PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان كمك:مشكل با adobe premiere

davoud_fairwall
22-01-2006, 04:55
با سلام خدمت تمامي دوستان
دوستان عزيز بنده در وارد كردن فيلم در پريمير مشكلي عجيب برايم پيش مياد كه حسابي منو كلافه كرده: :angry:
وقتي فيلم رو در پريمير وارد ميكنم پريمير سايز اونو براي من خيلي كوچيك ميكنه تقريبا يك چهارم حالت عادي و حتي موقعي كه ميخام تايتل روي فيلم بزارم نيز سايز تصوير كوچيك هستش و براي export كردن فيلم در انتها سايز تصوير به همان صورت كه وارد شده ميشود. :sad:
در حالي كه قبل از وارد كردن به پريمير سايز تصوير عادي ميباشد.ممنون ميشم اگر كسي از دوستان منو راهنمايي كنه و بگه مشكل من از كجاست.

mpsjavad
22-01-2006, 10:30
با سلام ..

مراجعه به تاپيك زير :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اميدوارم كه مشكلتون حل بشه :)

davoud_fairwall
23-01-2006, 02:07
با سلام
دوست عزيز من قبلا اين تاپيك رو كه شما معرفي كرديد رو خونده بودم مشكل من در import كردن فايل ميباشد كه وقتي فايل رو وارد ميكنم پريمير اونو با سايز كوچيك وارد ميكنه در ضمن من تمام تنظيماتي رو كه شما اونجا گفته بوديد رو اعمال كرده بودم

mpsjavad
23-01-2006, 22:59
با سلام ..

با اعمال تنظيماتي كه در تاپيك اشاره شده بايد مشكل حل شده باشه .. !

البته به شرطي كه به تنظيمات داخلي برنامه دست نزده باشيد ..

فرمت فيلمي رو كه ميخواين روش كار كنيد با نرم افزار هاي مختلف عوض كنيد براي چند فرمت امتحان كنيد ببنيد باز هم مشكل پابرجاست ! در نهايت اگر ميتونيد چند ثانيه از كليپ مورد نظرتون رو در اپلود كنيد تا بهتر بتونيم در اين مورد بحث كنيم ..

موفق باشيد .

ARO
10-02-2006, 03:55
در پالت دوم یعنی تنضیمات مقدار طول و عرض تصویر رو تغییر بده حتما درست میشه

jvd
19-07-2006, 23:37
با عرض سلام خدمت دوستان
من تازه به اين مبحث يعني همين ميكس و مونتاژ رسيدم
البته يه 4 سالي ميشه كه در خدمت پريماير هستم
فكر كنم مشكل شما اينكه از Adobe Premiere Pro 1.5 استفاده مي كنيد شما بايد فيلم ها يا قصعه ويدئويي رو با سايز 720*576 از روي دوربين يا ويدئو يا هرچيز ديگه اي كه روي كامپيوترتون پر كرديد( همون كپچور ) به اين سايز باشه البته اگه از ورژن هاي پايين تر پريماير استفاده كنيد ديگه مشكلي نيست

hhaammiiddrreezzaa
29-08-2007, 13:13
می دانم که حدود 406 روز است که از زمان این تاپیک می گذرد ولی من تازه عضو شدم و این مطلب را هم تازه خواندم.
البته فکر کنم که این مشکل شما مربوط به premiere pro است. اگر هنوز مشکلت پابرجاست و با ورژن 1.5 کار می کنی باید به قسمت project/project settings/general بروی و یک گزینه ای هست که عنوان آن یادم نیست و باید آن را تیک بزنی و اگر هم با ورژن 2 کار میکنی باید تنظیمات قبل از ورود به پروژه را تنظیم کنی.یعنی نباید برای import فیلم معمولی dv را انتخاب کنی.