PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : LG KP500 Cookie يك گوشي زيبا - شيك- با امكانات مناسب و قيمت باور نكردني

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13]

atseh
20-11-2010, 18:00
برادران فکر کنم مشکلتونو فهمیدم! :دی این لینک رو برید....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دمت گرم داداش حالا درست شده...:3:

LiverBarca
22-11-2010, 01:16
دوستان منم یکی از این کوکی ها برای برادرم خریدم، شارز رو فقط یه روز نگه میداره و شارز کردنش هم خیلی طول میکشه....میخواستم بدونم مال شما هم اینطوری هستش؟؟؟؟؟؟؟؟
ورزنش هم اینه:kp500at-00-v10h-arb-xxx-mar-5-2009
میخواستم بدونم اخرین ورزنش چیه و در ضمن چیکار کنم با باطریش؟؟؟؟؟؟

majid_sd2009
25-11-2010, 10:12
دوستان منم یکی از این کوکی ها برای برادرم خریدم، شارز رو فقط یه روز نگه میداره و شارز کردنش هم خیلی طول میکشه....میخواستم بدونم مال شما هم اینطوری هستش؟؟؟؟؟؟؟؟
ورزنش هم اینه:kp500at-00-v10h-arb-xxx-mar-5-2009
میخواستم بدونم اخرین ورزنش چیه و در ضمن چیکار کنم با باطریش؟؟؟؟؟؟
سلام شارژ که یک روز باید بیشتر نگه داره. زود هم شارژ بشه.
فریمورشم قدیمیه و عربی. باید یا خودتون فریمور پیدا کنید و نصب کنید. یا ببرین نمایندگی گاجره براتون نصب کنن.

LiverBarca
25-11-2010, 14:00
سلام شارژ که یک روز باید بیشتر نگه داره. زود هم شارژ بشه.
فریمورشم قدیمیه و عربی. باید یا خودتون فریمور پیدا کنید و نصب کنید. یا ببرین نمایندگی گاجره براتون نصب کنن.
خوب این فریمور جدید چیش از این فریمور من بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:40:

atseh
27-11-2010, 22:06
با سلام به همگي....
من از طرف يكي از دوستان شنيدم كه جديدا اين شكلات الجي رو قلابي ميدن تو بازار و با اون گوشي كه اوايل اومده بود از نظر مشكلات فرق داره و زياد شده....

يعني تا اطمينان نداريد اين گوشي رو نخريد(فعلا)....

عزيزاني كه قصد خريد رو دارند حتما با گارانتي بخرند:46:

خوش به حال خودمون كه رديف اول بوديم:27:

واسه شارژ حداقل بايد 2روز و نصف داشته باشه........ اين گوشي شما موردي داره، حتما ببريد نمايندگي...:3:

poshkin
06-12-2010, 01:45
سلام دوستان
فایلهای فلشو چطور میشه در این گوشی اجرا کرد؟
برنامه خاصی نیازه؟یا باید فایل خاصی رو در محل مخصوصش بندازیم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

cescjoon
06-12-2010, 14:23
دوستان این گوشی من وقتی توسط LG PC Suite وصل میکنم اصلا مودم گوشی رو شناسایی نمیکنه که بتونم از طریق ایرانسل به اینترنت وصل بشم. لازم به ذکر که USB Driver هم نصب کردم.
با تشکر قبلی

poshkin
07-12-2010, 23:48
دوستان این گوشی من وقتی توسط LG PC Suite وصل میکنم اصلا مودم گوشی رو شناسایی نمیکنه که بتونم از طریق ایرانسل به اینترنت وصل بشم. لازم به ذکر که USB Driver هم نصب کردم.
با تشکر قبلی
LG Internet Kit رو نصب کردی؟
فقط کافیه اینو نصب کنی دیگه به هیچی نیاز نیست و براحتی به اینترنت وصل میشه.

Atropates
09-12-2010, 00:51
دوستان من خط همراه اول دارم , چجوری از اینترنت همراه اول رو گوشیم استفاده کنم ؟ سایت همراه اول میگه این تنظیمات رو وارد کن توو گوشیت :

حالا من اینا رو هر کدوم رو یه جا باید وارد کنم (توو سه قسمت مختلف) و همشون یه جا نیستن , گزشته از اینا فقط یک گزینه ی Proxy و یک گزینه ی Port دیدم توو گوشی و WAP Proxy و HTTP Proxy گزینه ی مجزا نداره توو کوکی ! من چیزایی که بالا گفته شده رو وارد کردم ولی وقتی صفحه باز میکنم میگه Connection Fail ! اصلا این گوشی گزینه ای به اسم اتصال به اینترنت داره ؟ یعنی بعد اینکه تنضیمات رو وارد کردیم و ذخیره کردیمشون , بریم اون گزینه رو بزنیم و به اینترنت وصل شه ؟ همه گوشی ها یه همچین گزینه ای دارن ولی من توو کوکی هرچی گشتم ندیدم ! خود به خود وصل میشه ؟

دوستان اگه کسی از اینترنت رو گوشیش استفاده میکنه (چه اینترنت ایرانسل چه همراه اول) لطفا بگه چجوری اینکار رو میکنه . یه دنیا ممنونش میشم

hamed1282
09-12-2010, 14:08
یه نرم افزار برای کوکی برای ضبط صدا حدود یک ساعت یا بیشتر میخواستم
ضبظ صدای خود گوشی 3 دقیقه بیشتر ضبط نمیکنه

cescjoon
09-12-2010, 18:47
LG Internet Kit رو نصب کردی؟
فقط کافیه اینو نصب کنی دیگه به هیچی نیاز نیست و براحتی به اینترنت وصل میشه.

دوست عزیز این LG Internet Kit اصلا توی سی دی راه انداز گوشی نبود اگه لینکش رو داری بزار.
با تشکر

Pami
09-12-2010, 19:32
دوستان من خط همراه اول دارم , چجوری از اینترنت همراه اول رو گوشیم استفاده کنم ؟ سایت همراه اول میگه این تنظیمات رو وارد کن توو گوشیت :

حالا من اینا رو هر کدوم رو یه جا باید وارد کنم (توو سه قسمت مختلف) و همشون یه جا نیستن , گزشته از اینا فقط یک گزینه ی Proxy و یک گزینه ی Port دیدم توو گوشی و WAP Proxy و HTTP Proxy گزینه ی مجزا نداره توو کوکی ! من چیزایی که بالا گفته شده رو وارد کردم ولی وقتی صفحه باز میکنم میگه Connection Fail ! اصلا این گوشی گزینه ای به اسم اتصال به اینترنت داره ؟ یعنی بعد اینکه تنضیمات رو وارد کردیم و ذخیره کردیمشون , بریم اون گزینه رو بزنیم و به اینترنت وصل شه ؟ همه گوشی ها یه همچین گزینه ای دارن ولی من توو کوکی هرچی گشتم ندیدم ! خود به خود وصل میشه ؟

دوستان اگه کسی از اینترنت رو گوشیش استفاده میکنه (چه اینترنت ایرانسل چه همراه اول) لطفا بگه چجوری اینکار رو میکنه . یه دنیا ممنونش میشم

برای همراه اول از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شماره خودتون و مدل گوشی رو بدید ، تنظیمات مربوط به MMS GPRS رو براتون میفرسته و نیازی به وارد کردن دستی نیست :

poshkin
10-12-2010, 12:02
دوست عزیز این LG Internet Kit اصلا توی سی دی راه انداز گوشی نبود اگه لینکش رو داری بزار.
با تشکر

این برنامه تو خود گوشیه.وقتی گوشی رو با کابل به کامپیوتر وصل میکنی گزینه اول یعنی pc Internet رو انتخاب کن . برای بار اول که میخای به اینترنت وصل شی اگه این برنامه نصب نشده باشه حتما خود بخود شروع به نصب LG Internet Kit میکنه و شما فقط چندتا تیک بزنین تا موارد نشون داده شده نصب بشه.
اگه این نشد که محاله نشه یه راه هم اینه که بری برنامه LG Internet Kit رو از CUST_THEME خود گوشیت برداری.از قسمت VtP که با نام usbrofs.iso مشخصه.اکسترکت کن و بعد نصبش کن. حجمشو 10 مگابایته.

LiverBarca
10-12-2010, 17:48
دوستان این کوکی وقتی میخوای عکس بگیری زوم نمیکنه و فقط از فاصله عکس میگیره؟؟؟:18:
اگر زوم میکنه لطفآ بگین چطور؟؟؟

Michael Ropy
10-12-2010, 17:51
اگر زوم میکنه لطفآ بگین چطور؟؟؟

زوم نداره.....:دی

cescjoon
10-12-2010, 18:14
این برنامه تو خود گوشیه.وقتی گوشی رو با کابل به کامپیوتر وصل میکنی گزینه اول یعنی pc Internet رو انتخاب کن . برای بار اول که میخای به اینترنت وصل شی اگه این برنامه نصب نشده باشه حتما خود بخود شروع به نصب LG Internet Kit میکنه و شما فقط چندتا تیک بزنین تا موارد نشون داده شده نصب بشه.
اگه این نشد که محاله نشه یه راه هم اینه که بری برنامه LG Internet Kit رو از CUST_THEME خود گوشیت برداری.از قسمت VtP که با نام usbrofs.iso مشخصه.اکسترکت کن و بعد نصبش کن. حجمشو 10 مگابایته.

دوست عزیز این LG Internet Kit هم نصب شده ولی اصلا نمیشه به Gprs وصل شد.
یه جایی داره که باید بری مودم رو انتخاب کنی که اونجا فقط مودم Dial Up خود کامپیوترم رو میشناسه و خبری از مودم گوشی نیست! :41:

poshkin
10-12-2010, 19:22
زوم نداره.....:دی
زوم داره . فقط در وضعیت 480*640 به پایین زوم رو میاره.مثل بقیه گوشیها!

poshkin
10-12-2010, 19:39
دوست عزیز این LG Internet Kit هم نصب شده ولی اصلا نمیشه به Gprs وصل شد.
یه جایی داره که باید بری مودم رو انتخاب کنی که اونجا فقط مودم Dial Up خود کامپیوترم رو میشناسه و خبری از مودم گوشی نیست! :41:
متوجه نمیشم .آخه اصلا نیازی نیست جایی بری و مودم رو تعریف کنی.من امروز ویندوز عوض کردم و فقط LG Internet Kit رو نصبیدم بعدش یه صفحه میاد که باید کشور و پروفایل و تنظیماتو اگه درست نبود درستش کنی و آخر سر وصل شی.
مثل تصویر زیر که گذاشتم....

رضا
13-12-2010, 14:37
دوستان شايد سئوالم تكراري باشه اما خيلي جستجو كردم جواب قطعي نگرفتم . مثل اين كه كوكي قفل گوشي نداره و فقط يه راه پر دردسر داره كه تازه هربار بايد تكرارش كني ميخوام ببينم تا الان تغييري توي اين قضيه اتفاق افتاده يعني ميشه روي قفل گوشي رمز گذاشت؟

majid_sd2009
26-12-2010, 15:09
دوستان شايد سئوالم تكراري باشه اما خيلي جستجو كردم جواب قطعي نگرفتم . مثل اين كه كوكي قفل گوشي نداره و فقط يه راه پر دردسر داره كه تازه هربار بايد تكرارش كني ميخوام ببينم تا الان تغييري توي اين قضيه اتفاق افتاده يعني ميشه روي قفل گوشي رمز گذاشت؟
کار نشد نداره!:31:
اول باید قفلشو عوض کنی. یک قفل براش هست که به صورت فلشه و مثل نصب تم اونو تغییر میدی و قفل جدیدو میریزی. بعد یک پوشه کنار اون فایل فلش هست که رمز دلخواه رو میدی بهش و از اون به بعد با اون رمز گوشی باز میشه.
فقط یک مشکل هست، اونم اینه که کنار گوشی یک دکمه هست که اونو بزنی قفل به راحتی باز میشه:2:
باید اونو یک جوری از کار بندازی دیگه:31:

---------- Post added at 03:08 PM ---------- Previous post was at 03:05 PM ----------

راستی این گوشی اعصابمو خورد کرده!
جدیدا که وصلش میکنم به pc و از اینترنتش استفاده میکنم یکدفعه ریست میشه! نمیدونم چه مرگش شده! دانلود هم نمیکنم. یکم که صفحه سنگین بشه ریست میکنه! کسی از دوستان با این مشکل مواجه شده؟
بعد اینکه لیست آهنگها هم باز نمیشه و باید بری از ابزارهای شخصی اهنگها رو اجرا کنی

---------- Post added at 03:09 PM ---------- Previous post was at 03:08 PM ----------

مثل اینکه باید ببرم فلش:31:

رضا
27-12-2010, 14:43
خوب اين گوشي رو براي يكي از آشناها گرفتم و خيلي راضيه . اما در مورد محدوديت حجم نصب نرم افزار كه توي همه گوشيهاي الجي هست يه نكته اي رو ديدم گفتم شايد به درد دوستان تازه كاري مثل من بخوره.

من نرم افزارهاي زير رو با حجمهاي زير نصب كردم :
Jobin با حجم نزديك به هشت مگ
مترو تهران با حجم 208 كيلو بايت
ساراديك با حجم 10 مگ
نقشه تهران 89 با حجم نزديك به 5.5 مگ

راستش توي نصب سومي گير داد كه حافظه فول شده و نميتونه نصب كنه من هم رفتم فايلهاي اصلي نصب اين نرم افزارها رو حذف كردم و بعدش اجازه داد كه بقيه رو نصب كنم. لازم به ذكره كه تا اون وقت توي گوشيم هم هيچ عكس و فيلم و موسيقي اي نريخته بودم.

يه درخواست : تمام اين تاپيك رو ظرف يك هفته خوندم اما متاسفانه چون يادداشت بر نداشتم الان كه ميخوام برم هدفوني بخرم كه از اين لوله اي ها باشه و توي گوش بره يادم نيست دوستان چي پيشنهاد داده بودند. اگه ميشه راهنمايي بفرماييد.

OSEN
29-12-2010, 23:18
سلام .
آقا ما آخرش تو کف یه هندزفری خوب برا کوکیمون موندیم :41:.دیشب چندمین هدفونمم به باد فنا رفت بس که این هدفونای ال جی مضخرفن :2:. کل علاالدینم زیرو رو کردیم ولی تبدیل ۳.۵ سوکت ال جی رو گیر نیوردم .
کوکی برام خیلی خوب بوده و جواب تمام کارامو داده ولی با این مشکل دیگه دارم به طور جدی به تعویضش فکر میکنم :41:.
کسی میتونه راهنمایی کنه در این رابطه ؟ فروشگاهی که تبدیل ۳.۵ داشته باشه ؟!! یا هندزفری لوله ای جدا ؟؟!!؟. خلاصه هر چی دیگه ....

ممنون .

Michael Ropy
30-12-2010, 19:34
خوب برادر من برو کامتل یه دونه هدست الجی بخر 5 تومن بعد قست تبدیلش رو بردار واس خودت هر چی دوست داری بهش وصل کن البته قبلش مطمئن شو که تبدیل داره ها!!!

majid_sd2009
01-01-2011, 22:07
اینم میشه ولی خرج داره! راستی رفتم اون هندزفری ولوم داره رو دیدم. فقط دو تیکس و یک ولوم هم گذاشتن روش که باید صدا رو از گوشی تا اخر زیاد کنی و بعد با اون کم و زیاد کنی! حال نمیداد فک کردم مثل نوکیا از داخل گوشی کم و زیاد میشه!
بعد تیکه دومش هم خوب نبود و معمولی بود. دیگه نخریدم و اومدم خونه، دیدم یک هندزفری سونی اریکسون دارم که تیکه دومش داغونه ولی سوکت 3.5 مش سالمه
هویه رو برداشتم و دست به کار شدم. هندزفری گوشی رو باز کردم دیدم دو تا سیم به رنگ های قرمز و سبز داره و دو تا سیم طلایی. همشون رو از ته کندم. بعد سوکت رو ورداشتم و چسبوندم بهش! البته سوکت جای سه تا سیم داره که اون دو تا طلایی ها رو باید به یکی از قسمت های جک بزنی و اون دوتا رو هم به اون دو جای دیگه لحیم کنی! الان خیلی عالی شده.
فقط جکش توش جا نمیشد که با زحمتهای فراوان ساختیمش.فقط یکم تابلو شده!(سوکت از کنارش میخوره و یکم هم قالبش اب شده!) ولی کیفیت صداش عالی شده
اینم عکسش. فقط یکم با هویه باهاش زیاد ور رفتم قابش یکم خراب شد:31:

imo234
01-01-2011, 22:29
من دیروز این گوشی رو خریدم کلی هم ازش راضیم

Michael Ropy
02-01-2011, 14:12
ایول مجید جان بابا تو دیگه کی هستی!! :دی

hamed1282
15-01-2011, 12:58
من چهار تا مشکل اساسی با کوکی دارم
اولی اینه که اس ام اس سند میکنم سند نمیشه اس ام اس هم که برام میفرستن بعضی نمیاد بعضی هم نصفه نیمه میاد
مشکل دوم اینه که اوایل تا سه چار روز شارژ نگه میداشت ولی جدیدا به زور یه روز نگه میداره استفادمم زیاد نیست باطری هم 900 ma هستش
بعضی اوقات میخوام صفحه جدید باز کنم اخطار میده که برنامه ها به حداکثر رسیده و در حالی که هیچ برنامه باز نکردم
و اخری هم اینه که بعضی اوغات گوشی هنگ میکنه به مدت چند ثانیه که خیلی اذیت میشم
از دوستان میخام راهنمایی کنن داره میره تو اعصابم

atseh
18-01-2011, 22:37
خوب اين گوشي رو براي يكي از آشناها گرفتم و خيلي راضيه . اما در مورد محدوديت حجم نصب نرم افزار كه توي همه گوشيهاي الجي هست يه نكته اي رو ديدم گفتم شايد به درد دوستان تازه كاري مثل من بخوره..............
.

سلام به همگي

در مورد حافظه داخلي گوشي 40Mg و حسابش با شما........
هواستون باشه وقتي از امكانات گوشي استفاده ميكند مثل Paint تو گوشي ذخيره ميشه....

من يه رم 8 واسه گوشيم گرفتم سرعتش واقعلا عاليه و الان نميدونم چي بريزم توش:31:

خلاصه گوشي واقعا خوبيه و در مورد هندزفري كه واقعا عاليه وقتي صدا رو زياد ميكنم اطراف من كسي با شه قشنگ ميشونه:38:

كار آقا مجيد هم واقعا تحسين داره :3:

Prince_ of _Persia
20-01-2011, 19:46
من این گوشی رو از علاه الدین خریدم . فقط یک چیزی 30 تومن ازم واسه نصب فریم ور اورجینال گرفت و فریم ور کپی هم گفت 12 تومن. اصلا باید همچین هزینه ای رو بگیرن یا اینکه سرم کلاه رفته ؟ البته هنوز پول فریم ور رو بهش بدهکارم. اگه همچین چیزی نیست بگین تا بهش ندم.

Michael Ropy
20-01-2011, 21:02
من این گوشی رو از علاه الدین خریدم . فقط یک چیزی 30 تومن ازم واسه نصب فریم ور اورجینال گرفت و فریم ور کپی هم گفت 12 تومن. اصلا باید همچین هزینه ای رو بگیرن یا اینکه سرم کلاه رفته ؟ البته هنوز پول فریم ور رو بهش بدهکارم. اگه همچین چیزی نیست بگین تا بهش ندم.

نه آقا نده این پولو نده!!!!! :41:

عجب دنیاییه ها!!! :دی چه جوری سر مردم کلاه میزارن!!! بهش بگو اصلا تو میدونی فیرمور چیه که مال الجی رو بلد باشی نصب کنی مرتیکه؟!؟!؟ :13:

Prince_ of _Persia
20-01-2011, 22:22
نمی دونم گوشی رو برد برای نصب فریم ور جدید 5 دقیقه ای برگردوند. عجب کلاه بردارایی پیدا می شن تو این علا الدین . تازه من از مغازه دار خریدم. خوب شد ندادم ها . میرم بهش می گم این چه وضعشه

atseh
23-01-2011, 21:40
نمی دونم گوشی رو برد برای نصب فریم ور جدید 5 دقیقه ای برگردوند. عجب کلاه بردارایی پیدا می شن تو این علا الدین . تازه من از مغازه دار خریدم. خوب شد ندادم ها . میرم بهش می گم این چه وضعشه

آره داداش
برو دهنشو آسفالت كن و داد و بيداد راه بنداز كه ديگه از اين غلط كاري ها نكنه :31:

حيف كه از شما دورم وگرنه ميودم با هم بريم بزنيمش ديگه از اين فكرا سرش نزنه:3:

از الان دستور حمله رو ميدم:4::32:

اگه 124 پيگيري ميكنه بهشون زنگ بزن تا بقيه هم درس بگيرند :thumbsup:

Prince_ of _Persia
24-01-2011, 10:20
آره رفتم یه داد و بیداد حسابی راه انداختم و پولو بهش ندادم . البته کارتون گوشیم پیشش گرو هست .
ولی منم فاکتورش رو دارم و تو فکرم برم شکایت کنم پدرش رو در بیارم بقیه عبرت بگیرند.

Pami
24-01-2011, 11:36
تا جایی که من یادمه فروشنده های موبایل اگر 2 تا شاکی خصوصی در ماه داشته باشن جواز و مغازه پلمب میشه ،ازشون شکایت بنویسید ببینید جلوتون پشتک وارو میزنه یا نه !

Prince_ of _Persia
24-01-2011, 13:51
تا جایی که من یادمه فروشنده های موبایل اگر 2 تا شاکی خصوصی در ماه داشته باشن جواز و مغازه پلمب میشه ،ازشون شکایت بنویسید ببینید جلوتون پشتک وارو میزنه یا نه !
دقیقا کجا باید برم ازش شکایت کنم تا این کار رو بکنند ؟

mehdi_47
24-01-2011, 23:00
سلام
دوستان یه سری بازی و برنامه توپ برای این گوشی میخوام
اگه لینکی رو در نظر دارید ممنون میشم بهم بدید

Tourang
25-01-2011, 02:59
دوستان سر من هم نزدیک بود کلاه بره که مثلا نماینده 1 پارس کامتل هم بود ولی به خیر گذشت چون عابر بانکم تو مغازه یارو کار نکرد.
البته خودم kf755 دارم که فایل های ویدئویی رو با فرمت divx 640.480 پخش می کنه که فوق العاده است و تنها مشکلش باتری
و در مورد آپدیت فیرم ویر و ریکاوری گوشی باید بگم که دوستان حتما ازسایت lge.ir استفاده کنند و از سایت های دیگر به هیچ عنوان استفاده نکنند نسخه جدید آپدیت : 10p هستش که سرعت کمی بهبود یافته و facebook twitter به نرم افزارهای کوکی اضافه شده

Tourang
25-01-2011, 03:04
البته من یارو رو بیچاره کردم دیگه اسمش تو نمایندگی سایت پارس کامتل نیست:5:

همیشه یادتون باشه توی این مملکت هر چی می خرین فاکتور با مهر و امضا از طرف بگیرین

Pami
25-01-2011, 03:32
دقیقا کجا باید برم ازش شکایت کنم تا این کار رو بکنند ؟

فکر کنم باید پیش اتحادیه و صنف موبایل فروش ها شکایت بنویسید ، باز دقیق بپرسید چون من جایی این خبر رو خونده بودم .

hamed1282
25-01-2011, 09:50
من چهار تا مشکل اساسی با کوکی دارم
اولی اینه که اس ام اس سند میکنم سند نمیشه اس ام اس هم که برام میفرستن بعضی نمیاد بعضی هم نصفه نیمه میاد
مشکل دوم اینه که اوایل تا سه چار روز شارژ نگه میداشت ولی جدیدا به زور یه روز نگه میداره استفادمم زیاد نیست باطری هم 900 ma هستش
بعضی اوقات میخوام صفحه جدید باز کنم اخطار میده که برنامه ها به حداکثر رسیده و در حالی که هیچ برنامه باز نکردم
و اخری هم اینه که بعضی اوغات گوشی هنگ میکنه به مدت چند ثانیه که خیلی اذیت میشم
از دوستان میخام راهنمایی کنن داره میره تو اعصابم

کسی نیست......

Tourang
25-01-2011, 10:23
کسی نیست......
دوست عزیز گوشی رو ریست کارخانه ای کردی
باید فیرم ویر رو آپدیت کنی V10P
در مورد فضای خالی منظورش handset common memory هستش که باید خالی کنی توهمون قسمت memory manager هست

majid_sd2009
29-01-2011, 13:34
گوشی رو اپدیت کردم.
98 مگابایت بود.ورژنش هم 10p
تغییرات:
یک نرم افزار بهش اضافه شده که توش فیس بوک و ... داره. بعد یک واید گت هم به گوشی اضافه شده که جایگزین رادیو شده!(تو دسکتاپ)
سرعتش بالاتر رفته!
تو نرم افزارهایی مثل اپرا و مسنجر کیبورد کامل کیورتی میاد!
سرعت نرم افزارها هم بهتر شده و از اپرا مینی میشه به صورت افقی هم استفاده کرد(قبلا افقی میکردیش نصف صفحش خراب میشد.
فعلا همین تغییرات رو فهمیدم.
در ضمن اگه تم یا فونت عوض کرده باشید دوباره به حالت اول بر میگرده.و اینکه این ورژن از فارسی هم پشتیبانی میکنه خوشبختانه!

sarid
29-01-2011, 17:34
سلام
با این کوکی میشه فایهای MP4 رو باز کرد .چهطوری ؟ با چه برنامه ای ؟

فایلهای SWF رو چه طوری باز میکنه؟

Tourang
30-01-2011, 19:38
سلام
با این کوکی میشه فایهای MP4 رو باز کرد .چهطوری ؟ با چه برنامه ای ؟

فایلهای SWF رو چه طوری باز میکنه؟
با برنامه ی Nidesoft LG Video Converter البته اگه بتونی کرکش رو پیدا کنی می تونی در ابعاد 400x240 فیلم ببینی
من با برنامه ی Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter و Any Video Converter Professional
کارمی کنم من تریلر فصل دوم spartacus رو در این ابعاد با صدای عالی و کیفیت عالی دیدم

OSEN
02-02-2011, 13:14
سلام.

گوشی رو اپدیت کردم.
98 مگابایت بود.ورژنش هم 10p
تغییرات:
یک نرم افزار بهش اضافه شده که توش فیس بوک و ... داره. بعد یک واید گت هم به گوشی اضافه شده که جایگزین رادیو شده!(تو دسکتاپ)
سرعتش بالاتر رفته!
تو نرم افزارهایی مثل اپرا و مسنجر کیبورد کامل کیورتی میاد!
سرعت نرم افزارها هم بهتر شده و از اپرا مینی میشه به صورت افقی هم استفاده کرد(قبلا افقی میکردیش نصف صفحش خراب میشد.
فعلا همین تغییرات رو فهمیدم.
در ضمن اگه تم یا فونت عوض کرده باشید دوباره به حالت اول بر میگرده.و اینکه این ورژن از فارسی هم پشتیبانی میکنه خوشبختانه!
آقا از کجا و چجوری باید آپدیت کنیم گوشی رو ؟
مشکلی برا اطلاعات داخل گوشی و ... پیش نمیاد ؟ یا همشون میپره ؟
فارسی رو هم بطور کامل و بدون نقص پشتیبانی میکنه دیگه ؟

:11:.

sarid
02-02-2011, 15:47
سلام.

آقا از کجا و چجوری باید آپدیت کنیم گوشی رو ؟
مشکلی برا اطلاعات داخل گوشی و ... پیش نمیاد ؟ یا همشون میپره ؟
فارسی رو هم بطور کامل و بدون نقص پشتیبانی میکنه دیگه ؟

:11:.

من هم این کارو از سایت ال جی کردم .آدرس سایتش اینه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برو به قسمت پشتیبانی تلفن همراه . همه چیزو توضیخ داده
من چند تا برنامه نصب شده داشتم که هیچ اتفاقی براشون نیفتاد و همشون سالم موندن
فارسی وعربی وترکی و.... به طور کامل پشتیبانی میکنه

gigi_alex
05-02-2011, 22:05
اموزش نصب تم جدید و هرچیزی که آموزش میخوادو بزارید یا شماره پست رو بدید
ممنون

gigi_alex
05-02-2011, 22:05
اموزش نصب تم جدید و هرچیزی که آموزش میخوادو بزارید یا شماره پست رو بدید
ممنون

majid_sd2009
06-02-2011, 22:22
از اینجا اموزشهاش و نرم افزارهاشو دانلود کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alimirzaee38
08-02-2011, 22:33
اق میشه چندتا از عکس بازی های قابل نصب واسه LGKP500 بزارید:42:

rotinda
09-02-2011, 13:00
اقامجیدسلام.لطفا به این سوالات پاسخ بدیدممنون میشم:
1: تغییرات عمده ای فیرم ویر جدید چی هستش؟
2: من میخوام تم فلش ایفون انگلیسی روبااستفاده ازاموزش شمانصب کنم.ایا بعدازنصب: امکان ارسال ودریافت اس ام اس فارسی مانندقبل وجودخواهدداشت؟وایا بازهم میشه برنامه جاوافارسی رونصب کرد؟

alimirzaee38
09-02-2011, 14:47
سلام این بازی هایی که هست واقعا کار میکنه

atseh
09-02-2011, 18:39
اق میشه چندتا از عکس بازی های قابل نصب واسه LGKP500 بزارید:42:

اين گوشي كلا جاوا با فرمت jar رو پشتيباني ميكنه و بعضي بازي ها مثل قاتل حرفه اي ميتونيد با لمس هم بازي كنيد...:10:

موفق باشيد:3:

alimirzaee38
10-02-2011, 12:53
اقا خیلی لطف کردی راستی اگه زیاد بازی بریزی هنگ میکنه
راستی چه جور بازی هایی دکمه ی مجازی داره :10:

majid_sd2009
16-02-2011, 20:29
اقامجیدسلام.لطفا به این سوالات پاسخ بدیدممنون میشم:
1: تغییرات عمده ای فیرم ویر جدید چی هستش؟
2: من میخوام تم فلش ایفون انگلیسی روبااستفاده ازاموزش شمانصب کنم.ایا بعدازنصب: امکان ارسال ودریافت اس ام اس فارسی مانندقبل وجودخواهدداشت؟وایا بازهم میشه برنامه جاوافارسی رونصب کرد؟
سلام
گفتم که یک نرم افزار اضافه میشه که توش فیسبوک و ... هست و وایدگت نرم افزارش هم تو دسکتاپ اضافه میشه.
و بهترین تغییرش هم اینه که تو نرم افزارها و بازی ها هم جاهایی که نیاز هیت _مثل مسنجر) کیبورد کامل میاد و راحت میشه باهاش کار کرد.
2- نه مشکلی پیش نمیاد:10:

---------- Post added at 08:29 PM ---------- Previous post was at 08:29 PM ----------

اقا خیلی لطف کردی راستی اگه زیاد بازی بریزی هنگ میکنه
راستی چه جور بازی هایی دکمه ی مجازی داره :10:
همه بازی ها به جز اونهایی که لمسی و با اندازه 240*400 هستن

alimirzaee38
16-02-2011, 22:31
خیلی ممنون که به سوالاتم پاسخ میدی
میشه لطف کنید چندتا بازی لمسی بزارید:31:

alimirzaee38
16-02-2011, 22:45
راستی این دکمه ی تشکر کجاست نگن بی معرفته یک تشکر خشک و خالی هم نمیکنه

alimirzaee38
18-02-2011, 13:16
اقا چندتا بازی بزارید

atseh
19-02-2011, 22:10
اقا چندتا بازی بزارید

سلام
اين هم چند نرم افزار و بازي واسه شكلات:

تشكر هم پايين سمت چپه:31:

اون بازي ها بعضي هاش با لمس كار ميكنند! :3:

---------- Post added at 10:09 PM ---------- Previous post was at 10:06 PM ----------

اين هم چندتا بازي بلوتوسي كه تو شكلات كار ميكنه!!

لذت ببريد :3:

---------- Post added at 10:10 PM ---------- Previous post was at 10:09 PM ----------

اين هم چندتا بازي بلوتوسي كه تو شكلات كار ميكنه!!

لذت ببريد :3:

pk_SS2
22-02-2011, 15:20
من تم معمولی نصب کردم تم blue حالا نصب تم فلش چه فرقی داره ؟

alimirzaee38
24-02-2011, 21:06
دم همه ی کوکی داران گرم

alimirzaee38
24-02-2011, 21:25
البته من بازی واسه kp500 خواستم

atseh
26-02-2011, 18:37
البته من بازی واسه kp500 خواستم

سلام
تو صفحه قبل بازي ها و نرم افزاراش رو واسه دانلود گذاشتم
ميتونيد تهيه كنيد....!

موفق باشيد :3:

Starcraft
01-03-2011, 20:16
یکی چند تا آدرس تم بده که مجبور نشم برای پیدا کردن تم همه صفحه ها رو بگردم!:31:
راستی اگه تم آیفون یا اندروید باشه بهتره.دمتون گرم.:20:

alimirzaee38
09-03-2011, 23:03
میشه کسی بازی لمسی درست و حسابی واسه kp500 جونم بزاره :26:

blackhero
13-03-2011, 00:15
سلام به همه برو بکس. من رو هم به جمع خودتون بپذیرید. امروز شکلاتی شدم!:31:

mohammadburn
14-03-2011, 09:11
salam be hame man taze ozve in sayt shodam
mikhasam bebinam narm afzare jaleb va bazi hayi ke sensore harkat dashte bashan
ro az koja mitonam bara kp500 dl konam
harchi migardam
peyda nemikonam yeki komakam kone
darzemn kasi has behem bege ghofle goshimo chetori dorost konam?
va chetori theme va update konam
age kasi javabamo bede mamnoon misham vaghean
tnx

blackhero
14-03-2011, 10:07
به به به این همه شور و اشتیاق! عجب تاپیک داغ و پر جنب و جوشیه! اگع میدونستم ال جی دارا اینقدر بیحالن نوکیا یا سامسونگ برمیداشتم، تاپیکای اونا همیشه شلوغه!

mohammadburn
14-03-2011, 10:11
اره
همیشه همینتوره هیچکس جواب ادمو نمیده و ادومو تو خماری میزارن

mohammadburn
14-03-2011, 14:23
بازی تیتر رو برای kp500بزارید
angry brds رو هم بزارید
با نرم افزار و گذاشتن تم و قفل

Michael Ropy
14-03-2011, 17:13
سلام برادران، گوشی جدید مبارک.....

دلیلش اینه که الان دوره ی این گوشی گذشته و کمتر کسی داره، و اینکه کلا الجی تو ایران کمتر میخرن نسبت به کل جهان!!! :دی

اگه بگردید یه سری برنامه و بازی و تم هست، مخصوصا تو تاپیک کتابخانه نرم افزاری الجی.....

blackhero
14-03-2011, 17:24
سلام برادران، گوشی جدید مبارک.....

دلیلش اینه که الان دوره ی این گوشی گذشته و کمتر کسی داره، و اینکه کلا الجی تو ایران کمتر میخرن نسبت به کل جهان!!! :دی

اگه بگردید یه سری برنامه و بازی و تم هست، مخصوصا تو تاپیک کتابخانه نرم افزاری الجی.....

آخیش بالاخره یکی تو این بیابون برهوت جواب داد! ماشاا... ما چقدر با کلاس شدیم، گوشی که یکی دوساله اومده دمده و قدیمی شده!

تو فروم های خارجی این گوشی یکی از پرطرفدارترینهاست!!! توی گوگل سرچ کردم چندین سایت که پر از بازی و تم و برنامه هست پیدا شد، منم عضو شدم تا بتونم استفاده کنم، ولی سایت ایرانی مخصوصا اینجا یه حال دیگه میده ولی خوب حیف...

یادش بخیر، یه 6600 داشتم 6 سال برام گوشی بود و هر روز بازی و برنامه و تم جدید براش میومد و تاپیکش هم همیشه شلوغ و داغ بود! به هر حال ممنون.

kalepoook
15-03-2011, 20:43
سلام
از ذوستان کسی گوشی کوکی واسه فروش داشت ممنون میشم پیغام بده :31:

Fusi0n
16-03-2011, 13:07
اشتباه شد خذف شود ببخشید

blackhero
18-03-2011, 12:24
دوستان نمیشه این گوشی رو قفل کرد ؟ یا مثلا روی گالری و مسجاش قفل گذاشت؟!

Steps-Rap
22-03-2011, 09:48
دوستان نمیشه این گوشی رو قفل کرد ؟ یا مثلا روی گالری و مسجاش قفل گذاشت؟!

نه متاسفانه نمیشه...
فقط جزو تم ها یه keylock هست واسه دانلود , که مثلا خواستی قفل گوشی رو باز کنی پسورد بزنی ولی باز تو اون اگه دکمه ی قفل کنار گوشی رو بزنی بدون رمز هم باز میکنه.

keyarash1984
22-03-2011, 17:38
منم آپدیتش کردم:7::15::thumbsup:

blackhero
23-03-2011, 12:12
نه متاسفانه نمیشه...
فقط جزو تم ها یه keylock هست واسه دانلود , که مثلا خواستی قفل گوشی رو باز کنی پسورد بزنی ولی باز تو اون اگه دکمه ی قفل کنار گوشی رو بزنی بدون رمز هم باز میکنه.

ای! اینطوری که خیلی بده! البته من از قفل خودش استفاده میکنم، تو قسمت امنیتی میشه کد گذاشت، اما هر دفعه باید برم تو این قسمت و کد رو بزنم تا قفل بشه. وقتی هم میخوام بازش کنم کد رو که بزنم باز میشه ولی متاسفانه باز میمونه و اگه بخوام قفل بشه باید بازم برم تو قسمت امنیتی و دوباره کد رو بزنم تا قفل بشه.:41::41::41:

mohammadburn
27-03-2011, 10:07
اره دقیقا
قفلش مسخرس
اخه چرا نمیگید چطوری اپدیت کنیم
تم بزاریم
نرم افزار باحال و بازی خوب کیر بیاریم
کمک کنیم

poshkin
01-04-2011, 00:15
سلام دوستان .اين تم جديده كه خودم درستش كردم. تاحدودي متفاوت هست . بهمين خاطر اسمشو گذاشتم Different LG. البته ازآيكونهاي htc هم استفاده شده .
سرعتش خوبه و مشكل هنگ و كاهش سرعت گوشي نداره.خب البته اشكالاتي هم داره.برنامه هايي كه بيشترين كاربرد رو دارن در widget قرار داده شده.
عكس پس زمينه رو هم خودتون به سليقه خودتون انتخاب كنيد.

Different LG

poshkin
07-04-2011, 01:08
درود
ورژن جديد و باكلاستر اين تم با كمي تغييرات .
پيشنهاد ميكنم حتما دانلود كنين.

mohammadburn
07-04-2011, 06:36
عزیزم چطوری نصب کنیم؟

majid_sd2009
10-04-2011, 18:57
سلام ببخشید جوابتونو نمیدم چون اینترنت ندارم.
برای نصب تم که آموزشش هست
اینم لینکش:
در ضمن ابزارهاش حذف شدن که هر کی داره لطف کنه دوباره آپ کنه چون فعلا در دسترسم نیست.
در ضمن یک چیز خوب پیدا کردم گفتم شمام استفاده کنین.
یان فایل رو توی cust_theme بخش dmf جایگزین کنید و بعد برید قسمت فونت توی تنظیمات گوشی میبیندید که یک گذینه اضافه شده برای تغییر فونت. داخلش دوتا فونت هست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم لینکش:

maxor
10-04-2011, 19:46
سلام به همه ال جی دارا

من این گوشیو ندارم فقط میخواستم بدونم رو این گوشی برنامه nimbuzz درست کار میکنه مشکلی نداره

اگه درسته، میشه ورژن آخر رو برام بذارید واسه دوستم می خوام ممنون

derakhti
11-04-2011, 18:24
عالی بود اگه کسی تم های kp500 رو خواست من یه وبلاگ دارم چند تا تم و آموزش نصب تم ها رو توی اون گذاشتم دانلود رایگانه حتما مراجعه کنید واقعا ارزششو داره

blackhero
12-04-2011, 11:06
اساتید محترم: بازی های wheel mania و flaying dices بازی های فلش هستند؟! اگر هستند چرا روی گوشی من اجرا میشن، چون من هیچ تغییری در گوشی ندادم و از همون اول توی گوشی بود این بازی ها و بخوبی اجرا میشن.

Pami
12-04-2011, 12:58
سلام به همه ال جی دارا

من این گوشیو ندارم فقط میخواستم بدونم رو این گوشی برنامه nimbuzz درست کار میکنه مشکلی نداره

اگه درسته، میشه ورژن آخر رو برام بذارید واسه دوستم می خوام ممنون

از اینجا دانلود کنین :

maxor
13-04-2011, 09:01
از اینجا دانلود کنین :

ممنون دوست عزیز ولی این آدرس ف ی ل ت ره خودم یه جا پیدا کردم ورژنش 1.9.0 بود آخریشه یا نه بازم اومده

سوالم این بود که گوشی با این برنامه مشکلی نداره و درست کار میکنه؟

blackhero
14-04-2011, 10:23
ممنون دوست عزیز ولی این آدرس ف ی ل ت ره خودم یه جا پیدا کردم ورژنش 1.9.0 بود آخریشه یا نه بازم اومده

دوست عزیز اگه از سایت خودش دانلود کنید قسمت ال جی و مدل kp500 رو انتخاب کنید نرم افزار سازگار با این گوشی دانلود میشه. اینطوری خیلی مطمئن تره.

atseh
21-04-2011, 12:55

با سلام
آره اين نرم افزار با اين گوشي سازگاري داره و خودم هم ازش كار ميكنم ولي بعضي مواقع نميدونم واسه چي كه اول وارد ميشيد يه كم هنگه و كنده و حدود 10دقيقه بايد صبر كنيد تا عادي بشه!

يه خاطره از اين گوشي:
هفته قبل جمعه با موتور تو راه جمگل بودم كه گوشي داخل جيب گرم كنم بود و با 90تا سرعت يه لحظه افتادم تو دست انداز و گوشي از تو جيبم افتاد رو آسفالت و رفت و رفت تا ماشيني كه پشت سرم بود اونو ديد و گرفتو چند ساعت بعد به گوشي زنگ زدم ديدم يكي جواب ميده و رفتم گوشي رو گرفتم در صورتي كه اينطور خورده بود زمين چيزيش نشد و فقط 3طرف از كناراش يكم خورده شد و همه چيزش صحيح و سالم داره كار ميكنه :3:

اينو ميگن استقامت!

atseh
21-04-2011, 13:09
[QUOTE=majid_sd2009;6006289]سلام ببخشید جوابتونو نمیدم چون اینترنت ندارم.
برای نصب تم که آموزشش هست
اینم لینکش:

دادا اين لينك اينطور معلومه كار نميكنه؟!!
يه بررسي كنيد و اگه ميشه يه لينك ديگه واسه نصب تم بزاريد!:3:

blackhero
23-04-2011, 22:30
اساتید محترم: بازی های wheel mania و flaying dices بازی های فلش هستند؟! اگر هستند چرا روی گوشی من اجرا میشن، چون من هیچ تغییری در گوشی ندادم و از همون اول توی گوشی بود این بازی ها و بخوبی اجرا میشن.

کسی از دوستان نمیدونه!؟:13:

hamed1282
27-04-2011, 16:07
سلام
كوكي من يه دفه خود به خود خاموش ميشه شماره پاك ميكنه و آهنگ پاك ميكنه دوستان ميخواستم بدونم مشكلش چيه بايد بدمش تعميرات

S_ALI_A
28-04-2011, 02:35
اول ريست فاكتوري. اگه نشد فلش

meysam.b.k
28-04-2011, 20:19
با سلام،
دیروز برای مادرم KP500 خریدم با گارانتی اصلی، احساس می‌کنم که صداش کیفیت لازمو نداره (البته وقتی با N95 مقایسه می‌کنم)، البته صداش بلنده. خواستم ببینم اسپیکرش مشکل داره یا کیفیت صداش به این صورته.

fmpr
01-05-2011, 14:23
کسی از دوستان نمیدونه!؟:13:

سلام دوست عزیز ... اونا بازیای خود گوشیه و فلش نیست :)

DAVOOD24
04-05-2011, 12:35
سلام
از این گوشی بدونه قلم هم میشه استفاده کرد ؟

:46:

blackhero
06-05-2011, 11:25
با سلام،
دیروز برای مادرم KP500 خریدم با گارانتی اصلی، احساس می‌کنم که صداش کیفیت لازمو نداره (البته وقتی با N95 مقایسه می‌کنم)، البته صداش بلنده. خواستم ببینم اسپیکرش مشکل داره یا کیفیت صداش به این صورته.
مبارک باشه. کیفیت صداش همینطوره، در مقایسه با n73 یا n95 مسلما ضعیفتره.

سلام
از این گوشی بدونه قلم هم میشه استفاده کرد ؟
:46:

بله میشه دوست عزیز، ولی یه کم مشکله. برای استفاده بهتر حتما تنظیمات کالیبریشن رو انجام بدید.

mohamadreza666
08-05-2011, 12:01
من یه گوشی kp 500 دارم که وقتی به inbox میرم گوشی ریست میشه!!!چی کارش کنم؟
کد ریست داره؟؟؟
سبز باشین...!!!:10:

S_ALI_A
08-05-2011, 21:08
معمولا يا چهارتا صفر يا اصلا كد نداره.

blackhero
12-05-2011, 11:18
من یه گوشی kp 500 دارم که وقتی به inbox میرم گوشی ریست میشه!!!چی کارش کنم؟
کد ریست داره؟؟؟
سبز باشین...!!!:10:

من این مشکل رو با اس ام اس های برنامه 90 دارم. وقتی اس ام اس یدم اون جوابی که میاد رو اگه باز کنم گوشی ریست میشه. البته این 2-3 برنامه آخر مشکل حل شده بود! نمیدونم ایراد از گوشیه یا از مسجهاش! با نوکیا و کا1000چینی که دارم این مشکل وجود نداره.

fmpr
13-05-2011, 19:28
من این مشکل رو با اس ام اس های برنامه 90 دارم. وقتی اس ام اس یدم اون جوابی که میاد رو اگه باز کنم گوشی ریست میشه. البته این 2-3 برنامه آخر مشکل حل شده بود! نمیدونم ایراد از گوشیه یا از مسجهاش! با نوکیا و کا1000چینی که دارم این مشکل وجود نداره.

آره منم این مشکل رو زیاد پیدا کردم ... تنها راه حلش هم همونه ک وصل کنید به پی سی و با پی سی سوییت اون اس ام اس آخر رو پاک کنید

فقط اس ام اس های 90 نیست ... بعضی از اس ام اس های فارسی رو گیر میکنه

saman65
16-05-2011, 10:56
سلام دوستان.یه سوال..برنامه Nimbuzz روی کوکی هم نصب میشه درسته؟اگه نه...میشه لطف کنین یه نرم افزار یاهو بدین واسه این گوشی؟
بازم ممنون

fmpr
16-05-2011, 15:09
سلام دوستان.یه سوال..برنامه Nimbuzz روی کوکی هم نصب میشه درسته؟اگه نه...میشه لطف کنین یه نرم افزار یاهو بدین واسه این گوشی؟
بازم ممنون

آره میشه من روی گوشی نصب دارمش ...ولی به نظر من ebuddy بهتره

blackhero
18-05-2011, 17:16
آره میشه من روی گوشی نصب دارمش ...ولی به نظر من ebuddy بهتره

من با shmessenger خیلی حال میکنم. بنظر من خیلی کامل و عالیه.برای همه گوشی ها.

خوب دیگه دوستان من باید از این تاپیک برم، 2-3 ماهی بیشتر در جمع دوستان کوکی دار نبودم. راستش زیاد از این گوشی خوشم نیومد. البته نسبت به قیمتش بد نیست. اما من که معمولا نوکیا دستم بوده(چه مدل بالا چه مدل پایین) نتونستم با ال جی کنار بیام. وقتی برای نصب به تم ساده باید این همه زجر کشید یا همین مشکل مسج که تو چندتا پست اخیر گفته شد و یه سری مشکلات دیگه که خیلی برام مهم بود و اذیتم میکرد باعث شد ردش کنم بره. به هرحال اینم تجربه ای بود.

خوش و خرم باشید.:10:

atseh
22-05-2011, 15:52
با سلام
از وقتي كه گوشي خورده زمين مارهايي كه تو بازيش داره سروته شدن ولي كار ميكنه و مشكلي نداره!
كسي ميدونه قضيه چيه؟
ممنون :3:

poooootin
23-05-2011, 09:15
سلام دوستان خسته نباشید

من یه مشکل با گوشیم پیدا کردم و اونم اینه که وقتی اس ام اس میاد همین که میخوای اینباکس رو باز کنی گوشی ریستارت میشه...
همین سوالو قبلتر پرسیده بودن ولی کسی جواب نداده بود... لطفا راهنمایی کنید..

باید فلش کنم؟؟؟ چطوری؟؟؟ تاپیک راهنماییشو بذارید لطفا

یا با آپدیت فریمور از سایت ال جی هم مشکلم حل میشه؟؟؟

خیلی ممنونم

Srk_mj
02-06-2011, 18:58
سلام
هنگام اتصال گوشی به Pc در حالت Mass storage فقط پوشه Document و Other رو نشون میده! دوستان میشه کاری کرد که پوشه های دیگه هم نشون بده؟!

FANBOOK
06-06-2011, 23:44
آره منم این مشکل رو زیاد پیدا کردم ... تنها راه حلش هم همونه ک وصل کنید به پی سی و با پی سی سوییت اون اس ام اس آخر رو پاک کنید

فقط اس ام اس های 90 نیست ... بعضی از اس ام اس های فارسی رو گیر میکنه
برای منم چند بار اتفاق افتاد ه هرچی خواستم بفهمم دلیلش چی بوده نتونستم
تنها رهش هم که همین است که گفتن

---------- Post added at 12:41 AM ---------- Previous post was at 12:39 AM ----------

من با shmessenger خیلی حال میکنم. بنظر من خیلی کامل و عالیه.برای همه گوشی ها.

خوب دیگه دوستان من باید از این تاپیک برم، 2-3 ماهی بیشتر در جمع دوستان کوکی دار نبودم. راستش زیاد از این گوشی خوشم نیومد. البته نسبت به قیمتش بد نیست. اما من که معمولا نوکیا دستم بوده(چه مدل بالا چه مدل پایین) نتونستم با ال جی کنار بیام. وقتی برای نصب به تم ساده باید این همه زجر کشید یا همین مشکل مسج که تو چندتا پست اخیر گفته شد و یه سری مشکلات دیگه که خیلی برام مهم بود و اذیتم میکرد باعث شد ردش کنم بره. به هرحال اینم تجربه ای بود.

خوش و خرم باشید.:10:

بهر حال موفق باشی ولی پیشنهاد میکنم طرف نوکیا نری اونم توی این برهه لاقل اگه رفتی فقط سری e رو انتخاب کن چون داری پول اضافی و الکی میدی و خود نوکیا هم سیستم سیمبینشو جمع کرده

---------- Post added at 12:43 AM ---------- Previous post was at 12:41 AM ----------

سلام دوستان خسته نباشید

من یه مشکل با گوشیم پیدا کردم و اونم اینه که وقتی اس ام اس میاد همین که میخوای اینباکس رو باز کنی گوشی ریستارت میشه...
همین سوالو قبلتر پرسیده بودن ولی کسی جواب نداده بود... لطفا راهنمایی کنید..

باید فلش کنم؟؟؟ چطوری؟؟؟ تاپیک راهنماییشو بذارید لطفا

یا با آپدیت فریمور از سایت ال جی هم مشکلم حل میشه؟؟؟

خیلی ممنونم
همیشه که اینجوری نیست من شاید 2 ماه یه بار این جوری بشم
بعضی موقع ها پیش میاد راحل هم چند بار گفتیم وصل میکنید به پی سی
با برامه پیسسی سوئیت میرید توی مسج ها میتونین بخونیدش و بعدم پاکش کنید

---------- Post added at 12:44 AM ---------- Previous post was at 12:43 AM ----------

سلام
هنگام اتصال گوشی به Pc در حالت Mass storage فقط پوشه Document و Other رو نشون میده! دوستان میشه کاری کرد که پوشه های دیگه هم نشون بده؟!
این مشکل را تا به حال برخورد نکردم
احتمالا مموریت ویروس گرفته یا مشکل پیدا کرده یه فرمت بزنیدد و چک کنید:5:

sheyda_69
18-06-2011, 14:59
سلام بچه ها من تازه به این فروم اومدم

هرچی گشتم چیزی که بتونم استفاده کنم گیر نیاوردم

من هرچی میکنم اون راهنمایی تم هم نتونستم پیدا کنم چجوری تم بزارم

دوم اینکه جی پی ار اس هم کد میدم میگه تنظیم کن تنظیم میکنم بعدش چی میشه کجا میره چیکارش کنم

میشه زیر دپلم راهنمایی کنین ممنون میشم من زیاد اشنایی با اصطلاحات ندارم:11:

mahdimortez
11-07-2011, 13:00
سلام دوستان
ببخشيد من در رابطه با نصب تم رو اين گوشي مشكل دارم.
مشكل موقعي يه كه مي خوام ‍cust_theme تغيير كرده رو به گوشي منتقل كنم-- ارور ميده.لطفا راهنماييم كنيد.
error during the port opening|can not delete the non-existing channel 1.
در ضمن حافظه داخلي گوشيم پوشه FlashContacts نداره چيكار كنم؟ممنون ميشم راهنماييم كنيد!

ab_rang
12-07-2011, 11:51
سلام
گوشی من قسمت زبانش، زبان اتوماتیکش فارسی شده قبلا زبان اتوماتیکش انگلیسی بود الان وقتی از بین زبان ها زبان انگلیسی رو انتخاب میکنم بعضی پیغام هاش کره ای میشه. یه دفعه اینطوری شده. کسی میدونه چطور میشه زبان اتوماتیکش رو انگلیسی کرد؟؟

aaaammmm87
24-08-2011, 18:35
سلام
گوشیم به دلایل نامشخص LCD از کار افتاده و کار نمیکه روشن میشه ولی هر چی با انگشت و قلمش بهش فشار میارم عکس العملی نشون نمیده ولی وقتی که میزارمش در فریزر تا وقتی که سرده ال سی دیش خیلی خوب کار میکنه . سوالم اینه ایا خود ال سی دیم سوخته یا لمسیش از کار افتاده باید عوض بشه ؟ یا مشکل از جایی دیگه ای هست ؟

Saeed_S17
25-08-2011, 14:47
احتمالا از تاچشه.یک بار تاچ با ال سی دی شو باز کن دوباره ببند.فقط جایی این کارو بکن که گرد و خاک نباشه.یک جای بسته.احتیاط کنی.

aaaammmm87
28-08-2011, 13:14
دوست عزیز یه کم بیشتر توضیح میدین ؟ این تاچ و ال سی دی با هم فرق دارن چطوری می تونم بازش کنم و دوباره جاش بندازم ؟ تاچ کدومه و ال اسی دی کدوم ؟ بیرون چند درستش میکنن ؟

AOM
02-09-2011, 19:27
دوستان رمز روش گذاشتیم و فراموش کردیم چیکار کنیم؟

Steps-Rap
03-09-2011, 10:49
دوستان رمز روش گذاشتیم و فراموش کردیم چیکار کنیم؟

منظورت رمز کجاشه؟؟

AOM
03-09-2011, 22:23
كد امنيتي كه گذاشتيم روش

Steps-Rap
04-09-2011, 09:37
كد امنيتي كه گذاشتيم روش

آهان..شرمندده من تاحالا از ایم کد مدد ها روش نذاشتم به جز واسه قفلش...

AOM
04-09-2011, 22:53
خب همون كه واسه قفله.اونو چيكار كنيم يادمون رفته؟

Steps-Rap
05-09-2011, 15:48
خب همون كه واسه قفله.اونو چيكار كنيم يادمون رفته؟

نه ببین من فک کرددم اون کد 4 رقمی که که واسه یه تم هست که میشه رو قفلش رمز بزاری رو میگی..
اونی که تو میگی احتمالا مال خود گوشی ه

S_ALI_A
08-09-2011, 11:44
gc900 منم اینجوری شده ولی نه تمام نقاط. ماله من گاهی اوقات اصلا کار نمیکه گاهی اوقات کار میکنه. ولی وقت هایی که کار میکنه همیشه بالای صفحه کار نمیکنه. میدونی چیه الجی کلا به درد لای جرز دیوار هم نمیخوره.

gigi_alex
13-09-2011, 18:09
دوستان اگه تم رو عوض کنم زبان فارسی هم میپره از رو گوشی ؟

اگه اینجوری میشه . چجوری زبان فارسی روش نصب کنم ؟

fmpr
13-09-2011, 23:37
من قبلا تم نصب کردم و حالا میخوام به حالت اولیه برگرده ... چیکار کنم ؟!

بک آپی که گرفته بودم پاک شده و الان هیچی از قدیم ندارم ازش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gigi_alex
14-09-2011, 01:41
من قبلا تم نصب کردم و حالا میخوام به حالت اولیه برگرده ... چیکار کنم ؟!

بک آپی که گرفته بودم پاک شده و الان هیچی از قدیم ندارم ازش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تم اصلیه گوشی رو دانلود کن بعد نصب کن .

0749
19-06-2012, 16:16
آقا این چه سایتیه که این فایل رو توش آپلود کردین تو یه سایت بهتر آپلود کنید تا ماهم بتونیم دانلود کنیم.

Sonadoras
17-08-2012, 13:35
سلام به همه........دوستان منم میخوام کوکی بگیرم.......الان تو بازار هست؟؟؟
لطفا اگه کسی میدونه جواب بده........

Reza_DA
06-09-2012, 10:18
دوستان عزیز من هر وقت کوکیمو میزنم به شارژ ریست میشه بعد شروع میکنه به شارژ شدن کمکم کنید راستی تم ایفیون روش نصب کردم مشکل بر طرف شد مشکل از تم اصلیشه؟

Massoud H.N
29-10-2012, 12:53
تم رو از کجا دانلود کنیم ؟

Massoud H.N
29-10-2012, 12:55
بعضی وقتا اس ام اس فارسی که میاد ریست میشه / چه باید کرد ؟

mamadloder
21-11-2012, 15:02
سلام به همه ی دوستان

شما می تونید برای دانلود :[تم ، widget ، game ، keylock ، topmenu و...] به این سایت بروید :

theme-lg-kp500.mihanblog.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هر چیزی برای KP500 بخواین توی این سایت هست

هر دوی سایت ها یکی هست

این سایت دارای آموزش فلش کردن KP500 هست که هر مشکلی توی گوشی رو حل می کنه

خوبیش اینه که هر روز آپدیت میشه

seraj-90
18-12-2012, 09:29
سلام به همه........دوستان منم میخوام کوکی بگیرم.......الان تو بازار هست؟؟؟
لطفا اگه کسی میدونه جواب بده........
سلام.نو فکر نکنم گیر بیاد ولی کارکرده سراغ دارم اگه خواستین...

123000123
02-02-2013, 17:29
سلام میخواستم بدونم این گوشی viber داره یا نه؟

behnamrizi
31-05-2014, 22:15
دوستان من lcd گوشی شکست دادم عوضش کردن اما ازون به بعد دوربینش از کار افتاده و هیچ ویدیویی هم پلی نمیشه.
فلش و فکتوری ریست هم کردم درست نشد،خود اونی که lcd را عوض کرده بود هم نتونست درستش کنه.
کسی از دوستان راه حلی میدونه؟