PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Rome: Total War

amirk
21-01-2006, 23:51
[ Rome: Total War

--------------------------------------------------------------------------------

ناشر : Activision

سازنده : Creative Assembly

سبک بازی : Strategy

تاریخ انتشار : 09/22/2004

بازی Rome: Total War سومین بازی استراتژیک تمام جنگی از سازندگان شرکت انگلستان بوده است و بطور خلاصه هنوز یکی از بهترین بازی هایی است که رقیب جدی نداشته است . بازی Shogun: Total War اولین بازی از این سری بازی ها بود که عرضه شد و راهی را برای دادن نسخه های بعدی باز کرد که بعد از مدتی نسخه بعدی این بازی با نام Medieval: Total War عرضه گردید و توانست در بازی های استراتژیک مکانی را برای خود به ثبت برساند. و سر انجام آخرین نسخه این بازی البته تاکنون به بازار منتشر شد و با نام Rome: Total War توانست یکی از بهترین بازی های استراتژیک شناخته شود . در این بازی موتور گرافیکی ۳ بعدی قوی قرار گرفته شده است و میتوان این مهم را یکی از حسنات این بازی دانست و به خاطر همین حرکت ، سازندگان این بازی رو مورد تشویق و تشکر قرار داد که با استفاده همین عامل ، هزاران سرباز جنگو در این بازی با گرافیکی بالا قابل مشاهده میشود و به بازی واقعیت بیشتری میبخشد.

در ابتدای شروع بازی شما در حال آموزش دیدن برای مراحل یا همان campaign ها می باشید که بعد از انجام دادن صحیح ماموریت های این مرحله شما خواهید توانست مراحل دیگر را که از مراح اصلی این بازی است شروع نمایید . در این بازی سه خانواده تشکیل شده که شما میتوانید یکی از سه گروه Julii, Bruti, و یا Scipii را انتخاب نمایید. هر یک از گروه های ساخته شده دارای تفاوت هایی هستند که قابل مشاهده خواهد بود . به عنوان مثال ساختمان های هر قبیله و توانایی های آن ها با همدیگر فرق دارند.پس از انتخاب هر قبیله در صورت داشتن تهدا سرباز های کافی میتوانید به سایر قبیله ها حمله کنید و از آذوقه های آن ها استفاده نمایید و به سایر قبیله ها تسلط یابید.

در این بازی میتوانید برای قبیله ی خود سرگروه و رئیس تعیین نمایید و در این راه بایستی دقت نمایید تا افرادی را که قابلیت ان پست را دارند ، انتخاب نمایید . هر کسی قابلیت این را دارد تا در هر شاخه ای از مقام ها بنشیند ولی در جنگ های قبیله ای که روی خواهد داد ، قدرت ان ها نسبت به بقیه کمتر خواهد شد و پس بنابراین بایستی افرادی را که در این پست سابقه دارند را انتخاب کرد . در طول بازی کسانی خواهند بود که شما را با صدا و صوت کمک و یاری خواهند کرد و همچنین درست بازی کردن و تاکتیکی بازی کردن در این گیم میتواند آینده قبیله ی شما رو رقم بزند . پس از انتخاب کردن بزرگان قبیله بایستی انان را در مکان هایی که از امنیت بالایی برخودار هستند نگهداری نمایید زیرا با مردن ان ها قدرت قبیله کم خواهد شد .

ساختن افراد در این بازی بسیار مهم است زیرا در حمل های بین قبیله ای هر فردی توانایی های خاصی را دارد که در صورت نبودن وی مشکلاتی در قبیله بوجود می آید و در نهایت باعث شکست قبیله در مقابل قبایل دیگر میشود . افراد هایی با نام های advisors, mentors, bodyguards, lackeys, sycophants و غیره هستند که هر کدام یکی از پایه های قبیله هستند و بایستی در طول بازی به مقدار لازم از هریک از این افراد را در قبیله خود داشت .

[/FONT][/SIZE]

سختی بازی در حد معمولی است و زمان بیشتری برای یادگیری این بازی نمی برد و هرکسی حدود نیم ساعت خواهد توانست در این بازی تسلط کافی داشته باشد . برای اجرای بازی هم سیستم نسبتا معمولی میخواهد و شما با رم ۵۱۲ هم میتوانید براحتی بازی را اجرا نمایید و البته کارت گرافیک در این بازی هم نقش به سزایی دارد و شما با یک کارت ۱۲۸ مگابایتی میتوانید از زیبایی های گرافیکی از بازی لذت ببرید . در کل بهترین بازی استراتژیک می باشد و با هر سیستمی قابلیت اجرا شدن را دارد و این شما هستید که میتوانید با انتخاب این بازی سرپرستی یک قبیله رومی و ماقبل تاریخ را به عهده بگیرید.
_____SIZE=9][FONT=Tahoma]

forrome
10-02-2013, 21:00
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
من در نصب این بازی مشکل دارم
در هنگام نصب در کپی کردن بعضی فایل ها ارور می دهد ولی در کامپیوتر های دیگر اروری نمی دهد نمی دانم مشکل کامپیوترم کجاست ! ویندوز ایکس پی پک 2
گرافیک جیفورس 430 1 گیگ
رم 2 گیگ
پردازنده 3 مگاهرتز 2 هسته ای
با تشکر
------------------------------------------------------------------
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
این مشکلم رفع شد اما در اجرای بازی مشکل پیدا کردم تحقیق کردم میگه اسپیکرت مشکل داره اما اسپیکرم سالمه فقط به توسط ویندوز شناسایی نمیشه یعنی به کاپیوتر های دیگه وصل میشه و مشکل نداره ولی به کیس من که وصل میشه صداش در نمیاد فکر کنم اشکال از فیشش باشه ولی از کارت صداش نیست چون کلی کارت صدا نصب کردم لطفا بگید چرا اسپیکرم رو ویندوز شناسایی نمیکنه !
با تشکر

وین رونی
10-02-2013, 21:43
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
من در نصب این بازی مشکل دارم
در هنگام نصب در کپی کردن بعضی فایل ها ارور می دهد ولی در کامپیوتر های دیگر اروری نمی دهد نمی دانم مشکل کامپیوترم کجاست ! ویندوز ایکس پی پک 2
گرافیک جیفورس 430 1 گیگ
رم 2 گیگ
پردازنده 3 مگاهرتز 2 هسته ای
با تشکر
احتمال زیاد از سی دی یا دی وی دی خوان کامپیوترتون هست
بهترین کار اینه که رو کامپیوتری که مشکل ندارید یه ایمیج از بازی بگیرید بعد با برنامه virtual clone رو کامپیوتر خودتون بازی رو ران کنید و نصب کنید