PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با این نرم افزار می تونید دموی هر چی بازی هست ببینید(همه ی کنسول ها) حتما ببینید !!!!

amin mozy
22-01-2006, 19:58
سلام بچه ها
یه نرم افزار پیدا کردم توووووووووووووووووووووووو ووووووووووووپ

از psmplay هم بهتره
با این نرم افزار می تونید دموی هر بازی روکه میخواید ببینید!!!!!!!!!!!!!
شما می تونید دموی بازیهای دریمکست و ایکس باکس و پلی استیشن 1و2 رو ببینید!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی این نرمافزار کامل ترین و بهترین نرم افزار برای این کار هستش
اگه این نرم افزار رودانلود نکنید نصف امرتوووووووووووووووون تو فناست
اسم نرم افزار cubemediaplayer هستش
لینک دانلود :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک دانلود کرک:

:happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:

R£ɀД
22-01-2006, 20:03
امين جان براي بازي هاي كامپيوتر جواب نميده؟؟

Master
22-01-2006, 21:39
برای بازی های کامپوتر از radtools استفاده کن . امین جون خیلی می خامت دستت درد نکنه .لینک رد تولز رو تویه یکی از این تاپیکا گذاشتم (صفحه ی دوم یا سوم قسمت در خواست نرم افزار در جواب تاپیکی از یکی از بچه ها که در خواست نرم افزاری رو جهت باز کردن فایلهای فشرده شده می خواست . ) اگه پیدا مکردی دو باره همین پستمو ویرایش می کنم . تو ش می زارم .

RONN!E
22-01-2006, 21:56
لینک دانلود اشتباهه!!!!!!!

amin mozy
22-01-2006, 22:02
سلام
رضا جون این لینک دانلود نرم افزار radtool که برای بازی های پی سی هستش
و حمید جون می تونی از اینجا هم دانلود کنی

Master
22-01-2006, 22:13
لینک دنلود سالمه . من خودم همین الان دنلود کردم (با موزیلا) امین جان ممنونم .

amin mozy
22-01-2006, 22:16
خواهش می کنم مستر جوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووون

R£ɀД
22-01-2006, 22:33
امين جان و مستر عزيز ازتون ممنونم. راستي Master جان همون لحظه كه توي اون تاپيك معرفي كردي دانلودش كردم ولي مي خواستم ببينم اين هم كار ميكنه يا نه .
ممنون از جوابتون.

Master
22-01-2006, 23:07
امین جان یه قسمتی برای پلاگینها وجود داره اونا رو از کجا گیر بیاریم . در ضمن اگه از سی دی image گرفته بشه . نمیشه با هاش دمو ها رو دید . حتما باید سی دی رو وارد سی دی رام کنید .
پیدا کردم . اینم لینکی برای دنلود پلاگینهای مورد نیاز:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:laughing: :laughing: :laughing:

amin mozy
23-01-2006, 15:41
سلام مستر جون
برای دیدن دموهای بازی هایی که به صورت ایمیج هستن باید گزینه ی scan file رو انتخاب کنی
++++++++++++++++++++++++++
رضا جون اسم من امین نه امیر
البته ببخشیدااااااااااااااااااا اااااااااااااا

R£ɀД
23-01-2006, 16:50
امين جان شرمنده مي دونستم اسم شما امين هست ولي اشتباه لپي بود اگه پست اولم توي صفحه قبل رو ببيني درست نوشتم :) .( موقع خوابم بود ديگه ;) ) الان هم اون پستم (پست دومم) رو ويرايش مي كنم.
در ضمن از بابت معرفي اين برنامه ممنونم.

Master
23-01-2006, 20:00
راستی بعضی از بازی ها مثل نید فور اسپید رو ساپورت نمی کنه . یعنی فایلهای صوتی رو پیدا نمی کنه در ضمن دمو هایی رو هم که بصورت فیلم باشه مثل 007 .رو نشون نمی ده چی کار کنم .

amin mozy
23-01-2006, 21:22
امين جان شرمنده مي دونستم اسم شما امين هست ولي اشتباه لپي بود اگه پست اولم توي صفحه قبل رو ببيني درست نوشتم :) .( موقع خوابم بود ديگه ;) ) الان هم اون پستم (پست دومم) رو ويرايش مي كنم.
در ضمن از بابت معرفي اين برنامه ممنونم.

شرمنده
:blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

amin mozy
23-01-2006, 21:26
راستی بعضی از بازی ها مثل نید فور اسپید رو ساپورت نمی کنه . یعنی فایلهای صوتی رو پیدا نمی کنه در ضمن دمو هایی رو هم که بصورت فیلم باشه مثل 007 .رو نشون نمی ده چی کار کنم .

مستر عزیز
تو این ورژن از نرم افزار بعضی بازی ها رو ساپورت نمی کنه
خوب این طبیعیه
باید منتظر نسخه های بعدیش باشیم
:rolleye: :rolleye: :rolleye: :rolleye: :rolleye: :rolleye:

Master
23-01-2006, 23:18
راستی یه چیز دیگه . من scanfile هم در مورد بازی های Ps2 که image شون رو گرفتم کردم ولی بازم هیچی .)البته در مورد تیکن 4 اینطوره .وگرنه Bloody Roar3 همون تیکن حیوانات) رو به راحتی دیدم ) . ....

amin mozy
24-01-2006, 17:04
سلام
چون من تا به حال این کار رو تیکن 4 انجام ندادم
پس نمی دونم
من تا بحال فقط روی سه تا بازی این کار رو انجام دادم
devil may cry 3
final fantasy 10
final fantasy 10-2