همین خاطر جواب بعضی سوالات رو هم ندارم.

4870x2
24-07-2009, 10:53
تمام 77 صفحه رو خوندم و ویدئو ها رو هم دیدم ! ( خیلی بیکارم ، نه ؟ : دی )
يادش بخير!
چه بيكار بوديم:دی
راستي مگه يوتوب باز هستش؟

ElmO
24-07-2009, 13:17
فکر نمی کنم (شتاب سنج داره و میشه براش نوشت هرچند اگر داخل خودش بود بهتر میشد).

نمی دونم!

بله امکانش هست.

نمی دونم ولی به احتمال زیاد آره.

نمی دونم!

تم براش زیاد هست ولی کسی نریخته تا الان.

توی هدفون عالیهٰ تو اسپیکر هم خوبه. کلا گوشیش واسه موزیک عالیه.

شما میتونی یه چیزی مثل LCD Protector 6X بزاری روی ال سی دی (محافظ صفحه) تا چیزیش نشه. تو اون مدتی هم که محمد آقا (کله پوک) داشت چیزیش نشد. (با محافظ صفحه ی داخل جعبه).

من این گوشی رو نداشتم ولی یه 2 ساعتی حدودا باش کار کردم به همین خاطر جواب بعضی سوالات رو هم ندارم.

سلام ..

ممنون جیگر : دی
زحمت کشیدی ... :40:
ولی اون حالت شتاب سنج واسه اسلاید شو اگه داشته باشه واقعا معرکه هست .. :8:
جناب مستر محمد عزیز هم اگه یه نگاهی به سوالات ما بندازن و جواب بدن ممنون میشویم :20:
مخصوصا اون مورد فایل منجرش ..
کلا هر موردی که به موزیک مربوط بشه ، واسه من میره تو اولویت ..
میخواستم X1 بگیرم واسه بالاترین کیفیتی که میگن بین همه گوشیا داره !
اما حوصله ندارم صبر کنم بودجه م دو برابر شه !

محمد جان .. بسم الله برادر ..

:10:

يادش بخير!
چه بيكار بوديم:دی
راستي مگه يوتوب باز هستش؟

آره یادش به خیر : دی ..

نه فک نکنم باز باشه .. اما ....

keepvid.com ... :21:

:27:

راستی .. هیشکی دنبال نقره ایش نبود تو این تاپیک ..
چرا ؟
به نظرم نقره ایش خیلی قشنگه ! .. خودم میخوام نقره ای بگیرم !
مشکی رو خیلی دوس دارم ، ولی وقتی یه کم خاک بگیره زود معلوم میشه !

این نقره ای مشکلی داره از نزدیک ؟! : دی
آخه تو عکس که خیلی شیکه ..

ممنون دوستان

یا حق

4870x2
24-07-2009, 13:23
آره یادش به خیر : دی ..

نه فک نکنم باز باشه .. اما ....

keepvid.com ...

بابا SPEED همه رو كامل دانلود كردي؟
من كه همشون رو تو يوتوب يك دقيقه اولشون رو ديدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی .. هیشکی دنبال نقره ایش نبود تو این تاپیک ..
چرا ؟
به نظرم نقره ایش خیلی قشنگه ! .. خودم میخوام نقره ای بگیرم !
مشکی رو خیلی دوس دارم ، ولی وقتی یه کم خاک بگیره زود معلوم میشه !

این نقره ای مشکلی داره از نزدیک ؟! : دی
آخه تو عکس که خیلی شیکه ..

اين كوكي حاشيه نداره!
هركر خريدش يه پست داد كه خريدم بعدش ناپديد شد:دی
اصلا معلوم نيست چي خريدن!

Sadeq_ME
24-07-2009, 14:51
Viwty be nazare man az cookie kheili behtare

Michael Ropy
24-07-2009, 15:59
Viwty be nazare man az cookie kheili behtare
بارها روي اين موضوع بحث شده، نتيجه هم مثل هميشه: ويوتي فقط دوربينش از كوكي بهتره + قابليت پخش DivX. اما كوكي پخش موزيك بهتر، سبك و لاغر و خوش دست تر، تاچ حساستر، اينترفيس جديدتر و جذابتر و...

4870x2
24-07-2009, 16:44
اما كوكي پخش موزيك بهتر، سبك و لاغر و خوش دست تر، تاچ حساستر، اينترفيس جديدتر و جذابتر و...
+شتاب سنج
موشن گيم سنسور

gamenews
24-07-2009, 19:35
اساتید چند روز پیش با رفیقم رفتیم و s5233 براش خریدم و یه چند ساعتی هم دستم بود و تا یکی دو هفته اینده هم خودم یکی برای پدرم می خرم و نظر دقیق ترم رو می گم ولی چیزی هایی که خودم تو این چند ساعته از این گوشی دیدم(گوشی خودم هم کوکیه)
1-از نظر ظاهری و طراحی از رفیقم کهs5233 رو خرید تا چند تا از دوستان که گوشیمون رو نشونشون دادیم همه کوکی انتخواب می کردن
2-از نظر کیفیت عکس s5233 بهتر بود
3-از نظر صدا کوکی بهتر بود(کوکی از نظر صدا کولاک کرده)
4-تاچs5233 اگه نامردی نکنیم از کوکی کمی بهتر بود (مثلا من اکه بخوام امتیاز بدم به کوکی70 و استار 80 تفاوت اساسی با هم ندارن)
5-اینترفیس و فریمور کوکی رو من شخصن بهتر و زیباتر از s5233 می دونم(البته بردارخودمم پیکسون داره و من قبلا با فریمور سامسونگ اشنایی داشتم)از جمله میشه به دوصفحه بودن کوکی و یا داشتن خلاصه وضعیت یا امکان کشیدن نقاشی امکانات ویرایش عکس و فیلم بهتر نسبت به s5233.
6-فارسی سازی کوکی فوق العاده از s5233 بهتره و نمی دونم چرا نمی تونی باs5233 اس ام اس فارسی تایپ کنی(منظورم صفحه کلید فارسی تمام صفحه کنی با چرخش گوشی)وگرنه فارسی میشه باs5233 تایپ کرد که مصیبتیه،پس برای منی که اس ام اس بازم این قابلیت کوکی یم مزیت بزرگ محسوب میشه

7-در مورد محدودیت نصب برنامه من الان روی گوشی کوکی خودم نقشه 6mb تهران رو نصب دارم.

8-رفیقم می گفتs5233 موتونهdivx پخش کنه که یک مزیت محسوب میشه.

9-برای s5233 قلم نذاشتن که موقه تایپ اس ام اس سرعت تایپ رو کند می کنه در صورتی که در کوکی قلم رو به شکل زیبایی در ته گوشی قرار دادن (کشیدن نقاشی با قلم خیلی حال میده)
من خودم فعلا کوکی رو از نظر خودم بهتر میدونم چون هردوشون دوربینشن 3هست البته s5233 فکر کنم3.2 باشه و با این جور گوشیا فرقی نداره که عکس کدوم بهتره.تازه من برادرم پیکسون داره و با عکساش زیاد حال نمی کنم چه برسه به کوکی و استار.وقت اگه کوکی divx رو هم پخش می کرد عالی میشد.

4870x2
24-07-2009, 19:39
(کشیدن نقاشی با قلم خیلی حال میده)
راستي ميشه نقاشي كشيد يا ميشه عكس ها رو edit كردش؟

gamenews
24-07-2009, 19:55
راستي ميشه نقاشي كشيد يا ميشه عكس ها رو edit كردش؟
بله میشه ..

yee_pesare
24-07-2009, 22:26
سلام استار divx پخش نمیکنه.در ضمن در جواب اون دوست عزیز بگم که صداش تو هدفون عالیه.
ال سی دیشم چرا باید علکی بشکنه
در ضمن وقتی داری موزیک گوش میدی میتونی کارای دیگه هم انجام بدی بدون اینکه موزیک قطع شه.
استار تو تبلیغاش نوشته گوشی بدون سیم کارت کار میکنه در صورتی که کوکیم همینطوره.
در مورد فایل مننجرشم شما میتونی هرچقدر دوست داری فولدر ایجاد کنی.
بلوتوثم که میگیری بستگی به نوع بلوتوث اینکه عکس باشه یا موزیک...میره قسمت مورد نظر.مثلا عکس میره گالری.
عکساشم میتونی بزرگ کنی و با دست رو صفحه بکشی تا بعدی بیاد ولی اگر شیب بدی جابه جا نمیشه.
در ضمن دوست عزیز عکساشم میتونی ادیت کنی که خیلی جذابه

gamenews
24-07-2009, 22:53
سلام استار divx پخش نمیکنه.
پس اگه پخش نمی کنه به نظر من دوستانی که بین کوکی و استار گیر کردن پیشنهاد صد درصدی من کوکیه

gamenews
24-07-2009, 23:01
I have got the Touch Piano on my LG viewty, it works great without any problems. So I tried installing it on my LG Cookie. It installed on my cookie and works, but with no sound. If someone have managed to fix it or made one for LG Cookie. Please leave the method or a download link here, thank you in advance. LG Phone Problem and solution ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
To download the Touch Piano: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ElmO
24-07-2009, 23:28
بابا SPEED همه رو كامل دانلود كردي؟
من كه همشون رو تو يوتوب يك دقيقه اولشون رو ديدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين كوكي حاشيه نداره!
هركر خريدش يه پست داد كه خريدم بعدش ناپديد شد:دی
اصلا معلوم نيست چي خريدن!

نه بابا اسپید بی اسپید : دی .. دایل آپ قهرمانم : دی
ولی میذاشتم دانلود شه : دی .. خلم دیگه : دی ... سر جمع شد 53.6 مگ : دی
البته غیر از ویدئوهایی که از استار و آرنا و ... اینا گرفتم ..
:20:

خودت چرا نخریدی ؟ : دی
فقط وصف العیش هستی ؟ : دی

سلام استار divx پخش نمیکنه.در ضمن در جواب اون دوست عزیز بگم که صداش تو هدفون عالیه.
ال سی دیشم چرا باید علکی بشکنه
در ضمن وقتی داری موزیک گوش میدی میتونی کارای دیگه هم انجام بدی بدون اینکه موزیک قطع شه.
استار تو تبلیغاش نوشته گوشی بدون سیم کارت کار میکنه در صورتی که کوکیم همینطوره.
در مورد فایل مننجرشم شما میتونی هرچقدر دوست داری فولدر ایجاد کنی.
بلوتوثم که میگیری بستگی به نوع بلوتوث اینکه عکس باشه یا موزیک...میره قسمت مورد نظر.مثلا عکس میره گالری.
عکساشم میتونی بزرگ کنی و با دست رو صفحه بکشی تا بعدی بیاد ولی اگر شیب بدی جابه جا نمیشه.
در ضمن دوست عزیز عکساشم میتونی ادیت کنی که خیلی جذابه

ایول دمت گرم ..
خیالمو راحت کردی .. :10:
مشکلم سر موزیک پلیر و فلدربندیش بود .. که حل شد خوشبختانه ..
میگیرمش به زودی ..
ایول بلوتوثشم همونیه که میخوام .. مثه اریکسونه ..

اگه اون شیب رو هم داشت که دیگه نور علی نور بود ..
ولی اشکال نداره ..
خوشگیشو عشقه ! : دی

ممنون دوست من .. :40:

پس اگه پخش نمی کنه به نظر من دوستانی که بین کوکی و استار گیر کردن پیشنهاد صد درصدی من کوکیه

بنده هم همینطور ..
مردد بودم ..
مطمئن شدم .. :27:

البته کاش Arena هم اومده بود ایران .. !
اون موقع صبر میکردم و حتما اونو میگرفتم !
ولی خوب مهم نیست .. تا اون بیاد ، کوکی م هم زوارش در میره و عوضش میکنم : دی

عـــجـــب : دی ..

یا حق

ElmO
25-07-2009, 08:01
سلام دوستان

یه سوال دیگه ..

رم 16 گیگ که میخوره دیگه .. نه ؟

قیمت رم 16 توشیبا رو کسی میدونه ؟
پیدا که میشه ؟
آخه ندیدم تو این تاپیک از اول تا حالا در موردش بحث بشه ..

بعد اگه از 16 گیگ ، مثلا 12 گیگش پر شد ( شایدم کل 16 ! ) ، اونوقت گوشی کند میشه ؟
اگه کند میشه ، چرا ؟
مگه ویندوزش رو مموری نصبه ؟ :31:

ممنون

یا حق

4870x2
25-07-2009, 13:55
خودت چرا نخریدی ؟ : دی
فقط وصف العیش هستی ؟ : دی

فقط بخاطر اين كه نياز به سيستم عامل و برنامه هاي سيمبين داشتم وگرنه كوكي رو سفارش داره بودم!

رم 16 گیگ که میخوره دیگه .. نه ؟
احتمالا: دی

قیمت رم 16 توشیبا رو کسی میدونه ؟
پیدا که میشه ؟
آخه ندیدم تو این تاپیک از اول تا حالا در موردش بحث بشه ..
چون قيمتش بالاي 90 تومن در مياد:دی

بعد اگه از 16 گیگ ، مثلا 12 گیگش پر شد ( شایدم کل 16 ! ) ، اونوقت گوشی کند میشه ؟
اگه کند میشه ، چرا ؟
مگه ویندوزش رو مموری نصبه ؟

با يه سري برنامه هاي بهينه ساز ميتوني درستش كني تا كند نشه

Michael Ropy
25-07-2009, 14:10
رم 16 گیگ که میخوره دیگه .. نه ؟ بله عزیزٰ بدون مشکلٰ جی اس ام آرنا هم تست کرده اینم عکسش (اونجایی رو که نوشته 2933M/15185M دقت کن):

الیته توصیه من اینه که حتما حتما کلاس 6 بخری! اگر توشیبا باشه دیگه بهتر چون سرعتش 20 مگابیت در ثانیست.

Michael Ropy
25-07-2009, 14:12
اساتید چند روز پیش با رفیقم رفتیم و s5233 براش خریدم و یه چند ساعتی هم دستم بود و تا یکی دو هفته اینده هم خودم یکی برای پدرم می خرم و نظر دقیق ترم رو می گم ولی چیزی هایی که خودم تو این چند ساعته از این گوشی دیدم(گوشی خودم هم کوکیه)
1-از نظر ظاهری و طراحی از رفیقم کهs5233 رو خرید تا چند تا از دوستان که گوشیمون رو نشونشون دادیم همه کوکی انتخواب می کردن
4-تاچs5233 اگه نامردی نکنیم از کوکی کمی بهتر بود (مثلا من اکه بخوام امتیاز بدم به کوکی70 و استار 80 تفاوت اساسی با هم ندارن)
5-اینترفیس و فریمور کوکی رو من شخصن بهتر و زیباتر از s5233 می دونم(البته بردارخودمم پیکسون داره و من قبلا با فریمور سامسونگ اشنایی داشتم)از جمله میشه به دوصفحه بودن کوکی و یا داشتن خلاصه وضعیت یا امکان کشیدن نقاشی امکانات ویرایش عکس و فیلم بهتر نسبت به s5233.
6-فارسی سازی کوکی فوق العاده از s5233 بهتره و نمی دونم چرا نمی تونی باs5233 اس ام اس فارسی تایپ کنی(منظورم صفحه کلید فارسی تمام صفحه کنی با چرخش گوشی)وگرنه فارسی میشه باs5233 تایپ کرد که مصیبتیه،پس برای منی که اس ام اس بازم این قابلیت کوکی یم مزیت بزرگ محسوب میشه

7-در مورد محدودیت نصب برنامه من الان روی گوشی کوکی خودم نقشه 6mb تهران رو نصب دارم.

9-برای s5233 قلم نذاشتن که موقه تایپ اس ام اس سرعت تایپ رو کند می کنه در صورتی که در کوکی قلم رو به شکل زیبایی در ته گوشی قرار دادن (کشیدن نقاشی با قلم خیلی حال میده)
من خودم فعلا کوکی رو از نظر خودم بهتر میدونم چون هردوشون دوربینشن 3هست البته s5233 فکر کنم3.2 باشه و با این جور گوشیا فرقی نداره که عکس کدوم بهتره.تازه من برادرم پیکسون داره و با عکساش زیاد حال نمی کنم چه برسه به کوکی و استار.وقت اگه کوکی divx رو هم پخش می کرد عالی میشد.آقا واقعا دستت درد نکنه! دل مارو شاد کردی! مخصوصا قسمت قرمز رنگٰ گرچه من برنامه های جاوای بالای 1 مگ ندارم برای نصب. در ضمن من تا اونجایی که میدونم نه کوکی و نه استار DivX پخش نمی کنند.

free_touch
25-07-2009, 18:16

عزیز دل استارم قابلیت ادیت و نقاشی رو عکس را دارد.

در ضمن نبودن قلم به همراه یک گوشی دلیل بر ضعف گوشی نیست بلکه از نظر من دلیل بر قدرت صفحه تاچش هست درست مثل تاچ خازنی که به قلم نیاز نداری.(البته تو خازنی قلم کار نمی کنه).اما نبود قلم همراه استار دلیل بر قدرت بالای تاچشه!!!

در مورد فارسی کردن حرفتونو قبول دارم.کلا استار با زبون فارسی مشکل داره(بی صلیقه زبون فارسی به این شیرینی). سر همین فارسی نشدن بود کهs5230 به ایران نیومد. این مسئله هم تو فریم ور جدید حل میشه.

در ضمن استار کیبورد عربیش کیوورتی داره(می تونی جای فارسی از اون استفاده کنی) فقط تنهامشکلش نبود همون 4 تا حرفه !!!

صدای کوکی واقعا از استار بهتره.اما دوربینش با استار قابل مقایسه نیست.

gamenews
25-07-2009, 18:19
مخلصیم
کوکی رو که میدونستم divxپخش نمی کنه ، استار رو فکر می کردم که یکی از دوستان روشنم کرد.

gamenews
25-07-2009, 18:26
عزیز دل استارم قابلیت ادیت و نقاشی رو عکس را دارد.

در ضمن نبودن قلم به همراه یک گوشی دلیل بر ضعف گوشی نیست بلکه از نظر من دلیل بر قدرت صفحه تاچش هست درست مثل تاچ خازنی که به قلم نیاز نداری.(البته تو خازنی قلم کار نمی کنه).اما نبود قلم همراه استار دلیل بر قدرت بالای تاچشه!!!

در مورد فارسی کردن حرفتونو قبول دارم.کلا استار با زبون فارسی مشکل داره(بی صلیقه زبون فارسی به این شیرینی). سر همین فارسی نشدن بود کهs5230 به ایران نیومد. این مسئله هم تو فریم ور جدید حل میشه.

در ضمن استار کیبورد عربیش کیوورتی داره(می تونی جای فارسی از اون استفاده کنی) فقط تنهامشکلش نبود همون 4 تا حرفه !!!

صدای کوکی واقعا از استار بهتره.اما دوربینش با استار قابل مقایسه نیست.
عزیز دل مگه من گفتم نداره شما کافیه امکانات ادیت عکس و فیلم فریمور ال جی رو با فریمور سامسونگ مقایسه کنی تا به فهمی کدوم بهتره این رو هم باید بدونی من به خاطر داشتن گوشی پیکسون برادرم با فریمور سامسونگ اشنایی کامل دارم .در ضمن شما با گوشیت نقاشی کن و صفخه رو شلوغ کن اونوقت که می بینی گوشیت به شدت کند میشه.

در ضمن نبودن قلم به همراه یک گوشی دلیل بر ضعف گوشی نیست بلکه از نظر من دلیل بر قدرت صفحه تاچش هست درست مثل تاچ خازنی که به قلم نیاز نداری.(البته تو خازنی قلم کار نمی کنه).اما نبود قلم همراه استار دلیل بر قدرت بالای تاچشه!!اینم از اون توجیح های قشنگی بود که تا حالا شنیده بودم حالا خوبه گوشی رو خودم دیدم و باهاش کار کردم جوری از تاچش تعریف می کنی که....

free_touch
25-07-2009, 18:38
عزیز دل مگه من گفتم نداره شما کافیه امکانات ادیت عکس و فیلم فریمور ال جی رو با فریمور سامسونگ مقایسه کنی تا به فهمی کدوم بهتره این رو هم باید بدونی من به خاطر داشتن گوشی پیکسون برادرم با فریمور سامسونگ اشنایی کامل دارم .در ضمن شما با گوشیت نقاشی کن و صفخه رو شلوغ کن اونوقت که می بینی گوشیت به شدت کند میشه.
اینم از اون توجیح های قشنگی بود که تا حالا شنیده بودم حالا خوبه گوشی رو خودم دیدم و باهاش کار کردم جوری از تاچش تعریف می کنی که....

عزیزم من الان 2 هفته هست استارو گرفتم. در ضمن با گوشی کوکیه رفیقم ساعت ها کار کردم.(همین امروز داشتیم مقایسه می کردیمشون)شما که چند دقیقه با گوشی استار رفیقت کار کردی فکر نکنم بتونی تفاوتشونو متوجه شی.

در ضمن این حرف من توجیه نیستش. خوشبختانه الان اینترنت فراگیر شده .شما می تونی بری تو سایت ها نظر کسایی که هر 2 تاشونو داشتنو بخونی بعد متوجه میشی که اوضاع از چه خبره!!!

تازه این حرف منو بچه 7 ساله می دونه که بعد از نوکیا بیشترین فروش گوشی تو دنیا دست سامسونگه.

اوانا یک بخش دارن به نام سامسونگ موبایل. فکر کنم ال جی گوشیاشو همون جایی که ماشین لباسشویی هاشو می سازه، می سازه:20: ال جی یخچالش با ال سی دیش واقعا خوبه اما موبایلش.....
من خرید یخچال ال جی رو به همه توصیه می کنم اما موبایلشو<<<<<<<>>>>>>

Michael Ropy
25-07-2009, 18:40

حرف دوستان رو تایید میکنم ما کاری به قدرت تاچش نداریمٰ من قبلا هم یه بار گفتم وجود این قلم داخل دل گوشی بهتر از نبودنشه! حالا کار نداریم شاید یکی میخواید استفاده کنه شایدم نخواد! مثلا من خودم همیشه دوست دارم با دست کار کنم ولی توی ادیت عکس و هند رایتینگ واقعا وجودش واجب میشه.

gamenews
25-07-2009, 18:54
دوست عزیز بحث به حاشیه بردی و من دیگه جواب شما رو نمی دم فقط بدون تعصب روی هیچ برند نداشته باش خوبه که گفتم که می خوام یه استار برای پدرم بگیرم و از نظر من گوشی بدی هم نیست اما...
1-شما هم می تونی بری وبه بینی سایت های معتبر کدومشون را پیشنهاد می کنن.
2-شما داری به شکل اغراق امیزی از تاچ و دوربین استار تعریف می کنی که هرکی ندونه فکر میکنه این دو تفاوت زیادی با هم دارن در حالی که هر دو گوشی در رنج گوشی ها ارزان قیمت محسوب می شوند.
انشاالله وقتی استار خریدم یه مقایسه کامل هم از نظر عکس و تاچ می کنم و برای دوستان می زارم/

system1000
26-07-2009, 14:02
من کل این صفحات کلوپو مرور کردم.متاسفانه اینجا شده محل کل کل و دعوا نه جایی برای ارائه تجربیات و آگاهی ها.
من از دوستان می خوام تمومش کنن.
اقای 4870x2 شما بی تربیتیو شروع کردی.خواهشا تمومش کن.
آقای free_touch شما تحریکشون کردی خواهشا دیگه پست بر علیه چیزی که ایشون دوست داره نذار و بی تربیتیو تموم کن.
این کارار واقعا از شماها بعیده.
فروم رو به بیراهه کشیدن . واقعا زشته.
خواهشا تموم کنین.

yee_pesare
26-07-2009, 14:14
بسه بچه ها این حرفا جاش اینجا نیست چند روز دیگه پشیمون میشین.باید به نظرات دیگران احترام گذاشت.
هر کسی یه سلیقه ای داره و با یه چیزائی تو گوشیش حال میکنه.نظراتم باید بدون اقرار گفته شه تا دیگران استفاده کنن.هر برندی نقطه ضعفو قدرت داره
من خودم ال جی ویوتی داشتم سامسونگ اف 480 داشتم برادرم کوکی داره.خودم به شخصه با ال جی بیشتر حال میکنم. جذابتره و ایرادای جزئیشم کمتر.با اینتر فیسشم بیشتر از سامسونگ حال میکنم چون هردو رو داشتم میگم.عکس کوکیم تو کامپیوتر بهتر از خودشه.ولی سامی یکم تو کامپیوتر تیره است.
الجی آخرین برند از 5 برند معروفیه که تو ایران اومده و کم کم داره میگیره چون گوشیاش واقعاً خوبه اینکه بگین یخچالو... درست نیست دوست عزیز.ولی نباید به کسای دیگه که گوشیای دیگه ای دارن و سلیقشون بی احترامی کرد.

Michael Ropy
26-07-2009, 14:48
این هم برای تنوع:

Mojtaba N87
27-07-2009, 03:46
تاپیک رو پاکسازی کردم.

بعضی از پست های دوستان جای تاسف داشت...

با متخلفان برخورد می شه.

max!mus
27-07-2009, 18:08
دوستان اخرين قيمت كوكي چنده؟!

Michael Ropy
27-07-2009, 20:56
دوستان اخرين قيمت كوكي چنده؟!

من 200 با گارانتی شنیده بودم.

sirin_tamar
28-07-2009, 12:41
سلام ....

یه سوالی داشتم کسی خبر داره قاب طلائی این کوکی اومده یا نه ؟؟؟؟؟ اگه کسی مسیرش به علاءالدین میخوره میشه لطفا لطفا لطفا یه آماری هم برای من بگیره ... ببخشیداااااااا

مرسی

4870x2
28-07-2009, 13:18
سلام ....

یه سوالی داشتم کسی خبر داره قاب طلائی این کوکی اومده یا نه ؟؟؟؟؟ اگه کسی مسیرش به علاءالدین میخوره میشه لطفا لطفا لطفا یه آماری هم برای من بگیره ... ببخشیداااااااا

مرسی
به به
دوباره يكي از ياران كوكي برگشت!
راستي شما مگه كوكي نگرفتي؟
مگه ميشه قاب كوكي رو عوض كردش؟!

worldwar_1914
28-07-2009, 13:37
سلام من یه LG KE990دارم می خوام اونو باکوکی عوض کنم
یعنی کوکی رو بده من هم ke900 رو بهش بدم
ولی نیاز انچنانی به کوکی ندارم:13:
فقط برای این که کمی تست کنم:31:

sirin_tamar
28-07-2009, 14:39
چرا ...خیلی وقته دارم ولی موقعی که میخواستم بخرم دنبال فرم طلائی اش بودم بهم پیشنهاد دادن همین مشکی رو بخرم بعدا که لوازم جانبی اش اومد طلائی را بگیرم ( البته منظورم فرم )

yee_pesare
28-07-2009, 21:17
سلام. اتفاقا طلائیشو من دارم ولی مشکیشو دوست داشتم

Michael Ropy
28-07-2009, 21:24

خوب با هم ديگه عوضش كنيد :دي

karim20
28-07-2009, 23:47
سلام
من می خوام گوشی خوب لمسی با این قیمت های پایین بخرم. به همه طرفداران LG مییگم من خودم موتورولا دارم و همیشه می گم موتورولا ولی الان Samsung s5230 رو با یه بررسی کامل انتهاب کردم چرا؟ چون امکانات ارتباطی سامسونگ بالاتر و بهتر از LG cookie هستش مثل سرعت های اینترنت و.... در ضمن به جز اون بد نیس نگاهی به طراحی samsung s5230 دقیق بندازید که چه ساده و شیک و با وقار هست. مخصوصا در پشت. ضمنا اینترفیس جذابتر و راحتتری هم داره.
کسی می تونه نظر من رو عوض کنه؟

mohammad_s7201
29-07-2009, 07:34
سلام ....

مرسی
من ديروز علاالدين بودم. از چندتا مغازه پرسيدم ولي نداشتن.
فكر كنم بايد يه خورده ديگه صبر كني.

sirin_tamar
29-07-2009, 08:44

عالیییییییییی از این بهتر نمیشه ، خوب بیا عوض کنیم .... برای من تمیزه مطمئن ...

ElmO
29-07-2009, 12:08
سلام
من می خوام گوشی خوب لمسی با این قیمت های پایین بخرم. به همه طرفداران LG مییگم من خودم موتورولا دارم و همیشه می گم موتورولا ولی الان Samsung s5230 رو با یه بررسی کامل انتهاب کردم چرا؟ چون امکانات ارتباطی سامسونگ بالاتر و بهتر از LG cookie هستش مثل سرعت های اینترنت و.... در ضمن به جز اون بد نیس نگاهی به طراحی samsung s5230 دقیق بندازید که چه ساده و شیک و با وقار هست. مخصوصا در پشت. ضمنا اینترفیس جذابتر و راحتتری هم داره.

سلام

صفحات آخری رو بخونی ، خود بخود نظرت عوض میشه : دی .. :46:

البته سلیقه ای هستش ..

ولی بازم تاپیک رو یه مروری بکن ..
خالی از لطف نیست ! ..

یا حق

4870x2
29-07-2009, 14:02
تاييد ميشه!
اين يه اخطار من هم بخاطر همين بودش:دی

yee_pesare
29-07-2009, 14:55
سلام مثل اینکه خیلی طلائیشو دوست دارین.واسه منم تمیزه مطمئن هیچ ایرادیم نداره

gamenews
30-07-2009, 01:46

من خودم فعلا کوکی رو از نظر خودم بهتر میدونم چون هردوشون دوربینشن 3هست البته s5233 فکر کنم3.2 باشه و با این جور گوشیا فرقی نداره که عکس کدوم بهتره.تازه من برادرم پیکسون داره و با عکساش زیاد حال نمی کنم چه برسه به کوکی و استار.وقت اگه کوکی divx رو هم پخش می کرد عالی میشد.
دوستان یه نکته دیگه هم باید اضافه کنم اینم انتن دهی خوب این گوشیه البته اینو همه می دونن که همه گوشی ال جی تو انتن دهی عالی هستند

Michael Ropy
30-07-2009, 13:19

نه! نظر من رو چی (کوکی)؟ نه! خوب هر کی از یه شکل و امکانات و... خوشش میاد!

4870x2
30-07-2009, 15:49
دوستان به خاطر اين عكس ورود كوكي به ايران ممنوع شد!:دی
و اينم از نازكي كوكي

ffs1978
30-07-2009, 23:27
دوستان یه نکته دیگه هم باید اضافه کنم اینم انتن دهی خوب این گوشیه البته اینو همه می دونن که همه گوشی ال جی تو انتن دهی عالی هستند

دوست عزیز شما در مورد کیفیت تاچ ال جی کوکی تجربه ای داشتی ؟ مشکلی نداره ؟!

sirin_tamar
02-08-2009, 14:54
سلام مثل اینکه خیلی طلائیشو دوست دارین.واسه منم تمیزه مطمئن هیچ ایرادیم نداره

ok قبول کی عوض کنیم ؟؟؟؟ ( جدی )

sirin_tamar
02-08-2009, 15:02
4870x2 عزیز

طلائیشم لطفا بزارین .... دلم یه کم شاد شه ... :)

Vamp!r3
02-08-2009, 15:12
با اجازه...

yee_pesare
03-08-2009, 13:17
قبول هر وقت بگین.

4870x2
03-08-2009, 19:38

sirin_tamar
04-08-2009, 10:12
می خوای یه عکس از گوشی هامون بزاریم ؟؟؟؟ نظرتون چیه ؟؟؟؟

eshghe eskate
04-08-2009, 10:47
سلام.
من میخوام یه گوشی تو همین مایه ها تا 300 تومن بخرم.شما چی پیشنهاد میدین؟

4870x2
04-08-2009, 12:51
سلام.
من میخوام یه گوشی تو همین مایه ها تا 300 تومن بخرم.شما چی پیشنهاد میدین؟
اگه تاچ مي خواي ويوتي هستش با كوكي و سامسونگ استار
اگه نه من بهت پيشنهاد مي كنم n82 بگيري!(خودم از اين كه نگرفتمش پشيمونم:دی)

eshghe eskate
04-08-2009, 14:09
قیمت اینا که گفتید چقده؟!

Vamp!r3
04-08-2009, 14:19
كوكي و استار حدود 200...82 حدود 270...روي S7350 سامسونگ هم ميتونيد فكر كنيد...اونم حدود 300ه...

yee_pesare
04-08-2009, 19:47
عکس؟نمیدونم باشه اگه تونستم میزارم

kalepoook
14-08-2009, 22:45
سلام
قیمت کوکی بدون گارانتی 170.

MOHAMMAD2010
17-08-2009, 16:07
دوستان توی تبلیغ معروف این گوشی یه آهنگه قشنگی هست
کسی نمیتونه چه جوری میتونم این آهنگ رو گیر بیارم ؟ یا اسم آهنگشو بگه
مرسی

Vamp!r3
17-08-2009, 17:57
دوستان توی تبلیغ معروف این گوشی یه آهنگه قشنگی هست
کسی نمیتونه چه جوری میتونم این آهنگ رو گیر بیارم ؟ یا اسم آهنگشو بگه
مرسی
اين لينك دانلود مستقيم...حسين جان زحمتش را كشيدن...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MOHAMMAD2010
17-08-2009, 19:25
اين لينك دانلود مستقيم...حسين جان زحمتش را كشيدن...

خیلی ممنون
ولی منظورم این نبود
منظورم همون آهنگی که توی تبلیغ هیمن گوشی ( همون که یه دختره توش هست بود )

Michael Ropy
17-08-2009, 21:25
با تشکر از خون آشام عزیز!!

منظورم همون آهنگی که توی تبلیغ هیمن گوشی ( همون که یه دختره توش هست بود ) اون آهنگش اینه: Mozart - The 40th Symphony

اینم لینک دانلودش:

البته اینی که تو تبلیغ هست، ریمیکسه و خیلی جالبه!

Vamp!r3
17-08-2009, 21:41
دوستان شرمنده...
صداي اين گوشي بهتره يا استار...دالبيه؟...

4870x2
18-08-2009, 13:43
دوستان شرمنده...
صداي اين گوشي بهتره يا استار...دالبيه؟...
دالبی که بودش 300 میرفت بالا تر قیمتش:دی!
ولی در مورد صدا که کسایی که همزمان داشتنش می گفتن صدای کوکی بلندتره(حتی تو کلوپ استار هم این اعتراف تلخ رو کردن:دی)

Highbury
18-08-2009, 13:43
چند تا سوال داشتم:
1-صداش توی اسپیکر چطوره؟نسبت به استار آیا بهتره؟
2-هدفونش انگار خیلی بزرگه گوش رو عوض نمیکنه؟صداش توی هدفون چطوه؟
3-با فارسی مشکل نداره؟وقتی میخواهیم فارسی تایپ کنیم به جز حالت افقی در حالت عمودی چه جوری میشه تایپ کرد؟مثلا برای حرف ل باید 5 بار شماره ی 8 رو بزنیم یا مثل گوشیهای جاوای سامسونگ یه بار هشت رو میزنی و دفعه ی بعد 5 رو میزنی؟
4-بازیهای با سنسور دارند مثلا بازی ماشین که فقط گوشی رو اینور و اونور میکن؟
5-سایر معایبش چیه؟

4870x2
18-08-2009, 13:52
3-با فارسی مشکل نداره؟وقتی میخواهیم فارسی تایپ کنیم به جز حالت افقی در حالت عمودی چه جوری میشه تایپ کرد؟مثلا برای حرف ل باید 5 بار شماره ی 8 رو بزنیم یا مثل گوشیهای جاوای سامسونگ یه بار هشت رو میزنی و دفعه ی بعد 5 رو میزنی؟
تا جایی که من اینو دیدم فارسیش از انگلیسسیش بهتره!
هم دست خط داره هم افقی و عمودی!
کلا تو این مورد کامتل شاهکار کرده
:دی

Michael Ropy
18-08-2009, 13:57
چند تا سوال داشتم:
1-صداش توی اسپیکر چطوره؟نسبت به استار آیا بهتره؟
2-هدفونش انگار خیلی بزرگه گوش رو عوض نمیکنه؟صداش توی هدفون چطوه؟
4-بازیهای با سنسور دارند مثلا بازی ماشین که فقط گوشی رو اینور و اونور میکن؟
5-سایر معایبش چیه؟
توی اسپیکر هم با اینکه اسپیکر جدا نداره خیلی ازش تعریف شنیدم. هدفون رو هم امیررضا گفت!
بازیهای سنسوری هم خودش یه بازی داره که چهار تا بازی توشه هر 4 تا داس هستند. مثل مارو و پله و... بازی ماشین خب میشه براش ساخت (میخوای بنویسم برات :دی!)

Highbury
18-08-2009, 14:49
مرسی بابت جوابتون.
الان آخرین قیمتش بدون گارانتی و با گارانتی چنده؟
قضیه پیام نوشتن رو میشه بیشتر من رو روشن کنید.مثلا برای نوشتن حرف ( م ) باید 6 بار شماره ی هشت رو بزنیم یا یک بار 8 را میزنیم و یک بار شماره ی 6 را.(مثل گوشیهای جاوای سامسونگ)

Vamp!r3
18-08-2009, 15:23
مرسی بابت جوابتون.
الان آخرین قیمتش بدون گارانتی و با گارانتی چنده؟
قضیه پیام نوشتن رو میشه بیشتر من رو روشن کنید.مثلا برای نوشتن حرف ( م ) باید 6 بار شماره ی هشت رو بزنیم یا یک بار 8 را میزنیم و یک بار شماره ی 6 را.(مثل گوشیهای جاوای سامسونگ)
بدون گارانتي 185-190...با گارانتي نميدونم...
اينو ببين...

Highbury
18-08-2009, 19:20
مرسی بابت جواباتون اما مثل اینکه منظور من رو نفهمیدین.دوست عزیز میدونم که کیبورد افقی داره .اما سوال من در مورد تایپ فارسی با کیبورد عددی بودش
با این حال بازم ممنون
یه سوال دیگه هم دارم این گوشی امکان رمز گذاری روی گالری و یا مسج رو داره؟

Michael Ropy
18-08-2009, 21:15

من که نمی فهمم! :دی مگه همچین گوشی ای هم وجود داره؟!

S@nti@go_s&k
19-08-2009, 00:10
سیلام

کاظم جان مثه کامپیوتره دیگه همه ی حروف جداگانه هستش

بعدش اگر کیبوردهای دیگه هم داشته باشه میتونی کیبوردشو مثه کیبورد گوشی های دکمه ای:دی کنی

Highbury
19-08-2009, 13:08
من که نمی فهمم! :دی مگه همچین گوشی ای هم وجود داره؟!
ببین توی گوشیهای جاوای سامسونگ روش تایپ کردن فارسی با سایر گوشیها متفاوت هست.من کاری به کیبورد Qwerty ندارم.منظورم کیبورد عددی هستش.
در حالت عادی توی هر گوشی که بخواهی فارسی تایپ کنی مثلا اگه بخوای حرف ( ل ) رو بنویسی.شماه ی 8 رو 5 بار باید فشار بدی.
اما توی گوشیهای سامسونگ برای نوشتن حرف مثلا ( ل ).شماره ی 8 رو یک بار میزنی سپس یه کادری باز میشه که نشون میده برای نوشتن حرف ف شماره ی 1 برای نوشتن ق شماره ی 2 و به همین ترتیب برای حرف م شماره ی 6 رو باید بزنی.اینجوری برای هر حرفی بیشتر از د بار کلیک نمیکنی و خوبیش اینه که هیچ وقت اشتباه نمیزنی و بخواهی پاک کنی و بدون نگه کردن به کیبورد سریعا تایپ میکنی.

mohamad_lhp
20-08-2009, 17:10
من يه گوشيه cookie خريدم و باهاش يه مشكل دارم.
وقتي وارد my stuff ميشيم، بعد ميريم توي my sound/image با اينكه اجازه ميده فولدر بسازيم اما نميذاره فايلها رو copy/move كنيم. ميخواستم ببينم راه حلش چيه.
ميدونم كه تو memory ميتونم كپي يا كات كنم. اما آيا ميشه تو قسمتي كه گفتم هم اين كارو كرد؟
ممنون

MASYA
22-08-2009, 13:35
من می خوام بخرم تو عکس که خیلی با حاله نمی دونم واقعی چی! ما تو ایلام هستیم باید از تهران سفارش بدم. امروز ایلام فقط یه مغازه داشت گفت 265 تومن!!!!!!!!!!! از زندگی نا امید شدم

4870x2
22-08-2009, 17:11
من يه گوشيه cookie خريدم و باهاش يه مشكل دارم.
وقتي وارد my stuff ميشيم، بعد ميريم توي my sound/image با اينكه اجازه ميده فولدر بسازيم اما نميذاره فايلها رو copy/move كنيم. ميخواستم ببينم راه حلش چيه.
ميدونم كه تو memory ميتونم كپي يا كات كنم. اما آيا ميشه تو قسمتي كه گفتم هم اين كارو كرد؟
ممنون
بهتره یه explore تو گوشیت بریزی تا به مشکلی بر نخوری!

من می خوام بخرم تو عکس که خیلی با حاله نمی دونم واقعی چی! ما تو ایلام هستیم باید از تهران سفارش بدم. امروز ایلام فقط یه مغازه داشت گفت 265 تومن!!!!!!!!!!! از زندگی نا امید شدم
به نظر من بهترین کار youtobe هستش:دی!

Michael Ropy
22-08-2009, 17:55

تو واقعیت خیلی زیباتر از عکسش هست. چه خود گوشی چه اینترفیس، در ضمن خیلی شیک و خوش دست و سبکه!

armin_software
23-08-2009, 17:06
من یک سوال داشتم!
این گوشی به راحتی از جاوا پشتیبانی می کنه؟
یعنی برنامه های مخصوصی داره؟
کسانی که خریدن مشکلی با این گوشی پیدا نکردن؟
صداش چطوره؟

Vamp!r3
23-08-2009, 19:24
من یک سوال داشتم!
این گوشی به راحتی از جاوا پشتیبانی می کنه؟
یعنی برنامه های مخصوصی داره؟
کسانی که خریدن مشکلی با این گوشی پیدا نکردن؟
صداش چطوره؟
جاوا را خوب پشتيباني نميكنه...بالاي يه حجمي ديگه جاوا را نميشناسه...گوشي خيلي خوبيه و تو رنج خودش يكي از بهترين هاست...صداش خيلي عاليه...از 5800 بهتره...

saadi126
24-08-2009, 11:27
سلام و خسته نباشید به همه و تشکر از بابت اطلاعات خوبی که اینجا قرار داده شده.
من تا چند وقت پیش ویوتی داشتم ولی به دلایلی فروختمش حالا چشمم که به کوکی افتاد خیلی ازش خوشم اومد. اول دو دل بودم که بگیرم یا نه. از این بابت که میترسیدم مشکلات ویوتی رو داشته باشه (حساسیت کم صفحه نمایش لمسی، کیفیت صدای نه چندان خوب و ...) اما خوب یه کم تحقیق کردم و فرتی رفتم خریدمش. خوشبختانه مشکلاتی مثل کیفیت صدا و الالخصوص حساسیت کم صفحه نمایش مرتفع شده و من خیلی راضی هستم.

حالا یه سوال از دوستان دارم آیا کسی میدونه کجا میشه تبدیل هدفون برای این گوشی (حالا کلا این تیپ از الجی) گیر آورد. آخه هدفون خودشو دوس ندارم تو گوش نمیره. اگه مثل ویوتی هدفونش دو تیکه بود خوب میشد.

alex_69
26-08-2009, 23:20
یه سوال
کوکی هایی که با ضمانت هستند , یعنی توسط نمایندگی ال جی در ایران وارد می شوند دارای تایپ وتشخیص دست خط فارسی هستند ؟ یا کوکی های بدون ضمانت هم که به صورت قاچاق وارد می شوند دارای این قابلیت هستند؟

Michael Ropy
27-08-2009, 02:54
یه سوال
کوکی هایی که با ضمانت هستند , یعنی توسط نمایندگی ال جی در ایران وارد می شوند دارای تایپ وتشخیص دست خط فارسی هستند ؟ یا کوکی های بدون ضمانت هم که به صورت قاچاق وارد می شوند دارای این قابلیت هستند؟

بله دارند. قاچاقی هاشو نمی دونم!

alex_69
27-08-2009, 10:05
اگه من یه کوکی بدون ضمانت بگیرم , تایپ فارسی و تشخیص دست خط فارسی داره ؟ اگه نداشت برنامه فارسی ساز برای این گوشی موجوده؟
یه سوال دیگه : منظور از اینترفیس و فریمور چیه ؟

4870x2
27-08-2009, 12:53
اگه من یه کوکی بدون ضمانت بگیرم , تایپ فارسی و تشخیص دست خط فارسی داره ؟ اگه نداشت برنامه فارسی ساز برای این گوشی موجوده؟
با فریمور عربی میشه اضافه کردش ولی گ چ پ ژ نداره!
درباره اینفرس به نوع رابط کاربری گفته میشه مثلا HTC برای خودش TOUCH FLO داره یا سامسونگ تاچ ویز!
فریمور هم چجوری بگم !
یه نوع فایل هستش که وقتی ورژن جدیدش رو به گوشی میریزی باگ های گوشی از بین میره یا یه چیزایی اضافه میشه به گوشی!

yee_pesare
27-08-2009, 19:54
دوست عزیز اگه گوشیه بدون ضمانت بغل جعبش کلمه irn نوشته بود فارسی داره و هیچ مشکلیم نداره.من یه گوشیه ال جی خریدم ضمانت نداشت و این کلمرو نوشته بود فارسیش کامل بود

alex_69
27-08-2009, 21:10
4870x2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و yee_pesare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز بابت راهنماییتون ممنون .(دیگه ببخشید , دکمه تشکر برای من فعال نیست)
فریمور رو دونستم چی بود , یه چیزی تو مایه های آپگرید و آپدید.
اینترفیس هم یعنی همون شکل ظاهری منوهای گوشی و نوع کاربری آن که در گوشیهای مختلف متفاوته.درسته؟
یه سوال دیگه داشتم : کوکی ها همشون یکی هستند یا اصلی و تقلبی دارند ؟ اگه دارند تفاوتشون برای تشخیص از همدیگه چیه؟
آیا MADE IN KOREA هستند یا بازار مشترک ؟ در کل این مدل از ال جی مشکل سخت افزاری زیاد پیدا میکنند یا نه ؟
ببخشید سوالام زیاد شد.

Michael Ropy
27-08-2009, 21:59
یه سوال دیگه داشتم : کوکی ها همشون یکی هستند یا اصلی و تقلبی دارند ؟ اگه دارند تفاوتشون برای تشخیص از همدیگه چیه؟
آیا MADE IN KOREA هستند یا بازار مشترک ؟ در کل این مدل از ال جی مشکل سخت افزاری زیاد پیدا میکنند یا نه ؟
ببخشید سوالام زیاد شد.

تقلبی نداره! فقط یه مدل چین زد که الان تو ایران نیست! تو خود چین هست. همشون کره ای هستند. مشکل سخت افزاری که نه، نمی دونم منظور شما کدوم قطعست؟!

4870x2
31-08-2009, 16:47
برادران افسانه ای از جلو!
برادران افسانه ای از گوشه:دی
اینو ببینین کوکی قویتر از رنوار هستش

4870x2
31-08-2009, 16:51
اینو ببینین حال کنین:دی

answer-3
31-08-2009, 23:03
خوب ... بنده 86 ضفحه رو خوندم ... این آخرا داشتم سکته می کردم وقتی سامسونگ 5233 استار اومد و شنیدم که صفحه کوکی زرتی می شکنه ... داشتم می مردم که یعنی من این همه زحمت کشیدم و چیز و میز دانلود کردم از قبل و 70 صفحه رو خوندم که آخرش بفهمم صفحه اش می شکنه ؟
البته بعدش یه خورده امیدوار تر شدم ... حالا در کل دو عدد سوال :
1. اینکه بالاخره صفحه اش زرتی می شکنه یا نه ؟
2.فایل بالای 3 مگ روش نصب میشه یا نه ؟ یکی گفت 6 مگ هم نصب کرده ... بعضیا گفتن نمیشه و ...

4870x2
01-09-2009, 12:07
تا الان تو همین تاپیک 5-6 نفری خریدن!
هیچکس درباره شکستن صفحش حزفی نزده!
من نمیدونم اینو از کجا میرن!
اونی هم که گفته شکسته فکر کنم باهاش کشتی می گرفته:دی

2.فایل بالای 3 مگ روش نصب میشه یا نه ؟ یکی گفت 6 مگ هم نصب کرده ... بعضیا گفتن نمیشه و ...
تا جایی که میدونم 3 مگ به بالا نمی نصبه(اصلا جاوای بالای 3 مگ چند تا هستش؟!)
ولی جالبه یه سری نصب کردن!
شاید سری های جدید مشکلی نداشته باشن:دی

saadi126
01-09-2009, 13:06
2.فایل بالای 3 مگ روش نصب میشه یا نه ؟ یکی گفت 6 مگ هم نصب کرده ... بعضیا گفتن نمیشه و ... منيه هفته بيشتره كه كوكي گرفتم و نسبت به ويووتي كه قبلا داشتم خيلي بهتر شده (البته دوربين ويووتي يه چيز ديگه بود مخصوصا فيلم برداريش.
حساسيت تاچش عاليه. موزيك پليرش مثل ويووتي اذيت كن نيست و ...

اما جواب سوالاي دوستان

اما جواب سوال دوستمون:
1- مال منكه زرتي نشكسته خدا رو شكر فكر ميكن اگه باهاش كشتي نگيرم به همين راحتي نشكنه
2- برنامه بالاي 3 مگ هم من روش نصب كردم به راحتي مثل آب خوردن نصب ميشه از جمله نقشه تهران 87 و لغتنامه كمبريج كه حدود 5.5 مگ بود. بالاتر از اون حجم فعلا برنامه اي ندارم كه نصب كنم ببينم ميشه يا نه ولي هرچي برنامه و بازي سنگين جاوا داشتم بدون مشكل نصب شد

saadi126
01-09-2009, 13:12
راستي در مورد ساپورت فارسي براي گوشي هاي بدون گارانتي هم بايد بگم مال من بدون گارانتي هست فارسي رو ساپورت ميكنه دست خط رو هم تشخيص ميده تازه دفترچه فارسي هم تو جعبه داشت ولي نگاه نكردم ببينم روي جعبه چيزي راجع به فارسي نوشته يا نه

answer-3
02-09-2009, 10:56
محافظ صفحه که در بسته هست ، تا چه حد حساسیت گوشی نسبت به لمس رو پایین میاره ؟

4870x2
04-09-2009, 10:08
چند وقتیه gw520 هم معرفی شده!
تقریبا همون کوکی هستش +کیبرد کامل+اسپیکر جدا!
واقعا چیز زیبایی هستش:)

answer-3
05-09-2009, 12:24
من که تا این جدیده بیاد تو بازار بعدش برسه به ولایت ما پیر میشم ! ببینم اگه شد امروز برم بگردم ببینم تو ولایت ما این کوکی یافت میشود یا نه ...
راستی گارانتی اصلی ال جی تو ایران کامتل هست ؟ سایت داره ؟ اگه توی سایتش برم می گه نمایندگی هاشون تو چه شهر هایی هست ؟

Michael Ropy
05-09-2009, 13:04
آره کامتله. این سایتش:

answer-3
05-09-2009, 16:10
یافتم !

ستیاتل
تلفن تماس : 5558010 - 912790030
آدرس : ابتداي بلوار دانشجو روبروي دفترخدمات پستي سلام

مطمئن ترین جا مطمئنا همینه ...

4870x2
05-09-2009, 16:17
رفتی بپرس این ارینا کوشش؟!
2 میلیون فروش رفته هنوز ایران نیومده:دی!
این جومونگ هم که با خودش یه 2-3 تا ارینا نیاوردش ببینیمش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

answer-3
05-09-2009, 16:54
یه لینک گذاشته بودید 160 تا بازی جاوا ... پسورد می خواد ...

4870x2
05-09-2009, 18:12
راستی دوستان فکر می کنین خوشگل ترین کوکی چیه؟!
من نظرم روی سفیدشه!
یکی از دخملان فامیل طلایی ترجیح داده بودش(به جان خودم فامیل بودش فکر بد نکنین:دی)

Vamp!r3
05-09-2009, 18:17
اميررضا كم اسپم بده...:31:
ماشالا چيزي كه زياد داره رنگه...ولي من سفيد و خاكستريش را ترجيح ميدم...

Michael Ropy
05-09-2009, 18:27
اميررضا كم اسپم بده...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ماشالا چيزي كه زياد داره رنگه...ولي من سفيد و خاكستريش را ترجيح ميدم...

آخ دمت گرم که حرف دل مارو زدی!

منم رنگ سیاه و و بعدش سفید رو دوست دارم.

answer-3
06-09-2009, 10:16
رنگ انتخاب کردن واقعا سخت هست .... من بدم نمیاد برم یارو بگه یه رنگ بیشتر نداره من با خیال راحت بگیرم ... البته به این دلیل که گوشی سیاه تو خانواده زیاد هست ، پس خوشبختانه یه رنگ حذف میشه ، طلایی هم دوست نمیدارم حذف میشه ... چه رنگایی میمونه ؟ راستی ال جی گفته بود که به دلیل فروش بسیار فراوان این گوشی می خواد 4 رنگ دیگه هم اضافه بکنه به این گوشی ...

answer-3
06-09-2009, 10:45
160 بازي مخصوص كوكي(فكر كنم موشن سنسور باشن)

امیررضا ، این 160 تا بازی کار خودت بود ... زود تند سریع پسوردش رو پیدا کن بهم بده !

4870x2
06-09-2009, 16:43
امیررضا ، این 160 تا بازی کار خودت بود ... زود تند سریع پسوردش رو پیدا کن بهم بده !
من انگلیسیم خوب نی!
ببین چیزی از ضست اصلی میابی:دی!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید go on this. download this
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید then extract the files with this password elcampechano now when thats dun you can put them on ur fone. !!!

4870x2
06-09-2009, 16:47
راستی یه مدت من به فروم کوکی سر نزدم!
بازی های خیلی زیادی براش اومدن!
داره از سیمبین جلو میزنه:دی

Michael Ropy
06-09-2009, 19:56
then extract the files with this password elcampechano now when thats dun you can put them on ur fone. !!! اینم از پسوردش! :دی

answer-3
06-09-2009, 22:41
دستت درد نکنه ... راستی چه خبر از انجمن زبان ؟ من از وقتی C. Breezy بن شد دیگه حوصله نداشتم بیام انجمن ... هم اینکه دیگه از محیط اونجا خوشم نمیاد ...

answer-3
06-09-2009, 22:49
آره من این تاپیک رو پیدا کرده بودم ، خیلی بازی داره ...
راستی امروز رفتم دنبال اون نمایندگی ، هر چی گشتم پیدا نکردم ... باید دوباره برم آدرسش رو نگاه بکنم .

اینم چند تا وال پیپیر برای دو تا دسکتاپ ، بنده خودم عاشخ اینجور والپیپر های کوکی هستم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من از این بالایی خیلی خوشم میاد ... خیلی شاد هست

answer-3
06-09-2009, 22:50

...

و همچنین از این اژدهاهه هم خوشم میاد .

answer-3
06-09-2009, 22:52

...

answer-3
06-09-2009, 22:54
این دو تا هم مطمئن نیستم با هم دیگه باشند ، یه خورده فرق دارند ، ولی در عوض خیلی هم شبیه به هم هستند ... ولی حالا میزارم دوستان مستفیض بشوند :دي

seban001
08-09-2009, 09:35
امیدوارم تکراری نباشه ...

seban001
08-09-2009, 09:36

seban001
08-09-2009, 09:37

seban001
08-09-2009, 09:42

seban001
08-09-2009, 09:43

seban001
08-09-2009, 09:48

این یکی هم که فعلا آواتار خودم هست :

seban001
08-09-2009, 09:48

seban001
08-09-2009, 09:51

seban001
08-09-2009, 09:53

seban001
08-09-2009, 09:55

seban001
08-09-2009, 09:56

seban001
08-09-2009, 10:03

seban001
08-09-2009, 10:04

seban001
08-09-2009, 10:05

seban001
08-09-2009, 10:07

seban001
08-09-2009, 10:08

اوف !! تموم شد بالاخره ! :دي

4870x2
08-09-2009, 17:34
برای امضا گذاشتم!
من که ندارم:دی

Michael Ropy
08-09-2009, 18:12
آقا دستت درد نکنه اینجا رو مستفیض کردی! :دی

دستت درد نکنه ... راستی چه خبر از انجمن زبان ؟ من از وقتی C. Breezy بن شد دیگه حوصله نداشتم بیام انجمن ... هم اینکه دیگه از محیط اونجا خوشم نمیاد ...

راستش منم مثل تو! دیگه حوصلشو ندارم!

answer-3
08-09-2009, 21:33
خوب دوباره آزاد شدم :دي

Aless
09-09-2009, 03:16
دمت گرم.خيلي قشنگه.بازم اگه داري لطف كن كه دارم كيف ميكنم.بازم ممنون

seban001
09-09-2009, 09:44
توی موبایل 9 خیلی زیاده ... از اونجا هم میزارم ، تا حالا اینها رو فکر کنم از همون سایت mylgcookie گذاشتم .

КЮoЯФSh
09-09-2009, 14:32

КЮoЯФSh
09-09-2009, 14:32

КЮoЯФSh
09-09-2009, 14:33

КЮoЯФSh
09-09-2009, 14:33

КЮoЯФSh
09-09-2009, 14:34

КЮoЯФSh
09-09-2009, 14:34

КЮoЯФSh
09-09-2009, 14:35

КЮoЯФSh
09-09-2009, 14:35

КЮoЯФSh
09-09-2009, 14:36

КЮoЯФSh
09-09-2009, 14:36

КЮoЯФSh
09-09-2009, 14:37

КЮoЯФSh
09-09-2009, 14:38
این دو تا هم از یک سری هستند ...

КЮoЯФSh
09-09-2009, 14:39

КЮoЯФSh
09-09-2009, 14:40

КЮoЯФSh
09-09-2009, 14:41

КЮoЯФSh
09-09-2009, 14:41

КЮoЯФSh
09-09-2009, 14:42

КЮoЯФSh
09-09-2009, 14:43

КЮoЯФSh
09-09-2009, 14:45

- - - - - - - - - - -

Michael Ropy
09-09-2009, 15:02
بابا دمتون گرم!

Michael Ropy
09-09-2009, 15:30
اینهم به افتخار پایه گذاری سلسله ی کوکی توسط من و امیررضا:

اینها دو عکس جداست ها اشتباه نشه!!! :31:

pourya_bo2pmc
09-09-2009, 19:39
قیمت LG KP500 در تاریخ 1388/06/18

سایت گوشی شاپ :

اصلی کامتل 195000 تومان
خدمات پارسه 191000 تومان

سایت دیجی کالا :

اصلی کامتل 218000 تومان
خدمات پارسه 199000 تومان

Michael Ropy
10-09-2009, 19:01
اینا فکر می کنم گرونتر از بازار میدن. تو روزنامه خونده بودم شده 185 تومان.

Vamp!r3
10-09-2009, 19:07
اونجام گرونه!...قيمتي كه من دارم 175...

Michael Ropy
11-09-2009, 01:42
دمش گرم من همین فردا می گیرم (حالا ببین چه شایعه ای توی فروم میپیچه که من می خوام گوشی بگیرم!!!!) :دی

pourya_bo2pmc
11-09-2009, 13:04
حالا کسایی که این فرم را دارن بررسی میکنن و میخوان این گوشی را بگیرن بعضیا گارانتی واسشون مهم نیست و میگن پول اضافی واسه گارانتی دادن اشتباهه چون کاری نمیکنن

این سوال واسشون پیش میاد که گوشی بدون ضمانت پارس کامتل که قاچاقی وارد شدن آیا زبان پارسی را به طور کامل پشتیبانی میکنه ؟

4870x2
11-09-2009, 13:39
میگن که فارسی داره!
اگه داشته باشه با گارانتی گرفتن الکی هستش و بدون گارانتی با ارزش تره:)

amir2011
12-09-2009, 06:12
چند تا سوال ؟
این گوشی security code داره ؟
ظرفیت sms چند تاست ؟
165 با گارانتی دوساله پارس کامتل خوبه ؟

saadi126
12-09-2009, 09:03
من بدون گارانتي گرفتم و فارسي داره.
فقط يكي از دوستان من كه نماينده گلديران و كامتل هست ميگفت بدون گارانتي نگيريد چون قطعاتش توي بازار پيدا نميشه (مثل LCD ) و اگه خرابي پيش بياد بايد ببريد گارانتي كه اونجا هم بدون گارانتي ها رو سرويس نميدن

saadi126
12-09-2009, 09:24
چند تا سوال ؟
این گوشی security code داره ؟اگه منظورت قفل براي گوشي يا براي بالا اومدن گوشي باشه بله داره

ظرفیت sms چند تاست ؟براي Inbox تا 300 تا

165 با گارانتی دوساله پارس کامتل خوبه ؟ مطمئني اين قيمت؟ از اين گارانتي درپيتا نباشه اسمشو شبيه كامتل زده؟ ولي بازم خيلي خوبه

moussazadeh
12-09-2009, 11:33
سلام چرا این دوربینش Auto Focus نداره؟ قابلیت به این مهمی یعنی فراموش شده؟ تازه فلاش هم نداره. درپوش لنز هم که پیش کش!
%ایام به کام%

pourya_bo2pmc
12-09-2009, 12:37
خب اگه گوشی این امکانات نمیگم که زیاده و چیزای دیگه مثل جی پی اس ، دوربین بالاتر و . . . داشت خب دیگه با این قیمت که عرضه نمیشد

4870x2
12-09-2009, 13:55
خوب برای همینه که قیمتش انقدر پایین هست .
ولی به نظر من هم باید اینها رو بهش اضافه می کرد ... تا حدود 250 هم میرفت خوب بود ... یه خورده از امکانات مهم رو نزاشته ... من به ضخصه یه خورده حالم گرفته شد وقتی فهمیدم وا-فای نداره .
اینایی که میگی روی رنوار هستش!
قیمتش هم 380 چوخ شده:دی

amir2011
12-09-2009, 13:56
خوب برای همینه که قیمتش انقدر پایین هست .
ولی به نظر من هم باید اینها رو بهش اضافه می کرد ... تا حدود 250 هم میرفت خوب بود ... یه خورده از امکانات مهم رو نزاشته ... من به ضخصه یه خورده حالم گرفته شد وقتی فهمیدم وا-فای نداره .
خوب ال جی نهایت سعیش رو کرده که گوشی کمترین قیمت رو برای مصرف کننده داشته باشه ... چون این امکاناتی که مدنظره رو مدلهای دیگش داره دیگه . . .

مطمئني اين قيمت؟ از اين گارانتي درپيتا نباشه اسمشو شبيه كامتل زده؟ ولي بازم خيلي خوبه
آره قیمتش همین بود ولی بیشتر به خاطر این اومد پایین که فروشنده میخواست من هر جور شده این رو بخرم و نرم دنبال استار !

pourya_bo2pmc
12-09-2009, 16:20
هر کسی قیمت گوشی رو واسه این روزا داره بنویسه بقیه که واسه خرید میرن حواسشونو حداقل ، حداکثر باشه
هم با ضمانتنامه
هم بدون ضمانت

love_deep
13-09-2009, 01:28
:31:salam man hamin emrooz gheimat kardam 167 toman ba zemanat.
man ta chand rooze dige ghasd daram in gooshiro bekharam ama yek chiz vasam kheili moheme ke nemidoonam dare ya na khahesh mikonam komak konid. oonam ine ke mikham bebinam tooye jabash tabdil vaseye vasl kardane gooshi be hed phonaye mamooli ya navare meghnatisye too mashin ha dare ya na?

pourya_bo2pmc
13-09-2009, 14:55
man ta chand rooze dige ghasd daram in gooshiro bekharam ama yek chiz vasam kheili moheme ke nemidoonam dare ya na khahesh mikonam komak konid. oonam ine ke mikham bebinam tooye jabash tabdil vaseye vasl kardane gooshi be hed phonaye mamooli ya navare meghnatisye too mashin ha dare ya na?

ممنون از قیمتی که اطلاع دادین
تایپ نوشته هاتون به زبان پارسی باشه

Michael Ropy
13-09-2009, 15:42

این مبدل رو فکر نمی کنم توش گذاشته باشن. باید جدا بخرید. باز اگر اشتباه می کنم دوستان بگن.

Michael Ropy
13-09-2009, 20:13
یه عکس هم بزاریم از کوکی تسبیح ادیشن(!) :دی

LG KP500 Tasbih Edition

Vamp!r3
13-09-2009, 20:18
الكي زود وارد نشد اين گوشي...:31:(زياد زودم نيومدا...)...
اقا يكي تسبيح را با فتوشاپ بزاره روي آرينا...شايد فرجي شد...:31:

ŴŎŁF
13-09-2009, 21:34
بعدش هم یه دستی به سر و روی ساتیو بکشید :دي
چه گارانتی هایی داره ال جی ؟ با چه قیمتی ؟ با اطلاعات کافی باید رفت خرید که یارو نپیچونه ما رو ...

Michael Ropy
13-09-2009, 21:44
طبق درخواست دوستان، الجی نسخه تسبیح ادیشن آرینا را هم وارد بازار کرد:

LG KM900 Tasbih Edition

Vamp!r3
13-09-2009, 21:46
به...ببينيم چه ميشود...:31:
پس يكباره روي شكلات جديد هم بزاريد...:31:
(طرح سوء استفاده از تسبيح)...:31:

گرافيكار
13-09-2009, 22:54
سلام به همگي من امروز يه استار سامسونگ براي خودم گرفتم و يه كوكي براي خانمم
تقريبا با هم برابرن
اگر كسي سوالي داشته باشه در خدمتم
آدرس چنتا سايت براي دانلود برنامه هاي هر دو گوشي رو ميخواستم ممنون ميشم اگه لطف كنيد

Vamp!r3
14-09-2009, 04:06
سلام به همگي من امروز يه استار سامسونگ براي خودم گرفتم و يه كوكي براي خانمم
تقريبا با هم برابرن
اگر كسي سوالي داشته باشه در خدمتم
آدرس چنتا سايت براي دانلود برنامه هاي هر دو گوشي رو ميخواستم ممنون ميشم اگه لطف كنيد
اين سايت براي هر گوشي...هر چي بخواي داره...

4870x2
14-09-2009, 12:52
این کوکی تسبیح ادیشن خیلی باحاله!
لااقر از اون طاها 2 بهتره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pourya_bo2pmc
14-09-2009, 14:31
گرافیکار سلام

قیمت هر دو گوشی که گرفتی چند بود ؟
و تو این مدت کوتاهی که گوشیها را داشتین کدوم رو ترجیح دادین
آیا ال جی مطابق انتظار همسرتان بود ؟

همونجوری که گفتن یه سایت کامل واسه تمام نیازمندیهای گوشی هستش

فقط واسه kp500 تم نگذاشته آخرشم معلوم نشد رو این گوشی پوسته نصب میشه یا نه ؟ به احتمالی نمیشه چون اگه میشد باید تو mobile9 میگذاشت حتی یکی

-reza-
15-09-2009, 02:12
آقای گرافیکار.
میشه 1 نمونه عکس از هر کدوم از این 2 تا گوشی آپلود کنید برامون؟
میخوام ببینم کیفیت دوربین کدوم بهتره.
اگه میشه عکس از محیط نور متوسط باشه/مثلا تو ی خونه.
از یه چیزی هم بگیرید که رنگ رنگی باشه.
ممنون.

-reza-
15-09-2009, 02:23
آقای گرافیکار.
میشه 1 نمونه عکس از هر کدوم از این 2 تا گوشی آپلود کنید برامون؟
میخوام ببینم کیفیت دوربین کدوم بهتره.
اگه میشه عکس از محیط نور متوسط باشه/مثلا تو ی خونه.
از یه چیزی هم بگیرید که رنگ رنگی باشه.
ممنون.
-----
راستی بچه ها این گوشی فارسی رو کامل ساپورت میکنه ؟ منو فارسیه ؟
صفحه qwerty فارسی هم داره ؟ حدس کلمه فارسی چطور ؟
ممنون.:11:

omid mob
15-09-2009, 12:25
با سلام به همه

من می خواهم بین دو گوشی ال جی کوکی و سامسونگ اس 5233 استار یکی را بخرم .

به نظر شما کدام را بخرم؟

Vamp!r3
15-09-2009, 13:38
صلیقه ایه...چندان فرقی باهم ندارن...استار در دوربین بهتره...کوکی در صدا...از قیافه هر کدوم خوشت میاد همونو بگیر...

-reza-
15-09-2009, 14:39
اینجوری باشه که Swεεt ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میگه پس تو زمینه ی ساپورت فارسی خیلی برتره کوکی.
استار که فقط qwerty عربی داره.
فارسیش تو اون کیبورد نیست.

-reza-
15-09-2009, 21:15
یه نفر که این گوشیو داره میشه قطعی بگه T9 واسه فارسی داره یا نه ؟
همچنان هم منتظر نمونه عکس از دوربین این گوشی هستیم...
ممنون.

saadi126
16-09-2009, 09:18
یه نفر که این گوشیو داره میشه قطعی بگه T9 واسه فارسی داره یا نه ؟
همچنان هم منتظر نمونه عکس از دوربین این گوشی هستیم...
ممنون.

اين گوشي T9 براي زبان فارسي نداره:27:

-reza-
16-09-2009, 16:53
دوستان لطف کنید بیاید بگید فضای پیاماش محدودیت هم داره ؟
شما نهایتا چند تا پیام توش نگه داشتید ؟

saadi126
16-09-2009, 22:28
Inbox تا 300 تا پيام تو خودش نگه ميداره البته ميتوني پوشه هايي براي نگه داري پيام ها درست كني و پيامها رو اونجا هم نگهداري كني اما من كه امتحان نكردم اون پوشه ها هم محدوديت در تعداد دارند يا نه

گرافيكار
17-09-2009, 11:33
سلام به همه دوستان
ممنونم بابت جواباتون و ببخشيد كه دير پاسختونو ميدم البته اگر دير جواب دادم فقط به اين دليل بود كه به خوبي اين دو گوشيو(استار و كوكي) با هم مقايسه كنم تا بهتر بتونم كسايي كه مثل خودم بين اين دو گوشي مردد شدن رو كمك كنم
1.از نظر طراحي كوكي بهتره و قشنگتره هرچند به عقيده من استار مردونه تره كوكي تنوع رنگش هم بيشتره
2.صداي كوكي توي اسپيكر به طور واضحي بلندتره ولي توي هدفون تقريبا برارن
3.ال سي دي كوكي كمي درخشان تره و رنگها رو طبيعيتر نشون ميده البته من وقتي اين دو گوشي رو كنار هم گرفت اين مسئله رو متوجه شدم
4.عكس استار بهتره و تشخيص لبخند استار هم خيلي حساسه و خوب عمل ميكنه هر چند براي منو خانمم دوربين موبايلا حتي اون 12 مگاپيكسلياش در حد يه شوخيه
5.استار حساسيتش به لمس كمي بهتره و واكنشش سريعتره هر چند كوكي به اين خاطر كمي ديرتر واكنش نشون ميده چون با جلوه ها و انيميشنهاي خاصي از صفحه اي به صفحه ديگه اي ميره
6. منوي كوكي خيلي قشنگتر ، كاربردي تر و جديتره منوي استار مثل گوشيهاي قديميه ولي توي دسكتاپ كوكي حسابي كم آورده استار با سه صفحه دسكتاپ و نوار ابزاري كه گزينه هاش به راحتي قابل تغييرن خيلي جلوتر از كوكيه كه با اينكه دسكتاپش دو صفحس اما نوار ابزارش خيلي محدوده و گزينه هاش قابل تغيير نيست فقط يه نمونه تفاوتشون اينه كه من آيكون بلوتوث رو براي دسترسي سريع به راحتي روي دسكتاپ استار آوردم اما خانمم نتونست اينكارو با كوكي اجام بده
7.كوكي به طور كامل از زبان فارسي پشتيباني ميكنه و برعكس استار صفحه كليد كامل فارسي هم داره و حتي تشخيص دستخط فارسي هم داره و توي اين زمينه از استاري كه نه صفحه كليد كامل فارسي داره نه تشخيص دستخط خيلي بهتره(كلا تشخيص دستخط كوكي واقعا معركس و به راحتي و با دقت بالا حروف فارسي رو تشخيص ميده برادر من يه امنيا داره من خودم با آيفون كار كردم اما تو اين زمينه بدون شك كوكي خيلي بهتره)
8.تو راديو استار گيرندش خيلي قويتره استار با يه سرچ يكي دو شبكه گرفت اونم اينجا توي خوزستان اما كوكي نتونست هيچ كانالي رو بگيره
9.واكنش وسرعت مرور در استار بهتره و كوكي با اينكه كلي جلوه هاي ويژه داره اما بعد از مدت كوتاهي ازش خسته ميشيد و دلتون ميخواد كه سريعتر باهاش كار كنيد كاش گزينه اي داشت كه ميشد جلوه هاشو برداشت اما تا حالا من همچين گزينه اي نديدم
10.توي شماره گيري سريع كوكي توي دسكتاپ دومش خيلي بهتر و سريعتر اين امكانو در اختيار صاحبش قرار ميده اما به جاش استار براي مخاطبيني كه عكس دارن يه منوي جداگونه و خيلي زيبا داره كه حسابي به اربابش حال ميده
11.قلم كوكي خيلي جاها به كمك خانمم مياد كاش استار هم قلم داشت چون برعكس نظر دوستان من خيلي سريع بهش احتياج پيدا كردم
12.هر دو كتاباي پرنيان و پي دي اف رو كه براي ما خيلي مهمه رو به خوب نشون ميدن
13.استار توي پيمايش (كشيدن انگشت روي صفحه براي بالا پايين كردن گزينه ها) خيلي حساستر و سريعتره در كل تو اين زمينه استار بهتره
14.توي نصب برنامه كوكي خيلي بهتره نه كه رو استار نشه برنامه اجرا كرد نه مشكل من اينه كه وقتي رو آيكون برنامه اي كه قراره نصب بشه كليك كني استار كمتر از 2 ثانيه پيام ميده كه برنامه به طور كامل نصب شد بدون اينكه سوالي بكنه يا اطلاعاتي در مورد برنامه بده اما كوكي دقيقا مثل گوشيهاي سيمبين دار اول سوال ميكنه بعد هم اطلاعات برنامه رو در اختيار قرار ميده و بعد برنامه رو نصب ميكنه كلا تو اين زمينه كوكي خيلي منطقي تر رفتار ميكنه اما استار ههمچي يهو...
15.وقتي كسي فايلي رو براي استار بلوتوث ميكنه فقط پيام ميده كه دريافت شد و ديگر هيچ مستقيم ميره تو گالريش اما كوكي فايلي رو كه دريافت كرده روي صفحه نگه ميداره تا شما اگه دلتون ميخواد ببينينش يا ...
16.كليد برگشت استار (تو سه كليد پاييني وسطي) خيلي كاربرديه و به من خيلي كمك ميكنه اما كوكي اين دكمه رو بالاي هر صفحه گذاشته كه لمسش زياد آسونم نيست كلا همونجور كه گفتم مرور توي استار خيلي راحتر و سريعتره
17.تا يادم نرفته گالري كوكي خيلي قشنگتره اما همه چيزو با هم قاطي نشون ميده عكس و فيلم با هم توي موزيك پلير هم كوكي عكس خواننده رو خيلي بزرگتر نشون ميده اما استار مثل گوشياي نوكيا كوچيك بالاي صفحه سمت چپ
بعدا سر فرصت عكساشونم براتون ميزنم
در كل فكر ميكنم اين دو گوشي خيلي به هم نزديكن و برتريهاي زيادي نسبت به هم دارن اما فكر ميكنم اگر صد بار ديگه هم انتخاب كنيم من استار ميخرم و خانمم كوكي در ضمن فكر ميكنم استار خيلي بادوام تره و بيشتر كار ميكنه تو اين چند روزه اين احساس رو داشتم
سعي كردم خيلي كاربردي اين دو گوشي رو مقايسه كنم نه تخصصي اميدوارم به دردتون بخوره

pourya_bo2pmc
17-09-2009, 16:27
گرافیکار عزیز سلام
به شما و همسرتون خرید گوشیهای جدیدتون رو تبریک میگم
از مقایسه ی جالبی که تا حد زیادی برای خریداران آینده ی این دو گوشی مفید هستش متشکرم ، زحمت کشیده بودین

"استار خيلي بادوام تره و بيشتر كار ميكنه تو اين چند روزه اين احساس رو داشتم"
میشه منظورتون رو واضح تر بگین از لحاظ دوام باطری و مدت زمان شارژی که میره گفتین یا عمر خود گوشی ؟

-reza-
18-09-2009, 07:03
آقای گرافیکار واقعا ممنون.لطف کردید.
پس اگه زحمتی نیست هر وقت خواستید نمونه عکس بدارید لطف کنید 1 عکس هم از LCD های این دو گوشی بذارید برامون.
یعنی یه عکس مشخص رو توی جفت گوشی ها بلوتوث کنید و بعد با یه دوربین دیجیتال از ور دوتا گوشی که کنار هم هستند عکس بگیرید تا ببینیم کیفیتاشون چجوریه.
آخه خیلی بعید میدونم گوشی ای باشه که کیفیت ال سی دیش از گوشیای سامسونگ بهتر باشه.
شاید 1 عکس خاص رو مقایسه نکرده باشید.
ممنون.

گرافيكار
18-09-2009, 09:09
گرافیکار عزیز سلام
به شما و همسرتون خرید گوشیهای جدیدتون رو تبریک میگم
از مقایسه ی جالبی که تا حد زیادی برای خریداران آینده ی این دو گوشی مفید هستش متشکرم ، زحمت کشیده بودین

"استار خيلي بادوام تره و بيشتر كار ميكنه تو اين چند روزه اين احساس رو داشتم"
میشه منظورتون رو واضح تر بگین از لحاظ دوام باطری و مدت زمان شارژی که میره گفتین یا عمر خود گوشی ؟
دوست عزيز گفتم فقط يه احساسه شايد به خاطره ظرافت كوكي نميدونم شايد به همين خاطره كه گفتم يه احساسه احساسم كه ميدونيد ممكنه خيلي زود برطرف بشه يا تغيير كنه اما از نظر باتري كه واقعا استار دوام زيادي داره در هر صورت گفتم كه من تجربي مقايسه كردم نه تخصصي

گرافيكار
18-09-2009, 09:13
آقای گرافیکار واقعا ممنون.لطف کردید.
پس اگه زحمتی نیست هر وقت خواستید نمونه عکس بدارید لطف کنید 1 عکس هم از LCD های این دو گوشی بذارید برامون.
یعنی یه عکس مشخص رو توی جفت گوشی ها بلوتوث کنید و بعد با یه دوربین دیجیتال از ور دوتا گوشی که کنار هم هستند عکس بگیرید تا ببینیم کیفیتاشون چجوریه.
آخه خیلی بعید میدونم گوشی ای باشه که کیفیت ال سی دیش از گوشیای سامسونگ بهتر باشه.
شاید 1 عکس خاص رو مقایسه نکرده باشید.
ممنون.
آقا رضاي عزيز چشم اين كارو ميكنم اما من چندين بار چنتا عكس مشابه رو كنار هم قرار دادم نور صفحه هاشونم هم اندازه كردم، تغيير دادم ،خلاصه به طور مشخصي كوكي شفافتره البته به نظر چشماي من

pourya_bo2pmc
18-09-2009, 11:44
گرافیکار عزیز

قیمتی که گوشیها رو گرفتی چقدر بود ؟

کوکی را با ضمانتنامه گرفتی که زبان پارسی را به طور کامل پشتیبانی میکنه ؟

چون آخرش هیچکس قطعی نکرد که گوشیهای بدون گارانتی که قاچاقی وارد میشن هم زبان پارسی رو کامل مثل گارانتی دارا پشتیبانی میکنن یا نه ؟

4870x2
18-09-2009, 12:16
چون آخرش هیچکس قطعی نکرد که گوشیهای بدون گارانتی که قاچاقی وارد میشن هم زبان پارسی رو کامل مثل گارانتی دارا پشتیبانی میکنن یا نه ؟
تا جایی که یادمه فابریک این گوشی زبون های خیلی زیادی رو پشتیبانی می کنه!
اگرم نداشتش می تونی یه اپدیت بزنی فارسی بیادش!

دارم روانی میشم ... اینجا فروشنده هاش اندازه هویج شعور ندارند ، اطلاعاتشون در مورد گوشی ها از من و شما خیلی کمتره ... طرف اصلا نمی دونست کوکی چی هست ...
من تنها راهی که دارم فکر کنم خرید از دیجی کالا هست ... کسی امتان کرده خرید از این سایت رو ؟
گوشی شاپ بهتره!یکی خریدش سالم اومد دستش !
امتحان پس دادست:27::دی

4870x2
18-09-2009, 13:44
کدومش امتحان پس داده است ؟ گوشی شاپ یا دیجی کالا ... البته میدونم جفتش مطمئنه همینجوری گفتم ... دیگه ساال تحصیلی داره شروع میشه ، می خوام هر چه زودتر بگیرم ... این گوشی نفرین شده است ...
هردوشون کاملا مطمئن هستن!
ولی قبلا گوشی شاپ ارزون تر بودش
الان نیدونم

24online
18-09-2009, 15:12
تا جایی که یادمه فابریک این گوشی زبون های خیلی زیادی رو پشتیبانی می کنه!
اگرم نداشتش می تونی یه اپدیت بزنی فارسی بیادش!

گوشی شاپ بهتره!یکی خریدش سالم اومد دستش !
امتحان پس دادست:27::دی

این شاپ که میگین ادرسش کجاست ؟ تهرانه ؟

گرافيكار
19-09-2009, 00:42
گرافیکار عزیز

قیمتی که گوشیها رو گرفتی چقدر بود ؟

کوکی را با ضمانتنامه گرفتی که زبان پارسی را به طور کامل پشتیبانی میکنه ؟

من با گارانتي كامتل 200 هزارتومن گرفتم حتي يه دفترچه فارسي هم داره كه خيلي بدرد خورد ولي كلا خود گوشي حدودا 20 تا 30 زبان رو ساپورت ميكنه و از اين بابت واقعا شگفت انگيزه فكرشو بكنيد مثلا منوش به 20 تا 30 زبان قابل تغييره واقعا عاليه كار با تشخيص دستخط فارسيش واقعا لذت بخشه
كلا فكر ميكنم اين گوشي بدون گارانتيشم فارسي داره اما بايد مطمئن بشي

al_da982
19-09-2009, 11:32
سلام جمیع دوستان![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد از کلی جستجو واسه خرید گوشی بین دو تا گوشی شک دارم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سامسونگ 5233 و ال جی کوکی
انتظاراتم از یک گوشی رو پایین نوشتم.با توجه به اونا کدوم گوشی رو بهم پیشنهاد میکنین؟

-1friendly user interface

2-full touch
3-توانایی اجرای دیکشنری:goatee:
4-فرستادن اس ام اس فارسی
5-توانایی اجرای همزمان موزیک پلیر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و دیکشنری و نمایش فایل ورد (حتما تونستین حدس بزنین که واسه چی این سه تا رو با هم میخوام) و قابلیت سوییچ بین این سه نرم افزار(شنیدم 5233 دکمه مخصوص سوییچ بین برنامه ها نداره ولی میشه به طور غیر مستقیم این کار رو کرد)
6-خراب نشدن گوشی یا تعمیر راحت(من رو از ال جی ترسوندند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
7-اجرای ebook با پسوند جار
8-سرعت(مهم):thumbsup:

البته همین پست رو تو 5233 هم میزنم
کلی ممنون!

al_da982
19-09-2009, 12:10
راستی قفل گوشی هم داشته باشه

al_da982
19-09-2009, 13:25
ممنون کیوان

-reza-
19-09-2009, 14:40
راستی قفل گوشی هم داشته باشه
هر دو دارن. 5233 اسمارت آنلاک هم داره که کوکی نداره.
در کل اگه قیافه و طراحی گرون میخوای استار بخر اگه امکانات میخوای کوکی. ( بجه ها نریزید سرم. این نظر شخصیه)
من خودمم بد جور تو فکر خرید یکیشون هستم.

4870x2
19-09-2009, 14:52
در کل اگه قیافه و طراحی گرون میخوای استار بخر
استار از کوکی خوشگل تره؟!

Sadeq_ME
19-09-2009, 14:56
گوشی وسطی چیه؟؟شبیه omnia lite

4870x2
19-09-2009, 15:03
samsung preston
سمت چپیه

-reza-
19-09-2009, 15:31
استار از کوکی خوشگل تره؟!
آره.100% شک نکن.
ممنون که عکس گذاشتی مطمئن تر شدم.در ضمن سعی نکنید الان نظر کسیو عوض کنید.قیافه کاملا نسبی و سلیقه ایه.
من هیچوقت این کوکی با اون 3 تا دکمه ی مربعی رو از نظر طراحی با استار یکی نمیکنم.یه نگاه به پشت گوشیها هم بنداز.

Vamp!r3
19-09-2009, 15:34
خوشگل بودن بر ميگرده به صليقه...ولي اگه بخواي قيمتي حساب كنيم كه...بدون شك كوكي...شبيه رنوار...
منم كوكي ترجيح ميدم...

-reza-
19-09-2009, 15:41
راستی عکس زشت تر از استار نداشتی ؟
دکمه شو چرا کندن ؟ خب 3 - 4 بار هم محکم میزدنش زمین دیگه کوکی حسابی خوشکل تر میشد.

4870x2
19-09-2009, 15:48
دکمه شو چرا کندن ؟ خب 3 - 4 بار هم محکم میزدنش زمین دیگه کوکی حسابی خوشکل تر میشد.
اون پایینی ایفونه نه استار عزیزم:دی

-reza-
19-09-2009, 15:55
راستی اون تیکه ی قرمز رنگ کنار دکمه ی سمت راست این گوشی چیچیه ؟
کسی اینجا رنگ سفیدشم داره بچه ها ؟
1 سوال دیگه.
تو گالری مثل استار امکانش هست که با شتاب سنج عکس هارو چپ و راست کنیم ؟

-reza-
19-09-2009, 15:57
اون پایینی ایفونه نه استار عزیزم
بالایی رو میگم که دکمه ی وسط اون 2 تا سامسونگو کندن فدات شم.
آیفون ندارم ولی آیپاد تاچ که دارم اینو بفهمم جیگر.

pourya_bo2pmc
19-09-2009, 15:59
من که هیچ کدومشو ندارم تا نظرقطعی بدم اما اونایی که داشتن یا مقایسه کردن گفتن کوکی از لحاظ زیبایی و راحتی کارکردن باهاش خیلی زود خودشو تو دل خریدار قرار میده

حداقل نظر گرافیکار که هردوشو به خوبی باهاش کارکرده هم همینو میگه

اما بازم اظهار نظرها سلیقه ایست و قابل احترام

Vamp!r3
19-09-2009, 16:01
بالایی رو میگم که دکمه ی وسط اون 2 تا سامسونگو کندن فدات شم.
آیفون ندارم ولی آیپاد تاچ که دارم اینو بفهمم جیگر.

اونم S5600 هست عزيزم:31:

-reza-
19-09-2009, 16:15
وای کشتید منو/
به خدا تو عکس بالایی 2 تا سامسونگه هر دوتا هم دکمه ی وسطیشون جاش هیچی نیست.
شما 2 تا جواب منو بدید.
اون قرمزه چیه کنار دکمه ی سمت راست؟
کل جوابامو بدید دیگه.
تو همون پست 2 -3 تا قبل.
آپرین.پسرای گل.

4870x2
19-09-2009, 16:26
کار بردی نداره بیشتر برای اینه که چشم بسته متوجه بشی قرمزه کدومه:دی

Michael Ropy
19-09-2009, 16:27
وای کشتید منو/
به خدا تو عکس بالایی 2 تا سامسونگه هر دوتا هم دکمه ی وسطیشون جاش هیچی نیست.
شما 2 تا جواب منو بدید.
کل جوابامو بدید دیگه.
تو همون پست 2 -3 تا قبل.
آپرین.پسرای گل.

دکمشو نکندن عزیز. فقط یه کم تو نور آفتاب شفافه!

Michael Ropy
19-09-2009, 16:28

متوجه نمی شم کدومش رو میگید. اگه اون پایین گوشی رو میگید که اون دکمه نیست جایه قلمه، و اون بالایی هم یه چراغه همونجور که امیر گفت.

-reza-
19-09-2009, 16:33
اینو میگم چیه ؟ همینی که تو عکس مشخص کردم.
راستی سفیدش آره.بد نیست. ولی پشت همه ی رنگاش قیافش بده.

mahan
19-09-2009, 16:34
سلام
آقا با کدوم برنامه میشه اس ام اس رو از کامپیوتر فرستاد تو draft این گوشی ...
با Mobiledit و برنامه خودش که نشد .. برنامه خودش که خیلی تعطیله ...
بعدش نمیدونم چرا وقتی میخوای با Mobiledit اس ام اس بفرستی فقط شماره هائی که تو گوشی ذخیره شده رو میاره ... شماره هائی که تو سیم ذخیره شده رو نمیاره ...
اصلا کلا یه برنامه مدیریت درست حسابی نداره این گوشی های ال جی ؟؟؟؟؟؟

-reza-
20-09-2009, 09:38
بچه ها آخر سر چی شد اونی که تو عکس علامت زدم ؟
یکی گفت هیچی نیست برا پیدا کردنه دکمه قرمزست یکی هم گفت چراغه !
چراغ سرویس هم داره این گوشی ؟

Michael Ropy
20-09-2009, 13:15
چراغ سرویس هم داره این گوشی ؟

چراغ سرویس باید باشه.

-reza-
20-09-2009, 20:45
ای بابا شما این گوشیو نداری روپی جان ؟
من فکر کردم داری.خب اشکال نداره.بذار یه نفر که دارتش بیاد نظر قطعی بده.

-reza-
20-09-2009, 21:24
بچه ها چندتا سوال :
میشه طوری گوشیو تنظیم کرد که وقتی توی صفحه ی تایپ گوشی میچرخه به حالت Horizontal بعدش کیبورد تایپ به حالت qwerty بره و وقتی برش گردوندیم دوباره بره به حالت اعداد و حروف ؟
تو این گوشی برنامه ای نصب کردید تا حالا که فایل avi رو نشون بده ؟ mpeg هم باشه خوبه.
فایل منیجر چطور نصب کردید ؟
راستی شتاب سنجش امکانات عجییب غریب نداره مثلا تعویض آهنگ با تکان دادن گوشی؟ یا حرکت روی عکسای گالری ؟
این 3 تا دکمه ی گوشی خوب و نرمه ؟ یا صدا میده موقع زدن ؟

Michael Ropy
20-09-2009, 21:26
ای بابا شما این گوشیو نداری روپی جان ؟
من فکر کردم داری.خب اشکال نداره.بذار یه نفر که دارتش بیاد نظر قطعی بده.

راستش ندارم! تا فردا صبر کن، قراره کوکی بخرم.......بعد از اون این تاپیک که تا الان 993 تا پاسخ داشته میشه 1993 تا پاسخ!!!!!!!!

Vamp!r3
20-09-2009, 21:29

راستش ندارم! تا فردا صبر کن، قراره کوکی بخرم.......بعد از اون این تاپیک که تا الان 993 تا پاسخ داشته میشه 1992 تا پاسخ!!!!!!!!

اينقدر ميخواي اسپم بدي؟...:31:
ميگم چه رنگي ميگيري؟...
پيشاپيش مبارك باشه...

al_da982
20-09-2009, 21:33
هر دو دارن. 5233 اسمارت آنلاک هم داره که کوکی نداره.
در کل اگه قیافه و طراحی گرون میخوای استار بخر اگه امکانات میخوای کوکی. ( بجه ها نریزید سرم. این نظر شخصیه)
من خودمم بد جور تو فکر خرید یکیشون هستم.

اسمارت انلاک یعنی چه؟:3:

hasanmotori
20-09-2009, 22:39
این گوشی واسه اینترنت چجوریاس ؟
به نظرتون این بهتره یا استار ؟
البته اگه استار وای فای بیاد که از این خیلی بهتره

پینوشت : آقای mohamad2010 شما هم اگه میشه نظرتو بگو

Vamp!r3
20-09-2009, 22:42
این گوشی واسه اینترنت چجوریاس ؟
به نظرتون این بهتره یا استار ؟
البته اگه استار وای فای بیاد که از این خیلی بهتره

بستگي به نيازت داره...اين گوشي از لحاظ صدا بهتره...استار از لحاظ دوربين...اينترنتم كه فقط واي فاي نداره...ميتوني روش اپرا ميني 5 بريزي...و...حالي به حولي...:31:

hasanmotori
20-09-2009, 22:48
من شنیدم صدای استار بیشتره !
شما مطمعنی صدای این بیشتره ؟

hasanmotori
20-09-2009, 22:48
میگم بعد یه سوال دیگه .... سرعت این بیشتره یا کوکی ؟ :دی

درباره تاچشونم توضیح بدین اگه میشه

بعد این چراغ سرویس جریانش چیه ؟

من بردم :15::15::15::15:

Vamp!r3
20-09-2009, 22:50
من شنیدم صدای استار بیشتره !
شما مطمعنی صدای این بیشتره ؟

توي تاپيك استار هم به اين اعتراف كردند...كه صداي كوكي بيشتره...از لحاظ صدا واقعا تركونده...

میگم بعد یه سوال دیگه .... سرعت این بیشتره یا کوکی ؟

درباره تاچشونم توضیح بدین اگه میشه

بعد این چراغ سرویس جریانش چیه ؟

سرعت كه يكين...هر 2 جاوا...
تاچم يكين...مقاومتي معمولي...
چراغ سرويس هم من نميدونم...
..............................................
پي نوشت : قابل توجه حسين و امير رضا و خودم...1000 پست را حسن زد...:31:

Michael Ropy
21-09-2009, 06:04
پي نوشت : قابل توجه حسين و امير رضا و خودم...1000 پست را حسن زد...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه!!!!!!!!!!!!!!!!!! حسن من تورو میکشم!!!!!!!!!!!!!! :دی ما با هم (منو امیر و مسیح) یه قرار اینجوری داشتیم!

4870x2
21-09-2009, 13:11
نه!!!!!!!!!!!!!!!!!! حسن من تورو میکشم!!!!!!!!!!!!!! ما با هم (منو امیر و مسیح) یه قرار اینجوری داشتیم!
نترسین 2000 برای خودمه:27:

Vamp!r3
21-09-2009, 13:16
ميگم اين كه گذشت...
ببينيم كي پست 1000 آرينا را ميزنه...:31:

hasanmotori
21-09-2009, 14:42
ادیت : انقد اسپم ندید این 1000 2000 چیه ؟

بعدشم پستارو با p990 دادم نه با 8510 هه هه هه