PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با باز کردن فایلهای دانلود شده

hajikhan
13-01-2009, 04:17
سلام دوستان
من یک سریال دانلود کردم که 29 پارت بود از مگا اپلود اولا که پارت یک یک فایل exe هست و بقیه فایلها rar iهستش
حالا وثتی فایلها رو اکستراکت میکنم بعد از رسیدن به اخرین پارت ارور میده و هر چی باز شده بود میپره حتی فایل اخر رو دو باره دانلود کردم اما باز هم درست نشد ضمنا من بعضی از پارتها رو با خود فایر فاکس دانلود کردم چندتایی رو با فلش گت و چند تا رو هم با اینترنت دانلود منیجر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون میشم دوستان کمک کنند حقیقتش این یک کارتون هست که به بچه هام قول دادم اما به مشکل خوردم لطفا کمک کنید و دل دو کودک رو شاد کنید ممنون:11:

sonic63
13-01-2009, 07:31
بهتر بود همه پارت ها رو با یه نرم افزار دانلود می کردی .... به هر حال به نظر می رسه یکی از فایل های فشرده شده مشکل جدی داشته باشه. من هر وقت با چنین مشکلی مواجه می شم قید همه چی رو می زنم... اما خوب شاید دوستان راهی برای حل این مشکل داشته باشند.

حالا اسم این کارتونه چی هست که مجبور شدی دانلودش کنی.... بگو شاید خودمون داشتیمش!:20:

mariahcruise
13-01-2009, 09:37
سلام منم یه چنین مشکلی دارم البته یه فیلم در 14 پارت rar متاسفانه همه رو دانلود کردم ولی 3 پارت آخری از سرور پاک شده آیا راهی داره تا جایی که دانلود شده رو ببینیم