PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄ ™ Sony اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10

anti_girl
02-08-2011, 17:04
لطفا راجب ایم مدل راهنمایی کنین؟!!چطوریه؟
EH1CFX/B

gunash62
03-08-2011, 18:32
سلام كسي از دوستان مي دونه فرق مدل F224FX/S با مدل F2290X كه تو سايت خود SONY معرفي كرده چيه از لحاظ كانفينگ كه زياد تفاوتي ندارن

hasan.rajabzadeh
03-08-2011, 23:06
سلام
من با لپتاپم که مدل vaio f133 هست رندر انجام میدم .دما سی پی یو تا 84 درجه هم میرسه؟
این دما عادیه یا خطرناکه ؟

ar2006
04-08-2011, 12:52
سلام
تفاوت vpcca15fg ایران رهجو با ca17fx غیر رهجو چیه؟
و کلا شما بین این 2 مدل و vpcea36fg کدام را پیشنهاد میدید؟

دوستان فوری کمک کنید بین ca15fg ایران رهجو و ca17fx غیر رهجو کدام را بخرم؟

Phoenix84
06-08-2011, 00:41
سلام دوستان
کسی در مورد کیفیت تصویر و صدای مدل های سری CAوCB اطلاعی داره؟از سریFخیلی پایین تره؟ من که reviewدقیقی پیدا نکردم
پیشاپیش از جوابتون متشکرم

Nocturne
07-08-2011, 16:32
یه سوال خیلی تخصصی داشتم.
این برچسبای روی لپ تاپ رو باید کند؟! : دی
(برچسبای مشخصات، cpu، ویندوز 7 و ...)
شما کندید یا گذاشتید بمونه؟

piroooz
07-08-2011, 20:53
یه سوال خیلی تخصصی داشتم.
این برچسبای روی لپ تاپ رو باید کند؟! : دی
(برچسبای مشخصات، cpu، ویندوز 7 و ...)
شما کندید یا گذاشتید بمونه؟
والا تا حدودی سلیقه ای هست ...
ولی تا وقتی که برچسب سالمه و کنارش بلند نشده بزارید باشه(کلاس داره:31:)
وقتی هم برچسب از فرم خودش خارج شد جدا کنید ...
مال خودم هم فعلا روشه

piroooz
07-08-2011, 21:39
سلام دوستان
کسی در مورد کیفیت تصویر و صدای مدل های سری CAوCB اطلاعی داره؟از سریFخیلی پایین تره؟ من که reviewدقیقی پیدا نکردم
پیشاپیش از جوابتون متشکرم
اگه رزولیشن هر دو یکسان باشه تفاوت زیادی نداره ...
تو ریویو ها هم که دیدم هر دو سری CB و F دارای رزولیشن فول اچ دی بودند که شاید حتی با توجه به کوچک بودن صفحه CB کیفیت بهتری هم به نمایش بزاره...
در کل در مورد صفحه نمایش هر دو سری کیفیت مناسبی دارند

---------- Post added at 10:39 PM ---------- Previous post was at 10:35 PM ----------

سلام
من با لپتاپم که مدل vaio f133 هست رندر انجام میدم .دما سی پی یو تا 84 درجه هم میرسه؟
این دما عادیه یا خطرناکه ؟
بهتره از کول پد استفاده کنید ...
راستی در هنگام استفاده از نوت بوک لب تاپ را کجا قرار میدید؟

Nocturne
07-08-2011, 23:30
والا تا حدودی سلیقه ای هست ...
ولی تا وقتی که برچسب سالمه و کنارش بلند نشده بزارید باشه(کلاس داره:31:)
وقتی هم برچسب از فرم خودش خارج شد جدا کنید ...
مال خودم هم فعلا روشه

خب بالاخره درستش چیه.
توی tv برنامه تصویر زندگی یه مدت یه آقایی میومد در مورد life style و این چیزا صحبت میکرد
میگفتش این برچسبا که روی وسایل هست رو باید کند اما مردم ما میذارن همینطوری باشه.
حالا نمیدونم این برچسبای لپ تاپم شامل میشه یا نه. این سوال همینطور تو ذهنم بود...
بالاخره گفتیم پرسیدن عیب نیست ندانستن عیب است :5:

fabio montari
08-08-2011, 18:06
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

fabio montari
08-08-2011, 18:07

---------- Post added at 07:07 PM ---------- Previous post was at 07:06 PM ----------

سلام
دوستام من الان f133fx دارم میخوام بفروشم F22FGX بگیرم میارزه ؟
:10::10::19:

SIR.SA33D
09-08-2011, 23:40
لطفا یه لپ تاپ وایو با کانفیگ hp6080 بهم معرفی کنید
قیمتش هم نهایتا 1500000 باشه
اصلا هست همچین چیزی؟

Aftermach
10-08-2011, 00:38
سلام.می خواستم مدل بالاترین کانفینگ سری Z و قیمتش را بدونم و اینکه مدلی شبیه F215FX داره؟تشکر

fazel.pars
13-08-2011, 16:43
سلام كسي از دوستان Sb 18gg داره؟؟ ميخواستم ببينم اين 6 ساعت دوام باتري كه نوشته راسته؟؟؟ آخه من دارم سه ساعته باهاش يك فيلم ديدم خالي كرد! ميخواستم ببينم مشكل از لپ تاپ منه يا الكي نوشتن 6 ساعت؟؟

Mohandes mamali
20-08-2011, 11:07
دوستان دستگاه بنده EA36FG هست و هنگام پخش فیلم های فول اچ دی فیلم با حالت گیر پخش می شه.
دوستان راهنمائی بفرمایند که مشکل از کجاست.
ممنون

Nocturne
20-08-2011, 19:37
دوستان دستگاه بنده EA36FG هست و هنگام پخش فیلم های فول اچ دی فیلم با حالت گیر پخش می شه.
ممنون

حجم فیلم چقدره؟ playerتون چیه؟

---------- Post added at 08:37 PM ---------- Previous post was at 08:32 PM ----------

اینجا پرسشگر از پاسخدهنده خیلی بیشتره!..

دوستان راستی پیرامون اون مطلبی که در باره برچسبها گفتم، میخواستم بگم من این کارو کردم!
اما به شما توصیه میکنم فقط همون چسب بالایی که در باره quick web access هست رو بکنید.
بقیه (مشخصات، ویندوز7 ، intel و ...) رو توصیه نمیکنم بکنید چون به زحمتش نمی ارزه.

Mr.Mazmamfi
21-08-2011, 04:11
سلام

Mr.Mazmamfi
22-08-2011, 00:50
سلام
تعویض سلولهای باتری لپ تاپ :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپست شماره 21

mehdi fire
27-08-2011, 15:33
اگه بخواییم گرافیک gt540 1g رو تا۴ گیگ ببریم بالا هزینش چقدر میشه؟ قدرت گرافیک حدودا چقدر میره بالا؟

concordx
31-08-2011, 05:25
ممنون

یه دیفراگ کنی فکر کنم درس بشه .
ربطی هم به حجم فیلم نداره.
پلیرت هم که مطمعنا مال همین 5 سال اخیره و فکر نکنم مربوط به این مسائل باشه.

خیلی رمت رو درگیر کردی

shahab_f
02-09-2011, 23:56
دوستان وقتی من لپ تاپ رو هایبرنیت میکنم، بعد از یک روز 5 درصد از باتریش میره، بنابراین به کلی قابلیت battery care function اش بی اثر میشه، چون میخوام باتری هر روز شارژ و دشارژ نشه، اما هر شب 5 درصدش میپره، صبح که روشن میکنم دوباره شارژ میشه.

SIALMO
05-09-2011, 16:48
سلام
من یه سوال راجع به سری f 3d سونی دارممن تو سایتای مختلف که نگاه می کنم performance این لپ تاپ به دلیل 3d بودن خیلی پایینه حالا من میخواستم ببینم اگه لپ تاپ و از حالت 3d دربیاریم بازم performance ش همینه اصلا میشه بین حالت 2dو3dسوئیچ کرد یا نه؟
ممنون

Aftermach
07-09-2011, 01:14
سلام
از کجا بفهمم اپ تاپی که خریدم اصله.لطفا لینک از سایت سونی بدید.
اینکه میگن cpu تا فلان قدر اوور کلاک میکنه .اون مقدارو کجای سیستم نوشته؟
واسه پارتیشن بندی چیکار کنم؟
hunamis
08-09-2011, 00:47
دوستان عزیزمیخواستم نظرتون رودرباره ی Sony VAIO CB17FXبدونم.آیا کسی داره وازکارباهاش راضیه؟ ممنون میشم اگه تجربتنونو دراختیارم بذارین.

Aftermach
08-09-2011, 19:54
اینجا کسی جواب هم میده یا سوال بازیه؟

C l E v E r
22-09-2011, 19:19
سلام. آیا میشه رم این مدل لپ تاپ رو تا 8gig ارتقا داد.اگه میشه قیمت رم 8gig ddr3 چنده؟

prince_69
03-10-2011, 02:58
سلام
من یه سوال راجع به سری f 3d سونی دارممن تو سایتای مختلف که نگاه می کنم performance این لپ تاپ به دلیل 3d بودن خیلی پایینه حالا من میخواستم ببینم اگه لپ تاپ و از حالت 3d دربیاریم بازم performance ش همینه اصلا میشه بین حالت 2dو3dسوئیچ کرد یا نه؟
ممنون

lمن الان f224 دارم که همون مدل 3d سونی هست که حذفش کردن.....ولی کاراییش عالیه...من که تو محاسبات سنگین و برنامه نویسی و گیم سنجیدم خوب بوده

binahayat_m
05-10-2011, 11:25
من خواهرم لپ تاپ سونی داره،
مدله ca15fg
اما باتریش بیشتر از 80 درصد شارژ نمشه ، می دونید چرا؟
ممنون

Farshid72
05-10-2011, 12:52
من خواهرم لپ تاپ سونی داره،
مدله ca15fg
اما باتریش بیشتر از 80 درصد شارژ نمشه ، می دونید چرا؟
ممنون
شاید شما این تنظیماتو که بعد از یه مدت دیگه برق یه راست وارد کامپیوتر شه و باتری شارژ نشه رو فعان کردین وقتی که میاد رو 80درصد روی باتری کلیک کنید اونجا چی مینویسه ؟؟؟

---------- Post added at 12:52 PM ---------- Previous post was at 12:50 PM ----------

تا حالا نشنیدم کسی بگه لپ تاپ سونی من بدرد نمی خوره(باهر قطعاتی که باشه)!!!!

binahayat_m
05-10-2011, 19:04
شاید شما این تنظیماتو که بعد از یه مدت دیگه برق یه راست وارد کامپیوتر شه و باتری شارژ نشه رو فعان کردین وقتی که میاد رو 80درصد روی باتری کلیک کنید اونجا چی مینویسه ؟؟؟

---------- Post added at 12:52 PM ---------- Previous post was at 12:50 PM ----------

تا حالا نشنیدم کسی بگه لپ تاپ سونی من بدرد نمی خوره(باهر قطعاتی که باشه)!!!!

رو شکل باتری که کلیک میکنی ، مقدار شارژ و زمان با قیمانده نشون می ده !
شما می تونید بگید کدوم قسمت برم تا بفهمم همچین دستوری فعال هست و یا نه؟

biostar
06-10-2011, 14:17
رو شکل باتری که کلیک میکنی ، مقدار شارژ و زمان با قیمانده نشون می ده !
شما می تونید بگید کدوم قسمت برم تا بفهمم همچین دستوری فعال هست و یا نه؟

تنضیمات vaio battery care function فعاله، غیر فعالش کن و بعد به طور کامل شارژش کن ، پس از اتمام شارژ دوباره battery care رو فعال کن
اینکار باعث میشه باتری لپتاپ طول عمرش دو چندان بشه و از شارژ های ناخواسته (مثل شارژ باتری وقتی که ۹۸ درصد هست) جلو گیری بشه

تنظیماتش هم تو کنترل پنل هست

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

binahayat_m
09-10-2011, 21:48
تنضیمات vaio battery care function فعاله، غیر فعالش کن و بعد به طور کامل شارژش کن ، پس از اتمام شارژ دوباره battery care رو فعال کن
اینکار باعث میشه باتری لپتاپ طول عمرش دو چندان بشه و از شارژ های ناخواسته (مثل شارژ باتری وقتی که ۹۸ درصد هست) جلو گیری بشه

تنظیماتش هم تو کنترل پنل هست

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

سلام
من نتونستم این قسمت تو تنظیمات باتری پیدا کنم؟
همه قسمت های power potion گشتم اما پیدا نکردم
می تونید دقیق بگید کجاست؟
ممنونم

Farshid72
12-10-2011, 13:24
دوسته عزیزم تو قسمت vaio control center باید بری و اونجا وارد قسمت باتری بشی و اونجا بزاری رو custom و 100 % بزنی

lamia5
14-10-2011, 18:34
سلام دوستان من سریعا به راهنمایی برای خرید لپ تاپ سونی احتیاج دارم

من مهندس نرم افزارم و دائما در حال کار با کامپیوترم . دنبال لپ تاپی میگردم که:
- کاملا پاسخگوی نصب نرم افزارهای سنگین و زیاد رو باشه و سرعت خوبی هم داشته باشه
- عمر باطریشم خیلی خوب باشه .
- 14 اینچ باشه
-i7 + رم 4 ویا بالاتر .

چه مدلی رو پیشنهاد میکنید . لطفا مشخصات مدل رو هم برام بنویسید
خیلی ممنون میشم راهنمایی دقیقی بکنید.

sajjadsa
18-10-2011, 22:05
سلام دوستان
من یه EB3MFX دارم اما وقتی مدلشو تو نت سرچ کردم پیدا نکرد. فک کنم این هم از اون مدل هاییه که تو ایران اسم مدلش فرق می کنه. کسی میدونه اسم اصلی مدلش چیه؟

prayger
19-10-2011, 12:44
سلام

من یه چند روزیه F227FX گرفتم .

3 تا سئوال داشتم .

1) لپ تاپ من تو سایت سونی آمریکا هست ولی تو سایت سونی خاورمیانه نیست؟قضیه چیه؟:23:

2)Vaio Update پیشنهاد آپدیت بایوس میده ؟ به نظرتون آپدیت کنم یا نه؟

3)به نظر شما مشکلی پیش نمیاد اگه رو این لپ تاپ ، مکینتاش نصب کنم؟

پیشاپیش ممنون

prayger
19-10-2011, 14:28
سلام

نمیدونم چرا پستی که زده بودم پاک شده؟ اگه مشکلی هست لطفا بگید

من چند روزیه یه F227FX گرفتم.

چندتا سئوال داشتم

1)لپ تاپ من تو سایت سونی آمریکا هست ولی تو سایت سونی خاورمیانه نیست ؟ قضیه چیه؟

2)Vaio update پیشنهاد آپدیت بایوس میده ، به نظر شما خوبه که بایوس رو آپدیت کنم یا نه؟

3)مشکلی پیش نمیاد (یعنی امکانش هست ) که روی این لپ تاپ سیستم عامل مکینتاش نصب کنم؟

پیشاپیش ممنونم

sajjadsa
20-10-2011, 09:05
2)Vaio update پیشنهاد آپدیت بایوس میده ، به نظر شما خوبه که بایوس رو آپدیت کنم یا نه؟

نه پیش نمیاد برخی مشکلات کوچیک هم ممکنه حل بشه.

prayger
20-10-2011, 14:17
نه پیش نمیاد برخی مشکلات کوچیک هم ممکنه حل بشه.

سلام دوست عزیز

ممنون بایت پاسخگوییتون.

بایوس رو آپدیت کردم .

در مورد سئوالهای 1 و 3 کسی نظری نداره؟

amir_juv
20-10-2011, 14:25
1)لپ تاپ من تو سایت سونی آمریکا هست ولی تو سایت سونی خاورمیانه نیست ؟ قضیه چیه؟

لپ تاپ به سفارش آمريكا است

V i r u s e r
20-10-2011, 22:00
سلام دوستان

امروز بابام رفت یه لپتاپ واسه خودش گرفت بدون مشورت با من. الان که اورده حس می کنم فروشنده سرش کلاه گذاشته.

اول از همه این که لپتاپ به سفارش چین هست مدلش هم VPCEH-111T هست
با گارانتی دلتوس گرفته 1270 هزار.
کانفیگشم اینه:
i3 2330
2gb ram
Nvidia 410m
hdd 640
فروشنده لپتاپو از ویترین اورده بیرون گفت بعد از ظهر برات امداه می کنم بیا ببر :18:
الان که اورده میبینم که روش ویندوز 7 Ultimate نصبه. در حالی که باید روش Windows 7 Home basic CA China چین نصب باشه. جالبترش اینه که از ویندوزش Valid گرفتم و مایکروسافت تاییدش کرد :18::18::18:

از بحث سیستم عامل که بگذریم، هیچ دیسک درایوری روش نبود. تو خود هارد هم نیست. فقط یه دیسک هست که انگار خودش رایت کرده توش Norton ghost هست. احتمال میدم ویندوزشم با همین Norton ghost نصب شده که مایکروسافت هم ولید میده

رو کیبوردش هم حروف فارسی چاپ نشده و فقط انگلیسی موجوده.
اشانتیون هم که هیچی.
فروشنده میگه 2 روزه از تهران اومده :2:

نظر شما چیه؟ کلاه بزرگی سر بابام گذاشتن؟:10:

sajjadsa
22-10-2011, 22:08
دوست عزیز من حدس میزنم به احتمال زیاد بله!
اولا قیمتش نسبت با کانفیگش زیاده
البته پردازنده از نوع سندی بریج هست که قدرت بالایی دارن ولی i3 ها دو هسته ای هستند و قیمت خیلی بالایی ندارند
نصب ویندوزی که مایکروسافت تائید کنه کاری نداره
در ضمن لپ تاپ هایی با این رنج قیمت معمولا نسخه Home Premium دارن نه اولتیمیت
لپ تاپ باید آک باشه نه اینکه از ویترین آورده باشه اگر هم آورده باشه باید تخفیف خوبی داده شده باشه چون باز شده
اینکه حروف فارسی نداره خیلی چیز عجیبی نیست لپ تاپ های زیادی اینطوری اند

sajjadsa
22-10-2011, 22:23
سلام دوست عزیز

ممنون بایت پاسخگوییتون.

بایوس رو آپدیت کردم .

در مورد سئوالهای 1 و 3 کسی نظری نداره؟

مک رو میتونید نصب کنید اما مطمئنا تعدادی از قطعات رو نمیشناسه. توصیه میکنم درایور همه قطعات رو بگیرید بعد نصب کنید. خب مثلا اگه تاچ پد رو نشناسه کار خیلی سخت میشه ...
معمولا داریور تاچ پد و وب کم حتما لازم میشه. در ضمن یه پروسه هست که با ویندوز باز میشه و عملیات های دکمه Fn که برای تغییر روشنایی و صدا و ... استفاده میشه رو پشتیبانی میکنه. به احتمال زیاد در مک باید دور این کار ها رو خط بکشید و به صورت دستی باید انجام بدید ...
اسم این پروسه در لپ تاپ های وایو یه چیزی تو مایه های Event service هست الان درست یادم نیست ...

desimoos
26-10-2011, 13:54
سلام!
من می خواستم یه لپ تاپ بگیرم و به خاطر علاقه ای که به sony دارم می خوام از این برند باشه
خودم نظرم روی سری cb یا eh هست. چون ظاهر لپ تاپ برام خیلی مهمه
البته یه چیز دیگه هم که برام مهمه شارژه. ولی این جوری که فهمیدم این سریهایی که گفتم شارژ رو تو مایه های 2 و 3 ساعت نگه می دارن که فکر کنم کمه...
شما نظر خاصی ندارید؟؟؟
تا 1.5 هم می تونم خرج کنم ولی اگه کمتر باشه بهتره!

پ.ن: من این سوالم رو توی تاپیک راهنمایی برای خرید لپ تاپ پرسیدم ولی درست و حسابی جوابم رو ندادن
اگه می شه شما راهنماییم کنید

rendeparizi
27-10-2011, 19:06
سلام من میخوام لپ تاپ بخرم دو مدل مورد نظرم هست با توجه به اینکه اهل بازی نیستم کارم با برنامه هایی هست که رم زیادی میکشن و البته از win32بیتی استفاده میکنم.انتخاب اولم اپل هست مدل mc700که هنوز مطمئن نیستم که ویندوزی که روی اپل نصب میکنم بتونه نیازهای من جواب بده .مدل بعدی اسوس n55sfهست که تازه اومده تو بازار و کانفیگش تقریبا تو این رنج قیمت رقیب نداره اما مشکلاتی هم مثل نویز در صدا صفحه کلید نا مناسب برنه پلاستیک که مانع از دفع صحیح حرارت میشه .اما اگر نتونم با اپل کار کنم دنبال مدل مناسبی تو رنج قیمتی 1600 از سونی میگردم با توجه به این دو مدل که من انتخاب کردم یک مدل از سونی برام معرفی کنید که جوابگوی نیازم باشه .بازم میگم که اهل بازی نیستم اما نیاز به سیستم نسبتا قوی دارم در کانفیگ هم اگر دارای پورت اترنت و بلو ری باشه و 15" باشه و البته زیبایی عالیه..... لطفا راهنماییم کنید .

sajjadsa
27-10-2011, 23:22
سلام من میخوام لپ تاپ بخرم دو مدل مورد نظرم هست با توجه به اینکه اهل بازی نیستم کارم با برنامه هایی هست که رم زیادی میکشن و البته از win32بیتی استفاده میکنم.انتخاب اولم اپل هست مدل mc700که هنوز مطمئن نیستم که ویندوزی که روی اپل نصب میکنم بتونه نیازهای من جواب بده .مدل بعدی اسوس n55sfهست که تازه اومده تو بازار و کانفیگش تقریبا تو این رنج قیمت رقیب نداره اما مشکلاتی هم مثل نویز در صدا صفحه کلید نا مناسب برنه پلاستیک که مانع از دفع صحیح حرارت میشه .اما اگر نتونم با اپل کار کنم دنبال مدل مناسبی تو رنج قیمتی 1600 از سونی میگردم با توجه به این دو مدل که من انتخاب کردم یک مدل از سونی برام معرفی کنید که جوابگوی نیازم باشه .بازم میگم که اهل بازی نیستم اما نیاز به سیستم نسبتا قوی دارم در کانفیگ هم اگر دارای پورت اترنت و بلو ری باشه و 15" باشه و البته زیبایی عالیه..... لطفا راهنماییم کنید .

دوست عزیز این همه هزینه میکنید که مک بخرید بعد روش ویندوز نصب کنید؟ راستش به نظرم اصلا ایده خوبی نیست. :46:
در ضمن همونطور که گفتید از نرم افزارهایی استفاده میکنید که رم زیادی میخواد. باید بگم ویندوز 32 بیتی ماکزیمم تا 3 گیگ رم میشناسه در حالی که با ویندوز 64 تا 128 گیگ رم میتونید داشته باشید! اگر نرم افزار هایی استفاده می کنید که رم زیادی میخوان ناچارا باید به سمت 64 بیت برید ...

rendeparizi
28-10-2011, 15:30
ممنون اما برنامه هایی که من استفاده میکنم عموما تخصصی هستند و نسخه کرک شدشون واسه 64 بیتی خیلی کم هست یا اصلا نیست.البته احتمالا قید اپل بزنم اما میشه یک مدل با کانفیگ خوب 15" از سونی معرفی کنید.ممنون میشم .در ضمن آیا الان موقع مناسبی برای خرید لپ تاپ هست یا نه؟

sajjadsa
28-10-2011, 16:13
کلا که قیمت ها بالا هست الان اگر میتونی یه ذره صبر کن ...
در ضمن میتونید روی 64 بیت نرم افزار 32 بیت نصب کنید با همون کرک!
راستش مدتی از بازار دور بودم و مدل خاصی تو ذهنم نیست الان.

desimoos
28-10-2011, 19:26
کسی نمی خواد من رو هم راهنمایی کنه؟؟؟:13:

rendeparizi
29-10-2011, 16:38
این فروم سونی چرا اینقدر سوت و کوره.......

bravia
30-10-2011, 12:21
عزيزم باسلام من بدون تعصب بگم يه cb16 دارم فول اچ دي واقعا معركه است براي هر كاري كه بخواي فيلم و بازي ........ سندي بريج هم است من هر بازي گرافيك بالا كه بگي روش ريختم ازجمله بتلفيلد2 از بد كمپاني،كرايسس2 ،مودرورفر2 و..... مثل هلو جواب ميده باطريش واقعا معركه است مخصوصا كيفيت ال اي دي حيرت انگيزه يعني فقط اينو بگم سوني دراين مدل همه چي رو فكر كرده چه از لحاظ ظاهر كه بسيار زيبا و جذاب و چه كانفينگ خدايش ديشب 3 ساعت بتلفيلد 2بازي كردم يه ذره داغ نكرد مثل هلو جواب داد.خيلي فدرتمنده متشكرم.:31:

---------- Post added at 02:21 PM ---------- Previous post was at 02:17 PM ----------

کسی نمی خواد من رو هم راهنمایی کنه؟؟؟:13:

عزيزم باسلام بدون تعصب بگم يه cb16 دارم فول اچ دي واقعا معركه است براي هر كاري كه بخواي فيلم و بازي ........ سندي بريج هم است من هر بازي گرافيك بالا كه بگي روش ريختم ازجمله بتلفيلد2 از بد كمپاني،كرايسس2 ،مودرورفر2 و..... مثل هلو جواب ميده باطريش واقعا معركه است مخصوصا كيفيت ال اي دي حيرت انگيزه يعني فقط اينو بگم سوني دراين مدل همه چي رو فكر كرده چه از لحاظ ظاهر كه بسيار زيبا و جذاب و چه كانفينگ ديشب 3 ساعت بتلفيلد2 بازي كردم يه ذره داغ نكرد خيلي قدرتمنده متشكرم.:31:

bravia
30-10-2011, 14:07
در ضمن بنده برندهاي مختلف را(دل،ايسوز) آزمايش و مقايسه كردم حتي سوني سري nw نيز داشتم ولي خدايش اين مدل اصلا قابل مقايسه با مدلهاي ديگر نيست هم از لحاظ كيفيت بدنه و كانفينگ واقعا نسبت به پولي كه مي پردازي حتي بيشتر راضا كننده است و هرجا اگه بگن سوني پول اسمش مي خوره من قبوا ندارم چون اين حرفها كاسباست چون واقعا عاليست نسبت به بقيه برندهااين نظر بنده است و بقيه نظرات محترم.:11::40::31:

rendeparizi
30-10-2011, 19:32
سلام میشه تا 1.600 چندتا مدل از سونی معرفی کنید؟وآیا تو این رنج لپ تاپ خوبی از این مارک گیرم میاد؟

bravia
31-10-2011, 12:19
عزيزم نظر من تو اين رنج قيمت فقط و فقط همين مدلي كه خودم دارم(vpccb16 fullhd) مي باشه با گارانتي سه ساله ايران رهجو و كيف رايگان 1600 واقعا عالي تا نبيني حرفهاي منو متوجه نميشي فيلم hd بلوري ببين و بازيهاي گرافيك بالا حالشو ببر :31::40:only sony

h_kh_1367
31-10-2011, 12:37
Sony-Vaio VPCEE25FX
سلام
لپ تاپ من مدلش Sony-Vaio VPCEE25FX هست . مشکلی که باهاش دارم اینه که تو دیجی کالا دیدم زده بلوتوث داره ولی من هرچی باهاش ور رفتم بلوتوثشو پیدا نکردم - وقتی از این بلوتوث های یو اس بی روش وصل می کنم گوشیو پیدا می کنه ولی موقع ارسال و دریافت فایل با خطا مواجه می شم.البته تو STARTUP یه نرم افزار مربوط به بلوتوث هست ولی اونم کاری انجام نمیده . اگه ممکنه در این مورد راهنماییم کنید . ضمناً موقع رایت دیسک (DVD-VCD) صدای لرزش از درایو میاد که وقتی با دست نگهش می دارم صدا قطع میشه .
ضمناً من لپ تاپ بدون گارانتی خریدم (فکر کنم) اگه گارانتی نداشته باشه چه مشکلاتی ممکنه پیش بیاد ؟ الان میشه گارانتیش کرد ؟
الان حدود 1 سال میشه دارمش . تا حالا مشکل جدی نداشتم .

:40:

sajjadsa
31-10-2011, 13:48
Sony-Vaio VPCEE25FX
سلام
لپ تاپ من مدلش Sony-Vaio VPCEE25FX هست . مشکلی که باهاش دارم اینه که تو دیجی کالا دیدم زده بلوتوث داره ولی من هرچی باهاش ور رفتم بلوتوثشو پیدا نکردم - وقتی از این بلوتوث های یو اس بی روش وصل می کنم گوشیو پیدا می کنه ولی موقع ارسال و دریافت فایل با خطا مواجه می شم.البته تو STARTUP یه نرم افزار مربوط به بلوتوث هست ولی اونم کاری انجام نمیده . اگه ممکنه در این مورد راهنماییم کنید . ضمناً موقع رایت دیسک (DVD-VCD) صدای لرزش از درایو میاد که وقتی با دست نگهش می دارم صدا قطع میشه .
ضمناً من لپ تاپ بدون گارانتی خریدم (فکر کنم) اگه گارانتی نداشته باشه چه مشکلاتی ممکنه پیش بیاد ؟ الان میشه گارانتیش کرد ؟
الان حدود 1 سال میشه دارمش . تا حالا مشکل جدی نداشتم .

:40:

دوست عزیز روشن و خاموش شدن بلوتوث با همون سویچ وایرلس هست. برای کار با بلوتوث هم به طور پیش فرض در ویندوز یه برنامه هست که با جستجوی کلمه Bluetooth توی منوی استارت میشه پیداش کرد. البته یه نرم افزار مال خود سونی هست که فعالیت بلوتوث رو مدیریت میکنه. اسمش Smart Bluetooth نمیدونم چی چی هست! اینم با جستجوی کلمه smart پیدا میکنی. الیته گاهی به طور پیشفرض با ویندوز بالا میاد این برنامه و آیکونش کنار ساعت هست ...

---------- Post added at 01:48 PM ---------- Previous post was at 01:46 PM ----------

این فروم سونی چرا اینقدر سوت و کوره.......

از بس لپ تاپاش خوبه لامصب! :31: اگر کسی مشکلی داشت که میگفت ...!

mohsen_hot20
31-10-2011, 13:59
سلام برای خاموش روشن کردن نور لامب کیبورد وایو باید چه کاری اتچام داد با سپاس

mohsen_hot20
31-10-2011, 22:03
up.............

rendeparizi
01-11-2011, 06:50
سلام.دوستان.من چند وقته دنبال لپ تاب ميكردم چند مدل پيدا كردم مثل.....asus n55sf. And. Lenovo y570 اما ترجيح ميدم كه از سوني بخرم. اكر ميشه. راهنمايي كنيد وبكيد تا قيمت حداكثر 2تومن چه مدلهايي ميشه خريد در ضمن حتما 15 باشه و تا حد امكان سبك والبته مناسب ترين كانفيك تو اين رنج ممنون

bravia
01-11-2011, 09:55
سلام.دوستان.من چند وقته دنبال لپ تاب ميكردم چند مدل پيدا كردم مثل.....asus n55sf. And. Lenovo y570 اما ترجيح ميدم كه از سوني بخرم. اكر ميشه. راهنمايي كنيد وبكيد تا قيمت حداكثر 2تومن چه مدلهايي ميشه خريد در ضمن حتما 15 باشه و تا حد امكان سبك والبته مناسب ترين كانفيك تو اين رنج ممنون
به نظر من چرا مي خواي 2 تومان هزينه كني همين مدل cb16 رو بگير با گارانتي رهجو 1600 كارتو به اندازه همون لپتاپ 2 خورده اي راه ميندازه واقعا عالي مثلا من ديشب كرايسس 2 كه يه بازي بسيار گرافيك سنگين داره كه رو هر لپتاپ و كامپيوتر خونگي جواب نميده ولي روي اين cb16 با رزوليشن 1080*1920 فول اچ دي جواب داد من كه خيلي راضيم چون بااين پولي كه ميدي هم ديزاين باحال و خوشگله و هم انتظاراتو برآورده مي كنه خيلي قدرتمند و اين ازاون سري مدلاست كه يه بار تكرار ميشه ديگه خودداني:31::40:

desimoos
01-11-2011, 12:10
به نظر من چرا مي خواي 2 تومان هزينه كني همين مدل cb16 رو بگير با گارانتي رهجو 1600 كارتو به اندازه همون لپتاپ 2 خورده اي راه ميندازه واقعا عالي مثلا من ديشب كرايسس 2 كه يه بازي بسيار گرافيك سنگين داره كه رو هر لپتاپ و كامپيوتر خونگي جواب نميده ولي روي اين cb16 با رزوليشن 1080*1920 فول اچ دي جواب داد من كه خيلي راضيم چون بااين پولي كه ميدي هم ديزاين باحال و خوشگله و هم انتظاراتو برآورده مي كنه خيلي قدرتمند و اين ازاون سري مدلاست كه يه بار تكرار ميشه ديگه خودداني:31::40:
نکنه نمایندگی فروش این مدل از سونی رو داری؟؟؟ :دی
چه قدر شارژ نگه می داره؟

bravia
01-11-2011, 13:23
نه بابا خواهش مي كنم اگه نمايندگي داشتم كه خوب بود عزيزم من چيزي كه خوبه و حق و مي گم درمورد شارژ براي كارهاي معمولي (فيلم ،عكس و......) 5تا 4 ساعت ولي براي بازي (البته گرافيك بالا) چون كارت گرافيك و سي پي يو درگيره 2.5 تا 2 ساعت ولي در كل راضي كننده و عالي شك نكن تا نگيري و نبيني حس نمكني:27::40:

rendeparizi
01-11-2011, 16:23
ممنون دوست عزیز شما یک جای دیگه هم همین مدل معرفی کردید ام غیر از شما کس دیگه ای نظر مساعدی در مورد این مدل از وایو نداره.....اگر میشه کانفیگش کامل بنویس به همراه وزن ممنون

bravia
01-11-2011, 17:10
اتفاقا در همين سايت شخص سئوال كرده بود به اين عنوان كه لپتاپ سوني سري f يا cb ? كه ايشان اينو خريداري كرده بود و بسيار راضي كه از آنجا بنده راغب شدم به خريد البته بعد از تحقيقات كامل و جداً هم كه نسبت به پولي كه پرداخت ميكني معركه است . ضمنا شما كانفيگ كامل اين سيستم را ميتوني در اين آدرس ببيني
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rendeparizi
01-11-2011, 19:09
ممنون ......از شما با کدوم گرافیکه ؟ تو چه رنگهایی تو ایران موجوده سفید یا نقره ای هست؟ در کل رازی هستی؟ اولین لپ تابته یا نه قبلا هم داشتی؟

bravia
02-11-2011, 08:50
خير عزيزم در پستهاي قبلي اشاره كردم كه لپتاپهاي چون(ايسوز،دل و سوني nw27 ) داشتم ولي اين يه چيزي ديگه و اصلا قابل مقايسه نيست از هر لحاظ هرچقدر ميگذره بيشتر عاشقش ميشم باز ديشب كرايسس2 بازي مي كردم خدايش چه صداي چه تصويري چه گرافيگي من روي گرافيك 1080*1920 high بازي ميكنم باور كن يه ذره لگ نداره اينو ميدوني كه اين بازي رو كمتر pc هاي هستند كه جواب بدن بايد خيلي قدرتمند باشه ولي خوب اين مثل هلو جواب ميده . در ضمن رنگش همين عكسي است كه در آواتار من ميبيني تقريبا ازيه زاويه به مشكي ميزنه ازيه زاويه به آبي تيره تا ازنزديك نبيني متوجه نميشي ديزاين زيباي داره خيلي خوشگله ضمنا دوتا كارت گرافيك داره AMD Radeon™ HD 6630M / Intel® HD Graphics 3000 وسندي بريج از اينتل است ولي كانفيگ كاملشو ميتوني دراين آدرس ببيني
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] موفق باشي.:31::11:

rendeparizi
02-11-2011, 12:20
سلام.ممنون دوست عزيز كه با حوصله جواب ميدي. .در مورد اين مدل كه كفتي بازم من متوجه نشدم.يعني اينكه روي دستكاهي كه شما داري. دوتا كارت كرافيكه?

bravia
02-11-2011, 13:35
بله عزيزم در كامنتهاي كه بنده در سايتهاي مختلف مطالعه كردم به اين نتيجه رسيدم و اينو متذكر بشم كه سي پي يو اين دستگاه ازنوع cori5 و دوهسته اي 2410 و توربو بوست است در ضمن اينو بگم كلا وقتي مي خواي سيستمي رو به چالش بكشي بايد دو سه تا بازي خفن گرافيك بالا باهش تست كني من وقتي رفتم فروشگاه آرميندو در مركز كامپيوتر ايران كه يكي از فروشگا ه هاي خوب فروش بازي است سه تا بازي خفن (بتلفيلد 2، مودر ورفر2 ،كرايسس2)خريدم فروشنده به من گفت سيستم چي اين بازيها گرافيك سنگيني داره رو هر سيستمي جواب نميده ديگه خودداني اگر بازبشه ديگه پس نمگيريم البته يه مقدار ته دل من خالي شد ولي با مطالعاتي كه قبل ازخريد داشتم خريدم و نصب كردم و نتيجه همين بود كه مارا رو سفيد كرد اون تازه با رزوليشن 1080*1920 هاي چرا كه فروشنده مي گفت اگه جواب نداد بايد رزو ليشن بياري پايين كه نيازي نبود و مثل هميشه سوني مارو رو سفيد كرد مثل هلو. :31:

rmcf
03-11-2011, 15:14
سلام به دوستان عزیز

من یه یک دو ماهه که میخوام یه لپ تاپ بگیرم به نظرتون بین اینها کدوم یکی بهتره

acer aspire 5755g
vaio s135fx
dell inspiron 5110
hp probook 4530 s
asus 53sv
msi ge620

خواهشا رتبه بندی هاشو به ترتیب بگین
اگه تا 1تومن چیز لپ تاپ بهتری هست هم بگید
نیاز من : اینترنت - فیلم دیدن و موسیقی گوش دادن - بازی بکنم فوقش pes2012 و ...

الان وقت خوبی برای خریدن لپ تاپ هست یا نه ؟

rmcf
03-11-2011, 15:16
سلام به دوستان عزیز

من یه یک دو ماهه که میخوام یه لپ تاپ بگیرم به نظرتون بین اینها کدوم یکی بهتره

acer aspire 5755g
vaio s135fx
dell inspiron 5110
hp probook 4530 s
asus 53sv
msi ge620

خواهشا رتبه بندی هاشو به ترتیب بگین
اگه تا 1تومن چیز لپ تاپ بهتری هست هم بگید
نیاز من : اینترنت - فیلم دیدن و موسیقی گوش دادن - بازی بکنم فوقش pes2012 و ...

الان وقت خوبی برای خریدن لپ تاپ هست یا نه ؟

hamed-pc
05-11-2011, 13:19
سلام
کسی میتونه بگه چرا در این وب سایت

برای مدلهای سری E و در بخش Power مقدار کار کرد بازری را این طور نوشته
Power

Estimated battery life with standard battery (5300mAh, included)
Default Settings: Up to 8 hours 45 minutes2
Max. Brightness: Up to 8 hours 15 minutes2
DVD Playback: Up to 5 hours 45 minutes2

اما در این سایت

در بخش
Battery Life
این طور نوشته
Bundled Battery VGP-BPS26 Lithium-ion battery: up to 3.5 hours of use*8
در حالی که هر دو وب سایت برای شرکت سونی است

amir_juv
05-11-2011, 21:15
سلام کسی می دونه غیر از ویوو آپدیت و ویندوز آپدیت نرم افزار دیگه ای هم هست که دانلود کنه؟با وجود اینکه غیر فعالشون کردم بازم سرعت اینترنتم پایینه و حجمم کم میشه

rendeparizi
06-11-2011, 15:49
سلام من تا 1.700 يك مدل خوب از سوني ميخوام .لطفا يك مدل مناسب با كانفيگ و قيمت معرفي كنيد در ضمن قيمت اين دو مدل چنده؟
VPCF226HA/B

VPCF226HG/B

amir_juv
06-11-2011, 19:33
سلام من تا 1.700 يك مدل خوب از سوني ميخوام .لطفا يك مدل مناسب با كانفيگ و قيمت معرفي كنيد در ضمن قيمت اين دو مدل چنده؟
VPCF226HA/B

VPCF226HG/B
f233 با کانفیگ core i7 ,ram 4gig,geforce540 1gigddr3,16.4 inch full hd,من خودم دارم مرگ نداره ولی باتریش ضعیفه تنها ایراده اساسی سری fسونیه

rendeparizi
06-11-2011, 20:07
در مورد این مدل نظرت چیه ؟Sony VAIO-F224
f233 که خودت داری برای کارای معمولی تا 3 ساعت جواب میده؟ در ضمن usb3 داره؟i

amir_juv
07-11-2011, 11:31
در مورد این مدل نظرت چیه ؟Sony VAIO-F224
f233 که خودت داری برای کارای معمولی تا 3 ساعت جواب میده؟ در ضمن usb3 داره؟i
f224 هم عالیه,باتری f223 واسه ی نت و کارای معمولی تقریبا 3 ساعتو جواب میده,usb3 هم دوتا داره

mehdi fire
07-11-2011, 12:20
بهترین لپتاپ سونی تا ۱۸۰۰۰۰۰ تومان چیه؟

behzad.mk
07-11-2011, 14:22
VPCF226HA/B

VPCF226HG/B
f226HG/Bرو من با گارانتی ایران رهجو 1900000خریدم ...دوستانی که این مدل رو خریدن بیان نظرشونو بگن

rendeparizi
07-11-2011, 21:08
دوستان f224 چقدر باید حدود قیمتش باشه ؟ در ضمن آیا تاچ پدش مولتی تاچ هست یا نه فول اچ دی هست یا نه ؟در کل بین 223 و 224 کدوم بهتره؟و تا رنج 1.700 مورد مناسبتری از سونی پیدا میشه ؟

amir_juv
08-11-2011, 15:38
دوستان f224 چقدر باید حدود قیمتش باشه ؟ در ضمن آیا تاچ پدش مولتی تاچ هست یا نه فول اچ دی هست یا نه ؟در کل بین 223 و 224 کدوم بهتره؟و تا رنج 1.700 مورد مناسبتری از سونی پیدا میشه ؟هم مولتی تاچ هست هم فول اچ دی فرق f223 با f224 فقط در رمشونه که f223 4gig ,f224 6 gig رمشونه

hussain
08-11-2011, 19:32
سلام دوستان
من یک وایو مدل vpccw21fx دارم که دکمه های کم کردن نور کار نمیکنه و بقیقه دکمه مثل کم و زیاد کردن صدا و یا روسن و خاموش کردن بلوتوث کار میکنه
می خواستم بدونم این دکمه کجا تنظیم میشن؟

rendeparizi
08-11-2011, 21:15
ممنون که جواب میدی؟ درسته که f224 بلوتوث نداره؟

amir_juv
08-11-2011, 22:45
ممنون که جواب میدی؟ درسته که f224 بلوتوث نداره؟
بلوتوث داره اصلا مگه میشه نداشته باشه:18::18::18::18::18::18:

bravia
09-11-2011, 10:06
عزيزان پول زياد به لپتاپ نديد همين يه cb16 بگيريد خدايش نسبت به پولي كه ميديد خوب جواب ميده شك نكنيد:8:

rendeparizi
09-11-2011, 21:45
سلام دوستان من f224 سفارش دادم .1770000تومان شنبه بدستم میرسه. فقط یک چیز نگرانم کرده اونم اینه که چون این مدل مجهز به وایمکسه ...بلوتوث نداره که به نظرم خیلی بعیده.اما نگرانم.در کل نظرتون راجع به این مدل تو این رنج چیه بعد از 2 ماه به این انتخاب رسیدم.در ضمن نقره ای سفارش دادم.ممنون منتظرم

amir_juv
09-11-2011, 22:21
سلام دوستان من f224 سفارش دادم .1770000تومان شنبه بدستم میرسه. فقط یک چیز نگرانم کرده اونم اینه که چون این مدل مجهز به وایمکسه ...بلوتوث نداره که به نظرم خیلی بعیده.اما نگرانم.در کل نظرتون راجع به این مدل تو این رنج چیه بعد از 2 ماه به این انتخاب رسیدم.در ضمن نقره ای سفارش دادم.ممنون منتظرم
مبارک باشه این مدل وایمکس نداره f226 وایمکس داره پس نگران نباش:46:

biostar
09-11-2011, 23:01
سلام دوستان
من یک وایو مدل vpccw21fx دارم که دکمه های کم کردن نور کار نمیکنه و بقیقه دکمه مثل کم و زیاد کردن صدا و یا روسن و خاموش کردن بلوتوث کار میکنه
می خواستم بدونم این دکمه کجا تنظیم میشن؟

درایور ها رو درست نصب نکردی

مخصوصا نرم افزار ها و درایور های system component

amir_juv
10-11-2011, 22:03
سلام کسی می دونه غیر از ویوو آپدیت و ویندوز آپدیت نرم افزار دیگه ای هم هست که دانلود کنه؟با وجود اینکه غیر فعالشون کردم بازم سرعت اینترنتم پایینه و حجمم کم میشه
کسی جواب سوال منو نمی دونه؟

arlox
14-11-2011, 19:55
سلام من 2.3هفته ایه224 گرفتم.1730با گارانتی
فرقش با 223 2چیزه
1 اینکه رمش 6گیگه و2تا بیشتر از223
2اینکه سرعت چرخش هارد223 5400 دور در دیقه هس که224 7200 داره.
بلوتوث4 داره وصفحه فول اچ دی.فقط پشت درش زود خش میفته...کیفیت صداش معرکسسسست..فقط کافیه تو تنظیمات گزینه دالبی رو تیک بزنین

2s2
15-11-2011, 03:05
سلام
دوستان من ویندوز 7 برای vgn ar870 نصب کردم ولی کلید ایجکت دی وی دی درایوش کار نمیکنی چه درایوری باید براش دانلود کنم؟

Vahid579
15-11-2011, 18:59
بچه ها یه مدل خوب تا 1 تومن . 14 اینچ باشه.

2s2
19-11-2011, 23:12
چه کلوپ فعالیه این سونی!!!
یه سوال کردیم کسی نیست جواب بده؟

del30m
23-11-2011, 20:29
يكم فوريه!
سلام دوستان من يه لپ تاپ سوني ميخوام كه هم براي نرم افزارهاي مهندسي خوب باشه و هم برنامه هايي مثل premer ,after ,photoshp رو ساپورت كنه قيمت تا حدود 2 تومن!لطفا راهنماييم كنيد.
زودتر بايد بگيرم !

ali_n2011
24-11-2011, 12:56
چند سوال در مورد f215 داشتم
1- عملکردش در بازیهای سنگین جدید مثل بتلفیلد و run در تنظیمات بالا چطوره؟ داغ می شه؟ من استفاده گیمم کمه ولی می خوام گیمها سنگین راحت اجرا بشند و با توجه به قیمت بالای لپ تاپ های گیمینگ ارزش خرید ندارند.
2- سه بعدی بودنش ارزش داره یعنی فیلمهای دو بعدی واقعا به سه بعدی تبدیل می کنه؟ کلا تجربه سه بعدی چه طوریه؟
3- بلندی و کیفیت صداش چطوره؟ به n55 ایسوس می رسه؟
4- کیفیت ساختش خوبه؟
کلا با توجه به قیمت 1970 برای این لپ تاپ (سایت rayan saba) ارزش خرید داره

years
24-11-2011, 12:59
سلام
دوستانیکه F136 FG/B یا F136 FX/B دارن زحمت بکشن یه چند تا عکس از پشت و روی لپ تاب شون بگیرن و بگن توی چه رنگ هایی عرضه شده و کیفیتش چطوره؟

ashi-khan
24-11-2011, 23:44
سلام

بچه ها یکی از دوستانم این مدل لب تاپ رو sony vaio cb22fx به قیمت 1060 امروز تهیه کرده!
میخواستم ببینم گرون خریده؟ قیمت کفش چنده!؟
بعد کاراییش چطوره نسبت به قیمتش ارزش داره؟ ملا پیشنهاد میشه یا خیر؟

درود

del30m
25-11-2011, 19:00
سلام !
دوستان من شنيدم سوني توي ايران گارانتي نداره!!!
درسته؟
اگه اينجوريه پس خريدن سوني به صزفه نيست.نه؟

soroush20
30-11-2011, 18:35
سلام.
دوستان نظرتون در مورد sony vaio cs-118er چیه؟
به نظرتون لپ تاپ خوبی هست؟

sajjadsa
30-11-2011, 23:18
سلام !
دوستان من شنيدم سوني توي ايران گارانتي نداره!!!
درسته؟
اگه اينجوريه پس خريدن سوني به صزفه نيست.نه؟

ببین دوست عزیز تقریبا هیچ کدوم از برند ها گارانتی رسمی نداره! اکثرا گارانتی شرکتی هست با سر و شکل رسمی برای سونی هم شرکت هایی مثل بازرگانی و ایران رهجو گارانتی میدن چرا.
اما گارانتی ها به اون صورت نیست. مثلا 1200 تا وارد میکنن و 1000 تاش رو عرضه میکنن. هر لپ تاپی برگشت از اون 200 تا باز میکنن میبندن روی لپ تاپ برگشتی! گارانتی رو حال کردی؟!
اما دوست عزیز تجربه من نشون داده که لپ تاپ های سونی به خاطر کیفیت خیلی بالاشون در 99 درصد موارد گارانتی هم نداشت نداشت!

del30m
01-12-2011, 15:04
ببین دوست عزیز تقریبا هیچ کدوم از برند ها گارانتی رسمی نداره! اکثرا گارانتی شرکتی هست با سر و شکل رسمی برای سونی هم شرکت هایی مثل بازرگانی و ایران رهجو گارانتی میدن چرا.
اما گارانتی ها به اون صورت نیست. مثلا 1200 تا وارد میکنن و 1000 تاش رو عرضه میکنن. هر لپ تاپی برگشت از اون 200 تا باز میکنن میبندن روی لپ تاپ برگشتی! گارانتی رو حال کردی؟!
اما دوست عزیز تجربه من نشون داده که لپ تاپ های سونی به خاطر کیفیت خیلی بالاشون در 99 درصد موارد گارانتی هم نداشت نداشت!

مرسي از راهنمايي!!
مدل vpc-CB-2AFD/B تو پايتخت با قيمت 1500 با گارانتي الماس (سر جمع 3 ساله) به نظرتون چطوره؟
خيالمو راحت كردين ((سونی به خاطر کیفیت خیلی بالاشون در 99 درصد موارد گارانتی هم نداشت نداشت)) حداقل روي برند مطمئن شدم!

years
01-12-2011, 16:45
F136 FG/B یا F136 FX/B
نظرتون در مورد این دو مدل چیه؟

sajjadsa
01-12-2011, 20:37
مرسي از راهنمايي!!
مدل vpc-CB-2AFD/B تو پايتخت با قيمت 1500 با گارانتي الماس (سر جمع 3 ساله) به نظرتون چطوره؟
خيالمو راحت كردين ((سونی به خاطر کیفیت خیلی بالاشون در 99 درصد موارد گارانتی هم نداشت نداشت)) حداقل روي برند مطمئن شدم!

- پردازنده خیلی خوبی داره به خصوص اینکه از سری سندی بریج هست که بازدهی خیلی بالایی داره
- 6 گیگ رم هم حالا حالا ها جوابگوی نیازتون هست
- هارد بسیار خوب و پرسرعتی داره
- LCD هم فول اچ دی و بسیار کارامد هست اما بدونید این رزولیشن تو این سایز باعث میشه خوندن روش سخت بشه
- روی کارت گرافیکش برای بازی زیاد حساب باز نکنید!

در مجموع بسیار انتخاب خوبی هست و قیمتش نسبت به امکانات مناسب هست. این مدل برای طراحان و گرافیست ها بسیار ایده آله ...

F136 FG/B یا F136 FX/B
نظرتون در مورد این دو مدل چیه؟

- پردازنده قدرتمندی داره هرچند که مال نسل قبل هست
- حافظه رمش هم کاملا جوابگوی هر نوع نیازی هست
- حجم هارد دیسک خوبه اما سرعتش معمولیه
- کارت گرافیک خیلی خوبی داره و تا مدتی برای انجام بازی های روز با کیفیت خوب میشه روش حساب کرد
- نکته خوب در مورد LCD این مدل اینه که سایز و مقدار رزولیشن تناسب خیلی خوبی داره. هم برای کارهای طراحی مناسبه و هم برای استفاده روزمره اینترنت و غیره ...
- از نظر سیستم صدا هم که تکمیله

در مجموع این مدل یه مدل همه کاره مناسبه هرچند که میتونید انتخاب های بهتری هم داشته باشید به سری C و S هم نگاهی بندازید بد نیست.

del30m
01-12-2011, 23:16
[QUOTE=sajjadsa;6670228]- پردازنده خیلی خوبی داره به خصوص اینکه از سری سندی بریج هست که بازدهی خیلی بالایی داره
- 6 گیگ رم هم حالا حالا ها جوابگوی نیازتون هست
- هارد بسیار خوب و پرسرعتی داره
- LCD هم فول اچ دی و بسیار کارامد هست اما بدونید این رزولیشن تو این سایز باعث میشه خوندن روش سخت بشه
- روی کارت گرافیکش برای بازی زیاد حساب باز نکنید!

در مجموع بسیار انتخاب خوبی هست و قیمتش نسبت به امکانات مناسب هست. این مدل برای طراحان و گرافیست ها بسیار ایده آله ...

ببخشيد من هي سوال مي پرسما!آخه مي خوام بخرم هنوز تو مدل موندم!
خب كار من برنامه نويسي هست و يكم گرافيك در حد برنامه premer ! توي اين مدل گفتين LCD ايش براي خوندن اذيت ميكنه و براي كار منم خب فك كنم اين مهم باشه،توي همين قيمت و اين مشخصات پيشنهادتون چيه؟؟

sajjadsa
01-12-2011, 23:40
خواهش میکنم. گرافیک این مدل برای کار شما کافیه. در مورد رزولیشن هم اونقدر ها بد نیست. خوندن فونت ها در حد آیکون های دسکتاپ ممکنه کمی مشل باشه. فکر نمیکنم برای کارتون مشکل خاصی ایجاد کنه. حتی اگر هم بکنه میشه رزولیشن رو کمتر کرد. با این حال میتونید به سری C و S هم نگاهی بندازید. مدل هایی مثل S132 خوب هستند ولی مدل انتخابی خودتون بهتره.

exeda
04-12-2011, 16:36
من خودم f136 دارم و کاملا هم راضی هستم< مخصوصا از طراحیش که واقعا بی نقصه:10:
مارکش هم که پشتش بیداد میکنه و نمیخواد مثل asus و hp و dell و از این حرفا قایمش کنی.:31:
این از کلاسش.:31::31:
از قدرتش هم باید بگم که فعلا که کم نگذاشته واسه من.:8:
بازی bf3 رو روی high براحتی اجرا کرد و توی call of 8 هم که با ultra بازی میکردم.:21:
و مطمئنم تا یک مدت اینده بازی هارو براحتی اجرا خواهد کرد.:8:
نکته مهم در مورد لپ تاپ های سونی اینه که نباید ویندوزش رو در هیچ صورت عوض کرد چون واقعا به مشکل بر میخورید.:19:
ولی توی لپ تاپ مارکهای دیگه هنوز خیلی مونده که به اپل و سونی برسند.:5:

years
05-12-2011, 10:36
من خودم f136 دارم و کاملا هم راضی هستم< مخصوصا از طراحیش که واقعا بی نقصه:10:
مارکش هم که پشتش بیداد میکنه و نمیخواد مثل asus و hp و dell و از این حرفا قایمش کنی.:31:
این از کلاسش.:31::31:
از قدرتش هم باید بگم که فعلا که کم نگذاشته واسه من.:8:
بازی bf3 رو روی high براحتی اجرا کرد و توی call of 8 هم که با ultra بازی میکردم.:21:
و مطمئنم تا یک مدت اینده بازی هارو براحتی اجرا خواهد کرد.:8:
نکته مهم در مورد لپ تاپ های سونی اینه که نباید ویندوزش رو در هیچ صورت عوض کرد چون واقعا به مشکل بر میخورید.:19:
ولی توی لپ تاپ مارکهای دیگه هنوز خیلی مونده که به اپل و سونی برسند.:5:

سلام ضمن تشکر
کدوم مدل F136 رو دارین ؟
یه عکس از درش در حالتی که لپ تاب درش بسته هست بذارین
چند خریدین چه مدت دارین؟

chartab
09-12-2011, 21:48
سلام

من دنبال سری S هستم که کانیفنگ زیر رو داشته باشد:

سندی بریج باشه سی پی یو

حسگر اثر انگشت داشته باشه

در مورد حسگر کلا به درد بخور هست

بلوری هم داشته باشه یه سایت یا شماره تلفن یا ادرس بدین مرسی

چطور سری خوبه یا یده برای من وزن بسیار مهمه

dante2008
10-12-2011, 23:48
قیمت
Sony VAIO F215FX-3D ؟

ghazaleh366
11-12-2011, 09:55
سلام خدمت دوستان:
می خواستم در مورد مدل EH 2KFX/B نظرتون رو بفرمایید. نیاز من، کارهای معمول روزانه و گاهی بازی sims3 هستش. و اینکه کلا دستگاه خوبی دراومده یا خیر. ممنون

amir10203040
11-12-2011, 15:40
سلام من مدل f132 سونی گرفتم واقعا عالی هست صدای عالی cpu خوب صفحه نمایش با کیفیت و....

M O B I N
12-12-2011, 12:25
سلام .
جایی هست که بشه ازش نرم افزارهایی که کارخونه روی لپ تاپ نصب کرده رو پیدا کرد ؟

sajjadsa
12-12-2011, 13:23
سلام .
جایی هست که بشه ازش نرم افزارهایی که کارخونه روی لپ تاپ نصب کرده رو پیدا کرد ؟

خود سایت سونی!

M O B I N
12-12-2011, 19:24
خود سایت سونی!

میشه لینک بدی ؟

ila
12-12-2011, 20:54
زیباترین مدل سونی توی لپ تاپ هاش چیه که با مک بوک ایر برابری میکنه؟

neda88
13-12-2011, 09:10
سلام
من دیروز یه لپ تاپ سونی مدل EH12FX/LCخریدم .اما داخل جعبه ش هیچ سی دی نبود.معمولاً سی دی مارد برد و گرافیک باید داشته باشن.میخواستم بدونم لپ تاپ های جدید یا لپ تاپ های سونی این طوری هستند؟

ghazaleh366
13-12-2011, 09:37
سلام خدمت دوستان:
می خواستم در مورد مدل EH 2KFX/B نظرتون رو بفرمایید. نیاز من، کارهای معمول روزانه و گاهی بازی sims3 هستش. و اینکه کلا دستگاه خوبی دراومده یا خیر. ممنون
چرا هیچکس جواب منو نداد...:41:

amir2im
13-12-2011, 17:57
سلام
من دیروز یه لپ تاپ سونی مدل EH12FX/LCخریدم .اما داخل جعبه ش هیچ سی دی نبود.معمولاً سی دی مارد برد و گرافیک باید داشته باشن.میخواستم بدونم لپ تاپ های جدید یا لپ تاپ های سونی این طوری هستند؟

دوست عزیز معمولا درایورها همراه لپتاپ هایی هستن که ویندوز اورجینال دارن.میتونی از سایت سونی دانلود کنی

years
13-12-2011, 20:10

F136 FG/B
......

sajjadsa
13-12-2011, 22:10
سلام

مدل های کمی هستند که درایور هاش همراشه و ربطی به ارجینال بودن ویندوز نداره. اکثر لپ تاپ ها چیزی همراهشون نیست و این برای پایین آوردن قیمت تمام شده اش هست. مدل های آمریکایی گاهی علاوه بر درایو چند تا فیلم بلو ری و خرت و پرت همراشه که البته این روزا دیگه پیدا نمیشه! درایور ها رو از خود سایت سونی بگیرید اینجوری به روز هم هستند.

سه سری Z سونی یه نگاهی بندازین. مدل های گرون قیمتی هستند و البته از هر نظر تکمیل!

میشه لینک بدی ؟

Sony.com !!! اینم سوال کردن داره؟!!! تو گوگلم سرچ کنی جواب میگیری.

armak69
14-12-2011, 00:42
سلام
آقا مرجعی وجود نداره که مدل های روز توی بازار ایران سونی رو معرفی بکنه تو اینترنت؟
من میخواستم یه لبتاپ سونی تا 2 تومن بخرم
اول که به نظرتون با گارانتی یا بدون گارانتی؟
بعد اینکه مدل Z آیا تو ایران اومده؟
بعد یه مدل F تو سایت سونی دیدم، رنگش سفیده با صفحه کلید سیاه، اون تو ایران نیمده هنووز؟

K.N.I.G.H.T
14-12-2011, 19:18
دوستان کسی لپتاپ Sony VAIO F215FX-3D داره؟
چطوره ؟
ازش راضی هستین
داع نمیکنه
تو بازی کم نمیاره
و ....

chartab
15-12-2011, 00:51
فرق Sa وSb در چی ؟

del30m
15-12-2011, 19:02
دروووووود!
دوستان بين مدل EH 2 KDX و CB-2 AFD/B براي برنامه نويسي و گرافيك در حد photoshop و premer كدوم بهتره؟
و لطفا بگين با هر كدوم از اينا تا چه حد گيم ها رو ساپورت ميكنن؟

amir2im
16-12-2011, 12:01
دروووووود!
دوستان بين مدل EH 2 KDX و CB-2 AFD/B براي برنامه نويسي و گرافيك در حد photoshop و premer كدوم بهتره؟
و لطفا بگين با هر كدوم از اينا تا چه حد گيم ها رو ساپورت ميكنن؟
مدل CB-2 AFD/B
دوست عزیز cpu این لپتاپ خوبه و برای کارای نسبتا سنگین جواب میده و نیاز شما تو برنامه نویسی رو پوشش میده اما برای کارای گرافیکی با گرافیک اینتل 4500 اونم با 128 مگ حافظه به مشکل میخورین.در مورد گیم هم نباید انتظار چندانی داشته باشین
مدل اولی رو پیدا نکردم(اگه میشه کانفیگشو بزارین تا راهنمایی بشه)

years
16-12-2011, 14:31
F136 FG/B

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هنوزم تو بازار پیدا میشه؟

del30m
16-12-2011, 19:30
مدل CB-2 AFD/B
دوست عزیز cpu این لپتاپ خوبه و برای کارای نسبتا سنگین جواب میده و نیاز شما تو برنامه نویسی رو پوشش میده اما برای کارای گرافیکی با گرافیک اینتل 4500 اونم با 128 مگ حافظه به مشکل میخورین.در مورد گیم هم نباید انتظار چندانی داشته باشین
مدل اولی رو پیدا نکردم(اگه میشه کانفیگشو بزارین تا راهنمایی بشه)

تشكر زياد!
مدل EH 2 KFX :
cpu: SB-CI5-2.4
ram:4 G
HARD:320
LCD:15
type:2430

amir2im
17-12-2011, 10:38
تشكر زياد!
مدل EH 2 KFX :
cpu: SB-CI5-2.4
ram:4 G
HARD:320
LCD:15
type:2430
ایم مدل نسبت به قبلی cpu کمی قویتر داره اما گرافیک مستقل با 1گیگ حافظه داره که تو کارای گرافیکی و بازی خیلی کمک کننده است(اگرچه گرافیک قدرتمندی نیست اما نسبت به اینتل خیلی بهتره)با توجه به نیاز و کاربری شما این مدل انتخاب بهتریه.

layenz
17-12-2011, 12:10
سلام...

یه 15 اینچی بهم معرفی کنین که سی پیو i7 باشه رم 8 گیگ ddr3 باشه

بقیه مشخصاتشم هر چه بهتر باشه که عالی میشه

بودجم دور بر 1500 الی 1650

راستش بین ایسوس n55 و دل xps502 موندم گفتم بیخیالش بشم سونی بگیرم حداقل خیالم از بابت کیفیت و برند راحت باشه.

بازم ممنون.

amir2im
17-12-2011, 20:17
سلام...

یه 15 اینچی بهم معرفی کنین که سی پیو i7 باشه رم 8 گیگ ddr3 باشه

بقیه مشخصاتشم هر چه بهتر باشه که عالی میشه

بودجم دور بر 1500 الی 1650

راستش بین ایسوس n55 و دل xps502 موندم گفتم بیخیالش بشم سونی بگیرم حداقل خیالم از بابت کیفیت و برند راحت باشه.

بازم ممنون.
ایسوس n55 کیفیت خوبی داره - انتخاب خوبی هم هست

years
17-12-2011, 20:29
F136 FG/B

هنوزم تو بازار پیدا میشه؟

آیا هنوزم تو بازار پیدا میشه؟
F136 FG/B

nimahandsomboy
19-12-2011, 11:52
با سلام
دوست من یه وایو f224 داره

من یه جا خوندم که این لب تاپ تکنولوژِی داره که وقتی وسیله ای که وایرلس داره را نزدیک لبتاپ ببریم به صورت بی سیم تبادل اطلاعات میکنه

ایا صحت داره؟؟

اگه اره به چه صورت هست؟؟

K.N.I.G.H.T
19-12-2011, 12:25
دوستان کسی لپتاپ Sony VAIO F215FX-3D داره؟
چطوره ؟
ازش راضی هستین
داع نمیکنه
تو بازی کم نمیاره
و ....
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nimahandsomboy
23-12-2011, 09:43
با سلام

چطوری میتونم در کنار ویندوز ارجینال ویندوز xp نصب کنم؟؟؟

لپتاپ وایو f224

نیاز به درایو ویندوز xp دارم؟؟
از کجا باید دانلود کنم؟؟

sajjadsa
23-12-2011, 10:34
با سلام
دوست من یه وایو f224 داره

من یه جا خوندم که این لب تاپ تکنولوژِی داره که وقتی وسیله ای که وایرلس داره را نزدیک لبتاپ ببریم به صورت بی سیم تبادل اطلاعات میکنه

ایا صحت داره؟؟

اگه اره به چه صورت هست؟؟

این سیستم وجود داره اما تا جایی که میدونم از اون برای پیدا کردن لپ تاپ سرقت شده استفاده میکنه و از طریق هر شبکه وایرلسی که پیدا میکنه آمار مکانشو برای صاحبش میفرسته. حالا اینکه این مدل اینجوریه یا نه نمیدونم.

alireza2500
23-12-2011, 22:30
بچه ها نظرتون در مورد سری se سونی چی هست؟ برای نرم افزارهای مهندسی و مالتی مدیا (فلش ، کد ، سیف ) مناسبن یا نه؟گرافیک و سی پی یو شون ضعیف نیست؟

Farshid72
23-12-2011, 22:55
سری se برای Performance , Student Class , Vaio Personal Computer
هستش و شما بهتره ببینی کاربریت در این موارد هستش یا نه !!!
VPC‐SE1AFX
پیشنهاد من تو این گروه از سونی

alireza2500
24-12-2011, 00:16
آقا فرشید ممنون ایا این مدل الان تو ایران گیر میاد؟ قیمت؟ آدرس سایت؟ بازم ممنون

Abas1100
24-12-2011, 15:22
سلام
من میخام وایو بگیرم
بین 1400 تا 1600 چه مدلی واسم معرفی می کنید
ممنون

amir2im
24-12-2011, 16:15
سلام
من میخام وایو بگیرم
بین 1400 تا 1600 چه مدلی واسم معرفی می کنید
ممنون

F221 FX/B
F22 KFX/B
SC 1AFD/S
CA17FX/W/D
CB16FX/W/P

dsa
24-12-2011, 22:14
به خاطر بالا رفتن قیمت دلار و بی ثباطی اون فعلا شرکت لپتاپ تو فروشگاهها توزیع نکرده، چون قیمتا داره عوض میشه.

از 2،3 هفته دیگه هم سری جدید لپتاپ ها وارد میشن، مخصوصا سری S و Z

del30m
26-12-2011, 12:18
دوستان الان لپ تاپ گرفتن دیوونگیه یا نه؟
قیمتا درست میشه؟؟؟؟؟

Farshid72
26-12-2011, 18:23
دوسته عزیز الان حدود 200 تومن رفته رو دلار که یه جنس 700 دلاری حدود 140 تومن کشیده میشه روش

years
05-01-2012, 13:55
F136 FG/B , F136 FX/B قیمت قبل از گرون شدن دلار هر کدام 1600000 تومان

zanyar.sew
14-01-2012, 13:58
دوستان اگر امکانش هست یه سایت به ما معرفی کنید بتونیم مدلهای سونی رو که تو ایران هستند نگاه کنیم.
هر چی میگردم همه با واسطه ان یه مشت سایت مضخرف.

desimoos
15-01-2012, 19:32
سلام دوستان
توی مدلهایی که تو بازرا پیدا می شن می شه یه مدل که هم سبک باشه هم صفحه نمایشش 14 یا بالاتر باشه رو به من معرفی کنید
از لحاظ کانفیگ هم نسبتا قوی باشه
اگه زود بهم معرفی کنید ممنون می شم:11:

melanie
16-01-2012, 18:11
سلام
ميشه بگين مدل هاي 14 اينچ سوني كدوما هستن؟
در ضمن قيمت سري z حدودن چقدر ميشه؟
ممنون.

Farshid72
16-01-2012, 23:50
سلام
ميشه بگين مدل هاي 14 اينچ سوني كدوما هستن؟
در ضمن قيمت سري z حدودن چقدر ميشه؟
ممنون.
سری Z خوباش بالای 3 میلیون قیمت دارن و برای کسایی که تاجر هستن یا دانش آموز مناسبه

---------- Post added at 11:50 PM ---------- Previous post was at 11:49 PM ----------

Kamancomputer.com

desimoos
17-01-2012, 20:45
سلام دوستان
توی مدلهایی که تو بازرا پیدا می شن می شه یه مدل که هم سبک باشه هم صفحه نمایشش 14 یا بالاتر باشه رو به من معرفی کنید
از لحاظ کانفیگ هم نسبتا قوی باشه
اگه زود بهم معرفی کنید ممنون می شم:11:
کسی نیست که جواب بده؟؟
خودم یه خورده تحقیقات کردم، دیدم سری اِس هم سبکه، هم شارژ خوب نگه می داره
حالا می خوام ببینم 15 اینچش قیمتش حدودا چه قدره
جون من این یکی رو دیگه جواب بدید:41:

Farshid72
18-01-2012, 19:08
سونی کانفیگاش قوی نیستن بهتره دنبال ظرکت های دیگه باشید

babialex
18-01-2012, 21:55
من از ظاهر این مدل سونی ها خیلی خوشم اومده و برام چند تا سوال پیش اومده برای خرید

صدای اسپیکر این سری سونی ها چطوره ؟ بلندی ؟ کیفیت ؟ مقایسه با لپ تاپ های دیگه ؟

کیفیت صفحه نمایش چطور ؟ نور رنگ رفلکس نور شفافیت بازی و فیلم ؟

کیبردهاش چطورن ؟

گرافیکش 540 یک گیگ هستش

برای بازی های روز و کارهای گرافیکی مثل فتوشاپ 3dmax vray نرم افزارهای طراحی سه بعدی معماری در چه حدیه ؟

سونی این سریش از گرافیک بالاتر از 540 نداره ؟ چه مدلی ؟

بهترین گارانتی و قیمت سونی در ایران ؟

ممنون :11:

avator20002000
22-01-2012, 02:37
من از ظاهر این مدل سونی ها خیلی خوشم اومده و برام چند تا سوال پیش اومده برای خرید

کیبردهاش چطورن ؟

گرافیکش 540 یک گیگ هستش

برای بازی های روز و کارهای گرافیکی مثل فتوشاپ 3dmax vray نرم افزارهای طراحی سه بعدی معماری در چه حدیه ؟

اندازه صداش معمولی به بالاست ولی کیفیتش عالیه!
شفافیتش زیاد و خوبه .نور انعکاسی هم نداره ولی زیر افتاب بزارید یه حاله نوری تو صفحه دیده میشه!
بازی های روز رو راحت اجرا می کنه ولی نه همشونو تو درجه ی اخر!
الان که قیمت ها به روزه نمی شه زیاد روشون مانور داد.

janbaba
29-01-2012, 08:30
من لپ تاپ سونی vgn-fz290دارم ویندوز اورجینالش ویستا بود حالا 7 ریختم دکمه fnکار نمیکنه البته روبعضی چیزا

Farshid72
29-01-2012, 08:44

کیبردهاش چطورن ؟
گرافیکش 540 یک گیگ هستش

در مورد صدا باید بگم بهترین سیستم صوتی رو سونی داره البته از نظر قدرت و بلندی صدا خیر ولی از نظر شفافیت صدا و سنمای خانگی بودن و دالبی و استریو بودن تکه
در مورد گرافیکشم بگم در کل گرافیک خوبی هست ولی درحد و اندازه خودش و کارهای شما رو انجام میده ولی نه در حد علا
معمولا سونی رو با گارانتی ایران رهجو میخرن ولی من خودم پرشن پلازا داشتم راضی بودم
هیچوقت هم لپ تاپمو نبوردم گارانتی...سونی خوباش مثل این خرابی نداره

years
29-01-2012, 13:28

این جز سری یک بهترین و با کیفیت ترین و شیک ترین و زیباترین هستند

سری های دوم طراحی شون جالب نیست
نظیز F215 221 223 224 226 227

Farshid72
29-01-2012, 13:49

این جز سری یک بهترین و با کیفیت ترین و شیک ترین و زیباترین هستند

سری های دوم طراحی شون جالب نیست
نظیز F215 221 223 224 226 227
دوسته عزیز شما سند معتبری داری یا داری سلیقه ای برخورد میکنی ؟؟؟

years
29-01-2012, 18:55
دوسته عزیز شما سند معتبری داری یا داری سلیقه ای برخورد میکنی ؟؟؟

اسنادش موجوده
خیلی ها روی سری 2 اف مشکل داشتن و خوب در نیامده

بازم میگم سری یک اف خیلی بهتر بود چون بطور عملی دیدم

larantas
29-01-2012, 20:05
اسنادش موجوده
خیلی ها روی سری 2 اف مشکل داشتن و خوب در نیامده

بازم میگم سری یک اف خیلی بهتر بود چون بطور عملی دیدم

عزیز من سری f1 که حتی سی پی یوش هم سندی بریج نیست که !!!!!

years
30-01-2012, 00:33
درسته که سندی بریج نیست
من از کیفیت قطعات و بدنه و سخت افزار و طراحی صحبت کردم

Farshid72
30-01-2012, 11:37
درسته که سندی بریج نیست
قطعات منظورت چیه ؟؟؟پردازنده و اینارو که خودشون تولید نمیکنن اگه چیزای دیگه منظورته بنظر من زیاد تفاوتی نکرده چون سونی نمیاد جنس پرت بزنه آبروی خودشو ببره زیر سوال
در کل تصور من اینه که چون سیستم ها داره بروز میشه خریدار انتظاراتش از لپ تاپش بیشتر میشه و باعث میشه performance سنگین تری روش اجرا کنه که این موجب میشه عمر قطعات کاهش پیدا و بعضا باعث ایجاد خرابی بشه

Xilevens
30-01-2012, 13:27
درسته که سندی بریج نیست

منظورش F1 هايي بود كه كيبورشون آب شده لابد
سري اف 11 مذخرف مذخرف بود
با اون گرافيك هاي درب و داغونشون
تنها برتري كه من ديدم تو ظاهر اف 1 ها بود كه قشنگتر بود
و قطعات اف 2 ها رو بررسي نكردم ولي همون اف 1 هم چيز خاصي نبود

years
30-01-2012, 15:46
منظورم مدل F136 FX/B , F136 FG/B بود که عکسشو صفحه قبل گذاشتم رنگ مشکی

XFACTOR
30-01-2012, 19:12
سری Z خوباش بالای 3 میلیون قیمت دارن و برای کسایی که تاجر هستن یا دانش آموز مناسبه

---------- Post added at 11:50 PM ---------- Previous post was at 11:49 PM ----------

Kamancomputer.com

اینو خوب اومدی

larantas
30-01-2012, 19:39
منظورم مدل F136 FX/B , F136 FG/B بود که عکسشو صفحه قبل گذاشتم رنگ مشکی

به نظر من که پول حروم کردنه واسه همچین مدلایی حدود 1600 خرج کنم.

Farshid72
30-01-2012, 19:41
به نظر من که پول حروم کردنه واسه همچین مدلایی حدود 1600 خرج کنم.
بنظر من واسه شخصی که کار زادی نداره فرقی نمیکنه کلار یا سندی

lamia5
03-02-2012, 14:25
سلام من به کمک احتیاج دارم لطفا یکی راهنمایی کنه

- اول از همه اینکه به نظرتون الان لپ تاپ سونی بخرم یا ممکنه قیمت ها ی بازار بیاد پایین بعد بخرم ؟؟؟
من کلا به خاطر شرایطی که دارم واسه خریدن عجله دارم تا قبل از اینکه وضع دلار اینطور بشه حتی مدل هم دقیقا انتخاب کردم اما چون خورد به امتحانات یونی گفتم بعد امتحانام بخرم که نتیجه شد این:19: .... حالا صبر کنم یا وضع بدتر میشه ؟

- با این مشخصات چه مدلی رو با چه قیمتی پیشنهاد میدید ؟؟؟؟

می خوام 14 اینچ و کوچیک باشه
i5 یا i7 باشه چون کارم باهاش سنگینه
cache ترجیحا بالا باشه
ram 4 رو حداقل داشته باشه

- نظرتون راجع به مدلEG1EGX چیه ؟؟ الان کسی میدونه قیمتش چقدر شده ؟؟؟

خیلی سوال پرسیدم اما واقعا تو این اوضاع دوباره گیج شدم و دیگه مطمئن نیستم ... ممنون میشم یکی راهنمایی کنه

aeroshariati
03-02-2012, 23:11
سلام من به کمک احتیاج دارم لطفا یکی راهنمایی کنه

- اول از همه اینکه به نظرتون الان لپ تاپ سونی بخرم یا ممکنه قیمت ها ی بازار بیاد پایین بعد بخرم ؟؟؟
من کلا به خاطر شرایطی که دارم واسه خریدن عجله دارم تا قبل از اینکه وضع دلار اینطور بشه حتی مدل هم دقیقا انتخاب کردم اما چون خورد به امتحانات یونی گفتم بعد امتحانام بخرم که نتیجه شد این:19: .... حالا صبر کنم یا وضع بدتر میشه ؟

- با این مشخصات چه مدلی رو با چه قیمتی پیشنهاد میدید ؟؟؟؟

می خوام 14 اینچ و کوچیک باشه
i5 یا i7 باشه چون کارم باهاش سنگینه
cache ترجیحا بالا باشه
ram 4 رو حداقل داشته باشه

- نظرتون راجع به مدلEG1EGX چیه ؟؟ الان کسی میدونه قیمتش چقدر شده ؟؟؟

خیلی سوال پرسیدم اما واقعا تو این اوضاع دوباره گیج شدم و دیگه مطمئن نیستم ... ممنون میشم یکی راهنمایی کنه
اين لپتاپ با ضمانت امرتات موجود است
من پنجشنبه قيمت گرفتم حدود 1690 هستش و جز لپتاپهاي رهجو نيست
البته مدلش EG 1 FGX/B هستش

lamia5
06-02-2012, 11:48
سلام مجدد .

من انتخابام رو کردم ... فقط بین چند مدل موندم . به خاطر همین اگه میشه یکی یه کمکی بکنه بگه کدوم یک از این ها بهتره .
(علتش رو هم بگید )
رهجو :

EG18FG

CA35FG

CA15FG

---------------------------------
EG25FX
CA27FL

راستی بهتره رهجو بگیرم یا نه ؟؟؟؟؟؟
فقط بگم که گرافیک بالا برام مهم نیست( بازی نمی کنم) .

aeroshariati
06-02-2012, 16:51
سلام مجدد .

من انتخابام رو کردم ... فقط بین چند مدل موندم . به خاطر همین اگه میشه یکی یه کمکی بکنه بگه کدوم یک از این ها بهتره .
(علتش رو هم بگید )
رهجو :

EG18FG

CA35FG

CA15FG

---------------------------------
EG25FX
CA27FL

راستی بهتره رهجو بگیرم یا نه ؟؟؟؟؟؟
فقط بگم که گرافیک بالا برام مهم نیست( بازی نمی کنم) .
با سلام تازه بازار بودم قيمتها رو همچين دم دست دارم
براي رهجو تنها مدل CA35fg داخل بازار هست با قيمت 1720 مدل خوبي ماندگاري باطري 4.5 هستش با همين قيمت sb26fg كه 13.3 اينچي با باطري 6 ساعت دوام مي تونيد بگيريد گرافش 512 هست
EG25 از گارانتي امرتات كه گرافش اصلا خوب نيست (intel 4500 hd256)
CA27 نيز امرتاته گرافش مثل ca35 گرافش 512 قابل افزايشه از قبليه بهتره

در كل ca35fg
موفق باشيد

years
06-02-2012, 22:56
یه سوال ایران رهجو توی سری F مدل هایی رو میاره که معمولا بدون گارانتیش توی بازار نیستش
نظیر F136 FG/B

راستی من کانفیگ این دو مدل F136 FX/B , F136 FG/B رو نگاه میکنم یکی هستش پس چه فرقی باهم دارند در عمل و شکل

lamia5
07-02-2012, 15:14
به نظر اونایی که واردن به لپ تاپ سونی ..... بهتره پول بیشتری بدم و رهجو بگیرم یا نه ؟؟؟؟؟

خیلی برام مهمه چون به احتمال زیاد دارم ca35fg میگیرم (1720) و مشابه غیر رهجوش حدود 1500 در میاد

- گرانتی سه سال شامل چیا میشه ؟؟(به چه چیزایی باید دقت کنم)

- با توجه به این که کارم برنامه نویسیه و میخوام کوچک هم باشه با این قیمت ca35 مدل خوبی انتخاب کردم و جواب گوی کار به نسبت سنگین من رو میده ؟؟ با خیال راحت برم بخرم ؟؟؟

به نظر کارشناسیتون بازم احتیاج دارم :42:

h0p3
08-02-2012, 10:02
به نظر اونایی که واردن به لپ تاپ سونی ..... بهتره پول بیشتری بدم و رهجو بگیرم یا نه ؟؟؟؟؟

خیلی برام مهمه چون به احتمال زیاد دارم ca35fg میگیرم (1720) و مشابه غیر رهجوش حدود 1500 در میاد

- گرانتی سه سال شامل چیا میشه ؟؟(به چه چیزایی باید دقت کنم)

- با توجه به این که کارم برنامه نویسیه و میخوام کوچک هم باشه با این قیمت ca35 مدل خوبی انتخاب کردم و جواب گوی کار به نسبت سنگین من رو میده ؟؟ با خیال راحت برم بخرم ؟؟؟

به نظر کارشناسیتون بازم احتیاج دارم :42:
سلام.
اول از همه از جای مطمئن بگیر(من خودم چون دیدم خیلی از فروشنده ها حرف الکی میزنن رفتم ایران رهجو گرفتم،عموم هم چند سال پیش sony fw رو از همون جا گرفت هنوز هم هیچیش نشده).
گارانتی خب شامل سوختن قطعات و LCD و اینا میشه.
من خودم برای برنامه نویسی و ... رفتم SB36FG گرفتم 1860 ،البته با CPU پایینترش 1720 هم هست ولی سخت گیر میاد.البته مدل CA هم خوبه ولی SB رو هم ببین.:31::31:

melanie
11-02-2012, 18:51
سلام
كسي ميدونه كه سري SE تو ايران پيدا ميشه يا نه؟

MASTERSELITE
15-02-2012, 11:42
دوستان من قصد خرید F22 M1E رو دارم. در مورد کیفیت ساخت و ... کسی نظری نداره ؟ این مشکل Touch Pad که همه ازش حرف میزنن جریانش چیه ؟ و اینکه الان حدود قیمتش با/بدون گارانتی چنده ؟

lamia5
20-02-2012, 13:57
سلام دوباره

من تصمیم اخرم رو گرفتم و می خوام مدل EG1FGX که گارانتی امرتات داره رو بخرم

بین دو مدل ca35 واین مدل مونده بودم که خیلیا بهم گفتن به جای سه سال گارانتی با همون پول یه چیزی بگیر که ویژگی های بیشتری داشته باشه مثل همین مدل که بلوری داره)
-Corei5
-Ram 4G
-Cache 3
-14.1"
-blu-ray

می خوام برای اخرین بار نظر دوستان مطلع رو هم بدونم . به نظرتون خوبه ؟؟؟ اشکالی نداره یا چیزی هست که در نظرش نگرفته باشم ؟؟؟

ممنون میشم بهم جواب بدید چون نهایتا فردا پس فرد ا می رم واسه ی خرید .

years
21-02-2012, 17:28
یه سوال آیا مدل F236 HG/B از نظر طراحی و چهره ظاهری شبیه F136 FG/B هستش؟
لطفا شفاف سازی کنید
کجا میتونم ریوو با تصویر این مدل لپ تاب رو ببینم

fokahi110
21-02-2012, 20:49
سلام من این لپ تاپ رو با گارانتی رهجو 1 ماهه خریدم به قیمت 2 میلیون و ششصد 3 سال گارانتی داره اینم عکس کاری سوالی داشتی من در خدمتم.

years
21-02-2012, 21:59
ye aks dar hallati ke daresh baste ast bezarid
mamnoonam

fokahi110
21-02-2012, 22:05
سلام چشم الان عکس ندارم و میخوام برم فردا صبح ساعت 10 صبح من هستم تا 12 بیا برات همه نوع عکسی بخوای ازش میگیرم برات رو چشم اینم ایمیلم تو یاهو مسنجر خواستی اددم کن.فعلا تا فردا.
Xperia_Arc_sony@yahoo.com

years
21-02-2012, 22:23
سلام چشم الان عکس ندارم و میخوام برم فردا صبح ساعت 10 صبح من هستم تا 12 بیا برات همه نوع عکسی بخوای ازش میگیرم برات رو چشم اینم ایمیلم تو یاهو مسنجر خواستی اددم کن.فعلا تا فردا.
Xperia_Arc_sony@yahoo.com

خیلی عکسش فرق داره

این عکس F_136 FG/B هست
چرا سری های F2 سونی طراحی شون فرق داره؟

fokahi110
22-02-2012, 14:47
سلام عکسا رو براتون گذاشتم کاربر عزیز years ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .این مدلی که شما گذاشتی خودت مدل سال 2010 هست الانم تو بازار موجوده قیمت حدودا 1900 منتها سندی بریچ نیست.الان تمامی مدلهای سال 2011 از این مال من هستن منظورم دیزاین اون هست از F223 گرفته تا F237 همشون این شکلین منتها با کانفیگهای مختلف.مال من 8 گیگ رم .640 هارد.وCpu از نوع جدید 2760QM هست اشتباه نگیری 2630 و2670 و 2760 ها الان 2760 جدیدترینه البته F237 هم اومده 4 میلیون تومن از این مال من بالاتره.موفق باشی.سوالی بود باز در خدمتم.

years
22-02-2012, 20:23
سلام
ضمن تشکر از شما
توی مغازه رفتم سری F2 رو دیدم دستم گرفتم از طراحیش خوشم نیامد

این مدل عکس F136 FG/B جز بهترین مدل ها هست نمیدونم ایران رهجو هنوز این مدل رو داره ؟
Resulution 1920 بود
ساخت ژاپن بود و به سفارش کانادا
کیفیت ساختش حرف نداشت
دوستم پارسال خریده بود
1600000 تومان تا قبل گرون شدن دلار

fokahi110
22-02-2012, 21:58
سلام خواهش میکنم والا نمیدونم فکر نکنم ایران رهجو فقط مدلهای بالا و کانفیک بالا رو از سری F وارد میکنه منم قبلش خواستم تا 1800 هزینه کنم دیدم بابا نیست فایده نداره همین F236 رو خریدم با 3 سال گارانتی.کلا رهجو هم چین به سفارش کانادا یا امریکا وارد میکنه.به هر حال موفق باشید خوشحال شدم یا علی.:20::11:

fokahi110
24-02-2012, 17:55
سلام به همگی راستی از کجا باید دونست لپ تاپ سونی ریفر هست یانه؟چه طوری؟من هر چی گشتم سرویس تگ نداشت مثل سایت دل ممنون میشم راهنماییم کنید مرسی.:20::11:

Farshid72
24-02-2012, 19:42
سلام به همگی راستی از کجا باید دونست لپ تاپ سونی ریفر هست یانه؟چه طوری؟من هر چی گشتم سرویس تگ نداشت مثل سایت دل ممنون میشم راهنماییم کنید مرسی.:20::11:

.
.
لپ تاپت هنوز به طور کلی وارد بازار نشده بعد دنبال ذیفر نبودنش هستی ؟؟؟
سریال نامبر...تاریخ ساخت...تاریخ انقضا...
در حالت کلی اینا نشون دنده هستن

fokahi110
24-02-2012, 19:51
راست میگی ولی مثل سایت دل چک کردن سریال نامبر نداره؟چه جوریه
پشت لپ تاپم یه سرویس تگ داره و یه سریال نامبر و یه ارم مایکروسافت.:20:بعد فرشید جان لپ تاپم به سفارش اسیاست؟چون وارد کنندش ایران رهجو هست؟راستی 10 اسفند میخوام ازش بکاپ بگیرم بعدش انتی ویروسش رو حذف کنم ناد 32 نصب کنم روش مشکلی نداره؟

years
25-02-2012, 11:53
R اگر این حرف رو توی سرویس تاگ دیدید ریفورب شده است
ولی کلا گارانتی های اسسم و رسم دار مثل ایران رهجو اینجوری نیستند بی خودی نیست پول گارانتی رو میگیره جنس رو از سفارش اروپا و آمریکا میگیره
خوب معلومه توی 3 سال گارانتی خراب نمیشه

choice
29-03-2012, 02:42
کسی میدونه از سری z چه مدلایی تو ایران پیدا میشه؟

Mahdi_137
31-03-2012, 18:38
با سلام من دو ماه پیش یه لب تاب سونی F132 خریدم . حالا پشیمونم میخواستم ببینم چند میتونم بفروشم ضمنا 24 ساعت هم مصرفش نکردم

lovea
01-04-2012, 20:36
با سلام من دو ماه پیش یه لب تاب سونی F132 خریدم . حالا پشیمونم میخواستم ببینم چند میتونم بفروشم ضمنا 24 ساعت هم مصرفش نکردم
چرا دوست عزیز مشکلت چیه باهاش؟ از چیش ناراضی هستی؟

years
02-04-2012, 11:11

شما بهتر بود F136 FG/B با گارانتی ایران رهجو خریداری می کردید
کیفیت ساخت و کیفیت در حد تیم ملی ژاپن

Farshid72
02-04-2012, 23:27
فک نمیکنم تو ایرون آشفته بازار خوب بتونید بفروشید ولی حالا شما میتونید یه 100 ارزون تر بدید شاید برداشتن

mah.s
03-04-2012, 20:46
سلام لطفا یه نفر عکسایی از f 224 وf 226 و f 23 EFX داره بذاره چون تو سایتایه مختلف عکسای متفاوتی هست!!!!!!؟؟؟؟؟؟ همچنین جدیدترین قیمت .
خیلی ممنون

ila
04-04-2012, 11:08
به غیر از سری z که هم خوشگله ولی گرون
تا 1.5 چه مدل زیبایی با کانفینگ خوب میشه گرفت؟
مثلا رم 4، سی پی یو i5 و صفحه نمایش 15و ...
ممنون
بیشتر خوشگلی برام مهمه

lovea
04-04-2012, 13:00
به غیر از سری z که هم خوشگله ولی گرون
تا 1.5 چه مدل زیبایی با کانفینگ خوب میشه گرفت؟
مثلا رم 4، سی پی یو i5 و صفحه نمایش 15و ...
ممنون
بیشتر خوشگلی برام مهمه
سری se هست (نسبت به 15 اینچ بودنش هم خیلی سبکه هم نازک که خیلی باکلاسه)ولی گرونه

Mahdi_137
04-04-2012, 22:03
حقیقتش من بدلیل پائین بودن کارت گرافیکش حالم گرفته شده ولی از نظر کیفیت و سرعت فوق العادست منتها وقتی میخای یه گیم بازی کنی و اون انتظاری که داری رو براورده نمیکنه نا خاسته حال آدم گرفته میشه ولی اگه کارت گرافیک اکسترنال به این زودیا بیاد دوست دارم نگهش دارم

Mahdi_137
04-04-2012, 22:13
شما بهتر بود F136 FG/B با گارانتی ایران رهجو خریداری می کردید
کیفیت ساخت و کیفیت در حد تیم ملی ژاپن
بله درست میگید من من حقیقتش کارت گرافیک اینها رو با pc مقایسه میکردم مثلا میگفتم GT240 یه کارت گرافیک مناسبیه حتما این که GT310m هستش از اون قویتره :41:

Mahdi_137
04-04-2012, 23:29
فک نمیکنم تو ایرون آشفته بازار خوب بتونید بفروشید ولی حالا شما میتونید یه 100 ارزون تر بدید شاید برداشتن
من تا1.500:13: راضیم بفروشم ولی بعید میدونم بشه به این قیمت فروخت

mah.s
05-04-2012, 20:32
سلام لطفا یه نفر عکسایی از f 224 وf 226 و f 23 EFX داره بذاره چون تو سایتایه مختلف عکسای متفاوتی هست!!!!!!؟؟؟؟؟؟ همچنین جدیدترین قیمت .
خیلی ممنون

چرا هیچکی جواب منو نمیده؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!:41::41::41::13::1 3::13:

years
06-04-2012, 11:44
چرا هیچکی جواب منو نمیده؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!:41::41::41::13::1 3::13:

دوست عزز یکی از دوستان از این سری جدیداها F221 F222 F223 F224 F215 F226 با گارانتی ایران رهجو خریده

عکساش چند صفحه قبلی هستش طراحی شون توی سری جدید یکی هستند و چنگی بدل نمیزنه

ضمنا بهترین مدل سری F مدل F136 FG/B رنگش مشکی هستش چه از نظر زیبایی و طراحی چه کیفیت و چه کارکرد

پارسال ایران رهجو آورده بود سفارش کانادا بود

قیمتش تا قبل از گرون شدن دلار 1600000 تومان بود

این مدل خدای کیفیت هستش

رزولوشن هم FULL HD 1920 *1080 بود

غفلت کردم نخریدم
الان دیگه توی بازار نیست

عکس F136 FG/B

ila
15-04-2012, 00:26
الان F136 FG/B یا مشابه این از نظر زیبایی چیزی هست بخرم ؟
بعد فکر میکنید الان موقعیت خوبیه برای خرید لپ تاپ یا صبر کنیم؟
ممنون
تا 1.5 چیز خوشگل چی میشه خرید؟

HITB0Y
15-04-2012, 14:18
سلام به همگی
اولین لپ تاپ های سونی که با پردازنده ivy bridge میان چه مدل هایی هستن؟!
چقدر طول میکشه تا به دوبی برسن؟!
ممنون

mansur_iran
19-04-2012, 22:22
نظرتون در مورد اين مدل چيه

Sony-VAIO-SB31FD

1900 ميرزه

كاراييش چطوره و آيا مشكل خاصي داشته تا حالا يا نه

فرق اين مدا با VPC-SB21FD تو چي هست

تو عكس هايي كه ازش ديدم سوكت ميكروفون نداشت.علت چيه و چاره كار؟

سيستمي با كانفيگ مشابه(corei5 و 14 اينچ يا كمتر و كارت گرافيك متوسط در همين حدود و داشتن يو اس بي 3) با قيمت پايين تر هم اگه هست معرفي كنيد

Farshid72
19-04-2012, 23:14
دوسته عزیز شما با قیمت 1900 میتونید از ایسوس مدل های سری k و شاید سری n بتونید بخرید اونم با کانفیگ ci7

HITB0Y
20-04-2012, 00:25
سلام به همگی
اولین لپ تاپ های سونی که با پردازنده ivy bridge میان چه مدل هایی هستن؟!
ممنون
....................

mansur_iran
20-04-2012, 05:33
دوسته عزیز شما با قیمت 1900 میتونید از ایسوس مدل های سری k و شاید سری n بتونید بخرید اونم با کانفیگ ci7
ممنون دوست عزيز

شرمنده حواسم نبود بگم

طرف فقط سوني ميخواد.حالا به دلايل خودش(يكيش كيفيت صفحه نمايش و چند تا دليل ديگه).

i7 هم چندان به كارش نمياد.بيشتر يه لپتاپ نسبتا سبك و با كيفيت ميخواد كه گهگاهي هم يه كم بازي كنه.بقيه كارهاش همكاراي معمولي و يه كم نرم افزار هاي مهندسي هست

حالا صرفا تو برند سوني نظرتون چيه .

اگه مدلي يه كم ارزونتر هم مد نظرتون هست معرفي كنيد

البته يه تاپيك مشاوره هم باز كردم كه كسي نگاش نكرده هنوز
اينجا اومدم صرفا نظر كاربرا رو در مورد اين مدل بپرسم.

farhang_760
20-04-2012, 21:59
با سلام خدمت دوستان
آقا من بالاخره Vaio F23EFX رو گرفتم
میخواستم ببپرسم برای بک آپ گیری بهتره از خود نرم افزار های وایو استفاده کنم یا از همین نرم افزار های خودمون استفاده کنم بهتره؟
چه کارهایی انجام بدم و چه کارهایی انجام ندم
ممنون از شما
:11:

mansur_iran
21-04-2012, 18:43
كسي در مورد اين مدل اطلاعي نداره

Sony-VAIO-SB31FD

Mahdi_137
22-04-2012, 23:55
كسي در مورد اين مدل اطلاعي نداره

Sony-VAIO-SB31FD
سلام دوست عزیز لطفا در خرید سری های C و SB سونی دقت کنید تو روزنامه نوشته بود که این سری ها دارای نواقص سخت افزاری در مورد تهویه و خنک کردن پردازشگر میباشند و چون روابط مستقیم و مناسبی با قسمت خدمات سونی در ایران وجود نداره با مشکل مواجه میشن (اون چیزی که در روزنامه نوشته بود که یادم نیست کدوم روزنامه بود:41:)

Mahdi_137
24-04-2012, 23:12
آقا منصور اگر از من میپرسی بخر داداش حل sb31
منم در تلاش برای خریدشم منتها مثل شما تردید دارم

h0p3
24-04-2012, 23:32
سلام دوست عزیز لطفا در خرید سری های C و SB سونی دقت کنید تو روزنامه نوشته بود که این سری ها دارای نواقص سخت افزاری در مورد تهویه و خنک کردن پردازشگر میباشند و چون روابط مستقیم و مناسبی با قسمت خدمات سونی در ایران وجود نداره با مشکل مواجه میشن (اون چیزی که در روزنامه نوشته بود که یادم نیست کدوم روزنامه بود:41:)

والا ماله من که sb36 هست ندیدم تا حالا زیاد داغ بکنه حتی وقتی هم که alan wake روش اجرا کردم هم داغیش معمولی بود(اتفاقا فقط برای تست داغ کردنش ریختم روش،وگرنه آلن ویک بازیی نیست که بشه با فریم بالا رو این اجراش کرد.). :27: :27: :27:

Punisher_2008
27-04-2012, 00:22
سلام..
از دوستان کسی قیمت Vaio YB15YB15 رو داره؟

Mahdi_137
29-04-2012, 19:05
والا ماله من که sb36 هست ندیدم تا حالا زیاد داغ بکنه حتی وقتی هم که alan wake روش اجرا کردم هم داغیش معمولی بود(اتفاقا فقط برای تست داغ کردنش ریختم روش،وگرنه آلن ویک بازیی نیست که بشه با فریم بالا رو این اجراش کرد.). :27: :27: :27:
با سلام من خودم sa23 خریدم و مثل شما هیچ مشکلی ندارم و بی نهایت راضی هستم(با اینکه نصف پولش رو قرض کردم منظورم اینکه میرزه که رو خریدش پا فشاری کنی:46::46::46::46:)

ariayii
06-05-2012, 12:56
سلام

دوستان من Sony VAIO -F22CFX/B تازه خریدم نظرتون راجبهش چیه؟:20:
میگن برای بازیهای سنگین ساخته نشده:45::41:
من کارم بیشتر auto cad و3dmax هستش اما بازیم میکنم.

kati*
14-05-2012, 17:37
با سلام
لطفا معایب لپ تاپ هاس سونی را بیان کنید.
راسته که سرعت سیستم عامل به دلیل نصب برنامه های زیاد کمه؟

fabio montari
21-05-2012, 22:19
دوستان -SE Series ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چطوره ؟ ارزش خرید داره ؟

Nocturne
30-05-2012, 11:57
سلام. اولا دوستان لطف کنن بگن چطوری میشه دکمه فانکشن رو نصب کرد ؟؟

+
ثانیا کدام درایورها در سایت سونی دانلودش ضروریه ؟ چون خیلی هاش برنامه های اضافه ست

مخصوصا برای کنترل بلوتوث و وایرلس کادرش نمیاد (یه کادری بود که با بالا اومدن ویندوز اون کنار میومد و میتونی وایلرس یا بلوتوث رو خاموش روشن کنی...) دقت کنید بلوتوث و وایرلس نصب هستن . فقط اون کادره نیست....

پیشاپیش مرسی

حمید031090
30-05-2012, 21:54
سلام
به تازگی لپ تاپ f236 گرفتم برای ریکاوری چی کار باید بکنم؟بلد نیستم!!!!!!

ممنونم

vahid_civil
03-07-2012, 22:37
سلام
کسی لپ تاپ SA23 داره ؟ راضی هستین ؟ مشکلی باهاش نداشتین ؟
الان تو بازار بدون گارانتیش شده 2 میلیون ! میارزه ؟

Mahdi_137
05-07-2012, 20:44
سلام دوست عزیز من که راضی هستم فقط کمی احساس میکنم که محافظت لازم از ال سی دی نیومده منظورم قطر درب لب تابه کمه .ولی شکر خدا من که مشکلی نداشم مخصوصا سرعت هاردش واقعا فوق العادست . کارت گرافیکشم موقعی که به برق وصله بازدهی بهتری داره روی هم رفته لب تابه ظریفیه و اگه سایز برات زیاد مهم نیست یه نگاهی هم به سری F بنداز ولی اگه خیلی نیاز به حمل و نقل داری این مدل به اندازه دو تا کتاب بیشتر وزن نداره و اگه تو کیفت حملش کنی اصلا آزار دهنده نیست ولی از همه چیز مهمتر نیازهای شماست ولی حتما در خرید لب تاب به کارت گرافیکش توجه کن چرا که نمیشه تغییرش داد واسه این مطلب هم میتونی از سایت
استفاده کنی

Phoenix84
17-07-2012, 19:08
سلام
از دوستان کسی اطلاع داره مدل های SVS سونی وارد شدن یا نه؟قیمت؟

andyarsenaly
10-08-2012, 16:43
من میخوام این مدل رو از خارج تهیه کنم ...

اینجا شرکتی هست بتونه وارد کنه ؟؟؟ البته آشنا دارم اروپا اما خوب اونم دردسر خاص خودش رو داره ... میخوام ببینم میرزه از اینجا سفارش بدم برام وارد کنند یا نه ...

layenz
22-08-2012, 10:15
سلام
از دوستان کسی اطلاع داره مدل های SVS سونی وارد شدن یا نه؟قیمت؟

سلام...

این سوال منم هست دوستان لطف کنن جواب بدن.

بازم ممنون.

years
24-08-2012, 21:47
خرید لپ تاب سونی وایو مدل F_136 FG/B

حمید031090
30-08-2012, 02:43
شرکت سونی در نمایشگاهی در نیویورک از مجموعه جدیدی از لپ‌تاپ‌های فوق باریک خود رونمایی کرده است.
به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از همکاران سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، شرکت سونی در این نمایشگاه مجموعه جدیدی از لپ تاپ‌های وایو خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده است.
این محصولات طیف وسیعی از کاربران و بودجه‌های مختلف را دربرگرفته است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])لپ تاپ‌های وایوی سونی سری T یکی از این محصولات است که دارای صفحه نمایش‌های ۱۳.۳ اینچی و بدنه‌های آلومنیمی و مگنزیومی است.
این لپ تاپ‌ها مجهز به نسل جدید پردازنده‌های Core i۵ شرکت اینتل و دارای دو پورت یو اس بی‌۳.۰ و کابل اچ دی‌ام آی است.
سونی اعلام کرده است این لپ تاپ‌ها را از اواخر ماه جاری میلادی به قیمت ۸۰۰ دلار وارد بازار خواهد کرد.
بر اساس این گزارش، سری S نیز از دیگر محصولاتی است که سونی در این نمایشگاه معرفی کرده است.
این محصول دارای یک صفحه نمایش ۱۵.۵ اینچی است. سونی ادعا کرده است سری S می‌تواند رقیب خوبی برای جدید‌ترین لپ تاپ‌های فوق باریک مک بوک شرکت اپل باشد.
این مجموعه از لپ تاپ‌ها دارای ۲ گیگابایت رم، کارت گرافیک NVIDIA است.
سونی اعلام کرده است اولترابوک‌های سری S را با پردازنده‌های Core i۷ شرکت اینتل، ۸ گیگابایت رم و ۷۵۰ گیگابایت حافظه نیز وارد بازار خواهد کرد.
این لپ‌تاپ‌های فوق باریک که از ۱۲ ساعت عمر باتری نیز برخوردار است بیش از هر چیز برای کاربران علاقه‌مند به بازی‌های رایانه‌ای مناسب خواهد بود.
قیمت لپ تاپ‌های سری S از ۱۴۰۰ دلار شروع خواهد شد.لپ تاپ‌های سری E نیز از دیگر محصولات جدید سونی است.
این لپ تاپ‌های دارای ۱۴ اینچ صفحه نمایش است و قیمت آن‌ها از ۸۵۰ دلار شروع می‌شود.
لپ تاپ‌های سری E که بیشتر برای دانشجویان مناسب است دارای ۴ گیگابایت رم و ۵۰۰ گیگابایت حافظه داخلی است.
در ساخت این لپ تاپ‌های از پردازنده‌های Core i۳ استفاده شده است.
سونی لپ تاپ‌هایی از همین سری را هم با صفحه نمایش‌های ۱۱.۶ و ۱۵.۵ اینچ هم تولید کرده و قرار است آن‌ها را در چهار رنگ سفید، مشکی، نقره‌ای و صورتی روانه بازار کند.
سونی در این نمایشگاه از لپ‌تاپ‌های دیگری هم رونمایی کرده است که گفته می‌شود برای کاربران علاقه‌مند به موسیقی مناسب خواهد بود.
این لپ‌تاپ‌ها که VAIO E14P نام دارد مجهز به هدفون‌های MDR-V۵۵ شرکت سونی و پلت فرمی برای ضبظ و تدوین موسیقی است.
این لپ تاپ‌ها هم اکنون با قیمت حداقل ۹۰۰ دلار در خرده فروشی‌ها پیش فروش می‌شود.

خبر دوم

سونی به تازگی لپ تاپ جدیدی از سری S تولید کرده است که در انداره های ۱۳٫۳ و ۱۵٫۵ اینچ عرضه می شوند.
به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام، بنا بر اعلام این شرکت، بسته به مدل لپ تاپ، جنس آن از منیزیم، آل.مینیوم و کربن خواهد بود. نکته مهم این است که لپ تاپ ۱۵ اینچی این شرکت کمتر از ۲ کیلوگرم وزن خواهد داشت.
همه این مدل ها از جدیدترین درایو سحت بلوری یا DVD بهره خواهند برد. و در مدل های ۱۵ اینچی صفحه نمایش Full HD VAIO Display Plus خواهد بود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])از لحاظ سخت افزاری می توان به استفاده از پردازنده های جدید نسل سوم Intel Core i7 quad-core نام برد.
از نکات جالب توجه این لپ تاپ ها افزایش طول عمر باتری های آن تا ۱۴ ساعت می باشد.
همانطور که مشاهده شد، شرکت سونی با این سری از لپ تاپ های خود وارد نسل جدیدی کارهای خود شده است. افزایش طول عمر باتری و کاهش خارق العاده وزن لپ تاپ ها از نمونه های قابل توجه خواهد بود.
باید منتظر ماند و دید قیمت این لپ تاپ ها در بازار چقدر خواهند شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منبع

years
02-09-2012, 16:24
فقط لپ تاب سونی مدل F_136 FG/B

Farhan90
30-09-2012, 00:41
سلام دوستان
اگه سوالم رو نابجا مطرح کردم ببخشید
یه لپ تاپ F215FX/BI رسیده دستم که متاسفانه دیسک درایورهاش نیست. البته همه ی درایورهاش رو از سایت سونی دانلود کردم ولی هنوز دکمه های روش کار نمیکنه (VAIO,3d,ASSIST) و حالت سه بعدیش هم فعال نمیشه. غیر از درایورهایی که توو این صفحه هست دیگه چیو باید دانلود کنم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]/downloadTab

dirty_coat
01-10-2012, 16:41
سلام
من یک وایو مدل sve1511kfx تهیه کردم ولی هر کاری می کنم حرکات دستم رو تو مدیا گالری جواب نمی ده چیکار کنم؟ راه خاصی داره که بلد نیستم؟
ممنون

years
08-10-2012, 07:34
فقط لپ تاب سونی وایو مدل F_136 FG/B

آخرین سری از تولید F13 سونی صفحه نمایش با کیفیت 1920 در 1080 FULL HD

رنگ : Premium Black

Arash4484
12-10-2012, 16:11
سلام
من یک وایو مدل sve1511kfx تهیه کردم ولی هر کاری می کنم حرکات دستم رو تو مدیا گالری جواب نمی ده چیکار کنم؟ راه خاصی داره که بلد نیستم؟
ممنون
سلام، دستتون رو کمی بالاتر بگیرید(روبروی وبکم) و شدت حرکتشو رو هم تغییر بدید.
در ستینگ هم برای حساسیت و میزان حرکت، درصد هست. تغییرش بدید تا برای شما مناسب بشه.

emins
23-10-2012, 23:08
سلام دوستان من یه سوال داشتم!
میخواستم بدونم لپتاپ سونی یک سال پیش خریدم، سی پی یو i5 داره و گرافیک 1 گیگ... میخوام بدونم به غیر از رم و هارد، میتونم گرافیک و سی پی شو رو هم ارتقا بدم؟ ممنون میشم جوابمو بدین.

emins
24-10-2012, 10:13
کسی نیست جواب مارو بده؟

payma
25-10-2012, 02:21
کسی نیست جواب مارو بده؟

گرافیک رو میدونم تعوضی میکنن اما مطمئن نیستم ارتقا بشه داد اگه سوخته باشه میشه با همون مدل تعویضش کرد با هزینه 250 تومن
CPU هم ببینید اگه پایه هاش با مدل جدید یکی باشه شاید بشه وگرنه مادربرد باید عوض شه

ariayii
01-11-2012, 23:07
F22CFX/B فقط

alirezarezapour
17-11-2012, 10:57
دوستان من میخواهم Vaio E1511MFX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را بخرم نظرتون درباره این مدل چیه؟

wea
27-11-2012, 13:00
سلام
می خواستم بدونم می شه صفحه نمایش لپتاپ رو با صفحه نمایش لمسی عوض کرد؟
من خودم سری c وایو دارم

lionf3
02-12-2012, 21:30
دوستان من الان حدود سه ماهه دارم تو این فروم و چند فروم دیگه میگردم سایت های زیادی رو هم زیر و رو کردم گفتم اینجا از شما هم یه چندتا سوال بپرسم:
دوستان من میخوام تا حدود اسفند ماه یه لپ تاپ بگیرم مناسب گیم و کارهای گرافیکی بودجه رو هم حدود 3 تومن در نظر میگیریم و با توجه به قیمت بالای محصولات سونی شما این برند رو پیشنهاد میدین یا نه . راستیتش خودم بین Asus - Lenovo - Aer و همین سونی موندم کدوم رو بگیرم از لنوو اطلاعات خوبه کسب کردم میدونم لپ تاپ های خوبی داره اسوس هم به همین ترتیب یکی از ویژگی هاشم طراحی های بی نظیرش هست ایسر هم که خودم دارم و انصافا از حق نگذریم برند بی سر و صدا و پر قدرتی ولی در مورد سونی خصوصیتی داره که بیخیال بقیه بشیم؟؟؟در ضمن اگه نکات منفی هم داره لطف کنید بگید خلاصه اگه سرتون رو به درد آوردم ببخشید.

lenovo:y580

asus:n55sf

acer:V3

sony:f23b9e

semirx
19-12-2012, 08:48
سلام
من سری S دارم - VPCSB... خیلی هم سرو کله زدم باش، یه مشکل اساسی دارن این سری از لپ تاپ های سونی که قابل حل شدن نیست که بخاطر طراحیشونه،اونم چیزی نیست جز صدای فن دستگاه که مثل توربین های تهویه هوای تونل می مونه، صدای گوش خراش و دائمی حتی وفتی کار خاصی هم نمی کنی... با آپدیت بایس و این کارا هم حل نمی شه مشکل، وقتی روی حالت speed بزاریش که دیگه واویلاست...
از نظر من سری S با تمام مشتقاتش مرخصه... هرچی هم که از کانفینگ و وزن مناسب و اینا بگی، بازم مشکل صدای فن رو داری که گند می زنه تو اعصاب...
بدنه بعد یک سال و خوردی وضعیت بدی نداره، ولی جایی که کف دست ها برای تایپ قرار می گیره، دچار رنگ پریدگی شده، که اصلا انتظارش نمی رفت...(یه سونی VGNSZ هم دارم که مثل خر ازش کار می کشم هنوز بعد از 6 سال اینجوری نشده...)

از دوستان که تجربه کار با سری Z و F رو دارن، یکم در مورد این سریا بگن، مشکلات اساسی، با بدنه و خود سیستم چی هست...؟ یا هرچی که انتظارشو نداشتن و بعد از استفاده متوجه شدن...

omid07
11-01-2013, 00:48
دوستان كمكم كنيد تا سقف 2800 يه لپ تاپ مي خوام سبك نهايتا ٢kg با مشخصات core 7iو گرافيك ١گيگ رم هم ٤ به بالا باشه .يه چيزي مي خوام چند سال باهاش راحت باشم ديگه

years
17-01-2013, 09:38
فقط لپ تاب سونی وایو مدل های F136 FG , F137 HG رنگ Premium Black

payma
17-01-2013, 10:57
فقط لپ تاب سونی وایو مدل های F136 FG , F137 HG رنگ Premium Black

شما تو کل پست هات فقط همینو گفتی!!!

years
17-01-2013, 11:31
شما تو کل پست هات فقط همینو گفتی!!!

چون باش کار کردم و کیفیت داره
کیفیت عالی بدنه که حتی در سری F2 هم مشاهده نمیکنی

اصل جنس

win7 ultimate
FULL HD 1920×1080
لینک مشخصات

payma
17-01-2013, 14:04

اصل جنس

win7 ultimate
FULL HD 1920×1080
لینک مشخصات

بابا بیخیال برو یه چیزی بخر جدید باشه هزار تا مدل بهتر از این هست تو بازار!!!

Thor God
17-01-2013, 14:40

اصل جنس

win7 ultimate
FULL HD 1920×1080
لینک مشخصات

:n04:

این که گرافیک 425 داره ! یه کم قدیمی نیس دوست عزیز ! حداقل قدیمی تر از اونه که بیای تو تالار داد بزنی !
ولی از حق نگزیم سی پی یو قویی داره به علاوه ی نمایشگر فول اچ دی:n09: ( این کارت گرافیک میتونه همچین نمایشگری رو ساپورت کنه ؟!)

years
17-01-2013, 15:04
بابا بیخیال برو یه چیزی بخر جدید باشه هزار تا مدل بهتر از این هست تو بازار!!!

سلام

دود از کنده بلند میشه
علت اینکه ایران رهجو این مدل رو گارانتی کرد این بودش که تا 3 سال خرابی نداره و شب و روز روشن بذارش

:n04:

این که گرافیک 425 داره ! یه کم قدیمی نیس دوست عزیز ! حداقل قدیمی تر از اونه که بیای تو تالار داد بزنی !
ولی از حق نگزیم سی پی یو قویی داره به علاوه ی نمایشگر فول اچ دی:n09: ( این کارت گرافیک میتونه همچین نمایشگری رو ساپورت کنه ؟!)

بله من باش کار کردم رزولوشن ویندوز 1920 × 1080 بذار اسکرین ساپورت میکنه و بازیها رو اجرا میکنه

رم 8 گیگ و هارد 750 و پردازنده عالی ویندوز 7 نسخه نهایی

F137 HG

:n19:

Thor God
17-01-2013, 15:25
بله من باش کار کردم رزولوشن ویندوز 1920 × 1080 بذار اسکرین ساپورت میکنه و بازیها رو اجرا میکنه

رم 8 گیگ و هارد 750 و پردازنده عالی ویندوز 7 نسخه نهایی

F137 HG

:n19:

نمایش دادن که نمایش میده ! منظورم این بود که تو بازی ها میتونه بکشه ؟! کم نمیاره ؟!

سنگین ترین بازی که اجرا می کنه چی میتونه باشه ؟!

years
17-01-2013, 15:58
سونی میگه لپ تاب برای بازی نیست اگر میخواید بازی کنید کنسول PS3 , PS4 سونی رو باید خرید

ولی F137 HG بله برای مولتی مدیا و بازی مناسب هست

ariayii
29-05-2013, 21:57
سلام
چطور میتونم از سیستم ترانسفر جت در سری f استفاده کنم؟

با گوشی یا دوربین تبادل اطلاعات کنم؟

NOR-1
04-06-2013, 01:59
سلام
کسی در مورد sony vaio F23B9E اطلاعاتی داره؟

myzen83
09-06-2013, 14:36
درود:
دوستان عزیز نظرتون راجع به این مدل sony چیه؟
SVE17125CVB

NOR-1
10-06-2013, 21:33
درود:
دوستان عزیز نظرتون راجع به این مدل sony چیه؟
SVE17125CVB

خب اولا گرافیک و رمش کمه دوما صفحش فکر نکنم کیفیت جالبی داشته باشه