PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Silent Hill 3

piishii
21-01-2006, 01:44
آقا ممکنه همه بهم بخندید آخه این بازی نسخه چهارشم اومده اما خوب من نسخه قبلشو بازی نکرده بودم و جفتشو گرفتم و دارم فعلا اینو بازی می کنم . حالا اون مرحله مترو موندم که می خواد دختره برگرده خونه .
هر کار هم می کنم هر جاسم میرم بازم آخرش هیچی :sad: :sad:

اگه اونایی که این بازی رو تموم کردن اینجاشو به من کمک کنند یه دنیا تشکر .

Master
21-01-2006, 07:49
اصلا اشکل نداره من خودمم دوباره دنبال نسخه ی Pc هستم چون برای اولین بار وقتی اومد با پلی استیشن 2 بازی کردم . شما لطف کن بگو دقیقا تا حالا چیکار کردی و چی ها رو گرفتی تا من بیشتر و دقیق تر کمکت کنم . اخه این جا باید چنتا کار رو انجام بدی هی بری اینور هی بری اونور . شما بگو الان چی داری تا راهنماییت کنم

piishii
22-01-2006, 00:11
اصلا اشکل نداره من خودمم دوباره دنبال نسخه ی Pc هستم چون برای اولین بار وقتی اومد با پلی استیشن 2 بازی کردم . شما لطف کن بگو دقیقا تا حالا چیکار کردی و چی ها رو گرفتی تا من بیشتر و دقیق تر کمکت کنم . اخه این جا باید چنتا کار رو انجام بدی هی بری اینور هی بری اونور . شما بگو الان چی داری تا راهنماییت کنم

آقا من اونجا که میره یه چیزی بر میداره قفل یه در رو میشکنه این کاررو کردم . نقشه هم برداشتم می دونم که باید برم کدوم خیابون اونجا هم میرم اما کاری نمی کنه ! داخل یه قطاری یه تفنگ دیگه هم بوده اونم برداشتم ! دیگه اینکه ...

فکر کنم همینا .

Master
22-01-2006, 11:52
باید اونجا یه پلتفورمی باشه که شما هر وقت وارد مسیر ریل میشد و می خواهید به اونطرف ریل برید . صدای صوت قطار می اد و دختره رو می کشه . درسته . شما اونجایی؟ اون قسمت وقتی رفتین روی مسیر ریل . به سمت چب بدوین .ولی تا اخر نرین که قطار می اد . اگه خوب دقت کنید یه در قفل و جود داره . همون جا . دقیقا یادم نیست . شما قند شکن یا فندوق شکن رو گرفتین یا نه ؟ تویه یه اتاق یه فندق گیر میاری . توش یه کلیده ولی هنوز نمی تونی ازش استفاده کنی. به یه کلید دیگه احتیاج داری . که الان نقشه ی بازی خیلی مبهمه برام اگه بتونی سی دی ها رو برام پست کنی در جا کل بازی راهنماشو بهت می گم . الان قاتی کردم . پولشم بهتون می پردازم . اگه اشتباه نکنم 5 سی دی باید باشه . اینجا اصلا گیر نمی اد . با من تماس خصوصی بگیر تا بیشتر کمکتون کنم . شرمنده یه 3 سالی از وقتی که بازی رو تموم کردم می گزره . و یه کم بد یلدم می اد اگه بازی دستم باشه یه روزه کارشو تمام می کنم . و بهتون می گم .

piishii
22-01-2006, 23:57
باید اونجا یه پلتفورمی باشه که شما هر وقت وارد مسیر ریل میشد و می خواهید به اونطرف ریل برید . صدای صوت قطار می اد و دختره رو می کشه . درسته . شما اونجایی؟ اون قسمت وقتی رفتین روی مسیر ریل . به سمت چب بدوین .ولی تا اخر نرین که قطار می اد . اگه خوب دقت کنید یه در قفل و جود داره . همون جا . دقیقا یادم نیست . شما قند شکن یا فندوق شکن رو گرفتین یا نه ؟ تویه یه اتاق یه فندق گیر میاری . توش یه کلیده ولی هنوز نمی تونی ازش استفاده کنی. به یه کلید دیگه احتیاج داری . که الان نقشه ی بازی خیلی مبهمه برام اگه بتونی سی دی ها رو برام پست کنی در جا کل بازی راهنماشو بهت می گم . الان قاتی کردم . پولشم بهتون می پردازم . اگه اشتباه نکنم 5 سی دی باید باشه . اینجا اصلا گیر نمی اد . با من تماس خصوصی بگیر تا بیشتر کمکتون کنم . شرمنده یه 3 سالی از وقتی که بازی رو تموم کردم می گزره . و یه کم بد یلدم می اد اگه بازی دستم باشه یه روزه کارشو تمام می کنم . و بهتون می گم .

سلام . عزیز حتما اگه بخوای این کاررو برات می کنم ولی خودم سی دی هامو می خام دوس داری برات رایت کنم یا اینکه برم ÷یدا کنم بخرم ؟ فکر کنم اونجا که خریدم هنوز هم داشته باشه . سی دس هاش نقره ایی بود فکر کنم 2500 خریدم حدود 1 ماه ÷یش . خواستی با هم تماس داشته باشیم نوعشم بگو :biggrin:
در ضمن رد مورد مرحله هم آره همین جام که میگی

Master
28-01-2006, 09:22
پی شی جون اگه عجله داری به این سایت بذو شاید جوابتو بگیری اگه نگرفتی . من در خدمتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

piishii
29-01-2006, 01:25
پی شی جون اگه عجله داری به این سایت بذو شاید جوابتو بگیری اگه نگرفتی . من در خدمتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام عزیز خوبی ؟
اول از همه ممنون . من خودم میخوام بازی رو تموم کنم نمیخوام از چیت استفاده کنم . این مرحله هم خداییش موندم ! شاید 7 8 ساعت تو مرحلش چرخ زدم اما هیچ که هیچ . یکم صبر کن دوشنبه امتحانام تمومه از فرداش میرم دنبال سی دی این بازی و برات پست میکنم . به هر حال ممنون بازم .

piishii
29-01-2006, 01:27
راستی اون در رو از قبال پیدا کرده بودم اما کلید رو نه ! اما یه قفل شکن هم دارم بازم میرم امتحان میکنم اما همون بهتری که سی دی هارو پست کنم .

Master
29-01-2006, 12:35
راستی اون در رو از قبال پیدا کرده بودم اما کلید رو نه ! اما یه قفل شکن هم دارم بازم میرم امتحان میکنم اما همون بهتری که سی دی هارو پست کنم .

ادرس منو که داری .ممنون می شم .قربونت برم

bayern
23-04-2006, 10:19
سلام

من بایرن هستم :cool:

گفتی سوال خود را در باره silent hill 3 اینجا مطرح کن :biggrin:
من همان جایی که گفتی گیر کردم :tongue:
همانجایی که در طبقه دوم انتهای راهرو جایی که درب پسورد میخواهد :ohno:
روی دیوار تقریبا همچین چیزی نوشته شده 2 تا به راست یکی به بالا 2 تا به پایین :)
لطفا بمن بگو چطور طبق نوشتهای روی دیوار این کار را انجام بدهم ودرب را باز کنم :blink:

از کمک شما ممنون هستم :blink:

piishii
23-04-2006, 14:18
ّببين بايرن جان شما بايد طبق اون اعدادي كه داده عمل كني اونجا ما يك چيزي مثل ماشين حساب داريم درسته ؟
9 تا عددند تو بايد ببيني كه چه جوري ميشه بر اساس نوشته ها عمل كرد اونم به ترتيب.
من الان متن اونجا رو كاملا يادم نيست ببين مثلا گفته 2تا به سمت بالا و مرحله بعد دو تا به سمت راست.
تو بايد عددي رو انتخاب كني كه دوتا بتوني بري بالا و دو تا به سمت راست مثلا عدد 9 رو كه فكر كنم از همه پايينتر بوده آره ؟
شما ميتوني از 9 دوتا بري بالا دوتا هم پايين .
نميدونم گرفتي يا نه ؟
فرض كنيم كه 5 رو كه اون وسط به عنوان عدد اولي كه ميخواي بزني انتخاب ميكني اما چون بالاي 5 دوتا عدد نيست شما نميتوتي دوتا بالا بري پس عدد اولي كه ميخوي بزني 5 نيست .
بازم اگر نفهميدي كل متن انگليسي رو به ترتيب بنويس تا بيشتر راهنماييت كنم

bayern
25-04-2006, 12:19
سلام piishii :rolleye:

من راهی رو که گفتی انجام دادم ولی باز موفق نشدم :laughing:

متن انگلیسی ان را مینویسم تا بهتر بتوانی کمکم کنی ;)

:blink: Press/Move 2 Right

:puke: Press/Move 1 UP

:ohno: Press/Move 2 Down

Press/ the door shall open :

از کمکت ممنون هستم :laughing:

piishii
25-04-2006, 23:02
سلام عزيز . من فرض كردم كه شكل اعداد اونجا مثل اعداد سمت راست ويندوز هست . اين و امتحان كن : 4693
يادمه خودم اينجا 3 ساعتي درگير بودم از آخرشم در رو باز كردم اما عددش يادم نبود !!! بعد جلوترم كه ميري يك در ديگه هست كه با همين كد باز ميشه اونجا هم باز همين جوري باز كردم اما از بس مخم داغ بود ديگه بازم عددش يادم نموند !
خداييش ته بازيه . من به شخصه حال كردم باهاش فقط يك جاش و كه اونم واقعا نامردي بود مستر بهم كمك كرد بقيشو خودم .
اين عدد رو امتحان كن خبرم كن . اما ببين من توضيح ميدم چه جوري اينو انتخاب كردم .
عدد 4 رو انتخاب كردم چون گفته شده بعدش بايد دو تا بري به راست پس فقط اعداد 1يا7يا4 رو ميتونستم انتخاب كنم . خط بعدي گفته يكي هم بعد بالا بري پس عدد 7 حذف ميشه ( من براساس سمت چپ كيبورد دارم توضيح ميدم ممكنه كه توي بازي رديف بالا و پايين جاهاشون عوض شده باشه ) بعد گفته 2 تا هم بايد پايين بياي پس عدد 1 هم حذف ميشه . چرا ؟ چون اگه از 1 دوتا برم راست ميشه 3 يكي بالا 6 بعد دوتا پايين بخوام بيام عددي نيست ديگه !
پس 4 انتخاب ميشه و بعد 6 بعد 9 بعد هم 3 !
كه اگه درست يادم باشه توي بازي براي تو بايد اينجوري فرق كنه : 4639.
به هر حال خبرم كن

bayern
29-04-2006, 09:49
سلام عزیز :biggrin:

دمت گرم آفرین :rolleye: خیلی حال دادی :cool:

جواب درست بود منتها اعداد روی کیبورد در سمت راست بر عکس بود :laughing:

جواب درست همان بود که گفتی : : :blink: 4639

فعلآ من دارم بازی راخوب پیش میرم :)

البته من به مرحله ای رسیدم که بازی از ان شروع کردیم :blush: یعنی قسمت شهر بازی :puke:

اگر مشکلی بود بهت پیغا م میدم :tongue:

از کمکت خیلی خیلی ممنون هستم :laughing:

piishii
29-04-2006, 11:54
خوشحالم عزيز رد كردي بازم خواستي در خدمتم خودمم براي بازي دلم تنگ شده ميخوام دوباري نصب كنم برمش با اونكه شايد باور نكني حدود 20 تا بازي دست نخورده دارم اما اين اندشه . من نسخه 3 رو كه گرفتم 2 و 4 هم بعد رفتم دنبالش گرفتم 1 هم از اينترنت دانلود كردم. :blink:
در مودر جابجا بودن اعداد من که همون اول گفتم که ;)

bayern
29-04-2006, 20:23
سلام :laughing: piishii

من بازی را تا آخر رفتم خیلی حال داد :tongue:

از کمکت باز هم ممنون هستم :puke: :blink: :ohno:

Master
29-04-2006, 20:56
مشکلی بود ما در خدمتیم . اره امین جونم درست میگه . این اند بازیه .

Babak_King
29-04-2006, 21:03
بر و بچ سایلنت هیله یک
آخره آخرش اونجایی که باید با زنه بجنگه باید چجوری زنرو میکشتیم؟

آخره بازی بود؟

Master
30-04-2006, 11:48
یک و می گی دیگه . اونجا فقط باید به زنه شلیک کنی . بهتره با اون اسلحه شکاریه بزنی قویتره . بعدم بدو تا اون رعد و برقایی که میزنه بهت نخوره . یادت باشه دوبار میزنه تا وقتی کاما تموم نشد وای نستا . اگه هارد داری باز ی می کنی . یادت باشه هر وقت رعد و برق بهت زد . حتما خونتو چک کنی تا قرمز نشده باشه . من عاشق سایلنت هیل یک بیدم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Babak_King
30-04-2006, 11:57
حسین جان فک نکنم این شکلی باشه
من شنیدم با خون میمیره
با تیر نمیمیره

hasanmid
17-07-2006, 14:46
phishi جان من هم در اخرين درب در سيلنت هيل 3 گير كرده ام.
4 كارت دارم و 9 جاي قراگيري كارت.
اگر برايت مقدور است كمك كن.
ممنون.

piishii
18-07-2006, 10:07
سلام عزیز .
شما تمام کارتها رو گرفتی یا نه ؟
من الان یادم نمیاد 4 تا بودند یا بیشتر اما اگه همشو گرفتی توی همون اتاق یک دفتری هست که توش یک نقاشی شده بر اساس اون نقاشی ها میتونی ترتیب قرار گیری کارتها رو روی در بفهمی.
اگه مشکلت حل نشد بگو تا یک جور دیگه کمکت کنم.

daren
24-07-2006, 11:42
ميشه يكى كاملا توضيح بده تو مرحله مترو چيكار بايد كرد؟

piishii
24-07-2006, 12:31
سلام.
مجاش رو منظورتونه ؟
شما الان سوار مترو شديد يا نه ؟
يكم بيشتر توضيح بديد .
اگه نشديد شما بايد بريد روي ديل قطار يكم كه جلوتر كه ميريد يك دري كه قفل يهو صداي قطار مياد تندي بيان عقب بريد از سكو بالا يك دمو ميبينيد بعد سوار مترو شيد بريد.
مثاسفانه بازي رو خيلي وقت پيش بازي كردم چيز زيادي يادم نمياد اما اگه اينجا نيستيد بگيد تا بيشتر كمك كنم.

daren
26-07-2006, 11:08
[b]كسي پسورد درهاي طبقه ي 2و3 بيمارستان سايلنت هيل رو مي دونه؟

piishii
26-07-2006, 14:13
سلام عزیز .
توی صفحات قبل دوست خوبمون - بایرن - این رو سوال کرده بود جواب دادم یک نگاهی بکن.

bayern
26-07-2006, 14:18
سلام
پسورد درب طبقه دوم اينه 4639 با اجازه piishii

براي پيداه كردن پسورد طبقه سوم بايد در طبقه دوم يك دوربين عكاسي پيدا كني وبعد بايد بري زيرزمين ...همانجايي كه يك ويلچر خوني افتاده و وارد اتاق بشي وباكمك دوربين از پشت كمد عكس بگيري ...عكس رو نگاه كن روي عكس پسورد طبقه سوم رو نوشته

daren
26-07-2006, 18:04
اين پسورد رو وارد كردم ولى اتفاقى نمى افته چون دكمه ها غير فعالند (انگار جزئى از ديواراند)

bayern
26-07-2006, 18:58
سلام
يكبار ديگر تلاش كن پسورد درسته

X_man
26-07-2006, 20:42
اين پسورد رو وارد كردم ولى اتفاقى نمى افته چون دكمه ها غير فعالند (انگار جزئى از ديواراند)

يكي از اين كدها رو وارد كن بايد جواب بده!

Normal:8634

Easy:4639

Hard:4896

Master
26-07-2006, 20:50
حسین جان فک نکنم این شکلی باشه
من شنیدم با خون میمیره
با تیر نمیمیره
نه بابا بابک چی میگی من خودم بابلای 40 بار اینوتمومش کردم تمام اندینگاشم دیدم . بازی و چش بسته من می ذفتم بس که وارد بودم .نه بابا خین کجا بود . با تفنگ بزن بکشش . سایلنت هیل 2 هم همینجوری بود دیگه (اگه درست یادممونده باشه .) غول اخرش زن خودش بود ای خدا من چقدر گریه کردم وقتی اون نامه زنشون خوند ... (بعدش اونجا همکه قبلا ز اینکه اون دختره شبیه زنش رو بکشن . زنش میومدئبا جیمز صحبت میکرد میگفت جیمز تنهام نذار نرو.. دلادم کبابا میشد .ا یبسوزه پدر کسی که اینو انقدر باهال ساخته :sad: :sad: :sad: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

daren
27-07-2006, 13:28
ببينيد مشكل اصلا پسورد نيست مشكل دكمه هاست هر چه قدر اين پسوردها روي ديوار اثر كنه روي دكمه هاهم اثر مي كنه من تمام اين پسوردهارو امتحان كردم.

piishii
27-07-2006, 14:49
سلام.
عزیز من منظور شما رو درست متوجه نمیشم ببینید اون پسووردی که بایرن جان داد 100% درسته شما میری اونجا روی اون قفل کلیک میکنی بعد اون قفل میاد که شکل ماشین حساب .اون 4 تا عدد رو فشار میدی در باز میشه دیگه.
اگه بازم نتونستید سیو بازی رو برای من آپلود کنید .من بازی رو دوباره نصب میکنم .اینجاشو رد میکنم باز سیو میکنم میذارم براتون.

daren
28-07-2006, 11:51
با تشكر از راهنماييتون
حالت دكمه ها شبيه وقتييه كه تو آسانسور روى دكمه طبقه اى كه نميشه رفت كيليك مى كنيد مثل اون غير فعاله ، به خاطر همين نه پسورد 4639 نه پسورد ديگه اى وارد نميشه كه بخواد جواب بده.

piishii
28-07-2006, 15:46
با تشكر از راهنماييتون
حالت دكمه ها شبيه وقتييه كه تو آسانسور روى دكمه طبقه اى كه نميشه رفت كيليك مى كنيد مثل اون غير فعاله ، به خاطر همين نه پسورد 4639 نه پسورد ديگه اى وارد نميشه كه بخواد جواب بده.

سلام. ولا من ديگه موندم چي بگم !
شما يك كار كن. بذار سيوتو من رد ميكنم ميذارم براتون .ممكنه هم سي دي شما خراب باشه . چي ميدونم بخدا .
تا به حال اينجوريشو ندديم :blink:

daren
29-07-2006, 20:46
از كمكتون ممنون
Cd ايراد داره

daren
31-07-2006, 12:47
من 4 تا كارت در اخر كليسا رو پيدا كردم ميشه بگيد چند تا كارت ديگه بايد پيدا كرد؟ من يه كارت ماه و يه راهب و يه چشم و يه مرد با سگشو دارم، بقيه شون رو از كجاها بايد پيدا كنم و چند بار ردپاى خونى ظاهر ميشه؟

piishii
31-07-2006, 13:17
سلام.
شما توی اون اتاق رفتید که یاد آور خاطرات کودکی شماست ( دختری رو که باهاش بازی میکنید )
اونجا یک در هست روش جای چندتا کارت هست تعدادش به شما میگه چنتای دیگه مونده .
متاسفانه من تعداد کارتها یادم نیست شما کارتها رو که گرفتید اونجا قرار میدید بر طبق دفتر نقاشی که روی تخت.
خوشبختانه شما هم به پایان بازی رسیدید و دارید به اونای دیگه که این بازی زیبا رو تموم کردند میپیوندید.
یک آسانسور هست که باهاش میتونید به طبقات پایین برید اونجا رفتید ؟
اگه نقشه کلیسا رو که بردارید بهتر میتونید بفهمید کجاها رفتید کجاها مونده.

sarinajoon
15-02-2007, 04:12
mitonid bazi silent hill 4 ro ham rahnamai konid ازتون می خواهم اگر این بازی رو بلدید منو راهنمایی کنید ممنون.

MAXXX
02-10-2007, 04:50
سلام
من همون اول بازی گیر کردم بعد از فرار از دست کارآگاهه میرم تویه یه پاساژ تویه یه لباس فروشی یه نفر مرده و یه جونوری بالا سرشه وقتی جونوره رو کشتم دیگه جایی برایه رفتن نیست

Morteza4SN
02-10-2007, 08:09
سلام
من همون اول بازی گیر کردم بعد از فرار از دست کارآگاهه میرم تویه یه پاساژ تویه یه لباس فروشی یه نفر مرده و یه جونوری بالا سرشه وقتی جونوره رو کشتم دیگه جایی برایه رفتن نیست

اگه اشتباه نکنم باید از دری که پشت پیشخوان مغازه (دخل) هست بری بیرون ! یه کمی نامعلومه ولی دقت کنی میبینیش !
اگه اشتباه گفتم اساتید تصحیح کنند.... ما نسبت به طرفداران این بازی ارادت خاصی داریم .:40::21:

bahraminter
10-01-2008, 22:06
سلام بچه ها. من عاشق بازیهای ترسناک هستم. این هم روش حل معمای سایلنت هیل3.

5 کارت را اینطور بچینید: ماه بالا سمت راست چشمک بالا سمت چپ

ورد ردیف وسط زیر ماه کشیش ردیف وسط زیر چشمک

مرد وارونه ردیف پایین در وسط

تقریبا شبیه حرف V انگلیسی است. موفق باشید.

didaar
12-02-2009, 01:56
سلام
من بازو گیر کردم میشه یکی کمکم کنه اگه یادشه که جه طوری بازی کرده!؟
بازی رو همین اولش گیر کردم تو ساختمون اول یه سری کتاب رو زمین هست که از رو اونا میشه کد روی درو پیدا کرد ولی چون رو حالت سخت اومدم اون شماره ها نیستن کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم

titanium_zarin
30-03-2009, 14:31
سلام.من توی قسمت خفاشها گیر کردم...توی راهنما دیدم میگه beelech رو باید پیدا کنید اما هیچ جا نبود میشه بگین جریان چیه؟؟؟؟ یا اگه میشه سیو بعد این خفاشها رو بدین واسم...ممنون

امير110
30-03-2009, 19:25
درست يادم نمياد اما فكر كنم روي تختي خوني است در يكي از اتاق ها تو بايد گردو را با اون بشكني

pedram_sad
01-04-2009, 19:55
سلام
من بازو گیر کردم میشه یکی کمکم کنه اگه یادشه که جه طوری بازی کرده!؟
بازی رو همین اولش گیر کردم تو ساختمون اول یه سری کتاب رو زمین هست که از رو اونا میشه کد روی درو پیدا کرد ولی چون رو حالت سخت اومدم اون شماره ها نیستن کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم

طبق این :

now you have five roman numerals in a certain order on the shelf:
Iv, i, v, ii, iii (4, 1, 5, 2, 3)

کدش هم :

8532

ata_vi
10-10-2009, 21:52
ماهمون اول بازی گیرکردیم همون جائی بعد از شهربازی وبعد ازاون مرد پالتو داره دنبالته وباهات حرف میزنه میری داخل دستشوئی واز پنجره میری داخل یه ساختمون وبعد از رفتن به طبقه بالا یه قسمتی هست به نام hallاونجا دیگه همه چندتا اتاق بازند بقیه قفلند باید کجا رفت وچکارکرد

pedram_sad
10-10-2009, 23:42
شما باید بری تو یکی از اتاق ها که زیر یک چیزی شبیه به چوب یک کلید هست اون رو در بیاری و در یکی از اتاق ها رو باز کنی

دقیق یادم نیست چون 5 سال قبل تمامش کردم

nois3
05-06-2010, 15:47
سلام دوستان
میدونم این تاپیک خیلی قدیمی هست نمی خواستم تاپیک جدید واسه این بازی بزنم،به هر حال ببخشید.

فک کنم اخرای بازی باشم
الان برگشتم به شهر بازی(اول بازی که بود)
یه مهر تلسم دارم نمیدونم کجا باید استفاده کنم.یه راه اهن هست که میرم تهش یه مینی قطار منو زیر میگیره
چیکار کنم.مپ هم ندارم.راه دیگه ای پیدا نکردم.
یه راهنمایی کوچیک بکنید ممنون میشم