PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در كار با vaio

GMitW
23-01-2009, 22:44
با درود
تو صفحه كليد لپ تاپ vaio براي تايپ كاركتر چندم يك كليد بايد چه كار كرد. اين لپ تاپ كليدهاي نمادي عجيبي داره
3پاس

REGISTERED USER
24-01-2009, 00:27
اون نمادهای عجیب فانکشن ها هستند که با گرفتن دکمه فانکشن کنار کنترل (fn) بهمراه اونها ، کارهایی مانند کم و زیاد کردن نور صفحه نمایش ، هایبرنیت و ... فعال میشه

برای کاکرد آنها ، باید ویندوز اوریجینال نصب شده سونی رو لپ تاپ بهمراه برنامه های اصلی سونی نصب شده باشه

اطلاعات بیشتر : دفترچه

GMitW
25-01-2009, 01:11
با درود
منظور من اون كليدهايي هستند كه دااي چند كاراكتر هستند. مثلا براي تايپ " يا ' بايد چيكار كرد.چون بزدن اين كليدها با يا بدون شيفت اين كاركترها نوشته نمي شه. آيا دكمه اي هستش كه بشه اينا رو تايپ كرد.
با3پاس

REGISTERED USER
25-01-2009, 02:10
خیر ... استاندارد کلید ها اینه که حروف primary بصورت زدن دکمه ها و حروف SECONDARY (همونایی که ذکر کردید) با زدن Shift بهمراه اون دکمه ها تایپ بشه

اگر کارتون تایپ هست یک کیبورد USB بگیرید و به لپ تاپ وصل کنید تا راحت باشید

GMitW
25-01-2009, 14:48
با سپاس از اينكه به سوال هاي من جواب ميديد
اين امر مسلمي هستش كه با نگه داشتن كليد شيفت حروف دوم نوشته ميشه ولي تو اين لپ تاپ هر كليد چندتا كاراكتر روي يك دكمه وجود دارد.در ضمن اگه بخوام صفحه كليد بهش وصل كنم كه ديگه بهش نمي گن رايانه ي قابل حمل
با 3پاس

REGISTERED USER
26-01-2009, 00:27
صفحه کلید برای تایپیست ها اگر جای ثابتی دارند ، حتما پیشنهاد میشه ... ربطی به پرتابل بودن سیستم شما نداره

دکمه های رو لپ تاپ ، بیشتر سه تا نیستند :

حروف primary

حروف secondary

علائم فانکشن FN

و با یکی از دکمه های SHIFT یا FN کار می کنند

همین

موفق باشید

mohyad
01-02-2009, 01:01
ديدم اينجا مشكل در مورد VAIO مطرح شده گفتم مشكل خودم و هم بگم :
ميخواستم ببينم اگه درايو ريكاوري خراب بشه و قبلا هم ديسك ريكاوري تهيه نكرده باشم چطوري ميشه درايو رو بازآوري كرد (راستي مدل لپ تاپم سوني cs118 هست)

artarayaneh
02-02-2009, 01:33
در سایت شرکت سونی کلیه درایورهای xp و vista برای تمام مدل ها قرار داده شده حجم درایور کامل آنها هم در حدود 300 مگا بایت است.
موفق باشید.

mohyad
02-02-2009, 18:39
در سایت شرکت سونی کلیه درایورهای xp و vista برای تمام مدل ها قرار داده شده حجم درایور کامل آنها هم در حدود 300 مگا بایت است.
موفق باشید.

من درايو ريكاوري منظورم بود نه درايورها آخه با نصب ويندوز ديگه غير از ويندوز اوليه كه خود سوني نصب ميكنه يك سري از كليدهاي مولتي مديا كار نميكنن براي همين ميخوام Recovery Disk از سيستم داشته باشم كه متأسفانه وقتي ميخوام تهيه كنم ميگه درايو ريكاوري خراب شده!!!!!

REGISTERED USER
03-02-2009, 00:19
فکر کنم بارها توی تاپیک پارتیشن بندی و ریکاوری همین بخش ، بحث شده !!! سرچ کنید خواهشا ...