PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آموزش طراحی این مدل شکلها

Evil Boy
19-01-2009, 11:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قسمتهایی که مشخص کردم مثلا یک شکل هندسی با گوشه های گرد و این رنگ و داخل شکل رنگ متفاوتی داشته باشه
ممنون

جادوگر جوان
19-01-2009, 14:51
شما میتونید از قسمت featherو وارد کردن اون عدیدی که مورد نظرتونه این شکلها رو ایجاد کنید
مثلا یک قسمتی را با ابزارهای انتخابگر انتخاب میکنید و بر روی آن قسمت راست کلیک کرده و گزینه feather را انتخاب مبکنید

Ehsanpark
19-01-2009, 18:39
ميشه از شيپ اشتفاده كرد و فيل اون رو كم كرد

Borhan72
19-01-2009, 18:50
بايد يه Rounded Rectangle بكشی و دورشو Stroke بدی...
به همين سادگی...
ميشه اين:

Borhan72
19-01-2009, 18:51
اگر هم بخوای فقط Stroke يا خط دورش باشه بايد Fill لايرشو كم كنی...

Evil Boy
21-01-2009, 22:10
بايد يه rounded rectangle بكشی و دورشو stroke بدی...
به همين سادگی...
ميشه اين:

دوست عزيز اين كه فقط يه مستطيل با رنگ معمولي! منظور من يك شكل هندسيه اگه اون خطي رو كه با آبي مشخص كردم دنبال كنيد ميبيد كه يك مستطيل نيست و اينكه اون رنگ هم فك نكنم يه رنگ معمولي باشه
ممنون:10:

Shahin King
21-01-2009, 22:52
سلام

بیشتر توضیح بدین ، ما چیز خاصی تو تصویری که قرار دادین نمی بینیم .

فیلم ضمیمه شده رو دانلود کنید شاید مشکلتون حل شد ( 400 کیلوبایت ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قربانت
شاهین :11:

Evil Boy
22-01-2009, 09:30
ممنون شاهين عزيز
منظور من ايتفاده از ابزار Pen Tools هست. ميخوام بدونم شكلي با اين ابزار ميكشم چطوري داخلش و خط دور شكل رو رنگ كنم . وقتي با اين ابزار شكلي رو ميكشم نميدونم چرا تكون نميخوره چه برسه به اينكه بخوام رنگش كنم و سوال دومم اين بود كه چطوري شكلمو مثل يك كاغذ قديمي رنگ كنم
بازم ممنون

Libra
24-01-2009, 23:22
با تشکر از زحمات دوستان و بخصوص شاهین که مطمئنم آموزش تصویریش عالیه

دوست عزیز ، شما اگر میخوای با Pen Tools کار کنی ، باید محیط رو ببندی ، اون وقت محصولت آزاد میشه و یک Shape میشه

وقتی هم که Shape رو کامل کردی ، میتونی از منوی Layers دوبار روی لایه مورد نظر کلیک کنی و بهش افکت بدی ( دور خط و غیره )

اون حالت برجستگی که میبینی ، مال افکت Bevel هست که از همون جایی که گفتم قابل دسترس هست

کاغذ سوخته و قدیمی هم بحص جداگونه است که اینجا و این تاپیک جاش نیست احتمالا ، گمون کنم توی اینترنت باشه ، توی همین فروم هم آموزش ازش باید باشه ( بعید میدونم نباشه )