PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال در مورد Adobe Premiere (تنظیم اندازه پروژه)

ICEBOYS
20-01-2006, 11:07
سلام خدمت دوستان و سروران گرامی

در این برنامه وقتی اقدام به ساخت پروژه جدید میکنیم چند انتخاب پیش فرض موجود میباشد که مربوط به سیستم پخش و اندازه و فرمت نمایش که همون Pal - Ntsc هست

وقتی من روی پال میزارم و کارم را انجام میدهم در هنگام رندر و گرفتن خروجی از برنامه در هنگام مشاهده برنامه میبینم سایز کلیپ من خیلی کوچک شده و به اندازه طبیعی ذخیره نشده

در صورتی که همون فایل تصویری که من وارد برنامه کردم اندازه معمولی داره و پس از خروجی به این شکل تبدیل میشود

فکر کنم از تنظیمات مربوط به اندازه تصویر باشه

از دوستان اگر کسی هست که به این برنامه مسلط باشه لطفا کمک کنه

ممنون

mpsjavad
21-01-2006, 16:20
با سلام ..

من زياد توي اين نرم افزار مسلط نيستم اما !

در ابتدا موقع ورود به ادوب پريماير در كادر محاوره اي Load Project Settings چون تمركز شما روي كليپ هاي روي سي دي هست بهترين گزينه انتخابي براي شما طبق استاندارد تلويزيون ايران DV-PAL و STANDARD 48 KHZ هست البته اگر كليپي كه روش كار ميكني Whdescrean ( مثل فيلم هاي روي پرده سينما -- كشيده -- نسبت ظاهري 16 به 9 به نسبت ظاهري TV كه 4 به 3 هست ) هستن پسDV-PAL و بعد Whdescrean 48 KHZ رو انتخاب كن ( قابل ذكره كه معمولا براي كليپ هايي كه از منبع هايي چون سي دي وارد برنامه ميشن گفته شده كه از انتخاب Multimedia Video For Windows استفاده كنيد اما تجربه ميگه كه نه ! )

حالا با اين تو ضيح به شرطي كه به تنظيمات داخلي برنامه دست نزده باشي يه امتحاني بكن ببين مشكلت حل ميشه

براي سيو كردن ابتداء منوي [file ] بعد از ليست بيرون رونده [export ] گزينه [ movie ] رو انتخاب کن و ..

به اميد موفقيت :)

ICEBOYS
21-01-2006, 21:31
با سلام ..

من زياد توي اين نرم افزار مسلط نيستم اما !

در ابتدا موقع ورود به ادوب پريماير در كادر محاوره اي Load Project Settings چون تمركز شما روي كليپ هاي روي سي دي هست بهترين گزينه انتخابي براي شما طبق استاندارد تلويزيون ايران DV-PAL و STANDARD 48 KHZ هست البته اگر كليپي كه روش كار ميكني Whdescrean ( مثل فيلم هاي روي پرده سينما -- كشيده -- نسبت ظاهري 16 به 9 به نسبت ظاهري TV كه 4 به 3 هست ) هستن پسDV-PAL و بعد Whdescrean 48 KHZ رو انتخاب كن ( قابل ذكره كه معمولا براي كليپ هايي كه از منبع هايي چون سي دي وارد برنامه ميشن گفته شده كه از انتخاب Multimedia Video For Windows استفاده كنيد اما تجربه ميگه كه نه ! )

حالا با اين تو ضيح به شرطي كه به تنظيمات داخلي برنامه دست نزده باشي يه امتحاني بكن ببين مشكلت حل ميشه

براي سيو كردن ابتداء منوي [file ] بعد از ليست بيرون رونده [export ] گزينه [ movie ] رو انتخاب کن و ..

به اميد موفقيت :)

سلام

خیلی ممنون از شما بابت راهنمایی لازم

تست میکنم جوابشو میدم

:blush: :blush:

arash_irani
23-01-2006, 00:17
سلام دوست من
با تشكر از جواد جان و تاييد كامل فرمايشات ايشون من هم اضافه كنم كه بايد هنگام لود كردن فايلهات سايز رو هم رعايت كني و اندازه فايل رو با اندازه فرمت خروجي مطابقت بدي و براي قرار دادن بر روي وب هم هنگام استركت كردن بايد از اونجايي كه نوشته adobe بری من الان متاسفانه نتونستم برنامه رو باز کنم و باید دوباره برنامه رو اینستال کنم ولی برای قرار دادن بر روی وب سایز فایلهات رو به طور وحشتناکی پایین میاره
موفق باشید
یا حق

ARO
10-02-2006, 03:52
اگه راههای بالا نشد در پالت دوم یعنی تنضیمات مقدار طول و عرض تصویر رو تغییر بده حتما درست میشه

simajan2007
19-08-2007, 23:38
بعد از تکمیل پروژه در پریمیر 6 وقتی دوبار ه آنرو باز می کنم تایم لاین خالی است وتمام فایل های عکس و فیلم
در* بین ها* با علامت منفی - - علامت گذاری می شوند چه کار کنم تا پروژه ام برگرده ؟وفابل ها به تایم لاین
برکردند؟