PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بنر های اطلاعاتی کاربران بازی های آنلاین

blackfox
11-01-2009, 23:23
تو این تاپیک هر کاربر فقط حق داره یه پست بزنه !!
تو همون یه پست بنر های مربوط به بازی های آنلاینی که تو سرور های مختلف انجام می ده رو میذاره تا یه بانک اطلاعاتی تر و تمیز از امتیازاتی که بچه ها به دست میارن رو داشته باشیم :20:
اگه تو سرورای دیگه با نام دیگه بازی میکنید ، ذکر کنید .
اگر تو سروری بازی می کنید که امکان نمایش اطلاعات پروفایل به صورت بنر رو نداره ، می تونید به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه کنید و نام سرورتون رو پیدا کنید ، در قسمت پروفایل های کاربران سرور می تونید یوزر خودتون رو پیدا کنید و از بنری که تو پروفایلتون هست اینجا استفاده کنید :8:
( همون طور که می دونید اغلب بنر ها آدرسشون ثابته و در صورتی که آپدیت کنید فقط سورس اون بنر عوض میشه ، پس اگه لینکه عکسه بنر رو اینجا بذارید همیشه آخرین اطلاعات در دسترسه )

لیست پست های همه ی کاربران تو همین پست اول قرار میگیره .

blackfox
11-01-2009, 23:33
من تو سور های با اسم hssnfx بازی می کنم . فعلا بنر دو تا سرور اصلی که بازی می کنم رو می ذارم :

cod4 تو سرور Cod4Teh HC

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bf2 تو سرور -=[MGN]=-

Scary Feelings
12-01-2009, 14:14
سلام..
این لینک سرور wow

و اینم لینک سرور وارکرافت....البته بازی هایه دیگه ای هم تو این سرور هست!
garena.com

amin_fixfox
12-01-2009, 16:34
shaiya چیز نداره؟

امضا! :دی
----------------------------------

من الان رنک 6 ورلد 25 بازی تریبال وارز هستم
حسین یوزرنیمت چیه؟

*Ali*
12-01-2009, 18:04
تو همون یه پست بنر های مربوط به بازی های آنلاینی که تو سرور های مختلف انجام می ده رو میذاره تا یه بانک اطلاعاتی تر و تمیز از امتیازاتی که بچه ها به دست میارن رو داشته باشیم :20:
اگه تو سرورای دیگه با نام دیگه بازی میکنید ، ذکر کنید .
اگر تو سروری بازی می کنید که امکان نمایش اطلاعات پروفایل به صورت بنر رو نداره ، می تونید به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه کنید و نام سرورتون رو پیدا کنید ، در قسمت پروفایل های کاربران سرور می تونید یوزر خودتون رو پیدا کنید و از بنری که تو پروفایلتون هست اینجا استفاده کنید :8:
( همون طور که می دونید اغلب بنر ها آدرسشون ثابته و در صورتی که آپدیت کنید فقط سورس اون بنر عوض میشه ، پس اگه لینکه عکسه بنر رو اینجا بذارید همیشه آخرین اطلاعات در دسترسه )

لیست پست های همه ی کاربران تو همین پست اول قرار میگیره .
شما تو این پستت حرفی از نو ع بازی نیاوردی فقط نوع سرور من که رفتم دیدم فقط بازی های تو مایه های cod 4 . counter اینا بود یه سایت بده که همه بازی ها رو ساپورت کنه:13:.

Lol این حرفا مخصوص مدیرا و همکاراست.

Scary Feelings
12-01-2009, 19:10
shaiya چیز نداره؟

امضا! :دی
نمیدونم چرا نمیشه :13:ولی ادرسش
funserver.cc

Hossein Adeli
12-01-2009, 21:14
من الان رنک 6 ورلد 25 بازی تریبال وارز هستم