PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Tom Clancy's Splinter Cell

shirin
07-01-2005, 23:47
سلام به همگی
دوستان من برام یه مشکلی پیش اومده که نیاز فوری به کمک شما دارم
من الان مرحله آخر بازی splinter cell1 هستم
توی مرحله دهم که مرحله آخره یه جایی یکی از شخصیت ها می خواد کامپیوتر خودش رو قفل کنه که از این کار جلو گیری کنم
من دنبال یه سرباز میدوم اوون سوار آسانسور میشه و با من هم دنبالش میدوم بعد از این که چند تا در رمز دار رو باز میکنه وارد یه اتاق میشه که همون شخصیت که گفتم میخاد سیستمش و قفل کنه اونجا رو صندلی نشسته و مسته
اینجا دیگه نمی دونم چکار کنم
هر کاری که میکنم بازی ناقص تموم میشه
اگه هر کدوم رو بکشم باز هم همین بساط رودارم
بد از چند ثانیه اخطار بهم میده و میگه که عملیات رو نتونستم انجام بدم یا همون mission over
کمکم کنیییییییییییییییییید

shahrdartoope
11-01-2005, 03:00
سلام شرین جان

تو اون مرحله خیلی سریع میری پشت سر سربازه و میزنیش (اما نمیکشی) بعد میری پشت سر اون فرمانده که اگه اشتباه نکنم چینیه و به صورتی میگیریش که اسلحت رو مخش باشه بعد باهاش حرف میزنی و بازی تموم میشه

شهردار

shahrdartoope
11-01-2005, 03:03
خوشحال میشم جوابشو بدی کارکرد یانهshirin,

shirin
11-01-2005, 22:19
ممنون از محبتت
الان دسترسی به سیستمم ندارم
الان تو یه شهره دیگه ام

تو اولین فرصت امتحان می کنم و جواب میدم
باز هم ممنونم
خداحافظ!!!!!

shirin
12-01-2005, 17:22
باز هم سلام دوست عزيز
ببين من همه کار هايي رو که گفتي انجام دادم ولي باز هم نشد
من دنبال اوون سربازه ميرم داخل اتاقي که اوون ژنراله نشسته و بعد که يه ذره جلوتر ميرم اوون ژنراله شروع ميکنه به حرف زدن با من و بعد از چند ثانيه بلند ميشه و مي خواد به طرف من بياد و از اين جا به بعد من کار هايي رو که گفتي انجام ميدم و ميرم با مشت تو سر اوون سربازه ميزنم ولي بازي ناقص تموم ميشه و قبول نميکنه
هر کاري ميکنم نميشه
خواهشا يه تو ضيحه کاملتري بده

haji13
12-02-2005, 02:47
سلام راستش منم توي يه مرحله گير كردم ممنون ميشم جواب بديد
همون مرحله اي كه ميره توي فرودگاه
قستمي كه از داخل ساختمون باند فرودگاه مشخصه و يه هواپيمارو بيرون ميشه ديد
من تمام اون قسمت رو پاك سازي كردم دري كه رمز داره رو هم باز كردم ولي يه كمي كه ميرم جلو تر سه در آسانسور وجود داره كه هرچي كليد آسانسور ها رو ميزنم چيزي نميشه توي اون مرحله گير كردم ممنون ميشم جواب بديد :wink:

ramin_m125
13-02-2005, 14:36
سلام شیرین
شما باید کد دری را که باید با استفاده از دید گرمایی باز کنی بزنی اگه پشت سر نگهبانا یواشکی بری داخل قبول نیست
این هم کدها به ترتیب
1436
9753
1456
1834
7921
اولی مربوط به اونجاییه که میگه باید با
thermal google
باز کنی
بعدشم اون طرف که مسته را میگیری
تا کامپیوتر رو باز کنه
اگه مرحله را از اول بری بهتره

M A T I N
11-10-2006, 15:41
سلام
من تو بازی splenter cell 1 تو اون مرحلهای که CIA هستیم وبارون میاد....
یه جایی از بازی هست که 2 تا دوربین بالای سقف می چرخند و یه نفر از پله ها پایین میاد وقتی از راهرویه روبه رو میرم یه جایی هست که پله میخوره میاد پایین و یه دوربین هم اونجا هست همون جا یه در هست که ازم رمز میخواد
کسی میدونه چه جوری باید رمز رو پیدا کنم

H @ M I D
11-10-2006, 17:26
شما بايد ابتدا همه افراد رو كاملا يه جا قايم كني بعد حتما همه ي ادم ها رو چك كني چون رمز دست يكي از اين ها است
و بعد استارت رو ميزني و قسمت اگه اشتباه نكنم note رو باز میکنی

M A T I N
12-10-2006, 15:46
سلام
من اونجا رو رد کردم .... البته اون جوری که H @ A M D آقا گفته بود نبود.... باید به در شلیک میکردم ویه نفر میومد در رو باز میکرد..

بعد از اون قسمت یه جا هست که یه مسلسل خودکار هست ... ویه آسانسور که برق نداره..... کسی میدونه باید چی کار کنم

M A T I N
13-10-2006, 14:56
کسی نمیتونه کمک کنه ؟؟

H @ M I D
13-10-2006, 15:16
ميشه بگيد مرحله چندم و يا اسم مرحله رو بگيد اين بازي خيلي قديمي هستش با اين توضيحات كوتاهي كه ميديد قابل حل نيست در ضمن اسم بنده رو درست تلفظ كنيد نياز نيست انگليسي بنويسيد بگيد حميد

M A T I N
13-10-2006, 16:14
سلام

مرحلهی 5
همونطور که گفتم توی مقر CIA هست ...

بارز ترین نشونش همون مسلسل خودکاره که کنارش
یه نوت بوک هست که میشه باهاش مسلسل رو خاموشش کرد..

پشت مسلسل هم یه اتاقه که توش یه آسانسور هست که وقتی دکمه اش رو میزنم مینویسه

The Evelator Not Powered

نمیدونم که باید چی کار کنم .............

m.b.h.a
11-07-2009, 20:43
با سلام

من یک مشکل تو مرحله ی CHINIESE EMBASSY برام پیش آومد لطف کنید راهنمایی کنید .
یک جا تو این مرحله باید با laser mic به صحبت های شخص داخل ساختمان شماره ی 6 (embassy) گوش بدی . مشکل اینجاست که بعد از تموم شدن حرفهای اون شخص ، لمبرت می گه
we have one chance at solid intelligence and you fouled it up.
this could mean war . the mission's over.

جالب اینجاست که من تا اینجا نه کسیو کشتم و نه کسی منو دیده حتی سگه بوی منو نفهمیده و فقط 2 تا حلقه استفاده کردم ( برای شکستن لامپ ) و تا به حال 10 بار با هر روش و شگرد به اینجا رسیدم اما باز هم بعد از استراق سمع ، این لامبرت لعنتی حرفشو تکرار می کنه. عصابم رو خیلی خورد کرده خواهشاً کمک کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

havas_1980
12-07-2009, 12:10
با سلام

من یک مشکل تو مرحله ی CHINIESE EMBASSY برام پیش آومد لطف کنید راهنمایی کنید .
یک جا تو این مرحله باید با laser mic به صحبت های شخص داخل ساختمان شماره ی 6 (embassy) گوش بدی . مشکل اینجاست که بعد از تموم شدن حرفهای اون شخص ، لمبرت می گه
we have one chance at solid intelligence and you fouled it up.
this could mean war . the mission's over.

جالب اینجاست که من تا اینجا نه کسیو کشتم و نه کسی منو دیده حتی سگه بوی منو نفهمیده و فقط 2 تا حلقه استفاده کردم ( برای شکستن لامپ ) و تا به حال 10 بار با هر روش و شگرد به اینجا رسیدم اما باز هم بعد از استراق سمع ، این لامبرت لعنتی حرفشو تکرار می کنه. عصابم رو خیلی خورد کرده خواهشاً کمک کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بعد از این گوش کردن شما باید صحبتهای داخل ماشین رو هم با میکروفون لیزری گوش کنین.

اگه صحبت لامبرت بلافاصله بعد از گوش کردن صحبتهاب داخل ساختمون باشه و طبق حرفتون بازی رو بی عیب و نقص و کاملا مخفیانه رفته باشین, یک بار دیگه همین مرحله رو از نو برین. درصورت که مشکل برطرف نشده باشه (باگ بودن این قسمت تایید میشه), نصب پچ بازی رو توصیه میکنم.

m.b.h.a
20-08-2009, 21:51
سلام خدمت دوستان عزیز
من تو مرحله ی Return to the Chinese Embassy گیر کردم . امیدوارم مثل بار پیش کمکم کنین . متشکرم
گیر کردن من از اون جایی که autosave اول بین بازی اتفاق می افته .
و در ابتدای اون هم لامبرت میگه we've got an idea for the keypad locked doors . go ahead ,grim و بعدش هم grimsdottir ادامه می ده که the average tomperature in th embassy might be cool enough that you could sense a heat difference on the keypads و دوباره لامبرت میگه it's worth a try . these doors are our only way forward بعد از اون تنها یک در هست که قابلیت باز شدن داره و اون هم اخطار گیر کردن میده و درب سمت راستی هم که یه کی پد داره هیچ کاری نمیشه بکنی چون یک زمین شو و تشت بزرگی جلوی اونه .

ممنون می شم منو دوباره از راهنمایی خودتون بهره مند کنید

havas_1980
21-08-2009, 22:08
سلام خدمت دوستان عزیز
من تو مرحله ی Return to the Chinese Embassy گیر کردم . امیدوارم مثل بار پیش کمکم کنین . متشکرم
گیر کردن من از اون جایی که autosave اول بین بازی اتفاق می افته .
و در ابتدای اون هم لامبرت میگه we've got an idea for the keypad locked doors . go ahead ,grim و بعدش هم grimsdottir ادامه می ده که the average tomperature in th embassy might be cool enough that you could sense a heat difference on the keypads و دوباره لامبرت میگه it's worth a try . these doors are our only way forward بعد از اون تنها یک در هست که قابلیت باز شدن داره و اون هم اخطار گیر کردن میده و درب سمت راستی هم که یه کی پد داره هیچ کاری نمیشه بکنی چون یک زمین شو و تشت بزرگی جلوی اونه .

ممنون می شم منو دوباره از راهنمایی خودتون بهره مند کنیدیک اتاقی تو همون قسمت وجود داره که دیوارش خراب شده. باید به دیوار داخلی تکیه بدین و راهتون رو ادامه بدین...

m.b.h.a
23-08-2009, 20:45
باز هم سلام دوست عزيز
ببين من همه کار هايي رو که گفتي انجام دادم ولي باز هم نشد
من دنبال اوون سربازه ميرم داخل اتاقي که اوون ژنراله نشسته و بعد که يه ذره جلوتر ميرم اوون ژنراله شروع ميکنه به حرف زدن با من و بعد از چند ثانيه بلند ميشه و مي خواد به طرف من بياد و از اين جا به بعد من کار هايي رو که گفتي انجام ميدم و ميرم با مشت تو سر اوون سربازه ميزنم ولي بازي ناقص تموم ميشه و قبول نميکنه
هر کاري ميکنم نميشه
خواهشا يه تو ضيحه کاملتري بده

سلام

دوست عزیز اون مرحله رو من رد کردم اوضاع از این قراره که وقتی دنبال مأمور می ری اون مأمور تورو صاف می بره پیش ژنرال (م.س.ت) و وقتی به اون می رسی ژنرال اونو کشته .
اول لامپ بالای سر ژنرال رو می زنی (زیاد جلو نرو تا دمو شروع بشه) بعد آروم حرکت کن و به جلو برو .ژنرال بلند می شه و میاد به سمتت از سر راهش کنار برو و یک جا پناه بگیر (مواظب باش باهات برخورد نکنه ) بعد وقتی ش.ر.ا.ب می خوره بی اختیار شروع به تیر اندازی می کنه . تنظیم کن وقتی کارش تموم شد آروم به پشت سرش برو و از پشت بگیرش . چند بار ازش اعتراف بگیر بعد ببرش جلوی کامپیوتر و اونو مجبور کن که کامپیوترو راه اندازی کنه . وقتی کارش تموم شد خودبه خود روی زمین می افته .
و ادامه ی مرحله ...

hossein-p30-f
07-09-2010, 13:05
سلام دوستان

ببخشید که تاپیک رو از زیر خاک در آوردم ولی خیلی سوختتم

من Splinter Cell 2,3 رو بازی کردم 4 رو هم گرفتم که بازی کنم اما مشتاق بودم که نسخه اولش رو بازی کنم

حالا ممشکل

بازی رو گرفتم نصب کردم اما وقتی وارد مرحله میشد هیچ حرکتی نمیکرد :18: فقط ماوس حرکت میکرد گفتم شاید مشکل از بازی ، از یه شرکت دیگه هم گرفتم (با هزار بدبختی از اینترنت پیدا کردم آخه مغازه ها نداشتن) همین مشکل رو داره

کار خاصی باید انجام بدم تا حرکت کنه ؟؟؟؟؟؟

ممنونم مشیم کمک کنید

بازم به خاطر بالا آوردن تاپیک شرمنده

havas_1980
07-09-2010, 19:14
سلام دوستان

ببخشید که تاپیک رو از زیر خاک در آوردم ولی خیلی سوختتم

من Splinter Cell 2,3 رو بازی کردم 4 رو هم گرفتم که بازی کنم اما مشتاق بودم که نسخه اولش رو بازی کنم

حالا ممشکل

بازی رو گرفتم نصب کردم اما وقتی وارد مرحله میشد هیچ حرکتی نمیکرد :18: فقط ماوس حرکت میکرد گفتم شاید مشکل از بازی ، از یه شرکت دیگه هم گرفتم (با هزار بدبختی از اینترنت پیدا کردم آخه مغازه ها نداشتن) همین مشکل رو داره

کار خاصی باید انجام بدم تا حرکت کنه ؟؟؟؟؟؟

ممنونم مشیم کمک کنید

بازم به خاطر بالا آوردن تاپیک شرمندهاین بازی کمی مشکلات براش موجود بود که به واسطه پچ بازی برطرف شد. البته خودم اینطور مشکلی که شما گفتین رو به چشم ندیدم... ولی خوب امتحانش ضرری نداره:

Tom Clancy's Splinter Cell v1.2 Patch | Size: 11.6MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Tom Clancy's Splinter Cell v1.2 Crack | Size: 211KB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hossein-p30-f
08-09-2010, 09:59
ممنون اما

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

havas_1980
08-09-2010, 12:11
ممنون اما

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به احتمال زیاد چون بازی کرک شده این مشکل بوجود اومده ... بازی رو از نو نصب کنین و بعدش پچ رو نصب کنین.
یه احتمال دیگه هم هست که ستاپ بازی دست کار شده باشه.

hossein-p30-f
08-09-2010, 13:20
به احتمال زیاد چون بازی کرک شده این مشکل بوجود اومده ... بازی رو از نو نصب کنین و بعدش پچ رو نصب کنین.
یه احتمال دیگه هم هست که ستاپ بازی دست کار شده باشه.

آره دوباره نصب کردم پچ رو هم نصب کردم اما بازم نشد

شما یادتونه از چه شرکتی گرفتین ؟؟؟؟؟؟؟
لینک سالمی برای دانلود سراغ ندارین ؟؟؟؟؟؟