PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در نصب برنامه Hollywood FX 4 براي اجرا در Ulead Media Studio pro 7 ؟؟؟

Mr.Mohamad
08-01-2005, 07:25
سلام خسته نباشيد دوستان عزيز اميدوارم كه خوب و سرحال باشيد .
من ميخواستم كه برنامه Hollywood FX 4 رو براي اجرا در نرم افزار Ulead Media Studio pro 7 نصب كنم ولي متاسفانه نصب ميشه ولي در قسمت ترانزينيشن هاي برنامه آيكون هاليود FX نمياد .
البته من قبلا از ورژن قبلي برنامه هاليود كه نسخه چهارش بود استفاده ميكردم ولي نمي دانم چرا اين ورژن رو نمي تونم درست نصب كنم ممنون ميشم كه شماهايي كه بلديد به من كمك كنيد

Mr.Mohamad
08-01-2005, 22:06
بابا دمتون گرم يعني كسي نبود جواب ما رو بده .24 نفر بازديد اما تعداد جواب 0 :cry: :roll: :?:

Mr.Mohamad
09-01-2005, 08:24
:cry: :cry: :cry: :cry:
:evil: :evil: :evil: :evil:
:roll: :roll: :roll: :roll:
:?: :?: :?: :?:
:( :( :( :(

Sina
09-01-2005, 15:38
Mr.Mohamad جان شما لااقل اسم تاپيك رو درست انتخاب كن تا كسي كه بلده با ديدن تاپك شما بيد و كمك كنه!
من اسم تاپيك شما رو ويرايش ميكنم ...

Mr.Mohamad
11-01-2005, 14:47
sina, خان مرسي ولي انگار كسي بلد نيست كه مشكل منو حل كنه :?

Mr.Mohamad
13-01-2005, 00:07
واي آخه كسي نيست جواب بده

saghy
13-01-2005, 02:18
سلام
دوست عزيز تا جايي كه من يادم هست هنگام انتخاب برنامه اي كه ميخواهيد پلاگين رو روش نصب كنيد ؛ بايد كه برنامه مديا استوديو را بدون اهميت ورژن آن و در شاخه Vfx_plug نصب كنيد.

siadate
11-04-2006, 07:36
دوست عزيز بهد از نصبhfx45gold يا هر ورژن دیگه شما بایدhfx45plugins رانصب کنید در این مرحله سیستم از شما میپرسد که این نرم افزار را روی کدام نرم افزاردیگه نصب کنم حالا شما ا زمیان گزینه ها نرم افزار داخواه راانتخاب می کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](105).gif

siadate
11-04-2006, 08:16
باسلام خدمت دوست شمادوست عزیز:
دوست عزیز همانطور که گفتم ابتدا hollywood دلخواه رانصب می کنید سپس باید hfx45plugins
ورژن مورد نظر را نصب کنید که در حین نصب از شما سوال می کند که این ترانزیشنها را بر روی کرام نرم افزارها نصب کنم حالا شما Ulead Media Studio 6 را انتخاب کن و ok رو استاد کن حالا وقتی که داخل Ulead Media Studio pro 7 می روی در قسمت ترانزیشنها بر روی گزینه هالی وود کلیک کن حالا روی شکل تزانزیشن هالیوود دابل کلیک کن واز آنجا بر رویoptions کلیک کن تا نرم افزار هالیوود اجرا شود و..........

مشکلی بود به من میل بزن syadate_mohammad@yahoo.com

siadate
15-04-2006, 23:42
فكر كنم دوستمون بكلي فراموش كرده اين ..............