PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄ ™ Sony اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10

mohsenfhm
27-12-2009, 15:36
سري cw محصولات جديديه ؟؟؟ يعني تازه وارد بازار شده ؟

به سري sr مي رسه ؟؟؟؟؟

Pami
27-12-2009, 16:05
سري cw محصولات جديديه ؟؟؟ يعني تازه وارد بازار شده ؟

به سري sr مي رسه ؟؟؟؟؟

CW جديد هست و جاي CS اومد
به SR ارتباطي نداره ، مشخصاتشون با هم خيلي فرق ميكنه

hussain
27-12-2009, 16:45
سلام دوستان
لب تابم رو فرمت کردم و روش Xp ریختم،شنیدم یه دکمه ریکاوری داره کهویندوز رو به ویستای اول برمیگردنه.
آیا چنین کاری امکان داره؟
درضمن در اول روشن شدن لب تاب F10 زدن عملی صورت نگرفت

r_22009
27-12-2009, 16:51
سلام دوستان
لب تابم رو فرمت کردم و روش Xp ریختم،شنیدم یه دکمه ریکاوری داره کهویندوز رو به ویستای اول برمیگردنه.
آیا چنین کاری امکان داره؟
درضمن در اول روشن شدن لب تاب F10 زدن عملی صورت نگرفت
اگر شما درایو ریکاوری رو پاک نکرده باشی قاعدتا باید در همون اول که سیستم روشن می شه با دکمه f10 یا f11 وارد صفحه ریکاوری بشه.(این دکمه رو باید وقتی لوگوی سازنده لپتاپت نمایش داده می شه بزنی)

hussain
27-12-2009, 18:13
ممنون دوست عزیز
ولی با زدن این 2 دکمه اتفاقی نمیوفته!
یه سوال دیگه ویندوز 7 رو سری CE جواب میده؟

mohsenfhm
27-12-2009, 19:29
CW جديد هست و جاي CS اومد
به SR ارتباطي نداره ، مشخصاتشون با هم خيلي فرق ميكنه

من هنوز با sr كار نكردم ولي با cw كار كردم خيلي خوشم اومد . ولي همه ميگن سري sr و z فوق العادست و هيچ سري به اين دو نمي رسه . مي خواستم ببينم نظر دوستان چيه ؟؟؟ ظاهر برام خيلي مهمه . از نظر ظاهر كدوم سري قشنگتره ؟؟

biostar
27-12-2009, 20:04
من هنوز با sr كار نكردم ولي با cw كار كردم خيلي خوشم اومد . ولي همه ميگن سري sr و z فوق العادست و هيچ سري به اين دو نمي رسه . مي خواستم ببينم نظر دوستان چيه ؟؟؟ ظاهر برام خيلي مهمه . از نظر ظاهر كدوم سري قشنگتره ؟؟

تقریبا همه ی نوت بوک های سونی زیبا هستند.
کیفیت صفحه نمایش سری SR و Z از سری CW بالاتر هست.
باتری بهتری دارند.
سبک تر هستند.
و سری Z جزو سبک تری نوت بوک های 13 اینچی هست و استحکام و جنس بدنه بسیار خوبی دارد.
همچنین 2 کارت گرافیک نیز دارد.که در حالت power saver زمان شارژ زیادی رو در اختیار شما قرار دهد.
اما performance سری CW بالاتر هست و برای افرادی که هم به قدرت و هم به وزن دستگاه توجه دارند ساخته شده.

mohsenfhm
28-12-2009, 14:00
با سلام . دوستان ميشه يه توضيحي در مورد شركت سوني بديد . سوني امريكايي يا ژاپني ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

معني كلمه vaio چيه ؟؟؟؟

تا چند سال پيش سوني پسوند و پيشوند نداشت ولي الان همه محصولاتش پسوند داره مثل sony vaio ,bravia, sony ericson و..........................................

BRUSH
28-12-2009, 14:41
با سلام . دوستان ميشه يه توضيحي در مورد شركت سوني بديد . سوني امريكايي يا ژاپني ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

معني كلمه vaio چيه ؟؟؟؟

تا چند سال پيش سوني پسوند و پيشوند نداشت ولي الان همه محصولاتش پسوند داره مثل sony vaio ,bravia, sony ericson و..........................................

vaio = audio video integrated operation

تا اونجایی که من میدونم سونی یه کمپانیه ژاپنیه.....تولید چینه .....اسمبل خیلی جاها

farvahar82
28-12-2009, 20:29
میشه لطفا تفاوتهای سری sr & z & fw & cw واسم بگین .می خوام بدونم هر کدوم تو چی بهتر و بدتر هستن؟

Pami
28-12-2009, 20:37
میشه لطفا تفاوتهای سری sr & z & fw & cw واسم بگین .می خوام بدونم هر کدوم تو چی بهتر و بدتر هستن؟

سري CW : سايز 14.1 اينچي ، ساخته شده براي مالتي مديا و كارهاي متوسط و ميان رده و همينطور جابجايي متوسط ، بدنه ضعيف هست

سري FW : سايز 16 اينچي ، مناسب براي بازي و پردازش هاي سنگين ( بهترين سري سوني از نظر سخت افزار )
كيفيت خوب ال سي دي و صدا و همينطور قيمت مناسب

سري Z : سري Ultra Portable سوني با بدنه بسيار محكم و سخت افزار قوي و مصرف كم و بهينه شده براي جابجايي بالا در شرايط سخت آب و هوا ، هرچند گرافيك قدرتمندي براش در نظر نگرفته شده ، قيمت بالايي هم دارد

سري SR :‌ سري جايگزين SZ كه يك 13.3 اينچي قدرتمند است ولي مزايايي مثل بدنه محكم Z رو ندارد و كيفيت مانيتور و بقيه قطعات از Z پايينتر هست ولي گرافيك بهتري براش در نظر گرفته شده

Pami
28-12-2009, 20:41

معني كلمه vaio چيه ؟؟؟؟

سوني يك شركت اصيل ژاپني هست كه بيش از 60 سال هست كه داره فعاليت ميكنه
سود دهي بسيار بالايي داره و جزو شركت هايي هست كه اعتبار زيادي بين مشتري ها و خريداران داره
سوني داراي بيش از 70 شركت تابعه در سراسر جهان هست و تمام كارخانه هاش زير نظر سوني ژاپن فعاليت ميكنند

بخش VAIO يكي از محصولات پرارزش سوني هست كه اعتبار زيادي براي سوني داره و حفظ موقعيتش براي سوني مهمه ، چندين سال پيش كه سوني وارد بازار لپ تاپ شد چندين ميليون دلار هزينه كرد تا كلمه VAIO به رسم الخط ژاپني توسط بهترين طراح ژاپن در بياد ، وقتي همچين هزينه اي ميشه مطمئن باشيد روي اين بازار مانور زيادي ميده
سوني از همون ابتدا محصولاتش داراي اسم مستعار بودند

پيشنهاد ميكنم مطالب گروه سوني رو بخونيد ( از طريف پروفايل من و در منوي گروه ها قابل دسترس هست )

ahkh2020
29-12-2009, 05:37
با تشكر از تمامي فعالين انجمن لپ تاپ (اسم نميبرم چون ممكنه از قلم بيفته :46: ) ...من بالاخره لپ تاپ با راهنمايي اين دوستان گرتم
من خيلي صبر كردم تا LENOVO Y 550 بخرم ولي سازگار نامرد با CPU 2.5 ديگه وارد نكرد منم رفتم CW 16 FG خريدم :8: ... الانم دارم RECOVERY DISCS ميگيرم و اينا :3:

دوستان از هفته ديگه هر كي سوال داشت در خدمتم :27:

mohsenfhm
29-12-2009, 08:50
مباركه . به نظر من خوب شد كه سوني گرفتي . سوني از هر لحاظ سر تره .

mohsenfhm
29-12-2009, 08:54
سوني يك شركت اصيل ژاپني هست كه بيش از 60 سال هست كه داره فعاليت ميكنه
سود دهي بسيار بالايي داره و جزو شركت هايي هست كه اعتبار زيادي بين مشتري ها و خريداران داره
سوني داراي بيش از 70 شركت تابعه در سراسر جهان هست و تمام كارخانه هاش زير نظر سوني ژاپن فعاليت ميكنند

بخش VAIO يكي از محصولات پرارزش سوني هست كه اعتبار زيادي براي سوني داره و حفظ موقعيتش براي سوني مهمه ، چندين سال پيش كه سوني وارد بازار لپ تاپ شد چندين ميليون دلار هزينه كرد تا كلمه VAIO به رسم الخط ژاپني توسط بهترين طراح ژاپن در بياد ، وقتي همچين هزينه اي ميشه مطمئن باشيد روي اين بازار مانور زيادي ميده
سوني از همون ابتدا محصولاتش داراي اسم مستعار بودند

پيشنهاد ميكنم مطالب گروه سوني رو بخونيد ( از طريف پروفايل من و در منوي گروه ها قابل دسترس هست )

منظورتون از رسم الخط ژاپني همون طراحي كه رو محصولاتشه ؟ يعني حرف VAIO اي كه رو لپ تاپهاش هست با خط ژاپنيه ؟؟

milaneze667
29-12-2009, 16:24
سلام به همگی ترو خدا کمکم کنین!میدونم نباید اینجا مطرح کنم ولی اگه میشه جواب بدبن دارم دیونه میشم!!!من CW1NFX/B گرفتم ولی فکر میکنم اشتباه کردم!!!چنتا ایراد داره:))
1)بعضا ازش یه صدا شبیه تیک تیک ساعت میاد!!
2)از روی کیبورد صدای جزززززززززززز میاد هم فکر میکنم از فن میاد هم فکر میکنم از DVDوblue ray چون ار همه جا میاد نمیدونم!!صدای هارد نیستاااااااا!!!!!
3)CPU شدید کار مینه انگار برنامه سنگین دارم اجرا میکنم در حالی که فقط اینترنتم!!!فن خیلی تندکار میکنه!!!!
4)وقتی ریز میشم رو lcd خطوط سفید عمودی هست البته تو عکس دیده نمیشه تو جاهایی که زمینه سیاه هست بشتر معلومه:))
ترو خدا بگین چیکارکنم

mohsenfhm
29-12-2009, 22:30
سلام به همگی ترو خدا کمکم کنین!میدونم نباید اینجا مطرح کنم ولی اگه میشه جواب بدبن دارم دیونه میشم!!!من CW1NFX/B گرفتم ولی فکر میکنم اشتباه کردم!!!چنتا ایراد داره:))
1)بعضا ازش یه صدا شبیه تیک تیک ساعت میاد!!
2)از روی کیبورد صدای جزززززززززززز میاد هم فکر میکنم از فن میاد هم فکر میکنم از DVDوblue ray چون ار همه جا میاد نمیدونم!!صدای هارد نیستاااااااا!!!!!
3)CPU شدید کار مینه انگار برنامه سنگین دارم اجرا میکنم در حالی که فقط اینترنتم!!!فن خیلی تندکار میکنه!!!!
4)وقتی ریز میشم رو lcd خطوط سفید عمودی هست البته تو عکس دیده نمیشه تو جاهایی که زمینه سیاه هست بشتر معلومه:))
ترو خدا بگین چیکارکنم

سلام دوست عزيز . منم مي خواستم همين روزها دقيقا همين مدل بگيرم ولي با گفته هاي شما دلسرد شدم .اگر گارانتي داره حتما ببر .صداي تيك تيك احتمالا از هارد دستگاهتونه . گوشي هاي موتورلا هم اين جزجزو دارن فكر نمي كنم جاي نگراني باشه .خطوط سفيد هم احتمالا از گرافيكه

shahab1985
30-12-2009, 01:13
با تشكر از اساتيد
يه سوال ديگه
وب كم من موشن ايزه
چطور ميشه اين سيستم امنيتو فعال كنم
و چطور ميتونم از وبش استفاده كنم؟

r_22009
30-12-2009, 14:52
با تشكر از اساتيد
يه سوال ديگه
وب كم من موشن ايزه
چطور ميشه اين سيستم امنيتو فعال كنم
و چطور ميتونم از وبش استفاده كنم؟
اگه لپتاپت سونی هست یه نرم افزار وب کم روش نصبه(ArcSoft WebCam Companion™ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) تو قسمت مونیتور می تونی از motion detect استفاده کنی.
اگه نبود هم می تونی دانلودش کنی

sshiiva
31-12-2009, 12:42
سلام . من الان یه لپ تاپ سونی دارم به مدل FW490DEB و خیلی خوب هست همه چیزش ولی مشکلی باهاش دارم اینه که بزرگ و سنگین هست برای من . مشخصاتش هم اینه : 4 گیگ رم - هارد 320 سی پی یو 2.66 و مانیتور 16.4 . ساخت آمریکا هم هست .

حالا من قصد فروشش رو دارم و کسی هم ازم میخره اونو به همون قیمتی که خریدم یعنی 1.200 .

دو تا گزینه میخوام بخرم ولی شک دارم که درست هست یا نه و میخواستم منو راهنمایی کنین :

یکی اینکه میخوام با همین مشخصات بخرم ولی 13 اینچ ولی بعضی ها به من گفتن که 13 اینچ ها حتا اگه مشخصات سخت افزارشون قوی تر هم باشه , بازم ضعیف هستن . میخواستم بپرسم چطور یه همچین چیزی ممکنه و آیا حقیقت داره ؟

دوم اینکه بعضی ها به من پیشنهاد دادن مک بوک بخرم بجای سونی چون کار من عکاسی و فتوشاپ هست و در کنارش فقط اینترنت میگردم و موزیک گوش میدم و فیلم نگاه میکنم و کار دیگه ای نمیکنم . آیا انتخاب خوبی هست ؟

سوم اینکه خودم تصمیم دارم یه سونی 15 اینچ بخرم با مشخصاتی که مینویسم و آیا چنین چیزی هست در بازار ؟
ساخت آمریکا - هارد 250 گیگ دور بالا . گرافیک ای تی آی 2 حداقل . رم 4 گیگ . سی پی یو هم 2.66 کور 2 . مودم و شبکه و مموری ریدر و وب کم و دی وی دی رایتر و اچ دی ام آی و وای فای هم داشته باشه . و در ضمن مانیتورش ال ای دی هم باشه .
همین جا یه سوال برام پیش اومده چون توی بازار دو مدل مانتیور دیدم یکی ال ای دی و یکی هم اکو . میخواستم فرق این دو تا رو هم بدونم که کدومشون بهتر هستن ؟ و آیا با بودجه 1.500 تومن میتونم چنین دستگاهی رو بخرم و آیا در بازار پیدا میشه ؟ ممنو میشم منو راهنمایی کنین . آها ویندوز هفت هم باشه .... :31:
مرسی:40:

unforgiven123
31-12-2009, 13:25
سلام.
اقای pami wega بابت لیست شماره 11 واقعا دستت درد نکنه.نگاه کردن چند دقیقه ای به لیست مثل گشتن چند ساعته تو بازاره.
چند سوال:
از این مدلای fw کدوماشون full hd هستن؟
460jbt - 590cto - 590fzb - 590gcb - 56 gfb

wu که در 56gfb در کنار سایز مانیتور نوشته شده چه معنی میده؟
ایران رهجو این مدل 56 را موجود داره؟

srfarzaneh
01-01-2010, 18:24
سلام
با یک میلیون تومان شما کدام یک از این دو لپ تاپ را می خرید؟؟
sony FW550
cpu 2.53 c2d 3Mb cash
4Gb ram DDR2
320GB 7200rpm
BluRay
VGA ATI 4650 2Gb
wndows original 7 HP 64
monitor 16.4"
2.8 KG

2-Dell vostro 1520
cpu 2.53 c2d 3Mb cash
4Gb ram DDR2
320GB ba sorat mamoli
DVD/RW
VGA Geforce 9300
wndows vista
monitor 15.4"
2.8 KG

هر دو بدون گارانتی ایران هستند و ضمنا کاری هم به اینکه چرا قیمت این دو تا هر دو حدود یک میلیون است نداشته باشید
سوال دوم:
آیا می توان جای PC از لپ تاپ استفاده کرد ؟ آیا می ارزد که من یک میلیون پای این لپ تاپ بدهم در صورتی که با یک میلیون می شود یک PC خیلی عالی و بهتر از اینها خرید؟

ayaz1364
02-01-2010, 11:28
با سلام
دوستان من قبلا با ریکاوری لب تاب وایو کار کردم چون 4 سال میشه که دارم از لب تاب های وایو استفاده میکنم اما این مدل جدیدی رو که گرفتم رو با ریکاوریش مشکل دارم (FW-550F)
الان خواستم ریکاورش کنم برای تست دیدم که کلا تمام تنظیمات رو به حالت کارخانه ای در آورد در صورتی که من میخاسم فقط ویندوز رو ریکاور کنم که از شر این نرم افزار های بیخود تریال او راحت بشم

میشه راهنمایی کنید که چی کار کنم که فقط ویندوز رو از طریق سی دی ریکاوری بریزم
تو مدل های قدیمی این طوری نبود و به راحتی میتونستم فقط ویندوز رو ریکاور کنم RESOTORE DRIVE C رو که میزنم اجازه نمیده و میگه باید RESORE COMPLETE SYSTEM رو انجام بدی این طوری میشه که کل پارتیشن بندی های هم که انجام دادم دوباره از بین بره
ممنون

================================================== ==============

با سلام
دوستان روی لب تاپ من ویندوز 7 اورجینال 64 نصب هست
مشکل من این هست که چگونه هارد اون رو پارتیشن بندی کنم که وقتی اون رو ریکاور میکنم از بین نره لطفا این سوال رو با توجه به مشکلی که در بال گفتم جواب بدین
میشه راهنمایی کنید که باید چی کار کنم

r_22009
02-01-2010, 18:41
سلام
sony FW550
cpu 2.53 c2d 3Mb cash
4Gb ram DDR2
320GB 7200rpm
BluRay
VGA ATI 4650 2Gb
wndows original 7 HP 64
monitor 16.4"
2.8 KG

2-Dell vostro 1520
cpu 2.53 c2d 3Mb cash
4Gb ram DDR2
320GB ba sorat mamoli
DVD/RW
VGA Geforce 9300
wndows vista
monitor 15.4"
2.8 KG

هر دو بدون گارانتی ایران هستند و ضمنا کاری هم به اینکه چرا قیمت این دو تا هر دو حدود یک میلیون است نداشته باشید
سوال دوم:
آیا می توان جای PC از لپ تاپ استفاده کرد ؟ آیا می ارزد که من یک میلیون پای این لپ تاپ بدهم در صورتی که با یک میلیون می شود یک PC خیلی عالی و بهتر از اینها خرید؟
من سونی رو ترجیح میدم. سونی fw از بهترین های vaio هست و کاراییش عالیه و تنها مشکلش 16 اینچ بودنشه. در هرحالت بین این 2 تا من اصلا دل رو پیشنهاد نمی کنم
سوال2: لپتاپ های کنونی فرق زیادی با pc نداره و می شه راحت به جای pc استفاده کرد(مثل خودم). اما شما با این پول می تونین یه pc عالی بخرین. حالا تصمیم بین لپتاپ و pc با توجه به نیازتون با خودتونه

ayaz1364
02-01-2010, 19:42
سلام
sony FW550
cpu 2.53 c2d 3Mb cash
4Gb ram DDR2
320GB 7200rpm
BluRay
VGA ATI 4650 2Gb
wndows original 7 HP 64
monitor 16.4"
2.8 KG

2-Dell vostro 1520
cpu 2.53 c2d 3Mb cash
4Gb ram DDR2
320GB ba sorat mamoli
DVD/RW
VGA Geforce 9300
wndows vista
monitor 15.4"
2.8 KG

سوال دوم:

دوست عزیز همون وایو رو بگیر پشیمون نمیشی من هم خودم الان دو هفته میشه همین مل رو خریدم و بسیار خوبه ولی من 1200000 خریدم شما میگی 10000000 من کمی دارم شک میکنم
در هر صورت حرف نداره پشیمون نمیشی

*mhm*
03-01-2010, 15:48
سلام
می خواستم بدونم سونی هر چند وقت یکبار سری جدید لپتاپ هاش رو وارد بازار می کنه؟آیا همیشه بازه ی خاصی داره؟
مثلا اگر ساخت سری fw ادامه داشته باشه fw66 کی و چه زمانی ساخته خواهد شد.
می دونم سوال جالبی نیست اما خیلی برام مهمه که یه جواب نسبتا مناسب در این زمینه دریافت کنم.
mohsenfhm
03-01-2010, 16:56
سلام
می خواستم بدونم سونی هر چند وقت یکبار سری جدید لپتاپ هاش رو وارد بازار می کنه؟آیا همیشه بازه ی خاصی داره؟
مثلا اگر ساخت سری fw ادامه داشته باشه fw66 کی و چه زمانی ساخته خواهد شد.
می دونم سوال جالبی نیست اما خیلی برام مهمه که یه جواب نسبتا مناسب در این زمینه دریافت کنم.
شركت هاي معتبر مثل سوني هميشه در حال طراحي و ساخت سري هاي جديد هستند و براي مثال : مثل توليد پيكان نيست كه 50 سال توليد بشه .اگر هم مي بينيد يك مدل چندين سال به فروش مي رسه حتما قبلا توليد شده بود و در انبار بوده. الان جديدترين سري cw هست و مطمئنم كه بزودي سري هاي جديد تري مياد كه از نسل جديد پردازنده هاي core i7 استفاده ميشه

ayaz1364
04-01-2010, 03:33
با سلام
دوستان من قبلا با ریکاوری لب تاب وایو کار کردم چون 4 سال میشه که دارم از لب تاب های وایو استفاده میکنم اما این مدل جدیدی رو که گرفتم رو با ریکاوریش مشکل دارم (FW-550F)
الان خواستم ریکاورش کنم برای تست دیدم که کلا تمام تنظیمات رو به حالت کارخانه ای در آورد در صورتی که من میخاسم فقط ویندوز رو ریکاور کنم که از شر این نرم افزار های بیخود تریال او راحت بشم

میشه راهنمایی کنید که چی کار کنم که فقط ویندوز رو از طریق سی دی ریکاوری بریزم
تو مدل های قدیمی این طوری نبود و به راحتی میتونستم فقط ویندوز رو ریکاور کنم RESOTORE DRIVE C رو که میزنم اجازه نمیده و میگه باید RESORE COMPLETE SYSTEM رو انجام بدی این طوری میشه که کل پارتیشن بندی های هم که انجام دادم دوباره از بین بره
ممنون

================================================== ==============

با سلام
دوستان روی لب تاپ من ویندوز 7 اورجینال 64 نصب هست
مشکل من این هست که چگونه هارد اون رو پارتیشن بندی کنم که وقتی اون رو ریکاور میکنم از بین نره لطفا این سوال رو با توجه به مشکلی که در بال گفتم جواب بدین
میشه راهنمایی کنید که باید چی کار کنم

از دوستان کسی نبود که من رو کمک کنه و جواب سوالات من رو بده
ممنون میشم راهنمایی کنید

unforgiven123
04-01-2010, 12:16
از دوستان کسی نیست جواب پست 772 را بده؟

msseng
04-01-2010, 15:17
خبر تازه اینکه :
سایت sony برای یک سری از laptopها از جمله FW46GJ که در اصل با ویندوز ویستا ارائه شده، درایورهای ویندوز 7 رو ارائه کرده!

mehrshad taheri
05-01-2010, 02:59
خبر تازه اینکه :
سایت sony برای یک سری از laptopها از جمله FW46GJ که در اصل با ویندوز ویستا ارائه شده، درایورهای ویندوز 7 رو ارائه کرده!
اره یه چند روزی میشه!
ولی من نمیدونم چرا یه سری درایوهاش کار نمیکنه!
مثلا درایور کارت گرافیکش نصب نمیشه!:13:

ayaz1364
05-01-2010, 13:16
خبر تازه اینکه :

اره یه چند روزی میشه!

بله درسته برای کارت گرافیک لب تاب fw 550 من هم درایور گرافیکش رو اشتباه گذاشته و نصب نمیشه

Pami
05-01-2010, 16:30
سلام.
اقای pami wega بابت لیست شماره 11 واقعا دستت درد نکنه.نگاه کردن چند دقیقه ای به لیست مثل گشتن چند ساعته تو بازاره.
چند سوال:
از این مدلای fw کدوماشون full hd هستن؟
460jbt - 590cto - 590fzb - 590gcb - 56 gfb

wu که در 56gfb در کنار سایز مانیتور نوشته شده چه معنی میده؟
ایران رهجو این مدل 56 را موجود داره؟

خواهش ميكنم
مدلهايي كه Full HD هستند كنارشون مشخص شده با WU به معناي مخفف Wide Ultra گذاشتم
ايران رهجو مدل FW-56 رو موجود داره

spider703
05-01-2010, 20:51
دوست عزيز شما مطمئن هستيد ايران رهجو اين مدل 56 را موجودي دار؟چون بنده كه تا ديروز تماس گرفتم اعلام كردند كه تمام كردند

Pami
05-01-2010, 21:56
دوست عزيز شما مطمئن هستيد ايران رهجو اين مدل 56 را موجودي دار؟چون بنده كه تا ديروز تماس گرفتم اعلام كردند كه تمام كردند

من از كسي كه تهران واسط كارهام هست پرسيدم در پاييتخت موجود داشتند

mehrshad taheri
05-01-2010, 22:13
بله درسته برای کارت گرافیک لب تاب fw 550 من هم درایور گرافیکش رو اشتباه گذاشته و نصب نمیشه
خیلی جالبه!
میاد برای نصب بالا ولی ادامه نمیشه داد!:18:
یه سری دیگه هم نصب نمیشه فقط گرافیک نیست:13:

r_22009
06-01-2010, 13:35
اره یه چند روزی میشه!

خیلی جالبه!
میاد برای نصب بالا ولی ادامه نمیشه داد!:18:
یه سری دیگه هم نصب نمیشه فقط گرافیک نیست:13:
شما می تونین برین توی سایت ati و درایورتونو بسته به مدل کارت گرافیک دانلود کنین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

*mhm*
06-01-2010, 16:49
سلام
من امروز زنگ زدم ايران رهجو گفتند كه ديگه fw56 وارد نمي كنند و الان هم موجودي ندارند.ميدونيد دليلش چيه؟
قصد داشتم بخرم.

mohsenfhm
06-01-2010, 22:10
[QUOTE=*mhm*;4555085]سلام
من امروز زنگ زدم ايران رهجو گفتند كه ديگه fw56 وارد نمي كنند و الان هم موجودي ندارند.ميدونيد دليلش چيه؟
قصد داشتم بخرم.[/QUOTE

من فكر مي كنم ديگه اين مدل توليد نمي شه ولي بازم تو بازار هست بگرديد پيدا ميشه ولي cw ها هم خيلي خوبن .بيشتر فكر كنيد

VahidDG2007
07-01-2010, 17:21
[QUOTE=*mhm*;4555085]سلام
قصد داشتم بخرم.[/QUOTE

من فكر مي كنم ديگه اين مدل توليد نمي شه ولي بازم تو بازار هست بگرديد پيدا ميشه ولي cw ها هم خيلي خوبن .بيشتر فكر كنيد

تولید میشه منتها این دفه باز با نام fw66 میدن بیرون :31: مثل 46 که بعد 56 دادن :31:

ع.ص
07-01-2010, 18:11
دوستان نظرتون درباره FW590FWB چیه؟فرقش با FW560چیه؟کدوم بهتره؟

اصلا الان بهترین لپ تاپ سونی تو سری FW چیه؟

vahid.tipic
07-01-2010, 18:59
با سلام.
من که واقعا دیگه گیج شدم بین 2 رقمی و 3 رقمی.میرم اسپیناس میگه 3 رقمی خوبه چون به سفارش امریکاسو از این حرفا میرم ایران رهجو میگه 2 رقمی خوبه و 3 رقمی ها ارسال میشه واسه کشورهای در حال توصعه مثل برزیل و ...
بابا بلاخره من چیکار کنم؟!
بین دو مدل زیر گیر کردم اساسی
FW56GF
FW 590 FWB

ayaz1364
08-01-2010, 08:19
با سلام.
من که واقعا دیگه گیج شدم بین 2 رقمی و 3 رقمی.میرم اسپیناس میگه 3 رقمی خوبه چون به سفارش امریکاسو از این حرفا میرم ایران رهجو میگه 2 رقمی خوبه و 3 رقمی ها ارسال میشه واسه کشورهای در حال توصعه مثل برزیل و ...
FW56GF
FW 590 FWB

دوست عزیز به این حرفا توجه نکن من خودم الان 4 سال میشه دارم از لب تاب های سونی استفاده میکنم هم دو رقمی دارم هم سه رقمی از هر دوتاش هم مثل خر ار میکشم تا الان هیچ مشکلی برام پیش نیومده شما هم اینقدر دل دل نکن یکی رو بگیر به خدا هیچ فرقی نداره
در مورد دو رقمی هم بگم که قط برتریش تو داشتن گارانتی سه ساله ایران رهجو هست که اون هم اگه مشکلی لب تابت یدا کرد اینقدر لک و لک میکنن و بازی برات در میارن که از گارانتی پشیمون میشی چون اصلا تو ایران گارانتی معنی نداره
من خودم حدود دو هفته پیش یکی لب تاب های وایو خودم رو فروختم و یه fw-550f خریدم 1200000یارو گفت گارانتی هم میخواهی گفتم نه؟؟؟!؟!!؟!؟

r_22009
08-01-2010, 12:31
با سلام.
FW56GF
FW 590 FWB
دوستمون راست میگن شما هر مشکلی پیدا کنی می گن این جزو گارانتی نیست. بعدم ایران رهجو به فکر درامد خودشه و جنسای موجود. وقتی می گه 2 رقمی بهتره یعنی یا سودش بیشتره یا فقط 2 رقمی دارن:31:
در کل وایو fw عالیه. مخصوصا مال usa. دیگه هم خودتو تو این مسائل گیر ننداز

roteal2007
08-01-2010, 12:50
به هر حال نبود گارانتی هم یه ریسکه همونطور که بودنش موجب دل خوش کنیه

tarkan.tarka
08-01-2010, 13:29
با عرض سلام خدمت همه میخوام نظرتو نو در مورد لپ تاپ sr 590GYB چیه
CPU:2.8 6M
RAM:4G
HDD:320
VGA:ATI 4570
نظرتون چیه و ساخت امریکا

r_22009
08-01-2010, 19:27
نظرتون چیه و ساخت امریکا
مطمئنی رمش 4 گیگه؟ تا اونجایی که من می دونم باید 3 باشه:10:
اما در کل عالیه و نسبت به قیمتشم می ارزه:8::5:

mohsenfhm
09-01-2010, 08:25
نظرتون چیه و ساخت امریکا

به نظر من فوق العادست . خصوصا cpu خيلي قوي داره

mojtabarafei
09-01-2010, 09:06
سلام
من می خوام یه لپ تاپ سونی بگیرم
می خوام 14 اینچی و سبک باشه
و می خوام باهاش با نرم افزار های مهندسی کار کنم
سرعتشم خوب باشه
قیمت هم حدود 1300000
بعضی ها بهم سری cw رو پیشنهاد کردن ولی نمیدونم چه جوریه؟
راستی سری cw چند وقته که اومده؟

لطفا راهنمایی کنید

آمانیتا
09-01-2010, 18:39
یه سوال
با قیمت 1600 بهترین لپ تاپ سونی سری fw که هست چیه؟که از هر نظر خوب باشه نسبت به قیمتش؟

MoJtaBa.R
09-01-2010, 19:53
به نظر من فوق العادست . خصوصا cpu خيلي قوي داره

ال سی دی هست یا ال ای دی ؟

mohsenfhm
09-01-2010, 22:19
ال سی دی هست یا ال ای دی ؟

ال سي دي هست

ayaz1364
09-01-2010, 23:50
با سلام

میخاستم بدونم میشه روی fw550f ویندوز64x 7 ultimate نصب کنم (ویندوز خودش7 64x home premium هست)
منظورم این هست که از نظر درایوری به مشکل بر نمیخورم

آیا اصلا درایورها برای هر ورژنی از ویندوز 7 با هم فرق داره و یا همه یکی هست (راستی آیا درایور برای 64 و 32 هم فرق میکنه یا نه؟)
من اگه ویندوز 7 32 بیتی نصب کنم مشکلی به وجود نمیاد؟ (چون کارخانه ای 64 بیت هست) اصلا فرق 32 با 64 چیه؟

ممنون میشم کمک کنید

biostar
10-01-2010, 00:18
با سلام
میخاستم بدونم میشه روی fw550f ویندوز64x 7 ultimate نصب کنم (ویندوز خودش7 64x home premium هست)
منظورم این هست که از نظر درایوری به مشکل بر نمیخورم

آیا اصلا درایورها برای هر ورژنی از ویندوز 7 با هم فرق داره و یا همه یکی هست
من اگه ویندوز 7 32 بیتی نصب کنم مشکلی به وجود نمیاد؟ (چون کارخانه ای 64 بیت هست) اصلا فرق 32 با 64 چیه؟

ممنون میشم کمک کنید

خوب شما مشکلی با نصب ویندوز ULTIMATE نخواهید داشت
برای درایور هم می تونید به سایت ساپورت سونی مراجعه کنید.
به نظرم ویندوز رو عوض نکنید چون نیازی به این کار نخواهید داشت و تفاوت زیادی بین ultimate va hpme p وجود نداره.

در ضمن برای چه می خواهید 32 بیتی نصب کنید؟؟؟؟؟؟؟ دلیلی برای این کار وجود نداره.
در کل برای سیستم ها با پردازنده قدیمی و همچنین حافظه ی کم ، و برای نرم افزار ها و برخی درایور ها نسخه 32 بیتی تصب میشه.
برای شما که نوت ب.کی جدید دارید و رم بالا... نصب ویندوز 32بیتی کار غیر عاقلانه ایست.
تفاوت اصلی در این دو نسخه ،:
the 32 or 64 bit architecture refers to the memory address length that can be referenced by the processor. This also has an impact on the maximum amount of memory that can be utilised, which is 4GB for a 32 bit CPU (but in reality the maximum accessible ram is closer to 3.4 GB due to other hardware allocations).

biostar
10-01-2010, 00:19
یه سوال
با قیمت 1600 بهترین لپ تاپ سونی سری fw که هست چیه؟که از هر نظر خوب باشه نسبت به قیمتش؟

در قسمت مشاوره و راهنمایی خرید لپتاپ بیان کنید.

ayaz1364
10-01-2010, 00:48
خوب شما مشکلی با نصب ویندوز ULTIMATE نخواهید داشت
برای درایور هم می تونید به سایت ساپورت سونی مراجعه کنید.
به نظرم ویندوز رو عوض نکنید چون نیازی به این کار نخواهید داشت و تفاوت زیادی بین ultimate va hpme p وجود نداره.

در ضمن برای چه می خواهید 32 بیتی نصب کنید؟؟؟؟؟؟؟ دلیلی برای این کار وجود نداره.
در کل برای سیستم ها با پردازنده قدیمی و همچنین حافظه ی کم ، و برای نرم افزار ها و برخی درایور ها نسخه 32 بیتی تصب میشه.
برای شما که نوت ب.کی جدید دارید و رم بالا... نصب ویندوز 32بیتی کار غیر عاقلانه ایست.
تفاوت اصلی در این دو نسخه ،:
the 32 or 64 bit architecture refers to the memory address length that can be referenced by the processor. This also has an impact on the maximum amount of memory that can be utilised, which is 4GB for a 32 bit CPU (but in reality the maximum accessible ram is closer to 3.4 GB due to other hardware allocations).

ممنون از توضیحات کامل شما
راستش میخام از شر این نرم افزار های بیخودی که با ویندوز هست خلاص بشم چون نمیتونم از روی دی وی دی ریکاوری فقط ویندوز رو نصب کنم
راستی آیا درایورهای ارائه شده برای نسخه 64 و یا 32 فرقی میکنه ؟ (چون کارخانه ای 64 هست درایوهایی رو که تو سایت سونی گذاشتن 64 هست یا به 32 هم میخوره)

r_22009
10-01-2010, 21:07
ممنون از توضیحات کامل شما
راستش میخام از شر این نرم افزار های بیخودی که با ویندوز هست خلاص بشم چون نمیتونم از روی دی وی دی ریکاوری فقط ویندوز رو نصب کنم
راستی آیا درایورهای ارائه شده برای نسخه 64 و یا 32 فرقی میکنه ؟ (چون کارخانه ای 64 هست درایوهایی رو که تو سایت سونی گذاشتن 64 هست یا به 32 هم میخوره)
نرم افزارا رو که می تونین از اینجا پاک کنین:
control panel<programs and features
درایور ها هم اگه دانلود کردین و مشکل داشت یه سری به اینجا بزنین:

shahbab
10-01-2010, 22:24
با سلام

من هم همين مشكل را دارم...البته روي لپ تاب من ويندوز ويستاي 64 بيتي هست...اما روش نوشته كه قابل آپگريد به 7 تا 2010-1-31 ...حالا نميدونم به سايت سوني براي آپگريد مراجعه كنم يا خودم با يه ويندوز سون قفل شكسته اينكار را انجام دهم؟

ayaz1364
11-01-2010, 00:52
با سلام
من یه وایو fw-550 f دارم امروز که ویندوزش رو عوض کردم هر کاری میکنم گرافیکش نصب نمیشه (هرچی از رو دی وی دی نصب میکنم نصب نمیشه)
دو تا گزینه دیگه رو هم نمیشناسه (تو عکس مشخص کردم)
تو سایت سونی که میرم هم مدل گرافیک لب تابم رو اشتباه نوشته (مدل گرافیک تو عکس مشخص شده)
در ضمن دکمه های کم و زیاد کردن صدا و نور هم هرچی درایوراش رو از رو دی وی دی ریکاوری نصب میکنم کار نمیکنه
ویندوز اصلی خودش 7 home premium 64x هست که من هم همون رو نصب کردم
میشه راهنمایی کنید که چی کار کنم تا این مشکل حل بشه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Tornado2800
11-01-2010, 00:53
سلام
دوستان ، از لپ تاپ های شما ایا صدای بسیار ریزی از هاردش وقتی در حال کار هستش هارد ، شنیده میشه؟
مخصوصا CW ! ?

Pami
11-01-2010, 00:56
سلام
دوستان ، از لپ تاپ های شما ایا صدای بسیار ریزی از هاردش وقتی در حال کار هستش هارد ، شنیده میشه؟
مخصوصا CW ! ?

اكثر هارد ها مخصوصا 2.5 اينچي هاي مخصوص لپ تاپ به صدا ميفتند
سعي كنيد عادت كنيد يا با مدلهاي جديد Western Digital يا Fujitsu جايگزين كنيد

Tornado2800
11-01-2010, 01:01
اكثر هارد ها مخصوصا 2.5 اينچي هاي مخصوص لپ تاپ به صدا ميفتند
سعي كنيد عادت كنيد يا با مدلهاي جديد Western Digital يا Fujitsu جايگزين كنيد
ممنون البته بسیار ناچیز هستش صدا ولی خوب :20: یعنی بیشتر هم خواهد شد ؟
چون هاردش WDC ظاهرا وسترن دیجیتال هستش

Arashdn
11-01-2010, 22:15
سلام
یکی از بچه ها Sony P530N/Q گرفته
روش ویندوز ویستا هست
تو سایت سونی که میگشتم دیدم Free upgrade به وین 7 گذاشته تا اخر ژانویه
رفتم فرم و اینجور چیزا پر کنم
دیدم کشور ها فقط آمریکا و چند تا همسایه اش هست
لپ تا پ رو با گارانتی نوتالی گرفتم
به نظرتون چیکار میشه کرد؟

MehranVB
12-01-2010, 00:21
به جز ایران رهجو، چه گارانتهایی قابل اعتماد هستن؟

Arashdn
12-01-2010, 08:10
امرتات
نوتالی

من این دو تا رو میدونم که مطمعن هستن

r_22009
12-01-2010, 12:17
سلام
روش ویندوز ویستا هست
بیا اینم یه راه حل توپ.
شما ویندوز 7 رو نصب کن و با استفاده از این کرک کاملا قانونیش کن (genuine). با این روش آپدیت هم می تونی بکنی و کلا با یه ویندوز اصل هیچ تفاوتی نداره:

piroooz
12-01-2010, 12:35
گارانتی الماس هم خیلی خوبه...
توی اصفهان که قسمت گارانتیش دو مغازه اون ور تر بود و همون جا خدمات را ارائه میدن (مجتمع پارک)
ولی در کل گارانتی خوبیست...

mohsenfhm
12-01-2010, 19:18
آيا مادربرد و رم لپ تاپهاي سوني محصوله خود سونيه يا براي شركت هاي ديگه هست كه سوني مونتاژ مي كنه

tajeasia
13-01-2010, 12:41
بهترین سنی در سری FW 590 FWB fwهست ؟ :13:

r_22009
13-01-2010, 13:41
آيا مادربرد و رم لپ تاپهاي سوني محصوله خود سونيه يا براي شركت هاي ديگه هست كه سوني مونتاژ مي كنه
معمولا چیپست های سونی مال intel هست.
سونی هم که مثل ایران خودرو نیست که بگیره مونتاژ کنه:27:
رم هم مال سونی نیست مثلا مال من Qimonda هستش.

Arashdn
14-01-2010, 08:59
سلام
روش ویندوز ویستا هست
نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohsenfhm
14-01-2010, 10:04
اگر ويندوز اورجينال رو پاك كنيم و يه ويندوز جديد بريزيم چه اتفاقي مي افته ؟؟ چرا ويندوز اورجينال اين همه مهمه ؟؟

piroooz
14-01-2010, 10:14
اگر ويندوز اورجينال رو پاك كنيم و يه ويندوز جديد بريزيم چه اتفاقي مي افته ؟؟ چرا ويندوز اورجينال اين همه مهمه ؟؟
اتفاقی نمیفته ....
خوب یه سری مزایا داره(باگ کمتر و عمر بالاتر سیستم عامل و ...)
شما میتونید دو تا ویندوز را همراه هم داشته باشید ...(دوال بوت)
ولی فقط ریکاوری را داشته باشید که خیالتون راحت باشه ...
در ضمن حدود 100 دلار هم برای همین ویندوزتون هست

capitan black
14-01-2010, 12:14
سلام...دوستان عزیز اگه ممکنه این لینک رو یه نیگاه بندازید حقیقتش چشمم اینو گرفته ولی مدل و سری شو نمیدونم !
چون قصد خرید دارم در اینده و این مدل هم زیباست و هم امکاناتش فوق العادست...اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید...مرسی

soroshea
14-01-2010, 12:27
سلام...دوستان عزیز اگه ممکنه این لینک رو یه نیگاه بندازید حقیقتش چشمم اینو گرفته ولی مدل و سری شو نمیدونم !
چون قصد خرید دارم در اینده و این مدل هم زیباست و هم امکاناتش فوق العادست...اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید...مرسی

چشتون چیزای خوبی رو می گیره ها !!! :31:

سری F سونی هست این چیزی که می خواید که امکاناتش :
Intel® Core™ i7-820QM 1.73
که قابلیت کاهش به 720 هم داره و چهار هسته ای هست ...
گرافیک خوب و نسبتا بالایی داره ...
فعلا مدل خاصی نداره و کلا باید یه مدل کاستوم بردارید ... اسمش فک کنم VPCF1190X هست ...
توی ایران هم نیومده ( خیلی جدیده )
میتونید اگه خارج فامیلی دارید از این آدرس سفارش بدید و بگید براتون بیارن :

نسیت به امکاناتش قیمت مناسبی داره ( البته بیشتر لپ تاپ برای کارهای دقیق محاسباتی و گرافیکی بالا هست )
مانیتور با رزولوشن 1920*1680 ( Full HD )
و Blu-Ray Burner هم داره ( البته اگه بخواید )
در کل برای مصارف خانگی و معمولی نیست و قیمت هم از 1000 تا 3000 دلاره !
کانفیگ خیلی بالایی داره و اگر بگیرید کمی پول اضافه برای لوازم جانبی براش خرج کنید فک کنم تا 4-5 سال دیگه راحت بازی ها رو براتون جواب بده + کارهای گرافیک معمولی رو به بالا و سی پی یو هم خیلی عالیه !

r_22009
14-01-2010, 20:34
کی گفته مهمه؟؟؟ هیچی نمی شه

r_22009
14-01-2010, 20:36

دوست عزیز شما قیمتشو دیدی مناسبه فک کردی ایران بیاد هم با همین قیمته؟؟؟؟ بهترین راه اینه که آمریکا فامیل داشته باشید(چون سونی آمریکا فقط در آمریکا به طور قانونی به فروش می رسه)

capitan black
14-01-2010, 22:54
دوست عزیز شما قیمتشو دیدی مناسبه فک کردی ایران بیاد هم با همین قیمته؟؟؟؟ بهترین راه اینه که آمریکا فامیل داشته باشید(چون سونی آمریکا فقط در آمریکا به طور قانونی به فروش می رسه)

دوست عزیز نمایندگی سونی اینجا داره همینو میفروشه 1350 ...البته چینی هستش و امرکاییش بالای 2 در میاد ولی گویا هیچ فرقی بینشون نیست !

sshiiva
14-01-2010, 23:04
من جوابتونو میدم . کارت گرافیک که مشکلی نداره و شناخته ! اما در مورد اون دو تا ارور دیگه باید اول وارد سایت سونی بشین و از قسمت درایور ها درایورهای مخصوصش رو دریافت کنین . اون دو تا مال درایورهای مموری ریدر هستن یکی مال اس دی و یکی هم مال استیک ! وقتی نصب کنین اون دو تا ارور از بین میره . برای کم و زیاد کردن هم باید درایورش رو نصب کنین و اونو از همون سایت سونی بگیرینش . اسم اون هم هست :
از قسمت درایورهای سایت سونی وارد این بخش میشین :
Sony Applications
و درایوری به اسم
VAIO® Event Service
رو دانلود و نصب میکنین . همین . کلید های کم وز یاد کردن صدا و نور درست میشه البته یکبار ری استارت باید کرد !
این لینک مدل من هست :

مخصوص ویندوز هفت 64 بیت و من از اینجا میگیرم ولی همه رو نگرفتم . شما هم مدل خودتون رو بزنین درایورهاش میاد !

با سلام
من یه وایو fw-550 f دارم امروز که ویندوزش رو عوض کردم هر کاری میکنم گرافیکش نصب نمیشه (هرچی از رو دی وی دی نصب میکنم نصب نمیشه)
دو تا گزینه دیگه رو هم نمیشناسه (تو عکس مشخص کردم)
تو سایت سونی که میرم هم مدل گرافیک لب تابم رو اشتباه نوشته (مدل گرافیک تو عکس مشخص شده)
در ضمن دکمه های کم و زیاد کردن صدا و نور هم هرچی درایوراش رو از رو دی وی دی ریکاوری نصب میکنم کار نمیکنه
ویندوز اصلی خودش 7 home premium 64x هست که من هم همون رو نصب کردم
میشه راهنمایی کنید که چی کار کنم تا این مشکل حل بشه؟

soroshea
15-01-2010, 10:25
دوست عزیز نمایندگی سونی اینجا داره همینو میفروشه 1350 ...البته چینی هستش و امرکاییش بالای 2 در میاد ولی گویا هیچ فرقی بینشون نیست !

نه عزیز من آخه بین چینی و آمریکایی فرق نیست؟؟؟؟ :18:
هنوز این چینیا رو نشناختی ؟ :31:
بهترین راه همونیه که گفتم باید به فامیلات بگی از آمریکا برات بیارن ( تازه باید بازش کنن که روش مالیات نخوره و ... )

shahab1985
15-01-2010, 18:12
سلام
من ويندوزم 7 اورجيناله
الان ميخوام پاكش كنم و دوباره از طريق بكاپش نصب كنم
چطور بايد فرمتش كنم كه پاك بشه؟

r_22009
15-01-2010, 20:01
سلام
من ويندوزم 7 اورجيناله
الان ميخوام پاكش كنم و دوباره از طريق بكاپش نصب كنم
چطور بايد فرمتش كنم كه پاك بشه؟
وقتی سیستمو روشن می کنی و لوگوی vaio و یا سازنده ی لپتاپت رو نشون می ده دکمه f10 یا f11 (بستگی به مدل لپتاپ داره) رو بزن و restore c رو انتخاب کن.
حله

shahab1985
16-01-2010, 03:06
سلام
من ويندوزمو دوباره نصب كردم كردم (بوسيله بكاپ)
حالا يه درايو جديد بهش اضافه شده كه حجمش 39 مگه !
فرمتش كردم نصفش پاك شد ولي ديگه بقيش پاك نميشه
چكار كنم تا اين درايو مخفي بشه؟

يه سوال ديگه هم دارم
من چند هفته پيش ويندوزمو آپديت كردم حدودا 1 گيگ شد ولي الان كه بازم ويندوزمو نصب كردم خواستم آپديت كنم حدود 100 مگ آپديت كرد و ديگه گفت آپديتي نيست!!!
چرا اينطور شد؟

shahab1985
16-01-2010, 03:20
سلام

يه سوال ديگه هم دارم
من چند هفته پيش ويندوزمو آپديت كردم حدودا 1 گيگ شد ولي الان كه بازم ويندوزمو نصب كردم خواستم آپديت كنم حدود 100 مگ آپديت كرد و ديگه گفت آپديتي نيست!!!
چرا اينطور شد؟

r_22009
16-01-2010, 15:04
سلام

يه سوال ديگه هم دارم
چرا اينطور شد؟
نرم افزار Hide my drives رو دانلود کن(اگه واقعا پاک نمی شه)
در مورد آپدیت ممکنه شما فقط important update ها رو چک کرده باشی آخه آپدیت کلی بیشتر از 100 مگه

r_22009
16-01-2010, 15:22
کدوم نمایندگی؟
اولا باید بهتون بگم که سونی هیچ کدوم از لپتاپ هاشو تو دو تا کارخونش نمی زنه(پس مدلش با اون لینکی که گذاشته بودی فرق داره)
دوما اینکه توی همون لینکی که به من دادین اگه نگاه کنید یه سریش pre order هست و هنوز به بازار نیومده. بعد چه جوری اومده تو بازار ایران؟؟؟؟؟؟:20::5:

mohsenfhm
17-01-2010, 14:37
آقايون اين g sensor چيه ؟ به چه درد مي خوره ؟

r_22009
17-01-2010, 19:18
آقايون اين g sensor چيه ؟ به چه درد مي خوره ؟
جی سنسور یه نوع ضد شوکه و هارد را در برابر شوک ها و تکان های (شدیدی) که به لپتاپ وارد می شه محافظت می کنه

tajeasia
17-01-2010, 22:17
با سلام .

اطلاعات تکمیلی از سری F که جدید آمده بدید لطفا و این که صبر کنم بیاد ایران این را بخرم یا اینکه FW590FWB بخرم ؟:11:

ممنون ...

yperion(-)
17-01-2010, 22:58
دوستان گرافیک سری cwسونی با سریfwچقدر فرق داره؟واسه بازی
مثلا:cw-1LFX , fw-550

piroooz
18-01-2010, 13:18
دوستان گرافیک سری cwسونی با سریfwچقدر فرق داره؟واسه بازی
مثلا:cw-1LFX , fw-550
یه کیلو خوبه:31:
با توجه به اینکه گرافیک FW 4650 هست با 1 گیگ ریل و cw GT230M-512 دقیق که نمیشه اعلام کرد و شاید در حدود 10 درصد...
برای مقایسه دقیق تر باید با نرم افزار های مربوطه تست بشه...

r_22009
18-01-2010, 15:21
با سلام .

اطلاعات تکمیلی از سری F که جدید آمده بدید لطفا و این که صبر کنم بیاد ایران این را بخرم یا اینکه FW590FWB بخرم ؟:11:

ممنون ...
من که فک نکنم با همون قیمتی که تو آمریکا هست تو ایرانم بیاد(سری اف).چیزای توپین اما مطمئن باش به ایران که رسید قیمتش سر به فلک می کشه.
سری fw هم سری قدرتمندیه. من پیشنهادم fw هست

mohsenfhm
18-01-2010, 19:32
سلام به همه دوستان .

مي خواستم يك لپ تاپ بگيرم ولي بين دو مدل موندم مي خوام ببينم كدوم كارت گرافيك قوي تره كه همونو بگيرم .حالا از اين دو تا كدوم قوي تره ؟

gforce 9400 يا ati4570 يا gt230

hessam109
19-01-2010, 13:06
سلام
من میخواستم یک لپ تاپ سونی بگیرم قیمت حدودی 1000000 حالا بالا پایین شدنش اشکالی نداره
به نظرتون چی بگیرم که از همه لحاظ مناسب باشه

mohsenfhm
19-01-2010, 20:44
سلام
من میخواستم یک لپ تاپ سونی بگیرم قیمت حدودی 1000000 حالا بالا پایین شدنش اشکالی نداره
به نظرتون چی بگیرم که از همه لحاظ مناسب باشه

بهترین گزینه برای شما cw14 است

Amin.Senator
20-01-2010, 16:01
ببخشيد توي اين cw كه گرافيكش 1790 مگابايت - NVIDIA GeForce GT 210M GPU - 256MB Dedicated كلا واسه گيم خوبه يا نه؟

r_22009
20-01-2010, 19:26
ببخشيد توي اين cw كه گرافيكش 1790 مگابايت - NVIDIA GeForce GT 210M GPU - 256MB Dedicated كلا واسه گيم خوبه يا نه؟

از تکرار پست های خود خود داری کنید. جواب شما را در اینجا دادم:

mohsenfhm
20-01-2010, 23:52
از تکرار پست های خود خود داری کنید. جواب شما را در اینجا دادم:

سوال من يادت رفت :10:

r_22009
21-01-2010, 15:00
سلام به همه دوستان .

مي خواستم يك لپ تاپ بگيرم ولي بين دو مدل موندم مي خوام ببينم كدوم كارت گرافيك قوي تره كه همونو بگيرم .حالا از اين دو تا كدوم قوي تره ؟

gforce 9400 يا ati4570 يا gt230
من از بین اینا 4570 رو انتخاب میکنم.از نظر من قدرت بیشتری نسبت به بقیه داره
سری های جدید ati کیفیت خیلی بالایی رو دارن

*mhm*
21-01-2010, 16:58
من از بین اینا 4570 رو انتخاب میکنم.از نظر من قدرت بیشتری نسبت به بقیه داره
سری های جدید ati کیفیت خیلی بالایی رو دارن

متاسفانه كاملا در اشتباهيد.
gt230 خيلي بهتر از 4570 هست.

hessam109
21-01-2010, 20:20
بهترین گزینه برای شما cw14 است

دوست عزیز مشخصات بیشتری میدادی مثلا قیمت و مشخصات قطعات و ...

ممنون

r_22009
21-01-2010, 21:31
متاسفانه كاملا در اشتباهيد.
gt230 خيلي بهتر از 4570 هست.
من نظر خودمو گفتم
به نظر من که به 9400 فکر نکن. در مورد اون دو تا هم که من نظرمو دادم، حالا دوستان هم نظرشونو می دن

r_22009
21-01-2010, 21:36
دوست عزیز مشخصات بیشتری میدادی مثلا قیمت و مشخصات قطعات و ...

ممنون
cpu:2.2 core2 duo 2mb cache
Ram:4GB DDR3
hdd:320GB 7200RPM
14 inch
NVIDIA GeForce GT 230M GPU - 512MB Dedicated - 2270 MB
قیمت:حدود 1ملیون

looloo20062003
25-01-2010, 16:41
سلام به همه دوستان یه کمک فوری میخوام

من لپ تاپ سونی مدل fw 460plus خریدم و ویندوز ویستا رو پاک کردم و Xp و ویندوز 7 نصب کردم ولی درایورای Xp رو پیدا نکردم

لطفا کمک کنید برای پیدا کردن درایور های xp حتی درایور کارت شبکه هم نصب نیست که بتونم باهاش به اینترنت وصل بشم و از اونجا درایور هاش رو دانلود کنم

لطفا کمک کنید

looloo20062003
25-01-2010, 17:48
سلام به همه دوستان

من لپ تاب سونی مدل fw 460 plus دارم ولی درایور های ویندوز xp رو نمیتونم پیدا کنم لطفا کمک کنید:41:

looloo20062003
25-01-2010, 18:03
دوستان سلام

من درایور های سونی مدل fw 460 plus برای ویندوز xp رو میخوام کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟

*rafael*
25-01-2010, 18:33
من قصد خرید لپ تاپ دارم اما موندم بین این دو مدل :
Sony VAIO CW-1RFX و Sony VAIO CW-1LFX

1RFX سی پی یو قویتری داره اما با کارت گرافیک ضعیفتر و بدون Finger Print نسبت به 1LFX

حالا با این اوصاف کدومشو انتخاب کنم؟
(اینم بگم که زیاد اهل بازی نیستم و بیشتر کارم نت و فیلم و موزیک و استفاده از tv card و ... ولی میخوام هر از چندگاهیم که هوس بازی کردم کم نیاره )

در ضمن یه توضیح قطعات کاردرست از این دو مدل بذارین (مثل دیجی کالا) ... چون من تو سایتای مختلف ، قطعات متفاوتی از این دو مدل دیدم

r_22009
25-01-2010, 19:09
سلام به همه دوستان یه کمک فوری میخوام

من لپ تاپ سونی مدل fw 460plus خریدم و ویندوز ویستا رو پاک کردم و Xp و ویندوز 7 نصب کردم ولی درایورای Xp رو پیدا نکردم

لطفا کمک کنید برای پیدا کردن درایور های xp حتی درایور کارت شبکه هم نصب نیست که بتونم باهاش به اینترنت وصل بشم و از اونجا درایور هاش رو دانلود کنم

لطفا کمک کنید

سلام به همه دوستان

من لپ تاب سونی مدل fw 460 plus دارم ولی درایور های ویندوز xp رو نمیتونم پیدا کنم لطفا کمک کنید:41:

دوستان سلام

من درایور های سونی مدل fw 460 plus برای ویندوز xp رو میخوام کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟

لطفا پست های خود را تکرار نکنید.
برای یافتن درایور هاتون به اینجا برید:

r_22009
25-01-2010, 19:11
من قصد خرید لپ تاپ دارم اما موندم بین این دو مدل :
Sony VAIO CW-1RFX و Sony VAIO CW-1LFX

1RFX سی پی یو قویتری داره اما با کارت گرافیک ضعیفتر و بدون Finger Print نسبت به 1LFX

حالا با این اوصاف کدومشو انتخاب کنم؟
(اینم بگم که زیاد اهل بازی نیستم و بیشتر کارم نت و فیلم و موزیک و استفاده از tv card و ... ولی میخوام هر از چندگاهیم که هوس بازی کردم کم نیاره )

در ضمن یه توضیح قطعات کاردرست از این دو مدل بذارین (مثل دیجی کالا) ... چون من تو سایتای مختلف ، قطعات متفاوتی از این دو مدل دیدم
فینگر پرینت که چیز زیاد مهمی نیست.این دو مدل مدل های متشابهین و اگر اهل بازی نیستید RFX بهتره. هر چند تفاوت در کارت گرافیک آنها زیاد نیست اما برای کار های عادی RFX چون قدرت پردازشش بیشتره بهتره.
در کل تفاوت زیادی با هم ندارن.(برای کارهای عادی)
برای پیدا کردن توضیح از دیجیکالا هم توی گوگل سرچ کنید

baran_hamidmz
27-01-2010, 00:35
کسی هست به من کمک کنه..........؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
سلام
من مهندس معمار هستم.
میخوام یه لب تاپ با قیمت زیر 1.400 تومان بگیرم.
خودم فکر میکنم studio 1557 یا studio 1555 اما برخی از دوستان sony fw550 رو پیشنهاد دادن.برخی هم میگن اگه 1 ماه صبر کنی مدل های بهتری از سونی میاد.البته من میخوام قبل از عید به دلیل گرانی های ناشی از هدف مند کردن یارانه ها لب تاپم رو بگیرم.
حالا از شما دوستان کسی هست به من کمک کنه.
ممنون

alireza661299
27-01-2010, 14:48
سلام
من مهندس معمار هستم.
خودم فکر میکنم studio 1557 یا studio 1555 اما برخی از دوستان sony fw550 رو پیشنهاد دادن.برخی هم میگن اگه 1 ماه صبر کنی مدل های بهتری از سونی میاد.البته من میخوام قبل از عید به دلیل گرانی های ناشی از هدف مند کردن یارانه ها لب تاپم رو بگیرم.
ممنون

هدف مند کردن یارانه ها رو قیمت لپ تاپ تاثیر نمیزاره تازه شاید ارزون تر هم بشه. در طرح هدف مند کردن یارانه ها اگه بخوایم اقتصادی به قضیه نگاه کنیم فقط قیمت کالاهای اساسی افزایش پیدا می کنه و قیمت کالاهای لوکس تغییر نمیکنه و شاید ارزون تر هم بشه.
البته اینم بگم که اینجا ایرانه و اصول اقتصادی بعضی موقع تو ایران جواب نمیده مثلا بنزین سهمیه بندی شد ولی قیمت ماشین رفت بالا!!!!!!!!

r_22009
27-01-2010, 15:04
سلام
من مهندس معمار هستم.
ممنون

هدف مند کردن یارانه ها رو قیمت لپ تاپ تاثیر نمیزاره تازه شاید ارزون تر هم بشه. در طرح هدف مند کردن یارانه ها اگه بخوایم اقتصادی به قضیه نگاه کنیم فقط قیمت کالاهای اساسی افزایش پیدا می کنه و قیمت کالاهای لوکس تغییر نمیکنه و شاید ارزون تر هم بشه.
البته اینم بگم که اینجا ایرانه و اصول اقتصادی بعضی موقع تو ایران جواب نمیده مثلا بنزین سهمیه بندی شد ولی قیمت ماشین رفت بالا!!!!!!!!
اولا که این بحث یارانه ها رو ادامه ندید( به دلیل قانون منع بحث سیاسی در p30world)
دوما جای این پست توی این جاست:

پس لطفا اینجا ادامه ندین.

Pami
27-01-2010, 16:37
تذکر :

دوستان عزیز بارها اعلام کردیم تالار بحث و تبادل نظر محلی برای مشاوره گرفتن در مورد خرید لپ تاپ و بررسی مشکلات لپ تاپ شما نیست .
اینگونه درخواست های مشاوره باید در مشاوره و راهنمایی برای خرید لپ تاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و مشکلات مربوطه باید در سوالات و اشکال های سخت افزاری و نرم افزاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح شوند نه در تاپیک های بحث و تبادل نظر برند ها .
لطفا قوانین رو رعایت بفرمایید تا از این به بعد باعث اخطار گرفتن خود و دیگران نشوید .

با تشکر
pami_wega
( این پست در تمام تاپیک های برند ها گذاشته شده است )

R ch
28-01-2010, 16:20
سلام كسي در مورد سري جديد CW كه قراره بياد اطلاعاتي نداره

r_22009
30-01-2010, 14:50
سلام كسي در مورد سري جديد CW كه قراره بياد اطلاعاتي نداره
این تاپیکو بخونین:

roohollah_zh
31-01-2010, 09:46
سلام
1. سری F کی میاد؟
2. گارانتی کمان رایانه معتبره؟

reza.mansori
31-01-2010, 14:59
دوستان میشه لطفا نظرتون را در مورد سری Z بفرمایند؟

r_22009
31-01-2010, 16:52
دوستان میشه لطفا نظرتون را در مورد سری Z بفرمایند؟

سری Z از نوت بوک های سونی برای مواجه شدن با ضربات و شوک های متداول در سفرهای مختلف و محاسبات روزمره تجاری طراحی شده است . سری Z سونی قدرت و عملکرد موجود در یک نوت بوک بزرگ را در خود دارد . LCD این دستگاه دارای resolution 900×1600 یا1366×768 است و در آن از تکنولوژی Xbrite-DuraView استفاده گرديده است. این LCD تصویری با رنگی حقیقی به شما ارائه داده و Anti-Glare و Scratch-Proofed (ضد خراشیدگی ) است . به کارگیری تکنولوزی SSD (اختیاری) موجب استحکام ، سرعت و بی صدایی درایو آن می شود. SSD به کار گرفته شده در سری Z به کاربر استحکام در برابر تکان های ایجاد شده در سه طرف دستگاه را می دهد و هیچگونه اختلال و سرو صدایی در دستگاه ایجاد نمی کند . در این سری یک SSD دو کاناله 128GB برای بوت شدن سریع تر دستگاه وجود دارد . وجود G-Sensor Shock Protection از دستگاه در برابر تکان های ناگهانی ناهنجار حفاظت می کند تکان هایی که به طور معمول باعث آسیب رسیدن به هارد دیسک دستگاه خواهند شد . حمل و نقل آسان با داشتن صفحه نمایش 13.1 اينچ، پوشش فیبر کربن و وزن 1.5Kg (فیبر کربن 30 درصد سبک تر از مواد به کار رفته در ساختمان کامپیوتر های تجاری معمولی است .این ماده به طور معمول در صنایع هوایی و همچنین اتومبیل های مسابقه ای فرمول یک استفاده می شود . همچنین استحکام آن 200 درصد بالاتر است ). با به کارگیری تکنولوژی پردازشگر های جدید اینتل یعنی Intel Centrino 2 و یک پردازشگر Core 2 Duo کار آمد قدرتی بی سابقه به همراه مصرف برق بسیار پایین را خواهیم داشت . این سری انقلابی در امر سیستم گرافیک های Hybrid می باشد. در این سری برای حفظ هرچه بیشتر شارژ باطری برای تغییر بین دو کارت گرافیکی موجود در دستگاه نیازی به Reboot شدن دستگاه نمی باشد. در این سری از یک چیپست گرافیک کم مصرف (Stamina Mode) و یک چیپست Nvidia Geforce 9300M GS برای یک عملکرد قوی گرافیکی (Speed Mode) استفاده شده است . بهره گيری از تکنولوژی VAIO EveryWair در اين سری به کاربر این امکان را می دهد که ارتباطی بدون مرز و بی وقفه داشته باشید . بهره گیری از شبکه بی سیم و باند وسیع همراه نسل سوم (3G Wireless Mobile Broadband) دسترسی به شبکه در تمام حوزه های زمانی را ممکن می سازد . تمامی نوت بوک های سری z سونی از تکنولوژی LED برای عمر طولانی تر باطری بهره می برند . بهره گیری از تکنولوژی های شناسایی از طریق اثر انگشت ، Hard Disc Drive Protection و TPM از دسترسی غیر مجاز به اطلاعات دستگاه شما ممانعت به عمل می آورند . در اين سری محل قرار گیری دست بر روی نوت بوک یا Palm Rest و فاصله بین محل قرار گیری کلید ها ، تنها از یک ورقه آلومینیوم یا فیبر کربن یک دست و یکنواخت ساخته شده است که حاصل آن یک صفحه کلید ایزوله است و در کنار ظاهری بسیار زیبا، راحتی و دوام دستگاه را در بر خواهد داشت . شارژ دهی این دستگاه بااستفاده از باطری استاندارد بین 2 تا 6 ساعت و در حالتی که از باطری با ظرفیت بالا استفاده می شود بین 3 تا 9 ساعت است .

r_22009
31-01-2010, 19:59
سلام
1. سری F کی میاد؟
لپ تاپ 16.4 اینچ سونی وایو سری F برای اجرای بازی و سرعت بالا در عملکرد ساخته شده است. این نوت بوک 3.1 کیلوگرمی تمامی فعالیت های مالتی مدیا را در بر می گیرد. شرکت سونی برای رسیدن به این منظور سپاسگذار تکنولوژی های جدید در پردازنده های Intel Core i7 است. با بهره گیری از تکنولوژی اینتل توربو بوست، پردازنده به صورت اتوماتیک سرعت خود را متناسب با نوع عملکرد در حال انجام تطبیق می دهد. تکنولوژی دیگر با نام Intel Hyper-Threading باعث می شود که هر هسته از پردازنده به طور هم زمان بر روی دو عملیات مختلف مشغول به کار گردد. اگر پردازنده از نوع چهار هسته ای باشد ما آن را عملکرد چندگانه هشت مسیره می نامیم و نتیجه آن برای شما سرعت بالاتر است. لپ تاپ سونی سری اف تمامی نوآوری ها را به همراه خود آورده است. از آن جمله می توان به وجود تکنولوژی TransferJet که تنها در برخی از مدل های این سری موجود است اشاره کرد. این تکنولوژی مخصوص انتقال سریع فایل ها می باشد. به طور مثال اگر یک دوربین عکاسی مجهز به این تکنولوژی را بر روی Palm rest لپ تاپ ( محل قرارگیری دست در کنار Touch Pad ) قرار دهید بدون نیاز به هیچ فعالیت اضافی عکس ها را به لپ تاپ منتقل می کند. یعنی تنها تماس دو جسم به یکدیگر کافی است. از دیگر ویژگی های این سری وجود پورت eSATA برای انتقال سریع اطلاعات از یک هارد درایو اکسترنال به لپ تاپ است. این خانواده مجهز به امکانات و ویژگی هایی است که برای انجام بازی های مختلف بسیار مناسب است. وجود کارت گرافیک قوی NVIDIA GeForce با حافظه اختصاصی 512MB و یا 1GB امکان پردازش گرافیکی با کیفیت HD برای اجرای بازی های سنگین را فراهم می آورد، بدون آنکه فشار زیادی را به پردازنده لپ تاپ وارد نماید. این سری با داشتن نور پس زمینه برای صفحه کلید خود امکان استفاده راحت از لپ تاپ در تاریکی را فراهم کرده است. همچنین داشتن کلید اعداد به صورت مجزا از دیگر ویژگی های این لپ تاپ است. این نوت بوک دارای کلید Display off است. با وجود این کلید شما می توانید جهت کاهش مصرف باطری در مواقع مورد نیاز، نمایشگر را در حالتی که سیستم روشن است خاموش نمایید. این سری در دو رنگ مشکی و خاکستری موجود می باشد و حداکثر ظرفیت 640GB برای هارد دیسک درایو را پشتیبانی می کند. RAM این لپ تاپ از نوع DDR3 بوده و حداکثر ظرفیت برای آن 8GB است. این خانواده دارای مودم دایال آپ نمی باشد و با دو نوع رزولوشن 900*1600 و 1080*1920 برای نمایشگر ارائه می گردد. میزان شارژدهی لپ تاپ سونی وایو سری F با تنظیمات پیش فرض حداکثر 3 ساعت و در حالتی که از درایو نوری به صورت مستمر استفاده می گردد شارژدهی حداکثر به یک ساعت می رسد.

در مورد اون گارانتی که گفتی هم، من که تا حالا نشنیده بودم اسمشو.
بهترین گارانتیایه سونی ایران رهجو و امرتات هستند.(هرچند خودم به گارانتی اعتقاد ندارم)

Pami
01-02-2010, 01:13

کمان رایانه گارانتی نیست ، یک توزیع کننده تقریبا رسمی سونی هست که در مجتمع پاییتخت فعالیت میکنه و لپ تاپ ها رو با گارانتی Persian Plaza عرضه میکنه ، یک جورایی واسطه هست

roohollah_zh
01-02-2010, 08:38
کمان رایانه گارانتی نیست ، یک توزیع کننده تقریبا رسمی سونی هست که در مجتمع پاییتخت فعالیت میکنه و لپ تاپ ها رو با گارانتی Persian Plaza عرضه میکنه ، یک جورایی واسطه هست

خب این گارانتی Persian Plaza خوبه؟

Pami
01-02-2010, 12:24
خب این گارانتی Persian Plaza خوبه؟

تقریبا میشه گفت خوبه ، گارانتی رسمی نیست مثل ایران رهجو ولی خب منم تعریفشون رو شنیدم

roohollah_zh
01-02-2010, 12:48
از بین گارانتی های سونی بجز ایران رهجو کدان بهتر هستند؟

mohsenfhm
02-02-2010, 09:54
از بین گارانتی های سونی بجز ایران رهجو کدان بهتر هستند؟

امرتات

نوتالي

Haftsin
04-02-2010, 23:48
سلام
دوستانی که لپتاپ سونی دارند، من هم دارم به جمعشون اضافه میشم.
میشه بگین توی کارتن لپ تاپ به جز دفترچه راهنما و شارژر چی دیگه باید باشه؟

R ch
05-02-2010, 11:44
سلام
كسي ميدونه تغيير مقدار سي پي يو در core i5 & core i7 با استفاده از turbo boost technology به صورت سخت افزاريه (key ) يا نرم افزاري ؟

r_22009
05-02-2010, 11:49
سلام
دوستانی که لپتاپ سونی دارند، من هم دارم به جمعشون اضافه میشم.
میشه بگین توی کارتن لپ تاپ به جز دفترچه راهنما و شارژر چی دیگه باید باشه؟

فقط همين هاست_البته خود لپتاپ هم هست!:31:اگه گارانتي داره برگ گارانتي رو هم بايد بتون بده والبته يه پلاستيك هم تو كارتن هست براي اينكه وقتي باطريتون خراب شد بزارينش تو اون و به نمايندكي سوني تحويل بدين:31:

Haftsin
05-02-2010, 17:06
ممنونم
این گرافیک Ati 4650 به نظرتون خوبه؟! مثلاً Gta جدیده روش اجرا میشه؟

biostar
05-02-2010, 18:33
ممنونم
این گرافیک Ati 4650 به نظرتون خوبه؟! مثلاً Gta جدیده روش اجرا میشه؟

همه ی بازی ها روش اجرا میشه.
بی مشکل ، و کارت های گرافیکی بهتر و سر تر ، باسرعت و فرم بیشتری اجرا میکنند ، اما همین 4650 راضی کنندست

sobhan110
06-02-2010, 11:35
من fw390 ymh دارم که vista ultimate هم اوریجینال روش نصبه
وقتی که بازی هایی مثل PES2010 رو بازی می کنم سزعتش بین بازی کم میشه و یه جورایی گیر می کنه
اگه کسی دلیلش رو می دونه کمکم کنه

pesarkhaleh
06-02-2010, 18:12
دوستان لپتاپهای جدید سونی سری Fو CW2 با cpuهای جدید (core i5 /i7) ظاهرا وارد بازار ایران شده.کسی از مدلها و قیمتهایی که الان میشه اینجا تهیه کرد خبری نداره؟ممنون.

pc_hex
06-02-2010, 20:12
سلام . من VGN-FW590 F2B خریدم . کارش حرف نداره.

behzad1365
06-02-2010, 20:49
گرافیک 4650 بیشتره یا 4670 ؟!

mohsenfhm
06-02-2010, 21:36

اين كه مسلمه 4670 قوي تره :18:

Microsoft24
06-02-2010, 22:02

خب دوست من ، معلومه دیگه ! 4670 !!!!!!!!!!!!!:18::18::18:

---------- Post added at 10:02 PM ---------- Previous post was at 10:01 PM ----------

دوستان لپتاپهای جدید سونی سری Fو CW2 با cpuهای جدید (core i5 /i7) ظاهرا وارد بازار ایران شده.کسی از مدلها و قیمتهایی که الان میشه اینجا تهیه کرد خبری نداره؟ممنون.

من که امروز پایتخت بودم ، چیزی ندیدم ! شما مطمئنی ؟؟؟ :41:

pesarkhaleh
07-02-2010, 08:57
خب دوست من ، معلومه دیگه ! 4670 !!!!!!!!!!!!!:18::18::18:

---------- Post added at 10:02 PM ---------- Previous post was at 10:01 PM ----------

من که امروز پایتخت بودم ، چیزی ندیدم ! شما مطمئنی ؟؟؟ :41:

دو شرکت کمان رایانه و امرتات الان در لیست قیمتهاشون لپ تاپهای سری F رو دارند.البته نوشتند برای قیمت تماس بگیرید.میتونید لیست قیمت این دو شرکت رو چک کنید. من که تماس گرفتم با نمایندگی امرتات در پایتخت ،گفتش که الان سری Fرو در 4 مدل موجود داریم اما CW2 هنوز نداریم ولی تا 2-3 روز دیگه میرسه.

roohollah_zh
07-02-2010, 10:55
دو شرکت کمان رایانه و امرتات الان در لیست قیمتهاشون لپ تاپهای سری F رو دارند.البته نوشتند برای قیمت تماس بگیرید.میتونید لیست قیمت این دو شرکت رو چک کنید. من که تماس گرفتم با نمایندگی امرتات در پایتخت ،گفتش که الان سری Fرو در 4 مدل موجود داریم اما CW2 هنوز نداریم ولی تا 2-3 روز دیگه میرسه.

قیمتها چند بود؟

mohsenfhm
07-02-2010, 11:59
بله . سري هاي f وارد بازار شدن .

قيمت حدودا 1800 البته به نوشته سايت كمان رايانه

Microsoft24
07-02-2010, 15:00
بله . سري هاي f وارد بازار شدن .

قيمت حدودا 1800 البته به نوشته سايت كمان رايانه

با سلام به محسن عزیز ،

میشه لیست قیمت و یا آدرس سایت این کمان رایانه رو برای من پ . خ کنید!

mehrshad taheri
07-02-2010, 22:58
انقدری فرق نمیکنه روی یه سری رزولیشن ها 4650 بهتره روی یه سری ها 4670 ولی رو هم رفته میشه گفت 4670 بهتره

farzad3260
08-02-2010, 22:05
دوستان،می خواستم بدونم صفحه نمایش FW56 gf/b چی هست؟ LCD یا LED ؟

zohair1362
08-02-2010, 22:33
سلام میخواستم بدونم از بین این 2 مدل کدومو پیشنهاد میکنین واسه خرید
VPC-F113FX/B
VGN-SR590GSB

r_22009
08-02-2010, 22:49
دوستان،می خواستم بدونم صفحه نمایش FW56 gf/b چی هست؟ LCD یا LED ؟
16 اینچ wide ultra ال سی دیه

hadiasadi
09-02-2010, 10:25
الان بهترین نوت بوک سونی موجود در بازار که واسه کارای گرافیکی و انیمیشن کم نمیاره با حداکثر 2 ملیون چی هست
ممنون

mohsenfhm
09-02-2010, 10:50
سلام میخواستم بدونم از بین این 2 مدل کدومو پیشنهاد میکنین واسه خرید
VPC-F113FX/B
VGN-SR590GSB

دوست عزيز اين پست را تو قسمت مشاوره مطرح كنيد :46:

---------- Post added at 10:50 AM ---------- Previous post was at 10:47 AM ----------

الان بهترین نوت بوک سونی موجود در بازار که واسه کارای گرافیکی و انیمیشن کم نمیاره با حداکثر 2 ملیون چی هست
ممنون

جاي اين پست اينجا نيست

تو قسمت مشاوره براي خريد مطرح كنيد زودتر جواب مي گيريد .

مرسي از همكاري دوستان:5:

r_22009
09-02-2010, 20:50
ممنون
این مدل خیلی خوبه قیمتشم مناسبه
SR 590 GB
cpu:2.8 mb cache
4gb ram
500gb HDD
ATI 4570
13" LED
قیمتشم حدودا 1800 هست

gisha
10-02-2010, 12:38
سلام.
مونیتور 13 اینچی برای کارهای گرافیکی کوچیک نیست؟[COLOR="Silver"]

r_22009
10-02-2010, 14:20
سلام.
مونیتور 13 اینچی برای کارهای گرافیکی کوچیک نیست؟[COLOR="Silver"]
نه چون واید هست اندازه ی خوبی داره. بعدشم باید گفت که اگر سایز مانیتور زیاد شد اندازه لپتاپ بزرگ می شه در نتیجه وزنش زیاد می شه در نتیجه باطریش عمر کمتری داره. پس باید این ها رو هم در نظر بگیرید

ali6803
13-02-2010, 12:31
بچه ها کدوم از مدلهای سونی این دو گزینه مورد نظر من رو با هم دارند؟؟؟

اول داشتن نور بک لایت پشت کیبرد..... برای کار در شب ؟؟؟؟
دوم داشتن پورت HDMI ؟؟؟

لطف کنید هر چندمدل که میشه بگید ...ممنون

roohollah_zh
13-02-2010, 14:17
بچه ها کدوم از مدلهای سونی این دو گزینه مورد نظر من رو با هم دارند؟؟؟

اول داشتن نور بک لایت پشت کیبرد..... برای کار در شب ؟؟؟؟
دوم داشتن پورت HDMI ؟؟؟

لطف کنید هر چندمدل که میشه بگید ...ممنون

سري F سوني از هر لحاظ بهترینه و هر دو موردی که شما نیاز داری را هم داره

alireza_blue
13-02-2010, 15:05
سلام دوستان

لطفا اگه تجربه ای از کار کردن با SR-590-GB دارین بگین . قصد دارم این مدل رو بخرم .

r_22009
13-02-2010, 15:29
سلام دوستان

لطفا اگه تجربه ای از کار کردن با SR-590-GB دارین بگین . قصد دارم این مدل رو بخرم .
سری SR از سری های قوی و کوچیکه (البته من تاحالا تجربشو نداشتم) و در کل گزینه ی خوبیه.
راستی مدل کاملو نگفتیدا:
SR590GBB?SR590GPB?....?

Mig33
13-02-2010, 16:56
سری SR از سری های قوی و کوچیکه (البته من تاحالا تجربشو نداشتم) و در کل گزینه ی خوبیه.
راستی مدل کاملو نگفتیدا:
SR590GBB?SR590GPB?....?

سری sr و z سونی فوق العاده ترین نوت بوک های حال حاضر در دنیا هستند
بدنه منیزیمی و فایبر کربنی .... سایز 13.3 و 13.1 ایتچی
کانفیگ فوق العاده خوب
من حودم سری sr دارم واقعا ازش راضی هستم

alireza_blue
13-02-2010, 18:07
با تشکر از جواب های دوستان.

بدلیل وزن و سایز مونیتور انتخاب من سری SR هست .. البته Z هم فوق العاده هست ولی نسبت به SR گرونه

مدل انتخابی من SR-590-GNB هست .. قیمت هم حدود 1500000 هست ..
اگه پول داشتم حتما GPB رو میخریدم ولی اون حدود 1800000 هست و دیگه بودجه من حداکثر 1500000 هست.

راستی نقطه ضعف خاصی هست که این سری از لپ تاپ های سونی داشته باشه؟

ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنین .

r_22009
13-02-2010, 19:22
مدل خوبیه و وزنشم خوبه. من که تاحالا ضعف خاصی تو این سونی ها ندیدم!
قیمتشم فک کنم تقریبا 1400 باشه. کلا گفتم که این سری خیلی توپه
اما شما می تونین GYB بگیرین حدود 1600 قیمتشه اینم مشخصاتش:
CPU: 2.8 core2 duo 6Mb cache
RAM:4GB
HDD:320GB

ali6803
13-02-2010, 23:19
سلام دوستان:

امروز یک لپ تاپ سونی مدل VGN-SR 55 GF دستم رسید که متعلق به یکی از دوستان بود برای ریکاوری اورد پیش من..منم زیرو روش کردم این 13 اینچ خوشگل رو..!!!!:8::8::8:

نتیجه تست های چند دقیقه من:

1- سرعت و دستور پذیری فرامین در ویندوز 7 میشه گفت خوب بود ...ولی من انتظارم بیشتر بود یکم:27:

2- کیفیت ال سی دیش شدیدا با تکون خوردن زاویه سر...کاملا عذاب اور بود یعنی ابی بنفش میشد...بنفش ..ابی که جای تامل داشت برای من ....چون من سری fw رو چک کرده بودم انتظارم یکم بالا بود....:41::41::41:

3-صدا این مدل سونی مطمئنم از گوشی سامسونگ امنیا اچ دی من بسیار کمتر و بی کیفیت تر بود..میشه گفت فاجعه...این یکی واقعا دیگه ناراحت کننده هست.....

4-دیزاین بسیار شیکی دارد که در عکسهای که میگذارم میتونید ببینید...

3- باطری این مدل نسبت به اندازه ال سی دیش و کارایی cpu بدک نیست.اما خوبم نیست من تو دو ساعت تمومش کردم البته با یک سری عملیات ازمایشی

4-وزنش هم برای جابجایی خوبه و مشکلی ندیدم من....چون نیم ساعتی روی شونم بود کیفش تا برسم خونه..

اینم چند تا عکس که ریسایزش کردم تا راحت تر ببینید:

shady_er
14-02-2010, 19:38
سلام
در مورد لپ تاپ cw sony باطريش از موقعي كه خاموش مي كنم و بعد كه روشن مي كنم يه مقدار خالي ميشه.... و در حين كار لامپش چشمك ميزنه...مشكلش چيه؟
در مورد كار با لپ تاپ اگر در حين كار به برق وصل باشه از عمر باطري كم نميكنه؟

Mig33
14-02-2010, 21:40
با تشکر از جواب های دوستان.

بدلیل وزن و سایز مونیتور انتخاب من سری SR هست .. البته Z هم فوق العاده هست ولی نسبت به SR گرونه

مدل انتخابی من SR-590-GNB هست .. قیمت هم حدود 1500000 هست ..
اگه پول داشتم حتما GPB رو میخریدم ولی اون حدود 1800000 هست و دیگه بودجه من حداکثر 1500000 هست.

راستی نقطه ضعف خاصی هست که این سری از لپ تاپ های سونی داشته باشه؟

ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنین .

سری sr فوق العاده هستند ولی اینو در نظر داشته باش که نیازت چیه؟
اگه کار خاصی نداری کانفبگ بالا نگیر ( هم پول بیشتر نمیدی هم گرمای سیستم و مصرف انرژی بواسطه کش و هسته بالاتر بالا نمیره)
این سری رو من 2 ماهه دارم و هیچ ایرادی توش ندیدم اینا رو داشته باش :
وزن خیلی کم و مناسب که اکثرا موفق خرید نوت بوک بهش توجه نمی کنند
تصویر فوق العاده عالی (اونی که دوستمون بالا گفت رو تائید نمی کنم و بنظرم اون نوت بوک ایراد داره )
صفحه کلید فوق العاده مناسب و زیبا
معمولا نرم افزارهای سونی کمی از سرعت سیستمو میگیره من کلا ویندوز ارجیتالو پاک کردم و سون التیمیت 64 بیتی رو نصب کردم که فوق العاده شده...
من sr490dcb گرفتم که 3 مگ کش داره و هستش 2.66 سرعتشه و از نوع centrino 2 که برای کار با شبکه و ... طراحی شده و 3 گیگ رم دارم و هارد 250 و کارت گرافبک آنبورد (برام مهم نیست چون من صبح و شب تو اینترنتم و کم گرم کردن و طول عمر باتری برام مهمتره )
فقط یه نکته واونم صدای کم بلند گو های سیستمه که البته این ایراد نیست با توجه به اینکه این مدل ها سری بیزینس کلاسه و شما با این علم اونو میخرید.
موفق باشید

Zachyrock
14-02-2010, 21:45
liste gheymate haye sony ro az koja mitonam gir biaram ke adreasesham to paytakht bashe /

r_22009
14-02-2010, 21:51
سلام
در مورد لپ تاپ cw sony باطريش از موقعي كه خاموش مي كنم و بعد كه روشن مي كنم يه مقدار خالي ميشه.... و در حين كار لامپش چشمك ميزنه...مشكلش چيه؟
خالی شدن باطری عادیه.چشمک زدن لامپ هم مال وقتیه که باطری زیر 10 درصد باشه.
نه اونم تاثیری تو عمر باطری نداره

Zachyrock
14-02-2010, 21:58
liste gheymate haye sony ro az koja mitonam gir biaram ke adreasesham to paytakht bashe /

mohsenfhm
14-02-2010, 23:44

دوست عزيز لطفا به قوانين احترام بگذاريد و فارسي تايپ كنيد . مرسي از همكاريتون

ليست قيمت رو براتون پ. خ .مي كنم

r_22009
15-02-2010, 11:51
این لیست قیمت رو دانلود کنید کامله:

abolo
15-02-2010, 12:06
خواهشا درباره این دو مدل توضیح بدیدSONY VAIO CW Series VPC CW13FX وSONY CW14FX کدومو بگیرم و کسانی که این مدل رو دارن توضیح بدن که عمرش خوبه یا نه؟

kavehmech
15-02-2010, 18:59
سری f سونی خیلی خوبه.
فقط چند تا سوال؟
سی پی یوش 1.67 هست که با قابلیت توربو بوست میشه به 2.8 برسه؟
یعنی چی؟
چرا اصلا 2.8 نیست خودش؟

tooztooz
15-02-2010, 19:09
سری f سونی خیلی خوبه.
فقط چند تا سوال؟
سی پی یوش 1.67 هست که با قابلیت توربو بوست میشه به 2.8 برسه؟
یعنی چی؟
چرا اصلا 2.8 نیست خودش؟
به اين دليله كه از همون اول از كل قدرت 2.8 استفاده نميكنه و فقط موقعي كه لازمه از كلش استفاده ميكنه در واقع يك چهارهسته اي هست كه 4 تا 1.67 توش هست و اينطوري هم در عمر باطري تاثير داره هم در سرعت

kavehmech
15-02-2010, 19:31
لپ تاپ 16.4 اینچ سونی وایو سری F برای اجرای بازی و سرعت بالا در عملکرد ساخته شده است. این نوت بوک 3.1 کیلوگرمی تمامی فعالیت های مالتی مدیا را در بر می گیرد. شرکت سونی برای رسیدن به این منظور سپاسگذار تکنولوژی های جدید در پردازنده های Intel Core i7 است. با بهره گیری از تکنولوژی اینتل توربو بوست، پردازنده به صورت اتوماتیک سرعت خود را متناسب با نوع عملکرد در حال انجام تطبیق می دهد. تکنولوژی دیگر با نام Intel Hyper-Threading باعث می شود که هر هسته از پردازنده به طور هم زمان بر روی دو عملیات مختلف مشغول به کار گردد. اگر پردازنده از نوع چهار هسته ای باشد ما آن را عملکرد چندگانه هشت مسیره می نامیم و نتیجه آن برای شما سرعت بالاتر است. لپ تاپ سونی سری اف تمامی نوآوری ها را به همراه خود آورده است. از آن جمله می توان به وجود تکنولوژی TransferJet که تنها در برخی از مدل های این سری موجود است اشاره کرد. این تکنولوژی مخصوص انتقال سریع فایل ها می باشد. به طور مثال اگر یک دوربین عکاسی مجهز به این تکنولوژی را بر روی Palm rest لپ تاپ ( محل قرارگیری دست در کنار Touch Pad ) قرار دهید بدون نیاز به هیچ فعالیت اضافی عکس ها را به لپ تاپ منتقل می کند. یعنی تنها تماس دو جسم به یکدیگر کافی است. از دیگر ویژگی های این سری وجود پورت eSATA برای انتقال سریع اطلاعات از یک هارد درایو اکسترنال به لپ تاپ است. این خانواده مجهز به امکانات و ویژگی هایی است که برای انجام بازی های مختلف بسیار مناسب است. وجود کارت گرافیک قوی NVIDIA GeForce با حافظه اختصاصی 512MB و یا 1GB امکان پردازش گرافیکی با کیفیت HD برای اجرای بازی های سنگین را فراهم می آورد، بدون آنکه فشار زیادی را به پردازنده لپ تاپ وارد نماید. این سری با داشتن نور پس زمینه برای صفحه کلید خود امکان استفاده راحت از لپ تاپ در تاریکی را فراهم کرده است. همچنین داشتن کلید اعداد به صورت مجزا از دیگر ویژگی های این لپ تاپ است. این نوت بوک دارای کلید Display off است. با وجود این کلید شما می توانید جهت کاهش مصرف باطری در مواقع مورد نیاز، نمایشگر را در حالتی که سیستم روشن است خاموش نمایید. این سری در دو رنگ مشکی و خاکستری موجود می باشد و حداکثر ظرفیت 640GB برای هارد دیسک درایو را پشتیبانی می کند. RAM این لپ تاپ از نوع DDR3 بوده و حداکثر ظرفیت برای آن 8GB است. این خانواده دارای مودم دایال آپ نمی باشد و با دو نوع رزولوشن 900*1600 و 1080*1920 برای نمایشگر ارائه می گردد. میزان شارژدهی لپ تاپ سونی وایو سری F با تنظیمات پیش فرض حداکثر 3 ساعت و در حالتی که از درایو نوری به صورت مستمر استفاده می گردد شارژدهی حداکثر به یک ساعت می رسد.

در مورد اون گارانتی که گفتی هم، من که تا حالا نشنیده بودم اسمشو.
بهترین گارانتیایه سونی ایران رهجو و امرتات هستند.(هرچند خودم به گارانتی اعتقاد ندارم)

درود.
دوست عزیز این سزی f خصوصا f119 با حداکثر آپشنش برای کار با نرم افزارهای مهندسی خوبه؟
چون سی پی یوش در حالت پیش فرض حداکثر 1.73 هستش و با تکنولوزی توربو بوست به 3.06 میرسه.

در مورد ایران رهجو آخه تو سایتش چیزی نیست.خلاصه لپ تاپ سونی تو ایران یه نماینده تک و رسمی نداره تا جایی که میدونم.

r_22009
15-02-2010, 20:13
درود.
دوست عزیز این سزی f خصوصا f119 با حداکثر آپشنش برای کار با نرم افزارهای مهندسی خوبه؟
چون سی پی یوش در حالت پیش فرض حداکثر 1.73 هستش و با تکنولوزی توربو بوست به 3.06 میرسه.

در مورد ایران رهجو آخه تو سایتش چیزی نیست.خلاصه لپ تاپ سونی تو ایران یه نماینده تک و رسمی نداره تا جایی که میدونم.
امکاناتش فوق العادست برای کار مهندسی خیلی هم زیاده. کمان رایانه هم داره می فروشه. تو گوگل سرچ بزنین سایت کمان رایانه یه مدلو گذاشته

hadiasadi
15-02-2010, 21:33
با سلام
دوستان آیا این دو مدل جدید سری F الان تو بازار وجود دارند ؟؟با گارانتی رسمی ؟
VPCF117HG/BI
VPCF116FG/BI

shady_er
16-02-2010, 15:39
خالی شدن باطری عادیه.چشمک زدن لامپ هم مال وقتیه که باطری زیر 10 درصد باشه.
نه اونم تاثیری تو عمر باطری نداره

سلام

اما چراغ باطريش وقتي كه فول هم هست چشمك ميزنه كسي اينجا cwداره؟شايد باطريش خرابه؟

r_22009
16-02-2010, 16:18
با سلام
دوستان آیا این دو مدل جدید سری F الان تو بازار وجود دارند ؟؟با گارانتی رسمی ؟
VPCF117HG/BI
VPCF116FG/BI
تا اونجایی که می دونم نمایندگی های مجاز فقط این مدلو وارد کردن:
VPC-F113FX/B

capitan raul
16-02-2010, 19:57
قبلا سوالی رو در مورد اینکه ویندوز 7 من بیشتر از 2.87 از 4 گیگ رم رو ساپورت نمیکنه مطرح کردم که دوستان گفتن

که ویندوزهای 32 بیتی بیشتر از این ساپورت نمیکنن. حالا میخوام بدونم که اگه ویندوز 64 بیتی روی لپ تاپم نصب کنم مشکلی

واسم پیش میاد ؟ لپ تاپم sony vaio vgn-fw160e هستش که مشخصاتش اینه :

cpu : core 2 duo p8400 2,26
ram : 4 gb
h.d.d :250 gb

با این حساب میتونم ویندوز 64 بیتی نصب کنم یا نه ؟

mp30w
16-02-2010, 20:13
سلام

از دوستان کسی میدونه چه تفاوتی بین سری SR 590 و SR 599 وجود داره ؟

در این دو سری ، این دو مدل SR 590 GNB و SR 599 GDB از هر لحاظ به هم شبیه هستند اما فقط سی پی یو GNB یه کم بالاتر هست ( 2.66) در مقابل سی پی یو GDB که (2.53) هست اما تفاوت قیمتشون بیش از صد هزار تومن هست !

سوال دیگه من اینه که این تفاوت در سی پی یو چقدر در سرعت لپ تاپ تاثیر گذاره ؟

r_22009
16-02-2010, 20:26
قبلا سوالی رو در مورد اینکه ویندوز 7 من بیشتر از 2.87 از 4 گیگ رم رو ساپورت نمیکنه مطرح کردم که دوستان گفتن

که ویندوزهای 32 بیتی بیشتر از این ساپورت نمیکنن. حالا میخوام بدونم که اگه ویندوز 64 بیتی روی لپ تاپم نصب کنم مشکلی

واسم پیش میاد ؟ لپ تاپم sony vaio vgn-fw160e هستش که مشخصاتش اینه :

cpu : core 2 duo p8400 2,26
ram : 4 gb
h.d.d :250 gb

با این حساب میتونم ویندوز 64 بیتی نصب کنم یا نه ؟
منظورتون از مشکل چیه؟
خوب وقتی ویندوز 32 بیتی نمی تونه از تموم رمتون استفاده کنه بهترین راه همینه. در ضمن سرعت پردازش ویندوز 64 بیت خیلی بیشتره. اما ممکنه یه سری نرم افزار ها روی ویندوز 64 بیتی نصب نشه و در این صورت باید نسخه ی 64 بیتی نرم افزار رو دانلود کنید(مثل اتوکد)

mp30w
16-02-2010, 20:27
سلام
از دوستان کسی میدونه چه تفاوتی بین دو سری SR 590 و SR 599 وجود داره ؟
به طور خاص دو مدل SR 590 GNB و SR 599 GDB از هر لحاظ به هم شبه اند بجز در سی پی یو که اولی 2.66 هست و دومی 2.53 اما تفاوت قیمتشون بیش از صد هزار تومنه !!
و اگه بر فرض کاملا شبیه به هم باشن آیا میرزه 100 تومن بیشتر واسه سی پی یو 2.66 داد ؟ منظورم اینه که تفاوت این دو CPU محسوسه ؟

Tornado2800
17-02-2010, 00:35
اما چراغ باطريش وقتي كه فول هم هست چشمك ميزنه كسي اينجا cwداره؟شايد باطريش خرابه؟
مدل دقیقش چیه؟ من cw 14 دارم این مشکلی که میگید را ندارم

---------- Post added at 09:05 PM ---------- Previous post was at 09:02 PM ----------

دوستان ، تا به حال متوجه شدید که وقتی کمی از کار کردن بگذره مخصوصا سری CW کمی دکمه های کیبورد صاف میشن ( رنگ حروف ها نمیره ) ولی کم کم صاف میشه انگار از کیبورد 3 ساله داری ازش استفاده میکنید
شاید یه جورایی سوال عجیبی باشه ! شما تدابیر خاصی برای جلوگیری از صاف شدن کیبورد اندیشیده اید؟
مثلا با کیبورد دیگری کار میکنید ؟

biostar
17-02-2010, 11:30
سلام
از دوستان کسی میدونه چه تفاوتی بین دو سری SR 590 و SR 599 وجود داره ؟
به طور خاص دو مدل SR 590 GNB و SR 599 GDB از هر لحاظ به هم شبه اند بجز در سی پی یو که اولی 2.66 هست و دومی 2.53 اما تفاوت قیمتشون بیش از صد هزار تومنه !!
و اگه بر فرض کاملا شبیه به هم باشن آیا میرزه 100 تومن بیشتر واسه سی پی یو 2.66 داد ؟ منظورم اینه که تفاوت این دو CPU محسوسه ؟

تفاوت خیلی کم هست.
این جا رو نگاه کن:

mohammadmother
17-02-2010, 12:49
کسی در مورد CW 1LFX kzvd نداره؟

shahab1985
17-02-2010, 13:34
سلام
من گوشيم 5800
فريمور جديدشو گرفتم هر كاري ميكنم آپديت نميشه
با برنامه جف هم نميدونم چرا چراغ APE Variant روشن نميشه
وقتي هم فلشو ميزنم روي گزينه
stage 2 starting گير ميكنه
لطفا يكي منو راهنمايي كنه

ddavod
17-02-2010, 16:56
اقا من لب تابم نسخه home premium میخوام به التمایت اپگرید کنم مشکلی برای درایورهایی که روش نصبه پیش نمیاد البته اینی که نصبه اورجینال خودشه

shady_er
17-02-2010, 17:17
مدل دقیقش چیه؟ من cw 14 دارم این مشکلی که میگید را ندارم

---------- Post added at 09:05 PM ---------- Previous post was at 09:02 PM ----------

دوستان ، تا به حال متوجه شدید که وقتی کمی از کار کردن بگذره مخصوصا سری CW کمی دکمه های کیبورد صاف میشن ( رنگ حروف ها نمیره ) ولی کم کم صاف میشه انگار از کیبورد 3 ساله داری ازش استفاده میکنید
شاید یه جورایی سوال عجیبی باشه ! شما تدابیر خاصی برای جلوگیری از صاف شدن کیبورد اندیشیده اید؟
مثلا با کیبورد دیگری کار میکنید ؟

مدل cw16fg/b

mo_abl
17-02-2010, 17:55
lcd سری f سونی رو میگن کمی براق است و در نور بیرون دچار مشکل میشود ولی سری fw مات است این درست است؟

r_22009
17-02-2010, 18:47
اقا من لب تابم نسخه home premium میخوام به التمایت اپگرید کنم مشکلی برای درایورهایی که روش نصبه پیش نمیاد البته اینی که نصبه اورجینال خودشه
مشکلی نداره اما باید درایور ها رو از سایت سونی دانلود کنی براش.

ddavod
18-02-2010, 02:43
مشکلی نداره اما باید درایور ها رو از س ایت سونی دانلود کنی براش.

خوب اون که اره ولی خوب یه سری تنظیمات و برنامه ها هم نصب میشه اونها به مشکل نمیخوره والبته ریکاوریی سیستم به مشکل نخوره

r_22009
18-02-2010, 12:04
خوب اون که اره ولی خوب یه سری تنظیمات و برنامه ها هم نصب میشه اونها به مشکل نمیخوره والبته ریکاوریی سیستم به مشکل نخوره
هیچ مشکلی نه برای ریکاوری و نه برای هیچ چیز دیگه پیش نمیاد

mo_abl
19-02-2010, 05:03
lcd سری f سونی رو میگن کمی براق است و در نور بیرون دچار مشکل میشود ولی سری fw مات است این درست است؟

کسی اطلاعی نداره؟

sohrabtatari
20-02-2010, 13:18
سلام
من کاتالوگی از سری های رنگی cwمیخوام
میتونین بهم بدین؟؟؟؟؟؟؟

hadiasadi
20-02-2010, 21:35
دوستان من امروز به پایتخت یه سری زدم سونی سری f فقط f11 بود آیا مدل دیگری رو هم دوستان تو بازار از سری f دیدن مدل f11 دستگاه خوبی هست؟؟ قیمتش حدود 1/500 بود تو این رنج یا یکم بالاتر چی پیشنهاد میکنین

Real Madrid C.F
22-02-2010, 09:47
ایول یه مدل توپ پیدا کردم که دقیقا راست کارمه....VPCZ117GG از SONY VAIO و یکی از بهترین سخت افزارهایی داره که من تا حالا تو لپتاپ دیدم و خیلی هم سبکه 1.4 کیلو ...فقط دوستان لطف کنن قیمت و وضعیت این لپتاپ رو تو بازار برای من بگن!!

hadiasadi
22-02-2010, 17:21
به نظر دوستان کدوم مدل سریf از همه بهتره؟؟ و کی همه مدل هاش تو بازار میان

r_22009
22-02-2010, 18:25
مدل های زیادی از این سری تو بازار نیست و اوناییم که هست تفاوت های کلی دارند و مشخصه کدوم بهتره.
اینکه کی همش میاد تو بازارم که به نظر دوستان نیست، به نظر وارد کنندست

sailor2007
23-02-2010, 01:38
من دريك سايت

موضوع مربوط به صداي زوزه مانند از لپ تاپ هاي سري جديد سونيF را مي خواندم و ظاهرا موقع تمام شدن يك فطعه موسيقي ويا فيلم و همچنين موقع وصل كردن usb فلاش به گوش مي رسد. گويا به خاطر اين مشكل شركت سوني مدتي از تحويل اين لپ تاپ ها خودداري كرده است. من قصد دارم از اين لپ تاپ بخرم اگر اطلاعاتي داريد راهنمايي كنيد.
اين هم آدرس سايت پشتيباني سوني كه براي يك مدل خاص اين سري نرم افزار رفع اشكال گذاشته است.

Tornado2800
24-02-2010, 01:16
سلام میشه یک نفر بگه چرا به سوال من جواب نداده شده؟

سلام
من 14 دارمش
ما فوق عالی !
از لحاظ فنی تنها فرقش با 13 اینه که گرافیک 14 ، 512 هستش

ardavan_2008
24-02-2010, 01:26
دوستان کسی میتونه بگه در بسته بندی لپ تاپ به چه چیزایی باید نگاه کرد؟!!

چون یه لپ تاپ سری F سفارش دادم و طرف هم برای اطمینان بسته رو می خواد باز کنه و ببینه همه چیز سر جاشه می خواستم ببینم به چه چیزایی باید توجه کنم که سرم کلاه نره؟چطوری میشه فهمید اکبند بوده و فقط باز کرده تا ببینه همه چیز سرجاشه؟!!

r_22009
24-02-2010, 14:53
دوستان کسی میتونه بگه در بسته بندی لپ تاپ به چه چیزایی باید نگاه کرد؟!!

چون یه لپ تاپ سری F سفارش دادم و طرف هم برای اطمینان بسته رو می خواد باز کنه و ببینه همه چیز سر جاشه می خواستم ببینم به چه چیزایی باید توجه کنم که سرم کلاه نره؟چطوری میشه فهمید اکبند بوده و فقط باز کرده تا ببینه همه چیز سرجاشه؟!!
بیبن اولا باید در کارتون پلمپ باشه و چیز خاصی هم توش نیست. خود لپتاپ و شارژر و دفترچه راهنما.همین

F.A7
24-02-2010, 15:18
سلام.
بچه ها لپتاپ من قابلیت Finger print (درست گفتم؟)رو داره؟
ممنون.

ardavan_2008
24-02-2010, 17:33
پس با این اوصاف اگر پلمپ کارتونه باز شده باشه از هیچ راهی نمیشه فهمید ویترینی بوده یا نه؟!!:41:سونی ها کیف لپ تاپ هم دارند تو کارتونهاشون؟!

بعد تو دفترچش ننوشته چه چیزایی تو کارتون باید باشه؟!!

r_22009
24-02-2010, 17:47
پس با این اوصاف اگر پلمپ کارتونه باز شده باشه از هیچ راهی نمیشه فهمید ویترینی بوده یا نه؟!!:41:سونی ها کیف لپ تاپ هم دارند تو کارتونهاشون؟!

بعد تو دفترچش ننوشته چه چیزایی تو کارتون باید باشه؟!!

خوب نوت بوك نو يه بوي خاصي ميده و فنش هم نبايد خاك كرفته باشه_كيف هم توي كارتن نيست_جدا بايد بخرين_‏چیزایی كه تو كارتن هست هم كه عرض كردم

yaran99
26-02-2010, 15:50
دوستان یک نفر لب تاپ سونی داره که زیر قیمت می خواهد بفروشه . روی لب تاب ویندوز 7 خانگی نصب بوده . طرف خواسته سیستم را پارتیشن بندی کرده و ویندوز xp و win 7 ultimate نصب کند . ولی با هزار زحمت فقط موفق به نصب xp شده و دیگر win7 روی آن نصب نشده . به چند جا که خدمات کامپیوتری ارایه می دهند هم رفته که موفق به نصب win7 نشده اند .
اولا دلیل این امر چیست ؟
دوما ارزش دارد که این سیستم را همین گونه خریداری کنم؟

You Were Mine
26-02-2010, 16:36
دوستان نظرتون درباره سوني وايو سري F چيه ؟ ممنون ميشم تو تاپيك مربوطه كه كلا درباره سري f هست توضيح بدين ممنون

yaran99
27-02-2010, 20:15
دوستان در هیچ یک از مدل های سری cw شرکت sony از cpu های core i7 استفاده شده است ؟

Microsoft24
27-02-2010, 20:48
دوستان در هیچ یک از مدل های سری cw شرکت sony از cpu های core i7 استفاده شده است ؟

خیر ، در سری CW نهایتا از Core i5 استفاده میشه!

r_22009
27-02-2010, 22:10
i7 فقط روی سونی فقط تو سری F هست

hussain
28-02-2010, 14:00
سلام دوستان
آیا سونی صفحه نماشی لمسی داره؟

mohsenfhm
28-02-2010, 14:17
سلام دوستان
آیا سونی صفحه نماشی لمسی داره؟

در كل لپ تاپ با قابليت تاچ خيلي كمه . من يه مدل ديدم اونم اچ پي بود . ولي تبلت و بعضي ميني لپ تاپها تاچ اسكرين هستند :5:

yaran99
04-03-2010, 22:41
دوستان عبارت KBL که در مشخصات لپ تاب ذکر شده چیه ؟

mojtabarabbani
04-03-2010, 22:48
با سلام خدمت دوستان ... من یک مدت گشتم بین لپتاپ های مختلف ... بهترین لپتاپی که پیدا کردم که توی ایران هم باشه اینه ... شما مشخصات رو نگاه کنید ...
model = sony VPC-CW26FX
نوع پردازنده : Intel® Core™ i5 - 520M
سرعت : 2.40GHz , (قابلیت افزایش تا 2.93GHz با استفاده از تکنولوژی Turbo Boost)
L3 Cache :3MB
نوع حافظه : DDR3 RAM
رم نصب شده در دستگاه: 4GB PC3-8500 (2GBx1+2GBx1)I
سرعت رم : 1066MHz
هارد دیسک: ظرفیت: 500GB سرعت: 5400rpm اتصال و اینترفیس: Serial ATA
نمایشگر: سایز نمایشگر: 14 اینچ رزولوشن (وضوح): 1600x900 تکنولوژی: تکنولوژی نور پس زمینه LED
سیستم صدا: اینتل با تکنولوژی صدای HD
گرافیک:
پردازشگر: پردازشگر NVIDIA GeForce GT330M با حداکثر رم گرافیک 2263MB

حداکثر رزولوشن گرافیک روی VGA: 2048x1536

رم ویدئو Dedicate : 512 مگابایت

کارکرد متوسط باتری: حداکثر 4 ساعت

قیمت = 1370000

--------------------------

1- cpu i5 ... سری fw ها cpu 2.8 قیمت هاش همه بالای 1.500 هستش
2- 4gb ram
3- hard = 500
4- manitor 14 inch ... جم و جور برای جابجایی و سبک تر بودن
5- resolution = 1600x900 - با اینکه 14 اینچه وضوح تصویرش مثل fw590 هستش
6-گرافیک NVIDIA GeForce GT330M 512 ram .... کارت گرافیکش بهتر از ati 4650 هستش ... کارت گرافیک fw ها رو می گم اینم مدرکش ...

کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید fp های تو بازی ها توجه کنید
در ضمن یک کارت گرافیگ قدرتش به پردازشگرش هست نه ram اون ... البته رم هم مهمه
7- باتری اون هم 4 ساعت دووم داره که در بیشتر مواقع جواب گو هست

اینم ادرسش توی سایت خود سونی ... به نظر می به جای fw این گزینه بهتریه

ramin005
07-03-2010, 11:20
با عرض سلام خدمت اساتید
یکی از دوستان نوت بوک vgn fw55gf گرفتن
میخوام ویندوزشو پاک کنم پارتیشن بندی کنمو xp بزنم
درایوراشو باید دانلود کنم؟
بدون سی دی هستن این نوت بوکا؟
ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید:40:

yaran99
10-03-2010, 23:48
کدام یک از cpu های زیر قوی تر است ؟
Intel core i3 330M @2.13GHZ, 3MB L3 cash
Intel core2 duoT6670@2.2GHZ,2MB FSB 800
آیا cpu های core i3 و core i5 چهار هسته ای حساب می شوند ؟
در رده core2duo کدام ها cpu هااز نظر قدرت برابر cpu های core i3 و core i5 و core i7 هستند ؟

r_22009
12-03-2010, 17:55
کدام یک از cpu های زیر قوی تر است ؟
Intel core i3 330M @2.13GHZ, 3MB L3 cash
Intel core2 duoT6670@2.2GHZ,2MB FSB 800
آیا cpu های core i3 و core i5 چهار هسته ای حساب می شوند ؟
در رده core2duo کدام ها cpu هااز نظر قدرت برابر cpu های core i3 و core i5 و core i7 هستند ؟
مدل اول قوی تره:
مدل های i3 و i5 هم 4 هسته ای هستند.
توی اون آدرسی که دادم می تونین مقایسه تموم CPU ها رو ببینین

arctany
12-03-2010, 18:27

البته جسارت به اساتید نشه ولی فکر کنم رو یکی دو مدل از corei7 620 هم استفاده میشه :31::27:

r_22009
12-03-2010, 19:25
البته جسارت به اساتید نشه ولی فکر کنم رو یکی دو مدل از corei7 620 هم استفاده میشه :31::27:
توی مدل های سونی فقط توی سری F از این پردازنده استفاده می شه. می شه اسم اون یکی دو مدل رو بگید؟

mo_abl
14-03-2010, 01:51
توی مدل های سونی فقط توی سری F از این پردازنده استفاده می شه. می شه اسم اون یکی دو مدل رو بگید؟
VPC‐CW2CGX/B Intel Core i7‐620M4GB DDR3 NVIDIA GeForce GT330M
VPC‐Z11LHX/X Intel Core i7‐620M
که در ایران هستند البته سری Z بیش از 5 مدل با این سی پی یو داره که من برای نمونه نوشتم.

kia17
14-03-2010, 16:01
با سلام خدمت اساتید محترم. لب تاپ من vgn-sr590grb هستش و اول روش ویندوز7 نصب بود که پاکش کردم و بعد از پارتیشن بندی xp-sp3 نصب کردم.روی صفحه led هر 10-15 ثانیه یکبار خطهای مورب ریزی (مثل نویز یا مثل صفحات تلویزیون معمولی که بعضی وقتهااین خطوط نویز توش میوفته)میاد و میره،هم وقتی که از باطری استفاده می کنم هم وقتی از برق شهر و شارژر.کسی می تونه راهنماییم کنه که این به چه علته؟درایور گرافیکیش هم درست نصب شده و از نوع ati radeon 4570 که 512meg هستش. نمی دونم وقتی ویندوز اوریجینال 7 روش نصب بود هم اینطوری می شد یا به خاطر عوض کردن ویندوزه.اعصابم خورد کرده.اگه میشه راهنماییم کنین.ممنون

r_22009
14-03-2010, 18:42
VPC‐CW2CGX/B Intel Core i7‐620M4GB DDR3 NVIDIA GeForce GT330M
VPC‐Z11LHX/X Intel Core i7‐620M
که در ایران هستند البته سری Z بیش از 5 مدل با این سی پی یو داره که من برای نمونه نوشتم.
این دو مدل جدید اومدن و از سری CW2 هستند نه CW

golbehi
17-03-2010, 15:07

سلام
CW2CGXاز سی پی یو (دوهسته ای)core i7 620M استفاده میکنه و هنوز تو بازار نیومده...:46:

r_22009
18-03-2010, 19:02
آقایون اون پست مال وقتیه که هنوز سری CW2 نیومده بود

rasoul_s
20-03-2010, 12:57
سلام ، من تازگي سوني وايو مدل vpcf113fx گرفتم كه مشخصاتشو تو سايت زده بود و سي پي يو رو 2.8 نوشته بود.
حالا كه اون مدل رو خريدم متوجه شدم كه 1.6Gh هستش و روي خودش نوشته بود با تكنولوژي توربو بوست به 2.8 ميرسد.
حالا اين چطوريه؟ يعني لپ تا پ من 1.6 هستش يا 2.8؟؟؟؟
آيا بايد كار خاصي بكنم تا 2.8 بشه؟؟؟ لطفا راهنمايي كنيد

hacker2007
20-03-2010, 14:24
سلام ، من تازگي سوني وايو مدل vpcf113fx گرفتم كه مشخصاتشو تو سايت زده بود و سي پي يو رو 2.8 نوشته بود.
حالا كه اون مدل رو خريدم متوجه شدم كه 1.6Gh هستش و روي خودش نوشته بود با تكنولوژي توربو بوست به 2.8 ميرسد.
حالا اين چطوريه؟ يعني لپ تا پ من 1.6 هستش يا 2.8؟؟؟؟
آيا بايد كار خاصي بكنم تا 2.8 بشه؟؟؟ لطفا راهنمايي كنيد

سلام
شرکت سونی برای اینکه باتری لبتاب بازدهی بیشتری داشته باشه از تکنولوژی TURBOاستفاده میکنه
شما هر وقت برنامه سنگینی روی سیستم اجرا می کنید از کل CPU استفاده می کنه یعنی 2.8
ولی وقتی برنامه سنگینی روی سیستم اجرا نکنید از CPUکمتر اتفاده می کنه1.6

2_نه خود سیستم شناسایی میکنه که چقدر از CPU استفاده کنه:27::27::27::27:

boys_won
20-03-2010, 14:36
من یه دونه laptop w21fx گرفتم تازه بعد از کلی تحقیق همه چیش عالیه ها ولی این باتریش داره اعصاب میزنه

حتی اگه باتری فول باشه ولی به لب تاب وصل نباشه بعد از یه روز 10% باتری کم میشه چرا ؟

dastmard
20-03-2010, 14:42
این دو لپ تاپ یه قیمت هستند ولی hp کمی سر تر از vaio هستش ولی vaio برند بهتریه نظر شما چیه؟ راستی گرافیک 590 ddr2, ddr3 , gddr3 هستش؟ لطفا هرکی میدونه بگه. مرسی
vaip cpu2.5 3m cash 1m bus ram 4g ddr2 hard 320g,7200 dvd 16.4 lcd ati 4650 1g 7-h usa bt web
hp cpu 2.66 3m cash 1m bus ram 4g ddr3 hard 500,5400 dvd 15.6 led ati 4650 1g ddr3 7-h china bt web fp
قیمت: حدود 1240000

hacker2007
20-03-2010, 17:47
این دو لپ تاپ یه قیمت هستند ولی hp کمی سر تر از vaio هستش ولی vaio برند بهتریه نظر شما چیه؟ راستی گرافیک 590 ddr2, ddr3 , gddr3 هستش؟ لطفا هرکی میدونه بگه. مرسی
vaip cpu2.5 3m cash 1m bus ram 4g ddr2 hard 320g,7200 dvd 16.4 lcd ati 4650 1g 7-h usa bt web
hp cpu 2.66 3m cash 1m bus ram 4g ddr3 hard 500,5400 dvd 15.6 led ati 4650 1g ddr3 7-h china bt web fp
قیمت: حدود 1240000

به نظر من vaioبهتره از نظر=
1_سونی 3مگ کش داره ولی اچ بی 1 مگ
2_هارد سونی ظرفیتش کمتره ولی 7200دوره
3_و از همه مهمتر سونی ساخت آمریکا ولی اچ بی چینیه
4_اچ بی خیلی داغ میکنه خودم تا حالا که لپ تاپ های اچ بی رو امتحان کردم همه خیلی داغ میکرد

r_22009
22-03-2010, 16:50
بهترین مدل سونی توی بازار مشخصا از سری F هست هرچند سری FW هم خوبه.
در جواب به دوستمون:
مدل بالا ال سی دیش 16 اینچه و اثر انگشت هم نداره

hacker2007
22-03-2010, 18:18
بهترین مدل سونی توی بازار مشخصا از سری F هست هرچند سری FW هم خوبه.
در جواب به دوستمون:
مدل بالا ال سی دیش 16 اینچه و اثر انگشت هم نداره

تایید میشه سری f واقعا از هر نظر بی نظیره

f117 fx/b

intel core i7 1.6to 2.8
6m cashe
6g ram ddr3
geforse 330m gt
1024memory
500gb hard 7200
blurey
16.4inch
2.9
china
1.850.000

hussain
22-03-2010, 18:30
تایید میشه سری f واقعا از هر نظر بی نظیره

f117 fx/b

intel core i7 1.6to 2.8
6m cashe
6g ram ddr3
geforse 330m gt
1024memory
500gb hard 7200
blurey
16.4inch
2.9
china
1.850.000
از هرنظر عالیه ولی اون قسمت آخرش منظورم کشور ساخت لطمه ای به جنسش نمیزنه؟
امریکایش موجود هست؟

mohsenfhm
22-03-2010, 22:05
از هرنظر عالیه ولی اون قسمت آخرش منظورم کشور ساخت لطمه ای به جنسش نمیزنه؟
امریکایش موجود هست؟

بارها در اين تايپيك گفته شده : كيفيت آمريكايي و سوني يكيه :46:

r_22009
22-03-2010, 22:30
بارها در اين تايپيك گفته شده : كيفيت آمريكايي و سوني يكيه :46:
آره اون قدا تفاوت نداره فقط برا اینکه قیمتش بیاد پایین تو چین می سازنشون.
بعدشم هر مدل سونی فقط تو یه کشور ساخته می شه

bozorgzadeh
24-03-2010, 13:01
و توضيح كامل تر اينكه سري هاي ساخت چين سه رقمي و ساخت آمريكا دو رقمي ان
براي مثال لز سري f مدل f113‌ساخت چين و f11‌ساخت آمريكاست واينكه تا اونجا كه من ديدم آمريكائي هاش متاسفانه blueray ندارن !!!!

---------- Post added at 01:01 PM ---------- Previous post was at 01:01 PM ----------

و توضيح كامل تر اينكه سري هاي ساخت چين سه رقمي و ساخت آمريكا دو رقمي ان
براي مثال لز سري f مدل f113‌ساخت چين و f11‌ساخت آمريكاست واينكه تا اونجا كه من ديدم آمريكائي هاش متاسفانه blueray ندارن !!!!

r_22009
25-03-2010, 22:25
البته برعکس گفتید مال من fw190n مال آمریکاست

Pami
25-03-2010, 23:40
توضيح كامل تر اينكه سري هاي ساخت چين سه رقمي و ساخت آمريكا دو رقمي ان

اشتباه
همچین برداشتی غلط هست و مشخص کردن کشور سازنده از روی تعداد ارقام انجام نمیشود .
شما میتونید بگید 2 رقمی ها سفارش آسیا/خاورمیانه هستند و 3 رقمی ها سفارش آمریکا/اروپا ( که همشون یک کیفیت دارند ) ولی کشور سازنده نه

kantona07
26-03-2010, 10:27
سلام بر دوستان

تو لپ تاپ های سونی یه مدلی میخوام برای فیلم نگاه کردن،صدای خوب ، گرافیک مناسب ، سرعتش هم خوب باشه ، قیمت

هم بین 1.000.000 تا 1.500.000 باشه بهتره همچین چیزی پیدا میشه ممنون

mohsenfhm
26-03-2010, 20:26
سلام
من میخوام تا هفته آینده sony vaio cw14fx بگیرم میخواستم بپرسم خوبه یا نه و با ویندوز اکس پی که مشکلی نداره؟

مي تونيد xp نصب كنيد ولي درايورهاش ويندوز xp رو ساپورت نمي كنه :10:

ديگه زمان xp گذشته :41:

Pami
26-03-2010, 22:03
" اطلاعیه "
بسته شدن تاپیک

علت : انجام پاک سازی دوره ای / پست های هفته ی گذشته
حداکثر زمان پاکسازی : 12 ساعت
توضیح : کاربران محترم در این مدت از ارسال کردن تاپیک های مشابه خودداری فرمایید .

با تشکر
همکار انجمن لپ تاپ
----
انجام شد
دوستان عزیز بارها گفتم اینجا محل درخواست مشاوره خرید و بیان مشکلات نیست ، در صورت ادامه این روند در مرحله اول به کاربر خاطی اخطار داده و در صورت تکرار دسترسی وی به این بخش انجمن بسته خواهد شد .

seeb_sh
30-03-2010, 12:49
سلام دوستان
من میخوام یه لپ تاپ بگیرم.قیمتش زیر 1.3 باشه و میخوام که حتما وایو باشه.ممکنه بعضی اوقات واسه طراحی وب و برنامه نویسی هم ازش استفاده کنم.خودم مدل fw599gcb رو انتخاب کردم.کسیو سراغ ندارم این مدل و داشته باشه ,لطفا دوستانی که با این مدل آشنایی دارن منو راهنمایی کنند.اگه تو این رنج قیمت مدل قوی تری از وایو هس لطفا معرفی کنید بهم.
ممنون

r_22009
30-03-2010, 21:18
سلام دوستان
من میخوام یه لپ تاپ بگیرم.قیمتش زیر 1.3 باشه و میخوام که حتما وایو باشه.ممکنه بعضی اوقات واسه طراحی وب و برنامه نویسی هم ازش استفاده کنم.خودم مدل fw599gcb رو انتخاب کردم.کسیو سراغ ندارم این مدل و داشته باشه ,لطفا دوستانی که با این مدل آشنایی دارن منو راهنمایی کنند.اگه تو این رنج قیمت مدل قوی تری از وایو هس لطفا معرفی کنید بهم.
ممنون

دوستان عزیز بارها گفتم اینجا محل درخواست مشاوره خرید و بیان مشکلات نیست ، در صورت ادامه این روند در مرحله اول به کاربر خاطی اخطار داده و در صورت تکرار دسترسی وی به این بخش انجمن بسته خواهد شد .
یعنی شما این به این گندگی رو ندیدید؟؟؟؟؟؟؟

kotlet110
02-04-2010, 14:56
دوستان کسی میدونه آیا درایور xp برای وایو سری های FW یا CW وجود داره یا نه؟

r_22009
02-04-2010, 17:50
بسته به مدل داره برین تو این سایت ها چک کنین:

bad_stu
02-04-2010, 20:06
سلام دوستان
می خواستم ببینم نظرتون راجع به CW2DGX چیه؟به خصوص ارگنومیک هست و بازده گرافیکیش چطوره؟
(اگه در حین گفتن نظرتون قیمتش رو (با گارانتیه ایرن رهجو ترجیحا) هم گفتین ممنوم میشم!)

abolo
04-04-2010, 18:20
سلام
میخواستم بدونم روی دو مدل cw14fx , cw21fx اکس پی نصب میشه و خوب کارکنه؟

mohsenfhm
04-04-2010, 22:09
سلام
میخواستم بدونم روی دو مدل cw14fx , cw21fx اکس پی نصب میشه و خوب کارکنه؟

دقت كنيد در چند پست قبل به خود شما توضيح دادم :11:

abolo
04-04-2010, 23:33
دقت كنيد در چند پست قبل به خود شما توضيح دادم :11:

مرسی دوست عزیز چون ویندوز اکس پی برام مهمه تاکید میکنم در ضمن من رفتم تو سایت سونی درایور اکسپی داشت من منظورم اینه که مثل dell 1564 نباشه که نتونه سیپیو رو ساپورت کنه و درحالت عادی بدون استفاده 25 درصد سیپیو رو میکشه؟

reza.mansori
05-04-2010, 07:51
دوستان سلام

من یک مشکلی که در اکثر لپ تاپهای سونی میبینم این است که در قسمتهای راست و چپ پائین و موقع کار همش احساس لرزش میکنم . من این مشکل رو تو سری Z هم داشتم که کمی آزار دهنده است! آیا راهی برای حل این مشکل هست ؟ در ضمن سری SR از این بابت چطور است؟

با تشکر

vahid_civil
05-04-2010, 20:29
سلام
کسی لپ تاپ های سری cw داره ؟
مثلا
cw 2FGX/B یا CW 2DGX
و کلا از این رنج

یکم توضیح میخاستم بدونم تجربه کار کردن باهاشون چجوری بوده ؟ مشکل خاصی داشتن ؟
وزن و شارژ و داغ شدن یا صدای زیاد فن و از این جور چیزا . ممنون میشم

mohsenfhm
05-04-2010, 22:05
مرسی دوست عزیز چون ویندوز اکس پی برام مهمه تاکید میکنم در ضمن من رفتم تو سایت سونی درایور اکسپی داشت من منظورم اینه که مثل dell 1564 نباشه که نتونه سیپیو رو ساپورت کنه و درحالت عادی بدون استفاده 25 درصد سیپیو رو میکشه؟

خب ببين بهت جواب ميده ولي توانايي استفاده از تمامي قدرت سخت افزاري رو نداره :18::10:

reza.mansori
06-04-2010, 08:15
دوستان سلام

من یک مشکلی که در اکثر لپ تاپهای سونی میبینم این است که در قسمتهای راست و چپ پائین و موقع کار همش احساس لرزش میکنم . من این مشکل رو تو سری Z هم داشتم که کمی آزار دهنده است! آیا راهی برای حل این مشکل هست ؟ در ضمن سری SR از این بابت چطور است؟

با تشکر

hamidrezaaf
06-04-2010, 10:17
سلام ، آیا یک نموداری به همراه قیمت محصولات سونی VAIO موجود است؟

در ضمن در سری S چه مدلی مناسب است ؟

با تشکر
حمید رضا

Mig33
07-04-2010, 20:48
دوستان سلام

با تشکر

والا من که همچین مشکلی ندارم ............مدل مال من sr هست و اینم بگم سلطون نوت بوک هاست :31:

r_22009
08-04-2010, 13:14
من هم همچین مشکلی ندارم و ندیدم

piroooz
08-04-2010, 14:46
دوستان سلام

با تشکر
:18::18::18::18::18::18::18::18:

yaran99
09-04-2010, 08:03
کاربرد دکمه fn در لپ تاب چیست ؟
چه جوری میشه فهمید که باتری لب تاب 6 سلولی است یا 9 سلولی ؟ چون شرکت های گارانتی کننده روی باتری لب تاب هم برچسب پلمپ می زنند و نمیشه باتری رو درآورد و بررسی کرد . از چه روش یا نرم افزاری برای این کار استفاده کنم ؟