PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار Sleapstream web Accelerator

meisam317
25-01-2009, 00:07
سلام دوستان عزیز :40:

من به نرم افزار Sleapstream web Accelerator که یک نرم افزار افزایش دهنده سرعت اینترنت هست احتیاج دارم . اگر لینک دانلودی از ان بدین ممنون میشم :31:چون هر چی تو اینترنت گشتم چیزی پیدا نکردم . :41:

Ship Storm
25-01-2009, 00:26
SlipStream Web Accelerator

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود با حجم 1.16 مگابایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

======

Requirements
SlipStream Web Accelerator works with Internet Explorer 4.0 (or later) and Netscape Communicator 4.0 (or later).

Windows Users:
Windows Win 2000, Win XP
Processor: PIII 500MHz or higher with at least 64 MB of RAM
Macintosh Users:
Mac OS X At least 64 MB of RAM

Download.
Download the installer to your desktop.
Once the download has completed, proceed to Step 2.
Install.
After downloading the SlipStream Web Accelerator installer onto your Desktop,
an icon as shown below will be on your Desktop. Double-clicking on the icon will launch the installer.

The installer will guide you through the complete setup process.

Connect.
As this is your first time launching the product, you will be prompted for a username and password. Please note that these are NOT necessary. Please leave them blank.

After installing SlipStream Web Accelerator, an icon as shown below is placed in your system tray. Opening any web browser launches SlipStream Web Accelerator.

Browse the Web.
Browse the web as you normally would.
When finished, simply close your web browser, as you normally would, and SlipStream Web Accelerator will remain idle in your system tray.
If you want to stop the application after browsing select Stop SlipStream from the pop-up menu, or if you desire to exit the application completely, click Exit from the pop-up menu.
Further Assistance
To get the most out of your new software, please visit the "Using SlipStream Web Accelerator" section.
If you experience technical problems downloading, installing or running SlipStream Web Accelerator, consult the Troubleshooting section for further assistance.
Still having trouble? Feel free to contact us for product setup or feedback.

meisam317
25-01-2009, 01:14
ممنون دوست عزیز ( اسمت چی بود ؟ :10:) واقعن که پی سی ورلد و بچه هاش تکن . عشق من پی سی
راستی تاریخ عضویتمون هم عین همه :20: چه تصادفی :31: اما من کجا و شما کجا :40:
عطار هفت شهر عشق را گشت ما اندر خم یک کوچه ایم :11:
لطفا منو هم یه کم راهنمایی کن تا اوستای اینترنت و پی سی بشم ؟ از تجربیاتت بگو :31::20:
مثلا من اولین سوالمو شروع می کنم چطوری فایل نص این برنامه رو یا اون همه توضیح پیدا کردی من اینقدر با گوگل ور رفتم که نگو اما چیزی پیدا نکردم

Ship Storm
25-01-2009, 01:38
ممنون دوست عزیز ( اسمت چی بود ؟ :10:) واقعن که پی سی ورلد و بچه هاش تکن . عشق من پی سی
راستی تاریخ عضویتمون هم عین همه :20: چه تصادفی :31: اما من کجا و شما کجا :40:
عطار هفت شهر عشق را گشت ما اندر خم یک کوچه ایم :11:
لطفا منو هم یه کم راهنمایی کن تا اوستای اینترنت و پی سی بشم ؟ از تجربیاتت بگو :31::20:
مثلا من اولین سوالمو شروع می کنم چطوری فایل نص این برنامه رو یا اون همه توضیح پیدا کردی من اینقدر با گوگل ور رفتم که نگو اما چیزی پیدا نکردم

این بحث رو تو پروفایلتون ادامه میدم برای حفظ نظم انجمن :11: