PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فارسی نویسی در ulead video studio 9

Razel
20-01-2006, 03:26
سلام
من چطور می تونم در محیط برنامه ulead video studio 9 ،فارسی بنویسم؟
البته فارسی نویس پروین هم جواب نداد.
در ضمن ویندوزم هم فارسیه و مشکلی از لحاظ فونت نداره.

خیلی ممنون :happy:

Miranda
20-01-2006, 04:04
بابا جون
عزيز دل مشكلت با فارسي نويس پرديس 2005 حل مي شه
لينك نداره . حجمش هم زياده من نمي تونم آپلود كنم . صبر كني داريم يه آپلودسنتر راه مي اندازيم . تايه مدت ديگه مي زاريمش روي FTP .
اگه عجله هم داري ميتوني از mpsjavad مدير انجمن مقالات بگيري .
خودم براش فرستادم .

Razel
20-01-2006, 04:18
بابا جون
عزيز دل مشكلت با فارسي نويس پرديس 2005 حل مي شه
لينك نداره . حجمش هم زياده من نمي تونم آپلود كنم . صبر كني داريم يه آپلودسنتر راه مي اندازيم . تايه مدت ديگه مي زاريمش روي FTP .
اگه عجله هم داري ميتوني از mpsjavad مدير انجمن مقالات بگيري .
خودم براش فرستادم .
دوست عزیز cd این برنامه تو بازار پیدا می شه که بگردم؟
اگرم آپلود بشه با این اینترنت حلزونی که نمیشه گرفت :sad:
به هر حال ممنون از نظرتون :rolleye:

parham
16-02-2006, 18:56
سلام
من از فارسی ساز البرز برای فارسی نویسی درulead video studio 9 و خیلی خوب جواب می دهد
در گوگل بگردی پیدا می شود

موفق باشی

Elfin-D
16-02-2006, 20:38
با اينكه تاپيك قديميه ولي چون شما زحمت كشيدي و آورديش بالا مجبورم اين پست رو بدم
فارسي نويس مريم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ya abbas
19-02-2006, 22:59
شما می تونی با فارسی ساز جوان یا مریم کارتو خیلی خیلی توپ انجام بدی.

این برنامه حجم زیادی هم نداره

mehdi936
01-03-2006, 09:44
سلام دوست عزيز.ببين اگه تو يولد ويدئو استوديو ميخواي فاري بنويسي بايد نرم افزار پرشين اديتور ايكس پي رو پيدا كني كه داخل يه ويندوز ايكس پي هستش.اين ويندوز كاري از گروه نرم افزاري دايتيس هستش.وقتي اين ويندوزو پيدا كردي و نرم افزار پرشين اديتور ايكس پي رو نصب كردي يه ميل بهم بزن تا برات بگم بايد چيكار كني. :rolleye:
ايميل من:mehdi.yazdani@hotmail.com
وب سايت من:mehdi-yazdani.net.ms

mpsjavad
01-03-2006, 11:05
با سلام ..

دوستان من واقعا شرمنده ام که اين قدر طول کشيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حقيلتش يه هاست رايگان و خوب ( درست درمون ) پيدا نكردم .. اما فكر كنم ديگه پيدا كردم .. پس داشته باشيد .. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

قسمت يك حدود 8 مگابايت قسمت دوم حدود 7 مگابايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اميدوام كه اشتراك شخصي گوگلم مسدود نشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد .

Razel
02-03-2006, 13:26
دوستان ممنون از محبت همتون. مخصوصا جواد عزیز که زحمت آپلود رو کشیدن.
علاوه بر برنامه هایی که دوستان معرفی کردن من یه فارسی ساز به اسم IPT پیدا کردم که باهاش می شه به طور مستقیم تو محیطهای گرافیکی مخصوصا یولید ، فارسی نوشت .
حجمشم حدود 3 مگابایته.

موفق باشید :happy:

khatamifar
02-03-2006, 14:28
دستتون درد نكنه .
ممنون

rahim206
06-03-2006, 02:28
من با البرز ومریم یولیدویدئو 8 رو امتحان کردم جواب نداد

Razel
09-03-2006, 19:35
نام IPT از سه حرف اول «Intelligent Persian Typist» به معنى «نويسنده‌ى هوشمند فارسى» گرفته شده است.

بيشتر برنامه‌هاى طراحى نوشتن به زبان فارسى-عربى را پشتيبانى نمى‌كنند، تعدادى از آنها هم كه به تازگى اين امكان را به برنامه‌هاى خود اضافه كرده‌اند، فقط برروى ويندوزهاى عربى (يا فارسى شده) قابل استفاده هستند.
IPT ابزارى است كه به شما كمك مى‌كند تا در برنامه‌هايى كه امكان فارسى نويسى ندارند و يا اگر در ويندوز غير فارسى از آنها استفاده مى‌كنيد،‌ بتوانيد فارسى بنويسيد.

از جمله برنامه‌هايى كه امكان استفاده از زبان‌هاى راست به چپ مانند عربى و فارسى را ندارند مى‌توان Director، AutoCad، 3D Studio Max، Freehand و CorelDrawنگارش‌هاى ۸ و قديمى تر را نام برد. همچنين برنامه‌هايى كه فقط در ويندوز فارسى امكان فارسى نويسى خواهند داشت مى‌توان PhotoShop ME نگارش ۴ و يا جديدتر و CorelDraw نگارش ۹ و يا جديدتر را نام برد.

از ويژگى‌هاى IPT مى‌توان به موردهاى زير اشاره كرد:

IPT به شما اجازه مى‌دهد با امكان Copy/Paste (كپى/فراخوانى) متنى را كه با IPT (يا برنامه‌هاى مشابه) در برنامه‌اى نوشته‌ايد، به پنجره‌ى IPT منتقل كرده و ويرايش و يا اصلاح كرده و دوباره به برنامه‌ى مورد نظر خود منتقل كنيد.

همچنين با استفاده از امكان پيش‌نمايش (Preview) مى‌توانيد در پنجره‌ى IPT پيش‌نمايشى از متن نوشته شده را با قلم، اندازه و جلوه‌ى دلخواه خود، قبل از انتقال به برنامه مقصد مشاهده كنيد و حتى اگر برنامه‌ى مقصد توانايى كافى داشته باشد اين انتخاب‌ها را به برنامه‌ى مقصد منتقل كنيد. اين موضوع موجب مى‌شود تا در تصميم‌گيرى و انجام كار يك قدم جلو باشيد.

به قلم‌هاى IPT تعداد قابل توجهى افزوده شده و در مجموع در اين نگارش حدود ۶۰ نوع قلم متفاوت در اختيار خواهيد داشت، كه با حساب جلوه‌هاى Bold و Italic در مجموع نزديك به ۱۰۰ پرونده‌ى قلم براى استفاده موجود است. همچنين از طريق اينترنت نيز قلم‌هاى جديدى قابل دسترسي است.
با استفاده از روش تايپ مستقيم مى‌توانيد بدون استفاده از روش كپى/فراخوانى (Copy/Paste‎) در برنامه‌ى دلخواه خود به طور مستقيم و بسيار هوشمند، كه حتماً شما را متعجب خواهد كرد، فارسى تايپ كنيد.

لينك دانلود:

منبع:bornaray.com

موفق باشيد :happy:

polamgh
03-11-2006, 22:13
برنامه مريم

محمد گل
19-11-2006, 23:59
خیلی آسونه
متن رو توی مریم بنویس و بعد کپی کنی و بعد در یولید پیست کن . کاری نداشت .
اگه مشکلی هم هست این جا بگو

K A R I M I
20-11-2006, 05:57
سلام
من فارسی نویس مریم رو دارم ولی نمی دونم که چرا حرف ی رو مینویسه ا !
با بقیه حرفها هم مشکلی ندارم.ممشکل از کجاست؟

mohammad_twe
09-02-2007, 19:42
محمد گل من همين كاري كه گفتي رو ميكنم يعني تو مريم كپي و تو برنامه ويديو استوديو پيست ميكنم ولي بازم خروف رو برعكس تايپ ميكنه. مشكل از كجاست؟

محمد گل
10-02-2007, 01:59
سلام
دوستان عمل زیر رو انجام بدید :
در مریم بنویسید
نوشته رو بلوکه کنید ( بگیرید )
خط آن را به Tahoma تغییر بدید
در یولید Paste کنید
خط آن را به F_Maryam تغییر بدید

mohammad_twe
10-02-2007, 14:40
محمد گل اين كار رو هم كردم ولي بازم كلمات برعكس تايپ ميشه. تو اين روش رو امتحان كردي جواب داده؟

محمد گل
12-02-2007, 00:36
سلام
این روش رو امتحان کردم
جواب داد
به زودی یه روش دیگه می دم

mehdi936
12-02-2007, 09:49
دوستان عزیز اصلاً نرم افزار مریم بدرد نمی خوره تنها راه حل مشکلتون نرم افزار پرشین ادیتور ایکس پی هستش چون خودم دارم ازش استفاده میکنم مثل ماه هم جواب میده