PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش نصب Battlefield 2 برای بازی آنلاین + معرفی سرور ایرانی با پینگ پایین

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5

king_killer
09-07-2011, 09:17
آقا من این همه جون کندم تا این پچ رو دانلود کردم حالا اجراش که میکنم میگه فایل بازی پیدا نشد
لطفا کمکم کنید
راستی اسم فایلی که بازی توش نصبه مال شما چیه؟

Elrond
16-07-2011, 11:17
سرور ایرانی برای این بازی نیست ؟

pashangparsi6
26-07-2011, 12:49
آقا من این همه جون کندم تا این پچ رو دانلود کردم حالا اجراش که میکنم میگه فایل بازی پیدا نشد
لطفا کمکم کنید
راستی اسم فایلی که بازی توش نصبه مال شما چیه؟

دوست گرامی شما باید بازی رو توی درایو c یا ویندوز خودتون نصب کنید و سپس پتچ کنید. اگر این کارو بکنید درست می شه

pashangparsi6
26-07-2011, 12:57
دوستان گرامی سرور ایرانی راه افتاد با پینگ خیلی خوب.

سرور به نام:

Server Name = Persian Gulf pp company

IP: 91.99.100.77
Port: 16567

نشانی تارنمای سرور:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوستان برای هماهنگی بیشتر با نام کاربری من در یاهو در تماس باشید: pashangparsi6

فعلا در گام آزمایش به سر می بره تا زمانی که به صورت کامل راه بیفته می شه به همون سرور والت vault رفت که دارای رنک هست و می شه در اون جنگ افزاها رو هم باز کرد

akbarnia71
27-07-2011, 19:49
آقایون من یه بار server راه انداختم ولی هیچ کس نمی تونست وصل بشه invalid CD-Key میزد!!
کمک کنید
مرسی از راهنماییتون واقعا

:angry::angry::angry: یعنی هیشکی نمی دونه؟

pashangparsi6
27-07-2011, 20:58
مرسی از راهنماییتون واقعا

:angry::angry::angry: یعنی هیشکی نمی دونه؟
یک درگاهی وجود داره برای کسی که سرور رو اره می ندازه. اگر اون رو ببندی دیگه به سی دی کی گیر نمی ده. نمیدونم چه درگاهی هست

akbarnia71
29-07-2011, 11:44
یک درگاهی وجود داره برای کسی که سرور رو اره می ندازه. اگر اون رو ببندی دیگه به سی دی کی گیر نمی ده. نمیدونم چه درگاهی هست
ممنون
بقیه اگه این درگاه رو بگن شاید بتونم یه سرور راه بندازم
راستی من هر کاری کردم نتونستم با Hamachi این بازی رو با دوستام بزنم اگه در این رابطه چیزی میدونین کمک کنید
مرسی

hajoo
31-07-2011, 09:59
دوستان من که پینگ سرور رو چک میکنم time out میشه.سرور مشکلی داره؟

IOG
31-07-2011, 13:09
آقا سرور چجوریه. نصبش بکنیم بازیو یا نه؟

pashangparsi6
01-08-2011, 15:07
دوستان من که پینگ سرور رو چک میکنم time out میشه.سرور مشکلی داره؟

خیر سرور ایرانی فعلا در کار نیست و به مشکل برخورده. همون سرور والت vault بهترین گزینه هست که معمولا پینگ ها خوبه می شه بازی کرد و با درجه گرفتن می شه جنگ افزارها رو هم باز کرد

---------- Post added at 03:07 PM ---------- Previous post was at 03:05 PM ----------

برای والت هم باید این کارها رو کرد

دوستان این فایل که ضمیمه می کنم واسه سرور vault هست که باید کپیش کنید تو

این فایل باعث میشه تو سرور بتونید بعد از درجه گرفتن اسلحه ها رو آزاد کنید
این فابل واسه ویندوز 7 هست و برا ویندوز xp هم میتونید همین فایل رو کپی کنید هم میتونید فایل خود ویندوزو تغییر بدید(حتما از فایل اصلی کپی تهیه کنید) یعنی فایل hosts.ics رو با نوت پد باز کنید و به انتهاش اینو اضافه کنید:
اول:
212.26.144.9
ودرست با یک فاصله:
bf2web.gamespy.com
دقت دوستانی که فایلو کپی میکنن به مسیر گفته شده دیگه نیازی به تغییر محتوای فایل نیست
این فایل رو تو هاردتون جداگانه داشته باشید چون ویندوز(7) بعضی اوقات توشو تغییر میده که باید مجددا کپی بشه و تو ویندوز 7 امکان تغییر فایل تو مسیر نوشته شده نسیت یعنی حتما باید فایل رو کپی کنید;)
درضمن دوستانی که تو سرور واولت بازی میکنن خیلی دقت کنن که ادمین های این سایت زیادن و عقده بن کردن دارن و به راحتی کیک و بن میکنن ،من دوبار بن شدم تا حالا :d
پس قوانینشو از فرومش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و با مترجم گوگل حتما بخونید!
پ نوشت: دوستان من مدت زیادیه دارم از این روش استفاده میکنم(تو فروم سرور این روش برای افراد خارج از کشور اکراین گذاشته شده) و من مشکلی ندارم ولی با مسولیت خودتون ازش استفاده کنید ...
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pashangparsi6
05-08-2011, 20:12
دوستان مشکل سرور حل شده. سرور ایرانی با همین نشانی آی پی و درگاه در دسترس هست.

دوستان گرامی سرور ایرانی راه افتاد با پینگ خیلی خوب.

سرور به نام:

IP: 94.232.173.231

نشانی تارنمای سرور:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوستان برای هماهنگی بیشتر با نام کاربری من در یاهو در تماس باشید: pashangparsi6

فعلا در گام آزمایش به سر می بره تا زمانی که به صورت کامل راه بیفته می شه به همون سرور والت vault رفت که دارای رنک هست و می شه در اون جنگ افزاها رو هم باز کرد

Arrowtic
05-08-2011, 20:39
ميشه بگيد اين آزاد كردن تفنگا چه جوريه؟؟

hajoo
05-08-2011, 22:22
سرور که در دسترس که نیست. وارد نمیشه.پینگ هم چک میکنم time out میده

pashangparsi6
06-08-2011, 10:27
سرور که در دسترس که نیست. وارد نمیشه.پینگ هم چک میکنم time out میده

سرور از ساعت 2 ظهر تا 2 شب روشن هست.

شما نام کاربری من در یاهو رو ادد کنید همه ی این جریانات حل می شه.

ما دیشب بازی کردیم با شماری از دوستان. بیشتر باید برای شب از نزدیک ساعت 9 به بعد برنامه ریخت چون بیشتر دوستان اون زمان میان.

---------- Post added at 10:27 AM ---------- Previous post was at 10:22 AM ----------

آزاد کردن تفنگ ها تنها پس از گرفتن درجه و اون هم اگر در تارنمای (سایت) گیم اسپای حساب داشته باشه سرور امکان پذیر هست به گمانم (و البته سرورهای اورجینال که از بحث ما بیرون هست). کسی که سرور ایرانی رو راه انداخته داره کوشش می کنه سرور ایرانی هم این بخش رو داشه باشه

pashangparsi6
06-08-2011, 11:31

IP: 94.232.173.231

ALI&SOAP
22-08-2011, 19:53
1 روز کامله دنبال این پچ 1.4 هستم حالا که دانلود کردم میخوام نصب بکنم میگه مسیر بازی پیدا نمیشه
فهمیدم بازیم کرک شدش دوباره نصبش کردم دیدم خود به خود کرک میشه حالا من چجوری این بازی رو ان کرک کنم؟
راستی بازیم ماله شرکت hrb هست
ممنون.

ALI&SOAP
23-08-2011, 16:31
1 روز کامله دنبال این پچ 1.4 هستم حالا که دانلود کردم میخوام نصب بکنم میگه مسیر بازی پیدا نمیشه
فهمیدم بازیم کرک شدش دوباره نصبش کردم دیدم خود به خود کرک میشه حالا من چجوری این بازی رو ان کرک کنم؟
ممنون.

یعنی یه مرد پیدا نمیشه جواب ما رو بده؟:18:

sima_6600
23-08-2011, 20:50
ممنون.
ممکنه به خاطر کرک بودن بازی باشه شما بازی رو کرک نکن و پتچ رو نصب کن.و تا جای ممکن سعی کن بازی نصب اسان نباشه.

alivw71
23-08-2011, 21:34
اول روی نقاط دایره روی مپ کلیک کن بعد اصلحه بعد enter

ALI&SOAP
23-08-2011, 21:36
ممکنه به خاطر کرک بودن بازی باشه شما بازی رو کرک نکن و پتچ رو نصب کن.و تا جای ممکن سعی کن بازی نصب اسان نباشه.

بابا بازی خودش کرک میشه (من نصب میکنم بعد نصب کرک نمیکنم(اصلا کرک نداره) بعد بازی رو اجرا میکنم اجرا میشه اما پچ نصب نمیشه:41:

hajoo
25-08-2011, 00:19
فعلا تو سرور ایرانی امکان آراد کردن تفنگا نیست.
امروز هم که سرور مشکل داره

hajoo
25-08-2011, 02:48
ممنون.
احتمالا این بازی setup نشده.معمولا شرکت های ایرانی میان نصب شده بازی رو فشرده میکنن و بعد فقط extract میشه و نصب نمیشه. در نتیجه پچ مسیر بازی رو پیدا نمیکنه.
فکر کنم با دستکاری registery بشه درستش کرد.در غیر این صورت نسخه ای که نصب بشه رو پیدا کنید.
+برای بازی در سرور ایرانی باید پچ 1.5 داشته باشی.شما که 1.4 داری پچ تبدیل 1.4 به 1.5 رو دانلود کن(حجمش بالا نیست)
+بعد از نصب بازی نیازی به کرک نیست.فقط پچ رو نصب کن

ALI&SOAP
25-08-2011, 10:29
احتمالا این بازی setup نشده.معمولا شرکت های ایرانی میان نصب شده بازی رو فشرده میکنن و بعد فقط extract میشه و نصب نمیشه. در نتیجه پچ مسیر بازی رو پیدا نمیکنه.
فکر کنم با دستکاری registery بشه درستش کرد.در غیر این صورت نسخه ای که نصب بشه رو پیدا کنید.
+برای بازی در سرور ایرانی باید پچ 1.5 داشته باشی.شما که 1.4 داری پچ تبدیل 1.4 به 1.5 رو دانلود کن(حجمش بالا نیست)
+بعد از نصب بازی نیازی به کرک نیست.فقط پچ رو نصب کن

ممنون از جواب اما بازی نصبه (سینگل بازی میکنه اما مولتی....)
لینک تبدیل این پچ رو بدید؟

ALI&SOAP
25-08-2011, 13:52
سلام یه نفر که بازیش مشکلی نداره میتونه این NovintHFX.dll رو برام آپ کنه؟

hajoo
25-08-2011, 16:47
ممنون از جواب اما بازی نصبه (سینگل بازی میکنه اما مولتی....)
لینک تبدیل این پچ رو بدید؟

بازی که اجرا میشه.باید بشه. ولی مشکل اینه که تو رجیستری و ... ثبت نمیشه. به خاطر همین پچ مسیر بازی رو پیدا نمیکنه.اگه نگاه کنی تو لیست بازی های نصب شده هم نیست.

ALI&SOAP
25-08-2011, 22:59
بازی که اجرا میشه.باید بشه. ولی مشکل اینه که تو رجیستری و ... ثبت نمیشه. به خاطر همین پچ مسیر بازی رو پیدا نمیکنه.اگه نگاه کنی تو لیست بازی های نصب شده هم نیست.

نه تو کنترل پنل هم هست
(صد رحمت به پچ هایی که کاستوم نصب میشن)

hajoo
25-08-2011, 23:10
ببین installer بازی چه جوریه؟آخه ممکنه خودشون کاری کرده باشن تو لیست برنامه های نصب شده اضافه بشه.
این شرکتای ایرانی installer اصلی بازی رو نمی زارن.به هر حال از ما گفتن.

ALI&SOAP
26-08-2011, 09:37
ببین installer بازی چه جوریه؟آخه ممکنه خودشون کاری کرده باشن تو لیست برنامه های نصب شده اضافه بشه.
این شرکتای ایرانی installer اصلی بازی رو نمی زارن.به هر حال از ما گفتن.

از همونایه که next داره مطمعنم استرکتی نیست اگه اون dll رو که بالا نوشتم برام آپ کنی شاید درست بشه

hajoo
27-08-2011, 16:02
next که همشون دارن:31:
بفرما این فایلی که میخوای:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

T.Eftekhari
30-08-2011, 10:57
من تمام کارایی که گفتین کردم
اما وقتی رو اجرای بازی کلیک می کنم
صفحه سیاه می شه بعدش
دوباره تصویر کامپیوترم میاد(بازی اجرا نیمشه)
چی کار باید بکنم ؟

hajoo
30-08-2011, 20:03
برای منم این مشکل پیش اومد.یه بار دیگه نصبش کردم درست شد

T.Eftekhari
01-09-2011, 07:21
من تمام کارایی که گفتین کردم
اما وقتی رو اجرای بازی کلیک می کنم
صفحه سیاه می شه بعدش
دوباره تصویر کامپیوترم میاد(بازی اجرا نیمشه)
چی کار باید بکنم ؟

برای منم این مشکل پیش اومد.یه بار دیگه نصبش کردم درست شد

اما من 10 بار نصبش کردم درست نشده
هر دفعه تا پچ رو نصب می کنم اینطوری می شه

hajoo
01-09-2011, 17:59
تو تپیک مشکلات نصب بازی بپرس شاید بدونن.

ALI&SOAP
02-09-2011, 09:06
من که مشکلم حل نشد از خیرشم گذشتم:41:

SA.JJ.AD
20-09-2011, 14:36
چند وقت پیش انلاین میزدم یکم اینو :دی امروز بعد مدت ها دوباره نصب کردم و تموم کارهای مربوطه رو انجام دادم ... و سرور هم کلی پیدا شد و داخل بعضی سرور ها که میشم ارور سی دی کی میده و مهم تر از همه کلا همین اول بازی کهع لیست اسلحه ها میاد هیچ کاری نمیتونم کنم !! اسلحه انتخاب و تنظیمات مورد نظرو میزنم و done اما باز نمیتونم حرکت کنم و بعد از چند صانیه همون لیست اسلحه ها میاد !! چرا اینجوری شده :18::2: ؟!

Zaghan_13
21-09-2011, 19:09
بچه ها میشه با نسخه ی Battlefield 2 Reloaded بازی کرد؟به صورت لن؟

حجمش 2 گیگه...

اگه نمیشه بگین تا برم بخرم....

alivw71
03-10-2011, 18:27
یکی فایل سرور کانفینگ رو اپلود کنه تا من سرور رو راه بندازم.

SA.JJ.AD
03-10-2011, 20:43
دوستان کسی سروز با پینگ نسبتا خوب برای ورژن 1.41 سراغ داره ؟! در به در دنبال سرور هستم :41:هرجا میرم یا ارور cd key میده یا پانک باستر بن میکنه :2:
+
سرور برای این ورژن اگه سارغ دارید ای پیشو بزارید اینجا ... مممنون

SA.JJ.AD
07-10-2011, 21:07
سرور ایرانی برای ورژن 1.41 موجود نیست ؟! :41:

hajoo
10-10-2011, 11:36
سرور ایرانی برای ورژن 1.5 ه شما باید پچ 1.5 رو دانلود کنید.
سرور ایرانی مشکل cdkey و punkbuster رو هم نداره

pashangparsi6
17-10-2011, 18:09
خب خوشبختانه انگار اسکریپت ها روی سرور نصب شده و گردانندگی (ادمین) به صورت خودکار هست. امیدوارم اسکریپت های والت رو حتما و حتما روی سرور نصب شده ببینیم.

و امیدوارم که رنگ ثبت بشه و بتونیم در بخش BFQ جنگ افزارها رو باز کنیم.

درباره ساعت گردهم آمدن در سرور هم نظرتون رو بگین بد نیست.

\
اینم آی پی و درگاه سرور

IP= 94.232.174.35 Port=16567

sherlock_Holmes
17-10-2011, 23:40
سلام..

من كه زودتر از 10.30 نميرسم.. كاش باشين اونموقع..
از كي سرور راه ميفته؟ من دو بار پينگ گرفتم تايم اوت بود..

pashangparsi6
19-10-2011, 13:02
سلام..

من كه زودتر از 10.30 نميرسم.. كاش باشين اونموقع..
از كي سرور راه ميفته؟ من دو بار پينگ گرفتم تايم اوت بود..

نه سرور 24 ساعته انگار به راه هست. آقا اومدی حتما بیا یاهو هر زمان اومدی بیا یاهو. این سرور ایرانی 24 ساعته روشنه ولی ایرانی ها کم میان. یاهو آنلاین باش که اگر اینجا خلوت بود بتونیم بریم والت

kamran987456
19-10-2011, 18:35
من امروز این بازی رو میخواستم انلاین بزنم اینکارا رو کردم
نصب بازی (بدون کرک )
نصب پچ 1.41
نصب پچ 1.50
ایجاد اکانت

فقط مشکلم اینه که وارد سرور ایرانی میتونم بشم
اما وارد سرور valut که میشم punkbuster منو ban میکنه !! (punk buster رو موقع نصب گیم نصب کردم )
حالا چطوری باید تو این سرور بازی کنم ؟

kamran987456
20-10-2011, 20:46
من امروز این بازی رو میخواستم انلاین بزنم اینکارا رو کردم
نصب بازی (بدون کرک )
نصب پچ 1.41
نصب پچ 1.50
ایجاد اکانت

فقط مشکلم اینه که وارد سرور ایرانی میتونم بشم
اما وارد سرور valut که میشم punkbuster منو ban میکنه !! (punk buster رو موقع نصب گیم نصب کردم )
حالا چطوری باید تو این سرور بازی کنم ؟

کسی نبوود ؟:41:

pashangparsi6
21-10-2011, 20:46
کسی نبوود ؟:41:

ببنید حتما توی پانک باستر باید بازی BF2 رو به فهرست بازی ها بیافزایید و سپس به روز رسانی کنید

در پایان دشواری می تونه از شماره سریال باشه. در این صورت (با نام کاربی من در یاهو تماس بگیرید تا دشواری رو از میان ببریم: pashangparsi6)

virus2009
26-10-2011, 13:02
پیدا شد.
حذف شود....!!!!

spc_dll
18-11-2011, 19:48
اگه خواستین منم میتونم سرور بزنم هر کی خواست بیاد به یاهو من spc_dll پیغام بده آیپی رو بهش بگم اگرم کسی سرور میزنه بگه ما هم بیایم پینگ هم خیلی پاینه

hm741
17-12-2011, 23:00
چند نکته که امیدوارم به صورت کامل مشکلات افراد مختلف را حل نماید
1-در ویندوز 7 باید بازی را با کلیک راست و انتخاب گزینه ی run as administrator اجرا کرد تا بر رو بعضی سرور ها مانند والت یا ترمیناتور به سی دی کی گیر ندهد.
2-اگر نسخه کامل و کرک نشده بازی را میخواهید میتوانید از طریق جستجوی ساده ای در بین فایل های تورنت که با نرم افزار یو تورنت و یا دیگر نرمافزار هایی از این دسته ... قابل دانلود هستند آن را دریافت کنید.مثلا من از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که فیلتر نشده آن را دریافت کردم.
3-پس از دریافت نسخه اصلی از روش فوق پچ 1.14 و 1.5 را نصب و بدون هیچ گونه کرکی بازی قابل اجرا خواهد بود

pro2
11-01-2012, 13:31
سلام

من پچ 1.5 رو نصب کردم ولی وقتی اجرا میکنم یه لحظه صفحه سیا میشه و بعد خارج میشه

چیکار کنیم ...

vampyre
11-01-2012, 15:24
سلام به دوستان قدیمی!امیدوارم من رو یادتون باشه رفقا.:دی
من چند وقتیه از تو حراجی استیم bfbc2 رو خریدم.میخواستم ببینم از بین شما بچه های قدیم کسی هست که این رو بزنه و bf2 رو ول کرده باشه؟

hajibero
11-01-2012, 19:57
با سلام .منم مشکل نرفتن به بازی هنگام بالا بردن ورژن بازی رو دارم مثل PRO2.لطفا راهنمایی کنید.ممنون بچه ها.

Hapoofesgeli
12-01-2012, 11:46
دوستان سرورای ایرانی چرا همشون تعطیلن؟بعد از زدن IP ارور میده همش...
سرور ایرانی واسه ورژن 1.5 نیست الان که کار کنه؟

Zaghan_13
15-01-2012, 17:37
دوستان من این نسخه ی 2 گیگی رو دانلود کردم.

با پچ 1.41 میشه آنلاین زد؟

چندتا سرور معرفی کنین یکم آنلاین بازی کنیم.

با چه نرم افزار هایی میتونم آنلاین بازی کنم؟

ممنون

Zaghan_13
15-01-2012, 20:26

ممنون

کسی نبود؟

+

یه سوال دیگه:

bad company 2 رو بدون داشتن سی دی کی اورجینال نمیشه مولتی بازی کرد؟

لطفا جواب بدین

Zaghan_13
18-01-2012, 13:26

ممنون

کسی نبود؟

+

یه سوال دیگه:

bad company 2 رو بدون داشتن سی دی کی اورجینال نمیشه مولتی بازی کرد؟

لطفا جواب بدین

کسی نیس که اینو بازی کنه و بیاد جواب منو بده؟!!

Passerby27
19-01-2012, 22:10
---------- Post added at 10:10 PM ---------- Previous post was at 10:07 PM ----------

ممنون

داداش برو تو گوگل برنامه ی xfire رو پیدا کن و دانلود کن.
سرور هارو برات پیدا میکنه.:8:
فقط اگه پچ 1.5 رو بزنی توپ تر میشه.:21:البته با 1.41 هم میره اما 80% سرورها 1.5 قبول میکنن.:10:
تو این سرور بازی میکنم خیلی توپه:
213.242.200.139
با این آی پی بیای پیدا میکنی.
فقط نمی دونم 1.41 رو قبول کنه یا نه.

Passerby27
19-01-2012, 22:16
Battlefield 2 یکی از پر طرفدار ترین بازی های اکشن اول شخص هست که خط داستانی نداره و فقط برای بازی کردن تو محیط های نت طراحی شده .
یکی از نکات قوت بای اینه که تمام وسایل جنگی در اختیارتونه ، منظورم اینه که علاوه بر اسلحه های عادی می تونید از جیپ های جنگی ، تانک ، APC ( یه نوع نفر بر جنگی که یه توپ سبک به همراه موشک انداز روش نصبه ) ، ََAA ( ضد هوایی متحرک با قابلیت تیراندازی و پرتاپ موشک ) ، هواپیماهای جنگنده ، هلکوپتر جنگی ، قایق های جنگی به همراه ادوات زمینی و ثابت زمینی ( مثل تیربار ، موشک انداز ، ضد هوایی ) استفاده کنید ، که هر کدوم از این وسایل برای سه ارتش بازی فرق داره ، ارتش امریکا ادوات خودش رو داره ، چین و اتحادیه خاور میانه هم ادوات خودشون رو دارند .
این بازی دقیقا یک محیط جنگی واقعی رو به نمایش می ذاره که بازی کردن در اون واقعا لذت بخشه . اما یه مشکل اساسی وجود داشت که باعث شد خیلی ها از خیر این بازی بگذرند ، و اون مشکل گرش تو دسکتاپ بود .
تو سرور های نسخه اولیه این بازی اگه کسی از سی دی کی شما استفاده می کرد به محض آنلاین شدنش شما از بایز خارج میشدید و بازی بسته میشد ، و اگر دوباره کانکت میشدید اون کسی که با اون سی دی کی انلاین شده بوده ، خودش دوباره کرش میشد و این سیر برای تمام سی دی کی های تقلبی پیش میومد . تو پچ 1.41 این بازی مشکل کرش برطرف شد و سی دی کی های تکراری اصلا اجازه ورود به هیچ سروری رو نداشتند تا بخوان بعدا کرش بشوند .
ولی خیلی زود سرور کرک شده منتشر شد که قابلیت این رو داشت سی دی کی های تکراری رو پذیرا باشه . ولی باز یک مشکل دیگه بود و اونم پانک باستر بود . پانک باستر در حین بازی فایل های بازی رو چک می کنه و به محض برخورد با فایلی کرک بازی ( همون فایل کرک بازی که بعد از نصب کپی می کنیم ) شما رو دیسکانکت می کنه . این مشکل هم برطرف شد و راه حل مینی ایمیج بود . در واقع هدف از کرک کردن بازی اینه که بازی بدون نیاز یه سی دی اصلی اجرا بشه ( اگر بازی رو نصب کنید و فایل کرک رو کپی نکنید و بازی رو اجرا کنید ، پیغامی دریافت می کنید که میگه سی دی اصلی رو داخل دستگاه بگذارید ) . مینی ایمیج ها این مشکل رو برطرف می کنن . مینی یمیج یک ایمیج کم حجم هست که حاوی فایل های مورد نیاز از سی دی اصلیه تا بازی اجرا بشه . وقتی مینی ایمیج رو مونت می کنید انگار سی دی اصلی رو تو دستگاه گذاشتید و بازی بدون نیاز به کرک شدن خیلی راحت اجرا میشه .

نکته بعدی یه سرور مناسب ایرانیه که در اخر نوشته بهش اشاره می کنم .
حالا اگه از مطالب بالا چیزی نفهمیدید اصلا مشکلی نیست ! کافیه قدم به قدم مراحلی رو که میگم طی کنید تا بتونید این بازی قشنگ رو انلاین بازی کنید :

1 خود بازی اصلی ( ورژن اول ) رو تهیه کنید و نصب کنید . حتما موقع نصب پانک باستر رو نصب کنید . بازی رو نباید کرک کنید ، فقط عادی نصب کنید .
برای تهیه بازی می تونید به فروشگاه p30world و آدرس زیر مراجعه کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2 پچ 1.41 ( آخرین پچ این بازی ) رو دانلود کنید و نصب کنید . این مرحله شاید یه کم وقت گیر باشه چون پچ حجمی معادل 539 مگ داره . اگه adsl 128 دارید نهایتا 6 ساعت بیشتر طول نمی کشه . شب قبل خواب بذارید رو دانلود صبح دانلود شده !
لینک دانلود EA - 1.41 Full Patch روی سرور ea :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیکی از دلایل زیاد بودن حجم این پچ اینه که پچ های ضروری قبلی رو هم داره و لازم نیست پچ های قبلی رو تک تک دانلود کنید .
بعد از دانلود پچ اونو نصب کنید تا ورژن بازی شما 1.41 بشه . تو این پچ بازی خیلی کاملتر میشه . قابلیت های بدرد بخوری مثل ایربورد کردن وسایل نقلیه ( مثل supplies هایی که فرمانده اصلی در نقاط ضروری ایربورد می کنه ، میشه جیپ های جنگی رو در نقاط مختلف برای افراد گروهان که پیاده موندن ایربورد کرد ، یا مثلا وقتی خلبان قبل از انفجار هواپیما ایجکت می کنه و تو یه نقطه دور فرود میاد میشه براش یه ماشین ایر بورد کرد تا به منطقه جنگی برگرده و ... ) و ...
فیزیک بازی بهتر شده ، جلوه های انفجار واقعی تره ، موتور گرافیکی تقویت شده ، تمام باگ ها برطرف شده و از همه مهمتر دو تا مپ جدید "جاده جلال آباد" و یدونه مپ به صورت جزیره اضافه شده . کنترل هواپیما و هلکوپتر ها راحت تر و واقعی تر شده و ... . نمی خوام بیشتر از این درباره پچ صحبت کنم !!

3 وقتی پچ نصب شد یه مشکل کوچیک می مونه و اونم کرک بازیه ، اصلا نباید بازی رو کرک کنید ( مگه فقط بخواید آفلاین بازی کنید ) و گرنه پانک باستر حالتون رو میگیره ! تو این مرحله باید یه مینی ایمیج مونت کنید .
مینی ایمیج رو از آدرس زیر دانلود کنید با حجم 188 کیلو بایت ( درست خوندید فقط 188 کیلو بایت کاره یه سی دی اصلی رو انجام میده !):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفایل JMT-MINIBF2CD.MDS رو با یکی از نرم افزار های درایو مجازی مثل DAEMON Tools یا Alcohol 120% مونت کنید . این جوری بازی موقع اجرا با فرض این که سی دی اصلی داخل درایوره بدون هیچ مشکل اجرا میشه و پانک باستر هم به کرکی بودن بازی گیر نمی ده .
تا اینجا مراحل نصب بازی کامل شده .

4 ساخت یه اکانت برای بازی آنلاین . اول به اینترنت وصل بشید و بعد وارد بازی بشید و در صفحه login روی دکمه manage account کلیک کنید . در پایین صفحه بعد ( سربرگ manage account رو انتخاب کنید ) روی creat acount کلیک کنید . در صفحه بعد روی دکمه accept terms کلیک کنید و در صفحه اخر سربرگ multiplayer رو انتخاب کنید . اطلاعات مورد نیاز رو وارد کنید و اکانتتون رو بسازید . سربرگ singleplayer برای کساییه که می خوان آفلاین بازی کنن .

اگه مراحل بالا رو درست طی کرده باشید حالا می تونید از بازی کردن آنلاین Battlefield 2 لذت ببرید ( البته تو سرور های کرک شده که تعدادشون کم هم نیست )

یه مشکل دیگه بازی اینه که سرور ایرانی نداریم ! نمی دونم چرا ولی دیدم تنها راه حل اینه که خودم برای اولین بار سرور 1.41 کرک شده bf2 رو تو ایران راه بندازم ، بلاخره یه جا باید اولین جرقه زده بشه !
درست کردن یه سرور کرک شده ( که با سی دی کی های تقلبی کاری نداشته باشه ) دردسر های خودش رو داشت ولی بالاخره یدونه ساختم و با دوستم چک کردم ، تونستیم حدود دو ساعت با هم و با پینگ زیره 50 بازی کنیم ( جای همتون خالی ! ) . بنا به دلایلی فعلا ترجیح می دم سرور 16 نفره باقی بمونه ( تا 64 نفر هم میشه زیاد شه ولی پهنای باند من گنجایش نداره ) .
سرور فعلا افلاینه چون کسی نیست بازی کنه . کسایی که دوست دارند تجربه باتلفیلد 2 آنلاین رو تو یه سرور ایرانی با پینگ کم داشته باشند اول بازی رو نصب کنند و بعد همین جا اعلام کنن تا یه روز قرار بذاریم و دوباره سرور رو راه اندازی کنم . مطمئنم خوشتون میاد حتی بیشتر از کانتر و cod4 . اگه استقبال شد سرور رو بیشتر انلاین می کنم و گنجایش تعداد نفرات رو بیشتر می کنم .

اسم سرور -=IRANIAN soldiers (no cdkey)=- هست .

منتظر دوستای گلم هستم :11:

چند تا اسکرین شات از محیط بازی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داداش ببخشیدها اما لطفا هر وقت اطمینان پیدا کردی سایت بده.
من از سایت P30world BF2 رو گرفتم اما کرک شده بود (کرکش جدا نبود)
5000 تومن واسه هیچی دادم رفت.

Passerby27
19-01-2012, 22:35
من که مشکلم حل نشد از خیرشم گذشتم:41:

داداش مال منم مثل مال تو هست اگه می خوای مولتی پلیر بازی کنی برو از سایت میهن دانلود کرک نشدش رو دانلود کن من امروز دانلود کردم.

---------- Post added at 10:33 PM ---------- Previous post was at 10:28 PM ----------

اما من 10 بار نصبش کردم درست نشده
هر دفعه تا پچ رو نصب می کنم اینطوری می شه

داداش باید بری کرک نشدش رو دانلود کنی سایتش رو برات میزارم.

---------- Post added at 10:35 PM ---------- Previous post was at 10:33 PM ----------

سلام

من پچ 1.5 رو نصب کردم ولی وقتی اجرا میکنم یه لحظه صفحه سیا میشه و بعد خارج میشه

چیکار کنیم ...

بازی کرک نشده رو دانلود کنین.

Zaghan_13
21-01-2012, 21:36
---------- Post added at 10:10 PM ---------- Previous post was at 10:07 PM ----------

داداش برو تو گوگل برنامه ی xfire رو پیدا کن و دانلود کن.
سرور هارو برات پیدا میکنه.:8:
فقط اگه پچ 1.5 رو بزنی توپ تر میشه.:21:البته با 1.41 هم میره اما 80% سرورها 1.5 قبول میکنن.:10:
تو این سرور بازی میکنم خیلی توپه:
213.242.200.139
با این آی پی بیای پیدا میکنی.
فقط نمی دونم 1.41 رو قبول کنه یا نه.

ممنون دوست عزیز
من قبلا از xfire استفاده کردم اما الآن که دوباره نصب کردم و یه اکانت جدید هم ساختم ولی موقع لاگین شدن دیسکانکت میشه(نه از اینترنت.. خود xfire... منو آنلاین نمیکنه)
چیکار کنم؟لطفا کمکم کنید.

خواستم از توی خود بازی و یه سرور روسی هم آی پی ـش رو گرفتم که بازی کنم ولی خطای cd-key میده.
این رو هم لطف کنید.

حالا میرم این سرور شما رو هم تست میکنم ببینم چی به چیه.

+

بصورت سینگل پلیر بازی کردم تو نقشه های آنلاین چه حالی میده.خیلی باحاله.
بچه هایی که آنلاین بازی میکنن منو راهنمایی کنن که خیلی تو کفشم.

ممنون

Passerby27
21-01-2012, 23:26
ممنون دوست عزیز
من قبلا از xfire استفاده کردم اما الآن که دوباره نصب کردم و یه اکانت جدید هم ساختم ولی موقع لاگین شدن دیسکانکت میشه(نه از اینترنت.. خود xfire... منو آنلاین نمیکنه)
چیکار کنم؟لطفا کمکم کنید.

خواستم از توی خود بازی و یه سرور روسی هم آی پی ـش رو گرفتم که بازی کنم ولی خطای cd-key میده.
این رو هم لطف کنید.

حالا میرم این سرور شما رو هم تست میکنم ببینم چی به چیه.

+

بصورت سینگل پلیر بازی کردم تو نقشه های آنلاین چه حالی میده.خیلی باحاله.
بچه هایی که آنلاین بازی میکنن منو راهنمایی کنن که خیلی تو کفشم.

ممنون

اگه تو گوگل سیرچ کنی همشونو میاره من دقیقا اطلاع ندارم اما من اصلا از برنامه استفاده نمی کنم تو قسمت مولتی پلیر سرورهای کرک شده رو بازی میکنم.
در ضمن مشکل cd-key اینه که اون سرور ها کرک شده نیستن به همین دلیل نمی تونی تو اونا بازی کنی.
همه ی سرور های اوروپایی کرک نشده هستن سعی کن تو سرور های چینی بازی کنی.(چون 90% شون کرک شدن)
برنامه ی Garena هم هست ولی من ازش استفاده نکردم.
اما یه چیز دیگه میگم بین خودمون بمونه این بازی عالیه من که از خوابم میزنم تا اینو آنلاین بازی کنم.

Zaghan_13
22-01-2012, 16:28
اگه تو گوگل سیرچ کنی همشونو میاره من دقیقا اطلاع ندارم اما من اصلا از برنامه استفاده نمی کنم تو قسمت مولتی پلیر سرورهای کرک شده رو بازی میکنم.
در ضمن مشکل cd-key اینه که اون سرور ها کرک شده نیستن به همین دلیل نمی تونی تو اونا بازی کنی.
همه ی سرور های اوروپایی کرک نشده هستن سعی کن تو سرور های چینی بازی کنی.(چون 90% شون کرک شدن)
برنامه ی Garena هم هست ولی من ازش استفاده نکردم.
اما یه چیز دیگه میگم بین خودمون بمونه این بازی عالیه من که از خوابم میزنم تا اینو آنلاین بازی کنم.

توی قسمت مولتی پلیرش به یه بدبختی چندتا سرور کرکی پیدا کردم ولی نمیدونم چرا پانک باستر خطا میده.این برای سروری که شما دادین هم صدق میکنه.

نمیدونم خطاش چیه فقط میدونم ماله پانک باستره.
چه کنم؟

Passerby27
22-01-2012, 20:41
توی قسمت مولتی پلیرش به یه بدبختی چندتا سرور کرکی پیدا کردم ولی نمیدونم چرا پانک باستر خطا میده.این برای سروری که شما دادین هم صدق میکنه.

نمیدونم خطاش چیه فقط میدونم ماله پانک باستره.
چه کنم؟

Punkbuster بازیتو آپدیت کردی؟
مال منم اول ها که آپدیت نکرده بودم از سرور کیکم میکرد.

Zaghan_13
22-01-2012, 23:13
Punkbuster بازیتو آپدیت کردی؟
مال منم اول ها که آپدیت نکرده بودم از سرور کیکم میکرد.

آره آپدیت کردم.ولی درست نشد.
چه کنم؟
هرچی خواستم ازش یه عکس بذارم آپلودر ها یا آپلودش نمیکنن یا یه صفحه ی سیاه آپلود میکنن... نمیدونم چرا.

Passerby27
22-01-2012, 23:17
آره آپدیت کردم.ولی درست نشد.
چه کنم؟
هرچی خواستم ازش یه عکس بذارم آپلودر ها یا آپلودش نمیکنن یا یه صفحه ی سیاه آپلود میکنن... نمیدونم چرا.

دقیقا می تونی بگی چه اروری از پانک باستر میده!؟

Zaghan_13
23-01-2012, 13:57
دقیقا می تونی بگی چه اروری از پانک باستر میده!؟

بالاخره آپلودش کردم:

my account: a137z

Passerby27
23-01-2012, 18:46
بالاخره آپلودش کردم:

my account: a137z

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] file%2F7261034301%2FBF2_2012_01_22_19_14_01_40.bmp )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ages%2Fz8uvzzpjvi0dbjnp19u.bmp)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fimages%2F64401335181425379821.bmp)

داداش.من تو گوگل سیرچ کردم و فقط یک روش پیدا کردم اونم این بود که از cd-key دیگه استفاده کنی چون شاید فرد دیگه ای با cd-key شما چیت کرده و بن شده.
امتحانش ضرری نداره فقط اینارو پیدا کردم.
0P2A-DZB7-FIGH-TING-4FUN
53CL-TLQY-BQJH-RSVB-EGUF
XHPP-PV8Y-FYCW-EQ97-CMYX
KHLU-N6LQ-8NU8-7SMX-U5X4
7FFP-XVKB-492E-KP4N-3Z8R
5JD5-XAP3-DSMA-LBTZ-W7XB
VDPF-RYJ8-4CCE-WJRW-KL48
HH4C-VG7Y-5NNH-6TUJ-LDER
3VE6-P8ND-L8LZ-NQCP-H2Y6
5F6W-Z264-NVSU-BQBG-HE9H
UNW6-LN2T-BGL3-2MFY-7H3E
MZLU-T5W3-U8ZA-CX3R-3NSY
AHAJ-DZCG-UR9H-CZ76-42JR
JY7P-R79R-CTS7-BLYK-5T6G
VQJS-KU5F-E3AK-EAXV-XQ2J
7S33-K3EX-K2DN-49SW-UDBJ

Passerby27
23-01-2012, 19:10
من که تو BF2 سرور ایرانی ندیدم اما دو تا سرور توپ دارم که خیلی باحالن.
80.237.97.248 برای بازیکن های پروفشنال که خرتوخره.(با مد Conquest)
213.242.200.139 برای افرادی که زیاد حرفه ای نیستن البته برای پروفشنال ها توصیه نمیشه.(با مد Co-op)
اینا واسه بازی با پچ 1.50 هستش.

Zaghan_13
24-01-2012, 11:16
داداش.من تو گوگل سیرچ کردم و فقط یک روش پیدا کردم اونم این بود که از cd-key دیگه استفاده کنی چون شاید فرد دیگه ای با cd-key شما چیت کرده و بن شده.
امتحانش ضرری نداره فقط اینارو پیدا کردم.
0P2A-DZB7-FIGH-TING-4FUN
53CL-TLQY-BQJH-RSVB-EGUF
XHPP-PV8Y-FYCW-EQ97-CMYX
KHLU-N6LQ-8NU8-7SMX-U5X4
7FFP-XVKB-492E-KP4N-3Z8R
5JD5-XAP3-DSMA-LBTZ-W7XB
VDPF-RYJ8-4CCE-WJRW-KL48
HH4C-VG7Y-5NNH-6TUJ-LDER
3VE6-P8ND-L8LZ-NQCP-H2Y6
5F6W-Z264-NVSU-BQBG-HE9H
UNW6-LN2T-BGL3-2MFY-7H3E
MZLU-T5W3-U8ZA-CX3R-3NSY
AHAJ-DZCG-UR9H-CZ76-42JR
JY7P-R79R-CTS7-BLYK-5T6G
VQJS-KU5F-E3AK-EAXV-XQ2J
7S33-K3EX-K2DN-49SW-UDBJ

خیلی ممنون دوست عزیز اما توی بازی هرچی گشتم نفهمیدم کجا باید این cd-keyها رو وارد کنم.ممنون میشم کمکم کنید تا اینو هم بزنیم تو رگ ببینیم چقدر باحاله:31:

پ.ن.:راستی این بازی (بتلفیلد 2) قسمت داستانی هم داره؟

Passerby27
24-01-2012, 14:50
خیلی ممنون دوست عزیز اما توی بازی هرچی گشتم نفهمیدم کجا باید این cd-keyها رو وارد کنم.ممنون میشم کمکم کنید تا اینو هم بزنیم تو رگ ببینیم چقدر باحاله:31:

پ.ن.:راستی این بازی (بتلفیلد 2) قسمت داستانی هم داره؟

برای وارد کردن cd-key ها باید بازی رو از اول نصب کنی.

TJT3-Y6W5-IGAQ-7K52-DVTL
2HUC-JWS5-E93W-G11Y-3VTL
ZVYY-MMKF-27PE-SUK5-6VTL
226E-CQ5K-04ZA-348N-IVTL
KMY8-KLM8-TXDG-8REV-JVTL
اینا رو هم پیدا کردم.(مطمئن ترن)
در ظمن Story mode نداره.چون فقط واسه آنلاین ساخته شده اما Single Player داره.

sajad-tnt
24-01-2012, 14:59
سـلام دوسـتان.
واقـعا خـیلی بـازیِ جـذاب و جـالبی هـست (: !.
[ فـقط مـتاسفم کـه یـک بـازی بـه ایـن جـذابی هـیچ سـرور ایـرانی نـداره ولـی کـانتر 1.6 هـزارتا سـرور داره ! ].
+
دوسـتان یـک مـشکل کـوچیک دارم ، وقـتی 5 دقـیقه تـوی یـک سـرور بـازی مـیکنم خـطای زیـر رو مـیده :

راسـتی پـلیرهای ایـرانی تـوی کـدوم سـرور بـازی مـیکنن ؟؟!
مـوفق باشـ:40:ـید!.

Zaghan_13
24-01-2012, 15:57

TJT3-Y6W5-IGAQ-7K52-DVTL
2HUC-JWS5-E93W-G11Y-3VTL
ZVYY-MMKF-27PE-SUK5-6VTL
226E-CQ5K-04ZA-348N-IVTL
KMY8-KLM8-TXDG-8REV-JVTL

یعنی اگه یکی از اینا رو که وارد کردم همین خطا رو داد دوباره بازی رو پاک کنم و نصبش کنم؟!
چه کاریه آخه:31:

خیلی ممنون دارم پاکش میکنم بعدش باید 10 20 30 چل کنم یکی انتخاب کنم.خدا کنه درست بشه.

بازم ممنون:10:

سـلام دوسـتان.
[ فـقط مـتاسفم کـه یـک بـازی بـه ایـن جـذابی هـیچ سـرور ایـرانی نـداره ولـی کـانتر 1.6 هـزارتا سـرور داره ! ].
+
دوسـتان یـک مـشکل کـوچیک دارم ، وقـتی 5 دقـیقه تـوی یـک سـرور بـازی مـیکنم خـطای زیـر رو مـیده :

سجاد جان صفحه ی قبل رو یه نیگا بنداز . منم همین مشکلو دارم.

دارم روشی که دوستمون گفتن رو انجام میدم ببینم درست میشه.

شما هم امتحان کن.

Zaghan_13
24-01-2012, 18:20

TJT3-Y6W5-IGAQ-7K52-DVTL
2HUC-JWS5-E93W-G11Y-3VTL
ZVYY-MMKF-27PE-SUK5-6VTL
226E-CQ5K-04ZA-348N-IVTL
KMY8-KLM8-TXDG-8REV-JVTL

خیلی ممنون دوست عزیز منم وارد یه سرور شدم بالاخره.
این کنترل هلیکوپتر و جت خیلی سخته... منم که ناشی:31:

ali722
24-01-2012, 18:57
من می خوام مپ های 64 تایی رو تک نفره کنم و با برنامه ای بوت بهشون اضافه کنم شما نمی دونید چه طوری باید 64 تایی رو تو قسمت تک نفره اورد؟!!

alivw71
24-01-2012, 20:19
سـلام دوسـتان.
+

سلام سجاد tnt :دی
این ارور به خاطر اینه که پانک بوستر را باید on کنی. دقیقا مثل --- enjected .
اگر نصب داری و فعاله ممکنه که کیک شده باشی توصط دیکران به خاطر پینگ.

---------- Post added at 10:19 PM ---------- Previous post was at 10:17 PM ----------

البته من تا الان 150 سرمایه دارم اگه به حد نصاب برسه میخام یه سرور راه بندازم :دی :دی :دی

sajad-tnt
24-01-2012, 20:41
سلام سجاد tnt :دی
این ارور به خاطر اینه که پانک بوستر را باید on کنی. دقیقا مثل --- enjected .
اگر نصب داری و فعاله ممکنه که کیک شده باشی توصط دیکران به خاطر پینگ.
سـلام عـلی vw71 : دی !.
آره عـزیز ،حـواسم نـبود PB رو Off کـردم !.
ولـی حـالا بـه یـک مـشکل جـدید بـَرخـوردم ! تـا مـیخوام بـازیرو اجـرا کـنم CPU Usage مـیره روی 50 درصـد و پـایین نـمیاد !.
بـخاطر هـمین دیـگه نـمیشه بـازی کـرد !.

البته من تا الان 150 سرمایه دارم اگه به حد نصاب برسه میخام یه سرور راه بندازم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عـزیز مـطمئنی 150 بـه بـالا مـیخواد : دی ؟؟!
آخـه VPS مـتوسط 1 مـاهه بـخوای بـگیری حـدودا 35/45 بـیشتر نـمیشه هـا : دی !.
[ راسـتی عـلی چـطوری ایـن بـازیرو قـبلا بـهم مـعرفی نـکرده بـودی تـا دیـگه Tee بـازی نـمیکردیم: دی ؟؟! ]

Passerby27
24-01-2012, 21:21
خیلی ممنون دوست عزیز منم وارد یه سرور شدم بالاخره.
این کنترل هلیکوپتر و جت خیلی سخته... منم که ناشی:31:

خوش حال شدم که مشکلت حل شد.
حالا بازی کن و کف کن.
در ظمن کنترل هلیکوپتر و جت خیلی خیلی آسونه فقط باید تمرین کنی.
اگه هم تونستی بیا تو این سرور منم توشم.
80.237.97.248

---------- Post added at 09:21 PM ---------- Previous post was at 09:18 PM ----------

من می خوام مپ های 64 تایی رو تک نفره کنم و با برنامه ای بوت بهشون اضافه کنم شما نمی دونید چه طوری باید 64 تایی رو تو قسمت تک نفره اورد؟!!

اینو دانلود کن من خودمم استفاده میکنم.
اگه هم می خوای 64 بوت بشه اینو دانلود کن.

alivw71
24-01-2012, 21:42
سـلام عـلی vw71 : دی !.
آره عـزیز ،حـواسم نـبود PB رو Off کـردم !.
ولـی حـالا بـه یـک مـشکل جـدید بـَرخـوردم ! تـا مـیخوام بـازیرو اجـرا کـنم CPU Usage مـیره روی 50 درصـد و پـایین نـمیاد !.
بـخاطر هـمین دیـگه نـمیشه بـازی کـرد !.

اینجاشو دیگه نمیدونم . فکر کنم طبیعی باشه :دی

عـزیز مـطمئنی 150 بـه بـالا مـیخواد : دی ؟؟!
آخـه VPS مـتوسط 1 مـاهه بـخوای بـگیری حـدودا 35/45 بـیشتر نـمیشه هـا : دی !.
[ راسـتی عـلی چـطوری ایـن بـازیرو قـبلا بـهم مـعرفی نـکرده بـودی تـا دیـگه Tee بـازی نـمیکردیم: دی ؟؟! ]

میخام 1 ساله بگیرم خیال خودمو راحت کنم.:دی دیگه ما به ماه نرم تمدید کنم. :دی
1 سال سرور گیم.
BF2 . COD6 .GTA V. SA_MP . CSS. PES4 . IGI2
با رم 384 :دی:31::blink::34:
یا 512:5::3::)
البته فکر کنم همون 384 بتونم بگیرم. :دی

sajad-tnt
24-01-2012, 22:00
اینجاشو دیگه نمیدونم . فکر کنم طبیعی باشه :دی: دی !.
ولـی طـبیعی نـیست : دی ! بـعد از ایـنکه از بـازی خـارج مـیشم بـازهم CPU روی 50/60 هـست [ حـتی وقـتی کـه explorer.exe رو مـیبندم ]!

میخام 1 ساله بگیرم خیال خودمو راحت کنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیگه ما به ماه نرم تمدید کنم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1 سال سرور گیم.
BF2 . COD6 .GTA V. SA_MP . CSS. PES4 . IGI2
با رم 384 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا 512[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته فکر کنم همون 384 بتونم بگیرم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حـالا 1سـال رو بـیخیال : دی !.
بـیا بـاکمک هـمدیگه یـه سـرور دومـاهه بـگیریم فـقط واسـه BF 2 : دی !.
راسـتی اصـلا از کـجا مـیدونی GTA V بـخش MultiPlayer داشـته بـاشه : دی ؟!
+
دوسـتان بـا زدن سـرور واسـه ایـن بـازی بـرای 2 مـاه مـوافق هـستید : دی ؟!

Passerby27
24-01-2012, 23:06
: دی !.
ولـی طـبیعی نـیست : دی ! بـعد از ایـنکه از بـازی خـارج مـیشم بـازهم CPU روی 50/60 هـست [ حـتی وقـتی کـه explorer.exe رو مـیبندم ]!
حـالا 1سـال رو بـیخیال : دی !.
بـیا بـاکمک هـمدیگه یـه سـرور دومـاهه بـگیریم فـقط واسـه BF 2 : دی !.
راسـتی اصـلا از کـجا مـیدونی GTA V بـخش MultiPlayer داشـته بـاشه : دی ؟!
+
دوسـتان بـا زدن سـرور واسـه ایـن بـازی بـرای 2 مـاه مـوافق هـستید : دی ؟!

به نظرم تو سرور های دیگه سرگرم بشید تا یه دونه یک ساله بگیره خیالتون راحت بشه:13:

sajad-tnt
24-01-2012, 23:17
به نظرم تو سرور های دیگه سرگرم بشید تا یه دونه یک ساله بگیره خیالتون راحت بشه:13:
خـب عـزیز مـیشه یـک سـرور بـا پـینگ خـوب بـرای سـطح آمـاتور [ NooB : دی ] مـعرفی کـنی ؟؟!
راسـتی دوسـت عـزیزم [ User ] شـما تـوی بـازی چـیه ؟؟!
:11:

Passerby27
25-01-2012, 04:49
خـب عـزیز مـیشه یـک سـرور بـا پـینگ خـوب بـرای سـطح آمـاتور [ NooB : دی ] مـعرفی کـنی ؟؟!
راسـتی دوسـت عـزیزم [ User ] شـما تـوی بـازی چـیه ؟؟!
:11:

213.242.200.139 اما بوت هم توش داره اما مناسب آماتور هاست.
80.237.97.248 توپه توپه اما پروفشنالها و آماتورها قاطی ان(بدون بوت)
212.26.144.9 انده خرتوخره.
تو این سایت سرور های کرک شده هستش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fv2.5%2Fview_servers.php%3Fgame%3Dbf2)
فقط چون من از ADSL محدود حجمی استفاده می کنم از ساعت 4:30 صبح تا 7 صبح هستم.(به جز پینجشنبه ها که از ساعت 2 شب هستم الی صبح10)(همون جمعه میشه دیگه)
User:Feri.Passerby

Passerby27
25-01-2012, 17:05
فقط یه سوال جریان این ملی شدن اینترنت چیه؟

ali722
25-01-2012, 23:41
چرا اینطوری بازی من همش به 3 دلیل کیک می شم مشکلات زیر راحل داره؟

1-میگه سی دی کی خرابه
2-میگه punkbuster مشکل داره
3-با پینگ 200 کیک می شم

این بازی سرور ایرانی نداره ؟
راستی سرور هایی که گفتی داخل نمی ره میگه وجود نداره شاید هم پورتش رو خراب می زنم لطفا راهنمایی کنید

Passerby27
26-01-2012, 05:15
چرا اینطوری بازی من همش به 3 دلیل کیک می شم مشکلات زیر راحل داره؟

1-میگه سی دی کی خرابه
2-میگه punkbuster مشکل داره
3-با پینگ 200 کیک می شم

این بازی سرور ایرانی نداره ؟
راستی سرور هایی که گفتی داخل نمی ره میگه وجود نداره شاید هم پورتش رو خراب می زنم لطفا راهنمایی کنید

اونی که با 80 شروع میشه از دیروز نمیره ولی اون یکی ها کار میکنن.
خودشم تا 500 پینگ می پزیرن.
مشکل سی دی کی از کرک شده نبودن سروره.
و پانک باسترتو آپدیت کن.

ali722
26-01-2012, 11:33
اونی که با 80 شروع میشه از دیروز نمیره ولی اون یکی ها کار میکنن.
خودشم تا 500 پینگ می پزیرن.
مشکل سی دی کی از کرک شده نبودن سروره.
و پانک باسترتو آپدیت کن.
punkbuster رو چطوری ابدیت کنم؟!!:19:

sajad-tnt
26-01-2012, 17:19
سـلام.
دوسـتان کـسی مـیدونه چـرا سـرور [ BF 2 Persian Gulf pp ] غـیرفعال شـد ؟؟!.
کـسی ID Yahoo ویـا... از مـوسس اون سـرور نـداره بـهم بـده ؟؟!.

Passerby27
26-01-2012, 17:26
punkbuster رو چطوری ابدیت کنم؟!!:19:

1.این پانک باستر رو دانلود کن حجمش 800 KB هستش .
2.بعد برو توش (بعد از دانلود) BF2 رو خودش پیدا میکنه اگه پیدا نکرد دکمه ی add game رو بزن و BF2 رو add کن.
3.دکمه ی check for update رو بزن تا خود به خود آپدیت کنه.:31:

فقط داداش پچ هاشو نصب کردی؟

Passerby27
26-01-2012, 21:55
یه تاپیک واسه تمامی مشکلاتی که می دونستم و حل کردنی بود گذاشتم هر کی مشکل داره بره اونجا:

Passerby27
01-02-2012, 15:18
بچه ها کسی بازی Battlefield sky mod 1.7 رو بازی کرده؟
می خوام بدونم آنلاین میشه بازی کرد یا نه؟

8198
02-02-2012, 16:08
سلام دوستان من تا به حال بازی آنلاین رو تجربه نکردم ولی در حلت تک نفره در بازی هایی مثل بتلفیلد خیلی مهارت دارم اگه یکی از دوستان که حرفه ای هستند لطف کنن یه آموزش کوتاه و کلی از ابتدا قرار بدن که ما هم بتونیم به شما بپیوندیم خیلی ممنون میشم

Passerby27
03-02-2012, 15:38
سلام دوستان من تا به حال بازی آنلاین رو تجربه نکردم ولی در حلت تک نفره در بازی هایی مثل بتلفیلد خیلی مهارت دارم اگه یکی از دوستان که حرفه ای هستند لطف کنن یه آموزش کوتاه و کلی از ابتدا قرار بدن که ما هم بتونیم به شما بپیوندیم خیلی ممنون میشم

داداش باید مطمئن باشی بازیت کرک شده نباشه اگه بود باید کرک نشدش رو بزنی بعد پچ های بازی رو بزنی بعد برنامه پانک باستر رو آپدیت کنی بعد هم کف کنی.:27:

hm741
04-02-2012, 19:44
برای تکمیل گفته Passerby27 باید خدمتت شما دوستانی که میخوایید این بازی رو آنلاین بازی کنید باید بگم که اگر از ویندوز 7 استفاده میکنید حتما بازی رو تحت run as administrator اجرا کنید در ضمن برای این که بتوانید در تمام سرور ها بازی کنید باید CD-key اصلی رو از سایت EA بخرید ولی سرور هایی بدون این مشکل هم وجود دارند و در صورت رضایت از ping از اون سرور ها استفاده کنید
مثلا برای نسخه 1.5 اینها چند مورد هستند:
vault
terminator
m9co gameland
galaxy
کافیه فقط اسمها رو در قسمت جستجوی سرور بازی تایپ و بعد سرچ کنید

hajibero
05-02-2012, 20:07
سلام به دوستان.
بازی اصلی رو نصب کردم بدون کرک.بازی پیغام
please insert the correct play disc;select OK and restart application.
بعد پچ 1.4 رو نصب کردم و مینی ایمیج bf2mini-skl
رو مونت کردم بعد ایکن بازی رو اجرا کردم بازم پیغام
please insert the correct play disc;select OK and restart application.

رو میده.دمتون گرم شما که دارید انلاین بازی میکنید مارام بی نسیب نزارید .اخه منم خلبان حرفه ای هلیکوپترم

.

ایمیلمم
hajibero@yahoo.com
دمتون گرم

.

hm741
05-02-2012, 22:47
شما برای اینکه از دست این ارور و کرک و ایمیج سیدی راحت بشی کافیه پچ 1.5 رو از اینترنت با حجم 2 گیگ دانلود و اعمال کنی ولی با ورژن 1.41 اگه میخوای بازی کنی باید فایل ایمیجت رو با نرم افزار deamon tools مونت کنی در غیر این صورت جواب نمیده در ضمن سرور های کرک شده ی زیادی رو ورژن 1.41 وجود نداره و واقعا بعد از دانلود پچ 1.5 مطمین باش لذت بیشتری میبری و خواهی دید که واقعا ارزشش رو داشته
اینم آدرس دانلود پچ 1.5

راستی شما چه جوری بازی نکرده خلبان حرفه ای هلیکوپتر شدی؟؟؟

Passerby27
05-02-2012, 23:13
داداش پچی که زده 1.4 نه 1.41 باید هم 1.5 و 1.41 رو دانلود کنه.

hm741
06-02-2012, 18:57
داداش پچی که زده 1.4 نه 1.41 باید هم 1.5 و 1.41 رو دانلود کنه.

بله ممنون
تمام پچ ها رو میتونید از سایت gamefront.com دانلود کنید و در ضمن اگر پچ ها برروی بازی اعمال نشد مطمینا بازی کرک شده ست و قابلیت قبول پچ رو ندارد پس پیشنهاد میکنم نسخه اصلیش رو از طریق تورنت از سایت isohunt.com به صورت کاملا رایگان با دانلود تورنتش دانلود کنید.
پس از نصب پچ ها و آپدیت پانک باستر میتوانید از سرور هایی که قبلا دوستان معرفی کردند استفاده کنید
به همین راحتی
به نظر من این بازی راحت ترین روند فعال سازی رو داره نمیدونم چرا اینقدر دیگران به مشکل برمیخورند.:13:

hm741
08-02-2012, 09:21
کاش یه سرور ایرانی هم برای این بازی یکی میساخت با این پینگ حداقل 240 اصلا نمیشه برتری هدف گیری داشت مدام کشته میشم.
جای تعجب و تاسفه که بازی تیمی به این زیبایی هیچ سرور ایرانی نداره در حالی که صدها سرور برای بازی مزخرفی مثل کانتر راه انداختند

Passerby27
08-02-2012, 23:16
کاش یه سرور ایرانی هم برای این بازی یکی میساخت با این پینگ حداقل 240 اصلا نمیشه برتری هدف گیری داشت مدام کشته میشم.
جای تعجب و تاسفه که بازی تیمی به این زیبایی هیچ سرور ایرانی نداره در حالی که صدها سرور برای بازی مزخرفی مثل کانتر راه انداختند

خدا از دهنت بشنوه.:20:
می رم با پینک 250 بازی میکنم یه هو میبینم زدن مردم معلوم نمیشه کی به کیه.:18:

فقط از شما برادرها کسی BF2 Sky mode 1.7 رو بازی کرده؟

hm741
09-02-2012, 08:54
خدا از دهنت بشنوه.:20:
می رم با پینک 250 بازی میکنم یه هو میبینم زدن مردم معلوم نمیشه کی به کیه.:18:

فقط از شما برادرها کسی BF2 Sky mode 1.7 رو بازی کرده؟

من معروف ترین و پر طرفدار ترین مود این بازی رو با نام project reallity با حجم 4 گیگ (به اندازه حجم اصل بازی) از اینترنت دانلود کردم ولی دو سه تا سرور کرک شده بیشتر نداره تازه اونا هم خیلی خلوت اند و هیچکی بازی نمیکنه
این مودی که شما گفتی توی سایت game-monitor که معرفی کننده ی سرور است اسمی ازش نیست پس من ندیده مطمینم که اگر هم دانلودش کنی چون سرور کرک شده نداره مجبور میشی آفلاین راه اندازیش کنی

Passerby27
10-02-2012, 09:08
من معروف ترین و پر طرفدار ترین مود این بازی رو با نام project reallity با حجم 4 گیگ (به اندازه حجم اصل بازی) از اینترنت دانلود کردم ولی دو سه تا سرور کرک شده بیشتر نداره تازه اونا هم خیلی خلوت اند و هیچکی بازی نمیکنه
این مودی که شما گفتی توی سایت game-monitor که معرفی کننده ی سرور است اسمی ازش نیست پس من ندیده مطمینم که اگر هم دانلودش کنی چون سرور کرک شده نداره مجبور میشی آفلاین راه اندازیش کنی

این BF2 Sky mode 1.7 مود بازی نیست خودش یه BF2 جدیده که باید جدا دانلود کنی.با حجم 6.5GB
من دانلود میکنم آخراشه اخه خوب بود به شما میگم.

hm741
10-02-2012, 09:58
من دو تا سرور جدید پیدا کردم که از والت و بقیه سرور هایی که توی لیست سرور های بازی با پینگ صفر نمایش داده میشوند پینگشون کمتره گرچه توی لیست سرور ها پینگشون 300یا 250 نمایش داده میشه
M9CO Gameland
and
Galaxy
البته بعضی وقتها پینگشون هم خیلی بالا میره ولی در کل از والت بهترند مثلا من توی سرور گلکسی قبلا که اینترنت شهرمان مشکل نداشت پینگم 120تا 140 بود ولی الان شده 200
سرور گیم لند هم سرور خیلی جالبیه و وقتی که کسی رو هد شات میکنی به طور علنی برای کل بازیکنان دیگه اعلام میکنه
این دو تا سرور رو که سیستم درجه دهی هم دارند رو حتما امتحان کنید

Passerby27
10-02-2012, 14:06
من دو تا سرور جدید پیدا کردم که از والت و بقیه سرور هایی که توی لیست سرور های بازی با پینگ صفر نمایش داده میشوند پینگشون کمتره گرچه توی لیست سرور ها پینگشون 300یا 250 نمایش داده میشه
M9CO Gameland
and
Galaxy
البته بعضی وقتها پینگشون هم خیلی بالا میره ولی در کل از والت بهترند مثلا من توی سرور گلکسی قبلا که اینترنت شهرمان مشکل نداشت پینگم 120تا 140 بود ولی الان شده 200
سرور گیم لند هم سرور خیلی جالبیه و وقتی که کسی رو هد شات میکنی به طور علنی برای کل بازیکنان دیگه اعلام میکنه
این دو تا سرور رو که سیستم درجه دهی هم دارند رو حتما امتحان کنید

تو مال من وقتی Join server رو میزنم میگه توسط Administer بن شدم ولی اونیکی ها میرن:41:
نمی دونم Vault چی شده امروز با پینگ 401 میرفت که کیکم کردن قبلنا با پینگ 240 میرفتم.:19:

Passerby27
10-02-2012, 14:12
داداش اگه بازی به سبک COD یا BF آنلاین میشناسی بگو بریم بازی کنیم.
یا بازی نقش آفرینی از قبیل Skyrim یا Fallout.

hm741
10-02-2012, 21:28
تو مال من وقتی Join server رو میزنم میگه توسط Administer بن شدم ولی اونیکی ها میرن:41:
نمی دونم Vault چی شده امروز با پینگ 401 میرفت که کیکم کردن قبلنا با پینگ 240 میرفتم.:19:

خب یه اکانت دیگه ای می ساختی و وارد سرور میشدی راستی توی سروری که ارور نداد و واردش شدی پینگت چطور بود؟
من امروز نرم افزار گیم رنجر رو راه اندازی کردم ولی متاسفانه بازی های زیادی رو ساپورت میکنه به جز این بتلفیلد
یه نرم افزار دیگری هست به نام tunngle که بتلفیل رو هم ساپورت میکنه اما چون اینترنت در شهر ما چند وقتیه مشکل پیدا کرده و سایت تانگل بالا نمیاد نتونستم برم ثبت نام و راه اندازیش کنم(پس من نظری در باره تانگل فعلا ندارم)
شما هم اگه میخوای با پینگ پایین (زیر 100) این بازی رو یا هر بازیه دیگری که داری رو آنلاین بزنی باید با ثبت نام در سایت مربوطه و بعد دانلود نرم افزارش بازیت رو راه اندازی کنی.
برای اطلاع از طرز کار و نحوه راه اندازی این نرم افزار ها به فروم خودشون مراجعه کنید

hm741
10-02-2012, 21:48
داداش اگه بازی به سبک COD یا BF آنلاین میشناسی بگو بریم بازی کنیم.
یا بازی نقش آفرینی از قبیل Skyrim یا Fallout.

سبک بتلفیلد که با COD خیلی فرق داره بتلفیلد کاملا تیمیه - محیط باز و وسیعی داره - متنوع تره ولی COD اینطور نیست
در ضمن این فروم که جای معرفی بازی های دیگه نیست:31:
به هر حال با Gameranger.com راحت میتونی کال آف دیوتی 4 رو با پینگ تقریبا صفر با ایرانی ها بازی کنی
tunngle و hamachi هم یه نرم افزارهای مشابه گیم رنجر اند که بتلفیلد رو هم ساپورت میکنند ولی اینکه کاربران ایرانی در اونها حضور دارند یا نه تعیین میکنه که با چه پینگی شما میتونی بازی کنی.
اگر کسی تونست با تانگل یا هاماچی با پینگ زیر صد بازی کنه به ما هم بگه بیاییم (فعلا که من با گیم رنجر کار میکنم):20:

Passerby27
11-02-2012, 10:35
سبک بتلفیلد که با COD خیلی فرق داره بتلفیلد کاملا تیمیه - محیط باز و وسیعی داره - متنوع تره ولی COD اینطور نیست
در ضمن این فروم که جای معرفی بازی های دیگه نیست:31:
به هر حال با Gameranger.com راحت میتونی کال آف دیوتی 4 رو با پینگ تقریبا صفر با ایرانی ها بازی کنی
tunngle و hamachi هم یه نرم افزارهای مشابه گیم رنجر اند که بتلفیلد رو هم ساپورت میکنند ولی اینکه کاربران ایرانی در اونها حضور دارند یا نه تعیین میکنه که با چه پینگی شما میتونی بازی کنی.
اگر کسی تونست با تانگل یا هاماچی با پینگ زیر صد بازی کنه به ما هم بگه بیاییم (فعلا که من با گیم رنجر کار میکنم):20:

منظورم هر بازی اکشنی که قابلیت آنلاین بازی کردن داشته باشه.:8:
در ضمن این تاپیک رو فقط برای اشکالات نزاشتن کلا واسه حل مشکلات هیچ چی هم مانع نمیشه که از چیز دیگه ای صحبت کرد.:10:

hm741
11-02-2012, 10:46
بازی BorderLands بازیه پر طرفداریه به سبک اکشن ولی من بازی نکردم و نه ازش تعریف میکنم نه بد میگم فقط اینکه معروفه و قابلیت آنلاین بازی کردن با یینگ پایین تو گین رنجر رو هم داره.
در ضمن بازی های اسکایریم و فال آوت تلفیقی از سبکهای نقش آفرینی و اکشن هستند و مورد جالب توجه دیگه ای به جز خودشون و نسخه های پیشین شون موجود نیست .
یک بازی هم به نام Stalker وجود داره که کپی خود فال اوته حالا نمیدونم کی از رو کی تقلید کرده ولی به جز گرافیکش هیچ فرقی با فال آوت نداره.
بازی Final Fantasy زیباترین بازی نقش آفرینی (نه اکشن) است که تا به حال در جهان ساخته شده.
تاپیک بتلفیلد شده تاپیک معرفی بازی:31:

Passerby27
11-02-2012, 23:27
بازی BorderLands بازیه پر طرفداریه به سبک اکشن ولی من بازی نکردم و نه ازش تعریف میکنم نه بد میگم فقط اینکه معروفه و قابلیت آنلاین بازی کردن با یینگ پایین تو گین رنجر رو هم داره.
در ضمن بازی های اسکایریم و فال آوت تلفیقی از سبکهای نقش آفرینی و اکشن هستند و مورد جالب توجه دیگه ای به جز خودشون و نسخه های پیشین شون موجود نیست .
یک بازی هم به نام Stalker وجود داره که کپی خود فال اوته حالا نمیدونم کی از رو کی تقلید کرده ولی به جز گرافیکش هیچ فرقی با فال آوت نداره.
بازی Final Fantasy زیباترین بازی نقش آفرینی (نه اکشن) است که تا به حال در جهان ساخته شده.
تاپیک بتلفیلد شده تاپیک معرفی بازی:31:

ممنون. من اینو تا پنجشنبه دانلود میکنم screenshot هاش که عالی نشون می داد. بیشتر به سبک Left 4 dead
بود.

hm741
13-02-2012, 22:16
دوستان من امروز موفق شدم سایت تانگل رو بالا بیارم (چند روز مشکل داشت) ولی الان میتونیم با هم قرار بگذاریم و با پینگ نزدیک صفر با تانگل باهم بازی کنیم
تانگل نرم افزاریست که سیستم های کامپیوتر افراد را به هم از طریق اینترنت به صورت لن وصل میکند پس اگر ما همه از ایران در یک سرور جمع شویم و هاست سرور هم ایرانی باشد پینگمان زیر صد و نزدیک به صفر خواهد شد.
پس دوستانی که مایل به انجام این بازی با پینگ پایین هستند
در سایت زیر ابتدا ثبت نام و سپس نرم افزارش رو دانلود کنید
بعد باید نرم افزار رو راه اندازی و وارد روم بتلفیلد 2 شوید
بعد از ورود به روم باید بازی را اجرا و با یک اشتراک آنلاین بازی را راه اندازی کنید سپس منوی مولتی پلیر رو همچون گذشته انتخاب میکنید
حالا به جای جستجو در منوی جوین اینترنت جوین لوکال رو انتخاب کنید
اگر کسی هاست کرده باشه (سرور ساخته باشه) اینجا میبینید
و اگر ایرانی باشه که پینگش نزدیک صفر خواهد بود
به همین سادگی
اگر کسی مشکلی داشت بپرسه تمام سعی ام رو برای حل مشکلاتتون میکنم

hajoo
14-02-2012, 17:40
دوست عزيز اول اينكه قبلا سرور ايراني بود و پينگ همه خوب بود.
دوم اينكه متاسفانه چند وقتيه بچه ها پايه نيستن.
من به شخصه از اين بازي خيلي خوشم مياد.

Sent from my iPad using Tapatalk

Amir rza
25-02-2012, 19:18
سلام دوستان.
ببخشید من چطوری میتونم نسخه ی خودم رو از کرک در بیارم.آخه نسخه ی دوبله ی شرکت عصر بازی هست و خودش کرک شده است.:41:

hm741
28-02-2012, 18:27
سلام دوستان.
ببخشید من چطوری میتونم نسخه ی خودم رو از کرک در بیارم.آخه نسخه ی دوبله ی شرکت عصر بازی هست و خودش کرک شده است.:41:

سریعترین راهی که به نظر من میرسه اینه که اول بدونی چه فایلهایی از بازی کرک شده هستند بعد بیای اینجا اسمشون رو بگو که بعد من یا یه شخص نیکوکار دیگه ای برات فایل های اصلی و کرک نشده رو آپلود کنه و لینکشو برات بذاره
در غیر این صورت باید یه نسخه دیگری رو تهیه کنی که کرکی نباشه
من که از سایت Isohunt به صورت تورنت دانلودش کردم.

hajibero
29-02-2012, 11:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Ffiles%2F14444947%2FBattlefield_2_Patch_v1_5)
راستی شما چه جوری بازی نکرده خلبان حرفه ای هلیکوپتر شدی؟؟؟[/QUOTE]

خوب پروفوسور ،به صورت لن بازی کردیم.تو گیم نت...

Amir rza
29-02-2012, 20:00
سریعترین راهی که به نظر من میرسه اینه که اول بدونی چه فایلهایی از بازی کرک شده هستند بعد بیای اینجا اسمشون رو بگو که بعد من یا یه شخص نیکوکار دیگه ای برات فایل های اصلی و کرک نشده رو آپلود کنه و لینکشو برات بذاره
در غیر این صورت باید یه نسخه دیگری رو تهیه کنی که کرکی نباشه
من که از سایت Isohunt به صورت تورنت دانلودش کردم.

چمیدونم.:41:
ببین تو همه ی فایل هایی که تو پوشه ی اصلی هست رو (به غیر از پوشه هارو)برام آپلود کن حجمش کمتر از 25 مگ هست خیلی ازت ممنون میشم.:11:

hm741
03-03-2012, 19:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Ffiles%2F14444947%2FBattlefield_2_Patch_v1_5)
راستی شما چه جوری بازی نکرده خلبان حرفه ای هلیکوپتر شدی؟؟؟

خوب پروفوسور ،به صورت لن بازی کردیم.تو گیم نت...[/QUOTE]

اولا برو پروفسور نوشتن رو یاد بگیر بعد بیا اینجا بنویسش

دوما بازی کردن در حالت آنلاین زمین تا آسمان با لن فرق میکنه چون سرور ایرانی با پینگ پایین وجود نداره و شما باید یه فاصله ای خاص رو جلوتر از هدفت رو بزنی و اینو هم مطمین باش به محض این که آنلاین سوار هلیکوپتر بشی قبل از به صدا در آمدن بوق راکت دنباله دار راکت بهت میخوره و کله پات میکنه پس هر چقدر هم حرفه ای باشی تو این یه مقوله فایده ای نداره (فایده ای نداره تا زمانی که عکس العمل دیگران زود تر از تو در سرور اصلی بازی ثبت میشه)

سوما برو صد بار پروفسور نوشتن رو تمرینی بنویس که دیگه اینجوری سوتی ندی

hm741
03-03-2012, 19:44
چمیدونم.:41:
ببین تو همه ی فایل هایی که تو پوشه ی اصلی هست رو (به غیر از پوشه هارو)برام آپلود کن حجمش کمتر از 25 مگ هست خیلی ازت ممنون میشم.:11:

دوست عزیز متاسفانه چون بازی من پچ 1.5 و شما بازیت آپدیت نشده ست پس ارسال این فایلهای آپدیت شده هم برای شما فایده ای نداره و کار نمیکنه.
من حجم کل فایلهای پوشه اصلی رو به جز پوشه های فرعی هم اندازه گرفتم حدود 50 مگ بود ولی نسخه شما چون 1.5 نیست حجمش کمتره و فایل های من روی نسخه ای که شما دارید کار نمیکنه بهترین راه اینه که بری mihandowload.com و دانلودش کنی البته این رو هم در نظر داشته باش که بعد از دانلود این دو گیگ باید دو و نیم گیگ دیگه هم دانلود کنی که مربوط به فایلهای پچ میباشند.

masoudlord
10-03-2012, 12:53
سلام
من پج رو دانلود و نصب کردم ولی بازی اجرا نمیشه
چکار کنم ؟ ::41:

hm741
11-03-2012, 09:05
سلام
من پج رو دانلود و نصب کردم ولی بازی اجرا نمیشه
چکار کنم ؟ ::41:

پچ چند رو دانلود کردی 1.41 یا 1.5 یا هردو؟؟
دقیقا چه اروری میده؟به انگلیسی ارورش رو بنویس تا بتونیم کمکت کنیم

masoudlord
13-03-2012, 19:48
پچ چند رو دانلود کردی 1.41 یا 1.5 یا هردو؟؟
دقیقا چه اروری میده؟به انگلیسی ارورش رو بنویس تا بتونیم کمکت کنیم
پج 1.41 رو نصب کردم
هیچ اروری نمیده کلا بازی اجرا نمیشه مشکل اینه
:41:

hm741
14-03-2012, 07:40
اگر از نصب شدن پچ مطمین هستید و صد در صد بازیت نسخه اصلیه و در هنگام نصب پچ هیچ اروری نداده پس در رجیستری یا دایرکت ایکست مشکلی وجود داره شاید با تعویض ویندوز مشکلتان حل شود

majifff
17-03-2012, 01:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fget%2FMods-Addons%2FBattlefield-2-Single-Player-64-Maps-Mod.shtml)
من اینو دانلود کردم ولی کار نکرد وقتی میرم تو singleplayer فقط مپ های 16 نفره هست ورزن بازی هم 1.5

hm741
19-03-2012, 08:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fget%2FMods-Addons%2FBattlefield-2-Single-Player-64-Maps-Mod.shtml)
من اینو دانلود کردم ولی کار نکرد وقتی میرم تو singleplayer فقط مپ های 16 نفره هست ورزن بازی هم 1.5

تمام مپ هایی که در بازی وجود دارند دارای سه حالت 16 و 32 و 64 نفره هستند و با توجه به تعداد بازیکنان سایز آنها تغییر میکند و در حالت تک نفره هم بازی بیشتر از 16 نفر رو ساپورت نمیکنه وقتی شما وارد حالت آنلاین بشی اونوقت میتونی در حالت 64 نفره بازی کنید

hajibero
21-03-2012, 19:53
با سلام .اقا این پانک باستر با اینکه من بازی نسخه اصلی بدون کرک ،پچ 1.4 ،پچ 1.5 و مونت مینی ایمیجی که گذاشتید.بازم منو کیک میکنه.ای بابا.پانک باستر رو هم اپدیت کردم .
البته بعضی سرور ها ،میشه بازی کرد.

rjafarpour
25-03-2012, 17:50
یعنی اگه یکی از اینا رو که وارد کردم همین خطا رو داد دوباره بازی رو پاک کنم و نصبش کنم؟!
چه کاریه آخه:31:

خیلی ممنون دارم پاکش میکنم بعدش باید 10 20 30 چل کنم یکی انتخاب کنم.خدا کنه درست بشه.

بازم ممنون:10:

سجاد جان صفحه ی قبل رو یه نیگا بنداز . منم همین مشکلو دارم.

دارم روشی که دوستمون گفتن رو انجام میدم ببینم درست میشه.

شما هم امتحان کن.

برای اینکه خیلی سریعتروبی دردسر سی دی کی رو عوض کنی ، توی اینتترنت دنبال این بگرد : bf2 cd key changer

max0681
26-03-2012, 08:33
سلام بچه ها اين Crack بازي هست براتون آپ كردم استفاده كنين

موقع نصب بازي هم از اين cd key ها استفاده كنين
TJT3-Y6W5-IGAQ-7K52-DVTL

2HUC-JWS5-E93W-G11Y-3VTL

ZVYY-MMKF-27PE-SUK5-6VTL

226E-CQ5K-04ZA-348N-IVTL

KMY8-KLM8-TXDG-8REV-JVTL
مشكلتون حل ميشه

pashangparsi6
26-03-2012, 23:58
ایرانی ها همچنان در سرور vault هستند...

pashangparsi6
27-03-2012, 14:18
سلام بچه ها اين Crack بازي هست براتون آپ كردم استفاده كنين

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] file%2F7337670214%2FCrack.rar.html)

موقع نصب بازي هم از اين cd key ها استفاده كنين
TJT3-Y6W5-IGAQ-7K52-DVTL

2HUC-JWS5-E93W-G11Y-3VTL

ZVYY-MMKF-27PE-SUK5-6VTL

226E-CQ5K-04ZA-348N-IVTL

KMY8-KLM8-TXDG-8REV-JVTL
مشكلتون حل ميشه

دوست گرامی کرک باعث می شه که دیگه نتونند بازی آنلاین بکنند...

hm741
02-04-2012, 08:15
دوستانی که بازی شان کرک شده ست من اخیرا بازی Borderlands رو خریدم و به صورت اتوماتیک کرک شده بود ولی با این حال توانستم آن را آپدیت و به صورت آنلاین راه اندازی کنم
شما هم اگر میخواهید بازی بتلفیلد کرک شده ی خودتان رو آپدیت کنید کافیست به دنبال آپدیت نسخه ری لودد این بازی باشید
نسخه ریلودد به نسخه کرک شده میگویند

search and download this:Battkefield 2 reloaded update
البته با این وضعیت اسفناک فیلترینگ بعید میدانم کسی موفق بشه از جایی که فیلتر نیست آپدیتش رو پیدا کنه

max0681
06-04-2012, 15:41
دوست گرامی کرک باعث می شه که دیگه نتونند بازی آنلاین بکنند...

سلام من خودم كركش كردم بعد پچ 1.4 و 1.5 رو روش ريختم هيچ مشكلي هم واسه آنلاين بازي كردن نداشت امتحان كردم

zqsxsw
03-05-2012, 13:38
سلام دوستان

لينك دانلود بازي دمه دستتون هست؟؟مرسي:11:

hm741
05-05-2012, 15:38
سلام دوستان

لينك دانلود بازي دمه دستتون هست؟؟مرسي:11:

از سایت ایزو هانت میتونی نسخه اصلیش به صورت تورنت رو که به راحتی پچ ها رو قبول میکنه دانلود کنی این هم لینک

megalord
06-05-2012, 19:26
الان کدوم IP فعال هست؟با پینگ پایین!

hm741
06-05-2012, 22:26
الان کدوم IP فعال هست؟با پینگ پایین!

هیچ سروری با پینگ پایین وجود نداره و در بهترین حالت پینگ شما به 200 میلی ثانیه میرسه
من که دیگه بازی نمیکنم واقعا نامردیه که دیگران باپینگ پایینشون براحتی حتی قبل از اینکه ما ببینیمشون تیرشون به ما اصابت میکنه.
به جز حالت تک تیر اندازی و خفت کردن از پشت از هیچ روش دیگری نمیشه به دشمن ضربه زد.
من که تا سرور ایرانی راه اندازی نشه این بازی رو حذف کردم.

hajoo
26-05-2012, 15:02
بچه ها اگه تعداد زیاد باشه من یه سرور میسازم.

hm741
26-05-2012, 16:59
دوست عزیز ساخت سرور به تنهایی کافی نیست .
باید برای آن که سروری شلوغ و پرطرفدار داشته باشید تبلیغات رو در درجه اول مد نظر داشته باشید.
به نظر من بهتر است که ابتدا یک سایت مختص سرور خودتان راه اندازی کنید و لینک های دانلود مستقیم بازی و پچ های آن را در آنجا قرار دهید سپس موارد دیگری مانند آموزش بازی و... را در مطالب سایت اضافه کنید.
در غیر این صورت راه اندازی سرور بدون تبلیغات بی فایده است. چند سال پیش سرور ایرانی دیگری هم وجود داشت ولی به علت خلوت بودن و عدم تبلیغات موثر از میان رفت.
به نظر من با توجه به اینکه این بازی نسبتا قدیمی و زیبایی است و سیستم های امروزی به راحتی این بازی را اجرا میکنند اگر سایتی تبلیغاتی به چند زبان برای سرور خود ایجاد کنید حتی بازیکنانی از خارج از کشور نیز به سرور شما میپیوندند و همواره سروری شلوغ و پر ازدحام خواهید داشت به طوری که با سروری مانند والت نیز قابلیت رقابت را خواهد داشت.
بسیاری از سرور های خارجی حتی از این راه کسب درآمد میکنند.

hajoo
26-05-2012, 22:55
من خودم بازی میکردم.10-12 نفر هم بشیم کافیه.همون دوستان بیان خوبه.وبلاگ هم داشت و اطلاعات رو اونجا پست میکردن.

ALI&SOAP
02-06-2012, 10:47
دمت گرم داداش یه سرور درست کن حالم از سرورای خودش بهم میخوره

sativash
02-06-2012, 16:03
با سلام من وقتی میخوام تو بازی اکانت بسازم این ارور رو بهم میده چکار کنم
the uniquenick already in use

hm741
02-06-2012, 21:11
اسم مستعاری که انتخاب کردید(nick name) قبلا توسط کاربری دیگر استفاده شده و شما نمیتوانید اسمی تکراری در سیستم بتلفیلد به کار بگیرید.

sativash
03-06-2012, 00:40
با سلام
من پچ 1.5 رو میخواستم با لینک مستقیم که idm بتونه به صورت 8 قسمت دانلودش بکنه؟؟؟

sativash
03-06-2012, 03:15
من از پچ 1.41 استفاده میکنم ولی وارد بعضی از سرورها میشم بهم میگه که باید پانک پاستر رو enable بکنی ولی وقتی پانک پاستر رو میبندم وقتی میخواد وارد سرور بشه منو از سرور میندازه بیرون.باید چکار کنم؟؟؟

hm741
03-06-2012, 14:15
از سایت گیم فرانت میتونید پچ رو بگیرید با آی دیمن این هم لینکش:

البته لینک دانلود فکر کنم هر چند ساعت یک بار عوض میشه ولی اگر آی دیمن 6.11 را داشته باشید خود نرم افزار اتوماتیک لینک دانلود جدید رو از سایت گیم فرانت میگیره.

در مورد پانک باستر هم باید بگم که این نرم افزار کاربران بدون سی دی کی معتبر و کسانی که چیت میزنند رو از سرور ها بیرون میاندازه پس شما باید سعی کنید سروری پیدا کنید که پانک باسترش قابلیت اولش فعال نباشه یا اصلا برای ورود به سرور ، پانک باستر نخواد به این نوع سرور ها سرور های کرک شده میگویند و میتونید لیستشون رو با جستجو در گوگل پیدا کنید.
Google : battlefield 2 cracked server list
در ضمن بیشتر سرور های کرک شده روی پچ آخر یعنی 1.5 فعال هستند.
این رو هم اضافه کنم که سرور های کرک شده خارجی همه گی پینگ بالایی دارند و نمیشه از آنلاین بازی کردن لذت برد...مگر اینکه سروری ایرانی راه اندازی بشه.

sativash
04-06-2012, 16:41
با سلام
وقتی خواستم برم تو یه سروری بهم این ارور رو داد
your cd-key disable
و میخواستم چندتا سرور درست و حسابی که اروری نده تو پچ 1.41 بهم معرفی کنید؟؟

sativash
05-06-2012, 16:23
با سلام بچه ها من بازی ***********2 رو آنلاین بازی میکنم از پچ 1.41 استفاده میکنم من هر روز تو یه سروری میرم که اول اسمش ak7 هستش خوشحال میشم امشب ساعت 11 با هم بازی کنیم راستی id من تو بازی babashah هستش.
بعد میخواستم طریقه درست هدایت هلیکوپتر رو بهم یاد بدین؟؟؟
بدبختانه این سرور ظرفیتش 10 نفر بیشتر نیست اگر سرور خوبی مد نظرتونه تا قبل از ساعت 11 بگید که بریم بازی کنیم؟؟؟

SahandSoltanieh
08-06-2012, 13:30
نمی دونم چرا برای من Runtime error می ده ..... چی کار باید بکنم ؟؟؟:41:

agh515
09-06-2012, 08:43
سلام
من اورجینالشو دارم چطور میتونم وصل بشم؟
اصلا میشه ؟

saeed_2007r
09-06-2012, 19:02
سلام
من اورجینالشو دارم چطور میتونم وصل بشم؟
اصلا میشه ؟
این چه حرفیه!؟؟ شوخی میکنی؟
اگه اورجینالشو داری حتما میشه

hm741
11-06-2012, 22:04
یه آقایی قرار بود سرور راه بندازه که دیگه مشکل پینگ رو نداشته باشیم.......پس چی شد؟

samxfisher
26-06-2012, 14:45
میشه به من کمک کنید

pls

hm741
27-06-2012, 11:39
میشه به من کمک کنید

pls

برای بار هزارم کمک میکنیم:
وقتی پانک باستر شما رو از بازی بیرون میندازه یعنی یا از کد تقلب استفاده کردید یا اینکه سریال بازیتون سریال کد اصلی شرکت EA نیست و این نرم افزار شما رو بیرون میندازه
البته بعضی از سرور ها هستند به نام سرور های کرک شده که به خاطر نا معتبر بودن سریال کسی رو بیرون نمی اندازه مثل سرور والت
ولی این اروری که تو بازی شما داده به خاطر آپدیت نبودن پانک باستر شماست
پانک باستر خودش یه نرم افزار مجزا داره که باید از اینترنت دانلودش کنید سپس از داخل نرم افزار بازی بتلفیلد رو انتخاب(مسیر نصب بازی) و آپدیت رو میزنید بعد از این کار داخل سرور های کرک شده میتونید بازی کنید.آپدیتش هم کم حجمه و چند دقیقه ای بیشتر طول نمیکشه .
ولی چه فایده با پینگ 200 یا 300 که نمیشه بازی کرد... هنوز نیومدی یهو میبینی کشته شدی......چی بود ؟ کی زد؟؟ از کجا زد؟؟ به کجا خورد؟؟؟ با این پینگ نمیشه از بازی لذت برد

hajoo
29-06-2012, 23:48
یه آقایی قرار بود سرور راه بندازه که دیگه مشکل پینگ رو نداشته باشیم.......پس چی شد؟

من بودم.اگه بچه ها استقبال بكنن سرور ميسازم

hm741
05-07-2012, 08:17
من به شخصه شدیدا استقبال میکنم صفحات قبلی هم دو سه نفر دیگه گفتند پایه هستن... شما سرور بساز ببینیم همین دو سه نفر رو شما میتونی هاست کنی اگه سرور پینگ پایین و بدون لگی بود یه وبلاگی چیزی میزنیم ملت بیان بازی کنند مطمین باش خیلی زود حداکثر بازی کنان یک سرور که 64 نفر میشن توی سرور شما جمع میشن اگر این پینگش فقط پایین باشه....
من در همین پست رسما تهیه ی مطالب وبلاگ یا سایت تبلیغاتی آموزشی رو به عهده می گیرم و حتی به زبان انگلیسی هم برای سرور همون مطالب رو میگذارم که از کشور های مجاور هم بازیکن جمع کنیم تا 24 ساعته ظرفیت سرور 64 نفر فول باشه

hajoo
07-07-2012, 09:25
دوستان اول اينكه بنده وقت ندارم كه سرور و سايت و ..مديريت كنم .فقط ميتونم هزينه رو بپردازم
قبلا كه بازي ميكرديم تعداد خيلي پايين بود.حداكثر ٨ نفر ميشديم.تازه وبلاگ هم داشت.من نميخوام تجربه سرور قبلي تكرار بشه.
با تشكر از hm741

hm741
07-07-2012, 15:08
با این وضعیت اینترنت ایران که سرعت ها رو محدود کرده اند و پینگ ها را بالا برده اند به احتمال زیاد شما اگر سروری با اینترنت خیلی قوی هم بسازید باز هم مشکل پینگ حل نخواهد شد
چند روز پیش(روز عید) من بدون هیچ مشکلی با پینگ 125 توی یکی از سرور های روسیه بازی کردم انگار داشتم با یک سیستم کنار دستم با لن بازی میکردم ولی امروز پینگ ها رو بالا بردند. هدف شون از این کار مشکل درست کردن برای کسانی است که از چیز پی ان استفاده میکنند هست.
به هر حال با این وضعیت نت ایران همون بهتر که در ایام اعیاد با سرور های روسیه بازی کنیم
اگر در گیم رنجر سعی کنید با یک ایرانی اینترنتی بازی کنید اونوقت کاملا متوجه حرف من میشوید.
واقعا برای مسئولین کشور متاسفم که مسایل حساسی که به امور رفاهی مردم مربوط میشود رو در اختیار عده ای آدم های عقده ای و نالایق قرار داده اند.

IOG
07-07-2012, 19:32
آقایون سرور بسازین من پایه هستم. البته بیشتر دوست دارم شب ها بازی کنم ( تا ترافیکم تموم نشه)
من 6 ساله که اینو بازی میکنم. پینگ مناسب باشه حرف نداره ولی خب با پینگ بالا نمیشه دیگه همش ضد حاله هنوز طرفو ندیدی می بینی مردی!
اگه سرور بسازین دور همی خیلی حال میده...

alivw71
09-08-2012, 14:49
سلام دوستان
سرو bf2 هم دارم run میکنم. حالا کسی هست که بازی کنه .
البته بگم vps تا 1 سال تمدید شده.
یه سرور 24 نفره. اونم رو لینوکس که حدود 20 هزار تومن ارزون تر از ویندوز درومده.
سرور هم فردا یا پس فردا ران خواهد شد.

hajoo
09-08-2012, 16:05
علي من كه هستم.بيا تي بات كار دارم

hm741
10-08-2012, 10:16
سلام دوستان
سرو bf2 هم دارم run میکنم. حالا کسی هست که بازی کنه .
البته بگم vps تا 1 سال تمدید شده.
یه سرور 24 نفره. اونم رو لینوکس که حدود 20 هزار تومن ارزون تر از ویندوز درومده.
سرور هم فردا یا پس فردا ران خواهد شد.

سرور لینوکس!!!!! یعنی کسانی که ویندوز دارند نمیتونند بازی کنند؟

alivw71
10-08-2012, 11:23
سرور لینوکس!!!!! یعنی کسانی که ویندوز دارند نمیتونند بازی کنند؟
نه منظورم اینکه سیستم عامل سرور لینوکسه. رو لینوکس ران میکنم. ربطی به سیستم عامل کلاینت نداره. میتونه ویندوز باشه یا لینوکس.
با هر سیستمی میشه وارد شد.
ورژن بازی هم 1.4

hadi_gamer
10-08-2012, 11:57
لطفا آی پی سرور و نامش رو بگید.من هم هستم

apriliya
10-08-2012, 20:01
آی ÷ی رو اعلام کنید و اگه تونستید لینک دانلود بازی رو هم بارید که منم هستم

alivw71
10-08-2012, 20:30
سرور فردا run میشه.
16 نفره هست.
130.185.73.209
شماره پورت هم بعد از ران شدن سرور.
رو لینوکس یه خورده سخته کانفیگ کردنش به خاطر همین حدود 4 ساعت طول میکشه که بازی رو wine نصب بشه.

alivw71
11-08-2012, 10:00
دوستان سرور همین الان ران شد ip سرور:

IP: 130.185.73.209 Port: 16567

alivw71
11-08-2012, 10:02
سرور به طور ازمایشی ران شده . چون من هنوز بازی bf2 ندارم رو pc به همین خاطر میخام که برید ببینید چطوریه سرور. اگه مشکلی بو همین جا بگید.

apriliya
11-08-2012, 11:35
من که دارم بازی رو دانلود می کنم از سایت میهن دانلود

دوستان اگه پچی چیزی لازمه که دانلود کنم هم بگید تا بزارم برا دانلود
با سرعت لاکپشتی من تخمین می زنم فرداشب اگه خدا بخواد جوین شم به سرور

apriliya
11-08-2012, 11:44
لینک دانلود بازی برای دوستانی که دنبالش هستن :

20 پارت 100 مگی ناقابل :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به جای خط تیره ها که افتاده بنویسید میهن دانلود :27:

apriliya
11-08-2012, 11:51
پینگم نست به سرور 50 هست که عالیه
فقط خوبه سیستم بازی رو رون اجرا کنه

hm741
11-08-2012, 12:29
نه منظورم اینکه سیستم عامل سرور لینوکسه. رو لینوکس ران میکنم. ربطی به سیستم عامل کلاینت نداره. میتونه ویندوز باشه یا لینوکس.
با هر سیستمی میشه وارد شد.
ورژن بازی هم 1.4
ورژن بازی من 1.41 و ارور میده که نسخه من جدید تره ... این ورژنی که شما گفتی نصب کردنش خیلی وقت گیره چون که آدم باید از 1.00 شروع به نصب کنه و به ترتیب بیاد بالا تا برسه به 1.4 ولی نسخه 1.41 یه پچ کامله که از 1.00 تا 1.41 بازی رو بدون درد سر آپدیت میکنه
از این حرفا که بگذریم این نسخه 1.41 هم که من الان دارم واقعا گرافیکش افتضاحه... تو ورژن 1.5 گرافیک بازی یکمی قابل تحمل تره در ضمن مینی ایمیج و کرک و این چیزا رو هم نمیخواد و راه اندازیش راحت تره
اگه ممکنه ورژن سرور رو بروز رسانی کنید به نسخه 1.5
با تشکر

alivw71
11-08-2012, 12:35
باید فایل سرورشو برای لینوکس پیدا کنم.
همون 1.41 ران میکنم
اخه 1.5 پچ واسه دانلود 1 گیگه:دی

alivw71
11-08-2012, 12:40
حالا تا 1.41 ران بشه تو همین سرور 1.4 بازی کنید : حدود 3-4 ساعت دیگه واسه 1.41 ران میکنم.

alivw71
11-08-2012, 14:20
همون ورژن 1.5 رو ران میکنم.
1 ساعت دیگه

hm741
11-08-2012, 16:26
من بازی رو از این تورنت دانلود کردم در ضمن این تورنت با سرعت بالا اجازه دانلود رو میده چون سیدر زیادی داره

و صد در صد تست شده و کار میکنه ...برای آپدیت بازی هم دو تا پچ در حال حاضر به راحتی پیدا میشه اول باید پچ 1.41 رو نصب کنید و بعد پچ 1.5 که لینکش رو در زیر گذاشتم

پچ 1.5 دارای رزولیشن بالا برای صفحه نمایش های عریض یا همون واید می باشد و گرافیک هم در این نسخه بسیار بهتر است ....حجم پچ 1.41 حدود 500 مگ و پچ 1.5 حدود 2 گیگ میباشد
تمامی لینک های بالا الان حدود 6 ماهه که عوض نشده و هنوز هم بدون مشکل با سرعت بالا کار میکنند.

apriliya
11-08-2012, 16:55
منم با 1.41 برای شروع موافقم

hadi_gamer
11-08-2012, 17:08
ورژن بازی منم 1.5 هست.

alivw71
11-08-2012, 17:18
سرور به ورژن 1.50 ارتقا پیدا کرد.

alivw71
11-08-2012, 17:19
130.185.73.209Port: 16567

hm741
11-08-2012, 17:42
آقا دستت درست پینگ = 47
فقط یه مشکل کوچکی هست هیچکس نیست بازی کنیم .....

alivw71
11-08-2012, 17:47
باید تبلیغ کنیم تا سرور پر بشه. 64/64 :دی
من تا 2-3 روز دیگه ملحق میشم.

alivw71
11-08-2012, 18:27
اینم از اخر کار : بنر سرور :دی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

apriliya
11-08-2012, 21:43
خوب 1.5 شد باید یه گیگ دیگه دانلود کنم ! با این حساب باید یه هفته ای منتظر من بمونید :دی

apriliya
12-08-2012, 18:18
بازی رو دانلود کردم حالا رفتم که پچ ها رو دانلود کنم /////

hadi_gamer
12-08-2012, 18:25
سلام.آقا من الان من تو سرور هستم.واقعا عالیه دستت درد نکنه.پینگم حول و حوش 10 میلی ثانیه هست.واقعا این پینگ برای بازی فوق العاده است.فقط حیف که کسی نیست بازی کنیم.من تک و تنها تو مپ هستم.بچه ها قرار بذاریم شب بازی کنیم.به نظر من اگه وضعیت سرور همینطور عالی بمونه خیلی از بچه ها جذب میشن.بازی کردن با پینگ زیر 50 آرزوی خیلیا هست.

apriliya
12-08-2012, 21:44
من بازی رو از این تورنت دانلود کردم در ضمن این تورنت با سرعت بالا اجازه دانلود رو میده چون سیدر زیادی داره

و صد در صد تست شده و کار میکنه ...برای آپدیت بازی هم دو تا پچ در حال حاضر به راحتی پیدا میشه اول باید پچ 1.41 رو نصب کنید و بعد پچ 1.5 که لینکش رو در زیر گذاشتم

پچ 1.5 دارای رزولیشن بالا برای صفحه نمایش های عریض یا همون واید می باشد و گرافیک هم در این نسخه بسیار بهتر است ....حجم پچ 1.41 حدود 500 مگ و پچ 1.5 حدود 2 گیگ میباشد
تمامی لینک های بالا الان حدود 6 ماهه که عوض نشده و هنوز هم بدون مشکل با سرعت بالا کار میکنند.

این پچ 2 گیگی رو لینکشو دادی چرا کیلوبایته ؟

apriliya
12-08-2012, 21:46
خیلی ضد حاله خودش دانلودر داره ! لینک مستقیم این 1.5 رو نداری با IDM بگیریم؟

hm741
12-08-2012, 22:02
خیلی ضد حاله خودش دانلودر داره ! لینک مستقیم این 1.5 رو نداری با IDM بگیریم؟

کافیه وارد صفحه ای که لینکش رو زدم بشوید و بعد بر روی دانلود کلیک کنید تا آی دیمن شروع به دانلود بکنه
از اونجایی که این سایت هر چند وقت یکبار لینک دانلودش رو عوض میکنه منم صفحه دانلود رو گذاشتم
ولی دانلود با لینک مستقیمه و قابلیت بازگشت هم داره و با سرعت بالا میتونید دانلود کنید
اگر دانلودتون رو نصفه نیمه از این سایت رها کردید با آی دیمن های جدید خود به خود لینک دانلود بروز رسانی میشه در غیر این صورت باید مجددا برای بروز رسانی لینک دانلود وارد صفحه بشوید و به صورت دستی لینک دانلود جدید رو برای ادامه یافتن دانلود در آیدیمن کپی پی ست کنید.
در حال حاضر که من تست کردم لینک دانلود مستقیم این است ولی تا فردا حتما عوض میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1c975f3a1042cbd46c310d68acbb5e5807a00095c2e30b1cb0 c60fa18dc133ad4f7284fffc0c1ac44b67f3830f8e1dd18966 e74334a8ba2f2a700575934baa2b179f2ffefec940f20fd9dc 4199538cc6f7acbce2a29cd458fd0fdfa55481a24fd41fbc1a 2c3d1ff95ec14f863ab9d187633e452fd1e633494f3c6&ext=.exe

با آی دیمن 6.11 من در چندین روز از این سایت دانلودش کردم

hm741
12-08-2012, 22:44
130.185.73.209Port: 16567
آقا باز هم بابت راه اندازی سرور با این پینگ پایین ممنون ... فقط اگر ممکنه با توجه به اینکه تعداد بازیکنان درون سرور کمه حالت بازی رو از conquest به CO OP تغییر بدهید که اگر مثل امروز دو نفر وارد سرور شدند با یه تعدادی هوش مصنوعی بتوانند سرو کله بزنند تا زمانی که بازیکنان دیگری هم وارد سرور بشوند
مثلا فرض کنید دو نفر وارد میشن ولی چون بازی دو نفره زیاد جالب نیست زود از سرور خارج میشن اما اگر بازی در حالت CO OPباشه اون دو نفر وارد یه بازی شلوغ و پر سرو صدا میشن و تا زمانی که مشغول هستند تعدادی بازیکن دیگر هم به سرور می پیوندد و کم کم میبینیم که مثلا یه بازی 16 نفره با 10 نفر بازیکن حقیقی و 6 نفر هوش مصنوعی تشکیل میشه
در حالت co op سرور با ورود هر بازیکن حقیقی آن رو با یک بازیکن هوش مصنوعی جایگزین میکنه
به نظرم برای شروع بهتره حالت 32 نفره CO OP رو امتحان کنید

hadi_gamer
12-08-2012, 22:58
چرا کسی نمیاد پس.امروز فقط من و hm741 بودیم یخورده بازی کردیم.تعداد کم هم که حال نمیده.حداقل باید 10 نفر باشیم تا بازی حال بده.

7488
13-08-2012, 01:37
سلام آی دی یاهو من این هست ali_parnian61

هرکسی تنها بود تو بازی به من بگه با هم میریم

لطفا منو اد کنین

7488
13-08-2012, 13:33
من میرم تو سرور میگه
This server only allows players with unmodified content to join. Revert your version of Battlefield 2 to the current official version to join

hm741
13-08-2012, 13:53
من میرم تو سرور میگه
This server only allows players with unmodified content to join. Revert your version of Battlefield 2 to the current official version to join

غلط کرده اینو میگه.... شما پچ هایی که باید نصب کنی به ترتیب 1.41 فول و بعد 1.5 فول هستند (بعضی ها با 1.4 و 1.5 پچ کردند که اینطور میشه)...اگر اینکارو کردید و این ارور نشان داده شده پس یا یک چیزی رو برای کد تقلب در فایلهای بازی تغییر دادید یا اینکه یکی از فایلها در حین آپدیت از طریق پچ ، درست پچ نشده.... بازی رو حذف کنید و بعد دوباره نصب کنید و پچ ها رو از نو نصب کنید(در ضمن در حین نصب پچ ها به هیچ وجه نباید برنامه دیگه ای در حال کار کردن باشه)

7488
13-08-2012, 14:35
punk buster ban issued
من پانک باستر رو هم آپدیت کردن
چرا اینجوری میشه

hm741
13-08-2012, 14:56
punk buster ban issued
من پانک باستر رو هم آپدیت کردن
چرا اینجوری میشه
پانک باستر رو آپدیت کردن کافی نیست باید پانک باستر رو نصب کنید سپس وارد نرم افزار پانک باستر بشید بعد بازی بتلفیلد 2 رو انتخاب و مسیر نصب بازی رو به پانک باستر نشون بدید بعد از زدن گزینه آپدیت پانک باستر چند تا از فایل های بازی رو آپدیت میکنه در ضمن اگر ویندوز 7 یا ویستا دارید باید بازی رو تحت RUN as administrator اجرا کنید

IOG
13-08-2012, 16:02
آقا منم میام...:12:
فقط بگید باید چکار کنم...

hm741
13-08-2012, 16:29
آقا منم میام...:12:
فقط بگید باید چکار کنم...
اول از همه باید خلوص نیت داشته باشی بعدش باید تمرکز کنی روی کاری که میخوای انجام بدی.....
شوخی کردم بازی رو نصب کن بعدش هم پچ هاشو نصب کن لینک همه شون هم چند صفحه قبل هست. مشکلی بود بر طرف میکنیم با هم

7488
13-08-2012, 19:37
من هم پانک رو آپدیت کردم هم از توی لیست بازی رو انتخاب و بعدش اپدیت کردم
بازم نمیره تو هیچ سروری.میگه punk buster permanantly ban issued

hm741
13-08-2012, 21:37
من هم پانک رو آپدیت کردم هم از توی لیست بازی رو انتخاب و بعدش اپدیت کردم
بازم نمیره تو هیچ سروری.میگه punk buster permanantly ban issued
پانک باستر من که نسخه 3.4 هست با این مشخصات بازی رو آپدیت کرده و هیچ مشکلی هم نداره ... این مشخصات رو با نسخه خودتون تطبیق بدید ببینید تفاوتی داره یا نه

Client version : v2.306 | A1393

server version : v1.800 | A1393 | C2.306

7488
14-08-2012, 02:24
تونستم برم تو بازی
سی دی کی رو عوض کردم رفت تووووووو

IOG
14-08-2012, 13:42
اول از همه باید خلوص نیت داشته باشی بعدش باید تمرکز کنی روی کاری که میخوای انجام بدی.....
شوخی کردم بازی رو نصب کن بعدش هم پچ هاشو نصب کن لینک همه شون هم چند صفحه قبل هست. مشکلی بود بر طرف میکنیم با هم

:31:

خب پس بعدی که پچ هارو دانلود کردم میام دیگه!
پچ 1.5 نه؟

7488
14-08-2012, 14:18
بله پچ 1.5 رو باید بگیری
چرا کسی نیس تو سرور
حداقل آی دی یاهوتونو بدین اگه ان بودین بهتون بگم بیاین دیگه

apriliya
14-08-2012, 15:41
من دارم پچ 1.5 رو از اینجا می گیرم :

حجم دقیقش 1.924 گیگ هست درسته دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

apriliya
14-08-2012, 15:42
اگه به پست های قبلی من نگاه بندازید ما چند سال پیش تو همین تاپیک با بچه ها بازی می کردیم ادش بخیر خیلی خوب بود

من بعد تعطیلات میام تو سرور دوستان منتظر باشید

7488
14-08-2012, 16:41
میشه بگین ساعت چند بچه ها میان سرور؟اصلا کسی هست؟
من سه ساعته دارم تو بازی میچرخم ولی کسی نیس

7488
14-08-2012, 17:25
لطفا مپ هلیکوپتر و جت هم بذارین
و لطفا کو آپ کنین مپ هارو
اگه ممکنه رسیدگی کنین

hm741
14-08-2012, 17:45
دوستان هرکس بازیش رو به راهه و میتونه بیاد امشب همه ساعت ده بیایید ببینیم چند نفر میشیم

IOG
14-08-2012, 18:19
من امشب و فردا شب میذارم دانلود شه. اگه سرعتا خوب باشه دو شبه دانلوده.
راستی بازی من از تکین هست و خودش کرک شده هست. اگه لازمه فایل کرک نشده بازی رو بدید بهم.
بعد یه چیز دیگه. شماها اینترنتتون مگه حجمی نیس؟
من از 2 به بعد نا محدوده (وایمکس مبین نت). چکار کنم؟ اینطوری ترافیک تموم میشه...:45:

7488
14-08-2012, 19:09
بازی شما کرک شده شرکتی هست
باید بازی اصلی رو بگیرین
از میهن دانلود میتونین دانلود کنین
2 گیگ هست

7488
14-08-2012, 19:10
من امشب و فردا شب میذارم دانلود شه. اگه سرعتا خوب باشه دو شبه دانلوده.
راستی بازی من از تکین هست و خودش کرک شده هست. اگه لازمه فایل کرک نشده بازی رو بدید بهم.
بعد یه چیز دیگه. شماها اینترنتتون مگه حجمی نیس؟
من از 2 به بعد نا محدوده (وایمکس مبین نت). چکار کنم؟ اینطوری ترافیک تموم میشه...:45:

بازی شما کرک شده شرکتی هست
باید بازی اصلی رو بگیرین
از میهن دانلود میتونین دانلود کنین
2 گیگ هست

7488
14-08-2012, 21:02
ساعت 10 شده ولی هنوز هیشکی نیس

hm741
14-08-2012, 22:49
دوستانی که اینترنت تون حجمیه ... این بازی در هر ساعت 60 مگ حجم مصرف میکنه یعنی دقیقه ای 1 مگ تقریبا ... حساب زمان دست تون باشه حجم مصرف شده رو میتونید مدیریت کنید .....من که قبلا اینترنتم حجمی بود و از این بازی میکردم هر ماه یک گیگ کم میاوردم و باید دوباره هزینه بابتش پرداخت میکردم

IOG
14-08-2012, 23:08
قبلا بچه ها یه فایلی بهم دادن که کرک نشده بود (فایل اصلی بازی). لطف کنید اگه کسی اونو داره بهم بده...

tiger333
14-08-2012, 23:56
با اجازه منم بازی:8::31:
فقط کاشکی سرور رو با همون پچ 1.41 کانفیگ میکردید چون ماله من و خیلی ها 1.41 بود.بریم واسه دانلود 1.5 تا فردا شب میام سراغتون واسه سوراخ کردن:4:-فعلا بای:31:

apriliya
15-08-2012, 11:19
برا من ردیف شده امشب ساعت ده داخل سرور می بینمتون
فقط به قول یکی از دوستان مپ هایی که وسایل نقلیه داره هم اظافه کنید

IOG
15-08-2012, 14:02
آقا الان شما پینگتون چنده.
اگه زیر 50 باشه حرف نداره... من که طاقت ندارم. بعد تعطیلات میام رفقا...

hajoo
15-08-2012, 14:06
منم تا ٢-٣ روز ديگه اضافه ميشم

apriliya
15-08-2012, 14:48
زبون بازی المالنیه چه جوری انگلیسیش کنم؟

apriliya
15-08-2012, 15:38
وارد سر ور که می شم از بازی می پره بیرون!
خودم سرور ساختم رفتم توش مشکلی نداشت ولی تا وارد سرور می شم بازی بسته میشیه !چرا؟جه کنم؟

hm741
15-08-2012, 15:39
زبون بازی المالنیه چه جوری انگلیسیش کنم؟

ساده ترین راه اینه که بازی رو از نو نصب و پچ کنی ولی میشه فایل های داخل پوشه انگلیسی در مسیر Battlefield 2\mods\bf2\Localization را در پوشه آلمانی کپی پی ست کنید.هفت فایل در داخل پوشه English وجود داره که باید کپی و جایگزین فایلهای داخل پوشه Germany کنید. ولی این دستکاری ها بعضی اوقات کلا فونت بازی رو به هم میریزه.اگر این روش نتیجه نداد از نو بازی رو نصب کنید و این بار زبان انگلیسی رو به صورت پیشفرض انتخاب کنید

hm741
15-08-2012, 15:41
وارد سر ور که می شم از بازی می پره بیرون!
خودم سرور ساختم رفتم توش مشکلی نداشت ولی تا وارد سرور می شم بازی بسته میشیه !چرا؟جه کنم؟
وقتی بازی خود به خود خارج میشه اروری... پیغام خطایی... چیزی باید بده تا بفهمیم چه مشکلی هست ....

apriliya
15-08-2012, 15:47
ییه ثانیه مپ رو می بینم که داره لود میشه و بعد کلا سیستم ریستارت میشه!

apriliya
15-08-2012, 15:50
زبان اوکی شد دمت گرم

apriliya
15-08-2012, 15:51
راستی ورژن دقیق رو از کجا بدونم چنده؟ شاید ورژناش فرق داره

hm741
15-08-2012, 15:51
ییه ثانیه مپ رو می بینم که داره لود میشه و بعد کلا سیستم ریستارت میشه!
ای وای..... پس دیگه بازی رو اجرا نکن چون سیستم فقط زمانی ریستارت میشه که دمای سی پی یو از حد مجازی بیشتر بشه در نتیجه مشکل شما سخت افزاریه نه نرم افزاری.... بهتره هرچه سریع تر فن سیستم رو اگر تازه خریدید روغن کاری و اگر قدیمیه که جایگزین کنید

apriliya
15-08-2012, 15:57
ای وای..... پس دیگه بازی رو اجرا نکن چون سیستم فقط زمانی ریستارت میشه که دمای سی پی یو از حد مجازی بیشتر بشه در نتیجه مشکل شما سخت افزاریه نه نرم افزاری.... بهتره هرچه سریع تر فن سیستم رو اگر تازه خریدید روغن کاری و اگر قدیمیه که جایگزین کنید

سیستم من نیست سیستم اداره هست :دی
پلمپه لامذهب کاریشم نمیشه کرد!

hm741
15-08-2012, 16:05
این بازی به سیستمی با مشخصات زیر یا بالاتر نیاز داره ... اگر سیستم شما از این ضعیف تره احتمال از بین رفتن سخت افزاری وجود داره
CPU: 2.4 Ghz
RAM: 1 Gb
Video Card with at least 256 Mb of RAM

apriliya
15-08-2012, 17:22
چه جوریاست بازی تک نفره و لن رو میشه بازی کرد اما وقتی تو اینترنت می خوای بازی کنی گیر میده وی می پره بیرون و ریستارت میشه؟

hadi_gamer
15-08-2012, 19:36
آقا الان شما پینگتون چنده.
اگه زیر 50 باشه حرف نداره... من که طاقت ندارم. بعد تعطیلات میام رفقا...
پینگ من معمولا دور و بر 10 هستش.عالیه.

IOG
15-08-2012, 23:22
پینگ من معمولا دور و بر 10 هستش.عالیه.

حرف نداره. راستی من الان یه چیزی رو چک میکردم.
وقتی میخوام تو یه سرور خارجی وارد شم (فرقی نداره چی باشه، همه همینطوریه) اصلا صفحه لودینگ نمیاد و وارد نمیشه. بعضی وقتام ارور میده که Unable to connect the server... و از این حرفا. قبلا همچین مشکلی نداشتم. ولی یه ویندوز عوض کردم و بازی رو دوباره نصب نکردم.

IOG
15-08-2012, 23:24
راستی من بعد تعطیلات میام دوستان...

7488
16-08-2012, 13:06
دوستان اگه بخوام تک تک به سوالای همه جواب بدم خیلی طول میکشه
من تمام مشکلات شمارو داشتم
آی دی من رو توی یاهو اد کنین تا راهنمایی کنم شمارو (ریستارت شدن سیستم .ریست شدن بازی.پینگ.....)
ali_parnian61@yahoo.com

IOG
16-08-2012, 20:34
آقا دیگه نمیاین اینجا. نکنه باز دوباره تعطیل شد؟
راستی من دیشب مثلا گذاشتم دانلود شه گفتم 40 50 درصد میره الان دیدم 15.9% رفته!:18:
چکار کنم. شبا سرعتا خیلی پایینه. خداییش شانس نداریم. الان سرعتم رو 100 هستش. اگه شب همینجوری بود 5 ساعته تموم میشد. حالا کل دیشب 315 مگ دانلود کرده.

7488
16-08-2012, 21:11
کی نمیاد اینجا؟هستیم که

IOG
16-08-2012, 23:18
آقا الان دارین بازی میکنین؟!
من چرا سرورو پیدا نمی کنم؟
نه با آی پی نه با اسم...

یه سوال مهم دوستان خواهش میکنم جواب بدین:

من اگه پچ 1.5 رو دانلود کنم دیگه نیازی نیست 1.41 رو دانلود کنم؟ ایمیجی کرکی چیزی نداره دیگه؟

hm741
17-08-2012, 10:36
آقا الان دارین بازی میکنین؟!
من چرا سرورو پیدا نمی کنم؟
نه با آی پی نه با اسم...

یه سوال مهم دوستان خواهش میکنم جواب بدین:

من اگه پچ 1.5 رو دانلود کنم دیگه نیازی نیست 1.41 رو دانلود کنم؟ ایمیجی کرکی چیزی نداره دیگه؟
پچ 1.5 بازی رو کرک هم میکنه اما قبل از نصب پچ 1.5 باید پچ 1.41 رو نصب کرده باشید... به سرور فقط از طریق آی پی میتونید وصل بشید البته اگر پچ 1.41 و 1.5 رو نصب کرده باشی. آی پی سرور هم 130.185.73.209 هست با همون پورتی که خود بازی از قبل پر کرده

alivw71
18-08-2012, 16:18
سلام دوستان من بعد یه هفته اموزش تک اوری اومدم . تو پادگان هم یه جورایی BF2 شده برام :دی خوب بگزریم.
اگه سرور کم یا کاستی داره بگید تا برطرف کنم. چون من هنوز بازی رو تهیه نکردم. ولی تا 3-4 روز دیگه اضافه میشم. من یک روز در میون خونم. اگه هرشب ساعت 9 به بعد همه بیان خوبه. من هم که یه شب در میون میتونم بیام. چون 24 باید برم پست بدم.

hm741
18-08-2012, 17:10
سلام دوستان من بعد یه هفته اموزش تک اوری اومدم . تو پادگان هم یه جورایی BF2 شده برام :دی خوب بگزریم.
اگه سرور کم یا کاستی داره بگید تا برطرف کنم. چون من هنوز بازی رو تهیه نکردم. ولی تا 3-4 روز دیگه اضافه میشم. من یک روز در میون خونم. اگه هرشب ساعت 9 به بعد همه بیان خوبه. من هم که یه شب در میون میتونم بیام. چون 24 باید برم پست بدم.
اگر ممکنه سرور رو در حالت CO OP قرار بدید که اگر تعداد بازیکنان حاضر در سرور کم بود تا زمان پیوستن بقیه بازیکنان سرور رو ترک نکنند ... در ضمن سرور در حال حاضر فقط یک مپ داره لطفا تمامی مپ ها رو جز لیست سرور بگذازید به طوری که بعد از تمام شدن هر راند مپ جدیدی برای راند بعدی لود شود.
حالت 32 نفره CO OP با سطح هوش مصنوعی Expert امتحان خودش رو پس داده و سرور های CO OP معروف این تنظیمات رو دارند. پیشاپیش عیدتون هم مبارک

alivw71
18-08-2012, 17:55
من مد رو به co op تغییر دادم. امتحان کنید کار میکنه.

alivw71
18-08-2012, 18:06
صبر کنید . دارم تمام مپ ها رو اضافه میکنم. :دی

hm741
18-08-2012, 19:01
صبر کنید . دارم تمام مپ ها رو اضافه میکنم. :دی
حالت بازی به CO OP رفته ولی من فقط مپ نیروگاه دالیانت رو در لیست مپ های بازی میبینم. یکسری مشکلات دیگری که الان یادم افتاد اینه که سرور هیچ قانونی رو رعایت نمیکنه.... مثلا کسی رو که هم تیمی ها رو میکشه تنبیه یا کیک نمیکنه یا کسی رو که دشمن رو در ناحیه امن (پرچم با علامت ممنوعه) میکشه تنبیه نمیکنه یا حالت اتوبالانس نداره یعنی ممکنه بیست نفر برن تو یه تیم در حالی که تیم دیگر یک نفر بازیکن داره و سرور تعداد بازیکنان هر تیم رو برابر نمیکنه. اصطلاحات مربوط به این قوانین به انگلیسی میشه:
no team killing
no safe zone killing
auto balance
در نهایت اگه سیستم رتبه دهی و مشکلات فوق رفع بشه دیگه میشه یک سرور Perfect در حد المپیک. با تشکر

alivw71
18-08-2012, 21:04
یه تغیراتی دادم . ببینید چطور شده.

hajoo
18-08-2012, 21:05
بچه ها با چه پچی بازی میکنید؟ من با پچ 1.5 وارد میشم میگه پچ من از سرور جدیدتره.وارد نمیشه

hm741
19-08-2012, 10:43
یه تغیراتی دادم . ببینید چطور شده.

الان که من امتحان کردم وارد سرور نمیشه و این ارور رو میده:
this server is password protected.you have intered an invalid password
اسم سرور هم جز سرور های یافت شده بازی اومده و نیازی به وارد کردن آی پی نیست ولی در کنار اسم سرور علامت قفل نیست (یعنی سرور پسورد دار نیست) حالا چرا این ارور رو میده .... واقعا عجیبه....چه تغییراتی دادید!!!!!

hajoo
19-08-2012, 11:34
من پسوورد رو میزنم p30 خطای پسوورد نمیده ولی میگه پچم زیادی جدیده!

7488
19-08-2012, 14:43
پسورد چیه؟
من هرچی میزنم نمیاد
.p30world.com
p30
p30world

alivw71
20-08-2012, 14:52
الان سرور رو ریست کردم . فکر کنم به خاطر اضافه کردن مپ باشه . چون هنوز نفهمیدم چطوری مپ اضافه میکنن :دی البته تو گوگل سرچ میکنم پیدا میکنم.

hajoo
20-08-2012, 15:02
برای مپ پسوورد گذاشتی یا نه؟

alivw71
20-08-2012, 15:47
برای مپ پسوورد گذاشتی یا نه؟
نه. مگه مپ رو میشه پسورد داد؟

hajoo
20-08-2012, 18:53
خودت بیا ببین.من تا حالا ادمین ندیدم تو سرورش نیومده باشه:31:

alivw71
20-08-2012, 21:00
بزنید 32 شاید بره . چون کنار مپ این عدد رو نوشته.

hajoo
20-08-2012, 21:30
برای من هر پسووردی میزنم خطا میده ولی وقتی p30 میزنم میگه ورژن پچم از سرور جدیدتره. مال من 1.5ه