PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل هارد اکسترنال هنگام نمایش درایو

MZ463
13-01-2009, 18:21
من یه هارد اکسترنال لپ تاب با ظرفیت 320 به تازگی خریداری کردم...
زمانی که از طریق پورت USB به کامپیوتر خونگی متصلش میکنم و وارد MY Computer میشم تا درایو ها رو نشون بده علاوه بر درایو های خود pc یک درایو هم برای اون به صورت مجزا تشکیل شده...
سوال اینجاست که زمانی که بر روی درایو متصل شده از طریق USB (همون هارد اکسترنال لپ تاب) دبل کلیک میکنم تا اطلاعاتش رو بتونم ببینم و روش عملیات مختلف (کپی / پیست و ...) انجام بدم پیغامی با عنوان :

SMSS64 ظاهر میشه و اجازه ی ورود به این درایو رو نمیده...:18:
مشکل از کجاست؟!

البته بلافاصله پس از اتصال از طریق USB پنجره ای باز میشه که مطابق معمول با کلیک بر روی Open Folder میتوان محتویات اون رو دید اما از راهی که در بالا گفتم امکان نداره...

اگه دوستی میتونه راهنمایی کنه ، ممنون میشم:11:

glc_engineer
13-01-2009, 22:48
من یه هارد اکسترنال لپ تاب با ظرفیت 320 به تازگی خریداری کردم...
زمانی که از طریق پورت usb به کامپیوتر خونگی متصلش میکنم و وارد my computer میشم تا درایو ها رو نشون بده علاوه بر درایو های خود pc یک درایو هم برای اون به صورت مجزا تشکیل شده...
سوال اینجاست که زمانی که بر روی درایو متصل شده از طریق usb (همون هارد اکسترنال لپ تاب) دبل کلیک میکنم تا اطلاعاتش رو بتونم ببینم و روش عملیات مختلف (کپی / پیست و ...) انجام بدم پیغامی با عنوان :

smss64 ظاهر میشه و اجازه ی ورود به این درایو رو نمیده...:18:
مشکل از کجاست؟!

البته بلافاصله پس از اتصال از طریق usb پنجره ای باز میشه که مطابق معمول با کلیک بر روی open folder میتوان محتویات اون رو دید اما از راهی که در بالا گفتم امکان نداره...

اگه دوستی میتونه راهنمایی کنه ، ممنون میشم:11:

ظاهرا هاردديسكت مشكلي نداره
به احتمال خيلي زياد دچار ويروس شده هاردديسكت

ببين با آنتي ويروس ميتوني مشكلتو حل كني يا نه

يا علي

MZ463
15-01-2009, 19:36
ممنون از راهنماییتون...
من فایل های هیدن کامپیوتر رو به نمایش در آوردم و دیدم که در شاخه ویندور یک فایل با همون نامی که گفتم هست ، اون رو پاک مردم و مشکل برطرف شد...

مرسی