PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : زیباسازی ویندوز ویستا | بحث و تبادل نظر + آموزش ها

huti_421
11-01-2009, 21:22
خوب بعد از بحث و جدل هایی که با آقا احسان همکار عزیز بخش ویندوز ویستا کردیم نتیجه بر این شد که تاپیکی بزنیم برای راه هایی برای زیبا سازی ویندوز ، نصب پوسته ها ، اسکرین سیور ها ، Dreamscene ها و توابع

سعی می کنم لیست آموزش ها و مطالب مهمی که ارائه میشه تو این تاپیک رو تو همین پست اول فهرست کنم

پیشاپیش هم از همتون دعوت به همکاری میشه تا اگه موضوع یا چیزی به ذهنتون میرسه ، هرچند کوچیک و به ظاهر بی اهمیت با دوستاتون در میون بذارید تا این بخشم مثل سایر بخش های پی سی ورد جون بگیره و پر بار بشه

به امید خدا تو همین یکی دو روز آتی آموزش های خودمو آماده و شروع به قرار دادنشون می کنم

با تشکر از همگی ... هومن :40:

فهرست آموزش ها :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آموزش زیبا سازی با استفاده از نرم افزار TuneUp Utilities ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تبدیل Windows Vista به Windows Se7en ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آموزش نصب DreamScene در Windows Vista Ultimate ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نصب DreamScene روی سایر ورژن های Windows Vista ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تبدیل Windows Vista به MacosX Leopard ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ساخت Theme برای Windows Vista ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آموزش غیر فعال کردن Theme ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آموزش تغییر Background فولدرها و رنگ Font نوشته های درون آنها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] معرفی سه پوسته ی کاربردی برای Windows Media Player ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تبديل ويندوز ويستا به هفت با يك كليك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فهرست Wallpaper ها ، Screen Saver ها ، Dream Scene ها و Theme ها :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مجموع چند Wallpaper برای Windows Vista ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مجموع چندین DreamScene برای Windows Vista ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مجموع چند Theme برای ویندوز ویستا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سری دوم والپیپر ها برای ویندوز Vista ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ویستایی شفاف تر با Aero Glass ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تبدیل Windows Vista به Windows XP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بروز رسانی فهرست : 1388/6/5

huti_421
11-01-2009, 23:08
خوب قبل از هر گونه کار یا آموزشی همه ی ما باید نحوه ی کار با نرم افزار TuneUp رو بدونیم چون از این به بعد همه ی آموزش هایی که میذارم به دلیل سادگی کار با نرم افزار Tune Up با همین نرم افزار هست و سعی می کنم کمتر روش های دستی رو دخالت بدم تا حتی همه ی نیمه حرفه ایا ( همه ماشالله حرفه این ) هم بتونن مراحل رو به راحتی طی بکنن و به نتیجه ی مطولب برسن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای دریافت آخرین ورژن نرم افزار Tune Up باید به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید

برای آپلود فایل ها یه Mirror هم روی سور 4Shared آپلود می کنم تا اون دسته از دوستانی که از خود سرور P30World نتونستن فایل های آموزش که همگی PDF هست رو بگیرن از 4Shared دریافت کنن

یادمون نره که برای مشاهده ی فایل های PDF باید حداقل نرم افزار Adobe Reader روی سیستمتون نصب شده باشه که به صورت مجانی روی اینترنت موجوده

سوال دیگه ای فعلا راجع به این آموزش بود در خدمتم :11:

دریافت از لینک کمکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

huti_421
12-01-2009, 14:06
با استفاده از آموزش های این پست و پکیج نرم افزاری ضمیمه شده میتونید به راحتی ظاهر Windows Vista رو به Windows Se7en تبدیل کنید و از محیط زیبای این نسخه از ویندوز لذت ببرید

برای شما دوستان عزیز کلیه ی Wallpaper ها رو هم پیدا کردم که از این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با حجمی معادل 16.5 مگابایت میتونید دریافت کنید

امیدوارم از این آموزش لذت برده باشید

لینک کمکی آموزش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لنک کمکی پکیج فایل ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
.

hosseinmusicmaster
12-01-2009, 15:26
اینم چند تا والپیپر بسیار زیبا برای ویندوز ویستا که یه حالی به دسکتاپ شما میده

ZIP | 5.6 MB

huti_421
12-01-2009, 20:26
DreamScene قابلیت جدید در ویندوز Vista نسخه ی نهایی هست که باعث میشه ویدئوهای متحرک با پسوند WMV یا Avi رو به عنوان Back Ground برای سیستم تعریف کرد

این قابلیت به صورت پیش فرض در ویندوز قرار نداره و طی یک آپدیت به قابلیت های ویندوز اضافه میشه

شاید عده ای از دوستان با نصب این آپدیت مشکل داشته باشن ، که برای سهولت در کار روش نصب آپدیت رو به صورت آموزش در آوردم که از این به بعد به راحتی بتونن DreamScene ها رو نصب کنن

در ضمن شما دوستان این آپدیت رو میتونید به صورت جدا از این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دریافت کرده و نصب کنید

لینک کمکی دریافت آموزش
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

huti_421
13-01-2009, 11:51
برای نصب DreamSecene روی سایر ورژن های ویندوز ویستا نظیر Permium یا Business و ... باید ویندوز ویستای خودتون رو هک کنید

برای این منظور تنها کافیه فایل هک رو از بخش ضمیمه ها دریافت کرده و فایل bat. رو روش راست کلیک کنید و Run as Administrator رو بزنید تا فایل نصب بشه و موقعی که پیام قبولی میاد شما "Y" رو بزنید و Enter رو بزنید

توجه : اگه بعد از نصب نتونستید کار رو پیش ببرید پوشه ی System32 رو Permission هاش رو تغییر بدید و روی Full Control بذارید

حالا به راحتی میتونید Dream Scene ها رو روی ویندوز ویستای خودتون به نمایش در بیارید

اگه با اون روش مشکل داشتید کافیه پکیج فایل های آپدیت رو از لینک های زیر دریافت کنید و نصب کنید

لینک اول
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک دوم
لینک سوم
لینک چهارم
توجه : حتما قبل از نصب فایل Read Me رو مطالعه کنید و با توجه به راهنمای اون فایل عملیات رو انجام بدید

لینک کمکی فایل هک
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

huti_421
13-01-2009, 12:10

لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hosseinmusicmaster
13-01-2009, 15:03
چند تم بسیار زیبا برای ویستا

M7 Remix III
سایز بزرگ
دانلود

Purple Dream
سایز بزرگ
دانلود

Tytynono aero
سایز بزرگ
دانلود

Plexgear
سایز بزرگ
دانلود

SteelFlash Final
سایز بزرگ
دانلود

AeroStatic
سایز بزرگ
دانلود

Aero Dynamic
سایز بزرگ
دانلود

Clear vista
سایز بزرگ
دانلود

hosseinmusicmaster
13-01-2009, 17:18
اینم یه سری دیگه از والپیپرهای فوق العاده که از سایتهای مختلف گلچین کردم

ZIP | 17 jpg | 10 MB

huti_421
15-01-2009, 12:39
اگه دوست دارید ویندوز ویستاتون که Aero داره از اینی که هست شفاف تر باشه کافیه Theme زیر رو نصب کنید و از ویستایی شفاف تر لذت ببرید

من خودم نصبش کردم و واقعا از شفافیت شیشه ای ویندوزم دارم لذت میبرم !!!

امیدوارم شما هم خوشتون بیاد

توجه : برای نصب Theme از نرم افزار TuneUp استفاده کنید ( رجوع شود به آموزش ) یا به صورت دستی Theme رو نصب کنید

لینک کمکی فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
.

huti_421
16-01-2009, 13:19
با استفاده از نرم افزار Vista OSX میتونید ویندوز ویستای خودتون رو به Leopard تبدیل کنید

خیلی نرم افزار جالبیه ، خودش اتوماتیک Boot Loader , Screen Saver , Theme , Log on Screen , Wallpaper و بخش های مستقیم ویندوز رو ویرایش می کنه و به MacosX Leopard تبدیل می کنه !!!

و از همه مهم تر اینکه نرم افزار RK Launcher که یکی از قابلیت های MacosX Leopard هست و نوار ابزار این سیستم عامل به حساب میاد رو به ویندوز اضافه می کنه !!!

تنها نکته ای که برای نصب این نرم افزار باید مد نظرتون باشه خاموش کردن UAC هست که با آموزشی که احسان خان تو این پست دادن این کار هم به سادگی هر چه تموم تر امکان پذیره :

لینک صفحه ی آموزش غیر فعال کردن UAC یا User Account Control ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توجه : بعد از نصب کامل نرم افزار بهتره UAC رو دوباره روشن کنید

برای شما دوستان عزیز نرم افزار رو آپلود کردم تا بتونید اون رو دریافت و نصب کنید

لینک دریافت نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک کمکی دریافت نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
.

لینک های زیر هم اضافه شدن :

Download for Windows Vista 32bit SP1
Download for Windows Vista 64bit SP1
Download for Windows Vista 32bit SP0

hosseinmusicmaster
16-01-2009, 13:46
می خواستم بپرسم این برنامه ها که فایلهای ویندوز و دستکاری میکنند مشکلی پیش نمیاد از لحاظ سرعت و کارایی ویندوز ؟

huti_421
16-01-2009, 14:12
می خواستم بپرسم این برنامه ها که فایلهای ویندوز و دستکاری میکنند مشکلی پیش نمیاد از لحاظ سرعت و کارایی ویندوز ؟

سلام حسین جان :)

چرا خوب بی تاثیر نیست ، عموما باعث اشغال شدن فضای رم به دلیل افزایش کارایی موتور گرافیکی و تغییرات بیجا در رجیستری و فایل های سیستمی میشه

ولی اخلال در اون حدی نیست که بعدا مشکلات زیادی به وجود بیاره !!

پس با خیال راحت نصب کنید ...

huti_421
18-01-2009, 18:49
با استفاده از نرم افزار SkinStudio میتویند پوسته های مورد نظرتون رو برای سیستم عامل ویندوز خودتون ( چه XP و چه Vista ) طراحی و از اونها استفاده کنید.

کار با نرم افزار خیلی سادس و بعد از نصب با محیطی کاربر پسند مواجه میید که با سادگی هر چه تمام تر عملیات ساخت پوسته پیش خواهد رفت

لینک دریافت SkinStudio 6.3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تاپیک SkinStudio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

huti_421
19-01-2009, 17:08
یه تعداد از دوستان با غیر فعال کردن Theme هایی که از طریق نرم افزار نصب میشن مشکل داشتن که این پست باعث میشه این مشکلشون به راحتی مرتفع بشه

ابتاد نرم افزار TuneUp رو اجرا و وارد مسیر زیر بشید :

و مطابق تصویر زیر عمل کنید و هر نرم افزار که نمی خواید در شروع سیستم عامل اجرا بشه رو غیر فعال کنید :

فکر کنم عکس ها به اندازه ی کافی گویا باشن ، پس سخن کوتاه و بریم سراغ عمل

ORIGINAL
22-01-2009, 12:36
با سلام خدمت دوستان....
شاید این مطلب قابل توجه خیلی ها باشه که ایا میشه در ویستا هم مثل XP در پس زمینه ی فولدر ها عکس بگذاریم یا نه؟!!...
بله.میشه اما نه به صورت Xp و نه مثل حالتی که کدهایی رو در یک فایل (مثل Desktop.ini) مینوشتیم و باقی ماجرا....
در ویستا به راحتی با نصب این نرم افزار یک Tab در قسمت Properties فایل های شما ایجاد میشود و توسط اون میتونید مواردی از قبیل:
1-پس زمینه ی فولدرها
2-رنگ نوشته های درون فایل ها
رو تغییر بدید که 100% حال و هوای دیگه ای به ویندوزتون میده....اینم یک نمونه از فولدرهای خودم که اسم User خودم رو پشت فولدر گذاشتم...

لینک دانلود برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشید.

smp68
31-01-2009, 12:54
دوستا عزیز در مورد طریقه قرار دادن عکس در پس زمینه فولدر ها یه توضیح می دید چون من فایل دانلود کردم ولی نتونستم کاری باهاش انجام بدم

ORIGINAL
03-02-2009, 14:18
دوستا عزیز در مورد طریقه قرار دادن عکس در پس زمینه فولدر ها یه توضیح می دید چون من فایل دانلود کردم ولی نتونستم کاری باهاش انجام بدم

وقتی نصب کردی یه تب تو Properties فولدرات اضافه میکنه بنام بک گروند فولدر که در اون قسمت میتونی تغییرات خودت رو روی فولدرها اعمال کنی...
موفق باشید.

huti_421
09-02-2009, 17:53
یکی از دوستان چند روز پیش یه سوالی ازم پرسید و گفت که میشه ویندوز ویستا رو رابط کاربریشو تبدیل به ویندوز XP کرد ؟

من فکر می کردم نمیشه ولی یه سرچی که تو گوگل کردم یه Theme پیدا کردم که ویندوز ویستا رو به اکس پی تبدیل می کرد

روش نصبش رو هر کسی که این تاپیک رو دنبال کنه میدونه ، با نرم افزار Tune Up و با کمک آموزشی که قبلا قرار دادم به راحتی میتونید نصبش کنید و محیط XP رو روی ویندوز Vista تجربه کنید

لینک دریافت فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hosseinmusicmaster
09-04-2009, 20:16
118Windows Vista Wallpapers HD

118Windows Vista Wallpapers HD | 1920 X 1200 | 25 MB

DOWNLOAD

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] l

OR

OR

huti_421
21-08-2009, 21:44
نرم افزار windows media player یکی از شناخته شده ترین نرم افزار های پخش موسیقی در میان کاربران به حساب میاد که محیطی ساده و کاربردی داره.

در ورژن ۱۱ این نرم افزار جلوه های گرافیکی زیبایی متناسب با Windows Vista افزوده شد که طیف عظیمی رو به سمت خودش متمایل کرد ، ولی با همه ی این تفاصیل ممکنه برای من و شما روزی این پوسته عادی و گاها خسته کننده بشه

امروز قصد دارم سه پوسته ی زیبا ، ساده و کم حجم رو معرفی کنم تا همه جلوه ای تازه به پلیرتون بدید ، هم اینکه از پلیری کوچکتر بهره ببرید

اولین پوسته ، Vista Stick نام داره و ظاهرش به تبعیت از ورژن های ۱۰ و ۱۱ WMP همون ظاهر تیره خودش رو حفظ کرده … البته با ابعادی کوچک تر

توجه : این پوسته با ورژن های ۱۰ و ۱۱ ویندوز مدیا پلیر سازگاری کامل داره ( حتی در ویندوز ویستا )

دریافت این پوسته با حجم ۲۶۵ کیلوبایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و دومین پوسته ، در واقع همون Toolbar معروف WPM که اینبار به صورت مستقیم در محیط ویندوز قابل دسترس خواهد بود … و به سادگی هر چه تمام تر کنترل ترانه های شما رو به ارمغان میاره

دریافت این پوسته با حجم ۷۴ کیلوبایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در نهایت سومین پوسته هم چیزی شبیه به یه نوار ابزار ساده و کوچک که لحظات خوشی رو برای شما فراهم میکنه ( :دی )

دریافت این پوسته با حجم ۲۰ کیلوبایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع : وبلاگ خودم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hitman-Group
22-08-2009, 08:28
سلام هومن!

بهتر بود این دو تاپیک ادغام میشدن :

زیباسازی ویندوز ویستا | بحث و تبادل نظر + آموزش ها

با احسان صحبت می کنم ( ORIGINAL )

و در مورد پست بالاییی :

اون عزیز من بودم فک کنم ، نه ؟ : ))
بد که نیست خوبه بگو تا ادغامشون کنند!

Hitman-Group
22-08-2009, 08:29
و در مورد پست بالاییی :

اون عزیز من بودم فک کنم ، نه ؟ : ))
در ضمن اینو ببا کی بودی؟

hashem65
25-08-2009, 01:11
تبديل ويندوز ويستا به هفت با يك كليك

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

More screenshots GShellPack 3.0

s-a-l-i-m
26-08-2009, 18:04
با سلام خدمت دوستان....
شاید این مطلب قابل توجه خیلی ها باشه که ایا میشه در ویستا هم مثل XP در پس زمینه ی فولدر ها عکس بگذاریم یا نه؟!!...
بله.میشه اما نه به صورت Xp و نه مثل حالتی که کدهایی رو در یک فایل (مثل Desktop.ini) مینوشتیم و باقی ماجرا....
در ویستا به راحتی با نصب این نرم افزار یک Tab در قسمت Properties فایل های شما ایجاد میشود و توسط اون میتونید مواردی از قبیل:
1-پس زمینه ی فولدرها
2-رنگ نوشته های درون فایل ها
رو تغییر بدید که 100% حال و هوای دیگه ای به ویندوزتون میده....اینم یک نمونه از فولدرهای خودم که اسم User خودم رو پشت فولدر گذاشتم...

لینک دانلود برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fvista%2FAveFolderBg.zip)
موفق باشید.
میشه یک جای دیگه اپلود کنید چون دیگه نمیشه دانلودش کرد. خواهشا تو رپیدشر نباشه.

huti_421
27-08-2009, 01:57
میشه یک جای دیگه اپلود کنید چون دیگه نمیشه دانلودش کرد. خواهشا تو رپیدشر نباشه.

خدمت شما :

s-a-l-i-m
27-08-2009, 04:15
بچه ها دمتون گرم...به کارتون ادام بدید که خیلی خوبه....

یک مشکل دارم و اون اینه که : من خیلی وقته از تم استفاده می کنم اما حدودا از 6 ماه پیش وقتی نوت بوکم رو از شارژ می کشم شفافیت منون ها یا شیشه ای بودن اونها کم میشه ولی وقتی به شارژ می زنم دوباره مثل اولش میشه و زیبا میشه....
مشکلش از کجاست تا من درستش کنم؟؟؟؟
.........................................
راستی من فایل بالایی رو دانلود کردم که پوشه رو باز کردم و یک فولدر 32 بود و یکی هم 64 که وقتی می خوام 32 رو نصب کنم ارور میده و میگه برای اطلاعات بیشتر باید به اینترنت وصل بشی......و نصب نمیشه.

huti_421
27-08-2009, 15:12
بچه ها دمتون گرم...به کارتون ادام بدید که خیلی خوبه....

یک مشکل دارم و اون اینه که : من خیلی وقته از تم استفاده می کنم اما حدودا از 6 ماه پیش وقتی نوت بوکم رو از شارژ می کشم شفافیت منون ها یا شیشه ای بودن اونها کم میشه ولی وقتی به شارژ می زنم دوباره مثل اولش میشه و زیبا میشه....
مشکلش از کجاست تا من درستش کنم؟؟؟؟
.........................................
راستی من فایل بالایی رو دانلود کردم که پوشه رو باز کردم و یک فولدر 32 بود و یکی هم 64 که وقتی می خوام 32 رو نصب کنم ارور میده و میگه برای اطلاعات بیشتر باید به اینترنت وصل بشی......و نصب نمیشه.

در مورد سوال اولت

به خاطر خارج کردن لپتاپ از شارژ و اینکه Power Mode ات روی High Perfrence نیست این اتفاق میوفته ، در واقع حالت Aero غیر فعال میشه تا مصرف شارژت کاهش پیدا کنه

برو به قسمت Screen Saver و Power Option و روی گزینه High بذارش

در مورد سوال دومتم ، منم با این مشکل مواجهم ... باید خود احسان بیاد توضیح بده :)

Mostafa_Kaveh
01-09-2009, 15:02
سلام دوستان خسته نباشید کسی میدونه این استایل ساید بار رو چگونه عوض کنم ممنون میشم

shahabprince
04-10-2009, 23:43
چند تم بسیار زیبا برای ویستا

M7 Remix III
سایز بزرگ
دانلود

Purple Dream
سایز بزرگ