PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک!!فوری!!!خرابی لپ تاپ

omidch
22-01-2009, 13:04
سلام
من لپ تاپم یه مشکل سوختگی جدی داره!:41:لطفا اگر کسی چیزی میدونه یا کسی یا شرکتی رو میشناسه لطفا شماره مورد نظر رو بهم بدن تا من تماس بگیرم. dell هست لپ تاپ

amirr13
22-01-2009, 15:30
درد مشترک
دیشب تو سیم اداپتور یه اتصالی داشتم زرتی خاموش شد و سعی کردم روشنش کنم سوت میکشید

باتریشم وقتی وصله تق تق میکنه

فن سی پیو سوخته یا حداقل کار نمیکنه با باد سرد سشوار سی پیو رو خنک نگه داشتم تا لودینگ وین بالا میومد ولی بعد خاموش میشد

میشه بگین نگران کجا های لب تاپ باید باشم؟ تو اتصالی اولین جا هایی که میسوزه چیاست؟

کامپکته منم آدرس یا شماره نمایندگی اچ پی رو می خوام

REGISTERED USER
22-01-2009, 16:25
سلام
من لپ تاپم یه مشکل سوختگی جدی داره!لطفا اگر کسی چیزی میدونه یا کسی یا شرکتی رو میشناسه لطفا شماره مورد نظر رو بهم بدن تا من تماس بگیرم. Dell هست لپ تاپ

دوست عزیز شکرت زیگورات یا دلیران هستند که کارشون تخصصی و مطمئن هست ... توی اینترنت سرچ کنید شماره و آدرس مشخصه ... درج شماره تلفن و لینک و آدرس و ... در بخش لپ تاپ، ممنوعه

REGISTERED USER
22-01-2009, 16:34
درد مشترک
دیشب تو سیم اداپتور یه اتصالی داشتم زرتی خاموش شد و سعی کردم روشنش کنم سوت میکشید

باتریشم وقتی وصله تق تق میکنه

فن سی پیو سوخته یا حداقل کار نمیکنه با باد سرد سشوار سی پیو رو خنک نگه داشتم تا لودینگ وین بالا میومد ولی بعد خاموش میشد

میشه بگین نگران کجا های لب تاپ باید باشم؟ تو اتصالی اولین جا هایی که میسوزه چیاست؟

کامپکته منم آدرس یا شماره نمایندگی اچ پی رو می خوام

نگراه همه جاش ... توی اتصال ، مادربرد و قسمت پاور ، سی پی یو در معرض سوختن هستند ... کارت گرافیک و رم قسمت های بعدی هست.

اچ پی را همانند بالایی ، ایران اچ پی و همپارد را سرچ کنید

البته اچ پی رو مثل دل همه جا تعمیر می کنند

موفق باشید

روح سگ-ولگرد
29-01-2009, 04:50
من هر باز شارژر رو می زنم به پریز جرفه میزنه/
احتمال داره به مشکل این دوستان دچار بشم نه؟