PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : LG KP500 Cookie يك گوشي زيبا - شيك- با امكانات مناسب و قيمت باور نكردني

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13

4870x2
03-03-2010, 14:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.
گفتم عكسش قشنگه حیفه نزارم!

FANBOOK
03-03-2010, 15:27
این قفل کلید key lock با پسوورد رو من نصب کردم بصورت تم فلش نصب میشه ردیف توی اون تاپیک هم گذاشتم فقط یه قلق داره که هر خواست تا ......... فقط یه چیز دیگه این جور قفلی یا برنامه ای که بشه مثه گوشیا نوکیا وسامسونگ روی قسمت های مهم گوشی مثه مسیج و ......هم رمز گذاشت هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟ینی میشه یه روش همین کپی کردن فایل ها یا.... این قفل رو هم مثه قفل صفحه کلید داشت؟؟؟
در مورد پیغام گیر هم من نمیدونم کسی کار کرده که بشه یه منشی یا برنامه ا چیزی براش ردیف کرد؟؟؟؟ این خیلی برام مهم اگه از بچه ها اطلاع دارین در این مورد بگین

در این مورد هیشکی نظری نداره؟؟؟

-reza-
04-03-2010, 00:27
سلام.
من احتمالا فردا یا شنبه میرم واسه خریدش برای داداشم.
اول میخوام بدونم که کسی قیمت بدونه گارانتیشو میدون؟؟؟
دوم اینکه تو جعبه چیا هست؟؟؟؟ رم روش داره یا باید بگیرم؟؟؟
سلام.
بدون گارانتی تا 130 هم هست.
توی جعبه : کابل usb - محافظ lcd - شارژر - 2دفترچه راهنما - مینی سی دی ال جی پی سی سویت ( چی شد ؟ :دی )
رم چیه ؟ مموری نداره روش.باید بخری.

OSEN
04-03-2010, 11:41
به به . بعد سال ها!! به این کلوب سر زدم :10:. چه کردن دوستان کوکی دار :8:. یس بالاخره تم هم ردیف شد براش :27:. ایول .

یه سئوال ، نصب تم گوشی رو به فنا نمیده ؟ ریسکش چقده ؟

خدا رو شکر کوکی ما که هنوز عینهو بنز داره برامون کار میکنه :46:. gprsش که مارو ورشکست کرد :31:.

Steps-Rap
04-03-2010, 12:24
به به . بعد سال ها!! به این کلوب سر زدم :10:. چه کردن دوستان کوکی دار :8:. یس بالاخره تم هم ردیف شد براش :27:. ایول .

یه سئوال ، نصب تم گوشی رو به فنا نمیده ؟ ریسکش چقده ؟

خدا رو شکر کوکی ما که هنوز عینهو بنز داره برامون کار میکنه :46:. gprsش که مارو ورشکست کرد :31:.

نصب تم روش هیچ گونه ریسکی نداره.
خیالت راحت

majid_sd2009
04-03-2010, 12:26
دوستان اگه میشه لینک سایت روسی رو بدید گمش کردم:31:

FANBOOK
04-03-2010, 18:19
دوستان اگه میشه لینک سایت روسی رو بدید گمش کردم:31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینو می خواستی؟

VBYOFSKI
06-03-2010, 00:51
سلام.
بدون گارانتی تا 130 هم هست.
توی جعبه : کابل usb - محافظ lcd - شارژر - 2دفترچه راهنما - مینی سی دی ال جی پی سی سویت ( چی شد ؟ )
رم چیه ؟ مموری نداره روش.باید بخری.

سلام.
ممنون. من گرفتم ولی با گارنتی 148، بدونه گارانتی گیر نیاوردم.
عجب دزدایی هم تو علاالدین پیدا میشه، یارو میگفت 140 بعد که رفت بگیرم بعد تست گفت باید برنامه هاش نسب شه و تو گارانتی ثبت شه که 30 تومن هم اون میشه وقتی هم گفتم بدونه اونا میخوام گفت نمیشه، دیگه کلی جر و بحث کردیم و اومدیم بیرون، رفتیم یه جادیگه.

خب تو این دو روز گوشیه خوبی بود تا ببینیم بعد چی میشه.

gigi_alex
06-03-2010, 11:22
سلام
بازم با مشکل همیشگی اومدم.
بازم موقع پخش یدئو کرش میکنه.
یکی یه ویدئو با مشخصات زیر با نرم افزار زیر تبدیل کنه. بریزه تو گوشیش . ببینه گیر میکنه. یا نه.

Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter6.2.0603

دانلود کنید نرم افزارو . اگه رجیستر کد خواستید بگید بدم بهتون. من دارم.
با این مشخصات تبدیل کنید .
video quality : superb
audio quality : 160 kbps
video size :400*240
با فرمت mp4.
حتما ویدئو موزیک تبدیل کنید که یه خرده شلوغ باشه.
بریزید تو گوشیتون ببینید .چی میشه.
جوابشو سریع بدید.

majid_sd2009
06-03-2010, 11:49
ببین یک نرم افزار دوستان گذاشته بودن قبلا که میگفتن برای کوکی داره که من با اون تست کردم mp4جواب میداد ولی تمام صفحه نبود.
من فیلمها رو با Total Video Converter تبدیل میکنم به 3gp با بهترین کیفیت و تمام صفحه میاره گوشی.
خواستید بگید نرم افزار رو براتون آپلود کنم و بگم با چه مشخصاتی تبدیل میکنم.
نصف فرار از زندان رو من همینجوری تو موبایل دیدم .

gigi_alex
06-03-2010, 13:14
ببین یک نرم افزار دوستان گذاشته بودن قبلا که میگفتن برای کوکی داره که من با اون تست کردم mp4جواب میداد ولی تمام صفحه نبود.
من فیلمها رو با Total Video Converter تبدیل میکنم به 3gp با بهترین کیفیت و تمام صفحه میاره گوشی.

3gp مشکلی نداره واسه پخشش .
ولی وقتی فرمتو مزاری روی mp4 تو گوشی کرش میکنه.
تازه وقتی audio codec رو میزاری روی mp3 تو گوشی بدون صدا پخش میشه.

لیست نرم افزارهایی که سایز 240*400 دارن

Nidesoft LG Video Converter

pouya_rkh
06-03-2010, 17:47
من با برنامه format factory تبدیل می کنم عالیه خودش فرمت کوکی رو هم داره فیلم رو با کیفیت تبدیل می کنه تمام صفحه هم پخش می سه

majid_sd2009
06-03-2010, 19:21
من با برنامه format factory تبدیل می کنم عالیه خودش فرمت کوکی رو هم داره فیلم رو با کیفیت تبدیل می کنه تمام صفحه هم پخش می سهمن که هر کاری میکنم بازم تمام صفحه نمیشه و همون 240*320 نشون میده.:13:

gigi_alex
06-03-2010, 21:40
من که هر کاری میکنم بازم تمام صفحه نمیشه و همون 240*320 نشون میده.:13:

با همین 2 تا نرم افزاری که گفتم تبدیل کن. تمام صفحه نشون میده.

Nidesoft LG Video Converter

من پیشنهاد میکنم. که با اولی کانورت کنی .
کد رجیسترشم دارم. دانلود کردی . بگو بهت بدم.

mehrandiab
07-03-2010, 07:51
کسی نمیدونه فایلهای فلش رو چطوری میشه توی این گوشی اجرا کرد ؟؟؟

saadi126
07-03-2010, 10:03
سلام خدمت همه دوستان كوكي دار من كه كوكيم ال سي ديش شكست درست نكردم همونجور مونده.
حالا يه سوال فقط خواهش ميكنم هر كي ميدونه جواب بده:

يكي از دوستان كوكي دار، كوكيش تا بالا مياد ريست ميشه و نميشه هيچ كاري كرد. كسي ميدونه چجوري و با گرفتن كدوم كليدها ميشه هارد ريستش كرد؟ اگه نشه بايد يه بار فيرم وير رو آپديت كنيم.

پيشتر ممنونم از بابت لطف و محبت همه.

majid_sd2009
07-03-2010, 11:03
کسی نمیدونه فایلهای فلش رو چطوری میشه توی این گوشی اجرا کرد ؟؟؟
فلش همینجوری ساپورت نمیکنه.بایدهک بشه،تازه اونجوریم راحت نمیشه فلش ریخت.
هر فلشی که میریزی اسمش رو باید داخل یک فایل بنویسی تا بیاد تو لیست گوشی.:41:

سلام خدمت همه دوستان كوكي دار من كه كوكيم ال سي ديش شكست درست نكردم همونجور مونده.
حالا يه سوال فقط خواهش ميكنم هر كي ميدونه جواب بده:

يكي از دوستان كوكي دار، كوكيش تا بالا مياد ريست ميشه و نميشه هيچ كاري كرد. كسي ميدونه چجوري و با گرفتن كدوم كليدها ميشه هارد ريستش كرد؟ اگه نشه بايد يه بار فيرم وير رو آپديت كنيم.

پيشتر ممنونم از بابت لطف و محبت همه.
گوشی خودتون گارانتی نداشت؟
این یکی چی؟ اگه گارنتی داره ببیرین نمایندگی کامتل درستش کنن:31:

saadi126
07-03-2010, 12:34
گوشی خودتون گارانتی نداشت؟
این یکی چی؟ اگه گارنتی داره ببیرین نمایندگی کامتل درستش کنن:31:
چرا داره تازه گرفتيمش ولي ميخوام اگه با يه مستر ريست درست ميشه ديگه دردسر گارانتي رفتن نداشته باشيم

gigi_alex
08-03-2010, 09:55
سلام
بچه ها مشکلم باری پخش ویدئوها حل شد
ایراد از اینجا بود .
sample rate رو باید روی 22050 قرار داد . تا گیر نکنه. روی 44100 میزاشتی گیر میکرد.

Steps-Rap
08-03-2010, 15:38

آقا چه جوری ب توتال با بهترین کیفیت 3gp تبدیل میکنی؟؟
من هر چی رو باهاش به 3gp تبدیل کردم کیفیتش خیلی پایین بود.
چه جوری باید تنظیمش کرد؟

Steps-Rap
08-03-2010, 15:44
سلام
بچه ها مشکلم باری پخش ویدئوها حل شد
ایراد از اینجا بود .
sample rate رو باید روی 22050 قرار داد . تا گیر نکنه. روی 44100 میزاشتی گیر میکرد.

عجیبه .من که با ین مشخصات به mp4 تبدیل میکنم به راحتی پخش میشه:
sample rate: 48000
Aspect Ratio: 16:9
Resolution:240*400
video codec:mpeg 4
Video quality:super
audio quality:160 kbps(superb)
audio cod : mpeg4aac
Channels:2Channels stereo

eai
08-03-2010, 21:00
سلام بازی که با شتاب سنج گوشی کار کنه از کجا میشه گیر آورد ؟
کسی انجمن تخصصی برای کوکی می شناسه؟

Vamp!r3
08-03-2010, 23:04
سلام بازی که با شتاب سنج گوشی کار کنه از کجا میشه گیر آورد ؟
کسی انجمن تخصصی برای کوکی می شناسه؟

فعلا که جز بازی های خود گوشی.......دیگه بازی نیست که با شتاب سنج کار کنه............

omid1376
09-03-2010, 12:49
آقا بالاخره صدای دوربین این کوکی خفه می شه یا نه؟

Gladiator King
09-03-2010, 19:02
سلام
من میخوام کوکیم رو بفروشم، حدود 4 ماهه دارمش. اهواز هستم
اگی کسی خواست پیغام بده

-reza-
09-03-2010, 19:37
من میخوامستم یکی دیگه هم بخرم برا مامانم اما دلمو زد.مال خودمو دادم.
الانم گوشی ندارم.

آقا بالاخره صدای دوربین این کوکی خفه می شه یا نه؟

آموزش تغییر صدای شاتر به کمک -- خیلی صفحات قبل توسط من گذاشته شده...

pourya_bo2pmc
09-03-2010, 19:48
سلام
من میخوام کوکیم رو بفروشم، حدود 4 ماهه دارمش. اهواز هستم
اگی کسی خواست پیغام بده

واسه چی میخوای بفروشیش ؟ ناراضی هستی از کوکی ؟

eai
10-03-2010, 17:14
چند می فروشی من می خوام بخرم (چقدر از گارانتیش مونده سالمه یا باهاش کشتی گرفتی :31:)

Gladiator King
10-03-2010, 18:24
واسه چی میخوای بفروشیش ؟ ناراضی هستی از کوکی ؟

از کوکی نه، کلا از گوشی تاچ اسکرین خسته شدم، کار کردن باشون برام سخته

چند می فروشی من می خوام بخرم (چقدر از گارانتیش مونده سالمه یا باهاش کشتی گرفتی :31:)

سالمه سالمه، گارانتیش تا 90/08/15 اعتبار داره، تقریبا 20 ماه!
اگه خریداری با هم کنار میام، فقط اینو بگم من اهوازم، شما مثل اینکه کرجی! آخه چطوری میخای ببریش؟

pourya_bo2pmc
12-03-2010, 19:59
از کوکی نه، کلا از گوشی تاچ اسکرین خسته شدم، کار کردن باشون برام سخته

حیف نیست حالا که گوشیت خوب دراومده و مشکلی نداره بفروشیش حالا وقتی فروختی میخوای چی بخری ؟

blackhero
12-03-2010, 23:52
دوستان آخرین قیمتی که دارید چنده؟ البته علاء الدین تهران. بنظرتون ارزونتر میشه یا گرون میشه؟

Gladiator King
13-03-2010, 14:29
حیف نیست حالا که گوشیت خوب دراومده و مشکلی نداره بفروشیش حالا وقتی فروختی میخوای چی بخری ؟

چرا دیگه مشکل اینه که با گوشی لمسی مشکل دارم:31: فکر نمیکردم اینقدر کارکردن باشون سخت باشه:18:
گوشی حتما باید کلید چهار جهت داشته یاشه:5:
اگه خدا بخاد میخام n85 یا n79 بگیرم:8:

pourya_bo2pmc
13-03-2010, 16:24
چرا دیگه مشکل اینه که با گوشی لمسی مشکل دارم:31: فکر نمیکردم اینقدر کارکردن باشون سخت باشه:18:
گوشی حتما باید کلید چهار جهت داشته یاشه:5:
اگه خدا بخاد میخام n85 یا n79 بگیرم:8:

راستش من که گوشی لمسی نداشتم و کار هم نکردم که بدونم آدم بعد یه مدت ازش خسته میشه یا نه

اگه دنبال کلیدهای زیاد و اضافی تری واسه صفحه کلید گوشیت هستی درباره سری ای E نوکیا هم میتونی فکر کنی مثلا ای 63
من که همکارم داره خودش ازش خوشش میاد ولی من اصلا ، :9:این همه کلید 

omid1376
14-03-2010, 15:50
من میخوامستم یکی دیگه هم بخرم برا مامانم اما دلمو زد.مال خودمو دادم.
الانم گوشی ندارم.

آموزش تغییر صدای شاتر به کمک -- خیلی صفحات قبل توسط من گذاشته شده...
آقا رضا من که هر چی گشتم این پست شما را پیدا نکردم میشه لینکش را بدید؟

pourya_bo2pmc
15-03-2010, 18:56
یه زمانی این تاپیک روزی n تا پست توش زده میشد و همیشه بالا بود اما حالا

حسین جان تقصیر شماست که کوکیتو فروختی !!!:5: باید آقا دزده بهت پس نمیداد تا قدرشو میدونستی :31:

Michael Ropy
15-03-2010, 20:07
حسین جان تقصیر شماست که کوکیتو فروختی !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باید آقا دزده بهت پس نمیداد تا قدرشو میدونستی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:دی :دی آره والا از موقع گم شدن کوکی باور کنید اینقدر ضرر مالی بایت خرید و فروش گوشی دیدم که دیگه داره حالم از هرچی گوشیه بهم میخوره! :2: :دی

پی نوشت: ولی خودمونیم ها! هنوز صدر نشینم تو تعداد پست های کلوپ کوکی با 412 تا پست تا به الان! :دی

moslem-visual
16-03-2010, 13:48
یک سوال، این کوکی عزیزمون میتونه هر فایل فلشی رو باز کنه؟ یعنی میشه براش با فلش نرم افزار نوشت (منظور همین فلش cs4)؟ رفتم سایت مای الجی کوکی، کفم برید راستش - یه جورایی رفتم توی فکر که همینو جای آرنا بخرم!

Steps-Rap
16-03-2010, 15:32
دوستان دیگه خیلی کم لطفی میکنن.اصلا سر نمیزنن.

FANBOOK
16-03-2010, 16:17
یک سوال، این کوکی عزیزمون میتونه هر فایل فلشی رو باز کنه؟ یعنی میشه براش با فلش نرم افزار نوشت (منظور همین فلش cs4)؟ رفتم سایت مای الجی کوکی، کفم برید راستش - یه جورایی رفتم توی فکر که همینو جای آرنا بخرم!
بله این فلش ها رو میتونی به شکل نرم افزار و تم گوشیت استفاده کنی و همچنین با تم جدید که من گذاشتم هم میتونی فایل ها و بازی های فلش رو هم اجرا و جالشو ببری

pourya_bo2pmc
16-03-2010, 17:53
دوستان من تاپک رو تا زمانی که هنوز مشکل نصب تم وجود داشت و اکثرا نصبش رو به اون روش خاص ریسک میدونستن دنبال کرده بودم و بعدش دیگه فرصت نشده بود که سربزنم تا این اواخر 

اما الان مثل اینکه نصب تم براحتی و با یک روش دیگه حل شده و من شماره صفحه های قبلی رو نمیدونم در این رابطه

میشه یه توضیح مختصر بدین که چجوری تم نصب میکنین روی کوکی

Steps-Rap
17-03-2010, 16:44
بله این فلش ها رو میتونی به شکل نرم افزار و تم گوشیت استفاده کنی و همچنین با تم جدید که من گذاشتم هم میتونی فایل ها و بازی های فلش رو هم اجرا و جالشو ببری

کدوم تم رو میگی؟

majid_sd2009
17-03-2010, 18:33
دوستان من تاپک رو تا زمانی که هنوز مشکل نصب تم وجود داشت و اکثرا نصبش رو به اون روش خاص ریسک میدونستن دنبال کرده بودم و بعدش دیگه فرصت نشده بود که سربزنم تا این اواخر

اما الان مثل اینکه نصب تم براحتی و با یک روش دیگه حل شده و من شماره صفحه های قبلی رو نمیدونم در این رابطه

میشه یه توضیح مختصر بدین که چجوری تم نصب میکنین روی کوکی
این برای شما

اینم تاپیک کلیش

کدوم تم رو میگی؟
اینم برای شما

-reza-
18-03-2010, 01:46
آقا رضا من که هر چی گشتم این پست شما را پیدا نکردم میشه لینکش را بدید؟

Massoud H.N
18-03-2010, 13:09
سلام !

امروز داشتم تو اینترنت میچرخیدم . چشم افتاد به یه هندسفری دو تیکه مخصوص کوکی . تو سایت PLAZA.ir میفروشه به قیمت 5 هزار تومن و یه جور دیگش هست 2 هزار تومن که فکر نکنم جالب باشه !!!

گفتم به دوستان بگم اونایی که دنباله این بودن بدونن . من خودم قبلا دو سه بار از این سایت خرید کردم . که انصافا همه چیش عالی بود همین تازگی یه رابط دوربین برای w800 گرفتم و بعد یک سال دوباره دوربین گوشیمو راه انداختم . اگه خواستین به سایتش یه سری بزنین !!!

اینم توضیحاتش با عکساش :

هندزفری ال جی به شما کمک می کند تا لذت گوشی دادن به موسیقی را چند برابر کنید و به راحتی تماس های خود را مدیریت نمایید.

به احتمال زیاد به همه گوشیهای ال جی هم میخوره ! میشه هر هدفنی رو که بخوای بهش وصل کنی ! :10:

Michael Ropy
18-03-2010, 17:57
پورت دقیقا مال همه گوشی های فعلی الجی هستش....مثل رنوار و ویوتی اسمارت و....

pourya_bo2pmc
18-03-2010, 19:56
کیف کوکی که دیگه درون جعبه اش هنگام خرید نیست آره ؟
تو بازار فراوون هستش ؟ چنده ؟

اندکی صبر ، سحر نزدیک است .

pourya_bo2pmc
19-03-2010, 18:02
دوستان سلام

فکر کنم همه رفتین سفر کجائین شما ؟
میگم وایرلس چیه ؟ این که میگن کوکی وایرلس نداره و عیبش محسوب میشه رو توضیحی بدین

Michael Ropy
19-03-2010, 19:26
میگم وایرلس چیه ؟ این که میگن کوکی وایرلس نداره و عیبش محسوب میشه رو توضیحی بدین

WiFi

یه نوع اینترنت پرسرعت بی سیم هستش که جاهایی استفاده میشه که آنتنش موجود باشه (مثلا خریداری بشه یا یه جاهایی مثل هتل ها مجانی وجود داشته باشه) میتونید بوسیله ی اون برید اینترنت (با سرعت بالا) و لذت ببرید.....وای فای چیز خوبیه ولی تو این قیمت محاله تاچ وای فای دار گیر بیاد!!! کوکی به نسبت قیمتش امکانات خیلی خوبی رو ارائه میکنه....

pourya_bo2pmc
19-03-2010, 20:30
حسین جان ممنون از جوابت
حالا تو کشور ما این اینترنت بیسیم هستش ؟ و سرعت وای فای خیلی بیشتر از نتی هستش که بچه ها الان دارن با کوکی بهش وصل میشن ؟

Michael Ropy
20-03-2010, 10:45
حالا تو کشور ما این اینترنت بیسیم هستش ؟ و سرعت وای فای خیلی بیشتر از نتی هستش که بچه ها الان دارن با کوکی بهش وصل میشن ؟ بله هست، هم میتونید خریداری کنید و هم میتونید جاهایی که مجانی میدن استفاده کنید (مثل فرودگاه ها، لابی هتل ها و حتی اکثر دانشگاه ها و...). پیشنهاد میکنم از راه دوم استفاده کنید! :دی

سرعتش هم اصلا قابل مقایسه نیست با GPRS ای که تو کوکی بچه ها باش میرن.....GPRS حداکثر 56 کیلوبیت سرعت داره ولی وای فای از 1 مگابیت به بالا (تا 10 مگابیت بسته به گوشی، کیفیت سیگنال و سرویس دهنده).

darkmindms
20-03-2010, 16:44
بله هست، هم میتونید خریداری کنید و هم میتونید جاهایی که مجانی میدن استفاده کنید (مثل فرودگاه ها، لابی هتل ها و حتی اکثر دانشگاه ها و...). پیشنهاد میکنم از راه دوم استفاده کنید! :دی

سرعتش هم اصلا قابل مقایسه نیست با GPRS ای که تو کوکی بچه ها باش میرن.....GPRS حداکثر 56 کیلوبیت سرعت داره ولی وای فای از 1 مگابیت به بالا (تا 10 مگابیت بسته به گوشی، کیفیت سیگنال و سرویس دهنده).

البته بهتره به قیمت بالای این سرویس و مجهز بودن بسیار کم اماکن برای استفاده رایگان اشاره کرد:13:
که نتیجه ای جز بلااستفاده بودن wifi نداره
پس کوکی داران عزیز چیز زیادی از دست ندادین :46:

pourya_bo2pmc
20-03-2010, 17:07
البته بهتره به قیمت بالای این سرویس و مجهز بودن بسیار کم اماکن برای استفاده رایگان اشاره کرد:13:

اره منم منظورم همین بود پس الان میشه گفت که این امکان wifi واسه گوشی مزیت هستش اما نبودشم اینقدها ضرر نیست البته تا زمانی که این اینترنت بیسیم همه جایی بشه که فعلا همین معمولیشم میخوان ازمون بگیرن :46:

pourya_bo2pmc
27-03-2010, 19:25
اول بگم دیدم تمام تاپیکهای گوشیهای دیگه اومده بالا و کوکی پایینه گفتم واسه اینکه کوکی هم بیاد بالا یه پست بدم
چون این تاپیک تنها تاپیکی هستش که من وقتی دیدمش از همون پست اول که بچه ها چه هیجانی واسه اومدن این گوشی به بازار و بعد قیمتهای کهکشانیش و خلاصه منو مجاب کرد که تک تک صفحه هاش و اون هیجانها و سوالاتی که در موردش هر روزه واسه دوستان بعد از خریدش پیش میومد تا اینجا ادامه بدم

حالا یه سوال هم واسم در مورد اینترنت گوشی پیش اومده بود من همراه اول دارم از 7 سال پیش و تا به حال وقتش و فرصتش نداشتم که با گوشیم وصل اینترنت بشم چون نیازی هم نبوده و با سیستم پی سی وصل میشم

این اینترنت گوشی که دوستان از بسته های ایرانسل استفاده میکنن با چه سرعتیه ؟ چون من پرسرعت دارم این واسم سواله که نت گوشی با ایرانسل مثل دیال آپه و کم سرعته یا ADSL ؟

majid_sd2009
27-03-2010, 20:40
اول بگم دیدم تمام تاپیکهای گوشیهای دیگه اومده بالا و کوکی پایینه گفتم واسه اینکه کوکی هم بیاد بالا یه پست بدم
چون این تاپیک تنها تاپیکی هستش که من وقتی دیدمش از همون پست اول که بچه ها چه هیجانی واسه اومدن این گوشی به بازار و بعد قیمتهای کهکشانیش و خلاصه منو مجاب کرد که تک تک صفحه هاش و اون هیجانها و سوالاتی که در موردش هر روزه واسه دوستان بعد از خریدش پیش میومد تا اینجا ادامه بدم

حالا یه سوال هم واسم در مورد اینترنت گوشی پیش اومده بود من همراه اول دارم از 7 سال پیش و تا به حال وقتش و فرصتش نداشتم که با گوشیم وصل اینترنت بشم چون نیازی هم نبوده و با سیستم پی سی وصل میشم

این اینترنت گوشی که دوستان از بسته های ایرانسل استفاده میکنن با چه سرعتیه ؟ چون من پرسرعت دارم این واسم سواله که نت گوشی با ایرانسل مثل دیال آپه و کم سرعته یا ADSL ؟
با سلام
چند وقتی نبودم دیگه ببخشید:11:
اول اینکه با همراه اول اصلا اینترنت نرید. چون اصلا به صرفه نیست.
دوم اینکه اینترنت ایرانسل مثل همون دایل آپه و فقط به درد خود گوشی میخوره. البته با اپرا خیلی خوب میاد و خوبه.:31:

pourya_bo2pmc
28-03-2010, 12:40
از تمام کوکی دارها ، چه حالا و چه قبلش ، میخوام که نظرشون رو بهم بگن

من تازه فوقم رو تموم کردم و قراره که ماه 4 یعنی تیرماه دو ماه برم آموزشی واسه خدمت و برگردم و تو ماه 6 قصد دارم یه گوشی جدید با قیمت خوب رو بگیرم که انتخابم کوکی هستش
راستش همونجوری که از قبل هم گفتم با اینکه این گوشی رو نداشتم اما به خاطر این تاپیک که از همون اول هم پیگیری میکردم واقعا الان حس میکنم دوست دارم داشته باشمش

بعضیا میگن تا اون موقع یعنی 5 ماه دیگه این گوشی قدیمی شده اما من زیاد گوشی باز نیستم میخوام یه ایرانسل بگیرم بگذارم روش و از اینترنتش استفاده کنم وگرنه الان واسه همراه اولم گوشی دارم و راضیم هستم

نظر شما چیه شما اگه میخواستین باز همین کوکی رو انتخاب میکردین ؟

DariushGreat
28-03-2010, 13:24
اگه مانند من دانشگاهتون شهرستانه، براتون خیلی می صرفه! چون من هربار که یک ساعت زودتر می رم ترمینال غرب، یه 5 الی 6 تا آهنگ از وای- فای اونجا دانلود می کنم! :دی

ولی در کل درست می گین. هنوز وای- فای درست توی ایران جا نیافتاده. انشالله بزودی درست خواهد شد...

شاد و پیروز باشین :10:
نوروزتان هم پیروز :11:

Michael Ropy
28-03-2010, 15:19
نظر شما چیه شما اگه میخواستین باز همین کوکی رو انتخاب میکردین ؟

تا اون موقع گوشی های زیادی اومده.....ولی از بین گوشی های فعلی، اگه تا اون موقع پاپ بیاد ایران من اون رو پیشنهاد میکنم چون هم باتریش بهتر از کوکیه، هم دوربینش، هم اینترفیسش، و هم اینکه خیلی کامپکت و کوچیکه و صد البته اینکه شارژ خورشیدی هم میشه براش خرید....در ضمن پورت microUSB هم داره...

pourya_bo2pmc
28-03-2010, 15:30
تا اون موقع گوشی های زیادی اومده.....ولی از بین گوشی های فعلی، اگه تا اون موقع پاپ بیاد ایران من اون رو پیشنهاد میکنم چون هم باتریش بهتر از کوکیه، هم دوربینش، هم اینترفیسش، و هم اینکه خیلی کامپکت و کوچیکه و صد البته اینکه شارژ خورشیدی هم میشه براش خرید....در ضمن پورت microUSB هم داره...

قیمتش ؟
یه لینک از مشخصات و عکساش میخواستم اگه دارین ؟

4870x2
28-03-2010, 16:40
تاپیك جدا داره پاپ;)

pourya_bo2pmc
28-03-2010, 20:17
میدونید چیه من تاپیک این گوشی رو خوندم و چند تا نتیجه گرفتم
1- کلا که زیاد با کوکی فرقی نداره از لحاظ امکاناتش فقط توی بعضی چیزا مثل باطری بهتر شده 
2- حالا تا بیاد و اوایلش با اون قیمتهای کاذب ، اما کوکی افت قیمت خودشو کرده و تا اون موقع که من میخوام بخرم کوکی با قیمت مناسب و پاپ چون اوایلشه گرون

شما بگین 

pourya_bo2pmc
29-03-2010, 14:48
میدونید چیه من تاپیک این گوشی رو خوندم و چند تا نتیجه گرفتم
1- کلا که زیاد با کوکی فرقی نداره از لحاظ امکاناتش فقط توی بعضی چیزا مثل باطری بهتر شده 
2- حالا تا بیاد و اوایلش با اون قیمتهای کاذب ، اما کوکی افت قیمت خودشو کرده و تا اون موقع که من میخوام بخرم کوکی با قیمت مناسب و پاپ چون اوایلشه گرون

شما بگین 

نظر دوستان ؟

راستی نوکیا هم یه گوشی متوسط با امکاناتی بهتر که ارزش اون هزینه ی بیشتر رو به نظر من داره به نام C6 قراره در کوارتر دوم به بازار عرضه کنه
صفحشم 3.2 اینچی هستش 

pourya_bo2pmc
30-03-2010, 15:41
سلام
یه سوال داشتم
راستش من تا حالا با گوشی تو نت نرفتم اما یه سوال واسم پیش اومده
  1-وقتی میری تو سایت اپرا واسه دانلود آخرین ورژن اپرا مینی بعد از انتخاب مدل گوشیت خب یه لینک واسه دانلود بهت میده کنارشم یه باکس هستش که پارسی هم جزوشه باید کدومو دانلود کرد 
این انگلیسی یا پارسی بودن واسه چیه ؟ یعنی منوهاش به زبان پارسی هست یا وقتی پارسیشو میگیری یعنی از این زبان هم پشتیبانی میکنه ؟
  2-کدومشو باید گرفت jar یا jad ؟ چه فرقی دارن مگه ؟

Michael Ropy
30-03-2010, 19:37
من اون قسمت زبون فارسی رو تا حالا توجه نکردم، ولی واسه من که انگلیسیه روی کوکی و ویوتی اسمارت مشکلی با فارسی نداره، ولی توی استار فاصله دار میشه جملات فارسی....

2-کدومشو باید گرفت jar یا jad ؟ چه فرقی دارن مگه ؟

فقط فایل JAR کفایت میکنه....:46:

Steps-Rap
31-03-2010, 14:45
دوستان یه مسنجر خوب(یاهو رو هم پشتیبانی کنه)واسه گوشی میخوام.
ممنون.

Michael Ropy
31-03-2010, 15:52
eBuddy همه رو پشتیبانی میکنه: یاهو، ام اس ان و.....

pourya_bo2pmc
31-03-2010, 17:06
اینم لینک دانلود آخرین نسخش 
نسخه ی Ebuddy ver.1.4.2  ( جدیدتر که نداره داره ؟!!! )

پسورد :

Steps-Rap
31-03-2010, 19:13
مر30.......

---------- Post added at 08:13 PM ---------- Previous post was at 08:11 PM ----------

اجراش نکرد

pooria.rio
31-03-2010, 19:33
واسه منم همینطور
اجرا نشد

Michael Ropy
31-03-2010, 20:22
نسخه 1.5 رو از اینجا دانلودش کنید (لینک غیر مستقیم):

Steps-Rap
01-04-2010, 19:00
مر30......

ab_rang
03-04-2010, 18:56
سلام
من میخوام تا چند روز آینده کوکی بخرم البته اگه پاپ تو بازار باشه اونو میخرم.
دوستان کسی میدونه تو مشهد نمایندگی ال جی کجاست؟ و آیا در صورت نیاز به گارانتی ساپورتشون خوبه یا نه؟:11:
مرسی

ab_rang
03-04-2010, 18:58
یه سوال دیگه کوکی فایل های آفیس و pdf رو راحت باز میکنه؟ من باید چند نوع دیکشنری رو گوشیم داشته باشم. دیکشنری های مختلف راحت روش نصب و اجرا میشه؟
مرسی:20:

majid_sd2009
03-04-2010, 23:07
سلام
من میخوام تا چند روز آینده کوکی بخرم البته اگه پاپ تو بازار باشه اونو میخرم.
دوستان کسی میدونه تو مشهد نمایندگی ال جی کجاست؟ و آیا در صورت نیاز به گارانتی ساپورتشون خوبه یا نه؟:11:
مرسی
من از نمایندگیش(گاجره خریدم) همه چیز هم کامل بود داخل جعبه و پول اضافی هم برای نرم افزار و.. نمیگرفتن.:31:
نماینگیش هم تو احمد آباد . پاساژ روبری وبیمارستان قائم. بازارچه احمد آباد. طبقه -1. تلفن 8455000

یه سوال دیگه کوکی فایل های آفیس و pdf رو راحت باز میکنه؟ من باید چند نوع دیکشنری رو گوشیم داشته باشم. دیکشنری های مختلف راحت روش نصب و اجرا میشه؟
مرسی:20:
اره هر دو رو میخونه و من یک رمان 300 صفحه ای رو باهاش خوندم. فقط باید بهش عادت کنی:46:
دیکشنری هم من سارا دیک رو روش نصب کردم با حجم 9 مگ و راحت و خوبه:31:

ab_rang
11-04-2010, 12:23
منم کوکی خریدم.
احتمالا تا چند روز آینده از دست سوالات من کچل میشین:31:

majid_sd2009
11-04-2010, 18:49
مبارکه
یک توضیح هم بدید.
از کجا گرفتید؟ قیمت؟ لوازم جانبی داخل گوشی؟
در ضمن اینم بگم که شما میتونی بری مجتمع پارت(بین پاستور و قائم هست) سوار آسانسور شی و بری طبقه 3 آخر سالن دست چپ واحد 6.5 و هندزفری دو تیکه ولوم دار به قیمت 8500 خریداری کنی و اینکه باتری 1000 آمپر هم داره که به این گوشی باید بخوره، بخر بزار روش بیشتر شارژ نگه داره
اینا رو گفتم که دیگه در مورد کیفیت هندزفری و دوام شارژ بهونه نگیری:دی( مثل خودم و بقیه)

PNUNA.IR
11-04-2010, 19:30
آقا قالب برای این گوشی موجوده؟ در ضمن کیف فابریک باکلاس و معمولی برای این گوشی هست؟ یعنی فقط برای این گوشی زده باشن؟

Michael Ropy
11-04-2010, 19:50
در ضمن اینم بگم که شما میتونی بری مجتمع پارت(بین پاستور و قائم هست) سوار آسانسور شی و بری طبقه 3 آخر سالن دست چپ واحد 6.5 و هندزفری دو تیکه ولوم دار به قیمت 8500 خریداری کنی و اینکه باتری 1000 آمپر هم داره که به این گوشی باید بخوره، بخر بزار روش بیشتر شارژ نگه داره

با این باتری 100 میلی آمپری، چند روز شارژ میشه گرفت ازش؟!

ab_rang
11-04-2010, 21:21
اول رفتم گاجره یکی شون گفت 148 یه فروشنده دیگش گفت 152. از اطلس تو قصر موبایل 144 گرفتم.
شارژر. هندز فری. محافظ صفحه. کابل usb. دفترچه راهنمای فارسی(کاش انگلیسی هم داشت معمولا اونا کاملترن) و کارت ضمانت(دو سال گارانتی پارس کامتل) تو جعبه بود.
مموری توشیبا 4 گیگ 15 تومن با کیف 3500 کلا با تخفیف 160 تومن شد. رنگش هم مشکیه.
گوشی خوش دستیه من که خوشم اومده. :20:

PNUNA.IR
11-04-2010, 22:15
آقا من دارم ولی قابش silver هست ولی میخوام مشکی باغشه. کسی میدونه قالب براش پیدا میشه یا نه؟ قیمتش چقده؟

majid_sd2009
12-04-2010, 00:20
:31:
آقا قالب برای این گوشی موجوده؟ در ضمن کیف فابریک باکلاس و معمولی برای این گوشی هست؟ یعنی فقط برای این گوشی زده باشن؟
قاب هم براش هست ولی قابشو عوض کنی از گارانتی خارج میشه،کیفی که تو جعبش هست مال خود گوشیه دیگه: دی

با این باتری 100 میلی آمپری، چند روز شارژ میشه گرفت ازش؟!
نمیدونم فک کنم یک روز بیشتر نگه داره:31:

اول رفتم گاجره یکی شون گفت 148 یه فروشنده دیگش گفت 152. از اطلس تو قصر موبایل 144 گرفتم.
شارژر. هندز فری. محافظ صفحه. کابل usb. دفترچه راهنمای فارسی(کاش انگلیسی هم داشت معمولا اونا کاملترن) و کارت ضمانت(دو سال گارانتی پارس کامتل) تو جعبه بود.
مموری توشیبا 4 گیگ 15 تومن با کیف 3500 کلا با تخفیف 160 تومن شد. رنگش هم مشکیه.
گوشی خوش دستیه من که خوشم اومده. :20:
شما از همون گاجره میخریدی بهتر بود
اونی که گفته 152 با نرم افزار و بازی گفته که باید میگفتی نمیخوام.
من از گاجره خریدم 154 اونم چند ماه پیش همه چیز هم توش هست حتی کیف فابریکش:31:
در ضمن مجتمع قصر رو خیلی ازش بد میگن. بنداز بندازه:31:
در این حد که میگن مثلا میری گوشی رو میفروشی یک ساعت بعد میگن بیا گوشیتو ببر نمیخوایم.
ولی این گوشی دیگه اون گوشی اول نیست.( البته شنیدم ها از دوتا پاساژ اونورتر:31:) البته از همین کیف ورداشتناشون معلومه.
میگم کیف اصلیشو فروخت دیگه درسته؟ من یک کیف دیگه میخوام برم همونجا بهم میدن؟ یا باید حتما گوشی که کیفش رو دارن رو هم بخرم تا کیف مخصوصش رو هم بهم بدن؟

آقا من دارم ولی قابش silver هست ولی میخوام مشکی باغشه. کسی میدونه قالب براش پیدا میشه یا نه؟ قیمتش چقده؟
برو جاهاییی که مخلفات داخل جعبه رو ورمیدان حتما دارن:31:
راستی یک ماه پیش با رفیقم رفتیم موبایل فروشی هندزفری بلوتوث میخواستم.
کلی با یارو حرف زدیم. بعد گفت ما که گوشی میخریم چند تا هندزفری هم اشانتیون میزارن داخل محموله و میارن برامون: دی بعد مغازه دارها هرچی عشقشونه میفروشن:27:

ab_rang
12-04-2010, 08:52
از گاجره پرسیدم گفت تو جعبه کیف نداره. از چند تا مغازه پرسیدم که کیف تو جعبه هست یا نه گفتند کیف نداره.
من کیف معمولی خریدم.فکر نمیکنم اورجینال باشه.

PNUNA.IR
12-04-2010, 09:18
قاب هم براش هست ولی قابشو عوض کنی از گارانتی خارج میشه،کیفی که تو جعبش هست مال خود گوشیه دیگه: دی

ما من بدون گارانتی هست. در ضمن من نیشابوری هستم بغل دستتون متاسفانه اینجا قاب برای کوکی و همچنین ویووتی پیدا نمیشه. من قالب برایث این 2تا گوشی احتیاج دارم.
در ضمن کیف گوشی هم داخل جعبه نبود :دی

mosi26
12-04-2010, 11:59
یکی از ایراد های این گوشی ظاهرا اینه که wi-fi نداره. اصلا این wi-fi مگه تو ایرون هم کاربرد چندانی داره؟ کجاها و به چه شکلی می شه ازش استفاده کرد؟ چرا نبود این سیستم ظاهرا کم کاربرد رو از اشکالات کوکی الجی می دونند؟

Michael Ropy
12-04-2010, 16:58
یکی از ایراد های این گوشی ظاهرا اینه که wi-fi نداره. اصلا این wi-fi مگه تو ایرون هم کاربرد چندانی داره؟ کجاها و به چه شکلی می شه ازش استفاده کرد؟ چرا نبود این سیستم ظاهرا کم کاربرد رو از اشکالات کوکی الجی می دونند؟

برادر نداشتن WiFi رو نمیشه ایراد گرفت از کوکی!!! مثل این میمونه که شما بگی چرا 1200 بلوتوث نداره!؟!؟!؟ :18: کوکی برای همین ساخته شده، یعنی امکانات عمومی تر اونم جوری که قیمت گوشی رو زیاد بالا نبره.....اگه وای فای داشت، الان قیمتش یه 170 تایی بود.....

PNUNA.IR
12-04-2010, 20:16
آقا مجید 2تا سوال:

1- اینکه تو صفحه home اون قسمت که باز میشه و مخلفات داره با تکون دادن باز و بسته میشه؟ قضیه اش چیه؟ چرا مال من هر کاری میکنم با تکون دادم اصلا" هیچ حرکتی نمیکنه؟

2- اینکه من قاب کوکی و ویووتی ke900 رو میخوام. از کجای مشهد بگیرم؟ یک آدرس به من بده؟ جفت قابها مشکی می خوام.
ممنون

ab_rang
13-04-2010, 09:40
خوب ، برای اینکه شما کلا گوشی رو قفل کنید یه راه حل هست ؛ ولی هر بار باید اینکار رو بکنید ... برو توی قسمت security و هندست لاک ؛ اونجا گزینه immediately رو انتخاب کن و شماره امنیتی رو بزن بعدش گوشیت قفل میشه .
ولی باید هر بار اینکار رو بکنی ...

من فقط سیم کارتم پین داره. وقتی مسیر بالا رو میرم تو قسمتی که کد میخواد چی بزنم؟ من که هنوز واسش رمز تعریف نکردم.
رمز سیمم رو هم قبول نمیکنه.

Michael Ropy
13-04-2010, 18:44
1- اینکه تو صفحه home اون قسمت که باز میشه و مخلفات داره با تکون دادن باز و بسته میشه؟ قضیه اش چیه؟ چرا مال من هر کاری میکنم با تکون دادم اصلا" هیچ حرکتی نمیکنه؟

با اجازه آقا مجید! :دی

شما باید اون قسمت که باز میشه، وقتی در حالت باز هستش اگه گوشی رو تکون بدید، آیتم های روی دسکتاپ (همون Homescreen) مرتب میشن.....یه تست دوباره بزنید....

PNUNA.IR
13-04-2010, 19:51
ممنون دوست عزیز درسته امتحان کردم اکی بود .
و سوال دوم رو هم یکی جواب بده ممنون میشم.

2- اینکه من قاب کوکی و ویووتی ke900 رو میخوام. از کجای مشهد بگیرم؟ یک آدرس به من بده؟ جفت قابها مشکی می خوام.

یک سوال دیگه به نظرتون واسه کوکی قاب مشکی قشنگتره یا قاب نقره ای؟

مال من قاب نقره ای هست و قاب مشکلی کوکی هم یک سایتی به قیمت 20 هزار تومن میفروشه. به نظرتون میرزه بگیرم؟

ab_rang
14-04-2010, 11:13
این باتری 1000 آمپر قیمتش چنده؟ کسی رو کوکی امتحانش کرده؟

ab_rang
14-04-2010, 14:09
وقتی تو قسمت security ، گزینه handset lock و immediately رو میزنم ازم کد امنیتی میخواد در حالیکه من هنوز واسش رمز تعریف نکردم. یعنی اصلا نمیدونم از کدوم قسمت باید این کارو انجام بدم. فقط یک change pasword داره که اونم اول رمز فعلی رو میخواد.چیکار باید بکنم؟؟
خواهش میکنم هر کی میدونه راهنمایی کنه.

PNUNA.IR
14-04-2010, 16:53
وقتی تو قسمت security ، گزینه handset lock و immediately رو میزنم ازم کد امنیتی میخواد در حالیکه من هنوز واسش رمز تعریف نکردم. یعنی اصلا نمیدونم از کدوم قسمت باید این کارو انجام بدم. فقط یک change pasword داره که اونم اول رمز فعلی رو میخواد.چیکار باید بکنم؟؟

رمز فعلی و اولیه گوشی 0000 است.

حالا یکی جواب منو بده :

- اینکه من قاب کوکی و ویووتی ke900 رو میخوام. از کجای مشهد بگیرم؟ یک آدرس به من بده؟ جفت قابها مشکی می خوام. یک سوال دیگه به نظرتون واسه کوکی قاب مشکی قشنگتره یا قاب نقره ای؟

مال من قاب نقره ای هست و قاب مشکلی کوکی هم یک سایتی به قیمت 20 هزار تومن میفروشه. به نظرتون میرزه بگیرم؟

SAH-IE
14-04-2010, 23:20
سلام دوستان

اگه میشه یه لینک دیکشنریه خوب برام بزارید.هر چی گشتم برا کوکی پیدا نکردم.
این دیکشنری ها به گوشی های دیگه میخوره؟
ممنون

ab_rang
15-04-2010, 12:43
حالا یکی جواب منو بده :[/QUOTE]

روبروی بیمارستان قائم که 3 تا بازار موبایله دقیقا نمیدونم کدومشون طبقه منهای یک، آخر پاساژ سمت چپ یه مغازه ای هست لوازم جانبی و یدکی گوشی میفروشه از اون بپرس شاید داشته باشه.
نمایندگی کامتل هم طبقه بالای پاساژ پارت ( بین پاستور و قائم)هست از خودشون بپرس شاید داشته باشن.
کوکی من مشکیه به نظرم شیکتر از نقره ایه. سفیدش هم خوشگله ولی من پیدا نکردم.

ممنون از کمکت واسه رمز:11:،،

majid_sd2009
15-04-2010, 18:11
از گاجره پرسیدم گفت تو جعبه کیف نداره. از چند تا مغازه پرسیدم که کیف تو جعبه هست یا نه گفتند کیف نداره.
من کیف معمولی خریدم.فکر نمیکنم اورجینال باشه.
حتماا ون مدلی رو که روش عکس جومونگ داره گرفتی؟
اون دل به جای کیف برات عکس روی جعبه چاپ کردن و توش کیف نمیزارن:31:

ما من بدون گارانتی هست. در ضمن من نیشابوری هستم بغل دستتون متاسفانه اینجا قاب برای کوکی و همچنین ویووتی پیدا نمیشه. من قالب برایث این 2تا گوشی احتیاج دارم.
در ضمن کیف گوشی هم داخل جعبه نبود :دی
به چقدر هم شهری داریم ما اینجا.
قاب که بستگی به خودت داره چه رنگی میخوای؟
بعدشم شما اول ببین چه رنگی رو بیشتر دوست داری همونو بگیر خوب:31:

آقا مجید 2تا سوال:

ممنون
سوال یک رو جواب دادن
و سوال دو هم اینکه بیشتر مغزاه ها داره و به عنوان ماکت استفاده میکنن. من بیشتر رنگهای نقره ای و قهوه ای رو دیدم . احمد آباد دیدم،مدرس هم دیدم:31:

خوب بعضی گوشی ها اول که میخوای کاری انجام بدی رمز نداره و باید خودت براش یک رمز بزاری.
و بعضی ها هم یک رمز داره مثل 0000 و 1234 که داخل دفترچه راهنماش موجوده.

---------- Post added at 07:11 PM ---------- Previous post was at 07:08 PM ----------

ممنون دوست عزیز درسته امتحان کردم اکی بود .
و سوال دوم رو هم یکی جواب بده ممنون میشم.

یک سوال دیگه به نظرتون واسه کوکی قاب مشکی قشنگتره یا قاب نقره ای؟

گفتم دیگه بستگی به خودت داره چه رنگی بخوای و اینکه باید زمان خرید به رنگش دقت کنی.
قاب هم هرچی باشه اصلا ارزش نداره 20 تومن پاش بدی( حتی اصلیش)

PNUNA.IR
18-04-2010, 19:03
سلام دوست گل و دوستان همشهری
آقا چطوری میشه با این گوشی ems زد؟ کلا" من تا حالا ems نزدم. چطوری قضیه اش؟

ritzdvb
23-04-2010, 12:51
راهنمایی کنید این گوشی kp500 ال جی رااز تهران کجا بگیریم یعنی آدرس نمایندگی کامتل درپاساژعلائ الدین کجاست؟قیمتش چقدره الان؟جعبه ای که عکس جومونگ داره بهتره یا نه؟کیف هم داره؟

ritzdvb
24-04-2010, 00:31
ایا این گوشی بلاک لیست دارد؟

!@#$%^&*()
24-04-2010, 12:09
راهنمایی کنید این گوشی kp500 ال جی رااز تهران کجا بگیریم یعنی آدرس نمایندگی کامتل درپاساژعلائ الدین کجاست؟قیمتش چقدره الان؟جعبه ای که عکس جومونگ داره بهتره یا نه؟کیف هم داره؟

قیمتش فکر کنم تقریبا 130 باشه
جعبه ای که عکس جومونگ داره کیف نداره....ولی بقیه باید داشته باشه

ritzdvb
24-04-2010, 16:29
ایا این گوشی بلاک لیست داردتاافرادمزاحم نتونند بهم زنگ بزنند؟راستي آخرين قيمت هزارچوب126 از علاءالدين بود

majid_sd2009
24-04-2010, 17:28
من تا حالا به بلک ایست احتیاجی نداشتم ولی فک کنم داشته باشه
شما برو تو تنظیمات ببین چی ببه چیه.

Javadnet
24-04-2010, 21:27
ایا این گوشی بلاک لیست داردتاافرادمزاحم نتونند بهم زنگ بزنند؟راستي آخرين قيمت هزارچوب126 از علاءالدين بود

سلام،نمیشه نداشته باشه که استار سامسونگ که داره تو تو همون تنظیمات برو پیدا میشه.

keyarash1984
25-04-2010, 11:41
چند روزی هستش که opera mini 5 کار نمیکنه بدجوری رفته رو اعصاب، نظر مهندسین کلوچه چیه؟ دوباره هم نصب نمیشه!

ritzdvb
25-04-2010, 11:52
من این گوشی راهنوز نخریدم ونمیدانم بلک لیست دارد یا نه.:41:

majid_sd2009
25-04-2010, 19:06
چند روزی هستش که opera mini 5 کار نمیکنه بدجوری رفته رو اعصاب، نظر مهندسین کلوچه چیه؟ دوباره هم نصب نمیشه!

اپرا بعضی وقتها این مشکل رو داره
یکی اینکه ساعت و تاریخ تنظیم نیست.
اگه تاریخ رو تنظیم کردی بازم کار نکرد برو تنظیمات جی پی ار اس رو از قسمت اتصالات پاک کن و دوباره درخواست بده.

من این گوشی راهنوز نخریدم ونمیدانم بلک لیست دارد یا نه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من نگاه کردم نداشت
فقط یک گذینه داشت که فک کنم فعالش کنی فقط اوناییی که تو لیست تلفنت هستن میتونن باهات تماس بگیرن

siroosasadi
26-04-2010, 11:37
سلام بر دوستان من این گوشی رو تازه خریدم وقتی که داخل رم (2گیگ) mp3 میریزم داخل گوشی errror not suported میده !!(این شرایط وقتی که مقدار اهنگها بیشتر از 20 mb هست اگه کمتر از 20 mb دفعه اول بریزم این error نمیده )
(من قبل از این گوشی 3250 داشتم ولی چنین مشکلی برام تازگی داره)
اگه راه حلی دارید کمکم کنید . ایا این مشکل جزو گارانتی میشه

majid_sd2009
27-04-2010, 12:33
شاید مموری مشکل داره.گارانتی هم ببری فقط فلش میکنن

Javadnet
27-04-2010, 14:11
سلام من اینجا اومدم که بگم این گوشی صورتی هم داره من رنگهای طلایی،قهوه ای،سفید و صورتیش رو دیدم که به نظر من قهوه ایش قشنگ تره.فکر کنم آخرین قیمت مشهد حول و حوش 135 بود این قیمت ها مال یه هفته پیشه هر قیمتی هم خواستین میتونین تو کلوپ استار مطرح کنین تا از داییم بگیرم آخه اون موبایل فروشی داره البته شاید تا یه هفته دیگه دیگه نیام تا امتحانا تموم بشه ولی سعی میکنم هر روز یه سری بزنم.

ritzdvb
27-04-2010, 15:29
من دنبال رنگ تمام مشکیش هستم.ازتهران قیمت گرفتم میگه140 تومان(ساخت کره وبا گارانتی کامتل).ارزونتر توتهران سراغ ندارید؟رنگ نقره ای ومشکی با زمینه کناری قرمز را 126 تومان میگه.راستی امروز توی گرگان یدونه کوکی دیدم تمام مشکی وزیر قاب پشت باطری زده بود ساخت چین وبدون گارانتی و124 میداد.

keyarash1984
28-04-2010, 21:32
تمام نرم افزارهایی که احتیاج به اتصال به اینترنت دارن دیگه کار نمیکنن گوشی رو ریست کلی کردم جی پی ار اس رو هم کلا پاک کردم و چند بار دوباره تقاضا دادم ولی فرقی نمیکنه و این پیغامو میده unable to connect to the internet. pleas check your setting

ritzdvb
02-05-2010, 10:44
اخرمشکی کامل باگارانتی اصلی کامتل140 گرفتم جومونگی وفقط یدونه داشت .ساخت کره منتها محافظ یدک ال سی دی نداشت(شاید هنگامی که داشتم با گوشی ور میرفتم فروشنده دزد ورش داشته باشه).پلمپ بود وجلوی خودم بازش کرد وبدون کیف.محافظ ال سی راهم 12 تومان قیمت داد که نگرفتم.
آدرس فروشگاه دزد محافظ ال سی دی:بازارموبایل ایران-طبقه پایین-فروشگاه کیوسک-شماره119

یدونه فروشگاه در طبقه همکف بود بنام نارینا به شماره واحد222 که فروشنده هایش کارشان خیلی درست بود وکلی راهنماییم کردندوبسیار مودب حیف که رنگ کلا مشکیش رانداشتندوپیشنهاد میکنم از این فروشگاه خرید کنید.تلفن تماسشان:66347517 الی20

!@#$%^&*()
02-05-2010, 12:04
اخرمشکی کامل باگارانتی اصلی کامتل140 گرفتم جومونگی وفقط یدونه داشت .ساخت کره منتها محافظ یدک ال سی دی نداشت(شاید هنگامی که داشتم با گوشی ور میرفتم فروشنده دزد ورش داشته باشه).پلمپ بود وجلوی خودم بازش کرد وبدون کیف.محافظ ال سی راهم 12 تومان قیمت داد که نگرفتم.
آدرس فروشگاه دزد محافظ ال سی دی:بازارموبایل ایران-طبقه پایین-فروشگاه کیوسک-شماره119

یدونه فروشگاه در طبقه همکف بود بنام نارینا به شماره واحد222 که فروشنده هایش کارشان خیلی درست بود وکلی راهنماییم کرنددوبسیار مودب حیف که رنگ کلا مشکیش رانداشتندوپیشنهاد میکنم از این فروشگاه خرید کنید.تلفن تماسشان:66347517 الی20
سلام
مبارک باشه
فقط یه چیزی: تبلیغ ممنوعه:31:

majid_sd2009
02-05-2010, 12:22
تمام نرم افزارهایی که احتیاج به اتصال به اینترنت دارن دیگه کار نمیکنن گوشی رو ریست کلی کردم جی پی ار اس رو هم کلا پاک کردم و چند بار دوباره تقاضا دادم ولی فرقی نمیکنه و این پیغامو میده unable to connect to the internet. pleas check your setting
گفته تنظیماتت رو چک کن دیگه. اگه مشکل اصلا برطرف نشد یک ریست تنظیمات بکن و دوباره درخواست gprsبده

یدونه فروشگاه در طبقه همکف بود بنام نارینا به شماره واحد222 که فروشنده هایش کارشان خیلی درست بود وکلی راهنماییم کرنددوبسیار مودب حیف که رنگ کلا مشکیش رانداشتندوپیشنهاد میکنم از این فروشگاه خرید کنید.تلفن تماسشان:66347517 الی20

مبارکه.
باید حواستو جمع میکردی.
این مدل فک کنم فقط کیف ندارهو محافظ که هست
بیا من یک محافظ اضافه دارم بدم بهت: دی
فک کردم نداره یکی گرفتم 1500 ولی تو جعبش هم یکی دیگه بود: دی:31:

ritzdvb
02-05-2010, 22:10
محافظ ال سي دي يكي روي خودش بود ومن از پاسا‍‍ز علاءالدين يدونه چيني ال سي ديkp500 خريدم به قيمت2000 تومان.
راستي حرف خنده دار فروشنده دزد اين بود كه ميگفت بايستي محافظ اصلي ال سي دي رااز روش بردارم واوني كه12 هزارتومان ميگفت(از من دزديده بود) رابخرم .عجب روزگاري شده ان هم در يك كشور مسلمان.

keyarash1984
04-05-2010, 08:51
[QUOTE=majid_sd2009;4905995]گفته تنظیماتت رو چک کن دیگه. اگه مشکل اصلا برطرف نشد یک ریست تنظیمات بکن و دوباره درخواست gprsبده
تموم این کارا رو 1000 بار انجام دادم. فرقی نمیکنه فقط browser خود گوشی کار میکنه نرم افزارهایی که نصب میکنم وصل نمیشن

مبارکه.
باید حواستو جمع میکردی.
این مدل فک کنم فقط کیف ندارهو محافظ که هست
بیا من یک محافظ اضافه دارم بدم بهت: دی
فک کردم نداره یکی گرفتم 1500 ولی تو جعبش هم یکی دیگه بود: دی:31:[/QUO

hamedfa
05-05-2010, 12:03
سلام من KP500 Cookie گرفتم. یه مشکلی دارم.

تو قسمت My Stuff\My Images همه ی عکس هایی که من دارم رو با هم نشون میده. (چه در رم باشه چه حافظه گوشی). نمیشه کاری کرد مثل پوشه بندی که توی رم انجام دادی عکس ها رو نشون بده؟ (این مشکل برای اهنگ ها و ... هم هست)

و مشکل بعدی اینه که من وقتی مثلا 20-30 تا عکس از کسی با بلوتوث میگیرم عکس های دریافتی توی همون My Stuff\My Images میرن و البته در حافظه ی گوشی. و برای پوشه بندی ابن عکس ها باید بشینی تک تک 20-30 تا عکس رو مارک کنی. چون با عکس های قبلی قاطی میشه نمیشه سلکت ال هم کرد. نمیشه کاری کرد که فایل های دریافتی وارد رم بشند؟ یا اینکه یه پوشه رو معرفی کنی هر چی گرفتی بره اونجا؟

مرسی

corei7
06-05-2010, 12:21
سلام.
دوستانی که دارن . ایا این مثل سامسونگ اینباکسش محدودیت داره ؟ و اگه داره تا چندتا ؟
ممنون

pooria.rio
06-05-2010, 13:02
فک کردم نداره یکی گرفتم 1500 ولی تو جعبش هم یکی دیگه بود: دی:31:

محافظ اصلیش رو گرفتی 1500 ؟؟؟؟ :18:
یا از این چینیاس /؟
کل صفحه تا زیر دکمه هارو پوشش میده یا نه ؟

majid_sd2009
06-05-2010, 14:00
سلام من KP500 Cookie گرفتم. یه مشکلی دارم.

تو قسمت My Stuff\My Images همه ی عکس هایی که من دارم رو با هم نشون میده. (چه در رم باشه چه حافظه گوشی). نمیشه کاری کرد مثل پوشه بندی که توی رم انجام دادی عکس ها رو نشون بده؟ (این مشکل برای اهنگ ها و ... هم هست)

و مشکل بعدی اینه که من وقتی مثلا 20-30 تا عکس از کسی با بلوتوث میگیرم عکس های دریافتی توی همون My Stuff\My Images میرن و البته در حافظه ی گوشی. و برای پوشه بندی ابن عکس ها باید بشینی تک تک 20-30 تا عکس رو مارک کنی. چون با عکس های قبلی قاطی میشه نمیشه سلکت ال هم کرد. نمیشه کاری کرد که فایل های دریافتی وارد رم بشند؟ یا اینکه یه پوشه رو معرفی کنی هر چی گرفتی بره اونجا؟

مرسی
خوب شما یکم تو تنظیمات بگردی میتونی گذینه ای رو پیدا کنی تا محل زخیره بلوتوث رو حافظه خارجی قرار بدی:31:

سلام.
دوستانی که دارن . ایا این مثل سامسونگ اینباکسش محدودیت داره ؟ و اگه داره تا چندتا ؟
ممنون
بله محدودیت داره فک کنم 500 تا اس ام اس جا میشه

محافظ اصلیش رو گرفتی 1500 ؟؟؟؟ :18:
یا از این چینیاس /؟
کل صفحه تا زیر دکمه هارو پوشش میده یا نه ؟
نمیدونم مثل یکی خودشه و همه صفحه رو میگیره.
فقط یک تیکش یک لایش کنده شد و ناخنم هی گیر میکنه بهش باید عوضش کنم.:13:

hamed1282
07-05-2010, 19:05
با عرض سلام و درود خدمت دوستان
95%نرم افزارهایی که روی گوشیم میریزم همایت نمیکته همچنین کتاب های که با پسوند jar هستند اصلا پشتیبانی نمکنه باید چیکار کنم لطفا کمک کنید

majid_sd2009
07-05-2010, 20:55
من که همچین مشکلی نداشتم و فقط بازی ها و نرم افزارهایی که با سنسور شتاب سنج کار میکنن و جاوا هم هستن رو نمیتونه اجرا کنه
فقط مشکلی که داره محدودیت حجمی داره و نمیتونی فک کنم از 11 مگابایت بیشتر نصب کنی.
شما یکی از اون چیزهایی که نمیتونه اجرا کنه رو بده تست کنم

hamed1282
08-05-2010, 09:37
مجید جان حجم بازی ها به 1 مگ نمیرسه اروری که میده اینه محتویات فایل خراب در ضمن بازیها که میریزم معمولیه

majid_sd2009
08-05-2010, 10:04
شاید گوشی مشکل پیدا کرده!
حالا یکی از بازی ها رو که نمیاد بده ما هم تست کنیم.

DariushGreat
08-05-2010, 10:42
چه خبر از این شیرینی خامه ای ؟! :دی

hamed1282
08-05-2010, 16:43
نمیدونم نرم افزارو چه جوری برات بفرستم

majid_sd2009
08-05-2010, 19:02
شما یا لینکی رو که ازش دانلود کردی رو بده و یا اینکه آپلودش کن، سایت هم زیاد مثل مدیا فایر، یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی یک چک بکن ببین این چیزهایی که میریزی حتما پسوندش jar باشه. امکان داره فشرده باشه با پسوند rar و شما از حالت فشرده خارجش نکرده باشی.

hamed1282
08-05-2010, 22:23
مجید جان دمت گرم خیلی اطلاعاتت کامله اصلا حواسم به اون رار وجار نبود بازم به مشکلی بر خوردم فایلشو برات میزارم
راستی انجمنی تو p30 هست مخصوص بازی ها و نرم افزارهای تاچ

majid_sd2009
08-05-2010, 22:36
اینم یک تاپیک برای بازی لمسی و حرکتی

Vamp!r3
09-05-2010, 19:35
سلام بر دوستان.........

من دچار یک بحران شدم........:31:

چند تا اس اومده برام...........میخوام برم توی اینباکس گوشی ریست میشه............چه کنم؟

میخوام بخونمشون حتما..........

سپاس......

majid_sd2009
09-05-2010, 20:33
سلام بر دوستان.........

من دچار یک بحران شدم........:31:

چند تا اس اومده برام...........میخوام برم توی اینباکس گوشی ریست میشه............چه کنم؟

میخوام بخونمشون حتما..........

سپاس......
ببین با نرم افزار خودش نمیشه اس ام اس خوند؟
پی سی سویت رو میگم
مگه اس ها چجوریه که نمیشه خوند؟
شاید شکلک و یا عکس داره؟ از اونا که با سونی اریکسون میشه فرستاد:31:
چون بابام یک گوشی داشت(سامسونگ تاشو) از اونا که میفرستادم نمیتونست بخونه و یک ساعت طول میکشید تا لود کنه که آخرشم لود نمیشد:31:

Vamp!r3
09-05-2010, 21:11
ممنون مجید خان..........با پی سی سوییت خوندم ولی الانم که میرم توی اینباکس بازم ریست میشه.............

(ببین حسین مارو توی چه دردسری انداخیتی ! :31:)

Michael Ropy
09-05-2010, 21:22
(ببین حسین مارو توی چه دردسری انداخیتی ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مگه من گفتم بخر! :دی خودت وسوسه شدی (گول خوردی! :دی)......شوخی میکنم.....خودتو ناراحت نکن، پیش میاد دیگه! یهو دیدی توش یه ویروس بود!!! بده جلوگیری میکنه؟! :دی

پی نوشت: راستی باتری رو دربیار.................بعد اگر خواستی دوباره بزار سرجاش! :دی شاید درست شد.....

sengele
10-05-2010, 10:10
ممنون مجید خان..........با پی سی سوییت خوندم ولی الانم که میرم توی اینباکس بازم ریست میشه.............

(ببین حسین مارو توی چه دردسری انداخیتی ! :31:)
سلام دوستان
نه اون اس ام اسي كه مشكل داره بايد پاك كني هزاربار هم باطري رودربياري افاقه نميكنه از توي همون پي سي سوييت پاكش كن دوباره وارد اينباكس ميشه:27:

---------- Post added at 10:10 AM ---------- Previous post was at 10:05 AM ----------

راستي يادم رفت بگم اون روز توي يه مغازه يه كوكي ديدم رنگش بنفش بود :18:اتفاقا خوشكل هم بود:27: بغلش هم مشكي بود:31:بعد رفتم از يارو قيمت پرسيدم گفت 125 البته گارانتي نداشت تازه نيم ساعت گرفتم نگاش كردم،گفتم شايدچيني باشه ولي اصلي بود.:41:
ميخواستم بپرسم شماهم ديده بودين؟

hamed1282
10-05-2010, 12:52
کلیپ تصویری 4 ...5 دقیقه ای که با جت ایدیو به فرمت mp4 تبدیل میکنم و میریزم تصویرش حتی در حالت افقی هم کوچیکه از دوستان میخوام یه نرم افزار تبدیل کم حجم برام بزارید

Vamp!r3
10-05-2010, 13:16
استي يادم رفت بگم اون روز توي يه مغازه يه كوكي ديدم رنگش بنفش بود

منم صورتی ـشو دیدم ولی فک کنم 2 تا مون یه رنگ دیدیم :31:

کلیپ تصویری 4 ...5 دقیقه ای که با جت ایدیو به فرمت mp4 تبدیل میکنم و میریزم تصویرش حتی در حالت افقی هم کوچیکه از دوستان میخوام یه نرم افزار تبدیل کم حجم برام معرفی کنند

نرف افزار Format Factory هستش که با روزولوشن خود کوکی کانورت میکنه..........

hamed1282
10-05-2010, 13:31
میشه لینکشو برا دان بذاری

sengele
11-05-2010, 09:33
[QUOTE=Vamp!r3;4931844]منم صورتی ـشو دیدم ولی فک کنم 2 تا مون یه رنگ دیدیم :31:
نه عزيزم كور رنگي كه ندارم بنفش بود:46:

Vamp!r3
11-05-2010, 12:49
میشه لینکشو برا دان بذاری

نه عزيزم كور رنگي كه ندارم بنفش بود

من دست یکی توی آفتاب دیدم..........منظورم شما نبودید دوست عزیز.........:11:

kalepoook
11-05-2010, 22:40
سلام
من امروز قیمت گرفتم بدون گارانتی 108
با گارانتی کامتل 120
یادش بخر اوایل خریدم 215

blackhero
12-05-2010, 06:30
سلام
من امروز قیمت گرفتم بدون گارانتی 108
با گارانتی کامتل 120
یادش بخر اوایل خریدم 215

شما تهران هستی؟ الان کربی چنده؟ من بین کوکی و کربی موندم. نمیدونم کدوم رو بخرم:41: دوستان لطفا راهنمایی کنید.

kalepoook
12-05-2010, 08:45
شما تهران هستی؟ الان کربی چنده؟ من بین کوکی و کربی موندم. نمیدونم کدوم رو بخرم:41: دوستان لطفا راهنمایی کنید.

سلام
بله من تهران هستم قیمت علائدین بود.
کربی فکر کنم 117 بود یه جا رو تابلو وایت بورد دیدم.
اینجا تاپیک کوکیه راجع به کربی حرف بزنی تحت تعقیب قرار میگیریم :31:
بهتره تو مشاوره خرید گوشی یه تاپیک بزنی ببینی چی میگن.
یه گوشی دیگه هم اومده به اسم دیوا از سامسونگ سفید بود اونم ببینی بد نیست :27:

Michael Ropy
12-05-2010, 19:08
شما تهران هستی؟ الان کربی چنده؟ من بین کوکی و کربی موندم. نمیدونم کدوم رو بخرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوستان لطفا راهنمایی کنید.

تا همین حد بگم که کوربی برتریش تو صفحه ی خازنی و اسپیکر جداش هست....در عوض کوکی (یا اصلا استار) خیلی چیزهای دیگه دارن...(شتاب سنج، دوربین بهتر، صفحه ی بزرگتر و...)

kalepoook
12-05-2010, 20:38
تا همین حد بگم که کوربی برتریش تو صفحه ی خازنی و اسپیکر جداش هست....در عوض کوکی (یا اصلا استار) خیلی چیزهای دیگه دارن...(شتاب سنج، دوربین بهتر، صفحه ی بزرگتر و...)

سلام
ممنون از حسین جان
تائید حرفهای حسین،با این قیمت کوکی واقعآ گوشی نمیدن در این حد،استار هم با گارانتی اصلی شده 150.
با 108 تومان گوشی با این امکانات نمیدن،شاید هم دادن،خدا رو چه دیدی.
من خودم دارم وسوسه میشم بگیرم :31:

Hesam08
14-05-2010, 12:19
دوستان روی این گوشی نقشه تهران، تقویم و دیکشنری و نرم افزار بانک ملی یا پارسیان هم نصب میشه ؟
اگر یکی از دوستان تست کنه و خبر بده ممنون میشم..
مرسی:10:

majid_sd2009
14-05-2010, 15:35
بله هر فایل جاوایی که اندازش 240*320 و پایینتر باشه نصب میشه.

hamed1282
14-05-2010, 19:44
با سلام یه مرورگر خوب واسه کوکی میخوام اگه دارید برام بذارید
در ضمن آیا کوکی شتاب سنج داره اگه دارو چه جوری کا میکنه

Michael Ropy
14-05-2010, 20:03
مرورگر Opera Mini عالیه:

mini.opera.com

شتاب سنج هم بله داره.....تو جاهایی مثل تماشای فیلم، عکس، اس ام اس و حتی بازی میشه ازش استفاده کرد. مثلا اگه گوشی رو بچرخونید عکس افقی میشه و...

hamed1282
15-05-2010, 09:31
با سلام لینک 32 بازی برای کوکی رو میزارید

hamed1282
17-05-2010, 15:42
chera kasi javab nemide

majid_sd2009
18-05-2010, 12:07
منظورتو از لینک 32 بازی نفهمیدم چیه.
از این مجموعه ها زیاد هست و داخلشم یکی دو تا بازیش خوبه و بقیش جالب نیست
حالا من چند تا بازی میزارم برات دانلود کن خوبه.

Ferrari GT 2 Revolution (Landscape)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][

Java игра Splinter Cell Conviction (Landscape)

---------- Post added at 01:07 PM ---------- Previous post was at 01:02 PM ----------

Prince of Persia Forgotten Sands 400х240

Ferrari World Championship (240x320)

Navid-seven
29-05-2010, 20:16
سلام به همه . چندتا سوال كلي داشتم
:question:
1- آياكوكي فايلهاي حجم بالاي PDF رو اجرا ميكنه ؟ مثلا 80 MB رو ؟
2- حقيقتش من بين STAR , COOKIE موندم كدومو بگيرم ؟ قيمتش مهم نيست ولي مي خوام PDF رو بخونه .
:23:
خيلي ممنون از همه :15:

majid_sd2009
29-05-2010, 21:28
سلام اگه میخواین pdf بخونین و فقط بین این دو گذینه موندین، من میگم استار بهتره.
چون با کوکی پیر میشی تا pdf بخونی. یعنی راحت نمیتونی صفحه رو تکون بدی و باید فشار زیادی رو بهش وارد کنی.
ولی استار من کار کردم راحت اجرا میکنه و راحت میشه از بالای صفحه تا پایین صفحه رو خوند بدون اینکه اعصابت خورد بشه:31:

Navid-seven
29-05-2010, 23:01
راستش يادم رفت بنويسم PDF حجم بالا { 80MB -70MB} .:31:
ولي از اينكه راهنمايي كرديد كه خوندن PDF كوكي خوب نيست ممنونم :10:
چون خوندن PDF حجم بالا برام خيلي مهمه .
با اين همه فكر كنم كلا STAR خيلي سرتر از كوكي باشه
? WHATS YOUR OPINION
:thumbsdow
OR
:thumbsup:

fmpr
03-06-2010, 13:10
بچه ها برای رمز گذاشتن هیچی قبول نمیکنه نه 0000 نه 1234 من چیکار کنم ؟ :41:

majid_sd2009
03-06-2010, 20:16
رمز گذاشتن چی؟
گوشی رو ریست کن درست میشه
احتمالا رمزشو عوض کردی

fmpr
03-06-2010, 20:51
این immediately رو میگم ... من قبلا روش هیچ رمزی نذاشتم اما الان وقتی میخوام قفل کنم رمز میخواد دیگه ... منم هرچی میزنم قبول نمیکنه ... چیکار کنم ؟

divarekotahh
04-06-2010, 05:04
سلام خسته نباشین! منم امروز رفتم این گوشی رو خریدیم! قیمت 126هزار تومن! اما روی جعبش نوشته واسه چینه! اما فروشنده میگفت تحت لیسانس میزنه و از این چیزا! فارسی نداره! بشدت اعصابم خورده!! احساس میکنم طرف سرم کلاه گذاشته! یکی لطف میکنه بهم دلداری بده. ضمنا گارانتی هم نداره.

PNUNA.IR
04-06-2010, 12:25
سلام.
دوستان به مشکل برخوردم.
داشتم از خوه گوشی اپرا مینی رو دانلود میکردم.دانلود کرد و نصبشم کرد ولی گوشی یهکو وسص باز شدن اپرا مینی خاموش شد.
حالا گوشی روشن میشه ولی بالا نمیاد و توی هون صفحه ی اول که لوگوی ال جی میاد همونجا میمونه و هی ریست میشه. چیکارش کنم؟ خواهشا" کمک کنید

divarekotahh
04-06-2010, 18:20
سلام خسته نباشین! منم امروز رفتم این گوشی رو خریدیم! قیمت 126هزار تومن! اما روی جعبش نوشته واسه چینه! اما فروشنده میگفت تحت لیسانس میزنه و از این چیزا! فارسی نداره! بشدت اعصابم خورده!! احساس میکنم طرف سرم کلاه گذاشته! یکی لطف میکنه بهم دلداری بده. ضمنا گارانتی هم نداره.

سلام! کسی نیست لطف کنه جواب بده؟

S_ALI_A
04-06-2010, 23:40
فك نميكنم الجي اين گوشيو تو چين درست كنه تحت ليسانس خودش. خوب شما كه داشتي ميگرفتي چرا با گارانتي نگرفتي؟ فك كنم با گارانتي يه جايي خوندم 113 تومان!!!!:27:. ببخشيد من دلداري دادن بلد نيستم:31:

majid_sd2009
05-06-2010, 21:32
این immediately رو میگم ... من قبلا روش هیچ رمزی نذاشتم اما الان وقتی میخوام قفل کنم رمز میخواد دیگه ... منم هرچی میزنم قبول نمیکنه ... چیکار کنم ؟
رمز خودش که 0000 هست
تنها کاری که میتونی بکنی ریست فکتوری هست.
من همین کار رو کردم رمزش همون رمز اولی شد

خوب این گوشی با گارانتی خیلی زیاد باشه 140 هست. که اونم ارزش داره خریدنش.
حالا عیبی نداره اگه نسخه چینی باشه و تقلبس که هیچ. ولی اگه اصلی هست ببر کامتل یک پولی میگرین برات فارسی نصب میکنن.
بهتر بود همون اول با گارانتی میگرفتی چون کامتل هم ببری و فارسیش کننن فک کنم قیمتش از گارانتی دارش بره بالاتر

سلام.
دوستان به مشکل برخوردم.
داشتم از خوه گوشی اپرا مینی رو دانلود میکردم.دانلود کرد و نصبشم کرد ولی گوشی یهکو وسص باز شدن اپرا مینی خاموش شد.
حالا گوشی روشن میشه ولی بالا نمیاد و توی هون صفحه ی اول که لوگوی ال جی میاد همونجا میمونه و هی ریست میشه. چیکارش کنم؟ خواهشا" کمک کنید
ببر کامتل برات فلش کنن. مال منم همینجوری شد یک بار.

PNUNA.IR
09-06-2010, 11:11
ببر کامتل برات فلش کنن. مال منم همینجوری شد یک بار.

ممنون مجید جان خودم فلشش کردم. خیلی ساده بود فلش کردنش. فقط باید فریمور داشته باشی که منم از تو نت دانلود کردم بعد فلشش کردم و درست شد

majid_sd2009
09-06-2010, 11:28
فارسی هم داره؟

PNUNA.IR
09-06-2010, 17:19
فارسی هم داره؟ آره فریمور فارسی هست.

در ضمن کدی که باید بزنی بفهمی ورژن فریمور چنده توی ال جی چه کدی هست؟

S_ALI_A
09-06-2010, 20:27
آره فریمور فارسی هست.

در ضمن کدی که باید بزنی بفهمی ورژن فریمور چنده توی ال جی چه کدی هست؟
بدون كد هم ميشه. شما برو توي phone setting بعدش برو توي handset information اونجا فريمورشو نوشته:31:

majid_sd2009
09-06-2010, 21:47
راستی اگه میشه اون فریموری رو که استفاده کردین رو هم بزارین تو تاپیک کتابخانه نرم افزاری الجی:31:

PNUNA.IR
10-06-2010, 04:52
راستی اگه میشه اون فریموری رو که استفاده کردین رو هم بزارین تو تاپیک کتابخانه نرم افزاری الجی

چشم. همین تا 23 وقت نمیکنم ولی 23 تا 25 حتما" آپ میکنمش. حجمش حدود 100 خورده ای هست

---------- Post added at 06:52 AM ---------- Previous post was at 06:51 AM ----------

بدون كد هم ميشه. شما برو توي phone setting بعدش برو توي handset information اونجا فريمورشو نوشته

آخرین ورژن فریمور فارسی چنده ؟ این یکی من V10K هستش

majid_sd2009
11-06-2010, 12:10
مگه از اینترنت دانلود نکردی؟ خوب لینکشو بزار دیگه.
ورژن فریمور منم همون 10k هست

PNUNA.IR
11-06-2010, 12:49
این لینک فریمور :

حجم فایل هست : 103.56 مگابایت

اگر آموزش فلش کردنشم خواستید بگین بزارم

البته توی لین به صورت V10h خورده که اشتباهه و همون V10k هست

proti_n
13-06-2010, 09:56
سلام دوستان
یه سوال دا شتم
اگه یه مسنجر و یه ویروس یاب خوب واسه این گوشی بخوایم از کجا باید تهیه کنیم؟اصولا همچین چیزی داره یا نه؟

majid_sd2009
13-06-2010, 19:57
بله هست
اول اینکه شما هر فایل jar تا سقف رزولیشن 240*400 میتونی روش نصب کنی.
بعد اینکه مسنجر زیاد هست ولی من از ebuddy استفاده میکنم.
بعد اینکه این گوشی چون جاوا هست سیستم عاملش ویروس نمیگیره و مشکلی برای گوشی پیش نمیاد.و انتی ویروسی هم برای این گوشی ها نیست. یعنی هست ها ولی الکیه.
شما برای ویروس کشی گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنید و مموری داخلی و خارجی رو با انتی ویروس آپدیت شده اسکن میکنید

PNUNA.IR
15-06-2010, 22:53
سلام.
کسی قاب برای این گوشی دیده؟> قیمت قابش چنده؟

ramin_642
16-06-2010, 10:05
سلام:
گوشي من () فايل هاي فلش رو ميشناسه ولي اجرا نميكنه ميخواستم ببينم اگر فريمورش رو ببرم بالا تر اين منجر به خوندن فايل هاي فلش ميشه يا نه ؟؟؟...الان : v10f هست ...تازه فارسي هم نداره ...

fmpr
16-06-2010, 13:21
سلام شما گفتید من ریسیت فکتوری کنم درست میشه و میتونم رمز بذارم اما وقتی میخوام ریست کنم بازم رمز میخواد ... چیکار کنم ؟

fmpr
16-06-2010, 17:05
سلام:
گوشي من () فايل هاي فلش رو ميشناسه ولي اجرا نميكنه ميخواستم ببينم اگر فريمورش رو ببرم بالا تر اين منجر به خوندن فايل هاي فلش ميشه يا نه ؟؟؟...الان : v10f هست ...تازه فارسي هم نداره ...

سلام خوش اومدید ... تا اونجایی که من اطلاع دارم این گوشی اصلا فلش نمیخونه ... باز منتظر باشید تا بچه های حرفه ای ترمثل آقا مجید و حسین بیان :11:

majid_sd2009
16-06-2010, 18:21
سلام.
کسی قاب برای این گوشی دیده؟> قیمت قابش چنده؟
اره من دیدم یک جا گفت پنج تومن. بیشتر جاها هم میگفتن فروشی نداریم و فقط برای دکور گذاشتیم.

سلام:
فریمور از این جدید تر نیومده.
فلش میخونه ولی به روشی دیگر و به وسیله -- کردن. و راحت میتونین بازی فلش بریزین و بازی کنین:31:
در مورد فارسی هم فریمور فارسی رو لطف کردن و صفحه قبل گذاشتن دانلود کنین.

سلام شما گفتید من ریسیت فکتوری کنم درست میشه و میتونم رمز بذارم اما وقتی میخوام ریست کنم بازم رمز میخواد ... چیکار کنم ؟
:31: من دیگه راه حل دیگه ای به ذهنم نمیرسه.
ببین یکم فک کن ببین پسوردشو اصلا عوض نکردی؟
شاید یکی دیگه برات عوض کرده؟
شاید گوشیت دست دو بوده و پسوردشو قبلا عوض کردن:13:
یک راه حل دیگه هست. فلشششششششششششششششششششششش:3 1:

سلام خوش اومدید ... تا اونجایی که من اطلاع دارم این گوشی اصلا فلش نمیخونه ... باز منتظر باشید تا بچه های حرفه ای ترمثل آقا مجید و حسین بیان :11:
چرا میخونه
دیر دیر سر میزنی از دنیا عقبی:31:
برای خوندن فلش هم که گفتم باید فلش بشه و تم دیگه ای که قابلیت اجرای فلش رو داشته باشه رو بریزین رو گوشی. راستی این رو هم بگم الان تمهایی که نصب میکنیم فلش هست و گوشی راحت میخونه.
برید به کتابختنه الجی.
راستی یک تم فلش جالب هست با هفت تا صفحه و خیلی خفنه الان میرم انگلیسیش میکنم میدم حال کنید. چون روسی هست.

ramin_642
16-06-2010, 18:55
ممنون از دوستاي عزيز ....
من تو فروم شما خيلي جوونم ولي بدون شك اينطور تشكر كردن خلاف قوانينه ولي خب نميدونم چرا من هيچ دكمه تشكري نميبينم ...تازه پستم كه ميزنم ميگه بعد تاييد نمايش داده ميشه ...
فريمور صفحه قبل رو دارم دانلود ميكنم...هرچند از نحوه نصبش كاملا بي اطلاعم... چرا كه تا حالا ال.جي نداشتم ...گوشي قبلي k850 بود كه هر بلايي تونستم سرش اووردم تا ته بلاهايي كه ميشد سر سوني اريكسون اورد سرش اوردم...تا بالاخره تونستم برد اصليش رو بسوزونم و كارش رو تموم كنم...الان كه امتحانام شروع شده ...بعد امتحانا ميام و كار با ال جي كوكي رو شروع ميكنم ...
بازم ممنون ....

PNUNA.IR
16-06-2010, 19:45
اره من دیدم یک جا گفت پنج تومن. بیشتر جاها هم میگفتن فروشی نداریم و فقط برای دکور گذاشتیم.

مجید جان قابه چه رنگی بود؟
البته یک سایت هست که قاب اصلیشو میفروشه 20 هزار تومن.
من یک قاب نقره ای یا مشکی میخوام کی میتونه واسم تهیه کنه بفرسته؟ پولشم پرداخت میکنم

ramin_642
16-06-2010, 20:08
اگر لطف كنين آموزش فلش ممنون ميشم ...نميخوام اين 100 مگي كه دانلود كردم الكي رو دستم بمونه !!!
فقط جان من آموزش كاملا مبتدي باشه چون اين بنده حقير ديروز ال جي خريده و فعلا هيچ اطلا عاتي نداره ...!!!

ramin_642
16-06-2010, 20:11
من فعلا برم به امتحانم برسم ....اميدوارم تا فردا جوابم رو داده باشين كه برگشتم عمليات رو آغاز كنم...
اگر لطف كنين و بگين آموزش نصب تم فلش كجاست هم ممنون ميشم دوستان جديد ....

ramin_642
17-06-2010, 10:48
چرا هنوز جوابمو ندادين ؟؟؟؟؟
اون دوستمون كه قاب ميخواست اين سايته داره خودشم ميفرسته ...هرچند نقره اي ندازن ولي بد نيست يه نگاه بكني ...:

majid_sd2009
17-06-2010, 12:41
مجید جان قابه چه رنگی بود؟
البته یک سایت هست که قاب اصلیشو میفروشه 20 هزار تومن.
من یک قاب نقره ای یا مشکی میخوام کی میتونه واسم تهیه کنه بفرسته؟ پولشم پرداخت میکنم
فک کنم مشکی بود.
قابهای دیگه هم فک کنم دیدم
اگه اومدی مشهد برو مدرس تو پاسازاش داره.
بیست تومن هم خیای زیاده برا یک قاب.
من که تا دو سه هفته دیگه مشهد نیستم ولی بعدش اگه نخریده بودی میرم ببینم پیدا میشه یا نه.
راستی تمی رو هم که گفتم فارسی کردم و الان دارم آپلود میکنم. جالب شده.:31:

PNUNA.IR
17-06-2010, 13:47
فک کنم مشکی بود.
قابهای دیگه هم فک کنم دیدم
اگه اومدی مشهد برو مدرس تو پاسازاش داره.
بیست تومن هم خیای زیاده برا یک قاب.
من که تا دو سه هفته دیگه مشهد نیستم ولی بعدش اگه نخریده بودی میرم ببینم پیدا میشه یا نه.
راستی تمی رو هم که گفتم فارسی کردم و الان دارم آپلود میکنم. جالب شده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون مجید جان. هفته ی دیگه به احتمال زیاد بیام مشهد. ممنون

ramin_642
17-06-2010, 14:26
ممنون دوستان من تم هارو تونستم نصب كنم ...فقط با اينكه من تم فلش نصب كردم وشيم هنوز فلش نميخونه ...چرا ؟؟؟

ramin_642
17-06-2010, 15:48
منتظرمااااااااااااااا
1)))گوشي من فايلاي فلشي كه تو OTHER دارم نميخونه............
2)))ميخوام گوشيم رو با اون فايل BIN كه لينكش تو همين چند صفحه قبل بود آپديت كنم ...هرچي گشتم چيزي از روش UPDATE با فايل BIN پيدا نكردم ...
3)))اين تم GOLD خيلي با حاله من كه خوشم اومد...
4)))چه جوري ميشه از اين جور تم ها رو نصب كرد من فقط از فايل هاي توي DMF استفاده كردم چون ديدم شما ها گفته بودين به خاطر ورژن فريمور نميشه از كاملش استفاده كرد...با چه ورژني ميشه ؟؟؟
5)))رو اين فريموري كه الان من دانلود كردم (هرچند هنوز نصبش رو بلد نيستم) ميشه تم كامل مثل اين GOLD نصب كرد يانه ؟

majid_sd2009
18-06-2010, 10:01
منتظرمااااااااااااااا
1)))گوشي من فايلاي فلشي كه تو OTHER دارم نميخونه............
2)))ميخوام گوشيم رو با اون فايل BIN كه لينكش تو همين چند صفحه قبل بود آپديت كنم ...هرچي گشتم چيزي از روش UPDATE با فايل BIN پيدا نكردم ...
3)))اين تم GOLD خيلي با حاله من كه خوشم اومد...
4)))چه جوري ميشه از اين جور تم ها رو نصب كرد من فقط از فايل هاي توي DMF استفاده كردم چون ديدم شما ها گفته بودين به خاطر ورژن فريمور نميشه از كاملش استفاده كرد...با چه ورژني ميشه ؟؟؟
5)))رو اين فريموري كه الان من دانلود كردم (هرچند هنوز نصبش رو بلد نيستم) ميشه تم كامل مثل اين GOLD نصب كرد يانه ؟
1- قرار نیست که اونجوری فایل فلش رو بخونه.
شما یک تم فلش دانلود میکنی بعد موقع نصب تو بعضیهاش یک پوشه داره به نام game یا flash که بازی های فلش رو میرزی اون تو و اسمها شون رو هم تغییر میدی فک کنم همش شماره هست و باید بزنی 1 و 2 و ...
تا 10 تا هم ساپورت میکنن.
2- بلد نیستم
4-شما اون تم رو دانلود میکنی و بازش میکنی. فقط پوشه dmf رو میکشی بیرون و جایگزین تم اصلی خودت میکنی.
5-نه دیگه باید همون روشی که گفتم تم رو نصب کنی.و اینکه اون فریموری که دانلود کردی فریمور فارسی همین ورژنی هست که داری.

ramin_642
18-06-2010, 13:59
سلام:
آقا majid_sd2009 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزيز ممنون كه جوابم رو دادي....
من اون تم رو نصب كردم يعني از پوشه dmf اون استفاده كردم واقعا قشنگ بود سرعتش يكم كمه كه اونم در حد معقولي هستش...تازه من از چندتا فولدراي داخل media هم استفاده كردم تا صدا ها و همين طور عكساي استارت آپ و عكساي صفحه و ايناهم جايگزين بشن واقعا هم قشنگه و من خيلي از اين تم خوشم اومده.
سوالم اين بود كه علت اين كه نميشه اين تم رو كامل استفاده كرد چيه ؟؟؟يعني چرا وقتي من كامل نصبش ميكنم گوشي بالا نمياد.واين كه در چه صورتي امكان داره كه من اين تم رو به طور كامل نصبش كنم ؟؟؟
منظورم كامله نه اين كه فقط از پوشه dmf استفاده كنم ...يعني با تغيير فريمور ميشه يا نه ؟؟؟
ديگه اينكه الان گوشي من فارسي نداره و من نميدونم چه كارش كنم ...شما اگر لطف كني راهنماييم كني ممنون ميشم ...فقط اگر براي فارسي شدن نياز به آپديت هست ...آدرس فايل آپديت و برنامش و نحوه آپديت رو بگين خيلي ممنون ميشم ...

PNUNA.IR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان شما كه با همين فايلي كه خودت آدرس گذاشتي منم دانلود كردم گوشيتون رو آپديت كردي لطف ميكني طريقه آپديت و همين طور لينك برنامه لازمش رو برام بزاري ؟؟؟
ممنون ميشم ....

چه رويي دارم من....پيشاپيش ممنونن از جواباتون ...؟؟؟

ramin_642
18-06-2010, 14:10
این لینک فریمور :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجم فایل هست : 103.56 مگابایت

اگر آموزش فلش کردنشم خواستید بگین بزارم

البته توی لین به صورت V10h خورده که اشتباهه و همون V10k هست

اگر بزاري كه خيلي خوب ميشه !!!

PNUNA.IR
18-06-2010, 17:09
توجه داشته باشید که این آموزش فقط روی windows XP کاربرد دارد

در این آموزش شما خواهید دید که چگونه گوشی LG COOKIE را فلش کنید و فیرمور جدید روی آن بریزید .

مرحله اول ) بک آپ
در ابتدا شما باید یک بک آپ از گوشی خود شامل دفترچه تلفن ، پیامکها و ... تهیه نمایید . چون بعد از فلش کردن تمام فایلهایی که در گوشی ذخیره شده پاک خواهد شد . پیشنهاد میشود شما از LG PC SUITE II برای اینکار استفاده کنید .
بعد از این کار گوشی را از کامپیوتر جدا کنید .

مرحله دوم ) دانلود برنامه و فیرمور مورد نیاز
فایلهای زیر را دانلود کنید :
1-2) دانلود فیرمور

توجه : شما میتوانید فیرمور جدیدتری که از سایتهای دیگر دانلود کرده اید بجای این فیرمور استفاده کنید .

2-2) دانلود برنامه فلشر LG + فایل KP500_081002.dll

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمرحله سوم ) نصب نرم افزار و درایور ( فقط در Windows XP )
تذکر : هنوز گوشی خود را به کامپیوتر وصل نکنید !
فایلها را UnZip کنید .
1-3 ) برنامه GSMulti را نصب کنید . بعد از نصب Icon برنامه روی Desktop نمایان میشود . برنامه را از روی Desktop اجرا کرده و بعد از اجرا روی کلید Settings و بعد Configuration کلیک کنید . (عکس 1)

فایل KP500_081002.dll و Firmware مربوطه را در صفحه بازشده انتخاب کنید و در پایین USB را انتخاب کنید .(عکس2)

OK را زده و از برنامه GSMulti خارج شوید .
2-3) نصب درایورها ( INFINEON و TI_NEPTUNE )
درایورها درون پوشه برنامه GSMulti قرار دارند . این پوشه معمولا در این مسیر قرار دارد :
C:\GSMULTI\USBDRIVERS (عکس 3)

اول درایور INFINEON و سپس TI_NEPTUNE را نصب کنید .

مرحله چهارم ) آماده سازی گوشی برای اتصال به کامپیوتر
حال گوشی خود را خاموش کرده و بدون باتری ، سیم کارت و کارت حافظه آنرا با کابل USB خود گوشی به یکی از پورتهای USB کامپیوتر میزنید .( پیشنهاد میکنم که فقط از یک پورت برای اتصال استفاده کنید و جای کابل USB را عوض نکنید ) حدود یک دقیقه طول میکشد تا کامپیوتر گوشی شما را شناسایی کند .

مرحله پنجم ) برنامه USBMap
برنامه USBMap_V01 را که در پوشه برنامه GSMulti قرار دارد را اجرا کرده و داخل برنامه INFINEON را انتخاب کرده و سپس MAPPING START را کلیک کنید .

در حدود یک تا دو دقیقه پورت USB که گوشی شما به آن متصل است توسط برنامه پیدا میشود . روی پورت پیدا شده کلیک کرده و SAVE & EXIT را کلیک کنید .

مرحله ششم ) قسمت اصلی - فلش کردن
برنامه GSMulti را اجرا کنید .( Icon آن روی Desktop میباشد ) منوی Settings\Configuration را کنترل کنید که باید مثل همانطور که در مراحل قبلی تنظیم کرده باشیم باشد . اگر اینطور نبود دوباره تنظیم کنید . (عکس 5 )

حالا همه چیز آماده شروع کار میباشد . MODEL و SW VERSION را کنترل نمایید و اگر درست بود دگمه START را بزنید و منتظر بمانید تا کار فلش کردن به پایان برسد . ( حدود 10 دقیقه طول میکشد ) (عکس 6)

تبریک میگویم . شما فیرمور گوشی خود را آپدیت کردید .

ramin_642
19-06-2010, 00:07
دارم آپديت ميكنم .....:18:
ولي نميدونم طبيعه كه گوشيم تا حالا 2 و 3 بار بوق زده ...:41:
اميدوارم قضيه ختم به خير شه ...:13:

ramin_642
19-06-2010, 00:27
منونم دوستان ..........عالي شد ......ممنون ......خيلي خوب شد ...

فقط چجوري ميشه sms فارسي نوشت ؟؟؟

نميشه انگار ؟؟؟

:19:

PNUNA.IR
19-06-2010, 10:18
منونم دوستان ..........عالي شد ......ممنون ......خيلي خوب شد ...

فقط چجوري ميشه sms فارسي نوشت ؟؟؟

نميشه انگار ؟؟؟
چرا میشه مشکلی نداره . من خودم با همین فلش کردم.
توی کیبورد فقط اس ام اس تایپ میکین اون بقل یک دکمه هست شکل کره زمینه. اونو بزن بعد فارسی رو انتخاب کن حله

ramin_642
19-06-2010, 11:11
سلام:
PNUNA.IR جان كمك كمك كمك .....من گند زدم اومدم تم رو عوض كنم حواسم نبود فريمور عوض شده از همون cust_theme هاي قبلي كه داشتم استفاده كردم...گوشيم بالا نمياد...كه هيچ منم اصلا با اين فريمور cust_theme اصلي نساخته بودم ...جالبتر اينكه ديگه به روش قبلي فلش هم نميشه ...كه دليل اين رو اصلا نميدونم ...شما هم كه از همين فريمور استفاده ميكني اگر بتوني cust_theme اين فريمورو بهم بدي شايد درست بشه وگرنه بايد برم كامتل ....اگر بتوني cust_theme اين فريمورو برام آپ كني شايد درست شه ...يعني اميدوارم درست شه ...

MOHAMMAD2010
19-06-2010, 12:32
بچه ها کسی اسم اون آهنگ که تو تبلیغ این گوشی هست رو نمیدونه ؟ ( همون تبلیغ که یه دختره توش هست )
چند وقت پیش پرسیدم کسی جواب درستی نداد

Michael Ropy
19-06-2010, 16:51
بچه ها کسی اسم اون آهنگ که تو تبلیغ این گوشی هست رو نمیدونه ؟ ( همون تبلیغ که یه دختره توش هست )

سلام برادر.....من که یادمه خودم جواب دادم! :دی حالا شاید جای دیگه بوده.....به هر حال:

Mozart - The 40th Symphony

PNUNA.IR
19-06-2010, 17:05
سلام:
PNUNA.IR جان كمك كمك كمك .....من گند زدم اومدم تم رو عوض كنم حواسم نبود فريمور عوض شده از همون cust_theme هاي قبلي كه داشتم استفاده كردم...گوشيم بالا نمياد...كه هيچ منم اصلا با اين فريمور cust_theme اصلي نساخته بودم ...جالبتر اينكه ديگه به روش قبلي فلش هم نميشه ...كه دليل اين رو اصلا نميدونم ...شما هم كه از همين فريمور استفاده ميكني اگر بتوني cust_theme اين فريمورو بهم بدي شايد درست بشه وگرنه بايد برم كامتل ....اگر بتوني cust_theme اين فريمورو برام آپ كني شايد درست شه ...يعني اميدوارم درست شه ...
سلام.
من سرعتم 1 هفتش داغونه فکر نکنم بتونم آپلودش کنم. ولی سعی میکنم. دوستان دیگه اگر میتونن آپلود کنن این بنده ی خدا رو کارشو راه بندازن

MOHAMMAD2010
20-06-2010, 15:28
سلام برادر.....من که یادمه خودم جواب دادم! :دی حالا شاید جای دیگه بوده.....به هر حال:

Mozart - The 40th Symphony

آهان یادم اومد :31:
آخه این اون نیست اصلا !

Vamp!r3
20-06-2010, 15:44
آخه این اون نیست اصلا ! اون ریمیکس همینه :31:

نه حسین؟ :31:

Michael Ropy
20-06-2010, 16:10
آخه این اون نیست اصلا !

اون ریمیکس همینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله دقیقا! این همون آهنگه فقط ریمیکسشه......

hamed1282
26-06-2010, 19:33
درود
چگونه می تونم با کوکی به اینتر نت کامپیوتر وصل شم لطفا توضیحاتشو دقیق بنویسید

PNUNA.IR
26-06-2010, 21:53
ورژن V10K قدیمیه یا V10o ? کدوم یکی قدیمیه؟

Michael Ropy
27-06-2010, 10:17
چگونه می تونم با کوکی به اینتر نت کامپیوتر وصل شم لطفا توضیحاتشو دقیق بنویسید منظورتون رو نمی فهمم....اگه منظورتون اینه که چه جوری میشه با GPRS کوکی به اینترنت وصل شد (تو کامپیوتر) با استفاده از کابل یو اس بی و برنامه LG PC Suite و در قسمت Internet Kit خیلی راحت میتونید اینکارو بکنید....

ورژن V10K قدیمیه یا V10o ? کدوم یکی قدیمیه؟
اگه جفتشون ماله ایران باشه طبیعتا K قدیمیتره.....

Tirion Fordring
27-06-2010, 13:44
سلام

من یه Star دارم (نو هستش) میخوام با یه کوکی عوض کنم ...

آخه star یه سری معایب داره اولا اینکه تم و اینا نمیخوره ... و یه سری دیگه

در کل از لحاظ فیلم برداری و عکس برداری کدوم بهتره ؟ از لحاظ صدا چی ؟

و در کل از نظر اینترفیس و اینا ... cookie تم و اینا میخوره ؟

hamed1282
27-06-2010, 15:20
[QUOTE=Michael Ropy;5112518]منظورتون رو نمی فهمم....اگه منظورتون اینه که چه جوری میشه با GPRS کوکی به اینترنت وصل شد (تو کامپیوتر) با استفاده از کابل یو اس بی و برنامه LG PC Suite و در قسمت Internet Kit خیلی راحت میتونید اینکارو بکنید.

گوشی رو رو حالت اینتر نت کیت میذاروم اصلا وصل نمیشه

PNUNA.IR
27-06-2010, 19:14
اگه جفتشون ماله ایران باشه طبیعتا K قدیمیتره.....

نه O ماله ایران نیست و ماله عربستان هست.

majid_sd2009
27-06-2010, 23:31
سلام

من یه Star دارم (نو هستش) میخوام با یه کوکی عوض کنم ...

آخه star یه سری معایب داره اولا اینکه تم و اینا نمیخوره ... و یه سری دیگه

در کل از لحاظ فیلم برداری و عکس برداری کدوم بهتره ؟ از لحاظ صدا چی ؟

و در کل از نظر اینترفیس و اینا ... cookie تم و اینا میخوره ؟
از لحاظ فیلم برداری و باتری استار بهتره.
صدا به نظر من یکی هستن.
کوکی هم تم نمیخوره و باید -- بشه تا روش تم نصب بشه.
در اصل تم رو جایگزین تم اصلی میکنی.
استار هم همین قابلیت رو داره.

[QUOTE=Michael Ropy;5112518]منظورتون رو نمی فهمم....اگه منظورتون اینه که چه جوری میشه با GPRS کوکی به اینترنت وصل شد (تو کامپیوتر) با استفاده از کابل یو اس بی و برنامه LG PC Suite و در قسمت Internet Kit خیلی راحت میتونید اینکارو بکنید.

خوب شما وقتی با این حالت وصل میشید یک اتوران باز میشه و شما باید نرم افزارهایی رو که میگه نصب کنید تا اونا تیک بخورن و بعد کانکت بشی.

Michael Ropy
28-06-2010, 07:11
نه O ماله ایران نیست و ماله عربستان هست.

پس باید تاریخ ریلیز هردو رو ببینید، هر کدوم جدیدتره پس جدیدتره دیگه....:دی

PNUNA.IR
28-06-2010, 11:02
یک سوال. edge به صورت نرم افزاری روی گشوی اجرا میشه یا سخت افزاره؟
با آپیدت گوشی class این edge بالا میره یا نه؟

S_ALI_A
28-06-2010, 11:07

شما بايد از طريق منوي اينترنت كيت مودم الجي رو انتخاب ميكردي.
ضمنا شما اصلا تنظيمات gprs رو دريافت كردي؟

Michael Ropy
28-06-2010, 12:18
یک سوال. edge به صورت نرم افزاری روی گشوی اجرا میشه یا سخت افزاره؟
با آپیدت گوشی class این edge بالا میره یا نه؟

خودش که یه چیپ هستش....تقریبا با همون آنتن و GPRS و اینهاست....با آپدیت هم بعید میدونم بره بالا با توجه به اینکه یه چیپه.....ولی به نظرم بشه به صورت نرم افزاری سرعتش رو برد بالا....

PNUNA.IR
28-06-2010, 12:48
خودش که یه چیپ هستش

درسته راست میگین.

ولی به نظرم بشه به صورت نرم افزاری سرعتش رو برد بالا....

خوب چجوریمیشه اینکارو کرد به نظرتون؟

Michael Ropy
28-06-2010, 16:56
خوب چجوریمیشه اینکارو کرد به نظرتون؟

خوب آخه گوشی مثل کامپیوتر نیست محدودیت های زیادی داره مخصوصا اینکه این گوشی جاوا هستش.....من فعلا راه حلی نمی دونم ولی شاید با یه سرچ بشه راه حلی پیدا کرد......جهت اطلاع، سریعترین GPRS و EDGE رو هنوز که هنوزه نوکیا داره: کلاس 32 با سرعت حدود 300 کیلوبیت در ثانیه.....تعجب میکنم چرا هیچ شرکتی بیشتر از کلاس 12 نزده و فقط نوکیاست که کلاس 32 میزنه...

hamed1282
29-06-2010, 16:28
[QUOTE=hamed1282;5114015]
شما بايد از طريق منوي اينترنت كيت مودم الجي رو انتخاب ميكردي.
ضمنا شما اصلا تنظيمات gprs رو دريافت كردي؟
یه بار با کامپیوتر وصل شدم ولی الان که میخوام وصل بشم این اخطار رو میده
the following applications should be closed before continuing lg internet kit (lg pc suite

hamed1282
30-06-2010, 19:48
چرا کسی جواب نمیده

S_ALI_A
30-06-2010, 23:58
شما گوشيتو يه ريست فاكتوري بكن. نرم افزار پي سي سوئيت رو هم يه بار از نصب در بيار و دوباره نصبش كن. بعد دوباره gprs رو بگير.
بايد حل بشه

Michael Ropy
01-07-2010, 07:49
the following applications should be closed before continuing lg internet kit (lg pc suite

این که میگه باید برنامه LG PC Suite بسته بشه تا بتونید از اینترنت کیت استفاده کنید....

S_ALI_A
01-07-2010, 11:06
اون يه چي ميگه واسه خودش حسين جان:31:. ماله منم همينجوري شده بود كه اونجوري كه گفتم درست شد
اخه وقتي اينترنت كيت رو انتخاب ميكني پي سي سوئيت خودش مينيز ميشه:5:

OSEN
02-07-2010, 12:00
سلام رفقای قدیمی :10:
آقا چجوری میشه از این gprs ایرانسل روی کامییوتر استفاده کرد بالاخره ؟ من هر کاری میکنم نمیشه ؟

من وقتی که گوشی رو به کامییوتر وصل میکنم از طریق pc suite و internet kit میرم و یه ینجره ی کوچیکی باز میشه که کانکشنی به اسم irancell هم توش هست ولی وقتی کلیک میکنم روش و میخواد وصل شه ، این ارور رو میده :

من دقیا این کارایی که گفتم رو انجام میدم . آیا کار اضافه ای هست که باید انجام بدم و انجام ندادم تالا ؟!! ضمنا gprsم هم فعال هست و عینهو بنز کار میکنه .

OSEN
04-07-2010, 20:28
حامد خان مشکل شما حل شد ؟ من که از راه اصلیش (که بالا نوشتم) نتونستم وصل شم و ازین راه وصل شدم :
گوشی رو روی pc suite وصل کن .
برنامه ی pc suite رو اجرا کن .
برو توی کنترل یانل و new connection و یه کانکشن جدید بساز .
فقط توی بخشی که باید مودم رو انتخاب کنی LGE Mobile USB Modem رو انتخاب کن .
تو قسمت Dial هم " ستاره 99 مربع " رو بزن .
کار تمومه و راحت وصل میشی .

من با همین روشن انجام دادن و الآنم با همین gprs ایرانسل کانکت هستم . اینم یه تست سرعت :18::

saeidamirfakhri
10-07-2010, 13:04
سلام کسی هست روش نسب تم ال جی کوکی رو بگه

zahra
11-07-2010, 14:06
سلام دوستان.من دیروز این گوشی رو خریدم.گوشی خوبیه ولی نمی دونم چرا موقع شارژ و وقتی به لب تاپ وصله و موقع کار باهاش خیلی گرم میشه!!! آیا این طبیعیه؟ لطفا زود جواب بدین تا کار از کار نگذشته یه فکری بکنم.

hamidkashani
11-07-2010, 14:12
سلام بچه ها
برا من يه مشكلي پيش اومده كه وقتي شماره تلفن ميخوام ذخيره كنم رو گوشي ذخيره نمي كنه و ميگه حافظه پر است در حاليكه فقط 69 تا شماره تلفن رو گوشي دارم....اينم بگم كه گوشي رو ريست هم كردم ولي درست نشد،ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد

zahra
12-07-2010, 19:15
ای بابا چرا کسی جواب نمی ده!!! حالا که ما رو وسوسه کردین کجا رفتین؟ راستی من 110 هزار خریدم
کوکی شما هم وقتی باهاش کار می کنین گرم میشه؟؟

majid_sd2009
14-07-2010, 15:16
بله وقتی زیاد با گوشی کار میکنی و به شارژ هم هست کمی داغ میشه و مشکلی نداره.

zahra
14-07-2010, 15:50
ممنون آقا مجید که جواب دادین.

proti
15-07-2010, 12:16
دوستان میشه بگین چطوری میشه با kp500 وارد مسنجر شد؟
من نرم افزارش رو دارم اما وصل نمیشه
میشه نرم افزار و روش کارش رو بگین؟

majid_sd2009
16-07-2010, 12:40
اول نرم افزار رو نصب میکنین.
بعد از اینکه وارد نرم افزار شدید باید یک اشتراک بسازید و داخل اون اشتراک یوزر و پسورد آی دی رو بدید و ...
بعد از اینکه اشتراک رو ساختید وارد میشید.
در ضمن بعضی مسنجر ها رو از سایت اصلی خودش هم میشه اشتراک ساخت.

majid_sd2009
18-07-2010, 11:37
اینم دو تا فونت که خودم درست کردم.
البته اولیش رو فقط فونت فارسی اضافه کردم
و دومیش رو هم فونت فارسی و هم انگلیسیش رو عوض کردم و هر دوش دست نویسه.

این فونت 1 که خودم اینو نصب کردم جالبتره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم فونت 2 که هم فارسی و هم انگلیسیش دست نویسه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته هر دو فونت، فارسیش مشترکه.
پسورد: KP500.ORQ.IR
با حروف بزرگ

Steps-Rap
27-07-2010, 12:38
سلام به همه.
بچه ها شما تاحالا تو این نگوشی بازی بولوتوث دار ریختین؟؟
من که هر چی بازی بولوتوثی میریزم قسمت بولوتوثش کار نمی کنه ولی تو ویووتی کار میکنه....

mfani2008
28-07-2010, 11:15
سلام
من این گووشیو یه 3-4 رو زی میشه که گرفتم و واقعاً نسبت به قیمتش عالیه
با اینکه اسپیکر نداره صدای بدون هندزفریش عالیه
هندزفریش که منو تو کف انداخت !!! 5800 رو قورت می ده
دوربینشم خوبه در حد 3.2 هست خوبه
همه چیش عالیه با قیمت 125 !!!!
یه رم 8 هم می ندازی روش اصلاً هنگ نمی کنه !!

تنها مشکلی که من با این گوشی دارم اینه که فرمت تصویرری غیر از va mp43gp هیچی پخش نمی کنه !!! mov و mkv و avi و... رو پخش نمی کنه
می دونم قیمت گوشی پایینه ازش همچین انتظاری نباید داشت ولی شما راحی ندارید که بشه اینا رو پخش کرد ؟!!!
نرم افزاری چیزی نیست ؟

====
یه درخواست هم داشتم که یه 20 تا بازی فول تاچ و یا حتی با شتاب سنج تمام صفحه لینکشو بدید چون گشتن تو 300 صفحه واقعاً کاره سختیه !! 100 صفحشو خوندم جالب بود وقت کنم حتماً بقیشو می خونم !!! با دایال آپ 100 صفحه خوندم :دی

اگه نرم افزار جالبیم داشتین لطفاً یا لینک صفحه رو بدید یا لینک دانلود

دست همه درد نکنه بابت فعالیت عالی

====

دوستان اگه میشه لینک یا روش GPS و ریختن تم Iphone برای KP500 رو هم بگید ممنون

mfani2008
30-07-2010, 00:03
نبود ؟

حداقل یه چند تا بازی و نرم افزار تاچ بدید بقیه سوالا رو بیخیال
ممنون

Michael Ropy
30-07-2010, 11:37
تنها مشکلی که من با این گوشی دارم اینه که فرمت تصویرری غیر از va mp43gp هیچی پخش نمی کنه !!! mov و mkv و avi و... رو پخش نمی کنه

دوست عزیز تو این قیمت و امکانات همچین اتتظاری نداشته باشید! این گوشی سیستم عامل نداره! گوشی های سیستم عامل دار میتونند این فرمت ها رو بخونند.....البته فرمت avi رو بعضی از گوشی های جاوای الجی و سامسونگ بدلیل پشتیبانی از انکدینگ DivX و XviD پشتیبانی میکنند.....

دوستان اگه میشه لینک یا روش GPS و ریختن تم Iphone برای KP500 رو هم بگید ممنون

والا این گوشی gps که نداره ولی میشه با برنامه گوگل مپ نقشه خوند.......روش ریختن تم هم تو کتابخانه نرم افزاری الجی موجوده....

keyarash1984
30-07-2010, 15:45
با سلام خدمت بکس فن بوی کولوچه
کسی میدونه هزینه تعویض ال سی دی کولوچه چقدره؟ و همچنین تعویض باتریش؟
مجید آقا جواب بدن ممنون میشم:31:

mfani2008
30-07-2010, 18:50
میدونم حسین جان (274 صفحه رو خوندم :دی)
واقعاً گوشی فوق العاده ای هست اونم مشکل نیست براش اگه بود تعجب داشت !!!
اگه بازی باحالی دارید که سخت نیست براتون حتماً بازی کنید mylgcookie یه بازی داره به نام cookingmama که فوق العادس حتماً دانلود کنید قبلاً واسه WII اومده بود عالیه این سایت
ممنون از همه

mfani2008
31-07-2010, 10:42
يه سوال ديگه هم دارم
shmessenger رو نصب كردم و ثبت نام سايتشم با ايميلم فعال سازي كردم
حالا اكانت ياهوم و shmessenger‌رور وارد مي كنم ارور مي ده و نميشه چت كرد
قبلش بايد اينترنت وصل باشي ؟
اگه آره روش اتصال به اينترنت با ايرانسل رو هم بگيد ( وهمچنين خريد GPRS طرح 1000 تومني (5 مگ) ايرانسل رو
ممنون

majid_sd2009
31-07-2010, 11:26
سلام به همه.
بچه ها شما تاحالا تو این نگوشی بازی بولوتوث دار ریختین؟؟
من که هر چی بازی بولوتوثی میریزم قسمت بولوتوثش کار نمی کنه ولی تو ویووتی کار میکنه....

اره ریختم ولی ساپورت نمیکنه.:31:

با سلام خدمت بکس فن بوی کولوچه
کسی میدونه هزینه تعویض ال سی دی کولوچه چقدره؟ و همچنین تعویض باتریش؟
مجید آقا جواب بدن ممنون میشم:31:
قیمت ال سی دیش رو نمیدونم
اونم بستگی داره که فقط ال سیدیش خراب شده یا صفحه تاچش هم خرابه.
قیمت باتریش اونم هزار آمپر رو قیمت کردم 8500بود فک کنم. از خود نمایندگی البته:31:

يه سوال ديگه هم دارم
shmessenger رو نصب كردم و ثبت نام سايتشم با ايميلم فعال سازي كردم
حالا اكانت ياهوم و shmessenger‌رور وارد مي كنم ارور مي ده و نميشه چت كرد
قبلش بايد اينترنت وصل باشي ؟
اگه آره روش اتصال به اينترنت با ايرانسل رو هم بگيد ( وهمچنين خريد GPRS طرح 1000 تومني (5 مگ) ايرانسل رو
ممنون
اول شما باید تنظیما ت gprs رو انجام بدید.
که باید *140*3*6# رو بزنید تا تنظیمات براتون بیاد
برای طرح ها هم *140*307# رو بزنید تمامی طرح ها اونجا هست.
هم پیام کوتاه ، هم gprs محدود و هم نامحدود

---------- Post added at 12:26 PM ---------- Previous post was at 12:26 PM ----------

راستی دوستان فونت 1 رو که دادم نصب کنید خیلی خوبه من که دارم حال میکنم باهاش.

keyarash1984
31-07-2010, 13:34
مجید جان بعضی از قسمتهای صفحه تاچ گوشی ساییده شده به خاطر استفاده از قلمش ... کیفیتش خیلی بد شده اگه بشه میخوام عوضش کنم واسه این قیمتو پرسیدم
آدرس نمایندگی مشهدو لطف میکنی
ممنون

raha18
31-07-2010, 17:05
سلام...من يه رم دارم كه روي نوكيا جواب ميده اما رو ال جي نه...فرمت هم كردم اما بازم نشناخت:41:...رم هاي ديگه رو ميشناسه ها اما اين يكي رو نه....چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:
ممنون اگه جواب بدين

mfani2008
01-08-2010, 11:09
رها جان شاید مموری شما (رم غلطه مموری درسته) کلاسش پایین باشه (کلاس 1 یا 2 باشه واسه این گوشی باید 4 به بالا باشه)

منم یه 8 گیگ کلاس 6 قراره دوشنبه برسه دستم با کیف فاب KP500 خیلی گوشیه توپیه به هر کی گفتم 135 گفته برو بابا دروغ می گی
به یکی از دوستام به قول خودش متخصص موبایل نشون دادم گفتم 300 گرفتم گفت خوب گرفتی :D

واسه این گوشی حدود 100 مگ (120-30 تا ) بازی و کلی نرم افزار پیدا کردم و مموری رو که گرفتم همرو نصب می کنم (الان 25 مگو نصبیدم گوشی گیر می ده حافظه داخلی پر شده D:

دوستان shmessenger خیلی توپه حتماً نصب کنید

PNUNA.IR
01-08-2010, 12:03
چنده قیمتش؟ از کجا گرفتی؟ میشه یک عکس ازش بزاری؟

raha18
01-08-2010, 17:26
mfani2008 عزيز ممنون از جواب.. بله درسته مموري اشتباه لپي بود :31: كيفو كه گرفتي عكسش رو هم بزاري ديگه گل كاشتي

mfani2008
01-08-2010, 22:00
چشم
فردا ساعتای 5-6 میرم کیفو می گیرم با مموری عکسشونو می زارم
رفیقم نمایندگی گوشی تو شهرمونه اون برام از نمایندگی تهران گرفت

majid_sd2009
02-08-2010, 18:47
مجید جان بعضی از قسمتهای صفحه تاچ گوشی ساییده شده به خاطر استفاده از قلمش ... کیفیتش خیلی بد شده اگه بشه میخوام عوضش کنم واسه این قیمتو پرسیدم
آدرس نمایندگی مشهدو لطف میکنی
ممنون
خوب مگه داخل جعبش محافظ ال سی دی نداشت؟
من که دیگه از قلمش استفاده نمیکنم. قبلا به هری کی میدادم با قلمش کار میکرد که باعث شد محافظ ال سی دیش خراب بشه.
آدرس نمیایندگیش هم بین قائم و پاستور بود( احمد آباد) مجتمع پارت.طبقه بالا بود.

سلام...من يه رم دارم كه روي نوكيا جواب ميده اما رو ال جي نه...فرمت هم كردم اما بازم نشناخت:41:...رم هاي ديگه رو ميشناسه ها اما اين يكي رو نه....چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:
ممنون اگه جواب بدين
شاید روش پسورد داره؟ چون گوشی های نوکیا رو میشه روی مموریشون پسورد گذاشت که فقط خود گوشی بتونه بازش کنه.

واسه این گوشی حدود 100 مگ (120-30 تا ) بازی و کلی نرم افزار پیدا کردم و مموری رو که گرفتم همرو نصب می کنم (الان 25 مگو نصبیدم گوشی گیر می ده حافظه داخلی پر شده D:

دوستان shmessenger خیلی توپه حتماً نصب کنید
یک چیزی بگم؟ اون اشکال از مموری داخلیت نیست که بازی ها دیگه نصب نمیشه و میگه باید چند تا بازی پر کنین.مشکل خود گوشی هست و بیشتر از یک مقدار مشخص شده نمیشه روش جاوا نصب کرد:41:

mfani2008 عزيز ممنون از جواب.. بله درسته مموري اشتباه لپي بود :31: كيفو كه گرفتي عكسش رو هم بزاري ديگه گل كاشتي
مگه گوشی های شما کیف اورجینال نداره؟:18:

salavat252
02-08-2010, 22:40
بزرگان و کوکی داران؛سلام :31:
من فقط یه سوال داشتم و اون اینکه وقتی کوکی تون رو میچرخونین،"صفحه کلید فارسی کامل" میاد یا نه؟(یعنی مثل star که برای اس ام اس فارسی؛صفحه کلید qwerty نداره.)
ممنون
:11:

mfani2008
03-08-2010, 02:11
من فقط یه سوال داشتم و اون اینکه وقتی کوکی تون رو میچرخونین،"صفحه کلید فارسی کامل" میاد یا نه؟(یعنی مثل star که برای اس ام اس فارسی؛صفحه کلید qwerty نداره.)
ممنون
آره میاد خوبشم میاد ! بگیر که اس ام اس دادن باهاش خیلی باحال بید :8::8:

raha18
03-08-2010, 13:34
شاید روش پسورد داره؟ چون گوشی های نوکیا رو میشه روی مموریشون پسورد گذاشت که فقط خود گوشی بتونه بازش کنه.

مشكل حل شد...نميدونم از چي بود ولي يه بار كه با خود گوشي نوكيا، مموري رو فرمت كردم شناخت...شايدم پسوردي چيزي داشته كه با فرمت پاك شده

نه من كه كيفي نديدم تو جعبه!!!!!!!

raha18
03-08-2010, 14:12
يه سوال ديگه:31:
چرا تو بعضي مواقع صفحه کلید qwerty كار نميكنه....مثلا تو بعضي نرم افزار ها يا بعضي قسمت هاي گوشي كه الان يادم نيست..... تو نرم افزار چت كه كار نكرد هر كاري كردم...آيا راه حلي داره؟؟؟؟؟

با تشكر:11:

OSEN
03-08-2010, 20:20
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سریای جدید گوشی (سری جومونگی)( که البته الآن دیگه جدید نیس !!) و منم از همین سری گرفتم ، کیف توی جعبش نداره .

چرا تو بعضي مواقع صفحه کلید qwerty كار نميكنه....مثلا تو بعضي نرم افزار ها يا بعضي قسمت هاي گوشي كه الان يادم نيست..... تو نرم افزار چت كه كار نكرد هر كاري كردم...آيا راه حلي داره؟؟؟؟؟

فکر میکنم اون برنامه باید ازین حالت یشتیبانی کنه . منم خیلی اعصابم خورد شد سر این قضیه چون زیاد با opera کار میکردم که متاسفانه از کیورتی گوشی یشتیبانی نمیکرد و باید نیم ساعت تایب میکردی !:19:

raha18
04-08-2010, 15:11
فکر میکنم اون برنامه باید ازین حالت یشتیبانی کنه . منم خیلی اعصابم خورد شد سر این قضیه چون زیاد با opera کار میکردم که متاسفانه از کیورتی گوشی یشتیبانی نمیکرد و باید نیم ساعت تایب میکردی !:19:

يعني هيچ راه ديگه نداره؟؟؟ يه كدي چيزي كه تو خود برنامه بنو يسي؟:13:

majid_sd2009
05-08-2010, 18:21
ممنون
بله فارسی رو کامل پشتیبانی میکنه و همونطور که دوستمون گفتا برای اس ام اس فرستادن خیلی خوبه.

مشكل حل شد...نميدونم از چي بود ولي يه بار كه با خود گوشي نوكيا، مموري رو فرمت كردم شناخت...شايدم پسوردي چيزي داشته كه با فرمت پاك شده

نه من كه كيفي نديدم تو جعبه!!!!!!!

خدا رو شکر که مشکل حل شده.
پس دلتون بسازه مال من کیف داشت.:31::27:

تو بعضی مواقع نیست
کیبردش همیشه کار میکنه.
ولی فقط توی بازی ها و نرم افزارها کیبوردش کار نمیکنه که این مشکل هم مربوط به فریمور گوشی هست نه پشتیبانی کردن برنامه ها.
البته یک فریمور برای رفع این مشکل هست که فارسی نیست متاسفانه.:31:

راستی دوستان چرا اون فونتهایی رو که گذاشتم کسی دانلود و نصب نمیکنه؟
من فونت یک رو بهتون پیشنهاد میدم.:31:

---------- Post added at 07:21 PM ---------- Previous post was at 07:18 PM ----------

راستی دوستان من اینترنتم قطعه و الان دارم طرههای جی پی ار اس رو تست میکنم
الان هم طرح یک روزه نامحدود ایرانسل رو فعال کردم.
خوشبختانه داره از سیستمEDGE استفاده میکنه و سرعت هم خوبه.
یک مقدار پینگش بالاس.
سرعت دانلود هم بین 20 تا 30 کیلوبایت هست که معادل با ADSL 256میشه.
فردا هم همراه اول رو تست میکنم هر کدوم خوب بود طرح یک ماه رو فعال میکنم.

salavat252
05-08-2010, 18:40
سرعت دانلود هم بین 20 تا 30 کیلوبایت هست که معادل با ADSL 256میشه.

:18: دوست عزیز؛پس با این حساب،من از اینترنت 2560 کیلو بایت استفاده میکنم!!! :46:

من با ADSL 128 شاتل،با سرعت 230(حداقل) دارم دانلود میکنم!:21: