PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چجوری میشه یه فایل eps رو روی یک عکس در فتوشاپ قرار داد؟

parsa_n1
19-01-2009, 18:50
سلام من یه مبتدی فتوشاپ هستم و زیاد از اون چیزی نمی دونم
میخواستم بدونم چجوری میشه یه فایل EPS رو روی یک عکس در فتوشاپ قرار داد من با فتوشاپ وقتی میخوام فایل EPS رو باز کنم ارور می ده و فایل Eps یه عکس هست

به نظر شما برای اینکه روی یک عکس یه کادر کوچیک بخوام درست کنم از کدوم پسوند ها می شه استفاده کرد؟؟؟

Ehsanpark
19-01-2009, 19:39
يه خورده واضح تر بگيد.
اگه ميخوايد يه عكسي رو روي عكس ديگه بزاريد بهتره فرمت اون PNG يا GIF باشه.

به نظر شما برای اینکه روی یک عکس یه کادر کوچیک بخوام درست کنم از کدوم پسوند ها می شه استفاده کرد؟؟؟
خود فتوشاپ اين ابزار رو داره.با ابزار Rectangle Tool شكلتون رو بكشيد! اگه ميخوايد پشت شكلتون معلوم نباشه Fill رو صفر كنيد.

hamed9
20-01-2009, 01:04
سلام
راستش منم نفهمیدم دقیق چیه موضوع پیغام خطای چی میده؟
2تا عکس رو می خوای روی هم بزاری؟

huti_421
20-01-2009, 12:29
فایل های EPS فایل های وکتوری هستن که با نرم افزار های وکتور مثل Corel Draw یا Adobe Illustrator طراحی شدن

بعد از وارد کردن این تصاویر در محیط فتوشاپ از شما درخواست میشه که رزولوشن مورد نظر و سایز مد نظرتون رو وارد کنید تا تصویر با سایزی که شما تعیین کردید وارد نرم افزار بشه

بعد هم کار راحت هست و میتونید از این تصاویر که حالا تبدیل به Pixel شدن استفاده کنید ....

اگه میبینید مشکلی داره فایل EPS رو اینجا بذارید تا براتون به PNG یا PSD تبدیل کنم تا راحت تر وارد فتوشاپ کنید ...