PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرابی لپ تاب HP 6720s

saied_new
18-01-2009, 01:39
با سلام من یه لپ تاب HP 6720s دارم.
نمی دونم چش شده گاهی وقتی مانیتورش رو در حالتی که روشنه عقب جلوش می کنم تصویر مانیتور برای چند ثانیه قطع و وصل می شه بعضی موقع ها هم وقتی ویندوز امد بالا و داره برنامه ها رو لود می کنه قفل می کنه که با حرکت دادن مانیتور از حالت قفل در می یاد و بقیه برنامه ها رو لود می کنه .

REGISTERED USER
18-01-2009, 01:57
نمی دونم چش شده گاهی وقتی مانیتورش رو در حالتی که روشنه عقب جلوش می کنم تصویر مانیتور برای چند ثانیه قطع و وصل می شه

'کابلش قطعی داره

بعضی موقع ها هم وقتی ویندوز امد بالا و داره برنامه ها رو لود می کنه قفل می کنه که با حرکت دادن مانیتور از حالت قفل در می یاد و بقیه برنامه ها رو لود می کنه .

جل الخالق ... این مشکل رو دیگه ندیده بودم ... اصلا لود برنامه ها به lcd چه مربوط ؟

ویندوز قدیمی شده و خراب و باید تعویض بشه ... و یا هارد مشکل داره که با تکون درست میشه !

saied_new
18-01-2009, 12:35
کابلش قطعی داره

قیمت کابل چنده ؟ تقریبی هم بگین خوبه ممنون می شم
فکر کنم اسپیکر چپش هم همین مشکل رو داره اونم گاهی موقع ها قطع و وصل می شه.

جل الخالق ... این مشکل رو دیگه ندیده بودم ... اصلا لود برنامه ها به lcd چه مربوط ؟
منم نمی دونم چرا فقط بعد از جلو عقب کردن مانیتور درست می شه :41:

ویندوز قدیمی شده و خراب و باید تعویض بشه ... و یا هارد مشکل داره که با تکون درست میشه
منم احتمال می دادم ویندوز خراب باشه بخاطر همین ویندوز رو جدید نصب کردم اما ...
از کجا دقیق می تونم بفهمم که از هاردش هست چون این اتفاق گاهی موقع ها می یوفته بردمم پیش شرکتی که گارانتیش کرده 2 روز هم اونجا بود و به گفته خودشون باهاش کارم کردم اما شانس من این اتفاق اصلا براش نیوفتاده .

REGISTERED USER
18-01-2009, 20:48
از کجا دقیق می تونم بفهمم که از هاردش هست چون این اتفاق گاهی موقع ها می یوفته بردمم پیش شرکتی که گارانتیش کرده 2 روز هم اونجا بود و به گفته خودشون باهاش کارم کردم اما شانس من این اتفاق اصلا براش نیوفتاده .

با نرم افزار HD tune یک تست کنید