PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رونالدو بهترين بازيكن جهان شد

XMAN9
12-01-2009, 23:55
در مراسمي كه چند دقيقه پيش در حال برگزاري بود رونالدو به عنوان مرد سال فوتبال جهان انتخاب شد.

franch
13-01-2009, 00:25
اين هم خبر كامل:

دقایقی پیش و در مراسم گالا 2008 انتخاب نفرات اول تا سوم مردان و زنان فوتبال جهان انجام شد :

مردان

1 - کریستیانو رونالدو ( پرتغال و منچستر یونایتد)

2 -لیونل مسی ( آرژانتین و بارسلونا)

3 - فرناندو تورس ( اسپانیا و لیورپول)

زنان

1 - مارتا (برزیل)

2 - بیرگیت پرینتز ( آلمان)

3 - کریستیانه ( برزیل)

vahid_civil
13-01-2009, 00:43
حقش نبود
حق تیم ملی اسپانیا خورده شد

قهرکانی لیگ انگلیس و لیگ اروپا و لیگ قهرمانان جهان رو بدست آوردن با 42 گل زده حقش نیست.
اونوقت تیم اسپانیا با 7 تا بازی انجام دادن حقشه ؟

MoJtaBa.R
13-01-2009, 00:43
حقش نبود

بيشتر از اسپانيا حق مسي خورده شد با اينکه برزيليم ولي لذت بازي اي که مسي به آدم القاء ميکنه کريس نميکنه

آخه به چه حسابي .... ؟؟؟

franch
13-01-2009, 00:45
از تورس خيلي ها بهتر بودن براي سومي.

MoJtaBa.R
13-01-2009, 00:45
قهرکانی لیگ انگلیس و لیگ اروپا و لیگ قهرمانان جهان رو بدست آوردن با 42 گل زده حقش نیست.
اونوقت تیم اسپانیا با 7 تا بازی انجام دادن حقشه ؟

خوب راست ميگي ولي نبايد زدن گل ملاک باشه . کيفيت بازي پس چي ميشه . تاثير گذاري يا خلاقيت

به هر حال هر کس يه جور نظر داره

ali...
13-01-2009, 00:47
حقش نبود

واقعا حقش نبود
آخر بی انصافیه.....

shazdeh23
13-01-2009, 00:49
خوب راست ميگي ولي نبايد زدن گل ملاک باشه . کيفيت بازي پس چي ميشه . تاثير گذاري يا خلاقيت

به هر حال هر کس يه جور نظر داره

به نظر منم حقش نبود. به گفته مورینیو، رونالدو توی منچستر بهترین بازیکنه و لا غیر
رونالدو داره نون قدرت منچستر رو میخوره. میخوام ببینم اگه از اینجا بیا بیرون بازم همچنان بهترین بازیکنه؟
یا حق

MoJtaBa.R
13-01-2009, 00:53
رونالدو داره نون قدرت منچستر رو میخوره. میخوام ببینم اگه از اینجا بیا بیرون بازم همچنان بهترین بازیکنه؟

کلا اين اواخر ازش متنفر شدم با اينهمه حواشي اي که داره

ايشا... از منچستر ميره و مث خيليا زود دورانش تموم ميشه

hoomaan
13-01-2009, 00:54
همیشه میگم این بازیکن هیچوقت بزرگ نمیشه . با این همه گل زده و بردن این جوایز هنوز نتونسته محبوبیتی تو دل طرفدارای فوتبال باز کنه .

ali...
13-01-2009, 00:57
کلا اين اواخر ازش متنفر شدم با اينهمه حواشي اي که داره

ايشا... از منچستر ميره و مث خيليا زود دورانش تموم ميشه

ایشالا
..........

Rjoun
13-01-2009, 01:03
حق مسي بود

Core
13-01-2009, 01:22
حق مسي بود
تأیید میشه

cescjoon
13-01-2009, 01:35
قطعا قهرمانی هایی رو که رونالدو با منچستر در فصل قبل و زدن 42 گل بدست آورد در این تصمیم دخالت داشته.

من کاملا موافقم که بازی مسی خیلی بهتر از رونالدو هست و شکی هم توش نیست ولی مسی در فصل قبل با بارسلونا حتی

یک جام حذفی هم بدست نیاورد و فقط در المپیک با آرژانتین قهرمان شد و بدت آوردن قهرمانی خیلی مهمه .

با تشکر

Greatone
13-01-2009, 01:42
مسی بهتر بود...
مهم نیس
ساله دیگه مسی همه رو درو میکنه !

vahid_civil
13-01-2009, 01:49
چه عجب یکی هم از من دفاع کرد !
===
من هم بارسلونا رو دوست دارم و هم منچستر رو.
و هم عاشق رونالدو هستم و هم مسی. مسی تکنیک قشنگتری داره ولی سال 2008 براش با قهرمانی همراه نبود.
سال 2007 مسی خیلی بهتر از کاکا بود (من یه برزیلی هم هستم!) ولی کاکا قهرمان لیگ قهرمانان هم شده بود پس بهترین بازیکن شد. امسال حق رونالدو بود.خارج از همه حرفایی که مبنی بر ترک منچستر زد یا نزد!
کافیه به بازیش کمی دقت کنید. تنها بازیکنیه که مستقیم به محوطه جریمه حریف میزنه.
مسی یا رونالدینهو به عرض میزدن ولی رونالدو مستقیم عمل میکنه.
به نظرم امسال حقش بود. همونجور که سال 2009 قطعا حق مسی خواهد بود.
بحث من سر حق مسی بودن یا رونالدو بودن نبود.
من در جواب دوستمون که گفتن حق تیم اسپانیا بود این حرف رو زدم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohamad23
13-01-2009, 02:20
حق مسی بود

ali...
13-01-2009, 02:24
حق مسی بود

بله حق مسی بود...
(با اینکه اصلا از بارسا خوشم نمیاد)

amir2011
13-01-2009, 02:27
به نظر من بهترین فرد برای جایگاه سوم ژاوی بود نه تورس..!
سال دیگه هم شک نکنید مسی اوله...(سالی که نکوست از بهارش پیداست) اگه امسال هم مسی نشد فقط به خاطر افت پارسال بارسا بود...

mohamad23
13-01-2009, 02:41

Alireza Taji
13-01-2009, 03:45
خوب رونالدو فصل پیش فوق العاده بود و بر عکس مسی افت کرده بود اما برای سال بعد 100% مسی انتخاب میشه

مسی تو این فصل بعضی بازیها را یک تنه نتیجش را تغییر داده.:40:

pandemonium
13-01-2009, 05:50
مسی بی همتاست ...
اصلا کلاس کار مسی با بقیه شون فرق داره .

امير موسر
13-01-2009, 08:21
حیف مسی نشد !

corey
13-01-2009, 10:54
اول و دوم که مشخص بود ولی انتخاب تورس کمی عجیب بود
اگه قرار بود از اسپانیا بازیکن انتخاب کنن ژاوی و کاسیاس و داوید ویا خیلی از تورس لایق تر بودن

M_Abieteh
13-01-2009, 11:15
****فقط مسی****

ارمغان جنون
13-01-2009, 12:33

رسانه های بریتانیا رابطه جدید کریستیانو رونالدو را که بتازگی از طرف مجله فرانس فوتبال مرد سال فوتبال اروپا در سال ۲۰۰۸ انتخاب شده است را فاش کردند

روزنامه سان دوست دختر جدید کریستیانو رونالدو را یک مانکن ۲۳ ساله اکراینی معرفی کرده است . آلیونا هاینز اکراینی در حال با کریستیانو رونالدو رابطه برقرار کرده است که همسر یک مرد ثروتمند ۵۰ ساله است او قصد طلاق گرفتن از شوهرش را به سبب آشنائی با کریس دارد

شوهر آلیونا با مشاهده ۴۹ اس ام اس عاشقانه کریس برای همسرش پرده از این ماجرا برداشت او با انتقاد و عصبانیت شدید از کریستیانو رونالدو حرکت اونو بچگانه و…خوند

آلیونا هاینر مانکن ۲۳ ساله اکراینی در یک دپارتمن فشن در منچستر کار می کند او برای یک سایت دوست یابی بریتانیایی که دختران زیبا روسی را برای مردان بریتانیایی پیدا می کند نیز فعالیت می کند

کریستیانو رونالدو در گذشته ثابت کرد که فقط دنبال گذراندن روزایی با دختران مختلف است همه حرف هایی عاشقانه او نسبت به دوست دختران قبلیش پس از گذشت زمانی کوتاه فراموش شد ! منفور محبوب یکی از پرحاشیه ترین فوتبالیست های دنیا نیز است

hoomaan
13-01-2009, 18:29
کسی لیست رای ها رو داره که مربیا و کاپیتانهای تیم ملی های کشورهای جهان هر کدوم به کی رای دادن ؟
هر سال منتشر میشه . کریم و دایی به مسی رای دادن .

ferdfe
13-01-2009, 20:00
هرکی بگه حق روالدو نبود انتخاب بشه باید به این نکته توجه کنه که این انتخابا اسمش بهترین بازیکن دنیا در سال 2008 هست نه در حال حاضر!

پارسال رونالدو آقای گل لیگ برتر شد. آقای گل لیگ قهرمانان شد. بهترین بازیکن لیگ قهرمانان شد. بهترین بازیکن لیگ برتر شد. قهرمان لیگ برتر شد. قهرمان لیگ قهرمانان هم شد. ولی مسی چی شد؟

چه از لحاظ فردی و چه از لحاظ افتخارات تیمی رونالدو پارسال از همه ی بازیکنان دنیا یه سر و گردن بالاتر بود.

ولی اگه بخوایم به الان نگاه کنیم مسی در حال حاضر بهتر از رونالدو هست.

پارسال :18:
هم چین می گی که انگار پارسال 365 روز پیش بوده !!!

مثل اینکه تازه وارد سال جدید (2009) شدیم :27:

momkhbpsp
13-01-2009, 20:15
فکر کنم اگه یه نظر سنجی اضافه میشد 90% میگفتن مسی بهتره
محبوبیت مسی تو جهان بیشتر از رونالدو هم هست
حاشیه های مسی خیلی کمتره وهر مربی از بازیکن کم حاشیه بیشتر خوشش میاد و مورد قبولشه
به نظر من 2 ساله که دارن حق مسی رو میخورن شاید به خاطر سن کمشه که میگن بازم جا داره تا پیشرفت کنه
حالا من موندم کی به رونالدو رای داده؟؟؟؟؟

Alireza Taji
13-01-2009, 22:09
من خودم از رونالدو متنفرم و یک بارسایی هم هستم اما دیگه انصاف باید داشت حق رونالدو بود
فصل پیش رونالدو همه کار کرد اما مسی تحت تاثیر وضعی که بارسا فصل پیش داشت کاملا مشخص بود که افت کرده بود.
اما این را باید بگم که رونالدو تو مسائل اخلاقی جزء بی بندو بار ترین بازیکنان هست و ادم بیش از حد خودخواهی هست!
بر خلاف مسی:40:

mohamad23
14-01-2009, 11:39
تاریخچه ی مردان برتر جهان :
کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن 2008 جهان شد/ طلسم منچستر شکست

کریستیانو رونالدو با کسب عنوان بهترین بازیکن جهان، دومین بازیکن کشور پرتغال و نخستین مرد منچستریونایتدی تاریخ شد که چنین عنوان معتبری را از آن خود کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) از سال 1991 و با نظر سنجی از مربیان و کاپیتان‌های تیم های ملی مختلف دنیا، بهترین بازیکن فوتبال سال جهان را انتخاب می کند.

در 18 دوره گذشته این انتخابات زین الدین زیدان بازیکن اسطوره ای فوتبال فرانسه و رونالدو برترین گلزن ادوار مختلف جام جهانی 3 مرتبه این عنوان معتبر را از آن خود کرده اند و پس ازآنها رونالدینهو برزیلی 2 مرتبه به این افتخار رسیده است.

همچنین لوتارماتئوس، مارکو فان باستن، روبرتو باجو، روماریو، ژرژ وه آ، ریوالدو، لوئیزفیگو، فابیو کاناوارو و کریستیانو رونالدو دیگر بازیکنان مطرح جهان بوده اند که در ادوار مختلف این افتخار ارزشمند را کسب کردند.

در بین کشورهای جهان، برزیل با داشتن 5 بازیکن و کسب 8 عنوان بهترین بازیکن سال جهان در رده نخست این رده بندی قرار دارد. پس از این کشور، فرانسه با یک بازیکن و کسب 3 عنوان بهترین بازیکن سال جهان در رده بعدی قرار گرفته و ایتالیا و پرتغال نیز با 2 بازیکن و کسب 2 عنوان بهترین بازیکن سال جهان بصورت مشترک در رده سوم قرار گرفته اند. آلمان، لیبریا و هلند در این رده بندی عناوین بعدی را به خود اختصاص داده‌اند.

ما نکته جالب توجه در این رده‌بندی حضور ژرژ وه آ لیبریایی به عنوان تنها بازیکن قاره آفریقا در بین بازیکنانی است که موفق شده عنوان بهترین بازیکن سال جهان را به دست آورد.

همچنین در بین باشگاه‌های جهان 4 بازیکن بارسلونا 6 عنوان بهترین بازیکن سال جهان را به خود اختصاص داده اند. رئال مادرید هم با داشتن 4 بازیکن 4 عنوان را از آن خود کرده است. یونتوس هم با 3 بازیکن و کسب 4 عنوان بهترین بازیکن سال جهان در رده سوم قرار گرفته است. ضمن اینکه کریستیانو رونالدو اولین بازیکن منچستریونایتد است که چنین عنوان معتبری را برای این باشگاه انگلیسی کسب می کند.

بهترین بازیکنان ادوار مختلف جهان به شرح زیر است:
1991- لوتار ماتئوس(ملیت: آلمان - باشگاه: اینترمیلان)
1992- مارکو فان باستن (ملیت: هلند - باشگاه: آث میلان)
1993- روبرتو باجو (ملیت: ایتالیا - باشگاه: یوونتوس)
1994- روماریو(ملیت: برزیل - باشگاه: بارسلونا)
1995- ژرژ وه آ (ملیت: لیبریا - باشگاه: پاریسن ژرمن و آث میلان)
1996- رونالدو(ملیت: برزیل - باشگاه: آیندهوون و بارسلونا)
1997- رونالدو (ملیت: برزیل - باشگاه : بارسلونا و اینترمیلان)
1998- زین الدین زیدان (ملیت: فرانسه - باشگاه: یوونتوس)
1999- ریوالدو (ملیت: برزیل - باشگاه: بارسلونا)
2000- زین الدین زیدان (ملیت: فرانسه - باشگاه: یوونتوس)
2001- لوئیس فیگو(ملیت: پرتغال - باشگاه: رئال مادرید)
2002- رونالدو (ملیت: برزیل - باشگاه: اینتر میلان و رئال مادرید)
2003- زین الدین زیدان (ملیت: فرانسه - باشگاه: رئال مادرید)
2004- رونالدینیو (ملیت: برزیل - باشگاه: بارسلونا)
2005- رونالدینیو (ملیت: برزیل - باشگاه: بارسلونا)
2006- فابیو کاناوارو (ملیت: ایتالیا - باشگاه: یوونتوس ورئال مادرید)
2007- کاکا(ملیت: برزیل - باشگاه: آث میلان)
2008- کریستیانو رونالدو(ملیت: پرتغال - باشگاه: منچستریونایتد)

mohamad23
15-01-2009, 00:22
رونالدو:
جایزه‌ام را به خانواده‌ام تقدیم می کنم

کریستیانو رونالدو، عنوان برترین بازیکن سال 2008 جهان را به خانواده‌اش تقدیم کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه، بازیکن پرتغالی منچستریونایتد که دیشب موفق شد بالاتر از مسی، تورس، کاکا و ژاوی به عنوان برترین بازیکن سال 2008 جهان دست پیدا کند، پس از دستیابی به این افتخار گفت: این یک لحظه فوق العاده در زندگی من است و این عنوان را به خانواده‌ام، دوستانم و هم تیمی‌هایم تقدیم می کنم.

وی افزود: قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا در سال 2008، خاطره انگیزترین اتفاق زندگی‌ام بود. ضمن اینکه از نقش سرآلکس فرگوسن در کسب این عنوان نمی توان بسادگی گذشت. سال 2008 برای من و باشگاهم یک فصل بزرگ بود و باید بگویم که من چیزهای بسیار زیادی از فرگوسن آموختم.

وی افزود: تجربه فرگوسن یک عامل بسیار مهم به شمار می آید. داشتن چنین مربی بزرگی یک امتیاز محسوب می شود. بردن عنوان برترین بازیکن سال جهان اوج یک دوره شگفت انگیز برای من به حساب می آید. واقعا خوشحالم و به خودم می بالم در خصوص آنچه با تیمم انجام داده‌ام و آنچه برده‌ایم. خوشحالم از اینکه بخشی از تاریخ باشگاهی چون منچستریونایتد هستم.

mohamad23
15-01-2009, 00:23
مارادونا به مسی رای نداد،دونگا به کاکا/دایی و باقری به مسی رای دادند

سرمربی و کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان در مراسم انتخاب برترین بازیکن سال 2008 جهان به لیونل مسی هافبک آرژانتینی بارسلونا رای داده اند.
به گزارش خبرنگار مهر، مراسم انتخاب بهترین بازیکن سال 2008 فوتبال جهان شب گذشته در زوریخ سوئیس برگزار شد که در این مراسم علی دایی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران و عضو کمیته فنی فیفا حضور داشت و به ترتیب لیونل مسی، کریستیانو رونالدو و کاکا را به عنوان بهترین بازیکن سال 2008 فوتبال جهان انتخاب کرد.

همچنین کریم باقری به عنوان کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان در این رای گیری همانند دایی عملکرد و به ترتیب به لیونل مسی، کریستیانو رونالدو و کاکا به عنوان برترین بازیکنان سال 2008 فوتبال جهان رای داد.

ضمن اینکه سرمربی تیم فوتبال بانوان ایران در این رای گیری به مارتا، نادی آنگرر و کریستیان رای داد و معصومه جهانشاهی کاپیتان تیم فوتبال بانوان کشورمان اینگوید استنسلند، مارتا و کریستیان را انتخاب کرد.

نکته جالب توجه در این رای گیری این است که سرمربیان تیم های برزیل، آرژانتین، اسپانیا و پرتغال در این رای گیری به ستارگان کشور خود رای نداده اند.

mohamad23
17-01-2009, 20:42
پس از راي دادن به رونالدو
مارادونا:‌ انتخاب مرد سال فوتبال جهان مضحك بود

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي آرژانتين انتخاب مرد سال فوتبال جهان را مضحك و ابلهانه توصيف كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت اخبار فوتبال جهان، ديگو مارادونا اظهار داشت: در اين انتخابات به راحتي حق بازيكنان خورده شد.
وي عنوان كرد: انتخاب رونالدو ابلهانه و خنده دار است. بازيكن برتر جهان شخص ديگري به غير از كريستيانو رونالدو است، اما وي اين عنوان را به دست آورد.
وي افزود: شك نكنيد ليونل مسي بهترين بازيكن حال حاضر جهان است.
مارادونا كه خودش به كريسيتانو رونالدو راي داد،‌ بيان كرد: اجازه نداشتم بازيكن هموطنم يعني ليونل مسي را انتخاب كنم. از اين رو به رونالدو راي دادم.
وي ادامه داد: مطمئن هستم مسي در آينده به افتخارات بي شماري خواهد رسيد؛ البته اگر روند رو به رشد خود را حفظ كند.
در انتخابات مرد سال جهان كريستيانو رونالدو به عنوان بازيكن برتر جهان در سال 2008 برگزيده شد. پس از او ليونل مسي و فرناندو تورس قرار گرفتند.