PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Google Analytics چیه دیگه ؟

EhsanHF
21-01-2006, 08:43
سلام . این Google Analytics چیه ؟
کسی اطلاعاتی در این مورد داره ؟ ( چون چند روز پیش برای من یک دعوت نامه اومده بود که از من برای نمیدونم چه کاری دعوت کرده بودند . )
در ضمن . برای وارد شدن به سایت اصلی باید کد داشته باشید .
این هم آدرس سایت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mpsjavad
21-01-2006, 15:17
با سلام ..

احسان جان اين (Google Analytics) سرویس جدید گوگل هست كه به تحلیلگر گوگل مشهور شد ه مثل وبگذر براي سايت و وبلاگ اما پيشرفته تر و حرفه اي تر به عبارت ديگه يك تحليل كننده براي وبلاگ يا وبسايت هاست كه ميتونه تحليل ها رو به اشكال مختلف به شما خروجي بده به تصوير زير نگاه كنيد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون دعوت نامه هم براي ورود به صفحه تنظيمات است كه با وارد شدن به صفحه تنظيمات شما ميتونيد موارد دلخواه خودتون رو اعمال و انتخاب كنيد در نهايت يك كد در اختيار شما قرار داده ميشه تا بتونيد اون رو در وبلاگ و يا وبسايت خودتون قرار بديد تا از اين سرويس استفاده كنيد و تحليل هايي جامعي رو از چگونگي ورود بازديد كنند ها و عملكرد اون ها داشته باشيد .

براي اطلاعات بيشتر :

موفق باشيد .

justmp3
21-01-2006, 15:59
کسی دعوت نامه این سرویس را داره؟!؟

ایا کسی میتونه ما را هم دعوت کنه؟!

باید خدمات عالی باشه:)

mpsjavad جان ممنون از توضیحاتی که دادی

6025434
21-01-2006, 16:24
منم دعوت نامشو میخوام ایمیلمم توی امضام نوشتم

mpsjavad
21-01-2006, 17:31
با سلام ..

Thank you for your interest in Google Analytics!
Google Analytics has experienced extremely strong demand, and as a result, we have temporarily limited the number of new signups as we increase capacity. In the meantime, please submit your name and email address and we will notify you as soon as we are ready to add new accounts. Thank you for your patience.

Google Analytics در حال حاضر با حجم پیش بینی نشده و انبوهی از تقاضا روبرو است و به همین دلیل ما به صورت موقت عضویت در آن را محدود ساخته ایم و تا زمانی که ظرفیتها افزایش یابد محدودیتها ادامه خواهد داشت. لطفا آدرس ایمیل و نام خود را وارد نمائید تا با راه اندازی مجدد ثبت نام بلافاصله مطلع گردید. با تشکر از شکیبائی تان.

پس به ادرس پايين بريد و همين كار رو انجام بديد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کلیه امکانات Google Analytics برای سایتهائی تا میزان بازدید ماهانه 5 میلیون صفحه، کاملا رایگان ه ، اما از ديروز ثبت نام موقتا بسته شده ( به خاطر استقبال زياد کاربر ان دچار مشکل شده و .. ) :blink:

پس بايد صبر پيشه کنيم :)

justmp3
21-01-2006, 19:48
من اینکار را کرده بودم ولی گفتم شاید بشه از طریق دعوت نامه سریعتر به نتیجه برسیم:)

کاشکی این تاپیک دیروز ساخته میشد:) :tongue:

EhsanHF
22-01-2006, 06:52
مدیر جون خیلی خیلی ممنون . توضیحاتتون فوق العاده بود .

كبريت
26-01-2006, 01:13
به نظر من زياذ جالب نيست

6025434
26-01-2006, 19:08
ممنون بسيار جالب بود. من كه ثبت نام كردم