PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نقد و بررسی گوشی lg kc910

احمدصالح پور
15-01-2009, 11:22
نقد و بررسي گوشي موبايلLGKC910
ال جی کا سی 910

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ال جی مدل KC910 گوشی همراه دیگری است که در ماه اوت سال 2008 میلادی به بازار گوشی‌های موبایل معرفی شد. این گوشی با ابعادی در اندازه‌های 14×55.9×107.8 میلی‌متر طراحی شده و وزنی برابر با 114 گرم دارد.

از مشخصه‌های اصلی KC910 می‌توان به صفحه نمایش لمسی 3.0 اینچی آن اشاره کرد. این نمایش‌گر 256.000 رنگی از نوع TFT می‌باشد و رزولوشنی برابر با 400×240 پیکسل دارد.

پشتیبانی از زنگ‌های پلی‌فونیک و MP3 با قابلیت ساخت و دانلود آهنگ،‌ پشتیبانی از دفترچه تلفن تصویری، پشتیبانی از کارت حافظه‌ی microSD حداکثر تا 8 گیگابایت، قابلیت‌های نسل سوم و HSDPA, 7.2 Mbps، Wi-Fi، GPS، بلوتوث نسخه‌ی 2.0 به همراه A2DP و USB نسخه‌ی 2.0 مشخصه‌های دیگری هستند که در این گوشی می‌بینید.

دوربین به کار رفته در ال جی مدل KC910 یک دوربین 8.0 مگاپیکسلی است که تصاویری با اندازه‌ی 2448×3264 پیکسلی ارایه می‌کند. این دوربین به لرزش‌گیر، فوکوس اتوماتیک و فلاش زنون مجهز است و عمل‌کرد بسیار خوبی دارد. به کمک فلاش زنون دیگر نگران عکاسی در شب یا در مکان‌های کم‌نور نخواهید بود. قابلیت فیلم‌برداری با رزولوشن VGA با سرعت 30 فریم در ثانیه و رزولوشن QVGA با سرعتی حداکثر تا 120 فریم در ثانیه از دیگر مشخصه‌هایی است که در این دوربین می‌بینید. لنز به کار رفته در این دوربین از نوع Schneider-Kreuznach می‌باشد و یک درپوش محافظ دارد. هم‌چنین، دوربین دومی نیز به عنوان دوربین ثانویه برای مکالمه‌های تصویری ارایه شده که آن نیز عمل‌کرد خوبی دارد.

KC910 به خروجی تلویزیون مجهز شده است و در عین حال، از فرمت‌های Xvid و DivX و کیفیت صدای دالبی برای پخش موزیک نیز پشتیبانی می‌کند.

مرورگر WAP 2.0/xHTML, HTML، قابلیت‌ ارسال یا دریافت پیام‌های SMS، MMS، EMS و ای‌میل، گیرنده‌ی داخلی GPS، جاوا MIDP 2.0، یک پخش‌کننده‌ی کارآمد با پشتیبانی از فرمت‌های MP3/MPEG4/AAC/DivX/Xvid، سازمان‌دهنده، مرورگر اسناد با پشتیبانی از فایل‌های DOC، XLS و PDF، یادداشت صوتی، هندزفری داخلی و T9 ویژگی‌های کارآمد دیگری هستند که در این گوشی ارایه شده است.

باتری مصرفی KC910 یک باتری استاندارد یون لیتیوم است که متاسفانه، تا امروز خبری مبنی بر طول عمر این باتری به دست ما نرسیده است. گوشی همراه ال جی مدل KC910 را می‌توان جانشین مناسبی برای گوشی ال جی Viewty به شمار آورد.

روی هم رفته می‌توان گفت گوشی موبایل ال جی مدل KC910 گوشی بسیار خوب و کارآمدی است که از کار با آن راضی خواهید بود. این گوشی از نظر کیفیت خوب دوربین هم‌تراز گوشی‌های سامسونگ مدل i8510 INNOV8 و سونی اریکسون مدل C905 قرار دارد.

مشخصه‌های اصلی گوشی همراه ال جی مدل KC910:

• طراحی زیبا و کاربری راحت
• پشتیبانی از باندهای GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
• صفحه نمایش 3.0 اینچی لمسی
• دوربین 8.0 مگاپیکسلی با رزولوشن 2448×3264 پیکسلی
• فلاش زنون و فوکوس اتوماتیک برای دوربین
• دوربین ثانویه برای مکالمه‌های تصویری
• قابلیت فیلم‌برداری رزولوشن VGA با سرعت 30 فریم در ثانیه و رزولوشن QVGA با سرعتی حداکثر تا 120 فریم در ثانیه
• پشتیبانی از Wi-Fi
• قابلیت‌ ارسال یا دریافت پیام‌های SMS، MMS، EMS و ای‌میل
• پشتیبانی از فرمت‌های MP3/MPEG4/AAC/DivX/Xvid
• پشتیبانی از کارت حافظه‌ی microSD حداکثر تا 8 گیگابایت
• باتری مصرفی یون لیتیوم
• ابعاد: 14×55.9×107.8 میلی‌متر
• وزن: 114 گرم

احمدصالح پور
15-01-2009, 11:27

احمدصالح پور
15-01-2009, 11:28

احمدصالح پور
15-01-2009, 11:30

S@nti@go_s&k
16-01-2009, 01:47
سلام.............
چند تا عکس از این گوشی زیبا و با کلاس

S@nti@go_s&k
16-01-2009, 02:50
عکسهای گرفته شده توسط این 8 مگا پیکسلی
خیلی با کیفیت گرفته

S@nti@go_s&k
16-01-2009, 02:53
البته سایز اصلی با کیفیت تر بود
چون نمیشد توی این صفحه جا داد با
اندازه 640 آپ کردم
توی سایز اصلی وقتی زوم میکنی کیفیتش بهتر معلوم میشه
با تشکر>>>>>>>>>>>>>>>>>

احمدصالح پور
21-01-2009, 14:22

دوربین موبایل ال‌جی، با كیفیت دوربین عكاسی

1 بهمن 1387

گروه خبری GSM : آیا هنوز دوربین عكاسی خود را همه جا با خود به همراه می‌برید؟ دیگر نیازی به این كار نیست. اكنون دیگر زمان آن فرا رسیده تا جایگزین مناسبی برای دوربین عكاسی تان پیدا كنید

گروه خبری GSM : آیا هنوز دوربین عكاسی خود را همه جا با خود به همراه می‌برید؟ دیگر نیازی به این كار نیست. اكنون دیگر زمان آن فرا رسیده تا جایگزین مناسبی برای دوربین عكاسی تان پیدا كنید. اگر از كیفیت عكس‌های تلفن همراه تان راضی نیستید و یا از سرعت پائین شاتر آن كلافه شده اید، می‌توانید به تمام این ناراحتی‌ها پایان دهید. شركت كره ای ال جی، دستگاه ‌دوربینی 8 مگا پیكسلی را طراحی كرده كه با در اختیار داشتن زوم اتوماتیك، عكس‌هایی با سرعت پردازش بالا و باكیفیتی فوق العاده را برای شما ثبت می‌كند.این دوربین عكاسی تلفن همراه (LG Innotek )، بسیار باریك است و ابعادی در حدود 9.5*9.5*6.5 میلی متر دارد و به آسانی روی دستگاه اصلی تلفن همراه نصب می‌شود. این دوربین 8 مگا پیكسلی با زوم اتوماتیک در حقیقت انقلاب جدیدی در رده دوربین‌های تلفن همراه محسوب می‌شود و در هر تصویر، تمامی خطوط و رنگ ها را به خوبی ثبت می‌كند. تصور كنید كه دوربین دیجیتال آخرین مدلی به تلفن همراهتان متصل باشد!!!

یكی دیگر از ویژگی‌های جذاب این دوربین، سرعت بالای شاتر آن است كه به مراتب سریع تر از شاترهای كند تلفن‌های همراه عمل می‌كند. رمز موفقیت آن نیز در رابط MIPI 2Lane نهفته است.این رابط در حقیقت رابطی پرسرعت است که اطلاعات تصویری (عکس هایی که با دوربین 8 مگاپیکسل گرفته می‌شود) را با سرعتی بالا جابه جا می‌کند. هر خط از این رابط، قابلیت انتقال Mbps 800 را داراست و زمانی که دو خط از این رابط به کار گرفته می‌شود، پهنای باند به حدود انتقال داده‌ای معادل یک و نیم گیگابایت در ثانیه (1.5 Gbps) می‌رسد.
LG Innotekدر حقیقت اولین نوآوری در زمینه تكنولوژی اتصال دوربین عكاسی به تلفن همراه به حساب می‌آید. در گذشته، عكس‌هایی كه در هنگام رویارویی با یك سوپراستار در خیابان ثبت می‌كردید، تیره و محو بود ولی دیگر این اتفاق رخ نخواهد داد، با استفاده از تكنولوژیLG Innotek عكس‌های شما شفاف و زیبا خواهد بود

S@nti@go_s&k
21-01-2009, 18:14
سلام.................
احمد جان امروز رفتم و از نزدیک ملاقاتش کردم: د ی ی
منظورم kc910 هستش از اون چیزی که تو عکسه کوچیکتره منظورم اینه که خیلی خوش دست بود قیمتش 490 بود با گارانتی البته گرون میداد
20__30 تومن ارزونتر هم میشه پیدا کرد
ولی در کل گوشی خوفیه

احمدصالح پور
21-01-2009, 18:47
صفحه ال سی دیش چطور؟؟؟برای فیلم دیدن مناسبه به نظرت ؟چون من خیلی دوست دارم با گوشیم فیلم ببینم .......... راستی کجا قیمت کردی علا الدین؟؟؟؟البته باید منتظر افت قیمت هم بود چون معمولا" افت قیمت خوبی داره ال جی سانتیاگو جان دستت دردنکنه بابت خبر و اطلاعات مفیدت

S@nti@go_s&k
21-01-2009, 19:06
خواهش
آره صفحه ی بزرگ در عین حال جمع وجوری داشت علاادین ندیدم کرج دیدم 1 دونه بود اونم تا حالا فکر کنم فروخته آخه هرکی میرسید
میدید حال میکرد
فروشندهه به من میگفت دوربینش 8 .......من خندم گرفته بود گفتم میدونم بابا نمی خاد بگی:د ی
صفحشم برای فیلم خوب بود اتفاقا منم مثه خودت عشقه فیلمو عشقه موزیکم

DariushGreat
10-02-2009, 13:20
سلام. اول از همه یه عکس همه جانبه از این گوشی واستون می گذارم که حال کنید...:46:

بعد آقا یه پرسشی واسم پیش اومده. اگه توی عکساش به پشت گوشی دقت کرده باشین نوشته Dolby Mobile. تا اونجایی که من می دونم برای داشتن یه سیستم دالبی بایستی حداقل 6 بلندگو داشته باشی که به صورت 5.1 کاناله باشن. حالا من موندم... اگه این گوشی دالبی هست، چجوری این 6 تا بلندگو رو توی خودش جا داده؟؟؟:5:
دوستان خواهشا رفع ابهام بفرمایید :11: