PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک کنید .. (اورژانسی ...)

ice boys
24-01-2009, 14:03
با سلام بر شما

سیستمم ریخته بهم لطفا کمکم کنید.

از چند روز پیش بعضی اوقات ویندوز به سختی یا اصلا بالا نمی اومد . من گفتم شاید مشکل از رم یا ویندوزم باشه . اما دیروز که مدیا پلیر در حال اجرا بود یکدفعه سیستم یه طور ناگهانی هنگ کرد و فقط موس حرکت میکرد و چراغ هاردم در کیس روشن و خاموش می شد و از هارد صداهایی شنیده میشد . مجبور شدم سیستم رو ریست کنم . ولی دیگه ویندوز بالا نیومد ( هارد رو نمی شناخت یا نصفه بالا می اومد ). چند بار دیگر هم همین اتفاق افتاد و هاردمم خیلی صدا میده (صدای تیک) دمای هاردمم در حالت عادی روی 39 الی 42 درجه است ولی وقتی که هنگ کرد دستم را زیر هارد گذاشتم دستم سوخت!!!

حال آیا مشکل اصلی از هاردم است؟؟

glc_engineer
25-01-2009, 00:00
با سلام بر شما

سیستمم ریخته بهم لطفا کمکم کنید.

از چند روز پیش بعضی اوقات ویندوز به سختی یا اصلا بالا نمی اومد . من گفتم شاید مشکل از رم یا ویندوزم باشه . اما دیروز که مدیا پلیر در حال اجرا بود یکدفعه سیستم یه طور ناگهانی هنگ کرد و فقط موس حرکت میکرد و چراغ هاردم در کیس روشن و خاموش می شد و از هارد صداهایی شنیده میشد . مجبور شدم سیستم رو ریست کنم . ولی دیگه ویندوز بالا نیومد ( هارد رو نمی شناخت یا نصفه بالا می اومد ). چند بار دیگر هم همین اتفاق افتاد و هاردمم خیلی صدا میده (صدای تیک) دمای هاردمم در حالت عادی روی 39 الی 42 درجه است ولی وقتی که هنگ کرد دستم را زیر هارد گذاشتم دستم سوخت!!!

حال آیا مشکل اصلی از هاردم است؟؟

به احتمال زياد از هاردديسكته
اينم جواب اورژانسي:27:

Libra
25-01-2009, 01:35
و احتمالا سوخته یا نصفه شده

اینم خبر بد و اورژانسی

ice boys
25-01-2009, 13:49
و احتمالا سوخته یا نصفه شده

منظورتون از نصفه شده چیه؟؟

اگر سوخته باشه که سیستم نباید هارد رو بشناسه ولی بعضی مواقع ویندوز به حالت عادی بالا می یاد البته بعضی مواقع......

حال بر فرض اینکه مشکل از هارد باشه .از کجا می تونم بفهمم هاردم چه مشکلی داره؟؟؟

glc_engineer
25-01-2009, 20:55
منظورتون از نصفه شده چیه؟؟

اگر سوخته باشه که سیستم نباید هارد رو بشناسه ولی بعضی مواقع ویندوز به حالت عادی بالا می یاد البته بعضی مواقع......

حال بر فرض اینکه مشکل از هارد باشه .از کجا می تونم بفهمم هاردم چه مشکلی داره؟؟؟

شرمنده
ولي ديگه سوالت اورژانسي نيست
سوالت تخصصيه:31:

ice boys
26-01-2009, 18:37
ای بابا ،عجب حکایتی شده این اورژانس ها....

سوالت تخصصيه

حالا کسی نیست این سوال تخصصی رو جواب بده؟؟؟؟؟
به خدا کارم لنگ مونده....