PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات و سوالات lg ke/ku 990 viewty

صفحه ها : 1 [2]

Honradez
10-03-2010, 19:21
سلام. 

مي‌خواستم ببينم در يک نگاه کلي معايب KE990 چيه و به بياني، ببينم که از بين LG KE990 و سوني اريکسون G700 کدومشو انتخاب کنم؟

بسيار ممنون. 

m6788
15-03-2010, 11:47
سلام رفیق
من فقط مشکلات ویوتی رو میدونم که بهت میگم: سیستم عامل نداره.صدای قوی نداره .فایل های جار رو نمیشه باهاش بفرستی. قللمش بعد از یک مدت خراب میشه.عکس برداریش درحد 3.2 نوکیا هست(ولی فیلمبرداریش خیلی خوبه) بیشتر از 2 حافظش ارتقا داده نمیشه.برای اتصال به کامپیوتر و جابه جای فایل کند ونا مطلوبه و شاید هم معایب دیگر!

pooria.rio
15-03-2010, 18:17
سلام. 

مي‌خواستم ببينم در يک نگاه کلي معايب KE990 چيه و به بياني، ببينم که از بين LG KE990 و سوني اريکسون G700 کدومشو انتخاب کنم؟

بسيار ممنون. 

عزیز خیلی گوشیه خوبیه،حداقل از G700 بهتره،من همون کیفیت صفحه یاین رو دیدم ،حالم بهم خورد،واقعا افتضاحه

ببین مزایاشش:دوربین عالی،فلش قوی،کیفیت و قدرت صدای بالا در اسپیکر،تم های فوق العاده ریبا(با -- که اصلا کاری نداره)،کیفیت خیلی خوب صفحه،پشتیبانی از فایل های divx
معایبش هم تو قسمت پایین همین پست به همراه اصلاحات هست
:دی

---------- Post added at 07:17 PM ---------- Previous post was at 07:13 PM ----------

سلام رفیق
من فقط مشکلات ویوتی رو میدونم که بهت میگم: سیستم عامل نداره.صدای قوی نداره .فایل های جار رو نمیشه باهاش بفرستی. قللمش بعد از یک مدت خراب میشه.عکس برداریش درحد 3.2 نوکیا هست(ولی فیلمبرداریش خیلی خوبه) بیشتر از 2 حافظش ارتقا داده نمیشه.برای اتصال به کامپیوتر و جابه جای فایل کند ونا مطلوبه و شاید هم معایب دیگر!

لطفا بدون اطلاعات حرف نزنین دوست عزیز :10:
صداش قویه،قوی تر هم میشه با چند تا کد،جوری که کل گوشی چینی ها رو میخوابونه :دی
قلمش هم هیچ مشکلی نداره،ضمنا اصلا هم نیازی به قلم نداره
عکس برداریش هم خیلی خوبه،فط باید تنظیمات رو بلد باشی،روی اتو زیاد خوب نیست،اما با تنظیمات واقعا عالی عکس میگیره
بیشتر از 2 هم میشه ارتقا داد،یه سرچ کن بچه ها در موردش توضیح دادن
باطریش هم بد نیست،اگه زیاد استفاده کنی یه روز کامل شارژ میده،آخه به این دقت کنین که صفحش 3 اینچه و تاچ !
اتصال به کامپیوترش هم هیچ مشکلی نداره !
:11:
ایراداتش از نظر من:قدرت نه چندان بالای صدا در هندزفری(توجه کنین که این گوشی camera فون هستش،نه موزیک فون)قابلیت ذخیره حداکثر 300 اس ام اس،باطری متوسط،عدم امکان پلوتوث فایل های جاوا بدون نرم افزار

m6788
17-03-2010, 17:45
عزیز خیلی گوشیه خوبیه،حداقل از G700 بهتره،من همون کیفیت صفحه یاین رو دیدم ،حالم بهم خورد،واقعا افتضاحه

ببین مزایاشش:دوربین عالی،فلش قوی،کیفیت و قدرت صدای بالا در اسپیکر،تم های فوق العاده ریبا(با -- که اصلا کاری نداره)،کیفیت خیلی خوب صفحه،پشتیبانی از فایل های divx
معایبش هم تو قسمت پایین همین پست به همراه اصلاحات هست
:دی

---------- Post added at 07:17 PM ---------- Previous post was at 07:13 PM ----------

لطفا بدون اطلاعات حرف نزنین دوست عزیز :10:
صداش قویه،قوی تر هم میشه با چند تا کد،جوری که کل گوشی چینی ها رو میخوابونه :دی
قلمش هم هیچ مشکلی نداره،ضمنا اصلا هم نیازی به قلم نداره
عکس برداریش هم خیلی خوبه،فط باید تنظیمات رو بلد باشی،روی اتو زیاد خوب نیست،اما با تنظیمات واقعا عالی عکس میگیره
بیشتر از 2 هم میشه ارتقا داد،یه سرچ کن بچه ها در موردش توضیح دادن
باطریش هم بد نیست،اگه زیاد استفاده کنی یه روز کامل شارژ میده،آخه به این دقت کنین که صفحش 3 اینچه و تاچ !
اتصال به کامپیوترش هم هیچ مشکلی نداره !
:11:
ایراداتش از نظر من:قدرت نه چندان بالای صدا در هندزفری(توجه کنین که این گوشی camera فون هستش،نه موزیک فون)قابلیت ذخیره حداکثر 300 اس ام اس،باطری متوسط،عدم امکان پلوتوث فایل های جاوا بدون نرم افزار

دوست من من خودم یک ساله این گوشی رو دارم قلمش کلا هرز شده . باتریش در مقابل سونی اریکسون ها و نوکیا واقعا ضعیفه عکسش هم بله اگه تنظیماتش رو درست کنی و توی فضای باز بشه(توی فضای بسته مثل اتاق واقعا ضعیفه) میشه مثل 5800 (مراجعه کنید به مقایسه دوربین ها وعکساشون حرفی های ویوتی عکس گرفتن شده مثل 5800) حالا من از کد هاش خبر ندارم ولی نصب تم هم روش به این سادگی نیست که فایل کپی کنی بعدشم تم کار کنه.در ضمن فایل جار رو نمیتونه بفرسته(ضعف شدیدیه مثلا اگه به خوای یک باز مولتی پلیر انجام بدی باید بزنی تو سر خودتکه حالا چکار بکنم) تازه زمانی که به کامپیوتر وصل میکنید مسخره است در مقابل نحوه اتصال نوکیا ها به کامپیوتر! در ضمن من شنیدم که اگه حافظه اش رو ارتقا بدن ممکنه بیشتر از دو دقیقه نتونه فیلم بگیره.البته بگم خود رفیقمون فقط معایبش رو خواسته بود وگرنه مزایا هم خیی داره که بهترینش اینه که یک گوشی با امکانات خوب و قیمت نازل هست.:31:

aa241355
26-03-2010, 22:52
با سلام به همه برو بچ !
من قبلا نوکیا ان73 با کیفیت 3.2داشتم کيفيت عکسش خيلي بالاتر از ال جي پنج مگا پیکسلی بود ! البته تفکیک رنگاش نه ابعاد!
می خواستم بدونم کسی دیگه هم مقایسش کرده؟
عکسای نوکیا خیلی زنده و طبیعی بود ولی ال جی مات ومه گرفته !
اگه تنظیم داره چطور؟

TCG
26-03-2010, 23:52
سلام بچه ها.
من KE990 دارم.
چند روزه مشکل پبدا کرده.
وقتی آهنگ پخش میکنم یه دفعه خاموش میشه.
موقع صحبت کرن هم همین مشکلو دارم.
مشکل از کجاشه؟

aa241355
27-03-2010, 01:28
سلام رفیق

با سلام به همه برو بچ !
من قبلا نوکیا ان73 با کیفیت 3.2داشتم کيفيت عکسش خيلي بالاتر از ال جي پنج مگا پیکسلی بود ! البته تفکیک رنگاش نه ابعاد!
اگه تنظیم داره چطور؟

گوموش
05-04-2010, 14:51
با سلام به همه برو بچ !
اگه تنظیم داره چطور؟
نه خير دوست عزيز اصلا هم اينطوري نيست كه مي فرمايين:41:
بنده الان يه N73 me دارم و يه LG Kc910 renoir و دوستم هم ويوتي داره كه عكسهاي 73 اصلا به گرد LG نمي رسن درسته كه 73 عكسهاي خوبي ميگيره ولي دوربين LG ويوتي و رنوار حرفه اي تره و نياز به تنظيمات خاصي داره و كلا بايد نصبت به محيط و مقدار نور تنظيم بشه :10:

rezawi
10-04-2010, 15:57
بعد از گزاشتن رم 8گیگ گوشی فقط 2گیگ رو نشون میده با رم ریدر هم همون 2رو نشون میده ایا 6گیگ سوخته وراهی نیست 8گیگ رو ساپورت کنه

pooria.rio
10-04-2010, 17:52
بعد از گزاشتن رم 8گیگ گوشی فقط 2گیگ رو نشون میده با رم ریدر هم همون 2رو نشون میده ایا 6گیگ سوخته وراهی نیست 8گیگ رو ساپورت کنه

شما یه زحمت بکش همین تاپیک رو از اول بخون بچه ها توضیح دادن که چجوری میشه از رم های بالای 2گیگ استفاده کرد

rezawi
10-04-2010, 19:44
شما یه زحمت بکش همین تاپیک رو از اول بخون بچه ها توضیح دادن که چجوری میشه از رم های بالای 2گیگ استفاده کرد
دوست عزیز سوال من رو متوجه نشدی اینطور جواب نده من کل تاپیک رو نگاه کردم مشکل من اینه مموری 8گیگ داخل رم ریدرهم2شده

pooria.rio
10-04-2010, 21:38
دوست عزیز سوال من رو متوجه نشدی اینطور جواب نده من کل تاپیک رو نگاه کردم مشکل من اینه مموری 8گیگ داخل رم ریدرهم2شده

با گوشی یه فرمت بزن رمت رو
ضمنا اگه رمت خرابه جای سوال تو تاپیک موبایل ال جی نیست
باید تو تاپیک سخت افزار بپرسی :13:

TCG
11-04-2010, 23:54
سلام بچه ها.
من KE990 دارم.
چند روزه مشکل پبدا کرده.
وقتی آهنگ پخش میکنم یه دفعه خاموش میشه.
موقع صحبت کرن هم همین مشکلو دارم.
مشکل از کجاشه؟

rezawi
13-04-2010, 09:33
سلام دوستان
اومدم چند تا نکته درباره ای رمهای بالای دو گیگ بگم
1-رم4گیگ رو باید 2.1گیگ ورم 8گیگ رو6-1 گیگ از طریق مموری پر کرد وداخل گوشی بگذاریم و استفاده کنیم
2-هیچوقت با گوشی این رمها رو فرمت نکنیم چون به غیر از دو گیگ بقیه فضا مخفی میشند و مموری داخل رم ریدر هم 2گیگ رو نشون می دهد
3-اگر باگوشی فرمت کردیم فقط با نرم افزار low level format میتونیم دوباره ادرس دهی کنیم و فضای مخفی شده برگردند که البته دیگه گوشی رم رو نمیشناسه و میگه کارت رو وارد کنید
یه سوال؟میشه کاری کرد بعد از این فرمت دوباره گوشی رم رو بشناسه

hessam2006
16-04-2010, 09:52
سلام

آقا من یه گوشی ku990 خریدم چند وقت پیش تا دیروز خوب کار میکرد یه مقدار مشکل شارژ داشتم که سر دو روز خالی میکرد
حالا سیم کارت همراه اول و رو نمیشناسه با دوتا سیم امتحان کردم کار نمیکنه ولی ایرانسل که انداختم درست کار میکنه هم زنگ می خوره هم مسیج میاد

من چیکار باید بکنم لطفا اگر میشه سریع راهنمایی کنید

jahfer
19-04-2010, 16:31
سلام

آقا من یه گوشی ku990 خریدم چند وقت پیش تا دیروز خوب کار میکرد یه مقدار مشکل شارژ داشتم که سر دو روز خالی میکرد
حالا سیم کارت همراه اول و رو نمیشناسه با دوتا سیم امتحان کردم کار نمیکنه ولی ایرانسل که انداختم درست کار میکنه هم زنگ می خوره هم مسیج میاد

من چیکار باید بکنم لطفا اگر میشه سریع راهنمایی کنید
عليكم السلام
احتمال زياد مشكل از تنظيمات سيم كارتت هست. سيمكارت و گوشي را ببر به يكي از شعبه هاي مخابرات تا تنظيمش كنند.

من دو سوال داشتم: اگر روي اين گوشي مموري 2 گيگ بندازم و پرش كنم مشكلي پيش نمياد؟

اين گوشي فيلهاي PDF حجيم را راحت باز ميكنه؟

omid_zendegi
22-04-2010, 18:00
با سلام
مشکلی برام پیش اومده خواهش میکنم کمک کنید:41:
من قبلا تم کی لاک و چیزهای دیگه رو روی گوشی نصب کرده بودم بدون هیچ مشکلی اما بخاطر قطع صدای فیلمبرداری بردم کامتل فریمور آپ دیت کنند ورژن10g. مشکلش حل شد وسرعت بالا رفت:21:
بعد دوباره بک آپ گرفتم و تم وغیره رو نصب کردم منتها موقع تغییر پلیر اشتباه کردم اونجایی که اسم فولدر TOTOرو حذف کردم قبل از تایپ اسم اصلی دستم به Enterخورد و فولدر بدون اسم تایید شد!!!!!!!! دوباره کلیک کردم تا اسمشو تغییر بدم ولی نشد انگار حذف شده باشه
دیسکانتکت کردم و دوباره کانکت شدم اینبار هیچ فایل و فولدر سیستمی رو نشون نداد بک آپ رو برگردوندم ولی وسط کار اخطار داد
حالا گوشی سالمه و هر کاری بخوام انجام میده الا اینکه دوباره صدای فیلمبرداریش قطع میشه و اینکه نمیشه روش نرم افزار نصب کرد:2: چون حافظه اصلی گوشی پر شده به خاطر همون بک آپی که ریختم حالا من باید چیکار کنم ریست کردن تنظیمات، حذف کلی اطلاعات رو ی حافظه اصلی که پیغام میده "مجوز ها هم پاک میشوند "یا اینکه ببرم کامتل البته باید قبلش ظاهر گوشی مثل روز اولش بشه تا نفهمند -- شده؟

ESTEGHLAL 67
29-04-2010, 19:07
با سلام می خواستم بدونم شارژ این گوشی چطوریاست دوستانی که دارن چند روز به چند روز شارژ میکنید :20:

reza_atom
01-05-2010, 18:15
سلام اگه ميشه كمك كنيد وقتي فيلم بر داري ميكنم صداش قطع ميشه چيكار كنم

تشكر فراوان

omid_zendegi
02-05-2010, 16:32
با سلام می خواستم بدونم شارژ این گوشی چطوریاست دوستانی که دارن چند روز به چند روز شارژ میکنید :20:
بستگی به استفاده شما داره من که گرفتم هر روز شارژ میکردم بعد که بردم نمایندگیش گفتند باتری شما مشکل داره والا تا 30 ساعت شارژ نگه میداره من با این گوشی در حالت فول شارژ 1 ساعت فیلم گرفتم آخرش حافظه کم آوردم .وگرنه هنوز شارژ داشت:5:
عکس هم بالای 40 تا میتونی بگیری ولی اگه شب باشه یا هوا تاریک و فلاش بزنه چون از نوع زنون هستش هم نور زیادی داره هم مصرفش زیاده که در اون حالت تعداد عکسا محدود میشه
ضمنا من چون هم آهنگ گوش میدادم هم فیلم تماشا میکردم و هم بازی یک روزه شارژ تموم میکرد

omid_zendegi
02-05-2010, 16:41
سلام اگه ميشه كمك كنيد وقتي فيلم بر داري ميكنم صداش قطع ميشه چيكار كنم

تشكر فراوان

اگه گوشیتون گارانتی داشته باشه که خیلی سادست من چند وقت پیش همین مشکل رو داشتم مثل خیلی های دیگه:2: اگه اشتباه نکنم با آپدیت فریمور حل میشه
یادت باشه اگه گوشیتون رو مثل من دستکاری کنید دوباره مشکل قطع صداش برمیگرده پس وقتی درستش کردن (کاملا رایگانه)خیلی باگوشیتون مراعات کنید از گل نازک تر بهش نگید:27:

fox88
07-05-2010, 16:51
سلام من چند وقتی که ویوتی دارم اما بخش گوگل مپس و ایمیل کار نمی که تنظیمات جی پی ار اس هم درست تو اینترنت میره اما تو اونا نه

reza_atom
13-05-2010, 09:33
اگه گوشیتون گارانتی داشته باشه که خیلی سادست من چند وقت پیش همین مشکل رو داشتم مثل خیلی های دیگه:2: اگه اشتباه نکنم با آپدیت فریمور حل میشه
یادت باشه اگه گوشیتون رو مثل من دستکاری کنید دوباره مشکل قطع صداش برمیگرده پس وقتی درستش کردن (کاملا رایگانه)خیلی باگوشیتون مراعات کنید از گل نازک تر بهش نگید:27:

خیلی ممنون اگه میشه یه راه دیگه پیشنهاد بده چون من شهرستانم چه جوری تا پارس کامتل برم
راستی آپدیت فریمور یعنی چی ؟

omid_zendegi
18-05-2010, 12:04
خیلی ممنون اگه میشه یه راه دیگه پیشنهاد بده چون من شهرستانم چه جوری تا پارس کامتل برم
راستی آپدیت فریمور یعنی چی ؟
خوب منم مشهد هستم واینجا نمایندگی داره تو هر شهر مهمی نمایندگی دارند فقط پیدا کردنشون سخته
گوشیو که گرفتم رو کارت گارانتیش آدرس تهران بود خواستم زنگ بزنم شعبه مشهد رو ازشون بپرسم که بیخیال شدم از 118 پرسیدم همونطور که حدس میزدم نداشتند رفتم تو سایت کامتل آدرس شعبه های مختلفشو در آوردم:8:
زنگ زدم بهشون همه گفتن اشتباه گرفتی یا محل کارشون تغییر کرده واز اینجور حرفا بجز یکیشون که فروشنده موبایل بود و آدرس شعبه مشهد رو به من داد جاییکه فکرشو نمیکردم معتبر ترین پاساژ موبایل تو مشهد
تو هم میتونی پیداش کنی مگه اینکه شهرتون کوچیک و تو مایه های شهرک باشه

راه غیر از این رو بهت تو صیه نمیکنم چون هزینه زیادی داره 30تومن و از همه مهمتر اونا فریمور فارسی شو ندارند چون فقط دست خود شرکته کامتله پس برات ورژن انگلیسیشو میریزند یعنی منو هاش انگلیسی میشن

آپدیت فریمور چیست؟ شنیدی گوشیو فلش میکنند! این همونه در واقع فریمور یه جور نرم افزار ورابط بین شما وسخت افزار گوشیه تا حدودی شبیه سیستم عامل تو بقیه گوشی ها وهمینطور در کامپیوتر.
وبا آپدیت کردن اون به ورژن جدید تر برخی مشکلات سخت افزاری حل میشن.:21:

reza_atom
20-05-2010, 08:51
خوب منم مشهد هستم واینجا نمایندگی داره تو هر شهر مهمی نمایندگی دارند فقط پیدا کردنشون سخته
گوشیو که گرفتم رو کارت گارانتیش آدرس تهران بود خواستم زنگ بزنم شعبه مشهد رو ازشون بپرسم که بیخیال شدم از 118 پرسیدم همونطور که حدس میزدم نداشتند رفتم تو سایت کامتل آدرس شعبه های مختلفشو در آوردم:8:
زنگ زدم بهشون همه گفتن اشتباه گرفتی یا محل کارشون تغییر کرده واز اینجور حرفا بجز یکیشون که فروشنده موبایل بود و آدرس شعبه مشهد رو به من داد جاییکه فکرشو نمیکردم معتبر ترین پاساژ موبایل تو مشهد
تو هم میتونی پیداش کنی مگه اینکه شهرتون کوچیک و تو مایه های شهرک باشه

راه غیر از این رو بهت تو صیه نمیکنم چون هزینه زیادی داره 30تومن و از همه مهمتر اونا فریمور فارسی شو ندارند چون فقط دست خود شرکته کامتله پس برات ورژن انگلیسیشو میریزند یعنی منو هاش انگلیسی میشن

آپدیت فریمور چیست؟ شنیدی گوشیو فلش میکنند! این همونه در واقع فریمور یه جور نرم افزار ورابط بین شما وسخت افزار گوشیه تا حدودی شبیه سیستم عامل تو بقیه گوشی ها وهمینطور در کامپیوتر.
وبا آپدیت کردن اون به ورژن جدید تر برخی مشکلات سخت افزاری حل میشن.:21:

بازم ممنون راستی با این راهی که توی سایت برای آ÷دیت گذاشتن نمیشه همین کارو کرد
:10::10::10::10::10::10:

S_ALI_A
20-05-2010, 13:35
اره ميتوني خودت فلشش كني. ضمنا بگردي توي نت فريمور فارسي هم هست. يه سرچ بكني پيدا ميكني

omid_zendegi
20-05-2010, 17:01

اصلا وابدا توصیه نمیشه:41: چون برای اینکار دستگاه ویژه ای هم لازمه واگه تو فروم هایی که آموزش فلش رو با نرم افزارش گذاشتن خوب تحقیق کنی حتی یک نفر پیدا نشد که با کامپیوتر آپدیت کرده باشه و به هیچ مشکلی بر نخورده باشه،میخوای ابرو درست کنی چشمش رو کور میکنی
بازم میگم اگه گوشیت گارانتی داره و منزلتون تو جزایر قناری نیست:31:(تو شهر زندگی میکنید)بهترین کار اینه که ببرین نمایندگی کاملا رایگان آپدیت میکنند واگه بدون گارانتیشو خریدین پس هر بلایی که دوست داشتین سرش بیارین نهایتش با کمی پول درست میشه البته بعضی از دستکاری ها توسط افراد غیر متخصص ممکنه گوشیتون رو به دیار عدم بفرسته

amin.o
23-05-2010, 23:26
سلام به همه دوستان...

من از روز اول که گوشی رو گرفتم با رم مشکل داشتم. اول رم ترنست داشت که موقع دریافت فایل با بلوتوث ارور میداد و نمیشد از رم استفاده کرد. بردم گارانتی رم رو عوض کردم باز درست نشد. الان یه رم از یکی از دوستان گرفتم درسته اما بعضی وقتها ارور میده unknown external memory !! که باید گوشی رو خاموش و روشن کرد.
میخواستم ببینم مشکل از گوشی هست یا رم؟! ممنون

S_ALI_A
24-05-2010, 21:02
سلام به همه دوستان...

من از روز اول که گوشی رو گرفتم با رم مشکل داشتم. اول رم ترنست داشت که موقع دریافت فایل با بلوتوث ارور میداد و نمیشد از رم استفاده کرد. بردم گارانتی رم رو عوض کردم باز درست نشد. الان یه رم از یکی از دوستان گرفتم درسته اما بعضی وقتها ارور میده unknown external memory !! که باید گوشی رو خاموش و روشن کرد.

ehtemalan az goshite. vali age begardi va ram haye mokhtalef ro rosh emtehan koni shayad moshkelet hal beshe.

S_ALI_A
24-05-2010, 21:07
اصلا وابدا توصیه نمیشه:41: چون برای اینکار دستگاه ویژه ای هم لازمه واگه تو فروم هایی که آموزش فلش رو با نرم افزارش گذاشتن خوب تحقیق کنی حتی یک نفر پیدا نشد که با کامپیوتر آپدیت کرده باشه و به هیچ مشکلی بر نخورده باشه،میخوای ابرو درست کنی چشمش رو کور میکنی
بازم میگم اگه گوشیت گارانتی داره و منزلتون تو جزایر قناری نیست:31:(تو شهر زندگی میکنید)بهترین کار اینه که ببرین نمایندگی کاملا رایگان آپدیت میکنند واگه بدون گارانتیشو خریدین پس هر بلایی که دوست داشتین سرش بیارین نهایتش با کمی پول درست میشه البته بعضی از دستکاری ها توسط افراد غیر متخصص ممکنه گوشیتون رو به دیار عدم بفرسته
ghasde jesarat nadaram vali harfeton taeid nemishe. chon michael rophye aziz khodesh in karo ba movafaghiyat anjam dade.

almgti_79
25-05-2010, 12:35
ehtemalan az goshite. vali age begardi va ram haye mokhtalef ro rosh emtehan koni shayad moshkelet hal beshe.

سلام به همه دوستان...

آقا برای من هم بعد از مدتی همین مشکلو پیدا کرد, خودتو زیاد خسته نکن؛ مشکل از گوشیتونه؛
البته قبلش چک کن ببین روی حافظه ی داخلیت چیزی هست یا نه؟ اگر بود, فایلاتونو انتقال بدین روی مموری تا حاقظه داخلی گوشیتون خالی بشه و بعد گوشیتون درست میشه
اگر روی حافظه داخلستون چیزی ندارید در اینصورت مشکل گوشی منو پیدا کرده که یکسری فایل ها روی حافظه داخلی میرن میشینن (در اثر انتقال) ولی روی گوشیتون نشون نمیده و این ایراد نرم افزاری گوشیه؛ کاریش هم نمیتونید بکنید مگر اینکه ببرید کامتل بدید براتون فلش کنن...

reza_atom
08-06-2010, 11:42
آقا برای من هم بعد از مدتی همین مشکلو پیدا کرد, خودتو زیاد خسته نکن؛ مشکل از گوشیتونه؛
البته قبلش چک کن ببین روی حافظه ی داخلیت چیزی هست یا نه؟ اگر بود, فایلاتونو انتقال بدین روی مموری تا حاقظه داخلی گوشیتون خالی بشه و بعد گوشیتون درست میشه
اگر روی حافظه داخلستون چیزی ندارید در اینصورت مشکل گوشی منو پیدا کرده که یکسری فایل ها روی حافظه داخلی میرن میشینن (در اثر انتقال) ولی روی گوشیتون نشون نمیده و این ایراد نرم افزاری گوشیه؛ کاریش هم نمیتونید بکنید مگر اینکه ببرید کامتل بدید براتون فلش کنن...
سلام رفيق من رم با مارك runeng داره نه روي فيلم برداري لك داره هم هيچ مشكلي نداره من ميخوام برم براي خودم بگيرم

---------- Post added at 12:42 PM ---------- Previous post was at 12:38 PM ----------

از راهنمايي ممنون من تصميم گرفتم برم يه رم با مارك runeng بگيرم رفيقم داره هيچ مشكلي هم نداره

:20::20::20: خيلي ممنون :20::20::20:

reza_atom
08-06-2010, 11:48
كسي درم ورد شكلك هاي داخل اس ام اس اطيلعت نداره به من بده
گوشي من به جاي شكلك ها فقط اسم اونارو داره وقتي ارسال هم ميشه فقط يه كد ميفرسته

---------- Post added at 12:48 PM ---------- Previous post was at 12:44 PM ----------

سلام به همه دوستان...

با رم runeng امتحان كن احتمال زياد مشكلت حل ميشه:46::46:

eh58san
07-07-2010, 10:00
سلام دوستان تم هاي KE990رو از كجا ميشه گير آورد همراه با تصوير پيش نمايش

miljn69
30-07-2010, 12:53
دوستان اگه میشه نحوه ی تعویض key lock ویوتی رو هم بگید . یا اگه اموزش داده شده بگید کجاست؟؟
مرسی

drfar
01-08-2010, 11:07
salam man chand ta theme download kardam ama support nakard ... to net ziad hast ama en ra support mikonand

saeed_hojjat
18-08-2010, 13:15
سلام به دوستان عزیز
وقتی کسی روی زنگ میزنه، گوشی اسم طرف و شماره موبایلشو روی صفحه نشون میده!! آیا راهی هست که شماره تماس گیرنده نشون داده نشه؟ با تشکر

saeed_hojjat
21-08-2010, 11:57
سلام به دوستان عزیز
وقتی کسی روی زنگ میزنه، گوشی اسم طرف و شماره موبایلشو روی صفحه نشون میده!! آیا راهی هست که شماره تماس گیرنده نشون داده نشه؟ با تشکر

کسی نبود جواب سوال منو بده؟؟؟؟!!!!!

pesaremehraboun
21-08-2010, 18:41
کسی نبود جواب سوال منو بده؟؟؟؟!!!!!
سلام . خیر نمیشه

---------- Post added at 06:36 PM ---------- Previous post was at 06:33 PM ----------

salam man chand ta theme download kardam ama support nakard ... to net ziad hast ama en ra support mikonand
سلام. باید گوشیتو -- کنین که این کار رو زیاد توسیه نمیکنم. ولی اگه خواستی اینم آموزشش :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 06:38 PM ---------- Previous post was at 06:36 PM ----------

سلام دوستان تم هاي KE990رو از كجا ميشه گير آورد همراه با تصوير پيش نمايش

[URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL

---------- Post added at 06:41 PM ---------- Previous post was at 06:38 PM ----------

فقط یه توصیه به دوستانی که میخوان تم نصب کنن بدم که این کار ریسکش بالاست.
خودم 4 بار مجبور شدم فلش کنم گوشیمو. سرعتم میاد پایین. ولی خداییش با گوشیتون حال میکنین.
فعلاً

pesaremehraboun
21-08-2010, 18:47

با عرض پوزشٰ من خودم این کارو کردم. خیلی سادست.

yashgin128
22-08-2010, 16:02
سلام
من با گوشیم که ایجی ویوتی هستش میخوام به اینترنت ایرانسل (EDGE) با این طرح های نامحدود وصل بشم بهترین راه و پرسرعتترین راه بوسیله کامپیوتر کدومه؟یکی از دوستان که متاسفانه بن شده توی یکی از تایپیک ها نوشته بود که شما با یه برنامه میتونید به بهترین انتن BTS وصل بشید و از اون اینترنت بگیرید.کسی از این موضوع اطلاعی داره؟اسم برنامه چیه؟
ممنون

Mona.b
31-08-2010, 10:58
سلام دوستان . من گوشی ku 990R رو دارم و میخواستم از gprs این گوشی و طریقه اتصالش به کامپیوتر استفاده کنم. اما موقع ساخت کانکشن تو کامپیوتر با استفاده از نرم افزار LG PC Suite دچار مشکل در تنظیمات میشم و نمی دونم باید چطور تنظیم شه . اگه کسی از دوستان اطلاعاتی در این مورد داره خواهشن کمک کنه. با تشکر.

sinashakiba
31-08-2010, 11:24
یه مشکل اساسی برای اجرای frozen throne warcraft3 پیدا کردم خواهش میکنم هر جوری میتونین کمک کنید :

من نسخه کرک شده warcraft 3 regin of choas نصب و اجرا و تموم کردم بعد نسخهfrozen warcraft3 از لینک رپید شر دانلود کردم.

نصب بازی کاملا کامل میشه :

Log created 08-30-2010 at 8:30am.

Installation Successful.

من پچ 1.24b دانلود و نصب کردم :

Blizzard PrePatch v2.70 compiled on Jul 7 2003
This program patches Warcraft 3

Log created at 8:41 am on 08/30/2010
RESULT: Prepatch successful

طبق همین با موفقیت نصب شد .

کرک داخل پوشه نصب ریختم.

حالا مشکل:

ولی حالا این ارور میده :

warcraftIII was unable to find a cd key.please reinstall the game from
the warcraft III cd

نسخه Region که دارم نسخه کرک شده است نه نسخه ای که یک نصب معمولی داره به عبارت دیگه یک Cd-key براش تعریف شده. کلی تر اینکه نسخه اورجینال هست ولی نسخه ای نیست که اینستال اسکرین رو داشته باشه.

احتمالا Cd-Key بازی توی رجیستری ذخیره می شه. ولی اون نسخه ی اول (Region) کرک شده CD-Key نداره، پس باید یه جوری این مشکل رو برطرف کرد.

برای دسترسی به ریجیستری هم :
Start > Run > regedit
HKEY_CURRENT_USER > Software > Blizzard Entertainment > Warcraft III
خوب اینطوری میشه.

کسی هست به ریجستری کاملا آشنا باشه و این مشکل حل کنه:
"اگه بشه قسمت فروزن رو با وارکرفت نسخه Region تطبیق بدم و یک Cd-key براش تعریف کنم، فکر کنم مشکل برطرف بشه."

لطفا هر کسی چیزی میدونه کمک کنه در رابطه با ارور.

Alireza50cent
30-10-2010, 13:36
اقا من یه گوشی LG مدل KE970 shine دارم. هر کاری می کنم بره اینترنت نمی شه. یعنی وقتی اپراطور واسم تنظیمات GPRS می فرسته توو پروفیال Proifile سیو نمی کنه. چیکار کنم؟

NAMII
01-11-2010, 16:39
اقا من یه گوشی LG مدل KE970 shine دارم. هر کاری می کنم بره اینترنت نمی شه. یعنی وقتی اپراطور واسم تنظیمات GPRS می فرسته توو پروفیال Proifile سیو نمی کنه. چیکار کنم؟

سلام
منم گوشی ke990 رو دارم که گاهی این مشکل براش پیش میاد...........
در ضمن رم4 گیگ گذاشتم با این حال اهنگ توش سیو نمیشه وهمینطور عکسا
از طیق بلوتوث هم اگه چیزی بگیرم کل آهنگا و عکسایی هم که سیو بوده کلا پاک میشه ... شما فکر میکنید علتش چیه؟؟

irag72870
01-11-2010, 16:47
باسلام
گوشی ویوتی من بدلیل قطع کابل از برنامه efs روصفحه زردموند ودیگه به برنامه کانکت نشد دادم بیرون واسم فلش کردن اما بعدازاون همون مشکل آنتن دهی روپیداکردم.خیلی راه ها روامتحان کردم تادرآخرخواستم فایل بکاپ قبلی(کل toto) که از ورژن 10f بود روش بریزم(البته ورژنی که گوشیم جدیدا فلش شده بود هم 10f بودیعنی هماهنگی داشتند) کار بدرستی انجام شداما وقتی گوشی بالا میاد سکوریتی کد ظاهرمیشه وکد0000 روهم قبول نمی کنه.هرچی تلاش میکنم بی فایده است خودم هم این کد روعوض نکردم و پیش فرض همون 0000 بود. ممنون میشم به من کمک کنید

شهنام89
05-11-2010, 16:50
سلام
رمز گوشيمو فراموش كردم راهي هست؟

شهنام89
07-11-2010, 21:41
كسي نيست ؟؟؟:33:

شهنام89
12-11-2010, 01:05
نه واقعا مثلي كه كسي نيست:41:

شهنام89
12-11-2010, 01:05
نه واقعا مثلي كه كسي نيست:41:

LiverBarca
14-11-2010, 00:24
دوستان یه ke990 به بنده انداختن،دوربینش خیلی ضعیف کار میکنه و فیلم برداری هم لگ میزنه....میخواستم بدونم خاصیت این گوشیه یا مشکل مربوط به ورزن گوشیه و با اپدیت حل میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفآ یکی جواب بده:40:

شهنام89
15-11-2010, 15:30
چرا کسی جواب نمیده؟؟؟؟

LiverBarca
16-11-2010, 05:46
دوستان چه کدی رو بزنم تا ورزن گوشی رو نشون بده؟؟؟؟در ضمن اخرین ورزن کدومه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hiradjaguar
18-11-2010, 00:14
سلام دوستان من دوتا سوال داشتم
اول اینکه چجوری میشه برنامه ای رو از گوشی LG arena km900 پاک کرد ؟
دوم اینکه ایا این گوشی فایل منیجر داره؟ میخوام ترک بادی بریزم ولی باید اول نقشه هاشو کپی کنم نمیدونم چجوری
آقا خیلی چاکریم

مهدي31
29-11-2010, 14:49
سلام
رمز گوشيمو فراموش كردم راهي هست؟
باید فاکتور ریست کنی رمزش
3845#*990#
از راست به چب وارد کن
وارد منو که شدی گزینه ریست رو انتخاب کن
منتها همه چیز داخل گوشی پاک میشه

مهدي31
29-11-2010, 14:55
دوستان چه کدی رو بزنم تا ورزن گوشی رو نشون بده؟؟؟؟در ضمن اخرین ورزن کدومه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این گوشی فقط یک رمز داره که همون
#990*#3845
با این رمز وارد سیستم گوشی می شوید گزینه اول بزن
در این منو با کلید C میتوانید به عقب برگردید:31:

داش يعقوب
06-12-2010, 14:46
با سلام خدمت شما عزيزان..................

من چند وقتيه كه گوشي lg ku990i خريدم........

كسي هست كه بتونه كمك كنه ..... كه من اين گوشي رو فارسي كنم و يا حداقل برنامه اي باشه

كه اس ام اسشو فارسي كنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cuteetuc
11-12-2010, 08:46
باسلام
دوستان و اساتيد.گوشي من ke990 هستش.ديروز گوشيم شارژ نداشت و خاموش شده بود.با نگه داشتن دكمه قرمز روشن شد ولي رفت روي emergency call وعلامت inset simcard اومد.خاموش كردم و زدم به شارژ ولي بعدش هر كاري كردم با سيم كارت بالا نمي ياد و روي emergency call مي ره.با سيم كارت ديگه هم امتحان كردم نشد؟؟!!!! لطفا سريعتر راهنمايي كنيد.ممنون مي شم.منتظر جواب اساتيد هستم

sunnyboy
11-12-2010, 09:16
با سلام

گوشیLG KE 850 دارم که زبان فارسی نداره راهی هست که فارسی بشه ممنون میشم راهنمائی کنید

cuteetuc
11-12-2010, 11:28
[QUOTE=cuteetuc;5687741]باسلام
دوستان و اساتيد.گوشي من ke990 هستش.ديروز گوشيم شارژ نداشت و خاموش شده بود.با نگه داشتن دكمه قرمز روشن شد ولي رفت روي emergency call وعلامت inset simcard اومد.خاموش كردم و زدم به شارژ ولي بعدش هر كاري كردم با سيم كارت بالا نمي ياد و روي emergency call مي ره.با سيم كارت ديگه هم امتحان كردم نشد؟؟!!!! لطفا سريعتر راهنمايي كنيد.ممنون مي شم.منتظر جواب اساتيد هستم[/QUO

دوستان ممنون مي شم زودتر منو راهنمايي كنيد.از دوستان اگر كسي مركز تعميرات تو كرج سراغ داره آدرس بده ممنون مي شم.مجددا تشكر

S_ALI_A
11-12-2010, 13:45
تعميرگاه نبر. ببرش گارانتي. حتي اگه گارانتي نيست ببرش گارانتي ازت پول ميگيره. تعميرگاه نبر

cuteetuc
12-12-2010, 08:49
آدرس تعميرگاه مركزي يا گارانتي كجا هستش؟؟

داش يعقوب
26-12-2010, 18:13
مثل اينكه اينجا همه فقط ميپرسند ..... كسي جواب نميده

كسي هست كه بتونه كمك كنه ..... كه من اين گوشيlg ku990 رو فارسي كنم و يا حداقل برنامه اي باشه

كه اس ام اسشو فارسي كن

shahab_f
28-12-2010, 16:33
بچه ها دوستم یه ویوتی داره ، میخواد روش یه دیکشنری انگلیسی به فارسی تاچ بریزه ، از کجا میتونم براش گیر بیارم؟

shahab_f
14-01-2011, 17:49
نمیدونید ؟؟

شهنام89
21-01-2011, 17:56
سلام
آقا بالاخره ما می تونیم یه سری نرم افزار و گیم واسه این گوشی ویوتی990 کی ایی- تو این فوروم پیدا کنیم؟

Pami
23-01-2011, 21:32
دوست عزیز من خودم زمانی ویوتی داشتم به زور براش بازی و برنامه پیدا میکردم ، الان هم آرنا دارم همینطوره ، نه فقط ال جی بلکه تمام گوشی های تاچ جاوا اینطوری هستن و پشتیبانی خوبی نمیشه .
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو ببینید تعدادی بازی فلش براش گذاشتن

Amir M.ohAma.D
23-08-2011, 23:35
سلام دوستان
پدرم این گوشیو 2-3 سالی میشه داره ولی الان خود به خود خاموش میشه دیگه روشن نمیشه
مشکل از چیشه؟کسی تا حالا این مشکلو داشته؟
ما 4 تا گوشی الجی گرفتیم اولشون خوب بود ولی یه سال گذشت همشون در شرفه ترکیدن قرار گرفتن
این از این ویوتیه
یه پاپ که کلا ترکید انداختیمش کنار(هم باتریش و هم تاچش مرخص شد)
ویوتی اسمارت که باتریش باد کرده هر 2 ساعت خاموش میشه:41: و دیگه از هندزفری صدایه خواننده نمیاد باید گوشیو فشار بدی صدا خواننده هم بیاد
یه دونه هم کریستال که همینطوری صفحش میلرزه:41:

#gharibe#
03-11-2011, 12:54
سلام
دلیل اینکه آنتن گوشی میره و بعدش صفحه سیاه میشه و شارژ خالی میشه ، چیه ؟ :41:

hmehdizade025
17-11-2011, 16:44
سلام بر اساتید عزیز P30 WORLD :11:
من یه مشکلی با ویوتی دارم اونم اینه که با این گوشی یک رم چهارگیگ مارک PNY کلاس چهار رو فرمت کردم :20:حالا این رم فقط دو گیگ ظرفیت میده :13:اگه میشه راهنماییم کنید تا مشکلم رو بتونم حلش کنم :19:
خیلی ممنون از همتون:11::40:
اگه سوالم رو بد جایی مطرح کردم بخاطر تازه کاری من و بزرگواری خودتون ببخشید:31:

saeidan
10-01-2012, 16:51
سلام
يك گوشي دوسيمكارته ks660 دارم كه مدتيه اسمس نميفرسته.
اول اينكه كسي راه حلي براي اين داره؟
بعدش اينكه خواستم ريست كليش كنم كه كد امنيتشو ندارم. كدهاي چهارتا صفر 1234 رو هم تست كردم جواب نداده
كسي راه حلي واسه اين داره؟

anzalichi0181
25-04-2012, 12:34
سلام
من بعد از حدود چهار سال کار کردن با گوشی KE990 تازه به مشکل خوردم!
صفحه لمسی گوشی به همراه کلید C گوشی از کار افتاده! چکار میشه کرد؟ آیا تعویض می کنند؟

arv3760
11-05-2012, 10:01
با سلام من یک گوشی ال جی p920 دارم که الان با قفل لمسی قفل شده و یادم رفته او شکل را باید چیکار کنم تا گوشیم باز بشه؟

gheymeh
22-05-2012, 13:55
بچه ها گوشیم از من کد امنیتی می خواد چه کار کنم .