PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اينترنت از طريق برق؟!

J U N I P E R
21-01-2009, 00:05
تبليغ يه شركت عرضه كننده ي اينترنت به نام امپراطور رو ديدم كه نوشته بود اينترنت از طريق برق!!!
كسي اطلاعي از اين موضوع داره؟
اصلا چجوريه؟
ممنون

siavash66
21-01-2009, 00:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

akhoond
21-01-2009, 11:21
راستش این که امپراطور راست می گه یا دروغ با خداست ( سرویس عادی اش رو معلوم نیست از کی می گیره ، برقی اش رو دیگه خدا داند و بس)
من این خبر رو تو تی وی دیدم ، که چنین سرویسی رو دارن اون طرف می دن ( حساب کنید اخبار ما چند روز بعد تر خبر رو می فرسته رو آنتن ، دستتون می آد که خبر واقعی مال کی هست .... )
اما تو ایران که همه در حسرت یه dsl آشغالی اش موندن ، از سیم برق ؟ !

rozbeh85
21-01-2009, 15:54
من 8 ماه پیش که در حالت فاجعه بی اینترنت بودیم زنگیدم بهشان که بپرسم چه خبرا؟
خانومه گفت ما یه dsl مثلا 1 مگ میگیریم، اونوفت اون رو تو ساختمان توسط برق پخش میکنیم
تو دلم گفتم بابا شماها دیگه چه ... هستید.

Hamid Reza
21-01-2009, 16:23
سلام

نه بابا
همش دروغه
تو adsl معمولیش موندن بعد بیان برقی بدن

اون وقت این همه برق قطع میشه چی؟:31::31:

مثلا یکی لپ تاپ داره تابستون همش برق قطعه دیگه adsl هم نداره که:31::31:

ممنون:11:

darvish1900
21-01-2009, 17:33
این تکنولوژی وجود داره. ولی اینکه تو ایران باشه فکر کنم دروغ میگم این ها هنوز خط پی سی رو نمیتونم رانژه کنند بعد از طریق برق ارسال کنند. این هم این شرکت در پیتی که از صبانت یا افرا داره سرویس میگیره
مطمئن باشید اگر همچین چیزی بیاد تو ایران اول گردن کلفتهایی مثل سروش پارس آنلاین و داتک شروع به کار میکنند نه اینها

شرکتهای ایرانی برای جلب مشتری شعر زیاد میگویند. اگر بود تو سایتش توضیح میداد که نداده میخواد فقط شما زنگ بزنی مخت بزنه ازش اینترنت بگیری

omid4mit
21-01-2009, 19:26
این شرکت خواسته با این کارش بازدید از سایتش رو ببره بالا اگه توجه کنید این تبلیغ فقط در لوگوی تبلیغی هستش و وقتی میریم تو سایتش خبری از این مطلب نیست
کاملا مشخصه که همش سیاه بازیه
در ضمن این تکنولوژی یک تکنولوژی جدید هستش و هنوز در دنیا جا نیفتاده احتمالا تا 10 سال دیگه میشه امیدوار بود بیاد ایران

J U N I P E R
21-01-2009, 19:36
ممنون...
آره به قول دوستان اگرم بياد اول كله گنده ها بعد كوچولوها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان كسي ميدونه رواج اين سرويس تو خارج كشور چطوره؟

mobin
21-01-2009, 19:44
این مورد در خصوص برخی از کشورهای خارجیه و خبرش قدیمیه ولی تو کشور خودمون فعلا باید با انواع ذغال کار کنیم !

samidsamid
31-05-2009, 17:16
تبليغ يه شركت عرضه كننده ي اينترنت به نام امپراطور رو ديدم كه نوشته بود اينترنت از طريق برق!!!
كسي اطلاعي از اين موضوع داره؟
اصلا چجوريه؟
ممنون

هیچ کار فوق العاده ای نمی کنه! در واقع اینترنت رو از طریق برق تا خونتون نمیاره بلکه از طریق یه آنتن روی پشت بوم و از روش point to point تا ساختمون میاره بعد با استفاده از چندتا مودم PLC که مخفف Power Line Career از پشت بوم به واحدهای مختلف ساختمون میرسونه. فایدش اینه گکه سیم کشی نمیخواد. ولی اولا سرویس point to point خیلی گرونه و برای ساخامونی میارزه که حداقل 20 واحد اینترنت بخوان.
دوم و مهمتر اینکه کیفیت سرویس اینترنت امپراطور خیلی افتضاحه. در واقع چون دروغ میگه اینطوریه. من ازش سرویس 256 تا 1024 با ترافیک 5 گیگ گرفتم و گفت سرعت دانلود حدود 50 خواهد بود ولی به جز 3 دقیقه اول که سرعت بالاست بقیه مدت باید یا سرعت 17 تا 22 بسازی و حرص بخوری.
بعد از کلی تماس فهمیدم سرویس من رو از صبا گرفته. زنگ زدم صبا و اسم کاربری خودمو دادم و با کمال تعجب فهمیدم سرویس 128 رو به جای 256 تا 1024 بهم انداخته.
بعدش هم که زنگ زدم و گفتم ازتون شکایت میکنم گفتن که نمیتونی کاری کنی چون تو قراردادت اشاره ای به سرعت نشده. با تعجب رفتم سر قرارداد دیدم نوشته سرویس آبی 5 گیگ. خلاصه یک ماه اینترنت و 20 هزار تومن هزینه نصب رفت تو پاچه مبارک بنده.

parsa205
01-06-2009, 23:19
با این خاموشی هایی که فکر کنم تابستون داشته باشیم اگر هم راست بگن نباید زیاد روش حساب کرد...