PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات و سوالات lg ke/ku 990 viewty

صفحه ها : [1] 2

starblue7750
11-01-2009, 19:15
سلام

گفتم یه همچین تاپیکی درست کنم تا مشکلات و سوالات نرم افزاری رو با کمک دوستان حل کنیم
هر کسی اشکالی داشت مطرح کنه با کمک دوستان حلش کنیم:10:

البته اینو بگم یه همچین گوشی خراب نمیشه که!!!:31:

اينم آخرين نسخه DIALPad واسه اوناي که DialPad شون خراب شده!
که بايد در مسير زير کپي کنيد:
LGAPP--->MEDIA--->SWF

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

bahaareh
13-01-2009, 22:22
اقا من یه چند ماهیه که این گوشی رو گرفتم البته داداشم از امریکا فرستاده! گوشیم تو زبونهاش فارسی رو نداره ایا راهی است که زبون فارسی رو با فایلی چیزی ریخت تو گوشی در ضمن مدل گوشیم ke990 با تشکر بایستی عرض کنم من فایل های تم رو هم با موفقیت نصب کردم.

Dr Violin
13-01-2009, 22:53
اقا من یه چند ماهیه که این گوشی رو گرفتم البته داداشم از امریکا فرستاده! گوشیم تو زبونهاش فارسی رو نداره ایا راهی است که زبون فارسی رو با فایلی چیزی ریخت تو گوشی در ضمن مدل گوشیم ke990 با تشکر بایستی عرض کنم من فایل های تم رو هم با موفقیت نصب کردم.
زنگ بزن به پارس کامتل یا گلدیران اگه مدل گوشیت Ke باشه واست میریزند خودشون...

calliop
14-01-2009, 10:01
چه کار خوب و پسندیده ای کردی که این تاپیک رو گذاشتی.من که فعلاً به مشکلی بر نخوردم ولی به این تاپیک زیاد سر میزنم.
یه چیز دیگه میشه بگی نحوه نصب نرم افزار ویوتی چه جوریه؟

Dr Violin
14-01-2009, 15:23
یه چیز دیگه میشه بگی نحوه نصب نرم افزار ویوتی چه جوریه؟
کافیه برنامه مورد نظر رو با پسوند " jar. " رو روی گوشی منتقل کنی ( حالا یا از طریق نرم افزار خود ال جی یا از حالت ذخیره انبوه ) بعد داخل گوشی از قسمت ابزار شخصی پوشه سایر رو انتخاب کنید ، فایل مورد نظر را می بینید کافی است آن را اجرا کنید ، بقیه مراحل رو خود گوشی راهنماییتون می کنه...

Dr Violin
25-01-2009, 21:06
دوستان ، من همچنان با فیلم برداری با کیفیت روی حافظه خارجی مشکل دارم و تصویر هر 4 یا 5 ثانیه یکبار گیر می کنه. همین طور که می دونید رم من 8 گیگ هست ، برخی دوستان گفتند چون رمت زیاد هست این مشکل رو داری منم رفتم مغازه و با دو ، سه تا رم 2 گیگ امتحان کردم ولی همچنان مشکل باقی بود با این تفاوت که حالا هر 10 ثانیه یکبار گیر می کرد.

لازم بذکره که وقتی روی حافظه داخلی ضبط می کنم ( با کیفیت بالا ) یا با کیفیت پایین روی حافظه خارجی ، اصلا این مشکل رو ندارم!!!

دوستان ، مشکل چی هست ؟ فکری ، راهی بذهنتون نمیرسه ؟

01110362
26-01-2009, 16:07
سلام من هم همین مشکل دارم ظاهرا کاری نمیشه کرد وقتی رفتم نمایندگی مرکزی همین بهم گفت

Galant
29-01-2009, 12:38
سلام ، من يك هفته اي ميشه كه به شدت در مورد ويوتي تحقيق كردم و تا حالا به اين نتيجه رسيدم كه مدل ku990R از دو مدل ديگه ويوتي بهتره ( حداقل براي من اينطوره ) حالا مشكل من اينكه نمي تونم پيداش كنم از دوستاني كه بتونن من رو راهنمايي كنم سپاسگزارم .

ايميل من : mvalinejad@hotmail.com

با تشكر از همه دوستان

maghzae-motefaker
30-01-2009, 15:43
ممنون ميشم اگه يكي از دوستان بك آپ گوشيه خودشو براي من آپلود كنه.

Galant
31-01-2009, 09:03
سلام بر دوستان ويوتي دار عزيز
من علاالدين رو زير و رو كردم ولي Ku990R رو پيدا نكردم ، راستي نماينده كامتل كه تو علاالدين بود خيلي رو مدل KE990 تاكيد داشت نظر دوستان چيه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif اگر كسي آدرسي از فروشگاه يا تلفني داره كه بشه Ku990R رو خريد بگه ، ثواب داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

s.a.m.i
01-02-2009, 17:13
سلام.چرا هیچکی به من جواب نمیده.بابا کمکم کنین.از وقتی کدهای افزایش صدا رو زدم.صدای هندزفریم خر خر میکنه.چی کار کنم خوب شه.چطور باید به حالت اولش برگرده.فکر کنم صداش زیادی رفته بالا,میشه با دادن یه عدد دیگه به جای -500 صدای هندزفری رو تا یه حددی بالا برد که صدای هندزفری بدون جر پخش بشه..در ضمن واسه بالا بردن صدای اسپیکر گوشیم اصلا گزینه snd_stereo_speaker_media رو نداره فقط اینو snd_speaker_media داره.در رابطه با اینم یه کمکی بکنین.خواهش میکنمممممممممم

saadi126
02-02-2009, 13:34
سلام من يه ويوتي دست دوم گرفتم كه خيلي تميزه قبلا p1 داشتم اما صفحه لمسي ويووتي مثل p1 حساس نيست و معمولا بايد براي لمس يك دكمه فشار زيادتري نسبت به p1 بدم تا عمل كنه، در ضمن روي صفحه نمايش برچسب محافظ داره. مي خواستم بدونم شما هم با ويوتي اين مشكل رو داريد؟ :45::37:

yashar_silverboy
04-02-2009, 00:54
دوستان خریدمش....ایول....فقط تم هاشو از کجا می تونم گیر بیارم؟
اگه لینکشو بذارید ممنون میشم

starblue7750
04-02-2009, 10:31
دوستان خریدمش....ایول....فقط تم هاشو از کجا می تونم گیر بیارم؟
اگه لینکشو بذارید ممنون میشم

سلام
تم ها , نحوه ریختنش در قسمت گنجینه ویوتی هست

سلام من يه ويوتي دست دوم گرفتم كه خيلي تميزه قبلا p1 داشتم اما صفحه لمسي ويووتي مثل p1 حساس نيست و معمولا بايد براي لمس يك دكمه فشار زيادتري نسبت به p1 بدم تا عمل كنه، در ضمن روي صفحه نمايش برچسب محافظ داره. مي خواستم بدونم شما هم با ويوتي اين مشكل رو داريد؟

اره صفحه نمایشش در مقایسه با p1 نسبتا حساسیتش کمه اگه می خوای حساسیتش زیاد باشه برچسبشو وردار

pooria.rio
05-02-2009, 17:41
آقا توروخدا کمک کنین منم صدای هندزفریم بهم ریخته .ریست هم کردم درست نشد.

s.a.m.i
07-02-2009, 16:43
سلام به همه بچه ها واسه اونایی که با وارد کردن کد صدای هندزفری به خرخر افتاده,من این کارو تو گوشیم امتحان کردم و خوب جواب داده.به جای اینکه عدد500-رو بدین یه چیز ما بین 500- و 1400- بدین.مثلا من که 500- دادم گوشیم صداش خرخر کرد ولی وقتی 800- دادم هم صداش بالا رفت هم خرخرش حل شد.واسه برگردوندن به حالت اولم کافیه که همون 1400- رو بدین.ایشاا.. که واسه شمام جواب بده.شاد باشین

scapula
08-02-2009, 09:31
چه طوری میشه هنگام پخش موزیک بازی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

eman_releeh
25-02-2009, 01:01
چطوري ميشه بازي با حجم 3 مگابايت رو اين گوشي نصبيد

631215
26-02-2009, 00:44
با سلام من میخوام گوشی lg ke 990 بگیرم. تحقیق کردم ولی دو نکته برام مبهمه1.میگن باتریش ضعیفه و باید هر روز شارژ بشه2.وقتی باهاش فیلم میگیری تو کارت حافظه (رم جانبی) بعد از مدت کمی یه تیک وسطفیلم گرفتن میندازه.ایا درسته؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

dj-hatef
02-03-2009, 16:43
سلام

حالا سوالات من از بچه هایی که این گوشی رو خریداری کردند ( یه کم فوری تا 18 ساعت آینده میخوام گوشی رو بگیرم )

1- آیا میشه گوشی رو قفل کرد یعنی رمز گذاشت روش که کسی نتونه بازش کنه ؟

2- آیا صدای اون واقعا کمه ( بدون استفاده از کد ) یعنی از p990 در اسپیکر گوشی و هدفون کمتره؟ ( چون من میترسم از کدها استفاده کنم چون یه شکست عشقی به خاطر همین کد ها و عملیت هک توی گوشی 990 داشتم )

3- آیا میتوان فیلمهایی که توسط دوربین گوشی گرفته شده رو به صورت اصلوموشن (حرکت آهسته ) دید؟ ( چون توی دموی گوشی که از youtube گرفتم صحنه آهسته هم نشون میده)

4- و آیا میشه با حرکت دست روی تصاویر آنها را ورق زد یا عوض کرد؟

5- واقعا هنگام فیلمبرداری در حافظه ی جانبی گیر داره این گیر چند ثانیه طول میکشه؟

6-واقعا برنامه یا بازیهای بیشتر 1-2 مگابایت رو نصب نمیکنه؟

تشکر فراوان

Dr Violin
02-03-2009, 19:03
سلام

حالا سوالات من از بچه هایی که این گوشی رو خریداری کردند ( یه کم فوری تا 18 ساعت آینده میخوام گوشی رو بگیرم )

1- آیا میشه گوشی رو قفل کرد یعنی رمز گذاشت روش که کسی نتونه بازش کنه ؟

2- آیا صدای اون واقعا کمه ( بدون استفاده از کد ) یعنی از p990 در اسپیکر گوشی و هدفون کمتره؟ ( چون من میترسم از کدها استفاده کنم چون یه شکست عشقی به خاطر همین کد ها و عملیت هک توی گوشی 990 داشتم )

3- آیا میتوان فیلمهایی که توسط دوربین گوشی گرفته شده رو به صورت اصلوموشن (حرکت آهسته ) دید؟ ( چون توی دموی گوشی که از youtube گرفتم صحنه آهسته هم نشون میده)

4- و آیا میشه با حرکت دست روی تصاویر آنها را ورق زد یا عوض کرد؟

5- واقعا هنگام فیلمبرداری در حافظه ی جانبی گیر داره این گیر چند ثانیه طول میکشه؟

6-واقعا برنامه یا بازیهای بیشتر 1-2 مگابایت رو نصب نمیکنه؟

تشکر فراوان
1- بله
2- صدا بسیار مناسب است ولی اگر عادت به گوش کردن با صدای بلند دارید مایوس می شوید.
3- بله
4 - اگه تم آیفون رو بریزی بله
5 - شانسی هست ، بعضی ها گیر داره و بعضی ها نه ، هر 5 ثانیه 1 تیک میزنه...
6 - بیشتر از 3 مگ رو اجرا نمی کنه

Michael Ropy
03-03-2009, 07:09
بد نیست این رو هم ببینی:

سرشارku990
مزایا:
1-سرعت شاتر بالاتر از رقبا.
2-قلم با کلاس و شیکdongle .
3-منوهای بسیار جالب و کاربرپسند.
4-طراحی و دیزاین بسیار خوبگوشی.
5-کیفیت کیبرد مجازیش عالیه - هم سرعت عمل بالایی داره و هم ابعاد بزرگی داره وبراحتی میشه باهاش کار کرد .
6-فایلهایpdf رو هم خوب میخونه و میشه رو کل صفحهآورد .
7-صداش بلند نیست ولی کیفیتش با sony ericsson w950 برابره.
8-سرعتش خوبه با اینکه ریویها ازش انتقاد کردن و کلا من راضیم و تا حالاهنگی همنداشتم.
9-هدفون خودش عالیه.
10-كيبورد qwetry مجازي بزرگي داره كه به راحتي هر چه تمامتر ميشه اس ام اس بزنيم.
11-برنامه های جاوا براحتی روش نصب میشه و یک صدم دردسرای سامسونگ رونداره !من نقشه تهران و دیکشنری رو راحت روش نصب کردم زمانیکه داشتم!

معایب گوشی :
1-جای قلم نداره.
2-فقطدوتا تم روی گوشی هست.
3-ساپورت رم فقط تا 2 گیگ.
4-عدم وجودسیستم عامل.
5-از پشت همه با دوربین عکاسی اشتباه میگیرن!

بخاطر تنوع طلبی و دمدمی مزاجی وگرنه گوشی کاملی بود هنوز هم یکی از طرفدارای دوآتیشه ویوتی هستمو شاید در آینده ای نزدیکدوباره یه ویوتی بگیریم !
اشتب کردم فروختمش بدجوری دلم هواشو کرده شاید رفتم دوباره خریدم یکی!
گارانتی اصلی این گوشیگلدیران تلکامهست و میتونید برید نمایندگیهای معتبرلوازم خانگی در الجی و یه بخشی گلدیران داره که گوشی های موبایل الجی رو میفروشه.

starblue7750ku990
1-با تماس انگشت با lcd یه ویبره کوچیکی می خوره.
2-سرعتش هم نسبت به گوشی های(n72-6300) قبلیم خیلی بالاست.

poria_mcke990
به نظر من مهمترین مشکل این گوشی ساپورت نکردن رم بالای 2 گیگه و این مساله زمانیبحرانی تر میشه که شما دو تا رم داشته باشید چون این گوشی قابلیت hot swap هم ندارهو حتما باید برای جا زدن رم باطری رو در بیارید

arash299ku990r
1-من مدلخریدم از دو مدل قبلی بهترو جدیدتر هست. فلش زنون و درپوش لنز و دوربین جلو هم داره.
2-سرعتش قابل قبول هست ولی زمانی که حافظه پر باشه سرعتش کمتر میشه.

amirz2irke990
1-میخوای بری صفحه ی پایینی همون که ماله زوم و فاکوس است. اوایل استفاده ازش سخته ولیعادت کنی خیلی راحت میشه!
2-تازه میتونی با صفحه لمسی هم منوها را بالا پایینکنی.مثل عملکرد ایفون ولی اصلا به پای اون نمیرسه و استفاده ازش سخته!
3-من و پسر خالم هر 2 ویوتی خریدیم.اونku990 و من ke990.
برای تست این 2 گوشی هر2را فول شارژ کردم. هر 2 یک فیلم با یک بلندی صدا پخش کردند. طول پخش باطری تقریبابرابر بود.
از میزان مکالمه خبریندارم.چون خرجش زیاد میشه!

hoseke990
1-روشنایی و کیفیتlcd خوبه
2-حساسیت صفحه نمایش نسبت بهp1 کمتره بههمین خاطر مجبورید یکم محکم تر صفحه رو فشار بدید در کل نسبتا خوبه.
3-فیلمبرداریش خیلی خوبه.
3-تشخیص دستنوشتش به هوشمندیهp1 نیست.
4-از نظر کیفیت و بلندیه صدا (هم هدفون هم اسپیکر) انتظار نداشتهباشید که به پای گوشیای موزیکال یا واکمن دو غول بزرگ nokia و sonyericsson برسه
5-قبلش n73 داشتم،بلندیش حدودا نصفn73 هستش.
6-شارژش با کاربری متوسطحدودا دو روز میره.
7-راستی یه چیزی که شاید بعضی از دوستان رو نگران کنه اینه کهبلوتوس این گوشی ورژن 1.2 هستش اما خیالتون راحت سرعت بلوتوسش خوبه (مثل بقیهگوشیا) حدود 40kb/s

parham_oversetke990
1-نصب بازی و برنامه روی این گوشی با اما و اگر هایی مواجه هست اول انکه نصب برنامهبالای 3 مگ رو نمیپذیرد مثلا برنامه نقشه تهران و اطلاعات دارویی و همچنین بعضیبازی ها را ساپورت نمیکنه ویا اگر هم نصب بشود به شدت کند اجرا میکند.مثلا بازی.dirt
2-من با توجه به تحقیقاتی که کردم متوجه شدم ویوتی با رم های های اسپید که ساختtransend هستند مشکلی نداره و خیلی رو سرعتش تاثیر میذاره البته اگه من نام این رمرو بردم به خاطر این بود که با این رم کار کردم شاید با های اسپید های دیگه هم خوبکار کنه ولی با رم معمولی میکرو سرعتش خیلی پایین تره.

sidke990
1-صداش پايينه ولي با هدفون مطلوب و خوبه در مقايسه با سري واكمن كم مياره ولي خيليزيبا تر از اينهاست و با كلاس تره.
2-تا الان كه هرچي ريختم رو نصب كرده.
3-دايويكسرو هم اجرا ميكنه.
4-قرمزي چشم رو هم از بين ميبره
5-اصلا به قلم احتياجي ندارين هرچند ميتونيين اون رو مثل عروسك به گوشي اويزون كنيدچون خيلي شيكه
6-همه توي كفش ميمونن
7-ميتونيد ميزان درخشندگي صفحه رو بزارين روي 40% بدون اينكه ديدتون كمترين افتي بكنه كه اين ميتونه در ميزان نگه داري شارژ خيليكمك بكنه

مدلهای ویوتی:
ke990 نسل 2.5 و محافظ لنز و فلاش زنونداره.
ku990 نسل 3 و دوربینمکالمه تصویری و فلاش استروبداره (بین ال ای دی و زنون).
ku990r نسل 3 و دوربینمکالمه تصویری و محافظ لنز و فلاش زنونداره.

این خلاصه پست های تاپیک ویوتی، و تکراریهاش خذف شده:
تو پست های نوشته شده از این سه نوع بالا کسایی که ke990 داشتن گفتن: فیلمبرداریش با پرش و گیر بوده و ku990 بدون پرش و گیر. آیا همه شما هم تایید میکنید؟ و ku990rفقط arash299 داشته که زیاد صداش در نیاورده.

lg ku990 viewty
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جاوا
3 اینچ، 240 در 400 پیکسل.
100 مگابایت حافظه داخلی
دوربین 5 مگاپیکسل، اتوفوکوس، فیلمبرداری vga.
فلش استرب.
قیمت: با گارانتی خدمات پارسه 3,150,000 ریال

lg ke990 viewty

جاوا
3 اینچ، 240 در 400 پیکسل.
100 مگابایت حافظه داخلی
دوربین 5 مگاپیکسل،اتوفوکوس ، فیلمبرداری vga.
فلش زنون
قیمت: با گارانتی اصلي كامتل 2,750,000 ریال - اصلي گلدايران 2,750,000 ریال - خدمات پارسه 2,490,000 ریال.
ku990r پیدا نمیشه، ke990 بهتره چون فلش زنون و محافظ لنز داره.

Blue Ray
08-03-2009, 23:34
سلام دوستان.

من بیشتر مطالب مربوط به این گوشی رو مطالعه کردم و جواب بیشتر سوالامو گرفتم.

اگه ممکنه این 3 سوال باقی مونده رو جواب بدین :

1- کسی تاحالا دیکشنری خوبی رو این گوشی نصب کرده ؟ من اگه گوشیم دیکشنری نداشته باشه کارم گیر می کنه.

2- روی حافظه داخلیش تا چند دقیقه میشه فیلمبرداری کرد ؟

3- بدون قلم میشه راحت باش اس ام اس زد یا دردسره ؟

متشکرم

Michael Ropy
09-03-2009, 07:30
1- کسی تاحالا دیکشنری خوبی رو این گوشی نصب کرده ؟ من اگه گوشیم دیکشنری نداشته باشه کارم گیر می کنه.

1. فکر کنم بله! بازم باید دید دارندگانش چی میگن!
2. حدس من 6 دقیقه هست (با کیفیت بالا).
3. فکر کنم به اندازه کافی بزرگ هست تصویرش که نخواد از قلم استفاده کرد.

mahmud5402
09-03-2009, 19:28
دوستان اگه کسی بک گوشی رو داره آپلود کنه که به شدت لازمش دارم قبلا از این کار تشکر میکنم

Reza Razor
10-03-2009, 00:57
خرید گوشیه ویوتی یکی از بزرگترین اشتباهات زندگی من بود!
این گوشی بقول خیلی از فروم های خارجی مثل یه سیب زمینی داغ میمونه!
اکثر مدلاش مخصوصا قدیمی تر هاش پر از اشکال و باگ هستن !
گوشی خودم بعد از اینکه یبار فلشش کردم و سی تومن پیاده شدم دوباره امروز بعد از گذشتن یک روز از تعمیر دوباره اشکال پیدا کرده و نمیشه باهاش عکس یا فیلم گرفت! از این ضدحال ترهم میشه واقعا؟ وقتی میرم به بخش دوربین گوشی هنگ میکنه.
خریدن این گوشی مخصوصا بدون گارانتیش بزرگترین ریسکه که یکی میتونه بکنه!
من که با این بلاهایی که این گوشی سرم آورد از هرچی گوشی متنفر شدم. از من میشنوین دنبال مارکای معتبر مثل همون نوکیا و سونی اریکسون باشین !
لعنت به الجی لعنت به ویوتی! شما رو چه به گوشی ساختن باید برین همون کولر و یخچال و ماشین لباسشویی تونو بسازین!

Blue Ray
10-03-2009, 06:51
سلام دوستان.

من بیشتر مطالب مربوط به این گوشی رو مطالعه کردم و جواب بیشتر سوالامو گرفتم.

اگه ممکنه این 3 سوال باقی مونده رو جواب بدین :

متشکرم

دوستان من بعد دو روز هنوز جوابامو نگرفتم ! می خوام این گوشیو بگیرم لطفا زودتر راهنمایی کنین.

یه سوال دیگه هم دارم : کیبورد مجازی افقی این گوشی تو برنامه ها هم در دسترسه یا فقط تو sms ؟

saleh_ettehadi
10-03-2009, 08:59
گوشی خودم بعد از اینکه یبار فلشش کردم و سی تومن پیاده شدم دوباره امروز بعد از گذشتن یک روز از تعمیر دوباره اشکال پیدا کرده و نمیشه باهاش عکس یا فیلم گرفت! از این ضدحال ترهم میشه واقعا؟ وقتی میرم به بخش دوربین گوشی هنگ میکنه.
من که با این بلاهایی که این گوشی سرم آورد از هرچی گوشی متنفر شدم. از من میشنوین دنبال مارکای معتبر مثل همون نوکیا و سونی اریکسون باشین !
لعنت به الجی لعنت به ویوتی! شما رو چه به گوشی ساختن باید برین همون کولر و یخچال و ماشین لباسشویی تونو بسازین!
مشکلات به وجود اومده مربوط به فریمور نصب شده روی گوشیتونه نه خود گوشی ، اگه یادتون باشه من هم مشکل شما رو داشتم ، خودمون باعث به وجود اومدن مشکل شدیم ، این گوشی مسلما بهترین گوشی ای هست که تا حالا داشتم ، احتمالاً یه فلش دیگه لازم داره گوشیتون.

saleh_ettehadi
10-03-2009, 09:29
دوستان من بعد دو روز هنوز جوابامو نگرفتم ! می خوام این گوشیو بگیرم لطفا زودتر راهنمایی کنین.

یه سوال دیگه هم دارم : کیبورد مجازی افقی این گوشی تو برنامه ها هم در دسترسه یا فقط تو sms ؟
1-نمیدونم (فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه)
2-واستون امتحان کردم.با کیفیت default 320*240 120fps بیست و هشت دقیقه روی مموری داخلی گرفت
3-اصلاً مشکلی نداره (البته مسلماً با keypad یه خورده سریعتر می تونید تایپ کنید)
4- Qwerty keyboard فقط در حالت sms در دسترس هست.

Michael Ropy
10-03-2009, 20:08

حرف آقا صالح به شدت تایید میشه. فریمور گوشی به روز نبوده. من خودم امروز ویوتی رو تست کردم. دوستم مدل ke رو با 250 خریده بود و رم 4 (چهار) گیگ سیلیکون پاور روش گذاشته بود و به جرات میگم که سرعتش عالی بود. خودش میگفت برام عالی کار کرده و برام اصلا مشکلی نداشته. من که شخصا خیلی حال کردم.

reza_asil
10-03-2009, 23:37
سلام دوستان

من می خوام این گوشی رو بگیرم (ke990 ) ولی نمی دونم چرا هر چی تحقیق بیشتر می کنم بیشتر گیج می شم مثلا تو همین

تاپیک یکی از دوستان می گه گوشی عالی هست حتما بخرید و یکی دیگه می گه اصلا نخرید ریسک بزرگیه !

من چند روز دیگه می خوام بگیرم چیکار کنم همون روز ببرم نمایندگیش فریمور رو آپدیت کنه یا نه ؟ نمی دونم شما راهنمایم کنین

راستی الان آخرین فریمور موجود چی هست (برای ke990 )

Michael Ropy
11-03-2009, 07:12
من که خیلی ها رو دیدم ازش راضی بودن. اونایی که براشون مشکل پیش میاد یا فریمور آپدیت نیوده و یا شاید گوشی تقلبی بوده و... تو پست قبلیم هم گفتم که خودم تست کردم (با رم 4 گیگ) سرعتش عالی بود. البته اگه رم زیاد میخوای بذاری از رم های پر سرعت استفاده کن مثل همین که دوست ما گذاشته.

saleh_ettehadi
11-03-2009, 08:09
سلام دوستان

من می خوام این گوشی رو بگیرم (ke990 ) ولی نمی دونم چرا هر چی تحقیق بیشتر می کنم بیشتر گیج می شم مثلا تو همین

تاپیک یکی از دوستان می گه گوشی عالی هست حتما بخرید و یکی دیگه می گه اصلا نخرید ریسک بزرگیه !

من چند روز دیگه می خوام بگیرم چیکار کنم همون روز ببرم نمایندگیش فریمور رو آپدیت کنه یا نه ؟ نمی دونم شما راهنمایم کنین

راستی الان آخرین فریمور موجود چی هست (برای ke990 )
شکی نیست که این گوشی توی رنج قیمت خودش یکی از بهترین هاست و همه میدونیم که هیچ گوشی ای بدون ایراد نیست ، اما من که شخصاً ایراد عمده ای توی این گوشی نمی بینم . اگر هم می خوای ریسک نکنی با گارانتی بخر و از گوشیت لذت ببر...:20:

amirlo54
12-03-2009, 21:22
سلام
جناب اين رم 4 گيگ سيليكون پاور را از كجا گرفتي وچند قيمت بود درضمن اون تيك روي فيلم برداري را روي اين رم وجود داره چون من موقعيكه گوشي را گرفتم يك رم يگ گيگ 9000توماني از همون نمايندگي گرفتم موقع فيلم برداري مشكلي نداشت اما يك دوگيگ 6500توماني بعدش گرفتم اين مشكگل را داشت جالب است يك دوگيگ ديگر ازيك مدل ديگر كه يادم نيست براي يك بنده خداي باهمين قيمت گرفتم روي گوشي خودم امتحان كردم ديدم مشكل فيلم برداري ندارد پس لطف كن بگو از كجا دقيقا رم را گرفتي

Michael Ropy
13-03-2009, 06:47
گوشی ماله دوستمه و من تا بعد عید نمی بینمش! ولی رم های سیلیکون پاور، ترنسند و لگزار همه خوبند البته بسته به نوع کلاس 2 و 4 و 6 هم داره که هر چه بیشتر بهتر. تو فیلمبرداری هم مشکلی ندارند. در مورد قیمت اطلاعی ندارم ولی حدس من دوروبره 15 هزار هست. ما (من و دوستم) قم هستیم. ولی رمش همه جا پیدا میشه.

yashgin128
13-03-2009, 15:16
با سلام به همه دوستان
من گوشی رو با گارانتی کامتل و ورژن v10a ke990 گرفتم .واقعا آخر گوشیه.
اما به یک مشکل برخوردم موقع فیلمبرداری بیشتر از یک دقیقه صدا قطع میشود(فقط روی رم به این مشکل برمیخورم)
---------------------------------------------------
امیدم مرگه اما نوبتم نیست میدونم لایق خاک تنم نیست

Linux Learner
15-03-2009, 23:40
سلام

ke990
دوربین این گوشی اصلا" شبیه اون چیزی که تبلیغ میکنه نیست. با کمی لرزش شبه میکنه! مال من اینطوریه یا برای بقیه هم همینه؟

a.z.p.z
16-03-2009, 23:09
سلام دوستان خوب هستید عزیزان؟
ببخشید یه سوالی داشتم فریمور فارسیش رو واسه فلش نمیشه گیر اورد؟ یا فقط پارس کامتل این کارو میکنه چون گیر نیووردم بعد اینکه روش دیگه ای واسه فارسی کردنش نیست؟
بعد منظور از بک اپ فریمور چیه میدونم یعنی چی با چه وسیله ای این کارو میکنید با برنامه داخل سی دی؟
بعد روش هک واسش نیست به اون صورت و فقط هنوز با همون efs میشه این کارارو کرد بعد با همین میشه از فایل ها تو خوده گوشی بک اپ گرقت؟
راستی سایتی واسه دانلود فریمور های از این سری دارید بهم بگید دوستان؟
بعد مسیر فایل های سیستمی اون به چه صورت هست؟ واینکه میدونید فریمورش از چه فایل هایی تشکیل شده؟
خیلی ممنونم دوستان

.esmaeilymilad
17-03-2009, 01:10
سلام
من يه هفته اي هست كه گوشي ويوتي مدل كا - اي 990 رو خريدم به يه مشكل خوردم ، يه مموري 4 گيگ واسش گرفتم و دوبارم تاحالا عوضش كردم و قتي ميزارمش تو 4 گيگه ولي تا توش چيزي مي ريزم 2 گيگ ميشه 3 چار بارم رفتم پرسيدم از آخر گفتن 2 گيگش مخفي ميشه اين يعني چي ؟ كسي مي دونه ؟ اگه مي دونيد راهنماييم كنيد لطفا ممنونم .

a.z.p.z
17-03-2009, 01:50
رمتون چیه؟
و کلاس چنده؟

Linux Learner
17-03-2009, 19:57
سلام
من يه هفته اي هست كه گوشي ويوتي مدل كا - اي 990 رو خريدم به يه مشكل خوردم ، يه مموري 4 گيگ واسش گرفتم و دوبارم تاحالا عوضش كردم و قتي ميزارمش تو 4 گيگه ولي تا توش چيزي مي ريزم 2 گيگ ميشه 3 چار بارم رفتم پرسيدم از آخر گفتن 2 گيگش مخفي ميشه اين يعني چي ؟ كسي مي دونه ؟ اگه مي دونيد راهنماييم كنيد لطفا ممنونم .

این گوشی طبق دفترچه اش رم بیش از 2 گیگ رو ساپورت نمیکنه:31:

Dr Violin
18-03-2009, 01:03
سلام
شما باید از طریق رم ریدر 2.2 گیگ از 4 گیگ رمت رو پر کنی تا ویوتی همون 2 گیگ که خالی هست رو تشخیص بده ولی موقعی که داخل پوشه آهنگ یافیلم بری کل 4 گیگ رو سرچ می کنه...

erfangoharian
19-03-2009, 11:23
بچه ها من به یه مشکل جدید برخوردم؟:-؟
من یه عالمه تم ریختم رو گوشیم، اما الان یه مشکل دارم اونم اینه که مثلا تو تم : Green Dimension Theme
تمام فونت گوشیم سیاه میشه و خوب دیگه چیزی خونده نمیشه؟ می گیرین منظورمو؟ البته تو منو های اولیه که مربوط به خود گوشیه که نه مثلا وقتی که تم اصلیه گوشیم Black و بعد این تم رو میذارم و مثلا میرم تو منوی phone setting . اوایل درست بود (سبز بود) اما بعدش بعضی موقع ها یه دفعه سیاه میشد فونتم، بعد اگه دوباره تم رو عوض میکردم درست میشد اما الان چند وقته که روی هر تمی میرمو اینا همون سیاه میمونه:(((((((((((((((

Linux Learner
20-03-2009, 17:56
بچه ها من به یه مشکل جدید برخوردم؟:-؟
من یه عالمه تم ریختم رو گوشیم، اما الان یه مشکل دارم اونم اینه که مثلا تو تم : Green Dimension Theme
تمام فونت گوشیم سیاه میشه و خوب دیگه چیزی خونده نمیشه؟ می گیرین منظورمو؟ البته تو منو های اولیه که مربوط به خود گوشیه که نه مثلا وقتی که تم اصلیه گوشیم Black و بعد این تم رو میذارم و مثلا میرم تو منوی phone setting . اوایل درست بود (سبز بود) اما بعدش بعضی موقع ها یه دفعه سیاه میشد فونتم، بعد اگه دوباره تم رو عوض میکردم درست میشد اما الان چند وقته که روی هر تمی میرمو اینا همون سیاه میمونه:(((((((((((((((

میتونی توی تنظیمات رنگ فونت رو عوض کنی. من دقیقا" نمیدونم کدوم قسمتشه ولی باید توی تنظیمات صفحه نمایش باشه. اگه گوشیت فارسیه، نوشته رنگ فونت و اگه انگلیسی هست هم مسلما" نوشته Font Color

موفق باشی

erfangoharian
21-03-2009, 12:01
میتونی توی تنظیمات رنگ فونت رو عوض کنی. من دقیقا" نمیدونم کدوم قسمتشه ولی باید توی تنظیمات صفحه نمایش باشه. اگه گوشیت فارسیه، نوشته رنگ فونت و اگه انگلیسی هست هم مسلما" نوشته Font Color

موفق باشی

خوب اگه به همین سادگی بود که از اول می فهمیدم:46: اون فونتی که تو منو هست فقط مال dialing هست
اما پیداش کردم، واسه بقیه دوستان اگه این مشکل رو داشتن:

وقتی دو بار کلید C رو می زنیم و منوی تم ها باز میشه دکمه سمت چپ رو بار اول که میزنین منوی صفحه شماره گیری میاد و اگه یه بار دیگه بزنین انتخاب رنگ فونت:31:

starblue7750
22-03-2009, 17:11
سلام
بچه ها من یه مشکلی دارم
بهد از اینکه من Nyx_Open_menu.swf گوشیم رو عوض کردم کلا تم گوشیم به هم خورده
یکی اگه تونست Nyx_Open_menu.swf اصلی گوشی رو بذاره
خیلی ممنون

6931355abbas
31-03-2009, 15:28
سلام
در مورد گیر کردن تو فیلمبرداری به خاطر جنس رم است باید یک رم با مارک معتبر و کیفیت خوب پیدا کنید
در ضمن تا اونجا که من میدونم ویوتی تا 2 گیگ رم بیش تر ساپورت نمیکنه ها

Michael Ropy
31-03-2009, 17:22
در ضمن تا اونجا که من میدونم ویوتی تا 2 گیگ رم بیش تر ساپورت نمیکنه ها

بله ولی اگه از رم پرسرعت استفاده کنید بیشتر هم میخوره. من خودم با رم 4 گیگ سیلیکون پاورش رو تست کردم مشکلی نداشت و سریع بود.

a.z.p.z
05-04-2009, 14:53
سلام دوستان خوب هستین؟
ببخشید چندتا سوال فوری داشتم ممنون میشم جوابمو بدید
1:کسی تا حالا pxo image editor رو نصب کرده>؟؟؟؟ و میدونه که دقیق چه کاری میشه باهاش کرد فقط میدونم مربوط به فایل های سیتمی هست البته برای کامپیوتر هست برنامه
2:فرق دقیق بین ku990 & ku990R رو هم من درست متوجه نشدم........
3:نمایندگی مرکزی پارس کامتل رو شماره یا ادرسی ازش نداره چون نمایندگی های زییادی از پارس کامتل میشناسم ولی مرکزی رو نمیدونم......
خیلی ممنونم .
ممنون میشم راهنمایی کنید سپاس

kalepoook
08-04-2009, 23:19
سلام
این گوشی اس ام اس در حالت لند اسکیپ که مثل کیبورد کامپیوتر میشه رو داره ؟

ممنون میشم جواب بدین

saleh_ettehadi
09-04-2009, 07:19
سلام.من خودم خیلی به گوشی Viewty و کلا برند LG علاقه دارم . اما به دلیل مشکلات زیادی که بعد از خرید این گوشی واسم به وجود اومد ، از دوستانی که دسترسی به نمایندگی این گوشی ندارند درخواست می کنم که برند LG رو انتخاب نکنن ، همچنین حتماً با گارانتی اصلی بخرند .

Persian_Gun's
09-04-2009, 09:47
سلام

ممنون میشم جواب بدین
بله،این قابلیت رو داره...

Dr Violin
10-04-2009, 00:17
سلام

ممنون میشم جواب بدین
بله.........

cescjoon
12-04-2009, 03:48
دوستان من میخوام این گوشی رو بخرممی خواستم ببینم با توجه به 5 پیکسلی بودن دوربینش آیا از دور بین k800 بهتر؟

saleh_ettehadi
12-04-2009, 08:12
دوستان من میخوام این گوشی رو بخرممی خواستم ببینم با توجه به 5 پیکسلی بودن دوربینش آیا از دور بین k800 بهتر؟
کیفیت عکسبرداری این گوشی کاملاً معمولیه اما کیفیت فیلمبرداریش به معنای واقعی "فوق العاده" است.با تنظیمات مختلف دوربین برای حالت عکاسی عکس های بهتری هم می تونید بگیرید .

4870x2
12-04-2009, 11:59
کیفیت عکسبرداری این گوشی کاملاً معمولیه اما کیفیت فیلمبرداریش به معنای واقعی "فوق العاده" است.با تنظیمات مختلف دوربین برای حالت عکاسی عکس های بهتری هم می تونید بگیرید
كاملا معمولي ديگه كمه ميشه گفت در حالت عادي بهتر از k850و ضعيفتر از 5 هاي سري n نوكياست(n96-n95)

Azemati
12-04-2009, 12:41
نصب برنامه و بازی بر روی lg ke990 دوستان ممنون میشم بگین چه جوری می تونم برنامه روی این گوشی (ke990) نصب کنم. من هر کاری می کنم از طریق خود ال جی سوییت نمیتونم فایل های jar رو به گوشی منتقل کنم. راهش چیه؟ اگه تاپیکی هم هست ممنون میشم اطلاع بدین. بیصبرانه منتظرم!

Dr Violin
12-04-2009, 14:44
نصب برنامه و بازی بر روی lg ke990 دوستان ممنون میشم بگین چه جوری می تونم برنامه روی این گوشی (ke990) نصب کنم. من هر کاری می کنم از طریق خود ال جی سوییت نمیتونم فایل های jar رو به گوشی منتقل کنم. راهش چیه؟ اگه تاپیکی هم هست ممنون میشم اطلاع بدین. بیصبرانه منتظرم!
گوشی رو رو حالت ذخیره انبوه یا همان mass storage بذار فایل jar رو به گوشی منتقل کن و از داخل گوشی نصب کن...

almgti_79
17-04-2009, 18:38
دفتر مركزي فروش گوشي هاي ال-جي پارس كامتل:

آدرس: روبه روي پارك ملت، برج ملت، طبقه همكف، پلاك 51

تلفن: 22044547

فقط چونه زدن هم يادتون نره:46:

kalepoook
18-04-2009, 14:20
سلام
کسی ویوتی برای فروش نداره.
ویوتی برای فروش دارم
--------------------------------------------
یه سوال دیگه خواهشن بگین:

واقعا ویوتی این قدر ناقص یا اذیت میکنه یا بدرد نخوره که همه میخوان بفروشنش؟

saleh_ettehadi
18-04-2009, 16:16
سلام
کسی ویوتی برای فروش نداره.
ویوتی برای فروش دارم
--------------------------------------------
یه سوال دیگه خواهشن بگین:

واقعا ویوتی این قدر ناقص یا اذیت میکنه یا بدرد نخوره که همه میخوان بفروشنش؟
ناقص نیست ، خرمات پس از فروشش ناقصه ، البته تهران فکر نمیکنم مشکلی داشته باشید.منم گوشیمو میفروشم تازه! اینجا هم مشکل خدمات پس از فروش داریم...

almgti_79
18-04-2009, 16:49
quote=kalepoook;3699152]سلام
آخرین فریمور که اومده چیه؟
و کلا چیا بهتر شدن؟
خواهشن جواب بدین[/quote]

من گوشيمو پنجشنبه 27/1/1388 خريدم، فريمورش v10f هست.

مزاياي گوشي:

قيمت 245هزار تومان گارانتي پارس كامتل با رم 4گيگ سيليكون پاور كلاس 6 به قيمت 11هزار تومان

1- كيفيت فيلمبرداري روي حافظه داخلي و خارجي بدون تيك و با كيفيت بسيار بالاست (حداقل درحد دوربين ديجيتال Canon 720 ISاي كه دارم هست (البته از لحاظ فيلمبرداري، ولي از لحاظ صدا از دوربين ديجيتال كمي ضعيفتره))، واقعا سورپرايز شدم چون كيفيت صدايي كه همراه فيلم ضبط ميكنه از گوشي KC910 هم بهتره؛

2- صفحه تاچ بسيار خوب و حساس و با كوچكترين اشاره اي دستوراتو اجرا ميكنه، فقط تشخيص دستنوشته اش كمي با اشكال روبه روست؛

3- مدت زمان كاركرد باتري بعد از شارژ كامل 10 ساعت هست (در حدود 200 مگا بايت از بلوتوث استفاده كردم، بيست دقيقه فيلم در حالت دي وي دي گرفتم، 70 تا عكس گرفتم كه در حدود 20 تا عكسش با فلش بود، نيم ساعت از پليرش استفاده كردم، 5 دقيقه هم فيلم ديدم، 35 تا SMS فرستادم، در باقيمانده ي زمان هم در منوهاش ميچرخيدم، راستي 5 دقيقه هم بازي كردم و 3 دقيقه هم صدا ضبط كردم؛ لازم به ذكره كه روشنايي صفحه را روي 0% گذاشته بودم چون در خانه احتياج به روشنايي نداريد)

4- روشنايي صفحه اش بسيار خوبه حتي در زير نور مستقسم آفتاب، البته در اين حالت بايد روشنايي صفحه را روي 80 يا 100 درصد قرار دهيد و در نورهاي معمولي و در خانه حتي با وجود نور آفتاب با روشنايي صفر درصد هم راحت ميتوان با گوشي كار كرد؛

5- كاركردن با منوهاش بسيار راحته مخصوصا اگر در حالت فارسي بگذاريد، واقعا كامتل خوب گوشي را فارسي كرده هم از نظر فونت و هم از نظر ترجمه؛

و اما معايب گوشي:

1- حرف "دال" و "پ" در حالت لنداسكيپ نداره؛

2- گزارش ارسال پيغامها در Inbox ذخيره ميشه؛

3- پيغامهاي EMS دريافت ميكنه و نشون هم ميده ولي نميشه باهاش EMS فرستاد!!!

4- كيفيت صداي هدفونش واقعا نااميدم كرد، البته بلندي صداش خوبه هم در حالت اسپيكر و هم در حالت هندزفري. ولي اصلا انتظار چنين صداي بي كيفيتي را نداشتم، البته آهنگ متن را خوب پخش ميكنه ولي وقتي خواننده شروع به خواندن ميكنه، آدم حس ميكنه خواننده ته چاه بوده!!!

5-كيفيت عكس هايي كه با اين گوشي گرفتم اصلا در حد انتظارم نبود، تمام آپشن هاشو هم تغييير دادم ولي نتونستم به كيفيتي كه فكر ميكردم بايد داشته باشه برسم. البته كيفيتش اصلا قابل قياس با K810 نيست، كيفيت K810 در مقابل اين گوشي صفره!!! ولي هنوز عكسهاي گوشي هاي K850 و يا سري N نوكيا را نديدم كه بخوام در موردشون نظر بدم. با توجه به حدسي كه ميزنم، پيكسل موثر دروبين اين گوشي از 5 مگاپيكسل كمتره.

6- صداهايي كه با گوشي ضبط ميكنيد، در هندزفري پخش نميشه و فقط با اسپيكرش ميتوان گوش داد.

تصحيحيه!!!:

گوشي من مشكل داشت (گزينه هاي 4 و 6 كه در معايب گفتم، بخاطر عيب گوشي من بود كه با گارانتي درست شد)
عكس هاشو با سري N نوكيا (N95, N79) مقايسه كردم، واقعا عكس هاي ال-جي بينظير بود مخصوصا با لرزشگير...

almgti_79
18-04-2009, 16:50
درضمن تا دوروز آينده چند نمونه از عكسهايي كه با گوشي گرفته ام را با سايز اصلي به نمايش ميگذارم.....

almgti_79
24-04-2009, 23:16
بچه ها يك نكته جديد در ويوتي ديدم، ويوتي Face Detection هم داره!!!!:18:

جل الخالقـــــــــــــــــــ ـــــــ:18:

h.r.r studio
06-05-2009, 21:58
سلام به تمامی دوستان:10:
یه سوال داشتم در کل وییوتی بخرم پشیمون میشم یا نه ؟؟؟:13:
در کل گوشی خوبی هست یا نه ؟ در مورد صدای کمش هم میدونم !!

almgti_79
07-05-2009, 11:01
سلام به تمامی دوستان:10:
یه سوال داشتم در کل وییوتی بخرم پشیمون میشم یا نه ؟؟؟:13:
در کل گوشی خوبی هست یا نه ؟ در مورد صدای کمش هم میدونم !!

سلام دوست عزيز

به نظرم بايد ببيني چه انتظاري از گوشيت ميخواهي داشته باشي؛ اگر برايت پليرش مهمه، به نظر من سراغ اين گوشي نيا، اگر دوربين برات مهمه به نظرم گوشي خيلي خوبيه، توي گوشي هاي 5 مگاپيكسلي ها عكسهاي فوق العاده اي ميگيره (بجز در تاريكي)؛ كاركردن باهاش فوق العاده راحته؛

من خودم از خريدش پشيمون نيستم با اينكه بردم گارانتي و مشكل صدا داشت...
قبل از خريد، از قيمت 200 تا 450 هزار تومان تمام گوشي ها را بررسي كردم (از 5610 نوكيا گرفته تا N95 و K850 و انواه گوشي ها....)، ولي سوني اريكسونو كلا كنار گذاشتم چون تماما چيني هستند و فيلمبرداريهاشون واقعا افتضاحه!!! (گرچه عكسهايي كه از K850 هم ديدم، دلمو زد!!!)؛ نوكيا هم به همين منوال (حتي N85) همشون چيني هستند؛

سامسونگ هم اصلا سمتش نرفتم چون از هركسي پرسيدم از آنتن دهيش ناراضي بودند.

تا دوروز آخر ميخواستم KC910 (رنوآر) بخرم ولي بخاطر يك مساله اي مجبور شدم قيمتو بيارم پايين، و چون برام دوربين خيلي مهم بود، رفتم سراغ ويوتي؛ الان هم با اينكه بردمش گارانتي، به نظر خودم گوشي خوبيه و ازش راضي هستم... (گرچه هنوز دلم پيش رنوآر هست):40::40::40::40:

باز هم نظر خودتونه، بايد ببيني از گوشي چه چيزي ميخواهي...

kaparo
08-05-2009, 12:51
آقا کسی جواب مارو نمیده

almgti_79
08-05-2009, 15:12
آقا کسی جواب مارو نمیده

عزيزم، نگفتي با گوشيت چكار كردي؟ درضمن شماره ها روي گوشيت نمياد يا اينكه اصلا هيچ شبكه اي رو نميبينه؟

nooshvash
14-05-2009, 08:16
سلام به همه دوستان
من تا حالا دو تا رم 4 گیگ کلاس 4 برا ویوتی خریدم اما هر دوتا رو وقتی اولین بار استفاده می کنم غیر از اینکه توی گوشی دو گیگ نشون میده وقتی با رم ریدر به کامپیوتر وصل می کنم بازم توی کامپیوتر هم دو گیگ نشون میده. کلافه شدم، اول فکر می کردم رم اولی قالبم شده اما حالا که رم دومی یعنی سیلیکون پاور کلاس 4 رو هم امتحان کردم بازم توی PC دو گیگ نشون میده.
مشکل چیه؟
ممنون

ehbas
21-05-2009, 12:42
سلام به همگی

من توی این یکی دو ساعت تمام صفحات این تاپیک رو خوندم. چون امروز بعد از ظهر میخوام برم گوشی بگیرم.بین 2 تا گوشی شک دارم:
1. ویوتی
2. N78

حالا از دوستان میخوام هرچه سریعتر راهنمایی کنن لطفاً.

انتظاراتی که من از گوشیم دارم:

1. بلندی صدای هنزفری( علاوه بر کیفیتش ) زیاد باشه. راستی ویوتی هنزفریش 2 تیکس؟ یعنی میشه هدفون 3.5mm بهش وصل کرد؟

2. برنامه روش نصب شه. یکی از دوستان نوشته بود برنامه های جاوا بالای 1 مگ رو ویوتی نصب نمیشه!

3. دوربینش خوب باشه. بیشتر واسم عکس برداری از متن ( macro ) مهمه. خودم k770 دارم که واسه این کار خوبه.

4. امکانات ارتباطی: بلوتوث ( که واسه ویوتی سرعت پایینه )،با wifi ای که N78 داره میتونم اونو به لپ تاپم وصل کنم. و چون تابستون شاید یه سیستم پخش وایرلس ( mediagate ghd800 ) گرفتم سیستم UPnP ای N78 هم بدرد میخوره.

این طور که من فهمیدم تنها نکته مثبت ویوتی به جز ظاهر شیکش، دوربینشه. صفحه لمسیش هم فکر نکنم چنگی به دل بزنه. چون من حدود 7 ماه samsung p2 mp3 player داشتم که تاچش فوقالعاده بود و در حد iphone. فکر نکنم ویوتی در حد و اندازه اون ها باشه. نظز شما چیه؟

خودم این طور فکر میکنم که اگه یه گوشی با دوام می خوام که هی دنبال تعمیر و گارانتی نباشم، نوکیا بهتره. دوستان تایید می کنن؟

چند تا سوال دیگه:
5. این مدل KU900R تو تهران گیر میاد؟
6. رنگ های KE فقط مشکی و نقره ای هست؟ آخه KU همه رنگ داره.
7. گارانتی اصلی ویوتی بالاخره کدومه: گلدیران تله کام یا کامتل ؟
جاش اینجا نیست ولی وقت نمیکنم یه پست دیگه بزنم:
8. N78 چینیه یا فنلاندیش هم گیر میاد؟ قیمتشون فرق داره؟ به نظر شما اگه بخوام چینیش رو بگیرم با گارانتی بگیرم؟
9. GPS هزینه داره، اگه واسه همراه اول فعالش نکنم بدرد دیگه ای میخوره؟ یه چیزایی شنیدم که مثلا جابجایی و سرعت رو نشون میده، واسه اینا هم باید هزینه پرداخت بشه!؟

ببخشید اگه زیاد شد، آخه تا همین 2، 3 ساعت دارم میرم گوشی بگیرم.
در مورد مطالب اضافی هم که گفتم اگه کسی اطلاعات خواست در خدمتم.

adriyan_shop
21-05-2009, 15:23
سلام من گوشی ویوتی دارم برنامه فلش این گوشی وفاسی ساز آن را مخواهم که واقعا جواب درست بده متشکرم

almgti_79
23-05-2009, 00:42
سلام به همگی

من توی این یکی دو ساعت تمام صفحات این تاپیک رو خوندم. چون امروز بعد از ظهر میخوام برم گوشی بگیرم.بین 2 تا گوشی شک دارم:
1. ویوتی
2. N78

حالا از دوستان میخوام هرچه سریعتر راهنمایی کنن لطفاً.

انتظاراتی که من از گوشیم دارم:

1. بلندی صدای هنزفری( علاوه بر کیفیتش ) زیاد باشه. راستی ویوتی هنزفریش 2 تیکس؟ یعنی میشه هدفون 3.5mm بهش وصل کرد؟

2. برنامه روش نصب شه. یکی از دوستان نوشته بود برنامه های جاوا بالای 1 مگ رو ویوتی نصب نمیشه!

3. دوربینش خوب باشه. بیشتر واسم عکس برداری از متن ( macro ) مهمه. خودم k770 دارم که واسه این کار خوبه.

4. امکانات ارتباطی: بلوتوث ( که واسه ویوتی سرعت پایینه )،با wifi ای که N78 داره میتونم اونو به لپ تاپم وصل کنم. و چون تابستون شاید یه سیستم پخش وایرلس ( mediagate ghd800 ) گرفتم سیستم UPnP ای N78 هم بدرد میخوره.

این طور که من فهمیدم تنها نکته مثبت ویوتی به جز ظاهر شیکش، دوربینشه. صفحه لمسیش هم فکر نکنم چنگی به دل بزنه. چون من حدود 7 ماه samsung p2 mp3 player داشتم که تاچش فوقالعاده بود و در حد iphone. فکر نکنم ویوتی در حد و اندازه اون ها باشه. نظز شما چیه؟

خودم این طور فکر میکنم که اگه یه گوشی با دوام می خوام که هی دنبال تعمیر و گارانتی نباشم، نوکیا بهتره. دوستان تایید می کنن؟

چند تا سوال دیگه:
5. این مدل KU900R تو تهران گیر میاد؟
6. رنگ های KE فقط مشکی و نقره ای هست؟ آخه KU همه رنگ داره.
7. گارانتی اصلی ویوتی بالاخره کدومه: گلدیران تله کام یا کامتل ؟
جاش اینجا نیست ولی وقت نمیکنم یه پست دیگه بزنم:
8. N78 چینیه یا فنلاندیش هم گیر میاد؟ قیمتشون فرق داره؟ به نظر شما اگه بخوام چینیش رو بگیرم با گارانتی بگیرم؟
9. GPS هزینه داره، اگه واسه همراه اول فعالش نکنم بدرد دیگه ای میخوره؟ یه چیزایی شنیدم که مثلا جابجایی و سرعت رو نشون میده، واسه اینا هم باید هزینه پرداخت بشه!؟

ببخشید اگه زیاد شد،
در مورد مطالب اضافی هم که گفتم اگه کسی اطلاعات خواست در خدمتم.

1- كيفيت صداي هندزفزريش عاليه ولي خيلي بلند نيست، استاندارده؛ هندزفريش دوتيكه است، ولي هدفون خودش كيفيتش عاليه.
2- برنامه روش نصب ميشه ولي ماكزيمم برنامه هاي 3 مگابايتي.
3- توي ماكرو روي دست نداره (اگر به تنظيماتش دست بزني در حد Canon ميتوني با ماكروش عكس بگيري).
4- صفحه لمسيش به نظر من خيلي عملكرد خوبي داره، تا حالا نشده باهاش به مشكلي برخورد كنم (البته من آيفونو تابحال امتحان نكردم)
5- نه؛ ولي KU990 ميتوني پيدا كني.
6- نچ (رنگ هاي صورتي و آبي و دوسه رنگ ديگرش هم در بازار هست ولي بايد بگردي، البته 27 فروردين بود، الان را نميدانم)
7- پارس كامتل.
8- دنبال گوشي نوكيا با فنلاند يا مجارستان يا ... نباش، همشون چيني هستند، با گارانتي باز بهتره.
9- نچ هزينه اي نداره.

almgti_79
23-05-2009, 00:43
سلام من گوشی ویوتی دارم برنامه فلش این گوشی وفاسی ساز آن را مخواهم که واقعا جواب درست بده متشکرم

متاسفانه برنامه فلش فارسي اين گوشي فعلا پيدا نميشه....

almgti_79
23-05-2009, 00:44
بالاخره KU990 هم در بازار يافت شد:

با قيمت 259000تومان

a&s
23-05-2009, 07:39
سلام به همه دوستان.من ku990r دارم.کسی هست بگه چه جوری تم نسب کنم روش و ازکجا ؟؟ممنون میشم.راستی من گوشیم رو از خوده کره برام اوردن!!!!!!

a&s
23-05-2009, 17:23
:11:سلام دوباره جناب مدیر چرا کسی جواب من رو نمیده؟؟؟خواهشن شما که این مطلب رو میخوانید یه جوابی بده که دل ما خوش بشه.مرسی.منتظرم ها.

مجید_اکسپلود
24-05-2009, 22:50
من حدود دو ماهه که ke990رو گرفتم
خدایی کارش بیسته فقط نرم افزاراش نسبت به بقیه گوشی ها کمتره

almgti_79
24-05-2009, 23:45
:11:سلام دوباره جناب مدیر چرا کسی جواب من رو نمیده؟؟؟خواهشن شما که این مطلب رو میخوانید یه جوابی بده که دل ما خوش بشه.مرسی.منتظرم ها.

جواب شما در كامنت 366 تاپيك زير آورده شده:

almgti_79
24-05-2009, 23:47
من حدود دو ماهه که ke990رو گرفتم
خدایی کارش بیسته فقط نرم افزاراش نسبت به بقیه گوشی ها کمتره

مجيد جان براي گوشي هاي با پلتفرم جاوا، نرم افزار خيلي كمتر از گوشي هاي smart هست....

تپل
25-05-2009, 21:09
سلام .
منو فارسی این گوشی هم هست؟

almgti_79
25-05-2009, 23:09
سلام .
منو فارسی این گوشی هم هست؟

بله هست، با گارانتي پارس كامتل؛ البته فلش فارسي اين گوشي فعلا در دسترس نيست....

grn1355
27-05-2009, 12:42
با درود به همه دوستان
من lg viewty ke990 دارم اما 2 مشکل با اون پيدا کردم:
1)ايکونهاي لبخندSmile رو بصورت کاراکتر نشون ميده(مثلا لبخند رو بجاي يک صورت گرد زرد رنگ با يک لبخند مليح بصورت :-) نشون ميده) چه بايد کرد؟
2)از Sony ericson k800 يک مسيج باانيميشن فرستادم جالب اينه که انيميشن ها رو قشنگ تر نشون ميده اما هر چه گشتم امکان درج انيميشن توي sms در viewty پيدا نكردم چه بايد کرد؟

اما يه نکته جالب:
دوستاني که viewty دارند در بازي کماندو ليست بازکنهايپيش فرض رو بنويسند.من در گوشيم به اسم عجيبي برخورد کردم که فکر مي کنم گوشيم نو نبوده و کسي حداقل با اون بازي کرده(راستي چجوري ميشه فهميد کوشي قبلاکارکرده يا نه؟)

almgti_79
28-05-2009, 22:59
با درود به همه دوستان
من lg viewty ke990 دارم اما 2 مشکل با اون پيدا کردم:
1)ايکونهاي لبخندSmile رو بصورت کاراکتر نشون ميده(مثلا لبخند رو بجاي يک صورت گرد زرد رنگ با يک لبخند مليح بصورت :-) نشون ميده) چه بايد کرد؟
2)از Sony ericson k800 يک مسيج باانيميشن فرستادم جالب اينه که انيميشن ها رو قشنگ تر نشون ميده اما هر چه گشتم امکان درج انيميشن توي sms در viewty پيدا نكردم چه بايد کرد؟

اما يه نکته جالب:
دوستاني که viewty دارند در بازي کماندو ليست بازکنهايپيش فرض رو بنويسند.من در گوشيم به اسم عجيبي برخورد کردم که فکر مي کنم گوشيم نو نبوده و کسي حداقل با اون بازي کرده(راستي چجوري ميشه فهميد کوشي قبلاکارکرده يا نه؟)

عزيزم اين مشكلات براي تمام گوشي هاي ويوتي هست و نميشه هيچ كاريش كرد، مثل اينكه شركت ال-جي يادش رفته قسمت EMS را براي فرستادن فعال كنه و فقط قسمت دريافتش فعاله!!!

grn1355
29-05-2009, 16:57
با سپاس
نرم افزار موجود v10f هست با تغییر اون مشکل حل میشه؟
اما این قسنت هم دوستان اگه می دونند جواب بدن:

"اما يه نکته جالب:
دوستاني که viewty دارند در بازي کماندو ليست بازکنهايپيش فرض رو بنويسند.من در گوشيم به اسم عجيبي برخورد کردم که فکر مي کنم گوشيم نو نبوده و کسي حداقل با اون بازي کرده(راستي چجوري ميشه فهميد کوشي قبلاکارکرده يا نه؟)"

almgti_79
29-05-2009, 23:52
با سپاس
نرم افزار موجود v10f هست با تغییر اون مشکل حل میشه؟
اما این قسنت هم دوستان اگه می دونند جواب بدن:

"اما يه نکته جالب:
دوستاني که viewty دارند در بازي کماندو ليست بازکنهايپيش فرض رو بنويسند.من در گوشيم به اسم عجيبي برخورد کردم که فکر مي کنم گوشيم نو نبوده و کسي حداقل با اون بازي کرده(راستي چجوري ميشه فهميد کوشي قبلاکارکرده يا نه؟)"

آخرين فريمور گوشي v10g هست كه با تغيير به اين فريمور هم درست نشد، فقط در حالت كيوورتي حروف دال و پ به صفحه كليد اضافه شد؛ البته دو سه تا بهبود در عملكرد گوشي هم پيدا ميشه كه زياد محسوس نيست.

اگر گوشي شما گارانتي كامتل بوده باشه و با پك و هلوگرام خريده باشيد، 100% نو هست.
پليرهاي گوشي من با نامهاي homa, alex, nameM, Kim, kimهستند.

grn1355
30-05-2009, 09:58
من دکمه تشکر ندارم براي همين بصورت نوشتاري از جواب شمت سپاسگزاري مي کنم

mahde25
30-05-2009, 10:27
سلام من برهمه ی دوستان
یه سوال داشتمGmailوgoogle mapگوشی چه جوری فعال کنم هرموقه اجرامیکنم به طور اتوماتیک خارج میشه

1145
31-05-2009, 18:04
با سلام.از دوستان چند تا سوال داشتم.گوشي من ke990 (ويوتي) هست.
1.موقع استفاده از headset وقتي sms مياد هيچ الارم يا نشانه اي نيست كه بفهمم sms اومده.ولي كسي زنگ ميزنه مشكلي ندارم.ايا راهي هست؟
2.چجوري ميتونم مكان ياب رو تو گوشيم فعال كنم.يعني تو هر مكاني هستم اسمشو رو صفحه ببينم مثل گوشي nokia
3.ولوم صداي مربوط به الارم رو چجوري كم كنم.هر زنگي كه براش انتخاب ميكنم قسمتي براي تغيير ولوم نداره..
ممنون ميشم راهنماييم كنين.

Highbury
31-05-2009, 23:07
میشه یه عکسی از هدفونش بذارید؟میشه یه هدفون دیگه بهش زد ؟

almgti_79
01-06-2009, 10:00
با سلام.از دوستان چند تا سوال داشتم.گوشي من ke990 (ويوتي) هست.
1.موقع استفاده از headset وقتي sms مياد هيچ الارم يا نشانه اي نيست كه بفهمم sms اومده.ولي كسي زنگ ميزنه مشكلي ندارم.ايا راهي هست؟
2.چجوري ميتونم مكان ياب رو تو گوشيم فعال كنم.يعني تو هر مكاني هستم اسمشو رو صفحه ببينم مثل گوشي nokia
3.ولوم صداي مربوط به الارم رو چجوري كم كنم.هر زنگي كه براش انتخاب ميكنم قسمتي براي تغيير ولوم نداره..
ممنون ميشم راهنماييم كنين.

1- وقتي از هدست استفاده ميكنيد، در هنگاميكه SMS مياد، يكدفعه صداي موزيك در حال پخش بلندتر از حد معمول ميشه....
2- راستش هنوز نميدونم، چون روي گوشي الجي قبلي خودم خودبخود فعال بود.

3- به ترتيتب مراحل زير را طي كنيد:

وارد منوها شده؛
از ليست ستوني كناري، چهارمين گزينه را انتخاب كنيد؛
وارد مشخصه ها شده؛
حال روي هركدام از گزينه هاي دلخواه (عمومي، بيصدا، تنها لرزاننده، صداي بلند، هدفون و....) كليك كنيد؛
آيكون پايين سمت چپ كه عكس يك برگه كاغذ هست را انتخاب كنيد و ويرايش را بزنيد؛
وارد منوهاي ويرايش كه شويد، سومين گزينه ميزان بلندي صدا هست، در همين جا شما ميتوانيد حتي نوع ويبره، ميزان قدرت ويبره و ... را تنظيم كنيد....
اين هم آموزش تصويري البته در حالت منو انگليسي:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

almgti_79
01-06-2009, 16:27
میشه یه عکسی از هدفونش بذارید؟میشه یه هدفون دیگه بهش زد ؟

هدفونش دوتيكه است و ميشه هدفون موردنظر خودتونو بهش متصل كنبد:

اين هم از عكس هدفون ويوتي:

almgti_79
01-06-2009, 20:24
دوست عزيزي كه آدرس نمايندگي پارس كامتل در استان گلستان را ميخواست ميتونه به لينك زير مراجعه كنه:

emad_67
02-06-2009, 08:58
سلام دوستان
توی این گوشی برای قطع کردن اتصال usb ایش همین جوری باید کابل usb رو بکشیم بیرون؟
من که هرچی نگاه کردن چیزی برای قطع اتصال نبود.
مشکلی پیش نمیاد؟

almgti_79
02-06-2009, 14:39
سلام دوستان
توی این گوشی برای قطع کردن اتصال usb ایش همین جوری باید کابل usb رو بکشیم بیرون؟
من که هرچی نگاه کردن چیزی برای قطع اتصال نبود.
مشکلی پیش نمیاد؟

سلام عماد جان،
براي قطع USB ميتونيد همانند كول ديسك ها عكل كنيد و Safe remove كنيد. البته اين نكته را هم بدونيد كه وسايلي كه پورت USB 2.0 را دارند، ميشه بدون Safe Remove كردن، قطع كرد بدون اينكه مشكلي براي اون وسيله بوجود بياد....

من خودم اصولا نه براي كول ديسك هام و نه براي گوشي و نه براي دوربين ديجيتالم، از Safe remove استفاده نميكنم و توي اين چند سال يكبار هم مشكلي نداشتم، البته اگر از جنس چيني استفاده ميكنيد، پيشنهاد ميكنم حتما از Safe Remove استفاده كنيد!!!

emad_67
02-06-2009, 16:48
سلام عماد جان،
براي قطع USB ميتونيد همانند كول ديسك ها عكل كنيد و Safe remove كنيد. البته اين نكته را هم بدونيد كه وسايلي كه پورت USB 2.0 را دارند، ميشه بدون Safe Remove كردن، قطع كرد بدون اينكه مشكلي براي اون وسيله بوجود بياد....

من خودم اصولا نه براي كول ديسك هام و نه براي گوشي و نه براي دوربين ديجيتالم، از Safe remove استفاده نميكنم و توي اين چند سال يكبار هم مشكلي نداشتم، البته اگر از جنس چيني استفاده ميكنيد، پيشنهاد ميكنم حتما از Safe Remove استفاده كنيد!!!
سلام
آخه توی safe remove اصلا usb گوشی نیست که من اونو stop کنم.
البته اینم بگم که گوشیم فعلا کارت حافظه نداره و همون حافظه internal ئه خود گوشی هست و همچنین تنظیمات usb گوشی بر روی data service هست.
احتمالا وقتی کارت حافظه بندازم و اونو روی mass storage قرار بدم میشه اونو safe remove کرد اما برای الان می خواستم ببینم مشکل پیش نمیاد؟ چون هیچی برای remove توی ویندوز و pc suite وجود نداره.
ضمنا آیا میشه از طریق خود گوشی remove رو انجام داد؟

یه سوال دیگه هم که برام پیش اومد اینه که آیا مموری های خاصی به این گوشی می خوره؟ چون من یه مموری که برای نوکیا بود رو انداختم روش و با اینکه کاملا سر جاش قرار گرفت ولی گوشی اونو نشناخت.
و اینکه برا این گوشی چه رمی بگیرم که سرعت خوبی داشته باشه تا احیانا اون مشکلات گیر کردن توی فیلم برداری و اینا پیش نمیاد
با تشکر :10:

1145
02-06-2009, 21:19
سلام دوست من.ممنون از اينكه وقت گذاشتي و سوالمو جواب دادي.ولي در مورد سوال اولم من امتحان كردم و از چند نفر هم نظر خواستم ولي در حالت headset هيچ افزايش صدايي در اهنگ در حال پخش موقع رسيدن sms ايجاد نميشه.در واقع وقتي sms مياد اصلا قابل تشحيص نيست مگر اينكه چشمت به صفحه بيوفته. در مورد سوال3 هم منظورم اين نبود كه صداي زنگم رو چجوري كمو زياد كنم.منظورم از alarm همون تايمر بيدار كردن كه ولومش با ولوم زنگ انتخابي يكي هست كه اگه سر صبح با اين ولوم بيدار شم سكته ميكنم.مگر اينكه براي فقط alarm از يه profile ديگه استفاده كنم.ميخوام بدونم تو profile مثلا customise ولوم جداگانه برا هر دو تا هست؟در ضمن ميخواستم بدنم وقتي كسي برام زنگ ميزنه چجوري بزارم رو بلندگو.چون خودم ميخوام زنگ بزنم ميشه گذاشت رو بلندگو ولي بر عكسش نميشه.ممنون

almgti_79
02-06-2009, 23:35
سلام دوست من.ممنون از اينكه وقت گذاشتي و سوالمو جواب دادي.ولي در مورد سوال اولم من امتحان كردم و از چند نفر هم نظر خواستم ولي در حالت headset هيچ افزايش صدايي در اهنگ در حال پخش موقع رسيدن sms ايجاد نميشه.در واقع وقتي sms مياد اصلا قابل تشحيص نيست مگر اينكه چشمت به صفحه بيوفته. در مورد سوال3 هم منظورم اين نبود كه صداي زنگم رو چجوري كمو زياد كنم.منظورم از alarm همون تايمر بيدار كردن كه ولومش با ولوم زنگ انتخابي يكي هست كه اگه سر صبح با اين ولوم بيدار شم سكته ميكنم.مگر اينكه براي فقط alarm از يه profile ديگه استفاده كنم.ميخوام بدونم تو profile مثلا customise ولوم جداگانه برا هر دو تا هست؟در ضمن ميخواستم بدنم وقتي كسي برام زنگ ميزنه چجوري بزارم رو بلندگو.چون خودم ميخوام زنگ بزنم ميشه گذاشت رو بلندگو ولي بر عكسش نميشه.ممنون

سلام عزيزم، خواهش ميكنم....

1- من هم گوشي قبليم كه مشكل برد داشت، وهم اين گوشيم كه مشكل بردش را حل كردند، هردو وقتي روي حالت هدفون هست، و به موسيقي يا راديو گوش ميدم، با آمدن هر پيامك، صداي توي هدفون يكدفعه دوشماره بلندتر ميشه... نميدونم مشكل شما از چيست....
2- در مورد اين موردي كه گفتيد، نميشه تنظيم جداگانه اي انجام دهيد. مشكل شما فقط يك راه قابل حل داره كه خود من هم از اون استفاده ميكنم، اون هم اينه كه در همون قسمتي كه تنظيمات براي حالات مختلف هست، يكي از سه گزينه ي آخر كه نوشته سفارشي 1-3، براي خودتون يك پروفايل جديد درست كنيد و قبل از خاموش كردن گوشي هنگام خواب، مشخصه را مثلا از حالت صداي عمومي به حالت مشخصه 1 تغيير دهيد تا موقع بيدار شدن، سكته نكنيد!!!
3- در مورد رفتن به حالت بلندگو وقتيكه كسي با شما تماس ميگيره، بايد بگم وقتي در حال صحبت هستيد، روي صفحه ي نمايش دوتا آيكون بالابوجود مياد و سه تا آيكون هم پايين صفحه، كه از آيكون هاي بالاي صفحه روي يكيش عكس يك بلندگو هست، و روي بقليش عكس صدا هست، اگر روي اون آيكون دوم كليك كنيد، روي اسپيكر صدا پخش ميشه.

almgti_79
02-06-2009, 23:44
سلام
آخه توی safe remove اصلا usb گوشی نیست که من اونو stop کنم.
البته اینم بگم که گوشیم فعلا کارت حافظه نداره و همون حافظه internal ئه خود گوشی هست و همچنین تنظیمات usb گوشی بر روی data service هست.
احتمالا وقتی کارت حافظه بندازم و اونو روی mass storage قرار بدم میشه اونو safe remove کرد اما برای الان می خواستم ببینم مشکل پیش نمیاد؟ چون هیچی برای remove توی ویندوز و pc suite وجود نداره.
ضمنا آیا میشه از طریق خود گوشی remove رو انجام داد؟

یه سوال دیگه هم که برام پیش اومد اینه که آیا مموری های خاصی به این گوشی می خوره؟ چون من یه مموری که برای نوکیا بود رو انداختم روش و با اینکه کاملا سر جاش قرار گرفت ولی گوشی اونو نشناخت.
و اینکه برا این گوشی چه رمی بگیرم که سرعت خوبی داشته باشه تا احیانا اون مشکلات گیر کردن توی فیلم برداری و اینا پیش نمیاد
با تشکر :10:

سلام،
1- عماد جان گفتم كه، من چندسالي هست كه هيچ كدام از وسايلمو safe remove نكردم و تا بحال هيچ مشكلي هم نداشتم، پورت USB دو مشكلي برايش پيش نمياد. ( حالا بين خودمون بمونه كه يكدفعه داشتم يك فيلم 700 مگي را روي گوشيم ميريختمو يك تماس با گوشيم برقرار شد و من اصلا حواسم نبود، گوشي را همينجوري قبل از اينكه كپي فايل تمام بشه از لپ تاپم كشيدم!!!):31:
2- در مورد خود گوشي هم نميدونم، چون عادت به remove كردن ندارم!!!:5:
3- اگر رم موردنظرتون از نوع MicroSD باشه حتما ميخونه؛ من خودم رم 4GB از نوع SiliconPower Class6 دارم ولي پيشنهاد ميدم اين رم را نخريد، چون باز تيك را روي فيلم مي اندازد؛ با تست هايي كه گرفتم سرعت رايتش حداكثر به 3 مگ برثانيه ميرسه كه واقعا افتضاحيست براي اين نوع رم كه كلاس 6 هست؛ سعي كنيد رم چيني نگيريد؛ اگر تونستيد PQI يا A-data بگيريد البته حتما از نوع class 6 باشه...
4- اگر رم بالاتر از 2گيگ گرفتيد، هيچوقت با گوشيتون فرمتش نكنيد چون بيشتر از 2 گيگ را آدرس دهي نميكنه و بقيه ي فضاي رم ميپره، كه دراينصورت فقط بايد Low Level Format كنيد كه دردسر داره (چون خود ويندوز هم فرمت كردنش هم از اين نوع نيست.....)...

almgti_79
02-06-2009, 23:48
درمورد رم بالاتر از 2گيگ هم اينرو بدونيد براي اينكه بتونيد با خود گوشي چيزي روي آن ذخيره كنيد، بايد حتما فضاي خالي روي آنرا به زير 2 گيگ برسانيد وگرنه گوشي پيغام ميده كه حافظه خارجي پر ميباشد!!!

almgti_79
02-06-2009, 23:50
مثلا اگر رم 4 گيگ گرفتيد، مثلا تا 2.1 گيگ آنرا با رم ريدر پر كنيد (از موسيقي گرفته تا فايلهاي موردنظر خودتون) تا گوشي 1.9گيگ باقيمانده را براي فيلم يا عكس يا .... ديگر بتواند آدرس دهي كند....

نكته ي ديگه اينكه مثلا اكر 2.1 گيگ را كه در بالا گفتم پر كنيد، همه ي اون فايل ها را ميتونيد روي گوشي ببينيد و ازشون استفاده كنيد!!!!

emad_67
03-06-2009, 00:25
خیلی خیلی ممنون دوست عزیز بابت توضیحات

اگر رم موردنظرتون از نوع MicroSD باشه حتما ميخونه؛من نمیدونم چرا نشناخت پس، چون micro sd بود اونی رو هم که انداختم. فقط از یه گوشی نوکیا درش اوردم.
ممکنه به خاطر فایل ها و فولدر های روش باشه؟ چون خالی نبود رمه.

اگر تونستيد PQI يا A-data بگيريد البته حتما از نوع class 6 باشه...قیمت این دو مدل رو می دونید چنده؟ خیلی هم گرون نباشه ورشکست شیم :دی

emad_67
03-06-2009, 10:43
مثلا اگر رم 4 گيگ گرفتيد، مثلا تا 2.1 گيگ آنرا با رم ريدر پر كنيد (از موسيقي گرفته تا فايلهاي موردنظر خودتون) تا گوشي 1.9گيگ باقيمانده را براي فيلم يا عكس يا .... ديگر بتواند آدرس دهي كند....

نكته ي ديگه اينكه مثلا اكر 2.1 گيگ را كه در بالا گفتم پر كنيد، همه ي اون فايل ها را ميتونيد روي گوشي ببينيد و ازشون استفاده كنيد!!!
یعنی مثلا اگه رم 4 گیگ بخرم و 1 گیگشو پر کنم و 3 گیگش خالی باشه قابل استفاده نیست توی گوشی؟؟؟؟؟
یعنی الزاما باید حداقل 2.1 گیگ رو پر کنم تا گوشی فضای خالی رو بشناسه؟

almgti_79
03-06-2009, 15:59
خیلی خیلی ممنون دوست عزیز بابت توضیحات
من نمیدونم چرا نشناخت پس، چون micro sd بود اونی رو هم که انداختم. فقط از یه گوشی نوکیا درش اوردم.
ممکنه به خاطر فایل ها و فولدر های روش باشه؟ چون خالی نبود رمه.

نميدونم!!!!

قیمت این دو مدل رو می دونید چنده؟ خیلی هم گرون نباشه ورشکست شیم :دی

ماكزيمم 15 هزارتومان بايد باشه، البته 4 گيگش

یعنی مثلا اگه رم 4 گیگ بخرم و 1 گیگشو پر کنم و 3 گیگش خالی باشه قابل استفاده نیست توی گوشی؟؟؟؟؟
یعنی الزاما باید حداقل 2.1 گیگ رو پر کنم تا گوشی فضای خالی رو بشناسه؟

ميزان فضاي خالي روي مموريتون حداكثر بايد 1.9 گيگ باشه؛ در غير اينصورت اگر فايل بخواهيد روش بريزيد يا عكس و فيلم بگيريد، روي مموري داخلي save ميكنه....

راستي من گوشيمو با كارت 8 گيگ هم امتحان كردم البته 6.1 گيگ آنرا پر كردم، و روي گوشي گذاشتم، به راحتي باهاش كار كرد و مشكلي هم نداشت....

panther99
05-06-2009, 22:51
آقا من 2 روز پيش ويوتي ke990 رو قيمت كردم 215 تومن !!!!!
ميخوام ببينم اينها هم تو گارانتي متفرقه باطريشو يا ساير وسايلشو عوض ميكنن يا نه ؟؟؟
در ضمن فرق اصلي ke با ku در چيه ؟؟ آيا كيفيت عكاسي و صداش بهتره ؟؟؟
برام اين دو تا خيلي مهمه . ( اول كيفيت عكاسي كه در حد 5 مگاپيكسليهاي شاخ بازار باشه و دوم صدا )
كلا ويوتي رو تو اين دوتا چه طور ارزيابي ميكنيد ؟؟

almgti_79
05-06-2009, 23:38
آقا من 2 روز پيش ويوتي ke990 رو قيمت كردم 215 تومن !!!!!
ميخوام ببينم اينها هم تو گارانتي متفرقه باطريشو يا ساير وسايلشو عوض ميكنن يا نه ؟؟؟
در ضمن فرق اصلي ke با ku در چيه ؟؟ آيا كيفيت عكاسي و صداش بهتره ؟؟؟
برام اين دو تا خيلي مهمه . ( اول كيفيت عكاسي كه در حد 5 مگاپيكسليهاي شاخ بازار باشه و دوم صدا )
كلا ويوتي رو تو اين دوتا چه طور ارزيابي ميكنيد ؟؟

1- با گارانتي اصلي پارس كامتل 245000 تومان؛
2- در مورد ساير گارانتي ها نميدونم، ولي خود گارانتي اصلي تا دوماه وسايل جانبي رو ساپورت ميكنه؛
3- فرق اصلي در ميزان نگهداري شارژ باتري و همينطور درپوش نداشتن لنز KU990 هست؛ KU990 حدود يك ساعت بيشتر شارژ نگه ميداره؛
4- از لحاظ عكاسي من خودم هيچ تفاوتي در دوتاشون نديدم؛
5- صداهاشون هم يكسانه؛
6- عكسهايي كه من با گوشي ويوتي خودم گرفتم، اصلا قابل قياس با گوشي N79 و N95 دوستانم نبود؛ حتي در روز كه بعضي ها ميگويند سري N نوكيا خيلي خوب عكس ميگيره، جلوي عكسهايي كه من با گوشيم گرفتم در شرايط برابر، هيچي نبودند...
7- كيفيت صداش توي هدفون خوبه، ولي بندي صداش نسبت به سري N نوكيا در حدود 30 درصد كمتره و شايد بشه گفت كيفيت سريN79 و N95 از ويوتي بهتره؛ با اينحال وقتي به موزيك گوش ميدم، تابحال نشده صداشو از 80% بيشتر كنم، حتي در شلوغي... (البته عادت ندارم موسيقي را باصداي بلند گوش كنم)

panther99
07-06-2009, 12:56
آيا فارسي هم ميشه ؟؟؟ يا فيرم ويري دارن كه فارسي بشه ؟؟
يه گوشي دوربين دار 5 مگاپيكسلي ميخوام بگيرم دو دلم ؟؟!! تو lg فقط اين مدله كه فوق العاده چشممو گرفته . ميخوام از دوربين و صداش مطمئن باشم . البته با نوكيا كه مقايسه نميكنم نظرم رو w902 و c902 سوني اريكسون هم هست .
تاچش چي خوبه ؟؟ فيرم وير خاصي دارن يا همشون يه فيرم وير هستن ؟؟؟

emad_67
08-06-2009, 19:39
بله خود کامتل فارسیش کرده.
از نظر دوربین که مطمئن باش. از نظر صدا هم من به نظرم خوبه چون من زیاد عادت ندارم با صدای بلد گوش کنم. یعنی در حدی که هست برام خیلی خوبه.
در مورد فیرم ویر نمیدونم چیزی، فکر کنم یکی باشن.
در ضمن مدل KU توسط کامتل کارانتی نشده. من 1 هفته هست خریدم و اول که رفته بودم بازار بعضی جاها می گفتن کارانتیه کامتل ئه، ولی زنگ زدم کامتل گفتن ما KU رو گارانتی نکردیم. پس حتما ke بگیر.

emad_67
08-06-2009, 20:06
حالا یه چند تا سوالم خودم بپرسم.
1) من Sh messenger رو نصب کردم رو گوشی ولی موقع چت فقط keypad داره و کیبرد اصلا نداره. میشه کاری کردم که از کیبرد بشه استفاده کرد؟
2) وقتی USB وصل هست و از روی گوشی cancel رو میزنیم تا قطع بشه، دوباره اگه بخوایم وصلش کنیم میشه از تو گوشی اینکار رو کرد یا حتما باید کابل USB رو جدا کنیم و دوباره وصل کنیم یا راه دیگه ای هست؟
3) میشه screen saver گذاشت؟
ممنون

almgti_79
10-06-2009, 17:50
يه گوشي دوربين دار 5 مگاپيكسلي ميخوام بگيرم دو دلم ؟؟!! تو lg فقط اين مدله كه فوق العاده چشممو گرفته . ميخوام از دوربين و صداش مطمئن باشم . البته با نوكيا كه مقايسه نميكنم نظرم رو w902 و c902 سوني اريكسون هم هست .
تاچش چي خوبه ؟؟ فيرم وير خاصي دارن يا همشون يه فيرم وير هستن ؟؟؟

من هم ویوتی دارم و هم سکرت, اگر دوربین براتون مهمه, من بهتون سکرت را پیشنهاد میکنم, واقعا از ویوتی سرتره, اگر تاچ براتون مهمه, ویوتی تاچ راحتی داره....

panther99
11-06-2009, 12:11
لنز سكرت كه اشنايدر نيست ؟؟؟؟؟
برام كيفيت خوب عكاسي و صدا مهمه .

bahaareh
11-06-2009, 17:36
دوستان تورو به خدا گوشیتونو با کامپیوتر شارز نکنید!!! باتری گوشی منو خراب کرد

Michael Ropy
12-06-2009, 07:54

من الان تو GSMArena دیدم که اشنایدر نیست تعجب کردم! ولی چون برای شما هم عکاسی و هم موزیک مهمه پس همین سیکرت انتخاب خوبیه.

sid
26-06-2009, 19:21
از اينكه اين تاپيك رو زديد ممنونم سعي ميكنم از اين به بعد به اينجا سر بزنم واگه سوالي بود كمك كنم

almgti_79
26-06-2009, 21:55

يك نكته اينكه سكرت در داخل اتاق و نورهاي كم، از ويوتي بهتر عكس ميگيره؛ ولي خيلي بايد مراقب باشيد تا كوچكترين تكاني به گوشي ندهيد چون تثبيت كننده تصوير نداره؛

نكته ديگه اينكه فلاش سكرت از ويوتي خيلي قويتره با اينكه LED هست!!!

در حالت ماكرو ويوتي واقعا خيلي برتر از سكرت عمل ميكنه؛ در مورد Face Detection سكرت هم بگم كه زياد قوي نيست و من خودم فقط براي امتحان يكبار ازش استفاده كردم چون خيلي به فاصله حساسه و اگر فاصله بين 0.7 تا 1.5 متر باشه عمل ميكنه!!!!

صداي توي هدفون سكرت بيشتر از ويوتي و همينطور هدفونش لوله اي است؛ درضمن اكولايزر هم داره ولي ويوتي اكولايزر نداره؛

sid
30-06-2009, 12:49
به زودي بزرگترين پك تم و نرم افزار و بازي مخصوص ويوتي رو در اينجا قرار ميدم .با حجم 44 مگ البته الان سرعتها پايينه و هيچجا نميشه آپش كنم
خودم تهيش كردم بيش از 50% مخصوص ويوتي هست و بقيش هم توي ويوتي كار ميكنه

hiramin
02-07-2009, 11:06
گوشی من ke990 هستش مشکلی که باهاش دارم اینکه نمیتونم مسیجهای تو گوشی رو تو کامپیوتر ببینم.
یه سواله دیگه اینکه چه جوری میتونم مسیج رو از کامپیوتر بریزم تو گوشی؟
thanks

sid
02-07-2009, 12:38
فكر نكنم بشه
من كه همچين چيزي نديدم توي ال جي!

I LOVE MESSI
04-07-2009, 20:44
سلام دوستان :10: کا ای یا کا یو کمککککککککککککککککککککککک کککککککککککککککککک:19::19::19::1 9::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19: :19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19: :19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Michael Ropy
05-07-2009, 07:23
خوب بارها در مورد تفاوتاشون گفته شده. KU990 نسل سومی هست و باتری نسبتا قویتری نسبت به اون یکی داره، ولی درپوش لنز نداره و فلش استروب داره. KE990 هم نسل دومی هستش ولی در عوض درپوش لنز و فلش زنون داره.

jb.NY
05-07-2009, 16:00
سلام بر همه
آقا منم کا ای دارم و وقتی توش فیلمی با فرمت AVI میریزم پیغام میده NOT SUPORTED EXITING
مگه دایو ایکس نمیخونه؟
پس چرا اینو میگه؟
من برای تغییر فرمت از ویدئو کانورت مستر استفاده میکنم و رو حالت
video[Divx-9600kbps];Audio[mp3-256kbps]l
میذارم......رو حالت
video[Divx-1200kbps];Audio[mp3-96kbps]l
هم امتحان کردم.....نمیشه.........شما میدونین اشکال از کجاشه؟ اعصابم خورده لا مصب هرکاری میکنم قبول نمیکنه:37:

almgti_79
05-07-2009, 18:42
سلام بر همه
آقا منم کا ای دارم و وقتی توش فیلمی با فرمت AVI میریزم پیغام میده NOT SUPORTED EXITING
مگه دایو ایکس نمیخونه؟
پس چرا اینو میگه؟
من برای تغییر فرمت از ویدئو کانورت مستر استفاده میکنم و رو حالت
video[Divx-9600kbps];Audio[mp3-256kbps]l
میذارم......رو حالت
video[Divx-1200kbps];Audio[mp3-96kbps]l
هم امتحان کردم.....نمیشه.........شما میدونین اشکال از کجاشه؟ اعصابم خورده لا مصب هرکاری میکنم قبول نمیکنه:37:

ببينيد بايد كدكش DivX5 يا XviDباشه، بهتره از نرم افزار Divx Convertor استفاده كنيد.

jb.NY
05-07-2009, 22:20
ببينيد بايد كدكش DivX5 يا XviDباشه، بهتره از نرم افزار Divx Convertor استفاده كنيد.

رفیق من Xvid رو امتحان کردم بازم نخورد ولی هیچ نرم افزاری واسه تبدیل به Divx5 گیر نیاوردم
اون نرم افزار Divx converter هم گیر نیاوردم
هیچ راهی نیست؟
فقط همین دوتا فرمت؟

almgti_79
06-07-2009, 00:42
رفیق من Xvid رو امتحان کردم بازم نخورد ولی هیچ نرم افزاری واسه تبدیل به Divx5 گیر نیاوردم
اون نرم افزار Divx converter هم گیر نیاوردم
هیچ راهی نیست؟
فقط همین دوتا فرمت؟

درمورد Xvid هم من خودم امتحان كردم بعضي هاشو ميخونه ولي بعضي فيلمهارو نميخونه ولي در مورد DivX گوشيم كاملا همشونو ميخونه، هيچ مشكلي هم باهاش ندارم؛ آخرين فيلمي هم كه براي تست روي گوشيم امتحان كردم فيلم Iron Man ريپ شده توسط axxo بود كه اگر اشتباه نكنم سايز تصويرش هم 688*384 بود كه سايز فايلش هم 700 مگ بود و كدكش هم DivX5 بود.

درمورد فيلمهاي XviD هم فيلم تايتانيك با حجم 1.4گيگ را روش امتحان كردم و راحت خوند ولي فيلمي از شبكه ديسكاوري كه حجمش هم 500 مگ بود را نخوند!!!

براي تبديل هم از نرم افزار خود سايت DivX استفاده ميكنم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[/URL]

نكته ي جالب اينكه در اين سايت يك قسمت مربوط به موبايل داره كه.....

[U][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jb.NY
06-07-2009, 08:19
ممنون رفیق........کار کرد:26:

I LOVE MESSI
07-07-2009, 10:57
سلام دوستان گوشی ویوتی ke990 از n97 کره ای بهتر است یا نه من فردا میخواهم گوشی بخرم صبر کنم kc 910 renoir بخرم یا نه

almgti_79
07-07-2009, 23:02
سلام دوستان گوشی ویوتی ke990 از n97 کره ای بهتر است یا نه من فردا میخواهم گوشی بخرم صبر کنم kc 910 renoir بخرم یا نه

اگز دوربين گوشي براتون مهمه، در خريد رنوآر شك نكنيد(قيمتش هم 410هزارتومانه)

درضمن N97 قيمتش با گارانتي اصلي دوبرابر رنوآر هست (810هزارتومان) همچنين 32 گيگ حافظه داخلي داره و ....

اصلا اينها قابل مقايسه با هم نيستند!!!!

amir_dre
07-07-2009, 23:25
سلام بر دوستان.حدود 6 ماه پیش می خواستم ویوتی بگیرم اما به دلایلی نگرفتم تو این چند ماه ظاهرا برای گوشی آپدیت اومده و شنیدم بعضی از مشکلاتش رفع شده

1.الان چه مشکلاتی از ویوتی (نسبت به 5 ماه پیش) با توجه به این آپدیت رفع شده؟مشکل تیک زدن ویدیو رفع شده؟

2.اگه میشه دوستانی که این گوشی رو دارن چند تا عکس در حالت ماکرو و چند تا با نور داخل اتاق و در محیط بیرون با نور کم اینجا قرار بدن

3.میدونید که صدایی که گوشی هنگام فیلم برداری ضبط میکنه 22.05KHZبا بیت ریت64 هست میخواستم بدونم تو محیط های شلوغ یا پرسروصدا . صدا خش و خش نمیکنه؟

almgti_79
08-07-2009, 18:12
سلام بر دوستان.حدود 6 ماه پیش می خواستم ویوتی بگیرم اما به دلایلی نگرفتم تو این چند ماه ظاهرا برای گوشی آپدیت اومده و شنیدم بعضی از مشکلاتش رفع شده

1.الان چه مشکلاتی از ویوتی (نسبت به 5 ماه پیش) با توجه به این آپدیت رفع شده؟مشکل تیک زدن ویدیو رفع شده؟

2.اگه میشه دوستانی که این گوشی رو دارن چند تا عکس در حالت ماکرو و چند تا با نور داخل اتاق و در محیط بیرون با نور کم اینجا قرار بدن

3.میدونید که صدایی که گوشی هنگام فیلم برداری ضبط میکنه 22.05KHZبا بیت ریت64 هست میخواستم بدونم تو محیط های شلوغ یا پرسروصدا . صدا خش و خش نمیکنه؟

سلام اميرجان
1- براي گوشي من با آپديت v10g تنها فرقي كه كرده حرف د و پ را در حالت كيوورتي اضافه كرده و كمي هم به نظرم سرعت فايل منيجرش بيشتر شده....

2-در مورد تيك زدن بايد بهتون بگم كه اين مشكل وقتي بوجود مياد كه قسمت هاي خالي حافظه خارجي گوشيتون، در سطح مموري پراكنده باشه؛ يعني وقتي شما زياد از مموري استفاده ميكنيد، بعد از مدتي بعلت جابجايي و انتقال فايلها، سكتورهاي خالي حافظه پشت سرهم قرار نميگيرند و دراينصورت در هنگام ضبط كردن فيلم چون حدود سه مگ بر ثانيه اطلاعات را ذخيره ميكند، سيستم گوشي نميتونه به موقع آدرس دهي در اين سكتورهاي خالي انجام بده و باعث ميشه هر چند لحظه اي يك مكث در فيلمتون ببينيد؛ البته وقتي اين مشكل براي مموريتون بوجود بياد، خودتون هم حس ميكنيد كه سرعت فايل منيجر گوشيتون پايين تر از هميشه شده. براي رفع اين مشكل هم دوراه داريد: يكي اينكه تمام اطلاعات مموري را روي رايانه ريخته و بعد يك فرمت كلي برروي مموري انجام دهيد و بعد دوباره اطلاعات را بر روي مموري منتقل كنيد؛ دومين راه كه سريعتر هم هست، دفرگ (Defrag) كردن مموريست كه دراينحالت سكتورهاي خالي را مرتب ميكند.

3- من تا شنبه اينترنت پرسرعت در اختيار ندارم؛ در حالت ماكرو فوق العاده عكس ميگيره ولي در داخل اتاق كمي تا قسمتي مشكل داره.... (شنبه براتون چندتا عكس و فيلمي كه به مدت 30 ثانيه از خيابان اشرفي اصفهاني گرفتمو براتون آپ ميكنم)

almgti_79
08-07-2009, 19:07
اميرجان اين چندتا عكس را تقريبا دو هفته قبل براي يكي از دوستان آپ كرده بودم، همه ي تصاوير با سايز واقعي هستند.... فقط نميدونم لينكهاش هنوز فعال هستند يا نه......

تصاوير زير همگي در اين هفته گرفته شده اند و ساعت عكسبرداري در انتهاي اسم فايل ها موجود ميباشد... (بعنوان مثال اگر اسم فايل P230609_14.47.JPG باشد، به ترتيب بعد از حرف پي نشان دهنده ي تاريخ عكس و بعد از آندرلاين زمان عكسبرداري را نشان ميدهد كه در اين مثال 230609 يعني در تاريخ 23 ماه ژوئن سال 2009 (دوم تير 88) و عدد 14.47 يعني ساعت 14.47 عكسبرداري شده است)...

اطلاعات كاملتر عكسها از قبيل تنظيمات را بعدا وقتي لينكهاي ثابت را قرار دادم اضافه ميكنم....

amir_dre
09-07-2009, 14:16
اميرجان اين چندتا عكس را تقريبا دو هفته قبل براي يكي از دوستان آپ كرده بودم، همه ي تصاوير با سايز واقعي هستند.... فقط نميدونم لينكهاش هنوز فعال هستند يا نه......

تصاوير زير همگي در اين هفته گرفته شده اند و ساعت عكسبرداري در انتهاي اسم فايل ها موجود ميباشد... (بعنوان مثال اگر اسم فايل P230609_14.47.JPG باشد، به ترتيب بعد از حرف پي نشان دهنده ي تاريخ عكس و بعد از آندرلاين زمان عكسبرداري را نشان ميدهد كه در اين مثال 230609 يعني در تاريخ 23 ماه ژوئن سال 2009 (دوم تير 88) و عدد 14.47 يعني ساعت 14.47 عكسبرداري شده است)...

اطلاعات كاملتر عكسها از قبيل تنظيمات را بعدا وقتي لينكهاي ثابت را قرار دادم اضافه ميكنم....

بسیار سپاس
اگه اینترنت پرسرعتت جور شد بی زحمت این عکس ها رو یا روی یه سرور عکس آپلود کن یا به ایمیلم بفرست
چون وقتی عکس از رپیدشیر لود میشه اگه بخوای سیوش کنه دوباره باید دانلود کنی
یه موقیعتی برام پیش اومده می خوام N78 رو با ویوتی یکی از بچه ها معاوضعه کنم چون اصلا از دوربینش راضی نیستم
راستی کجای آریاشهر میشینی؟

Checking ...

almgti_79
09-07-2009, 16:06
بسیار سپاس
اگه اینترنت پرسرعتت جور شد بی زحمت این عکس ها رو یا روی یه سرور عکس آپلود کن یا به ایمیلم بفرست
چون وقتی عکس از رپیدشیر لود میشه اگه بخوای سیوش کنه دوباره باید دانلود کنی
یه موقیعتی برام پیش اومده می خوام N78 رو با ویوتی یکی از بچه ها معاوضعه کنم چون اصلا از دوربینش راضی نیستم
راستی کجای آریاشهر میشینی؟

Checking ...

چشم، انشاالله شنبه براتون آپ ميكنم....

درضمن وقتي 30 ثانيه در رپيدشير طي شد، شما با دانلود منيجر ميتونيد بدون لود شدن عكس فايلو سيو كنيد....

خيابان پيامبر...

amir_dre
09-07-2009, 16:36
چشم، انشاالله شنبه براتون آپ ميكنم....

درضمن وقتي 30 ثانيه در رپيدشير طي شد، شما با دانلود منيجر ميتونيد بدون لود شدن عكس فايلو سيو كنيد....

خيابان پيامبر...
ممنون
IDM دارم ولی نمیدونم چرا دانلود نمیکنه
منم بلوار فردوس

emad_67
09-07-2009, 23:52
بنده کچل شدم یه کیبرد برای viewty پیدا نکردم. من نمیدونم LG چرا امکان استفاده از کیبرد رو توی برنامه های جاوا نداده؟؟
تو مسنجر عذاب آوره با این keypad تایپ کردن.

hakr
15-07-2009, 12:32
دوستان با سلام
با توجه به نظرات دوستان تصمیم گرفتم ku990 بخرم فقط میخواستم ببینم آیا:
1-گارانتی و خدمات پس از فروش پارسه مناسب است یا مثل خیلی از شرکتها فقط یک اسم خالی است
2-دوستان آیا کسی آدرسی از فروش مدل ku990R دارد
ممنون]

hakr
15-07-2009, 13:58
با سلام
آیا گوشیku990 مجهز به سیستم WiFi است یا نه

almgti_79
15-07-2009, 17:02
دوستان با سلام
با توجه به نظرات دوستان تصمیم گرفتم ku990 بخرم فقط میخواستم ببینم آیا:
1-گارانتی و خدمات پس از فروش پارسه مناسب است یا مثل خیلی از شرکتها فقط یک اسم خالی است
2-دوستان آیا کسی آدرسی از فروش مدل ku990R دارد
ممنون]

با سلام
آیا گوشیku990 مجهز به سیستم WiFi است یا نه

1- در مورد پارسه تا جاييكه اطلاع دارم كسي از بچه ها با اين گارانتي خريد نداشته و جواب سوال شما را نميدونم؛
2- من كه آدرسي ندارم...
3- واي فاي هم نداره...

hakr
15-07-2009, 22:12
دوست گرامی از اینکه اینقدر سریع جوابمرا دادی ممنونم
مدل ku990 با گارانتی پارسه بفروش میرسد .آیا ku990 با گارانتی شرکت دیگری که بنظر شما معتبر باشد بفروش میرسد؟
میخواستم اگرامکان دارد چون قصد خرید دارم نظرتان را بشکل مقایسه بین دو گوشی N79 و KU990 بدانم

almgti_79
15-07-2009, 23:44
دوست گرامی از اینکه اینقدر سریع جوابمرا دادی ممنونم
مدل ku990 با گارانتی پارسه بفروش میرسد .آیا ku990 با گارانتی شرکت دیگری که بنظر شما معتبر باشد بفروش میرسد؟
میخواستم اگرامکان دارد چون قصد خرید دارم نظرتان را بشکل مقایسه بین دو گوشی N79 و KU990 بدانم

دوست عزيز نميدونم جمله ي اول شما كنايه است يا جدي بود..... ولي به هرحال من نتونستم سريعتر از 3ساعت جواب شما را بدم.....

تنها گارانتي معتبر گوشي هاي الجي در حال حاضر پارس كامتله كه از سري ويوتي (KE990، KU990 و KU990r) فقط گوشي KE990 را وارد كرده و گارانتي ميكند.....

من خودم با N79 دوستم كار كردم... ولي اين نظر شخصي منه؛ من خودم گوشي كره اي را به گوشي چيني ترجيح ميدم، حالا ميخواد N97 باشه يا Xperia سوني اريكسون....

درضمن شما بايد اول ببينيد از گوشيتون چه انتظاري داريد، من خودم دنبال گوشي با طرح ساده نيستم، به همين خاطر گوشي N79 اصلا برام جذابيت نداره، عكسهايي كه گرفتم با گوشي خودم از عكسهاي N79 واقعا بهتر بود، البته توي روز من تست كردم؛ كيفيت صداي ويوتي مثل N79 عاليه ولي بلندي صداي ويوتي در هدفون بيشتره كه ميشه با كدي كه به ويوتي داد برعكس اين قاعده را پيدا كرد...

در حالت اتو، گوشي N79 عكسهاي بهتري ميگيره ولي گوشي ويوتي تنظيمات بيشتري در اختيارت ميذاره، به همين خاطر اگر كمي بلد باشيد، ويوتي عكسهاي خيلي بهتري از سري N نوكيا ميگيره؛
درمورد تثبيت كننده تصوير هم كه واقعا ويوتي فوق العاده كار ميكنه ولي هيچ گوشي نوكيا اين امكان را نداره....
از لحاظ فيلمبرداري كه شك نكن، سري N پايينتره؛

فقط چندتا نكته را به خاطر داشته باش؛
N79 سيستم عامل سيمبين داره كه انواع برنامه ها را ميشه روي آن نصب كرد ولي ويوتي پلتفرم جاواست...
ويوتي برنامه هاي جاواي بالاتر از سه مگ را اجرا نميكنه
ويوتي ماكزيمم 2گيگ از مموري كارت را ميتونه ازش استفاده كنه.
ويوتي فينگر تاچه و راحت باهاش ميتوني كار كني؛
با خريد ويوتي به اين نتيجه رسيدم كه گوشي فقط بايد فينگرتاچ باشه (بقيه ي گوشي ها اسباب بازي هستند)!!!!
براي درآوردن مموري بايد باتري گوشي را خارج كرد..
درهنگام بازي نميشه از پلير گوشي استفاده كنيد...

بازهم خودم بين اين دوگوشي بخوام يكي را انتخاب كنم، ويوتي را ميخرم:40::40::40:

hakr
16-07-2009, 23:25
دوست گرامی صحبتم طعنه نبود واز اینکه وقتت را در اختیار من گذاشتی ازت ممنونم واز راهنمائی جدیدت متشکر
فقط ببین این بحث تیک در زمان فیلمبرداری چیست و اگر صحت داشته باشد عیب بزرگی است
و بنظرت با توجه به قابلیت بیشتر ku990 نسبت به ke990 ولی نداشتن گاراتی معتبر صلاح به خرید ku990 است
ممنون

hakr
16-07-2009, 23:46
با عرض پوزش
این را یادم رفت بپرسم
وضعیت باتری ku990 & ke990 چطوره .راستش را بخوای الان D900 sum... دارم بیچارم کرده با یک استفاده عادی هر روز باید شارژش کنم وای آنزمان که از امکاناتش بخوام استفاده کنم
ضمنا این گوشی مثلا نمیتواند فیلمبرداری را روی حافظه خارجی بطور مستقم ریخت وبایداز حافظه داخلی روی حافظه خارجی کپی کرد
سریK این قابلیت را دارند یا مثل سامسونگ میمانند

hakr
17-07-2009, 11:31
با سلام
آقا گوشی مدل KM900Arena تو ایران پیدا میشه اگر بله قیمتش چقدر است

almgti_79
17-07-2009, 11:47
دوست گرامی صحبتم طعنه نبود واز اینکه وقتت را در اختیار من گذاشتی ازت ممنونم واز راهنمائی جدیدت متشکر
فقط ببین این بحث تیک در زمان فیلمبرداری چیست و اگر صحت داشته باشد عیب بزرگی است
و بنظرت با توجه به قابلیت بیشتر ku990 نسبت به ke990 ولی نداشتن گاراتی معتبر صلاح به خرید ku990 است
ممنون

خواهش ميكنم عزيز.....:10:
من خودم چون بعد از خريد گوشي KE990 مجبور شدم براي مشكل پليرش به گارانتي مراجعه كنم (كار به تعويض برد گوشي كشيد)، به همينخاطر باز ترجيح ميدم گوشي با گارانتي معتبر بخرم.....
اينجارا حتما ببين:

بحث تيك را قبلا هم به دوستان ديگر گفته بود؛ يكي از گفته هام را در اينجا ببينيد:

با عرض پوزش
این را یادم رفت بپرسم
وضعیت باتری ku990 & ke990 چطوره .راستش را بخوای الان D900 sum... دارم بیچارم کرده با یک استفاده عادی هر روز باید شارژش کنم وای آنزمان که از امکاناتش بخوام استفاده کنم
ضمنا این گوشی مثلا نمیتواند فیلمبرداری را روی حافظه خارجی بطور مستقم ریخت وبایداز حافظه داخلی روی حافظه خارجی کپی کرد
سریK این قابلیت را دارند یا مثل سامسونگ میمانند

باتري KU مدت شارژ بيشتري نگه مياره (مدت زمان مكالمه 4 ساعت و براي KE مدت زمان مكالمه 2.5 ساعت)؛
ولي من KE990 دارم و يك روز در ميان گوشيمو شارژ ميكنم، خيلي هم باهاش كار ميكنم، البته الان بعد از قطع شدن پيامك ها، شارژ بيشتر نگه ميداره، چون من روزي حداقل 50 تا پيامك ميزدم، 20 تا عكس ميگيرم، 2-4 ساعت موزيك گوش ميكنم و حدود 50 تا 70 مگ بلوتوث ميفرستم و حدود 10تا 15 دقيقه صحبت ميكنم؛
مستقيم ميشه روي حافظه خارجي فيلم را ذخيره كرد؛ توي منوهاي گوشي قابليت تغيير حافظه را دارا هستيد...

almgti_79
17-07-2009, 11:50
درضمن فردا سه تا فيلم از گوشي ويوتي براتون آپ ميكنم كه همگي را مستثيم در حافظه خارجي ذخيره كرده بودم...

hakr
17-07-2009, 17:33
سلام با پوزش
نظرت در مورد KM900 در مقایسه با سری Kچیه

D@RIUSH
18-07-2009, 11:15
سلام.. من گوشیم مدلش LG shine میخواستم بدونم به هیچ عنوان نمی شه تم بریزم؟

hakr
19-07-2009, 08:08
آقا میشود برنامه GPS را روی گوشی موبایل بخصوص ku ریخت

saze
22-07-2009, 13:02
با سلام
یه گوشی ke900 خریدم ،دروبین گوشی کار نمی کند لطفا راهنمایی بفرمایید.

habib mahvare
24-07-2009, 05:56
با سلام
یه گوشی ke900 خریدم ،دروبین گوشی کار نمی کند لطفا راهنمایی بفرمایید.
كليد كنار گوشي را درحالت عكسبرداري قرار بده

habib mahvare
24-07-2009, 05:59
من ديروز با منو فارسي خريدم 216.نسبت به قيمتش حرف نداره كافيه فقط باهاش كار كنيد تا بفهميد كه چي ميگم به هر كي كه نشونش دادم واقعا نظرش رو در مورد ال جي عوض كرده

hiramin
26-07-2009, 08:53
سلام خدمت دوستان آیا ظرفیت اینباکس مسیج 990 محدوده یعنی بعد از 100 -200 اس ام اس پر میشه . راهی هست که بشه افزایشش داد؟
mer30

almgti_79
26-07-2009, 16:21
سلام خدمت دوستان آیا ظرفیت اینباکس مسیج 990 محدوده یعنی بعد از 100 -200 اس ام اس پر میشه . راهی هست که بشه افزایشش داد؟
mer30

هيچ راهي براي افزايش ظرفيت پيامك نداره چون حافظه ي غيرقابل افزايشش اينگونه برنامه ريزي شده؛ و ماكزيمم هم 300 تا پيامك ميگيره؛

اگر عشق پيامك هستيد سكرت بهتره، تا 1000 تا پيامك ميگيره!!!

I LOVE MESSI
26-07-2009, 18:33
سلام گوشیم همش ریست میشه کممممککککککککککککممممممکک کمکمکمکمکم

powerfulman2008
27-07-2009, 16:29
با سلام و عرض خسته نباشيد به دوستان عزيز
وقتي فايلهاي pdf را براي بهتر ديدن نوشته ها زوم مي کنيم امکان ورق زدن ندارد و بايد به حالت زو 100٪ برسانيم و بعد ورق بزنيم . آيا کسي راه حلي داره ؟

starblue7750
27-07-2009, 16:35
با سلام و عرض خسته نباشيد به دوستان عزيز
وقتي فايلهاي pdf را براي بهتر ديدن نوشته ها زوم مي کنيم امکان ورق زدن ندارد و بايد به حالت زو 100٪ برسانيم و بعد ورق بزنيم . آيا کسي راه حلي داره ؟

سلام
تا جايي که مي دونم امکان پذير نيست:41:
اگه روي يه عکس هم زوم کنيد نميشه به عکس ديگه اي بريد بايد از حالت زوم در بياد بعدش عوض کنيد

hiramin
29-07-2009, 07:53
هيچ راهي براي افزايش ظرفيت پيامك نداره چون حافظه ي غيرقابل افزايشش اينگونه برنامه ريزي شده؛ و ماكزيمم هم 300 تا پيامك ميگيره؛

اگر عشق پيامك هستيد سكرت بهتره، تا 1000 تا پيامك ميگيره!!!

این سکرت که گفتی چیه؟؟

Crack :)
30-07-2009, 11:18
برادرا ......سلام
يكي كمك كنه
گوشيم از ارتفاع تقريبا 60 سانتي افتاد تو جوب آب:2:
صفحه لمسيش از كار افتاد ........با سشوار خشكش كردم صفحه لمسيش دوباره كار افتاد...اونم چه كار افتادني!!!!اينقدر حساس شده كه حد نداره:27:....جدي ميگم....از وقتي افتاده تو جوب خيلي لمسيش حساس شده
ولي يه مشكل بزرگ داره.................اينكه دكمه سمت راستش كه مال جابجايي بين گالري ....عكاسي و فيلمبرداريه ايراد پيدا كرده
جوري شده كه وقتي روي عكاسي هست كه خب هيچي......وقتي مياريش رو حالت فيلمبرداري هيچ اتفاقي نميوفته.....يعني رو همون حالت عكاسي ميمونه........اما روي حالت گالري ميره
(بعد مثلا از روي حالت گالري بياري رو فيلمبرداري.... بازم عكاسي باز ميشه)
در واقع دكمه عكاسي و فيلمبرداريش يكي شده............به خدا از اون موقع خيلي اعصابم خورده
يكي به دادم برسه:37:

pesaremehraboun
31-07-2009, 15:42
salam be hame dustan . man ye moshkeli ba in gushi daram. barnamehaye javaei ke ba internete nemitunam estefade konam,yani erore conection mide.barnamehaei mesle ebuddy ya movamessenger,ya khode google mape gushi. vali ba browseresh mishe az net estefadd kard. ye lotfi bokonid rahnamaei konid.mamnun.

pesaremehraboun
31-07-2009, 16:01
bebakshid in moshkelam yadam raft . ye barname miikham baraye didane file ba paswande txt va html . ta`job mikonam in gushi ba in emkanat in fileharo suport nemikone !! mamnun misham age komak konid.

Michael Ropy
01-08-2009, 12:36
این سکرت که گفتی چیه؟؟

گوشی KF750 Secret هست از الجی:

alierna
03-08-2009, 14:58
گوشی KF750 Secret هست از الجی:

بابا ویوتی به این شرف داره که.. هیچ جذابیتی نداره...
راستی بچه ها.. الجی ها با ایبادی یا اپرا مینی توی نت کار میکنن؟؟

Michael Ropy
03-08-2009, 16:51
راستی بچه ها.. الجی ها با ایبادی یا اپرا مینی توی نت کار میکنن؟؟

بله چرا كار نكنه! البته فكر كنم اي بادي بايد با دكمه مجازي كاركنيد.

baranak59
04-08-2009, 18:50
با سلام و خسته نباشید
من یه سوال خیلی ساده و پیش پا افتاده در مورد این گوشی دارم شایدم تعجب کنید از این سوال یا شایدم مسخره کنید ولی با این حال میپرسم
میخواستم بدونم تو این گوشی وقتی یه عکس رو بخوای به عنوان wallpaper یا همون تصویر زمینه گوشی انتخاب کنی گزینه های مختلفی مثل افقی یا عمودی قرار گرفتن عکس یا full image یا full screen داره یا نه ؟؟؟؟؟

not found
06-08-2009, 23:29
با سلام. درسته که ويوتي جاي قلم نداره؟؟؟

payamu
07-08-2009, 11:53
فریمور فارسی KE990 را از کجا میتوان دانلود کرد ...

golmohammadi
10-08-2009, 00:55
با سلام. درسته که ويوتي جاي قلم نداره؟؟؟

اره درسته
قلمش بعنوان بند وصل ميشه به گوشي
مثل امنيا

sanam444
11-08-2009, 13:05
سلام
به دادم برسید! گوشی من ویروسی شد و وقتی فایلهای ویروسی رو پاک کردم دیگه به عکسها و آهنگ ها و فیلم های توی کارت حافظه دسترسی ندارم. حتی عکسایی رو که میگیرم نمی تونم ببینم. فکر می کنم اشتباهی یک یا چند تا از فایل های خود گوشی رو پاک کردم.حالا چیکار کنم؟

amirra517
12-08-2009, 09:06
کمک کنید من صدا رو تغییر دادم دقیقا همین طور که ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])DariushGreat ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفته بود اما صدا به شکل وحشتناکی وز داره چه کار کنم بک آپ هم ندارم رست ستینگ هم کردم فایده ای نداشت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirra517
12-08-2009, 09:16
کمک کنید من صدا رو تغییر دادم دقیقا همین طور که DariushGreat گفته بود اما صدا به شکل وحشتناکی وز داره چه کار کنم بک آپ هم ندارم رست ستینگ هم کردم فایده ای نداشت

golmohammadi
12-08-2009, 23:05
دقيقا همين مراحل را طي كنيد
و بجاي عدد -500 عدد -1400 را وارد كنيد
منم به همين روش درست كردم

amirra517
13-08-2009, 08:00
ممنونم کاملا درست شد البته رست فکتوری هم کردم

mortyfor
17-08-2009, 07:10
سلام
دوست عزیز شما رم گوشیتو با FAT 32 فرمت کن مشکلت حل میشه
فرمت استاندارد رم FAT میباشد

mortyfor
17-08-2009, 07:11
دوستان ، من همچنان با فیلم برداری با کیفیت روی حافظه خارجی مشکل دارم و تصویر هر 4 یا 5 ثانیه یکبار گیر می کنه. همین طور که می دونید رم من 8 گیگ هست ، برخی دوستان گفتند چون رمت زیاد هست این مشکل رو داری منم رفتم مغازه و با دو ، سه تا رم 2 گیگ امتحان کردم ولی همچنان مشکل باقی بود با این تفاوت که حالا هر 10 ثانیه یکبار گیر می کرد.

لازم بذکره که وقتی روی حافظه داخلی ضبط می کنم ( با کیفیت بالا ) یا با کیفیت پایین روی حافظه خارجی ، اصلا این مشکل رو ندارم!!!

دوستان ، مشکل چی هست ؟ فکری ، راهی بذهنتون نمیرسه ؟

سلام
دوست عزیز شما رم گوشیتو با FAT 32 فرمت کن مشکلت حل میشه
فرمت استاندارد رم FAT میباشد

mortyfor
17-08-2009, 07:15
سلام
چطور می تونم موقع مسیج نوشتن یه خط بیام پایین
مرسی

maryam_freeze
25-08-2009, 15:38
سلام من تازه این گوشیو خریدم اما به چند تا مشکل برخوردم:

یکی اینکه چه جوری میشه فهمید چند درصد از باتریش مونده؟! من گشتم پیدا نکردم روی آیکون باتری هم می زنم اتفاقی نمی افته

یکی دیگه اینکه من در حالت mass storage فایل موزیک و رینگتون ریختم رو گوشی توی قسمت مموری my stuff نشون میده اما یه لیست از کل فایل های sound من رو هم در قسمت my sound / my stuff هم هست هیچ راهی نداره اسم اونها رو از این قسمت برداشت؟:41:

maryam_freeze
25-08-2009, 16:13
سلام من تازه اين گوشيو خريدم اما به چند تا مشکل برخوردم:

يکي اينکه چه جوري ميشه فهميد چند درصد از باتريش مونده؟! من گشتم پيدا نکردم روي آيکون باتري هم مي زنم اتفاقي نمي افته

يکي ديگه اينکه من در حالت mass storage فايل موزيک و رينگتون ريختم رو گوشي توي قسمت مموري my stuff نشون ميده اما يه ليست از کل فايل هاي sound من رو هم در قسمت my sound / my stuff هم هست هيچ راهي نداره اسم اونها رو از اين قسمت برداشت؟

almgti_79
26-08-2009, 11:11
سلام من تازه اين گوشيو خريدم اما به چند تا مشکل برخوردم:

يکي اينکه چه جوري ميشه فهميد چند درصد از باتريش مونده؟! من گشتم پيدا نکردم روي آيکون باتري هم مي زنم اتفاقي نمي افته

يکي ديگه اينکه من در حالت mass storage فايل موزيک و رينگتون ريختم رو گوشي توي قسمت مموري my stuff نشون ميده اما يه ليست از کل فايل هاي sound من رو هم در قسمت my sound / my stuff هم هست هيچ راهي نداره اسم اونها رو از اين قسمت برداشت؟

سلام، به جمع ويوتي داران خوش آمديد:11:

1- در مورد باتري هيچ راهي براي نشون دادن درصد نداره فقط از روي تعداد 4تا خط ميتوانيد بفهميد چقدر باتري شارژ دارد.
2- My Sound تمام فايلهاي موزيك روي گوشي را نشون ميده و نميتونيد هيچ كاري كنيد؛ تنها راه براي ديدن آلبوم ها بصورت مجزا رفتن به My Stuff -----> My memory card -------> My sound هست.
اسم هايي كه در My stuff ------> My Sound نشان ميدهد را نمي توان حذف كرد!!!

maryam_freeze
26-08-2009, 17:20
ممنون خودم هم فکر می کردم این دو تا سوالم راه حلی نداشته باشه ! ببخشید وقتتون رو گرفتم :20:

queen maria
01-09-2009, 16:55
سلام دوستان ... من هم تازه موبایل ویوتی ال جی گرفتم ....
یه چند تا مورد بود که لازم بود بگم تا دوستانی که فصد خرید این موبایل رو دارند به اینا هم تووجه کنن :
اول اینکه بکی از بدیهاش اینه که پیام دلیوری اس ام اس تو اینباکس سیو میشه و وقت آدم تلف میشه
دوم اینکه امکان گوش دادن به موزیک در حین اجرای برنامه ها و بازیها وجود نداره
سوم اینکه تو بعضی قستماش اصلا هلپ یا توضیح نداره مث اون 3 تا آیکون بالای مدیا پلیرش ...

اگه کسی میتونه اینا رو برطرف کنه لطفا بگه ..
ولی خوبیاش اینه که :
کانورتر و ساعت جهانیش میتونه فارسی بشه
از زبانهای زیادی هم پشتیبانی میکنه
و ....

amirra517
05-09-2009, 07:20
سلام من هم فقط فایل بک آپ صدای ke990 v10f رو می خواستم بعد از هک صدای هندزفری خش داره وخراب شده اگه ممکنه فقط فایل صدای اورجینالش رو بذارین ممنونم

amirra517
06-09-2009, 21:44
آقا لطف کنین فایل صدای دیفالت ke990v10f رو بزارین من صدای هندزفری رو تغییر دادم اما بعد صدا در ولوم بالا کم وبرعکس در ولوم پایین صدا بلند میشه حالت های -1400 رو هم تست کردم اما باز هم مشکل داره ممنونم

میانده
16-09-2009, 22:44
ا سلام خدمت دوستان
من یه گوشی ویوتی دارم. چند روز قبل از همین سایت می خواستم چندتا تم بریزم روی گوشیم . بعد از گرفتن کدها وشروع مراحل که از طریق دوستان در همین گروه گرفته شده بود انجام دادم که تا مرحله آخر که کپی شدن تم ها بود رفتم ولی متاسفانه کد آنرا دانلود نکرده بودم و خواستم اینکار را انجام بدم که کارت اینترنتم تمام شد وصفحه گوشی به رنگ زرد مونده ونمی تونم وارد اون بشم و نیز دیگه اون مراحل رو هم ندارم من از دوستانی که در این مورد سر رشته دارن خواهش می کنم که به بنده کنک نمایند به همراه توضیح مفصل ممنون از همه دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میانده
19-09-2009, 00:34
سلام خدمت دوستان
من یه گوشی ویوتی دارم. چند روز قبل از همین سایت می خواستم چندتا تم بریزم روی گوشیم . بعد از گرفتن کدها وشروع مراحل که از طریق دوستان در همین گروه گرفته شده بود انجام دادم که تا مرحله آخر که کپی شدن تم ها بود رفتم ولی متاسفانه کد آنرا دانلود نکرده بودم و خواستم اینکار را انجام بدم که کارت اینترنتم تمام شد وصفحه گوشی به رنگ زرد مونده ونمی تونم وارد اون بشم و نیز دیگه اون مراحل رو هم ندارم من از دوستانی که در این مورد سر رشته دارن خواهش می کنم که به بنده کنک نمایند به همراه توضیح مفصل ممنون از همه دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

almgti_79
19-09-2009, 13:31
سلام خدمت دوستان

دوست عزيز شما از كدام روش نصب تم استفاده كرديد؟

منظورتون از كد چيه؟

منكه تمام مراحل نصب تم را در تاپيك زير نوشتم:

میانده
20-09-2009, 01:29
با سلام خدمت شما
من از مرحله دوم شروع به کار کردم. ولی متاسفانه کارت اینترنتم تموم شد. وگوشیم به حالت refresh مونده وهنوز نمیدونم چه کار کنم.موندم با اینصفحه زرد که نمیشه وارد گوشی هم شد خواهش می کنم واسم کاری کنید:2:

golmohammadi
11-10-2009, 21:19
با سلام
چه كانورتري را براي ويوتي پيشنهاد ميكنيد ؟
من نياز به اين كانورتر دارم

cuteetuc
12-10-2009, 13:09
با سلام.من نرم افزار همراه بانك صادرات رو روي گوشيم(ke990) نصب كردم حساب و پسورد رو براش تعريف كردم.از پريروز هر وقت كه برنامه رو باز مي كنم و مي خوام مانده بگيرم.در حين اينكه براي ارسال پيامك تاييد مي خواد چند ثانيه بعدش گوشي ريست مي شه؟؟!!!!!! از اساتيد خواهش مي كنم كه راهنمايي كنند.

jb.NY
12-10-2009, 18:00
با سلام خدمت شما
من از مرحله دوم شروع به کار کردم. ولی متاسفانه کارت اینترنتم تموم شد. وگوشیم به حالت refresh مونده وهنوز نمیدونم چه کار کنم.موندم با اینصفحه زرد که نمیشه وارد گوشی هم شد خواهش می کنم واسم کاری کنید:2:
از گوشيتون پشتيبان نگرفتين؟...............فعلا بهترين راه اينه كه از فايل هاي بك آپ استفاده كنين

cuteetuc
13-10-2009, 12:51
با سلام.من نرم افزار همراه بانك صادرات رو روي گوشيم(ke990) نصب كردم حساب و پسورد رو براش تعريف كردم.از پريروز هر وقت كه برنامه رو باز مي كنم و مي خوام مانده بگيرم.در حين اينكه براي ارسال پيامك تاييد مي خواد چند ثانيه بعدش گوشي ريست مي شه؟؟!!!!!! از اساتيد خواهش مي كنم كه راهنمايي كنند.

كسي جواب ما رو نمي ده؟؟؟؟!!!!

almgti_79
13-10-2009, 14:01
با سلام
چه كانورتري را براي ويوتي پيشنهاد ميكنيد ؟
من نياز به اين كانورتر دارم

آگر منظورتون كانورتور براي فيلمه، بهترين كانورتور همون DivX Convertor هست كه ميتونيد از سايت divx.com دانلودش كنيد...

اين هم لينك آخرين نسخه ي اين نرم افزار:

متاسفانه نميدونم چجوري راهنمايي كنم، چون من نصبش نكردم...

cuteetuc
13-10-2009, 17:13
به نظر اساتيد چه دليل منطقي مي تونه پشت اين ايراد باشه؟؟ خودم حدس مي زنم كه گوشي با ارسال اس ام اس توسط اين نرم افزار مشكل داره؟؟!! حالا چرا و چجوري نمي دونم؟! مي گم نكنه بايد تو قسمت permission تعريف كنم واسش(قسمت دسترسي برنامه ها)؟؟؟؟

almgti_79
13-10-2009, 19:26
به نظر اساتيد چه دليل منطقي مي تونه پشت اين ايراد باشه؟؟ خودم حدس مي زنم كه گوشي با ارسال اس ام اس توسط اين نرم افزار مشكل داره؟؟!! حالا چرا و چجوري نمي دونم؟! مي گم نكنه بايد تو قسمت permission تعريف كنم واسش(قسمت دسترسي برنامه ها)؟؟؟؟

فكر كنم دليل منطقي اي كه ميشه پيدا كرد اينه كه نرم افزار مورد نظر نوشته شده توسط ايراني هاست و با همه ي گوشي ها تست نكردند!!!

پرميشن هم تعريف كن ولي با توضيحاتي كه داديد (ريست شدن گوشي) فكر نكنم تاثيري داشته باشه!!!!

golmohammadi
13-10-2009, 22:00
آگر منظورتون كانورتور براي فيلمه، بهترين كانورتور همون DivX Convertor هست كه ميتونيد از سايت divx.com دانلودش كنيد...

اين هم لينك آخرين نسخه ي اين نرم افزار:

متاسفانه نميدونم چجوري راهنمايي كنم، چون من نصبش نكردم...

اره منظورم براي فيلم هست
شما چه فرمتي را پيشنهاد ميكنيد ؟
يبرنامه اي كه دادي divx هست
mp4 خوب نيست ؟

almgti_79
14-10-2009, 17:55
اره منظورم براي فيلم هست
شما چه فرمتي را پيشنهاد ميكنيد ؟
يبرنامه اي كه دادي divx هست
mp4 خوب نيست ؟

تاجاييكه من استفاده كردم، گوشي ويوتي تمامي فايل هاي با پسوند divx را پخش ميكنه ولي فايلهاي با پسوند mp4 يا avi را شانسي پخش ميكنه!!!

همين ديشب هرچي كليپ كوتاه با فرمت avi داشتم را پخش نميكرد ولي يك فيلم 700 مگي را با همين فرمت پخش كرد!!!

من از دوتا نرم افزار استفاده ميكنم، يكي winAvi 9.0 و ديگري همين برنامه divx Coverter. از اولي براي زماني استفاده ميكنم كه مستقيم برنامه ي دومي نتونه اون كليپ را به دايويكس تبديل كنه، در اينصورت اول با برنامه ي اولي تبديل به avi ميكنم، بعد با برنامه ي دومي تبديل به divx ميكنم!!!

هنوز نتونستم توي برنامه ي اولي (winAvi 9.0) تنظيمي را پيدا كنم كه اگر مستقيم توسط اين برنامه كليپي را به avi تبديل كرديم، ويوتي بتونه پخشش كنه!!!

golmohammadi
15-10-2009, 00:14
تاجاييكه من استفاده كردم، گوشي ويوتي تمامي فايل هاي با پسوند divx را پخش ميكنه ولي فايلهاي با پسوند mp4 يا avi را شانسي پخش ميكنه!!!

همين ديشب هرچي كليپ كوتاه با فرمت avi داشتم را پخش نميكرد ولي يك فيلم 700 مگي را با همين فرمت پخش كرد!!!

من از دوتا نرم افزار استفاده ميكنم، يكي winAvi 9.0 و ديگري همين برنامه divx Coverter. از اولي براي زماني استفاده ميكنم كه مستقيم برنامه ي دومي نتونه اون كليپ را به دايويكس تبديل كنه، در اينصورت اول با برنامه ي اولي تبديل به avi ميكنم، بعد با برنامه ي دومي تبديل به divx ميكنم!!!

هنوز نتونستم توي برنامه ي اولي (winAvi 9.0) تنظيمي را پيدا كنم كه اگر مستقيم توسط اين برنامه كليپي را به avi تبديل كرديم، ويوتي بتونه پخشش كنه!!!

من divx converter را دانلود كردم
هر چي بگي تنظيمات داره
اما يه عيب بزرگ داره
وروديش پسوندهاي كمي پشتيباني ميكنه
از جمله mpeg and datرا پشتيباني نمينه
و اين قسمتش غم انگيزه
ولي كيفيت خروجيش خوبه

almgti_79
15-10-2009, 00:49
من divx converter را دانلود كردم
هر چي بگي تنظيمات داره
اما يه عيب بزرگ داره
وروديش پسوندهاي كمي پشتيباني ميكنه
از جمله mpeg and datرا پشتيباني نمينه
و اين قسمتش غم انگيزه
ولي كيفيت خروجيش خوبه

خوب به همين خاطر من ابتدا از winAvi استفاده ميكنم
بعد خروجي winAvi را به Divx ميسپارم!!!

golmohammadi
15-10-2009, 14:32
خوب به همين خاطر من ابتدا از winAvi استفاده ميكنم
بعد خروجي winAvi را به Divx ميسپارم!!!

تبديل 2 مرحله اي ادمو كلافه ميكنه
حساب كن براي تبديل 100 فايل تصويري چقدر وقت نيازه ...

smallfrank
16-10-2009, 22:35
سلام دوستان عزیز
1_این گوشی کیبرد qwerty و تشخیص دستخط فارسی داره؟
2_در نصب بازی و نرم افزار محدودیت تعداد نداره؟
3_مموری تا چند گیگ ساپورت میکنه؟
ممنون

jb.NY
17-10-2009, 09:24
سلام دوستان عزیز
1_این گوشی کیبرد qwerty و تشخیص دستخط فارسی داره؟
2_در نصب بازی و نرم افزار محدودیت تعداد نداره؟
3_مموری تا چند گیگ ساپورت میکنه؟
ممنون

1_بله
2_نه
3_ 2 گيگ:31:

pooria.rio
17-10-2009, 14:19
آقایون من گوشیم رو بردم کامتل واسع قطع صدا موقع فیلمبرداری
خدا بخیر کنه
ببینم چی کارش میکنن...

smallfrank
17-10-2009, 14:37
تا حالا کسی مموری 4 ننداخته ببینه چی میشه؟
یکی از دوستان تو همین فروم میگفت تا 4 گیگ کلاس 4 ساپورت میکنه.

Michael Ropy
17-10-2009, 15:49
3_ 2 گيگ

نه برادر اگه رم پرسرعت بذارید کار میکنه. تا 4 گیگ هم تست شده (خودم کار کردم).

jb.NY
17-10-2009, 16:49
نه برادر اگه رم پرسرعت بذارید کار میکنه. تا 4 گیگ هم تست شده (خودم کار کردم).

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.. .نميدونم والا.............اگه اينجوري باشه كه خوبه..............من چيزي رو كه خونده بودم گفتم
راستي ..........ميگم اين تم اچ تي سي رو اگه به صورت استند الون نصب كنيم خيلي تم جالبيه...............هم سرعتش خوبه...........هم امكانات جالبي مث هواشناسي داره...............من كه از اين تم خيلي راضيم:20:

cuteetuc
17-10-2009, 17:25
روي گوشي من رم 8 گيگ نصبه.مشكل خاصي ندارم.فقط الان 100 mb حافظه داخلي خود گوشي پر شده!!! حالا از كجا مي تونم به اين فايلها دسترسي پيدا كنم كه مديريتشون بكنم.منظورم فايلهاي حافظه داخلي خود گوشيم هستش؟؟!! من خودم فكر مي كنم كه اون 2 gb محدوديت رم خودش رو اينجا نشون مي ده چرا كه به ازاي هر برنامه تعدادي فايل بر روي حافظه داخلي كپي مي شه(به عنوان رابط برنامه نصب شده بر روي رم گوشي و حافظه داخلي).از دوستان و اساتيد خواهش مي كنم راهنمايي كنند.

golmohammadi
18-10-2009, 01:08

من 4 انداختمدرست نشناخت
همش هنگ ميكرد و فضاي خالي را درست نشون نميداد
فرمت كردم 2 گيگش سوخت !!!!!!!!
الان تبديل به 2 گيگ شده
البته كماركش نميدونم چي بوده
بچه هايي كهميگند مموري 4 و 8 انداختند ماركشون چيه ؟

cuteetuc
19-10-2009, 08:12
روي گوشي من رم 8 گيگ نصبه.مشكل خاصي ندارم.فقط الان 100 mb حافظه داخلي خود گوشي پر شده!!! حالا از كجا مي تونم به اين فايلها دسترسي پيدا كنم كه مديريتشون بكنم.منظورم فايلهاي حافظه داخلي خود گوشيم هستش؟؟!! من خودم فكر مي كنم كه اون 2 gb محدوديت رم خودش رو اينجا نشون مي ده چرا كه به ازاي هر برنامه تعدادي فايل بر روي حافظه داخلي كپي مي شه(به عنوان رابط برنامه نصب شده بر روي رم گوشي و حافظه داخلي).از دوستان و اساتيد خواهش مي كنم راهنمايي كنند.

كسي جواب ما رو نمي ده؟؟؟!!!!!!!!!

almgti_79
19-10-2009, 11:43

من 4 گیگ کلاس 6 با مارک سیلیکون پاور به گوشیم انداختم و 7 ماهه در حال استفاده از آن هستم و هیچ مشکلی تابحال نداشتم. البته باید تا دوگیگ آنرا در حالت Mass Storage (ذخیره انبوه) پرکنید تا گوشی بتونه از دو گیگ باقیمانده در همه حالت استفاده کنه.
اگر رم 8 گیگ میاندازید, باید 6 گیگ آنرا پر کنید, چون گوشی فقط دو گیگ آنرا میبیند.
اگر فضای خالی روی گوشی بیشتر از 2 گیگ باشه, گوشی نمیتونه هیچ فایلی در حالت داده (Data Service) بریزه و یا در موقع فیلمبرداری یا عکس برداری نمیتونه روی مموری اطلاعات را ذخیره کنه و پیغام پر بودن مموری میده...

پس هر مموری ای که گرفتید باید ماکزیمم 2 گیگ آنرا خالی نگه دارید تا گوشی بتونه از آن استفاده کنه...

من 4 انداختم درست نشناخت
همش هنگ ميكرد و فضاي خالي را درست نشون نميداد
فرمت كردم 2 گيگش سوخت !!!!!!!!
الان تبديل به 2 گيگ شده
البته كماركش نميدونم چي بوده
بچه هايي كه ميگند مموري 4 و 8 انداختند ماركشون چيه ؟

عزیزم دو گیگ مموریتون نسوخته فقط دو گیگ مموری را آدرس دهی کرده, شما برای اینکه آن دوگیگ به قول خودتون سوخته و یا به قول من آدرس دهی نشده را بخواهید بازگردانید, احتیاج به Low Level Format کردن مموری دارید.

بعضی دوربین های عکاسی از جمله Canon این حالت فرمت را دارند. با کامپیوتر هم با یک برنامه ی خاصی میشه اینگونه فرمت کرد وگرنه با فرمت ویندوز و یا حتی داس هم مشکل شما حل نمیشه, متاسفانه نام برنامه ای که این حالت فرمت را در محیط ویندوز انجام میده را نمیدونم, البته توی نت بگردید, حتما پیدا خواهید کرد...
اگر هم دوربین دیجیتال دارید (مخصوصا) Canon, به راحتی توی قسمت فورمت, با تیک زدن گزینه ی Low Level Format میتونید 4 گیگ را آدرس دهی کنید....

almgti_79
19-10-2009, 11:58

كسي جواب ما رو نمي ده؟؟؟!!!!!!!!!

شما توی قسمت Phone settings -----> Memory Manager -----> Handset Common Memory برو و ببین چه قسمت هایی پر است, مثلا ممکنه قسمت تصاویرتون پر باشه یا قسمت فیلم یا قسمت های دیگه....

هر کدام که بیشترین حجم را گرفته بود, باید به بخش مربوطه برید و اطلاعات آنرا جابجا کنید.
مثلا اگر عکسهایی روی حافظه ی گوشی باشد و حجم آنها زیاد باشد, باید با خود فایل منیجر گوشی وارد قسمت تصاویر بشید و اگر در اینحالت روی هر تصویر برید, در پایین صفحه سمت چپ اگر عکس یک کارت کوچولو آمد نشان دهنده ی این است که عکس مربوطه روی مموری خارجی است و اگر چیزی نیامد یعنی روی مموری داخلی گوشی است که با رفتن به قسمت option آن عکس میتونید آنرا به مموری خارجی منتقل کنید...

یک امکان دیگر این است که شما برنامه های جاوایی که نصب کرده اید را پیش فرض روی گوشیتون نصب کرده باشید که در اینحالت تمام برنامه ها را باید پاک کرده و به قسمت Phone settings -----> Memory Manager -----> Primery Storage Setting رفته و گزینه ی External Memory را انتخاب کرده و از این به بعد هر چیزی نصب کنید, بر روی مموری خارجی نصب خواهد شد و هر برنامه حجم بسیار کمی (درحد 10کیلو بایت) روی حافظه ی داخلی خواهد گرفت و اصل برنامه روی مموری خارجی ذخیره میشود.

meisamalikhani63
19-10-2009, 11:59
سلام almgti_79 جان . بیا تو کلوپ رنوآر جواب مارو بده. :19::19::19::40::11:

cuteetuc
19-10-2009, 13:00
شما توی قسمت Phone settings -----> Memory Manager -----> Handset Common Memory برو و ببین چه قسمت هایی پر است, مثلا ممکنه قسمت تصاویرتون پر باشه یا قسمت فیلم یا قسمت های دیگه....

هر کدام که بیشترین حجم را گرفته بود, باید به بخش مربوطه برید و اطلاعات آنرا جابجا کنید.
مثلا اگر عکسهایی روی حافظه ی گوشی باشد و حجم آنها زیاد باشد, باید با خود فایل منیجر گوشی وارد قسمت تصاویر بشید و اگر در اینحالت روی هر تصویر برید, در پایین صفحه سمت چپ اگر عکس یک کارت کوچولو آمد نشان دهنده ی این است که عکس مربوطه روی مموری خارجی است و اگر چیزی نیامد یعنی روی مموری داخلی گوشی است که با رفتن به قسمت option آن عکس میتونید آنرا به مموری خارجی منتقل کنید...

یک امکان دیگر این است که شما برنامه های جاوایی که نصب کرده اید را پیش فرض روی گوشیتون نصب کرده باشید که در اینحالت تمام برنامه ها را باید پاک کرده و به قسمت Phone settings -----> Memory Manager -----> Primery Storage Setting رفته و گزینه ی External Memory را انتخاب کرده و از این به بعد هر چیزی نصب کنید, بر روی مموری خارجی نصب خواهد شد و هر برنامه حجم بسیار کمی (درحد 10کیلو بایت) روی حافظه ی داخلی خواهد گرفت و اصل برنامه روی مموری خارجی ذخیره میشود.

آقا اول تشكر.primary storage setting از اول external memory گذاشته بودم.تعدادي از فايلها رو از handset memory جابجا كردم ولي با اينكه همه رو جابجا كردم ولي هنوز توي ريز handset memory فايل ويديو و تصوير و صوت دارم كه عمدش مربوط به ويديو هستش!؟؟!! اون قسمت reserved handset memory قسمتي از حافظه گوشي هستش كه به چيزاي ديگه اختصاص داده شده؟؟!! رم بنده 8 gig هستش .يكي از دوستان تو پست بالايي صحبت از تخصيص و قسمت بندي رم براي شناسايي توسط گوشي كرده بود؟؟!!! مي شه توضيح بيشتري بدين.ممنون

golmohammadi
19-10-2009, 22:38
خب پس هر مموري كه بندازيم رو گوشي بايد 2 گيگ فضاي خالي داشته باشه
پس عملاامموري 4 گيگ بدرد نميخوره چون دو گيگ كم كنيم ميشه همون 2 گيگ كه خودش ساپورت ميكنه
بايد 8 بندازيم تا 6 گيگشو درست نشون بده
آخرين راه حل همينه درسته ؟

almgti_79
20-10-2009, 15:58
آقا اول تشكر.primary storage setting از اول external memory گذاشته بودم.تعدادي از فايلها رو از handset memory جابجا كردم ولي با اينكه همه رو جابجا كردم ولي هنوز توي ريز handset memory فايل ويديو و تصوير و صوت دارم كه عمدش مربوط به ويديو هستش!؟؟!! اون قسمت reserved handset memory قسمتي از حافظه گوشي هستش كه به چيزاي ديگه اختصاص داده شده؟؟!! رم بنده 8 gig هستش .يكي از دوستان تو پست بالايي صحبت از تخصيص و قسمت بندي رم براي شناسايي توسط گوشي كرده بود؟؟!!! مي شه توضيح بيشتري بدين.ممنون

1- مموري كارت گوشيتونو خارج كنيد و ببينيد در ايل منيجرتون چه فايل هايي هنوز روي گوشيتون باقي مانده، سپس مموري را به گوشي وارد كرده و اون فايلهايي كه روي گوشيتون باقيمانده است را به مموري منتقل كنيد.
2- قسمت حافظه ي ذخيره ي گوشي، مربوط به حافظه اي است كه خود گوشي فقط ميتونه از اون استفاده كنه و اگر ببينيد متوجه ميشويد مربوط به حافظه ي پيامك ها، يادداشت ها، كارهاي روزانه و ... است كه در كل حجمي در حدود 2.5 مگ فضا داره.
3- يكي از دوستان فكر كنم خودم بودم!!! دوست عزيز گوشي بيش از 2 گيگ را نميتونه آدرس دهي كنه، به همين خاطر شما هيچوقت نبايد مموريتون بيش از 2 گيگ فضاي خالي داشته باشه و گرنه مموريتونو پر شده فرض ميكنه و اجازه نميده چيزي روي آن ذخيره كنيد مگر اينكه در حالت ذخيره انبوه (Mass Storage) در مموري چيزي ذخيره كنيد.
ببينيد مثلا شما رم 8گيگ روي گوشيتون انداختيد، بايد تا 6 گيگ آنرا با موسيقي يا فيلم پر كنيد و دو گيگ روي مموري خالي بذاريد كه گوشيتون بتونه اون دو گيگ را شناسايي كنه. جالبي اين گوشي اينجاست كه وقتي به قسمت مموري ميريد، ميتونيد هم از موسيقي ها يا فيلم هايي كه در آن 6 گيگ ذخيره كرده ايد استفاده كنيد و هم از موسيقي يا فيلم هايي كه در 2 گيگ باقيمانده ذخيره شده استفاده كنيد...:31:

يعني در عمل از 8 گيگ ميتونيد استفاده كنيد ولي براي اينكه بتونيد روي مموري در حالت عكسبرداري يا فيلم برداري، فيلم يا عكس ذخيره كنيد، احتياج است كه حداكثر دو گيگ از فضاي مموريتون خالي باشه اگر 2.1 خالي باشه، در حين عكسبرداري اي فيلم برداري پيغام پر بودن مموري را مشاهده ميكنيد!!!

مثلا گوشي من 4 گيگ مموري داره. في الحال 3 گيگ گوشي من پر از موسيقي و كليپ است و من با فايل منيجر خود گوشي به تمام اطلاعات 4 گيگ مموري دسترسي دارم و ميتونم از موسيقي ها و كليپ هاي آن استفاده كنم...

ديگه فكر كنم كامل توضيح داده باشم!!!

almgti_79
20-10-2009, 16:03
خب پس هر مموري كه بندازيم رو گوشي بايد 2 گيگ فضاي خالي داشته باشه
پس عملاامموري 4 گيگ بدرد نميخوره چون دو گيگ كم كنيم ميشه همون 2 گيگ كه خودش ساپورت ميكنه
بايد 8 بندازيم تا 6 گيگشو درست نشون بده
آخرين راه حل همينه درسته ؟

دوست عزيز، شما همين پست قبلي من را بخواني متوجه ميشوي....
شما اگر 16 گيگ هم روي گوشي بذاريد، بايد 14 گيگ آنرا پر كنيد از هرچيزي كه دوست داريد توي گوشيتون داشته باشيد و استفاده كنيد از جمله موسيقي يا فيلم يا كليپ يا برنامه هاي كاربردي يا هر چيز ديگري....
خود فايل منيجر گوشي در قسمت مموري ميتونه تمام فايل هاي 14 گيگ را نشون بده و ميتونيد حتي از اونها استفاده كنيد ...
توضيحات پست قبلي منرا (پست 211) اگر بخوانيد كامل متوجه خواهيد شد...

acmilan308
21-10-2009, 15:21
سلام دوستان
اگر سوالم تکراریه ببخشید..
میخواستم نظرتون رو در مورد 5800 و viewty بدونم؟؟؟
لطفا با دلیل بگین کدوم بهتره؟؟ممنون

golmohammadi
22-10-2009, 16:26
ممنون
من حتي فكر نميكردم گوشي به اين خوبي چنين ايرادي داشتهباشه
پس مموري 2 و 8 گيگ بايد خريد
مموري 4 اصلا بدرد نخواهد خورد

almgti_79
23-10-2009, 00:47
ممنون
من حتي فكر نميكردم گوشي به اين خوبي چنين ايرادي داشتهباشه
پس مموري 2 و 8 گيگ بايد خريد
مموري 4 اصلا بدرد نخواهد خورد

دوست عزيزة همونطور كه گفتم رم چهار گيگ هم ميتونيد بذاريد؛ همانطور كه رم گوشي خود من هم 4 گيگه فقط بايد دو گيگشو خالي بذاريد مثل رم هاي ديگه كه گرفتيد، اگر رم 8 هم بگيريد بايد 6 گيگ آنرا پر كنيد و 2 گيگ آنرا خالي بذاريد، رم 16 هم بخريد بايد 14 گيگ آنرا پر كنيد و 2 گيگ آنرا خالي بذاريد....

fereshteh-es
04-11-2009, 09:46
salam.manam in gushi ro kharidam.vali hamash makhzane smsesh por mishe.rafte ru asabam.chi kar bayad bokonam?

fereshteh-es
04-11-2009, 10:14
سلام.مخزن sms گوشی من همش پر می شه.چی کار باید بکنم؟تورو خدا یکی جواب منو بده!!!!!!

almgti_79
04-11-2009, 12:21
سلام.مخزن sms گوشی من همش پر می شه.چی کار باید بکنم؟تورو خدا یکی جواب منو بده!!!!!!

سلام دوست عزيز، به جمع ويوتي داران خوش آمديد...:11:

متاسفانه اين گوشي تا 300 تا پيامك را بيشتر نميتونه توي حافظه اش ذخيره كنه، شما بهتره بعد از فرستادن پيام ، موارد ارسالي (Sent Items)گوشيتونو هميشه خالي نگه داريد....

pooria.rio
04-11-2009, 16:57
دوست عزيزة همونطور كه گفتم رم چهار گيگ هم ميتونيد بذاريد؛ همانطور كه رم گوشي خود من هم 4 گيگه فقط بايد دو گيگشو خالي بذاريد مثل رم هاي ديگه كه گرفتيد، اگر رم 8 هم بگيريد بايد 6 گيگ آنرا پر كنيد و 2 گيگ آنرا خالي بذاريد، رم 16 هم بخريد بايد 14 گيگ آنرا پر كنيد و 2 گيگ آنرا خالي بذاريد....

در تکمیل صحبت دوست عزیزمون
حدااکثر باید 2 گیگ رو خالی بذارید
یعنی اگه شد 1.8 و 1.7 و کمتر....
هیچ مشکلی نیست

piz
13-11-2009, 02:22
سلام
من یه ویوتی سفید ku990r مال دوستم در حد نو بهم پیشنهاد شده 120 تومن، البته خودم میخواستم کوکی بگیرم، الان یکی دو روزه ویوتیش دستم دارم تستش میکنم ببینم بگیرمش یا نه...
یه سری چیزاش تو ذوقم میزنه، گژ پژ نداره، موزیک پلیرش ظعیفه، عکس ها رو همه رو یجا با هم نشون میده، کلن گالریش خیلی ضعیفه...دو گیگم بیشتر ساپورت نمیکنه...
شما جای من بودین چی میکردین ؟؟؟ تروخدا زودتر جواب بدین، آخه باید بهش جواب بدم! ممنون...

sh.ahmadreza
18-11-2009, 11:44
salam topic jalebie.
man az goshom back up nagereftam va theme vocc(f480) ro riktam hala che joor be halate aval baresh gardoonam .
:20:mer30.

kourosh4
24-11-2009, 17:01
دوستان سلام..........
من حدود 6 ماه هست که ویوتی رو خریدم نمیدونستم اینقدر معروفه و این همه تاپیک داره خلاصه بگذریمم ..........
من فقط باهاش یک مشکل دارم که فکر کنم هر کی که این گوشی رو خریده این مشکل رو داره اونم اینه که موقع فیلم برداری با فرمت avi هر چند ثانیه یک تیک میزنه و یکم داره اذیتم میکنه میخوام بدونم راه حلی برای رفع این مشکل هست یا نه ............
ممنون میشم اگه کمکم کنید.......

almgti_79
24-11-2009, 17:40
دوستان سلام..........
من حدود 6 ماه هست که ویوتی رو خریدم نمیدونستم اینقدر معروفه و این همه تاپیک داره خلاصه بگذریمم ..........
من فقط باهاش یک مشکل دارم که فکر کنم هر کی که این گوشی رو خریده این مشکل رو داره اونم اینه که موقع فیلم برداری با فرمت avi هر چند ثانیه یک تیک میزنه و یکم داره اذیتم میکنه میخوام بدونم راه حلی برای رفع این مشکل هست یا نه ............
ممنون میشم اگه کمکم کنید.......

دوست عزيز من هروقت مموري كارتمو فرمت ميكنم تا مدتي كه فايلهام زياد و پراكنده نباشه، فيلمو بدون تيك ميگيره البته يكي از دوستان مموري گوشيش اصل نوكيا بود، اون مشكلي اصلا با فيلمبرداري ويوتي نداشت؛ مشكل از مموري هاست كه درسته مينويسه مثلا كلاس 6 است و سرعتش بالاست ولي چون چيني هستند معلوم نيست چجورريه، شانسيه....

pooria.rio
24-11-2009, 19:32
دوست عزيز من هروقت مموري كارتمو فرمت ميكنم تا مدتي كه فايلهام زياد و پراكنده نباشه، فيلمو بدون تيك ميگيره البته يكي از دوستان مموري گوشيش اصل نوكيا بود، اون مشكلي اصلا با فيلمبرداري ويوتي نداشت؛ مشكل از مموري هاست كه درسته مينويسه مثلا كلاس 6 است و سرعتش بالاست ولي چون چيني هستند معلوم نيست چجورريه، شانسيه....

تایید میشه

kourosh4
24-11-2009, 21:08
میشه یک مموری خوب 2گیگ بهم معرفی کنید که سرعتش خوب باشه چون با چند تا مموری امتحان کردم رو همش تیک میزد...
مشکلی از لحاظ قیمت هم ندارم فقط تیک نزنه ..........
و یه سوال دیگه اونم اینکه برای نصب برنامه باید چیکار کنم یعنی مثل نوکیا و سونی اریکسون برنامه رو تو گوشی کپی میکنی و بعد نصب میشه یا جور دیگه ای .......
ممنون از دوستان..............

almgti_79
24-11-2009, 22:43
میشه یک مموری خوب 2گیگ بهم معرفی کنید که سرعتش خوب باشه چون با چند تا مموری امتحان کردم رو همش تیک میزد...
مشکلی از لحاظ قیمت هم ندارم فقط تیک نزنه ..........
و یه سوال دیگه اونم اینکه برای نصب برنامه باید چیکار کنم یعنی مثل نوکیا و سونی اریکسون برنامه رو تو گوشی کپی میکنی و بعد نصب میشه یا جور دیگه ای .......
ممنون از دوستان..............

والا آنقدر چيني توي بازاره نميدونم چي بهتون معرفي كنم، فقط ميتونم بگم مموري من سيليكون پاور كلاس 6 هست....

براي نصب هم فقط برنامه هاي جاوا را ساپورت ميكنه و برنامه را بايد كپي كنيد روي مموري و بعد يكبار كه اجراش كنيد نصب ميشه...

نكته، برانامه هاي جاواي بالاي سه مگ را نصب نميكنه!!!

Farshadd
25-11-2009, 01:09
سلام.
من فزدا میخوام برای یکی از آشنایان گوشی بخرم.
خوشش از گوشی با صفحه نمایش بزرگ، شیک و دوربین خوب میومد که من ke 990 رو پیشنهاد دادم. الان هم 220 تومن داده به من تا بخرم.

سوالات:

1- این گوشی کجاییش هست؟ کجاییش خوبه؟ تشخیص خوب و بد و اصل و بدلش از هم چجوره؟
2- نحوه تست سریعی داره؟ ( مثلا سونی اریکسون ها دارن)
3- محتویات کامل داخل بسته؟
4- مصرف باتریش چجوره؟ باتری اصلیش فلزیه یا پلاستیکی؟ چه شکلیه؟

خلاصه راهنماییم کنید.

پیشاپیش سپاس.
===========================
ویرایش:
lg ke990 viewty خریدم.
1 ساعت پیش با گارانتی 2 ساله کامتل 205 هزار تومن.
یه رم 2 گیگ هم خریدم 10 هزار تومن.

وسایل داخل کارتن:
گوشی ، باتری، قلم، شارژر، هندزفری، دفترچه راهنمای فارسی و انگلیسی، CD ، کارت ضمانت نامه، کابل usb ، یک عدد لیبل صفحه نمایش اضافه

کابل اتصال به تلویزیون و مموری کارت هم نداشت.

دوربین عکاسیش تو محیط بسته انصافا ضایس... البته من تو محیط باز امتحان نکردم و فیلمبرداریش رو هم خوب امتحان نکردم.

عکسش در محیط بسته به هیچ وجه به پای 6220 خودم نمیرسه. ( در تمام حالات امتحان کردم و عکس ها رو روی کامپیوتر مقایسه کردم )

باتریش هم افتضاحه...

almgti_79
25-11-2009, 14:18
سلام.
من فزدا میخوام برای یکی از آشنایان گوشی بخرم.
خوشش از گوشی با صفحه نمایش بزرگ، شیک و دوربین خوب میومد که من ke 990 رو پیشنهاد دادم. الان هم 220 تومن داده به من تا بخرم.

سوالات:

1- این گوشی کجاییش هست؟ کجاییش خوبه؟ تشخیص خوب و بد و اصل و بدلش از هم چجوره؟
2- نحوه تست سریعی داره؟ ( مثلا سونی اریکسون ها دارن)
3- محتویات کامل داخل بسته؟
4- مصرف باتریش چجوره؟ باتری اصلیش فلزیه یا پلاستیکی؟ چه شکلیه؟

خلاصه راهنماییم کنید.

پیشاپیش سپاس.
===========================
ویرایش:
lg ke990 viewty خریدم.
1 ساعت پیش با گارانتی 2 ساله کامتل 205 هزار تومن.
یه رم 2 گیگ هم خریدم 10 هزار تومن.

وسایل داخل کارتن:
گوشی ، باتری، قلم، شارژر، هندزفری، دفترچه راهنمای فارسی و انگلیسی، کارت ضمانت نامه، کابل usb ، یک عدد لیبل صفحه نمایش اضافه

کابل اتصال به تلویزیون و مموری کارت هم نداشت.

دوربین عکاسیش تو محیط بسته انصافا ضایس... البته من تو محیط باز امتحان نکردم و فیلمبرداریش رو هم خوب امتحان نکردم.

عکسش در محیط بسته به هیچ وجه به پای 6220 خودم نمیرسه. ( در تمام حالات امتحان کردم و عکس ها رو روی کامپیوتر مقایسه کردم )

باتریش هم افتضاحه...

همه ي چيزهايي كه گفتي درسته!!!
باتريش با استفاده معمولي بيشتر از دوروز دوام نداره ولي با استفاده ي زياد روزي يكبار بايد شارژ كني اون هم بخاطر ال سي دي بزرگ و پيكسل هاي زيادش...

Amin.M.1986
29-11-2009, 22:35
سلام .. دوستم ویوتی داره .. نمیدونم کدوم مدله .. از همین 5 مگاپیکسلی هاس .. واسه ریست کردن.. منظورم ریست فکتوری هست.. ازش کد میخواد .. کد پیشفرض گوشی چیه؟

pooria.rio
29-11-2009, 23:45

داداشم دوربین ویوی خیلی هم خوبه،فقط باید قلق تنظیماتش دستت بیاد،چون روی Auto جالب نیست

alireza45
01-12-2009, 12:06
دوستان سلام

از كجا ميشه فهميد كه طرفي كه براش ايميل دادم ايميل منو خونده يا هنوز نديده و نخونده؟

ممنون

علي

Rjoun
05-12-2009, 21:57

باتریش هم افتضاحه...
سلام
وایت بالانس رو روی مهتابی بزار.
ISO رو هم روی 100 ست کن.(لرزش و تار شدن عکس رو کم میکنه و ایضا نویز)
اگه خواستی با فلاش عکس بندازی روشنایی رو یه درجه کم کن(یعنی منفی)
تا حدودی بهتر میشه.

سلام .. دوستم ویوتی داره .. نمیدونم کدوم مدله .. از همین 5 مگاپیکسلی هاس .. واسه ریست کردن.. منظورم ریست فکتوری هست.. ازش کد میخواد .. کد پیشفرض گوشی چیه؟
ریست فکتوری در همه گوشی ها با این پسوورد پیش فرض انجام میشه:
0000 یا چهار صفر
یا حق

saze
11-12-2009, 16:01
سلام
ويوتي مموري بالاتر از 2 گيگابايت ساپورت مي كند؟

almgti_79
12-12-2009, 12:30
سلام
ويوتي مموري بالاتر از 2 گيگابايت ساپورت مي كند؟

شما يك نگاهي به پست هاي زير بيانداز، جواب سوالتونو ميتونيد ببينيد:

fariborz_1
14-12-2009, 07:29
تم برای ویوتی از کجا میشه پیدا کرد ؟
راهنمایی بفرمایید لطفآ

proti
19-12-2009, 08:51
سلام
من یه kp500دارم کهبراش به دوتا مشکل برخوردم
اول طریقه قفل کردن گوشی به طوری که جدا امن باشه...
یا یه نرم افزار مناسب برای اینکار

دوم یه نرم افزار برای ایبوک خوندن روی گوشی

میشه کمک کنین؟

Michael Ropy
19-12-2009, 15:22
دوم یه نرم افزار برای ایبوک خوندن روی گوشی

خودش به صورت پیش فرض فایل های PDF, DOC, XLS رو میخونه...

maryam_freeze
27-12-2009, 09:52
سلام می خواستم بپرسم چه جوری میشه فلش دوربین رو روشن کرد یعنی بشه به عنوان چراغ قوه ازش استفاده کرد؟ (توی ke990)

Michael Ropy
27-12-2009, 10:33
سلام می خواستم بپرسم چه جوری میشه فلش دوربین رو روشن کرد یعنی بشه به عنوان چراغ قوه ازش استفاده کرد؟ (توی ke990)

فکر نمی کنم بشه روشنش گذاشتش چون نوع فلشش استروب هست و احتمال میدم این نوع فلش مثل زنون نمیشه روشن نگه داشتش چون گوشی میسوزه! :دی فلش های LED این قابلیت رو دارن....

esitala
30-12-2009, 13:37
کد امنیتی ke990 چنده؟ چهار صفر رو امتحان کردم نشد.

jb.NY
30-12-2009, 14:00
کد امنیتی ke990 چنده؟ چهار صفر رو امتحان کردم نشد.
به طور پیشفرض همون چهار تا صفره.................ولی مال شما معلوم نیست چیشه

esitala
12-01-2010, 16:44
به طور پیشفرض همون چهار تا صفره.................ولی مال شما معلوم نیست چیشه

سلام نرم افزاری هست بشه کد امنیتی رو پیدا کرد؟

jb.NY
12-01-2010, 20:59
سلام نرم افزاری هست بشه کد امنیتی رو پیدا کرد؟
نرم افزار که نه ولی یه سری از سایت ها هستن که سریال گوشی رو بهشون میدی و کد مادر گوشی رو بهت میده...............البته الان هیچ کدومشون یادم نیست...........
یه سرچ بزنی پیدا میشه

fmpr
13-01-2010, 16:48
مرسی واقعا پست مفیدیه ...

r.shadow_1989
21-02-2010, 17:35
کسی اگه لطف کنه بک آپ ویوتی رو برام بزاره ممنون می شم ke990 نیاز فوری به بک آپ دارم .

sharkmil65
23-02-2010, 19:18
با سلام. میخواستم بدونم کسی تا حالا با بلوتوث این گوشی مشکل نداشته؟ چون مال من موقع بلوتوث قطع میشه! خیلی اذیت میکنه! یعنی نمیشه از کسی بلوتوث گرفت چون یهو وسطش قطع میشه. راستی میشه تنظیم کرد که فایلهایی که از طریق بلوتوث دریافت میشن روی حافظه ی گوشی بره یا روی مموری کارت؟
در مورد اس ام اس هم یه مشکلی دارم که البته بیشتر مربوط به گوشی اون کسی هست که اس ام اس میده. اگه با گوشی زیمنس اس 65 به من اس ام اس بده، گوشی اون رو ای ام اس میشناسه و ووقتی بازش میکنم هیچی نشون نمیده!!!

pooria.rio
23-02-2010, 21:34
عزیز بلوتوث گوشی قطع نمیشه
شاید رم یا حافظه داخلیت پره

توی setting---phone setting--memory mnager---
اونجا یهکم بگزد :دی
یجارو پیدا میکنی که زده phone memory----memory card ،هرکدوم رو که انتخاب کنی بلوتوثت میره روی اون
اس ام اس گوشی هم هیچ مشکلی نداره،با انواع و اقسام گوشی ها
یه چک کن بببین ورژن فریمورت چیه 

toofan.ecm
02-03-2010, 15:45
روی ویوتی بازی نصب میشه؟
اگه میشه چطوری؟

شصش
06-03-2010, 21:09
اقا چیکار کنم وقتی عکس میگیرم رنگش خوب باشه اصلا رنگ عکس هاش خوب نیست

pooria.rio
06-03-2010, 22:02
روی ویوتی بازی نصب میشه؟
اگه میشه چطوری؟

آره.نصب میشه
خیلی ساده :دی
فایل JAR رو میریزی تو گوشی بعد نصبش میکنی ،مث بقیه ی گوشی ها

---------- Post added at 10:02 PM ---------- Previous post was at 10:00 PM ----------

اقا چیکار کنم وقتی عکس میگیرم رنگش خوب باشه اصلا رنگ عکس هاش خوب نیست

باید دونه دونه همه ی تنظیمات رو امتحان کنی ببینی کدومش بهترین رو بهت میدم،اما تا زمانی که قلق دوربین دستت نیومده،بهتره همه چی رو یزاری روی اتوماتیک
:11: