PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجرا نشدن Device manager

mn2hp
13-01-2009, 23:32
من یه ویندوز ویستای Home Premium 64bit دارم که وقتی Device manager رو اجرا میکنم این پیغام رو نشون میده:

MMC could not create the snap-in.The snap-in might not have been installed correctly.

چطور میتونم این مشکل رو رفع کنم؟

فکر کنم از وقتی اونو آپدیت کردم این پیغام ظاهر میشه.

:41:

hosseinmusicmaster
14-01-2009, 17:36
می تونید از سیستم ریستور کمک بگیرید
رو درایو راست کلیک کنید ! در تب Previous Versions قبل از اینکه ویندوزتون و آپدیت کردید انتخاب کنید بعد اوکی رو بزنید !

mn2hp
14-01-2009, 20:35
می تونید از سیستم ریستور کمک بگیرید
رو درایو راست کلیک کنید ! در تب previous versions قبل از اینکه ویندوزتون و آپدیت کردید انتخاب کنید بعد اوکی رو بزنید !
ببخشید میشه یه کم بیشتر توضیح بدین؟

Robobomb
20-01-2009, 00:19
دوست عزیز من تا حالا سیستمت رو ریستور کردی؟

اگه نکردی روشش اینه :

اول سیستمت رو ریستارت میکنی بعد هنگامی که کامپیوتر مخواهد راه اندازی شود تا موقع با لا آمدن ویندوز دکمه F8 بزن تا یک قسمت از راههای ورودی سیستم بیاد.تو این قسمت چند تا نوشته های انتخابی برای نحوه بالا آمدن ویندوز وجود دارد شما به قسمت Safe Mode رفته و کلید Enter را بزنید.پس از زدن کلید Enter شما وارد یک قسمتی از ویندوز میشوید که همون ویندوز ویستا خودتون اما با قابلیت های پایین میشوید.ممکن هنگام ورود از شما Yesیا No بخواهد که شما Yes را انتخاب کنید.هنگامی که ویندوز(SafeMode)کامل بالا اومد به این قسمتی که آدرسش رو زیر نوشتم بروید:

Start / All Programes / Accesorreas / System Tools / System Reastore

وقتی که وارد این قسمت شدید دکمه Next را بزنید تا به یک قسمتی برسید که قسمت چپ آن یک جدول تقویم شکل وجود دارد.شما ازاین قسمت میتونین روزهایی که از زمانی که ویندوز را نصب کرده اید مشاهده کنید و در قسمت راست آن کارهای که در سیستمتان از جمله Install,Remove,Uptodate را انجام داده اید با توجه به زمان آن ملاحظه کنید.شما قسمتی رو که فکر میکنید با نصب یا آپدیت آون ویندوزتون به مشکل بر خورده انتخاب و Next را بزنید .تابه قسمتی برسید که ویندوزتون ریستور(Reastore) بشه .ودر اینجا صبر کنید که عملش به اتمام برسد. پس از تمام شدن آن سیستمتون ریستارت میشه .و وارد ویندوزتون که شدین ببینین مشکلتو ن حل شد.....

موفق باشید:11: