PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد خرید مانیتور

hassan_sia
19-01-2009, 09:00
من کارم بیشتر برنامه نویسی و وبگردی هست و روزی 6 تا 8 ساعت با کامپیوتر کار می کنم

دنبال یه مانیتور می گردم که کمترین فشار رو به چشمم وارد کنه و این موضوع برام خیلی مهمه

لطفا در مورد نوع , سایز و مشخصات دیگه ای که مربوط به فشار کمتر به چشم میشه راهنماییم

کنید

با تشکر از همه دوستان

Spaniuly
14-02-2009, 13:21
من کارم بیشتر برنامه نویسی و وبگردی هست و روزی 6 تا 8 ساعت با کامپیوتر کار می کنم

دنبال یه مانیتور می گردم که کمترین فشار رو به چشمم وارد کنه و این موضوع برام خیلی مهمه

لطفا در مورد نوع , سایز و مشخصات دیگه ای که مربوط به فشار کمتر به چشم میشه راهنماییم

کنید

با تشکر از همه دوستان

بهترین انتخاب الان استفاده از مانیتور های سینک مستر هست که به نظر من سامسونگ واقعا قابل تایید هست این مانیتورهای دارای یه سیستم خاصی هستند به اسم مجیک برایتنس این سیستم به طور خود کار تنظیمات روشنایی رو برای کار شما تنظیم میکنه شما وقتی وبگردی میکنی با یک لمس حالت رو روی اینترنت قرار میدین وقتی نوشته میخونید یا تایپ میکنید روی تکست قرار میدین یا موقع بازی روی گیم قرار میدین و ...

این مانیتورهای lcd از 200 الی 230 قیمتشون هست حداکثر رزولیشن : 1440 در 900 هستند (واید اسکرین)
کلا ریکامند میشه

T I M S A R
14-02-2009, 23:34

کنید

با تشکر از همه دوستان

اگر مبلغش برات مهم نیست مارک zerox رو پیشنهاد میکنم که یک شیشه محافظ جلوی صفحه داره و دقیقا همون چیزیه که میخوای.:46:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

behta
26-04-2009, 05:13
مانیتور خوب 19 یا 20 اینچ با قیمت حدود 200 تومان چه مارکی خوبه ؟ و ثانیا در خرید مانیتور باید به چه نکاتی توجه نمود ؟ من نیز کارم با کامپیوتر دائمی هستش و میخوام مانیتوری داشته باشم که به قول دوستمون در پست قبل کمترین فشار را به چشم وارد کنه و دیگه اینکه از کامپیوتر بیشتر برای ادیت فیلم و تصویر استفاده میکنم

Alone-Star
26-04-2009, 07:23
اگر 19 میخوای بگیری ، t1900 سامسونگ بگیر...

behta
26-04-2009, 20:05
اگه بخوام 20 بخرم چی ؟ و آیا مارک بهتر از سامسونگ با قیمت 200 - 250 پیشنهادی دارین ( 20 اینچ ) ؟ و در مورد xerox که در بالا اشاره شده کسی با 20 اینچ اون کار کرده ؟

behta
27-04-2009, 12:07
کدام از مارک های زیر با سایز 20 اینچ بهتره ؟ و به چه دلیل ؟ آیا خود شما که این مارک را پیشنهاد میدین باهاش کار کردین و یا نه فقط شنیدید که خوبه ؟ لطفا دلیل خوب بودن از لحاظ مدل برند ، وضوحیت ، کنتراست ، برایتنس ، ورودی آنالوگ و دیجیتال ، گارانتی و یا پیکسل مرده ، زاویه دید ، ساپورت کردن و کیفیت بهتر با انواع کارت گرافیک ، نوع صفحه محافظ در برابر چشم ، سرعت پاسخگویی به تصویر ، قیمت ، موجود بودن در بازار و نحوه تهیه نمودن ( آسان و یا سخت تهیه کردن ) و مواردی دیگری که شما میدانید . قبلا از راهنمایی کامل شما متشکرم
Lacie , ViewSonic ,AOC , BENQ , sumsung , LG , Xerox , sony