PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نوكيا : هـک N95 8GB : Fw30 و هـک Fw20: N82 برای آپديت به Fw31 بدون از بين رفتن هـک

Legend
24-01-2009, 12:21
By DeltaFoX

سلام
بدون مقدمه میریم سر اصل مطلب:
اینجا ما دو دسته از گوشی داریم;

1- گوشیشون رو به ورژن 31 آپدیت کردند، که راهی جز دانگرید به ورژن 30 (95 8 گیگ) یا 20 (82) ندارند(با باکس با فونیکس) تا به گروه دوم ملحق شوند.
2- گوشی (95 8 گیگ)ورژن 30 دارند یا (82) ورژن 20 دارند و میخواهند به 31 آپدیت کنند.

پس اینطور که فهمیدیم ابتدا ورژن قبل رو هک میکنیم و بعد به 31 آپدیت میکنیم..
این هک به هیچ وجه از بین نمیره..حتی با مستر ریست و هارد ریست...

پسورد فایل ها : Legend

الف) نصب این برنامه SecMan برای هک گوشی ،یا هر متود دلخواه که اجازه دسترسی به فایل های سیستمی رو به شما بده...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ب) برنامه فایل منیجر Active File رو دانلود کنید.

ج) این فایل InstalServer مخصوص رو دانلود کنید و به مموری کارت انتقال بدید.

د) گوشی رو در حالت هک قرار بدید.

ه) با برنامه Active File فایل installserver رو که تو مموری گذاشتید رو به

Y:\SYS\BIN

منتقل کنید.

مسلمه که باید خودتون همچین پوشه هایی بسازید: \SYS\BIN\ و مطمئن شوید که فایل درست کپی شده...

و) حالا میتونید به ورژن 31 آپدیت کنید...

با این کار تو ورژن 31 میتونید:

1- بین حالت هک و عادی سوئیچ کنید.
2- میتونید برنامه ها رو بدون ساین نصب کنید.
3- میتونید به فولدر های سیستمی دسترسی داشته باشید.

دوستانی که 95 کلاسیک دارند و میخواهند آپدیت کنند لطف کنند این روش رو تست کنند( البته مطمئن نیستم که 95 کلاسیک درایو Y داشته باشه)

----------------

طریقه آپدیت کردن برای اون دسته از دوستانی که مسلط نیستند:

بعد از اینکه از درست انجام دادن اعمال بالا مطمئن شدید، PC Suite رو اجرا کرده و برنامه Nokia Software Updater رو انتخاب کنید...(معمولا" خودش اگه آپدیت بخواد اعلام میکنه،که شما باید بزاری بکنه) بعد گوشیرو با:

پروفایل جنرال General
شارژ پر
واسه محکم کاری بک آپ هم بگیرید از شماره هاتون(البته پاک نمیشه برای اطمینانه)

از طریق usb و حالت PC Suite به کامپیوتر وصل میکنید..برنامه گوشی رو شناسایی و آخرین ورژن رو به شما اعلام میکنه...گزینه آپدیت رو میزنید و صبر میکنید تا فایل ها رو دانلود و در مرحله بعد وارد گوشی کنه...

به گوشی نباید دست بزنید..خصوصا" در 15 دقیقه آخر....ضمنا" گوشی نباید زنگ بخوره...

شاد باشید:40:

MRTZ HSV
24-01-2009, 13:36
عالی
راستی یونس جان با x-plore نمیشه این کار رو کرد؟

Legend
24-01-2009, 13:39
عالی
راستی یونس جان با x-plore نمیشه این کار رو کرد؟

من تست نکردم...شاید بشه...(عقل که میگه میشه) ولی حالا با همین تست کنید.

993
24-01-2009, 14:53
این n95 که میگید درایور Y داره ایا درایو D هم داره؟ نمیشه برای گوشی های دیگه از درایو D استفاده کرد؟

Legend
24-01-2009, 15:03
این n95 که میگید درایور y داره ایا درایو d هم داره؟ نمیشه برای گوشی های دیگه از درایو d استفاده کرد؟

درایو d برای RAM گوشی هست..یعنی فقط حافظه موقت..کاری نمیشه روش انجام داد...

Saman-tci
24-01-2009, 15:03
دوست من منظور از درایو Y همون C هست .... شما باید فایل Installserver رو در پوشه bin زیر شاخه SYS و در درایو C بریزید ....

Legend
24-01-2009, 15:05
دوست من منظور از درایو y همون c هست .... شما باید فایل installserver رو در پوشه bin زیر شاخه sys و در درایو c بریزید ....

نه سامان جان c که حافظه فون مموری هست و تو هک های دیگه ازش استفاده میشه...:46:

Saman-tci
24-01-2009, 15:10
یونس جان من از همین طریق گوشی رو هک کردم .... ریختن اون فایل به همون آدرس ....

Legend
24-01-2009, 15:14
یونس جان من از همین طریق گوشی رو هک کردم .... ریختن اون فایل به همون آدرس ....

ورژن گوشیت چنده؟ 31؟ نه...این روش رو 31 هم جواب مییده البته اگه از قبل این کارو انجام بدی...

Saman-tci
24-01-2009, 15:24
نه همون 30 هست ... از بس گفتن این ورژن هک نمیشه ترسیدم آپدیت کنم ....
میگی چیکار کنم ...؟

Legend
24-01-2009, 15:27
نه همون 30 هست ... از بس گفتن این ورژن هک نمیشه ترسیدم آپدیت کنم ....
میگی چیکار کنم ...؟

من میگم که همین روش رو تست کن..اینجور که من فهمیدم، وقتی تو y میریزی دیگه هیچ رقم (گمانم فقط دستی) پاک نمیشه...حتی با فلش...با این روش که هک کردی آپدیت میکنی..هم یتونی با سکمن درست کار کنی هم بدون ساین نصب کنی...
خیلی ها جواب گرفتند...باز میخوای صبر کن مطمئن شی بعد آپ کن.

sandbadblue
24-01-2009, 20:46
سلام
دوست خوب. بعد از اپگرید که
فون مموری فورمت میشه آیا
میشه سکمن رو نصب کرد؟
در ضمن فولدرهایی رو که فرمودی
توی y بسازیم لازم نیست که
هیدن یا redonly باشه؟
چند درصد احتمال داره جواب نده؟
و با مستر ریست یا فورمت سه کلید
از بین بره؟
من الان تا مرحله تیک زدن و update
رفتم و مطمین شدم که با پروداکت کد
0550803 (که فارسی هست) ورژن
31 رو داره.فقط هک شدن دایمش برام
مهمه.

Legend
24-01-2009, 21:00
سلام
دوست خوب. بعد از اپگرید که
فون مموری فورمت میشه آیا
میشه سکمن رو نصب کرد؟
در ضمن فولدرهایی رو که فرمودی
توی y بسازیم لازم نیست که
هیدن یا redonly باشه؟
چند درصد احتمال داره جواب نده؟
و با مستر ریست یا فورمت سه کلید
از بین بره؟
من الان تا مرحله تیک زدن و update
رفتم و مطمین شدم که با پروداکت کد
0550803 (که فارسی هست) ورژن
31 رو داره.فقط هک شدن دایمش برام
مهمه.

تا اونجایی که من میدونم با آپدیت چیزی از رو گوشی پاک نمیشه...تو آموزش هم چیزی راجع به هیدن و رید آنلی ننوشته بود...
فقط سکمن رو نصب کن..اون فایل رو با فایل منیجری که دادم منتقل کن و بعد آپدیت کن...:46:

Saman-tci
24-01-2009, 23:35
دوستان خواهشاَ اگه کسی از این روش استفاده کرده و گوشیشو هک کرده اینجا عنوان کنه تا بقیه هم مطلع بشن

Saman-tci
25-01-2009, 01:34
شیطونه میگه آپدیت کنا !!!!!!
خدائیش تا حالا نشده بود در رابطه یه موضوعی درباره گوشی اینقدر تردید داشته باشم ....
.
.

Saman-tci
25-01-2009, 02:44
آقا من رفتم برای آپدیت ... یونس جان اون کارهایی که گفتی انجام دادم الان میرم برای آپدیت ....
در ضمن من زیاد ناراحت هک نیستم چون من یه کاره خوبی که قبلاً کردم این بود که اون موقعی که ورژن 30 هنوز بطور رسمی از طرف نوکیا عرضه نشده بود نسخه ای که خودمون بصورت دستی یا آفلاین آپدیت میکردیم رو دانلود کردم .... با حجم 78 مگ ... اون موقع هم بصورت آفلاین گوشیمو آپدیت کردم .. خدا رو شکر اون فایل رو دارم اگه اشتباه نکنم اسمش فونیکس هست ....
اگه یک درصد هم گوشیم با آپدیت جدید هک نشد باز از همون طریق به ورژن 30 دانگرید میکنم .....
.
.
فردا خبرشو بهتون میدم ....

Saman-tci
25-01-2009, 05:20
بالاخره هک شد

بالاخره دلمو زدم به دریا و امشب گوشیمو به فریمور 31.0.015 آپدیت کردم .....
کاری که هیچ کدوم از ما شاید به خاطر هک نشدن گوشی انجام نمیدادیم اما دیدید که این فریمور هم هک میشه ...
برای اینکه ثابت کنم گوشیمو با این فریمور هک کردم از 2 3 تا نرم افزار که برای نصبشون احتیاج به ساین بود و من نصب کردم رو براتون میزارم تا صحت حرفام ثابت بشه و یه دلیل محکمی باشه برای اونایی که میگفتن نمیشه ...
همونطور که میدونید نرم افزارهای Xelnex Lite که برای ضبط صدا در حین مکالمه هست و یکی از دوستان در همین فروم هم اونو معرفی کردن و Phoneguardian که برای پسورد گذاری روی قسمتهای گوشی هست از جمله برنامه هایی هستند که برای نصب باید ساین بشن رو من نصب کردم تا صحت گفتارم ثابت بشه ....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همچنین میخواستم از حالت استندبای گوشی موقعی که کد #0000#* رو میزنیم و فریمور گوشی رو نشون میده عکس بگیرم و چون تا میخواستم با استفاده از برنامه ScreenShot اینکارو انجام بدم تا دکمه Shutter برنامه که عکس میگیره رو میزدم از اون حالت که فریمور رو نشون میده خارج میشد مجبور شدم از گزینه Device Manager گوشی عکس بگیرم تا فریمور گوشی مشخص بشه

در هر صورت الان ساعت 5 صبحه که فقط اومدم بهتون بگم اصلاً نگران هک نباشید این فریمور هم هک میشه پس با خیال راحت فریمور گوشیتون رو آپدیت کنید ......

Legend
25-01-2009, 11:50
سامان به فولدر هاي سيستمي مثل sys و private هم دسترسي داري؟

Saman-tci
25-01-2009, 13:11
آره .... چون Secman نصب میشه .... برای همین به فولدرهای مخفی هم دسترسی دارم

MRTZ HSV
25-01-2009, 14:11
اگه سکمن و همه چیز رو پاک کنی دوباره میشه سکمن رو نصب کرد؟

Saman-tci
25-01-2009, 14:38
دوست من ربطی به پاک کردن نداره ...مثل این میمونه که شما یه نرم افزار رو پاک میکنید و بعد دوباره میخواین نصبش کنید ... مشکلی نداره

sandbadblue
25-01-2009, 22:11
Saman-tci عزیز
با روشی که LEGEND گفته بود انجام دادی؟اینسبال سرور رو توی Y گذاشتی و سکمن رو قبل از UPDATE نصب کردی؟
لطفا توضیح بده...
آیا اگه الان مستر ریست(7370) یا فرمت سه کلید بکنی با ز هم مشکلی نیست؟
از نظر سرعت و شارژ چه فرقی کرده؟
منتظرم...

sandbadblue
25-01-2009, 22:34
سلام
دوستان این پروداکت کد هم فارسی هست.
0550803

Saman-tci
25-01-2009, 23:14
Saman-tci عزیز
با روشی که LEGEND گفته بود انجام دادی؟اینسبال سرور رو توی Y گذاشتی و سکمن رو قبل از UPDATE نصب کردی؟
لطفا توضیح بده...
آیا اگه الان مستر ریست(7370) یا فرمت سه کلید بکنی با ز هم مشکلی نیست؟
از نظر سرعت و شارژ چه فرقی کرده؟
منتظرم...

بله دوست من با همون روشی که ایشون گفتن انجام دادم .....
احتیاجی به نصب سکمن نیست شما فقط همون فایل installserver رو توی Y و درون پوشه SYS و بعد BIN کپی کنید کافیه ....
در ضمن من خودم بعد از آپدیت هم گوشی رو فرمت کردم و هم مموری کارتمو ... و بدون مشکل برنامه های ساین نشده رو نصب کرد ..... یعنی با فرمت گوشی هم این فایل از بین نمیره ... مطمئن باشید ....
از نظر سرعت واقعاً خوب شده .. خیلی سریع منو و برنامه ها رو باز میکنه .... در مورد شارژ هم فعلاً چیزی ندیدم

PLAΨMID
26-01-2009, 02:05
سلام دوستان .
واسه n82 چي ؟ اونم ميشه ؟ يعني ورژن 20 رو هك كنيم ، بعد به 30 آپديت كنيم ؟؟
يه چيز ديگه :
با x-plore نميشه درايو y رو باز كرد حتي در حالت هك . ولي active file بازش ميكنه .

بله دوست من با همون روشی که ایشون گفتن انجام دادم .....

به فايل هاي سيستمي هم دسترسي داري ؟

Saman-tci
26-01-2009, 12:18
بله دارم ... تمام فولدرهای مخفی رو هم نشون میده .....

Legend
26-01-2009, 12:23
سلام دوستان .
واسه n82 چي ؟ اونم ميشه ؟ يعني ورژن 20 رو هك كنيم ، بعد به 30 آپديت كنيم ؟؟
يه چيز ديگه :
با x-plore نميشه درايو y رو باز كرد حتي در حالت هك . ولي active file بازش ميكنه .

به فايل هاي سيستمي هم دسترسي داري ؟

با X-Plore چجوري نميتوني؟؟:18: من ديروز حتي installserver رو هم جاگذاري كردم و پاك كردم...

PLAΨMID
26-01-2009, 12:43
با X-Plore چجوري نميتوني؟؟:18: من ديروز حتي installserver رو هم جاگذاري كردم و پاك كردم...
والا x-plore درايو Y رو واسه من باز نميكنه . هم تو حالت عادي ، هم تو حالت هك .
خيلي خب . امروز تا عصر آپديتش ميكنم خبرشو همينجا ميدم .
================================================
ويرايش : يه نكته جالب :
secman توي پست اول اصلا روي گوشيم نصب نشد . secman خودم رو نصب كردم .
active file خودم نميتونست توي درايو Y فولدر ايجاد كنه . active file پست اول رو گرفتم و باش درايو Y رو باز كردم ،‌خودش فولدر sys داشت . بقيه كار ها رو انجام دادم و ميخوام برم واسه آپديت .

PLAΨMID
26-01-2009, 18:50
خوب دوستان
n82 رو آپديت كردم به ورژن 31.0.016 بعدشم مستر ريست كردم .
چيزي كه من ديدم :
1 - فايل installserver كماكان توي درايو y هست .
2 - نياز به ساين از بين رفته . حتي بعد از مستر ريست .
3 - دسترسي به فولدر هاي سيستمي مقدور نيست . secman نصب ميشه ولي وقتي turt platt security off رو ميزني پيغام ميده كه يا بايد گوشي رو ريستارت كنيد و يا برنامه رو از اول نصب كنيد كه البته هيچ كدوم فايده اي نداره .

نتيجه گيري اخلاقي :
1 - خداحافظي با n-gage !!
2 - دوستاني كه ميخوان آپ كنن حواسشون به چيزايي كه بالا گفتم باشه .
------------------------------------------------------------------------------
با تشكر از دوستان . ميرم يكم ديگه با گوشي ور برم ببينم چيز ديگه اي دستگيرم ميشه يا نه .
موفق باشين .

Legend
26-01-2009, 18:57
خوب دوستان
n82 رو آپديت كردم به ورژن 31.0.016 بعدشم مستر ريست كردم .
چيزي كه من ديدم :
1 - فايل installserver كماكان توي درايو y هست .
2 - نياز به ساين از بين رفته . حتي بعد از مستر ريست .
3 - دسترسي به فولدر هاي سيستمي مقدور نيست . Secman نصب ميشه ولي وقتي turt platt security off رو ميزني پيغام ميده كه يا بايد گوشي رو ريستارت كنيد و يا برنامه رو از اول نصب كنيد كه البته هيچ كدوم فايده اي نداره .

نتيجه گيري اخلاقي :
1 - خداحافظي با n-gage !!
2 - دوستاني كه ميخوان آپ كنن حواسشون به چيزايي كه بالا گفتم باشه .
------------------------------------------------------------------------------
با تشكر از دوستان . ميرم يكم ديگه با گوشي ور برم ببينم چيز ديگه اي دستگيرم ميشه يا نه .
موفق باشين .

ورژن 31؟؟؟ :18: كي اومد اين ورژن؟:18:

هر دو سكمن رو تست كردي عزيزم؟ من بعيد ميدونم جواب نده...الان كدوم سكمن رو داري؟

نتايج اخلاقي هم نداره..چون الانم ميتوني انگيج بازي كني...:31::46:

Molibden
26-01-2009, 19:36
secman فقط ورژن 1 کار میکنه ها!!!!
1.1 نمیشه

دوستان ببین ورژن اخر باقی گوشیها نتیجه چیه!؟

PLAΨMID
26-01-2009, 20:28
مژده ::31::31:
خب . . . .
اشكال از x-plore بود !!
همونطور كه دوستمون گفتن secman ورژن 1 فقط كار ميكنه . يعني هموني كه تو پست اول هست ولي تو حالت هك نميره . :27:پس x-plore نميتونه فولدر private رو باز كنه . البته :
نيازي به اين حرف ها نيست چون همون active file كه توي پست اول هست فايل هاي سيستمي رو باز ميكنه . مثلا من كلاينت n-gage رو به راحتي نصب كردم و حتي اون فايل txt مربوط به رزولوشن رو در مسير مربوطه ريختم . اين هم مدركش . دوستان n82 دار :
برين آپديت كنين و خوش باشين . . .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Legend
26-01-2009, 20:36
دستم درد نكنه....:31:دستش درد نكنه...دستت درد نكنه...:10:

با x-plore نميشه باز كرد؟:18:

PLAΨMID
26-01-2009, 20:40
با x-plore نميشه . . .
ولي با active file ميشه . يه عكس ديگه از فولدر private :

Mojtaba N87
26-01-2009, 20:47
به به ! بالا خره شد!

به همه بچه های گل پی سی ورلد تبریک می گوییم :دی

Legend
26-01-2009, 20:54
ميرم واسه آپديت....خيلي ممنون دادا جان...
اين آكتيو فايل رو بعد از آپديت هم ميشه نصب كرد ديگه؟

بعد يه نكته اون installserver قبليه هنوز تو s/sys/bin هست ديگه؟ آره؟

hellbrain666
26-01-2009, 21:13
سلام
برای هک معمولی ورژن 20 (کاری به آپدیت ندارم) میشه به جای انتقال instal server به c از y استفاده کرد؟
چون می خوام دیگه بعد مستر ریست پاک نشه

Legend
26-01-2009, 21:19
سلام
برای هک معمولی ورژن 20 (کاری به آپدیت ندارم) میشه به جای انتقال instal server به c از y استفاده کرد؟
چون می خوام دیگه بعد مستر ریست پاک نشه
اگه به y منتقل كنيد با هيچي پاك نميشه...جز به صورت دستي...

Legend
26-01-2009, 21:33
آقا يه نكته جالب...اين Activefile كه گذاشتم تو حالت هك باشه يا نباشه به فايل هاي سيستمي دسترسي داره!!
ميخوام سكمن رو هم پاك كنم دوباره تست كنم...:18:
---------------
ويرايش: بدون سكمن هم جواب ميده!!!!!!!!!! بچه ها ميشه شما هم تست كنيد؟

PLAΨMID
26-01-2009, 21:42
منم تست كردم . جواب ميده . اصلا ديگه لازم نيست secman نصب كنيد !!
اصلا شما بعد از آپديت مستر ريست كن . خم به ابرو نمياره !!
installserver سر جاشه . جالبه كه اين مدل هك مشكلي هم براي smartcom gps (كه توي حالت هك از كار مي افتاد) بوجود نمياره .
يعني شما يه هك دائمي دارين كه بعد از مستر ريست هم سر جاشه و مهمترين چيز اينكه n-gage روش جواب ميده .

Legend
26-01-2009, 21:44
منم تست كردم . جواب ميده . اصلا ديگه لازم نيست secman نصب كنيد !!
اصلا شما بعد از آپديت مستر ريست كن . خم به ابرو نمياره !!
installserver سر جاشه . جالبه كه اين مدل هك مشكلي هم براي smartcom gps (كه توي حالت هك از كار مي افتاد) بوجود نمياره .

دادا جان...با اين active file چجوري كپي پيست ميكنن؟:31: فقط پيست ميكنه تو درايو اصلي...:41:

PLAΨMID
26-01-2009, 21:49
برو توي settings بعدش توي general توي قسمت copy mode حالت pane رو به paste تغيير بده .
حالا توي منوي file گزينه paste هم داري . . .

Legend
26-01-2009, 21:52
برو توي settings بعدش توي general توي قسمت copy mode حالت pane رو به paste تغيير بده .
حالا توي منوي file گزينه paste هم داري . . .

چقدر استرس دارم...:31: فقط فايل رو تو y/sys/bin ريختم و آپديت...114 مگ...:19:

PLAΨMID
26-01-2009, 21:56
چقدر استرس دارم...:31: فقط فايل رو تو y/sys/bin ريختم و آپديت...114 مگ...:19:
البته من قبل از آپ secman رو نصب كرده بودم ها . . . :31:
شما هم ريسك نكن . حتما نصبش كن .

Legend
26-01-2009, 21:59
البته من قبل از آپ secman رو نصب كرده بودم ها . . . :31:
شما هم ريسك نكن . حتما نصبش كن .

سكمني كه اينجا آپ كردم (ورژن 1.00)يا اوني كه تو انگيج داريم؟ (ورژن 1.10)
الان ايني كه اينجا بود نصب كردم..:20:

الان 15مگش دانلود شد...
ويرايش: 26 مگ:31:

PLAΨMID
26-01-2009, 22:12
ورژن 1 اون موقع نصب نميشد . من همون 1.1 رو نصب كرده بودم . . .

Legend
26-01-2009, 22:18
ورژن 1 اون موقع نصب نميشد . من همون 1.1 رو نصب كرده بودم . . .
واسه من نصب شد...حالا كه ديگه نميتونم 1.1 نصب كنم..نيازي بهش نيست كه...فقط براي جاگذاري بود ديگه...ما كه انجام داديم...شما هم ميگي بعدش مستر ريست كن..خودشم كه گفته با هارد ريست هم نميره...پس سكمن اونموقع هم نصب ميشه..

PLAΨMID
26-01-2009, 22:27
پس سكمن اونموقع هم نصب ميشه..

بعد از آپديت ديگه نيازي به نصبش نيست . . . :31:
بخصوص كه اونموقع حتي بعد از نصب كار هم نميكنه . همون active file كارتو راه ميندازه .

total_overdose
26-01-2009, 22:57
بعد از آپديت ديگه نيازي به نصبش نيست . . . :31:
بخصوص كه اونموقع حتي بعد از نصب كار هم نميكنه . همون active file كارتو راه ميندازه .
سلام
دوست عزیز شما که ان 82 به ورژن 31 ارتقا دادین چه تفاوتی با ورژن 20 حس می کنید.
ممنون

Legend
26-01-2009, 23:34
سلام
ممنون

سلام
منم به ورژن 31 آپ كردم...
موزيك پلير خيلي بهتر بالا مياد...
روتيت عوض شده...نميدونم چجوري بگم متوجه شيد...ديگه معلوم نيست داره ميچرخه..يهو ميچرخه...:31:
چيزاي ديگه هم تا فردا ميگم...:20:

PLAΨMID
27-01-2009, 00:14
چون احتمالا دوستان بعد از آپديت بايد از اين برنامه اسفاده كنند گفتم چند تا نكته در مورد اين برنامه به دردتون بخوره :
1 – اين برنامه 2 تا پنل داره . يكي فعال و اون يكي غيرفعال . با زدن كليد * ميتونيد پنل فعال رو تعيين كنيد .
2 – وقتي كپي/ پيست ميكنيد به طور اتوماتيك پنل فعال آدرس مبدا و پنل غيرفعال آدرس مقصد در نظر گرفته ميشه . اگه از اين سبك خوشتون نمياد ميتونيد توي option به گزينه settings برين و توي general حالت copy mode رو از pane به paste تغيير بدين . با اينكار ميتونيد عمليات كپي رو به طور معمولي انجام بدين .
3 – به جاي move از cut استفاده كنيد ( اگه گزينه move رو بزنين از برنامه مياد بيرون) .
4 - اگه فولدر هاي سيستمي (مثل private يا sys ) رو نديدين ميتونيد خيلي راحت اونا رو سرچ كنيد . با سرچ فولدر هاي مخفي و سيستمي پيدا ميشن .
موفق باشين . :31:

PLAΨMID
27-01-2009, 00:17
سلام
ممنون
سرعت گوشي بالاتر رفته و music player خيلي بهتر شده . الان وقتي ميخواد مموري رو واسه آهنگ بگرده يه نصفه روز طول نميكشه!!

Legend
27-01-2009, 10:32
سلام
تفاوت ها نسبت به قبل:

1- دکمه پلی تو موزیک پلیر آبی شده..:31:
2- وقتی پلیر رو واسه اولین بار اجرا میکنه دیگه Load نمیکنه...:18:تو 1 ثانیه بالا میاد
3- روتیت عوض شده...زمانش تغیییر نکرده ولی چون یهو میچرخه بدون اینکه صفحه یه لحظه غیب بشه احساس میکنی کند شده..
4- جی پی اس در حد خدا...:8: تو 3 ثانیه وصل شد!!!...دندونام ریزش کرد...:31:
5- سرعت گوشی هم بهتر تر شده...
6- Bass تو هدفون که دیگه نگو...خیلی بهتر شده...الان پای سیستم با گوشی دارم آهنگ گوش میدم...:31:
7- برنامه My Nokia اضافه میشه که تو ایران کار نمیکنه هر چی که هست...

دیگه چیزی ندیدم فعلا"...

PLAΨMID
27-01-2009, 11:02
ميگم يونس جان مشكلي كه با n-gage پيدا نكردي ؟؟؟

Legend
27-01-2009, 11:11
ميگم يونس جان مشكلي كه با n-gage پيدا نكردي ؟؟؟
نه...دیشب کلاینت 1345 ریپک شده نصب کردم با متال گیر...امروز ادامشونو نصب مبکنم...

iriali
27-01-2009, 11:20
مژده ::31::31:
خب . . . .
اشكال از x-plore بود !!
همونطور كه دوستمون گفتن secman ورژن 1 فقط كار ميكنه . يعني هموني كه تو پست اول هست ولي تو حالت هك نميره . :27:پس x-plore نميتونه فولدر private رو باز كنه . البته :
نيازي به اين حرف ها نيست چون همون active file كه توي پست اول هست فايل هاي سيستمي رو باز ميكنه . مثلا من كلاينت n-gage رو به راحتي نصب كردم و حتي اون فايل txt مربوط به رزولوشن رو در مسير مربوطه ريختم . اين هم مدركش . دوستان n82 دار :
برين آپديت كنين و خوش باشين . . .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام

این ورژن 31 کی دیگه اومد ای خدا

4- جی پی اس در حد خدا... تو 3 ثانیه وصل شد!!!...دندونام ریزش کرد...

یونس جان این امر توی ورژن 20 هم هست . شما اگر به یه منطقه دیگه بری و بخوای دوباره سرچ کنه اونوقت میفهمی که هیچ تفاوتی نکرده

اکتیو فایل هم که قبلا گفته بودم هست ولی نمیشه نصبش کرد ولی الان چون فایل اینستال هست حله قضیه

ولی من هنوز روی همون ورژن 30 گیر کردم (همونی که برای برادرم بود ) برای خودم هم که 20 هست و فعلا دست رسی به اینترنت سرعت بالا ندارم که بخوام آپ کنم . ولی بهت تبریک میگم بالاخره روی نوکیا کم شد .

Legend
27-01-2009, 12:02
با سلام

این ورژن 31 کی دیگه اومد ای خدا

یونس جان این امر توی ورژن 20 هم هست . شما اگر به یه منطقه دیگه بری و بخوای دوباره سرچ کنه اونوقت میفهمی که هیچ تفاوتی نکرده

اکتیو فایل هم که قبلا گفته بودم هست ولی نمیشه نصبش کرد ولی الان چون فایل اینستال هست حله قضیه

ولی من هنوز روی همون ورژن 30 گیر کردم (همونی که برای برادرم بود ) برای خودم هم که 20 هست و فعلا دست رسی به اینترنت سرعت بالا ندارم که بخوام آپ کنم . ولی بهت تبریک میگم بالاخره روی نوکیا کم شد .

سلام
ورژن 31 دیشب اومد...

راجع به اون مسئه هم بگم...
1- من حدود 1ماه بود وصل نشده بودم.(احتیاج نداشتم)
2- آخرین بار تو شهرستان وصل شدم...
3- زیر سقف عمرا" آنتن نمیداد...
4- بزا حال کنیم دیگه گیر نده...:31::10:

شاد باشی:40:

dr.vampire
27-01-2009, 13:42
صدای اسپیکرای گوشی تغییری کرده؟؟؟چون واسه صدای ان82 همش تو سرش میزنن !!!!!!
تنظیمات دوربین تغییر نکرده؟؟؟کیفیت عکس ها چی اگر چه الان هم عالیه !!!!!!!

خودمم ان82 ورژن 20 دارم میخوام آپ کنم
فایل های آپدیت چند مگابایته ؟؟؟؟؟
یونس جون لطفا مراحل آپدیت رو هم اضافه کن توی پست اول تا اشتباه نکنیم توی قسمت های دیگه سایت هست ولی اینجا به زبون خودت بگی چون آپ کردی فکر کنم بهتر باشه!!!!!!
کلا مراحلی که رفتی رو توضیح بده !!!!!!

Legend
27-01-2009, 15:19
سلام
فايل آپديت 114 مگ بود...دوربين رو هم هنوز باش كار نكردم بببينم...
مراحلش كاري نداره..فايل رو منتقل ميكني بعد آپيت ميكني ديگه..:31:

Saman-tci
27-01-2009, 15:47
یونس جان از کجا میتونم کلاینت برای N95 8gb رو دانلود کنم .... راستی من یه مسکل پیدا کردم با این فریمور 31.0.015 ....
من کلاینت Ngage رو نصب کردم بعدش هم تمام بازیها + patch رو هم نصب کردم مثل همیشه بدون ایراد ....
اما وقتی میخوام بازیها رو اجرا کنم ارور میده No game Found On MemoryCard میگه بازیها رو پیدا نمیکنه ....؟؟؟؟
میخوام ببینم این فریمور با Ngage مشکل داره یا شاید من یه جاشو اشتباه رفتم ....؟؟؟

Legend
27-01-2009, 15:52
یونس جان از کجا میتونم کلاینت برای n95 8gb رو دانلود کنم .... راستی من یه مسکل پیدا کردم با این فریمور 31.0.015 ....
من کلاینت ngage رو نصب کردم بعدش هم تمام بازیها + patch رو هم نصب کردم مثل همیشه بدون ایراد ....
اما وقتی میخوام بازیها رو اجرا کنم ارور میده no game found on memorycard میگه بازیها رو پیدا نمیکنه ....؟؟؟؟
میخوام ببینم این فریمور با ngage مشکل داره یا شاید من یه جاشو اشتباه رفتم ....؟؟؟

من كه ديشب متال گير ريختم..بازي هم كردم..ولي مشكلي نداشت..البته هنوز پچ رو نصب نكردم...

Saman-tci
27-01-2009, 16:39
شرمنده یونس جان ... من از با استفاده از این فایلی که دوستان در این تاپیک گذاشتن تونستم تمام بازیها رو نصب و اجرا کنم ... در ضمن دیگه احتیاجی به نصب patch هم نیست ... چون خودش patch رو نصب میکنه ...
به نظر من این خیلی عالیه ....

xjopiter
27-01-2009, 18:22
سلام
من N82 v20 دارم توي اينترنت خوندم كه ايديت ممكنه گوشي رو بسوزونه. شما مشكلي تو آپديت نداشتيد؟

Javad_Ed
27-01-2009, 19:16
منم آپدیت کردم
ولی با xplore مشکل ندارم
نمیدونم منظورتون چیه
مثل قبله xplore....

PLAΨMID
27-01-2009, 19:21
منم آپدیت کردم
ولی با xplore مشکل ندارم
نمیدونم منظورتون چیه
مثل قبله xplore....

x-plore مثل سابق كار ميكنه. . .
فقط نميشه باش رفت توي فولدر private و غيره . واسه اون موارد بايد حتما active file داشته باشي .

سلام
من N82 v20 دارم توي اينترنت خوندم كه ايديت ممكنه گوشي رو بسوزونه. شما مشكلي تو آپديت نداشتيد؟
نه دوست عزيز . .
طبق آموزش برو جلو
مشكلي پيش نمياد .

صدای اسپیکرای گوشی تغییری کرده؟؟؟چون واسه صدای ان82 همش تو سرش میزنن !!!!!!
تنظیمات دوربین تغییر نکرده؟؟؟کیفیت عکس ها چی اگر چه الان هم عالیه !!!!!!!

صداي اسپيكر همونه چون سخت افزارش همينه و كاريش نميشه كرد ولي صداي هدفون واقعا تغيير كرده . bass رو به طور ملموس حس ميكني . .
امروز با دوربين يه 25 دقيقه فيلم گرفتم . چند تا عكس هم گرفتم . هم در فيلمبرداري و هم در عكاسي كيفيت رنگ ها بهتر شده ولي شفافيت تغيير نكرده . در ضمن گوشي موقع فيلمبرداري كمتر داغ ميكنه .

dr.vampire
27-01-2009, 21:45
شنیدم اسپیکر ان82 با ان95 8گیگ یکیه!!!!پس سخت افزار یکیه ولی صدا نه !!!!!:41::13:

میشه فایل هارو دان کرد بعد آفلاین آپگرید کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

روش آپکردن رو هم بگید وقتی ندونی آسون یا سخت معنی نداره که یونس جون !!!:10::11:

Legend
27-01-2009, 21:46
شنیدم اسپیکر ان82 با ان95 8گیگ یکیه!!!!

روش آپکردن رو هم بگید وقتی ندونی آسون یا سخت معنی نداره که یونس جون !!!
باشه...به زودي ترتيبشو ميدم...:20:

sandbadblue
27-01-2009, 21:55
سلام
من دیشب آپدیت کردم
114 مگ بود.
با روشی که دوستان گفتن خیلی راحت
هک میشه و هیچ مشکلی هم نداره.
سرعت و دوام باطری بهتر شده.
با تشکر از legend عزیز

PLAΨMID
28-01-2009, 02:05
شنیدم اسپیکر ان82 با ان95 8گیگ یکیه!!!!پس سخت افزار یکیه ولی صدا نه !!!!!:13:
میشه فایل هارو دان کرد بعد آفلاین آپگرید کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در مورد اولي كه گفتين ، من چيزي نشنيدم . فقط اينو ميدونم كه صداي n95 ميتونه n82 رو بخوره . بعيد ميدونم اسپيكرشون يكي باشه . . .

در مورد دومي هم بايد بگم منم اول ميخواستم offline آپگريد كنم ولي چون وارد نبودم اشتباهي 100 مگا بايت بيخودي دانلود كردم . بعدش مجبور شدم nsu رو دانلود كنم ( 23 مگابايت) و از طريق اون دوباره آپديت كنم ( همونطور كه دوستان گفتن 114 مگ بود) .
توصيه من اينه كه اگه ميخواين آفلاين آپگريد كنيد ، بهتره صبر كنيد تا دوستان روش درستشو بزارن تا مثل من الكي مجبور نشين 100 مگ دانلود كنيد . . .

در ضمن كار با nsu خيلي راحته . دانلود مي كنيد ، نصبش ميكنيد ، گوشي رو با كابل وصل مي كنيد و خود برنامه گوشي رو شناسايي مي كنه و بقيه اش رو بهتون ميگه !!!

موفق باشين . . . . :31:.

dr.vampire
28-01-2009, 22:19
میشه با یه بار دان کردن 114 مگ دو تا ان82 رو آپکرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در ضمن دیگه نیازی نیست از توی سکمن اینستال روت کر... رو بزنیم یا بعد از آپ هم میشه اون رو فعال کرد ؟؟؟؟؟؟

Saman-tci
28-01-2009, 23:06
بله اگه پروداکت کدشون یکی باشه میشه .....

PLAΨMID
28-01-2009, 23:13
در ضمن دیگه نیازی نیست از توی سکمن اینستال روت کر... رو بزنیم یا بعد از آپ هم میشه اون رو فعال کرد ؟؟؟؟؟؟

نه ديگه . . .
حتي بعدش ميتوني گوشيتو مستر ريست كني . . .
همينطوري هك باقي ميمونه و همه برنامه هاي ساين نشده رو هم نصب ميكنه .

hellbrain666
29-01-2009, 11:52
با اکتیو فایل میشه به فایل های سیستمی دسترسی داشت ولی برای ساختن sys/bin در y باید با سکمن امنیت رو off کرد
البته فکر کنم با xplore هم بشه اینو تو y ایجاد کرد

Legend
29-01-2009, 12:01
با اکتیو فایل میشه به فایل های سیستمی دسترسی داشت ولی برای ساختن sys/bin در y باید با سکمن امنیت رو off کرد
البته فکر کنم با xplore هم بشه اینو تو y ایجاد کرد

بهترين راه استفاده از برنامه Modo هست...به راحتي به همه جا ديترسي داري با قابليت خوندن و نوشتن درونشون...من ActiveFile رو پاك كردم..:2:

AaVaA
29-01-2009, 12:19
الف) نصب این برنامه SecMan برای هک گوشی ،یا هر متود دلخواه که اجازه دسترسی به فایل های سیستمی رو به شما بده...

کد:

سلام
من تو نصب این برنامه مشکل دارم.نصب نشد
میگه مجوز منقضی شده>> Expired certificated
حتی تاریخ رو هم ماه به ماه عقب بردم اما بازم نشد

hellbrain666
29-01-2009, 12:28
بهترين راه استفاده از برنامه modo هست...به راحتي به همه جا ديترسي داري با قابليت خوندن و نوشتن درونشون...من activefile رو پاك كردم..:2:

میشه لینک بدید؟
:11:

ویرایش :

Legend
29-01-2009, 18:10
سلام
من تو نصب این برنامه مشکل دارم.نصب نشد
میگه مجوز منقضی شده>> expired certificated
حتی تاریخ رو هم ماه به ماه عقب بردم اما بازم نشد

گوشيتون ورژن چنده؟

AaVaA
29-01-2009, 18:31
گوشيتون ورژن چنده؟
20.0.062
.....

Legend
29-01-2009, 18:42
20.0.062
.....
شما با اين روش تست كن :

شاد باشي:40:

Sajad2006
30-01-2009, 12:54
سلام.
میخواستم ببینم که هنوز کسی جدا آپدیت رو آپلود نکرده؟
مثل ورژن 30 که رو رپید باز بود.
خیلی ممنون.

Legend
30-01-2009, 13:01
سلام.
میخواستم ببینم که هنوز کسی جدا آپدیت رو آپلود نکرده؟
مثل ورژن 30 که رو رپید باز بود.
خیلی ممنون.
سلام

خير...هنوز كسي آپلود نكرده...

به حسين اپراتور بگو اگه بتونه ترتيبشو ميده...:46:

Sajad2006
30-01-2009, 13:08
سلام

خير...هنوز كسي آپلود نكرده...

به حسين اپراتور بگو اگه بتونه ترتيبشو ميده...:46:

باشه حتمن .
بعد این فریمور فارسی هم داره؟

Legend
30-01-2009, 13:17
باشه حتمن .
بعد این فریمور فارسی هم داره؟
واسه 82 كه داشت...95 هم داره...

bigboss2011
30-01-2009, 14:43
واسه 82 كه داشت...95 هم داره...

آخرین فریم ویر ان 95 8gig چنده ؟
مال من 30.0.018
تو نوکیا اپ دتر که نمیاره جدید شو

Legend
30-01-2009, 23:00
مال من 30.0.018
ورژن 31 هست...اگه نيست يا بايد منتظر شي بياد يا پروداكت كد رو عوض كني...

mohmad_ka
31-01-2009, 02:19
بنده ان82دارم با ورژن 20 حالا به ورژن 30 اپدیت کنم امکان دارد ودوم کجا این خدمات انجام میشود با تشکر

Legend
31-01-2009, 11:25
بنده ان82دارم با ورژن 20 حالا به ورژن 30 اپدیت کنم امکان دارد ودوم کجا این خدمات انجام میشود با تشکر
آيا شما مايل به هك گوشي خود هستيد؟ اگر خير فروشگاه هاي موبايل در سطح شهر اين خدمات رو انجام ميدهند...

شاد باشيد:40:

Saman-tci
31-01-2009, 22:54
مال من 30.0.018

دوست من الان آخرین فریمور جدید برای n95 8gb ورژن 31.0.015 و به تاریخ 7/11/2008 هست ....
فریمور گوشی شما یه پله پایین هست ...

dr.vampire
01-02-2009, 12:27
چه جوری دوتا ان82 رو باهم آپکنم که نخوام دو بار 114 مگ رو دان کنم ؟؟

پروداکت کد رو مگه میشه عوض کرد؟؟؟؟؟ چه جوری عوض کنم و به چی تغییر بدم ؟گوشیم هم که ان82 مشکیه!

اشکالی نداره سکمن 1.1 رو نصب کنم ؟؟؟؟؟؟؟

Legend
01-02-2009, 12:29
چه جوری دوتا ان82 رو باهم آپکنم که نخوام دو بار 114 مگ رو دان کنم ؟؟

پروداکت کد رو مگه میشه عوض کرد؟؟؟؟؟ چه جوری عوض کنم و به چی تغییر بدم ؟گوشیم هم که ان82 مشکیه!

اشکالی نداره سکمن 1.1 رو نصب کنم ؟؟؟؟؟؟؟
تو تاپيك آموزش نحوه آپگريد گوشيهاي نوكيا كامل توضيح داده شده...

dr.vampire
01-02-2009, 12:58
میدونم دو تا رو با هم چه جوری آپ کنم

سکمن 1.1 اشکالی نداره نصب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Legend
01-02-2009, 13:00
میدونم دو تا رو با هم چه جوری آپ کنم

سکمن 1.1 اشکالی نداره نصب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سکمن نمیخواد...چون بعد از آپدیت دیگه نمیتونی سوئیچ کنی...فقط باید install root cer رو زده باشی همین...
بعد از آپدیت با modo میتونی به فایل ها دسترسی داشته باشی...

bigboss2011
01-02-2009, 23:48
دوست من الان آخرین فریمور جدید برای n95 8gb ورژن 31.0.015 و به تاریخ 7/11/2008 هست ....
فریمور گوشی شما یه پله پایین هست ...

فدات شم چرا پس با اپ دتر میگه اخریشه و از کجا بگیرم پس ؟

Legend
02-02-2009, 11:15
فدات شم چرا پس با اپ دتر میگه اخریشه و از کجا بگیرم پس ؟
براي عوض كردن پروداكت كد به پست 3 اين تاپيك مراجعه كن:46:

MRTZ HSV
03-02-2009, 18:18
سکمن نمیخواد...چون بعد از آپدیت دیگه نمیتونی سوئیچ کنی...فقط باید install root cer رو زده باشی همین...
بعد از آپدیت با modo میتونی به فایل ها دسترسی داشته باشی... سوئیچ نمیشه کرد!!!
پس پست اول گفتی میشه سوئیچ کرد؟؟؟:5:
چی شد؟؟؟d::18:
راستی بعد از آپدیت secman نصب میشه کرد؟:19:

Legend
03-02-2009, 18:27
سوئیچ نمیشه کرد!!!
پس پست اول گفتی میشه سوئیچ کرد؟؟؟:5:
چی شد؟؟؟d::18:
راستی بعد از آپدیت secman نصب میشه کرد؟:19:
والله...اونجوری سامان میگفت میشه...رو 95...ولی رو 82 من که نشد...
حالا گیرم که نشه..مگه چیه؟:31: سکمن نصب میشه..ROOT CERT رو هم میتونی بزنی..فقط سوییچ نمیکنه...همش رو هکه...اونم با modo...یا x-plore نشون نمیده...

saddegh
03-02-2009, 23:24
سلام یونس جان خسه نباشی
لطفا اگه میشه فایلهای اپدیت 31 8gb را برام بزار

Legend
03-02-2009, 23:33
سلام یونس جان خسه نباشی
لطفا اگه میشه فایلهای اپدیت 31 8gb را برام بزار
سلام

بايد تو انجمن نوكيا بگردي ببيني كسي آپلود كرده يا نه...

شاد اشي:40:

MRTZ HSV
04-02-2009, 13:58
اگه شخصی n95 8gb fw:30 داشته باشه بعد بخواد آپدیت کنه بهتره اول آپ کنه بعد با HelloOX هک کنه یا به این روش هک کنه؟ تو کدوم روش میشه X-PLORE نصب کرد؟
فعلا اینها رو جواب بدید تا بعد...

Legend
04-02-2009, 14:32
اگه شخصی n95 8gb fw:30 داشته باشه بعد بخواد آپدیت کنه بهتره اول آپ کنه بعد با HelloOX هک کنه یا به این روش هک کنه؟ تو کدوم روش میشه X-PLORE نصب کرد؟
فعلا اینها رو جواب بدید تا بعد...
هر دو روش...چه فرقی داره؟:31: هدف هر 2 روش جاگذاری installserver هست دیگه...شما با همین روش برو...کاری نداره که..

Sajad2006
05-02-2009, 20:47
بفرمایید اینم فالها در 14 پارت 5 مگی رو رپید باز:
منبع موبایلستان:
فقط برای چند روز بیشتر دوام ندارند :

MRTZ HSV
06-02-2009, 09:25
ببخشید اگه نشه سوئیچ کرد که بازی های N-gage بالا نمیاد
من که هنوز نمی فهمم چی به چیه؟
با HelloOX میشه SECMAN نصب کرد و سوئیچ کرد؟

Legend
06-02-2009, 21:04
ببخشید اگه نشه سوئیچ کرد که بازی های n-gage بالا نمیاد
من که هنوز نمی فهمم چی به چیه؟
با helloox میشه secman نصب کرد و سوئیچ کرد؟
بالا میاد...مشکلی نداره...این تو حالت هک بودن با اون تو حالت هک بودن فرق داره...:46:

dr.vampire
07-02-2009, 12:52
فایل های ان82 رو هم بذارید ممنون میشم.

روش آپکردن دو تا گوشی با هم رو هم نگفتید!!!!!!

dimah2005
16-02-2009, 03:31
با كلي ذوق رفتيم كه آپگريد كنم با
پسوورد براي

installserver.exe *
مواجه شدم

Saman-tci
16-02-2009, 03:50
دوست من پسوورد legend هست .....

dimah2005
16-02-2009, 04:09
خالي از عريضه نباشه
امان از اين حواس بعد از 3 4 بار زير و رو كردن نتونستم اين پسورد رو ببينم

دوستان رو دست خوردم رفت پي كارش

در يك عمليات موفق آميز توانستم آپگيريد كنم

اما

در بزگشت متوجه شدم كه ديگر گوشي هك نمي باشد و اون فايل installserver.exe سرجاش نمي باشد
ودر كمال ناباوري در غم فرو رفتم

Legend
16-02-2009, 08:02
خالي از عريضه نباشه
امان از اين حواس بعد از 3 4 بار زير و رو كردن نتونستم اين پسورد رو ببينم

دوستان رو دست خوردم رفت پي كارش

در يك عمليات موفق آميز توانستم آپگيريد كنم

اما

در بزگشت متوجه شدم كه ديگر گوشي هك نمي باشد و اون فايل installserver.exe سرجاش نمي باشد
ودر كمال ناباوري در غم فرو رفتم
غمت نباشه...با HelloOX هك ميشه...مثه آب خوردن...:46:

dimah2005
16-02-2009, 15:07
غمت نباشه...با helloox هك ميشه...مثه آب خوردن...

آره يه سه چهار روشي مثل اينكه هست تا هكش كنم
ولي بازم يه دردسر تازه

من آخر نفهميدم هك هست يا نه ؟
نمي تونم بين حالت هك سوييچ كنم
ولي فعلا هر برنامه اي رو تونستم رو گوشي نصب كنم (شايد همشون ساين اند مگه ميشه)
به فايل هاي سيستمي گوشيم هم دسترسي دارم

MOHAMMAD-AM
15-05-2009, 13:05
ما که آبدیت کردیم باید چکار کنیم یعنی 31.0.015شده

Majid393
15-05-2009, 13:27
ما که آبدیت کردیم باید چکار کنیم یعنی 31.0.015شده

با برنامه ی HelloOX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گوشیتون رو هک کنید .

mohammadis
21-05-2009, 14:02
سلام دوستان من n82 خودمو به ورژن 31 ارتقاء دادم اما نمیتونم بازیهای n-gage رو نصب کنم لطفا کمکم کنید. ممنونم

Legend
21-05-2009, 14:27
سلام دوستان من n82 خودمو به ورژن 31 ارتقاء دادم اما نمیتونم بازیهای n-gage رو نصب کنم لطفا کمکم کنید. ممنونم
آموزش نصب كلاينت ( اجرا كننده ) بازی های N-Gage II روی گوشی های نوکیا + مشکلات نصب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

evaseim
26-05-2009, 10:55
با سلام و خسته نباشيد من تو گوشي ان 95 پوشه y نديدم ؟؟؟؟؟؟

در ضمن با تشكر از راهنماييتون من آپديت هارو با باكس انجام ميدم ولي تو ورژن هاي 31 كه قبلا آپديت شدن چي ؟؟

:41::13:

Legend
26-05-2009, 12:17
با سلام و خسته نباشيد من تو گوشي ان 95 پوشه y نديدم ؟؟؟؟؟؟

در ضمن با تشكر از راهنماييتون من آپديت هارو با باكس انجام ميدم ولي تو ورژن هاي 31 كه قبلا آپديت شدن چي ؟؟

:41::13:
از این روش باید استفاده کنید:

mahdimj
17-08-2009, 16:11
با سلام

من دنبال آپگرید کردن گوشیمم ( 95 8 g ) که ظاهرا ورژن 31 موجوده ماله خودمم الان ورژنش 30

گوشیمم کره ای و تا حالا طو این 3 ماه شاید 6 - 7 بار هنگ کرده

حالا چند تا سوال دارم که اگه جواب بدید ممنون می شم

1. این هک کردن چیه قضیه یش ؟ یعنی الان گوشی من هک نشده ؟ وقتی گوشی رو هک کنی اونوقت می تونی تمام برنامه ها رو بدون ریجستر کردن نصب کنی ؟ حتی برنامه های خود سایت نوکیا رو ؟ ( اگه اینجوری باشه که خیلی مسخرست ! )

2. من قبلا n73 me داشتم که اونو آپگرید کردم منتهی اول فایل هاشو که آپلود شده بود رو دانلود کردم و بعد طوی یه مسیر طو درایو c کپی کردم بعد وصل شدم به اینترنت و در عرض 5 دقیه گوشیم آپگرید شد
حالا می خوام بدونم n95 رو هم می تونم همین جوری آپگرید کنم و اگه می شه فایل های آپلود شدشو از کجا می تونم گیر بیارم؟

3. الان به نظر شما من اول گوشیمو آپدید کنم بعد هکش کنم یا اینکه اول هک کنم بعد آپدید ؟

4. مشکل هنگ کردن با آپگرید حل می شه ؟

Legend
17-08-2009, 19:43
سلام
1- هک یعنی دستکاری فایل های سیستمی گوشی و شخصی سازی اون. برنامه ها رو هم میتونید بدون ساین نصب کنید. برنامه های خود نوکیا که نیازی به ساین نداره...!: دی
2- اینو برید از قسمت آپگرید گوشی ها ببینید!
3- فرقی نداره...آپ کن و بعد هک کن...!
4- بعله...!

mahdimj
17-08-2009, 20:37
بازم سلام:20:

من یه خورده چون طو باغ نیستم زیاد سوال می کنم:31:

این سوئیچ کردن چیه ؟:24:

یه جا دیدم زده بود با هک کردن امنیت گوشی می یاد پائین، درسته ؟

همونجا زده بود که اگه گوشیتو خاموش کنی دیگه هک می پره ! درسته ؟

چجوری می شه گوشی آن هک کرد یعنی برگردوند به حالت فکتوری ؟ باید اون فایل کذایی رو از اون مسیر پاک کنم ؟

این سکمن چیه که اینقد می گید ؟ چیکار می کنه مگه ؟:42:

این بالا مجید جان زده با با برنامه ی HelloOX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گوشیتون رو هک کنید . بالاخره من چیکار کنم با روش صفحه ی اول برم جلو یا برم دنبال این Hi ox ؟:13:

یه چیز دیگه این بازی های n gage رو از کجا می تونم دانلود کنم، آخه من تا حالا طو گوشیم هیچ برنامه ای رو نصب نکردم . دنبال بازی هم نبودم ولی الان کنجکاو شدم ببینم چجوریه ! راستی من عاشق متال گیرم اگه میشه لینکشو بزارید ( البته می دونم به اینجا ربطی نداره ):20:

mahdimj
17-08-2009, 20:52
من
نتونستم سکمن و اکتیو فایل رو نصب کنم
تاریخ گوشی رو هم 2007 کردم تا مرحله انتخاب درایو می ره بعد که مموری یا حافظه گوشی رو می زنم می ری کو ارت اپلیکیش اکسس نات . . .

چیکار کنم ؟؟؟

Legend
17-08-2009, 21:33
بازم سلام:20:

من یه خورده چون طو باغ نیستم زیاد سوال می کنم:31:

این سوئیچ کردن چیه ؟:24:

یه جا دیدم زده بود با هک کردن امنیت گوشی می یاد پائین، درسته ؟

همونجا زده بود که اگه گوشیتو خاموش کنی دیگه هک می پره ! درسته ؟

چجوری می شه گوشی آن هک کرد یعنی برگردوند به حالت فکتوری ؟ باید اون فایل کذایی رو از اون مسیر پاک کنم ؟

این سکمن چیه که اینقد می گید ؟ چیکار می کنه مگه ؟:42:

این بالا مجید جان زده با با برنامه ی HelloOX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گوشیتون رو هک کنید . بالاخره من چیکار کنم با روش صفحه ی اول برم جلو یا برم دنبال این Hi ox ؟:13:

یه چیز دیگه این بازی های n gage رو از کجا می تونم دانلود کنم، آخه من تا حالا طو گوشیم هیچ برنامه ای رو نصب نکردم . دنبال بازی هم نبودم ولی الان کنجکاو شدم ببینم چجوریه ! راستی من عاشق متال گیرم اگه میشه لینکشو بزارید ( البته می دونم به اینجا ربطی نداره ):20:

من
نتونستم سکمن و اکتیو فایل رو نصب کنم
تاریخ گوشی رو هم 2007 کردم تا مرحله انتخاب درایو می ره بعد که مموری یا حافظه گوشی رو می زنم می ری کو ارت اپلیکیش اکسس نات . . .

چیکار کنم ؟؟؟

با حوصله باشی تو باغ هم میارمت...:31:

سکمن قدیمی شده و رو گوشیت جواب نمیده...! این روش صفحه اول هم بیخال شو...برو با همون HelloOX که مجید گفته هک کن...:46:
هک که کردی انگیج هم برات نصب میکنم..:10:

mahdimj
17-08-2009, 22:03
آقا برای شروع من گوشیمو طو 25 مین آپگرید کردم که خودمم تعجب کردم :5:

درس بعدی هک کردنه ؟:13:

می رم دنبالش:27:

تا اینجا ممنون