PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کاهش قیمت گوشی

deluge28
21-01-2009, 00:22
امشب اخبار 20:30 عنوان کرد که قیمت گوشی ها حدود 20 تا 25 درصد کاهش پیدا کردن....و اگه هر کجا این کاهش قیمت رو اعمال نکردند خبر دهید...

S@nti@go_s&k
21-01-2009, 08:51
سلام...............
25%
معلوم میشه
اگر اینجور باشه امروز باید گوشی های 800 هزارتومنی بشه 600 تومن
1100 هم باید مجانی بشه
منتظر می مونیم....................

احمدصالح پور
21-01-2009, 09:34
سلام...............
25%
معلوم میشه
اگر اینجور باشه امروز باید گوشی های 800 هزارتومنی بشه 600 تومن
1100 هم باید مجانی بشه
منتظر می مونیم....................
سانتیاگو جان از شما بعید بود اینارو باور کنی آخه کدوم فروشنده موبایل برای اخبار 20:30تره خورد میکنه؟؟؟؟میان گوشی رو زیر قیمت بدن چون 20:30فرموده؟؟؟؟ولی خداییش این 1100مجانی رو خوب اومدی....اقا یکی هم به ما بدین !!!!!!

S@nti@go_s&k
21-01-2009, 10:01
سلام.........
احمد جان من کاری به اخبار و حرفهای بعضی از رسانه ها ندارم ولی یه نگاه به چند سال پیش بندازیم میبینیم که قیمتهای گوشی ها خیلی زود تر از قبل کاهش پیدا میکنه واین خیلی خوبه در ضمن اگر هم قیمت گوشی ها 25% کاهش پیدا کنه تازه میشه قیمت اصلی گوشیها در بازار جهانی همونطور که میدونید
فروشنده های ما از روی هر گوشی که تازه وارد بازار میشه حداقل 100__200 تومن سود می برند.که میشه همون 25 %
مثه جریانه بنزینشونه
میخان ملت به تب راضی باشن

احمدصالح پور
21-01-2009, 10:28
سلام.........
احمد جان من کاری به اخبار و حرفهای بعضی از رسانه ها ندارم ولی یه نگاه به چند سال پیش بندازیم میبینیم که قیمتهای گوشی ها خیلی زود تر از قبل کاهش پیدا میکنه واین خیلی خوبه در ضمن اگر هم قیمت گوشی ها 25% کاهش پیدا کنه تازه میشه قیمت اصلی گوشیها در بازار جهانی همونطور که میدونید
فروشنده های ما از روی هر گوشی که تازه وارد بازار میشه حداقل 100__200 تومن سود می برند.که میشه همون 25 %
مثه جریانه بنزینشونه
میخان ملت به تب راضی باشن
کاملا" تایید میشه

corey
21-01-2009, 10:44
البته فکر کنم منظور تعرفه واردات و این جور چیزا باشه
مگه میشه گوشی بیاد زیر قیمت جهانیش؟؟؟؟؟؟؟

starpars
21-01-2009, 11:35
الکی که نمیشه قیمت گوشی کاهش پیدا کنه یا دولت باید تعرفه رو کم کنه و یا تقاضا تو بازار کاهش پیداکنه و در نتیجه عرضه کننده قیمتشو بیاره پایین. من فکر میکنم این اقدام دولت و صداسیما برای اینه که میخوان افزایش قیمت ناشی از مسائل روانی که تو بازار هست رو کم کنن . چون فروشنده های ایرانی نه در زمینه موبایل که در همه زمینه های کالاهای وارداتی اصلا به حقوق مصرف کننده احترام نمیزارن قیمتا رو هر جوری که به نفع خودشون باشه تغیر میدن .
حالا اگه مردم به حرف دولت گوش کنن و نرن پشت سر هم گوشی بخرن(به امید ارزون شدن) فروشنده ها مجبور میشن قیمتا رو کاهش بدن.

احمدصالح پور
21-01-2009, 13:46
الکی که نمیشه قیمت گوشی کاهش پیدا کنه یا دولت باید تعرفه رو کم کنه و یا تقاضا تو بازار کاهش پیداکنه و در نتیجه عرضه کننده قیمتشو بیاره پایین. من فکر میکنم این اقدام دولت و صداسیما برای اینه که میخوان افزایش قیمت ناشی از مسائل روانی که تو بازار هست رو کم کنن . چون فروشنده های ایرانی نه در زمینه موبایل که در همه زمینه های کالاهای وارداتی اصلا به حقوق مصرف کننده احترام نمیزارن قیمتا رو هر جوری که به نفع خودشون باشه تغیر میدن .
حالا اگه مردم به حرف دولت گوش کنن و نرن پشت سر هم گوشی بخرن(به امید ارزون شدن) فروشنده ها مجبور میشن قیمتا رو کاهش بدن.
واقعا"دوست عزیز البته با عرض معذرت از صراحت کلام بی ربط ترین پستی بود که تو این فروم خونده بودم فرمودین مردم به حرف دولت گوش کنن و نرن پشت سر هم گوشی بخرن !!!!!مگه گوشی مواد غذایی هستش که مردم بیچاره بخوان احتکار کنن؟؟؟تا زمان گرونی بفروشن ؟؟؟و تازه نوشتین که گوشی بخرن به امید ارزون شدن وقتی مردم به قول شما پشت سرهم برن گوشی بخرن وقت ارزون شدن چه نفعی میبرن که به امید ارزون شدن هی (پشت سرهم به قول شما)گوشی بخرن؟؟؟؟؟دوست عزیز اگه میخوای چیزی در راستای حمایت از دولت بگی بهتره منطقی و بجا بگی نه کتره ای...مردم رو چی فرض کردی که فکر میکنی هیچی حالیشون نیست گوسفند؟؟؟؟؟؟

starpars
21-01-2009, 19:08
واقعا"دوست عزیز البته با عرض معذرت از صراحت کلام بی ربط ترین پستی بود که تو این فروم خونده بودم فرمودین مردم به حرف دولت گوش کنن و نرن پشت سر هم گوشی بخرن !!!!!مگه گوشی مواد غذایی هستش که مردم بیچاره بخوان احتکار کنن؟؟؟تا زمان گرونی بفروشن ؟؟؟و تازه نوشتین که گوشی بخرن به امید ارزون شدن وقتی مردم به قول شما پشت سرهم برن گوشی بخرن وقت ارزون شدن چه نفعی میبرن که به امید ارزون شدن هی (پشت سرهم به قول شما)گوشی بخرن؟؟؟؟؟دوست عزیز اگه میخوای چیزی در راستای حمایت از دولت بگی بهتره منطقی و بجا بگی نه کتره ای...مردم رو چی فرض کردی که فکر میکنی هیچی حالیشون نیست گوسفند؟؟؟؟؟؟

پسر خوب مثل اينكه جمله بنده رو اصلا توجه نكردي اين جمله من بود :
"حالا اگه مردم به حرف دولت گوش کنن و نرن پشت سر هم گوشی بخرن(به امید ارزون شدن) ، فروشنده ها مجبور میشن قیمتا رو کاهش بدن. "

در كجاي اين جمله من گفتم گوشي بخرن به اميد ارزون شدن . شايد جمله بندي من مشكل داشته چون حرف من درست برعكس اين جمله هست

من كي گفتم گوشي رو ارزون بخرن و ارزون بفروشن اگه مطالب پايين رو (البته بادقت بيشتر) بخوني همه چيو متوجه ميشي:

مردم اگه بخوان خيلي راحت ميتونن خودشون از طريق تحريم فروشندگان، قيمتها رو به قيمتهاي واقعي برسونن مثل همين كاري كه تو بازار مسكن داره انجام ميشه اگه به وضعيت بازار مسكن نگاه كني ميبيني كه به دليل بالا بودن قيمتها مردم رغبتي به خريد مسكن نداشتن تا اينكه كمبود تقاضا براي مسكن ، آگاهي دادن دولت به مردم و اجراي طرحهاي مختلف مثل زمينهاي 99 ساله و مهر و اين جور چيزا و همچنين مسئله ركود جهاني باعث كاهش قيمتهاي مسكن شد مردم كه ديدن با نخريدن مسكن قيمتا روز به روز داره پايين مياد باز هم به نخريدن مسكن ادامه ميدن در واقع اونا همچنان در انتظار كاهش هرچه بيشتر قيمتها هستن در واقع توي بازار مسكن رگ فروشنده ها الان افتاده توي دست مردم به عبارتي مردم فروشنده ها رو تحريم كردن تا مجبور به كاهش قيمت بشن و الان شاهد كاهش 25 درصدي قيمت مسكن هستيم.

حرف من درمورد بازار موبايل (كلا بازار لوازم صوتي تصويري) هم همين بود در واقع مردم اگه يكم هوشيار باشن خيلي راحت ميتونن با تحريم فروشنده ها جلوي گرون فروشي فروشنده ها رو بگيرن.

در ضمن من نه طرفدار دولتم نه هيچ كس ديگه اي من فقط طرف مردمم
البته اينم بگم يه دولت براي بقا بايد كاري كنه كه از نظر اقتصادي مردم با مشكل روبرو نشن در واقع اگه تمام قسمتهاي يه دولت ضعيف باشه اما از نظر اقتصادي به مردم برسه مطمئنا عملكرد خوبي داشته چون اقتصاد هست كه روي همه بخشهاي ديگ از جمله اجتماعي فرهنگي ورزشي و... تاثير مستقيم داره حالا اگه يكم آدم واقع بين باشه ميبينه كه يه دولت چون ميخاد بقا داشته باشه هيچوقت كاري نميكنه كه براي مردم مشكل اقتصادي ايجاد بشه (مگه مغز خر خورده ) دولت تنها چيزي كه ميخواد تنظيم بازارها يا به عبارتي متعادل كردن عرضه و تقاضا كه اين امر منتهي به واقعي شدن قيمتها ميشه.

ما خيلي وقتا از دولتها ايراد ميگيرم (من خودم خيلي اينجوريم) البته ايراد كه زياد هست ولي بايد واقع بين بود

deluge28
22-01-2009, 22:02
توی روزنامه دیشب(دنیای اقتصاد احتمالا) هم نوشته بود.....جالب بود که مدیر فروش سامسونگ هم در این باره مصاحبه کرده بود و تایید کرده بود...

noisymind
02-02-2009, 23:21
حالا باز دم عید که بشه باز قیمتا میره بالا؟ آخه سالهای پیش از وسطای بهمن شروع میشد.

Saman-tci
03-02-2009, 14:58
قیمت ها خیلی پایین اومده ..... سامسونگ 8510 شده 500 تومن با گارانتی اصلی ...470 تومن هم بدون گارانتی ..!!!!!
N96 شده 560 تومن ...... N82 شده طرفای 370 تومن !!!!

MohandesMCD
04-02-2009, 20:01
اشتباه شد.پاک شود

Saman-tci
04-02-2009, 21:18
دوستان کسی از بازار خبر داره که این کاهش قیمت گوشیها تا کی ادامه داره .....؟؟؟
مطمئناً دم عید که بالا میره ولی تا چه اندازه ....؟ بعد از عید چی ....؟

deluge28
04-02-2009, 23:57
بنظر ميرسه ديگه فعلا از اين مقداري كه پايين اومده خيلي پايين تر نياد....البته در مورد گوشي هاي مطرح بازار...مثلا امنيا گارانتي اصل هنوز پايين نيومده....

sm73_ssa
05-02-2009, 23:45
يعني اين قدر كاهش قيمت؟
من كه باور نمي كنم