PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست مقایسه جدی ورژن های مختلفcs فتوشاپ

s_r_asadiyan
13-01-2009, 23:51
سلام
از دوستان و اساتید فن فتو شاپ می خوام در این تاپیک مقایسه ای داشته باشن بین نسخه های مختلف cs فتوشاپ تا بهتر بشه انتخاب کرد که کدوم یکی از این نسخه ها می تونی برای هرکسی چه کاربردی رو به ارمغان بیاره؟!
اگه امکانش هست تفاوت نسخه ها رو در امکانات اضافه شده ، سرعت و حداقل نیاز سخت افزاری برای نصب ، سازگاری با سیستم عامل های مختلف، .... بررسی بفرمایید
با تشکر

masoudtr
14-01-2009, 00:20
سیستمی که داری چی است؟مسلما ورژن c4me که فکر کنم اومده باشه از همه بهتره ولی باید ببینی سیستمت میکشه یا نه؟

s_r_asadiyan
14-01-2009, 00:40
سیستمی که داری چی است؟مسلما ورژن c4me که فکر کنم اومده باشه از همه بهتره ولی باید ببینی سیستمت میکشه یا نه؟
==================================================
دوست من سلام
من این تاپیک رو به این خاطر زدم که هرکسی باداشتن هر نوع سیستم سخت افزاری و کاربردی که از فتوشاپ انتظار داره بیاد و بتونه انتخاب درست رو داشته باشه جون ظاهرا در سزی cs فتوشاپ تفاوت ها ی ان چنانی دیده نمی شه مگه این که اساتید یک مقایسه جدی داشته باشن
به احترام درخواست شما اینم مشخصات سیستم من:

MOTHER .BOARD:BIOSTARTP43 HP 5.0
CPU: e5200
VGA: ATI-4670 (HIS
RAM: EDATA 2*2 GB (bus 800
hard.Drive:SEAGATE 500 GB
POWER : 535 WATT (GREEN

Libra
14-01-2009, 14:34
والا من فتوشاپ رو توی نسخه 5 شروع کردم ، اما با تاخیر کوتاه ، نسخه 7 اومد و اوج شکوفایی گرافیک 2 بعدی با این نسخه شروع شد ، از همون زمان ورژن 7 بعنوان ورژن تجاری استاندارد تثبیت شد ، منم توی همین ورژن موندم

ورژن های جدید تا این نسخه آخری cs4 که قابیت 3d داره ، یه تعداد ----- و پلاگین اضافی داره و چیز خاصی نیست ، من همون 7 me رو دوست دارم ، محیط ساده ، سبک و جمع و جور و کاربردی ، به قول معروف : کور از خدا چی میخواد ؟ ...

huti_421
14-01-2009, 18:51
این مقایسه نسبی و گاها سلیقه ای میتونه باشه

در درجه ی اول سیستم سخت افزاری تو انتخاب ورژن اکثر نرم افزار ها دخیله !!!

بعد محیط کاربری و رابط گرافیکی اون تو انتخاب ورژن دخیله !!!

قابلیت های اضافه شده تو ورژن های جدید میتونه عامله موثری هم در انتخاب باشه

پس برای انتخاب ورژن فتوشاپ و با توجه به این معیار ها میتونید نیاز خودتون رو به راحتی تامین کنید

من چون سیستمم به نسبت قویه ، عادت به استفاده از آخرین ورژن نرم افزار ها رو دارم و قابلیت های اضافه شده در ورژن CS4 من هم از CS4 استفاده می کنم

برای فارسی نویسی هم همیشه از نرم افزار Corel سافتده می کنم به این صورت که متن رو تو Corel مینویسم ، بهش افکت میدم و با PNG یا PSD خروجی میگیرم و بعد وارد نرم افزار فتوشاپ می کنم !!!

امیدوارم توضیحاتم به دردتون بخوره !!!

mahsoft
14-01-2009, 23:37
تا وقتی نسخه نهایی cs 4 نیومده نمیشه خیلی دقیق مقایسه کرد

برای من این نسخه 4 راضی کننده نیست باگ زیادی داره

تا نسخه فول هم نیاد نمیشه مقایسه دقیقی از نسخه ها نسبت به هم داشت

huti_421
14-01-2009, 23:57

نسخه که بتا نیس :دی Extended اِ

smfr
15-01-2009, 00:27

:18::27:

آقا نسخه Me هم که حداقل بعد از یکی دو ماه بعد از نسخه فاینال میاد هم بیشتر از 1 ماهه که اومده!!!!!!

شما میشه یکی از اون باگهایی رو میگین رو اینجا بیان کنید
ممنون میشم.

smfr
15-01-2009, 00:33
یقینا همیشه نسخه آخری فوتوشاپ از نسخه های قبلی خیلی بهتره!!!
اینو به عمل کامل میشه حس کرد!
Adobe هیچ وقت مثله مایکروسافت نبوده که آدم تردید کنه از کدوم یکی از نسخه نرم افزاراش استفاده کنه!
تو فوتوشاپ هرچی نسخه ها جولوتر میرن کار هم برای آدمهای حرفه ای راحتتر میشه هم برای مبتدیها!!
تغییرات هم اینقدر تعدادشون زیاده عمرا هیچ جا بطور کامل لیست نمیشه و همیشه مهترینهارو میگن. بقیه تغییرات رو هم کاربر حین کار یکی یکی متوجه میشه!!
من اکیدا نسخه CS4 Extended Middle East رو پیشنهاد میکنم.

mahsoft
15-01-2009, 02:47
یقینا همیشه نسخه آخری فوتوشاپ از نسخه های قبلی خیلی بهتره!!!
اینو به عمل کامل میشه حس کرد!
Adobe هیچ وقت مثله مایکروسافت نبوده که آدم تردید کنه از کدوم یکی از نسخه نرم افزاراش استفاده کنه!
تو فوتوشاپ هرچی نسخه ها جولوتر میرن کار هم برای آدمهای حرفه ای راحتتر میشه هم برای مبتدیها!!
تغییرات هم اینقدر تعدادشون زیاده عمرا هیچ جا بطور کامل لیست نمیشه و همیشه مهترینهارو میگن. بقیه تغییرات رو هم کاربر حین کار یکی یکی متوجه میشه!!
من اکیدا نسخه CS4 Extended Middle East رو پیشنهاد میکنم.

نمیدونستم اومده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینجاس از یکی از دوستان گرافیستم هم جویا شدم اونم خبر نداشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان سایت ادوبی رو دیدم بله اومده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر نسخه ای رو نمیشه به پیشرفت تلقی کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این نسخه حتما پیشرفت هایی داشته باگ هم در برنامه چیز عادی محصوب میشه حتی نسخه فول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نظر من هم شخصی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]