PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تقاضاي سريال يا كرك CuteFTP Pro 7

Yaalda
22-01-2006, 03:20
دوستان ميخواستم خواهش كنم اگر ممكنه سريال نامبر يا كرك امتحان شده و مطمئن برنامه :

CuteFTP 7.0.2 Build 05.09.2005.2 Professional Edition

را در اختيارم بگزاريد. يكي فوريه :rolleye:

با تشكر :blush:

justmp3
22-01-2006, 03:28
سلام دوست عزیز به جمع ما خوش امدی...این دو تا را امتحان کن به احتمال خیلی قوی باید کار کنه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1_crack.html

یا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _crack.html

این بالایی ها کرک بود اگر سریال هم میخوای یکی از این دو تا پایینی ها را امتحان کن:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید

Mani_Borna
22-01-2006, 05:34
يا

Yaalda
22-01-2006, 06:04
سلام دوست عزیز به جمع ما خوش امدی...این دو تا را امتحان کن به احتمال خیلی قوی باید کار کنه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1_crack.html
یا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _crack.html
این بالایی ها کرک بود اگر سریال هم میخوای یکی از این دو تا پایینی ها را امتحان کن:
موفق باشید
ممنون از لطفتون فقط دوتا مطلب لينكهاي crackdbs.com تورتون ميزاره دنلود كنم.
اون سريال نامبرها هم يكيش فايل exe بود اون يكيش هم به اين صورت بود Name: EiTheL Company: EiTheL TEAM Serial: E57D7F9402915953 كه به CuteFTP 7.0.2 نميخوره! :blush:

الان تست كردم هر دو كرك crackdbs ورژن قبلين هر دوشون به آخرش نگاه كن ورژن مال من:
CuteFTP 7.0.2 Build 05.09.2005.2 هست
اما اين : CuteFTP Pro v7.0.3.10.2005.1 هست
بهش نميخوره!

Yaalda
22-01-2006, 06:25
يا

ممنون از لطفتون اما وقتي روي دانلود كليك ميكنم لينك ميشم به سايتهاي س... چيز ببخشيد مستهجن! :biggrin:

راستي شما يه تاپيك من‌رو كه مال چند قرن پيش بود جواب داده بدوي گوگل ارت! مرسي سرعت عمل! لول! :tongue:

RONN!E
22-01-2006, 07:52
CuteFTP Professional v7.0:A5URGT78BUCDQ9

royaye_talkh55
22-01-2006, 11:43
سلام اينو امتحان كن

Name: same zaher
S/N: A5URGT78BUCDQ9

royaye_talkh55
22-01-2006, 11:44
اينم يه لمتحان بكن ضرر نداره

Yaalda
22-01-2006, 15:14
CuteFTP Professional v7.0:A5URGT78BUCDQ9

ممنون . اول قبول ميكنه بعد كه Next رو ميزني به سرورش وصل ميشه ميگه سريال نامبرتون قابل قبول نيست! :sad:

چي كار كنم؟! :ohno:

Yaalda
22-01-2006, 15:24
ببخشيد همه اين كرك ها كه دادين عوض كرك برنامه "CuteFTP" مياد يه برنامه P2P را روي كامپيوترم اينستال ميكنه به نام: WarezP2P جريان چيه؟!

justmp3
22-01-2006, 16:10
ببخشيد همه اين كرك ها كه دادين عوض كرك برنامه "CuteFTP" مياد يه برنامه P2P را روي كامپيوترم اينستال ميكنه به نام: WarezP2P جريان چيه؟!
دوست عزیز اول در مورده اینکه میگی برنامه WarezP2P نصب میکنه .... این به این دلیله که شما فایل را اشتباه دانلود میکنی ... یعنی به این صفحه ها که میری 1 لینک کوچک به اسم Download هست که باید روی اون کلیک کنید ولی شما روی تبلیغات کلیک کردین...

در مورده اون تاپیکه زیر خاکیه شما هم من شرمندم :tongue: اصلآ به تاریخ تاپیک نگاه نکردم :sad:

در مورده کرک های منم اگر کار نکرد بازم ببخشید ولی اگر اونا هم WarezP2P برات نصب کردن معنیش اینه که اشتباه دانلود کردی...

اگر همینطوره بگو تا برات یک جا دیگه اپلود کنم شاید کار کنه... تضمین نمیکنم ;)

موفق باشید

Yaalda
22-01-2006, 19:18
ممنون ميشوم اگه يه جاي ديگه آپلود كني چون اونجا همون يه لينك بود :blush:

justmp3
22-01-2006, 23:20
ممنون ميشوم اگه يه جاي ديگه آپلود كني چون اونجا همون يه لينك بود :blush:

یا

امیدوارم بتونید دانلود کنید و کار کنه!!!

Yaalda
22-01-2006, 23:56
یا
امیدوارم بتونید دانلود کنید و کار کنه!!!

سلام من قبلي ها رو هم با راهنماييتون تونستم دانلود كنم ممنون اما وقتي ميخواستم دااجرا كنم نورتون آنتي ويروس از اجرا شدنش جلوگيري ميكردم و اجازه نميداد. :ohno:

اين دو تا هم ورزنش با مال من فرق فوكوله! ابنها ورژن: CuteFTP 7.0.2 Build 05.09.2005.2 Professional Edition ولي اين كرك ها مخصوص ورژن: CuteFTP.Pro.v7.0.3.10.2005.1

Yaalda
23-01-2006, 01:35
ممنون مشكلم حل شد ميشه سوال كنم آيا كسي آموزشي در رابطه با كار كردن با CuteFTP سراغ داره يا نه؟! :blush:

justmp3
23-01-2006, 01:52
یلدا جان به این تاپیک برو و اونجا در خواست کن حتمآ کمکت خواهند کرد ...

راستی من همیشه از این سایت کرک هام را میگیرم ولی مشکلی برام درست نکرده...

به هر حال خوشحالم که نتیجه گرفتین...

در مورد ورزن برنامه هم بگم که این ها بیلدشون باهم فرق میکنه و کرک باید جواب بده...

موفق باشید