PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در تكميل اين بنر

pakbakhteh
25-01-2009, 10:48
با سلام
طرح اوليه رو به اين صورت زدم دوستان عزيزم لطفن كمك كنن بتونم اين طرح رو هر چه زيباتر تكميل كنم .
مشخصات كار :
بنر با ابعاد 2*1 متر
عنوان : مسجد امام رضا(ع)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pakbakhteh
28-01-2009, 14:22
یعنی کسی نظری نداره
؟

جادوگر جوان
28-01-2009, 14:27
اون الله کمی نامشخصه
بهتره پشتش یه سایه مشکی بندازی
و یکم هم ساده شده
به نظر من خوبه که تصویر یک مسجد که به صورت مات شده در قسمت بک گراند وجود داشته باشه
البته تنها نظر شخصی بنده میباشد و آن تصوریست که در ذهن خود دارم

Mahdi/s
28-01-2009, 14:42
سلام..............
من هم يه نظر كوچولودارم البته ببخشيد ها شما كارتو درسته...........................به نظر من خيلي ساده شده مخصوصا با اون طرح هاي زرد .......نه اينكه گل و بوته اضافه كني.....نه...........فكر كنم طرح اون به روز تر باشه بهتر هست....اگر تو اين مجلات ..يا tv خودمون ديده باشيد.يه طرحي كه جديد تر باشه
دوم اينكه من رضارو رض ديدم البته در نگاه اول به نظر من كشيدگيش كمتر باشه بهتر هست

bakbari
31-01-2009, 18:49
سلام . کارت بد نیست . سایه زیر رضا رو برداری بهتر میشه . یکم هم outer glow سفید بدی خوب میشه . موفق باشی ...

omid2020-com
28-02-2009, 01:55
سلام
فکر کنم یکم دیر نظر دادم
ولی اون براش رو عوض کن یا یه چیزی بهش اضافه کن و همینطور وسط تصویر نذار
اگه یه گوشه باشه بهتره یعنی از یه کنجی سبز شده
بعد این زرد با رنگ پسزمینه نمی خونه
اگه اون رنگش رو سبز پررنگ کنی شاید جالب بشه

DaRiOuShJh
28-02-2009, 02:40
جالب شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed9
04-03-2009, 21:00
خوبه افرین جلوه بیشتری به الله بده چون باید خوب دیده بشه....
100%با فکر سعید جان برای انداختن مسجد موافقم و این که اون براش هایم که انداختی بیشتر سبک سطح و گوشه داره.....

aram_nfs
06-03-2009, 16:01
سلام دوست عزیز

خوب طرح قشنگیه ولی می تونی قشنگترش بکنی

اگه بنر هست و نور از بیرون می تابه کلمه ال... ساده باشه بهتره ولی اگه فلکس هست بهتره همینجوری بمونه

اون گل و بته هایی که نو کناره های طرح زدی رو همرنگ نوشته هات بکن و استایلش رو مثل استایل کلمه ال.. بکن

در مورد نوشته یعنی مسجد امام رضا بهتره که تمام متن روی یه زمینه باشه یا حداقل امام رضا روی یه زمینه باشه

توی فلکس رنگ سفید توی زمینه ی تیره خیلی خوب در میاد و حتی می تونی از درخشش هم استفاده خوبی بکنی چون موضوع مسجد هست می تونی از درخشش استفاده بهتری بکنی تقریبا همون کاری که توی کلمه ال... کردی

شاد باشی و آرام

Maysam-BFU
06-03-2009, 16:22
سلام..

چرا فقط استایل ، میتونی از یک تصویر خوب و مناسب که مرتبط با موضوعتون باشه هم استفاده کنید.

یعنی یکجوری عکس رو با طرح ترکیب کنید.

ولی تا اینجاش خوب شده...

Mishel
07-03-2009, 22:45
سلام دوست عزیز. به نظر من از نظر رنگ باید بیشتر روش کار کنی. خیلی یکدست و خسته کننده شده. سعی کن رنگ های مکمل رو توش درگیر کنی. می تونی از رنگ های مکمل سه تایی یا چهار تایی استفاده کنی چون احتمالا قرمز که زوج مکمل سبزه اینجا به لحاظ معنا زیاد جالب نمیشه مگه تو فرمی مثل گل یا چیزه دیگه باشه.