PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كار با مودم v92

emp-ehsan
20-01-2006, 15:55
مودم من اينتل مدل v92 مي خواستم بدونم چطور مي شه از امكان انتظار مكالمش استفاده كرد
باتشكر

'POP'
20-01-2006, 16:26
سلام دوست من.
در پاسخ شما:
1- ISP شما (مثل سيستم شما) داراي مودمي با قابليت پشتيباني از استانداردهاي V.92/V.44 باشه.
2- خط تلفن شما از سرويس انتظار مكالمه پشتيباني كنه(با يك مراجعه ي ساده به مخابرات- بدون هزينه)
3- نصب برنامه اي كمكي مثل" Phone Tray Dialup" يا برنامه اي مشابه كه حتما داخل CD مودم شما موجود هست.
لازم به توضيح هست كه با كمك اين قابليت ، مودم شما مي تواند مودم ISP را براي چند دقيقه(كه اين زمان توسط ISP تعيين شده) در حالت جلوگيري از اشغال(Hold ) قرار دهد ... .
موفق باشيد.
;)

emp-ehsan
20-01-2006, 16:31
با تشكر از پاسخگويي شما
ببينيد دوست عزيز اصل هدف من اينكه كه وقتي من توي اينترنت هستم و كسي پشت خط اومد اينترنت من قطع بشه و تلفن وصل بشه

'POP'
20-01-2006, 16:54
... كسي پشت خط اومد اينترنت من قطع بشه و تلفن وصل بشه
اگر از مودم قديمي تر(V.90) و ويژگي انتظار مكالمه استفاده مي كرديد و كسي با شما تماس مي گرفت ، اتصال شما خودبخود قطع مي شد ؛ اما با استفاده از مودم V.92 ، بالون يا پنجره اي باز شده وشماره ي تلفن تماس گيرنده رو نشان ميده و اينجا اختيار با شماست كه از دو دكمه ي Disconnect و Put on Hold كداميك را انتخاب كنيد.
;)

emp-ehsan
20-01-2006, 17:12
من نرم افزار Phone Tray Dialup" رو نصب كردم ولي موقع آنلاين بودن جواب نميده
براي فعال كردن سرويس انتظار مكالمه يك شماره تلفن هست اگه اونو كسي مي دونه بگه

hoseinquest
20-01-2006, 21:13
واقعا شماره اي هست چيه؟؟؟

R£ɀД
20-01-2006, 21:19
براي فعال كردن سرويس انتظار مكالمه يك شماره تلفن هست اگه اونو كسي مي دونه بگه بله شماره اي هست ولي تا وقتي به مخابرات رجوع نكني و از طريق اون ها اقدام به فعال سازي اين امكان نكني فايده نداره.

با استفاده از مودم V.92 ، بالون يا پنجره اي باز شده وشماره ي تلفن تماس گيرنده رو نشان ميده

فريد جان اون پنجره كه ميگي باز ميشه و اين امكان رو در اختيار ما ميزاره ولي متاسفانه شماره كسي رو كه پشت خط است نشون داده نميشه. ( فكر كنم مشكل از مخابرات هم باشه ).

neda1182004
22-01-2006, 05:31
فعال کردن انتظار مکالمه در بعضی مناطق با کد#43* ودر بعضی جا ها شبیه همین است که با مراجعه به مخابرات منطقه می توان این کد را دریافت کرد.