PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آوزش کامل garena (اکثر بازی های شبکه ای در این برنامه)

GG.Ajax
20-01-2009, 20:34
سلام به شما دوستان عزیز و گرامی اطمینان دارم اکثر شماها اسم garena(گارنا) به گوشتون خورده و با اون کار کرده باشین اما من سعی می کنم آموزش کاملی در باره این برنامه رو برای شما دوستان آماده کنم (اگه توی گارنا کار هم کردین این مطلب رو بخونین ضرر نمی کنین)
امیدوارم شما هم من را یاری کنید
-----------------------------------------------------------------------------------------------

بسم رب الزهرا

مقدمه:
گارنا به عنوان یک کافی نت بزرگ و چند منظوره در جاهای مختلف در یک زمان استفاده میکنه تا بتونه به بازی کنان کمک ‌کنه که با هم بازی کنن مثل:lan
------------------------------------------------------------------------------------------------
در گارنا میشه اکثر بازی ها از قبیل: warcraft III, call of duty 2-4-5 , c.s 1.6-1.5 , left 4 dead و خیلی بازی های دیگر را بازی کرد.برای اینکه بتونید بدرستی از این برنامه استفاده کنید باید با اون زیاد کار کنید و تجربی یاد بگیرید اما من سعی می کنم چیزهایی رو که می دونم رو به همراه دوستانم (بزرگان گارنا در ایران-به جر خودم)به شما یاد بدم پس این پست رو تا آخر همراهی کنید.
می رسیم به دانلود این برنامه برای دانلود برنامه کافیه روی لینک روبرو کلیک کنید:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سایت اصلی گارنا :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد از دانلود برنامه نوبت به نصب می رسه که دی گه باید بلد باشین نصب کنید نصب ساده ای داره.
بعد از نصب و اجرا نیاز به یک آی دی برای وارد شدن به گارنا دارین برای این کار باید آی دی بسازید که در ادامه به این بحث می پردازیم.
ساختن آی دی 2 روش داره من به 2روشش اشاره می کنم.
روش 1:
ابتدا به لینک روبرو بروید:رجیستر گارنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با توجه به تصویر ادامه مطلب را بخوانید.
--------------------------------------------------------------------------------
1.گزینه 1 از شما ایمیل می خواهد ایمیل دلخواه اما واقعی خود را وارد کنید.اگر قبلا از ایمیل استفاده شده باشد با این خطا مواجه می شوید:Email is already used
2.گزینه 2 از شما نامی را می خواهد که آی دی شما است. اگر نام آی دی قبلن وارد شده باشد با این خطا مواجه می شوید:Username is already used
3.گزینه 3 از شما کله عبور می خواهد کلمه عبور ایمن خود را وارد کنید.
4.گزینه 4 از شما تکرار کلمه عبور خود را می خواهد(همان کلمه عبود که در قسمت 3 وارد کرده اید را وارد کنید).
5.گزینه 5 از شما کشورتان را می پرسد شما ایران را انتخاب کنید.
6.گزینه 6 از شما جنسیتتان را می پرسد آن را وارد کنید(male: مرد,female:زن)
7.گزینه 7 بمنظور تایید قوانین گارنا می باشد برای ساختن آی دی باید این گزینه تیک داشته باشد.
8.گزینه 8 برای ساختن آی دی می باشد اگر گزینه های بالا را کامل پر کرده اید روی گزینه کلیک کنید.
نکته:اگر بعد از کلیک کردن روی گزینه 8 با پیغام :Thank you for Registering مواجه شدید یعنی ساختن آی دی کامل شده است.
[hr]
به زودی کامل می شود.