PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از این به بعد نگران گم کردن هیچ وسیله ای نباشید Nokia Locate Sensor

sarmast65_ata
19-01-2009, 01:30
دیگه از این به بعد نگران گم کردن هیچ وسیله ای نباشید.
این سنسور بلوتوثی رو نوکیا دیروز معرفی کرده که بدرد پیدا کردن وسایلی که گم کردید می خوره.
این سنسور بلتوثی بوسیله یک برنامه که روی گوشیتون نصب می کنید کار میکنه. این سنسور رو می تونید به دسته کلیدتون ، دسته کلید ماشین ، کیف پولتون و ..... وصل کنید که با استفاده از این دستگاه هیچ وقت وسایلتون رو گم نمی کنید. اگر وسیله ایی که این سنسور رو بهش وصل کردید گم بشه تا 100 متر توسط این سنسور قابل شناسایی هستش و بوسیله اون برنامه ایی که روی گوشیتون نصب کردید می تونید محل شی مورد نظر رو پیدا کنید.حتی این سنسور می تونه به ماشینتون وصل بشه که به درد پارکینگ های پر پیچ و خم می خوره که اگه ماشینتون رو نتونستید پیدا کنید توسط این سنسور این کار رو انجام بدید ( به درد استادیوم آزادی می خوره:20: )
برنامه مورد نظر می تونه تا 100 سنسور رو شناسایی کنه.
این دستگاه بوسیاه بلوتوث یا wifi در حوزه GSM کار میکنه و GPS در این سنسور بکار نرفته.
( به درد بابای من می خوره که هر روز باید دنبال دسته کلید ماشین و کلید انباری و سوییچ ماشین و .... بگردیم:13: )

امیدوارم خوشتون اومده باشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

See, it's like this super-techy, Bluetooth-y version of the beeping thing that helps you find your car in the parking lot.
The Nokia Locate Sensor is a tiny gadget which works via an application downloaded to your phone. Simply attach it to the object you tend to lose - keys, wallet, your head if it wasn't attached to your body - and start the app on your smartphone. Leave it running in the background, and if you drop the item with the attached Sensor, the app will notify you and guide you to the lost object as long as it's within a 100-metre radius.
The application can remember up to 100 different tags, so you can keep an eye on practically everything you own. (Of course, you'd also need up to 100 different Locate Sensors.)
The Nokia Locate Sensor is still a prototype - it was unveiled at CES 2009 - and there's a number of unrevealed details, like the actual technology involved (it's not GPS, but may be Bluetooth or Wi-Fi, according to GSM Arena).

YAMAHA-FZ16
19-01-2009, 08:25
چیه؟؟؟یه بار دیگه توضیح میدی؟من نگرفتم!!!

alireza_ap
19-01-2009, 08:53
جالبه اما تا تو ایران بیات کمی طول می کشه

mostafa.m
19-01-2009, 11:46
احتمالن باید گرونم باشه....

sarmast65_ata
19-01-2009, 14:51
چیه؟؟؟یه بار دیگه توضیح میدی؟من نگرفتم!!!

به اون واضحی توضیح دادم:20:
این یک سنسوره که به هر وسیله ایی که می خوایید می تونید وصلش کنید و از طریق برنامه ایی که روی گوشیتون نصبش می کنید می تونید اگر مثلآ دسته کلیدتون گم شد تا 100 متر راحت پیداش کنید چون توی برنامه ایی که روی گوشیتون نصبه محل دسته کلید رو بهتون نشون میده.از طریق بلوتوث این سنسور کار میکنه.
اگر بازهم توضیحی خواستی من در خدمتم:46:

sarmast65_ata
19-01-2009, 14:53
احتمالن باید گرونم باشه....

درباره قیمت چیزی نگفته ولی چون برنامه می تونه 100 تا سنسورو ساپورت کنه فکر نمی کنم گرون باشه.

sarmast65_ata
19-01-2009, 17:07
اینم یه سری عکس از این سنسور

IPHONE 3g
19-01-2009, 19:57
فکر کنم چیز خطری باشه!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟

چجوریاس فقط مال گوشیه؟؟؟؟؟

مرسیییییییییی.

M@hdi-B
19-01-2009, 21:06
راجع به باطریش توضیح ندادی. همیشه باید روشن باشه دیگه. اگه چیزی رو که بهش وصل کردید گم شد همزمان باطری این سنسور هم تموم شد اونوقت چی؟:41:

ELVIS PRESLEY
19-01-2009, 22:35
فک کنم تو ایران مشکل داشته باشه.

!!!!!!!!!!بلوتوثه برد بالا غیر قانونی است!!!!!!!!!!

Mojtaba N87
19-01-2009, 23:54
چجوری وصل می شه به وسایل؟!

ولی باحاله ها!

Oracle_Eldorado
20-01-2009, 00:56
به اون واضحی توضیح دادم:20:
این یک سنسوره که به هر وسیله ایی که می خوایید می تونید وصلش کنید و از طریق برنامه ایی که روی گوشیتون نصبش می کنید می تونید اگر مثلآ دسته کلیدتون گم شد تا 100 متر راحت پیداش کنید چون توی برنامه ایی که روی گوشیتون نصبه محل دسته کلید رو بهتون نشون میده.از طریق بلوتوث این سنسور کار میکنه.
اگر بازهم توضیحی خواستی من در خدمتم:46:

خوب اگه موبایل رو گم کردیم چی ؟! :31:

ولی جالبه ...

M@hdi-B
20-01-2009, 06:55

چرا غیر قانونیه؟ شما از کی شنیدی که غیر قانونیه؟ مثلا با این وسیله چه کار غیر قانونی میشه انجام داد؟

ELVIS PRESLEY
20-01-2009, 07:11
مگه روزنامه نمیخونی شما؟؟؟؟
فعلا بلوتوث با برد بالاتر از ده متر غیر قانونیه.
چون سازمان تنظیم مقررات رادیویی هنوز براش قانونی ننوشته.

rooholla_86
20-01-2009, 20:37
شایعه پردازی ممنوع !! ( بلوتوث برد بالا)

مطلب جالب بورد

MohandesMCD
20-01-2009, 21:03
بلوتوث برد بالا وجود داره و ماکزیمم بردش هم 2کیلومتر هست.2تا شرکت هستن تو ایران ارایه میدن به قیمتهای 50 تا 80 هزار تومن
با اینکه غیر قانونی هستش اما جلوش گرفته نمیشه.تو نمایشگاه هم حتما میفروختن این بلوتوس ها رو!!!
این سنسوره هم خوب چیزیه.مثلا بندازیش تو کیف یک نفر و دنبالش رو بگیری.یا بچسبونیش به ماشین

ELVIS PRESLEY
20-01-2009, 21:12
ای بابا.
شایعه کجا بود؟
تو بخش ای تی هم خبرشو زدن.
برو بگرد پیداش کن.

noisymind
20-01-2009, 21:45
ای بابا.
شایعه کجا بود؟
تو بخش ای تی هم خبرشو زدن.
برو بگرد پیداش کن.

همین بولوتوث یو اس بی ها که به کامپیوتر وصل مشن و تو بازار ریخته تا 100 متر و بعضی مدلهاش 250 متر بردشون هست و روش هم نوشته و راحت هم داره فروخته میشه.

sarmast65_ata
20-01-2009, 22:17
فکر کنم چیز خطری باشه!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟

چجوریاس فقط مال گوشیه؟؟؟؟؟

مرسیییییییییی.

طبق توضیحات سایت فقط برای گوشی هستش چون گوشی همیشه در دست آدمه و بهترین کار هم اینه که فقط روی گوشی باشه.

sarmast65_ata
20-01-2009, 22:21
راجع به باطریش توضیح ندادی. همیشه باید روشن باشه دیگه. اگه چیزی رو که بهش وصل کردید گم شد همزمان باطری این سنسور هم تموم شد اونوقت چی؟:41:

حق باشماست.
والله در مورد باتری نه سایت gsmarena نه این متنی که من گذاشتم چیزی توضیح داده نشده و اصلا نگفته که شارژی هستش یا نه باتری می خوره.
ولی به احتمال زیاد بله همیشه باید بلوتوث گوشیتون و این سنسور روشن باشه تا عمل کنه وگرنه نمی تونه چیزی رو پیدا کنه.
موفق باشی

sarmast65_ata
20-01-2009, 22:24

بله حق باشماست بلوتوث با برد بالای 10 متر غیر قانونی هستش حالا به فروش میره یا نه کاری ندارم ولی طبق حرفهای که زده شده برد بالای 10 متر غیرقانونی هستش.

sarmast65_ata
20-01-2009, 22:27
چجوری وصل می شه به وسایل؟!

ولی باحاله ها!

مجتبی متن ترجممو کامل خوندی؟:31:
باور کن نخوندی.
شما این سنسور رو وصل میکنی به دسته کلیدت به ...... و از طریق بلوتوث یا wifi این سنسور با گوشیت ارتباط برقرار میکنه.
آره باحاله:31:

sarmast65_ata
20-01-2009, 22:36
خوب اگه موبایل رو گم کردیم چی ؟! :31:

ولی جالبه ...

خوب اگه گوشیت رو گم کردی دسته کلید و ..... اینا رو هم گم کردی که تنها کاری که می تونی انجام بدی اینه که بشینی گریه کنی. و خدا خدا کنی تا طرف بیاد و بهت زنگ بزنه و بگه پیدا کردم:46: یا یه کاره دیگه هم می تونی انجام بدی اینه که اطلاعیه گم شده بدی و مژدگانی!!!:20:

mani_2004_2006
20-01-2009, 22:48
این به درد من میخوره :d وصلش کنم به لنگه جورابم :d

s_paliz
21-01-2009, 01:24
تفنگ بلوتوثی یه وسیله شبیه به تفنگه که با اون میشه تا برد چند کیلومتر بلوتوث به هزاران نفر در یه لحظه فرستاد و مصارف نظامی و اطلاعاتی داره به خاطر همین هم بلوتوث با برد بالا غیر قانونیهه!!!!!
خود بلوتوث تا چندصد متر یا شاید کیلومترها برد داره و سرعت بالا!!! ولی به خاطر تجارت کثیف اونو اونقد محدود کردن که یواش یواش به خورد مردم بدن.