PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄ ™ Sony اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10

piroooz
23-09-2010, 13:55
سلام
مرسی دوست عزیز
پس یعنی به نظر شما وقتی مثلا 20% رسید، آداپتور را بزنیم به لپ تاپ تا شارژ شروع بشه و طبق گزینه آپشنال وقتی تا 80% رسید و شارژ متوقف شد، سیمشو بکشیم؟!
برای استفاده های طولانی مدت چطور؟! مثلا اگر قراره 6 و 7 ساعت کار کنیم! هر وقت شارژ کم کرد بزنیم به شارژ و وقتی شارژ کامل شد (80% آپشنال) سیمشو بکشیم؟! و دوباره بعد از چند ساعت شارژ که کم شد و رسید به 20% دوباره همین عمل را تکرار کنیم؟! این جوری باتری آسیب نمی بینه؟! یا نه، به نظر شما برای زمانهایی که کار زیادی داریم، باتری را کلا دربیاریم و با آداپتور شارژر مستقیما با برق شهری کار کنیم؟! (نمی دونم اصلا این کار شدنیه یا نه؟!)
ممنون می شوم در این موارد بنده را راهنمایی کنید.
ببینید مختصر و مفید مینویسم:
مثلا شما یه هفته میخواید ازش در خانه استفاده کنید و روزی 10 ساعت...
لب تاپ را بزارید به آداپتور باشه در طول هفته ...(شب ها یا زمانی که ازش استفاده نمیکنید میتونید آداپتور را دربیارید)
گزینه باتری شارژ فانکشن که فعال کنید....(برای طول عمر باتری خوبه)
سعی کنید هفته ای یک الی دو بار بزارید شارژش به 20 الی 30 درصد خالی بشه و دوباره آداپتور را وصل کنید...
هر ماه یا دو ماه یکبار کالیبره کنید(بزارید کامل خالی بشه و بعد از 2 ساعت بزارید تا شارژ فول بشه)
در کل زیاد هم حساس نباشید ... البته بعد از یه مدتی اینا براتون طبیعی میشه

fazi
23-09-2010, 17:45
من میخوام در مورد مزایا ومعایب سری EA در لب تاپ های سونی اطلاعات داشته باشم. لطفا راهنمایی کنید.

ehsan_jan3
23-09-2010, 20:51
دوستان لب تاب f12 cfx برای بازی چطوره ؟

k3ivan
24-09-2010, 02:50
منم VPCCW2DGX رو به قیمت 1.240 خریدم
خوش دسته نزدیک 2/40 دقیقه باطری نگه می داره
فقط کارت گرافیکش ضعیفه 310m 256 که برای من برنامه نویس کافیه
براحتی تونستم از سیستم بک اپ بگیرم و با easeus پارتیشن های جدید ایجاد کردم.
لینوکس براحتی روش نصب شد. کلا کم صداست .
صفحه کلیدش خوش دسته
تنها ایرادش اینه که روی بدنه اش اثر انگشت می مونه .
lcd ایش هم خوبه
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

yashgin128
24-09-2010, 11:28
سلام

ea1agg فقط در رنگ مشکی (مشکی مات نیست و براق و خوش رنگه) تولید میشه. شارژش هم 2.5 ساعته!
.
ممنون دوست عزیز
فقط چیزی که هست این 2.5 ساعت خود شما تست کردی یا اینو از کاتالوگش دیدی
چون توی کاتالوگ زده 2.5 ولی در استفاده عملی کمتر دوام میاره
این 2.5 ساعت در حالت استندبای هست دیگه درسته؟

---------- Post added at 12:28 PM ---------- Previous post was at 12:26 PM ----------

دوستان اگه بخواهیم باطری 6سلولی وایو رو تبدیل به 9 سلولی کنیم چقدر هزینه باید پیاده شیم؟چقدر تفاوت مدت زمان باطری هست؟مثلا 6 سلولی در سری ea حدود 2.5 ساعت دوام میاره

solitary
26-09-2010, 09:38
سلام دوستان
تصمیم دارم لبتاپی بخرم که برای برنامه نویسی و کارهای گرافیکی مناسب باشه هزینه ای هم که می کنم حداکثر 1200000 است حالا با یه کم بالا و پایین.مدلهایی که در نظر دارم اینا هستن

vostro 3300
ea 16 fg/b/w/p/g/l
hp pavilion dv3-4070
hp pavilion dm4-1080

از دوستان می خواهم نظرشون رو در باره این دستگاهها ارایه دهند من واقعا در تصمیم گیری مشکل پیدا کردم.ترجیحا می خواهم لبتاب انتخابی کمتر از cori5 نباشه ،سبک باشه ، 13 یا 14 اینچ باشه.اگر مدلهای بهتری هم سراغ دارید معرفی کنید

yas e irani
27-09-2010, 02:53
سلام. من FW490DFBدارم و روش ویستا64نصبه میخواستم بدونم برای تبدیلش به ویندوز7بدون اینکه درایورهاش پاک بشه مثلا کلید ترکیبی نورش کسی هست منو راهنمایی کنه؟ممنون میشم

webcopernic
27-09-2010, 09:05
دوستان یک سوال داشتم الان اکثر LCD های سونی کیفیت LED دارند نه LCD. من میدونم که کیفیت LED بالاتر است ولی آیا راهی هستش که بشه کیفیت LED را به LCD تبدیل کرد؟

با سپاس

outpost
27-09-2010, 09:09
دوستان یک سوال داشتم الان اکثر LCD های سونی کیفیت LED دارند نه LCD. من میدونم که کیفیت LED بالاتر است ولی آیا راهی هستش که بشه کیفیت LED را به LCD تبدیل کرد؟

با سپاس

لزوما كيفيت LED ها بالاتر از LCD ها نيست. اين بيشتر يه فريب تبليغاتي هستش كه ميگن LED كيفيت بالاتر از LCD داره.

در مورد اين مساله بارها در انجمن صوتي تصويري بحث شده.

LED ها مصرف برق كمتري دارن ولي مشكل زاويه ديد در اونها بيشتر از LCD هاست.

webcopernic
28-09-2010, 11:29
سلام دوستان

من جدیدا یک لپ تاپ سری Y سونی گرفتم. تنها نکته ای که داره این است که با اینکه صفحه نمایش آن LED هست ولی به نظر من کیفیت LCD لپ تاپ قبلی من را ندارد!

برای خودم هم جای سوال است که لپ تاپ به این خوبی و جدیدی چرا با وجود LED چنین مشکلی دارد؟ حالا از اساتید سوال هم دارم که آیا راهی برای حل این مشکل است ؟ که مثلا رنگها پررنگتر بشن و .....

با سپاس

mrmbmh
29-09-2010, 14:12
بچه ها قیمت سونی سری z12 تو sonystyle.ca که مخصوص canada هست با اومدن Z13 کاهش چشمگیری داشته، با 1200 دلار میشه Z12 با کانفیگ بسیار خوب خرید!! فکر می کنم یه قیمت استثنائیه، من متاسفانه تو کانادا آشنا ندارم اما دوستانی که دارن این فرصتو از دست ندن!
سری Z13 هم با پنل Full HD و 256GB SSD با قیمت 2000 دلار قابل خرید هست که با توجه به کانفیگش اونم قیمت خوبیه

mrmbmh
29-09-2010, 21:53
سری S سونی کلا سری خوبی نبودن، جنس بدنه که اصلا جالب نبود، کیفیت صفحه نمایش خوبی هم نداشت، من تو سایت bestbuy هم ناراضی زیاد دیدم... اگر پروسسور از نسل جدید Core میخواین تو سونی ها غیر از S چیزی گیر نمیارین.
پیشنهاد من U30jc هست از asus البته بالاترین کانفیگی که تو ایران دیدم ازش core i5 430m بوده
Toshiba Satellite R630 هم هست که CPU ش core i5 450m هست و بسیار هم سبکه (1.4 کیلو) البته در مدل R705 ( که بسیار مشابه این مدله) بعضیا از صدای فن شکایت داشتن که بلنده یک کم ;)

amin148
30-09-2010, 15:05
سری S سونی کلا سری خوبی نبودن، جنس بدنه که اصلا جالب نبود، کیفیت صفحه نمایش خوبی هم نداشت، من تو سایت bestbuy هم ناراضی زیاد دیدم... اگر پروسسور از نسل جدید Core میخواین تو سونی ها غیر از S چیزی گیر نمیارین.
پیشنهاد من U30jc هست از asus البته بالاترین کانفیگی که تو ایران دیدم ازش core i5 430m بوده
Toshiba Satellite R630 هم هست که CPU ش core i5 450m هست و بسیار هم سبکه (1.4 کیلو) البته در مدل R705 ( که بسیار مشابه این مدله) بعضیا از صدای فن شکایت داشتن که بلنده یک کم

ممنون ولی u30jc توی شیراز گیر نمیاد و توشیبا هم اصلا گارانتی درستی نداره.
پیشنهاد دیگه ای ندارین؟
dell vostro 3300 چطوریه؟ قیمتش خیلی مناسبه.

AliR-M
30-09-2010, 15:49
با سلام
هنگام تحقيق براي خريدن لپ تاپ به دو اصطلاح زير برخوردم :
15.5" VAIO Display with LED backlight (1366 x 768)
15.5" Full HD VAIO Premium Display (1920x1080)
آيا اين ها به معني LED و full HD هستند . با تو جه به اينكه تفاوت قيمت ندارند كدام بهتر است؟

mrmbmh
30-09-2010, 22:24
LED و FullHD دو مفهوم جدا از هم هستن. LED به نحوه نوررسانی پیکسل ها مربوط میشه و FullHD به رزولوشن یا وضوح تصویر یا تعداد پیکسل ها در طول و عرض.
فکر می کنم در ابعاد 15.5 اینچ، FullHD چیز خوبی بشه (از 1366x768 قطعا بهتره!)
من منظور سوال شما رو نفهمیدم ولی هرچی رزولوشن صفحتون بیشتر باشه بهتره (تا جایی که باعث ناخوانی متون صفحه نشه) برا همین اگر FullHD باشه خیلی بهتره ;)

---------- Post added at 10:24 PM ---------- Previous post was at 10:23 PM ----------

ممنون ولی u30jc توی شیراز گیر نمیاد و توشیبا هم اصلا گارانتی درستی نداره.
پیشنهاد دیگه ای ندارین؟
dell vostro 3300 چطوریه؟ قیمتش خیلی مناسبه.
کانفیگ و وزن مناسبی داره ولی پیرامون کیفیت قطعات و LCD و ... من چیزی نمیدونم بهتره از دوستان تو تاپیک Dell بپرسین.

AliR-M
30-09-2010, 23:51
ببخشيد اگر منظورم را درست نگفتم.:31: مي خواستم بگم كه من بايد از بين LED يا FUll HD انتخاب كنم. مي خواستم بدونم كدام بيشتر مي ارزد:

1-LED مصرف شارژش كمتره (اونجور كه شنيدم) و در نتيجه گرماي كمتر و عمر بالاتر دارد. (البته فقط LED backlight است و نه كلا LED باشد . فكر كنم وقتي مي گويند LED چشم را ديرتر خسته ميكند منظور LED backlight نباشد. مطمئن نيستم.)

2-Full HD رزولوشن بالاتري دارد كه شنيدم فقط هنگام استفاده از فيلم هاي مخصوص (كه اكثرا هم روي بلو-ري هستند)خودش را نشان مي دهد.آيا صحت داره؟آيا رزولوشن بالا به كارت گرافيك فشار مي آره؟

گفتيد كه از (از 1366x768 قطعا بهتره!).ببينم 1366*768 خيلي اوته يا متوسطه ؟ :14:

ببخشيد اگر زياد سوال پرسيدم.:46:

HOJ-JAT
01-10-2010, 10:50
من از مدل f123 دیسک ریکاوری تهیه کردم از از روی ایم دیسکا ریکاوری کنم کل هاردم پاک میشه و میشه مثل روز اول یا نه فقط ویندوزش نصب میشه؟

biostar
01-10-2010, 12:30
من از مدل f123 دیسک ریکاوری تهیه کردم از از روی ایم دیسکا ریکاوری کنم کل هاردم پاک میشه و میشه مثل روز اول یا نه فقط ویندوزش نصب میشه؟

بستگی داره که چگونه ریکاوری کنید.

در منویی که میاد 3 نوع ریکاوری به شما پیشنهاد میکنه.

ریکاوری کامل و کلی (همه هارد رو فرمت میکنه)

می تونید فقط درایور ها و نرم افزار های اورجینال رو بر گردونید

می تونید هم فقط ویندوز را رویکاوری کنید (فقط درایو C کنونی شما فرمت میشه)

biostar
01-10-2010, 12:38
سلام دوستان

من جدیدا یک لپ تاپ سری Y سونی گرفتم. تنها نکته ای که داره این است که با اینکه صفحه نمایش آن LED هست ولی به نظر من کیفیت LCD لپ تاپ قبلی من را ندارد!

برای خودم هم جای سوال است که لپ تاپ به این خوبی و جدیدی چرا با وجود LED چنین مشکلی دارد؟ حالا از اساتید سوال هم دارم که آیا راهی برای حل این مشکل است ؟ که مثلا رنگها پررنگتر بشن و .....

با سپاس

دلیل نمیشه که LED ها از LCD ها باکیفیت تر باشند.

مخصوصا در مورد سونی باید بگم که LCD های خیلی با کیفیتی تولید میکرد .

کلا هدف از LED روی نوت بوک شما یکی مصرف کمترش هست و یکی هم درصد Illumination بالا که برای نوت بوک ها با صفحه نمایش کوچک واقعا ضروری هست.

رنگ ها هم قابلیت پررنگ تر شدن ندارند ( درصد 3 رنگ قرمز و سبز و آبی رو می تونی تعیین کنی و مربوط به نرم افزار کارت گرافیک هست ) درایور گرافیک هم باید نصب باشه!

biostar
01-10-2010, 21:44
سلام
دوستان راجع به مدل sony vpc f12gfx/b اطلاعاتی میخواستم
اعم از مشخصات فنی و حدود قیمت و کلا نظرتون راجع به این مدل
با تشکر

دوست عزیز اینجا تاپیک مشاوره برای خرید نیست !

پیدا کردن مشخصات هم در وب سایت سازنده کار سختی نیست !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amin148
02-10-2010, 20:22
سلام بچه ها
امروز رفتم sony s116/f رو بخرم با گارانتی رهجو
نمایندگیش قیمت داد 1.455.000
60 تومن گرون شده منم زورم گرفت نخریدم. چقدر دزد و نامردن

mk_4th
03-10-2010, 10:43
البته بایوستار درست میفرمایند... ;) ولی خب به طور کلی اگه در مورد این لپ تاپ یعنی f12gfx میخواید بدونید یکی از قوی ترین و بهترین لپ تاپ های موجود بازار هست هم از لحاظ امکانات هم کیفیت؛ فقط کارت گرافیکش زیاد قابل رقابت با کارت های قوی نیست ولی من همون رو هم تضمین میکنم که همه کارهای آدم رو راحت راه میاندازه... قویه ولی بهتر هم میتونست باشه؛ در عین حال من که این لپ تاپ رو دارم از گرافیکش هم راضی ام... بقیه چیزاش مثل مانیتور و سی پی یو و رم و هارد و کیبردش حرف نداره؛ عالیه... اینم نظر کلی؛ سوالی بود در خدمتم

moderntalk
04-10-2010, 10:43
سلام.
یه لپتاپ سونی میخواستم بگیرم تو مایه های 800 900 تومان .
vaio eb1hfx رو انتخاب کردم.یه بنده خدایی می گفت که مشخصاتش با قیمتش نمیخونه خیلی گرونه
نظر شما چیه؟من کار گرافیکی نمی خوام باهاش بکنم .بیشتر استفاده اینترنت فیلم چت و این جور چیزهاست.
یه سوال دیگه هم داشتم.آیا کارت گرافیک در کیفیت صفحه نمایش تاثیر می ذاره یا نه .منظورم اینه که مثلا کیفیت تصویر تو وایو
اگه گرافیک اینتل باشه یا gforce240 باشه فرق میکنه؟
ممنون :10:

AliR-M
04-10-2010, 12:53
كسي تجربه كار با SONY VAIO EB Series VPC EB2 UFX/B را داره؟ من قرار بود پنج شنبه برم بخرم اما قيمت ها 120 تا بالا رفت و فعلا بايد پس انذاز كنم :31: فكر نمي كنيد سوني يك كم داره كم فروشي مي كنه كه نمايشگرش LED نيست ؟ :worried:

piroooz
05-10-2010, 19:37
دوستان عزیز سلام،امیدوارم هرجای ایران که هستید دلتون شاد باشه،من قصد خرید لپ تاپ دارم که بیشتر استفادم در خصوص اینترنت و نرم افزارهای نه خیلی سنگین مهندسی هست،من برند سونی رو ترجیح میدم اما از دوستای عزیز میخام که تفاوت سری های مختلف سونی و تفاوت هاشونو واسم بگم،ضمنا اگه توی انتخاب برندم اشتباه کردم دوستان پیشنهادشونو بدن، با تشکر
دوست من درخواستتون را در قسمت مشاوره برای خرید مطرح کنید...
اینجا بیشتر بحث و تبادل نظر در مورد خود کانفیگ مدل صورت میگیره

Lordmaster
05-10-2010, 20:00
سلام !
من این مدل رو دارم ! البته 2GFX درست نیست ! درستش 2FGX هست !
مال من Made In America هست !
کاملا راضی هستم !
همراه با لپ تاپ یک بک آپ اصلی ویندوز XP SP3 داده میشه که همه درایور ها روش نصبه و واقعا چیز بدرد بخوریه چون اگر بخوای درایور ها رو نصب کنی 10 ساعت وقتت رو میگیره !
صداش خوبه ! کیفیت تصویرش خوب !
سخت افزارش خوبه !
سایزش که عالیه !

کلا بهت پیشنهاد میکنم که بخریش ! چون واقعا مدل خیلی خوب و عالی هستش !
ضمنا قیمت هم من 5 ماه پیش که خریدم 1 میلیون و 200 هزار تومن با یک سال گارانتی بود !

ضمنا حواست باشه همین مدل چینیش هم هست ! پس دقت کن بهت نندازن !
هرچند مال خود من هم ژاپنی و اصل نیست اما به هر حال امریکاییش بهتر از چینیش هست !

---------- Post added at 02:45 AM ---------- Previous post was at 02:45 AM ----------

سوال دیگه ای بود در خدمتم !

دوست عزیز فکر کنم مدلو اشتباه متوجه شدید !درستش همون vpcf12gfx هستش که من خودم هم این مدل رو خریداری کردم به قیمت 1920 هزار تومان حدود 1 ماه پیش !در ضمن این مدل دارای ویندوز Seven Home Edition می باشد !F12gfx مدل امریکائی است و مدل چینی ندارد! مدل های چینی و امریکائی فرق چندانی با هم ندارند و نمایندگی اصلی sony در ایران (ایران رهجو)فقط مدل های چینی را گارانتی می کند!

essi4300
05-10-2010, 20:23
دوست عزیز فکر کنم مدلو اشتباه متوجه شدید !درستش همون vpcf12gfx هستش که من خودم هم این مدل رو خریداری کردم به قیمت 1920 هزار تومان حدود 1 ماه پیش !در ضمن این مدل دارای ویندوز Seven Home Edition می باشد !F12gfx مدل امریکائی است و مدل چینی ندارد! مدل های چینی و امریکائی فرق چندانی با هم ندارند و نمایندگی اصلی sony در ایران (ایران رهجو)فقط مدل های چینی را گارانتی می کند!

با شما موافقم.
F12GFX/B یکی از مدل های جدیده ، الان هم قیمتش حدود دو میلیون است.
به نظر شما ارزش داره بخرم،چون من هم خیلی از آن خوشم آمده.
معایبی داره از نظر شما؟

Lordmaster
05-10-2010, 21:18
با شما موافقم.
F12GFX/B یکی از مدل های جدیده ، الان هم قیمتش حدود دو میلیون است.
به نظر شما ارزش داره بخرم،چون من هم خیلی از آن خوشم آمده.
معایبی داره از نظر شما؟

هم از نظر زیبایی حرف نداره هم از نظر کارایی (Perfomance)
البته بعضی ها به گرافیک این مدل ایراد میگیرند ولی گرافیک این مدل نیز در حد قابل قبوله و تمام بازی های روز رو می تونید باهاش اجرا کنید .
نمایشگر Full-Hd که واقعا فوق العاده است و می تونید از دیدن فیلم های Blue-Ray با اون لذت ببرید.:8:
Blue-ray Writer داره!:20:
پردازنده ی قدرتمند Core i7 740qm :biggrin:
و...

معایب:
1-Optical drive اش خیلی پر سر و صداست!
2-باتریش خیلی زود تموم میشه !برای کارهای سنگین در حد یک ساعت!
که البته هر دوش طبیعیه!

در کل من که خیلی ازش راضیم :40:

mk_4th
06-10-2010, 11:17
منم که تقریبا 2 ماهه این مدل رو دارم واقعا راضی ام... صفحه قبل توضیح دادم... من اون موقع گرفتم 1860 با گارانتی امرتات؛ پس دوباره گرون شده!

Lordmaster
06-10-2010, 11:40
منم که تقریبا 2 ماهه این مدل رو دارم واقعا راضی ام... صفحه قبل توضیح دادم... من اون موقع گرفتم 1860 با گارانتی امرتات؛ پس دوباره گرون شده!
البته اون موقع که من خریدم با cool pad و کیف شد1920!

اما الان قیمت خیلی بالاتر رفته شده 2,030,000 تومان
شاید به خاطر نوسانات قیمت دلاره!:18:

hamedmotevali
06-10-2010, 15:07
كسي تجربه كار با SONY VAIO EB Series VPC EB2 UFX/B را داره؟ من قرار بود پنج شنبه برم بخرم اما قيمت ها 120 تا بالا رفت و فعلا بايد پس انذاز كنم :31: فكر نمي كنيد سوني يك كم داره كم فروشي مي كنه كه نمايشگرش LED نيست ؟ :worried:
من چند هفته پیش این مدلو گرفتم:20:
سوالی داری در خدمتم..در کل من از انتخابم راضیم,لب تاب خوبیه

moas
07-10-2010, 10:05
من یه مشکلی با هایبرنیت کردن لپ تاپم دارم
بعضی وفتا که هایبرنیت می کنم صفحه خاموش میشه و یعد از چند ثانیه چراغ هارد هم خاموش میشه ولی سیستم روشن میمونه مجبورم دستی خاموشش کنم این مشکلو چطوری باید حل کنم؟

Pami
07-10-2010, 14:32
درخواست خرید مشاوره فقط در تالار مشاوره ، اینجا تالار بحث و تبادل نظر مربوط به مسائل پس از خرید است .
پست های بی ارتباط پاک شدند .

Nocturne
08-10-2010, 05:07
آيا لپ تاپ هاي سوني با مشكل بلو اسكرين* مواجه ميشوند؟
شنيدم اين مشكلي شايع در لپ تاپ هاي سوني هستش و معمولا بعد از يكي دو سال كار كردن، زياد اتفاق ميفته.

*: بلو اسكرين همون صفحه آبي اي هست كه يه سري كد سفيد روش مياد.

توضيح: البته پيدايش اين مشكل به ميزان كار با لپ تاپ هم بستگي داره. پس اگه مثلا فقط روزي دو سه ساعت كار ميكنيد نيايد بگيد دروغه...

ninja3000sh
08-10-2010, 10:13
ادیت شد.
پاک شود.

hes_luckey
08-10-2010, 19:05
منم دیشب EA16FG رو از اصفهان به قیمت 1360 خریدم

میگن لپتاپ و همه چی گرونتر میشه واسه همین گرفتم

اگه سوالی بود در خدمتم

cina1991
09-10-2010, 18:32
سلام به همه
اینSony CW2 QGX/B چهجور لب تاپیه؟1.5میلیون می ارزه خرجش کنیم.
تو سری cw بهتراز این هم هست.
جواب بدین please

biostar
09-10-2010, 19:53
من یه مشکلی با هایبرنیت کردن لپ تاپم دارم
بعضی وفتا که هایبرنیت می کنم صفحه خاموش میشه و یعد از چند ثانیه چراغ هارد هم خاموش میشه ولی سیستم روشن میمونه مجبورم دستی خاموشش کنم این مشکلو چطوری باید حل کنم؟

این مشکل بعضی وقت ها پیش میاد . با اپدیت ویندوز و نصب مجدد درایور کارت گرافیکی مشکل حل میشه

البته یک دلیل دیگه هم می تونه داشته باشه.

قبل از هایبرنیت یا sleep کردن لپتاپ حتما به اینتر نت وصل نباشید و به طور کامل disconnect باشید

Nocturne
12-10-2010, 18:34
بنظر شما اگه یه لپ تاپ وایو EC (+ فن) بخرم میتونم به عنوان کامپیوتر رومیزی و اصلیم ازش استفاده کنم؟
با توجه به اینکه فایلهای حجیم دانلود میکنم و زیاد روشنش میذارم.

piroooz
12-10-2010, 18:43
بنظر شما اگه یه لپ تاپ وایو EC (+ فن) بخرم میتونم به عنوان کامپیوتر رومیزی و اصلیم ازش استفاده کنم؟
با توجه به اینکه فایلهای حجیم دانلود میکنم و زیاد روشنش میذارم.
در این شرایط خرید PC عاقلانه تر به نظر میرسه

Nocturne
12-10-2010, 19:52
اساساً لپ تاپ رو با فن، چند ساعت در روز میشه روشن گذاشت؟
طوری که خراب نشه.

piroooz
12-10-2010, 22:28
اساساً لپ تاپ رو با فن، چند ساعت در روز میشه روشن گذاشت؟
طوری که خراب نشه.
بستگی به کار داره...
مثلا من خودم ممکنه (روزهای تعطیل)بالای 10 ساعت استفاده کنم...
یکی ممکنه از 24 ساعت 12 ساعت رندر سنگین و یه چند ساعت گیم و ... داشته باشه...
به طبع استفاده زیاد از لب تاپ در عمر مفید دستگاه موثر هست

moas
13-10-2010, 22:05
این مشکل بعضی وقت ها پیش میاد . با اپدیت ویندوز و نصب مجدد درایور کارت گرافیکی مشکل حل میشه

البته یک دلیل دیگه هم می تونه داشته باشه.

قبل از هایبرنیت یا sleep کردن لپتاپ حتما به اینتر نت وصل نباشید و به طور کامل disconnect باشید
من DVD درایور ندارم چطوری میتونم درایورشو دوباره نصب کنم؟

Nocturne
13-10-2010, 23:22
بستگی به کار داره...
مثلا من خودم ممکنه (روزهای تعطیل)بالای 10 ساعت استفاده کنم...
یکی ممکنه از 24 ساعت 12 ساعت رندر سنگین و یه چند ساعت گیم و ... داشته باشه...
به طبع استفاده زیاد از لب تاپ در عمر مفید دستگاه موثر هست

بالاخره آیا میشه لپ تاپ رو 24 ساعت یا بیشتر برای دانلود فایلهای حجیم روشن گذاشت یا نه؟
ضمن اینکه موقع دانلود، فعالیت سنگینی انجام نمیشه و مانیتور هم رو استندبایه...
یعنی هیچ یک از لپ تاپ داران با لپ تاپشون فایل حجیم نمیگیرن؟

Nocturne
14-10-2010, 02:15
متوجه شدم که مدلهایی از اچ پی هست مثل dv7t که گویا اینا مخصوص همین کارن! اسمشونم notebook pc هست.
الان با سایت hp چت کردم در باره dv7t پرسیدم که اشکال نداره برای 24 ساعت روشنش بذارم؟ گفت نه.
البته هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه! ولی خب گفتش اینا با توانایی بالایی ساخته شدن...

piroooz
14-10-2010, 11:48
بالاخره آیا میشه لپ تاپ رو 24 ساعت یا بیشتر برای دانلود فایلهای حجیم روشن گذاشت یا نه؟
بله میشه روشن گذاشت ولی همون طور که گفتم بسته به نوع محصول از طول عمرش کاسته میشه...
عزیزم من خودم 3 سال دارم دانلود شبانه میکنم اگه PC برای این کار استفاده بشه خوب مسلما بهتره ...
اگه هم فعلا دانلود با PC براتون مقدور نیست میتونید با لب تاپ انجام بدید

Nocturne
14-10-2010, 14:12
عزیزم من خودم 3 سال دارم دانلود شبانه میکنم

با لپ تاپ؟

piroooz
14-10-2010, 15:12
با لپ تاپ؟
نه منظورم PC بود

l36320
14-10-2010, 18:24

دوست عزیز، من با لپتاپم دانلود هم میکنم.
شده تا 24 ساعت مداوم روشن بوده
نزذیک 6 ماهه که باهاش کار میکنم تا حالا مشکلی نداشتم
اینم بگم که لپتاپ من اسوس هست و به هیچ وجه مشکل داغ کردن و این حرفا رو باهاش ندارم

payambijani
14-10-2010, 19:58
سلام میشه کسی کمکم کنه
sony vaio EA2GFX/b چه حسن ها و مشکلاتی داره؟؟؟؟؟

لطـــــــــــــــــــــــ ـفا:13:

ninja3000sh
14-10-2010, 22:00
بستگی به مدل لپ تاپ داره.مثلا من که با سری z کار میکنم شده که 3 روز هم به کوب واسه دانلود روشن بزارم و مثل خر هم کار کرده.:31:
البته همیشه با کول پد کار میکنم که زیاد فشار بهش نیوفته.

Nocturne
15-10-2010, 13:50
بستگی به مدل لپ تاپ داره.مثلا من که با سری z کار میکنم شده که 3 روز هم به کوب واسه دانلود روشن بزارم و مثل خر هم کار کرده.:31:
البته همیشه با کول پد کار میکنم که زیاد فشار بهش نیوفته.

1- سه روز؟! :18: چند وقته این لپ تاپ رو دارید؟
2- hp dv7t بنظرم میاد بهترین گزینه برای این کار باشه. فقط یه اشکال داره اونم اینه که قدیمیه. من خودم شخصی رو میشناسم که دو سال پیش خریدتش... بنظر شما یه لپ تاپ سری EC بگیرم که صفحه ش هم 17.3 اینچ هستش برای استفاده به عنوان کامپیوتر اصلی خوبه؟ یعنی میخوام کامپیوتر رومیزیم رو جمع کنما. کیسشم یه خورده قدیمیه. میخوام جمعش کنم بجاش لپ تاپ بذارم که هم کامپیوتر اصلیم باشه هم در صورت نیاز قابل حمل باشه. بنظر شما EC خوبه؟ شبانه روز روشن باشه از عمرش کم نمیشه؟

eman253
15-10-2010, 15:20
سلام
من تو زندگیم یه اشتباه بزرگ کردم و اونم اینه که از داریو c ریکاوری نگرفتم و پارتیشن بندی کردم و متاسفانه تمام اطلاعاتم پاک شد ه الان نمی دونم باید چه کار کنم آیا میشه که دوباره ویندوزمو اورجینال کنم یا نه . پشت لپ تاپ کد تولید ویندوز نوشته و داریواش هم که تو سایت سونی هست . حالا یکی منو راهنمایی کنه خواهش میکنم....(مدل f12cfx/b)

ninja3000sh
15-10-2010, 17:24
1- سه روز؟! :18: چند وقته این لپ تاپ رو دارید؟
2- hp dv7t بنظرم میاد بهترین گزینه برای این کار باشه. فقط یه اشکال داره اونم اینه که قدیمیه. من خودم شخصی رو میشناسم که دو سال پیش خریدتش... بنظر شما یه لپ تاپ سری EC بگیرم که صفحه ش هم 17.3 اینچ هستش برای استفاده به عنوان کامپیوتر اصلی خوبه؟ یعنی میخوام کامپیوتر رومیزیم رو جمع کنما. کیسشم یه خورده قدیمیه. میخوام جمعش کنم بجاش لپ تاپ بذارم که هم کامپیوتر اصلیم باشه هم در صورت نیاز قابل حمل باشه. بنظر شما EC خوبه؟ شبانه روز روشن باشه از عمرش کم نمیشه؟
بله عزیز 3 روز.
من تا بحال 7 الی 8 تا از سریهای z رو خریدم و همیشه هم برام خر کاری کردن.:20:
یکی از مدلهای قدیمی هم که سال 85 خریدم و الان تو کلکسیونم گذاشتم سری z340 هستش که 3 روز به کوب واسه دانلود روشنش گذاشتم و هنوز هم عین موتور بنز داره کار میکنه.:46:
کلا من عاشق سری z و p و x سونیم.:40::40:
البته باز هم میگم بستگی به مدل لپ تاپ هم داره .چون سونی همیشه روی سری z مایه میزاره.
و این سری واقعا تو کیفیت حرف اول رو میزنه.:46:
اینم عکسی از لپتاپهای سری(z و p من) z340 با z114gx و z1288GG شاه لپ تاپها :40:و p45GK.
عکس پایین لپ تاپ سمت راست که z340 هست الان حدود 4 ساله که داره خر کاری میکنه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nocturne
15-10-2010, 21:28
کلا من عاشق سری z و p و x سونیم.:40::40:

اینا کوچیکن.

البته باز هم میگم بستگی به مدل لپ تاپ هم داره

خب مثلا سری F یا EC چطورن؟ میتونن به عنوان کامپیوتر رومیزی استفاده بشن؟
کامپیوتر رومیزی من اغلب یا تمام شبانه روز روشنه یا بیشتر ساعات شبانه روز.

-------
پی نوشت: سونی باید بهت جایزه بده!

moas
15-10-2010, 21:41
اینا کوچیکن.

خب مثلا سری F یا EC چطورن؟ میتونن به عنوان کامپیوتر رومیزی استفاده بشن؟
کامپیوتر رومیزی من اغلب یا تمام شبانه روز روشنه یا بیشتر ساعات شبانه روز.

-------
پی نوشت: سونی باید بهت جایزه بده!
من خودم سری F دارم خیلی خوبه اول میخواستم EC بخرم ولی نشد
تا حالا مشکلی باهاش نداشتم ولی حتما فبل از خرید با باتری و شارژر بزارین تو کیف و بلندش کنین ببینین با وزنش مشکلی ندارین!

mhadishirani
27-10-2010, 20:07
متوجه شدم که مدلهایی از اچ پی هست مثل dv7t که گویا اینا مخصوص همین کارن! اسمشونم notebook pc هست.
الان با سایت hp چت کردم در باره dv7t پرسیدم که اشکال نداره برای 24 ساعت روشنش بذارم؟ گفت نه.
البته هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه! ولی خب گفتش اینا با توانایی بالایی ساخته شدن...
دوستان میگفتن لپتاپ من یکی از داغ ترین لپ تاپ های موجوده(n61 jq asus) منم برای تست 4 روز مداوم دانلود گذاشتم و 24 ساعته لپتاپ رو خاموس نکردم دمای لپتاپم رسید به 70 درجه که برا لپتاپ من معقوله.
من پیشنهادم اینه که به جای سونی برید سراغ دل یا لنوو. اونا نسبت به برند های دیگه خرکار ترن

pedramakaay
27-10-2010, 23:51
سلام دوستان...

من يك لپ تاپ سوني مدل EA1AGG دارم...وقتي اونو با كابل HD به LCD SAMSUNG وصل مي كنم و باهاش فيلم HD تماشا مي كنم صدا هر 2-3 دقيقه 1 بار قطع و وصل ميشه...مي دونيد ايراد از كجاست؟!

كابل ها درست هستند و 2 تا كابل بارها با xbox360 و ديگر دستگاه ها چك شده اند
فيلم ها درست هستند و چندين فيلم مختلف چك شده است و همه اين مشكل رو دارند
ايراد از player هم نيست و با vlc player و media player و bs player و..... چك شده است
لپ تاپ هم كه سالمه و بدون وصل كردن به tv همه چيز حله...lcd هم كه كاملا سالمه....

البته وقتي يك موزيك رو مي ذارم پخش بشه موردي نداره و صدا قطع و وصل نميشه...ولي همين كه مي رم تو فيلم اين مشكل ايجاد ميشه....

كسي مي دونه چرا؟

behnammazi
28-10-2010, 20:14
لطفا بگید این مدل لپ تاپ VPCEA25FX/BI باتریش چند سلولی هست ؟ چون من تو ساتهای خارجی دیدم فقط مدل باتریش رو نوشتندStandard Capacity Lithium-ion Battery (3500mAh) ولی نگفتند چند سلولی هست.
اینم لینک لپ تاپش هست :

piroooz
28-10-2010, 22:44
لطفا بگید این مدل لپ تاپ VPCEA25FX/BI باتریش چند سلولی هست ؟ چون من تو ساتهای خارجی دیدم فقط مدل باتریش رو نوشتندStandard Capacity Lithium-ion Battery (3500mAh) ولی نگفتند چند سلولی هست.
اینم لینک لپ تاپش هست :

باتریش 6 سلولی هست...
اکثر لب تاپ ها 6 سلولی بطور پیش فرض هست...
9 سلولی یکم از زیرش میزنه بیرون

aso.pas.86
02-11-2010, 17:20
سلام.لطفا اگه میشه در مورد مدل های f13 هم یه توضیحی بدین.
ممنونم.

hesamo
02-11-2010, 22:38
توضیحاتی در مورد این لپ تاپ می خواستم sony EA25FG
نور پس زمینه برای کیبورد داره ؟

hadi216216
04-11-2010, 22:18
سلام
من بالاخره بعد 3 ماه خریدم
f12mgx با گارانتی تجارت ماندگار

لازمه که از همه ی دوستایی که کمکم کردن تشکر کنم مخصوصا biosta و pirooz عزیز

اگه میشه راهنمایین کنید

این لب تاب full hd هست ولی نمبدونم چرا برچسبشو نداره

یکی دوباری در اول کار تیک زد ولی دیگه چیزی نشدش

از همه مهمتر این که میترسم ربفر باشه
سایت سونی آمریکا رو زیر و رو کردم ولی جایی نبود که گارانتیه منو نشون بده که بفهمم ریفر هست یا نه ؟

کمک کنید

alen18
07-11-2010, 12:06
من مي خوام EA16fg بخرم (رنج قيمت 1400 )
دوستاني كه دارند لطفا معايب و مزاياشو بگن
كلا راضي هستين؟

***fandogh***
07-11-2010, 19:59
من میخوام لب تابم رو عوض کنم میخواستم چی بگیرم میخوام گرافیکش خوب باشه یعنی عالی باشه حالا یه راهنماییم کنید ممنون میشم قیمتشم میخوام بین 1500 تا 1600 باشه دیگه زیاد نباشه

isbn
07-11-2010, 20:20
سلام
الان یه دو روزه این f115 من زیادی هنگ میکنه الکی الکی هنگ میکنه هیچ کاری نداری روشن میکنی هنگ میکنه یا اینکه بی کارش میزاری بعد میره سرو وقتش میبینی هنگه . چشه ؟

enni
08-11-2010, 15:12
سلام، من يك لب تاپ f121fx دارم و 2 تا سوال دارم: 1 بلوتوث اون چطور فعال مي شه
و 2 آيا مودم داره يا نه

mohsenfhm
10-11-2010, 21:16
و اما سری جدید لپ تاپهای وایو با سایز ۱۱.۶ اینچ از راه می رسد به نظر من شرکت سونی تا دید اپل لپتاپهای ۱۱ اینچی خود را عرضه کرد و با فروش خوبی روبرو شد تصمیم به ساخت سری y گرفت .

مشخصات :

Sony's little mid-range just got a little more little. Theseries/2010/01/06/sony-bumps-out-vaio-z-f-w-and-y-series-laptops/"]launchedshrinking from 13.3 to 11.6 inches with the new VPCYA19FJ/B model, but still offers a perfectly respectable resolution of 1366 x 768. The CPU is an Core i3-380UM processor running at 1.33GHz, storage is provided by a 320GB disk, between 2 and 8GB of memory is available, and connectivity is provided by Bluetooth 2.1, 802.11b/g/n, gigabit Ethernet, and the ever-popular HDMI port. All that will supposedly still net you six hours of battery life when it ships to lucky Japanese shoppers with laps on November 27th at an as of yet undisclosed price.

منبع :

glaxi_x
12-11-2010, 02:47
میشه بگید لب تاب f11 dgx\b سیم کارت میخره یانه میتونم به اینترنت نلمحدود ایرانسل وصل بشم

glaxi_x
12-11-2010, 20:07
کسی نیست جواب بده

mohsen255
13-11-2010, 13:28
سلام

اگه میشه راهنمایین کنید

سایت سونی آمریکا رو زیر و رو کردم ولی جایی نبود که گارانتیه منو نشون بده که بفهمم ریفر هست یا نه ؟

کمک کنید
---------------------------------------------------------------------------
سلام ...دوست عزیز منم یه مدل پائین تر از اینو دارم باید از کجا بفهمم که ریفره یا نه اگه میشه کامل توضیح بدین....ممنون

enni
13-11-2010, 15:16
خواهش مي كنم يكي جواب سوال من رو بده كه لپ تاب سوني مدل F121Fx چطور بلوتوثش فعال مي شه و آيا مدم داره ؟؟؟؟؟

seeb_sh
13-11-2010, 17:53
سلام

اگه میشه راهنمایین کنید

چند گرفتید دوست عزیز؟؟؟ تو بازار راحت گیر میومد؟؟؟

dfarsan
17-11-2010, 15:42
چند گرفتید دوست عزیز؟؟؟ تو بازار راحت گیر میومد؟؟؟

1530
فراوون

researcher1
18-11-2010, 23:54
سلام بچه ها. یکی دو ماه می شه دمبال یه لپ تاپ خفن از sony سری f می گردم. بالاخره مدلای f12GFX و f12KFX و F12XHX و انتخاب کردم. خواهشا کسی میتونه جایی رو بهم معرفی کنه که حداقل یکی از 3 مدله بالا رو داشته باشه؟ خیلی ممنون میشم دوستان. راستی کسی می دونه F12KFX صفحش LED هست یا نه؟ مرسی مرسی:40:

researcher1
19-11-2010, 00:07
سلام دوستان. من f12gfx یا f12KFX یا f12xhx میخوام. ولی اخه کجا گیر میاد؟؟؟:41: راستی کسی میدونه f12KFX صفحش LED هست یا نه؟ مرسیییییییییییییییییییی:41: :40:

natani
19-11-2010, 18:20
کسى EA16fg/b,w داره؟
چطورياست؟
CPU: i5 520m 2.4G.h
RAM: 4G DDR3
VGA: ATI 5650 1G DDR3
HDD: 500G
Display:14" LED
قيمت: زير ۱۴۰۰
بگيرم؟دنبال لب تاب ۱۴ اينچ پر قدرتم!

hedye222222
23-11-2010, 12:14
سلام
یه لپ تاپ می خوام تا 800 حالا50 تومن این ور اون ور
cpu:core i3 یا i5
ram:3یا4 ddr3
حالا 2هم شد اشکال نداره
صفحه نمایش حتما 14 اینچ باشه
کارت گرافیگ ati یا nvidia
تواین برند همچین چیزی پیدا میشه؟
مرسی

biostar
24-11-2010, 22:52
سلام
یه لپ تاپ می خوام تا 800 حالا50 تومن این ور اون ور
cpu:core i3 یا i5
ram:3یا4 ddr3
حالا 2هم شد اشکال نداره
صفحه نمایش حتما 14 اینچ باشه
کارت گرافیگ ati یا nvidia
تواین برند همچین چیزی پیدا میشه؟
مرسی

دوست عزیز برای 1000 امین بار اعلام میکنیم که اینجا تاپیک مشاوره برای خرید نیست !

فقط بحث و تبادل نظر در مورد نوت بوک های سونی هست

hesam
26-11-2010, 00:10
سلام بر دوستان
مي خواستم بدونم كه سوني لپتاب با usb3 وcore i7 زده اگه مي دونيد مدلشو برام بنويسيد
ممنون

MAXXX
29-11-2010, 21:52
سلام
میخاستمن ببینم لپتاپ ها گارانتی امرتات چطور هستن ؟

به غیر از رهجو گارانتی خوب دیگه ای برای سونی هست ؟

mehdi666lp
30-11-2010, 14:31

ALIREZA 2010
01-12-2010, 22:16
کسى EA16fg/b,w داره؟
چطورياست؟
CPU: i5 520m 2.4G.h
RAM: 4G DDR3
VGA: ATI 5650 1G DDR3
HDD: 500G
Display:14" LED
قيمت: زير ۱۴۰۰
بگيرم؟دنبال لب تاب ۱۴ اينچ پر قدرتم!
سلام
آره من دارم انصافا لپ تاپ خوب و به خصوص زیبایی است .
البته گرافیکش برای بازی های سنگین نمی کشه!!!!!
می تونید با قیمتی کمتر یه دل مثلا 5010 بگیرید که الان دارم باهاش براتون تایپ می کنم.که انصافا نسبت به تفاوت قیمتی با سونی خوبه.البته من حدود 2 ماهه که سونی رو گرفتم ولی ارزون نشده که هیچ حدود 30 تومن گرونتر شده ولی در کمتر از دو هفته که از خریدن دلم می گذره 80 تومن ارزونتر شده باورتون می شه!!!!!
البته از نظر زیبایی به پای سونی هم نمی رسه.

bas ali
04-12-2010, 09:43
برای چی سونی اینقدر با برند های دیگر اختلاف قیمت داره
مثلا 5010 دل با اون مشخصات خوب 900 تومان ولی با همون مشخصات سونی 1300
یعنی تنها تفاوت صفحه نمایش عالی سونی می باشد ؟

pooryia
04-12-2010, 17:22
سلام دوستان
من به تازگی یک لپ تاپ سونی خریدم و یکی دیگه هم قبلا داشتم . در کیبورد هر دوی اینها مثلا در هنگام بازی کردن فوتبال هیچ سه کلیدی باهم عمل نمیکند. مثلا دکمه های بالا،راست و دکمه سرعت.
اگه یکی منو راهنمایی کنه ممنون میشم

bahador.nia
07-12-2010, 14:10
سلام بر دوستان عزیز
کسی تا الان تونسته روی مبایلش لینوکس نصب کنه؟
من میخوام روی w960i با 256 مگ رم و600 مگاهرتز CPU اندروید نصب کنم
کسی میتونه راهنماییم کنه؟

mehdi666lp
08-12-2010, 09:37
سلام بچه ها لطفا تو نظر سنجی شرکت کنید مرسی.
.
.

mehdi666lp
08-12-2010, 18:34
من خیلی طلبه سونیم اما اینقدر الکی گرونه آدم زورش میگیره پول بالاش بده....

.
.
.
من یه سری EB میخوام با CPU CORE i5 ایران رهجو نداره اصلا
.
..
جالبه همه CORE i3 هست

bas ali
08-12-2010, 22:39
من خیلی طلبه سونیم اما اینقدر الکی گرونه آدم زورش میگیره پول بالاش بده....

.
.
.
من یه سری EB میخوام با CPU CORE i5 ایران رهجو نداره اصلا
.
..
جالبه همه CORE i3 هست

بله خیلی با بقیه برند ها تفاوت قیمت داره
تنها مزیتش صفحه نمایش هستش
مثلا با دل هم مشخصات خودش 300 تومان تفاوت قیمت داره

mehdi666lp
09-12-2010, 09:33
چرا سوني تو 15 اينچ لپ تاپ درست درمون نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.
.
EE كه CPU AMD هستش
.
.
EB هم كه CPU COREi3 داره
.
.
.
جالبه
.
.
.
اين مدل همه كه باقي دارن مالي نيست EB3MFX\B يا EB2UFX\B

biostar
09-12-2010, 19:31
چرا سوني تو 15 اينچ لپ تاپ درست درمون نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
EE كه CPU AMD هستش
EB هم كه CPU COREi3 داره
.
.
.
جالبه
اين مدل همه كه باقي دارن مالي نيست EB3MFX\B يا EB2UFX\B

اتفاقا داره.

صفحه نمایش FULL HD و گرافیک ATI 5650 و CORE i5 460 کم نیست....

mehdi666lp
10-12-2010, 10:20
اتفاقا داره.

صفحه نمایش FULL HD و گرافیک ATI 5650 و CORE i5 460 کم نیست....
.
.
.
.
آره داره اما Cpu i5 2.26 up 2.5
.
.
.
هارد 320GB
.
.
.
قیمت افتضاح بالا

biostar
10-12-2010, 12:46
.
.
.
.
آره داره اما Cpu i5 2.26 up 2.5
.
.
.
هارد 320GB
.
.
.
قیمت افتضاح بالا

هارد 500 گیگ هست ، صفحه نمایش FHD حداقل 200 تومان گرونتر از صفحه نمایش های WXGA هست.....

پردازنده هم برای 99.9 درصد کار ها کافیست ، کسی هم که بیشترش رو بخواد میتونه بره سری F بخره

ccccc12345
13-12-2010, 12:18
دوستان نظرتون راجع به eb1pfx/b سوني چيه؟

2.26GHz Clock Speed
CPU: Intel Core i7
Display Size: 15.5 inch
HDD: 500GB
RAM: 4096MB
VGA : ATI Mobility Radeon HD5650 Graphics

irmx
14-12-2010, 13:20
اقا من سونی وایو 21 اف ایکس دارم اما دوست دارم ز سی پی ییو ی کره ای 3 بیش تر استفاده کنم؟

amir70j3
14-12-2010, 22:36
با سلام آقا نظزتون درباره این لپتاپ چیه:
sony vaio VPCEA36FA
corei5 g60-2.66-3.2
4 GB ram ddr3
ati 5650
500GB hdd
dvd-rw
قیمت:1510000تومان
بخرم؟

AR_SAR
15-12-2010, 01:51
با سلام
روی سونیمدل EA یا EB می توان XP ریخت ؟
ممنون

armin_punisher6
15-12-2010, 09:50
ببخشید یه سوال داشتم و اون اینکه مدل قدیمیه FW-285j بلوری رایتر داره؟
اگه هم میشه لینک کانفیگشو از خود سایت سونی بهم بدین.

BehroozRostami
15-12-2010, 11:36
سلام دوستان درایور این مدلPCG-81114L رو واسه ویندوز سون 32 بیتی از کجا میتونم دانلود کنم؟ فقط درایور وایرلسش رو میخوام ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

amir70j3
15-12-2010, 18:50
آقا ظاهرا کسی قرار نیست جواب ما را بده؟!
sony vaio VPCEA36FA
corei5 g60-2.66-3.2
4 GB ram ddr3
ati 5650
500GB hdd
dvd-rw
قیمت:1510000تومان
می ارزه؟یا dell xps l501 بخرم؟

saeed.rg
15-12-2010, 21:28
با سلام
روی سونیمدل EA یا EB می توان XP ریخت ؟
ممنون

این سوال من هم هست

arita1367
16-12-2010, 14:18
سلام
من دنبال لپ تاپ سونی می گردم که سی پی یو و کش (6) بالا داشته باشه
13 اینچ و قیمتش حداکثر 1.5 باشه

saeed.rg
16-12-2010, 16:05
کسی اینجا این مدل رو داره؟ چندتا سوال داشتم

VPCEB36FG/B/W Intel Corei3, 370M , 2.40 GHz
ATI R. HD 5650 DVD/RW 15.5 Full HD, LED B. USB, BT, WiFi, Camera, RGB, HDMI,
e SATA 2 H
7HP 64 Bit 2.7 Kg
GB 500 SATA 1066 3 MB
12,100,000

armin_punisher6
17-12-2010, 14:40
کسی نیست جواب منو بده؟

erno69
20-12-2010, 19:55
از دوستان کسی F136FX داره؟؟؟

piroooz
20-12-2010, 21:21
سلام
من دنبال لپ تاپ سونی می گردم که سی پی یو و کش (6) بالا داشته باشه
13 اینچ و قیمتش حداکثر 1.5 باشه
CPU مد نظرتون چی هست؟
سری Z که چیز خوبی تو این رنج گیرتون نمیاد...
باید برید سراغ سری S

ashkan1360
25-12-2010, 09:47
سلام بر و بچز
من داییم یه لپ تاپ سونی وایو داره
از وقتی که ویندوزش عوض کرده دکمه fn از کار افتاده
چکار باید بکنه؟
من خودم که یه dell دارم با تعویض ویندوز این دکمه ام از کار نیفتاده است
چکار کنه ؟
درایور داره ؟

biostar
25-12-2010, 22:22
سلام بر و بچز
من داییم یه لپ تاپ سونی وایو داره
از وقتی که ویندوزش عوض کرده دکمه fn از کار افتاده
چکار باید بکنه؟
من خودم که یه dell دارم با تعویض ویندوز این دکمه ام از کار نیفتاده است
چکار کنه ؟
درایور داره ؟

بله باید سر سر بزنند به سایت esupport سونی و نوتبوک مورد نظر رو انتخاب ، درایور ها رو دانلود و نصب کنند و بعدش هم ویندوز رو آپدیت کنند

armin_punisher6
26-12-2010, 09:57
یعنی هیچکی جواب سوال منو نمیدونه؟

mehdi666lp
27-12-2010, 07:57
VPC-EB37FG/B/G/W

CPU : Core I5 460M 2.53 UP 2.88

RAM : 4 GB DDR3

H.D.D : 500 GB 5400 R.P.M

VGA : ATI 5650 1 GB UP TO 2.8

LCD : LED FULL HD (1920 *1080) 15.4 Inch

O.D.D : Blue-Ray Rom

Other : Usb 2.0 - HDMI - WiFi - Bluetoothe - LAN - Win 7

alibeigi
27-12-2010, 12:02
EB36FG نظر شما در مورد اين مدل چيه؟ با گارانتي رهجو 1360
سیستم عامل :Windows 7 Home Premium 64bit
پردازنده : Intel Core i5 560M
سرعت پردازنده : 2.66-3.2 گیگاهرتز
RAM : چهار گیگابایت /DDR3
وزن : 2.35 کیلوگرم
هارد دیسک : 500 گیگابایت
درایو نوری : DVD/RW
سایز مانیتور : 14 اینچ
کارت گرافیکی : ATI Radeon HD 5650 1GB D,DDR3
امکانات جانبی : دوربین (Webcam),بلوتوث

saeed.rg
27-12-2010, 13:00
EB36FG نظر شما در مورد اين مدل چيه؟ با گارانتي رهجو 1360

سیستم عامل :Windows 7 Home Premium 64bit

پردازنده : Intel Core i5 560M
سرعت پردازنده : 2.66-3.2 گیگاهرتز
RAM : چهار گیگابایت /DDR3
وزن : 2.35 کیلوگرم
هارد دیسک : 500 گیگابایت
درایو نوری : DVD/RW
سایز مانیتور : 14 اینچ
کارت گرافیکی : ATI Radeon HD 5650 1GB D,DDR3
امکانات جانبی : دوربین (Webcam),بلوتوث

راستش سری EA=14 و EB=15 اینچه. من راجع به این مدل تحقیق کردم اگر بودجه برای شما مهم نیست مدل خوبیه بیشتر بخاطرصفحه نمایش و گرافیک خوبش که قابلیت OVERCLOCK داره و برای اکثر بازیها کافیه

البته اگه مانیتور FULL HD باشه (ایران رهجو) بازی های جدید رو در حالت متوسط اجرا میکنه
ولی اگه LCD زیاد برات مهم نیست (البته اختلاف با برندهای دیگه اونقدر که تبلیغ میکنند زیاد نیست)
معادل همین رو از برندهای دیگه 200 تومن ارزونتر میتونید بگیرید
ضعف اصلیش هم اسپیکر ضعیف هست و تا حدودی شارژ کم باتری و ضمنا این سری با گارانتی ایران رهجو بشدت نایاب شده وفقط ممکنه رنگ نقره ایشو بتونید پیدا کنید
من راجع به این لپ تاپ چندبار اینجا سوال کردم ولی کسی جواب نمیده و فروشنده ها مدل هایی که تو مغازه دارند تبلیغ میکنند این فروم خارجی میتونه کمکت کنه

armin_punisher6
27-12-2010, 13:33
بچه ها این راسته که سری f سونی مشکل دارن؟
این مشکل نویز که میگن چیه؟

alibeigi
27-12-2010, 14:09
من اشتباه تايپ كردم منظورم EA36FG بود

ashkan1360
27-12-2010, 19:35
چجوری باید وارد setup bios شد ?
مدل : NW

alibeigi
28-12-2010, 12:34
چرا مدل EA36FG رو سايت رسمي سوني نيست

amir.khanlari
28-12-2010, 13:06
سلام دوستان.
کسی قیمتی از سری جدید z رو داره؟
و اینکه در مقایسه با سری ea چطوره؟

jabera
28-12-2010, 17:01
سلام
میشه یه سایت مرجع خارجی بگید که اطلاعات آماری تمام لپتاپ های سونی(یا کلا همه لپتاپها) را زده باشه
تا من مدل دلخاهم را انتخاب کنم؟؟؟؟؟

یا مثلا اطلاعات در مورد سری بندی های لپتاپهای سونی

ممنون

piroooz
28-12-2010, 19:20
سلام دوستان.
کسی قیمتی از سری جدید z رو داره؟
و اینکه در مقایسه با سری ea چطوره؟
توی خود سایت سونی که استارتش را از 1.899 دلار زده ...
ولی توی چند تا سایت که برا فروش گذاشته بودند 1400 قیمت زده بود ...
ممکنه چون تازه وارد شده و همین طور تقاضا برای خریدش کمه یه مقدار قیمتش کاذب شده باشه...
ولی شم قیمت هر جنسی را که توی سایت سازنده + 300 تومن حساب کنید
سری Z اصلا قابل قیاس با سری EA نیست

piroooz
28-12-2010, 19:26
سلام
میشه یه سایت مرجع خارجی بگید که اطلاعات آماری تمام لپتاپ های سونی(یا کلا همه لپتاپها) را زده باشه
تا من مدل دلخاهم را انتخاب کنم؟؟؟؟؟

یا مثلا اطلاعات در مورد سری بندی های لپتاپهای سونی

ممنون
سایت های خارجی مرجع :

notebookcheck.net
cnet.com
notebookreview.com

در مورد سری های مختلف نوت بوک های سونی هم به SONYstyle

hadiasadi
01-01-2011, 23:09
دوستان ببخشید
میدونم جای این سوال اینجا نیست شرمنده
کسی از دوستان اطلاعی داره که لپ تاپ کارکرده سونی VPC-F111DGX/B رو تو تهران کجا میخرن ؟؟( بازار پایتخت خریدار لپ تاپ کارکرده داره؟؟)

baadbadakbaaz
02-01-2011, 20:19
سلام.
از كجا مي شه فهميد كه لپ تاپ سوني چيني هستش يا آمريكايي؟آيا همه ي مدل هاي سوني هم در آمريكا توليد ميشن هم در چين؟يا اينكه چين يك سري مدل هاي خاص توليد مي كنه و آمريكا يك سري مدل هاي خاص؟ميشه كسي به اين سوال من جواب بده؟!بد جوري عجـــــــــــــــــله دارم!...

ashkan1360
02-01-2011, 22:36
چجوری باید وارد setup bios شد ?
مدل : NW

کسی نمیدونه ؟
نگید که کسی تا حالا نرفته تو setup bios

saeed-vaio
02-01-2011, 23:55
سلام...وقت همه دوستان بخیر..
من بین دو مدل HP3190 و SONY F121 موندم...کانفیگا مشابه هم هستن.فقط سونی رم 4 داره و اچ پی 6.
این دو مورد از تفاوت بارزشونه..قیمت سونی 1335000 و قیمت اچ پی هم 1400000.
حالا حسابی کلافه ام و بین این دو مدل موندم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خلاصه یه جوری بدون تعصب راهنماییم کنین لطفاً...
مشکلم اینجاس که چون خودم فروشنده لپ تاپم، از سونی و دل زده شدم!!!و میخوام یه تجربه جدید رو امتحان کنم ولی حقیقتاً نمی خوام ریسک کنم!!!!!!!!!!!
اگه کسی تا 1400 غیر این مدلا و لپ تاپ تست شده خوب برای نرم افزارهای گرافیکی و گیم های سنگین سراغ داره پیشنهاد بده لطفاً..
ممنون.

saeed-vaio
04-01-2011, 11:14
ماشالا فروم سونیا چقدر داغه!!!!!!:18:
هیچکی نیس یه راهنمایی مارو کنه؟
من تقریباً به جمع بندی نهایی واسه F121 رسیدم...کسی این مدلو داره یا تستش کرده که منو راهنمایی کنه؟
دمتون گرم، منتظر راهنماییتونم..

abolfazltorbat
05-01-2011, 03:04
سلام این قسمت واقعا عالیه

mehdi666lp
05-01-2011, 08:47
سلام
کسی F133FX داره به ما بگه چطور لپ تاپی هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.
قیمتش چطوره؟؟؟؟؟

mehdi666lp
05-01-2011, 17:21
کسی از F133 چیزی میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.
کسی این مدل رو داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:5:

mohamad gh
05-01-2011, 17:40
سلام
ایا مدل های جدید سونی مثلSony VAIO F13JFX مشکل داغ کردن رو دارن یا فقط گرم میشن
وایا با کول پد قابل حل هست؟
ممنون میشم جواب بدین چون دارم تحقیق میکنم که اگه مشکلی نداره بخرمش
ممنون

best
05-01-2011, 18:51
سلام...دوستان مدل Sony vaio F132 چطوره؟ایا مشکلی داره؟

baadbadakbaaz
10-01-2011, 19:55
سلام...دوستان مدل Sony vaio F132 چطوره؟ایا مشکلی داره؟

فكر مي كنم اگه F134‌ بگيري بهتر باشه،البته اگه لپ تاپت رو براي بازي مي خواي!(نقل قول از يكي از دوستان كه به خود من اين تذكر رو دادن.).

حالا من از همـــــــــــــــــــــه ي بچه هايي كه اين پست رو مي خونن يه سوال دارم:

لپ تاپ سوني آمريكايي كه از ايران مي خري چه تفاوتي با لپ تاپ سوني آمريكايي كه از كانادا خريداري ميشه داره؟!آيا ارزش داره براي دومي 100 تا 150 هزار تومن بيشتر بپردازي؟(لطفاً مستــــــــند جواب بديد!:5:)

اگه دوستان راهنمايي كنن ممـــــــــــــــــــــــ نون مي شــــــــــــم!

baadbadakbaaz
10-01-2011, 20:01
چه جالـــــب!
حالا كه بعضي از پست هاي جديد رو خوندم متوجه شدم كه اكثراي بچه هاي اين تاپيك سوال كننده هستن و ظاهراً جواب دهنده نداريم تو اينجا!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هيشكي نيست اينجا به سوالات جواب بده؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi666lp
11-01-2011, 08:24
تو پست سری F میریم کسی جواب نمیده....اینجا میایم کسی جواب نمیده.......کسی یعنی سری F13 اصلا نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.

alisamimi2007
11-01-2011, 10:42
سلام.منم همین سوال رو دارم.میخام ببینم آیا VAIO F13JFX مشکلی نداره؟من برای بازی و اینترنت میخوام ازش استفاده کنم.راستی با چه گارانتی بگیرم خوبه؟ میشه یه قیمت بدین؟

piroooz
11-01-2011, 12:34
فكر مي كنم اگه F134‌ بگيري بهتر باشه،البته اگه لپ تاپت رو براي بازي مي خواي!(نقل قول از يكي از دوستان كه به خود من اين تذكر رو دادن.).

حالا من از همـــــــــــــــــــــه ي بچه هايي كه اين پست رو مي خونن يه سوال دارم:

لپ تاپ سوني آمريكايي كه از ايران مي خري چه تفاوتي با لپ تاپ سوني آمريكايي كه از كانادا خريداري ميشه داره؟!آيا ارزش داره براي دومي 100 تا 150 هزار تومن بيشتر بپردازي؟(لطفاً مستــــــــند جواب بديد!:5:)

اگه دوستان راهنمايي كنن ممـــــــــــــــــــــــ نون مي شــــــــــــم!
تفاوتش اینه که به ایرانی عوارض میخوره و گرونتره ...
تازه شما قضیه گارانتی را هم در نظر بگیر...

piroooz
11-01-2011, 12:41
سلام.منم همین سوال رو دارم.میخام ببینم آیا VAIO F13JFX مشکلی نداره؟من برای بازی و اینترنت میخوام ازش استفاده کنم.راستی با چه گارانتی بگیرم خوبه؟ میشه یه قیمت بدین؟
نه عزیزم مشکل خاصی نداره ...
در مورد گرافیکش هم GT425 برای گیم میتونید بازی های روز را اجرا کنید:
لینک از نوت بوک چک :

گارانتی هم ایران رهجو و الماس
قیمت هم تو تاپیک خودش بپرسید

desperanish
11-01-2011, 13:03
سلام دوستان ميخوام يه سوني بگيرم

تا نهايت 1.300

ميخوام هم شيك باشه و Wide نباشه

نسبتا سبك باشه و باتري زياد باشه

fishfish
11-01-2011, 22:15
سلام
من 6ماه است که لپ تاب سونی VPC-CW2FGX/E گرفته ام و اطلاعات من درباره لپ تاپ محدود است
این لپ تاپ ویندوز 7 proffesional اصل نصب بود و 4تا recovery disk داخل اون بود که 2تاش فک کتم کپی بود
من با نحوه استفاده این آشنایی ندارم چطور میتونم مث PC ویندوزو عوض کنم بدون اینکه بقیه drive هام پاک بشن و ویندوزم اصل بمونه
ممنون میشم اگه کمکم کنین

baadbadakbaaz
14-01-2011, 09:05
فاوتش اینه که به ایرانی عوارض میخوره و گرونتره ...
تازه شما قضیه گارانتی را هم در نظر بگیر... یعنی لپ تاپی که چین برای کانادا میسازه با لپ تاپی که برای خاور میانه ساخته هیچ فرقی نمی کنه؟جفتشون مثل هم هستن؟!البته دوست عزیز با توجه به مالیاتی که بش می خوره باز هم قیمتش از این طرف ارزون تر در میاد.

piroooz
14-01-2011, 16:26
یعنی لپ تاپی که چین برای کانادا میسازه با لپ تاپی که برای خاور میانه ساخته هیچ فرقی نمی کنه؟جفتشون مثل هم هستن؟!البته دوست عزیز با توجه به مالیاتی که بش می خوره باز هم قیمتش از این طرف ارزون تر در میاد.
اولا که چین بیشتر برای کشورهای خاورمیانه لب تاپ میزنه ...
و کشورهای عضو اتحادیه اروپا از سونی امریکا...
البته الان دیگه چین داره دنیا را دربرمیگیره و محدودیت جغرافیای نداره...
ببینید شرکت سونی تاسیساتش را به طور تمام و کمال + مهندسان و طراحانشون کاملا بر محصولاتشون نظارت و تحت لیسانس دارند ...
حالا یه کارگر در چین مثلا 200 دلار و در امریکا 2000 دلار میگیره که کاملا برای شرکت های بزرگ مقرون به صرفه هست...
یعنی دستگاه اسمبل و مونتاژ + نظارت تمام و کمال در چین...
هیچگاه شرکت های عظیمی مانند سونی و ایسوس و ... با بعضی کمپانی هایی که اصلا قابل رقابت نیستند مقایسه نکنید چرا که این شرکت بر مبنای مشتری مداری هستند و با کاهش کیفیت با کاهش مشتری و در نتیجه سود کمتر هست

mohamad gh
14-01-2011, 17:30
سلام دوستان منباید تا روز 3شنبه یه لب تاب بخرم
این مدل ها از سونی رو انتخاب کردم
Sony VAIO F13JFX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Sony VAIO F13EFX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Sony VAIO F13DGX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کدومشون رو به نظرتون انتخاب کنم
ممنون

konstantin
15-01-2011, 10:16
سلام دوستان
مي خوام يه لپ تاپ از سري S بخرم. مي خواستم بدونم قابل اعتماده ؟
مي خوام باهاش نرم افزارهايي مثل CATIA و ANSYS و MATLAB كار كنم. سبك بودن لپ تاپ هم برام خيلي مهمه.
ميتونين در اين زمينه راهنماييم كنين؟

mehdi666lp
16-01-2011, 14:23
سلام
.
.
.
کسی از سایت رایان صبا خرید کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

baadbadakbaaz
16-01-2011, 19:58
اولا که چین بیشتر برای کشورهای خاورمیانه لب تاپ میزنه ...
و کشورهای عضو اتحادیه اروپا از سونی امریکا...
البته الان دیگه چین داره دنیا را دربرمیگیره و محدودیت جغرافیای نداره...
ببینید شرکت سونی تاسیساتش را به طور تمام و کمال + مهندسان و طراحانشون کاملا بر محصولاتشون نظارت و تحت لیسانس دارند ...
حالا یه کارگر در چین مثلا 200 دلار و در امریکا 2000 دلار میگیره که کاملا برای شرکت های بزرگ مقرون به صرفه هست...
یعنی دستگاه اسمبل و مونتاژ + نظارت تمام و کمال در چین...
هیچگاه شرکت های عظیمی مانند سونی و ایسوس و ... با بعضی کمپانی هایی که اصلا قابل رقابت نیستند مقایسه نکنید چرا که این شرکت بر مبنای مشتری مداری هستند و با کاهش کیفیت با کاهش مشتری و در نتیجه سود کمتر هست __________________
پس در كل به نظر شما فرقي نمي كنه كه از اين طرف آب بخرم يا اون طرف آب!نه؟!:31:
بد جوري دو دل شدم!آخه مي دوني،دلار كانادا هم گرون شده و من لپ تاپ رو بايد به قيمت دلار كانادا كه فعلاً حدود 1150 تومن قيمتش هست حساب كنم!نمي دونم مي ارزه يا نه!
ممنون از كمك شما.

konstantin
17-01-2011, 19:09
سلام دوستان
مي خوام يه لپ تاپ از سري S بخرم. مي خواستم بدونم قابل اعتماده ؟
مي خوام باهاش نرم افزارهايي مثل CATIA و ANSYS و MATLAB كار كنم. سبك بودن لپ تاپ هم برام خيلي مهمه.
ميتونين در اين زمينه راهنماييم كنين؟

دوستان کسی نیست بتونه جواب من رو بده؟

piroooz
18-01-2011, 01:18
پس در كل به نظر شما فرقي نمي كنه كه از اين طرف آب بخرم يا اون طرف آب!نه؟!:31:
بد جوري دو دل شدم!آخه مي دوني،دلار كانادا هم گرون شده و من لپ تاپ رو بايد به قيمت دلار كانادا كه فعلاً حدود 1150 تومن قيمتش هست حساب كنم!نمي دونم مي ارزه يا نه!
ممنون از كمك شما.
ببینید از لحاظ قیمت که مثلا مقرون به صرفه تره اونور آب ...
چون لب تاپ هایی که جدید وارد میشن حداقل 300 دلار از سایت سازنده گرون تر در میاد اینور...
باید گارانتی را هم در نظر بگیرید
موفق باشید

RED-LINE
18-01-2011, 21:18
دوستان این مدل خوبه؟
نظرتون چیه؟
EB37FG/B/W

hoomanfarzin
19-01-2011, 00:51
با سلام.
من قصد خرید لپ تاپ VAIO F133FX را دارم.تا اینکه تو این چند روز با لپ تاپ xps l501 dell آشنا شدم و کانفیگ فوق العاده اش چشم من را گرفت.البته این مدل دل با کانفیگ عالی قیمت خیلی پایینی داره که من مردد شدم نکنه یه عیب و ایرادی داره که قیمتش اینقدر پایین هست!
بیشترین موضوعی که فکرم را به خودش مشغول کرده گرافیک 435 2گیگ این مدل دل هست.به نظر شما تفاوت گرافیک 425 1گیگ با 435 2گیگ چند درصد هست و این مقدار حافظه 1گیگ و 2گیگ چقدر تاثیر گذاره روی عملکرد گرافیکی؟

در نهایت به نظر شما کدوم مدل بهتره؟f133fx یا xps l501؟

راستی قیمت این 4 مدل سونی در بازار الان چنده؟
f133fx
f134fx
f136fm
f137fx

HAMID.MCI
19-01-2011, 00:55
با سلام.
من قصد خرید لپ تاپ VAIO F133FX را دارم.تا اینکه تو این چند روز با لپ تاپ xps l501 dell آشنا شدم و کانفیگ فوق العاده اش چشم من را گرفت.البته این مدل دل با کانفیگ عالی قیمت خیلی پایینی داره که من مردد شدم نکنه یه عیب و ایرادی داره که قیمتش اینقدر پایین هست!
بیشترین موضوعی که فکرم را به خودش مشغول کرده گرافیک 435 2گیگ این مدل دل هست.به نظر شما تفاوت گرافیک 425 1گیگ با 435 2گیگ چند درصد هست و این مقدار حافظه 1گیگ و 2گیگ چقدر تاثیر گذاره روی عملکرد گرافیکی؟

در نهایت به نظر شما کدوم مدل بهتره؟f133fx یا xps l501؟

راستی قیمت این 4 مدل سونی در بازار الان چنده؟
f133fx
f134fx
f136fm
f137fx
عالم و آدم میدونن که قیمت سونی از بقیه ی برند ها بیشتره به خاطر معروف بودن و به اصطلاح مارک بودنش!

نه اون مدل دل هم هیچ مشکلی نداره

خیالت راحت:10:

kavian123
23-01-2011, 02:46
سلام من میخوام جواب این صد و خورده ای صفحه رو یه جا بدم
چون کسی نیست جواب بده
با هر چی حال میکنین بخرین تویه برند اگه مشکلی باشه واسه همه مدل هاش هست وضوح و صدا و خرابی و هر چی
پس بیخودی تو این سایت وقت اتلاف نکنید هیچ وقت یا جواب نمیگیرین یا شعر بهتون تحویل میدن

همه ادعا
برین نوت بوک بخرین هرچی دوست دارین حال کنین باهاش
همه برندا چینی و اشغال هستن
شب خوش

Mohandes mamali
23-01-2011, 18:58
با عرض سلام خدمت دوستان
بنده به تازگي VAIO EA36FG/W گرفتم كه خيلي ازش راضي هستم ، PERFORMANCE خوبي داره ، وزن كم و سايز نسبتاً كوچك.
بنده از دبي گرفتم كه به پول ايران در حدود 1 ميليون و 140 هزار تومان شد.

softwarepc
23-01-2011, 20:02
با سلام:
می خواستم بدونم سریFبهتره یاFW؟با تشکر

softwarepc
23-01-2011, 22:11
با سلام:
آیا به نظر شما سونی مدلF136FXخوب است؟(برای کارهای گرافیکی سنگین و برنامه نویسی واجرای بازی های سنگین):18:

mehdi_f
23-01-2011, 22:27
سلام: دوستان من یک لپ تاپ مدل Sony F 126FM/B خریدم با مشخصات زیر :

<LI class=style130 itxtvisited="1">Processor: Intel® Core™ i7-740QM 1.73~2.93 GHz Quad Core <LI itxtvisited="1">Memory: 6.0 GB DDR3 <LI itxtvisited="1">HDD: 640 GB SATA <LI itxtvisited="1">Graphics: NVIDIA GeForce GT 330M 1.0 GB <LI itxtvisited="1">Display: 16.4" TFT Active Matrix <LI itxtvisited="1">Optical Drive: Double-Layer DVD/RW <LI itxtvisited="1">Other: Lan, WiFi, HDMI, Webcam, Bluetooth

1) حالا می خواستم این لپ تاپ و پارتیشن بندی کنم یکی از دوستان می گه بیش از 3 پارتیشن ، ویندوز 7 قبول نمی کنه آیا این گفته را تایید می کنید ؟؟ من می خوام 6 پارتیشن داشته باشم آیا عملی هست یا خیر

2) نحوه فعال کردن وب کم این مدل را برایم توضیح دهید .

3) آیا می شود روی این مدل ویندوز ایکس پی نصب کرد ..؟ چگونه ؟ لطف کنید توضیح دهید ؟ با سپاس

4) درایور این مدل را از کجا می شه دانلود کرد ؟

5) من این مدل 1680000 تومان خریدم آیا گرون خریدم ؟

با تشکر

alibeigi
24-01-2011, 08:39
با عرض سلام خدمت دوستان
بنده به تازگي VAIO EA36FG/W گرفتم كه خيلي ازش راضي هستم ، PERFORMANCE خوبي داره ، وزن كم و سايز نسبتاً كوچك.
بنده از دبي گرفتم كه به پول ايران در حدود 1 ميليون و 140 هزار تومان شد.

من مي خوام اين لپ تاپ رو از ايران رهجو بگيرم 1360
مشكلي با هاش نداري؟
ميشه يك review ازش اينجا بذاريد؟

Mohandes mamali
24-01-2011, 09:59
سلام: دوستان من یک لپ تاپ مدل Sony F 126FM/B خریدم با مشخصات زیر :

<LI class=style130 itxtvisited="1">Processor: Intel® Core™ i7-740QM 1.73~2.93 GHz Quad Core <LI itxtvisited="1">Memory: 6.0 GB DDR3 <LI itxtvisited="1">HDD: 640 GB SATA <LI itxtvisited="1">Graphics: NVIDIA GeForce GT 330M 1.0 GB <LI itxtvisited="1">Display: 16.4" TFT Active Matrix <LI itxtvisited="1">Optical Drive: Double-Layer DVD/RW <LI itxtvisited="1">Other: Lan, WiFi, HDMI, Webcam, Bluetooth

1) حالا می خواستم این لپ تاپ و پارتیشن بندی کنم یکی از دوستان می گه بیش از 3 پارتیشن ، ویندوز 7 قبول نمی کنه آیا این گفته را تایید می کنید ؟؟ من می خوام 6 پارتیشن داشته باشم آیا عملی هست یا خیر

2) نحوه فعال کردن وب کم این مدل را برایم توضیح دهید .

3) آیا می شود روی این مدل ویندوز ایکس پی نصب کرد ..؟ چگونه ؟ لطف کنید توضیح دهید ؟ با سپاس

4) درایور این مدل را از کجا می شه دانلود کرد ؟

5) من این مدل 1680000 تومان خریدم آیا گرون خریدم ؟

با تشکر

سلام دوست عزيز ، مباركت باشه
دستگاه شما كانفيگ عالي داره اما بيشتر به يك PC شبيه هست تا لپ تاپ چون سايز خيلي بزرگي داره و همچنين باتري تايم اون كه 1 ساعت هست كه به نظر من خيلي كم هست و شارژر هميشه بايد دنبالت باشه.

فقط در مورد سوني ها ، اولين كاري كه شما مي كنيد قبل از اينكه چيزي رو سيتم بريزيد از قسمت VAIO CARE يك بك آپ از سيستم بگيريد يه چيزي در حدود 3تا دي وي دي ميشه ، كه خود شركت اين رو هم توصيه كرده ، و با اين كار ديگه نيازي به درايور و ويندوز7 و ... نداريد.
اما اگر درايور ها را براي ويندوز ديگري لازم داريد اون را هم از سايت سوني مي تونيد دانلود كنيد.

---------- Post added at 09:59 AM ---------- Previous post was at 09:55 AM ----------

من مي خوام اين لپ تاپ رو از ايران رهجو بگيرم 1360
مشكلي با هاش نداري؟
ميشه يك review ازش اينجا بذاريد؟

سلام دوست گرامي
خير من مشكلي باهاش ندارم ، به نظر من نسبت به قيمت و كانفيگ بهترين دستگاه موجود سوني هست ، سايز خيلي خوبي داره و در كل حجمش جم و جوره و وزن سبكي داره گرافيك خيلي عالي داره كه من چندتا از برنامه هام رو تست كردم عالي بود.

alibeigi
24-01-2011, 10:09
سلام دوست گرامي
خير من مشكلي باهاش ندارم ، به نظر من نسبت به قيمت و كانفيگ بهترين دستگاه موجود سوني هست ، سايز خيلي خوبي داره و در كل حجمش جم و جوره و وزن سبكي داره گرافيك خيلي عالي داره كه من چندتا از برنامه هام رو تست كردم عالي بود.[/QUOTE]

ممنون.اونور وقتي مي خواستي بگيري EA37FG رو هم داشت؟ مقايسه كردي؟

mehdi_f
24-01-2011, 10:52
سلام دوست عزيز ، مباركت باشه
دستگاه شما كانفيگ عالي داره اما بيشتر به يك PC شبيه هست تا لپ تاپ چون سايز خيلي بزرگي داره و همچنين باتري تايم اون كه 1 ساعت هست كه به نظر من خيلي كم هست.

فقط در مورد سوني ها ، اولين كاري كه شما مي كنيد قبل از اينكه چيزي رو سيتم بريزيد از قسمت VAIO CARE يك بك آپ از سيستم بگيريد يه چيزي در حدود 3تا دي وي دي ميشه ، كه خود شركت اين رو هم توصيه كرده ، و با اين كار ديگه نيازي به درايور و ويندوز7 و ... نداريد.
اما اگر درايور ها را براي ويندوز ديگري لازم داريد اون را هم از سايت سوني مي تونيد دانلود كنيد.

---------- Post added at 09:59 AM ---------- Previous post was at 09:55 AM ----------

سلام دوست گرامي
خير من مشكلي باهاش ندارم ، به نظر من نسبت به قيمت و كانفيگ بهترين دستگاه موجود سوني هست ، سايز خيلي خوبي داره و در كل حجمش جم و جوره و وزن سبكي داره گرافيك خيلي عالي داره كه من چندتا از برنامه هام رو تست كردم عالي بود.

سلام: تشکر دوست عزیز جواب بقیه سوالاتم و نمی دی ؟لطف کنید نحوه بک آپ برداشتن از سیستم رو برام شرح دهید تشکر

Mohandes mamali
24-01-2011, 10:56
سلام دوست گرامي

ممنون.اونور وقتي مي خواستي بگيري EA37FG رو هم داشت؟ مقايسه كردي؟[/QUOTE]

بله تمامي مدل هاوي كه اينجا هست اونجا هم هست، فرق اين دو مدل فقط در بلو ري هست كهه حدود 100 تومني با هم تفاوت دارند اما EA37 كه بلو ري دارد سرعت رايت دي وي دي اون ماكزيمم 8 هست كه اين يه مقدار بده و دوماً بلوري هنوز جا نيفتاده و شما 100 تومان اضافه تر بايد بابت دستگاه بپردازي و بعد هم شما يك ديسك بلوري رو بايد در حدود 20 تومن بخري كه در كل بخواهي حساب كني اين ما به التفاوت رو يك هارد اكسترنال بگيري خيلي به صرفه تره تا هزينه بلو ري كني

alibeigi
24-01-2011, 11:12
خيلي ممنون البته رزوليشن شون هم متفاوته EA37:1600*900

nooha
24-01-2011, 11:28
من يك لپ تاپ سوني cs230 دارم البته براي شركت هست..هفته اول فن دستگاه سوخت و شركت نوتالي گفت اينا فن هاش چيني هست بيا عوضش كن...كارت شبكه اش هم مشكل داره من با وايرلش مجبور شدم وصل بشم..اصلا راضي نيستم با قيمتي كه خريدم..1190..اصلا نمي ارزه

yashgin128
24-01-2011, 22:12
سلام
دوستان هرکه درباره سونی وایو و vaio care وبرگرداندن ریکاوری و اطلاعات اطلاعاتی داره کمک کنه .یه مشکلی پیش اومده[

Nocturne
27-01-2011, 01:52
سلام. من به تازگی EA خریدم. میخواستم بپرسم آیا میشه بدون بستن در مانیتور و خاموش کرد؟ (البته منظورم تنظیمات تایمر و اسکرین سیور نیست منظورم اینه که خودمون هر وقت بخوایم این کارو کنیم)

amire wanted
27-01-2011, 09:30
EB 3 چطوره ؟ از نظر گیم چطوره ؟

goli_8862
27-01-2011, 12:45
سلام
سی پی یو core i3 یاcore i5 با گرافیک نسبتا بالا +13 یا 14 اینچ+زیر 2کیلو+خوشگلم نبود عیب نداره!!!
چی پیشنهاد میدین تو برند سونی؟
یه سوال دیگه: به نظرتون مزیت و معایب سونی نسبت به دل به جز طراحیش چیه؟باتری کدوم بهتره؟

hateftotti
27-01-2011, 14:53
سلام

بین 800 تا 1 میلیون تومن چی پیشنهاد میکنین؟

goli_8862
27-01-2011, 17:51
سلام

بین 800 تا 1 میلیون تومن چی پیشنهاد میکنین؟

سلام
توسونی:
VPC-EE25FX/B قیمت یک تومن و
VPC-EE23FX/BI با قیمت 920تومن
اگر که یه خورده از مخصات مورد نظرتو بگی بیشر میشه بهت کمک کرد!!:31:

hateftotti
27-01-2011, 17:55
سلام
توسونی:
VPC-EE25FX/B قیمت یک تومن و
VPC-EE23FX/BI با قیمت 920تومن
اگر که یه خورده از مخصات مورد نظرتو بگی بیشر میشه بهت کمک کرد!!:31:

سلام

دوست عزیز ممنون از جوابت
ببین برای یه نفر میخوام که تو خونه میخواد باهاش فیلم ببینه و اینترنت بره.
صفحه بزرگ مشکلی نداره و فک کنم اگه corei3 باشه بهتره:46:

Nocturne
27-01-2011, 21:00
سلام. من به تازگی EA خریدم. میخواستم بپرسم آیا میشه بدون بستن در مانیتور و خاموش کرد؟ (البته منظورم تنظیمات تایمر و اسکرین سیور نیست منظورم اینه که خودمون هر وقت بخوایم این کارو کنیم)

راهی نیست؟؟

baadbadakbaaz
27-01-2011, 22:16
يكي از دوستام يه F136 خريده،بعد يه هفته رايت كليكش خراب شده!بايد يه فشار حسابي به دكمه ش بدي تا واست عمل رايت كليك رو انجام بده.
واقعاً چرا لپ تاپ ها اينقدر بي كيفيت شدن؟بنده خدا كلي پول داده كه خيالش از بابت برند و كيفيت راحت باشه.

kavian123
28-01-2011, 03:59
سونی EB mfx ci5
خوبه؟؟؟

من میخواسنم لنوو بگیرم y560 اینو دیدم خوشم اومد ارزش داره به خاطر کیفینش 200تومن گرون تر از لنوو بخرم
لطفا حواب بدید
ممنونم
کلا این مدل خوب هست؟؟؟

ج جمشید
28-01-2011, 07:38
با سلام
من یک دستگاه لب تاپ سونی وایو مدل VGN-FWبا CPUدو هسته ای گرافیک 500 که تا 2گیگ شل میکنه دارم حالا میخواهم از محضرتان این سوال را داشته باشم که آیا میشه کارت گرافیک-CPU-و رم دستگاه وارتقا داد
با تشکر جمشید

ehsan_jan3
28-01-2011, 18:16
يكي از دوستام يه F136 خريده،بعد يه هفته رايت كليكش خراب شده!بايد يه فشار حسابي به دكمه ش بدي تا واست عمل رايت كليك رو انجام بده.
واقعاً چرا لپ تاپ ها اينقدر بي كيفيت شدن؟بنده خدا كلي پول داده كه خيالش از بابت برند و كيفيت راحت باشه.

وای من میخواستم 127 fx بخرم خوب شد نخریدم !

baadbadakbaaz
28-01-2011, 18:24
وای من میخواستم 127 fx بخرم خوب شد نخریدم !
حالا من يه چيزي گفتم دليل نميشه كه همه ي لپ تاپ هاي سوني خراب از آب در بيان كه!در مقابل اون دوستم خيلي ها رو هم مي شناسم كه سوني دارن و راضي هم هستن اما در كل به هيچ لپ تاپي نميشه اطمينان كرد.

x_zarbat
28-01-2011, 23:16

تو دلمو خالی کردی! من 4 شنبه سفارش دادم برام بیارن البته فور usa هست f136 هم هست شنبه میرسه دستم پولشو هم دادم!!! البته 3 سال گارانتی با بیمه داره!

kavian123
29-01-2011, 21:47
تو دلمو خالی کردی! من 4 شنبه سفارش دادم برام بیارن البته فور usa هست f136 هم هست شنبه میرسه دستم پولشو هم دادم!!! البته 3 سال گارانتی با بیمه داره!

گارانتی سونی چی خوبه؟؟؟

Nocturne
29-01-2011, 22:25

یعنی چی؟ مگه گارانتی نداره؟

kavian123
29-01-2011, 22:48
حالا یه چیزی میپرونن ولش کن

x_zarbat
29-01-2011, 23:18
سلام دوستان مشکلی دارم من اف 136 گرفتم چه جوری بک اپ بگیرم ازش؟
ببینید توی برنامه وایو بک اپ رو اجرا کردم حدود 1.5 ساعت لودینگ داد نوشت بک اپ کامپلیت بعد رسیت شد اما رایت نشد روی دی وی دی باید چه کار کنم؟
یک برنامه دیگه ای هست که بتونم این کار. بکنم که ویندوز و برنامه های الانم بک اپ داشته باشم؟

با R-Drive Image میشه؟

hoomanfarzin
30-01-2011, 00:13
دوستان من می خوام f137fx/b وایو بگیرم.آیا این مدل را می تونم ساخت آمریکا را پیدا کنم یا اینکه همش چینی هست؟قیمت حدودیش چنده الان؟
راستی کیفیت چینی هایی که فور usa هست از چینی معمولی ها بهتره؟

یه سوال دیگه ای هم از دوستانی که f136 خریدن دارم.این 140گیگ هارد اضافه چقدر گرون تر در میاد نسبت به f137؟شما کلا" چند خریدی؟
اگه قیمت f137 را هم بهم بدید ممنون می شم.

x_zarbat
30-01-2011, 00:49
من اف 136 با رم 8 گیگ کیف و موس با گارانتی 3 ساله فول حتی باطری + بیمه گرقتم 1800 ولی اف 137 بدون گارانتی پلمپ 1580 هست

---------- Post added at 12:49 AM ---------- Previous post was at 12:49 AM ----------

سلام دوستان مشکلی دارم من اف 136 گرفتم چه جوری بک اپ بگیرم ازش؟
ببینید توی برنامه وایو بک اپ رو اجرا کردم حدود 1.5 ساعت لودینگ داد نوشت بک اپ کامپلیت بعد رسیت شد اما رایت نشد روی دی وی دی باید چه کار کنم؟
یک برنامه دیگه ای هست که بتونم این کار. بکنم که ویندوز و برنامه های الانم بک اپ داشته باشم؟

با R-Drive Image میشه؟

کسی نبود؟ جواب بدید دیگه!

masuod D
30-01-2011, 01:44
ساخت سيدي ريکاوري براي سون

در Control Panel بر روي System and Security کليک کنيد.

در صفحه باز شده بر روي Backup and Restore کليک کنيد.

در صفحه بعدي بر روي Create a system recovery disk کليک کنيد.

حالا يک سيدي خام يا دي وي دي خام را داخل رايتر قرار داده وبر روي Create Disk کليک کنيد.

این عکس به شکل اتوماتیک کوچک شده است. برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی بر روی این نوار کلیک کنید. ابعاد اصلی عکس 700x440 و حجم آن 172 کیلوبایت میباشد.

حالا چند دقيقه منتظر باشيد تا سيدي ريکاوري ساخته بشه

این عکس به شکل اتوماتیک کوچک شده است. برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی بر روی این نوار کلیک کنید. ابعاد اصلی عکس 700x245 و حجم آن 111 کیلوبایت میباشد.

براي تعمير سيستم توسط اين ديسک

ديسک را داخل دي وي دي درايو قرار داده و سيستم را توسط آن بوت کنيد

صفحه زير ظاهر ميشه و شما بايد کليد Enter را از صفحه کليد بزنيد

این عکس به شکل اتوماتیک کوچک شده است. برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی بر روی این نوار کلیک کنید. ابعاد اصلی عکس 645x372 و حجم آن 29 کیلوبایت میباشد.

بعد از لود شدن زبان انگليسي را انتخاب کنيد و بر روي Next کليک کنيد

در کادر بعدي همانند شکل گزينه مورد نظر را انتخاب کرده و بر روي Next کليک کنيد

حالا کادر جديد همانند شکل زير ظاهر ميشه

گزينه هاي موجود

Startup Repair براي تعمير فايل بوت ويندوز به کار ميره

System Restore براي بازگشت ويندوز به موقعي که سالم بوده به کار ميره

Image Recovery System براي تعمير ويندوز بوسيله ايميجي که قبلا از ويندوز تهيه کرديم به کار ميره

Windows Memory Diagnostic بررسي سلامت حافظه رم

Command Prompt محيط کامند را براي کاربران حرفه اي در اختيار ميزاره

ساختن يک ايميج ريکاوري از ويندوز سون

اين ايميج موقعي که ويندوز سون سالم هست و بدون هيچ مشکلي کار ميکنه ساخته ميشه و مي توانيم در موقع بروز مشکل توسط آن ويندوز را تعمير کنيم.

پس شما هم همين الان که سيستمتون بدون مشکل کار ميکنه اينکار را انجام بدين تا از دردسر نصب ويندوز و نرم افزارهاي متعدد ديگر در موقع خرابي ويندوز راحت بشين.

مراحل ساخت ايميج

از منوي استارت بر روي Getting Started کليک کرده و از منوي باز شده گزينه Back up your files را انتخاب کنيد.

حالا در صفحه باز شده بر روي Create a system image کليک کنيد.

در صفحه بعدي بايد محل ذخيره ايميج را مشخص کنيم که ميتواند هارد (اينترنال و اکسترنال و فلش مموري ) يا دي وي دي يا شبکه باشد.

بنده گزينه هارد ديسک و درايو G را انتخاب ميکنم و بر روي Next کليک ميکنم.

در صفحه بعدي درايو هايي که ميخواهيم از آنها ايميج تهيه کنيم تيک ميزنيم و بر روي Next کليک ميکنيم.

نکته : اگه ويندوز سون در درايو C نصب هست فقط از همين درايو ايميج تهيه کنيد ولي اگر در درايوي غير از C هست هم از درايو ويندوز سون و هم ار درايو C تهيه کنيد.

در صفحه بعدي محل ذخيره ايميج در بالاي صفحه و درايوهايي که از آنها ايميج تهيه ميشه در کادر پايين نمايش داده ميشه بر روي Start backed up کليک ميکنيم و منتظر مي مانيم تا ايميج ساخته بشه و پيغام زير نمايش داده بشه.

حالا از شما سوال ميشه که ميخواين يک ديسک ريکاوري بسازيد؟

شما هم بر روي Yes کليک کنيد و سيدي يا دي وي دي خام را داخل رايتر قرار داده و بر روي Create Disk کليک کنيد.

حالا شما يک ديسک ريکاوري دارين و يک ايميج از ويندوز و موقعي که سيستم دچار مشکل بشه با ديسک ريکاوري سيستم را بوت کنيد و در صفحه زير که نمايش داده ميشه گزينه سوم يعني System Image Recovery را انتخاب کنيد و آدرس ايميج ساخته شده را بديد تا سيستم توسط آن تعمير بشه.

نکته : فايل ايميج تهيه شده در درايو مورد نظر داخل فولدري به نام WindowsImageBackup ذخيره ميشه پس مراقب باشيد به اشتباه حذفش نکنيد.

ساخت بک آپ از درايوهاي سيستم به صورتي که بعدا بشه باهاش فايلها را ريکاوري کرد

ابتدا وارد Control panel بشيد و بر روي Recovery کليک کنيد.

در صفحه باز شده بر روي Advanced recovery metods کليک کنيد.

در صفحه بعدي بر روي گزينه اول Use a system image … کليک کنيد.

در صفحه بعد بر روي دکمه Backup now کليک کنيد.

در صفحه بعد محل ذخيره فايل Backup را مشخص کرده و بر روي Next کليک کنيد.

در صفحه بعد دو گزينه وجود دارد

گزينه مورد نظر خود را انتخاب کنيد و و بر روي Next کليک کنيد

1- انتخاب اين گزينه فقط از پوشه هاي اصلي ويندوز (libraries ,Desktop ,… ) فايل پشتيبان تهيه ميکنه

2- انتخاب اين گزينه علاوه بر پوشه هاي اصلي ويندوز اجازه انتخاب درايوهاي ديگر را هم جهت تهيه فايل پشتيبان به شما ميده

حالا بر روي Save setting and run backup کليک کنيد

صفحه جديد باز ميشه و سيستم شروع به ساخت فايل پشتيبان ميکنه

وقتي عمليات تمام شد صفحه زير ظاهر ميشه

کار ساخت فايل Backup در اينجا به پايان ميرسه و در ادامه کار روش ريکاوري فايلها با استفاده از فايلي که تهيه کرديم بيان ميشه

حالا اگه به درايوي که براي ذخيره فايل پشتيبان مشخص کرديد بريد ميبينيد که يک فايل همنام کامپيوتر شما وجود داره

اگه بر روي اين فايل دبل کليک کنيد کادري مشابه شکل زير ظاهر ميشه

گزينه اول را انتخاب کنيد و در صفحه باز شده بر روي Browse for folder کليک کنيد.

فولدر مورد نظر خود را انتخاب کنيد و بر روي دکمه Add folder کليک کنيد.

در صفحه بعد بر روي Next کليک کنيد .

در صفحه بعدي دو گزينه وجود داره اگه ميخواهيد فايلهاي شما درست در محل اصلي خودشون کپي بشن گزينه اول يعني In the original location را انتخاب کنيد.

اگر هم ميخواهيد در محل ديگري کپي کنيد گزينه دوم را انتخاب و با کليک بر روي Browse کليک کرده و محل مورد نظر را انتخاب کنيد.

و در آخر کار هم بر روي دکمه Restore در پايين صفحه کليک کنيد.

صفحه جديد باز ميشه و سيستم شروع به کپي فايلها در محل مورد نظر شما ميکنه و اگه محل اصلي را انتخاب کرده باشين سيستم به شما اعلام ميکنه اين فايل از قبل وجود داره و شما هم بايد گزينه اول يعني Copy and replace را انتخاب کنيد.

اگر هم ميخواهيد که براي هر فايل اين عمليات را انجام ندهيد گزينه Do this for all conflicts را تيک بزنيد و سپس گزينه Copy and replace را انتخاب کنيد.

وقتي پيغام زير نمايش داده شد يعني تمام فايلهاي شما ريکاوري شده است.

تمامي مطالب از ترفندستان كپي شده
wsakson

masuod D
30-01-2011, 01:50
راستي از كجا گرفتيي؟ راضي هستي

1معايبش چيه؟

2صداي فنش در چه حدوديه؟ اين برام خيلي مهمه چون من شب ها تو خوابگاه ازش استفاده ميكنم.

3كيفيت صفحه و زاويه ديدش چطوره ؟

4بك لايت واسه كيبورد داره؟

5موقع بازي دماش زياد ميره بالا؟ حدودا چقدر؟

6بلندي و كيفيت صداش چطوره؟

7نصبت به پولي كه دادي مي ارزه؟

8نميخواستي n61jq بگيري؟

9چرا 137 نگرفتي؟

لطفا صادقانه و خواهشا بدون تعصب جواب بده.

اگه بازم سوال داشتم مي تونم بپرسم؟:11:

pintorikio
30-01-2011, 02:47
سلام.
من هم به جمع وایو داران پیوستم.
مدلی که گرفتم اینه:
F13LGX
کانفیگش اینه :
cpu i7 1.73 up to 2.93
6mg cache L3
RAM 6 GIG
Hard 500
GFORCE 425 1 GIG
Full HD 1920 &1080
دو تا پورت USB 3.0 هم داره.
با کیف و موس برام 1.860 در اومد البته ram خودش 4 گیگ بود که من یه دو گیگ رو برداشتم بجاش یه 4 گیگ گذاشتم.نزدیک صد تومن مابه التفاوتش شد.
نظرتون در مورد این انتخاب چیه؟
گرافیکش برای بازی های سنگین جواب میده؟

masuod D
30-01-2011, 03:25
سلام.
من هم به جمع وایو داران پیوستم.
مدلی که گرفتم اینه:
F13LGX
کانفیگش اینه :
cpu i7 1.73 up to 2.93
6mg cache L3
RAM 6 GIG
Hard 500
GFORCE 425 1 GIG
Full HD 1920 &1080
دو تا پورت USB 3.0 هم داره.
با کیف و موس برام 1.860 در اومد البته ram خودش 4 گیگ بود که من یه دو گیگ رو برداشتم بجاش یه 4 گیگ گذاشتم.نزدیک صد تومن مابه التفاوتش شد.
نظرتون در مورد این انتخاب چیه؟
گرافیکش برای بازی های سنگین جواب میده؟

خوبه اما چرا f137 يا 136 نگرفتي؟

ادرس جايي كه گرفتي رو مينويسي؟

اره اگه بازي رو رزولوشن متوسط بزاري راحت جواب ميده.

در كل معايبش رو ميگي؟

صداي فنش چه جورياست؟

خواهشا صادقانه چون مي خوام 137 يا 136 بگيرم. راستي ادرس جايي كه لپ تاپ رو خريدي يادت نره .

x_zarbat
30-01-2011, 08:33
راستي از كجا گرفتيي؟ راضي هستي

1معايبش چيه؟

2صداي فنش در چه حدوديه؟ اين برام خيلي مهمه چون من شب ها تو خوابگاه ازش استفاده ميكنم.

3كيفيت صفحه و زاويه ديدش چطوره ؟

4بك لايت واسه كيبورد داره؟

5موقع بازي دماش زياد ميره بالا؟ حدودا چقدر؟

6بلندي و كيفيت صداش چطوره؟

7نصبت به پولي كه دادي مي ارزه؟

8نميخواستي n61jq بگيري؟

9چرا 137 نگرفتي؟

لطفا صادقانه و خواهشا بدون تعصب جواب بده.

اگه بازم سوال داشتم مي تونم بپرسم؟:11:

من ریکاوری نمیحوام فول بک اپ از ویندوز فابریک میخوام چه کنم؟

1. fingilish minevisam chon ro kibord farsy ---- nashode sakhtame mayebesh ine ke ro daresh ghofl nadare yani daro bebandy mesle ahan roba michasbe be ham be nazaram ghofl dasht behtar bod
2. fan dar halate tayp ya net gardy aslan roshan ham namishe! va inke fansesh onjor nist ke 3 dor bashe ya tedade khasty dor dashte bashe mesle motor mashin multy dore va mitone hata balaye 100 noe sorate fano ijad kone toye full lode cpu 30 dagighe gozasht shod 70 dareje cpu va bala tar ham naraft on moghe fan ro max bod valy sedash aslan malom nabod sedaye fanesh binahayat kame va narm kar mikone
3.man ke ta hala ro hich lap tapy in keyfiyat rp nadide bodam marekast zaviye did ham aliyevaly vaghty safe saf az bala negah mikony chizi malom nist yekam biyay paen tar hame chi mishe khond
4.back lite dare ke 3 zamanast bastegi be nore mohin kam ya ziyad ya khamosh mishe
5. migam to full lode cpu dama bala tar az 70 naraft vga namidonam andaze nagereftam
bolandy va keyfiyate ali dare va dar hade lap tap bayad begam fogholadast va bala tar az entezaram bod
6.toye 5 javab dadam
7. are be khoda 2 tomanam migoftan arzesh dare bedy
8.mikhastam del xps l501 begiram ino didam pashimon shodaam :d

137 hamechi ba in yekiye valy hardesh kamtare 140 gig gheymatesham 40 toman arzon tare

moshkele dg ke be zehnam resid ine ke batry to halate ady webgardy max 3 saat dare agar kar bekeshy masalan bazi sangin ya convert 1.5 saat tamome

pintorikio
30-01-2011, 15:26
خوبه اما چرا f137 يا 136 نگرفتي؟

ادرس جايي كه گرفتي رو مينويسي؟

اره اگه بازي رو رزولوشن متوسط بزاري راحت جواب ميده.

در كل معايبش رو ميگي؟

صداي فنش چه جورياست؟

خواهشا صادقانه چون مي خوام 137 يا 136 بگيرم. راستي ادرس جايي كه لپ تاپ رو خريدي يادت نره .

من از کمان کامپیوتر تو پاساژ پایتخت خریدم.این مدل تازه دیروز وارد شده بود.
تو سایتش هم که بری ببینی جلوی این مدل زده بزودی می آید.
بابا F136 در حد این نیست.اولاً ویندوز ارجنیال این windows 7 professenal هست ثانیاً فول اچ دیه با رزلوشن 1920 در 1080.
F136 یا F137 همشون ویندوزشون home premium بود و این موضوع برای من خیلی مهم بود که حالا که ultimate اینقدر گرونه اقلاً نسخه professenal رو بگیرم.هیچکدوم هم فول اچ دی نبودن.رم و هارد هم یه چیزی هستن که میشه ارتقاشون داد.

kavian123
31-01-2011, 02:10
سلام من بالاخره بعد از 2 ماه تحقیق سونی مدل vpceb 36fg گرفتم

masuod D
31-01-2011, 03:16
اول از همه زدن دكمه تشكر رو كافي نديدم مخصوصا واسه تاپيك جديدي كه واسه اين مدل زدي:31:

دمت گرم گل كاشتي:10:

من ریکاوری نمیحوام فول بک اپ از ویندوز فابریک میخوام چه کنم؟

و اما دوم :45:

باور كن بيشتر از اين نمي دونم شرمنده:23:

ولي فزدا برات به تحقق ميزنم اگه چيزي گير اوردم برات مي نويسم ولي فكر كنم با اين روش بشه ( ساخت سيدي ريکاوري براي سون) چون از كل ويندوز با بوتش بك مي گيره كه حدود 3-5 تا دي وي دي ميشه .:18:

فكر كنم شامل فول بک اپ از ویندوز فابریک بشه.

بازم ميگم فكر ميكنم نميدونم:23:. شايدم دارم شرور مي گم.:24:

x_zarbat
31-01-2011, 09:55
moshkele back up hall shode

masuod D
31-01-2011, 11:36
خوب خدارو شكر اما چطوري؟:20:

سلام من بالاخره بعد از 2 ماه تحقیق سونی مدل vpceb 36fg گرفتم

مبارك باشه

Mohandes mamali
31-01-2011, 14:28
دوستاني كه مي خواهند از ويندوز اورجينال بك آپ بگيرند، از استارت برنامه VAIO CARE رو باز كنند بعد در قسمت RECOVERY، گزينه CREAT RECOVERY DISK رو بزنند و دي وي دي ها رو تهيه كنند.(البته اگر اشتباه نكنم)
براي من 3تا DVD شد.

baadbadakbaaz
31-01-2011, 19:04

لازم نيست بترسي چون به نظرم اين يه مورد اتفاقي بوده،چون از دوستام كسايي هستن كه سري اف دارن و راضي هم هستن،در ضمن خودم هم يه F132 خريدم ولي فعلاً توي راهه و هنوز نرسيده،خودم هم قراره يه عمر به پاي سوني بسوزم!:2:

گارانتي داره!ولي شما بعد از يك هفته لپ تاپت مشكل پيدا كنه يه كم شگفت زده نمي شي؟!

حالا یه چیزی میپرونن ولش کن

آقا يعني چي ، يه چيزي مي پرونن ديگه چيه!اتفاقي هستش كه براي هم كلاسيم افتاده و منم اينجا باز گو كردم،يه كم با ادب باشين بد نيستا!اگه لازمه فيلم از لپ تاپش بگيرم و بگذارم دانلود كنيد ببينيد تا ثابت شه من چيزي نپروندم.

kavian123
01-02-2011, 00:41
من رزولوشن نوت بوک رو کم میکنم بعد صفحه کوچیک میشه یعنی دور کادر مشکیه چجوری تنظیمش کنم همینجوری خیلی ریزه

x_zarbat
01-02-2011, 10:06
روی صفحت کلیک راست کن بعد اخرین گزینه بزن تو صفحه جدید سمت چپ پایین بزن رو دیسپلی و بزار رو مدیوم و ری استارت کن

Mohandes mamali
03-02-2011, 17:27
آقايون من يه مشكلي دارم، اينه كه وقتي دستگاه رو شارژ مي كنم ، يك روز بعد مي رم سراغش شارژش كم ميشه، بعضي ها مي گن همه سوني ها اين طوري هستند، درسته؟

omidagho
03-02-2011, 19:13
امروزه فقط لپ تاپ hp خوبه

x_zarbat
03-02-2011, 20:34
خیر مال من اینجوری نیست ببینم مدل چیه و چند وقته گرفتی؟ البته تا 5% طبیعی هست

Mohandes mamali
03-02-2011, 22:49
مدل من EA36FG هست و دو هفته اي هست كه گرفتم ، مثلاً همين ديشب شارژ 100% كردم و تا امشب هم خاموش بوده، امشب چك كردم 85% شده
براي شما چه مدلي هست؟

x_zarbat
03-02-2011, 22:57
من f136 هست 1 هفتست خریدم 2 روز باطری بیرون بود 3% کم شده بود الیته توجه کن رو باطری روشن کنی تا بالا اومدن ممکنه حتی 10% هم استفاده کنه

Mohandes mamali
03-02-2011, 23:59
من f136 هست 1 هفتست خریدم 2 روز باطری بیرون بود 3% کم شده بود الیته توجه کن رو باطری روشن کنی تا بالا اومدن ممکنه حتی 10% هم استفاده کنه

من با باتري ميندوز ميارم بالا، حالا شما يه بار امتحان كن ، كامل شارژ كن و بعد از يك روز با باتري بيارش بالا ببين چند درصده.

senaps
04-02-2011, 00:36
سلام رفقا...
این صفحه رو ببینید:

این مدل خوبه؟! ریفربیش هست،به نظرتون یمشه بهش اعتماد کرد؟
کلا خود لپ تاپ دستگاه خوبی هست؟! چقد قدیمیه؟
مدل درستش چیه/ هرچی گوگلش کردم چیزی دستگیرم نشد!!

x_zarbat
04-02-2011, 01:41
من با باتري ميندوز ميارم بالا، حالا شما يه بار امتحان كن ، كامل شارژ كن و بعد از يك روز با باتري بيارش بالا ببين چند درصده.

پس درسته میگم که بالا اومدن ویندوز تا 10% شارژ مصرف میکنه شما ویندوز با برق بیار بالا بعد باطری رو بزن سر جاش ببین حدود 98% هست من 2 روزه باطری استفاده نکردم امروز برات تست میکنم میگم

سلام رفقا...
این صفحه رو ببینید:
.
.
.

پیشنهاد و تجربه شخصیم اینه که فقط از تاپ سلر های ای بای چیز بخری همین!!!

senaps
04-02-2011, 12:19
اوکی بسیار ممنون....کامنت های این بابا رو خوندم،مارک تاپ سلر رو داره که هیچ،اکثرا هم از دم و دستگاه هاش راضین....
خودم لپ تاپ دارم،ولی این یکی یه چیزیش که باحاله اینه که مشخصاتش خیلی خوبه و یه جاهایی به درد من میخوره که لپ تاپ و مینی لپ تاپم نمیخوره!!
نگران ریفربیش بودن و زیادی قدیمی بودنش هستم....راستی مدلش رو تونستین تشخیص بدین؟

x_zarbat
05-02-2011, 10:40
عزیز تست کردم بعد 1.5 روز و بالا اومدن سیستم 92% بود

Mohandes mamali
05-02-2011, 12:39
عزیز تست کردم بعد 1.5 روز و بالا اومدن سیستم 92% بود

ضربت جان دستت درد نكنه، فقط يه سوال تو اين 1.5 روز باتري هم داخل دستگاه بود ديگه؟

kavian123
05-02-2011, 14:03
سلام
سری E سونی که رنگهای شادی داره و core i3 هستش و کارت گرافیک 5470 ati داره وارد ایران شده؟اگه شده میشه لیست کانفیگ اونا و قیمتاش رو بدید؟
ممنون
من مدل EB رو دارم
cori3 2.4
HDD 500 5400
RAM 4
windows 7 home p...l
grafic ATI 5650 1G
15 led
full HD
1210 price:

cori 5 blu ray price:1460
لازم به ذکره که کیفیت مونیتورش دیوانه کنندست
فقط صداش افتضاحه (اسپیکز)

x_zarbat
05-02-2011, 14:54
ضربت جان دستت درد نكنه، فقط يه سوال تو اين 1.5 روز باتري هم داخل دستگاه بود ديگه؟

نه جدا بود

kavian123
05-02-2011, 21:46
eb36fg
این مدل چراخ شب کی برد نداره اگه اسمشو درست بگم؟؟

seeb_sh
06-02-2011, 13:47
سلام دوستان
backlit کیبورد سری F‌‌‌ چطوری فعال می‌شه؟
توی قسمت properties کیبورد همچین چیزی بنام backlight وجود نداره که!خود backlight هم سرچ میزنم چیزی نمیاره!!!!
توی کنترل پانل هم ندیدم همچین چیزی!!!! همه جا زیرو رو کردم
مدلم F121FD هست
VAIO Control Center > Keyboard and Mosue > Back Light
توی این قسمت backlight نداره !!!!!،آپدیتی چیزی داره؟
توی درایورهای سایتش هم چیزی به نام کیبورد درایور ندیدم!!!

x_zarbat
06-02-2011, 14:19
سلام شما کلید s1 که بالای کیبرد هست رو فشار بدید بعد از باز شدن برید تو قسمت کیبرد اگر اونجا تنظیمات بک لایت نداره یعنی سیستمتون نداره

seeb_sh
06-02-2011, 20:34
رفتم این قسمت،نداشت.ولی‌ توی pdf مشخصات این مدل که مال شرکت سونی هست زده داره که!!!!!
مگه همهٔ مدلای سری backlight,Fندارن؟

x_zarbat
07-02-2011, 12:58
اگر تو برنامه نیست خیر نداره

---------- Post added at 12:58 PM ---------- Previous post was at 12:57 PM ----------

ببین این کارو بکن ببین بالای کیبرد یک چیز مثل لامپه ال ای دی که شکلی بالاش نباشه هست؟ یعنی دنبال سنسور نورش بگرد اگر نداره یعنی هیچی!

alibeigi
07-02-2011, 13:22
من ea36fg گرفتم اگر کسی سوالی داره بپرسه
برای پارتیشن بندی چه نرم افزاری مناسبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

seeb_sh
07-02-2011, 15:22
آره سنسورشو داره،اتفاقا وقتی‌ داشتم می‌خریدم فروشنده گفت اینم سنسور backlight میدونین که!!!

اتفاقا دستشم گذاشت روش یه لحظه واسه امتحان صفحه کلید روشن نشد، منم فک کردم توی تنظیمات غیر فعال هست گیر ندادم که اینو امتحان کنم

msseng
07-02-2011, 22:15
حدود یکسال پیش مدل FW46GJ رو گرفتم. خیلی هم راضیم.
ولی یه چند وقته نمیتونم رایت کنم.
فکر می کنین مشکل از کجاست؟

kavian123
07-02-2011, 22:37
خود ویندوز داره بهنرینش همونه

Pami
07-02-2011, 23:32
اطلاعیه

دوستان عزیز در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نظرسنجی برای تغییرات انجمن لپ تاپ برگزار کردیم .
دوستانی که تمایل دارن به تیم مدیریت کمک کنن میتونن نظراتشون رو اونجا اعلام کنن .

این تاپیک هم صرفا جهت اطلاع رسانی این مورد بسته شده و تا چند ساعت دیگر باز خواهد شد .
با تشکر

موفق باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohandes mamali
08-02-2011, 14:45

مباركه.....
به سلامتي چه رنگي گرفتي؟
در مورد پارتيشن هم همون طور كه بچه ها گفتن ويندوز از همه بهتره من دو تا درايو كردم يكي در حدود 220 ويكي هم 260 شد.

alibeigi
08-02-2011, 15:30
مباركه.....
به سلامتي چه رنگي گرفتي؟
در مورد پارتيشن هم همون طور كه بچه ها گفتن ويندوز از همه بهتره من دو تا درايو كردم يكي در حدود 220 ويكي هم 260 شد.

مرسی مشکی گرفتم با تخفیف 1330

Mohandes mamali
08-02-2011, 17:58
مرسی مشکی گرفتم با تخفیف 1330

اوكي ، قبل از هر كاري از تو vaio care‌- قسمت recovery بك آپ بگير 3 تا دي وي دي ميشه بعد هر كاري داري انجام بده.

alibeigi
09-02-2011, 08:07
اوكي ، قبل از هر كاري از تو vaio care‌- قسمت recovery بك آپ بگير 3 تا دي وي دي ميشه بعد هر كاري داري انجام بده.

ok کلید روشن / خاموش وایرلس یکم لقه! این طبیعیه؟؟؟؟

teknosys
09-02-2011, 17:02
ok کلید روشن / خاموش وایرلس یکم لقه! این طبیعیه؟؟؟؟

سلام

بله طبیعیه!

موفق باشین!

SAEEDSAMSUNG
09-02-2011, 22:40
سلام این مدل eb36 که فول اج دیه . کیفیت ال ای دیش خوبه؟ خیلی فرق میکنه با مدل های اج دی؟

msseng
10-02-2011, 11:52
مباركه.....
به سلامتي چه رنگي گرفتي؟

پارتیشن بندی با ویندوز خوبه ولی محدودیت داره.
از EASEUS Partition Master Pro تو ویندوز 7 استفاده کن.

rythm
10-02-2011, 16:34
سلام

پسر عموم یه سونی Sony VAIO CW21FX با مشخصات زیر داره با یه آنتی ویروس که 50 تومن خریده حدود 6 ماهه
میخواد بفروشه به نظر شما چند بخرم خوبه؟ (فکر کنم قیمت نو این مدل حدود 960 تومن باشه)

مشخصات کلی: لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.4 کیلوگرم
پردازنده: Intel Core i3 2.13 GHz - Cache 3 MB - BUS 1066 MHz
حافظه: 4 GB DDR3
هارد دیسک: 500 GB 5400RPM
کارت گرافیک: Nvidia GeForce GT 310M GPU 256 MB UpTo 1790 MB
صفحه نمایش: 14.1" - Bright LCD
امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - iLink - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات: باتری 6 سلولی - Microsoft Windows 7

saeed-vaio
10-02-2011, 20:46
سلام دوستان..
من دنبال یه لپ تاپ سونی با قیمت 1300 هستم.
با کانفیگه زیر بهترین مدل چی رو پیشنهاد میدین؟
CPU ci5
RAM 4
HDD 500
VGA 1G
LCD 14
Bluray
و امکانات جانبی دیگه مثل بلو توث و HDMI و WIFI و WEB و ....

x_zarbat
10-02-2011, 21:52
سلام دوستان..
CPU ci5
RAM 4
HDD 500
VGA 1G
LCD 14
Bluray

eb3mfx خوبه اما هاردش 320 هست چیزای دیگه رو که میخوای داره قیمت 1250
اگر تا 1400 میتونی f13jfx بگیر هم هاردش 500 هست هم سی پی یو i7 هست

Mohandes mamali
11-02-2011, 01:34
سلام دوستان..
CPU ci5
RAM 4
HDD 500
VGA 1G
LCD 14
Bluray

با اين مشخصات دقيقاً EA37FG هست
با همون مشخصات بدون بلو ري EA36FG هست
به ترتيب
1590000تومن
1360000تومن

kavian123
11-02-2011, 02:41
من eb36 رو رد کردم رفت
eb37 گرفتم
با بدبختی یه دونه گیر اوردم
حالا یه سوال؟؟؟
چطوری بفهمیم ویندوز اصل هست یا نه؟
حرفه ای جواب بدین

msseng
11-02-2011, 08:53
من eb36 رو رد کردم رفت
eb37 گرفتم
با بدبختی یه دونه گیر اوردم
حالا یه سوال؟؟؟
چطوری بفهمیم ویندوز اصل هست یا نه؟
حرفه ای جواب بدین

در ویندوز XP:
در خط فرمان cmd بنویس:
1- cd\windows\system32\msoobe
2- msoobe.exe /a
در صورت اوریجینال بودن بهت میگه که ویندوز اکتیو شده است.

در ویندوز 7:
کلیک راست روی My Computer و انتخاب properties
در پایین ترین قسمت صفحه علامت آبی Genuine و عبارت Windows is Activated نشان دهنده ویندوز اصل است.

kavian123
11-02-2011, 10:57
در ویندوز XP:
در خط فرمان cmd بنویس:
1- cd\windows\system32\msoobe
2- msoobe.exe /a
در صورت اوریجینال بودن بهت میگه که ویندوز اکتیو شده است.

در ویندوز 7:
کلیک راست روی My Computer و انتخاب properties
در پایین ترین قسمت صفحه علامت آبی Genuine و عبارت Windows is Activated نشان دهنده ویندوز اصل است.
7 رو میگم
من فکر نکنم اینطوری باشه اخه یکی از دوستام توی یک شرکت کار میکرد روی یه سری نوت بوک دل ویندوز شرکنی میریحتن روی حود لپ تاپ هم هولوگرامه ویندوز xp خورده بوده ولی ویندوز نسب نیوده
منم تزسیدم :31: با این شماره سریاله نمیشه قهمید؟؟؟یا راه دیگه؟

kavian123
11-02-2011, 14:09
یه سوال تو سونی کجا میشه تنظیمات باتری رو رو 80% از کار انذاخت که فقط باا برق کار کنه؟

x_zarbat
11-02-2011, 20:59
dar sony clid s1 ro kibord bezandi bad berid batry onja hast

msseng
11-02-2011, 21:15
7 رو میگم
من فکر نکنم اینطوری باشه اخه یکی از دوستام توی یک شرکت کار میکرد روی یه سری نوت بوک دل ویندوز شرکنی میریحتن روی حود لپ تاپ هم هولوگرامه ویندوز xp خورده بوده ولی ویندوز نسب نیوده
منم تزسیدم :31: با این شماره سریاله نمیشه قهمید؟؟؟یا راه دیگه؟

آخه پسر خوب...
تو ایران ویندوز اصل کجا بود؟!
اگه روی لپ تاپ برچسب ویندوز 7 داشت که هیچ، وگرنه همون راهی که گفتم.
مگه با ویندوز اصل میخوای چکار کنی؟ عیر از آپدیت ؟

---------- Post added at 05:45 PM ---------- Previous post was at 05:40 PM ----------

ضمنا شماره سریال چی؟

HoseinVig
11-02-2011, 21:50
صفحه LED و LCD در سوني خيلي تفاوت داره؟
مثلا vaio F136 و F127 با هم تفاوت زيادي دارند از لحاظ تصوير؟

kavian123
12-02-2011, 01:27
صفحه LED و LCD در سوني خيلي تفاوت داره؟
مثلا vaio F136 و F127 با هم تفاوت زيادي دارند از لحاظ تصوير؟
اره دوسته عزیز led بهتره

saeed.rg
12-02-2011, 08:51
یه سوال تو سونی کجا میشه تنظیمات باتری رو رو 80% از کار انذاخت که فقط باا برق کار کنه؟
نمیشه کاری کرد که فقط با برق کارکنه مگه اینکه باتریو دربیاری
ولی اگه میخوای باتری دیرتر خراب بشه برو تو قسمت via care -- battery یه گزینه داره فکر کنم battery care باشه برو تو advance و battery care رو بزار رو 50%

kavian123
12-02-2011, 10:30
نمیشه کاری کرد که فقط با برق کارکنه مگه اینکه باتریو دربیاری

ولی اگه میخوای باتری دیرتر خراب بشه برو تو قسمت via care -- battery یه گزینه داره فکر کنم battery care باشه برو تو advance و battery care رو بزار رو 50%

اونو پیداش گردم
ولی منظورت چیه نمیشه!!!!!
پس این برنامه چیکار میکنه؟؟؟
خود سونی نوشته اصلا باتری رو در نیارید

x_zarbat
16-02-2011, 16:36
behtarinesh f136 hast va ba lavazemo ram 8 gig mishe 1800-1850 bedone lavazem o ram6 hodode 1600-1700 hast

attaghi
16-02-2011, 17:27
سلام
دوستان عزيز كسي خبر داره آيا اين مدل F13AFX تو تهران الان هست يا نه ؟
ممنون

ninja3000sh
16-02-2011, 18:34
بهترین مدل سونی، قیمتش؟
با گارانتی ایران رهجو:
f137HG: که قیمتش 2.650 تومن هست.
z138GG:قیمتش 3.650 تومن هست.
بعضی از سریهای z بدون گارانتی که سفارش بازار آمریکا هستن قیمتشون تا 4.500 تومن هم میکشه بالا که دلیلش استفاده از هارد 512 گیگ SSD و سی پی یو core i7 هستش.

kaka321
18-02-2011, 11:31
vaio vpc eb37fg

دوستان هیچ اطلاعاتی در مورد این نوت بوک نیست حتی تو سایت notebookcheck هم در مورد تستش نیست کسی اطلاعاتی از rate Ttest این دستگاه داره لینکشو بی زحمت بذاره

amamiamiamir
18-02-2011, 22:06
سلام
یه f13 lgx خریدم
غالیه
قفط چجوری بلوتوسش رو روشن کنم برای pair شدن با headsete bluetooth

mishkaa
19-02-2011, 13:50
سلام
دوستان غزیز
ایا کسی هست که سونی vaio f133 داشته باشه ؟

من چند روزه این لپ تاب رو گرفتم ، احساس میکنم صدای فن اون زیاده
لطفا من را راهنمایی کنید .

konstantin
19-02-2011, 15:02
سلام دوستان
می خوام یه لپ تاپ سبک بخرم . بین sony S-136 و EA-36 موندم. می خوام نرم افزارهای مهندسی باهاش کار کنم. وزن سبک خیلی برام مهمه . لطفاً اگه میتونین سریع جواب بدین

kaka321
20-02-2011, 00:54
سلام دوستان
می خوام یه لپ تاپ سبک بخرم . بین sony S-136 و EA-36 موندم. می خوام نرم افزارهای مهندسی باهاش کار کنم. وزن سبک خیلی برام مهمه . لطفاً اگه میتونین سریع جواب بدین
EA36 از نظر گرافیکی بهتره

maryam mogadas
20-02-2011, 12:02
سلام دوستان میخوام یه لپ تاپ سبک بگیرم برای کارای مهندسی میخوام هم مهندسی IT و هم برای نقشه کشی نیدونم کدوم مدل رو انتخاب کنم چه مدلی بهتره لطفا راهنماییم کنید

kaka321
20-02-2011, 12:34
سلام
دوستان غزیز
ایا کسی هست که سونی vaio f133 داشته باشه ؟

من چند روزه این لپ تاب رو گرفتم ، احساس میکنم صدای فن اون زیاده
لطفا من را راهنمایی کنید .
f133 بدلیل داشتن کانفیگ بالا مخصوصا cpu صدای فنش بالاست و طبیعی هستش اون هم به دلیل قدرت بالای فن هستش

amir_snake
23-02-2011, 13:31
سلام من یه سونی سری f گرفتم وقتی بازی warcraft رو اجرا می کنم با اینکه 16 اینچه 2 اینچ از هر طرف سیاه میشه
کلید auto adjusment نداره؟؟ چی کار کنم؟؟؟؟ تو خود بازی نمی شه...همه رزولوشن هم زدم باز همونجوری بازیش هم قدیمی چیز خاصی نداره..کمک