PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اندر احوالات طراحی قرآن 3 زبانه - DaRiOuShJh ?!؟

DaRiOuShJh
18-01-2009, 00:37
خوب بچه ها تا حدودی امتحان ها که چه عرض کنم اشنا نوشتنه آخره ورقه ها تموم شد و یکی خسته مونده!

نم نم باید استارته اینو بزنم

گفتم در بدوه شروعه کار هم یه مشورتی مثله همیشه با شما داشته باشم و شما حرفه خودتون رو بزنید و منم به حرفه خودم عمل کنم در آخر و متفرق شیم!

خوب

قالبه اصلی تقریبا همون قرآن یکی دو سال پیشه

یه مقدار تغییرات دارم ممیدم توش فقط

میخوام با فریم درست کنم

شما نظراتتون چیه؟

پ.ن: این سایته مکارم شیرازی هم چه نامردن! یه ایمیل زدم که ببینم میتونم از لینک های قرآنشون استفاده کنم یا نه اصلا جواب ندادن! بعد هی ماه رمضون میگفت ایمیل بزنید! دهه

Ultimator
18-01-2009, 03:06
آجکسش کن ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DaRiOuShJh
18-01-2009, 04:30
باز این نصفه شبی اومد یه چی گفت!
آخه A JAX از کجام بیارم نصفه شبی
از طرفی text هست اون طوری حجمی نداره که بخوام لودینگ و این چیزا بندازم اولش

به جای این تو این راهنمایی کن:

یادمه قبلنا مثلا با فرانت پیج وقتی با این سایت هایی که خودش میسازه کار میکردم راحت میشد مثلا فلان کدها رو تویه همه صفحات سایت find and replace کنی
خودش میکرد

حالا نمیدونم تو این چی کار کنم

چون Meta tag ها و. ... تو کلیه صفحات یکیه دیگه؟

هر کدوم هم بالای 100 صفحس
حالا نمیدونم

as13851365
19-01-2009, 08:04
بببین برادر ، شما بهتر است که زبان php رو یاد بگیری اینجوری خیلی راحت خواهی بود

و با مشکلات زیادی مواجه نخواهی شد.

برای سه زبانه هم می تونی برای هر کدام از جدول مجزا استفاده کنی ایجوری خیلی انعطاف سایتت می ره بالا . و برای نمایش دادن هر آیه شما می تونید از هر سه جدول اطلاعات را بگیرید و نمایش بدهید و اگر کاربری یکی از زبان ها را انتخاب کرد تنها از همان جدول مورد نظر کاربر استفاده کن .

راستی گفتی سه زبانه ، می شه مشخص کنی می خواهی به چه زبان هایی باشه ( نکنه یکیش همان زبان عربی هستش !!! )

DaRiOuShJh
19-01-2009, 13:38
بببین برادر ، شما بهتر است که زبان php رو یاد بگیری اینجوری خیلی راحت خواهی بود

و با مشکلات زیادی مواجه نخواهی شد.

برای سه زبانه هم می تونی برای هر کدام از جدول مجزا استفاده کنی ایجوری خیلی انعطاف سایتت می ره بالا . و برای نمایش دادن هر آیه شما می تونید از هر سه جدول اطلاعات را بگیرید و نمایش بدهید و اگر کاربری یکی از زبان ها را انتخاب کرد تنها از همان جدول مورد نظر کاربر استفاده کن .

راستی گفتی سه زبانه ، می شه مشخص کنی می خواهی به چه زبان هایی باشه ( نکنه یکیش همان زبان عربی هستش !!! )

بابا بی خیال
دیگه ما پامون لبه بومه دوره کجاس نمیدونم!

اصلا هم حس و حاله یاد گرفتنه زبونی نیست!

در همین حد که کله اسکریپت ها و .... رو تغییر میدم بسمه!

نوشتن اسکریپت دیگه ارزشی نداره جوون! یه جورایی میشه گفت خر حمالیه! چون نه تو ایران پول بده هستن ملت نه کسی چیزه خاصی میخواد که لازم به نوشتن باشه

آره این طوری که شما اشاره کردی خوبه ولی برای وقتی هست که بخوام با هر آیه و دونه دونه نشون داده بشه!
ولی کلا با این رویه شخصا مخالفم

سوره ای و به طوره کامل نشون میدم که ارتباط بینه آیه ها بهتر باشه

در مورده زبون ها هم خوب بالاخره عربی هم خودش یه زبون حساب میشه دیگه نمیشه؟

ننوشتم به 3 زبون ترجمه که:46:

befermatooo
19-01-2009, 14:00
قشنگه

دارم دانلود میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

( نکنه یکیش همان زبان عربی هستش !!! )

جوک باهالی بود !!!

DaRiOuShJh
19-01-2009, 14:06
به به به!
تو را چرا یه چشمی شدی؟

نه آواتار
یه تا اخطار
امضا ترکیده!

تازگی ها غزه اینا نبودی؟

راستی چی رو داری دانلود میکنی؟

DaRiOuShJh
20-01-2009, 02:42
اهم!
اینم از قالب قرآن تا به حال
یه مقدار کیفیت خروجی رو پایین گرفتم که حجمش زیاد نشه برای الان

خوب

اون بسم الله که برای intro هست و با فلش طراحیش میکنم که یه جورایی خشنگ fade بشه! احتمالا صدای بسم الله هم روش میزارم

اون القران الکریم هم بالای سوره ها قرار میگیره در صفحات بعد

تا اینجاش چه طوراس به نظرتون؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

as13851365
20-01-2009, 08:47
جوک باهالی بود !!!

جناب befermatooo شما که کلا از قضیه شوتید شما مشغول دانلود خود باشید

حالا شما مشخص نکردید که به چه زبان هایی هست ( فارسی و انگلیسی )؟

امیدوارم که موفق باشید ( استاتیک کار کردن هم خوبه برای این جور کارها )

DaRiOuShJh
20-01-2009, 14:22
شولوغ نکنید!
as جان گفتم که عربی - فارسی - انگلیسی

تا الانش چه طوراس خوبه؟ دیگه میخوام امروز اگه برسم کاره فلشش رو شروع کنم

Mohammad King
20-01-2009, 15:40
سلام داریوش جان تو یه صفحه همش نشون ندادی که ؟ تا الانش به نظر من خوبه طراحی بک گرندش هم به عهده خودت بوده؟

Benygh
20-01-2009, 16:02
به نظر من طوری کنید که صفحه ها با هم سینک باشه ! که البته برای اینکار میتونید یک کاری کنید که مثلا ایه ی فلان تا فلان در همه ی نسخه ها در یک صفحه باشه و بیننده بتونه در همون لحظه و در همون صفحه بره به زبان های دیگه !
که فکر کنم باید همه ی زبان ها با هم لود بشه که فکر کنم گفتی حجمش کمه و مشکلی نخواهد بود ...

DaRiOuShJh
20-01-2009, 17:18
سلام داریوش جان تو یه صفحه همش نشون ندادی که ؟ تا الانش به نظر من خوبه طراحی بک گرندش هم به عهده خودت بوده؟

frane هست!
یعنی قابش ثابته مطالب توش عوض میشه
مرسی
در کل من تمام کارایه پروژه هام رو خودم میکنم

به نظر من طوری کنید که صفحه ها با هم سینک باشه ! که البته برای اینکار میتونید یک کاری کنید که مثلا ایه ی فلان تا فلان در همه ی نسخه ها در یک صفحه باشه و بیننده بتونه در همون لحظه و در همون صفحه بره به زبان های دیگه !
که فکر کنم باید همه ی زبان ها با هم لود بشه که فکر کنم گفتی حجمش کمه و مشکلی نخواهد بود ...
ها؟
این سینک منظورت چیه؟
w.c که نیست ها؟:31:

خوب برای منم یه جورایی همینطور

فریم راست که لیست هست ثابته

سمت چپ هم تمام سوره قرار میگیره

اینطوری از فریم راست راحت میشه هر سوره ای و هر زبونی رو سریعا انتخاب کرد مگه قرآن قبلی رو ندیدید؟

نیازی به همه با هم لود شدن هم نداره! چون بیشتر از 10 مگابایت فقط تکست میشه احتمالا که خیلیه!