PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : LG KP500 Cookie يك گوشي زيبا - شيك- با امكانات مناسب و قيمت باور نكردني

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13

mentalist
01-02-2010, 14:16
نه داداش...محدودیت حجمی نداره.....برای من یکی که محدودیت تعداد داره..............................

سلام باسه من در حال حاضر نه تعداد نه حجم همه رو نصب دارم (126mb)حافظه کل گوشیمم 48mb ازاده:21: :31:
پست بالا نوشتم البته این گوشی bug زیادی داره هر چند روز باسه من خودش زنگ گوشی ریست مکنه:27:
یه بارم با LG PC Suite II فیلم ریختم تو رم دیدم رفته تو حافظه گوشی جا خوش کرده:18::31:

Steps-Rap
01-02-2010, 21:56
عجیبه.
من که فک کنم واسه من محدودیت داره.چون وقتی میخوایم یه برنامه یا بازی نصب کنم هی میگه باید چند تا بازیو پاک کنی.

mentalist
01-02-2010, 23:52
عجیبه.
من که فک کنم واسه من محدودیت داره.چون وقتی میخوایم یه برنامه یا بازی نصب کنم هی میگه باید چند تا بازیو پاک کنی.

این مربط به حافظه خوده گوشیه :31: رم ازاده دیگه جاوا چیه که سازنده گوشی محدود بسازن:27:
خیلی جالبه کوکیه همه با هم فرق داره:27: کوکی تو چی بودیییییییییییییی اخه:27::27::biggrin::16::16::39:

majid_sd2009
02-02-2010, 11:11
منم فکر میکردمکوکیم محدودیت جاوا نداره ولی بعد فهمیدم داره.
ببین یک چاوا که حجمش مثلا 5 مگ هست وقتی نصب میکنی شاید مثلا 100 کیلوبایت از اون محدودیت حجم 11 مگی رو مصرف کنه برا همون فک میکنی محدودیت نداره.من خودم حدود 10تا بازی خوب و کلی هم نرم افزار ریختمو ولی هنوز جا داره.
نرم افزار ها هم مثل اپرا. گوگل کروم. گوگل مپ. مفاتیح نسخ 3. سارا دیکشنری نسخه جدیدش. ماشین حساب. قران.مفاتیح و دیکشنریش هر کدوم فک کنم شیش مگی باشن. راستی نقشه مشهد هم هست که پنج مگ بود.
ولی چند تا دیگه چیزی نصب کنم میگه باید چند تا از نرم افزارها رو پاک کنی و میگه از 11 مگ پر شده و شما مثلا برای این نرم افزار 40 کیلوبایت جای خالی نیاز دارید.
راستی گوشی از نرمافزاری های که با بلوتوث و دوربین و این چیزاکار میکنه پشتیبانی نمیکنه.

mentalist
02-02-2010, 17:24
منم فکر میکردمکوکیم محدودیت جاوا نداره ولی بعد فهمیدم داره.
ببین یک چاوا که حجمش مثلا 5 مگ هست وقتی نصب میکنی شاید مثلا 100 کیلوبایت از اون محدودیت حجم 11 مگی رو مصرف کنه برا همون فک میکنی محدودیت نداره.من خودم حدود 10تا بازی خوب و کلی هم نرم افزار ریختمو ولی هنوز جا داره.
نرم افزار ها هم مثل اپرا. گوگل کروم. گوگل مپ. مفاتیح نسخ 3. سارا دیکشنری نسخه جدیدش. ماشین حساب. قران.مفاتیح و دیکشنریش هر کدوم فک کنم شیش مگی باشن. راستی نقشه مشهد هم هست که پنج مگ بود.
ولی چند تا دیگه چیزی نصب کنم میگه باید چند تا از نرم افزارها رو پاک کنی و میگه از 11 مگ پر شده و شما مثلا برای این نرم افزار 40 کیلوبایت جای خالی نیاز دارید.
راستی گوشی از نرمافزاری های که با بلوتوث و دوربین و این چیزاکار میکنه پشتیبانی نمیکنه.

حرف شوما هم درست.. شاید اینطور باشه ولی زیادم بد نیست همین مقدار نه؟:31:
رفیق شوما با کودوم مسنجر به نظرت باسه کوکی بهتر و کم هزینه تر ه؟ راجب اپرا :24:(نصبش هم یه توضیح بدین)
پیرشی جوون:11::20:

majid_sd2009
02-02-2010, 18:06
مسنجر که من EBUDDYاستفاده میکنم خوبه.
اول که نصبش میکنی و میری داخلش با خود گوشی داخلش عضو شو و یوزر و پسورد هر آی دی که داری بده همش با هم برات باز میشه.
اپرا هم که من با نسخه پنجش مشکلی ندارم. نصبش کنید و برای تنظیمات هم ستاره 140 ستاره 3 مربع رو بزنید و بعدش شماره 6 رو بزنید و ارسال کنید تنظیماتش میاد.
من دو روز پیش با اپرا مشکل داشتم که تنظیمات ایرانسل و همراه اول رو پاک کردم و دوباره گرفتم درست شد.
راستیpdfتصویری هم باز میکنه ولی بعضی مدلها حتی بدون تصویر رو هم باز نمیکنه فک کنم مثل همون آهنگ ها که مشخصات دارن و نمیتونه اجرا کنه اینم همونجوریه

Michael Ropy
03-02-2010, 19:07
آخرین قیمت کوکی با گارانتی: بین 130 تا 135 تومان! :دی

sengele
03-02-2010, 19:49
يه مرد پيدا نميشه بخواد گوشيشو بفروشه؟
توتهران رنگ سفيدش پيدا ميشه؟

-reza-
03-02-2010, 19:54
آخرین قیمت کوکی با گارانتی: بین 130 تا 135 تومان! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه حرفا !!!
هنوز 1 هفته نمیشه 148 خریدیم.اونم از تهران که ارزونتر از همه جاست!
شاید این فروشنده هه که ازش پرسیدی بعدا بخواد با ترفندهای زیبا 20 تومن بکشه روش!
--
اصلا من با تو بحث نمیکنم.استار خودت 120 تومن بشه الهی.

Michael Ropy
03-02-2010, 20:43
اصلا من با تو بحث نمیکنم.استار خودت 120 تومن بشه الهی.

:eh: :eh: :eh: :eh: :eh: :eh: :eh:

خوب چرا ناراحت میشی! :دی بده ارزون بشه؟! :دی در ضمن 137 با گارانتی قیمت قم هستش، 130 تا 135 هم قیمت تهران....20 تومنی هم در کار نیست! راستی یه هفته پیش 148 خریدی گرون خریدی، اون موقع 140 بود......:دی باید بدونی از کی میخری!

mentalist
03-02-2010, 21:43
سلام به همه قصد توحین نباشه این نطر شخصی بنده ست.
من مغازه دار موبایل و کامپیوتر هستم
این که کسی قیمت کف بازار میخره نوشه جونش ولی چون من تهران م جای دیگه نظر نمیدم
تو بزرگ ترین فروشگاه غرب تهران (هایپر استار) الان 158 با کیف+irancll دارن میفروشن و دیروز جلو چشه بنده تو 30 دقیقه 20 تایی
فروش رفت در تهران از 140 تا 155 قابل خرید ه اون کسی که 135 میخره فکر کنم 10 تومنی کالری میسوزونه:16::39:

-reza-
04-02-2010, 00:45
:eh: :eh: :eh: :eh: :eh: :eh: :eh:

خوب چرا ناراحت میشی! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بده ارزون بشه؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در ضمن 137 با گارانتی قیمت قم هستش، 130 تا 135 هم قیمت تهران....20 تومنی هم در کار نیست! راستی یه هفته پیش 148 خریدی گرون خریدی، اون موقع 140 بود......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باید بدونی از کی میخری!
نبود.همه علائدینو بالاپایین رفتم . به قول این 10 -20 تومن کالری سوزوندم ارزونتر با کیف نبود.140 بدون کیف و 148 با کیف.
خودت چند خریدی؟ یادته هنوز ؟

-reza-
04-02-2010, 00:51
راستی بچه ها همگی توجه توجه
هروقت با کوکی خواستید عکس بگیرید از توی بخش تنظیمات نوع نور رو بذارید رو آفتابی ... بعدش دوربین گوشی میشه 1 چیزی تو مایه های استار. و مهمتر از همه موقع عکس برداری گوشی رو 2 دستی بگیرید و از دوکمه ی تاچش برای عکس گرفتن استفاده نکینید تا گوشی کمتر بلرزه ( موقعیت دکمه ی فیزیکی شاتر جاییه که زدنش کمتر گوشی رو حرکت میده) اینجوری عکس تار هم نمیشه.....
کلا دیگه دوربین گوشی از این رو به اون رو میشه.

mentalist
04-02-2010, 10:26
راستی بچه ها همگی توجه توجه
هروقت با کوکی خواستید عکس بگیرید از توی بخش تنظیمات نوع نور رو بذارید رو آفتابی ... بعدش دوربین گوشی میشه 1 چیزی تو مایه های استار. و مهمتر از همه موقع عکس برداری گوشی رو 2 دستی بگیرید و از دوکمه ی تاچش برای عکس گرفتن استفاده نکینید تا گوشی کمتر بلرزه ( موقعیت دکمه ی فیزیکی شاتر جاییه که زدنش کمتر گوشی رو حرکت میده) اینجوری عکس تار هم نمیشه.....
کلا دیگه دوربین گوشی از این رو به اون رو میشه.

این روش هم خوبه اما!!!:21:
کیفیت یک عکس رو کامپیوتر باید تست بشه تو lcd گوشی خوبه
والی pc مه+نخ نماس:27:

mentalist
04-02-2010, 10:31
دوستانی که رو 150 میخرن باید یا کیف یا ی رم 2Gb از فروشنده بستونند:47::46:

SAH-IE
04-02-2010, 12:02
قیمت اهواز تا یه هفته پیش 135 بوده.با کیف یا بدون کیفشو نمیدونم.
توی شهرمون هم برا اولین بار دیدم یه مغازه ای یه دونه کوکی اورد اونم میداد 165 تومن.گردنه که میگن همینجاست!!!!

Michael Ropy
04-02-2010, 16:17
خودت چند خریدی؟ یادته هنوز ؟

من که مهرماه خریدم، اونموقع 169 بود.....

راستش 137 با گارانتی رو تو قم یکی از دوستان بهم گفت....

Massoud H.N
04-02-2010, 18:45
آقا من خودم کل علاالدین دور زدم . کمترین قیمتش ۱۳۹ بود . با یه گارانتی عجیب !
من خودم ۱۴۵ گرفتم با گارانتی اصلی دور قرمز !
در ضمن نقره ای و یکدست سیاهش گرونتر بود . گارانتی هم نداشت !
دو هفته پیش . اینایی که گفتم . بدون کیف و رم بود!

فکر نکنم تو ایران قیمتا از علاالدین پایینتر باشه !
عجیبه هااااااااا !

mentalist
04-02-2010, 19:44
آقا من خودم کل علاالدین دور زدم . کمترین قیمتش ۱۳۹ بود . با یه گارانتی عجیب !
من خودم ۱۴۵ گرفتم با گارانتی اصلی دور قرمز !
در ضمن نقره ای و یکدست سیاهش گرونتر بود . گارانتی هم نداشت !
دو هفته پیش . اینایی که گفتم . بدون کیف و رم بود!

فکر نکنم تو ایران قیمتا از علاالدین پایینتر باشه !
عجیبه هااااااااا !

نقرهای و سفید الان فروشه زیادی داره چون دیرتر وارد شده...علاالدین رو تو تجربه کاریشون قبول دارم
خودم 2سال طبقه دوم اونجا بودم کارم سخت افزار بود:31:

شما کجا بودی لیبل مالزی میچسبوندن باسه کل
گوشیهای سونی اریکسون تو خوده گوشی ماشالا
فکرشون خیلی خوب کار میکنه:27::38:

Massoud H.N
05-02-2010, 00:41
منم امسال تابستون تو مغازه داداش رفیقم . طبقه اول کار میکردم . اسم مغازش ترکاشوند بود !

آره والا من که خودم توی این کار بودم میدونم . چه خبره . البته . جایی که من کار میکردم نمایندگی سامسونگ بود . ولی تا دلت بخواد لیبل و هلوگرامای تخیلی توش پیدا میشد !
جالبه که یه روز از طرف ماکروتل اومده بودن بازدید . ما مجبور شدیم هرچی گارانتی تقلبی بود رو جمع کنیم ببریم یه مغازه طبقه پایین وگرنه معلووم نبود چی کار میکردن !

حالا برا ال جی و سامسونگ . گارانتی درست حسابی وجود داره که قیمتشم زیاد با بدون گارانتیش تفاوت نمیکنه . ولی برا نوکیا و سونی اریکسون . خیلی قر و قاطیه !

mentalist
05-02-2010, 00:59
منم امسال تابستون تو مغازه داداش رفیقم . طبقه اول کار میکردم . اسم مغازش ترکاشوند بود !

آره والا من که خودم توی این کار بودم میدونم . چه خبره . البته . جایی که من کار میکردم نمایندگی سامسونگ بود . ولی تا دلت بخواد لیبل و هلوگرامای تخیلی توش پیدا میشد !
جالبه که یه روز از طرف ماکروتل اومده بودن بازدید . ما مجبور شدیم هرچی گارانتی تقلبی بود رو جمع کنیم ببریم یه مغازه طبقه پایین وگرنه معلووم نبود چی کار میکردن !

حالا برا ال جی و سامسونگ . گارانتی درست حسابی وجود داره که قیمتشم زیاد با بدون گارانتیش تفاوت نمیکنه . ولی برا نوکیا و سونی اریکسون . خیلی قر و قاطیه !

بله در طبقه 6 اشتباه نکنم نمایندگی خدمات سامسونگ و نوکیا که طبقه پایین بغل همن (تمیرات) چند روز پیش
اونجا بودم این الجی که تو ایران دست همه من و شومای 100% چینی هست تحت نظارت کره
کره مثل زاپن فقط جهت مصرف خودش تولید داره:31:
با دوربینش مشگل دارم روم نمیشه اصلا باسه عکس از جیبم درارم:27:

-reza-
05-02-2010, 10:14
والا نمیدونم شما چی میگید. من نقره ای رو به همون قیمت مشکیش گرفتم.گارانتی هم که داشت.کیفم داشت 148 تومن بود.
آقا اصلا از بحث قیمت جون مادراتون بیایید بیرون.هر کی هر قیمتی گرفته بذارید حالشو ببره/.
1 خورده هم به بحث در مورد خود گوشی بپردازید. برنامه و بازیو این چیزا بذارید.
نه اینکه فقط هر کی خرید بیاید بهش بگید گرون خریدی فلانجا ارزونتر میداد.

pooria.rio
05-02-2010, 11:17
اونجا بودم این الجی که تو ایران دست همه من و شومای 100% چینی هست تحت نظارت کره
کره مثل زاپن فقط جهت مصرف خودش تولید داره:31:

عزیز اگه دقت کرده باشی گوشی های مدل پاین ال جی پشتشون زده MADE BY LGE
اما گوشی های به روزش زده MADE IN KOREA
اونایی که زده MADE BY چینین اما این یکی ها کره ای هستن
شایعه ننداز :27:
شما بارکد رو جعبشون رو هم چک کنی میزنه کره :دی

mentalist
05-02-2010, 13:22
عزیز اگه دقت کرده باشی گوشی های مدل پاین ال جی پشتشون زده MADE BY LGE
اما گوشی های به روزش زده MADE IN KOREA
اونایی که زده MADE BY چینین اما این یکی ها کره ای هستن
شایعه ننداز :27:
شما بارکد رو جعبشون رو هم چک کنی میزنه کره :دی

شایعه ه ای به جز حقیفت؟؟:31: بارکد کم مونده اصغر بغال سر کوچه بزنه دیگه:21:
کودم لوازم همراه الجی روش کره زده!! من برای همکار علاالدین(تجدیده خاطرات.:27:)
شرمنده این صنایع دستیه خوده جومو نگه:46::27:

pooria.rio
05-02-2010, 13:25
شایعه ه ای به جز حقیفت؟؟:31: بارکد کم مونده اصغر بغال سر کوچه بزنه دیگه:21:
کودم لوازم همراه الجی روش کره زده!! من برای همکار علاالدین(تجدیده خاطرات.:27:)
شرمنده این صنایع دستیه خوده جومو نگه:46::27:

شما یه لطف کن برو پشت گوشی و روی جعبش رو بخون
ضمنا بارکدی که اصغر بقال رو جنساش میزنه با بارکد ال جی فرق میکنه :46::27:

fmpr
05-02-2010, 15:45
آقا اصلا از بحث قیمت جون مادراتون بیایید بیرون.هر کی هر قیمتی گرفته بذارید حالشو ببره/.
1 خورده هم به بحث در مورد خود گوشی بپردازید. برنامه و بازیو این چیزا بذارید.
نه اینکه فقط هر کی خرید بیاید بهش بگید گرون خریدی فلانجا ارزونتر میداد.

کاملا موافقم ... بابا چهارتا برنامه و بازی بذارید ...:27:

mentalist
05-02-2010, 16:20
شما یه لطف کن برو پشت گوشی و روی جعبش رو بخون
ضمنا بارکدی که اصغر بقال رو جنساش میزنه با بارکد ال جی فرق میکنه :46::27:

بله حق با شوماس این کوکی رو من هم دارم خدایی نکرده نمیخوام تو سرش بزنم..
دوست گرامی من چیزی که مربط به شغلم بود گفتم ..من هم داره باورم میشه این جبعه جومونگی ا تو کره +لوازم
تولید میشه.. یه همچین چیزی youtube دیدی لینک بزار ممنون میشم:31:

راجب چین هم 101% بازار از جمله نوکیا و سونی....... جنس داریم تا جنس چینه مرغوب هم موجود ه
نمونه samsung tv lcd که همه مغازه دارا میگن پنل چینیه منو شوما میگیم کره ای (جومونگی):39:

Highbury
05-02-2010, 16:49
موقع پيام نوشتن يا هر كار ديگر ميشه از كيبورد افقي و qwerty استفاده كرد؟
هدفون اين گوشي چطوره؟
نوشتن پبام فارسي توي اين گوشي مثل ساير گوشيهاي ال جي هستش؟ مثلا وقتي يه دكمه رو ميزني يه كادري ظاهر ميشه كه هر حرفي يك عدد داره

mentalist
05-02-2010, 16:58
هدفون اين گوشي چطوره؟
نوشتن پبام فارسي توي اين گوشي مثل ساير گوشيهاي ال جي هستش؟ مثلا وقتي يه دكمه رو ميزني يه كادري ظاهر ميشه كه هر حرفي يك عدد داره

فقط تو مسیج و کالری عکس و فیلم چرخش ایجاد میشه
صدای هدفون هم یکی از مزایای خوب باسه بنده بوده که الان تبدیل دو تکه هم باسش تو بازار (برای هدفون سلیقه ای) هست

Massoud H.N
05-02-2010, 17:21
هدفون اين گوشي چطوره؟

البته به جز مسیج . توی نوشتن note یا متن آلارمم . کیبورد کامل میاد !

راستی یاد گرفتم چجوری توی فایلای متنی اسکرول کنم . ولی فکر کنم اگه چندتا دیگه باهاش باز کنم . تاچ گوشی سوراخ میشه !

اون دوستی هم که گفتن . هیچ کدوم از لوازم کوکی کره ای نیستو همش چینیه . راست میگه . چون برا همه گوشی ها اینجوریه من ۹۹۰ هم که دارم همه لوازمش . چینیه . ولی اصل گوشی مهمه که فرانسویه ! در مورد کوکی هم همینطوره . و در کل کیفیت ساخت بالایی داره ! در ضمن جنسای خوب چینی هم وجود داره ولی اونایی که به ما میدن آشغاله !

یه چیز دیگه از بچه ها کسی بدون محافظ استفاده میکنه؟
تاچش چقدر قوی تر میشه ؟

pooria.rio
05-02-2010, 18:01
بله حق با شوماس این کوکی رو من هم دارم خدایی نکرده نمیخوام تو سرش بزنم..
دوست گرامی من چیزی که مربط به شغلم بود گفتم ..من هم داره باورم میشه این جبعه جومونگی ا تو کره +لوازم
تولید میشه.. یه همچین چیزی youtube دیدی لینک بزار ممنون میشم:31:

راجب چین هم 101% بازار از جمله نوکیا و سونی....... جنس داریم تا جنس چینه مرغوب هم موجود ه
نمونه samsung tv lcd که همه مغازه دارا میگن پنل چینیه منو شوما میگیم کره ای (جومونگی):39:

عزیز همون پنل های سامسونگ رو هم شما برو نگاه کن،اونا هم باز 2 جور داره
MADE BY ...MADE IN KOREA
من خودم پنل ال جی دارم :أی
از همین مدل با همین قیمت MADE BY داشت،گارانتیش هم گلدایران بود،فقط این مدل رو علاوه بر نوشته ی پشتش از روی پایش میشد فهمید که کره هست پا چین،کره پایش قرمز و چین مشکی بود :27:
من کماکان سر حرف خودم هستم که ال جی های مدل بالا رو کره میزنه:21:
مثلا واسه بابام یه دونه KG290 خریدم .65 تومان دوربین 1.3 + بلوتوث + ساپورت رم تا 2 گیگ + رادیو .... :دی
با همه ی اینا !!
پشتش زده MADE BY LGE
.....

---------- Post added at 06:01 PM ---------- Previous post was at 05:57 PM ----------

اون دوستی هم که گفتن . هیچ کدوم از لوازم کوکی کره ای نیستو همش چینیه . راست میگه . چون برا همه گوشی ها اینجوریه من ۹۹۰ هم که دارم همه لوازمش . چینیه . ولی اصل گوشی مهمه که فرانسویه ! در مورد کوکی هم همینطوره . و در کل کیفیت ساخت بالایی داره ! در ضمن جنسای خوب چینی هم وجود داره ولی اونایی که به ما میدن آشغاله !
؟

لوازم گوشی بلههههه
چینیه
اما خود گوشی اصل کره است :21:
برعکس نوکیا :27:

FANBOOK
05-02-2010, 19:20
در کل من سالهس sony W گوشیهای مختلف داشتم ولی با هدفون صدا ی اینو شینیدم حال کردم:31: (خیلی کولاکه الانم دلم باسش تنگیده):8:
من با هندس فیریش مشکل دارم خیلی یه غوره خوب تو گوشم نمیره ینی گوشم کوچیکه........
چیزی خوبی هست تو بازار که کیفیت و ولوم عالی هم داشته باشه به گوش ما بخوره مثه تو گوشی های سونی اریکسون باشه
اگه بخوام رم بندازم روش چی خوبه؟
راستی بخوای تم بریزیم روش یا تم عوض کنیم چی گار باید کنیم؟؟؟

mentalist
05-02-2010, 20:40
من با هندس فیریش مشکل دارم خیلی یه غوره خوب تو گوشم نمیره ینی گوشم کوچیکه........
چیزی خوبی هست تو بازار که کیفیت و ولوم عالی هم داشته باشه به گوش ما بخوره مثه تو گوشی های سونی اریکسون باشه

بنده از لحاظ صدا و بلندش گفتم نه سایزه هدفون تا گوشه شوما:31: یه تبدیل 2 تکه از نمایندگی ها ی الجی بگیر
بعد هر مارکی دوست داری تست بزن:46:

Michael Ropy
05-02-2010, 20:43

نظر منو بخوای رم توشیبا بنداز، یا 4 گیگ کلاس 4 و یا 8 گیگ کلاس 6 خیلی چیز خوبیه...

majid_sd2009
05-02-2010, 21:07

هندزفری دو تیکه موجوده براش. نمایندگیش داره. بگو هندزفری رنوار. مثل سونی اریکسون هست و ولوم هم داره روش.:31:

mentalist
05-02-2010, 21:31
دوست عزیز شوما کره ای هستی!! چرا فکر میکنی من با جنس کره ای مخالفم!! این همه پست
بخونی میفهمی کوکی 100% کره (مصرف کنندگان کره) یه نموره فرق داره :27:

در ضمن چین رو تو صنایع دست کم نگیرین چیزای درجه1 هم میده که کمتر گیر میان

micropersian
05-02-2010, 22:02
قیمت روزش چقدره تو بازار؟؟؟؟؟؟

تو سایت که زده 159000

mentalist
05-02-2010, 22:06
قیمت روزش چقدره تو بازار؟؟؟؟؟؟

تو سایت که زده 159000

در تهران از 140 تا 150 بیشتر نیست با گارنتی کامتل (تا 150 با کیف خودش میارزه):31:

FANBOOK
05-02-2010, 22:20
با تشکر از دوستان عزیز که جواب دادن لطفا این بحث قیمت و چینی بودن رو ولش کنید و بیاید یه راه حل برای عوض کردن تم و قرار دادن تم آیفونو 4 تا برنامه خوب پیدا کنیم صفحت قبلی رو خوندم تقریبا ولی مطالب پراکنده بود و شک انداز پس لطفا یه فکری برای این کار کنید بجای مسائل بیهوده

pooria.rio
05-02-2010, 22:34
آقا اصلا هم بیهوده نیست
نظر شما اینه
کی میگه این بحثا بیهودست ؟ :13:
اتفاقا خیلی هم سازندس

-reza-
05-02-2010, 22:55
آقا اصلا هم بیهوده نیست
نظر شما اینه
کی میگه این بحثا بیهودست ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اتفاقا خیلی هم سازندس
نه. فقط نظر ایشون نیست. به نظر منم همه این بحثا به درد نخوره.
1 غلطی کردیم 1 گوشی خریدیم ببینم میتونید کوفتمون کنید ؟
هر روز میایم یه چیزه جدید نوشتید.
فردا احتمالا میگید ساخت افغانستانه.
خب شما هم عرضه نشون بدید درس بخونید گوشی بسازید.
نه این که اینجا واسه هم تز بدین.که به نظر من چینیه. به نظر من 130 تومنه.به نظر من کره ایه اصله.
آخه اینا هم بحث داره ؟

SAH-IE
05-02-2010, 23:44
از لحاظی این بحثا خوبه و از لحاظ دیگه بده!!
خیلی مهم نیست ساخت کدوم کشور باشه.مهم اینه که تحت لیسانس هست یا نه.اگه یه محصولی تحت لیسانس باشه مجبوره کیفیتش خوب باشه چون در غیر این صورت اجازه تولید بهش نمیدن.

1 غلطی کردیم 1 گوشی خریدیم ببینم میتونید کوفتمون کنید ؟
حالا اگه من بگم کوکی ساخت امریکاست خیلی حال میکنی؟؟
هیچ فرقی نمیکنه که شما بدونید ساخت کجاست.بالاخره گوشی شما همون گوشیه که هست و دلیلی نداره خدای نکرده کوفتتون شه!!
به عقیده بنده در کل گوشیه خوبیه نسبت به پولی که برا این گوشی میدید.

majid_sd2009
06-02-2010, 00:21
بابا ول کنین چند صفحس که بحث قیمته که اونجا گرونه و اینجا اروزنه( البته خوبه /ادم بدونه چی به چیه تا زیاد سرش کلاه نره و با همه امکانات و با بهترین قیمت بخره). الانم گیر دادین به چینی یا کره ای بودن. بابا ول کنین من که اول فکر میکردم ایرانیه:دی چون من مانیتور و چند تا چیز دیگه دارم از برند ال جی که ایران زده و تحت لیسانس کره هست. خیلی هم خوب بوده. و قیمت مناسب هم داشته. حالا اگه مثلا بفهمیم کره ایه یا چینیه دیرتر خراب میشه؟ حالا چند تا مشکل داره که مربوط به این فریمور میشه که با ورژن های بعدی بهتر میشه و یا کلا رفع میشه.
در مورد تم هم من اطلاعات زیادی در موردش ندارم وگرنه عوضش میکردم. الان تو اینترنت چند مدل تم با چند سایز مختلف هست که آدم گیج میشه. باشه یکم بگذره و این تمشم دلمون رو بزنه کم کم میفهمیم چی به چیه.:31:

-reza-
06-02-2010, 01:17
حالا اگه من بگم کوکی ساخت امریکاست خیلی حال میکنی؟؟
من فکر کنم اولین کسی هستم که گوشی نوکیا با لیبل Made in china رو خرید.
پس اصلا مهم نیست برام.

mentalist
06-02-2010, 01:18
بابا ول کنین چند صفحس که بحث قیمته که اونجا گرونه و اینجا اروزنه( البته خوبه /ادم بدونه چی به چیه تا زیاد سرش کلاه نره و با همه امکانات و با بهترین قیمت بخره). الانم گیر دادین به چینی یا کره ای بودن. بابا ول کنین من که اول فکر میکردم ایرانیه:دی چون من مانیتور و چند تا چیز دیگه دارم از برند ال جی که ایران زده و تحت لیسانس کره هست. خیلی هم خوب بوده. و قیمت مناسب هم داشته. حالا اگه مثلا بفهمیم کره ایه یا چینیه دیرتر خراب میشه؟ حالا چند تا مشکل داره که مربوط به این فریمور میشه که با ورژن های بعدی بهتر میشه و یا کلا رفع میشه.
در مورد تم هم من اطلاعات زیادی در موردش ندارم وگرنه عوضش میکردم. الان تو اینترنت چند مدل تم با چند سایز مختلف هست که آدم گیج میشه. باشه یکم بگذره و این تمشم دلمون رو بزنه کم کم میفهمیم چی به چیه.:31:

رفیقم هک کرده ایکن هاشو ولا باسه خودش بهتره میشه راجب عکس گرفتن(در چه حالتی باشه که عکس رو تو
pc میریزم نخ نما و مه نباشه یه توضیح بدین) (auto ش فقط تو افتاب جواب میده!!!!):11:

majid_sd2009
06-02-2010, 02:21
من تست کردم همون اتوماتیکش از همه بهتره. یک بار بیرون بودیم ابری هم بود زدم رو آفتابی پر رنگ شد و عکس میگرفتم تو گوشی خوب بود ریختم تو سیستم تار شده بود و خیلی هم پر رنگ. دوربینشم زیاد تنظیمت نداره.:31:

mentalist
06-02-2010, 14:24
من تست کردم همون اتوماتیکش از همه بهتره. یک بار بیرون بودیم ابری هم بود زدم رو آفتابی پر رنگ شد و عکس میگرفتم تو گوشی خوب بود ریختم تو سیستم تار شده بود و خیلی هم پر رنگ. دوربینشم زیاد تنظیمت نداره.:31:

ممنون رفیق پس اتوش باسه pc بهتره من همه جور دوربین دیده بودم مات تاریک (نخکش نما ندیده بودیم رو عکس انگار توری چسبیده:27:)

FANBOOK
06-02-2010, 15:51
من که 3 ماهی میشه این گوشی رو دارم و تقریبا دیگه از تمش خسته شدم و دلمو زده حالا یه پهلوون بیاد 4 تم و نرم افزار مشتی معرفی کنه فکر کنم دیگه بحث در مورد قیمت و.....کافی بوده باشه حالا دیگه هرکی خریده باید حالشو ببره بقیه هم شک نکنن بخرن چون نسبت به قیمتش گوشی خیلی خوبه در کل میصرفه من راضیم پس بریم سر اصل مطلب فریمور گوشی و برنامه و تم اگه کسی تخصص داره یا جایی رو میشناسه لینک بده و معرفی کنه مخصوصا این تم آیفون بدجوری منو اسیر کرده تو کف شم

mentalist
06-02-2010, 16:28
دوستان اپرا مینی مخصوص kp500
من الان نصب کردم مشگلی نداره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Massoud H.N
06-02-2010, 17:38
بچه ها کوکی کابل tv که مثلا ویوتی داره رو قبول میکنه !؟

میشه ازش استفاده کرد ؟

mentalist
06-02-2010, 18:12

میشه ازش استفاده کرد ؟

نشنیدم تا حالا :13:

majid_sd2009
06-02-2010, 20:09
دوستان یک چیزی کشف کردم. البته شاید زودتر کشف شده باشه:دی
من کلی برنامه برای هک گوشی ها ریخته بودم رو کوکی جواب نمیداد امروز فهمیدم خودش داره:دی

majid_sd2009
06-02-2010, 20:37
من که 3 ماهی میشه این گوشی رو دارم و تقریبا دیگه از تمش خسته شدم و دلمو زده حالا یه پهلوون بیاد 4 تم و نرم افزار مشتی معرفی کنه فکر کنم دیگه بحث در مورد قیمت و.....کافی بوده باشه حالا دیگه هرکی خریده باید حالشو ببره بقیه هم شک نکنن بخرن چون نسبت به قیمتش گوشی خیلی خوبه در کل میصرفه من راضیم پس بریم سر اصل مطلب فریمور گوشی و برنامه و تم اگه کسی تخصص داره یا جایی رو میشناسه لینک بده و معرفی کنه مخصوصا این تم آیفون بدجوری منو اسیر کرده تو کف شم
بیا دوست من
آموزش کامل نصب تم فارسی + ابزار مورد نیاز

.آموزش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدابزار

Michael Ropy
06-02-2010, 20:59

کوکی اصلا TV-Out نداره!

fmpr
06-02-2010, 22:52
من کلی برنامه برای هک گوشی ها ریخته بودم رو کوکی جواب نمیداد امروز فهمیدم خودش داره:دی

هان ؟! زیر سیکل حرف بزن :31:

آقا یه سوال ... البت میدونم به اینجا ربط نداره ... من کلا اس ام اس خطم قطع شده ... چیکار کنم ؟! ( ایرانسل ) :41:

FANBOOK
06-02-2010, 22:59
بیا دوست من

.آموزش

ممنون اگه توضیحات بیشتر و بهتر بزاری برای تم خیلی خوبه این لینک دانلود که گذاشتی من باش مشکل داشتم دانلود نمیشد یه ارور میدا د

حالا بقیه هم تست کنن خبر بدن ببینیم میتونیم بریم تو کار هک و تم این کوکی مخصوصا تم آیفون!!!!
اگه توی همین تاپیک یا یه تاپیک دیگه باز کنید و دوستان برای هک و تغرات گرافیکی این شوگی هم یه فکری :11: بشه عالیه

majid_sd2009
06-02-2010, 23:17
ببین با اینم مشکل داری؟

مستقیمه
اگر بازم مشکل دارید یک چا معرفی کنید آپلود کنم.

---------- Post added at 11:17 PM ---------- Previous post was at 11:14 PM ----------

هان ؟! زیر سیکل حرف بزن :31:

آقا یه سوال ... البت میدونم به اینجا ربط نداره ... من کلا اس ام اس خطم قطع شده ... چیکار کنم ؟! ( ایرانسل ) :41:
یعنی اینکه با گوشی میشه وارد گوشیه یک فرد دیگه شد و دید که توش چی داره.:31:
کار خاصی نمیخواد بکنی.
اول برو ببین شماره مرکز پیامت مال ایرانسله یا نه؟
من قبلا گوشیم کلا مشکل داشت سیم کارت که عوض میکردم شماره مرکز پیام عوض نمیشد و باید خودم دستی وارد میکردم. فلش که کردم اونم درست شده.
اگه بازم مشکل داشت که مربوط به خودشونه.:31:

!@#$%^&*()
07-02-2010, 11:25
البت میدونم به اینجا ربط نداره ... من کلا اس ام اس خطم قطع شده ... چیکار کنم ؟! ( ایرانسل ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
شارژ داره توش؟؟؟:31:

آقا توجه کردین چقدر اسپم زیاد شده؟؟؟

-reza-
07-02-2010, 19:49
سلام دوستان عشق کوکی اومدم 3 تا لینک مفید معرفی کنم.
آموزش تغییر فونت گوشی کوکی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآموزش تغییر صدای شاتر دوربین گوشی :

26 مگابایت از بازی های فول اسکرین تاچ کوکی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه خواستید بگید لینک های دانلود رو براتون مستقیم کنم.
یا اگه تو فهمیدن آموزش ها مشکل داشتید بگید ترجمه کنم.

FANBOOK
07-02-2010, 22:37
لینک دومی خوب بود من دان کردم فقط در مورد اون آموزش که انگلیسیه خوندمش فهمیدم فقط هنوز شک دارم برم تو کارش یا نه!!!!!!!!!!!!!!!!!کسی تست کرده جواب بگیره؟؟؟
همون فایل فارسی رو دان کنید خوب ترجمه شده من دیدم فقط ریسک کار نمیدونم چیه ینی ما که مثل چیزی که گفته عمل میکنیم نباید مشکلی پیش بیاد دیگه؟؟؟ مگر اینکه اشتباه کنیم

Steps-Rap
08-02-2010, 19:42

میشه ازش استفاده کرد ؟

اگه تلویزیون LED داشته باشین احتیاجی هم به کابل نداری.

---------- Post added at 09:40 PM ---------- Previous post was at 09:40 PM ----------

عجب.ندیدم تاحالا.
توضیح بده لطفا !!!

---------- Post added at 09:42 PM ---------- Previous post was at 09:40 PM ----------

بچه ها این آموزش تغییر فونتو کی انجام داده؟؟
لطفا هر کی انجام داده به زبان فارسی سلیس ترجمه کنه.

majid_sd2009
08-02-2010, 20:15
عجب.ندیدم تاحالا.
توضیح بده لطفا !!!
کاری نداره که میری تو منو و بعد قیمت بلوتوث. بعدش یک سرچ میکنی و هر چی که پیدا شد رو ادد میکنی تو لیست.
بعد اینجاس که کار اصلی شروع میشه و خیلی سخته:دی
میری کنار اسم یارو یک موبایل هست روش یک خط مورب داره که اونو که میزنی میره تو گوشی طرف و بعد منتظر میمونی تا اون پیام رو بپذیره و میری تو گوشی

eman_releeh
08-02-2010, 20:29
سلام بچه اگه موقع اس ام اس نوشتن گوشیو کج کنید کیبورد کاملش میاد؟

Michael Ropy
08-02-2010, 20:55
سلام بچه اگه موقع اس ام اس نوشتن گوشیو کج کنید کیبورد کاملش میاد؟

بهله عزیز! :دی

maanoo
08-02-2010, 23:11
سلام من کوکی دارم.یه دیکشنری قوی انگلیسی به فارسی می خوام واسش.اگه راهنمایی کنین ممنون می شم

-reza-
08-02-2010, 23:20
لینک دومی خوب بود من دان کردم فقط در مورد اون آموزش که انگلیسیه خوندمش فهمیدم فقط هنوز شک دارم برم تو کارش یا نه!!!!!!!!!!!!!!!!!کسی تست کرده جواب بگیره؟؟؟
همون فایل فارسی رو دان کنید خوب ترجمه شده من دیدم فقط ریسک کار نمیدونم چیه ینی ما که مثل چیزی که گفته عمل میکنیم نباید مشکلی پیش بیاد دیگه؟؟؟ مگر اینکه اشتباه کنیم مطمئن باش هیچ گوشی ای هیچ جای دنیا اگه وسط فلش خاموش نشه ( تنها دلیل = کمبود باطری ) یا ارتباطش با کامپیوتر قطع نشه ( دلیل = خرابی سیم . زدن به پورت جلوی کیس . استفاده از USB1 و ... ) اصلا امکان نداره گوشی خراب شه.
بهت قول میدم.
آموزش هایی که در مورد فونت هست هم فقط خارجیا امتحانش کردن ولی فلش فلشه دیگه.درست انجام بدی هیچی نمیشه.

اگه تلویزیون LED داشته باشین احتیاجی هم به کابل نداری.
چجوری ؟

FANBOOK
08-02-2010, 23:54
منظورم این بود که آموزش و اون روش مشکل نداره؟؟فرض میزلریم که ما بدون عیب نقص مراحل رو انجام دادیم دیگه حله؟؟؟
من یه p1 هم دارم که اون کلوپ خیلی قوی داشت و مطلب زیاد بود برای هک و کارای گرافیکی چه اینجا و سایت های دیگه خیلی مطلب و آموزش زیاد بود و کلی کار میشد کرد ولی این کوکی ازش راضیم فقط نمیشه تمش رو عوض که به حالت عادی که میبیند چه کار هایی باید کرد...........
هرچی هم سرچ میکنم چیز خاصی گیرم نمیاد بجز همینا که همین جاس و سایت اصلیش

چون خدایی گوشی خوبی خوبه که یکم هم روی این زمینه ها و 4 تا برنامه خوب کار بشه برای این شو گی

-reza-
09-02-2010, 00:07
نه اونجوری ها هم نیست که گوشی ای باشه که امکان هکش کم باشه.
خارجی ها همه کار میکنن ولی چون این گوشی طوریه که اکثرا کسایی که میخرن خوشکل پسندن دیگه به همه چی گوشی دل میبندن و نمیتونن بعدا چیزیشو عوض کنن یا اصلا دلشون نمیاد فایلای فلش گوشیو از حالت فابریک خارج کنن.
در کل 100 نوع تغییر همراه با هک و فلش گوشی اینجا توی حدود 100 صفحه توضیح داده شده :

majid_sd2009
09-02-2010, 00:28
دوستان من تست کردم ارور میده
وقتی که میخوای فایل CUST_THEME رو با اون نرم افزارش که تحت داسه در بیاری ارور میده و هرچی صبر کردم چیزی نیومد. یک جای کار مشکل داره.

FANBOOK
09-02-2010, 01:08
اینا رو پیدا کردم نوشته تغییز تم kp500!!!
آموزش نصب تم

ابتدا برنامه EFS را باز كرده

در پنجره ظاهر شده بر روي گزينه EFS Explorer كليك كنيد.

صفحه اي مانند صفحه زير ظاهر ميشه كه پورت اتصال گوشي ، مدل گوشي و ... رو نشون ميده.شما بايد مربع سمت چپ رو تيك بزنيد و سپس بر روي گزينه Connect كليك كنيد.البته توجه داشته باشيد كه اين صفحه هر 5 ثانيه رفرش ميشه و شما بايد سريع اين كارها رو انجام بديد

در پنجره پايين برنامه EFS بر روي پوشه -----ke970 كه دانلود كرديد و فايلهاي هك در آن قرار دارد كليك ميكنيد تا فايل هاي موجود در آن نمايش داده شود.حالا بر روي فايلهاي "widget2.swf", "widget4.swf" و "nyx_viewtyx.swf" راست كليك كرده و گزينه Read را انتخاب كنيد.

حالا در همون پنجره بالا در قسمت swf وارد پوشه theme شويد و در پنجره پايين،بر روي فايل "theme_bg2.swf" راست كليك كرده و گزينه Read را انتخاب كنيد.سپس بر روي گزينه Disconnect كليك كنيد و در پيغام ظاهر شده Yes رو انتخاب كنيد تا گوشي ريست بشه.

حالا گوشي رو از كابل جدا كنيد و در قسمت تنظيمات تلفن،تنظيمات كابل رو از "Data Mode" به "Mass Storage Mode" تغيير بديد.وقتي تنظيمات رو تغيير داديد،دوباره گوشي رو به كابل وصل كنيد تا فولدر مربوط به مموري كارت به صورت خودكار ظاهر بشه و شما فولدر Themes كه دانلود كرديد رو در مموري كارت كپي كنيد.من در اين پوشه به عنوان نمونه،تم گوشي iphone رو براي دوستان قرار دادم.

كار تمام شد.گوشي رو از كابل جدا كنيد و خودتون رو براي ديدن تم جديد آماده كنيد.
حالا به قسمت تنظيمات گوشي بريد و در قسمت تنظيمات صفحه،قسمت تم رو انتخاب كنيد و تم دوم ،يعني Silver رو انتخاب كنيد.تنظيمات ساعت را هم بر روي Dual mode قرار بديد.
از تنظيمات بيرون بياييد و در صفحه اصلي ،دكمه C ( كه بين دكمه قرمز و سبز قرار دارد ) را دوبار فشار دهيد.منويي ظاهر ميشود كه همان برنامه Theme manager است و س تم اسليه گوشي به همراه تم iphone كه من براي دوستان قرار داده بودم در اون هست.شما براي ديدن حاصل زحماتتون بر روي تم iphone كليك كنيد و سپس دكمه قرمز را براي خروج فشار دهيد.حالا از تم جديدتون لذت ببريد.
دوستان توجه كنند كه در منوي برنامه Theme manager در فسمت Clock هم ميتونن از چند مدل جديد ساعت نيز براي صفحه خودشون استفاده كنند و يا حتي ساعت رو حذف كنند.

ه نكته خيلي مهم : دوستان اگه زماني تم هاي اصليه گوشي بغير از silver رو انتخاب كردند،ديگه با دوبار كليك دكمه C ،منوي Theme manager ظاهر نميشه و حتما دوباره بايد از قسنت تنظيمات گوشي،تم گوشي را روي silver فرار بديد تا منوي برنامه Theme manager ظاهر بشه.

اول اينكه پوشه تم مورد نظر رو در پوشه Themes موجود در مموري كپي كنند.
مورد دوم كه خيلي خيلي مهمه اينكه در پوشه Themes كه مموري گپي كرديد يه فايل note بنام ThemeList وجود داره.شما بايد اطلاعات مربوط به تم جديد رو بصورت دقيق مانند همان تم iphone در مكاني كه در عكس زير مشخص شده وارد كنيد و اگه اين كار رو انجام نديد،اصلا تم در ليست تم ها نشون داده نميشه.

red dragon
09-02-2010, 02:07
اینا رو پیدا کردم نوشته تغییز تم kp500!!!
آموزش نصب تم

ابتدا برنامه EFS را باز كرده

در پنجره ظاهر شده بر روي گزينه EFS Explorer كليك كنيد.

صفحه اي مانند صفحه زير ظاهر ميشه كه پورت اتصال گوشي ، مدل گوشي و ... رو نشون ميده.شما بايد مربع سمت چپ رو تيك بزنيد و سپس بر روي گزينه Connect كليك كنيد.البته توجه داشته باشيد كه اين صفحه هر 5 ثانيه رفرش ميشه و شما بايد سريع اين كارها رو انجام بديد

در پنجره پايين برنامه EFS بر روي پوشه -----ke970 كه دانلود كرديد و فايلهاي هك در آن قرار دارد كليك ميكنيد تا فايل هاي موجود در آن نمايش داده شود.حالا بر روي فايلهاي "widget2.swf", "widget4.swf" و "nyx_viewtyx.swf" راست كليك كرده و گزينه Read را انتخاب كنيد.

حالا در همون پنجره بالا در قسمت swf وارد پوشه theme شويد و در پنجره پايين،بر روي فايل "theme_bg2.swf" راست كليك كرده و گزينه Read را انتخاب كنيد.سپس بر روي گزينه Disconnect كليك كنيد و در پيغام ظاهر شده Yes رو انتخاب كنيد تا گوشي ريست بشه.

حالا گوشي رو از كابل جدا كنيد و در قسمت تنظيمات تلفن،تنظيمات كابل رو از "Data Mode" به "Mass Storage Mode" تغيير بديد.وقتي تنظيمات رو تغيير داديد،دوباره گوشي رو به كابل وصل كنيد تا فولدر مربوط به مموري كارت به صورت خودكار ظاهر بشه و شما فولدر Themes كه دانلود كرديد رو در مموري كارت كپي كنيد.من در اين پوشه به عنوان نمونه،تم گوشي iphone رو براي دوستان قرار دادم.

حالا به قسمت تنظيمات گوشي بريد و در قسمت تنظيمات صفحه،قسمت تم رو انتخاب كنيد و تم دوم ،يعني Silver رو انتخاب كنيد.تنظيمات ساعت را هم بر روي Dual mode قرار بديد.
از تنظيمات بيرون بياييد و در صفحه اصلي ،دكمه C ( كه بين دكمه قرمز و سبز قرار دارد ) را دوبار فشار دهيد.منويي ظاهر ميشود كه همان برنامه Theme manager است و س تم اسليه گوشي به همراه تم iphone كه من براي دوستان قرار داده بودم در اون هست.شما براي ديدن حاصل زحماتتون بر روي تم iphone كليك كنيد و سپس دكمه قرمز را براي خروج فشار دهيد.حالا از تم جديدتون لذت ببريد.
دوستان توجه كنند كه در منوي برنامه Theme manager در فسمت Clock هم ميتونن از چند مدل جديد ساعت نيز براي صفحه خودشون استفاده كنند و يا حتي ساعت رو حذف كنند.

ه نكته خيلي مهم : دوستان اگه زماني تم هاي اصليه گوشي بغير از silver رو انتخاب كردند،ديگه با دوبار كليك دكمه C ،منوي Theme manager ظاهر نميشه و حتما دوباره بايد از قسنت تنظيمات گوشي،تم گوشي را روي silver فرار بديد تا منوي برنامه Theme manager ظاهر بشه.

مورد دوم كه خيلي خيلي مهمه اينكه در پوشه Themes كه مموري گپي كرديد يه فايل note بنام ThemeList وجود داره.شما بايد اطلاعات مربوط به تم جديد رو بصورت دقيق مانند همان تم iphone در مكاني كه در عكس زير مشخص شده وارد كنيد و اگه اين كار رو انجام نديد،اصلا تم در ليست تم ها نشون داده نميشه.

این فایل هایی که گفتی رو از کجا بگریم ؟؟؟
عکس هاش کو ؟؟؟؟
این کارو خودت انجام دادی ؟؟؟ مطمئنه ؟؟؟

sirin_tamar
09-02-2010, 11:34
بچه ها کسی طریقه ریختن تم را امتحان کرده ؟؟؟

من می خوام تم ipod دانلود کردم حالا می خوام بریزم تو ال جی ... اما وقتی فایلو از unzip میکنم فقط عکس هست :14:

چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟

majid_sd2009
09-02-2010, 13:11
این آموزشه مال ke970 نیست؟

majid_sd2009
09-02-2010, 13:20
EFS

FANBOOK
09-02-2010, 13:56
این فایل هایی که گفتی رو از کجا بگریم ؟؟؟
عکس هاش کو ؟؟؟؟
این کارو خودت انجام دادی ؟؟؟ مطمئنه ؟؟؟
من هم شک دارم فقط کپی کردم ببینید:11: بقیه نظر بدن و نه تایید میکنم نه کنسل این آموزش رو ولی این برنامش خیلی دانلود شده از این لینک:18:36000

عکس هم نداشت فقط متن بود

در مورد فایل های تم هم درسته فقط توشون چنتا عکس هست
حالا هرکی تست کرد خبر بده این راه انگار خیلی آسون تر از قبلیه

sirin_tamar
09-02-2010, 14:29
تو رو خدا یکی فریدن بشه این راهو امتحان کنه !!!!

آخه مردی گفتن زنی گفتن

FANBOOK
09-02-2010, 15:07
دوستان من تست کردم ارور میده
وقتی که میخوای فایل CUST_THEME رو با اون نرم افزارش که تحت داسه در بیاری ارور میده و هرچی صبر کردم چیزی نیومد. یک جای کار مشکل داره.

منم این روش رو انجام ددم و ارور داد مثه .....
ینی چی کار باید کرد این تم عوض کردن هم فیلمی شده واسه در حد سریال
روش جدید هم که خودم گذاشتم هم نشد اصلا برنامه مدل گوشی رو نمیشناسه بقیه هم تست کنن خبر بدن
ولی خوب ناقصه مثلا یه فایل -----ke970 كه دانلود كرديد گفته دانلود کنید که اصلا ما نداریم!!!!!!!!!

majid_sd2009
09-02-2010, 19:27
من همون اول گفتم این روش مال ke970 هست. و به نظر نمیاد برای کوکی کاربردی داشته باشه.
حالا اینم آموزش کاملش
به نقل از موبایلستان
این آدرسش

اینم خود آموزش
سلام خدمت تمام دوستان.امروز ميخوام آموزش نصب تم بر روي گوشي LG Viewty رو براي دوستان قرار بدم.لازمه كه اين نكته رو ذكر كنم كه من اين آموزش رو از كنار هم گذاشتن مطالب چندين سايت و انجمن خارجي بدست اوردم و به هيچ عنوان در هيچ سايت و انجمن ايراني پيدا نميشه (مگه توسط خودم).دوستاني هم كه زحمت كپي در سايت هاي ديگه رو ميكشند،لطف كنند و حداقل يه ذكر منبعي بكنند.
اول در مورد كار و تم ها يكم توضيح بدم كه براي انجام اين كار عجله بيشتري بكنبد.در اين روش كه به نوعي شما گوشي رو هك ميكنيد،هيچ اتفاق ناجوري براي گوشي نميفته و فقط شما چند تا فايل رو جايگزين ميكنيد و سپس برنامه و تم ها رو روي مموري ميريزيد.به همين سادگي.البته دوستاني كه نگران هستند براي گوشي ممكنه بعد از اين كار مشكلي پيش بياد،ميتونن از فايلهاي سيستمي گوشي Back Up بگيرن كه اون رو هم براي اين دوستان آموزش ميدم.
ولي در مورد تم ها بايد بگم كه اين تم ها فوق العاده حرفه اي و محشر هستند و اصلا با تم هاي ديگر گوشيها قابل مقايسه نيستند.
حالا ديگه با اجازه دوستان آموزش رو شروع ميكنيم:

وسائل لازم:

يكعدد گوشيه Viewty
كابل گوشي
cd گوشي (براي شناخت گوشي و كابل گوشي لازم ميباشد و اگه شما قبلا اون رو نصب كرديد،ديگه نيازي به cd نداريد)
برنامه Theme manager
برنامه EFS Media Builder
فايلهاي لازم براي هك كردن گوشي

نحوه گرفتن Back Up از فايلها

( براي انجام اين مراحل،گوشي بايد در حالت "Data Mod" باشد.براي اين منظور به قسمت تنظيمات گوشي رفته و در قسمت usb connection گزينه "Data Mode" رو فعال كنيد. )

گوشي رو با كابل به كامپيوتر وصل كنيد و مراحل زير را دقيق انجام بديد.

1.ابتدا برنامه EFS رو باز كنيد.در پنجره ظاهر شده بر روي گزينه EFS Explorer كليك كنيد.

2.صفحه اي مانند صفحه زير ظاهر ميشه كه پورت اتصال گوشي ، مدل گوشي و ... رو نشون ميده.شما بايد مربع سمت چپ رو تيك بزنيد و سپس بر روي گزينه Connect كليك كنيد.البته توجه داشته باشيد كه اين صفحه هر 5 ثانيه رفرش ميشه و شما بايد سريع اين كارها رو انجام بديد.

3.سپس صفحه زير ظاهر ميشه كه در قسمت بالا بر روي پوشه LGAPP راست كليك كرده و بر روي Rename كليك ميكنيد و نام پوشه را به TOTO تغيير ميدهيد.حالا بر روي همون قسمت بالا يه راست كليك ديگه بكنبد و Refresh رو انتخاب كنيد.اين كار رو كه انجام بديد،صفحه گوشي شما مثل اين عكس زير ميشه،كه اصلا نگران نباشيد.

[

4.بعد از اينكه صفحه موبايل به اين شكل در اومد،ابتدا بر روي گزينه Disconnect كليك كنيد و دوباره Connect كنيد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5.اين مرحله طولاني ترين بخش اين آموزشه كه حدود يكساعت طول ميكشه و فايل هاي Back Up را روي كامپيوتر ذخيره ميكنه. اين دفعه بر روي پوشه TOTO راست كليك كنيد و گزينه Read رو اتخاب كنيد.البته توجه داشته باشيد كه در قسمت پايين برنامه شما ميتوانيد محل ذخيره شدن فايل هاي Back Up بر روي كامپيوتر رو به دلخواه مشخص كنيد.

6.بعد از اينكه ذخيره سازي تمام شد،بر روي پوشه TOTO است كليك كنيد و نام اون رو به LGAPP تغيير بديد.سپس بر روي Disconnect كليك كنيد و بر روي پيغام ظاهر شده بر روي گزينه سمت چپ كليك كنيد تا موبايل ريست شود.

خوب Back Up گرفتن از فايل هاي سيستمي تموم شد و الان به بخش آخر يعني هك گوشي و نصب تم ها ميرسيم.

هك كردن گوشي و نصب تم

.ابتدا برنامه EFS را باز كرده و مراحل 1 و 2 قسمت قبل رو عينا انجام دهيد.
.در پنجره باز شده با دوبار كليك كردن اابتدا وارد پوشه LGAPP و سپس پوشه Media و در آخر وارد پوشه swf ميشويم.
.در پنجره پايين برنامه EFS بر روي پوشه -----ke970 كه دانلود كرديد و فايلهاي هك در آن قرار دارد كليك ميكنيد تا فايل هاي موجود در آن نمايش داده شود.حالا بر روي فايلهاي "widget2.swf", "widget4.swf" و "nyx_viewtyx.swf" راست كليك كرده و گزينه Read را انتخاب كنيد.
.حالا در همون پنجره بالا در قسمت swf وارد پوشه theme شويد و در پنجره پايين،بر روي فايل "theme_bg2.swf" راست كليك كرده و گزينه Read را انتخاب كنيد.سپس بر روي گزينه Disconnect كليك كنيد و در پيغام ظاهر شده Yes رو انتخاب كنيد تا گوشي ريست بشه.

يه نكته خيلي مهم : دوستان اگه زماني تم هاي اصليه گوشي بغير از silver رو انتخاب كردند،ديگه با دوبار كليك دكمه C ،منوي Theme manager ظاهر نميشه و حتما دوباره بايد از قسنت تنظيمات گوشي،تم گوشي را روي silver فرار بديد تا منوي برنامه Theme manager ظاهر بشه.

من از اين به بعد در همين تاپيك تم هاي مخصوص اين گوشي رو براي دوستان قرا ميدم ولي دوستاني كه ميخوان اون تم ها رو هم بر روي گوشيشون نصب كنند بايد 2تا كار انجام بدن:

البته من در تم هايي كه از اين به بعد ميزارم،متن مورد نظر رو هم ميزارم و شما فقط در قسمتي كه در عكس مشخص شده ( يعني يا در بالا و يا پايين تم iphone ) كپي كنيد و لذتش رو ببريد.

دوستان اگه سوالي داشتن من در خدمتم
موفق باشيد
نرم افزارهاش هم ضمیمه شده تو موبایلستان بریید آدرس بالایی

Steps-Rap
09-02-2010, 20:54
مطمئن باش هیچ گوشی ای هیچ جای دنیا اگه وسط فلش خاموش نشه ( تنها دلیل = کمبود باطری ) یا ارتباطش با کامپیوتر قطع نشه ( دلیل = خرابی سیم . زدن به پورت جلوی کیس . استفاده از USB1 و ... ) اصلا امکان نداره گوشی خراب شه.
بهت قول میدم.
آموزش هایی که در مورد فونت هست هم فقط خارجیا امتحانش کردن ولی فلش فلشه دیگه.درست انجام بدی هیچی نمیشه.
[/COLOR]
چجوری ؟

چون تلویزیون LED کابل موبایل و یو اس بی و ... بهش میخوره.
همون کابل موبایلو بهش وصل کنی هر کار بخوای میتونی بکنی.

Steps-Rap
09-02-2010, 21:02
این شرکت گشاد مزخرف ال جی هم نمیکنه حداقل یه تمی یه بازی سنسور مشنی یه برنامه ای یه چیز توپی واسه این گوشی بده.ینی نمیخواد فکری به حال آینده ی این گوشی بکنه؟؟؟

.::Farshad::.
09-02-2010, 21:10
درود

این شرکت گشاد مزخرف ال جی هم نمیکنه حداقل یه تمی یه بازی سنسور مشنی یه برنامه ای یه چیز توپی واسه این گوشی بده.ینی نمیخواد فکری به حال آینده ی این گوشی بکنه؟؟؟

دوست عزیز؛ من هم با نگر (فارسی کلمه نظر) شما مبنی بر پشتیبانی بهتر نرم افزاری موافقم؛ هر چند که همه را نمیتوان به الجی ربط داد؛ بسته به سیستم عامل هم هست اما

رعایت ادب الزامی است. بهتره که از واژگان نیکوتری استفاده کنیم.

پیروز باشید

-reza-
09-02-2010, 21:45
دوست عزیز؛ من هم با نگر (فارسی کلمه نظر) شما مبنی بر پشتیبانی بهتر نرم افزاری موافقم؛ هر چند که همه را نمیتوان به الجی ربط داد؛ بسته به سیستم عامل هم هست اما

رعایت ادب الزامی است. بهتره که از واژگان نیکوتری استفاده کنیم.

پیروز باشید اول ازت تشکر کرده بودم بعد رمز امضات کشف شد تشکرمو حذفیدم :دی
محل سکونتت هم که .... وای وای وای :دی :دی

Michael Ropy
09-02-2010, 21:50
اول ازت تشکر کرده بودم بعد رمز امضات کشف شد تشکرمو حذفیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
محل سکونتت هم که .... وای وای وای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خواهشا دوباره شروع نکنید! :42::42::42::42:

amir_arman2000
09-02-2010, 23:27
سلام . می خواستم بدونم با این گوشيه کوکي مي شه به اینترنت وایرلس متصل شد يا فقط مي شه از سیم کارت ايرانسل استفاده کرد ؟:20:

mentalist
09-02-2010, 23:44
سلام . می خواستم بدونم با این گوشيه کوکي مي شه به اینترنت وایرلس متصل شد يا فقط مي شه از سیم کارت ايرانسل استفاده کرد ؟:20:

نه نمیشه نداره با gprs :31:

mentalist
09-02-2010, 23:54

نصبط به پولی که بابت این گوشی دادیم نباید انتظاره زیادی داشته باشیم :31:

sirin_tamar
10-02-2010, 12:08
majid_sd2009 عزیز

دستت درد نکنه میشه بگی این برای کوکی هم قابل اجرا هست یا نه ؟؟؟؟

FANBOOK
10-02-2010, 12:13
من دوباره کلی سرچ کردم و گشتم راهی دیگه ای پیدا نکردم برای برای آموزش تغییر تم بجر

این

VERY IMPORTANT NOTE, READ BEFORE CONTINUING:

The following tutorial works with Windows XP but I believe that it can be adapted to work on Windows Vista. I however have only ever performed this under the 'Windows XP Home' Operating System. Please do not post questions about how to do this on Vista as I do no know how to. If you are going to try it under Windows Vista recognize that this is at your own risk, and I am not liable for if you encounter problems with your computer or phone from doing so.

Okay, now that I hope that is cleared up, lets begin the process:

Step 1) Download the zipped file that has been provided in the first post, as

..............
........

که اینم همون آموزش قبلیه ولی کاملتر که ما انجام دادیم و ............. و اون آموزش قبلی هم که برا گوشی ویوتی بود و کاربرد نداره خلاصه که فعلا باید بیخیال بشیم یا روی همین

Cust tneme

کار کنیم تا فرجی بشه هرکی تونست این ترجمه بالایی که کاملتر از قبلیه رو گیر بیاره خوبه ولی خوب فعلا راه دیگه ای نیست و فقط باید از این طریق تم رو عوض کرد و البته احتمال ریسک داره ولی به نظر ریسکش کمه حدود10 20 درصد چون اگه تو سایت خودش نگاه کنید همه راحت تم عوض کردن و..... پس بقیه هم مثل ما تست کنن و زیاد نترسن فوقش دیگه باید بدی 5 تومان فلش بشه گوشی

---------- Post added at 02:13 PM ---------- Previous post was at 02:09 PM ----------

majid_sd2009 عزیز

دستت درد نکنه میشه بگی این برای کوکی هم قابل اجرا هست یا نه ؟؟؟؟

خیر متاسفانه این آموزش برای گوشی ویوتی بوده و روی کوکی کار نمیکنه

mohsen_sir
10-02-2010, 16:19
منم كوكي خريدم 147 تومن بدون كيف با محافظ ال سي دي راستي اين كيفش تو محل پيدا ميشه يا بايد برم علائالدين؟

-reza-
10-02-2010, 18:50
منم كوكي خريدم 147 تومن بدون كيف با محافظ ال سي دي راستي اين كيفش تو محل پيدا ميشه يا بايد برم علائالدين؟
تبریک و از این حرفا :دی
از کجا چه رنگی خریدی ؟
کیف اصلش گرونه ها.10 - 15 تومنه.
البته اینقدر نمی ارزه.فقط چون روش زده LG فروشنده هارو جو گرفته گرون میدن.
آره همون علائدین.جای دیگه نیست.

cdcenter
10-02-2010, 22:15
سلام خدمت اساتید بخش .

آیا امکان فلش کردن گوشی ال چی KP-500 که خاموش شده با usb همراه گوشی وجود دارد ؟ یا حتما باید از کابل KE500 استفاده کرد ؟

ممنون میشم در صورت امکان آموزش را قرار دهید .

majid_sd2009
10-02-2010, 22:30
سلام خدمت اساتید بخش .

آیا امکان فلش کردن گوشی ال چی KP-500 که خاموش شده با usb همراه گوشی وجود دارد ؟ یا حتما باید از کابل KE500 استفاده کرد ؟

ممنون میشم در صورت امکان آموزش را قرار دهید .

عزیز من خوب معلومه اگر هم بشه با کابلش فلش کرد، با یکی خودش میشه دیگه. حالا چرا باید از کابل ke500 استفاده کرد؟
و اینکه ما تو هکش موندیم که چجوری تم عوض بشه. حالا کو تا فلش.برای فلش کردن گوشی خاموش باید از باکسش استفاده بشه.
بهترین کار اینه ببری گارانتی فلش کنن

-reza-
12-02-2010, 01:27
سلام یه سری والپیپر از سرتاسر اینترنت گلچین کردم براتون سری اولشو آپلود کردم :

!@#$%^&*()
12-02-2010, 11:13
ویرایش:
کیفیت تصاویر خیلی خوبه.....ممنون:40:

-reza-
12-02-2010, 14:27
عکس ها کمی بی کیفیت نیست؟؟
نمیدونم . هست ؟

SAH-IE
12-02-2010, 15:41
سلام.
من می خواستم برم شیراز یا تهران کوکی بگیرم.
تو شهر خودمون اصلا کوکی نیست چه برسه به لوارم جانبیش!!!
می خواستم بدونم چه لوازم جانبیه ضروری هست که باید بخرم؟چون زیاد پیش نمیاد که برم شیراز و همین الان باید هر چی لازمه بگیرم.
محافظ صفحه بگیرم براش؟تبدیل جک 3.5 بدرد بخور گیر میاد؟؟هدفونه 3.5 بدرد بخور که کیفیت صدا و بیسش عالی باشه چه مارک و مدلی بگیرم؟؟کیف روی گوشی نیست؟؟قیمتاشون چنده؟
ممنون

fmpr
12-02-2010, 16:07
عکس ها کمی بی کیفیت نیست؟؟:13:

ولی قشنگه ... مرسی ...

یه سوال هندزفری بلوتوث میخوام بگیرم ... به نظرتون چی بگیرم ؟! چیا رو ساپورت میکنه ؟!

خیلی قیمت بالا نگیدا :31:

Michael Ropy
12-02-2010, 19:12
سلام بچه ها! :دی

همونطور که بهتون قول داده بودم، یه ریویو از مقایسه کوکی و استار براتون گذاشتم، حتما یه سر بزنید و نظراتتونو بگید، مرسی!

Punisher_2008
13-02-2010, 08:32
با سلام

بعد از گذشت مدت طولانی که نبودم به دلیل مشکلی که سیرویس دهنده داشت فروم برام باز نمیشد و 2باره برگشتم.
منم روز 3شنبه کوکی گرفتم رنگ مشکلی 150 تومان. تا الان که همهچیزش عالی کار کرده بخصوص باطریش خیلی خوب نگه میداره و صدای خیلی خوبی داره ولی کیفیت هندسفریش تقریبا متوسط هست

دوربینش با اینکه فوکوس نداره ولی کیفیتش خوبه و رنگاش زیاد شارپ نیست و یکم حالت سرد داره .
لیبلش هم زده ساخت کره.
دوستان مال من کلید های بغل ( بلند و کم صدا. کلید دوربین و قفل) چراغ نداره مال شما هم همینطوره؟

SI-SA
13-02-2010, 12:41
دیشب ، در مراسم حلیم پزی و این حرفا شرکت کرده بودیم ، شب حدود ساعت 1 ، در کنار دیگ های حلیم و آتیش ... فیلم و عکس رو امتحان کردم ، حقیقت اینه که وضع عکس ها خیلی داغون بود :دی
فوق العاده نویز زیاد داشت ، من برای اینکه رنگ ها بهتر بشه گذاشتم رو حالت Sunny و Night mode رو هم فعال کردم که خیلی کار خاصی نمی کرد ، تو حالت های دیگه یه خرده نویز کمتر بود ولی رنگ ها خیلی روشن و سفید بودن ، بهترین ترکیب رنگ تو عکاسی با این گوشی همون حالت آفتابی هست.
فیلم برداریش هم ناامید کننده بود ، در کل میتونم بگم دوربین گوشی ، یک دوربین 3مگاپیکسلی معمولی با عملکرد ضعیف در شب هست.
ولی تو روز خیلی بهتر از شب عکس می گیره ... یعنی در واقع توی روز نیمشه از دوربین گوشی ایراد گرفت ، نویز خیلی کم هست و تقریبا نویز نداره ، رنگ بندیش هم تو حالت آفتابی تقریبا واقعی هست .
از دیگر مشکلات دوربین اینه که اگه میشد یه بلایی سر صدای شاتر بیاریم خیلی خوب میشد :دی
تو کلاس نمیشه از معلم عکس گرفت ، صداش در میاد =))

fmpr
13-02-2010, 13:01
دیشب ، در مراسم حلیم پزی و این حرفا شرکت کرده بودیم ، شب حدود ساعت 1 ، در کنار دیگ های حلیم و آتیش ... فیلم و عکس رو امتحان کردم ، حقیقت اینه که وضع عکس ها خیلی داغون بود :دی
فوق العاده نویز زیاد داشت ، من برای اینکه رنگ ها بهتر بشه گذاشتم رو حالت Sunny و Night mode رو هم فعال کردم که خیلی کار خاصی نمی کرد ، تو حالت های دیگه یه خرده نویز کمتر بود ولی رنگ ها خیلی روشن و سفید بودن ، بهترین ترکیب رنگ تو عکاسی با این گوشی همون حالت آفتابی هست.
فیلم برداریش هم ناامید کننده بود ، در کل میتونم بگم دوربین گوشی ، یک دوربین 3مگاپیکسلی معمولی با عملکرد ضعیف در شب هست.
ولی تو روز خیلی بهتر از شب عکس می گیره ... یعنی در واقع توی روز نیمشه از دوربین گوشی ایراد گرفت ، نویز خیلی کم هست و تقریبا نویز نداره ، رنگ بندیش هم تو حالت آفتابی تقریبا واقعی هست .
از دیگر مشکلات دوربین اینه که اگه میشد یه بلایی سر صدای شاتر بیاریم خیلی خوب میشد :دی
تو کلاس نمیشه از معلم عکس گرفت ، صداش در میاد =))

آی حرف دل منو زدی ... ما هم پدرمون دراومد نتونستیم ... صدای دوربین arena چجوری قطع میشه راستی ؟! با اینکه نشد لااقل با اون بگیریم ... :21:

FANBOOK
14-02-2010, 12:59
از تعویض تم چه خبر هیشکی تست نکرد؟؟؟؟

Vamp!r3
14-02-2010, 14:27
از تعویض تم چه خبر هیشکی تست نکرد؟؟؟؟

جگر شیر میخواد برادر....:۳۱:

FANBOOK
14-02-2010, 21:46
اون جورا هم نیست فوقش دیگه طوریبشه میدیم فلش
من انجام دادماولش ارور داد اون آموزش یه مشکلاتی داره فکر کنم البته من با وین 7 کار کردم

-reza-
14-02-2010, 23:24
از اصل آموزش خارجی استفاده کنید.اون که دیگه مشکل نداره.تاحالا 1000 نفر از اون امتحان کردن.
نشون به اون نشون که روزی 100 تا بازی فلش تو تاپیک های my lg cookie گذاشته میشه و همه هم دانلود میکنن.

red dragon
15-02-2010, 12:00
سلام به همگی
همین العان تممو عوض کردم جواب داد . :27::31::18:
اینم یه چند تا عکس از قسمت های مختلف گوشی ( شرمنده که یه مقدار بیکیفیتن از دوربین K750 بیشتر از این انتظاری نیست .)

تا بعد .....

Michael Ropy
15-02-2010, 12:13
خوب بگو ببینم برادر چه جوریه، چه جوری اصلا عوض کردی و... :دی میتونی عکس بگیری؟!

red dragon
15-02-2010, 12:38
خوب بگو ببینم برادر چه جوریه، چه جوری اصلا عوض کردی و... :دی میتونی عکس بگیری؟!

من از روی متن انگلیسیش تغییر دادم خیلی راحتم جواب داد . عکس هم گذاشتم .

Michael Ropy
15-02-2010, 12:44
مرسی بابت عکس ها، میگم مثل اینکه زبونش انگلیسی نیست (خود تم رو میگم) درسته؟! :دی مشکلی نداری باهاش...!؟

red dragon
15-02-2010, 13:11
مرسی بابت عکس ها، میگم مثل اینکه زبونش انگلیسی نیست (خود تم رو میگم) درسته؟! :دی مشکلی نداری باهاش...!؟

نه مشکلی نداره تقریبا انگلیسیه .

15-02-2010, 14:21
آقا قربون دستت یه لینک مینکی پخ کن ببینم واسه رنوار هم میشه کاری کرد

red dragon
15-02-2010, 14:31
آقا قربون دستت یه لینک مینکی پخ کن ببینم واسه رنوار هم میشه کاری کرد

شرمنده متوجه نمیشم میشه یکم توضیح بدی !

15-02-2010, 14:48
لینک آموزشش رو اگر داری بده تا ببینم واسه الجی رنوار هم میشه یا نه.
اگر هم از سایت خاصی گرفتی؛ ببین مال رنوار در اون نیست

کلا لینکی (آدرسی) هر راهنمایی وبرنامه مورد نیاز و چیزی هست اگر بذاری ممنون میشم

-reza-
15-02-2010, 14:49
آقای red dragon حالا هرچی فلش دلت میخواد بریز تو گوشی حالشو ببر. چون همه رو اجرا میکنه.

red dragon
15-02-2010, 15:17
لینک آموزشش رو اگر داری بده تا ببینم واسه الجی رنوار هم میشه یا نه.
اگر هم از سایت خاصی گرفتی؛ ببین مال رنوار در اون نیست

کلا لینکی (آدرسی) هر راهنمایی وبرنامه مورد نیاز و چیزی هست اگر بذاری ممنون میشم

اگه با انگلیسی مشکلی نداری برو به این ادرس :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته این سایت مخصوص kp500 ه .
در ضمن من از همون cust_theme استفاده کردم .

بیا دوست من

.آموزش

این اموزش ترجمه شده همون صفحس . البته چند تا ریزه کاری داره که نیومده :

1- وقتی گوشی رو به کابل وصل میکنی باید خاموش باشه و باتری ، مموری و سیم کارت ازش جدا بشه .
2- توی بعضی از قسمت های این اموزش گفته چون خودش داره احتیاجی به نوشتن نداره ( در برنامه KP500-Utils-EN ) من امتحان کردم جواب نداد به همین خاطر همه رو نوشتم ، شما هم اگه همین کارو بکنید به نظرم بهتره ( مراجعه به عکس زیر ) .

3- گوشی بلافاصله بعد از تایپcust_theme باید به کابل وصل بشود .
4- اگه با مگا اپلود برای دیافت تم و برنامه ها مشکل داری میتونی از فایل های زیر استفاده کنی :

آقای red dragon حالا هرچی فلش دلت میخواد بریز تو گوشی حالشو ببر. چون همه رو اجرا میکنه.

منظورت از فلش بازیه یا تم ؟
کجا باید بریزمش ؟

Steps-Rap
15-02-2010, 19:18
ایول شیرمردا دارن خودشونو نشون میدن.
اما عکسایی که برادر red dragon کداشتهبا اونایی که قبلا از این تم روی گوشی دیده بودم یه ذره فرق فوکوله.

مثلا تو قسمت دسکتاپش اونجور که قبلا دیده بودم کلا تقویم و ساعت و ... هم عوض میشدن.
و یا اون قسمت منو پایین...
حالا کسایی که تمو عوض کردن بگن چه جوریاس؟؟/ اسون بود؟؟؟
تمش به درد میخوره؟؟؟ قشنگه ؟؟؟
چه چیزایی توش تغییر کرده؟؟؟
قربون همتون.

majid_sd2009
15-02-2010, 21:19
خیلی عالیه مشکل حل شد
من دارم عوض میکنم
این فایل 20 مگابایتی تمشه؟
دانلود کردم.
چقدر طول میکشه تا اون دو تا فایل رو استخراج کنه
هنوز 600 مگ از فایل BIG رو استخراج کرده

-reza-
15-02-2010, 21:23
منظور از فلش بازیه/. Download Flash Touchscreen Games For KP500 Here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

red dragon
15-02-2010, 21:40
ایول شیرمردا دارن خودشونو نشون میدن.
اما عکسایی که برادر red dragon کداشتهبا اونایی که قبلا از این تم روی گوشی دیده بودم یه ذره فرق فوکوله.

مثلا تو قسمت دسکتاپش اونجور که قبلا دیده بودم کلا تقویم و ساعت و ... هم عوض میشدن.
و یا اون قسمت منو پایین...
حالا کسایی که تمو عوض کردن بگن چه جوریاس؟؟/ اسون بود؟؟؟
تمش به درد میخوره؟؟؟ قشنگه ؟؟؟
چه چیزایی توش تغییر کرده؟؟؟
قربون همتون.

منم اون عکس ها رو دیدم ولی تمام چیزی که توی تم بود همین بود شاید برای اون ها هم باید از راهای دیگه ای اقدام کرد !!!
اسون بودن که اسون ولی طول میکشه البته نه زیاد ...
تمش هر چی باشه از ائن تم قبلی خیلی بهتره ، تم قبلی دیگه داشت حالمو بهم میزد .
چیزایی که توش تغییر کرده تقریبا همیناست .

منظور از فلش بازیه/.
نمیدونم توی mylgcookie دیدم نوشته بود.برو تو بخش بازیا یه جا نوشته flash games اونجا آموزشش هست

ممنون حتما یه سری میزنم .

-reza-
15-02-2010, 21:53
لینکشو گذاشتم.

majid_sd2009
15-02-2010, 21:57
عوض کردم خیلی باحاله. ممنون RED جان
فقط مشکلش اینه که کامل تغییر نمیکنه
فقط منو بیشترین تغییر رو داره و اینکه وقتی فارسی میکنی منو فارسی نمیشه.
بقیه جاها فارسی میشه.
وقتی هم تو منو کلیک میکنی ویبره کار نمیکنه
بعضی جاهاش هم ابیه:دی
یک خبر بد
فلش ساپورت نمیکنه.

-reza-
15-02-2010, 22:49
فلش ساپورت نمیکنه.
دستت درد نکنه دیگه.
یهو بگو این تاپیک الکی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ساخته شده دیگه....
البته آموزش فلش خوندنش یه جای دیگس.این آدرسه فقط بازیاشه.

majid_sd2009
15-02-2010, 23:44
من چند تا فلش از همونجا دانلود کردم و ارور داد.
تم آیفون کاملش رو کسی نداره؟
این زیاد حال نمیده خسته شدم ازش:دی

majid_sd2009
16-02-2010, 00:00
یک تم فول پیدا کردم اینم عکساش
لینکش

کسانی که تم قبلی رو نصب کردن (مثل خودم)منوش انگلیسی نیست این پایینی رو دانلود کنن بعد جایگزین کنن با هم نام خودش توی تم تا درست بشه

یا

red dragon
16-02-2010, 10:02
کسانی که تم قبلی رو نصب کردن (مثل خودم)منوش انگلیسی نیست این پایینی رو دانلود کنن بعد جایگزین کنن با هم نام خودش توی تم تا درست بشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا

کدوم تم ؟؟ همونی که لینکشو گذاشتم ؟؟؟؟

دوستان این تمی که نصب کردیم ورژنهای مختلفی داره که ما العان 1.1 نصب کردیم .

ورژن 1.2 :

ورژن 1.3 : ( البته این همون تم خود اولیه گوشیه که فقط ابی شده )

راستی کسی تونست تم فلش نصب کنه چون من هر چی دیروز زور زدم جواب نداد !!! یه جای کار ایراد داره .

majid_sd2009
16-02-2010, 10:31
کدوم تم ؟؟ همونی که لینکشو گذاشتم ؟؟؟؟

دوستان این تمی که نصب کردیم ورژنهای مختلفی داره که ما العان 1.1 نصب کردیم .

ورژن 1.2 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدورژن 1.3 : ( البته این همون تم خود اولیه گوشیه که فقط ابی شده )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستی کسی تونست تم فلش نصب کنه چون من هر چی دیروز زور زدم جواب نداد !!! یه جای کار ایراد داره .
اره منظورم همونیه که شما گذاشتی
من دوباره تم عوض مردم و تم خود گوشی رو گذاشتم و فقط منو رو عوض کردم.
اون یکی یک جوری بود انگار سرعت نداشت. و بعضی جاهاش آبیبود و بعضی جاهاش قرمز
اونی که من گذاشتم فقط منو هست که فایل dmf رو داخل پوشه TopMenu جایگزین میکنید. انگلیسی هم هست
یک ilock هم پیدا کردم که یک فایل دیگه داخل پوشه هست که اونو با نودپد باز میکنی پسورد رو عوض میکنی و میریزی داخل گوشی و صفحه کلید قفل میشه. ولی بدیش اینه که فلشه.
برای ریختن فلش فک کنم باید پوشه های دیگه رو دستکاری کنیم، یعنی فک کنم به پوشه dmf ربطی نداره:31:

راستی دوستان تعویض تم هیچ خطری نداره. فقط باید فایلها رو درست جایگزین کنید و اینکه گوشی رو به usb عقب وصل کنید

red dragon
16-02-2010, 10:37
اره منظورم همونیه که شما گذاشتی
من دوباره تم عوض مردم و تم خود گوشی رو گذاشتم و فقط منو رو عوض کردم.
اون یکی یک جوری بود انگار سرعت نداشت. و بعضی جاهاش آبیبود و بعضی جاهاش قرمز
اونی که من گذاشتم فقط منو هست که فایل dmf رو داخل پوشه TopMenu جایگزین میکنید. انگلیسی هم هست
یک ilock هم پیدا کردم که یک فایل دیگه داخل پوشه هست که اونو با نودپد باز میکنی پسورد رو عوض میکنی و میریزی داخل گوشی و صفحه کلید قفل میشه. ولی بدیش اینه که فلشه.
برای ریختن فلش فک کنم باید پوشه های دیگه رو دستکاری کنیم، یعنی فک کنم به پوشه dmf ربطی نداره:31:

منظور من اینه که شما این فایل ها رو روی cust_theme اصلی گوشی کپی کردی یا روی همون تم ابی ؟؟
اگه ورژن 1.2 رو بریزی دیگه مشکل کندی رو خیلی کم داری . در مورد ابی و قرمز بودن هم خیلی کمتر شده .
از این ilock قابلیت پسورد گذاشتن روش رو هم داره یعنی میخوای بازش کنی پس بخواد ؟؟

majid_sd2009
16-02-2010, 10:45
منظور من اینه که شما این فایل ها رو روی cust_theme اصلی گوشی کپی کردی یا روی همون تم ابی ؟؟
اگه ورژن 1.2 رو بریزی دیگه مشکل کندی رو خیلی کم داری . در مورد ابی و قرمز بودن هم خیلی کمتر شده .
از این ilock قابلیت پسورد گذاشتن روش رو هم داره یعنی میخوای بازش کنی پس بخواد ؟؟
اره روی تم اصلی تغییرات انجام میدم.
فعلا صبر میکنیم ورژن های بعدی بیاد من که فقط فعلا منو رو عوض میکنم
اره قابلیت پسورد گذاری داره صب کن برات میزارمش. من دانلود کردم ولی فلشه:31:

---------- Post added at 10:45 AM ---------- Previous post was at 10:42 AM ----------

بیا اینم قفل گوشی
iPhone lockscreen with password lock

Update..

Added the phones wallpaper now.

Here is my iPassLock it has a password lock on it

The password is in the settings.txt file in ilock folder.You can switch the password on or off in the settings.txt file.
5742 is the pass in the settings.txt, just edit with notepad to change.

To install just copy to your inturnal memory(if you are using a lock loader, ilock.swf and ilock folder copy together in same folder.

YOU HAVE MY PERMISION TO DECOMPITLE AND CHANGE AS YOU LIKE,JUST CREADIT ME.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0;image
از اینجا دانلود کن

red dragon
16-02-2010, 12:26
بیا اینم قفل گوشی
iPhone lockscreen with password lock

Update..

Added the phones wallpaper now.

Here is my iPassLock it has a password lock on it

The password is in the settings.txt file in ilock folder.You can switch the password on or off in the settings.txt file.
5742 is the pass in the settings.txt, just edit with notepad to change.

To install just copy to your inturnal memory(if you are using a lock loader, ilock.swf and ilock folder copy together in same folder.

YOU HAVE MY PERMISION TO DECOMPITLE AND CHANGE AS YOU LIKE,JUST CREADIT ME.

از اینجا دانلود کن

ممنون . دان کردم دارم روش کار میکنم .

!@#$%^&*()
16-02-2010, 14:47
:31:
گیج شدم:31:
تم آیفون که همه قسمت ها تغییر کنه هست؟؟؟:دی
ما چیکار کنیم؟؟؟:دی

-reza-
16-02-2010, 15:05
دوستان لینک یه دیکشنری و یک دیکشنری اصطلاحات پزشکی بدید که کیبرد بزرگ و درست جسابی داشته باشه.
نه مثل اون کیبر ریزه که میاد پایین صفحه نمیشه باهاش تایپ کرد!
-----------------
ویرایش :
راستی بچه ها . شما که دستتون راه افتاده فونت گوشیتونم عوض کنید.
اون جالت تره. گوشی متنوع تر و بسیار زیبا تر جلوه میکنه.
این تم که از همون اول که اسکرین شات هاشو دیدم مطمئن بودم ارزششو نداره.
حالا که شما هم میگید فلش ساپورت نمیکنه.دیگه بدتر.
راستی فلش هارو کجا میریزید که میگید ساپورت نمیکنه ؟

red dragon
16-02-2010, 17:19
گیج شدم:31:
تم آیفون که همه قسمت ها تغییر کنه هست؟؟؟:دی
ما چیکار کنیم؟؟؟:دی

فعلا که نه . باید صبر کرد . اگه میخوای تم های بیشتری ببینی برو به این سایت البته روسیه باید از گوگل ترنسلیت استفاده کنی .

اینم چند تا عکس از تم ابی ورژن 1.2 :

راستی این ilock بدرد نمیخوره ، اگه از دکمه کناری برای باز کردن قفل استفاده کنی بدون گرفتن پس قفلو باز میکنه .

majid_sd2009
16-02-2010, 18:40
میگم این ورزنش آیکن هاش . کلیدهاش بازخورد هم دارن؟ یعنی وقتی میزنی روی هر آیکن جلوه ای چیزی نداره خودش؟ به جز ویبره و صدا!

FANBOOK
16-02-2010, 19:44
ایول بابا دمتون گرم این همه من گفتم بالاخره تم عوض شد از حالا بیان تم معرفی کنید بزاریم فقط اون آموزش مارو سر کار گذاشته بود الکی نوشته بود که نیاز به تایپ نیست راستی من یکم هنوز توی اون قسمت کار با win image و کار توی اون قسمت dmf گیج میزنم چون خوب توضیح نداده ایهام داره چی کار کنیم کا فایل های dmf رو توی کل پوشه ها پاک کنیم؟؟؟ بعد چی بریزیم توش و چطور دوستان که انجام دادن توضیح بدن

---------- Post added at 09:44 PM ---------- Previous post was at 09:39 PM ----------

لینکش کد:

این لینک خوبه فقط برای دانلود میره توی اون سایت روسیه که اصلا ما نمیفهمیم چی نوشته هر کار کردم ریجیستر نشدم که بتونم ازش تم رو دانلود کنم
حالا که راه افتادیم چنتا تم خوب معرفی کنید با لینک سالم
با تشکر از red dragon که یخ این قسمتو باز کرد

majid_sd2009
16-02-2010, 19:55
ببین منظور اینه که کل فایلها و پوشه های داخل پوشه dmf رو باید حذف کرد و اونایی رو که دانلود کردید رو بریزید.
اگر هم فقط میخواین یک قسمت رو مثل منو رو تغییر بدید فقط منو رو حذف کنید و منوی جدید رو بریزید توش.
اون موقع که ترجمه کردم آموزش رو نمیفهمیدم منظورش چیه برا همون اونجوری شد. یک آموزش جدید نوشتم با همه جزئیات.
ولی فعلا شارژ adsl به ته کشیده و کمتر از 11 مگ دارم که الان هم تصاویر و همه چیز رو غیر فعال کردم تا تونستم بیام. ایشالله اون آموزش رو بزارم کسی مشکلی نداره باهاش دیگه.
اصلا هم به گوشی آسیب نمیرسه. اگر هم خراب شد میتونید دوباره تم اصلی رو بریزید درست میشه.

fmpr
16-02-2010, 20:10
بابا یکی بیاد زیر سیکل توضیح بده برای من ... من تا حالا از اینکارا نکردم میترسم بلایی سر گوشیم بیاد :41:

majid_sd2009
16-02-2010, 20:35
نه هیچ بلایی سر گوشی نمیاد.
صبر کنید فردا یا پس فردا اینترنتم شارژ میشه میزارم براتون آموزش رو.

red dragon
16-02-2010, 21:02
میگم این ورزنش آیکن هاش . کلیدهاش بازخورد هم دارن؟ یعنی وقتی میزنی روی هر آیکن جلوه ای چیزی نداره خودش؟ به جز ویبره و صدا!

نه جلوه ای روی ایکون ها نیست .

این لینک خوبه فقط برای دانلود میره توی اون سایت روسیه که اصلا ما نمیفهمیم چی نوشته هر کار کردم ریجیستر نشدم که بتونم ازش تم رو دانلود کنم

این تم یه مقدار حجمش زیاده ( 80 مگ) لینک دیگه ای هم ازش پیدا نکردم .

majid_sd2009
16-02-2010, 21:10
اینم آموزش که همونه ولی بیشتر توضیح دادم و بعضی جاها رو هم اصلاح کردم.
دیگه نباید مشکلی داشته باشید ولی اگر بازم مشکلی داشتید بگید همینجا جواب میدیم.

FANBOOK
16-02-2010, 21:19
من هم تضمین میکنم مشکلی پیش نمیاد نترسین همه اگه طبق اون انجام بدن حله من دارم تم انتخاب میکنم فقط بچه ها تم بزارید معرفی کنید با تصویر و لینک سالم
جا داره اینجا تا یادم نرفته از مجید صادقی عزیز برای ادیت و اصلاح آموزش تشکر کنم که نقش زیادی داشت توی این کار:11:

FANBOOK
16-02-2010, 23:33
راستی یه چیز دیگه این نرم افزار win image که باید کار باش کنیم رجیستر نشده است و 30 روزه است که فکر کنم یه مشکلاتی داشته باشه که الان من داشتم کپی میکردم گیر میداد یا اصلا برنامه دیگه کپی نمیکرد؟؟؟؟؟!!!!!!
اگه کد یا سریالشو پیدا کردین بزارین

-reza-
16-02-2010, 23:58
راستی یه چیز دیگه این نرم افزار win image که باید کار باش کنیم رجیستر نشده است و 30 روزه است که فکر کنم یه مشکلاتی داشته باشه که الان من داشتم کپی میکردم گیر میداد یا اصلا برنامه دیگه کپی نمیکرد؟؟؟؟؟!!!!!!
اگه کد یا سریالشو پیدا کردین بزارین
WinImage.v8.10.8100.Incl.Keygen-TSZ

حجم : 638 KB

Winimage 8.50 final Portable by athe0 .rar ( نسخه ی بدون نیاز به نصب )
حجم : 2009 KB

FANBOOK
17-02-2010, 10:15
سلام مجددخواستم بگم که من براحتی دیشب هم تم آبی رو نصب کردم و هم تم آیفون ورژن1.2 ینی دومی که میشد دانلود کرد سومین آپدیت آیفون همونطور که میدونید لینک میرفت توی سایت روسیه که دانلود نمیشد ولی خوب در کل بگم که خیلی راحت انجام شدو اصلا این طور که به نظر میاد نیست و آسونتر از این حرفاس راحت

Dmf

رو عوض میکنید میریزید توی گوشی فقط این تم ها چون رسمی نیستن یه مشکلاتی دارن دیگه مثلا این آیفونه که من گذاشتم و کلی کار کردم روش خوبه خداوکیلی خوبی هایی داره معایبی هم داره اگه داشتم اسکرین میزاشتم براتون یکی از چیز ها که من دیدم تقویم رو درست نمیتونه بیاره و در حالت کلی تقویم مشکل داره منوبعضی تنظیمات رو نمیاره توی منو اصلی و در منو اصلیش ویبره عمل نمی کند و جلوه ای ندارد و خوب زبون بعضی جاها روسیه بعضی جا ها انگلیسی میشه و بعضی قسمت ها مثه فایل منجر تغییر کرده کامل ولی بعضی قسمت ها مثه مسیج همون قرمزه هست و تضاد هایی دیده میشه و در کل در منو که بگردی برای هر قسمت یه شکل خاص برای کلید

Back

هست و.......خلاصه زیاد فاز نمیداد نصف آیفون نصف ال جی

باید آخرین ورژن رو معرفی کنید برای این کار که لینک سالم بدبد دبگه تموم شد فقط تمی رو که میزارید تست کرده و سالم باشه با اسکرین شات باشه و مشکلاتی مثه ورژن های قدیمی آیفون نداشته باشه چون حجم دانلود بالاس برای تم حدود20 مگ

این سایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هم که من گشتی زدم خیلی بد ادیت شده نگاه کنید میبینید خیلی بد فورم توش گذاشتن آدم نمیدونه چی رو دانلود کنه جریان چیه البته آدم ولی خوب در کل برای ماکه زیاد مسلط نیستیم به زبونشون کار راحتی نیست بفهمیم

خلاصه اگه بچه ها فعالتر بشن میتونیم تم های بهتر قشنگتر پیدا کنیم برای کوکی و حالشو ببریم

از ورژن 1.3 چه خبر منتظریم ورژن آخر آیفون رو ببینیم دانلود کنیم چرا هیچ خبری نیست بابا خیلی با حال میشه تم عوض بشه بیاین 4 تم معرفی کنید

majid_sd2009
17-02-2010, 14:32
دوستان نظرتون چیه که برای تم ها و چیزهای دیگه یک تاپیک بزنیم و اونا رو اونجا بزنیم تا راحت تر بشه بهشون دست رسی داشت؟
اینجا تم بزاریم چون پست ها زیاد میشه بعدا نمیشه راحت پیداشون کرد.
راستی من تو سایت روسی ثبت نام کردم چیزهای باحالی داره یک تم آیفون دان کردم که فلش هست و من بلد نیستم بریزم.
خوباشو آپلود میکنم میزارم براتون با تصاویرش.
یک فریمور هم دان کردم 90 مگ. که باعث میشه صفحه QWERTY داخل نرم افزارها بیاد. ولی مشکلش اینه که اونو بریزی دیگه فارسی نداری:دی

Michael Ropy
17-02-2010, 15:20
نامردا حالا که کوکی رو فروختم به فکر تم عوض کردن افتادید! :دی :دی

شوخی میکنم، ایشالا خوش باشید با کلوچه هاتون.....راستش خیلی دوست دارم کوکی با تم های مختلف رو ببینم.....:5:

red dragon
17-02-2010, 15:24
دوستان نظرتون چیه که برای تم ها و چیزهای دیگه یک تاپیک بزنیم و اونا رو اونجا بزنیم تا راحت تر بشه بهشون دست رسی داشت؟
اینجا تم بزاریم چون پست ها زیاد میشه بعدا نمیشه راحت پیداشون کرد.
راستی من تو سایت روسی ثبت نام کردم چیزهای باحالی داره یک تم آیفون دان کردم که فلش هست و من بلد نیستم بریزم.
خوباشو آپلود میکنم میزارم براتون با تصاویرش.
یک فریمور هم دان کردم 90 مگ. که باعث میشه صفحه QWERTY داخل نرم افزارها بیاد. ولی مشکلش اینه که اونو بریزی دیگه فارسی نداری:دی

با یه تاپیک جدید موافقم . این جوری راحت تر میشه تما رو پیدا کرد .
راستی در مورد ساپورت فلش به این تاپیک یه سری بزنین من اینترنتم قاطی کرده نمیتونم برم توی سایت فکر میکنم اینجا یه سری مطلب دیدم .

Gladiator King
17-02-2010, 15:52
با یه تاپیک جدید موافقم . این جوری راحت تر میشه تما رو پیدا کرد .
راستی در مورد ساپورت فلش به این تاپیک یه سری بزنین من اینترنتم قاطی کرده نمیتونم برم توی سایت فکر میکنم اینجا یه سری مطلب دیدم .

سلام من هم تم coockiePOP v1.3 نصب کردم ولی هم خیلی کند بود و هم بعضی جاهاش خراب بود مثلا توی شماره گیری دکمه های پاک کردن و شماره گیری روی هم افتاده بودن
دوباره تم اصلی رو برگردوندم

برای فلش ساپورت هم نفهمیدم باید فایلهای تاپیکی که معرفی کردی رو کجاش بریزم
ریختم توی media\flashContents که جواب نداد و باز هم فلش نمیخونه

البته خودش یه ویدیوی آموزشی گذاشته که برای من قیلتره! نمیتونم ببینمش

majid_sd2009
17-02-2010, 18:05
اینی که گفتید دانلود کردم ولی آموزشش کو؟ یک فایل فلش هم گذاشته کمه فیلتره و نمیاد که فک کنم فیلم آموزشی چیزی باشه.

Michael Ropy
17-02-2010, 18:49
بروبچ میتونید تم هارو تو این تاپیک بریزید:

:10:

Steps-Rap
17-02-2010, 20:33
بروبکس زحمت کش چطورید؟؟؟
آقا ما بالاخره نفهمیدم این تمو نصب کنیم هنوز یا نه؟؟؟یا واسیم کاملش بیاد؟؟؟
ینی هنوز تم آیفونی که کامل باشه نیومده؟؟؟

majid_sd2009
17-02-2010, 21:33
فعلا که نه . باید صبر کرد . اگه میخوای تم های بیشتری ببینی برو به این سایت البته روسیه باید از گوگل ترنسلیت استفاده کنی .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم چند تا عکس از تم ابی ورژن 1.2 :

راستی این ilock بدرد نمیخوره ، اگه از دکمه کناری برای باز کردن قفل استفاده کنی بدون گرفتن پس قفلو باز میکنه .
میگم این تمه فلشه؟

FANBOOK
17-02-2010, 22:45
به احتمال زیاد یسسسسسسس
اصلا لینک دانلودش کو؟؟؟؟؟

mentalist
18-02-2010, 00:57
میبینم چه خبره کوکی از رو ایفون رد داره میشه:31:

gamenews
18-02-2010, 01:28
خیلی زیباست

red dragon
18-02-2010, 01:49
میگم این تمه فلشه؟

نه این ورژن 1.2 تم ابی ایفونه .

به احتمال زیاد یسسسسسسس
اصلا لینک دانلودش کو؟؟؟؟؟

من که قبلا لینک این تمو گذاشتم . میتونید از لینک زیر بگیرید .

majid_sd2009
18-02-2010, 12:16
این تمش دان نشد برا همون پرسیدم
بلعخره تم فلش نصب کردم:26::26:
فقط سرعتش یکم پایینه

-reza-
18-02-2010, 14:24
حالا فلش اجرا میکنه ؟
راستی یه عکس هم از گوشیت بگیر بذار ببینیم.
کدوم رو نصب کردی ؟ همون افقیه ؟
این تمهای فلش که دیگه امکان تغییر پس زمینه رو ندارن درسته ؟

majid_sd2009
18-02-2010, 15:09
همه مدلش رو نصب کردم
افقیه سرعتش کم بود
سامسونگه هم بعضی از Widgets هاش مثل موزیک و رادیو کار نمیکرد.
آیفون هم نصب کردم که تو خودش بازی فلش داشت و فقط همونا رو اجرا میکرد و فلش های دیگه اجرا نمیشدن.
همه اینها دسکتاپ رو تغییر میدادن و من از دستکتاپ گوشیم خوشم میاد:دی
به همین خاطر اون تمی که توی اون تاپیک دیگخ گذاشتم رو نصب کردم که دستکتاپش همونجوریه ولی شکل آیفونه و فلش هم نیست.

-reza-
18-02-2010, 15:37
آها. پس کلا بیخیال تم. من فقط میخواستم دسکتاپ عوض بشه که با این تفاسیر همون بهتر که نشه :دی
حالا ببینیم فونت چی میشه.

FANBOOK
18-02-2010, 18:30
نه این ورژن 1.2 تم ابی ایفونه .

من که قبلا لینک این تمو گذاشتم . میتونید از لینک زیر بگیرید .

من از این لینک نمیتونم دان کنم ظاهرا اکانت پرمیوم رپید باز هست که فقط برای اعضای اصلیشه یه لینک دیگه بزارین
مجید عزیز هم اگه فلش نصب کردی بیاو توضیح بزار و تم معرفی کن فقط طوری باشه پست ها که لطفا باعث گیج شدن نشه چون داره این تاپیک هم با اون قاطی میشه

FANBOOK
18-02-2010, 21:34
لینکش
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید کسانی که تم قبلی رو نصب کردن (مثل خودم)منوش انگلیسی نیست این پایینی رو دانلود کنن بعد جایگزین کنن با هم نام خودش توی تم تا درست بشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا

من این فایل برای برای انگلیسی کردن رو دانلود کردم 2 تا فایل داره یه فایل فلش swf و یه فایل top menu چی کارشون کنم فقط تاچ منو رو بریزمکسی تست کرده؟

Gladiator King
18-02-2010, 23:35
اینم دو تا تم فلش که خیلی جالبه
این مدل سامسونگ که شبیه اصلیش هست.

حجم2مگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم[/URL] یکی دیگه که من خیلی خوشم اومد ازش
حجم500 کیلوبایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/URL]

سلام
آقا مجید اینها رو باید کجا بریزیم؟ اینا که swf هستن تمی که قبلا نصب کردم فایلهاش dmf بودن
راستی یک سری فولدر دیگه هم دارم که نمیدوم کجای CUST_THEME بریزم

FANBOOK
19-02-2010, 00:49
اینها تم فلش هست دوست عزیز یکم فرق داره با فایل dmf و پیشرفته تره یه جورایی که الان آموزشش رو توی اون تاپیک گذاشتم
راستی این قفل اچ تی سی که گذاشته بددی تست شده است نزنین گوشی بره؟؟؟

majid_sd2009
19-02-2010, 10:34
چند تا اسکرین شات از تمی که الان نصب کردم

Gladiator King
19-02-2010, 11:26
اینها تم فلش هست دوست عزیز یکم فرق داره با فایل dmf و پیشرفته تره یه جورایی که الان آموزشش رو توی اون تاپیک گذاشتم
راستی این قفل اچ تی سی که گذاشته بددی تست شده است نزنین گوشی بره؟؟؟

آره خودم رو گوشیم نصب کردم، اینم اسکرین شاتش
چون با k750 گرفتم یکم بی کیفیته

---------- Post added at 11:26 AM ---------- Previous post was at 11:22 AM ----------

این تم بالایی لینکش کو؟
swf یا dmf؟

majid_sd2009
19-02-2010, 11:29
این تم بالایی لینکش کو؟
swf یا dmf؟

صفحه اول تاپیک قبلی گذاشتم
حجمش 20 مگ
dmf

majid_sd2009
19-02-2010, 11:39
[/URL]

سلام
آقا مجید اینها رو باید کجا بریزیم؟ اینا که swf هستن تمی که قبلا نصب کردم فایلهاش dmf بودن
راستی یک سری فولدر دیگه هم دارم که نمیدوم کجای CUST_THEME بریزم
اشتباه نکنید اینها رو نباید ریخت داخل CUST_THEME.
ببینید تمهای فلش رو که میخواید نصب کنید. مثلا میخواین Idle_Widget گوشی رو عوض کنید یک فایل با نام Idle_Widget.dmf هست که حجمش کمتر از یک کیلو بایت هست.اونو داخل CUST_THEME جایگزین میکنید و میریزید داخل گوشی بعد که گوشی روشن شد میرید داخل حافظه داخلی گوشی، یک پوشه هست با نام FlashContents
که فایل swf یا همون فلش رو میریزد داخل با پوشه و پوشه هایی که همراه اون فلش هستن. به همین راحتی تم عوض میشه. و برای عوض کردن دوباره تم لازم نیست کلی سختی بکشید. همون فایلهای فلش رو پاک میکنید و یکی دیگه رو میریزی داخل همین:31:

FANBOOK
19-02-2010, 12:20
منم این قفل جدید که مال htc هست رو نصب کردم جواب داد یه چیز دیگه دوستان اگه تمی چیزس معزفی میکنن بگن چه فایلی هست حجمش چقدره و از چه راهی باید بریم چون هر کدوم داستان خودشو داره تقریبا مثلا این قفل جدید فقط باید بری بجای 1 فایل توی dmf بریزی و تمام خیلی آسون

Gladiator King
19-02-2010, 13:06
اشتباه نکنید اینها رو نباید ریخت داخل CUST_THEME.
ببینید تمهای فلش رو که میخواید نصب کنید. مثلا میخواین Idle_Widget گوشی رو عوض کنید یک فایل با نام Idle_Widget.dmf هست که حجمش کمتر از یک کیلو بایت هست.اونو داخل CUST_THEME جایگزین میکنید و میریزید داخل گوشی بعد که گوشی روشن شد میرید داخل حافظه داخلی گوشی، یک پوشه هست با نام FlashContents
که فایل swf یا همون فلش رو میریزد داخل با پوشه و پوشه هایی که همراه اون فلش هستن. به همین راحتی تم عوض میشه. و برای عوض کردن دوباره تم لازم نیست کلی سختی بکشید. همون فایلهای فلش رو پاک میکنید و یکی دیگه رو میریزی داخل همین:31:

اوکی فهمیدم
حالا من میخام تم سامسونگ که گذاشتی رو نصب کنم اون فایل dmf که گفتی حجمش کمتر از یک کیلو باته نیستش
فقط Idel_Widget.swf و فولدرش هست

Gladiator King
19-02-2010, 13:49
حل شد. اون فایل Idel_Widget.dmf رو از سایت روسی گرفتم تم ها هم راه افتادن ولی خیلی کندن
فایل رو میزارم کسی خواست استفاده کنه

FANBOOK
19-02-2010, 15:02
ینی تم فلش ها فایده نداره نصب کنیم؟؟؟؟خیلی کنده؟؟؟؟؟؟؟؟در مورد نصب و جایگزینی فایل ها برای این تم فلش ها اگه توضیح بزاری خوبه؟

FANBOOK
19-02-2010, 17:01

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم چند تا عکس از تم ابی ورژن 1.2 :

یه سوال دیگه آخرین سوال این کدوم تم هست ینی کدوم ورژن هست و لینک دانلودش کجاس این همین ورژن آخر80 مگیه؟؟؟تم آبی که یه چیز دیگه بود!!!

این ورژن رو پیدا نکردین هیشکی اینو تست کرده لینکی چیزی ؟؟؟؟خبر بدین
اگه یه تم مشتی یکی رو کنه در حد ایفون که آیکون هاش باز خورد داشته باشه حله؟

red dragon
19-02-2010, 21:51
یه سوال دیگه آخرین سوال این کدوم تم هست ینی کدوم ورژن هست و لینک دانلودش کجاس این همین ورژن آخر80 مگیه؟؟؟تم آبی که یه چیز دیگه بود!!!

این ورژن رو پیدا نکردین هیشکی اینو تست کرده لینکی چیزی ؟؟؟؟خبر بدین
اگه یه تم مشتی یکی رو کنه در حد ایفون که آیکون هاش باز خورد داشته باشه حله؟

دوست عزیز این ورژن 1.2 تم ابیه . توی پست قبلیم لینکشو که دادم . این عکس ها هم از گوشیه خودمه .
حجم تم هم 20 مگه . اینم لینکش :

red dragon
20-02-2010, 12:27
طریقه عوض کردن فونت :

بعد از باز کردن cust_theme با نرم افزار WinImage به lgapp>media>font بروید . در این پوشه دو فونت با نام های LG_GothicSB_S_V1.03_0109 و LG_Script_S_V1.00_0902 وجود دارد که اولی فونت اصلی گوشی میباشد شما با عوض کردن نام این دو فونت با هم ( نام اولی را به دومی بدهید و نام دومی را به اولی ) یا جایگذین کردن فونت دلخواه خود با فونت اولی ( نام فونت اولی باید حفظ شود یعنی هر فونتی که استفاده میکنید باید رینیم فونت اول شود ) میتوانید فونت گوشی را تغییر دهید . ( مراحل cust همانند قبل انجام میشود . )

اینم یه سری عکس از گوشی خودم که فونتشو عوض کردم :

تا بعد .....

!@#$%^&*()
20-02-2010, 18:20
یه سوال دارم:

اگه بخوام این تم رو بریزم چیکار کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](44).gif
لینکش رو هم پیدا نکردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](20).gif

majid_sd2009
20-02-2010, 18:33
تم بالایی؟ لینکش تو پست قبلیش هیت
در ضمن این تم منو رو عوض نمیکنه. یک منوی دیگه جایگزین صفحه اول یا همونWidget میشه.دیگه نمیتونی میانبر ها رو استفاده کنی و با تکون دادن گوشی ساعت و ... رو درست کنی.اونا همش میپره.

majid_sd2009
20-02-2010, 21:46
تم 80 مگی رو نصب کردم گوشی روشن نمیشه و رو آرم ال جی میمونه
دارم تم اصلی رو میریزم ببینم روشن میشه یا نه

red dragon
20-02-2010, 21:49
تم 80 مگی رو نصب کردم گوشی روشن نمیشه و رو آرم ال جی میمونه
دارم تم اصلی رو میریزم ببینم روشن میشه یا نه

من خودم این تمو نصب نکردم ولی دوستان دیگه ای که نصب کرده بودند مشکلی نداشتند ! حالا گوشیت درست شد ؟

majid_sd2009
20-02-2010, 22:55
مشکل رفع شد
تم قبلی رو ریختم
اینو یکی دو قسمتش رو تغییر دادم فک کنم برا اون بود که خراب شد.
حالا بعدا شاید دوباره تستش کردم.

red dragon
21-02-2010, 10:43
سلام به همگی

من به یه مشکل برخوردم این تم iPhone full جواب نمیده ( 80 مگیه ) هر کاری میکنم بعد از CUST روی صفحه ی ابتدایی LG گیر میکنه و تو نمیره !! میشه یکی دقیقا مراحل نصب این تمو بگه .

majid_sd2009
21-02-2010, 10:45
مراحل نصب نداره دیگه
خودش cust رو داده و باید همونو جایگزین کنی که همون مشکل داره. باید فهمید مشکلش چی.
بقیش رو هم بریزی داخل پوشه فلش تو حافظه گوشی

red dragon
21-02-2010, 11:37
مراحل نصب نداره دیگه
خودش cust رو داده و باید همونو جایگزین کنی که همون مشکل داره. باید فهمید مشکلش چی.
بقیش رو هم بریزی داخل پوشه فلش تو حافظه گوشی

منم همین کارو کردم ! نمیدونم چرا جواب نمیده !!!
کسی تا حالا این تمو نصب نکرده ؟

FANBOOK
21-02-2010, 12:43
دوست عزیز این ورژن 1.2 تم ابیه . توی پست قبلیم لینکشو که دادم . این عکس ها هم از گوشیه خودمه .
حجم تم هم 20 مگه . اینم لینکش :

من هم توی پست های قبلی گفتم که این لینک شما از اکانت اصلی و پرمیوم رپید باز است که که برای عموم قابل استفاده نیست و همه مثه شما اکانت اصلی ندارن و فایل های بالای 15 مگ رو نمیشه فری دان کرد
من که نتونستم دان کنمحالا اگه کسی تونست بگه

Steps-Rap
21-02-2010, 13:44
بچه ها بزارید سوالاتی بپرسم.میبخشید منو ولی چون از این کارا نکردم یه کم میترسم

قبلا یکی از دوستان میگفت برای تم ریختن باید ریست فکتوری کنید که همه ی عکسا و کانتکت ها پاک میشه و ... و این که باید فریمور گوشی نمیدونم چی باشه...
آیا این ها لازمه یا نه؟؟؟
برای ریختن تم یا کارایه دیگه از همون آموزش آخری استفاده کنم کافیه دیگه؟؟؟یه چیزی هم تو این آموزش بو: بک آپ گرفتن ینی چی کار باید بکنیم؟؟؟
حالا اومدیم تمو عوض کردیم.بعدش میتونیم چند تا تم با هم ریخت توش و هر کدومو هر وقت دمون خواست استفاده کنیم یا نه؟؟؟
کسایی که تم ریختن در کل نسبت به قبل از گوشی راضی هستند یا نه؟؟
و آخرین سوال این که قشنگ ترین تمی که تا حالا امتحان کردید کدوم بوده؟//
ممنون از همه

gigi_alex
21-02-2010, 14:16
سلام بچه ها .
من دیشب کلوچه خریدم.
فقط یه سوال داشتم.
چجوری میشه inbox بلوتوث رو از مموری تلفن انتقال بدی به مموری اکسترنال.
منظورم اینه که میخوام فایلی رو که با بلوتوث دریافت میکنم. یه راست تو مموری اکسترنال ذخیره بشه .
لطفا راهنمایی کنید.

Vamp!r3
21-02-2010, 14:29
چجوری میشه inbox بلوتوث رو از مموری تلفن انتقال بدی به مموری اکسترنال.
منظورم اینه که میخوام فایلی رو که با بلوتوث دریافت میکنم. یه راست تو مموری اکسترنال ذخیره بشه .
لطفا راهنمایی کنید.

مبارکت باشه.......ایشالا زنگش براتون بزنگه........:31:

تا حافظه گوشی پر نشه نمیشه این کار و کرد..........ولی این مرحله را انجام بدید :
Phone setting - Memory manger - Primary strage setting - External memory

Mcafee*
21-02-2010, 14:52
دوستان چند وقتيه به اینترنت ایرانسل نياز شديد پيدا کردم که ... !
خلاصه ، بايد هر روز صبح 2 تا سايت رو چک کنم. مرورگر خود گوشی فکر کنم زيادی مصرف ميکنه ( يعنی امروز و ديروز روهم 1000 تومان سوزوند!!! با باز کردن 2 صفحه اینترنتی، روهم 4 تا اونم بدون عکس )
خب حالا يک راه خوب ميخوام بهم معرفی کنيد با يک مرورگر خوب که بتونم این صفحات رو با خرج کمتر ، و سرعت بيشتر باز کنم . آخه مرورگر خود گوشی يک سری چيزارو باز نميکرد يا درست نشون نميداد ، يعنی سايت هارو کامل باز نميکرد ،يکسری از امکانات سايت ها قابل استفاده نبودند
از بسته های ایرانسل هم اگر اطلاع داريد بی زحمت نحوه استفاده و به صرفه بودنش رو توضيح بديد.

SI-SA
21-02-2010, 15:12
opera mini 5 رو امتحان کردید ؟؟

Mcafee*
21-02-2010, 17:01
بله اما گمش کردم ، اگر ميشه لينک دانلودش رو زحمت بکشيد. جواب بقيه سوالات هم فراموش نشه :دی

FANBOOK
21-02-2010, 20:21
بچه ها بزارید سوالاتی بپرسم.میبخشید منو ولی چون از این کارا نکردم یه کم میترسم

قبلا یکی از دوستان میگفت برای تم ریختن باید ریست فکتوری کنید که همه ی عکسا و کانتکت ها پاک میشه و ... و این که باید فریمور گوشی نمیدونم چی باشه...
آیا این ها لازمه یا نه؟؟؟
برای ریختن تم یا کارایه دیگه از همون آموزش آخری استفاده کنم کافیه دیگه؟؟؟یه چیزی هم تو این آموزش بو: بک آپ گرفتن ینی چی کار باید بکنیم؟؟؟
حالا اومدیم تمو عوض کردیم.بعدش میتونیم چند تا تم با هم ریخت توش و هر کدومو هر وقت دمون خواست استفاده کنیم یا نه؟؟؟
کسایی که تم ریختن در کل نسبت به قبل از گوشی راضی هستند یا نه؟؟
و آخرین سوال این که قشنگ ترین تمی که تا حالا امتحان کردید کدوم بوده؟//
ممنون از همه

دوست عزیز باید بگم ترست طبیعی هست و منم اولش همین طوری بودم چون 1گوشی قبلیمو 1 بار فرستادم سی سی یو ولی این یکی واقعا راحت و آسونه خیالت راحت و احتمال ریسکش خیلی پایینه مگر اینکه وسط کارچی بشه برق بره و.... که فکر کنم بازم بشه cust جدید را ریخت در کل شما کاری با فریمور و .... نداشته باش البته از مسیج ها و کانکتت بک آپ بگیری خوبه رو سیستم ولی مراحل کاست رو طبق آموزش توی فایل pdf برو و راحت dmf هارو عوض کن خوبیش اینه که میتونی هر فایلی خودت خواستی جایگزین کنی مثلا من قفل کلید htc رو گذاشتم روی تم آیفون و...........خوبیش هر چی خودت خواستی تم رو بسازی و تم رو خاطی کنی و هر قسمت رو میتونی از قسمتی از تمی که دوست داری بریزی کافیه فقط فایل dmf رو جایگزین کنی و بریزی رو گوشی فقط تم اصلی قرمز گوشیت رو اول کار یه جایی بک آپ بگیر و دیگه هر چی خواستی بریز فقط یه نم روی گوشی میشه باشه و مثه گوشی های سونی و نوکیا نیست که چنتا بریزی و انتخاب کنی............در کل تم های زیادی هست که تم آبی و آیفون به نظر من خوبن البته ورژن های مختلفی هست در کل حال میده تم ها رو تست کرد و همچنین روی تم های فلش و تغییر فونت کار کرد که اونا یه لول بالاتر هستن و.....

Steps-Rap
21-02-2010, 20:47
دوست عزیز باید بگم ترست طبیعی هست و منم اولش همین طوری بودم چون 1گوشی قبلیمو 1 بار فرستادم سی سی یو ولی این یکی واقعا راحت و آسونه خیالت راحت و احتمال ریسکش خیلی پایینه مگر اینکه وسط کارچی بشه برق بره و.... که فکر کنم بازم بشه cust جدید را ریخت در کل شما کاری با فریمور و .... نداشته باش البته از مسیج ها و کانکتت بک آپ بگیری خوبه رو سیستم ولی مراحل کاست رو طبق آموزش توی فایل pdf برو و راحت dmf هارو عوض کن خوبیش اینه که میتونی هر فایلی خودت خواستی جایگزین کنی مثلا من قفل کلید htc رو گذاشتم روی تم آیفون و...........خوبیش هر چی خودت خواستی تم رو بسازی و تم رو خاطی کنی و هر قسمت رو میتونی از قسمتی از تمی که دوست داری بریزی کافیه فقط فایل dmf رو جایگزین کنی و بریزی رو گوشی فقط تم اصلی قرمز گوشیت رو اول کار یه جایی بک آپ بگیر و دیگه هر چی خواستی بریز فقط یه نم روی گوشی میشه باشه و مثه گوشی های سونی و نوکیا نیست که چنتا بریزی و انتخاب کنی............در کل تم های زیادی هست که تم آبی و آیفون به نظر من خوبن البته ورژن های مختلفی هست در کل حال میده تم ها رو تست کرد و همچنین روی تم های فلش و تغییر فونت کار کرد که اونا یه لول بالاتر هستن و.....

ممنون.دمتم گرم.
فقط منظور از بک آپ گرفتن همون کپی کردن ممولیه؟؟؟

Mcafee*
21-02-2010, 21:28
واقعا يکی نيست لينک مرورگر اپرا مينی 5 رو بده؟ بعدشم راهنماييم کنه در مورد اینکه چه کار کنم تا خرج کمتری برام داشته باشه ، فقط هر روز صبح بايد 2 تا صفحه معمولی رو باز کنم همين
--------------------------------
ويرايش : خب من اپرا مينی 5 بتا رو نصب کردم ، کيپد مجازی خود گوشی هم هست. اما موقعی که ميخوام صفحه ای رو باز کنم ، هر صفحه ای که باشه با هر پسوندی این پيغام رو ميزنه :

Connection failed : Verification of server certificate failed. Please check the date setting in your device
تورو خدا کمکم کنيد ، چرا اینجوريه؟ هرکاری ميکنم درست نميشه . خيلی لازمش دارم.

fmpr
21-02-2010, 22:56
واقعا يکی نيست لينک مرورگر اپرا مينی 5 رو بده؟ بعدشم راهنماييم کنه در مورد اینکه چه کار کنم تا خرج کمتری برام داشته باشه ، فقط هر روز صبح بايد 2 تا صفحه معمولی رو باز کنم همين
--------------------------------
ويرايش : خب من اپرا مينی 5 بتا رو نصب کردم ، کيپد مجازی خود گوشی هم هست. اما موقعی که ميخوام صفحه ای رو باز کنم ، هر صفحه ای که باشه با هر پسوندی این پيغام رو ميزنه :

تورو خدا کمکم کنيد ، چرا اینجوريه؟ هرکاری ميکنم درست نميشه . خيلی لازمش دارم.

دقیقا مشکل گوشی منم همینه ... منتها هر دفعه گفتم هیشکی جواب نداد منم بیخیال شدم :41:

majid_sd2009
22-02-2010, 00:01
مشکلی نیست آخه. فقط شما باید بری و از قسمت اینترنت تنظیمات جی پی ار اس رو حذف کنی و دوباره درخواست بدی تا برات بفرستن و مشکل حل میشه.
من یک بار این مشکل برام به وجود اومد.

total_overdose
22-02-2010, 00:14
دقیقا مشکل گوشی منم همینه ... منتها هر دفعه گفتم هیشکی جواب نداد منم بیخیال شدم :41:
نه عزیز دلم مشکل از این نیست.
شما تاریخ گوشیتون باید دقیق به میلادی باشه.
تست کن حتما جواب میگیری.

Mcafee*
22-02-2010, 11:57
نه عزیز دلم مشکل از این نیست.
شما تاریخ گوشیتون باید دقیق به میلادی باشه.
تست کن حتما جواب میگیری.
هوورااا ، بسيار بسيار ممنونم ، با این روش کاملا درست شد.
مرسی
---------------------------------
راستی دوستان اگر کسی از این بسته های اینترنتی ایرانسل استفاده ميکنه يک راهنمايی بکنه که چجوری فعال ميشه و کدوم يکی به صرفه تره.
امروز صبح يک صفحه بدون عکس باز کردم ( متن زياد بود ) حدود 400 تومان کم کرد، خيلی سوختم!

majid_sd2009
22-02-2010, 13:00
بسته جی پی ار اس استفاده کنی خیلی بهتره.
من تا حالا دو تا 5 مگ و یک 15 مگ و الان هم 50 مگ فعال کردم. تا یک ماه بعد عید هم زده مهلت دارم تا تموم شه.
هر بار که شارژ کنی یک ماه به تاریخ اضافه میشه.
از همه بهتر 50 مگ هست که 4000 میدی ولی 10000 مصرف میکنی.و انگار کمتر هم کم میکنه از حالت معمولی. راستی برو تو تنظیمات تصاویر رو هم غیر فعال کن تمومه.[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نحوه اطلاع از حساب:

Steps-Rap
22-02-2010, 20:34
آقا مگه مراحل نصب تم فلش با تم ممولی فرق داره؟؟؟

FANBOOK
22-02-2010, 21:12
بله عزیز یکم فرق داره و تقریبا 1 گام جلوتر از تم معمولی است

Steps-Rap
22-02-2010, 22:22
خوب اون وقت طرز نصب این تم هم آموزش داده شده یا نه؟؟؟

red dragon
22-02-2010, 23:27
خوب اون وقت طرز نصب این تم هم آموزش داده شده یا نه؟؟؟

البته ولی این اموزش بر این اساسه که شما نصب تم معمولی رو کاملا یاد گرفته باشی !!!

نصب تم فلش مشکل نیست فقط احتیاج به دو سه تا فایل داره که میتونید از لینک زیر بگیرید .فقط کافی اون ها رو توی پوشه ی dmf کپی کنید تا جا نشین فایل های قدیمی بشه باقیش مثل cust کردن تم های معمولیه اگه مراحل رو درست رفته باشید گوشی رو که روشن میکنید صفحه ی سیاه میاد حالا باید گوشی رو روی حالت mass storage بذارید و کابل رو دوباره به گوشی وصل کنید . به پوشه flash contents برید و باقیه تم رو در اونجا کپی کنید . ( البته topmenu برای همه ی تم ها احتیاج نیست و نیز گاهی اوقات تم های فلش فایل های مخصوص خودشون رو دارن پس به جای استفاده از این فایل ها از فایل های خود تم استفاده منید تا مشکلی پیش نیاد . )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید/

Steps-Rap
23-02-2010, 18:18
البته ولی این اموزش بر این اساسه که شما نصب تم معمولی رو کاملا یاد گرفته باشی !!!

ممنون.
خب الان این سه تا فایلو که دانلود کردم تو همون پوشه ی dmf کپی میکنم.
بعدش دیگه لازم به هیچ کاری نیست؟؟؟
اون جا که نوشتی به قسمت mass برید و باقی تم رو کپی کنیدو نفهمیدم.باقی تم ینی چی؟؟؟

gigi_alex
23-02-2010, 19:41
کسی یه کانورتور داره که بشه ویدئو رو با ریزولوشن 240*400 تبدیل کرد. اگه دارید لینک دانلود یا اسم برنامه رو بذارید.
من با یه کانورتور تبدیل میکنم به 240*320 ولی موقع پخش کرش می کنه.

red dragon
24-02-2010, 10:26
ممنون.
خب الان این سه تا فایلو که دانلود کردم تو همون پوشه ی dmf کپی میکنم.
بعدش دیگه لازم به هیچ کاری نیست؟؟؟
اون جا که نوشتی به قسمت mass برید و باقی تم رو کپی کنیدو نفهمیدم.باقی تم ینی چی؟؟؟

دقت کن که خود تم فایل dmf نداشته باشه چون اگه داشته باشه باید از اون فایل ها استفاده کنی نه از این فایل ها . بعد هم مطمئن شو که مراحل رو دست رفتی یعنی وقتی گوشی رو روشن میکنی صفحه ی سیاه داشته باشی .
نه لازم نیست کاری بکنید فقط باید فایل های باقی مونده تم فلش رو توی flash contents خود گوشی ( نه مموری کارت ) کپی کنید .
برای گذاشتن گوشی در حالت mass storage باید به connectivity>usb connection mod برید .

FANBOOK
24-02-2010, 19:29
خوب من تم های فلش رو نصب کردم خیلی آسون بود و تغییر فونت هم زدم اونم کاری نداشت فقط باید کپی کنید توی فولدر فلش و... طبق آموزش فقط اون تم سامسونگ و افقی اصلا جالب نبودن و مشکل زیاد داشتن دوباره تم آیفون رو نصبیدم این طوری داره بم ثابت میشه که ریسک و خطر این کار ها خیلی کمه

فقط حالا امشب وقت کردم میرم میگردم تم خوبی حالا چه فلش چه معمولی پیدا کنم که خلاصه خوب باشه و یه جورایی آس باشه دیگه بقیه هم توصیه میکنم یه گشتی توی تم ها و پوسته ها بزنن و چیز ی مناسب رو لینک بزارن

یه چیز دیگه خواستم ببینم بقیه اجرای فلش رو چی کار کردن تونستن بازی فلش اجرا کنن فکر کنم یکی توی صفحات قبل گفت یه تم آیفون نصب کرده که بازی فلش داره و فقط اونارو اجرا کرده!!!! حالا من دیگه همه رو وارد شدم فقط این نصب فایلذ فلش و بازی هاش مونده و ارائه تم ها ی بهتر و ............

بقیه هم لطفا بیکار نشینن و تم معرفی کنید

Steps-Rap
24-02-2010, 20:27
ممنونم red dragon جان.
آقا اون تمی که تو اون یکی تاپیک بود 80 مگی هرو میگم که گفتند فلشه.حاتلا واقعا فلش بود؟؟؟
کسی نصبش کردن؟؟؟

red dragon
24-02-2010, 23:50
ممنونم red dragon جان.
آقا اون تمی که تو اون یکی تاپیک بود 80 مگی هرو میگم که گفتند فلشه.حاتلا واقعا فلش بود؟؟؟
کسی نصبش کردن؟؟؟

نه این تم فلش نیست و متعصفانه کسی موفق به نصبش نشده .

Steps-Rap
25-02-2010, 19:28
بچه ها تو این قسمت تم سایت مای ال جی کوکی چند تا تم بود مثل
windows 7
windows mobile
GD510
HTC Hero V3
MacOSX
و...
تا حالا کسی اینارو امتحان کرده؟؟؟

Steps-Rap
25-02-2010, 21:01
ویرایش شده

pourya_bo2pmc
25-02-2010, 21:32
سلام

آخرین و کمترین قیمت گوشی کوکی که دوستان گرفتن رو میخواستم بهم بگین
ممنون

r_you168
25-02-2010, 23:02
دوستان در برنامه ای جاوا که احتیاج به تایپ کردن دارن چه جوری میشه اون کیبورد که زیر برنامهای جاوا باز میشه (کلید num )به غیر عدد حروف واسه تایپ اضافه کرد راهی داره؟

gigi_alex
25-02-2010, 23:21
سلام

ممنون

من خریدم 158 تومان .
ولی کمترین قیمتش 150 تومانه .

Michael Ropy
26-02-2010, 07:45
سلام

ممنون 130 تومان با گارانتی دو ساله کامتل.....شاید پایین تر هم باشه چون روز به روز میاد پایین....قیمت هم ماله علاءالدین هستش...

gigi_alex
26-02-2010, 12:40
بچه ها کسی تا حالا ویدئویی با کیفیت و حجم بالا بو گوشیش ریخته.
من بعضی از ویدئو هایی که میریزم. موقع پخش کرش میکنه.
مشخصات ویدئو :
mp4
video quality:2500kbps
audio quality :320 kbps
video codec : mpeg 4
resolution : 240*320
framerate:29.97fps

حجم هر ویدئو که تبدیل میکنم. از 50 مگ تا 100 مگ میشه .
بعضی از ودئوها کرش میکنه.
شما با این مشکل روبرو نشدید؟
اگه راه حلی داره لطف کنید بگید.

------------------------------------------
در ضمن اگه یه نرم افزار کانورتور معرفی کنید که بتونه ویدئو رو به سایز 240*400 تبدیل کنه. ممنون میشم.

Steps-Rap
26-02-2010, 20:27
بچه ها کسی تا حالا ویدئویی با کیفیت و حجم بالا بو گوشیش ریخته.
من بعضی از ویدئو هایی که میریزم. موقع پخش کرش میکنه.
مشخصات ویدئو :
mp4
video quality:2500kbps
audio quality :320 kbps
video codec : mpeg 4
resolution : 240*320
framerate:29.97fps

حجم هر ویدئو که تبدیل میکنم. از 50 مگ تا 100 مگ میشه .
بعضی از ودئوها کرش میکنه.
شما با این مشکل روبرو نشدید؟
اگه راه حلی داره لطف کنید بگید.

------------------------------------------
در ضمن اگه یه نرم افزار کانورتور معرفی کنید که بتونه ویدئو رو به سایز 240*400 تبدیل کنه. ممنون میشم.

من که با برنامه ی Allok Video to MP4 Converter با بهترین کیفیت صدا و تصویر با حجم بالا کنورت میکنم و مشکلی ندارم.
البته دوستان با یه برنامه دیگه هم کار میکنن اسمش نمیدونم چیه ولی گفتن سایز دقیق مخصوص کوکی داره و خوبه.

gigi_alex
27-02-2010, 12:22
من که با برنامه ی Allok Video to MP4 Converter با بهترین کیفیت صدا و تصویر با حجم بالا کنورت میکنم و مشکلی ندارم.
البته دوستان با یه برنامه دیگه هم کار میکنن اسمش نمیدونم چیه ولی گفتن سایز دقیق مخصوص کوکی داره و خوبه.

مشکلو حل کردم.
من با نرم افزار Any Video Converter Professional کانورت کردم. مشکل حل . شد.

Steps-Rap
27-02-2010, 18:37
آقا ینی چی؟؟؟
چرا دیگه هیشکی نمیاد تو این تاپیک پس؟؟؟

خلوت شده !!!

majid_sd2009
27-02-2010, 18:49
سلام
من که نصف بیشترهفته رو نیستم. وقتی هم که میام کسی اینجا چیزی نگفته که جواب بدم تم هم که دیگه یاد گرفتم، دیگه در مورد چی بحث کنیم؟:دی
آها حسین آقای خیانت کار هم کوکیشو فروخت به همین دلیل بچه ها تضعیف روحیه شدن.:دی

Steps-Rap
27-02-2010, 19:54
بچه ها لطفا به اون یک سوال من که تو صفه ی قبل هست جواب بدید.
یه چیز دیگه بگم.
اون م فلش htc رو هم امتحان کردم.بد نبود.ولی خیلی قشنگ نبود.
یکی از بدیاش این بود که اصلا home و صفحه ی Speed dial و خیلی چیز هایه دیگه نداشت.
قسمت weather رو هم نتونستم درست کنم.خراب میومد.

Steps-Rap
27-02-2010, 20:00
سلام
من که نصف بیشترهفته رو نیستم. وقتی هم که میام کسی اینجا چیزی نگفته که جواب بدم تم هم که دیگه یاد گرفتم، دیگه در مورد چی بحث کنیم؟:دی
آها حسین آقای خیانت کار هم کوکیشو فروخت به همین دلیل بچه ها تضعیف روحیه شدن.:دی
بابا جون مادرتون بیاید دور هم باشیم.
بالاخره یکی باید باشه که از سایت مای ال جی کوکی تم بزاره و ترجمه کنه.

Michael Ropy
27-02-2010, 20:56
آها حسین آقای خیانت کار هم کوکیشو فروخت به همین دلیل بچه ها تضعیف روحیه شدن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من خیانت کارم یا شما! :دی :دی ماه ها گذشت گذاشتید وقتی من کوکی رو فروختم تازه شروع کردید به نصب تم!!! :دی الان تو کفشم....:دی ولی خودمونیم اس کلاس با دالبی بیشتر فاز میده!!! :27: انشالله همتون اس کلاسی بشید.....:10:

Vamp!r3
27-02-2010, 21:24
انشالله همتون اس کلاسی بشید

ایشالا با GW990...........:27:

کی کوکی 2 ساله میشه؟؟؟؟؟؟.....:eh::31:

blackhero
27-02-2010, 22:38
ببخشید دوستان، این گوشی قابلیت تشخیص دست خط فارسی در مسج رو داره؟ چون من از همه چیه گوشی لمسی خوشم میاد جز این مسج نوشتنش!!!:13: آدم رو پیر میکنه. یه مدتی f480 داشتم، برای همین موضوع، فروختمش.چون من مسج زیاد استفاده میکنم، حتی پشت فرمون(البته میدونم کار خلاف و اشتباهیه!:31:). ممنون.

gigi_alex
28-02-2010, 09:16
ببخشید دوستان، این گوشی قابلیت تشخیص دست خط فارسی در مسج رو داره؟ چون من از همه چیه گوشی لمسی خوشم میاد جز این مسج نوشتنش!!!:13: آدم رو پیر میکنه. یه مدتی f480 داشتم، برای همین موضوع، فروختمش.چون من مسج زیاد استفاده میکنم، حتی پشت فرمون(البته میدونم کار خلاف و اشتباهیه!:31:). ممنون.

آره داره .
وقتی میخوای مسیج بنویسی . از منوی setting . میری به گزینه اول input method بعد از اونجا قسمت handwriting-screen رو انتخاب کن.

gigi_alex
28-02-2010, 09:29
بچه ها راهنمایی کنید .

چطوری میشه ویدئو رو فول اسکرین دید تو حالات افقی .
همش ویدئو ها میوفته وسط السی دی .
اصلا حال نمیده. :41:

یه سوال دیگه .
کسی تا حالا ویدئو با ریزولشن 240*400 ریخته تو گوشیش ؟
اگه ریخته بگه که آیا فول اسکرین پخش میکنه. یا نه ؟

blackhero
28-02-2010, 13:55
آره داره .
وقتی میخوای مسیج بنویسی . از منوی setting . میری به گزینه اول input method بعد از اونجا قسمت handwriting-screen رو انتخاب کن.

ممنون، این امکان برای فارسی هم هست یا فقط برای دست خط انگلیسی؟

gigi_alex
28-02-2010, 15:16
ممنون، این امکان برای فارسی هم هست یا فقط برای دست خط انگلیسی؟

تمامه زبان های موجود در گوشی .

gigi_alex
28-02-2010, 16:04
بچه ها مشکل حل شد.
من یه کانورتور پیدا کردم. که سایز 240*400 رو داشت.
برید دانلود کنید . حالشو ببرید.

Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter 6.2.0603

fmpr
28-02-2010, 16:20
بچه ها راهنمایی کنید .

چطوری میشه ویدئو رو فول اسکرین دید تو حالات افقی .
همش ویدئو ها میوفته وسط السی دی .
اصلا حال نمیده. :41:

سلام اگه گوشی رو بچرخونی فول اسکرین میشه ... :46: چه ضرورتیه که بخواید حالت عادی ببینید حالا ؟! :46:

راستی بچه ها اگه تم پیدا کردید من میتونم کار ترجمه رو براتون انجام بدم ... منتها چون خودم وقت نمیکنم از سایت بگیرم اگه کسی لطف کنه بگیره و بده من خوبه :11:

Michael Ropy
28-02-2010, 16:40
کی کوکی 2 ساله میشه؟؟؟؟؟؟.....:eh:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کوکی من یا کلا کوکی؟!؟! :دی کوکی دسامبر امسال (آخر سال) میشه دوساله!! :دی

Steps-Rap
28-02-2010, 18:11
واقعا ببخشید که من تو سه صفحه ی قبل گل لقت کردم:13:

gigi_alex
28-02-2010, 19:50
سلام اگه گوشی رو بچرخونی فول اسکرین میشه ... :46: چه ضرورتیه که بخواید حالت عادی ببینید حالا ؟! :46:

راستی بچه ها اگه تم پیدا کردید من میتونم کار ترجمه رو براتون انجام بدم ... منتها چون خودم وقت نمیکنم از سایت بگیرم اگه کسی لطف کنه بگیره و بده من خوبه :11:

شما اصلا منظور منو نفهمیدید.
من خودم مشکل رو حل کردم.
دیگه اون کارو که شما میگید یه بچه 2 ساله هم بلده .

majid_sd2009
28-02-2010, 19:59
واقعا ببخشید که من تو سه صفحه ی قبل گل لقت کردم:13:
کدوم سوال؟ همونی که گفته بودی این تمها رو کسی تست کرده یا نه؟
بعضیهاشو من تست کردم جالب نبودن

Steps-Rap
28-02-2010, 20:09
کدوم سوال؟ همونی که گفته بودی این تمها رو کسی تست کرده یا نه؟
بعضیهاشو من تست کردم جالب نبودن

منظورم همون بود.دمت گرم.
اگه یه وقت تم باحالی دیدید حتما بزارید.
:46:

sengele
28-02-2010, 20:42
سلام بچه ها كوكي حسين رومن خريدم كلي هم دارم باهاش حال ميكنم لامصب عجب چيزيه همه يه دست به افتخار الجي بزنيد

majid_sd2009
28-02-2010, 21:16
چند خریدی ازش؟
ببینیم سرت کلاه نذاشته باشه:دی
کوکی مشهد داره زیاد میشه.
یک جا که همون اول دیدم یک هفته کارکرد 100 تومن مشکل نرم افزاری داشت.
دوتا دیگه هم دیدم تو خیابون سعدی میداد 100 قیافشون که خوب بود
راستی دوتا ویوتی هم داشت میداد 150، فک کنم میرفتن فیلم میگرفتن میدیدن تیک میزده فک کردن خرابه:دی
میخواستم بخرم ولی گفتم برو بابا کی میاد گوشی به این باریکی رو بده ، این کلفته رو بخره:دی

blackhero
28-02-2010, 22:22
تمامه زبان های موجود در گوشی .

پس با این حساب منم بزودی به جمع کولوچه داران میپیوندم!:31::10::19:

gigi_alex
01-03-2010, 09:38
بچه ها یه نرم افزار پیدا کردم. که تو صفحه قبل هم اسمشو گذاشته بودم. که با سایز 240*400 تبدیل میکرد.
تنها مشکلش اینه که . یه خورده کیفیتش پایینه.

ولی الان یه نرم افزار پیدا کردم. ماله خوده ال جی هست. برای گوشی های ال جی ساخته شده . که کلوچه هم از مدل های ساپورت شده توسط نرم افزاره.
هر وقت دانلود کردم. و تستش کردم.
میزارم دانلود کنید.

sengele
01-03-2010, 10:59
چند خریدی ازش؟
ببینیم سرت کلاه نذاشته باشه:دی
کوکی مشهد داره زیاد میشه.
یک جا که همون اول دیدم یک هفته کارکرد 100 تومن مشکل نرم افزاری داشت.
دوتا دیگه هم دیدم تو خیابون سعدی میداد 100 قیافشون که خوب بود
راستی دوتا ویوتی هم داشت میداد 150، فک کنم میرفتن فیلم میگرفتن میدیدن تیک میزده فک کردن خرابه:دی
میخواستم بخرم ولی گفتم برو بابا کی میاد گوشی به این باریکی رو بده ، این کلفته رو بخره:دی

نه بابا بنده خداكلاه سرمون نذاشت 95خريدم ازش مثل ساعت هم داره كارميكنه

majid_sd2009
01-03-2010, 12:48
شوخی کردم بابا حسین رو چه به این کارا:دی
تم خوب پیدا کردین خبر کنین.
من فونت گوشی رو عوض کردم داخل اپرا مینی نوشته ها میره تو هم،توهم: دی

Steps-Rap
01-03-2010, 20:08
یچه ها پس یادتون نره توروخدا.هر چیز جدیدی(تم و برنامه و بازی و...) از سایت mylgcookie پیدا کردین چه خوشتون میومد چه نه این جا هم بزارید استفاده کنیم.دمتون گرم.

gigi_alex
02-03-2010, 12:36
یچه ها پس یادتون نره توروخدا.هر چیز جدیدی(تم و برنامه و بازی و...) از سایت mylgcookie پیدا کردین چه خوشتون میومد چه نه این جا هم بزارید استفاده کنیم.دمتون گرم.

اینم یه نرمافزار باری کانورت با کیفیت خوب و اندازه 240*400 مخصوص ال جی

Nidesoft LG Video Converter
لینک دانلودشم میزارم.

gigi_alex
02-03-2010, 13:13
من هنوز با این نرم افزار جدید که گفتم کار نکردم.
ولی اصلا نمیشه با این گوشی ویدئو نگاه کرد.
همش کرش میکنه.
نمیدونم چشه.
احتمالا گوشیم خرابه.
بازم میگم هیچکشس تا الان به این مشکل بر نخورده. ؟

FANBOOK
02-03-2010, 17:07
دنبال یه منشی برای کوکی میگردم کسی برنامه یا چیزی مثه عوض کردن تم ها پیدا کرده که بشه منشی روی گوشی گذاشت؟؟

Steps-Rap
02-03-2010, 19:05
من هنوز با این نرم افزار جدید که گفتم کار نکردم.
ولی اصلا نمیشه با این گوشی ویدئو نگاه کرد.
همش کرش میکنه.
نمیدونم چشه.
احتمالا گوشیم خرابه.
بازم میگم هیچکشس تا الان به این مشکل بر نخورده. ؟

والا من که تاحالا با هم چین مشکلی بر نخوردم...

FANBOOK
02-03-2010, 21:42
این قفل کلید key lock با پسوورد رو من نصب کردم بصورت تم فلش نصب میشه ردیف توی اون تاپیک هم گذاشتم فقط یه قلق داره که هر خواست تا ......... فقط یه چیز دیگه این جور قفلی یا برنامه ای که بشه مثه گوشیا نوکیا وسامسونگ روی قسمت های مهم گوشی مثه مسیج و ......هم رمز گذاشت هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟ینی میشه یه روش همین کپی کردن فایل ها یا.... این قفل رو هم مثه قفل صفحه کلید داشت؟؟؟
در مورد پیغام گیر هم من نمیدونم کسی کار کرده که بشه یه منشی یا برنامه ا چیزی براش ردیف کرد؟؟؟؟ این خیلی برام مهم اگه از بچه ها اطلاع دارین در این مورد بگین

VBYOFSKI
02-03-2010, 23:14
سلام.
من احتمالا فردا یا شنبه میرم واسه خریدش برای داداشم.
اول میخوام بدونم که کسی قیمت بدونه گارانتیشو میدون؟؟؟
دوم اینکه تو جعبه چیا هست؟؟؟؟ رم روش داره یا باید بگیرم؟؟؟

mehrandiab
03-03-2010, 08:10
میخواستم بدونم کوکی فایلهای فلش رو هم اجرا میکنه یا نه ؟ آیکنشو میاره ولی بازش نمیکنه . توی سایت mylgcookie بازی های فلش براش گذاشته پس باید اجرا بشه

gigi_alex
03-03-2010, 11:24
والا من که تاحالا با هم چین مشکلی بر نخوردم...

میشه مشخصات فایل تصویری رو بگی. با چه کیفیتی تبدیل میکنی؟

4870x2
03-03-2010, 14:30
.
گفتم عكسش قشنگه حیفه نزارم!