PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ▓ Microsoft Outlook سوالات، مشکلات و مباحث در اینجا ▓

javad2625
19-01-2009, 00:34
سلام
چون دیدم آتلوک جزو برنامه های پرکاربردی هست که همه ما، کم و بیش با آن مشکلاتی داریم و به همین دلیل مورد بی توجهیمان قرار گرفته، این تاپیک را باز کردم. به زودی مطالب آموزنده و جالبی در اینجا خواهم گذاشت و از دوستان کاربر آتلوک هم دعوت می کنم مشارکت کنند و کمک کنند تا این تاپیک را به مرکز مشاوره آتلوک تبدیل کنیم.

البته این را هم بگویم که شخصاً وقت خیلی زیادی برای رفت و آمد به تاپیک ندارم. پس خواهش می کنم همگی در پاسخگویی به سوالات یکدیگر فعال باشیم.

متشکرم

javad2625
19-01-2009, 00:45
آموزش مایکروسافت آتلوک 2003 و 2007
الف) آتلوک چیست؟
آتلوک نرم افزار ارسال و دریافت ایمیل و ثبت قرارها و کارهای روزمره می باشد. مزیت اصلی ارسال و دریافت ایمیل ها با آتلوک نسبت به روش معمول (استفاده از مرورگر اینترنت) این است که هنگام استفاده از مرورگر، باید به طور دائم به اینترنت وصل باشیم، اما با آتلوک، به صندوق ایمیل خود به طور آفلاین دسترسی داریم و مثلاً می توانیم بدون وصل شدن به اینترنت، پاسخ ایمیل ها را بنویسیم، آنها را مرور کنیم، ایمیل ها را روی فلاپی دیسک یا سی دی، ذخیره کنیم و... .

امکانات دیگری هم دارد که از جمله آنها: دسته بندی خودکار ایمیل ها بر حسب نام فرستنده یا گیرنده، حذف خودکار ایمیل های زائد (برای سرورهایی که Antispam ندارند)، ثبت گروه های دریافت کننده در دفترچه آدرس برای ارسال ایمیل های گروهی و...

ب) پیش نیاز استفاده از آتلوک
1- باید ایمیل خود را از یک سرور (Server) گرفته باشیم که دارای سرویس POP3 یا IMAP باشد. ایمیل های رایگان یاهو، این سرویس را ندارند ولی ایمیل های گوگل (Gmail) و بسیاری سرورهای دیگر، این سرویس را دارند.
2- باید آدرس سرویس POP3 یا IMAP و همچنین سرویس SMTP را برای سرور خودمان بدانیم. برای دانستن این آدرس ها باید به راهنمای صندوق ایمیل خود مراجعه کنیم. در مورد جیمیل اینها هستند:
pop3.gmail.com
smtp.gmail.com

ضمناً گاهی اوقات (مثلاً در مورد اکانت های جیمیل) لازم است که از طریق مرورگر، وارد صندوق ایمیل خود شده، در تنظیمات صندوق ایمیلتان در قسمت Mail Forwarding گزینه Pop3 یا Imap را فعال کنید.

پ) تنظیمات آتلوک
موقعی که آتلوک را برای اولین بار باز می کنید، یک ویزارد ظاهر می شود که مشخصات ایمیل و سرویس Pop3 شما را می گیرد و به طور خودکار تنظیمات را انجام می دهد. اما چون قسمتی از این تنظیمات، به طور خودکار انجام می شود، معمولاً خطاهایی در آن به وجود می آید که ناچار می شویم به طور دستی اصلاح کنیم. به همین دلیل، روش تنظیم دستی را می گویم:

فرض می کنیم شما یک اکانت جیمیل دارید، تنظیمات اکانت جیمیل برای انواع Mail Client ها در اینجا به تفصیل ذکر شده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدما توضیحات آتلوک 2007 را می گوییم.

تنظیم دستی آتلوک 2007 برای اکانت جیمیل
1- مراحل زیر را طی کنید:
Tools> Email Account>
حالا اگر اکانت خود را از قبل ساخته اید، آن را انتخاب کرده و Change را بزنید و اگر نساخته اید، گزینه New را بزنید و مشخصات ایمیل خود از قبیل Username, Password و همان دو تا آدرسی را که قبلاً دادم (Pop3, smpt) وارد کنید. نوع ایمیل هم معمولاً POP3 است مگر آن که خلافش ثابت شود.
اگر اکانت جیمیل دارید، باید گزینه SPA هم فعال باشد. ضمناً برای اکانت های جیمیل، باید به جای Username آدرس کامل ایمیل را وارد کنیم مثلاً javad2625@gmail.com

حالا دکمه Test Account Settings را بزنید. اگر همه چیز OK بود، ابتدا Close و سپس Next را می زنید. اما اگر با پیغام خطا مواجه شدید، ابتدا Close را می زنید و سپس تنظیمات خود را با تنظیمات ذکر شده در اینجا مقایسه می کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنهایتاً وقتی همه تنظیمات درست شد و Test Your Account را زدید و همه چیز درست بود، گزینه Next و بعد هم Finish و بعد هم Ok را بزنید. اکنون آماده ارسال و دریافت ایمیل های خود هستید.

پ) استفاده از آتلوک
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای نوشتن ایمیل جدید، گزینه New را بزنید. ایمیل خود را نوشته، آدرس دریافت کننده و موضوع ایمیل را هم بنویسید و گزینه Send را بزنید. موقعی که Send را می زنید، ایمیل شما به پوشه Outbox می رود. پس از نوشتن همه ایمیل های مورد نظر خود، با زدن گزینه Send & Receive All همه ایمیل های نوشته شده را ارسال نموده، همه ایمیل های جدید خود را دریافت نمایید. ایمیل های جدید هم که به پوشه Inbox می روند و بقیه چیزها هم مثل صندوق ایمیل عادی است و با کمی دستکاری، از آ«ها سر در می آورید.

ت) غیر از آتلوک، چه برنامه های دیگری برای ارسال و دریافت ایمیل داریم؟
به طور کلی به برنامه هایی مثل آتلوک که برای ارسال و دریافت ایمیل به کار می روند، Mail Client (مشتری ایمیل) گفته می شود. برنامه های زیادی برای این کار هستند که از جمله معروف ترین آنها:
Outlook
Outlook Express
Windows Live Mail
Mozilla Thunderbird
Eudora
Mozilla Mail & Newsgroups
و....
برای مقایسه بین این برنامه ها و اطلاعات بیشتر درباره تفاوت های آنها به اینجا رجوع کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

javad2625
09-03-2009, 23:06
دوستان عزیز
من برنامه آتلوک 2007 و اکانت جیمیل دارم، اما نسخه 2007 چندتا باگ (ایراد) داره که هیچ راه حلی نتونستم براش پیدا کنم و باعث شد که دوباره به سراغ Outlook Express برگردم. اگر شما راهی بلدید یا مشکل مشابه دارید لطفاً بگویید:
1- گزینه Send All کار نمی کند و هر بار آن را می زنم مدت زیادی طول می کشد ولی هیچ ایمیلی ارسال نمی کند. البته گزینه Send/Receive All بیشتر وقت ها درست کار می کند (ابتدا ایمیل ها را دریافت و بعد هم ایمیل های آماده ارسال را ارسال می کند.)
2- موقعی که حجم ایمیل، زیاد باشد و (با اینترنت دایال آپ) دانلود آن طول بکشد، بیشتر وقت ها دانلود، نیمه کاره می ماند و دریافتی صورت نمی گیرد، موقعی هم که این اتفاق بیفتد، از دریافت مابقی ایمیل ها هم محروم می مانم.
3- کلیدهای میانبر Alt+S که برای Send هستند بعضی وقت ها کار می کنند و بعضی وقت ها نمی کنند.

fahimeh&
10-04-2009, 18:34
اگه بخوایم از امکانات دیگه ی آتلوک استفاده کنیم مثل تقویم یا کانتکتها چی کار باید بکنیم؟

zinor
25-04-2009, 20:41
با سلام
من outlook 2007 دارم میخواستم بک آپ بگیرم ولی اصلا تو import and export file در منوی file نمیره و خطای can not implementing ....میده ؟
میخواستم بپرسم اگه دوباره outlook2007 رو نصب کنم ممکنه که ایمیلهام از بین بره ؟؟؟

javad2625
06-05-2009, 19:56
اگه بخوایم از امکانات دیگه ی آتلوک استفاده کنیم مثل تقویم یا کانتکتها چی کار باید بکنیم؟
منظورتون رو نمی فهمم. چه مشکلی برای استفاده از آنها دارید؟ منظورت اینه که برای استفاده از اونها باید ایمیلهامون رو هم با آتلوک ارسال و دریافت کنیم؟ میل خودتونه، ولی من شخصاً دیدم که آتلوک برای ارسال و دریافت ایمیل، باگ داره و اذیت می کنه. OE خیلی بهتره.

javad2625
06-05-2009, 19:58
با سلام
من outlook 2007 دارم میخواستم بک آپ بگیرم ولی اصلا تو import and export file در منوی file نمیره و خطای can not implementing ....میده ؟
میخواستم بپرسم اگه دوباره outlook2007 رو نصب کنم ممکنه که ایمیلهام از بین بره ؟؟؟
بله. کاملاً امکانش هست. البته مطمئن نیستم. توصیه می کنم برای Backup گیری، از این روش استفاده کنی:
ایمیل های دلخواه را انتخاب کن و با کشیدن و رها کردن، آنها را در یک پوشه دلخواه، ذخیره کن.
ضمناً همیشه در تنظیمات آتلوک، تنظیم کنید که یک کپی از ایمیل ها را روی سرور باقی بگذاره تا در صورت از بین رفتن ایمیل های آتلوک، اطلاعات مهمتون رو از دست ندید. این خیلی مهمه.

javad2625
06-05-2009, 20:07
خودم هم سوال دارم.
من از OE استفاده می کنم. وقتی گزینه Create Email را می زنم، در قسمت آدرس دریافت کننده، یک گزینه To دارم و یک گزینه CC. اگر بخواهم گزینه BCC هم همیشه اینجا باشد، باید چکار کنم؟ یادم هست که قبلاً یک راه بلد بودم ولی حالا هر چه می گردم پیدا نمی کنم.

javad2625
22-06-2009, 19:45
سلام
مدتی است که برای دریافت ایمیل های Gmail مشکل دارم. Send مشکلی ندارد ولی Receive بیشتر وقت ها قطع است و گاهی هم وصل می شود. کسی مشکل مشابهی دارد یا راه حل را می داند؟

DariushGreat
11-08-2009, 11:21
سلام
من یه اکانت جی میل دارم. الان بیش از 4 ماهی هست که ایمیل هام رو دانلود نکردم و روی هم تلنبار شده و شده بیش از 400 مگابایت. بک آپ های اوت لوک قبلیم هم پاک شده! :31: الان اینترنت پر سرعت دارم و می خوام همه ی اون چیزایی که توی جی میلم هست یکجا دانلود کنم. در خود جی میل در بخش Settings می باس چه کارایی بکنم؟ چه تنظیماتی باس انجام بدم؟

و دیگه این که هر وقت با اوت لوک 2007 ایمیل دانلود می کنم، تصاویر و فلش های ایمیل رو نشون نمی ده. بجاش می گه روش کلیک کنید تا دانلود بشه. الان 3000 تا ایمیل هست که اگر بخوام برای دانلود تصاویر محتوای هر کدوم اقدام کنم، موهام به اندازه دندون هام سفید می شه!!! :27: چی کار کنم که اوت لوک 2007 بطور خودکار تمامی تصاویر و فلش های ایمیل ها رو دانلود کنه...؟ لطفا کامل راهنمایی کنید.

بسیار سپاسگذارم :40::11:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

javad2625
11-08-2009, 20:18
سلام
من یه اکانت جی میل دارم. الان بیش از 4 ماهی هست که ایمیل هام رو دانلود نکردم و روی هم تلنبار شده و شده بیش از 400 مگابایت. بک آپ های اوت لوک قبلیم هم پاک شده! :31: الان اینترنت پر سرعت دارم و می خوام همه ی اون چیزایی که توی جی میلم هست یکجا دانلود کنم. در خود جی میل در بخش Settings می باس چه کارایی بکنم؟ چه تنظیماتی باس انجام بدم؟

و دیگه این که هر وقت با اوت لوک 2007 ایمیل دانلود می کنم، تصاویر و فلش های ایمیل رو نشون نمی ده. بجاش می گه روش کلیک کنید تا دانلود بشه. الان 3000 تا ایمیل هست که اگر بخوام برای دانلود تصاویر محتوای هر کدوم اقدام کنم، موهام به اندازه دندون هام سفید می شه!!! :27: چی کار کنم که اوت لوک 2007 بطور خودکار تمامی تصاویر و فلش های ایمیل ها رو دانلود کنه...؟ لطفا کامل راهنمایی کنید.

بسیار سپاسگذارم :40::11:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام به داریوش عزیز
وقتی مدتهاست که ایمیلها رو دانلود نکردی، دو کار می تونی بکنی. اول این که داخل تنظیمات جیمیل، یه گزینه هست که در قسمت تنظیمات POP3 انتخاب می کنی و فقط ایمیل هایی را که از حالا به بعد برات بیاد توسط آتلوک دانلود میشه و بقیه روی سرور خود جیمیل باقی میمونه که شخصاً همین گزینه را ترجیح می دهم.

ولی به هر حال، چه گزینه مذکور را انتخاب کنی یا نکنی، می خواهی بتوانی ایمیل را از سرور جیمیل دریافت نمایی. در تنظیمات جیمیل، یک قسمت هست به نام Forwarding و در آنجا یک گزینه هست به نام POP که کافی است آن را فعال کنی تا بتوانی از آتلوک استفاده کنی. البته تنظیمات آتلوک نباید فراموش شود (روش تنظیمات در پست آموزشی صفحه اول هست).

برای این که عکس ها هم خود به خود دانلود شود در برنامه آتلوک گزینه Tools> Trust Center را انتخاب و سپس گزینه زیر را غیر فعال می کنی: Don't download pictures automatically و بعد هم OK می کنی. اگر مشکلی داشتی بگو.

DariushGreat
11-08-2009, 20:29
سلام به داریوش عزیز
وقتی مدتهاست که ایمیلها رو دانلود نکردی، دو کار می تونی بکنی. اول این که داخل تنظیمات جیمیل، یه گزینه هست که در قسمت تنظیمات POP3 انتخاب می کنی و فقط ایمیل هایی را که از حالا به بعد برات بیاد توسط آتلوک دانلود میشه و بقیه روی سرور خود جیمیل باقی میمونه که شخصاً همین گزینه را ترجیح می دهم.

ولی به هر حال، چه گزینه مذکور را انتخاب کنی یا نکنی، می خواهی بتوانی ایمیل را از سرور جیمیل دریافت نمایی. در تنظیمات جیمیل، یک قسمت هست به نام Forwarding و در آنجا یک گزینه هست به نام POP که کافی است آن را فعال کنی تا بتوانی از آتلوک استفاده کنی. البته تنظیمات آتلوک نباید فراموش شود (روش تنظیمات در پست آموزشی صفحه اول هست).

برای این که عکس ها هم خود به خود دانلود شود در برنامه آتلوک گزینه Tools> Trust Center را انتخاب و سپس گزینه زیر را غیر فعال می کنی: Don't download pictures automatically و بعد هم OK می کنی. اگر مشکلی داشتی بگو.

سلام
دستت درد نکنه. :11: یک دنیا سپاس
برای اوت لوک رو فهمیدم... ولی برای جی میل شرمنده!! :31:

ببین یه گزینه هست زده Enable POp for ALL Mails... من اون رو بزنم چی؟ همه ایمیل ها رو یه جا دانلود می کنه؟؟؟ :46:

javad2625
12-08-2009, 15:02
بله عزیزجان، خودت که داری جواب خودتو میدی. همون گزینه رو بزنی، و OK کنی همه ایمیل ها رو دانلود می کنه، اگه گزینه زیرشو بزنی، فقط ایمیل های جدید رو که از حالا به بعد بیان دانلود می کنه. ضمناً یادت باشه که اون گزینه رو که زدی و تغییرات رو ذخیره کردی، اون گزینه خود به خود غیرفعال میشه، که هیچ اشکالی نداره. چون فقط یک بار باید همه ایمیل ها رو دانلود کنه و از اون به بعد، فقط ایمیل های جدید رو دانلود می کنه.

DariushGreat
12-08-2009, 21:17
سلام
دستت درد نکنه جواد جان :11::40::11:

راستی اوت لوک 2007 یه چیز خیلی جالب داره... :31: اگه وسط دانلود ها، کنسل کنم و دوباره F9 رو بزنم از همون جایی که قطع کردم به دانلود ادامه می ده... :27: خیلی با این حرکتش حال کردم رفیق :10:!!! البته تا به حال جرات نکردم کامپیوتر رو خاموش کنم و بعد ببینم دوباره ادامه می ده یا نه... اما Hibernate که کردم مشکل ساز نشد...

راستی، اون گزینه ای که برای تصویر گفتی رو زدم؛ اما باز هم به نظر میاد که وقتی ایمیل رو باز می کنم به دانلود تصویر نیاز داره. ( یعنی هر چند بار که باز می کنم نیاز به دانلود پیدا می کنه ). نمی دونم... شاید چون کند تصاویر باز می شن این حس بهم دست می ده... شاید هم نه! :13:در این باره نظرتون چیه؟

javad2625
12-08-2009, 23:36
سلام
دستت درد نکنه جواد جان :11::40::11:

راستی اوت لوک 2007 یه چیز خیلی جالب داره... :31: اگه وسط دانلود ها، کنسل کنم و دوباره F9 رو بزنم از همون جایی که قطع کردم به دانلود ادامه می ده... :27: خیلی با این حرکتش حال کردم رفیق :10:!!! البته تا به حال جرات نکردم کامپیوتر رو خاموش کنم و بعد ببینم دوباره ادامه می ده یا نه... اما Hibernate که کردم مشکل ساز نشد...

راستی، اون گزینه ای که برای تصویر گفتی رو زدم؛ اما باز هم به نظر میاد که وقتی ایمیل رو باز می کنم به دانلود تصویر نیاز داره. ( یعنی هر چند بار که باز می کنم نیاز به دانلود پیدا می کنه ). نمی دونم... شاید چون کند تصاویر باز می شن این حس بهم دست می ده... شاید هم نه! :13:در این باره نظرتون چیه؟

در مورد تصاویر که گفتی، فکر نمی کنم دیگه مشکلی باشه ولی امتحان کن اگر مشکلی بود، باید توی همون Trust Center یه گزینه برای حل مشکل وجود داشته باشه. علت دانلود نکردن تصاویر، تا اونجایی که می دونم، مسائل امنیتی هست. تصاویری که روی سایت های دیگر هستند، خود به خود دانلود نمی شوند چون باید برای دانلود آنها، کامپیوتر شما یک درخواست به کامپیوتر سرور بدهد و به این صورت، آدرس IP کامپیوتر ما به سرور داده می شود. در این صورت، سرور می تواند موقعیت تقریبی شما را تشخیص دهد. شاید این موضوع، برای شخص شما چندان اهمیتی نداشته باشد ولی برای کسانی که روی فاش شدن مکان و موقعیت خودشان خیلی حساس هستند خوب نیست.

diamond2004
04-09-2009, 08:34
سلام

چطوری میتونم yahoo mail رو در outlook تنظیم کنم؟

من قبلا اینکار رو یکی از دوستام شنیده بودم که انجام داده بود ولی میگفت که با فیلتر هایی که در mail قرار داده بوده مشکل داشته؟

DariushGreat
04-09-2009, 12:06
سلام

چطوری میتونم yahoo mail رو در outlook تنظیم کنم؟

من قبلا اینکار رو یکی از دوستام شنیده بودم که انجام داده بود ولی میگفت که با فیلتر هایی که در mail قرار داده بوده مشکل داشته؟

من فقط می دونم باس برنامه ای به نام Yahoo POPS رو دانلود کنی و کلی دردسر بکشی...! توضیحات کامل تر رو خود جواد جون می گه! :31:

dashmojtaba
06-09-2009, 01:54
من فقط می دونم باس برنامه ای به نام Yahoo POPS رو دانلود کنی و کلی دردسر بکشی...! توضیحات کامل تر رو خود جواد جون می گه! :31:
خب لطفاً یه توضیحی بدین دیگه اصلش همون یاهو هست نه به اون شوقو ذوق اولیه برای ایجاد تاپیک نه بعدش...
لطفاً یه عزیزی که تونسته با این نرم افزار مشکل یاهورو حل کنه یه توضیحی بده منم دانلودش کردم اما موفق نشدم :41:

DariushGreat
06-09-2009, 15:02
خب لطفاً یه توضیحی بدین دیگه اصلش همون یاهو هست نه به اون شوقو ذوق اولیه برای ایجاد تاپیک نه بعدش...
لطفاً یه عزیزی که تونسته با این نرم افزار مشکل یاهورو حل کنه یه توضیحی بده منم دانلودش کردم اما موفق نشدم :41:

والا چی بگم! من خودم از یاهو فرار کردم رفتم جی میب برای همین. یاهو این سرویس دریافت شخصی و آفلاین ایمیل هاش رو به صورت پولی عرضه می کنه. برنامه یاهو پاپ هم برای مدت کوتاهی پاسخگو هست؛ چون یاهو مدام موقعیت درگاه های ایمیل هاشو تغییر میده... :41:

somi_es
09-09-2009, 20:10
سلام منم باید با outlookکار کنم دارم میرم اموزشتونو بخونم پیشاپیش تشکر ایشالله مفید باشه

somi_es
09-09-2009, 20:14
منم باید از اوت لوک استفاده کنم
با راهنماییات خیالم راحت شد .پیشاپیش مرسی:11:

a6l3i
18-09-2009, 14:25
سلام دوستان
1- چطور میتونم به Outlook بگم که ایمیل ها رو پاک نکنه. آخه بعضی وقت ها ایمیل هامو با سیستمم چک میکنم و بعضی وقتها با لپ تاپ . درحالیکه دوست دارم آرشیو ایمیل هام تو لپ تاپ ذخیره شن!!

2- چطوری میشه واسه چند نفر رو یه سیستم اکانت تعریف کرد و تو هر کدوم چندین ایمیل تعریف کرد؟

3- تنظیمات ام رو روی یه سیستم انجام دادم ، حالا چطور میشه همه اکانت های ساخته شده ، Contact ها ، inbox ها و ..... کلا همه چیز رو به یه سیستم دیگه ( لپ تاپ ) اضافه کرد. البته نمیخوام ایمیل هایی که تو اون هست و یا اکانتهایی که توش دارم پاک شه.

ممنون . . .

javad2625
21-09-2009, 11:20
سلام دوستان
1- چطور میتونم به Outlook بگم که ایمیل ها رو پاک نکنه. آخه بعضی وقت ها ایمیل هامو با سیستمم چک میکنم و بعضی وقتها با لپ تاپ . درحالیکه دوست دارم آرشیو ایمیل هام تو لپ تاپ ذخیره شن!!

2- چطوری میشه واسه چند نفر رو یه سیستم اکانت تعریف کرد و تو هر کدوم چندین ایمیل تعریف کرد؟

3- تنظیمات ام رو روی یه سیستم انجام دادم ، حالا چطور میشه همه اکانت های ساخته شده ، Contact ها ، inbox ها و ..... کلا همه چیز رو به یه سیستم دیگه ( لپ تاپ ) اضافه کرد. البته نمیخوام ایمیل هایی که تو اون هست و یا اکانتهایی که توش دارم پاک شه.

ممنون . . .
1- nدر قسمت تنظیمات اکانت، اکانت مربوطه را انتخاب کن و Modify را بزن تا تنظیمات اکانت ظاهر بشه (گزینه ها را تقریبی میگم و ممکنه اسم بعضی دکمه ها را اشتباه بگویم ولی شما میتونی پیدا کنی). در تنظیمات اکانت، قسمت Advanced یه گزینه هست به نام:
Keep a copy of messages on server
که آن گزینه را تیک بزن. ضمناً اگر اکانت جیمیل داری، در تنظیمات جیمیل هم باید تنظیم کنی که آیا می خواهی ایمیل ها پس از دانلود شدن از طریق سرویس POP3 داخل جیمیل آرشیو شوند یا پاک شوند یا چه اتفاقی برایشان بیفتد (به طور پیشفرض، آرشیو می شوند).

2- برای تعریف اکانت های مختلف برای نفرات مختلف، برای روی ویندوز، اکانت های مختلف درست کنید و هر نفر، آتلوک را برای خودش تنظیم کند. هر تعداد آدرس ایمیل را که بخواهد تعریف کند می تواند و از این حیث، محدودیتی ندارد.

3- تنظیمات اکانت را می توانی export کنی و به صورت یک فایل ذخیره کنی و داخل کامپیوتر دیگر، Import کنی. Contact ها را هم به صورت جداگانه می توانی export کنی و داخل کامپیوتر دیگر ایمپورت کنی. ایمیل ها را هم همینطور. اکسپورت و ایمپورت تنظیمات اکانت، از طریق قسمت Tools> Accounts انجام میشه و بقیه قضایا (فکر می کنم) از طریق File> Export.

اگه مشکلی داشتی بگو.

DariushGreat
21-09-2009, 12:12
سلام آقا جواد!
بدو به دادم برس!!!!!!! :41:

ویندوزم پرید! آخرین بک آپی که از ایمیل هام داشتم 4200 تا ایمیل بود. الآن از 5000 تا زده بالاتر... من باس چی کار کنم که دوباره بشینه ادامه اون 4200 تا رو دانلود کنه و از اول شروع به دانلود نکنه...؟! :41: سرویس دهنده من هم جی میل هست!

شاد و پیروز باشی :11:

a6l3i
22-09-2009, 13:27
... برای تعریف اکانت های مختلف برای نفرات مختلف، برای روی ویندوز، اکانت های مختلف درست کنید و هر نفر، آتلوک را برای خودش تنظیم کند. هر تعداد آدرس ایمیل را که بخواهد تعریف کند می تواند و از این حیث، محدودیتی ندارد.
سلام ، ممنون جواد جان ،
1- پس اینجور فهمیدم که با یک یوزر ویندوز ، نمیشه واسه چند نفر contact ساخت و حتما باید log off یا switch کنم به یه یوزر دیگه.

2- من ویندوز لپ تاپ ( اورجینال ) دارم ولی آفیس اورجینال نیست . اخیراً که ویندوز رو آپدیت کردم میگه آفیس Geniun نیست ولی واردش میشه و send و receive هم داره. مشکلی در آینده نداره ؟ ( مثل محدودیت زمانی ) یهو نگیره قفلش کنه !!!

javad2625
22-09-2009, 22:32
سلام آقا جواد!
بدو به دادم برس!!!!!!! :41:

ویندوزم پرید! آخرین بک آپی که از ایمیل هام داشتم 4200 تا ایمیل بود. الآن از 5000 تا زده بالاتر... من باس چی کار کنم که دوباره بشینه ادامه اون 4200 تا رو دانلود کنه و از اول شروع به دانلود نکنه...؟! :41: سرویس دهنده من هم جی میل هست!

شاد و پیروز باشی :11:

داریوش جان نگران نباش
کار راحتیه. از طریق مرورگر وب، به داخل صندوق جیمیل خودت و بعد به قسمت تنظیمات و بعد هم به قسمت Forwarding میری و در آنجا یک گزینه داره که گفته آیا میخواید همه ایمیلها دانلود بشه یا فقط ایمیلهای شما از حالا به بعد دانلود بشه؟ گزینه از حالا به بعد رو که فکر می کنم From now on باشه انتخاب می کنی و Save می کنی. به همین راحتی.

javad2625
22-09-2009, 22:35
سلام ، ممنون جواد جان ،
1- پس اینجور فهمیدم که با یک یوزر ویندوز ، نمیشه واسه چند نفر contact ساخت و حتما باید log off یا switch کنم به یه یوزر دیگه.

2- من ویندوز لپ تاپ ( اورجینال ) دارم ولی آفیس اورجینال نیست . اخیراً که ویندوز رو آپدیت کردم میگه آفیس Geniun نیست ولی واردش میشه و send و receive هم داره. مشکلی در آینده نداره ؟ ( مثل محدودیت زمانی ) یهو نگیره قفلش کنه !!!
1- البته یک یوزر هم میتونه چند اکانت مختلف تعریف کنه، ولی اشکال اینه که کاربران همه اکانت ها، به ایمیلهای یکدیگر دسترسی خواهند داشت.
2- تا حالا نشنیدم که مایکروسافت درباره اورجینال بودن آفیس 2007 سخت بگیره. فکر نکنم مشکلی پیش بیاد. خودم هم 2007 دارم. ولی احتمالاً دیگه از آپدیت های آفیس 2007 محروم خواهید شد.

hdmilani
23-09-2009, 20:06
outlook 2007 ای میل ها رو کجای هارد نگه میداره و برای بک آپ گرفتن از ای میلها چکار باید کرد؟
می خوام پارتیشن هارد رو عوض کنم

Lord-Voldemort
28-09-2009, 20:49
سلام من ایمیل یاهو دارم باید چیکار کنم ؟؟؟

foaad20
11-10-2009, 18:12
1- nدر قسمت تنظیمات اکانت، اکانت مربوطه را انتخاب کن و Modify را بزن تا تنظیمات اکانت ظاهر بشه (گزینه ها را تقریبی میگم و ممکنه اسم بعضی دکمه ها را اشتباه بگویم ولی شما میتونی پیدا کنی). در تنظیمات اکانت، قسمت Advanced یه گزینه هست به نام:
Keep a copy of messages on server
که آن گزینه را تیک بزن. ضمناً اگر اکانت جیمیل داری، در تنظیمات جیمیل هم باید تنظیم کنی که آیا می خواهی ایمیل ها پس از دانلود شدن از طریق سرویس POP3 داخل جیمیل آرشیو شوند یا پاک شوند یا چه اتفاقی برایشان بیفتد (به طور پیشفرض، آرشیو می شوند).

2- برای تعریف اکانت های مختلف برای نفرات مختلف، برای روی ویندوز، اکانت های مختلف درست کنید و هر نفر، آتلوک را برای خودش تنظیم کند. هر تعداد آدرس ایمیل را که بخواهد تعریف کند می تواند و از این حیث، محدودیتی ندارد.

3- تنظیمات اکانت را می توانی export کنی و به صورت یک فایل ذخیره کنی و داخل کامپیوتر دیگر، Import کنی. Contact ها را هم به صورت جداگانه می توانی export کنی و داخل کامپیوتر دیگر ایمپورت کنی. ایمیل ها را هم همینطور. اکسپورت و ایمپورت تنظیمات اکانت، از طریق قسمت Tools> Accounts انجام میشه و بقیه قضایا (فکر می کنم) از طریق File> Export.

اگه مشکلی داشتی بگو.
سلام
من ميخواستم همزمان با دوتا كامپيوتر و آوت لوك يه ميلم رو چك كنم ولي تو قسمتي كه شما گفتي نوشته:
leave a copy of massages on the server???
راستي ميشه طوري ست كرد كه تو يه بازه زماني ايميل هاي قديمي رو هم دانلود كنه؟؟؟
با تشكر فراوان

mahdavi66
28-10-2009, 21:19
سلام به همه عزيزاي p30world
يك سوال داشتم كه سرتون رو درد مياره:

آيا در اين نرم افزار ميشه تنظيماتي رو انجام داد كه ايميل هاي ناخاسته رو دانلود نكنه؟!

توضيح: (ايميل هاي ناخاسته در جانك ايميل ميره ولي بخاطر حجم زيادشون ميخوام كه اصلا دانلود نشن)

abkazemi
23-11-2009, 16:44
سلام دوستان؛
حدود یک ماه پیش شروع به استفاده از outlook 2007 کردم و از اکانت جیمیل استفاده میکنم بعد از گرفتن ایمیل هایم در outlook حدود 8 گیگابایت از هارد دیسکم را اشغال کرد ، بخاطر همین ایمیلهای حاوی فیلم و عکس هایی که دارای حجم بالایی بودند را پاک کردم ،یعنی بدون اغراق سه هزار میل حجیم را پاک کردم و سطل آشغال outlook را خالی کردم اما باز هم فضای اشغال شده هارد دیسک آزاد نشد.
به نظر شما چطور می توانم از شر این مشکل خلاص شوم.
متشکرم

HADI123456
01-12-2009, 22:42
با سلام

برای Outlook تقویم شمسی (رایگان) کسی ندیده؟

sehresahar
25-12-2009, 14:38
سلام
میخواستم بدونم چطوری میشه همه اطلاعات توی اتلوک را با یه کامپیوتر دیگه سینک کنم و اطلاعاتش رو هماهنگ کنم
یعنی یه فایل آتلوک توی چند تا کامپیوتر هماهنگ بشه.
ممنون میشم اگه جواب رو به ایمیلم بفرستید
sehresahar@gmail.com
خیلی ممنونم

javad2625
31-12-2009, 14:56
سلام به همه عزيزاي p30world
يك سوال داشتم كه سرتون رو درد مياره:

آيا در اين نرم افزار ميشه تنظيماتي رو انجام داد كه ايميل هاي ناخاسته رو دانلود نكنه؟!

توضيح: (ايميل هاي ناخاسته در جانك ايميل ميره ولي بخاطر حجم زيادشون ميخوام كه اصلا دانلود نشن)
سلام
راهی برای دانلود نشدن جانک میل سراغ ندارم ولی هر چند مدت یک بار از طریق مرورگر، وارد صندوق ایمیل خود شوید و ایمیل های ناخواسته را انتخاب کنید و دکمه Report Spam یا Mark as Spam را بزنید تا جزو لیست سیاه قرار بگیرند.

javad2625
31-12-2009, 14:59
سلام دوستان؛
حدود یک ماه پیش شروع به استفاده از outlook 2007 کردم و از اکانت جیمیل استفاده میکنم بعد از گرفتن ایمیل هایم در outlook حدود 8 گیگابایت از هارد دیسکم را اشغال کرد ، بخاطر همین ایمیلهای حاوی فیلم و عکس هایی که دارای حجم بالایی بودند را پاک کردم ،یعنی بدون اغراق سه هزار میل حجیم را پاک کردم و سطل آشغال outlook را خالی کردم اما باز هم فضای اشغال شده هارد دیسک آزاد نشد.
به نظر شما چطور می توانم از شر این مشکل خلاص شوم.
متشکرم

سلام
از کجا می گویی که 8GB فضا اشغال شده؟ من سالهاست دارم از صندوق جیمیل استفاده می کنم و هنوز حتی 1GB از آن هم پر نشده است. اما به هر حال می توانی همه ایمیل ها را select کنی و با کشیدن و رها کردن (Drag & Drop) آنها را در یکی از پوشه های هارد دیسک ذخیره کنی و سپس همگی آنها را از آتلوک حذف نمایی. وقتی حذف کنی، باید فضا خالی شود. ضمناً در آتلوک اکسپس، یک ابزار برای فشرده سازی ایمیل های قدیمی وجود دارد که باعث می شود جای کمتری بگیرند اما در آتلوک مطمئن نیستم که هست یا نه.

javad2625
31-12-2009, 15:07
سلام
میخواستم بدونم چطوری میشه همه اطلاعات توی اتلوک را با یه کامپیوتر دیگه سینک کنم و اطلاعاتش رو هماهنگ کنم
یعنی یه فایل آتلوک توی چند تا کامپیوتر هماهنگ بشه.
ممنون میشم اگه جواب رو به ایمیلم بفرستید
sehresahar@gmail.com
خیلی ممنونم
اولاً کافیه که از ابزار اکسپورت آتلوک استفاده کنی و همه اطلاعات دلخواه را داخل یک فایل ذخیره کنی و بعد، در کامپیوتر دیگر، آن را ایمپورت کنی. الآن جای گزینه ها را یادم نیست ولی این ابزارها را در آتلوک دیده ام.
ثانیاً اینجا کسی جواب را به ایمیل کسی ارسال نمی کند. اگر می خواهی برای پیگیری تاپیک ها مشکلی نداشته باشی و یا از طریق ایمیل از جوابها مطلع شوی، دو راه داری:
1- در کنترل پنل همین تالار، در قسمت تنظیمات، حالت پیشفرض Thread Subscription (یعنی اشتراک در گفتگوها) را روی «اشتراک بدون ایمیل» بگذار که در این صورت، هر وقت در یک تاپیک، پیام بدهی، به طور خودکار در آن تاپیک مشترک می شوی و هر وقت در کنترل پنل، وارد قسمت اشتراک ها بشوی، گفتگوهای مورد نظر را می بینی و آنهایی که جواب گرفته اند با فونت پررنگ نشان داده می شوند.
2- در همان قسمت کنترل پنل که گفتم، حالت پیشفرض اشتراک را روی «اطلاع رسانی فوری به وسیله ایمیل» بگذار که در این صورت علاوه بر بهره مندی از مزیت های حالت 1، هر وقت جوابی به گفتگوی مورد نظر شما داده شود، از طریق ایمیل مطلع خواهی شد.
3- در تاپیک دلخواه، گزینه اشتراک را بزن و سپس اشتراک از طریق ایمیل را انتخاب کن تا فقط موقعی که کسی به این تاپیک پیام می دهد از طریق ایمیل مطلع شوی.

LordMMD
19-01-2010, 17:42
دوستان من جدیدا از Outlook 2010 استفاده میکنم. البته برای مدیریت زمان و وارد کردن قرار ها و وظایف و کارها و ...
یک کمی مشکل هست کار باهاش.
هیچ مجله ای ، منبعی کتاب خوبی براش سراغ دارید ؟

nemesis
27-01-2010, 00:01
من از outlook express استفاده می کردم

سوال 1
قسمتی داشت که می تونستی تنظیم کنی تمامی ایمیل هایی که برات میان فونتشون عوض بشه و مثلا ً Tahoma بشه !

outlook 2007 این قابلیت رو داره؟ چون من کلی گشتم و پیدا نکردم

سوال 2

راهی هست که بشه تو outlook 2007 تمامی پوشه ها یک سری ستون خاص داشته باشند و اینطور نباشه که من برای تمام پوشه ها یکی یکی تنظیم کنم یا اینکه تمام پوشه ها بر اساس یک ستون خاص ارنج بشن.

چون پوشه های من زیاده و نمیتونم یکی یکی اینکارارو انجام بدم

GOOD_BOY_RAMSEEN
11-02-2010, 01:50
سلام
خسته نباشید
یکی پیدا بشه این آت لوکو به زبون ساده بگه
تموم دستور العملا را اجرا کردیم ولی

TAMIGI
19-02-2010, 13:54
یک راهنمایی کلی برای کسانی که میل یاهو دارن و می خوان از اوت لوک برای دریافت و ارسال میل ها استفاده کنند .
در ضمن خاطر نشان می شوم که این تنظیمات برای میل سرور یاهو بوده و نیازی به برنامه ها ( pops ) و امثال ان برای دریافت نامه را نداردید .

من این اموزش را بصورت فایل PDF دراوردم و از طریق لینک زیر می تونین اون را دانلود کنین

اگه مشکی داشتین در خدمتم .

jamy_khoshtip
16-03-2010, 22:44
سلام .

من چندتا مشکل در outlook 2007 دارم و چند راهنمایی می خواهم .

1. می خواهم در آخر E-mail هایم به صورت خودکار بدون تایپ یک سری نوشته باشه ( مثل امضا در انجمن ها )

2. می خواهم هر کس که به من E-mail زد به طور خودکار برایش E-mail ارسال گردد .

3. می خواهم از E-mail هایم بک آپ بگیرم . ؟؟

با تشکر

alireza_farshid
17-03-2010, 13:51
سلام .

من چندتا مشکل در outlook 2007 دارم و چند راهنمایی می خواهم .

1. می خواهم در آخر E-mail هایم به صورت خودکار بدون تایپ یک سری نوشته باشه ( مثل امضا در انجمن ها )

2. می خواهم هر کس که به من E-mail زد به طور خودکار برایش E-mail ارسال گردد .

3. می خواهم از E-mail هایم بک آپ بگیرم . ؟؟

با تشکر

دوست عزیز 1. برای مورد 1 باید قسمت signature را تنظیم کنید Tools /option/mail format/ signature 2. برای این تنظیم شما باید روی سرور gmail قسمت vacaion setting رو تنظیم کنید 3. برای بک آپ گیری هم file / import and export /export to a file

sad_hadian
17-03-2010, 16:56
من اصلا نمیتونم وارد OUTLOOK بشم اینم عکساش کمکم کنین واقعا لازم دارم

sadeghbyby
20-03-2010, 11:06
سلام من اتلوک 2007 رو نصبیدم همه ی کار ها رو هم مو به مو انجام دادم ولی به جیمیلم متصل نمیشه؟؟؟

mophid
16-04-2010, 20:55
با سلام...من مدتهاست که در آتلوک اشکالی دارم
من یه صفحه طراحی میکنم که مثلا رنگ صفحه آبی هست اما وقتی به صورت آزمایشی برای خودم منظورم ایمیا یاهو هست، وقتی میرم داخل اینباکس ایمیلم و اون ایمیل رو باز میکنم پس زمینه صفحه سفید هست...
اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه...
با تشکر

clapton
28-04-2010, 20:48
سلام
من یه مشکلی در outlook office 2007 دارم .قبل از نصب ویندوز تو قسمت add contact میتونستم فارسی تایپ کنم اما با نصب ویندوز مجدد و office 2007 دوباره فارسی تایپ نمیکنه.میتونین کمکم کنید ؟

Wisdom
10-05-2010, 18:25
با سلام

من تنظیمات Outlook رو فعال کردم و Outlook تمام ایمیل های من رو از Webmail دانلود کرد...
چند روز گذشته و حالا میخوام دوباره از Webmail استفاده کنم ولی دیگر هیچ ایمیلی در Webmail ندارم ! نه در فلدر inbox و نه send و همه به Outlook منتقل شده...

چگونه می تونم از دست Outlook خلاص بشم ! :41: و ایمیل هام دوباره به Webmail برگرده و از Webmail ایمیل ها رو چک کنم...

ممنون

*hamedkhatar*
26-06-2010, 20:57
سلام
تو آوتلوک 2010 میخوام تنظیم کنم که هر چند دقیقه یک بار ایمیلها رو چک کنه
توی 2007 بلد بودم ولی این خیلی فرق کرده
کجاش باید برم؟
ممنون

4khane
19-07-2010, 07:50
بچه ها outlock man این ارور رو میده کسی میتونه بگه مشکل چیه؟

ارور your i map server ones two alert you to the following

ta_tarsa
21-07-2010, 12:16
من يه مشكلي با اوتلوك دارم. ميخوام اون ور جوري تنظيم كنم كه هر موقع بازش ميكنم كل ايميل ها رو نشون بده، ولي ضميمه ها رو ازم اجازه بگيره براي دانلود.
به صورت معمول كه تنظيم ميكنم فقط هدر ايميل رو نشون ميده كه فقط شامل تاپيك و فرستنده ميشه، در حالي كه من مي خوام متن ايميل رو هم ببينم. دقيقا مثل ياهو و جي ميل.
اگه كسي ميدونه لطفا كمكم كنه.

hno
22-07-2010, 14:47
سلام دوستان

میخواستم ببینم چه طوری میتونم از pop3 و smtp ایمیل های live یا هاتمیل در outlook استفاده کنم ؟ خودم از جیمیل استفاده میکنم ، ولی نمدونم چه طوری باید از ایمیل لایو و هاتیل استفاده کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

hno
23-07-2010, 09:02
دوستان لطفا راهنمایی کنید

alidata2010
23-07-2010, 09:13
باید بری تو هلپ خود سرویس دهنده ایمیلت اونجا میتونی پورت های pop3 و smtp رو پیدا کنی وبعد تو outlook ست کنی من برای جیمیلم همین کارو کردم

malaki_mall
03-08-2010, 18:34
can i use outlook in yahoo right now?

adrian_h_r
03-08-2010, 21:44
سلام دوستان عزیز.
من با ایمیل یاهو امکان ارسال و دریافت را با outlook دارم ؟
2- 3 سال پیش این کار را کرده بودم ولی الان وقتی می خوام تنظیمات یاهو را برای pop3 و smtp انجام بدم...میگه پولی مثل اینکه یا من اشتباه می کنم ؟
پیشنهاد شما چیه ؟
...........................
ممنون

ENTEZAR
17-08-2010, 08:02
من نیاز به یه آموزش فارسی این برنامه دارم
البته قسمت Calendar و کار با این قسمت از برنامه را نه تنظیمات ایمیل
ممنون

sanam.b
29-08-2010, 13:08
با سلام به همه دوستان و با آرزوی قبولی عبادات

1- البته یک یوزر هم میتونه چند اکانت مختلف تعریف کنه، ولی اشکال اینه که کاربران همه اکانت ها، به ایمیلهای یکدیگر دسترسی خواهند داشت.

می تونید بگید چه جوری می تونیم اینکار رو انجام بدیم؟

na_6006
08-09-2010, 10:25
سلام
من یه سوال داشتم اصلا این outlook دقیقا به چه دردی می خوره با تنظیمات و طرز استفاده از اون تا حدودی آشنا هستم ولی خب وقتی میشه مثلا یه میلی رو خوند بعد جوابشو داد چرا باید تو outlook بنویسیم بعد اون بره تو outbox بعد به اینترنت وصل بشیم send بزنیم تا ارسالبشه من خیلی متوجه فایده این برنامه نمی شم که دقیقا چه حسنی نسبت به استفاده مستقیم از خود مثلا جیمیل داره لطفا اگه کسی می تونه یه توضیح کامل به من بده.

EngineeR EhsaN
09-09-2010, 21:53
اقا میشه این outlook 2010 رو به صورت تکی دانلود کرد؟

---------- Post added at 10:53 PM ---------- Previous post was at 10:50 PM ----------

سلام
من یه سوال داشتم اصلا این outlook دقیقا به چه دردی می خوره با تنظیمات و طرز استفاده از اون تا حدودی آشنا هستم ولی خب وقتی میشه مثلا یه میلی رو خوند بعد جوابشو داد چرا باید تو outlook بنویسیم بعد اون بره تو outbox بعد به اینترنت وصل بشیم send بزنیم تا ارسالبشه من خیلی متوجه فایده این برنامه نمی شم که دقیقا چه حسنی نسبت به استفاده مستقیم از خود مثلا جیمیل داره لطفا اگه کسی می تونه یه توضیح کامل به من بده.

منم قبلا همین نظرو داشتم ولی وقتی یه هفته استفاده کردم به مفید بودنش پی بردم حالا اگه تو سیستمم نصب نباشه احساس میکنم یه جای کار میلنگه :31:

EngineeR EhsaN
10-09-2010, 19:55

كسي اينجا نيست جواب ما رو بده؟

sanam.b
13-09-2010, 23:04
سلام
ببخشید محل تاپیک اشتباهی شد

na_6006
15-09-2010, 09:29

---------- Post added at 10:53 PM ---------- Previous post was at 10:50 PM ----------

منم قبلا همین نظرو داشتم ولی وقتی یه هفته استفاده کردم به مفید بودنش پی بردم حالا اگه تو سیستمم نصب نباشه احساس میکنم یه جای کار میلنگه :31:

میشه لطفا بگی دقیقا باهاش چی کار میکنی؟

***Spring***
19-09-2010, 16:30
سلام ...

آموزش بکارگیری پست الکترونیکی ( Email ) توسط برنامه outlook ( فارسی ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamed_9192
20-09-2010, 17:25
با سلام

دوستان طریقه پشتیبان گیری از ایمیل هارو توی Outlook 2010 می خواستم.
می خوام با عوض کردن ویندوز و نصب دوباره outlook ایمیل ها رو برگردونم و حذف نشن.
متشکرم

hamed_9192
20-09-2010, 17:59
Outlook Express Backup
[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دو ستان من از این نرم افزار استفاده کردم ولی مثل اینکه درست پشتیبان تهیه نکرد.چون حجم ایمیل های من در قسمتی که outlook ذخیره کرده بود خیلی بیشتر از حجم فایل پشتیبان این نرم افزار شد.

لطفا راهنمایی کنید با تشکر

*hamedkhatar*
20-09-2010, 18:23
با سلام

دوستان طریقه پشتیبان گیری از ایمیل هارو توی Outlook 2010 می خواستم.
می خوام با عوض کردن ویندوز و نصب دوباره outlook ایمیل ها رو برگردونم و حذف نشن.
متشکرم

Outlook Express Backup
[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دو ستان من از این نرم افزار استفاده کردم ولی مثل اینکه درست پشتیبان تهیه نکرد.چون حجم ایمیل های من در قسمتی که outlook ذخیره کرده بود خیلی بیشتر از حجم فایل پشتیبان این نرم افزار شد.

لطفا راهنمایی کنید با تشکر

مگه برای بک آپ گرفتم برنامه میخواد؟
برو تو این مسیر
C:\Users\name\Documents\Outlook Files
اون فایل که با فرمت pst هست رو برش دار
بعد از نصب ویندوز دوباره بگذار سر جاش
این همه دنگ و فنگ نداره
البته این روش برای آوتلوک 2010 و ویندوز 7 هست

hamed_9192
21-09-2010, 11:45
با سلام

متشکر از جوابتون ولی من تو ویندوز Xp به این مسیر D:\Documents and Settings\named\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook
رفتم و اون فایلی که گفتین نبود.

hamed_9192
21-09-2010, 11:56
با سلام
دوستان من با نرم افزار MObackup از outlook بکاپ گرفتم و به همون هم میشه Restore کرد
نرم افزار خوبیه از تمام تنظیمات و archiving of your E-mails, Calendar, Contacts, Notes, Rules, E-mail Accounts, Signatures, بکاپ میگیره.
کار منو که راه انداخت.
سایت دانلود /[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*hamedkhatar*
21-09-2010, 11:57
توی XP نمیدونم
ولی یه سرچ بزن فرمتهای pst رو براتون بیاره شاید پیدا کرد

WaTeRsTyLeR
29-09-2010, 04:22
برای برنامه outlook راهی هست که بشه در هنگام گرفتن ایمیل پیغامی چیزی بده حال اینکه outlook باز نباشه ؟

ta_tarsa
01-10-2010, 01:43
سلام دوستان عزیز.
من با ایمیل یاهو امکان ارسال و دریافت را با outlook دارم ؟
2- 3 سال پیش این کار را کرده بودم ولی الان وقتی می خوام تنظیمات یاهو را برای pop3 و smtp انجام بدم...میگه پولی مثل اینکه یا من اشتباه می کنم ؟
پیشنهاد شما چیه ؟
...........................
ممنون

jتوي لينك زير آموزشش به فارسي هست، آموزش اين كه چطوري ايميل ياهو رو با اوتلوك چك كني:

soheilsaghian
18-10-2010, 00:04
با سلام
من می‌خواهم زمانی‌ که یک نامه را پاک می‌کنم از gmail inbox هم پاک شود.
در قسمت تنظیمات این گزینه را پیدا کردم و گزینه را تیک در کردم:

Delete from server when delete from Delete Items

اما باز هم بعد از پاک کردن نامه از صندوق پیام و از Delete Items از سایت gmail پاک نشد !!

من از برنامه Microsoft Office Outlook 2003 استفاده می‌کنم

tazevared2006
19-10-2010, 09:20
من هم مشکلsoheilsaghian جان رو دارم. میخوام هر وقت توی outlook یه ایمیل رو پاک میکنم از توی صندوق پستیم هم پاک بشه و دیگه نیازی نباشه برم تو Gmail.com خودم پاکش کنم. نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه؟؟

Oracle_Eldorado
19-10-2010, 22:37
با سلام خدمت دوستان .
من الان 3تا ایمیل از 3 جای مختلف دارم .
یاهو و جیمیل و یه ایمیل شخصی .
خواستم ببینم چطوری میتونم این 3 تا رو با Outlook 2003 یا 2007 تنظیم کنم که روی هر 3 تا مدیریت داشته باشم ؟
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن .

tazevared2006
20-10-2010, 11:20
با سلام خدمت دوستان .
خواستم ببینم چطوری میتونم این 3 تا رو با Outlook 2003 یا 2007 تنظیم کنم که روی هر 3 تا مدیریت داشته باشم ؟

روی هر سه تاش همزمان میخوای مدیریت کنی؟
در مورد همزمان مدیریت کردنش خبر ندارم. یعنی بلد نیستم.
ولی برای کار کردن با چند تا میل فعلا برای شروع با این پنجره توی Outlook کار کن. یعنی اکانت های دیگه‌اتو بهش اضافه کن.
فکر کنم مسائل دیگه ای از جمله ساپورت کردن پروتکل POP3 و IMAP هم مد نظر هست که در مورد اکانت های دیگه مثل یاهو و ... اطلاعی ندارم.
خوشحال میشم دوستان دیگه بیشتر راهنمایی کنن که من هم یاد بگیرم.

soheilsaghian
20-10-2010, 19:08
با سلام

اما باز هم بعد از پاک کردن نامه از صندوق پیام و از Delete Items از سایت gmail پاک نشد !!

من هم مشکلsoheilsaghian جان رو دارم. میخوام هر وقت توی outlook یه ایمیل رو پاک میکنم از توی صندوق پستیم هم پاک بشه و دیگه نیازی نباشه برم تو Gmail.com خودم پاکش کنم. نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه؟؟ :10:

با سلام
دوستان پیش کسوت لطفا راهنمایی‌ کنند، چگونه ایمیل را می‌توان از سرور پاک کرد ؟

soheilsaghian
20-10-2010, 19:17
با سلام

من هم مشکلsoheilsaghian جان رو دارم. میخوام هر وقت توی outlook یه ایمیل رو پاک میکنم از توی صندوق پستیم هم پاک بشه و دیگه نیازی نباشه برم تو Gmail.com خودم پاکش کنم. نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه؟؟ :10:

با سلام
دوستان پیش کسوت لطفا راهنمایی‌ کنند، چگونه ایمیل را می‌توان از سرور پاک کرد ؟ :19:

Oracle_Eldorado
20-10-2010, 23:17
روی هر سه تاش همزمان میخوای مدیریت کنی؟
در مورد همزمان مدیریت کردنش خبر ندارم. یعنی بلد نیستم.
ولی برای کار کردن با چند تا میل فعلا برای شروع با این پنجره توی Outlook کار کن. یعنی اکانت های دیگه‌اتو بهش اضافه کن.
فکر کنم مسائل دیگه ای از جمله ساپورت کردن پروتکل POP3 و IMAP هم مد نظر هست که در مورد اکانت های دیگه مثل یاهو و ... اطلاعی ندارم.
خوشحال میشم دوستان دیگه بیشتر راهنمایی کنن که من هم یاد بگیرم.

خیلی ممنون . :11:
ولی من اطلاعات تکمیل تر و آموزش جامعی میخوام .
ممنون میشم یکی از دوستان راهنمایی کنه .
بازم ممنون از شما . :40:

tazevared2006
21-10-2010, 15:26
با سلام

عزیز توی یکی از فروم های دیگه هم این سوال خودم رو گذاشتم. این جواب رو گرفتم.

"در بخش Account Setting نرم افزار OutLook
بر روی اکانت ایمیل خودتان کلیک کنید
در پنجره باز شده با عنوان Change Email Account
دکمه More Setting را بزنید
در پنجره باز شده سربرگ Advanced را انتخاب کنید
در پایین فرم مربوطه تنظمیات مربوط به نگهداری کپی ایمیل بر روی سرور
قرار دارد
مطابق نیاز خود تنظیمات را قرار دهید"

ولی تست کردم به نتیجه نرسیدم....:41:
تورو خدا یکی بگه چی کار کنم ؟؟؟؟

hraeissi
25-10-2010, 12:41
:10:

با سلام
دوستان پیش کسوت لطفا راهنمایی‌ کنند، چگونه ایمیل را می‌توان از سرور پاک کرد ؟ :19:

برای این موضوع بایستی در تنظیمات gmail بروید و گزینه کپی را که برای نگهداری ایمیل در صندوق gmail است را غیر فعال کنید

---------- Post added at 12:41 PM ---------- Previous post was at 12:37 PM ----------

با سلام خدمت دوستان .

خوب اینکار به راحتی انجام مش شود .
در ابتدا بر طبق تصویر قبل همه ایمیلها را ایجاد نموده و سپس در تصاویر قبل وارد بخش data file بشید و برای هر ایمیل یک فایل add کنید و در آخر به بخش email برگردید و روی هر ایمیل کلیک نموده و از طریق دکمه پائین صفحه به فایل مربوط به همان ایمیل وصلش کنید
از آن به بعد 1000 تا میل هم در برنامه داشته باشید اطلاعاتشان به فایل خودشان انتقال پیدا می کند و به راحتی مدیریت می شود

tazevared2006
29-10-2010, 08:52
برای این موضوع بایستی در تنظیمات gmail بروید و گزینه کپی را که برای نگهداری ایمیل در صندوق gmail است را غیر فعال کنید

دوست من میشه بگی کدوم یکی از این چهار تا گزینه رو باید بزنم؟ اگه آخری رو بزنم که همه ایمیل هام رو خود به خود پاک میکنه و هیچ کپی نگه نمیداره. من میخوام هر ایمیلی که از توی برنامه Outlook پاک میکنم از توی صندوق پستی جیمیلم پاک شه....
مرسی

a6l3i
14-11-2010, 04:30
سلام دوستان

من خیلی به نوشتن کارهای روزانه عادت دارم. برای یادآوری کارهام که از همین Outlook استفاده میکنم. ولی برای یادداشت های روزانه و کارهایی که کردم مجبورم تو سررسید بنویسم. خواستم ببینم آیا outlook این قابلیت رو داره که:
1- بشه کارهای روزانه رو نوشت
2- به راحتی اونها رو بعداً بازنگری کرد ( به همون راحتی ای که سررسید رو ورق میزنیم)
2- یه کلمه ی خاص رو بین یادداشت ها سرچ کرد

خلاصه این که از شر سررسید خلاص شم؟ اگه نه برنامه تخصصی ای واسه این کار سراغ دارین؟
ممنون . . .

hiva_59
14-11-2010, 23:16
خواهشا یکی کمکم کنه
نمیدونم چرا وقتی تنظیمات اوتلوک 2007 رو برای imap انجام میدم برنامه بشدت کند میشه و هنگ میکنه و وقتی هم که اونو برای pop3 تنظیم میکنم فقط ایمیلهای قدیمیم رو نشون میده و بعلاوه همه ایمیلهای ارسالی و دریافتی رو با هم توی inbox نشون میده
لطفا یه راه حل برای این مشکل پیشنهاد کنین
دیگه کلافه شدم:18:

soroush20
22-11-2010, 12:11
سلام.
1سوال

قسمتی داشت که می تونستی تنظیم کنی تمامی ایمیل هایی که برات میان فونتشون عوض بشه و مثلا ً Tahoma بشه !

outlook 2007 این قابلیت رو داره؟ چون من کلی گشتم و پیدا نکردم

هشت بهشت
01-12-2010, 12:05
سلام .

وقتی ایمیلی رو با Outlook باز میکنم ، از Inbox سرور اصلی پاک میشه ( حذف میشه )
چیکار کنم که توی هردوتا باکس ( اوت لوک و سرور اصلی ) ایمیل هام بمونه ؟
office 2007

Honradez
02-02-2011, 10:50
سلام. آوتلوک من بارها وسط برنامه Not Responding ميده و بعد مجبور ميشم ببندمش. چيکار کنم؟

alijigari
05-02-2011, 16:59
من با فون قسمت note اتلوک مشکل دارم یا باید کلا فارسی تایپ کنم یا کاملا انگلیسی اگر انگلیسی و فارسی با هم داخل یک جمله باشه قاطی میکنه و جمله بهم میریزه -ممنون میشم بگین چه کار کنم

alijigari
06-02-2011, 23:29
من با فونت قسمت note اتلوک مشکل دارم یا باید کلا فارسی تایپ کنم یا کاملا انگلیسی اگر انگلیسی و فارسی با هم داخل یک جمله باشه قاطی میکنه و جمله بهم میریزه -ممنون میشم بگین چه کار کنم

سوال من سخت هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

X_9
15-02-2011, 16:32
دوستان آدرس بوک اکانتم روتوی اوت لوک اکسپرس با پسوند WAB ذخیره کردم
میخوام اونو توی مایکرسافت اوت لوک 2007 ایمپورت کنم اما منوش رو پیدا نمیکنم
دوستان کسی میدونه چی جوریه؟

lovely20111
15-03-2011, 17:47
خودم هم سوال دارم.
من از OE استفاده می کنم. وقتی گزینه Create Email را می زنم، در قسمت آدرس دریافت کننده، یک گزینه To دارم و یک گزینه CC. اگر بخواهم گزینه BCC هم همیشه اینجا باشد، باید چکار کنم؟ یادم هست که قبلاً یک راه بلد بودم ولی حالا هر چه می گردم پیدا نمی کنم.

باسلام خدمت دوست عزیز من روشش رو توی 2007 براتون میگم:
new/mail message/option/show bbc
امیدوارم که مشکلتون حل شده باشه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

lovely20111
16-03-2011, 10:04
من با فون قسمت note اتلوک مشکل دارم یا باید کلا فارسی تایپ کنم یا کاملا انگلیسی اگر انگلیسی و فارسی با هم داخل یک جمله باشه قاطی میکنه و جمله بهم میریزه -ممنون میشم بگین چه کار کنم

اگه مشکلتون قسمت new mail هست از گزینه مشخص شده در تصویر استفاده کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

lovely20111
16-03-2011, 15:50
با سلام
دوستان من با نرم افزار MObackup از outlook بکاپ گرفتم و به همون هم میشه Restore کرد
نرم افزار خوبیه از تمام تنظیمات و archiving of your E-mails, Calendar, Contacts, Notes, Rules, E-mail Accounts, Signatures, بکاپ میگیره.
کار منو که راه انداخت.
سایت دانلود /[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان عزیز من هم این نرم افزار رو تهیه کردم و تستش کردم بسیار نرم افزار خوب و کارایی هست. من از یه سیستم بکاب تهیه کردم و انو رو یه سیستم دیگه بازیابی کردم باورم نمیشد تمامی ایمیل ها رو همراه با پوشه های خودش برگردوند. توصیه میکنم شما هم این نرم افزارو دانلود کنید و هر چند روزی یکبار از آوت لوکتون بکاپ تهیه کنید.

owlx3000
30-03-2011, 13:08
سلام بر دوستان و دشمنان گرامي
آيا فايل pdf اي براي آموزش outlook 2007 در اختيار دوستان وجود داره كه ما رو با آن ياري كنند ؟

alijigari
05-04-2011, 18:17
اگه مشکلتون قسمت new mail هست از گزینه مشخص شده در تصویر استفاده کنید.
دوست عزیز شما دارین داخل new mail مینویسید -منظوره منو متوجه نشدید -منظوره من قسمت notes که به رنگ زرد هست -در این قسمت نمیشه فارسی و انگلیسی نوشت یا باید فارسی از اولش بنویسم یا انگلیسی

Dew Drop
06-04-2011, 11:09

وقتی میخواید فارسی بنویسید Ctrl+Shift سمت راست کیبورد رو بزنید که متنتون راست چین بشه
دیگه فارسی,انگلیسی قاطی نمی کنه.

gha310k
15-04-2011, 12:46
سلام

من چندتا آدرس ایمیل گوگل (GMail) دارم
چطور می تونم در اتلوک این چندتا آدرس را داشته باشم و ایمیلهاشونو دریافت کنم؟

برای موزیلا این امکان هست اما تو اتلوک هرچه گشتم پیدا نکردم

طلفا راهنمایی کنید

lovely20111
18-04-2011, 15:32
با سلام چند وقته وقتی میخوام آوت لوک رو باز کنم این پیغامو میده بعدشم وقتی dont send رو میزنم اون یکی پیغام رو میده. یعنی فقط تو حالت safe mode کار میکنه . آوت لوک رو از کامپیوتر پاک کردم دوباره نصبش کردم ولی درست نشد. دوستان کی میدونه مشکل از کجاست؟

lovely20111
04-05-2011, 09:27
آقا کسی نیست جواب مارو بده؟:41:

Saeid1212
07-05-2011, 16:04
سلام دوستان:31:
چطور میشه فقط ایمیل های خوانده نشده رو دانلود کرد، چون هر وقت وارد outlook میشم میخواد شونصدتا میل رو دانلود کنه؟؟؟
:11:

Saeed7Star
25-05-2011, 21:49
از کجا میشه براش رمز بزارم یعنی تا کسی رمزو نزنه نتونه وارد برنامه بشه ؟

yoosef_st
27-05-2011, 18:46
سلام.
روی یه سیستمی با ویندوز XP روی برنامه Microsoft Outlook تعداد زیادی ایمیل داریم.
میخوام از این ورژن به Microsoft Outlook 2007 یا 2010 مهاجرت کنم.
چطور میتونم تمام ایمیلها رو منتقل کنم؟
نکته: ایمیلها از روی سرور پاک شده اند و فقط روی کامپیوتر مبدا وجود دارند.
پیشاپیش ممنون از کمکتون.:11:

a6l3i
05-06-2011, 11:55
سلام دوستان

یه سوال فوری - فوتی . . .

من 6 تا ایمیل دارم که اونها رو بین دو دیتا بیس تقسیم کردم. اونهایی که تو دیتابیس اولی هستن به راحتی دیده میشن ولی تو دومی ایمیل ها وارد Inbox میشن و همونطور که میبینین الآن 9 تا توشه ، ولی روی inbox میزنم سمت راست خالیه و میگه ایمیلی نیست!!!!!!!:18:

موضوع چیه؟ ممکنه فیلتری چیزی رو روشن کرده باشم؟ دوتا ایمیل حیاتی دارم . . ..:41:

soheilsaghian
19-06-2011, 01:33
سلام
من در تنظيمات گفتم تنها ايميل هايی که از الان می آيند دانلود کند
اما باز برنامه تمام 2000 ايميل را ميخواهد دانلود کند !!
آيا در ورژن جديد چيزی تغيير کرده ؟

حتی چند بار پاک کردم و دوباره تنظيمات را وارد کردم، اما باز هم 2000 تا را ميخوهد دانلود کند
چه کنم ؟

jmt
26-06-2011, 13:27
سلام

من زمانی که میخواستم برنامه outlook2010 خود را اجرا کنم به اشتباه چند گزینه را زدم که حال زمانی که میخوام برنامه را اجرا کنم با مشکلاتی که تصویر آنها را به ترتیب ضمیمه کردم مواجه شدم این در حالی است که زمانی که بطور safe mode هم اجرا میکنم باز با این مشکلات مواجه می شوم . البته ویندوزم 7 است. باتشکر

samaram
04-07-2011, 06:35
سلام. چطوری می تونم از طریق آتلوک اس ام اس ارسال کنم؟ یعنی باید سرویس دهنده ی اس ام اسی خریداری کنم که این موضوع رو حمایت کنه؟ لطفا یکی برام توضیح بده

مهرنیا
08-07-2011, 13:46
سلام دوستان

سوالی که من دارم سوالیه که چند بار پرسیده شده ولی کسی دقیق و کامل جواب نداده لطفا کامل جواب بدین
من می خوام هر بار که وارد ایمیلم از طریق out look می شم تمامیه ایملهام حتی اونهایی که روی یک کامپیوتر دیگه دیده بودم رو ببینم
لطفا پاسخ بدین

javad2656
08-07-2011, 13:51
اگه تنظیمات ایمیل رو درست وارد کرده باشید.هنگام ورود به outlook به صورت اتوماتیک تمام ایمیلهای جدید و قدیم میاد.البته اگه کمی صبر کنید.چون یکم طول میکشه تا عمل دریافت ایمیلها انجام بشه.

javad2656
08-07-2011, 14:01
سلام. چطوری می تونم از طریق آتلوک اس ام اس ارسال کنم؟ یعنی باید سرویس دهنده ی اس ام اسی خریداری کنم که این موضوع رو حمایت کنه؟ لطفا یکی برام توضیح بده
با out look نمیشه اسم ام اس بدید.اما با استفاده از نرم افزارهای خاص و بعضی سایتها میتونید از طریق اینترنت پیامک بزنید.

---------- Post added at 03:01 PM ---------- Previous post was at 02:57 PM ----------

سلام

من زمانی که میخواستم برنامه outlook2010 خود را اجرا کنم به اشتباه چند گزینه را زدم که حال زمانی که میخوام برنامه را اجرا کنم با مشکلاتی که تصویر آنها را به ترتیب ضمیمه کردم مواجه شدم این در حالی است که زمانی که بطور safe mode هم اجرا میکنم باز با این مشکلات مواجه می شوم . البته ویندوزم 7 است. باتشکر

خطای تصویر اول مربوط به عدم اتصال به اینترنته.شما باید حتما به اینترنت وصل باشد.

مهرنیا
09-07-2011, 06:33
اگه تنظیمات ایمیل رو درست وارد کرده باشید.هنگام ورود به outlook به صورت اتوماتیک تمام ایمیلهای جدید و قدیم میاد.البته اگه کمی صبر کنید.چون یکم طول میکشه تا عمل دریافت ایمیلها انجام بشه.

دوست عزیز ممنون که وقت گذاشتی
منظورتون چیه اگه تنظیماتو درست انجام داده باشم ؟! من الان میتونم ایمیل هایی رو که تا حالا ندیدمو ببینم ولی اگه با یه pc دیگه وارد بشم ایمیلهای قدیمی رو دانلود نمی کنه لطفا کمکم کنین:42::40::11:

javad2656
09-07-2011, 07:40
شما اگه ایمیلاتونو پاک نکنید و تنظیمات مربوط به ایمیلتون(یاهو یا جیمیل) را در outlook وارد کنید همه ایمیلای قدیم و جدیدتون رو می تونید ببینید.

davood.2008
16-07-2011, 17:08
سلام
من ایمیل ایت میل رو اوتلوک 2010 تنظیم کردم و تو دریاف و ارسال مشکلی نداره ولی ایمل هایی که میگیره کلا عکساشون رو نشون نمیده
میشه بگین کجاش باید تنظیم بشه

اینم عکس:

javad2656
17-07-2011, 09:16
به دلیل امنیتی و وجود ویروس outlook عکس ها رو به طور پیش فرض نشون نمیده.شما باید بالای هر ایمیل کلیک کنید و تنظیمات مربوط به نشان دادن تصاویر رو فعال کنید.موفق باشید

hahaie
02-08-2011, 10:54
سلام دوستان.من تازه كارم برا همين نفهميدم كجا بايد سوالما بنويسم.
سوال:من يه جيميل دارم كه ايميلهاما از طرق اوتلوك چك ميكنم.اما چند وقت پيش ايميل پر حجمي داشتم كه مجبور شدم برم كافي نت و اونجا اونا دانلودش كنم البته بدون استفاده از اوتلوك.بعد كه گرفتمش پاكشم كردم.اما حالا ميخوام ايميلما از طرق اوتلوك چك كنم انگار اونا توي حافظش داره و ميخواد اونا دريافت كنه كه حجمش خيليه.چي كار كنم؟؟ممنون ميشم كارم حياتيه

alivip
09-08-2011, 19:06
مثل اینکه من سوالمو بد جایی پرسیدم و جای اصلیش اینجاس

من چندتا سرویس ایمیل دارم (جمیل و ... ) برای استفاده از اوت لوک در اونا چندتا مشکل دارم لطفا راهنمایی کنین - عمدتا مواردیه که با سرچ نتومستم مطلبی راجع بهش پیدا کنم

- اولا اینکه وقتی همه اکانتهام رو ادد میکنم تو اوت لوک و چک می کنم همه ایمیل های ارسالی رو میریزه تو یه فولدر send در صورتی که من می خوام چندتا send forlder باشه هر ایمیلو تو send folder خودش بریزه و هر اکانتی Send فولدر خودشو داشته باشه - وقتی ایمیلو اکانتو ادد می کنی پایینش میشه اینباکس دیفالت رو تعریف کرد ولی Send رو نه.

- دومین مورد مربوط میشه به send فولدر..الان کلی تو جمیلم ایمیل (و اون یکی ایمیلم که اختصاصیه) هست..ولی وقتی به اوت لوک وصل می کنم فقط ایمل های تو اینباکسو دانلود می کنه و ایمیل های ارسالیکه الان تو جیمیل دارم رو نمیاره

- عین همین مشکل برای سایر ایمیل های که تو جیمیل تو فولدر های که ساختم هست وجود داره یا مثلا اونای که ارشیو کردم، چطور می تونم اونا رو هم دانلود کنم..مثلا از یه تاریخی خاص هرچی ایمیل دریافتی و ارسالی هست چه موجود چه ارشیو شده و یا تو یه فولدر خاص رو برای بیاره تو اوت لوک

- مشکل سوم هماهنگی با اوت لوکه .. فرض کنین من تو خونه چندتا ایمیل بزنم ،طبیعتا میره تو send folrder حالا فردا برم یه کافی شاپ چطور به ایمیل های که امروز ارسال کردم و تو اوت لوک کامپیوتر خونه هست دسترسی داشته باشم؟ یه طورای ایمیلام تو وب با اوت لوکم سنکرون باشه

- چطوری می تونم برای ایمیل(برای ایمیل) یه task bar دم دستی مثل اونی که جیمیل داره داشته باشم..یه ایمیل رو به task نسبت میدی یه توضیحی هم درباره ایمیل می نویسی که مثلا بعدا پیگیریش کنی یا دربارش چه کنی---بعدم که نجامش دادی میره تو کترای انجام شدت و از لیست حذف میشه ..خوبیش اینه رو کار که کلیک می کنی خودش ایمیلرو برات میاره

موارد بالا هم برای جیمیل هست هم برای یه ایمیل که از یه ISP خریدم

مرسی سعی کردم کامل مشکلو بگم ببخشید طولانی شد

alivip
09-08-2011, 19:59
برای جیمیل و مشکل اخر من خود گوگل یه نرم افزار داده ولی واسه اونیکی ایمیلم هنوز مشکل باقیه

jak_1300
31-08-2011, 19:14
سلام دوستان من اتولوكم رو فعال كردم و اكانت جميلم رو باهاش باز كردم اما مشكلي كه من دارم خيلي عجيبه يه سري از ايميلهايي رو كه من قبلاً پاك كردم آورده يعني ماله دوساله پيش رو آورده من جميلم رو باز كردم با مرورگر فايرفكس و از اونجا هر چي تو اسپم و هر چي تو تراشبوده پاك كردم اما بازم ايميلهاي چرت و پرت رو مياره و الان تو اينباكسم 43 تا ميل دارم كه 21 خونده نشده هسا و هيچ كدوم از اينا رو نمياره داستان چيه خيلي عجيبه چرا اينجوريه كسي ميدونه ؟؟؟؟

jak_1300
02-09-2011, 13:38
سلام دوستان من اتولوكم رو فعال كردم و اكانت جميلم رو باهاش باز كردم اما مشكلي كه من دارم خيلي عجيبه يه سري از ايميلهايي رو كه من قبلاً پاك كردم آورده يعني ماله دوساله پيش رو آورده من جميلم رو باز كردم با مرورگر فايرفكس و از اونجا هر چي تو اسپم و هر چي تو تراشبوده پاك كردم اما بازم ايميلهاي چرت و پرت رو مياره و الان تو اينباكسم 43 تا ميل دارم كه 21 خونده نشده هسا و هيچ كدوم از اينا رو نمياره داستان چيه خيلي عجيبه چرا اينجوريه كسي ميدونه ؟؟؟؟

سلام كسي نيست جواب منو بده؟

esyo
04-09-2011, 03:31
سلام
چطور اکانت های جی میلم رو وارد اتلوک ببکنم؟
من 2000 کانتکت دارم ومی خوام از جی میل به اتلوک منتقل بشه و از اون به گوشیم سینک کنم.(گوشیم n73 هست و تنها همین راه بهم جواب میده)

saeid333
05-09-2011, 12:50
سلام

برا ياهو چطور بايد اتلوك رو تنظيم كرد با جيميل فرق داره كلا چجوريه ميشه يا پوليه

Hasan.M
05-09-2011, 14:30
سلام
عکس داخل ورد رو چجوری میشه به عکس عادی تبدیل کرد ؟

alijigari
06-09-2011, 10:07
اگر بخواهیم outlook برای کارهای شرکتی یاد بگیریم به صورت حرفه ای -منبع یا مرجعی یا کتابی میشه معرفی کرد -

Dew Drop
06-09-2011, 12:16
سلام
عکس داخل ورد رو چجوری میشه به عکس عادی تبدیل کرد ؟

▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tazevared2006
09-09-2011, 22:38
اگر بخواهیم outlook برای کارهای شرکتی یاد بگیریم به صورت حرفه ای -منبع یا مرجعی یا کتابی میشه معرفی کرد -

منابع فارسی همه اش در مورد ست کردن اکنت جی میل روی آتلوک هستش. فکر کنم بهترینش این باشه که از منابع انگلیسی استفاده کنی. پیشنهاد من کتابهای MSPress هستش که انتشارات خود مایکروسافته.

tazevared2006
09-09-2011, 22:47
سلام
چطور اکانت های جی میلم رو وارد اتلوک ببکنم؟
من 2000 کانتکت دارم ومی خوام از جی میل به اتلوک منتقل بشه و از اون به گوشیم سینک کنم.(گوشیم n73 هست و تنها همین راه بهم جواب میده)

---------- Post added at 10:47 PM ---------- Previous post was at 10:46 PM ----------

آقايون كي اين تايپيك رو زده بياد رسيدگي كنه ديگه من يك هفته ميشه كه سوالم رو مطرح كردم اما دريغ از يك پاسخ

دوست عزیز چیزی به ذهنم نمیرسه وگرنه خوشحال میشدم مشکلتو حل کنم.

smoakhavan
20-09-2011, 10:16
با سلام خدمت دوستان عزیز
می خواستم بدونم چطوری میشه از مخاطبین وارد شده در outlook 2010 بکاپ یا نوعی پشتیبان بگیرم که بعدش قابل استفاده داخل سیستم دیگه ای باشه؟ (با تموم اطلاعات به طور کامل و بدون تغییر) راستش هرکاری میکنم نمیشه
نگشد نمیشه که ناراحت میشم:41:
دمتون هم گرم:40:

Ali_Best
20-09-2011, 21:33
اکثر ایمیل های ارسالی از اوت لوک به اسپم طرف میره. دلیلش چیه؟
فایروالی چیزیم در کار نیست

saeid333
30-09-2011, 13:26
سلام

برا ياهو چطور بايد اتلوك رو تنظيم كرد با جيميل فرق داره كلا چجوريه ميشه يا پوليه

كسي نميدونه:41:

kachal khan
30-09-2011, 13:46
سلام
من در آتلوكم ايميلهام يا بعضي وقتا يه آدرس از ايميل ميره تو جانكم باسه درست شدنش چكار كنم

lovely20111
10-10-2011, 16:33
با سلام چند وقته وقتی میخوام آوت لوک رو باز کنم این پیغامو میده بعدشم وقتی dont send رو میزنم اون یکی پیغام رو میده. یعنی فقط تو حالت safe mode کار میکنه . آوت لوک رو از کامپیوتر پاک کردم دوباره نصبش کردم ولی درست نشد. دوستان کی میدونه مشکل از کجاست؟

tazevared2006
14-11-2011, 14:10
میخواستم بدونم میشه توی آتلوک کاری کرد که اجازه فوروارد کردن ایمیل رو برای کسی که ایمیل رو براش میفرستیم سلب کنیم. یعنی میخوام وقتی یه ایمیل برای کسی میفرستم طرف نتونه فورواردش کنه... میشه؟
مرسی

seeker366
14-11-2011, 23:21
میخواستم بدونم میشه توی آتلوک کاری کرد که اجازه فوروارد کردن ایمیل رو برای کسی که ایمیل رو براش میفرستیم سلب کنیم. یعنی میخوام وقتی یه ایمیل برای کسی میفرستم طرف نتونه فورواردش کنه... میشه؟
مرسی
با سلام
خیر فعلا این کار غیر ممکنه.

alijigari
21-12-2011, 10:50
اگه ما دو تا pc داشته یاشیم و بخواهیم تمام اطلاعات outlook دو pc با هم سینک شوند چه جوری میشه این کار کرد
فقط موارد زیر سینک بشوند و اصلا با قسمت ایمیل کاری نداشته باشیم
1- تقویم
2-contact
3-note
4-task

alijigari
21-12-2011, 10:56
با سلام خدمت دوستان عزیز
می خواستم بدونم چطوری میشه از مخاطبین وارد شده در outlook 2010 بکاپ یا نوعی پشتیبان بگیرم که بعدش قابل استفاده داخل سیستم دیگه ای باشه؟ (با تموم اطلاعات به طور کامل و بدون تغییر) راستش هرکاری میکنم نمیشه
نگشد نمیشه که ناراحت میشم:41:
دمتون هم گرم:40:

به مسیر documents -outlook files- رفته و فایل out look را کپی کرده و در کامپیوتر دیگری در همین مسیر قرار دهید

mnaderpour
17-01-2012, 16:26
سلام
من یه مشکلی با outlook دارم ، گفتم اینجا مطرح کنم ببینم نتیجه میگیرم یانه . اما اول یکسری مسائل رو بگم .
1- مشکل من هع م رو 2007 هست هم 2010
2- ویندوز رو عوض کردم و آفیس هم دوباره ریختم ولی حل نشد .
3- رو چند تا دستگاه در محل های مختلف با اینترنت های مختلف با ویندوز های مختلف (هم از نظر ورژن و هم اورژینال و کپی بودن) تست کردم . با 2 تا هاست مختلف هم این مشکل رو دارم

حالا مشکل : در حال دریافت ایمیل یکدفعه یک ایمیل میگیرم که نه اسم فرستنده داره نه آدرس ایمیل فرستنده و نه موضوع و نه هیچ چیز دیگه ایی . به محض دریافت این ایمیل بقیه ایمیلها رو دیگه دریافت نمیکنم . حالا جالب اینه که از اون به بعد هم دیگه هیچ وقت ایمیلهای قدیمی که قبل از دریافت این ایمیل بوده رو نمیگیرم و فقط ایمیل هایی که بعد از این اتفاق فرستاده شده رو دریافت می کنم . حالا اگه تعدادشون کم باشه که همه رو میگیرم و اگه ایمیلهای جدیدم هم تعدادشون زیاد باشه کمی رو میگیره و وسط کار دقیقا اتفاق بالا تکرار میشه و ....

در ضمن این ایمیل بی نام و نشون وقتی ایمیلهام رو از طریق webmail چک میکنم ، تو اینباکسم وجود نداره . یعنی من حدس میزنم این ایمیل تو کامپیوتر خودم ساخته میشه.

لطفا راهنمایی بفرمایید.

alijigari
29-01-2012, 11:55
سلام
من یه مشکلی با outlook دارم ، گفتم اینجا مطرح کنم ببینم نتیجه میگیرم یانه . اما اول یکسری مسائل رو بگم .
1- مشکل من هع م رو 2007 هست هم 2010
2- ویندوز رو عوض کردم و آفیس هم دوباره ریختم ولی حل نشد .
3- رو چند تا دستگاه در محل های مختلف با اینترنت های مختلف با ویندوز های مختلف (هم از نظر ورژن و هم اورژینال و کپی بودن) تست کردم . با 2 تا هاست مختلف هم این مشکل رو دارم

حالا مشکل : در حال دریافت ایمیل یکدفعه یک ایمیل میگیرم که نه اسم فرستنده داره نه آدرس ایمیل فرستنده و نه موضوع و نه هیچ چیز دیگه ایی . به محض دریافت این ایمیل بقیه ایمیلها رو دیگه دریافت نمیکنم . حالا جالب اینه که از اون به بعد هم دیگه هیچ وقت ایمیلهای قدیمی که قبل از دریافت این ایمیل بوده رو نمیگیرم و فقط ایمیل هایی که بعد از این اتفاق فرستاده شده رو دریافت می کنم . حالا اگه تعدادشون کم باشه که همه رو میگیرم و اگه ایمیلهای جدیدم هم تعدادشون زیاد باشه کمی رو میگیره و وسط کار دقیقا اتفاق بالا تکرار میشه و ....

در ضمن این ایمیل بی نام و نشون وقتی ایمیلهام رو از طریق webmail چک میکنم ، تو اینباکسم وجود نداره . یعنی من حدس میزنم این ایمیل تو کامپیوتر خودم ساخته میشه.

لطفا راهنمایی بفرمایید.

1-یک اکانت جدید روی یاهو و جیمیل بسازید و دوباره چک کنید فقط قبلش از اخرین ورژن outlook مثلا از شرکت پ--ر--ن--د اخرین ورژن ان بگیریدسعی کنید از ورژن 14.0.6023.1000 استفاده کنید

2-کامپیوتر خودتون یا بقیه انتی ویروس اصلی داشته ؟- سعی کنید از انتی ویروسی که mail giurd داره استفاده کنید

3-فقط دو تا office روی یک ویندوز نصب نکنید

jamshidjap
05-02-2012, 08:38
سلام

1- چه جوری میشه یک دیکشنری خاص مثل لانگمن رو به اتلوک اضاف کرد ؟

2- روی سیستمم آنتی ویروس نود 32 نصبه ، هر ایمیلی که با اتلوک میزنم ، پایین هرکدوم یه پیغام مینویسه که ایمیل شما با نود 32 چک شده .... باید چکار کنم تا اون پیغام نیاد ؟

3- وقتی میخام متن یه ایمیل رو چاپ کنم فقط سه تا گزینه در اختیار میزاره یا تمام صفحات یا صفحات فرد و یا صفحات زوج .... اگه یخام یه صفحه به خصوص رو چاپ کنم باید چکار کنم ؟

YAHYA-PRO
08-02-2012, 22:25
دوستان یه ایمیل یاهو دارم الان میخوام برای OUTLOOK 2010 تنظیمش کنم ولی به هیچ وجه نمیتونه به سرور یاهو وصل بشه در صورتی که به سرور جیمیل وصل میشه !
تنظیمات خاصی داره برای یاهو ؟

ritakhanom
17-02-2012, 12:59
با سلام من آدرس gmail برای outlook2007 تعریف کردم.اما عملیات send\recive با مشکل مواجه میشه وپیغام خطا میده چه طوری این مشکلو میتونم حل کنم.:worried::question:

kachal khan
25-02-2012, 04:48
سلام
من در آتلوكم ايميلهام يا بعضي وقتا يه آدرس از ايميل ميره تو جانكم باسه درست شدنش چكار كنم

بعد اين همه وقت چرا جواب مارو نميدين اگر ميدونين بگين ممنون

favfavfav
11-03-2012, 17:07
من چطوری میتونم تمام ایمیل هایی رو که در outlook هستش export کنم؟ نمیخوام با عوض کردن ویندوزم اونا رو از دست بدم!

sayan_se666
16-04-2012, 20:27
من SMTP را ایمیل شرکتی برای نصب می خواستم چگونه بدست بیاورم

djgholum
22-05-2012, 22:39
اگه ما دو تا pc داشته یاشیم و بخواهیم تمام اطلاعات2010 outlook دو pc با هم سینک شوند چه جوری میشه این کار کرد
فقط موارد زیر سینک بشوند و اصلا با قسمت ایمیل کاری نداشته باشیم
1- تقویم
2-contact
3-note
4-task

سلام دوستان

1- این مشکل من هم هست کسی می تونه راهنمایی کنه
2- دکمه ایمپورت در آوت لوک 2010 من دو هفته است خاکستری شده و نمی تونم ازش استفاده کنم. کسی میدونه چطور باید دوباره اکتیوش کنم؟

ممنون از همه

hrmprog
15-06-2012, 10:38
سلام
من فایل های ایمیلم را در دو تا سیستم استفاده می کنم
نسخه اصلی روی یک سیستم قرار داره که ویرایش outlook آن 2003 است . من ایمیل هایم را روی آن مرتب می کنم . در این سیستم مشکلی با ایمیل هایی که موضوع آنها فارسی است ندارم ولی وقتی فایل آرشیو ایمیل ها را روی لپ تاپ منتقل می کنم یوضوع ایمیل ها در صورت فارسی بودن به صورت بهم ریخته نمایش داده می شود و قابل خواندن نیست. ویرایش outlook رو ی لپ تاپ 2010 است. برنامه فارسی سازی office را هم از سایت مایکروسافت دانلود و نصب کردم ولی مشکل حل نشد.
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

hexman
21-06-2012, 15:12
سلام دوستان میه مشلی دارم که نیاز به کمک فوری شما دارم

من ویندوزم دچار مشکل شده بود اومدم توی فولدر document & setting افولدر مربوطه به یوزر خودم رو پاک کردم(یوزر تحت دومین) و مجدد بااون بوزر لاگین کردم و فولدر یوزر مجدد ساختهشد بعد از این کار برنامه outlook ام رو باز کردم دیدم تنظیمات account ایمیلم همه ریده و من کلی ایمیل مهم توش داشتم..دوباره اکانت و توش تعریف کردماما ایمیل های قدیمی ام هیچکدوم توش نبود..چطور میتونم اونها رو برگردونم؟

msn-abbasi
11-07-2012, 18:17
سلام به همگی
بچه ها من از Microsoft Outlook 2010 استفاده میکنم می خواستم ایمیل یاهوم رو وارد کنم که نشد نمیدونستم مشکل از Yahoo هستش وگرنه تنظیمات server رو manual نمی کردم!! ...این وسط نمیدونم چی کار کردم که الان هر وقت میام outlook رو باز کنم بعد از دوساعت فکر کردن پیغام میده که "the connection to the microsoft Exchang is unavailable.outlook must be online or connected to complete this action"
که وقتی اونو ok میکنم میره تو بخش :microsoft exchange server و :Mailbox که من نمیدونم باید چی کار کنم!!!
اون رو هم که ok میکنم پیغام میده که نمیتونه outlook رو باز کنه !!!
کسی هست که بتونه راهنماییم کنه که دیگه مجبور نشم ویندوز عوض کنم ؟؟؟؟؟!!!!!!!!

mahdi_o
19-07-2012, 12:03
سلام
دوستان گرامی روی یک سیستم Gmail روی آوت لوک، تنظیم شده بود و ایمیل ها دریافت میشد
من ویندوزش رو عوض کردم و قبل از تعویض ویندوز، فایل مربوط رو هم برداشتم
بعد از نصب اومدم جیمیل رو روی آوت لوک تنظیم کنم، که به صورت اتوماتیک اکانت جی میل رئ ست کردم و خودش اومد یک فایل جدید هم درست کرد و فایل قدیمی من که ایمیل ها روی اون بودن، بی استفاده موند!
و برای رفع مشکل اومدم که اکانت رو به صورت دستی تنظیم کنم و هنگام تنظیمات فایل دیتا قبلی رو هم به نرم افزار بدم ولی این قابلیت فقط در حالت pop3 فعال بود اما جی میل از IMAP استفاده میکنه و این امکان رو نداد!

حالا مجبور شدم در آوت لوک 2 قسمت داشته باشم، یکی مربوط به آرشیو ایمیل های قدیمی و یکی هم که هنگام ساخت اکانت جدید ایجاد شده!
برای رفع این مشکل چه باید می کردم؟

یک مشکل مهم تر
موقع سینک کردن اکانت این ارور داده میشه
Your IMAP server closed the connection
system error m43f129932wed.163
Protocol: IMAP
server: imap.gmail.com
port: 993
error code: 0x800CCCDD

چه باید کرد؟
کسی می دونه؟
ممنون

aria_mta
08-08-2012, 09:48
با سلام
آیا روشی برای sync کردن تقویم و task در اوت لوک وجود دارد؟
در ضمن دوستان حتما تفاوت import & export و synchronize رو میدونن. من هدفم sync شدن با مثلا ایمیل هاتمیلتون هستش که در نتیجه اوت لوک سیستمتون در خونه پس از sync شدن با اون، مشخصات تقویم و وظایفش همگام سازی شود. اصلا میخوام بدونم تو این عصر پردازش ابری مایکروسافت فکری واسه این کار داشته یا نه؟
با تشکر

hamiyasin313
13-09-2012, 13:39
سلام دوستان:40:
یه مشکلی که من الان دارم این هستش که outlook من هیچ ایمیلی رو باز نمی کنه، قبلا مشکلی نداشت.:41:
جدیدا یه بار پاکش کردم و دوباره نصبش کردم و درست کار کرد اما بعد از دوسه دقیقه به حالت قبل برگشت....:44:
کمک، چه کنم؟:45:

abi2009
15-09-2012, 15:05
من چطوری میتونم تمام ایمیل هایی رو که در outlook هستش export کنم؟ نمیخوام با عوض کردن ویندوزم اونا رو از دست بدم!

دوست عزیز لطفا مراحل زیر را انجام دهید.

On the File menu, click Import and Export.
Click Export to a file, and then click Next.
In the Create a file of type list, click Personal Folder File (.pst), and then click Next.
In the Select a folder to export from list, click Contacts.
If you have subfolders below the Contacts folder that you want to include, select the Include subfolders check box.
Click Next.
Click Browse, choose a location for the file, such as My Documents, and then type a name for your backup file, such as ContactsBackup.pst.
Click OK.
Click Finish.
In the Name box, type My Contacts Backup.
Type the encryption and password settings if you need them, and then click OK

abi2009
15-09-2012, 15:09
سلام دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه مشکلی که من الان دارم این هستش که outlook من هیچ ایمیلی رو باز نمی کنه، قبلا مشکلی نداشت.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جدیدا یه بار پاکش کردم و دوباره نصبش کردم و درست کار کرد اما بعد از دوسه دقیقه به حالت قبل برگشت....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کمک، چه کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز این حالتی که شما میگید یکی از این دو مورد باعث بوجود اومدن چنین مشکلی میشه !!

1. ویندوز شما بهم ریخته و باید عوضش کنید
2. ویندوز شما ویروس داره که باید از آنتی ویروس استفاده کنی و یا دوباره ویندوز عوض کنی.

فقط یادن نره که از contatc و inbox و send file بکاپ بگیری.

abi2009
15-09-2012, 15:18
سلام
دوستان گرامی روی یک سیستم Gmail روی آوت لوک، تنظیم شده بود و ایمیل ها دریافت میشد
من ویندوزش رو عوض کردم و قبل از تعویض ویندوز، فایل مربوط رو هم برداشتم
بعد از نصب اومدم جیمیل رو روی آوت لوک تنظیم کنم، که به صورت اتوماتیک اکانت جی میل رئ ست کردم و خودش اومد یک فایل جدید هم درست کرد و فایل قدیمی من که ایمیل ها روی اون بودن، بی استفاده موند!
و برای رفع مشکل اومدم که اکانت رو به صورت دستی تنظیم کنم و هنگام تنظیمات فایل دیتا قبلی رو هم به نرم افزار بدم ولی این قابلیت فقط در حالت pop3 فعال بود اما جی میل از IMAP استفاده میکنه و این امکان رو نداد!

حالا مجبور شدم در آوت لوک 2 قسمت داشته باشم، یکی مربوط به آرشیو ایمیل های قدیمی و یکی هم که هنگام ساخت اکانت جدید ایجاد شده!
برای رفع این مشکل چه باید می کردم؟

یک مشکل مهم تر
موقع سینک کردن اکانت این ارور داده میشه
Your IMAP server closed the connection
system error m43f129932wed.163
Protocol: IMAP
server: imap.gmail.com
port: 993
error code: 0x800CCCDD

چه باید کرد؟
کسی می دونه؟
ممنون

دوست عزیز آیا شما تو قسمت تنظیمات ایمیل به قسمت More settings رفتی ؟

باید بری تو قسمت More settings و تو صفحه جدیدی که میاد تو منو بالای صفحه برو تو قسمت advance و تو قسمت server port number اولی ( POP3 ) بذار 110 و دومی ( SMTP ) بذار 587

و بعد برو تو قسمت منوی بالای صفحه تو قسمت outgoing server و یکبار دیگه اطلاعات اکونت ( username & pssword ) وارد کن.

احتمالا مشکلت حل میشه.

akbarrazmi
21-10-2012, 23:34
سلام

دوستان عزیز من چند تا خواسته دارم:

1- میخوام وقتی ایمیلی رو در خود جیمیل خوندم دوباره به عنوان نامه جدید تو اوتولاک نشون نده و بالعکس. (مهمه)

2- میخوام وقتی از توی اتولاک نامه ای رو به اسپم کردم اکانت جی میل هم اونو اسپم کنه

3-من یه ایمیل info دارم . زمانی که تنظیمات در اوتولاک وارد میشه ایمیلهای خیلی قدیمی و خوانده شده رو هم میاره (تو گوگل میدونم تنظیمش کجاست) چطور میشه طوری تنظیم کرد که ایمیلهای قدیمی رو نیاره؟

متشکرم

jedivssith
25-11-2012, 01:42
درود

چند سوال در Outlook 2010

سوال اول: چطوری میشه Outlook 2010 را تنظیم کرد تا تقویم هجری شمسی رو بهم نشون بده؟

سوال دوم: در پنجره های Appointment، Meeting و Event در دو فیلد Subject و Location نمی توانم فارسی تایپ کنم و حروف بی معنی تایپ می کند راهی نیست که بشود در این دو فیلد فارسی هم تایپ کرد؟

سوال سوم: من یک آدرس جی میل را در اوت لوک 2010 تنظیم و استفاده می کنم آیا می توانیم یک آدرس جی میل متفاوت از آدرس قبلی و یک آدرس ایمیل در یاهو را نیز به برنامه اضافه کنم (روی هم سه آدرس ایمیل)؟

سپاس

jedivssith
26-11-2012, 12:21
درود

چند سوال در Outlook 2010

سوال اول: چطوری میشه Outlook 2010 را تنظیم کرد تا تقویم هجری شمسی رو بهم نشون بده؟

سوال دوم: در پنجره های Appointment، Meeting و Event در دو فیلد Subject و Location نمی توانم فارسی تایپ کنم و حروف بی معنی تایپ می کند راهی نیست که بشود در این دو فیلد فارسی هم تایپ کرد؟

سوال سوم: من یک آدرس جی میل را در اوت لوک 2010 تنظیم و استفاده می کنم آیا می توانیم یک آدرس جی میل متفاوت از آدرس قبلی و یک آدرس ایمیل در یاهو را نیز به برنامه اضافه کنم (روی هم سه آدرس ایمیل)؟

سپاس

نیمه اول سوال سوم خودم رو به خودم جواب میدم که تونستم یه آدرس جی میل دیگه بدون مشکل و راحت درست کنم اما برای اضافه کردن یه آدرس ایمیل یاهو با وجود درست طی کردن مراحل به مشکل برخوردم و قبول نکرد. ظاهرا برای فعال کردن پروتکل POP3 باید با پرداخت پول و آپگرید از باکس ایمیل یاهو ارتباط بین اوتلوک و باکس ایمیلهای یاهو رو فراهم کرد. آیا اینطوریه؟ دوست من بدون مشکل و پرداخت پولی ایمیل یاهو رو در اوتلوک فعال کرده اما من نتونستم. اگه کسی کمکی می تونه بکنه ممنون میشم. :31:

IntelCentrino
30-11-2012, 19:06
برای فعال کردن تاریخ شمسی در Outlook 2007 باید چه کار کنم؟ آیا برنامه ای که رایگان باشه برای این کار وجود دارد؟

hexman
12-12-2012, 19:54
سلام دوستان ایا راهی هست که وقتی برنامه اوتلوک باز نیست ایمیلی میاد هشدار بده؟

ardavan7
24-12-2012, 16:27
من مشکلی دارم با Microsoft Outlook 2007 وقتی که mail میزنم و وارد sent میشم، اسم خودمو میزنه بجای اینکه اسم طرفی که براش email زدم نشون بده؟

Eliminal
11-02-2013, 23:31
من هر کار میکردم نمیتونستم اکانت یاهوم رو توی outlook اضافه کنم که بعد از خوندن این تاپیک فهمیدم یاهو رو نمیشه اد کرد...ولی آخه مگه یاهو از گوگل پایین تره که نمیزاره همچین کاری کرد باهاش؟!
من قبلا با mozzila tounderbount هم سعی میکردم کار کنم ولی اکانتو رو نمیگرفت که فک کنم اینم بخاطر همون مشکل یاهو بود ، که من اون موقع فک کردم مشکل از نرم افزار بود...
حالا میشه توی اتلوک کاری کرد ایمیل ها رو جای دیگه ذخیره کنه( جایی به جز جایی که ویندوز نصب شده) توی بقیه ی نرم افزار های آفیس من جایی که فایل رو سیو میکنه عوض کردم ، ولی توی اتلوک هرچی گشتم پیدا نکردم....کسی اطلاعی داره چطور میتونم درستش کنم؟!
اصن این نرم افزار ایمیل ها رو دانلود میکنه یا ؟!
مثل همون سایت یاهو هستش یا فرقی داره؟! نمیخوام الکی فضای هاردم پر بشه!
متشکر

Eliminal
13-02-2013, 17:15
دوستان کسی جواب مارو نمیده؟ ارزش داره همه ی ایمیل هامو جی میل کنم یا نه؟
برام مهمه که الکی فضای درایو ویندوزم پر نشه...درایو های دیگه اشکالی نداره به اون شکل
چجوری میشه محل ذخیره رو تغییر داد؟!

mstfatata
17-02-2013, 11:25
دوستان کسی جواب مارو نمیده؟ ارزش داره همه ی ایمیل هامو جی میل کنم یا نه؟
برام مهمه که الکی فضای درایو ویندوزم پر نشه...درایو های دیگه اشکالی نداره به اون شکل
چجوری میشه محل ذخیره رو تغییر داد؟!

سلام
اگه ورژن Outlook 2010 باشه احتمالا توی My Document به صورت مخفی باشه یا اگه ویندوزت 7 یا 8 باشه این مسیرو چک کن: C:\Users\usere khodeto inja bezan\AppData\Local\Microsoft\Outlook

rehza18
07-03-2013, 12:16
کسی با اوتلوک 2013 کار کرده؟تفاوتی داره با قبلیا؟

Ali*Reza
08-04-2013, 15:01
سلام.

میخواستم بدونم آیا این امکان وجود داره که وقتی ایمیلی فرستاده میشه پیغام فرستاده شدن ( یا همون Delivery ) در گوشه پایین صفحه ظاهر بشه؟ ، مثل موقعی که ایمیل میاد و پیغامی در گوشه پایین صفحه ظاهر میشه به معنای دریافت ایمیل جدید.
اگر این امکان وجود داره لطفا بگین از چه طریقی میشه چون خیلی گشتم ولی نتونستم یه همچین موردی رو پیدا کنم. :n16:
در ضمن آفیس من 2007 هست.

IntelCentrino
08-04-2013, 17:16
چطوری میشه Direction ادیتور Outlook را از سمت چپ به راست بصورت پیش فرض تغییر داد؟

[Mohsen]
08-04-2013, 18:35
با سلام

دوستان کسی نمیدونه چجوری حساب مایکروسافت رو وصل کنم به Outlook؟! هر کاری میکنم آخرش باز خطا میده! کسی تا حالا کسی موفق به تنظیمش شده؟

h128mk
23-04-2013, 09:07
سلام ،
آیا این امکان تو اوت لوک وجود داره که بشه بصورت آفلاین چند اکانت ایجاد کرد بین چند کامپیوتر و بصورت آفلاین بشه فایل اتچ کرد و فرستاد ؟

IntelCentrino
23-04-2013, 10:39
سلام ،
آیا این امکان تو اوت لوک وجود داره که بشه بصورت آفلاین چند اکانت ایجاد کرد بین چند کامپیوتر و بصورت آفلاین بشه فایل اتچ کرد و فرستاد ؟

میشه یک میل سرور روی یکی از کامیپوتر ها نصب کرد (به عنوان سرور) و سپس روی میل سرور چندتا آدرس ایمیل ایجاد کنید و سپس بصورت معمول از آنها استفاده کنید.

h128mk
24-04-2013, 11:14
میشه یک میل سرور روی یکی از کامیپوتر ها نصب کرد (به عنوان سرور) و سپس روی میل سرور چندتا آدرس ایمیل ایجاد کنید و سپس بصورت معمول از آنها استفاده کنید.

میشه روش کارو بگید
ممنون میشم

IntelCentrino
24-04-2013, 12:25
میشه روش کارو بگید
ممنون میشم

شما ابتدا برنامه Mercury Mail Server را از لینک زیر دانلود کنید (در لینک زیر بر روی I Accept کلیک کنید).

سپس برنامه را روی سیستمی که به عنوان سرور انتخاب کرده اید نصب کنید (این سیستم باید در مواقعی که می خواهید بین آدرس های ایمیل، فایل ارسال کنید، روشن باشد و به شبکه هم متصل باشد)

پس از نصب برنامه می توانید از طریق آن، آدرس ایمیل هایی تعریف کنید و آن را در اختیار کاربرانتان قرار دهید.

اگر مشکلی داشتید بگید تا شما را بیشتر راهنمایی کنم.

البته اگر هدف شما فقط ارسال فایل هست، میتوانید از روش های دیگری مانند File Sharing یا FTP Server هم استفاده کنید (اگر دقیقا شرح دهید که هدف شما چیست، شاید بتوانم شما را بهتر راهنمایی کنم).

بردیا
05-05-2013, 17:22
سلام
من امروز تازه ایمیل اوت لوک درست کردم
ولی میخوام برم edit profile بکنم صفحه رو به هیچ وجه لود نمیکنه و هیچ مرورگری هم تفاوت نمیکنه
فقط وقتی بروکسی فایر فعال باشه میتونم به راحتی از اوت لوک استفاده بکنم
همچنین اینکه نسخه دسکتاپ رسمی برای دانلود داره یا نه؟

ویرایش:اوت لوک 2010 رو تو مجموعه آفیسم پیدا کردم ولی انگار باید هات میل کانکتور رو هم باهاش نصب بکنم

بردیا
09-05-2013, 09:44
نبود کسی؟
یه سوال دیگه
از طریق نسخه تحت وب اوت لوک چطوری میشه عکس برای کانتکتا اضافه کردش؟
اصلا همچین گزینه ای رو نمیبینم من

worldclass
27-05-2013, 13:39
سلام
در Outlook 2007 میتونم ایمیل ارسال کنم اما ایمیلی دریافت نمیشه و زمانی که وارد بخش Test Account Setting میشم تست Log Onto Incoming Mail Server دائم Failed میشه.
ضمنا ایمیل یاهو دارم.

djgholum
03-06-2013, 12:05
سلام
من اوت لوک ۲۰۱۰ دارم مدتیه که وقتی می خوام بازش کنم ساعت ها تو مرحله ی لود شدن می مونه و آخر هم باز نمیشه. ویندوزم هم ۷ و ۶۴ بیت و اوریجیناله

کمک کنین لطفا

hexman
09-06-2013, 08:52
سلام دوستان من با اوتلوک یه میل حجم بالا اومدم بفرستم این نتونسته ارسال بشه و هنوز توی صندوق خروجی گیر کرده و حذف هم نمیشه چطوری میتونم پاکش کنم؟

farshid_civil
11-06-2013, 21:12
سلام
میخوام با outlook میلمو چک کنم ظاهرا باید pop رو واسش فعال کنم
چجوری میشه اینکارو کرد
تو mail option تو قسمت pop&forwarding ظاهرا پولی شده

djgholum
18-06-2013, 10:37
سلام
من اوت لوک ۲۰۱۰ دارم مدتیه که وقتی می خوام بازش کنم ساعت ها تو مرحله ی لود شدن می مونه و آخر هم باز نمیشه. ویندوزم هم ۷ و ۶۴ بیت و اوریجیناله

کمک کنین لطفا

کسی نبود جواب ما رو بده؟ کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــک

IntelCentrino
18-06-2013, 11:28
کسی نبود جواب ما رو بده؟ کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــک

از طریق Control Panel و از قسمت Mail یک Profile جدید ایجاد کنید و مجددا تست نمائید.

hesami123
25-06-2013, 18:40
سلام به همه دوستان
میتونین تنظیمات آت لوک برای میل یاهو رو بگین ...معضل شده برام.گیرش سر آدرس سرور یا یه همچین چیزیه
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

djgholum
04-07-2013, 10:48
از طریق Control Panel و از قسمت Mail یک Profile جدید ایجاد کنید و مجددا تست نمائید.

سلام ممنون از راهنمایی تون اما هیچ فرقی نکرد هم چنان بازی درمیاره اوت لوک یه بار لود میشه ۲۰ بار تو مرحله ی لود گیر می کنه. با سی دی هم ری پیر کردم اما نشد. آیا راه دیگری هم هست.

یه نگته رو هم بگم تازگی ها کامپیوترم کند هم شده اما دلیلش رو پیدا نکردم آلوده به ویروس هم نیست. ممکنه از اون باشه؟

Dezak
23-07-2013, 17:05
سلام من مشکلی دارم با outlook که ایمیل ها رو فقط تا تاریخ دو هفته قبل نشون میده و ایمیل های قدیمی تر رو نشون نمیده؟
چه باید کرد:n13:

manann
13-08-2013, 07:29
لام ببخشید من نرم افزار Microsoft Office Outlook 2007دارم اما وقتی برام ایمیل میاد تصاویر را نمی بینم طرف می گه من ایمیلم همراهش تصویر دارد اکانت گوگل را بر روی نرم افزار فعال کردم باتشکر:n16:

manann
14-08-2013, 09:00
سلام من منان هستم وقتی با outlook کار میکنم یعنی وقتی از یا هو میلی برام میاد تصاویر ان میل به من نمایش داده نمی شود وفقط نوشته ها است که میشود خواند outlookمن هست ورزن 2007چه کار کنم لطف سریع جواب دهدی تورو خدا لازم دارم باتشکر:n16::n03:

S0R3N4
02-09-2013, 14:53
دوستان
چرا نمیشه در کنار ایمیل Hotmail و Gmail یاهو رو هم داشته باشم؟!!!
هیچ راهی واسه اضافه کردن ایمیل یاهو به اوت لوک نیست؟!!
راستی؛AOL رو ساپورت میکنه؟!!!

یه سوال دیگه؛
این تفویم اوت لوک قابلیت اضافه کردن تقویم شمسی رو هم داره؟!

sa.am
17-11-2013, 14:00
سلام
دوستان من نمیتونم در قسمت task اوت لوک فارسی تایپ کنم. یعنی تایپ میشه ولی وقتی دوباره بازش میکنم فونتش به صورت شکلک در میاید. ممنون میشم اگه کمک کنید
مرسی

esyo
17-11-2013, 22:02
سلام به همه دوستان
میتونین تنظیمات آت لوک برای میل یاهو رو بگین ...معضل شده برام.گیرش سر آدرس سرور یا یه همچین چیزیه
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین
با سلام
فکر نکنم بشه.چون این قابلیت در یاهو پولی هست.
افزودن و پاک کردن ایمیل در Outlook ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

esyo
17-11-2013, 22:04
یه سوال دیگه؛
این تفویم اوت لوک قابلیت اضافه کردن تقویم شمسی رو هم داره؟!

تقویم شمسی اوت لوک 2010 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

taghati
26-12-2013, 17:24
سلام
من یک اکانت رو جدیدا در اوت لوک تعریف کرده ام ولی در چند وقت گذشته نزدیک به 1.5 گیگ اطلاعات روی ایمیل دارم
حالا که اکانت روی اوت لوک تنظیم شده دوباره همه اون اطلاعات رو داره دانلود می کنه!!!
چطور میتونم در اوت لوک تنظیماتی رو انجام بدم که ایمیلهای قبل رو دوباره دانلود نکنه و ایمیلهای جدید رو فقط دانلود کنه؟

با سپاس

s.torkaman
30-12-2013, 17:49
سلام دوستان لطفا نحوه استفاده از outlook2013 رو آموزش بدید.
من نمیتونم واسه mail هامaccount بسازم

taghati
23-01-2014, 16:59
کسی نتونست جواب سوالمه بده؟!!!!!!!!!!!

سلام
من یک اکانت رو جدیدا در اوت لوک تعریف کرده ام ولی در چند وقت گذشته نزدیک به 1.5 گیگ اطلاعات روی ایمیل دارم
حالا که اکانت روی اوت لوک تنظیم شده دوباره همه اون اطلاعات رو داره دانلود می کنه!!!
چطور میتونم در اوت لوک تنظیماتی رو انجام بدم که ایمیلهای قبل رو دوباره دانلود نکنه و ایمیلهای جدید رو فقط دانلود کنه؟

با سپاس

hassan-6
07-03-2014, 00:06
سلام
من آفیس 2010 فارسی رو نصب کردم .توی آتلوک توی قسمت دفتر تماس چطوری میتونم ستونها رو از راست به چپ ترتیب کنم ؟

Sherpa
07-03-2014, 11:17
کسی نتونست جواب سوالمه بده؟!!!!!!!!!!!

سلام

با سپاس

سلام

دوست عزیز اگر تنظیم زیر را روی سرور جیمیل انجام بدید، فقط ایمیل های جدیدی که از امروز به بعد دریافت میکنید دانلود خواهد شد و دیگر کاری به ایمیل های گذشته نخواهید داشت:
Gmail > Settings > Forwarding and POP/IMAP > POP Download > Enable POP for mail that arrives from now on
(گزینه سوم تیک شود)

موفق باشید

behrada
17-04-2014, 15:58
سلام به تمامی دوستان عزیز

دوستان یه سوال کوچیک داشتم
اگه تو outlook یه اکانت تعریف کرده باشیم و یه سری ایمیل دریافت و ارسال کرده باشیم با ارتقا outlook به آخرین نسخه تمایمی ایمیل های ارسالی و دریافتی باقی میمونن یا از بین میرن ؟؟؟؟

با تشکر

saeid333
08-05-2014, 19:44
سلام
ميخواستم بدونم براي اينكه از اتلوكم بك اپ داشته باشم تا اگه تنظيمات يا خود اتلوكم از بين رفت به مشكل نخورم بايد كجا و چه تنظيماتي رو انجام بدم
ممنون

Sherpa
08-05-2014, 20:21
سلام

من آوتلوک ندارم با آوتلوک اکسپزس کارمیکنم ولی کار با ایندو نباید تفاوت چندانی داشته باشه. با کمی سعی و خطا میتونید این موارد را در آوتلوک نیز پیدا کنید.

روش بک آپ گرفتن توی آوتلوک اکسپزس ساده است . تمام اطلاعات شما توی یه آدرس شبیه زیر ذخیره میشه
برای ویندوز ایکس پی 3
C:\Documents and Settings\a1\Local Settings\Application Data\Identities\-----\Microsoft\Outlook Express
( توجه داشته باشید که برای سایر ویندوز ها آدرس کمی متفاوته)

میتونید از فایل ها با پسوند dbx کپی بگیرید مثل
Inbox.dbx
Sent Items.dbx
........
ویا هر فولدر دیگری که لازم دارید بک اپ تهیه کنید

آدرس بوک فراموش نشه
توی همچین آدرسی میتونید پیداش کنید (باز هم توجه کنید که برای سایر ویندوز ها آدرس متفاوته)
C:\Documents and Settings\a1\Application Data\Microsoft\Address Book
فایلی با پسوند wab است، مثل
a1.wab

موفق باشید

Ramoos
03-06-2014, 21:50
سلام
outlook 2013 سرویس پک 1 روی سیستمم دارم ولی عنوان ایمیهایی که برام میاد (در صورتی که فارسی باشن) و همچنین عنوان فایلهای ضمیمه (در صورتی که فارسی باشن) رو با علامت سوال نمایش میده...
چیکار کنم که هم ایمیلهای جدید این مشکل رو نداشته باشن و هم ایمیهای قبلی به صورت درستش نمایش داده بشن؟
saeid333
27-06-2014, 18:18
سلام
ميخواستم بدونم من از اتلوك اكسپرس بك اپ دارم اين بك اپ باساير برنامه ها مثل

Windows Live Mail
Mozilla Thunderbird
Eudora
Mozilla Mail & Newsgroups
سازگار هست يا با بعضياش سازگاره و بك اپ رو بر ميگردونه
لطفا راهنماي كنين ممنون ميشم

aria_mta
09-07-2014, 12:03
سلام
در شرکت ما پرسنل با ایمیل و outlook باهم در ارتباط هستن. تا دو روز پیش فایلی که در اکسل تهیه میشد و فایل اسم فارسی هم دارد برای یکی از پرسنل به صورت attachment ایمیل میشد ومشکلی نبود. از دو روز پیش این فایل باز نمیشه و یه پیغام خطا میده. همین ایمیل در سیستم های دیگه باز میشه. همین فایل اگر با نام انگلیسی ارسال شود باز می شود. و یا اگر با فلش مموری منتقل شود باز هم فایل باز می شود و مشکلی نیست. نرم افزار اوت لوک رو پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی مشکل حل نشد. اگه راهکاری دارید پیشنهاد بدهید.

S0R3N4
10-09-2014, 23:12
سلام دوستان؛در حال حاضر من داخل Outlook از یوزرم در Hotmail استفاده میکنم؛
آیا میتونم یوزر هایی مثل AOL و Gmail و Yahoo رو هم بهش اضافه کنم یا خیر؟

saeid333
26-09-2014, 01:13
ايشالا كسي جواب بده اين تاپيك بيشتر جاى مطرح كردن سوالا شده و كمتر جواب ميدن قابل توجه مديران سايت

يه سوال ساده دارم منتها نتونستم راهشو پيدا كنم
تو اتلوك اكسپرس ويندوز ايكس پى وقتى تنظيمات رو انجام ميدم و اتلوك نامه ها رو از سرور دريافت ميكنه ديگه روى سرور كپى نميزاره بايد چه تنظيمى روى اتلوك انجام بدم تا علاوه بر اتلوك روى سرور هم يك كپى بمونه ممنون

سرور براى يك شركت هست نه جى ميل و ياهو اين تنظيمات در افيس اتلوك پيدا كردم ولى اكسپرس نه
ضمنا ميدونم كه نرم افزاراى بهترى هم هست اما ممنون ميشم در اين مورد جوابم رو بدين
بازم ممنون

پادشاه اسمان
27-09-2014, 20:16
سلام

می خوام با outlook exprss کار کنم باید از کجا دا نلوود نصبش کنم؟ ویندوز 7 هست

خیلی عجله دارم
:n29:

پادشاه اسمان
27-09-2014, 22:16
سلام

می خوام با outlook exprss کار کنم باید از کجا دا نلوود نصبش کنم؟ ویندوز 7 هست

خیلی عجله دارم
:n29:
کسی نیست خیلی برام مهمه

DariushGreat
28-09-2014, 16:49
کسی نیست خیلی برام مهمه

اوت لوک اکسپرس روی خود ویندوز هستش نیازی به نصب نیست. اگر اوت لوک کامل رو میخوای باید آفیس نصب کنی

DariushGreat
28-09-2014, 20:13
سلام
دو تا سوال دارم:
1. چطور میشه فونت پیوست کرد به اوت لوک (مثل ورد و پاورپوینت و...) که ایمیل روی هر سیستمی با فونت تعیین شده بیاد؟
2. چطور میشه یه تم HTML دائمی ساخت که روی همه سیستم ها و ایمیل ها نمایش داده بشه؟
ممنون :n16:

saeid333
29-09-2014, 23:44
ايشالا كسي جواب بده اين تاپيك بيشتر جاى مطرح كردن سوالا شده و كمتر جواب ميدن قابل توجه مديران سايت

يه سوال ساده دارم منتها نتونستم راهشو پيدا كنم
تو اتلوك اكسپرس ويندوز ايكس پى وقتى تنظيمات رو انجام ميدم و اتلوك نامه ها رو از سرور دريافت ميكنه ديگه روى سرور كپى نميزاره بايد چه تنظيمى روى اتلوك انجام بدم تا علاوه بر اتلوك روى سرور هم يك كپى بمونه ممنون

سرور براى يك شركت هست نه جى ميل و ياهو اين تنظيمات در افيس اتلوك پيدا كردم ولى اكسپرس نه
ضمنا ميدونم كه نرم افزاراى بهترى هم هست اما ممنون ميشم در اين مورد جوابم رو بدين
بازم ممنون

كسى نميدونه از دوستان؟

DariushGreat
30-09-2014, 15:31
كسى نميدونه از دوستان؟

کاش نگارش اوت لوکتون رو نوشته بودید. در کل به این شکله:
به مسیر زیر برو
Tools -> Account Setting -> E-mail -> Properties -> More Settings -> Advanced

در قسمت Advanced گزینه زیر رو تیک بزن:
'leave a copy of the messages on the server'

saeid333
09-10-2014, 16:07
کاش نگارش اوت لوکتون رو نوشته بودید. در کل به این شکله:
به مسیر زیر برو
Tools -> Account Setting -> E-mail -> Properties -> More Settings -> Advanced

در قسمت Advanced گزینه زیر رو تیک بزن:
'leave a copy of the messages on the server'

ممنون ولى اين تو مايكروسافت اتلوك هست
من منظورم اتلوك اكسپرس تو xp هست اونجا چيكار كنيم كه يك كپى رو سرور بمونه
و اينكه فعلا نميتونم ويندوزم رو عوض كنم و يا اينكه از مايكروساف اتلوك استفاده كنم
مرسى كه كمك ميكنين

Sherpa
09-10-2014, 21:21
ممنون ولى اين تو مايكروسافت اتلوك هست
من منظورم اتلوك اكسپرس تو xp هست اونجا چيكار كنيم كه يك كپى رو سرور بمونه
و اينكه فعلا نميتونم ويندوزم رو عوض كنم و يا اينكه از مايكروساف اتلوك استفاده كنم
مرسى كه كمك ميكنين

سلام

دوست عزیز بخشی از تنظیمات راباید توی سرور جیمبل انجام داد و نه توی آوت لوک و آوت لوک اکسپرس.
وارد اکانت خود توی (وب میل) جیمیل که شدی این تنظیمات را انجام بده:

Gmail > Settings > Forwarding and POP/IMAP > POP Download: > 2. When messages are accessed with POP => keep Gmail copy in the Inbox
از این پس یه کپی از ایمیل ها توی سرور باقی میمونه.

موفق باشی

saeid333
11-10-2014, 21:17
سلام

دوست عزیز بخشی از تنظیمات راباید توی سرور جیمبل انجام داد و نه توی آوت لوک و آوت لوک اکسپرس.
وارد اکانت خود توی (وب میل) جیمیل که شدی این تنظیمات را انجام بده:

Gmail > Settings > Forwarding and POP/IMAP > POP Download: > 2. When messages are accessed with POP => keep Gmail copy in the Inbox
از این پس یه کپی از ایمیل ها توی سرور باقی میمونه.

موفق باشی
ممنونعزيز
اما سرور من جي ميل يا ياهو نيس سرور شركتى هس كه ايميلها روى ان هست و اين تنظيمات رو نداره كارى ميشه كرد

Sherpa
11-10-2014, 21:39
ممنونعزيز
اما سرور من جي ميل يا ياهو نيس سرور شركتى هس كه ايميلها روى ان هست و اين تنظيمات رو نداره كارى ميشه كرد

تا اونجا که من اطلاع دارم این تنظیمات روی سرورهای همگانی مثل جی میل و یاهو (uk) که امکان سرویس pop میل (مجانی) را میدهند وجود داره،
نمونه اش را روی gmail.com و yahoo.co.uk امتحان کرده ام، ممکنه سرور اختصاصی شما هم چنین گزینه ای داشته باشه مطمئن نیستم و نظری ندارم.

موفق باشید

Sherpa
11-10-2014, 21:54
پیشنهاد:
ببین اگر گزینه Forwarding داره یه کپی از ایمیل های وارده را به آدرس جمیلت Forward کن و سرور اختصاصی را دور بزن!

S0R3N4
25-10-2014, 20:09
تقویم شمسی اوت لوک 2010 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

واسه آفیس 2013 هم کار میکنه آیا این یا واسه 2013 باید جداگونه بگیرم یه چیز دیگه؟

میشه یکی لطف کنه و جواب این سوالم رو بده آیا؟ :

nima_as
19-11-2014, 16:09
سلام من اوت لوک 2013 نصب کردم ولی اصلا نمیتونم وارد بشم و این 2 تا ارور میده چی کار کنم؟
the connection to microsoft exhange is unavailable
outlook must be online or connected to compelete this action

ارور دوم
cannot start microsoft outlook.cannot open the outlook window. the set of folders can not be opend. the file
c:users/.....appdatalocal/microsft/outlook/outlook.ost is not an outlook data file(.ost)
چی کار کنم؟

reza_pa48
09-12-2014, 12:45
با سلام
من آوتلوک 2007 رو سیستم دارم.روزانه تعداد زیادی ایمیل دریافت و ارسال می کنم. وقتی send/receive رو می زنیم، مگر نه اینکه کل اتچمنت ها میاد رو سیستم و داونلود میشه؟
من میخواستم فولدری که کل اتچمن ها توش هست پیدا کنم. تو اینترنت سرچ زدم و این رفرنس رو دیدم

تو این فولدر تعداد کمی فایل هست. بقیه کجان؟
با تشکر

elnaz.ehs.daniyarc
12-01-2015, 11:21
سلام. اینجا کسی هست پاسخگو باشه؟؟؟ آیا اینجا سایت متروکه هست؟ تاریخا قدیمی هستن. من سوال دارم. چرا ایمیل هایی که تو اوت لوک برام میفرستن میره تو قسمت جانک؟ ممنون میشم زود جواب بدید... اگه کسی باشه؟؟؟
:n13:

mmahdaviamin
07-04-2015, 08:10
سلام یه سری اطلاعات اشخاص توی اکسل دارم که می خوام توی اتولوک وارد کنم چطور می شه این کار رو کرد؟:n35:

titanium_zarin
18-04-2015, 20:28
سلام.
در این برنامه راهی هست بدون دانلود ضمیمه متن ایمیل رو نشون بده ؟؟
یعنی متن رو بیاره بعد اگر ضمیمه داشت و نیاز داشتیم دانلود کنیم .
راهس هست ایا؟؟

bhamidia
30-04-2015, 11:30
سلام
دو تا سوال دارم.
1. من در ایمیل یاهوم ایمیلهام رو در قالب فولدرهایی دسته بندی کرده بودم. الان که باب pop3 به اوت لوک وصلش کردم فقط ایمیلهای inbox رو میاره. آیا راهی هست که همه ایمیلها رو بیاره؟
2. وقتی از اوت لوک ایمیلی ارسال می کنم مورد ارسال شده فقط در sent item اوت لوک ذخیره می شه. آیا راهی هست که در خود ایمیل اصلی مثلا یاهو یا جیمیل هم ذخیره بشه؟

fire..
10-08-2015, 15:22
سلام بچه ها...
یه سوال داشتم.
میشه توی اوت لوک از یک اکانت توی 2 تا سیستم استفاده کرد و تغییرات توی 2 تاش اعمال بشه؟یا حداقل یکیش فقط دیدنی باشه.
یکی تو خونه یکی سر کار

cyax
04-11-2015, 16:41
درود و وقت بخیر یک سوال داشتم اگه کسی میدونه لطفا جواب بده خیلی لازمش دارم...
یک اکانت اوت لوک که توی چندتا سیستم اکتیو هست قبلا وقتی توی یکی از سیستم ها کاری انجام می شد توی بقیه سیستم ها مشخص بود اما الان اگه توی یک سیستم یک ایمیل بفرستم توی بقیه سیستم ها مشخص نیست که فرستادم..یک کاری یا یک گزینه هایی باید اکتیو باشند اگه کسی میدونه لطفن کمک کنه خیلی مهمه برام

filtrmiltr
20-12-2015, 19:24
من روی live.com یک اکانت ساختم شبیه info@kamran.com
چطوری می تونم ارسال و دریافتم ایمیا هان رو از روی office outlook 2013 کنترل کنم؟

enme
27-01-2016, 08:51
سلام؛
من ایمیل شرکتیم رو رو اوت لوک ست کردم ولی ایمیل هایی که از اوت لوک سند میکنم وقتی از سایت وارد ایمیلم میشم نیست؟؟؟؟
چه کار کنم؟؟؟/

spartaqus
28-04-2016, 10:38
جیمیلم وارد نمیشه با اینکه map فعاله

mahsakd
14-06-2016, 12:14
سلام
ببخشید من یه سوال داشتم خیلی گشتم ولی توی تاپیک پیداش نکردم.
من تو اوت لوک یه اکانت ایجاد کردم و ایمیل هام ورودیم را از webmail ام به اوت لوک منتقل کردم. ولی هنوز داخل پوشه sent ایمیل دارم. و توی اوت لوک پوشه SENT هام خالی هست. چطور میتونم SENT BOX رو هم به اوت لوک منتقل کنم؟
و در ضمن توی مسیر tools> account setting> data file> personal folder یه ادرس هست که زمانی که توmy computer کپی ش میکنم فایلی رو به من میده این همون فایل بک آپ هست؟ میتونم بعدا ازش ایمیل هام را بگیرم؟ یا برای بک آپ باید کار دیگه ای بکنم؟ ممنون میشم پاسخ بدین

alijigari
22-06-2016, 19:15
درود
قسمت تقویم outlook 2013 در ویندوز 10 ، تاریخ را 3 ماه جلوتر نشان میده یعنی امروز که 2 تیر ماه هست 22 شهریور ماه نشام میدهد -تاریخ سیستم درست هست و2.4.95 نشان میدهد .
ممنون میشم راهنمایی کنید که تقویم را درست کنم

gaaliver
17-09-2016, 21:49
سلام
آقا من قبل تعویض ویندوز فایل pst رو برداشتم.و بعد نصب ویندوز و کانفیگ Outlook 2013 کانتکت هام نمیاد!!!!
مشکل کجاست؟

Amin.P30
24-09-2016, 13:11
سلام

من Outlook 2007 نصب کردم
میخام ایمیلم رو بهش بدم منتها این پیام رو میده:
هم پسورد خود ایمیل رو هم دادم نشد هم پسوردی app گوگل هم ساختم دادم نشد

کسی میدونه مشکل از چیه؟

Amin.P30
26-09-2016, 17:12
طبق این آموزش :
راهنمای تنظیمات ایمیل در outlook نسخه 2003 و 2007 : طراحی وب سایت : فرازنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من مشخصات رو به این صورت زدم:

incoming mail server:
mail.gmail.com

outgoing:
mail.gmail.com

پسورد رو همون پسورد جیمیل زدم نه پسوردی که برای app ویندوز ساخته میشه

این کار هایی که تو لینک بالا بود رو انجام دادم
پیام ادد شدن رو داد منتها هیچ ایمیلی نمیاد نه ارسال میشه

test account setting رو هم که زدم این پیام رو میده:

Amin.P30
01-10-2016, 20:28
یکی گفت این کار ها رو بکنم و انجام هم دادم:

مشخصات اینجوری وارد کن

incoming mail server:
pop3.gmail.com

outgoing mail server :
smtp.gmail.com

توی نام کاربری هم ایملتون را کامل بزنید

توی More seating هم تب Outgoing server هم تیک
my outgoing رو بزنید

در تب advance هم پورتها را اینجوری تنظیم کنید
incoming mail : 995
outgoing mail : 587

ولی باز هم درست نشد و این پیام رو میده:

mpt92
06-10-2016, 20:20
با سلام
من برای اولین سری که outlook را اجرا کردم پس از وارد کردن اکانتم با این پیغام مواجه شدم the connection to microsoft exchange is unavailable.outlook must be online to connected to complete this action پس از کلیک بر روی گزینه ok در پنجره microsoft exchange سرور را imap.googlemail.com نوشتم ولی متاسفانه این پیغام اومد cannot start microsoft outlook. cannot open the outlook window. the set of folders cannot be opened.the file c:\users\..\...ost is not an outlook data file(.ost)
من در قسمت تنظیمات جیمیل pop3 را هم فعال کردم
ممنون میشم راهنماییم کنید

rmaryam
08-10-2016, 15:43
با عرض سلام خدمت دوستان
دوتا سوال دارم
سوال اول اینکه اوت لوک من خیلی کند شده . با پاک کردن ایمیل های اضافی نیز تغییری در سرعت اوت لوک ایجاد نشده ، دیگه چی کار کنم؟

و سوال دوم
روی اوت لوک یکی از کارمندان 10 ایمیل ساخته شده ، فرض کنید این کارمند از ایمیل خودش به دیگر ایمیل ها می خواهد پیامی ارسال کنه این پ
یام ارسال شده برمی گردد تویه اینباکس ایمیل خود کارمند به جای اینکه بره تو اینباکس ایمیل هایی که پیام براشون ارسال شده
برای رفع این مشکل چه باید بکنم؟
با تشکر

rmaryam
08-10-2016, 16:10
یه سوال دیگه
من می خوام محل ذخیره سازی اوت لوکم رو عوض کنم . مثلا اگه تو درایو C ذخیره می شه ببرمش به درایو D
چه طور این کار رو بکنم ؟

savernet
30-10-2016, 12:56
سلام بر دوستان
سوالی راجع به اوت لوک 2007
فایل pst که بصورت pop3 و با حفظ ایمیل روی سرور بعد از خوانده شدن تنظیم شده بود و ایمیلها فولدر بندی شده بودند از روی یک PC بکاپ مستقیم(مستقیما از دایرکتوری مربوطه در اوت لوک) گرفته شد و روی یک PC جدید انتقال داده شد و کلیه اطلاعات را بدرستی نشان می دهد. با تنظیمات اکانت بصورت مشابه PC قبلی مشاهده شد که مجددا کلیه ایمیلهای قبلی را می خواند و در inbox ذخیره می کند. آیا روشی وجود دارد تا به اوت لوک بفهمانیم از خواندن ایمیلهای قبلی تا این لحظه خودداری کند. ایمیلها از وب میل سرور شرکتی هستند و قابلیت تنظیم بصورت اینکه روی سرور اعلام کنیم از این تاریخ به بعد pop کن وجود ندارد.
اگر دوستان راه حلی می دانند بفرمایند.
فعلا مجبور شدم تن به خواندن مجدد ایملهای قدیمی بدهم تا وقتی همگی دانلود شدند همه جدیدها را انتخاب و پاک کنم.

esmiz
25-12-2016, 22:29
سلام
یکی از دوستان جدیدا تمام ایمیل های اوت لوکش دوتا شده یعنی از هر پیام یک کپیش هم ایجاد شده اول از همه می خواستم بپرسم چرا این طوری شده و دوم با توجه به اینکه تعداد ایمیل ها خیلی زیاده و واسه شرکت و همه اش لازم است راهی هست که بشه مثلا یکی در میون کل ایمیل ها رو پاک کرد یا مثلا کل ایمیل هایی که کلمه کپی توش هست رو پاک کرد

فرستاده شده از E2333ِ من با Tapatalk

hakhamanesh
08-03-2017, 18:54
سلام
من وقتی با گوشیم ایمیلهای یاهو رو چک میکنم در کنار نام فرستنده برخی از ایمیلها یک آیکن کوچک میبینم که مثلا لوگوی شرکتشون هست.
حالا من میخوام همین کار رو برای ایمیلهای خودم انجام بدم یعنی وقتی برای کسی ایمیل میفرستم لوگوی مربوط به شرکتم کنار نام فرستنده بیاد.
ضمنا من ایمیلم شرکتی هست و با آتلوک ایمیلهام رو ارسال میکنم.

am_merman01
04-04-2017, 09:42
سلام خدمت دوستان عزیز
من برای اولین بار اوت لوک 2016 رو باز کردم و مشخصات ایمیل شرکتم رو بهش دادم تا پروفایل درست بشه و به چه علت نمیدونم ولی نتونست پروفایل رو درست کنه ، حالا هم هر بار که برنامه رو باز میکنم ارور میده و میگه که سرتیفیکیت درست نیست و برنامه بسته میشه .
حالا راهی نداره تا بشه این سرتیفیکیت اشتباه رو پاک کنم تا حداقل بشه برنامه رو باز کنم ؟
لطفا اگه ممکنه راهنماییم کنید

am_merman01
06-04-2017, 08:21
سلام مجدد
کسی نیست که بتونه کمک کنه؟

am_merman01
07-04-2017, 11:09
سلام
چقدر فعالیت اینجا کم شده!!!! البته با ورود این حجم انبوه از شبکه های اجتماعی بهتون حق میدم که مثل خود من کم تر به اینجا سر بزنید ..... حالا بماند.....:n03:
بالاخره مشکل من حل شد:n20::n19:
مشکل از اونجا بود که سرور ایمیل من قدیمی بود و از آفیس 2016 پشتیبانی نمیکرد واسه همین وقتی از طریق آفیس 2016 لوگین میشدم هنگ میکرد.
برای حل مشکل باز شدن هم باید از طریق یوزر اکانت اقدام به حذف اکانت ایمیل میکردم.
امیدوارم این مطلب یه روزی به درد یه نفر دیگه بخوره:n18:

eskodak
27-04-2018, 09:30
سلام: فایل VCF از دفترچه تلفن گوشیم دارم که میخوام با Outlook2007 ویرایش کنم. اما فوتهای فارسی نام مخاطبین رو به این شکل (ظˆظٹ„ط§ ®²±ط¢¨ط§¯) نشون میده .چکار کنم که درست نشون بده؟
و اگه امکانش در outlook نیست آیا برنامه دیگری میشناسید که بشه باهاش مخاطبین گوشی رو روی کامپیوتر ویرایش کرد؟ زبان فارسی رو هم پشتیبانی کنه
سپاس